anet
09.10.05,19:23
Idem prvy krat zasielat vykazy do SP elektronicky. Da sa to priamo zasielat z Olympu, alebo to musim najprv exportovat do suboru napr. pdf ? Prosim poradte ako spravne na to, krok za krokom. Dakujem.
Luckasari
09.10.05,17:38
treba stlačiť: MZDY - EXPORT pre soc. poisťovňu - subory sa exportuju do adresa: tam kde je ulozeny OLYMP a do adresara EXPORT.
Potom treba už len ísť na stránku soc.poisťovne, tam sa poprihlasovať, pripojiť oba súbory a je to :)
Prajem veľa zdaru.
vladan
10.10.05,04:59
Idem prvy krat zasielat vykazy do SP elektronicky. Da sa to priamo zasielat z Olympu, alebo to musim najprv exportovat do suboru napr. pdf ? Prosim poradte ako spravne na to, krok za krokom. Dakujem.
anet, ak budeš v olympe, tak pôjdeš týmito krokmi:
1. MZDY
2. Export pre Sociálnu poisťovňu - na tento export sa postavíš myškou (iba si to vysvietiš) a keď stlačíš F1, tak budeš tam mať všetky kroky ku správnemu odoslaniu elektronických výkazov. Je to tam podrobne popísané a mne to veľmi pomohlo ;)

... ak by ti niečo nebolo jasné, tak sa pýtaj
Tomáško
28.04.06,07:00
Chcel som poslať z Olympu elektron.Registračné listy do SP ale napísalo mi,že mi chýba vyplnená Národnosť zamestnanca.A po opravení mi v Personalistike ukazuje len tých pracovníkov u ktorých bola opravovaná položka a ostatných pracovníkov mi nezobrazuje.Ako to napraviť?
Indiana
02.05.06,13:45
Chcel som poslať z Olympu elektron.Registračné listy do SP ale napísalo mi,že mi chýba vyplnená Národnosť zamestnanca.A po opravení mi v Personalistike ukazuje len tých pracovníkov u ktorých bola opravovaná položka a ostatných pracovníkov mi nezobrazuje.Ako to napraviť?

Máš zapnutý filter. Vidíš to podľa toho, že navrchu máš červený text. Vpravo od neho je krížik, na ktorý ak klikneš, zrušíš filter a uvidíš všetkých. Poprípade medzi ikonkami máš prepínáč Položky - Všetky alebo aktuálne.
janaGT
11.09.09,09:39
ja skúšam tiež, vypisuje mi varovanie: nevyplnený údaj: zostavil. Kde to mám opraviť?
Manual
11.09.09,09:44
ja skúšam tiež, vypisuje mi varovanie: nevyplnený údaj: zostavil. Kde to mám opraviť?
Pozri do organizácia - podnik - a tam v tabuľke klikni na Iné (červeným napísané) či tam máš vyplnené údaje tj mzdár a ďalšie
janaGT
11.09.09,09:47
Pozri do organizácia - podnik - a tav tabuľke klikni na Iné (červeným napísané) či tam máš vyplnené údaje tj mzdár a ďalšie
nemala som tam meno mzdára :)
Manual
11.09.09,09:48
A už ide ??? Poslať ?
janaGT
11.09.09,10:03
A už ide ??? Poslať ?

ja som to neposielala, len som skúšala, či mi to vytvorí ten súbor na poslanie. Posielať budem až za september októbri, lebo som ešte nebola na SP kvôli registrácii.
janaGT
21.09.09,10:18
máme jedného zamestnanca z ČR, ˇako ho "vyčlením" aby nebol v zozname, ktorý budem posielať elektronicky?