Ceskapivnica
01.05.11,09:46
Sme v dvore ale sme považovaný ako terasa.
marjankaj
01.05.11,08:07
Sme v dvore ale sme považovaný ako terasa.


Pokiaľ to nebude rušiť ostatných, tak asi áno.
Mila123
01.05.11,08:34
Ak ste podnikateľský subjekt, dajte si pozor na licenčné práva k hudbe....
lujza.j
01.05.11,08:55
....no aby som predišla pokute skôr by som si to overila na MÚ Staré mesto
marjankaj
01.05.11,09:02
pozri VZN http://www.staremesto.sk/buxus/docs/dokumenty/MZMat080513_01_protestprok_3.pdf





§ 4
Pravidlá určovania prevádzkovej doby v rámci všeobecnej prevádzkovej doby

d) protokol o meraní hluku v prípade, že ide o prevádzkareň s hudobnou produkciou 9

e) súhlas s hudobnou produkciou vo večernom čase získaný od vlastníka budovy alebo od nadpolovičnej väčšiny vlastníkov bytov a nebytových priestorov v nehnuteľnosti, v ktorej sa prevádzkareň nachádza a ktoré môžu byť dotknuté hlukom a vibráciami v súvislosti s prevádzkarňou, prípadne súhlas získaný na schôdzi vlastníkov bytov a nebytových priestorov 10
lujza.j
01.05.11,19:30
pozri VZN http://www.staremesto.sk/buxus/docs/dokumenty/MZMat080513_01_protestprok_3.pdf





§ 4
Pravidlá určovania prevádzkovej doby v rámci všeobecnej prevádzkovej doby

d) protokol o meraní hluku v prípade, že ide o prevádzkareň s hudobnou produkciou 9

e) súhlas s hudobnou produkciou vo večernom čase získaný od vlastníka budovy alebo od nadpolovičnej väčšiny vlastníkov bytov a nebytových priestorov v nehnuteľnosti, v ktorej sa prevádzkareň nachádza a ktoré môžu byť dotknuté hlukom a vibráciami v súvislosti s prevádzkarňou, prípadne súhlas získaný na schôdzi vlastníkov bytov a nebytových priestorov 10

toto by som ja pochopila ako prevádzku ktorá sa nachádza v obytnom dome, nie ako terasu, ale môžem sa aj mýliť:)
marjankaj
01.05.11,20:14
toto by som ja pochopila ako prevádzku ktorá sa nachádza v obytnom dome, nie ako terasu, ale môžem sa aj mýliť:)

Aj tá terasa môže byť verejné priestranstvo ale podľa zadania skôr súkromný majetok.:confused:
willma
02.05.11,08:31
ak sa pozriem na nick zadávateľa, ktorý je na 100% zhodný s názvom prevádzky - tak terasa je umiestnená vo dvore obytného domu, takže platí čo priložil marjankaj