Zavrieť

Porady

Granulocytopénia

Ahoj. Po dlhšie trvajúcich zdravotných problémoch mi lekár zobral krv a dnes mi telefonicky oznámil že vyšetrenie treba zopakovať lebo asi ide o granulocytopeniu ale vraj mám byť pokojná. Na internete som našla len to že ide o zníženú hladinu granulocytov v krvi. Nevie niekto viac?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
neobťažuješ,
ak iba využívaš čas, ktorý nemôžeš stráviť inak ako čakaním, tak psychická útecha na Porade je určite vhodnejšia ako sa umárať s vlastnými obavami a strachom sama. Len kľudne píš.......
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
michaela15 Pozri príspevok
Neviem či to mám vôbec hovoriť ale volala mi sestra,vraj sa onkológ vyjadril,že keby mu niekto takéto výsledky položil na stôl tak si pýta dva zdravotné záznami podľa neho na 99,9% nejde o výsledky jedného človeka hodnoty ktoré by mali byť horšie sú lepšie a tie čo sú zhoršené sú zhoršené príliš také hodnoty by mohli byť vraj len keby išlo o väčší časoví rozdiel medzi vyšetreniami.Je vôbec možné že by v tom bol taký bordel a nikto si to nevšimol?

práve preto ako ti aj Kejka radila,
nestrácaj čas a daj sa ešte vyšetriť aj inde !!!!!!! možno fakt je to omyl.
vieš aj ja som nato myslela, že čo keď tomu neni tak.
možné je všetko.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Prepáčte .

Nepoznáte dobrého psychológa ( ak to všetko prečítam a uverím asi budem mať o 10 % väčšiu hlavu) , ktorý by mi poradil .
Ide o verejný profil :

"" Znásilnenie ( 1 2)
michaela15
Dnes 12:14 AM
od danushka
19 723 Zdravie
Ponúknutá pomoc cez ICQ ako ( 1 2)
michaela15
Včera 11:58 PM
od feron
15 404 Zdravie
Granulocytopénia ( 1 2 3 ... Posledná strana)
michaela15
Včera 05:19 PM
od Barbara
64 932 Zdravie
odchod do zahraničia ( 1 2)
michaela15
30-05-08 10:19 PM
od tetrisss
11 76 Začiatky podnikania - ako na to?
Nesprávny pravopis ( 1 2 3)
michaela15
30-05-08 09:40 PM
od michaela15
23 726 Ohlasy
Slovenčina do PC
michaela15
30-05-08 08:08 PM
od michaela15
8 89 PC - počítače
začiatočník živnostník
michaela15
27-05-08 09:22 AM
od smith
1 50 Začíname
peňažný denník
michaela15
26-05-08 07:38 AM
od Monika C.
3 121 Jednoduché účtovníctvo
nováčička
michaela15
24-05-08 09:57 PM
od michaela15
2 62 Nováčikovia - Predstavte sa
Zabralo to veľa miesta , ale snáď to niekomu pomôže.

Ahoj
Ka Mil
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
k súhlasu......tiež ma to napadlo, ale nechcela som naznačovať. Predsa téma bola o príliš vážnej záležitosti.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Karas Milan Pozri príspevok
Prepáčte .

Nepoznáte dobrého psychológa ( ak to všetko prečítam a uverím asi budem mať o 10 % väčšiu hlavu) , ktorý by mi poradil .
Ide o verejný profil :

"" Znásilnenie ( 1 2)
michaela15

Dnes 12:14 AM

od danushka
19 723 Zdravie
Ponúknutá pomoc cez ICQ ako ( 1 2)
michaela15

Včera 11:58 PM

od feron
15 404 Zdravie
Granulocytopénia ( 1 2 3 ... Posledná strana)
michaela15

Včera 05:19 PM

od Barbara
64 932 Zdravie
odchod do zahraničia ( 1 2)
michaela15

30-05-08 10:19 PM

od tetrisss
11 76 Začiatky podnikania - ako na to?
Nesprávny pravopis ( 1 2 3)
michaela15

30-05-08 09:40 PM

od michaela15
23 726 Ohlasy
Slovenčina do PC
michaela15

30-05-08 08:08 PM

od michaela15
8 89 PC - počítače
začiatočník živnostník
michaela15

27-05-08 09:22 AM

od smith
1 50 Začíname
peňažný denník
michaela15

26-05-08 07:38 AM

od Monika C.
3 121 Jednoduché účtovníctvo
nováčička
michaela15

24-05-08 09:57 PM

od michaela15
2 62 Nováčikovia - Predstavte sa
Zabralo to veľa miesta , ale snáď to niekomu pomôže.

Ahoj
Ka Mil
Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
neviem čo si mám o tom myslieť
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

michaela15 Pozri príspevok
Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu.
Nesúdim, ale človeka zamrzí, keď sa niekto tvári, že chce serióznu a vážnu radu, a potom vysvitne, že sa pod jedným nickom skrývajú dve - tri osoby. Keď radíme, veľa z nás vo svojej rade odkryje svoje vnútro, v snahe aj cez neosobný kontakt pomôcť tomu druhému. A ten si neváži radiacich ani natoľko, aby bol úprimný a sám za seba. Keď odpovedáme, veľakrát aj po odpovedi ešte uvažujeme o tom, či sme naozaj vyjadrili dostatočne presvedčivo naše argumenty, sledujeme odozvu, či naša rada pomôže - a on sa niekto na druhej strane monitora možno uškŕňa, ako vedel rozpútať búrku v pohári vody.
0 0
viktória37 viktória37

viktória37 je offline (nepripojený) viktória37

Dav Pozri príspevok
Nesúdim, ale človeka zamrzí, keď sa niekto tvári, že chce serióznu a vážnu radu, a potom vysvitne, že sa pod jedným nickom skrývajú dve - tri osoby. Keď radíme, veľa z nás vo svojej rade odkryje svoje vnútro, v snahe aj cez neosobný kontakt pomôcť tomu druhému. A ten si neváži radiacich ani natoľko, aby bol úprimný a sám za seba. Keď odpovedáme, veľakrát aj po odpovedi ešte uvažujeme o tom, či sme naozaj vyjadrili dostatočne presvedčivo naše argumenty, sledujeme odozvu, či naša rada pomôže - a on sa niekto na druhej strane monitora možno uškŕňa, ako vedel rozpútať búrku v pohári vody.
Od kedy som našla príspevky od Michaela15 je mi nanič.Som nováčik na tejto stránke a práve na jej odporúčanie,až teraz som pochopila o čo jej išlo,keď ma sem "poslala".Vás všetkých len využila aby ma zosmiešnila a pomstila sa.Neverila som že je niečoho takého schopná.Nejde o dve osoby len prerobila niekoho ťažký život na seba a poridávala k tomu aj klamstvá.Som hlúpa a naivná že som jej verila.Prepáčte.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j Server PORADA je o čom????
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

viktória37 Pozri príspevok
Od kedy som našla príspevky od Michaela15 je mi nanič.Som nováčik na tejto stránke a práve na jej odporúčanie,až teraz som pochopila o čo jej išlo,keď ma sem "poslala".Vás všetkých len využila aby ma zosmiešnila a pomstila sa.Neverila som že je niečoho takého schopná.Nejde o dve osoby len prerobila niekoho ťažký život na seba a poridávala k tomu aj klamstvá.Som hlúpa a naivná že som jej verila.Prepáčte.
Sledovala som túto tému od začiatku, aj keď som sa do nej žiadnym príspevkom nezapojila. Zaujímalo by ma, či sa jedná o zdravotný problém Michaely15, alebo aj toto si celé vymyslela...

-------
Veronika
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Veonikasad, za seba píšem, veru neviem. j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru.Skôr Viktória. Lebo potom nemchápem!!!!! j Server PORADA je o čom???? O ľuďoch, moja, o ľuďoch.
A po ilustrovaní a doplnení Jožkinho príspevku - každý cirkus 3 dni trvá. Nie som určite sama, kto si dá lepší pozor na to, komu z novoregistrovaných odpovie, hoci aj za cenu, že neporadím niekomu, kto to naliehavo potrebuje.
Takže - minulosť nezmeníme, ide sa ďalej. A možno naše rady Michaele 15 pomôže niekomu inému, aby si veril a nevzdával sa.
Naposledy upravil Dav : 02.06.08 at 04:36
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Dav Pozri príspevok
A po ilustrovaní a doplnení Jožkinho príspevku - každý cirkus 3 dni trvá. Nie som určite sama, kto si dá lepší pozor na to, komu z novoregistrovaných odpovie, hoci aj za cenu, že neporadím niekomu, kto to naliehavo potrebuje.
Takže - minulosť nezmeníme, ide sa ďalej. A možno naše rady Michaele 15 pomôže niekomu inému, aby si veril a nevzdával sa.

Súhlasím s Vami presne toto som chcela včera napísať, že možno inokedy fakt by niekto potreboval takúto oporu, ale potomto či by sa našiel niekto, kto by poradil a niekoho podržal. Ale určite áno. Ja som mala to tušenie ešte na začiatku, keď som videla, že ona prispievá aj v druhých témách. Alebo keď písala, že výsledky dala sestre a hento toto........, veď ktorý lekár, by dal výsledky pacientovi a ostatné blablabla...,
no ništo, je mi z toho nanič, ale verte mi každému sa všetko vráti. !!!!!!!!!!!!
niekomu neskrošie, ale rozhodne.

mimochodom už som asi moc podozrievavá, ale nemchápem ani ten Viktoriin príspevok. Však je len od včera zaregistrovaná či nebude to Michaela = Viktoria hmmm
v podstate som aj trošku rada, že to nie je pravda, lebo som s ňou normálne cítila.
Naposledy upravil Barbara : 02.06.08 at 06:55
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

jozka56 Pozri príspevok
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j Server PORADA je o čom????
Nemám čo dávať na správnu mieru a teba viki pozdravuje Vlado
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Milé a empatické.
Čo poviete na toto :
Asi dvakrát čítaj a raz odpovedaj.
""""" Včera, 09:54 AM #66 michaela15
Member

Členom od: 22-05-08
Príspevky: 73
Súhlasil: 12x
Získal 18 súhlasov
v 9 príspevkoch
PoradaBody: 0


michaela15 Pozri príspevok
Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu.
"""""

KONTRA :
Dnes, 09:08 AM #75 michaela15
Member

Členom od: 22-05-08
Príspevky: 73
Súhlasil: 12x
Získal 19 súhlasov
v 10 príspevkoch
PoradaBody: 0



Re: Granulocytopénia
Citát:
Pôvodca textu príspevku: jozka56
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j Server PORADA je o čom????

Nemám čo dávať na správnu mieru a teba viki pozdravuje




mi vychádza , že Michaela15 je buď :
- DVOJJEDINÁ a mení sa každých 24 hodín
- tá 15 znamená jej vek

Ahoj
Ka Mil
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Oni tie čísla za menom budú asi IQ. Michaela, Viktória - to, že sa s dôverou ľudí na Porade zahrávate, pre mňa znamená, že predsa len postihnuté ste - možno jedna, možno obidve, a vaša choroba je neliečiteľná, lebo na hlúposť zatiaľ lieku niet. ....
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Som v šoku, keď čítam tieto posledné príspevky v tejto téme. To naozaj niektorí ľudia takto zneužívajú ľudí na porade, ktorí sú ochotní pomôcť a zároveň podporiť iných čo majú problém alebo sú v núdzi? Kam to spejeme. A bola by som rada, keby mala zakladateľka aspoň záujem to vysvetliť. Ak si prečítaš niektoré príspevky, tak niekto tu kvoli Tebe skoro ani nespal, lebo na Teba myslel a nakoniec sa tu dozvedáme že ten problém nakoniec ani neexistuje alebo sa Ťa netýka. Je mi Ťa ináč ľúto.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
téma nikam nevedie, uzatváram ju
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať