vama
11.11.10,07:33
Ahojte,
neviem či som zvolila správnu rubriku.
Včera šef chodil po svojej kancelárii, že mu niečo smrdí a išiel ma ovoňať. Najprv sa len priklonil, a ked sa mi to nepáčilo, trochu ma pritiahol a oňuchával od hlavy do pol tela, čo ma mierne povedané, vyviedlo z miery!
Jak by ste sa zachovali????
Vďaka za reakciu
vama
Stanislav 1975
11.11.10,06:36
Ahojte,
neviem či som zvolila správnu rubriku.
Včera šef chodil po svojej kancelárii, že mu niečo smrdí a išiel ma ovoňať. Najprv sa len priklonil, a ked sa mi to nepáčilo, trochu ma pritiahol a oňuchával od hlavy do pol tela, čo ma mierne povedané, vyviedlo z miery!
Jak by ste sa zachovali????
Vďaka za reakciu
vama

ten šéf je asi nejaký uchylák...
Chobot
11.11.10,08:55
Ahojte,
neviem či som zvolila správnu rubriku.
Včera šef chodil po svojej kancelárii, že mu niečo smrdí a išiel ma ovoňať. Najprv sa len priklonil, a ked sa mi to nepáčilo, trochu ma pritiahol a oňuchával od hlavy do pol tela, čo ma mierne povedané, vyviedlo z miery!
Jak by ste sa zachovali????
Vďaka za reakciu
vama

Aký mal dôvod na takéto správanie? Nebolo to myslené len zo zábavy či žartu? Alebo skutočne hľadal príčinu nejakého zápachu?

Poznal som kolegu, ktorého bolo cítiť tak na cca 1-2 metre. Bol to starý mládenec, vo firme však nebol dlho (nie kvôli zápachu, ale v skúšobnej dobe nepreukázal dostatočné vedomosti a skúsenosti na správcu siete).

A ako to vnímali ostatní v kancelárii? Bavili sa na tom, alebo sa len prizerali?
magno
11.11.10,09:08
:eek: .. a inak je pan sef v pohode? ............ ak to aj mal byt zart,tak taketo nieco si moze clovek dovolit,len voci niekomu s kym ma dobry kamaratsky vztah- neviem....mas taky vztah so sefom?
Danielle369
11.11.10,09:26
Dobre že nie som na tvojom mieste...ja by som mu hned jednu pleštila....
ale skorej si myslím že si mala dobrý parfém a ten chlípnik sa ho nevedel nabažiť....mrcháč jeden
heja3
11.11.10,09:37
Povedz mu, nech sa pozrie na spodok svojich bôt. Niekedy tam je "prekvapenie exkrementálne". My máme parkovisko pri obrubníku a nastupujeme niekedy z trávy, a tam sa nájde "všeličo zo všeličova" schované v tráve. Už sa mi pár krát stalo, že v aute voľačo smrdelo, a nevedeli sme nájsť príčinu. A doma sme si pozreli na boty, lebo to tam tiež zasmradlo a bolo tam! Jeden z nás to niekedy schytá...no čo sme takí "šikovní", alebo susedia sú :mad::mad::mad: a nezbierajú.
ewita888
11.11.10,09:38
skús to zobrať z tej inej stránky.. v kancli čosi smrdelo.. a on chcel prekryť ten smrad v nose tvojim parfémom.. tak to ber ako lichôtku...

vieš, teraz je tá kríza a mnohým šéfom to nerobí dobre na psychiku..
arizona
11.11.10,09:50
Ahojte,
neviem či som zvolila správnu rubriku.
Včera šef chodil po svojej kancelárii, že mu niečo smrdí a išiel ma ovoňať. Najprv sa len priklonil, a ked sa mi to nepáčilo, trochu ma pritiahol a oňuchával od hlavy do pol tela, čo ma mierne povedané, vyviedlo z miery!
Jak by ste sa zachovali????
Vďaka za reakciu
vama
možno ti závidel tú dobrú klobásku, čo si mala na raňajky :D:---
...ale vážne. Bola si tam sama, alebo viacerí? Prečo si vybral práve teba?
vama
11.11.10,11:31
V kancelárii bol normálny čerstvý vzduch, nikto iný nič necítil, ani predtým ani potom. Ja mám 42, šéf 70 rokov a nie sme priatelia, neboli sme ani nebudeme. Neviem presne čo, ale strašne ma urazil, spôsob akým ma oňuchával, to že sa poohýňal pri mne a voňal s prepáčením kde sa sedí... Moje pobúrenie komentoval, že myslel, že mám veci zo skrine, od naftalínu, na nohaviciach také plastové oné , niekedy bývajú alebo že som bola pri mužovi svojom ked v pivnici zváral (je elektrikár, zváračku nemáme)...
A potom sa čudoval čo som taká úzkocitná. Celkom seriózne, bola som vysprchovaná v čistom voňavom oblečení. Hodila som to do placu, aby som sa utvrdila, že takéto správanie nie je normálne, že vy to nezažívate.
janka67
11.11.10,11:38
Nie nezažívame. Našťastie. A nie je to normálne. Si myslím.
To chce klídek a poslať ho do 3,14. Ak si dobre pamätám. To 3,14.;)
Stanislav 1975
11.11.10,11:56
V kancelárii bol normálny čerstvý vzduch, nikto iný nič necítil, ani predtým ani potom. Ja mám 42, šéf 70 rokov a nie sme priatelia, neboli sme ani nebudeme. Neviem presne čo, ale strašne ma urazil, spôsob akým ma oňuchával, to že sa poohýňal pri mne a voňal s prepáčením kde sa sedí... Moje pobúrenie komentoval, že myslel, že mám veci zo skrine, od naftalínu, na nohaviciach také plastové oné , niekedy bývajú alebo že som bola pri mužovi svojom ked v pivnici zváral (je elektrikár, zváračku nemáme)...
A potom sa čudoval čo som taká úzkocitná. Celkom seriózne, bola som vysprchovaná v čistom voňavom oblečení. Hodila som to do placu, aby som sa utvrdila, že takéto správanie nie je normálne, že vy to nezažívate.

Samozrejme,že to nieje normálne-ale keď vravíš,že dedko má 70 - ku na krku,tak naozaj asi mu to robilo "dobre"