Zavrieť

Porady

svokor

Ahojte! Môj problém spočíva v tom, že byvame u svokrovcov, aj ked mame samostatny vchod a izby, dom patri stále im. Muž je jedináčik a rodičia sa ho snažia celý život riadiť, takže jemu to nepripadá divné. má 35 rokov!
Momentálne ide o toto: svokor nám chce kúpiť vchodové dvere. On!! Nie aby, keď chce dal mužovi koruny a my by sme si vybrali aké chceme, ale on ich pôjde kúpiť. Keď som mužovi povedala, že sa mi to nepáči, že my by sme si ich mali sami vybrať, tak mi povedal, že sa mi nič neľúbi a že môžem byť rada, že tie dvere svokor kúpi. Ako by ste vy reagovali? Vnútili by ste sa a išli kupovať so svokrom aj vy alebo sa mám na to vykašlať. So svokrovcami nemám dobré vzťahy, po istých výmenách názorov sa už asi 5 rokov nerozprávame.
Prosím!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
No veď!!! Je to zakázané. A preto sa klonujú tajne a my teraz nevieme kto je kto
Nooo, keď klonovali ovcu, aj klon bol znovu iba ovca...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Pepa Pozri príspevok

Toto čo sa deje na porade v poslednej dobe je mimo moje chápanie. Neviem - asi som "vadná" abo čo. Sakra mi to vie znechutiť deň. Človek sa tu takmer "rozháda" s niektorými normálnymi poraďákmi kvôli blbcom. Prepáčte za moje výlevy - ale som fakt naštvaná.
Veľmi rada by som bola, ak by sa mi niektoré blbé témy nezobrazovali - dá sa to nejak nastaviť?
Pepi dá sa to nastaviť v sebe , jednoducho ignorovať tieto témy, však vieš ... Skúsený poraďák vie už podľa názvu, kde sa to skončí. Tak načo plytvať energiu. Aj mna už veľakrát zdvíhalo zo stoličky, ale mávla som rukou a a klikla inde. Je to fakt choré ako urputne tu veľa ľudí donemoty prispieva do takýchto blbých tém a potom si zneprijemňujú deň.
Naposledy upravil Halli : 25.08.08 at 17:37 Dôvod: gramatika
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Barbara Pozri príspevok
a ešte aj "romanroman" a gdožvie ešte aké
Ešte vari aj Kapor. Michaela a Viktória ho pekne inšpirovali.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dav Pozri príspevok
Nooo, keď klonovali ovcu, aj klon bol znovu iba ovca...
Fakt Môžeme ich len priradiť, ale nie rozoznať Tak ja to vzdávam a idem nakŕmiť tu moju menšiu polovičku. Lebo je taký hladný, že aj z podoby vyjde a nakoniec nebudem vedieť ani jeho priradiť a rozoznať
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

postreh moderátora:
Čo majú príspevky od čísla 51 spoločné so zadaním témy?
Porada Vám bude zaviazaná ak do polnoci zvládnete všetci účastní diskusie, tému zmoderovať tak, aby ste nemuseli nahlasovať príspevky a dožadovať sa uzatvorenia témy.
Mlčanie a nereagovanie je v týchto prípadoch najlepší moderátor.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kazu Pozri príspevok
Ale proti klonovaniu je tuším antikoncepcia bezmocná Nebude tento klonovací boom spôsobený len snahou byť 100 000. člen? Keď som tie nicky zbadala, tak som ho aj ja začala podozrievať. Myslela som, že je to len moja paranoja, že ho všade vidím. A ak mi do rána seno zmokne určite bude mať prsty aj v tom
mala som na mysli rozmnožovanie, ibaže som bola taká naštvaná, že som napísala niečo inédík za upozornenie

Tweety Pozri príspevok
Len tak mimochodom: nie je u nás klonovanie zakázané zákonom?
našťastie je ...asi vedia prečo
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Marsyl Pozri príspevok
Ahojte! Môj problém spočíva v tom, že byvame u svokrovcov, aj ked mame samostatny vchod a izby, dom patri stále im. Muž je jedináčik a rodičia sa ho snažia celý život riadiť, takže jemu to nepripadá divné. má 35 rokov!
Momentálne ide o toto: svokor nám chce kúpiť vchodové dvere. On!! Nie aby, keď chce dal mužovi koruny a my by sme si vybrali aké chceme, ale on ich pôjde kúpiť. Keď som mužovi povedala, že sa mi to nepáči, že my by sme si ich mali sami vybrať, tak mi povedal, že sa mi nič neľúbi a že môžem byť rada, že tie dvere svokor kúpi. Ako by ste vy reagovali? Vnútili by ste sa a išli kupovať so svokrom aj vy alebo sa mám na to vykašlať. So svokrovcami nemám dobré vzťahy, po istých výmenách názorov sa už asi 5 rokov nerozprávame.
Prosím!!
A ktoru nasu radu si si vybrala ty mila Marsyl? Alebo su uz dvere kupene?
0 0
špulo špulo

špulo

Pred chvíľkou tu bol nejaký drzý poraďák , čo dal asi 25 červených lampičiek. ----- Tak som to poopravoval , no a keď farbím na zeleno , tak farbím.
Dav Pozri príspevok
Ešte vari aj Kapor. Michaela a Viktória ho pekne inšpirovali.
Kazu Pozri príspevok
No veď!!! Je to zakázané. A preto sa klonujú tajne a my teraz nevieme kto je kto
Barbara Pozri príspevok
a ešte aj "romanroman" a gdožvie ešte aké
arizona Pozri príspevok
Mil(á)ý štipo, prosím neriskuj!!!Daj si radšej predpísať čerstvé balenie!!! Veď čo keby...
Myslím , že tvoj klon jeden s mužským nickom , druhý so ženským úúúúúúúplne stačí

...nabudúce si daj hoci nick v strednom rode, aj tak každý tuší o koho ide...
Kazu Pozri príspevok
Ale proti klonovaniu je tuším antikoncepcia bezmocná Nebude tento klonovací boom spôsobený len snahou byť 100 000. člen? Keď som tie nicky zbadala, tak som ho aj ja začala podozrievať. Myslela som, že je to len moja paranoja, že ho všade vidím. A ak mi do rána seno zmokne určite bude mať prsty aj v tom
Kočky a chlapci. ----- To sa ľahko hľadá , keď nickov ukážem. Používajte MULTILAMPIČKOVANIE .
0 0
manndy64 manndy64

manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

expiracna doba ked je do augusta tak to mozes uzivat do konca mesiaca.ver.
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

Laborec Pozri príspevok
vobec nesuhlasim s oliwou a spol. nechapem, ako si nechas radit od ludi, ktori ti porozumiet nemozu.

zeny z panelaka s hypotekou alebo i bez nej nepochopia este pomery a vztahy na slovenskej dedine, ze zena, ked sa privyda do manzelovho domu, skloni hlavu a musi posluchat.
blbost
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Aj táto téma znovu naberá nejaký čudný smer, preto som sa rozhodol, že bude lepšie ju zavrieť.

Nie je mojou úlohou pátrať, či Marsyl píše pravu alebo nie, ale na jej problém sa nedá odborne poradiť. Tam ide o medziľudské vzťahy, na ktoré neexistujú (alebo len obmedzene existujú) paragrafy. Názorov si tu už prečítala dosť, teraz je na nej, ako sa zariadi.

V každom prípade však zostáva faktom, že nevychádzaš s akosi priveľa ľudmi z príbuzenstva (syn prababky tvojich detí a jeho manželka, svokrovci), preto by si sa mohla zamyslieť, či nebude problém aj v tebe.

Ak máš ešte niekoho v príbuzenstve, s kým nevychádzaš, alebo sa hádate alebo vôbec nekomunikujete, prosím ťa, aby si si to s nimi vybavila vzájomným dialógom a nezakladala novú tému (napr. Sesternica ma ohovára). Porada má byť hlavne odbornou poradou, nie pretriasaním rodinných vzťahov podaných len jednostranne. Keby sa k problému vyjadrili aj svokrovci, bolo by to objektívne. Bolo by zaujímavé poznať aj ich pohľad na vec.

Ale aby si necítila krivdu, dávam ti právo posledného slova. Pokiaľ chceš pridať posledný príspevok, napíš mi jeho text do súkromnej správy a ja ho pridám na koniec v tvojom mene.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať