luebchenko
24.10.05,17:12
Nevie niekto prosím, kde mám čo za(od)kliknúť v OMEGE, ak mi dáva automatický protiúčet, ktorý nechcem? Teda - chcela by som iný? Pri evid.účt.dokladov, OF, mi automaticky hodí protiúčet 604, ja by som chcela 602 :) už som prehľadala všetky možné nastavenia, lupy a pod - za ten svet to neviem nájsť, ani v helpe :) HELP :)
babenko1
24.10.05,15:25
tuším v makrách sa to musí zmeniť... nie som si istá...
luebchenko
24.10.05,15:28
no zbohom :eek: ja už len ked počujem makro, sa mi roztrasú chrupavky v kolenách :D žeby pokročilá 17-ka (vek :D)? nevie niekto taky blbuvzdorný návod, že klikneš na... ,potom na..., zaklikneš ..... odklikneš.... prepíšeš.... a potvrdíš že OK ? :D
babenko1
24.10.05,15:35
Ľubi.. ale mne to zas automaticky hádže na 602 :)
tonkat
24.10.05,15:52
Ľubka, ty fa v omege aj vystavuješ a potom ich automaticky dáš zaúčtovať, alebo si ručne nahadzuješ odb. fa do evidencie?
tonkat
24.10.05,15:56
Vedla predkontácie riadku na ktorom ti dáva zlý účet si klikni na lupu, nájdi si to číslo - napr. 10-01 atď. daj si oprav a v položke účet DAL zadaj v spodnej časti správny účet, ktorý tam chceš mať. Dúfam, že pomohlo.

Opravujem Má Dať.
luebchenko
24.10.05,16:22
Tonka ty si poklad :) tááááketo dakujem ti posielam :) až do takých detailov som nešla, klikla som na tie možnosti, nikde žiadne číslo účtu nesvietilo tak som hľadala dalej - tož treba ísť do detailov (až na str. D :D) Ešte raz vdaka :)
tonkat
24.10.05,20:40
Tonka ty si poklad :) tááááketo dakujem ti posielam :) až do takých detailov som nešla, klikla som na tie možnosti, nikde žiadne číslo účtu nesvietilo tak som hľadala dalej - tož treba ísť do detailov (až na str. D :D) Ešte raz vdaka :)
Ospravedlňujem sa, to bol preklep,už som vypínala PC. Samozrejme že MD. Ale išlo o princíp. Som rada, že som ti pomohla. Pápá.