Tweety
02.03.06,13:24
Nie všetci sa živíme ako vypisovači daňových priznaní.
To Vás všetkých ospravedlňuje. Prajem krásne ,užitočne,stravený čas.;) ;)
Peterf
02.03.06,12:29
Nie všetci sa živíme ako vypisovači daňových priznaní.

;) Yo plny suhlas. Ja mam daleko od vypisovania DP... :D makam tu v pripravovni cytostatik a flakam... :p
luebchenko
02.03.06,13:06
;) Yo plny suhlas. Ja mam daleko od vypisovania DP... :D makam tu v pripravovni cytostatik a flakam... :p

http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif fíha, ale sa nám rozširujú rady odborníkov - ale jeden nikdy nevie, pri čom bude potrebovať poradiť - len od teba by som rady radšej asi nepotrebovalahttp://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif Ale i tak je fajn že nám tu je fajn ľuďom z toľkých rôznych profesií. Vidaho - práve ma napadla nová osožná téma.... (hľadajte v Hoby a iné porady)
ALDA
02.03.06,14:10
Nechcem byť zlá, ale opýtam sa, to už máte priznania na daňových úradoch, že si tak veselo kafčotreffujete?:) :p :p

Práve že nemáme, keby sme mali, tak by sme sa nesmiali:p A čo sa máme zodrať, treba sa aj odreagovať:) :) :) .Vieš aká je to zábava počítať, koľko roboty ktorú/ktorého/ čaká:confused: teda presne koľko ešte DP treba dorobiť?..hotová zábavička..tralala, tralala..DP som si schovala:) :) :) a na piatok sa duševne pripravila..tralala, tralala:) :)
Tweety
02.03.06,14:18
Práve že nemáme, keby sme mali, tak by sme sa nesmiali:p A čo sa máme zodrať, treba sa aj odreagovať:) :) :) .Vieš aká je to zábava počítať, koľko roboty ktorú/ktorého/ čaká:confused: teda presne koľko ešte DP treba dorobiť?..hotová zábavička..tralala, tralala..DP som si schovala:) :) :) a na piatok sa duševne pripravila..tralala, tralala:) :)
Verím, že to bude iná zábava, ako stále rozmýšľať, čumieť do zákonov a účta, čo ešte sme zabudli, čo už máme, ako to urobiť čo najlepšie a najskôr. Škoda len, že po piatku príde víkend, a potom zase ten kolotoč. Ale, čo už. Čo sme chceli, to máme.;) ;) :cool:
endrju
02.03.06,16:04
...po piatku príde víkend...

Prosím preložiť do reči môjho kmeňa toto neznáme slovné spojenie :D
Tweety
02.03.06,16:06
Prosím preložiť do reči môjho kmeňa toto neznáme slovné spojenie :D
To sú také, akože voľné dni, ktoré ani neviem, ako prejdú. Na celom týždni je
aj tak najkrajší piatok.;) :) :) :cool:
A ešte víkend znamená aj to, že nijaký zamestnávateľ nám ho nezaplatí.:cool:
babenko1
02.03.06,19:28
takže mládeži.. overujem.. zajtra 3.3.2006 o 17 hod. pravda kafé? :)
bepo
03.03.06,05:22
Pravda,môže byť aj skôr ;)
luebchenko
03.03.06,07:36
:mee: ja asi až toho 31.3. - práve som sa dozvedela, že večer pracujem :mee:
Jozef Mihál
03.03.06,07:47
Fňuk, fňuk.
Ružena
03.03.06,08:17
Ľubi, ale my sa stretávame v neskoršie popoludie, takže žiadne výhovorky, do večera si doma, veď večerný program začína o 22,00 hod. Hádam nedopustíš, aby sme Jožkovi a Alde museli kúpiť ,,plakáč,, a keď naplačú prvý:mee:... kúpiť druhý :mee:.. To si radšej príď s nami vypiť kávičku a potom hupky dupky do práce:rolleyes:.
ALDA
03.03.06,08:21
Lubka..uhladnááá?:eek:
luebchenko
03.03.06,08:28
Kto sa chystá ako prvý? Kam a odkedy? - žeby som sa dobehla okolo 16-tej naobedovať a potom teda hupky dupky do práce (najneskôr o 18.00 musím byť na pracovisku :mee:)
ALDA
03.03.06,08:49
Kto sa chystá ako prvý? Kam a odkedy? - žeby som sa dobehla okolo 16-tej naobedovať a potom teda hupky dupky do práce (najneskôr o 18.00 musím byť na pracovisku :mee:)

To je iná reč:)..takže podvečer:)..už máš niekoľko absencií!!:D
Ružena
03.03.06,09:22
O 16,00 tam môžem byť aj ja. Takže,kto príde ???
Jozef Mihál
03.03.06,09:23
Bez záruky, možno prídem už o 15.59.
DanielaSL
03.03.06,10:19
Zo severovýchodu prajem všetkým pekné stretnutie.:)
Jozef Mihál
03.03.06,10:51
Hovorí sa tomu že: "Posúvam".
Daska
03.03.06,10:55
Aj severania VAm praju prijemnu zabavu, a tak troska zavidia, ze mate na to v tomto obdobi cas...
Paula
03.03.06,11:17
Prajem veselé šantenie v mene nonstop tvrdo pracujúceho košického klanu.
ALDA
03.03.06,11:17
Aj severania VAm praju prijemnu zabavu, a tak troska zavidia, ze mate na to v tomto obdobi cas...

Daška..niekto tu tvrdil, že má čas:confused:..práve to je zaujímavé, že sa stretneme aj keď nemáme čas!!:):)..a to si treba vážiť, že poraďáci si ho vedia nájsť,
navzájom:):):):):)
Beba
03.03.06,12:27
Babuľky, veď je to aj pre naše zdravie prospešné:D :D :D . Treba odbúrať stres a toto stretko je na to ako stvorené. Ja šturmujem /po dlhej maródke /, aby som stihla a už sa na všetkých teším ;) . Mimochodom, práve som dohovorila s priateľom, ktorý mi poradu doporučil . Je z Vranova n/Topľou a pozdravuje všetkých a praje peknú zábavu:) :) :) .
luebchenko
03.03.06,12:57
Tak ja teda pomaly idem - cestou ešte niečo musím vybaviť - aby som tam na tú 16.00 na obed bola. Idem do PravdaCafé - dúfam že idem správne.
Melnick
03.03.06,13:17
Aj severania VAm praju prijemnu zabavu, a tak troska zavidia, ze mate na to v tomto obdobi cas...

Daska ,predstav si že aj severanky :Julča, Simonab a Melnick
sa dnes stretli na kávičke podľa vzoru "Veľkého bratislavského
brata" a spoločnosť nám robili aj dvaja páni,ktorí mali dohromady
5 rokov.:) :) :)
Zuzka
03.03.06,13:19
.... hmmm, dnes to nestíham a preto neprídem.
Prajem príjemné posedenie a dobrú zábavu a všetkých pozdravujem. :):):)
Ružena
03.03.06,13:21
Práve som zamkla šanony do skrine - ( Zák.o ochrane os.údajovimages/smilies/biggrin.gif),chvíľku pobehám po Porade a hupky šupky na kafčo. Veru, už mi aj v bruchu škŕŕŕka.Ľubka dáme si obed spolu, možno sa niekto ešte pridá, nech preženieme personál, aby nebehal len s pohárikmi.
babenko1
03.03.06,14:48
konečne tam ten personál aj bude niečo robiť, xixii
luebchenko
03.03.06,16:09
Tak som už aj späť. Pozostalí čo zostali o 17.45 - Jozef M, Ružen(k)a, Alda, Beba? (ak niekoho píšem nesprávne sorry), Bepo a prišla nová Ľubica. My sme sa s Endrjuom vzdialili na ten grupák - náhodou ho mal mojim smerom. Veľmo ťažko sa mi odchádzalo, priam mi srco pukalo ale grupák je grupák a závierky sú závierky :mee:. Verím že sa ešte dobre pobavia - máme tam perfetto nastretý stôl, uvítací drink grappu a i kuchár sa akosi vylepšil :D Toľko priebežná správa. Howg.
Tweety
03.03.06,16:14
TMy sme sa s Endrjuom vzdialili na ten grupák - náhodou ho mal mojim smerom. . Howg.
Dobre vidím?:cool: :rolleyes: Tak preto, mávate každý piatok stretko, mne to stále vrtalo v hlave, teraz je už vsjo jasno.:p
luebchenko
03.03.06,18:46
Dobre vidím?:cool: :rolleyes: Tak preto, mávate každý piatok stretko, mne to stále vrtalo v hlave, teraz je už vsjo jasno.:p

Takže nabudúce si účastná? :D:D:D
ALDA
04.03.06,07:02
Na stretku sme mali aj vzácnu návštevu z BB:)..AVO + Dendu:):)

Šoda, že som musela odísť skôr:mee: Dúfam, že na Krahuliach to dobehneme i keď to bude zasa školenie, ale to nevadíííí.:D
Tweety
04.03.06,07:08
Takže nabudúce si účastná? :D:D:D
Veľmi rada,len keby to nebolo tak ďaleko. :) :) :)
Jana Acsová
04.03.06,08:20
Heli nepreháňaj ... :)
A na veľké behy na Krahuliach sa radšej nechystajme. Stačí posedieť :)

P.S.: Týmto poslušne hlásim aj šťastný dojazd do BB a pozdravujem všetkých kafčomtrafených ...

Evke prajem skoré uzdravenie a Muške rýchloobnovenie údajov :) :) :)
Muška
04.03.06,16:38
Janka,
údaje našťastie zachránené......ale nervy v ...:D

Nestáva sa , že mám absenciu.
Mrzí ma, že akurát teraz som nemohla, keď si tu bola aj s Deniskou.

Nabudúce to dobehneme :)
Daska
11.03.06,16:31
Daska ,predstav si že aj severanky :Julča, Simonab a Melnick
sa dnes stretli na kávičke podľa vzoru "Veľkého bratislavského
brata" a spoločnosť nám robili aj dvaja páni,ktorí mali dohromady
5 rokov.:) :) :)

:eek::eek::eek: a mna ste preco nevolali???? :eek::eek::eek:
Melnick
12.03.06,15:46
:eek::eek::eek: a mna ste preco nevolali???? :eek::eek::eek:

:eek: :eek: :eek: a prišla by si ?:eek: :eek: :eek: bude ďalšie stretko:p :p :p
oznámime:D :D :D
Daska
16.03.06,19:25
:eek: :eek: :eek: a prišla by si ?:eek: :eek: :eek: bude ďalšie stretko:p :p :p
oznámime:D :D :D

Momentalne som PN, ale Rbk neni tak daleko...
Melnick
16.03.06,19:48
Momentalne som PN, ale Rbk neni tak daleko...

Daška,myslím že to zorganizujeme na Apříl -môže byť? Teraz sú
dni strašne krátke,aspoň pre mňa.:p
Paula
24.03.06,21:17
Niečo ste tu západniari pred časom ševelili....bude 31.3.06 stretko na vašom konci alebo áno?:cool:
Jozef Mihál
24.03.06,21:24
Bude .
Paula
24.03.06,21:39
Dobrá správa, inšpekcia z východu pravdepodobná.
Jozef Mihál
24.03.06,21:46
Teším (e) sa na inšpektorku.
Muška
25.03.06,00:56
Ešte furt nie je 31.3. :eek: ???????
ALDA
25.03.06,06:47
Ešte furt nie je 31.3. :eek: ???????

Mušenka neblázni..šak mám toho ešte dosti, aby som to stihla:mee:
evina
28.03.06,08:30
Pomóóóóc.....:D:mee:
ingi
28.03.06,08:46
Pomóóóóc.....:D:mee:

Evinka, vari nestíhaš? :eek: :D
evina
28.03.06,08:50
Evinka, vari nestíhaš? :eek: :D

Ingi ahoj:):):)
Už ani neviem, či stíham alebo nestíham :D:D:D
endrju
28.03.06,14:58
Je nutné stíhať? :eek: Podstatné bude, ak sa dožijeme :) :cool:
Tweety
28.03.06,14:59
Je nutné stíhať? :eek: Podstatné bude, ak sa dožijeme :) :cool: Ja len dodám a v zdravi.
Jozef Mihál
30.03.06,10:24
Posúvam.

(POLUS zajtra 16.45 pred poštou, prípadne v café pred vstupom do kín).
Muška
30.03.06,14:26
A odtiaľ kam?


Nepojdeme radšej do PRAVDA cafe a odtiaľ ak budeme vládať tak VVV. ?
endrju
30.03.06,15:14
Posúvam.

(POLUS zajtra 16.45 pred poštou, prípadne v café pred vstupom do kín).
Pred poštou určite bude "ľudové zhromaždenie". Videl som jedno také minulý rok na Hlavnej stanici keď som sa podvečer 31.3.2005 vrátil do BA vlakom z jednej služobky.
Chýbali vtedy iba policajti so psami a vodné delá. :D

Uprednostnil by som preto LAVAZZA café pred vchodom do kín. Možno sa nájde aj miesto na sedenie. Ak by bol "nátresk" v kaviarňach v Poluse, prikláňam sa k Muškinmu návrhu na treffpunkt v Pravda Café (z Polusu na "dohodenie kameňom"). Cez telefóny sa dá operatívne informovať o mieste výskytu daňovopodaných Poraďákov. ;)
Jana Acsová
30.03.06,15:22
Cez telefóny sa dá operatívne informovať o mieste výskytu daňovopodaných Poraďákov. ;)Aj miestne nepríslušných ... :)
endrju
30.03.06,15:38
Aj miestne nepríslušných ... :)

Mám tomu rozumieť, že sa môžeme tešiť na príchod inšpektorov z BB?
Jana Acsová
30.03.06,15:39
Mám tomu rozumieť, že sa môžeme tešiť na príchod inšpektorov z BB?Telefonický príchod isto. Ak sa mi nebude jazyk motať. V BA dosť neskoro zatvárajú jednu poštu :D
Jozef Mihál
31.03.06,06:07
Takže 16.45 Pravda Café.

Od 16.45 do 17.45 tam vyhlasujem HH, tentokrát doslova a dopísmena, bolo predsa Jozefa.
ALBO
31.03.06,06:34
Takže 16.45 Pravda Café.

Od 16.45 do 17.45 tam vyhlasujem HH, tentokrát doslova a dopísmena, bolo predsa Jozefa.

Kde to presne je. Asi budem v poluse, možno by som sa prišla pozrieť, spoznať nové tváre.
ALDA
31.03.06,06:55
Takže 16.45 Pravda Café.

Od 16.45 do 17.45 tam vyhlasujem HH, tentokrát doslova a dopísmena, bolo predsa Jozefa.

Bohužiaľ zasa o niečo prídem..do 17.45 nestihnem:mee::mee::mee:
evina
31.03.06,06:57
Bohužiaľ zasa o niečo prídem..do 17.45 nestihnem:mee::mee::mee:

Heli snáď nebudeš ešte sedieť na schodoch DÚ?:D
Jana Acsová
31.03.06,07:17
Všetkých, ktorí sa zúčastnia aktuálneho kafčotrefu srdečne pozdravujeme. Budeme duchom prítomné ... :)
Jozef Mihál
31.03.06,08:35
Kde to presne je. Asi budem v poluse, možno by som sa prišla pozrieť, spoznať nové tváre.
Zo severnej strany štadióna Interu je POLUS.

Z južnej strany je veľké zaprášené parkovisko. Na južnej strane parkoviska je športová hala Mladosť a nová biela 5-poschodová budova vydavateľstva PEREX (Pravda). A Pravda café je na prízemí budovy PEREXu. Sklenený veľký výklad je doďaleka vidno.

Výhoda je bezproblémové a lacné parkovanie priamo pred café.

Ďalšia výhoda je 20% zľava v café pre organizované skupiny Poraďákov.
liba2
31.03.06,08:51
Pozdravujem všetkých skalných :) . Tiež nie som hotová s prácou :mee: , je mi ľúto ale zase vás neuvidím. Zabávajte sa aj za mňa. :p
Ružena
31.03.06,09:05
Teším sa na ,,HH", len neviem čo to je?????
Jozef Mihál
31.03.06,09:10
HH = v tom čase platí JM
endrju
31.03.06,09:19
Bohužiaľ zasa o niečo prídem..do 17.45 nestihnem:mee::mee::mee:

Heli, zoberiem si nejakú poriadne veľkú nádobu a nechám Ti do tej nádoby načapovať! :D Čo to má byť? :cool:
Azda si Jozef nevšimne takú "bokovku" ;)
ALBO
31.03.06,09:22
Zo severnej strany štadióna Interu je POLUS.

Z južnej strany je veľké zaprášené parkovisko. Na južnej strane parkoviska je športová hala Mladosť a nová biela 5-poschodová budova vydavateľstva PEREX (Pravda). A Pravda café je na prízemí budovy PEREXu. Sklenený veľký výklad je doďaleka vidno.

Výhoda je bezproblémové a lacné parkovanie priamo pred café.

Ďalšia výhoda je 20% zľava v café pre organizované skupiny Poraďákov.
Ďakujem za reakciu, ale nechápem. Inter, na sever je polus, tak na juh je Kaufland? Hala Mladosť to je tá stará guľatá hala na Bajkalskej?
Aj ja by som bola zvedavá čo je HH
A tiež, kto ide, lebo sa mi zdá z reakcií, že sa mnohí odhlasujú.
či by sa to nemalo presunúť? Alebo posledný piatok je vždy pevný termín?
Možno veľa otázok, ale kto sa nepýta, nič sa nedozvie.:)
Muška
31.03.06,09:29
ALBO, ja idem. :)
Ružena
31.03.06,09:33
HH = v tom čase platí JM

Ďakujeme JM že platí HH, ale nenecháme ťa v tom samotného
ALBO
31.03.06,09:41
ALBO, ja idem. :)
Fajn, len ja furt neviem kam.
endrju
31.03.06,10:47
Ďakujem za reakciu, ale nechápem. Inter, na sever je polus, tak na juh je Kaufland? Hala Mladosť to je tá stará guľatá hala na Bajkalskej?
Aj ja by som bola zvedavá čo je HH
A tiež, kto ide, lebo sa mi zdá z reakcií, že sa mnohí odhlasujú.
či by sa to nemalo presunúť? Alebo posledný piatok je vždy pevný termín?
Možno veľa otázok, ale kto sa nepýta, nič sa nedozvie.:)
Hala Mladosť je tá športová hala, ktorá sa nachádza medzi "starou guľatou" (na rohu Bajkalskej a Trnavskej) a Kauflandom (na Trnavskej). Do Pravda Cafe je vchod zo zadnej strany haly Mladosť. Z Pravda Cafe je vidieť štadión Interu a za ním Polus.
Posledný piatok je teraz výnimočne najmä preto, že pripadol na 31.3.
Pevný termín bol doteraz dohodnutý na prvý piatok. Viacerým sa už po dlhšom čase pevného "prvopiatkového" termínu zažiadala zmena a preto je z prvého piatku posledný piatok. Možno, že táto zmena vydrží dlhšie. :D
Ohľadom HH tu bolo na viacerých miestach už dosť popísané. Treba prísť, zúčastniť sa a na vlastnej koži zistiť "što éto HH" ;)
Odhlasovanie nie je až také dramatické. Podľa posledných správ o dopravnej situácii je už na ceste na stretko aj inšpektorka vyslaná "KE klanom".
Takže "hor sa" na stretko dnes do Pravda Cafe o 16:45. :)
Jozef Mihál
31.03.06,11:04
ALBO, keby si šla autom do Kauflandu po Trnavskej smerom od križovatky s Bajkalskou, tak pred Kauflandom odbočuješ vľavo z Trnavskej (semafor).

Dostaneš zelenú, odbočíš a potom nejdeš na parkovisko pred Kaufland, ale pokračuješ kolmo v smere z Trnavskej, vľavo máš stenu haly Mladosť.

Po 50 m na ďalšej malej križovatke odbočíš doľava - čiže okolo haly Mladosť - dostaneš sa za Mladosť - a po 100 m je Pravda café.
Jozef Mihál
31.03.06,11:14
ALBO, mapa je tu:
http://mapy2.atlas.sk/mapviewer/mapviewer.aspx?object=ulice&id=13649

Treba si to zväčšiť a posunúť tak, aby bolo vidno Halu Mladosť, Inter etc.
ALBO
31.03.06,11:16
ďakujem,myslím , že som pochopila.
Jozef Mihál
31.03.06,12:38
Vážení priatelia, tak už máte len poslednú hodinku na zalepenie obáločiek s DP a zanesenie na poštu, o chvíľu sa uvidíme v P.C.
Tweety
31.03.06,13:05
Vážení priatelia, tak už máte len poslednú hodinku na zalepenie obáločiek s DP a zanesenie na poštu, o chvíľu sa uvidíme v P.C. Prajem Vám všetkým príjemné podaňové posedenie. Ako sa hovorí, vzhúru do bezvedomí.
Muška
31.03.06,13:14
Majka, snáď nezaspíme od vyčerpanie, veď Jožko nám sľúbil nejaké HH = Hurčite Holý :D
Tweety
31.03.06,13:15
Majka, snáď nezaspíme od vyčerpanie, veď Jožko nám sľúbil nejaké HH = Hurčite Holý :D Normálne Vám závidím, škoda, že už mi odletelo lietadlo. Jožko vie dobre zabaviť.
ALDA
01.04.06,07:49
Bolo super, škoda, že som musela odísť skôr;)

A mali sme aj hosťa z z východu..Paulínku:)..a odovzdala všetkypozdravy z KE:):):)
Prišiel aj Riško:)
KEJKA
01.04.06,08:00
asi ste boli do neskorej noci.... ked nie sú správy ako obvykle.
............... alebo do skorého rána?
ALDA
01.04.06,08:11
asi ste boli do neskorej noci.... ked nie sú správy ako obvykle.
............... alebo do skorého rána?


Veru neviem..ja som musela o 20,30 odísť..:mee: a večer som nemohla napísať správu.
vladan
01.04.06,08:48
ešte o 22:24 bolo v PC asi 12 kúskov Poraďákov - telemost KE-BA sa konal aj tentokrát ;)
ingi
01.04.06,09:09
ešte o 22:24 bolo v PC asi 12 kúskov Poraďákov - telemost KE-BA sa konal aj tentokrát ;)

Vladi, vyzerá, že dospávajú...prehýrenú noc :D.
vladan
01.04.06,09:11
Vladi, vyzerá, že dospávajú...prehýrenú noc :D.

ingi, asi áno, ale okrem Mušky :D
ALDA
01.04.06,09:14
Vladi, vyzerá, že dospávajú...prehýrenú noc :D.

Ingi chýbala si nám;)..ale som rada, že sa máš celkom dobre:)
Drž sa:):):):)a dúfam, že sa čockoro uvidíme:)
ingi
01.04.06,09:16
ingi, asi áno, ale okrem Mušky :D

Čoby, už vidím Peťa aj Riška - ranostajov jednych :D.
ALDA
01.04.06,09:19
Čoby, už vidím Peťa aj Riška - ranostajov jednych :D.

Veď dnes majú sviatok..mali by aj niečo uliať:)
ingi
01.04.06,09:21
Ingi chýbala si nám;)..ale som rada, že sa máš celkom dobre:)
Drž sa:):):):)a dúfam, že sa čockoro uvidíme:)

Ďakujem, Heli, až keď si budem vedieť obliecť nohavice :), veľmi mi tie "šróby" pouťahovali :D:D:D .
DanielaSL
01.04.06,09:43
Bolo super, škoda, že som musela odísť skôr;)

A mali sme aj hosťa z z východu..Paulínku:)..a odovzdala všetkypozdravy z KE:):):)
Prišiel aj Riško:)

:eek: :eek: :eek: .....veď aj ja som vás nechala pozdraviť......:confused:
Paula
01.04.06,10:17
:eek: :eek: :eek: .....veď aj ja som vás nechala pozdraviť......:confused:
Poslušne hlásim, že pozdrav členov šuťáckeho klanu bol menovite odovzdaný :)
liba2
01.04.06,12:03
Poslušne hlásim, že pozdrav členov šuťáckeho klanu bol menovite odovzdaný :)
Potvrdzujem! Nakoniec som to stihla aj na poštu aj na stretko :D .... a bolo výborne a veselo. Rozchádzali sme sa pred polnocou - no je možné že niektorí pokračovali ďalej....:D , uvidíme k čomu sa kto prizná.
Paula
01.04.06,12:12
...:D , uvidíme k čomu sa kto prizná.
si počkáme a možno aj priznania dočkáme :D :D :D
DanielaSL
01.04.06,13:36
si počkáme a možno aj priznania dočkáme :D :D :D

Na priznania takéhoto druhu neplatí žiadny termín?:) Aby náhodou nejaká pokuta nebola....
KEJKA
01.04.06,13:40
sranda, nie? .... ako sa všetci zdekovali.
endrju
02.04.06,09:11
asi ste boli do neskorej noci.... ked nie sú správy ako obvykle.
............... alebo do skorého rána?

Vladi, vyzerá, že dospávajú...prehýrenú noc :D.

si počkáme a možno aj priznania dočkáme :D :D :D

sranda, nie? .... ako sa všetci zdekovali.
Aha ich, zvedavcov :D :) ;)

Prečo očakávate od účastníkov perfektnej akcie, že si nevychnutajú 24 hodinovú horizontálnu polohu po namáhovom závere prvého štrvťroku roku 2006? :eek:

Zvedavci, nech sa páči, čítajte teraz oficiálny zápis pre kroniku Porady:

Abecedný zoznam osobne prítomných (priebežne príchodzích a odchodzích):
1simi, accad, ALBO, ALDA, babenko1, bepo, endrju, eviketa, evina, ik-a, Jozef Mihál, karkulka, liba2, luebchenko, Muška, Paula, Richard, Ružena, Zuzka.

Zoznam telefonicky prítomných:
Denda*, Jana Acsová, vladan

Na stretko boli doručené pozdravy od spriatelených Poraďáckych klanov z celého Slovenska. Ďakujeme za všetky pozdravy. Aj my všetkých (pozdravujeme). :)

Rozchod posledných účastníkov o polnoci z 31.3.2006 na 1.4.2006

Očakáva sa vydanie oficiálnej správy inšpektorky poverenej KE klanom. ;) :cool:

* - doplnené po upozornení v nasledujúcom príspevku
Jana Acsová
02.04.06,09:19
Zoznam telefonicky prítomných:
Jana Acsová, vladan A Denda :)
Paula
02.04.06,09:21
Očakáva sa vydanie oficiálnej správy inšpektorky poverenej KE klanom. ;) :cool:
Oficiálna správa znie: Atmosféra stretka sa opísať nedá.......dá sa iba krásne vychutnať :). Takže stručne: bolo MŇAM :)
KEJKA
02.04.06,09:30
ved na to sme čakali, aj tú horizontálnu polohu.... určite zaslúženú.
nielen pracovať, ale aj žiť a zabávať sa treba.
takže .... nabudúce.
endrju
02.04.06,09:38
Lida, dúfam, že to "nabudúce" = Tvoja osobná účasť. :)
KEJKA
02.04.06,09:44
.. aj tebe dobré ráno....:)
áno, ja viem, že všetko je vec osobného rozhodnutia, ale zasa som uprednostnila niečo iné. Ale ked tri mesiace zanedbávate rodinu, tak majú prioritu.
len dúfam že nabudúce to bude áno pre stretko........ do Krahúl to mám minimálne ešte dva razy šancu stihnúť.
:D:D:D
aby som sa tam zasa nemusela predstavovať :p:p:p:p
bepo
05.04.06,09:09
Tak kto sa chystá na tento piatok? Zatiaľ je návrh do Auparku
endrju
06.04.06,11:02
Tak kto sa chystá na tento piatok? Zatiaľ je návrh do Auparku

Ešte to neviem na 100%, či sa mi podarí prísť, ale rád by som aj tento piatok trochu odreagoval po náročnom týždni. :)
"Múdry" však budem až v piatok popoludní. t.j. krátko "pred".
Muška
06.04.06,13:57
Ja nemôžem prísť - je mi ľúto :)

Ale asi pre "veľký" záujem to necháme na iný termín.
babenko1
06.04.06,14:33
Moja prítomnosť je takisto ohrozená, vidím to tak až po veľkej noci v piatok...
brm
06.04.06,14:46
nestíhačky:(
KEJKA
06.04.06,19:17
no... ked som povedala nabudúce... myslela som cca o mesiac, nie o týždeň.
Beba
07.04.06,05:46
Tiež mám iné povinnosti a verte, je mi to ľúto:mee: . Nemohla som ani 31.3. a tak mám už veľkú absenciu. Takže nabudúce určite prídem.
endrju
07.04.06,12:36
Denné mikrostretko v BA bolo supeeeeeeeeeer. Dve hodiny preleteli ako mihnutie oka :D
Jozef Mihál
07.04.06,13:33
Práve idem na samostretko do P.Café.
Pridá sa niekto?
ALDA
07.04.06,14:20
Práve idem na samostretko do P.Café.
Pridá sa niekto?

A ja do Orla..samostretko:mee:
endrju
07.04.06,14:58
Asi to moje ministretko je lepšie ako samostretko :D
Tweety
07.04.06,14:59
Asi to moje ministretko je lepšie ako samostretko :D To čo ste sa všetci separovali? Žeby kríza?
endrju
07.04.06,15:16
Maja, neuhádla si. Žiadna kríza - rekognoskácia terénu pre budúce stretká :D
Určite to všetkých dnes vytiahlo do prírody, ktorú nevideli niekoľko mesiacov :) :cool:
Tweety
07.04.06,15:26
Maja, neuhádla si. Žiadna kríza - rekognoskácia terénu pre budúce stretká :D
Určite to všetkých dnes vytiahlo do prírody, ktorú nevideli niekoľko mesiacov :) :cool: Tak potom je všetko v poriadku, príroda je na jar najkrajšia a o to ešte viac, že už môžeme voľne dýchať, nedýcha nám DÚ na chrbát, slniečko sa na nás smeje,že sme odviedli všetko, čo sme mali, niekedy aj trochu zahreje, poláska atď..
Beba
04.05.06,19:18
Zatiaľ je ticho a piatok klope. Kedy a kde zajtra ????? Alebo predĺženovíkendujete ?????
endrju
04.05.06,20:55
Kedy a kde zajtra ?????

Celý deň - pri počítači :D
Beba
04.05.06,21:09
Celý deň - pri počítači :D
Andrej neblázni. Pri mojom?:rolleyes: A pridám kafčo:p Ale to nie je ono. V domarobote si stále :D Treba vypadnúť. Ozaj, z tej oslavy narodiek kamošky po tom školení som prišla o pol jednej...sila čo? To zato, že som meškala:D Ale dnes mám free:D
endrju
05.05.06,06:53
Beba, preložím:

"pri počítači" = "na šuťáku" :cool:

P.S.
Z utorkového streka sa niektorí vrátili domov až v stredu popoludní. Hovorím pravdu, Daniela? ;)
Beba
05.05.06,07:05
Z utorkového streka sa niektorí vrátili domov až v stredu popoludní. Hovorím pravdu, Daniela? ;)[/quote]
Danka je výnimka, má to ďaleko:D . Veď môj švagor cestoval z hlavnej stanice ku mne do Petržky 4 hodiny:D . Košičania by prišli určita až po polnoci:D :D :D .
Ale vážne, stretko dnes sa koná:rolleyes: ?
Jozef Mihál
05.05.06,08:06
Ja osobne dnes okolo 18.00 samostretkujem v Pravda Café, ak chcete, pridajte sa.
endrju
05.05.06,08:24
Ja osobne dnes okolo 18.00 samostretkujem v Pravda Café, ak chcete, pridajte sa.
Potenciálne uvažujem o rozšírení Tvojho samostretka na ministretko :D Ak sa náhodou neobjavia iné návrhy. Konečne by sme mohli už spoločne okoštovať to pivo, ktoré sa v PC vždy tak záhadne rýchlo minie :)
Beba
05.05.06,08:52
Tuším sa k Vám pridám aj ja. Akosi iné návrhy sa nesypú. Mám odtiaľ dobré, vyskúšané spojenie:D Chlapci, beriete ma?:rolleyes: A dám si aj to pivo:eek:
bepo
05.05.06,08:58
Ja môžem až po 18tej,dajte sem vedieť či príde Zuzka
Muška
05.05.06,09:14
Ja môžem až po 18tej,dajte sem vedieť či príde Zuzka

Zuzinka nempríde.
Príde 11.5.2006 - na kafé deň :):):)
evina
05.05.06,09:16
Zuzinka nempríde.
Príde 11.5.2006 - na kafé deň :):):)

A aký café deň je 11. čo mi ušlo?
endrju
05.05.06,09:18
A aký café deň je 11. čo mi ušlo?

Vraj accad organizuje v ten deň niečo.
endrju
05.05.06,09:19
Tuším sa k Vám pridám aj ja. Akosi iné návrhy sa nesypú. Mám odtiaľ dobré, vyskúšané spojenie:D Chlapci, beriete ma?:rolleyes: A dám si aj to pivo:eek:

Budeš určite vítaná :)
bepo
05.05.06,09:33
11 je v Apollo biznis centre Deň kávy,prezentujú kávu +kávovary takže máme tam celý deň stacionárne vysunuté pracovisko :D
Beba
05.05.06,13:33
Tak nakoniec kto príde? Ja....
Okolo 18,00 som tam:p
DanielaSL
06.05.06,12:50
Beba, preložím:

"pri počítači" = "na šuťáku" :cool:

P.S.
Z utorkového streka sa niektorí vrátili domov až v stredu popoludní. Hovorím pravdu, Daniela? ;)

Ak myslíš mňa Andrej , tak to bolo presne o 19.15.:)
endrju
06.05.06,14:57
Daniela, uhádla si. Myslel som na Teba. Ak sa nemýlim, na utorkovom stretku iná Daniela nebola :)
Muška
10.05.06,14:00
11 je v Apollo biznis centre Deň kávy,prezentujú kávu +kávovary takže máme tam celý deň stacionárne vysunuté pracovisko :D
Takže pripomínam:

Zajtra, t.j. 11.5.2006 okolo 13.00 h - Apollo Biznis centrum - deň kávy.

Účasť potvrdili:
Accad, Bepo, Muška, Zuzka
Evina príde po 16.00 h.

Ostatní čo???? :eek:
brm
10.05.06,14:33
jéžiši, ja tam budem lietať doobeda...skôr sa nedá?
ingi
10.05.06,14:35
Takže pripomínam:

Zajtra, t.j. 11.5.2006 okolo 13.00 h - Apollo Biznis centrum - deň kávy.
Ostatní čo???? :eek:

Mušenka, dobehnem okolo 15.30, teším sa na Vás.:)
ALBO
10.05.06,17:27
kedy teda o jednej alebo o stvrtej?A kde presne, to je pri Kosickej ta budova?
Mohli by sme tam prebrat tie Krahule,dopravu.Ja som este neni prihlasena, lebo nevim ako to bude.
endrju
10.05.06,17:32
Takže pripomínam:

Zajtra, t.j. 11.5.2006 okolo 13.00 h - Apollo Biznis centrum - deň kávy.

Účasť potvrdili:
Accad, Bepo, Muška, Zuzka , Evina /po 16.00 h/

Ostatní čo???? :eek:

Uvidím akú budem mať náladu. Nevylučujem nákuk po 16.00. Telefonicky sa spojím s niekym, ak to bude aktuálne. Kontaktné telefónne čísla mám minimálne na troch z vymenovaných :)
bepo
10.05.06,19:55
kedy teda o jednej alebo o stvrtej?A kde presne, to je pri Kosickej ta budova?
Mohli by sme tam prebrat tie Krahule,dopravu.Ja som este neni prihlasena, lebo nevim ako to bude.
Evina príde po 16,my šikovnejší po 13tej ;) Malo by to byť v novopostavenej časti biznis centra,tam ako je pumpa pri Košickej
liba2
10.05.06,20:28
Ja tiež dobehnem okolo 13 hod.
ALBO
11.05.06,04:29
Evina príde po 16,my šikovnejší po 13tej ;) Malo by to byť v novopostavenej časti biznis centra,tam ako je pumpa pri Košickej

To tam ti z 13 budete do štvrtej? Tam je nejaka kaviaren?
bepo
11.05.06,05:13
Všetci sa spoliehame na to že tam nejaká je,začíname vo Frau
ALDA
11.05.06,05:50
Všetci sa spoliehame na to že tam nejaká je,začíname vo Frau

Peťo nemôžeš pre mňa prísť do firmy v BA?
ik-a
31.05.06,07:21
Blíži sa opäť náš deň D. Bude sa niečo konať?
bepo
31.05.06,09:12
Bude,zatiaľ to vyzerá na aupark,je tam jedna nová šik kaviareň
luebchenko
31.05.06,09:15
Už na Krahuliach som navrhovala u nás na Panenskej je taká kaviarnička - volá sa to že next apache - vraj je tam najlepšia káva v meste - otvorení sú do 22.00 idá dnes cestou mrknem aké sú tam podmienky, či prípadne aj niečo varia. Ak by nám do 22.00 nebolo dosť, o pár brán dalej mám kancel s asi 10-imi stoličkami (a oproti kancelárii je najznámejší buzi klub v Europe, vraj je tam dobrá zábava, priznám sa že za tých 10 rokov čo som tu som si tam netrúfla ísť mrknúť). Dám vedieť ako to tam vyzerá (v tom next apache :D, do buziklubu sama nejdem :D, náhodou by bol záujem a čo ja úbohá potom :D )
babenko1
31.05.06,11:54
A nemôžeme ísť do tej super pizzérie, čo sme tam boli po školení ZP? Aj parkovať sa tam dá, aj dobre varia, aj personál je očkulahodný :D:D
liba2
31.05.06,12:14
... aj my sme im sympatickí, vážne, povedal to čašník :D
endrju
31.05.06,14:43
Sledujem dohadovanie miesta konania prvého piatku zatiaľ jedným očkom ;)
Počítam s tým, že sa zúčastním cca od 17:00. Nejdem však navrhovať žiadne "svoje" miesto. Pripojím sa k väčšine :D
Eulalia
31.05.06,18:01
Hej, Prešporáci, rada by som sa prišla predstaviť aspoň na toto jedno stretko. Beriete ma?:) Ak áno, napíšte, prosím, presný názov "školiaceho strediska", pretože ja zatiaľ neviem, v ktorej pizzerii ste boli po školení ZP. A od 19.6. sa budem pridávať asi na stretká TN, NMnV a PN, lebo budem Piešťančanka.:)
ingi
31.05.06,18:55
Evka, jasné, že Ťa berieme :) . A tešíme sa, že Ťa spoznáme :):):)
Eulalia
01.06.06,02:59
Evka, jasné, že Ťa berieme :) . A tešíme sa, že Ťa spoznáme :):):)

Vrelá vďaka!:) Piatok poobede mám voľno, môžem príst kamkoľvek a kedykoľvek, len musím vedieť kam:D :D :D
A poznávacie znamenie? Bude tam mať niekto ceduľu PORADA tak ako na letisku?:p :p
Alebo mám hľadať tú nahlučnejšiu skupinku v podniku?:D
endrju
01.06.06,03:47
Alebo mám hľadať tú nahlučnejšiu skupinku v podniku?:D
Taktak . :)
liba2
01.06.06,05:09
A poznávacie znamenie? .....Alebo mám hľadať tú hlučnejšiu skupinku v podniku?Nás neprehliadneš........:D
Ružena
01.06.06,12:17
V piatok sa stretka určite nezúčastním, pretože idem na výstavu s mojím havinom - teda havinkou, a večer idem do divadla. Prajem Vám všetkým príjemné posedenie. Škoda, že nebudem môcť spomínať spolu s Vami na Krahule:mee:.
ALBO
01.06.06,16:43
Ludia, ale ja stale nevidim, kde sa to ma ma konat
Eulalia
02.06.06,02:56
Haló Prešporáci! :) Hoďte mi sem, pekne prosím, miesto a čas, kde sa stretneme, aby som mohla prísť. Ja sa, bohužiaľ, dostanem k netu až po pracovnej dobe, tak aby som to stihla - ale toho sa asi nemusím báť, že?:D :D
Vďaka.
evina
02.06.06,06:10
Vidím, že sme sa ešte nedohodli. Ja som sa ráno zobudila do peknej nádchy, kýcham kade chodím. :mee: a tíško dúfam, že to možno aj preložíte :D
ALBO
02.06.06,06:27
Vidím, že sme sa ešte nedohodli. Ja som sa ráno zobudila do peknej nádchy, kýcham kade chodím. :mee: a tíško dúfam, že to možno aj preložíte :D
Evina ja som tiež nakapata ako pes , ale nie velmi si chcem nechať ujsť toto stretko, ked sa bude kecať o Krahuliach.
liba2
02.06.06,06:27
Vidím, že sme sa ešte nedohodli. Ja som sa ráno zobudila do peknej nádchy, kýcham kade chodím. :mee: a tíško dúfam, že to možno aj preložíte :DEvinka, pekne papkaj Paralen plus alebo niečo podobné, kýchačka sa zastaví do večera a ty môžeš prísť. To je z toho ako nám "kúria". Sedím pri PC v kabáte.:D
ALBO
02.06.06,06:32
Ludia, ale ja stale nevidim, kde sa to ma ma konat

Nebude to tým, že nam na tých Krahuliach nalievali miesto etanolu metanol ?
liba2
02.06.06,06:44
:D :D :D môže byť, ale ja mám v byte strašnú zimu...
Zuzka
02.06.06,07:00
Nebude to tým, že nam na tých Krahuliach nalievali miesto etanolu metanol ?

... ahááá, tak preto sa mi zhoršil zrak :mee:
... tak kde sa to bude konať, v tej pizzerii v Ruž. doline? ... nech viem ako si mám zariadiť povinnosti, aby som tam dokázala aj prísť :)
garter
02.06.06,07:07
Bohužiaľ ja dnes nemôžem medzi vás prísť. Ohlásila sa mi návšteva z Maďarska.

Dúfam, že už na budúci kafčotreff budem môcť prísť.
liba2
02.06.06,07:14
Tak sa zapisujte, komu kam vyhovuje prísť:

AUPARK:

PIZZERIA Trenčianska ul. (kto viete názov, prosím dopíšte ho pre tých, čo tam ešte s nami neboli): liba2,
Zuzka
02.06.06,08:06
PIZZERIA Trenčianska ul. (kto viete názov, prosím dopíšte ho pre tých, čo tam ešte s nami neboli): liba2, Alda, Zuzka
bepo
02.06.06,08:32
Volá sa to Pizzeria Giamo a mne je to jedno kam sa pôjde,pomaly by si už mal každý vybrať tú svoju reštauráciu aby sme mohli chodiť hodnotiť
ALBO
02.06.06,08:49
Tak sa zapisujte, komu kam vyhovuje prísť:

AUPARK:
Albo

PIZZERIA Trenčianska ul. (kto viete názov, prosím dopíšte ho pre tých, čo tam ešte s nami neboli): liba2,



Zas to chce 10 znakov
ALDA
02.06.06,09:00
Volá sa to Pizzeria Giamo a mne je to jedno kam sa pôjde,pomaly by si už mal každý vybrať tú svoju reštauráciu aby sme mohli chodiť hodnotiť

Mne sa aj tak páči najviac o toho ftáka-Orla?, aby som to nepoplietla:)
liba2
02.06.06,09:13
Zas to chce 10 znakov10 znakov - urob 10 bodiek :p
Eulalia
02.06.06,09:16
PIZZERIA Trenčianska ul. (kto viete názov, prosím dopíšte ho pre tých, čo tam ešte s nami neboli): liba2, Alda, Zuzka

pripájam: Eulalia
liba2
02.06.06,09:21
PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo,
Zuzka
02.06.06,09:29
PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo,

Tak ja pomaly štartujem do BA, ak by ste dačo náhodou medzitým zmenili, dajte mi vedieť a zavolajte mi na mobil.
Ahojte, teším sa na stretko :)
Eulalia
02.06.06,09:32
A zvyčajný čas je o koľkej?
Zuzka
02.06.06,09:33
... o piatej ... ako kedysi, "Čaj o piatej" ;) :)
ALDA
02.06.06,09:43
Volá sa to Pizzeria Giamo a mne je to jedno kam sa pôjde,pomaly by si už mal každý vybrať tú svoju reštauráciu aby sme mohli chodiť hodnotiť

Peťo neblázni..šak ja musím vedieť aké je tam parkoviščo:)..čo ma budeš z firmy rozvážať:confused:
liba2
02.06.06,10:04
Peťo neblázni..šak ja musím vedieť aké je tam parkoviščo:)..čo ma budeš z firmy rozvážať:confused:Je tam dosť miesta v okolí po trase Trenčianska, Mliekarenská, Ružová dolina. Vchod do pizzerie je aj z Mliekarenskej.
džana
02.06.06,11:12
PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10,džana

dúfam, že tam budú kúriť........
ingi
02.06.06,11:14
Je mi to ľúto, že Vás neuvidím :mee: , ale tá nezbedná "chrbtová kosť"...:mad: už ma fakt hnevá. :)
liba2
02.06.06,11:14
PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul., hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10,džana

dúfam, že tam budú kúriť........ak nie zohrejeme sa ináč :D
liba2
02.06.06,11:21
......Muška kde si? ešte hoduješ ?
ALDA
02.06.06,11:22
Je mi to ľúto, že Vás neuvidím :mee: , ale tá nezbedná "chrbtová kosť"...:mad: už ma fakt hnevá. :)

Ingi..to fakt:confused::mee:..drž sa :)..nabudúce:)
endrju
02.06.06,12:17
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO , Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou , oproti Rybe

liba2, Albo, Alda, Zuzka, Eulalia, bepo, maruška10, džana, endrju
liba2
02.06.06,12:22
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Zuzka
Muška
02.06.06,12:31
A na mňa ste zabudli, čičo? :D:D:D:D:D
Muška
02.06.06,12:32
Teraz som volala s Bepom, vraj vedľa je nejaká fajná kaviareň.....len tam asi nie je nič na papanie, ale, že by sme ju mohli vyskúšať.
liba2
02.06.06,12:33
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka,

...nezabudli, len nezbadala som, že by si reagovala pozitívne :D :D
endrju
02.06.06,12:33
Nezabudli.

2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
liba2
02.06.06,12:34
Teraz som volala s Bepom, vraj vedľa je nejaká fajná kaviareň.....len tam asi nie je nič na papanie, ale, že by sme ju mohli vyskúšať.Myslím, že sme ju skúšali posledne, ale okrem kávy tam nič nebolo. A ako ťa poznáme, ty budeš prvá hladná :D . Takže zostáva pizzeria.
endrju
02.06.06,12:34
A na mňa ste zabudli, čičo? :D:D:D:D:D
Zabudnutie zamietnuté hneď dvojmo ;) :) :cool:

P.S.
Muška, nezabudni na výslužku = ospravedlnenku krahuliackej neprítomnosti :D
Muška
02.06.06,12:36
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

Accad, ALBO, ALDA, bepo, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
Muška
02.06.06,12:37
Myslím, že sme ju skúšali posledne, ale okrem kávy tam nič nebolo. A ako ťa poznáme, ty budeš prvá hladná :D . Takže zostáva pizzeria.
Libuška, ja som mu tiež hovorila, ale vraj to nie je tá.....ale som rada, že si tiež nepamatáš, lebo Bepo sa čudoval, že si nepamatám :D
babenko1
02.06.06,14:46
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

Accad, ALBO, ALDA, bepo, babenko1, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka
ajobs
02.06.06,15:31
2.6.2006, 17:00, PIZZERIA GIAMO, Trenčianska ul. 56, v smere od Miletičovej na pravej strane hneď za križovatkou s Ružovou dolinou, oproti Rybe. Účasť prisľúbili:

Accad, ALBO, ALDA, bepo, babenko1, džana, endrju, Eulialia, liba2, maruška10, Muška, Zuzka

Želám všetkým príjemné session, ja sa asi dnes stretnem s JM v Košiciach - takzvané ministretko.:)
DanielaSL
02.06.06,18:59
Ešte ste na stretku? Hlásenie nikto nepodá?:eek:
Hlinkovx
02.06.06,19:48
no...asi tam zaspali:D:D
ingi
02.06.06,19:49
Ešte ste na stretku? Hlásenie nikto nepodá?:eek:

Danielka, bohvie čím sa tam zahrievali :confused: , teraz už asi spinkajú:D:eek::D .
Muška
02.06.06,19:55
Už sme to rozpustili. :)
Všetci čo ste neboli ste nám chýbali :(
Prišla aj nová poraďáčka Eulália.

Zuzinka podala akurát hlásenie, že prišla v poriadku do NR :)
liba2
02.06.06,20:19
Ešte ste na stretku? Hlásenie nikto nepodá?

no...asi tam zaspali:D:D

Danielka, bohvie čím sa tam zahrievali :confused: , teraz už asi spinkajú:D:eek::D
...až teraz ideme spinkať :D . Bolo výborne, dobrá atmosféra, spomínali sme na Krahule, prebrali sme všetky problémy témy raz dva DPH, vyspovedali Eulaliu, a vo veselej nálade sme sa postupne vytrácali domov :D .
ingi
02.06.06,20:25
...až teraz ideme spinkať :D . Bolo výborne, dobrá atmosféra, spomínali sme na Krahule, prebrali sme všetky problémy témy raz dva DPH, vyspovedali Eulaliu, a vo veselej nálade sme sa postupne vytrácali domov :D .

Jožko, a Ty čo dávaš súhlas Libke, veď Ty si bol dnes v Košicoch s Ajobsom v "Bombe", ako práve píšeš :eek::D:eek:,
...ahááá - alebo potvrdzuješ dobrú náladu a spomienky na Krahule :D
Jozef Mihál
02.06.06,20:46
Ja som loajálny Poraďák, tak súhlasím skoro so všetkým čo sa tu píše. Zvlášť v srdcovej téme.

...a potvrdzujem "vo veselej nálade".
Eulalia
03.06.06,03:07
...až teraz ideme spinkať :D . Bolo výborne, dobrá atmosféra, spomínali sme na Krahule, prebrali sme všetky problémy témy raz dva DPH, vyspovedali Eulaliu, a vo veselej nálade sme sa postupne vytrácali domov :D .

A otázok sa naraz veru zosypalo dosť:D :D :D Ale som rada, že už viem k niektorým nickom priradiť tváre. Bolo mi fajn a ďakujem za prijatie:) :) :)
bepo
03.06.06,05:44
Libuška, ja som mu tiež hovorila, ale vraj to nie je tá.....ale som rada, že si tiež nepamatáš, lebo Bepo sa čudoval, že si nepamatám :D
Som dostal darček na Krahuliach a odteraz sa už len budem čudovať :p :D :D
ingi
03.06.06,08:41
Som dostal darček na Krahuliach a odteraz sa už len budem čudovať :p :D :D

Peťo, tak tomu už ani ja nerozumiem :D:D:D . Ale fakt :confused: .
ALDA
03.06.06,09:00
Peťo, tak tomu už ani ja nerozumiem :D:D:D . Ale fakt :confused: .

Ingi, Peťovi som doniesla darček z Krahul od Vladi ja, či tam dostal ešte nejaký neviem, ale je to podozrivé, že ho tam obdarúvali a až teraz sa priznal:D:D:D šak mal aj veliké aftíčko:D
bepo
03.06.06,09:07
Som dostal knižku 10 krokov na posilnenie pamäti ;)
babenko1
03.06.06,10:06
peťo.. už ťa chytá hosipa? :D
Eulalia
03.06.06,15:39
peťo.. už ťa chytá hosipa? :D

A poznáte aj druhý stupeň, ktorý nasleduje po hosipe? Homimo - h......
miesto mozgu:D :D :D
Dúfam, že tak ďaleko nedospejeme, keď si tie naše mozgy neustále cibríme učením sa nových predpisov a zákonov.:) :p
ALBO
03.06.06,16:10
Ospravedlnenie
Ospravedinujem sa za svoju nepritomnost na stretku napriek nahlaseniu sa, nakolko ma premohla choroba a cele kafco som prespala.
evina
14.06.06,07:21
Nezdá sa Vám, že už dlho nebol prvý piatok ?:)
ik-a
14.06.06,08:42
Niekto má absťáka? Ale myšlienka to nie je zlá.
liba2
14.06.06,09:37
Na realizáciu stačí vytiahnúť danú tému :D :D
http://www.porada.sk/showthread.php?p=228883#post228883
endrju
14.06.06,13:45
Na realizáciu stačí vytiahnúť danú tému :D :D
http://www.porada.sk/showthread.php?p=228883#post228883

Vytiahnuť iba tému? :eek:
V mojom prípade je to aj o "vytiahnutí" hotovosti z nejakého sponzorského účtu. :D Neviete o nejakom ? :cool:
Eulalia
14.06.06,16:51
Vytiahnuť iba tému? :eek:
V mojom prípade je to aj o "vytiahnutí" hotovosti z nejakého sponzorského účtu. :D Neviete o nejakom ? :cool:

Joj, taký sponzorský účet by sa nám zišiel viacerým.:) Ale neboj, keď narazíme na nejaký prameň, podelíme sa.:D :D :D
Muška
14.06.06,19:33
čo tak 23.6.2006 :)
ALDA
14.06.06,19:42
čo tak 23.6.2006 :)

Bóžinku, to chceš do vtedy vydržať:confused:
Zita5
14.06.06,19:45
A čo tak v piatok 16.6.2006;) do Nitry .......baby hm?:)
Muška
14.06.06,19:52
Baby, my máme 16.6. - výročie......asi by bolo blbé keby to drahý oslavoval bezo mňa :eek:
Zita5
14.06.06,19:54
Baby, my máme 16.6. - výročie......asi by bolo blbé keby to drahý oslavoval bezo mňa :eek:

No to by bolo ozaj blbé:mee: .......tak nech príde aj on ....:p :p
Muška
14.06.06,20:02
Zitka, aby ma odhalil??? :eek: Veď ja chodím na pracovné stretnutia. :D
My sa totiž v BA stretávame dooooooosť často (podľa drahého), podľa nás doooooosť málo :D
Zita5
14.06.06,20:04
Zitka, aby ma odhalil??? :eek: Veď ja chodím na pracovné stretnutia. :D
My sa totiž v BA stretávame dooooooosť často (podľa drahého), podľa nás doooooosť málo :D

OK , ale ja za to nemôžem , že Ty máš zrovna na voľby výročie :p :p

Ale nie teraz vážne , treba sa mu povenovať ....:cool:
Muška
14.06.06,20:07
Zitka, už vieš prečo som sa Vás snažila presvedčiť na iný termín stretka v NR...:D
16.6. - sa mi proste nedá :)
Zita5
14.06.06,20:09
Zitka, už vieš prečo som sa Vás snažila presvedčiť na iný termín stretka v NR...:D
16.6. - sa mi proste nedá :)

Muška nevadí ,môžeme sa stretnút aj po 16.6. podľa dohody , ale neviem či zasa môj nepovie , že často som začala chodiť na stretkááá .......pracovné ...:rolleyes:

Inak nás je máličko teraz v piatok ......:confused:
Beba
07.07.06,10:16
Ahojte. Koná sa dnes stretko? Akosi je ticho. Asi ste si to nahradili posledným piatkom?:rolleyes: Prajem všetkým aspoň krásny víkend.:cool:
Paula
07.07.06,10:41
[quote=Beba]Ahojte. Koná sa dnes stretko? Akosi je ticho. Asi ste si to nahradili posledným piatkom?:rolleyes: /quote]

Nenahradili koťuhy západniarske , preto som aj zostala v ten piatok definitívne trčať doma:cool:
bepo
07.07.06,11:06
Keďže na budúci týždeň je stretko v Hungárii a teraz tu bolo a je málo ľudí tak stretko nebolo a dnes asi ani nebude
Beba
07.07.06,11:31
:mee: Absenciáááááá:mee: Tak dobre, beriem to a dnes pôjdem na rande s niekým iným;)
luebchenko
31.07.06,09:25
overila som v kalendári a je to tak!!! v piatok zasa bude http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif !!! a ja som vás (vlastnou absenčnou vinou) už táááák dávno nevidela. Je tu vôbec niekto kávychtivý alebo všetci lôchate kafčo kdesi pri mori? V BA pozostalí - kde a o koľkej?
luebchenko
31.07.06,10:02
:eek: všetci pri mori? či inej tekutine? :D
brm
31.07.06,10:21
ja som doma...a ťažko pracujem...
Beba
31.07.06,10:49
Aj ja som doma - konečne. Už som sa v špitáli nudila. Na stretko by som prišla, ak by sa konalo, aspoň na chvíľu. Už mi chýbate.:mee:
luebchenko
31.07.06,11:23
ja som doma...a ťažko pracujem...
ťažko... to akože je ti zaťažko čo len jedným mozgovým závitom pohnúť? :D to sme na tom podobne :D :D :D
luebchenko
31.07.06,19:47
posúvam, piatok sa blíži závratnou rýchlosťou... :D asi ako tie búrky čo nám tuná vyschnutým už meteorológovia asi 2 týždne sľubujú. Neviem ako inde ale na Devíne fakt už asi 3 týždne ani kvapka. Večer keď polievam tak sa len tak zapráši, komáre sa splašia a o chvíľu je zem zasa suchá :( aké z toho vyplýva ponaučenie? že treba na kafčotreff :D logo nie?
Jozef Mihál
31.07.06,21:09
Závidím to sucho.
liba2
01.08.06,06:30
ja budem na výlete :p takže nečakajte ma :mee:
Beba
01.08.06,10:33
Libuš, prajem Ti pekné počasie, aby ste tam na tom výlete nezmokli a krásny zážitok a hlavne oddych:p .Všetkým, čo si dovolujú to isté.A my ostatní, bez dovolenky a výletu? Bude rande a či ne?:rolleyes:
brm
01.08.06,12:16
a nechcete si spravít doobedný výjazd na trnáfku? jedna môže skartovať, druhá zakladať, tretia prekladať geologické vrstvy na stole...a ja by som si na chvíľu nohy vyložila na stôl...aj cicuše by sa potešili...potrebujú nové drápatká...:D
liba2
01.08.06,14:07
Libuš, prajem Ti pekné počasie, aby ste tam na tom výlete nezmokli a krásny zážitok a hlavne oddych:p .Všetkým, čo si dovolujú to isté.A my ostatní, bez dovolenky a výletu? Bude rande a či ne?:rolleyes:Veľmi, veľmi ďakujem. Potešila som sa dnešnému dažďu ale súčasne dúfam, že nám pršať nebude. Potom zreferujem.
endrju
01.08.06,16:30
a nechcete si spravít doobedný výjazd na trnáfku? jedna môže skartovať, druhá zakladať, tretia prekladať geologické vrstvy na stole...a ja by som si na chvíľu nohy vyložila na stôl...aj cicuše by sa potešili...potrebujú nové drápatká...:D

Brm, a čo tak pohľadať stratené heslo namiesto vykladania nôh na stôl? :cool: Myslíš si, že "juniora", ktorý sa tu snaží zastupovať karkulku, si okamžite fšetci fšimnú a ihneď poletia na trnáfku kvôli geologickému prieskumu? :) :D :rolleyes:
Dôjdi na pifko a možno aj na to zabudnuté heslo si pritom spomenieš :) A ak vyberieme správnu krčmu, aj nohy na stôl si budeš môcť vyložiť. ;)
P.S.
Ufónov môžeš zobrať na stretko so sebou.
endrju
01.08.06,16:32
Závidím to sucho.
Nebodaj plávaš non-stop v pive? :eek: :D
Orim
01.08.06,22:54
No zdá sa že bude pršať :)
babenko1
02.08.06,04:19
ludzé, tak kde sa to stretneme? ved veľa nás je na dovolenke... ?
luebchenko
02.08.06,08:23
Ja hlásim pobyt tu. A véééééééľku chuť na kafčo-porado-treff :D Ten Jozef neodpovedal prečo mi to sucho závidí, čo je niekde na Tahiti a sú tam monzúnové dažde či čo? :D
Jozef Mihál
02.08.06,08:39
Ten Jozef neodpovedal prečo mi to sucho závidí, čo je niekde na Tahiti a sú tam monzúnové dažde či čo? :D
Tu na streche Slovenska zabezpečujeme dostatok vlahy pre roviny a nížiny. Bohužiaľ fungujeme temer nonstop.
luebchenko
02.08.06,10:13
A dokedy budeš na tej "streche" sedieť? :D aj v piatok? Ale ved ťa zaskočíme, vypijeme aj za teba. Len kedy a kde ludé prešpurskí? A jasné aj ludé z priľahlých latifundií...Nie je napríklad nejaký poradák na dovolenke v BA? :D:D:D
ik-a
02.08.06,10:25
Už by bolo na čase uviesť súradnice. Všetci netrpezlivo sledujeme tému.
Zuzka
02.08.06,10:30
Hela navrhla včera na šuťáku u Orla. :)
babenko1
02.08.06,10:56
to by mohlo byť.. tam non-stop prevádzka :D
nehovoriac o tom, že to mám dva kroky od domu, xiixixi
endrju
02.08.06,11:10
to by mohlo byť.. tam non-stop prevádzka :D
nehovoriac o tom, že to mám dva kroky od domu, xiixixi ...
a aj nehovoriac o tom, že bude výročie "objavenia" Orla poraďákmi :D
Majiteľ spomínatej krčmy by mohol zorganizovať HH. ;) Muška a bepo to možno dohodnú :cool: Majú tam známosti :rolleyes:
luebchenko
02.08.06,11:12
A nie je tak náhodou Orol od istej akcie v nemilosti :eek: ???
babenko1
02.08.06,11:25
určite je... ale ľubi.. kde sa dá vysedávať do nemlátom a ešte k tomu vonku?
ps: nezabudnite si podonášať nejaké tie svetríky a taaaak.. aby mi zas nebola zima, xixiiixix
bv_alexandra
02.08.06,13:18
tak čítam že predsa len asi bude kafčo?
ak ano tak v tom Orli?
Kde sa to presne nachádza možno by sa aj moja maličkosť dostavila.