Zavrieť

Porady

Výpis z účtu bez zostatkov

Dobrý deň, chcela by som sa prosím Vás spýtať. Ak to sem nepatrí, dopredu sa ospravedlňujem. Chcem sa opýtať, či akceptujete výpisu z účtu od podnikateľa, ktoré sú vo forme napríklad excelovej tabuľky, kde nie je ani označenie účtu, ani začiatočný či konečný zostatok. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň
8 komentárov     zbaliť
veronikasad Pýtaš sa ako externá účtovníčka?
jabas Áno
veronikasad Z akého dôvodu odmieta predložiť výpis?
jabas Pretože mailom mu nechodia, musí ísť osobne na pobočku a jeden výpis stojí dosť. Ako pre mňa je to tiež trochu nepochopiteľné. Ja už nechcem toľko vysvetľovať...prečo je potrebný "úplný"výpis, a preto sa pýtam, či Vy ako účtovníci akceptujete takýto výpis bez označenia, bez zostatkov.
kyrpalova PO a nemá IB ?
jabas Ide o SZČO a internetbanking má.
kyrpalova A má teda nejaký duševný//technický problém stahnuť výpis cez IB (veď tam má výberové kritériá ! )
veronikasad Aká banka?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Excelovsku tabuľku na zauctovanie vozd by som neakceptovala. Pokiaľ nebude ochotný vybavit si iný spôsob doručovania výpisov, s klientom by som sa rozlucila
    jabas Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    ak má internetbanking, tam má určite možnosť stiahnuť si celý bankový výpis v PDF formáte... ak dokázal stiahnuť exel tabulku s pohybmi, dokéže stiahnuť aj ten výpis

    Výpis z účtu bez zostatkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.