accad
02.08.06,16:48
Ak budem v piatok v BA a nie už na Záhorí prídem aj ja.
Ináč čašník z pizérie v Rozadole pozdravuje Poraďákov a dúfa, že sa ešte ukážeme. Z toho vyplýva, že sme tam urobili dojem a zanechali stopu.
endrju
03.08.06,05:14
Ani návrh na Rozadol by nemusel byť na zahodenie. :)

Pre menej zorientovaných doplňujem súradnice:
U Zlatého Orla - Kukuričná ulica (súčasť križovatky Kutuzovovej a Kukukčínovej)
Rozadol - Trenčianska ulica 56 (nové obytné domy oproti mraziarňam). Názov pizzerie je Giamo. Predpokladám, že aj pizzeria prevádzkuje vonkajšie sedenie.

Aj keď v tomto okamihu to na sedenie vonku nevypadá :) Uvidíme aké poočasie nám nachystá prvý piatok :D
babenko1
03.08.06,06:57
andrej.. nepotešujúca správa.. počko nevyzerá vôbec dobre.. takže budeme asi vysedávať niekto vo vnútri...

k tomu, že kde? môže byť pizzéria.. ved tam tak dobre tiež varia... a čašníci nás majú radi :-))
endrju
03.08.06,08:50
Pridá ešte niekto z potenciálnych účastníkov návrh na miesto stretka? Alebo budeme hlasovať o tých dvoch, ktoré sa zatiaľ objavili? ;)
endrju
03.08.06,13:29
Vzhľadom na aktuálny vývoj počasia je asi múdrejšie dohodnúť si pre najbližší prvý piatok (4.8.2006) ako miesto stretnutia pizzeriu Giamo. :)

Pridané 4.8., 15:48:
Začiatok o 17.00. Niekoľko ľudí na šuťáku účasť prisľúbilo. :) Uvidíme aká bude realita :cool:
endrju
03.08.06,13:51
Hm, budeme mať v BA inšpekciu na stretku? :eek:
Tipujem podľa udeleného súhlasu s predchádzajúcim príspevkom. ;)
Paula
03.08.06,13:53
ee :D :D :D ..to bolo iba zo žartu :rolleyes: .....ja budem na vašom konci až o dva týždne.
Beba
04.08.06,09:58
:rolleyes: Akosi debata utíchla. Čo sa deje, nik nepríde?:rolleyes: Mám síce zdravotné problémy, ale na chvíľu by som prišla, ale kedy a kam? :rolleyes:
Barbara
04.08.06,10:06
Čafte Trefkáči, aj ja som mala v úmysle už konečne prísť medzi Vás , ale mi dotoho prišlo niečo ....:D iný treff.........s bývalým:D to som ale divná čo?;) ;) snáď příšte:p :p


takže Vám prajem príjemný posed:D
ALDA
04.08.06,10:35
:rolleyes: Akosi debata utíchla. Čo sa deje, nik nepríde?:rolleyes: Mám síce zdravotné problémy, ale na chvíľu by som prišla, ale kedy a kam? :rolleyes:

Platí príspevok č.505!
Beba
04.08.06,12:06
:) OK, pizzeria Giamo, díky Heli;) Prídem na skok:D
bv_alexandra
04.08.06,13:03
A kde je tá pizzeria, ja by som vám tiež prišla na chvilu kuknuť.??
ALDA
04.08.06,13:06
A kde je tá pizzeria, ja by som vám tiež prišla na chvilu kuknuť.??

Príspevok 502:)
ALDA
06.08.06,12:12
Ak budem v piatok v BA a nie už na Záhorí prídem aj ja.
Ináč čašník z pizérie v Rozadole pozdravuje Poraďákov a dúfa, že sa ešte ukážeme. Z toho vyplýva, že sme tam urobili dojem a zanechali stopu.
Edit boli sme tam. ale :eek:..zhorené všetko čo sa pieklo, personál nový, otrasná obsluha, veľký hluk, ktorý robil hlavne majiteľ s partiou....:mee: tradiciu sme neporušili, zanechali sme stopu, pretože sme skoro všetko reklamovali a patrične im to aj vytmavili:D
ALDA
28.08.06,06:43
Prvý piatok 01.09.2006 :):):):confused::confused::confused:
Jozef Mihál
28.08.06,12:06
Ak je to anketa, hlasujem za "Confused" smajl.
evina
28.08.06,14:55
Edit boli sme tam. ale :eek:..zhorené všetko čo sa pieklo, personál nový, otrasná obsluha, veľký hluk, ktorý robil hlavne majiteľ s partiou....:mee: tradiciu sme neporušili, zanechali sme stopu, pretože sme skoro všetko reklamovali a patrične im to aj vytmavili:D

No to ma veľmi mrzí, ak sa niečo dobre takto pokazí:mad:
willma
28.08.06,16:34
V "Českej pivnici" na Radlinského je terasa z grilom....
vladan
29.08.06,12:41
Prvý piatok 01.09.2006 :):):):confused::confused::confused:

Brátislafčania, zajtra, t.j. streda 30.8. sa budem nacházdať v Brátislafe, ja fiem, že je to stredok týždňa, ale ak by ste mali čas a chuť, mohli by ste sa treffnúť okolo obeda, čo vy na to? ;)
Jozef Mihál
29.08.06,12:53
O-u, mohli by sme!
endrju
29.08.06,14:46
Brátislafčania, zajtra, t.j. streda 30.8. sa budem nacházdať v Brátislafe, ja fiem, že je to stredok týždňa, ale ak by ste mali čas a chuť, mohli by ste sa treffnúť okolo obeda, čo vy na to? ;)

Kde? O koľkej? :eek:
ALDA
29.08.06,18:36
Brátislafčania, zajtra, t.j. streda 30.8. sa budem nacházdať v Brátislafe, ja fiem, že je to stredok týždňa, ale ak by ste mali čas a chuť, mohli by ste sa treffnúť okolo obeda, čo vy na to? ;)


:mee::mee::mee:..Vladi škoda, zajtra ešte varujem malých:mee::mee::mee:, čo si sa skôr neohlásila:confused:, iba ak by si sa zastavila na chalupe, kde sa budem nachádzati:)
vladan
29.08.06,19:28
Kde? O koľkej? :eek:

čojaviem okolo obeda? ... a kde? ... hmm, v nejakom nákupnom centre, vy povedzte, tam budem vyložená a budem vás čakati :D
accad
29.08.06,19:31
čojaviem okolo obeda? ... a kde? ... hmm, v nejakom nákupnom centre, vy povedzte, tam budem vyložená a budem vás čakati :D
Mne vyhovuje AUPARK tak okolo 13.00.
brm
30.08.06,03:41
a mne avion/hypernova
endrju
30.08.06,06:53
30.8.2006, 13.00 hod, kafe Lavazza (1. poschodie vedľa NAY), Aupark.
Práve volala Fladi, že sa tam bude nachádzať v uvedenom čase. :)
Jozef Mihál
30.08.06,06:55
Nestíham, pozdravujem...
brm
30.08.06,13:29
:D šme še pobavili:D
ALDA
31.08.06,08:07
Prvý piatok 01.09.2006 :):):):confused::confused::confused:
Posúvam:):):):confused::confused::confused:
Beba
31.08.06,10:13
:mee: Ja už nezvládnem ani toľko, čo minule a tak čakám na stanovenie termínu operácie. Neviem, kedy Vás všetkých uvidím...:mee: :mee: :mee: aj k počítaču si už nemôžem normálne sadnúť a pokecať...:mee: :mee: :mee: Ale všetkých pozdravujem a prajem fajn pokec na stretku a budem sa tešiť, keď Vás všetkých zase uvidím...kedy:rolleyes: ... držte mi päste, nech dobre dopadnem. Budúci týždeň sa dozviem ortieľ.
ALDA
31.08.06,10:41
:mee: Ja už nezvládnem ani toľko, čo minule a tak čakám na stanovenie termínu operácie. Neviem, kedy Vás všetkých uvidím...:mee: :mee: :mee: aj k počítaču si už nemôžem normálne sadnúť a pokecať...:mee: :mee: :mee: Ale všetkých pozdravujem a prajem fajn pokec na stretku a budem sa tešiť, keď Vás všetkých zase uvidím...kedy:rolleyes: ... držte mi päste, nech dobre dopadnem. Budúci týždeň sa dozviem ortieľ.

Bóžinku, drž sa kočka, určite to dobre dopadne a šetri sa!!!!
Ohlás sa nám:)päste budeme držať a myslieť na Teba:):):)
Beba
31.08.06,13:44
:) Díky za podporu všetkým, ste zlatíčka a ja Vás všetkých ľúbim...cmúúúúk ;) :D Keď sa dám trocha dokopy, prídem a už sa neviem dočkať:mee: Bude to asi chvíľu trvať:mee:Bude mi smúúúúútnooooooo:mee: :mee: :mee:
bendži
06.10.06,06:30
Ahojte poraďáci, prvý piatok pred nami ak dobre čumím do kalendára a tu je ticho.. od tohto týždňa som už aj ja blaváčka a tak hľadám, kde by sa s kým dalo stretnúť.. nič sa nechystá?

:rolleyes:
Jozef Mihál
06.10.06,08:06
Nič...len samostretko od 16.30 do 18.00 na Interi alebo v Poluse...
bendži
06.10.06,08:24
samostretko? čo to znamená?
Polus už viem kde je, ale Inter - to mi zatiaľ veľa nehovorí
a nemusí to byť nevyhnutne viazané na dnešný deň, len si robím prehľad ako to tu medzi vami chodí...
evina
06.10.06,08:24
Ahojte poraďáci, prvý piatok pred nami ak dobre čumím do kalendára a tu je ticho.. od tohto týždňa som už aj ja blaváčka a tak hľadám, kde by sa s kým dalo stretnúť.. nič sa nechystá?

:rolleyes:

Po čiastočných tel. rozhovoroch pravdepodobne až na budúci týždeň :)
Jozef Mihál
06.10.06,08:27
samostretko? čo to znamená?
To znamená stretko, na ktorom sa zúčastní jediný poraďák.

Použijem vhodný príklad - je to niečo ako spoločnosť s.r.o., majúca jediného spoločníka.
Jozef Mihál
06.10.06,08:29
Polus už viem kde je, ale Inter - to mi zatiaľ veľa nehovorí...

Inter? To je ten krásny pozemok pri Kuchajde, na ktorom bude o tri roky stáť nový, väčší a krajší Polus II. Zatiaľ tam hrávajú nejaké decká akýsi futbal.
bepo
08.10.06,04:24
Inter? Zatiaľ tam hrávajú nejaké decká akýsi futbal.
Zatiaľ tam nejaké decká márnia zbytočne čas,až sa postaví P II tak sa to konečne obráti k lepšiemu :) A ja prídem tak za 2 týždne,pozdravujem vás ;)
liba2
08.10.06,08:16
Bepo, šťastnú cestu :) , štastný návrat !
mariannak
08.10.06,18:46
čaute poraďáci, nerobia sa stretka aj v Prešove? sú tu najakí poraďáci aj z PO?
bepo
09.10.06,04:25
Pozdravuje vás ekin,dnes som s ňou bol
Milan Benka
09.10.06,09:17
Dámy a páni, prvý piatok v mesiaci je za nami a počas pobytu v Blave som v tejto téme nenašiel žiadneho organizátora stretka. Už nepijete kávu?
Muška
09.10.06,09:48
Benka,
nakoľko sa 30.9.2006 konala "husacinka" :D. Prvý piatok sme si odpustili. :(
endrju
09.10.06,16:38
Pozdravuje vás ekin,dnes som s ňou bol
Za pozdrav ďakujeme ;)

Porada expanduje aj za veľkú mláku :D A najmä stretká :cool:
Jozef Mihál
10.10.06,09:12
Porada expanduje aj za veľkú mláku :D A najmä stretká :cool:
...tak a máme za sebou aj historicky prvý Kafčotreff v USA. Účastníkom môžu ostatní ozaj len tíško závidieť.
ekin
16.10.06,03:12
vazeni a mili...poradaci,
bola som ozaj rada, ze sa mi stretnutie s Bepom podarilo uspesne dotiahnut do konca, ze som nezabludila v San Franciscu a hlavne, ze sme sa vdaka modernej technike a neodmyslitelnym mobilom dokazali stretnut na takom mieste, kde bolo ludi ako u nas na prveho maja /kedysi/:rolleyes: .. a verte mi, pomohla aj nahoda, ze ma kedysi davno Beatka doviedla aj na scrabble, kde uz patrim k stalicam:eek: a mam tam aj novych znamych - a jedna z nich, slovenka zijuca tuna.. ma k Bepovi priviedla osobne. Spominam na chvile prezite s vami, ci uz tu..alebo aj na Krahuliach..a vzdialujem sa od ekonomiky asi tak, ako som teraz daleko od vas. Poznam vsak dobre plienky.... a ich obsah, par angl.slov - ktorym rozumeju deturence... a netrapim sa s DPH ci s novymi zakonmi..za tym jednym mi nie je luto..ale vsetko ostatne mi chyba:mee: . Priatelia, domov...ten krasny pocit stretnut cloveka... tu sa to akosi nestava. Takze chodim na tuto stranku, citam, citam...obcas tisko zavidim, ale viem, ze to uz nikdy nebude take, ako bolo:mee: . Prajem vam menej trapenia a zmien legislativy...prajem z duse, len keby to ti tam hore vyslysali:p
evina
16.10.06,05:18
vazeni a mili...poradaci,
bola som ozaj rada, ze sa mi stretnutie s Bepom podarilo uspesne dotiahnut do konca, ze som nezabludila v San Franciscu a hlavne, ze sme sa vdaka modernej technike a neodmyslitelnym mobilom dokazali stretnut na takom mieste, kde bolo ludi ako u nas na prveho maja /kedysi/:rolleyes: .. a verte mi, pomohla aj nahoda, ze ma kedysi davno Beatka doviedla aj na scrabble, kde uz patrim k stalicam:eek: a mam tam aj novych znamych - a jedna z nich, slovenka zijuca tuna.. ma k Bepovi priviedla osobne. Spominam na chvile prezite s vami, ci uz tu..alebo aj na Krahuliach..a vzdialujem sa od ekonomiky asi tak, ako som teraz daleko od vas. Poznam vsak dobre plienky.... a ich obsah, par angl.slov - ktorym rozumeju deturence... a netrapim sa s DPH ci s novymi zakonmi..za tym jednym mi nie je luto..ale vsetko ostatne mi chyba:mee: . Priatelia, domov...ten krasny pocit stretnut cloveka... tu sa to akosi nestava. Takze chodim na tuto stranku, citam, citam...obcas tisko zavidim, ale viem, ze to uz nikdy nebude take, ako bolo:mee: . Prajem vam menej trapenia a zmien legislativy...prajem z duse, len keby to ti tam hore vyslysali:p

Som z Vášho stretka dojatá len to čítam, a čo potom ste museli byť Vy?:) Ekin všetko dobré:)
ekin
18.10.06,01:26
dakujem, ze ste na mna nezabudli....:)
Muška
18.10.06,08:39
dakujem, ze ste na mna nezabudli....:)
Ekin , ako by sme mohli :eek: ???

Veď prvé hromadné stretko na Krahuliach stálo za to :) A na priateľov sa nezabúda :)
evina
18.10.06,08:40
Ekin mám Ťa dodnes pred očami pri súpise účastníkov stretka na Krahuliach prvý večer pre potreby hotela a hneď mi je veselo:)
luebchenko
18.10.06,14:58
dakujem, ze ste na mna nezabudli....:)

:eek: čo blbneš!!! Súhlas s Muškou :) a tie plienky vari len tiež onedlho skončia, či ako?! Zákony na teba predsa počkajú - čo bude treba nájdeš na porade tak sa netvár, akoby si už nebola naša :D:D:D

Amerika nie je všetko.
Dôležité bude stretko
v roku pána trebárs dvetisíc aj čosi
vrátiš sa, a na Krahuliach zistíš kto si.
Určite nie babka utopená v pokakaných plienkach,
ale slovenský ekonom (čiže poradák :D) prítomný medzi nami
v mysliach našich a príjemných spomienkach.
Návrat - ten bude pre teba malina,
Porada rastie, neboj.
Dobehnúť zameškané? Postačí hodina :D :D :D
ekin
19.10.06,16:48
wowwww:p :eek: dakujeeeeeem, hned mi je veselsie
Zuzka
22.10.06,12:26
wowwww:p :eek: dakujeeeeeem, hned mi je veselsie

Evi, na Teba sa nedá zabudnúť ... a občas sa môžeš aj ozvať, nech vieme ako sa máš. Prajem Ti všetko dobré a užívaj si vnúčatká za veľkou mlákou. :)
Muška
27.11.06,10:31
No....a prvý piatok je pred nami.

Niekoľkí si ešte pamätáme, že niektoré oslavy prebiehali v predvečer. :D

Takže /na príhovor niektorých poraďakov - aj mňa/ dávam návrh na stretko vo štvrok 30.11.2006.

Pricapujte poznámky, návrhy, už sa teším.
brm
27.11.06,11:13
jedine tak hlavné námestie pri punči
Muška
27.11.06,11:23
Katka, to je dobrý nápad, a ak by to bolo vo štvrtok, tak tam možno nebude ani taký nátresk :D
katkaj
27.11.06,11:36
Katka, to je dobrý nápad, a ak by to bolo vo štvrtok, tak tam možno nebude ani taký nátresk :D

Jeeeej to je fakt dobrý nápad a pozerám do kalendára že by bola aj ďaľšia príčina si pripiť ;) Ale ja by som mohla asi až okolo 20:00, alebo si skúsim prehodiť stretka v diári :cool:
ingi
27.11.06,11:38
jedine tak hlavné námestie pri punči

Katka, Ty si ešte nedooslavovala? :eek::D
ingi
27.11.06,11:44
Jeeeej to je fakt dobrý nápad a pozerám do kalendára že by bola aj ďaľšia príčina si pripiť ;) Ale ja by som mohla asi až okolo 20:00, alebo si skúsim prehodiť stretka v diári :cool:

:D:D Katarínka, ako tak čítam, viaceré Katarínky tu dlhšie oslavujú ;):D
katkaj
27.11.06,11:48
:D:D Katarínka, ako tak čítam, viaceré Katarínky tu dlhšie oslavujú ;):D

:D:D Ingridka tak nemôžeme za to že máme také "skvelé" meno :D Ale vo štvrtok má meniny jeden poraďák, pravidelne sa zúčastňujúci na stretkách :D:D
ingi
27.11.06,11:51
...vo štvrtok má meniny jeden poraďák, pravidelne sa zúčastňujúci na stretkách :D:D

Jééééj, to som si nevšimla :):):), punč teda bude tiecť potokom, či ako sa tomu hovorí :D
brm
27.11.06,13:36
andrej máš po výplate....
Muška
27.11.06,13:57
Andrejko, nemboj sa Katky sa pridajú :D
katkaj
27.11.06,14:00
Andrejko, nemboj sa Katky sa pridajú :D

Takto si sa rozhodla????? :D:D:D:D:D
ingi
27.11.06,14:06
Takto si sa rozhodla????? :D:D:D:D:D

Katarínka, možno tam už prichádzajúc o 8:00 nikoho nenájdeš :D . Alebo snáď pod stolom? :D:D
katkaj
27.11.06,14:09
Katarínka, možno tam už prichádzajúc o 8:00 nikoho nenájdeš :D . Alebo snáď pod stolom? :D:D

Ingridka takú veselú poraďácku kopu nájdem vždy. Toho sa nebojím :D Veď urobím všetko preto aby som prišla skôr ;)
ALDA
27.11.06,14:11
Katarínka, možno tam už prichádzajúc o 8:00 nikoho nenájdeš :D . Alebo snáď pod stolom? :D:D

Veru Ingi, ráno o 8:00 sme ešte nekončili..i keď už skoro :D:D:D
brm
28.11.06,06:51
štvrtok o koľkej??!!
Muška
28.11.06,06:52
Takže vo štvrtok - 30.11.2006 - hlavné námestie v Ba

o 17.00 h ??
brm
28.11.06,07:27
pre netrpezlivejších prosím skorší termín...tak okolo 11.00...to je ešte svetlo, málo lusí, nevyriedený punč a motorová nafta na vyprážanie ešte nie je nastavovaná indulonou
Muška
28.11.06,07:37
No, jasne, Katka musí večer uspávanku ufónom vypráviať :D
accad
28.11.06,10:24
Musím dať Brm za pravdu, pretože ako končí pracovná doba v centre mesta, firemné partie sa presúvajú na Vianočné trhy a je tam hlava na hlave. Kedže je ešte aj večer príjemný čas nedá sa tam ani pohnúť a nájsť barový stôl pre väčšiu skupinu je malý zázrak (ak ho s Brm nebudeme držať už od obeda :D ).
Muška
28.11.06,12:10
Baby, OK, dajte hodinu kedy sa chcete stretnúť. Ja môžem až o 16.30 - 17.00 h, ale to niektorú prezvoním, že kde ste...pod ktorým stolom :D
willma
28.11.06,12:27
tiež sa rada pripojím, ale nebudem sama, ak nebude vadiť.
katkaj
28.11.06,12:29
tiež sa rada pripojím, ale nebudem sama, ak nebude vadiť.

Privedieš nám už predčasného mikuláša???? :D:D:D:D
bendži
28.11.06,12:35
vo štvrtok by som aj ja mohla, ale zrejme sa tam nedoguľkám skôr ako o 17.30...
willma
28.11.06,12:51
Privedieš nám už predčasného mikuláša???? :D:D:D:D
Nóóó, skôr čerta, pre upresnenie čerticu.:p
katkaj
28.11.06,12:56
Nóóó, skôr čerta, pre upresnenie čerticu.:p

Ale čert chodí len k neposlušným :D:D A my sme poslúchali ;)
willma
28.11.06,13:03
Ale čert chodí len k neposlušným :D:D A my sme poslúchali ;)
nebo,j to bude len také čertíča v podobe mojej 5 ročnej sojky.:p
Zoltán Kovács
28.11.06,14:37
Vo štvrtok aj ja sa k vám pripojím okolo 17.00. Konečne, a načase po dvoch rokoch členstva na porade.
endrju
29.11.06,05:36
No....a prvý piatok je pred nami.

Niekoľkí si ešte pamätáme, že niektoré oslavy prebiehali v predvečer. :D

Takže /na príhovor niektorých poraďakov - aj mňa/ dávam návrh na stretko vo štvrok 30.11.2006.

Pricapujte poznámky, návrhy, už sa teším.
Nemala by byť založená nová téma? "Predvečer prvého piatku pred nami?" :eek: ;)


:D:D Ingridka tak nemôžeme za to že máme také "skvelé" meno :D Ale vo štvrtok má meniny jeden poraďák, pravidelne sa zúčastňujúci na stretkách :D:D
Niekto tu spomína moje meno nadarmo? :eek: Dva dni som bol na cestách a tu sa dejú veci! :cool: :rolleyes:


andrej máš po výplate....
Tvrdenie je nepravdivé. :) Stretko pri punči bude trvať určite dlhšie ako je možné pozorovať u mňa stav "po výplate". ;)
Stav "po výplate" býva u mňa pozorovateľný iba veľmi krátko a veľmi zriedkavo.
Tento stav sa spravidla vyskytuje u mňa sa spravidla v niektorý deň najmä v druhej dekáde kalendárneho mesiaca.
Pozorovateľný je najdlhšie niekoľko minút. :)
Stav "pred výplatou" je pozorovateľný podstatne dlhšie v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu a v ktorýkoľvek deň v mesiaci. :D ;)
bepo
29.11.06,06:15
Andrej,tak budeš mať pred výplatou ale po peniazoch,po kreditke,po bunde,po nohaviciach a po čiapke :D
Keď sme pri tých názvoch- v téme sa spomína stretko v piatok,preložili ste ho na štvrtok,mne by vyhovovala streda,v utorok bol najvyšší čas tak ako to že sme sa v pondelok nestretli??? :)
endrju
29.11.06,06:19
Keď sme pri tých názvoch- v téme sa spomína stretko v piatok,preložili ste ho na štvrtok,mne by vyhovovala streda,v utorok bol najvyšší čas tak ako to že sme sa v pondelok nestretli??? :) Peťo, mal si prísť dnes nadránom do Ftáka. :p Máš to za rohom. ;)
endrju
29.11.06,06:22
Mám nápad. Nová téma by mala mať názov "čo s načatým večerom?" :cool:
bepo
29.11.06,06:40
Tak sa nabudúce neschovávaj za roh,nie je ťa tam vidieť- došiel by som :D
Zoltán Kovács
29.11.06,07:08
;) Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?;)
ALDA
29.11.06,07:51
;) Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?;)

Sleduj túto tému a dočkáš sa:D
endrju
29.11.06,09:14
;) Takže - moja doposial najblbšia otázka, tu na porade - kde vlastne bude stretko? Možte mi to prosím vytmaviť?!?;) Jeden z návrhov znel: Hlavné námestie - Vianočné trhy - niektorý zo stánkov, v ktorých ponúkajú punč. Takto som to pochopil ja ;)
Dátum 30.11.2006
Čas - ešte sa upresní; návrhov je tu viac (11:00, 16:00, 17:00 a čo ja viem ešte aký :) )
katkaj
29.11.06,09:21
Jeden znávrhov znel: Hlavné námestie - Vianočné trhy - niektorý zo stánkov, v ktorých ponúkajú punč. Takto som to pochopil ja ;)

A čas je zatiaľ od rána do večera :D
Zoltán Kovács
29.11.06,15:40
Takže zatial nikto sa nevyjadril, či to stretko zajtra v BA bude na isto, a ak áno kde presne o koľkej?!
Muška
29.11.06,15:46
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm
29.11.06,15:55
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno:D
endrju
29.11.06,16:11
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Pleskol som si. ;)


brm - je mi to jedno :D

Nie je mi to jedno. :rolleyes:

Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program. :cool:
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55. :D
Muška
29.11.06,16:16
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
ALDA
29.11.06,16:30
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h

Alebo už neležal:D
Muška
29.11.06,16:33
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda
Paula
Zoltán Kovács
29.11.06,16:34
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.

Smith - 17.00 h

A ako vlastne vas spoznám, keď idem prvý krát na stretko, a nikoho z Vás nepoznám. Ale predsa niekoho, Jozefa Mihála zo školenia.
evina
29.11.06,16:35
Ja zajtra nemmôžem :mee: :mee:
Muška
29.11.06,16:35
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda
Paula
Muška
29.11.06,16:36
Evka, nemsranduj :eek:
Veď už si dorátala alkohol.....či máš naviac? , tak dopíjaš :eek:
Paula
29.11.06,16:36
Muškááááááááá, ja iba tíško súhlasím s vašou radosťou (a nepekne závidím flek nájdenia sa :rolleyes: )Mám v pamäti nezabudnuteľné, mnohopočetné stretko Mikulášske vlaňajšie....a vôbec, prečo ste koťuhy tak nemravne ďaleko?:cool:
evina
29.11.06,16:37
Evka, nemsranduj :eek:
Veď už si dorátala alkohol.....či máš naviac? , tak dopíjaš :eek:
Vraj práca šľachtí človeka a neviem, či sa mi to podarí prehodiť...:mee:
Muška
29.11.06,16:37
Paulínka, škoda a ja som sa už tešila, že nás prídeš po dlhej dobe kuknúť ::mee:
Muška
29.11.06,16:38
Vraj práca šľachtí človeka a neviem, či sa mi to podarí prehodiť...:mee:

Evka prá....čo??? :eek:
Zoltán Kovács
29.11.06,16:39
Ako Vás spoznám medzi húfom ľudí, ktorí tam zrejme budú?
Muška
29.11.06,16:39
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda - kedy???
evina
29.11.06,16:39
Evka prá....čo??? :eek:

...ca :D .
Muška
29.11.06,16:40
A to je čo???? :eek:


pre Smitha: v SS-ke máš moje tel.č.
Paula
29.11.06,16:40
Paulínka, škoda a ja som sa už tešila, že nás prídeš po dlhej dobe kuknúť ::mee:

Hm, ak bude aj vianočné a nebude sa "biť" s príchodom juniora, možno sebesidámvianočnýdarček.......je to vo hviezdach, je to vo hviezdach:)
evina
29.11.06,16:41
A to je čo???? :eek:


To čo nám nikto neuznáva :mee: iba my sami medzi sebou:)
Muška
29.11.06,16:43
ahá, už som si spomenula....čo mám potom na chleba s cibuľou :D
evina
29.11.06,16:44
Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky:)
Muška
29.11.06,16:47
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
Accad - 17.00 h
brm - je mi to jedno
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
Alda - kedy???
Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky

Evka, som zvedavá koľkí poraďáci budú vedieť čo chceš zmeniť :D
ALDA
29.11.06,16:55
Muška, šak som písala, je mi to jedno:D..jak poviete:D
evina
29.11.06,16:55
Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky

Evka, som zvedavá koľkí poraďáci budú vedieť čo chceš zmeniť :D

Nedá mi nenapísať, že momentálne všetko... :D:D
ALDA
29.11.06,16:57
Nedá mi nenapísať, že momentálne všetko... :D:D

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek:
Muška
29.11.06,16:58
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
Accad - 17.00 h
ALDA - 17.00 h

brm - je mi to jedno

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonick
evina
29.11.06,17:06
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek:

Heli neboj, to je len november :D a oznámenie o alkohole:D
Muška
29.11.06,17:08
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
Accad - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
katkaj - najneskôr 20.00 h
brm - je mi to jedno

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
Jozef Mihál
29.11.06,17:19
Nepricapujem sa, vzhľadom na to že v tom čase budem robiť šoféra jednotlivým členom mojej rodinky v poradí:

vybrať zo školy 2x - zaviezť na zo školy na tréning 1x - zaviezť zo školy domov 1x - zaviesť z domu na tréning 1x - zaviezť z tréningu domov 1 x - zaviezť z domu k zubárovi 1 x - zaviezť z tréningu domov 1 x - zaviezť od zubára domov 1 x (a to dúfam, že som nikde nikoho nezabudol...)

...stretká majú byť v piatok...
ALDA
29.11.06,17:22
Nepricapujem sa, vzhľadom na to že v tom čase budem robiť šoféra jednotlivým členom mojej rodinky v poradí:

vybrať zo školy 2x - zaviezť na zo školy na tréning 1x - zaviezť zo školy domov 1x - zaviesť z domu na tréning 1x - zaviezť z tréningu domov 1 x - zaviezť z domu k zubárovi 1 x - zaviezť z tréningu domov 1 x - zaviezť od zubára domov 1 x (a to dúfam, že som nikde nikoho nezabudol...)

Jožko šak napíš rovno: hľadám šoféra pre rodinku..
Jozef Mihál
29.11.06,17:25
Takže inzerát:

Hľadám šoféra alebo kafčotreffáka.

Zn. na zastupovanie.
Muška
29.11.06,17:36
- zaviezť od zubára domov 1 x (a to dúfam, že som nikde nikoho nezabudol...)

....
No na mňa si zabudol - 1 x od zubára Mušku na stretko :D
eviketa
29.11.06,18:03
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Okopírujte tento text a pricapte sa tam s hodinou, aby tam niekto sám nepostával:

Muška - 17.00 h
__________________
No mne lepšie medzi 13-16, takže čo teraz ? to vam všetko mam vyjesť a či čo ?
eviketa
29.11.06,18:03
sorry nepricapila som ako poriadne treba (ja sa to asi nenaučím)
endrju
29.11.06,18:37
Nedá mi nenapísať, že momentálne všetko... :D:D

Povedané ústami klasika: "Dajte mi pevný bod a pohnem ... " :cool:
bepo
29.11.06,18:54
Dnes som to bol omrknúť a asi bude najlepšie dať každú hodinu niekde treff pre pozdejších napr na nádvorí starej radnice pri živom somárovi lebo sa tam nenájdeme. Ja prídem ako mi to vyjde,kto tam bude pred 17ou? Ak nikto tak o 17mej pred somárom.
brm
29.11.06,18:58
Dnes som to bol omrknúť a asi bude najlepšie dať každú hodinu niekde treff pre pozdejších napr na nádvorí starej radnice pri živom somárovi lebo sa tam nenájdeme. Ja prídem ako mi to vyjde,kto tam bude pred 17ou? Ak nikto tak o 17mej pred somárom.
ak tam budeš dlho čakať rozoznáme ťa potom od toho somára?
bepo
29.11.06,19:00
ak tam budeš dlho čakať rozoznáme ťa potom od toho somára?
Dúfam že hej,budem menej smrdieť a nembudem strihať ušami :D
Muška
29.11.06,19:02
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie - pred somárom /neviem síce kde to je - ale ja sa budem orientovať podľa Vás :D

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
Accad - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - najneskôr 20.00 h
brm - je mi to jedno

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu/

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
accad
29.11.06,19:22
Ja môžem prísť aj pred 16.00 a pobudnúť s tými čo prídu pred 17.00 a potom chvíľu pobudnúť aj s tými čo môžu až 17.00. Ak budeme odskakovať na stanovisko k somárovi zaberú nam flek pri barovom pulte na Hlavnom, takže navhujem spojenie cez mobily alebo spojka každú celú bude čakať pri jasličkách.
Takže kto má chuť a môže ako prvý styčný čas a miesto navrhujem 15.30 u somára na Radničnom, odtiaľ presun k baru na prvý punč a lokšu.
Muška
29.11.06,19:24
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie - pred somárom /neviem síce kde to je - ale ja sa budem orientovať podľa Vás

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - najneskôr 20.00 h
brm - je mi to jedno

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=336920&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
ingi
29.11.06,20:47
Ja znova z objektívnych (kovových :D ) príčin nemmôžem. :mee::mee::mee:

Len kto bude na Vás dávať pozor? :D
Muška
29.11.06,21:03
Inguška, no predsa ja.
Som proste najzodpovednejšia :D
ingi
29.11.06,21:18
Inguška, no predsa ja.
Som proste najzodpovednejšia :D

Keby len najzodpovednejšia. Si aj naša najobľúbenejšia :).
A nemáš tuším žiadnu absenciu :D
Muška
29.11.06,21:54
sa červenám:cool:
liba2
29.11.06,23:12
Ja prídem určite (k somárovi) :D a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad :) . Teším sa na všetkých.
katkaj
30.11.06,06:17
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie - pred somárom /neviem síce kde to je - ale ja sa budem orientovať podľa Vás

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - najneskôr 20.00 h ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 :). A určite Vás nájdem :D
brm - je mi to jedno

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=336920&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
willma
30.11.06,06:33
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie - pred somárom /neviem síce kde to je - ale ja sa budem orientovať podľa Vás

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - najneskôr 20.00 h ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom :D

Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
brm
30.11.06,06:41
Inguška, no predsa ja.
Som proste najzodpovednejšia :D
cap sa spravil zahradníkom, resp. capina:D
Muška
30.11.06,09:45
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Hlavné námestie - pred somárom /neviem síce kde to je - ale ja sa budem orientovať podľa Vás

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - určite príde načas
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
Muška
30.11.06,09:59
Zajtra, t.j. 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radinice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - určite príde načas
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
__________________
endrju
30.11.06,10:05
Muši, prečo zajtra 30.11.2006 ? :eek:
Šak 30.11.2006 je dnes :D
Tiež nám sľubuješ iba svetlé zajtrajšky? :cool:
Muška
30.11.06,10:34
Andreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejko :) veľký cmuk T posielam.
No vidíš, čo trepem? :eek: a to Ty bi si mal byť dnes na mol a nie ja :D
Muška
30.11.06,10:35
Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radinice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - určite príde načas
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - Pokúsim sa to zmeniť a dám vedieť predtým telefonicky
evina
30.11.06,10:35
S hlbokým zármutkom Vám oznamujem, že dnes mi to naozaj nevyjde ani za nič. Somárovi neublížte a teším sa najbližšie na Vás:):)
Muška
30.11.06,10:37
Evinka, si nás nempotešila :D
Ani mi Ťa nempotešíme - všetok punč vypijeme aj tak :D
Muška
30.11.06,10:41
Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radinice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - Ja prídem určite (k somárovi) :D a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad :)
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - s hlbokým zármutkom sa bude tešiť na nás....ale doma:mee:
endrju
30.11.06,10:49
Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radnice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - Ja prídem určite (k somárovi) :D a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad :)
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h bude tu http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=633

Evina - s hlbokým zármutkom sa bude tešiť na nás....ale doma:mee:
Beba (s boľavým chrbátom :mee: ) na nás tiež bude myslieť ... doma. Odovzdala pozdrav všetkým účastníkom (cez šuťák). :)
Muška
30.11.06,11:02
Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radnice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - Ja prídem určite (k somárovi) a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h
Evina - s hlbokým zármutkom sa bude tešiť na nás....ale doma
Beba (s boľavým chrbátom ) na nás tiež bude myslieť ... doma. Odovzdala pozdrav všetkým účastníkom (cez šuťák).
Zuzka
30.11.06,11:56
Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radnice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - Ja prídem určite (k somárovi) a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h
Evina - s hlbokým zármutkom sa bude tešiť na nás....ale doma
Beba (s boľavým chrbátom ) na nás tiež bude myslieť ... doma. Odovzdala pozdrav všetkým účastníkom (cez šuťák).

... a ja stále ešte neviem či prídem. :confused: Ak by som neprišla, tak vám prajem príjemnú zábavu. :)
luebchenko
30.11.06,12:09
[quote=Muška]Dnes - 30.11.2006 - stretko - Nádvorie Starej radnice /Primaciálne nám./ - pred somárom / ale ja sa budem orientovať podľa Vás/

Prosím už sem plesknite , kto kedy príde:

Muška - 17.00 h
Smith - 17.00 h
ALDA - 17.00 h
bepo - 17.00 h
katkaj - ja som si poprehadzovala program a prídem medzi 17:00 - 17:30 . A určite Vás nájdem
brm - je mi to jedno
willma- 16,30 a 17,00 aj s tým čertíkom
liba2 - Ja prídem určite (k somárovi) a čím skôr tým lepšie, takže ak bude treba prezvoním accad
Endrju - Najneskôr o 17.00 musím začať presun z Hlavného námestia smerom k miestu, na ktorom mám dohodnutý večerný program.
Z uvedeného dôvodu začiatok mojej prítomnosti na stretku najskôr o 11.00 a najneskôr o 16.55.
eviketa - 13 -16.00 /príjemnú zábavu Vy traja/
Accad - od 15.30 h
Evina - s hlbokým zármutkom sa bude tešiť na nás....ale doma
Beba (s boľavým chrbátom ) na nás tiež bude myslieť ... doma. Odovzdala pozdrav všetkým účastníkom (cez šuťák)
luebchenko - podľa toho kedy príde klient z Wieny a ako friško sa ho zbavím a podľa toho ako friško dorobím mzdové výkazy za oktober (dnes je finištag), ale prindem naisto, ked nie vás tak vari už len toho somára tam nájdem. Robte značný hluk nach vás lachko nájdem (ale to je vari na kaffčotreffoch (jéééj teraz bude punčotreff - pozor nevynechajte to N!!! :D ) už samozrejmosť :D:D:D
katkaj
30.11.06,12:11
(jéééj teraz bude punčotreff - pozor nevynechajte to N!!! :D )

:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak toto je dobrééééé
katkaj
30.11.06,19:14
Hlásim príchod z "nepunčovania" :D Trhy sa zmenili na dve krčmy a bolo tak príjemne rodinne.
bepo
30.11.06,19:22
a bolo tak príjemne rodinne.
Niekto si našiel novú vnučku :D
willma
01.12.06,06:15
Vnučka pozdravuje.... a všetkých.
endrju
01.12.06,06:34
Vnučka pozdravuje.... a všetkých.

Že ďakujeme a pozdravujeme aj my :D :cool:
Zoltán Kovács
01.12.06,06:44
Takže, včera som sa zúčastnil na prvom mojom kaffčotrefe, resp.punčotreffe. Spoznal som perfektných ľudí, ktorí sú hnacim motorom celého projektu menom porada.sk. Ďakujem
katkaj
01.12.06,06:50
Takže, včera som sa zúčastnil na prvom mojom kaffčotrefe, resp.punčotreffe. Spoznal som perfektných ľudí, ktorí sú hnacim motorom celého projektu menom porada.sk. Ďakujem

Aj my sme ťa s radosťou privítali medzi nami :)
Zuzka
01.12.06,07:22
:Vidím, že ste sa bavili skvele, myslela som na vás.
Ale dúfam, že ste naplánovali predvianočné stretnutie.:)
liba2
01.12.06,07:24
Ešte nie - ale pracuje sa na tom :)
luebchenko
01.12.06,08:09
Takže, včera som sa zúčastnil na prvom mojom kaffčotrefe, resp.punčotreffe. Spoznal som perfektných ľudí, ktorí sú hnacim motorom celého projektu menom porada.sk. Ďakujem

:mee:A ja som skončila 21.30 v Auparku s novým klientom ktorý prifrčal po 16.00 z Viedne a vybavovali sme: napísať a podpísať plnú moc u notára (som netušila že pracujú do 18.00!!!) pre 2 firmy, spísanie pracovnej zmluvy, prihlášku do SP a ZP a v tom Auparku sme sa pokúšali založiť 2 firemné účty (TB je tam otvorená do 21.00), čo sa nám žiaľ nepodarilo, lebo načo by nosil so sebou výpisy z OR...a to všetko zatiaľ za jednu sladkokyslú polievku u číňana v tom Auparku. Ani gumových medvedíkov či Modré z neba nedal! Tak som sa tešila na normálnych ľudí nie na volebníkov... :mee::mee::mee: kedy je predvianočný treff (či už kafčo,punčo,hocičo...)?
willma
01.12.06,08:45
Že ďakujeme a pozdravujeme aj my :D :cool:
Odovzdám a nabudúce ju ale na klinec zavesím prípadne na vodítko pripnem, po odchode už bola opäť ako čertík:p
eviketa
02.12.06,19:19
No tak som zas patrila do klubu nestihačov. Dúfam (spolu s Evinou a Zuzkou) že ešte čosi sa vymyslí do Vianoc
Muška
02.01.07,17:03
Verili by ste tomu? :eek:
Opäť sa blíži najsamprvší piatok v mesiaci a dokonca aj v roku :D

Tak ako?
ik-a
02.01.07,17:08
Ja, teda pevne verím, že sa mi to už podarí, prídem. Muška, čo sa týka alkoholu, som sa na teba chystala. Dajte iba súradnice, že kde.
Jozef Mihál
02.01.07,17:27
Keď príde starostka, prídu aj poddaní.
endrju
02.01.07,17:41
Prvý piatok v roku 2007 budem reprezentovať BA-klan na inej poraďáckej akcii :D
Muška
02.01.07,18:08
Prvý piatok v roku 2007 budem reprezentovať BA-klan na inej poraďáckej akcii :D
Endrju, Ty sa nám tuším zámerne vyhýbaš :mad::mee:
Jozef Mihál
02.01.07,18:21
Zasa lyžovačka? šak podľa novely zákona o počasí sneh na Slovensku bol od 1.1.2007 definitívne zrušený, a to aj v prechodnom období.
brm
02.01.07,18:46
ach jo :( :confused: :mee:
endrju
02.01.07,18:50
Endrju, Ty sa nám tuším zámerne vyhýbaš :mad::mee:
Kúsok teórie relativity:

..., termíny BA stretiek, alias Kafčotreffov sú tuším zámerne navrhované tak, aby som sa nemohol zúčastniť :D

Pred rokom bol prvý piatok v roku operatívne presunutý na prvý piatok trinásteho. Vtedy sa za okrúhlym stolom zišlo 12 Poraďáčiek + 1 Poraďák. A fčul čo? :eek:


... podľa novely zákona o počasí sneh na Slovensku bol od 1.1.2007 definitívne zrušený, a to aj v prechodnom období.
Ešte nebola schválená taká novela zákona, ktorá by zrušila pravdivosť tvrdenia:

"Není takového počasí, které by nás z hospody dostalo ven" :D

(citát výroku jedného nemenovaného herca v jednom nemenovanom filme) :cool:
Muška
02.01.07,18:54
Pred rokom bol prvý piatok v roku operatívne presunutý na prvý piatok trinásteho. Vtedy sa za okrúhlym stolom zišlo 12 Poraďáčiek + 1 Poraďák. A fčul čo? :eek:

To už fakt bolo pred rokom ???? :eek:

Andrejko, ja sa nebránim stretnutiu aj-aj :)
Muška
03.01.07,11:37
Verili by ste tomu? :eek:
Opäť sa blíži najsamprvší piatok v mesiaci a dokonca aj v roku :D

Tak ako? 5.1.2007 - Lavazza - 16.00 - 17.00 h

Účasť: Accad, Bepo, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, Luebchenko, Muška

Ostatní???????
katkaj
03.01.07,11:44
5.1.2007 - Lavazza - 16.00 h

Účasť: Accad, Bepo, Jožko Mihál, Ik-a, Lubchenko, Muška

Ostatní???????

Ja budem možno trochu meškať ale do 17:00 by som sa mohla dostaviť :)
Muška
03.01.07,11:46
Nemboj Katka, myslím, že sa budeme zbierať medzi 16.-17.
katkaj
03.01.07,12:07
Nemboj Katka, myslím, že sa budeme zbierať medzi 16.-17.

Šak som si aj myslela že v pohode stihnem začiatok ;):D
Zoltán Kovács
03.01.07,12:22
5.1.2007 - Lavazza - 16.00 - 17.00 h

Účasť: Accad, Bepo, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, Luebchenko, Muška

Ostatní???????

Pridal by som sa aj ja.Len neviem kde v Lavazza kafe?

P.S. Noha už poslúcha, teda nič v tom nebráni zúčastniť sa.
brm
03.01.07,12:25
v auparku...petržalská klika zapracovala:D
sway
03.01.07,12:30
5.1.2007 - Lavazza - 16.00 - 17.00 h

Účasť: Accad, Bepo, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, Luebchenko, Muška

Ostatní???????

áhojte !
v piatok som v Blave, ak Vás v tej kľkatej Blave nájdem, prídem aj ja :) - taikári vedie kde to je?:confused:
Muška
03.01.07,12:30
Pridal by som sa aj ja.Len neviem kde v Lavazza kafe?

P.S. Noha už poslúcha, teda nič v tom nebráni zúčastniť sa.
Zoli,
Lavazza - Aupark - na poschodí pri NAY dome
Muška
03.01.07,12:34
v auparku...petržalská klika zapracovala:D
Brm - nemala si sa od nás odsťahovať , be-be :D

A Ty by si najradšej, aby sme sa pred Tvojim domom stretávali......veď sme naposledy boli v Avione....mne je jedno kam ma taxi zavezie :D
Muška
03.01.07,12:36
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16.00 - 17.00 h

Účasť: Accad, Bepo, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, Luebchenko, Muška, smith, sway

Ostatní???????
Zoltán Kovács
03.01.07,13:06
Zoli,
Lavazza - Aupark - na poschodí pri NAY dome

VĎaka za upresnenie.
Muška
03.01.07,19:36
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16.00 - 17.00 h

Účasť: Accad, Bepo, eviketa, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, liba2, Luebchenko, Muška, Ruženka, smith, sway

Ostatní???????
endrju
03.01.07,19:56
v auparku...petržalská klika zapracovala:D

"Klika" z Trnáfky bude v rovnakom čase začínať stretko poriadne ďaleko na východ od Petržalky :D :) ;)
Muška
03.01.07,20:03
Andrejko, nehor, že brm ide s Tebou :eek:
bepo
03.01.07,20:05
Brm tak akurát dôjde k východu baráku :D
endrju
03.01.07,20:06
Andrejko, nehor, že brm ide s Tebou :eek:
Nestačí, ak sa za kliku vymenujem ja? ;)
Brm musí mačkátka opatrovať. Aj kojiť vraj bude :D
Muška
03.01.07,20:09
Nestačí, ak sa za kliku vymenujem ja? ;)
Brm musí mačkátka opatrovať. Aj kojiť vraj bude :D
Veď sú už odkojené a opatria sa aj samé.....to sú zasa vyhovorky :D
brm
03.01.07,20:14
hlavne že sa bavíte...čo by ste bezo mňa robili
endrju
03.01.07,20:17
hlavne že sa bavíte...čo by ste bezo mňa robili

No, neviem, či by sme sa dokázali bez Teba baviť :confused: ;) :rolleyes:
evina
04.01.07,07:30
Ja sa pridávame tentokrát k Andrejovi /neúčasť/, aj ked asi na úplne inom mieste :mee:
endrju
04.01.07,07:32
Ja sa pridávame tentokrát k Andrejovi /neúčasť/, aj ked asi na úplne inom mieste :mee: Evi, bráni Ti niečo veľmi vážne nezúčasťňovať sa na tom istom mieste, na ktorom sa budem nezúčastňovať ja? :eek:
evina
04.01.07,07:34
Evi, bráni Ti niečo veľmi vážne nezúčastniť sa na rovnakom mieste ako ja? :eek:

Áno, práve účasť niekde úplne inde :D:D
ingi
04.01.07,07:44
Ja tiež na 50% vyzerám, že budem nezúčastnená :D ( :mee: )
Muška
04.01.07,09:06
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16.00 - 17.00 h

Účasť: ALDA, Accad, Bepo, eviketa, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, liba2, Luebchenko, Muška, Ruženka, smith, sway

Všetci "skalní", ktorí nemôžu prísť sú ospravedlení :)
Jozef Mihál
04.01.07,09:57
Verili by ste tomu? :eek:
Opäť sa blíži najsamprvší piatok v mesiaci a dokonca aj v roku :D

Tak ako?

Malá konateľka ešte nie je registrovaná na Porada.sk, takže nemmôže pricapiť súhlas.
luebchenko
04.01.07,21:57
Ale prísť môže, nie? Dávam hlasovať :D (trénujem do roboty :D:D:D)
Muška
04.01.07,22:05
Ľubi a už má kto dvíhať ruky :eek: ???
Jozef Mihál
04.01.07,22:13
Vstávajte, hlasuje sa!
luebchenko
04.01.07,22:23
Ľubi a už má kto dvíhať ruky :eek: ??? Tých je dosť! :D Enem účtovať nemá kto! už začínam byť lehce nervná z tej kopy nezaúčtovaných dokladov. A dúfam že nenasneží! Neviete o nejakej voľnej multikáre s predným náhonom, radlicou a posypačomhttp://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif ?
luebchenko
04.01.07,22:24
Vstávajte, hlasuje sa! Tu niekto spí? Ale všetci sa zdržali hlasovania, t.j. sú za to aby sa konateľka zúčastnila!!! :D
Ružena
05.01.07,08:06
Uff, dobré ránko, ale som si dobre pospinkala. Je síce pravda, že práca šľachtí, ale buntošiť po polnoci je predsa len nie až také zušľachťujúce. Preto všetkým vyspinkaným ;) prajem pekný deň, veľa pracovných úspechov a veselé posedenie so ,,stretkármi,, pri kávičke:eek:... ???? A tí, ktorí ste ponocovali vstávajte, je krásny slnečný deň!!!!!! Škoda prespať.:) :)
evina
05.01.07,08:33
Uff, dobré ránko, ale som si dobre pospinkala. Je síce pravda, že práca šľachtí, ale buntošiť po polnoci je predsa len nie až také zušľachťujúce. Preto všetkým vyspinkaným ;) prajem pekný deň, veľa pracovných úspechov a veselé posedenie so ,,stretkármi,, pri kávičke:eek:... ???? A tí, ktorí ste ponocovali vstávajte, je krásny slnečný deň!!!!!! Škoda prespať.:) :)

A čo je po Silvestri ?:D
evina
05.01.07,08:53
Tu niekto spí? Ale všetci sa zdržali hlasovania, t.j. sú za to aby sa konateľka zúčastnila!!! :D

Ale fajčiari majú po chlebe....:D
Muška
05.01.07,12:49
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16-17.00 h

Niektorí prídeme už o 16.00 h

Účasť: ALDA, Accad, Bepo, eviketa, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, liba2, Luebchenko, Muška, Ruženka, smith, sway

Všetci "skalní", ktorí nemôžu prísť sú ospravedlení
ALDA
05.01.07,12:55
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16-17.00 h

Niektorí prídeme už o 16.00 h

Účasť: ALDA, Accad, Bepo, eviketa, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, liba2, Luebchenko, Muška, Ruženka, smith, sway

Všetci "skalní", ktorí nemôžu prísť sú ospravedlení

Ďakujem Mušenka, odľahlo mi, že budem ospravedlnená.
Muška
05.01.07,13:31
5.1.2007 - Lavazza /Aupark - 1.poschodie pri NAY dome/- 16-17.00 h

Niektorí prídeme už o 16.00 h

Účasť: ALDA, Accad, Bepo, eviketa, Jožko Mihál, Ik-a, katkaj, liba2, Luebchenko, Muška, Ruženka, smith, sway

Všetci "skalní", ktorí nemôžu prísť sú ospravedlení

No idem sa prezliecť z nočnej košieľky a utekám na stretko. Cmuk
katkaj
05.01.07,13:35
No idem sa prezliecť z nočnej košieľky a utekám na stretko. Cmuk

Utekaj utekaj :D Veď aj ostatní sa pridáme zachvíľu :)
Muška
05.01.07,19:43
Ďakujem Mušenka, odľahlo mi, že budem ospravedlnená.
Helenka, Ty si nembola ospravedlnená, Ty si bola prihlásená :)

Kde si bola??????????
bepo
05.01.07,20:49
Ika sa ozvala keď som odchádzal,že len dnes jej klient doniesol podklady a musela ich dnes aj urobiť
Jozef Mihál
05.01.07,20:59
Ťažký život...
ALDA
06.01.07,10:33
Helenka, Ty si nembola ospravedlnená, Ty si bola prihlásená :)

Kde si bola??????????
:mee:

Vo firme. Mala som dôležité stretnutie./nečakané/
ola
10.04.07,21:46
... a čože? Nebude nič? Nemdráždite tým tichom :D
endrju
11.04.07,03:50
... a čože? Nebude nič? Nemdráždite tým tichom :D
Oli, schovali sme sa za "roh" :cool:
http://www.porada.sk/t8984-a-zasa-prvy-piatok-pred-nami.html