Zavrieť

Porady

Psychické týranie???

Je normálne, že počas manželstva ma muž psychicky a fyzicky týral, bol chorobne žiarlivý a preto som sa sním rozviedla. Som rozvedená rok a pól a môj bývalý manžel (mimochodom policajt) mi stále telefonuje, kde som, ským som, čo robím. Kontroluje kedy zhasím svetlo v byte, s kým som bola na káve. Keďže nie sme vysporiadaný, chodí mi do bytu kedy chce aj keď má napríklad zverenú na víkend našu dcérku do osobnej starostlivosti. Keď som to povedala na súde, že mi zasahuje do súkromia, tak sudca mi povedal, že ja nárok na súkromie nemám a bude sa skúmať ským a kde chodím. Je toto normálne? Bývalý stále tvrdí, že on len tak kontroluje svoju dcéru, že kde je a že má na to nárok, preto daroval malej telefón. Vypnúť ho nemôžem, lebo tvrdí, že mu bránim v telefonovaní s malou. A keď jej zavolá tak začne na malú, že kde ideme, kde sme, s kým ideme, kde budeme, čo budeme...
Ide ma z toho poraziť, je to na nervy! Ani po rozvode nemám od neho pokoj.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
najsamprv ho chcem vypratať z bytu, lebo to je neúnosné, čo sa deje
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
volala som právnikovi, ale nedvíhali mi fon, asi tam dnes nie sú
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kalkulka Pozri príspevok
nedá sa s ním dohodnúť
tak poraď, ako to riešiť?
Nie som právnik, takže právnu radu ti nedám.
Rozvod mám však za sebou (my sme sa dohodli bez súdu). Ak to u vás nejde dohodou, musíš požiadať súd o vysporiadanie BSM. Ak to nestihneš v zákonnej lehote, zapíšu vám byt na polovicu a problémov budeš mať ovela viac.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
viem to, len najprv ho chcem z toho bytu dostať, lebo to je fakt na psychiatriu toto, čo mám doma
Deti totiž nechcú, aby som odišla, nech odíde on, lebo on robí problémy
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
kalkulka Pozri príspevok
Prosím Vás, ako mám dokázať psychické týranie rodiny? ...
...planých rečí na túto tému popísalo spúuustu odborníkov... realita v tomto štáte je však taká, že nedokážeš nijako... leda že Ti prdne v bedni... a rozšíriš riadky čiernej kroniky... vtedy bude dôvod všetkým jasný... bohužiaľ, z vlastnej skúsenosti točím............... je to naozaj boj kto-z koho... jediné účinné je ohluchnúť a oslepnúť... ak nechceš nikam zdrhať.............
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ajuška, viem, že máš pravdu. Len to nie vždy ide - ohluchnúť, oslepnúť. Asi najlepší spôsob je, nebyť doma a basta! ale ani neodísť z domu, proste si spraviť iba nocľah. Chcem ísť za právnikom, aby som vedela, čo sa v tomto dá robiť a či vôbec niečo. Už som rozmýšľala, že namôjveru pohľadám a pošlem na neho niekoho, aby mu to vysvetlil..... nemyslím fyzicky, ale tak riadne na mozog, lebo k právnikovi ho asi aj tak nedostanem, lebo jemu sa do kotrby asi nič nevojde, keďže je väčne naložený v alkohole. Už ma ide vážne trafiť. Včera som mu pobalila veci a vyhádzala pred dvere. Zobral ich dnu a má ich vo vraciach
0 0
janjaros2@windowslive.com janjaros2@windowslive.com
U nás na Slovensku sa spravodlivosti za normálnych okolností nedovoláš. Ja mam so súdmi zlú skúsenosť, teda hlavne s výkonom rozhodnutia a skľudným svedomím napíšem, že poznám sudcu nie zaujatého / to je slabý výraz / , ale skorumpovaného. Nepomohla ani sťažnosť u predsedu súdu / predsa nepôjde kamarát proti kamarátovi /, dal som sťažnosť na Ministerstvo spravodlivosti a oni to dali na riešenie opäť predsedovi súdu a kejo odpoveď znela : Nič sa nestalo.
Takže ak chceš dosiahnúť vymáhateľnosť práva, potrebuješ hlavne dobre zaplatiť právnika a potom možno sa aj dočkáš výsledku.
Ja som o deti bojoval asi 10 rokov, ex mi ich neukazovala a keď som sa domáhal vykonateľnosti na súde, pre jedného skorumpovaného sudcu som sa za 10 rokov nedočkal výkonu rozhodnutia. Mám rozsudok na úpravu styku s deťmi, ex ich neukazuje a už ich dokonale zmanipulovala. Bojoval som proti veterným mlynom, svoj boj nevzdávam, ale chcem hlavne poukázať na to, že u nás na Slovesnku máme nie zaujatých, ale riadne skorumpovaných sudcov, ktorí sa dožadujú imunity. A vieš na čo? Aby mohli vydávať nezákonné uznesenia, páchať trestnú činnosť a nič sa im nestane. Pretože sú sudcovia.
0 0
janjaros2@windowslive.com janjaros2@windowslive.com
Súhlasím
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať