Manilla
20.12.05,08:41
Ahojte, chcela by som sa opytat tych, ktori pracuju v Money uz dlhsi cas: Vytvorili som si karty majetku na pocitace, zaradila som ich do pouzivania / to mam v pohyboch/, avsak pri zauctovani uctovnych odpisov / kliknem na tvorba pohybov a vytvorit/ mi vyhodi vetu: " k danemu datumu nebol najdeny ziaden odpis, ktory by uz nemal vytvoreny uctovny pohyb". Zaujimave na tom vsetkom je, ze pri aute som ziaden problem nemala, pekne som ho odpisala. Volala som uz aj na technicku podporu Money, no ten dotycny tiez tomu nerozumel, Ak mate niekto skusenost s niecim podobnym, prosim pomozte. dakujem
Stanom
20.12.05,08:42
Vyhadzuje Vám túto vetu preto, lebo uctovny pohyb na karte majetku uz mate vytvorený.
Ľuba
21.12.05,07:46
Treba pozrieť pohyby, ktoré sa majú zaúčtovať, či nemajú zaškrtnuté políčko "zaúčtované".
Maxinka
18.01.07,08:01
Ako účtujete odpisy v Money PÚ?
Čo máte začiarknuté - daňové alebo účtovné odpisy?
Koľko účtovných pohybov ročne?
Účtovné rovné daňovým alebo vlastné?
Ďakujem za Váš čas.
Maxinka
18.01.07,12:03
Ako účtujete odpisy v Money PÚ?
Čo máte začiarknuté - daňové alebo účtovné odpisy?
Koľko účtovných pohybov ročne?
Účtovné rovné daňovým alebo vlastné?
Ďakujem za Váš čas.
Už som si to našla!
Len jednu vec, ak mám účtovné odpisy menšie ako daňové(tieto mi idú do nákladov na551.../), kde sa mi zobrazia tie účtovné - mám ich niekde písať alebo je to len pre moju info.
Ľuba
19.01.07,04:59
Už som si to našla!
Len jednu vec, ak mám účtovné odpisy menšie ako daňové(tieto mi idú do nákladov na551.../), kde sa mi zobrazia tie účtovné - mám ich niekde písať alebo je to len pre moju info.

Do nákladov by mali ísť účtovné odpisy, rozdiel medzi daňovými a účtovnými sa urobí v daňovom priznaní.