Zavrieť

Porady

Ochrana proti hmyzu na terase

prosím o názor, aký typ sieťky proti hmyzu dať na krytú terasu. Z dvoch strán je stena a z dvoch strán je voľné. Či posúvacie dvere namontovať alebo sieťka zložená na harmoniku. Je to na prízemí so vstupom do záhrady. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    jeltur3 Ďakujem, ale ste mi nepomohli. Skôr ma zaujíma či je niekto spokojný s konkrétnou sieťkou proti hmyzu. Alebo druhý krát by to už nedal urobiť alebo by si vybral iný typ sieťky.
    Chobot Je to úplne jedno, akú dáš. Skôr si treba zvážiť, aká sa ti tam hodí, koľko si ochotný za ňu dať. Sieťka plissé je niekoľko násobne drahšia, ako posuvná. Dobré sú všetky.

    Ja mám aj plissé na terasových dverách aj pevné na oknách. Spokojný som so všetkými. Každá plní svoj účel tam, kde je.

    Tvoju terasu si neviem predstaviť. Hlavne neviem, aký je tam otvor. To chceš na celú stenu dať sieťku? Mohol si aspoň fotku pripojiť. Len ty vidíš tú terasu, my nie.

    Ochrana proti hmyzu na terase

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.