Luckasari
04.12.05,17:01
ahojte,
neviem prečo, ale nefunguje mi tlač mesačného výkazu pre všeob.zdravotnú poisťovňu, výkaz vytlačí, ale nevyplní mi tam číselné údaje, dokonca ani počet zamestnancov nahlásených v zdrav.poisťovni

je mi trošku čudné, že v DOKUMENTY - odvod poistného Zdrav.poistenie - je kód všeob.zdrav.poisťovne 01, keď jej kód je 25 ... nie je to nejaká chyba a preto mi to nefunguje? nestretli ste sa s tým už niekto?

tento mesiac mám prvýkrát zamestnanca, ktorý patrí do Všeob.zdrav.poisťovne, doteraz som teda túto poisťovňu nepoužívala
Paula
04.12.05,16:08
Vytlačí ti s novým kódom, ak si dáš tlačiť "univerzálny výkaz".
Luckasari
04.12.05,17:12
Vytlačí ti s novým kódom, ak si dáš tlačiť "univerzálny výkaz".

skúšala som to, ale nevytlačí :mee: ... dokonca mi nedá ani prednú stranu výkazu, ale iba čistú bielu stranu ... v bankových účtoch mám zadaný kód poisťovne 25
Paula
04.12.05,17:18
skúšala som to, ale nevytlačí :mee: ... dokonca mi nedá ani prednú stranu výkazu, ale iba čistú bielu stranu ... v bankových účtoch mám zadaný kód poisťovne 25
Je mi ľúto, že ti neviem pomôcť, asi máš zradu niekde.... počkaj do zajtra, keď prídu skúsenejší odo mňa užívatelia OLYMPu. Pozri ešte, či zamestnanec má zadanú správnu poisťovnu.
sklenkova
04.12.05,17:25
mne zase v krose tlačí o jedného zamestnanca menej,možno preto,že majú rovnakú mzdu,tiež som musela dať kód 01-inak to nezobralo. V krose mi povedali,že to nechápu-volala som tam piatok.
Luckasari
04.12.05,17:53
Je mi ľúto, že ti neviem pomôcť, asi máš zradu niekde.... počkaj do zajtra, keď prídu skúsenejší odo mňa užívatelia OLYMPu. Pozri ešte, či zamestnanec má zadanú správnu poisťovnu.

Pauli, ty si poklad ... presne toto bola moja chyba, neviem ako sa to stalo, ale som zabudla zadať zdrav.poisťovňu pri zamestnancovi ... a tak som všetko po sebe kontrolovala ;)

DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM :) :) :)