Zavrieť

Porady

ktorý je najlepší antivírus

dobrý deň
veďel mi niekto poradiť neviem ktorý je najpeší antivírus ! mal som už nod32,eset smart security a vždy som mal virus v počítači!
Usporiadat
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

misoft
Po roku oživím toto vlákno.
Bacha na antivírusové programy od ESETu!

P.S. Našťastie - nemám od ESETu a MS žiadnu ochranu.
ale no tak, ake bacha, chyba je uz opravena, kto je velmi paranoidny spravi si kontrolu este inymi programami
samozrejme z pohladu esetu je do dost "pruser" ale z pohladu sottware su take chyby bezne aj ked neprijemne, napr prednedavnom zverejnene chyby v SSL, osobne by som sa stavil ze obdobne chyby existuju v drvivej vecsine bezpecnostnych software, ci uz su neobjavene, alebo este horsie nezverejnene
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mecky
misoft
Po roku oživím toto vlákno.
Bacha na antivírusové programy od ESETu!

P.S. Našťastie - nemám od ESETu a MS žiadnu ochranu.
ale no tak, ake bacha, chyba je uz opravena, kto je velmi paranoidny spravi si kontrolu este inymi programami
samozrejme z pohladu esetu je do dost "pruser" ale z pohladu sottware su take chyby bezne aj ked neprijemne, napr prednedavnom zverejnene chyby v SSL, osobne by som sa stavil ze obdobne chyby existuju v drvivej vecsine bezpecnostnych software, ci uz su neobjavene, alebo este horsie nezverejnene
Áno - opravili..... ale do tej opravy - prakticky bol ten antivírus na dve veci ......
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
mecky
....., osobne by som sa stavil ze obdobne chyby existuju v drvivej vecsine bezpecnostnych software, ci uz su neobjavene, alebo este horsie nezverejnene
Tu platí Murphyho zákon.
V každom programe je aspoň jedna chyba. To platí aj po odstránení tej chyby.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

misoft
Áno - opravili..... ale do tej opravy - prakticky bol ten antivírus na dve veci ......
iba v pripade ze existoval exploit ktory aktivne tuto chybu vyuzival, co zatial potvrdene nieje,
ale ten moj komentar bol o inom, doverovat nejakemu software sa da iba do urcitej miery
takato chyba moze existovat aj u nych antivirakov, tu je prakticky dolezite iba ako sa k znamej chybe postavi tvorca a ako rychlo ju opravi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mecky
misoft
Áno - opravili..... ale do tej opravy - prakticky bol ten antivírus na dve veci ......
iba v pripade ze existoval exploit ktory aktivne tuto chybu vyuzival, co zatial potvrdene nieje,
ale ten moj komentar bol o inom, doverovat nejakemu software sa da iba do urcitej miery
takato chyba moze existovat aj u nych antivirakov, tu je prakticky dolezite iba ako sa k znamej chybe postavi tvorca a ako rychlo ju opravi
A ako sa vraví - najlepší antivírus sedí na stoličke (a druhá možnosť - nožnice a šmik kábel od internetu )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pokračujem v tomto vlákne - včera vyšlo vyhodnotenie antivírusov.
http://www.cnews.cz/ktery-antivirus-...s-f-secure-ale
Výsledok je:
najlepšie (hodnotenie Advanced+): Avira, Bitdefender, Kaspersky, ThreatTrack, Avast, AVG, Eset, Tencent a Lavasoft.

Prečítajte si celý článok - a môžete sa potom rozhodovať.
Tu je komplexné hodnotenie
https://www.av-comparatives.org/wp-c...t_2016b_en.pdf
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja netvrdím, že to čo napísali, je pravda.... každý si vykonáva "svoje" testy. Nechce sa mi vyhľadávať rôzne porovnávania .... každý si musí vybrať sám. Ja osobne (a to ho nepreferujem ako najlepší) mám Avast Free, ale okrem neho mám aj "prednú obranu" - MBAM Premium....
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Hm, že som tam nikde nenašiel Norton Security. Asi vedia, že ho používam
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Za eset jedna licencia na 1 rok 75€. Kaspersky 2 licencie na 2 roky za 72€. Mal som v PC zadara licenciu od mrkvosoftu 2 roky po jej odstránení a nainštalovaní Ešťe sám ešťe nenašiel žiadnu hrozbu.Po ukončení mesačnej skúšobnej licencie mi po dvoch dňoch prišla výzva od ešťe aby som si od nich urýchlene kúpil ich predražený soft pomocou ktorého podkopávajú náš štát lebo vraj sa mi niekto na diaľku snaží ovládnuť PC. Nikdy ESET. Banda smradľavá.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Amiko
misoft: dTest je uplne nezavisly, bez reklamy a moznosti ovplyvnovania vysledkov.A Avira je free
Ale veď som písal
Ja osobne (a to ho nepreferujem ako najlepší) mám Avast Free, ale okrem neho mám aj "prednú obranu" - MBAM Premium....
Každý sa môže rozhodnúť.
Ale najlepší antivírus je (paradoxne) vlastný rozum.
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ale najlepší antivírus je (paradoxne) vlastný rozum.
Žiaľ, ale tento antivirák nemá každý
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať