arizona
25.03.12,14:25
chcela som si pozrieť Partičku, z archívu, marcové vydania, tie staršie idú......nie je to možné????
Archiv Markizy je o nicom...
Ja pozeram cez Youtube- daj si nazov a datum
misoft
25.03.12,12:45
Spojku nepoužívam :D mám "automatiku" ;)
misoft
25.03.12,12:48
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11963.gif Čumím na EPG - tuším tam nezachytili, že sa nám "hodzinky"posunuli dopredu. Časy ukazuje správne, no programy na EPG sú posunuté - správy miesto o 19:00 sú o 20:00. Zaspali, debčovia, zaspali! http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gif
Paula
25.03.12,13:04
obojstranne :)
alabut
25.03.12,13:08
Vsetko ma svoju technologiu, spominat nevedomemu? :-)
kopretinka
25.03.12,13:30
nemám na to nervy,vleče sa to jak cigán do roboty........
pepsikova
25.03.12,13:36
Mnohých určite prekvapil tento časový údaj, ale je to skutočne tak – Slovania obývali naše územia pred viac ako 3000 rokmi. Miloš Drastich vo svojej knihe (SLO)WÁNI Z TIEŇA? - Expedícia do minulosti II. (Vydal: EPOS Ružomberok 2000; ISBN: 80-88977-27-4) hovorí o tom, že zahraniční historici a archeológovia Slovanov upozorňujú, aby prehodnotili svoje dejiny. To, čo tvrdíme svojim deťom v školách - že naši predkovia prišli na súčasné územia v 4. – 6. storočí - nie je teda pravda. Okrem archeologických dôkazov je tu aj logická opora – národ roľníkov predsa nemohol osídliť také rozsiahle územia za taký krátky časový úsek. Naši predkovia migrovali tak, že po preľudnení v jednej doline, odchádzali mladí ľudia osídľovať susednú neobývanú dolinu.

Zajtra sa idem hambit za cely narod, kuwa, u nas nemozem vykutrat starodavny napis a po miestnych horach sa tulam dost. :-)..

..a toto zostalo aj cederomákom...ked sa premnožia na jednom dvore, mladí sa presunú na iný...tiež logické...
...alabut, len sa ty nechoď nikam hambiť a za nikoho!..
lujza.j
25.03.12,15:04
lujza.j
25.03.12,15:10
akože nedela, alebo Porada?
lujza.j
25.03.12,15:36
Zitulda
25.03.12,15:39
Lui...ešte nemáte doma čoklíska?
pepsikova
25.03.12,15:44
...večerné dolče s gustom je na stole...a slnko pleští do okien ako na poludnie a nyje a nyje zapadnúť!...
lujza.j
25.03.12,15:48
ešte nieééé:( dnes mi je veľmi smutno....ešte že som si bola zacvičiť...
lujza.j
25.03.12,15:50
ja mám strašnú chuť na niečo sladké..... už som zožrala jednu fitku....rozmýšľam, že idem ugendžiť bublaninu....
avalik
25.03.12,16:09
ja mám strašnú chuť na niečo sladké..... už som zožrala jednu fitku....rozmýšľam, že idem ugendžiť bublaninu....

aj mna honi mlsna ... len sa neviem rozhodnut ci palacinky alebo babovku :D
lujza.j
25.03.12,16:13
najlepšie je niečo malé...menej toho zožeriem:):) tiež som uvažovala nad babofkou, ale ani tie palačinky nie su zlý nápad...
Ivana Š
25.03.12,16:15
u nás asi zaviedli nový čas - superzimný - už dve hodiny svieti pouličné osvetlenie a ešte stále svetlo :eek:
lujza.j
25.03.12,16:19
hlavne že ten posun sa robí pre šetrenie......
pepsikova
25.03.12,16:28
...mne sa nechce any dýchat, nyje ešte piecť!...šarkan je vybesnený,ale uložiť sa-any za svet!..
pepsikova
25.03.12,16:29
...aj u nás svieti dedinské osvetlenie...ale však zajtra to iste zmenia..predsa sa nebudú v nedeľu zaťažovať šetrením..čo?..
avalik
25.03.12,17:04
nasla som piskoty ... uz mam klud :D
misoft
25.03.12,17:29
Šak sa šetrí - ale na nesprávnom mieste!
misoft
25.03.12,17:30
Aj, aj!
pepsikova
25.03.12,17:34
...a všetci asi sedia na teraske a opekajú špekáčky, lebo široko-ďaleko ani nôžka...len som nakukla a fajn večer vám...
lujza.j
25.03.12,17:37
dnes čistá katastrofa....teda aj, aj!
lujza.j
25.03.12,17:38
pepsi daj mu diazepan.....:)
lujza.j
25.03.12,17:39
ja kukám Lidice, len neviem či je dnes ten správny deň na tento film....:rolleyes:
pepsikova
25.03.12,17:51
...vedeli, čo robia!..lebo by si dodnes bol na ocot!...
alabut
25.03.12,17:53
... ale nie, spity ako cik, nechcela by si vidiet fotky. :-)
Ivana Š
25.03.12,18:03
mne to tak vychádza, že to možno posunuli - ale o hodinu dozadu
však zajtra uvidíme
a palacinky by som si dala aj bábovku aj makovník hoďte po mne - ja ešte jedno hlásenie pre spravím DÚ zatiaľ :)
pepsikova
25.03.12,18:08
..netrep!..
lujza.j
25.03.12,18:08
aj po mne po hádžte.....
pepsikova
25.03.12,18:10
mne to tak vychádza, že to možno posunuli - ale o hodinu dozadu
však zajtra uvidíme
a palacinky by som si dala aj bábovku aj makovník hoďte po mne - ja ešte jedno hlásenie pre spravím DÚ zatiaľ :).

..šarkan práve zisťuje, či je tenisáčka vhodná ako večera...možno ho ukecám, aby ti poslal kúsok!:)
wagner
25.03.12,18:29
Ja by som tiež rada vedela za čo mi vrátila VšZP 76 €. Za vlaňajší rok som síce pracovala tri mesiace, ale toľko mi zamestnávateľ ani celú sumu nestrhol na zdravotné (mám polovičný uväzok a ZŤP). Tak neviem, ale asi vedia že potrebujem zaplatiť štvrťročnú poistku na dom a domácnosť. Tak sa zídu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3475.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
pepsikova
25.03.12,18:40
...ale!..však oni vedia, za čo ti vrátili!..zaplať poistku a nevypytuj sa zbytočne:)
lujza.j
25.03.12,18:41
každý peniažťok poteší....
arizona
25.03.12,19:05
Smutné, čo dokaže s človekom urobiť obyčajná závisť :-O
Indeed
25.03.12,19:12
Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku " :eek:

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom ! :confused:
trisestri
25.03.12,19:29
a to kde davaju?
trisestri
25.03.12,19:31
nuz veru mali by roboty habadej,tych reklamnych bludov je priam zaplava
lujza.j
25.03.12,19:44
Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku " :eek:

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom ! :confused:

mám zopár takých solárkových známych vráskavé sú ako pokrčený alobal aj na ksichte aj na dekolte a pritom sú o 10r mladšie ako ja:)
srska
25.03.12,19:47
zmýlili sa v prvom písmene
Katy a R
25.03.12,20:03
žeby za lieky ???
Katy a R
25.03.12,20:04
nuž nech sa vyprážajú - keď im len to k šťastiu chýba :)
pepsikova
26.03.12,04:36
...alabutík, nech sa ti týždeň vydarí podľa tvojich predstáv, budeš mi chýbať, ale však voláko to prežijem, len si oddýchni a stromčekom daj jarný rez...spoločnosť vtáčkov a hora to je almázia na dušu...pozdrav alabutku, tiež si zaslúži týždeň volna:)
...a dobré ráno prajem a normálny pondelok vám prajem...nech sa vám všetko darí, ako má a nič vás nejeduje...kafica je už na stole, šarkan pobehal esemesky, nič nové po nedeli a tak sadol pred telku a kuká správy...múdry pes to je!...
Indeed
26.03.12,04:43
Pri prezeraní reklamných letákov som sa dozvedel,že opaľovanie v soláriu ,citujem:

"regeneruje a revitalizuje pleť a pokožku " :eek:

Tiež už by mala vzniknuť nejaká organizácia, čo by chránila normálneho občana pred takým zavádzaním a vysloveným klamstvom ! :confused:

Ja myslím,že za to može to ,že vnutrajšok hlavy je komplet vymytý televíznym spravodajstvom,

potom je taký nasledok,že inak celkom zdraví ľudia veria tomu,že pobyt v solárku prospieva pokožke,
že v noci z 24.na 25 decembra chodí ježiško a rozdáva darčeky,
že politici chcú občanom len to najlepšie,
že ak si kupia niečo v prvom markete okolo ktorého ráno pojdu,že pomožu nejakému občanovi,
čo zarezava niekde pri vyrobnom páse,
že vždy a všade treba bezpodmienečne dodržiavať všetky vyhlášky a zákony,
a že si treba hĺadať zamestnanie len do 10 km od svojho bydliska.
lujza.j
26.03.12,07:06
tiež si myslím....
pepsikova
26.03.12,07:12
..achjaj!..Indy, však ak si chce niekto siloumocou privolať rakovinu kože zo solárka, nemá absolútne zmysel mu to vyhovárať, lebo si nedá povedať, že solárko je škodlivé, presne tak isto, ako opaľovanie na prudkom slnku bez silného ph faktora v kréme...a ak si niekto chce ničiť nervy tým, že večne bude niekomu húsť do hlavy, že všetci politici sú svine a chcú nám len zle, nuž tak ho v tom treba nechať...lebo tie dobré veci, ktoré nám tie svine semotamo podhodia, si bude presne tak užívať, ako tí druhí-tí, čo si nervy neničia...a ak niekto nepôjde viac, ako 10 km od domu, lebo nie je taký odvážny, ako ty a neodsťahuje sa na melmak, kde sa žije úplne úžasne, nuž tak ho nechaj, nech sa drží doma a plače...a číta tvoje skeptické múdrosti...nekaz si deň!...ani ja si nebudem...:o

...a idem na predobedňajšiu kaficu ku Terezke...dobrú varí dievčina!...
lujza.j
26.03.12,07:14
ja mám dnes dovču, aby som akože dospala tú včerajšiu 1h čo mi ukradli.... a popri tom idem s mojou károu prvá x na STK a EK.... tiež želám pekný slniečkový pondelok..teda aspoň tu v BA pečie...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11006.gif
a uplne najlepšie je že chlapi čo tu visia na lešení vedla na baráku čo zateplujú hulákajú fakt veľmi inteligentne:eek:
Indeed
26.03.12,07:19
Lujzi , za uspešne STK sa dáva do kešeni 20 €, to len aby si vedela...
Indeed
26.03.12,07:20
A možno su to Vychodňare, čo vytlačili usilovnych a pracovitých Blavakov a zobrali od nich pracu..
trisestri
26.03.12,08:11
no ved ked nemaju sediet doma a hladat ju 10 km od bydliska tak ju beru blavakom-aj ked dufam ze to bolo myslene ironicky ten minikoment
trisestri
26.03.12,08:13
spoza okna vyzeralo pekne slnecne rano a vonku fukot,vraj cely tyzden ma byt ochladenie, tak snad preto aby bolo na velku noc pekne
lujza.j
26.03.12,08:18
Indee, ja by som chcela aby prešla aj bez,ale mám to....ved má len 4r a minulý rok pri kúpe som dala všetko čo trebalo vymeniť...
lujza.j
26.03.12,08:21
barák zaťeplujú cigoši z od GA....ak vyleziem na balkón všetci stíchnu a čumia ako puk...to isté aj ked moje decko fajčí v okne...
Ivana Š
26.03.12,08:27
mňa dnes jeden darca orgánov predchádzal, ja som išla 80 on musel ísť minimálne 150
len prefnkol okolo mňa :mad:
lujza.j
26.03.12,08:37
mňa dnes jeden darca orgánov predchádzal, ja som išla 80 on musel ísť minimálne 150
len prefnkol okolo mňa :mad:
možno som mrcha necitlivá, ale mne ich moc nie je ľúto..... hlavne nech vďaka nim nepríde o život niekto "nevinný".... lebo podľa mňa končia tak ako jazdia.....
buchač
26.03.12,08:38
...všetci politici ani tak nie sú za tie svine , je ich zopár normálnych.......vláda ošípaných na čele s kancom sa ujala vlády v chleviku...
pepsikova
26.03.12,13:10
...vidím úpadok kaviarne...nikto tu kafu nenavarí, ani buchty neponúkne a tak idem het aj ja...vonku slnečno, ale fučno,dobre ma vyfúkalo a včul by pasovalo podriemkať...ale nedá sa...poslúchajte tu:)
Ivana Š
26.03.12,13:12
pepsi - daňové oddobie, teraz kafu nenúkame ale potrebujeme,
podriemkávať budeme v apríli :) aj kafé ponúkať :)
lujza.j
26.03.12,14:38
lujza.j
26.03.12,14:44
STK a EK vybavená.....musela som sa vrátiť domov, lebo ako "blondína" som si nezobrala ten plagátový techničák.... na kávu do kešeni nechcel ani za toho boha.... tak to musel vybaviť môj brat...lebo som sa nechcela hanbiť. údajne sa zdráhal, že "od ženy";) skôr som si myslela, že si všimol môj odznak, ktorý som dostala od "firmy" pre ktorú robím... visí mi na woodu "drobnostiach" čo mám na späťáku :D:---
pavol54
26.03.12,14:48
STK a EK vybavená.....musela som sa vrátiť domov, lebo ako "blondína" som si nezobrala ten plagátový techničák.... na kávu do kešeni nechcel ani za toho boha.... tak to musel vybaviť môj brat...lebo som sa nechcela hanbiť. údajne sa zdráhal, že "od ženy";) skôr som si myslela, že si všimol môj odznak, ktorý som dostala od "firmy" pre ktorú robím... visí mi na woodu "drobnostiach" čo mám na späťáku :D:---
voľakedy sa nosili v aute pohodené čiapky, dnes visia odznaky?
lujza.j
26.03.12,14:53
voľakedy sa nosili v aute pohodené čiapky, dnes visia odznaky?
to je úplný mini.... mohli byť radi, že som si ho prevzala, lebo vtedy po 20r vo "firme" ma tým akurát urazili a to nie som nijak nevďačná.... ale čo je veľa, to je veľa:mad:
lujza.j
26.03.12,15:03
Indeed
26.03.12,15:46
Ty si už ako Juraj....
lujza.j
26.03.12,16:00
prečo ako Juraj?
pavol54
26.03.12,16:04
som myslel zo srandy prečo ako Juraj som nepochopil
lujza.j
26.03.12,16:16
ved ja viem, že si to myslel zo srandy....:)
lujza.j
26.03.12,17:07
.....už máme jeden x "vyriešené":rolleyes:
pepsikova
26.03.12,17:12
pepsi - daňové oddobie, teraz kafu nenúkame ale potrebujeme,
podriemkávať budeme v apríli :) aj kafé ponúkať :)..

..mojík, ja ti tak poviem, že klobúk dole pred vami...keď čítam notifikácie z fackáča, čo mi chodia do gmailu, a kde baby-účtovníčky píšu o radu jedna druhej, mne by preskakovalo za chvíľu...lebo španielska dedina a jej osadníci je nič proti tomu, čo dokazujú niektorí vaši nezodpovední klienti ...(a to čítam len úryvky)
pepsikova
26.03.12,17:13
.....už máme jeden x "vyriešené":rolleyes:..

..neboj,mojík, nás nezavrú..požiadame o predĺženie, alebo rozálka otvorí nový podnik!...
buchač
26.03.12,17:24
...že načase ???????........................................... ...............
buchač
26.03.12,17:25
....môžem aj ja .......nemám problém ....................................no neboj , nekliknem na oné tlačidlo ......
pepsikova
26.03.12,17:53
..a tým chcel umelec povedať čo?..že máme byť vďační, že nás milostivo nechá existovať?..očakávala by som inteligentnejšiu odpoveď..cha!...
lujza.j
26.03.12,18:02
kedy už "týmto"http://www.topky.sk/cl/7/1304785/Sulik-radi-ako-usetrit--Od-Fica-ziada-zachovat-rovnu-dan niekto konečne vysvetlí, že výsluhové dôchodky nie su vyplácané zo sociálnej poisťovne.....:mad::mad: šľak ma ide z toho trafiť....
misoft
26.03.12,18:32
Lebo darmo volovi vysvetľuješ, aj tak nepochopí! Mieša hrušky s jablkami. Okrem toho: úprava (valorizácia) výsluhových dôchodkov má iný princíp, nezávislý na SP (zatiaľ od platov + nejaké mini% - boli časy, keď 4 roky sa nedvíhali, potom dvihli o pár %, alebo len o desatiny %).
jozka56
26.03.12,18:50
joooj, aj tu ticho, žiadne vzruchy:D
misoft
26.03.12,19:01
Šak voľby skončili - počkáme, až bude "postavený" kabinet - potom sa opäť rozkecáme:D
jozka56
26.03.12,19:06
ja sa ani potom nerozkecám, už mi je fčul nevoľno.....brrrrr...
pepsikova
27.03.12,03:55
...dobré ráno vám a podarený deň dnes...nech sa vám práca darí ako treba a kto nemusí dnes nič robiť, nech si z toho odloží aj na zajtra...dva dni volna sú pre zdravie almázia!...alabutíkovi pozdrav letí do tej jeho záhrady, a dám ešte kafu na stôl, nech vonia a zobudí ho...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/w0pzuqya.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)..no a inak len pohodu a úsmev na celý deň vám prajem...
Hansa
27.03.12,04:29
-neteším ma, že mám doma pubertiaka, ktorý má tie svoje "výtrty":mad:
buchač
27.03.12,04:35
....nežgrev....výsluhový máš do tých 2.000 € a teraz tu budeš slzy roniť .....kua ....
Ivana Š
27.03.12,04:35
Ja mám doma dvoch, tiež ukážkových, treba predýchavať, ono ich to raz prejde :)
ja sa skôr už začínam báť, či sa mi mladá nezaláskovala
pepsikova
27.03.12,04:36
..hm, pubertiaci sú zvláštna sorta!..však mu vysvetli, že mu patrí svet a že ho nemáš pripútaného pupočnou šnúrou k nohe!...a že inde mu bude určite lepšie!... (a neboj,on z toho vyrastie...čochvíľka...možno:)
pepsikova
27.03.12,04:39
Ja mám doma dvoch, tiež ukážkových, treba predýchavať, ono ich to raz prejde :)
ja sa skôr už začínam báť, či sa mi mladá nezaláskovala..

..teda, ja som bola zaláskovaná permanentne od 6-stich rokov...moja mama to asi nemala so mnou jednoduché...ale láska je dôležitá!...
Ivana Š
27.03.12,04:43
no aj ona mala veľkú lásku v škôlke, lenže vtedy ešte nič nehrozilo
Hansa
27.03.12,05:08
..hm, pubertiaci sú zvláštna sorta!..však mu vysvetli, že mu patrí svet a že ho nemáš pripútaného pupočnou šnúrou k nohe!...a že inde mu bude určite lepšie!... (a neboj,on z toho vyrastie...čochvíľka...možno:)

-drahá pepsi, ja som sa tomu môjmu pubošovi aj polepšovňou hrozila, aj kadečím...
Predýchavam, predýchavam, pevne verím, že ho puberta v "pokoji" prejde a tým aj mňa.
P.S.-musela som sa vykecať, nebudem v sebe nič dusiť, lebo to vraj škodí zdraviu!?;)
pepsikova
27.03.12,05:51
no aj ona mala veľkú lásku v škôlke, lenže vtedy ešte nič nehrozilo..

..joooj, ale fšak má múdru mamu...tak hádam mama zabráni katastrofe...nejako..no:)
pepsikova
27.03.12,05:55
-drahá pepsi, ja som sa tomu môjmu pubošovi aj polepšovňou hrozila, aj kadečím...
Predýchavam, predýchavam, pevne verím, že ho puberta v "pokoji" prejde a tým aj mňa.
P.S.-musela som sa vykecať, nebudem v sebe nič dusiť, lebo to vraj škodí zdraviu!?;)
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)
pepsikova
27.03.12,06:09
...a tuším svitá na lepšie časy..tuto, aha!:


ZÁRUKA VYPLATENIA VÝHIER

ŽREBOVANIE READER´S DIGEST VÝBERU


VYHRAJTE VIAC AKO 100 000 €!

Vážený finalista,

získavate oficiálny prístupový kód na vstup do žrebovania. Znamená to, že si už dnes môžete aktivovať účastnícke čísla do žrebovania o vyše 254 atraktívnych cien, ktoré sme pre Vás rezervovali. Ak vyhráte Výberovú cenu, získate výhru 100 000 €.


Kliknite na prístupový kód a aktivujte si ho ešte dnes!




Všetko teraz záleží len na Vás. Využite túto jedinečnú príležitosť . Získate tak prístup k svojmu kódu a šancu vstúpiť do žrebovania. Uvidíte, že svoje rozhodnutie neoľutujete.




S pozdravom

Veronika Sedlačiková
manažérka hry
Reader's Digest Výber



P. S. Keď ľudia dostanú našu oficiálnu pozvánku na vstup do pravidelného žrebovania, podobnú tej, ktorú ste teraz dostali Vy, často jej nevenujú pozornosť, lebo neveria, že vyhrajú. Áno, ak dnes budete ignorovať ponúkanú šancu a neaktivujete si svoje účastnícke čísla, nebudete môcť vyhrať v aktuálnom žrebovaní Reader's Digest Výberu a nepripojíte sa k tisícom našich predchádzajúcich výhercov, ktorým sme doteraz vyplatili výhry v celkovej hodnote vyše 4 125 800 €. Využite preto svoju dnešnú šancu, neváhajte .


(...čo ja len budem robiť s tolkou výhrou?...prepne mi z bohatstva a potom čo?..dám asi radšej dopoludňjšiu kafu a dídžest kopnem do koša!)
avalik
27.03.12,06:23
to uz otravuju aj emailom?
Hansa
27.03.12,06:25
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)

-jáááj, vždy závidím mamkám a tatkom, keď povedia, že majú decko v cudzine, decko si tam krásne zarobí, vo väčšine prípadov zostane, založí rodinu a slovenský rodič môže prísť na návštevu. Samozrejme, že to obnáša svoje plusy aj mínusy...
Och, dnes som nejaká rozcítená, asi by to niečo chcelo?!;)
P.S. - ešte, že existuje porada. V kancli som sama ako duch.
Ivana Š
27.03.12,06:31
.
..jaj, mojík...my s lujzou sme už aj na orgány decká rozdali, aj všelijaké možné stavy s nimi prežili!..neboj, raz príde tá chvíľa, keď si vydýchneš,ešte stále máš doma podzákonča!......ako ja teraz vydýchavam, had (33) je vo Fínsku!...a decko má 25 a furt je voľačo, i keď stavy mi nerobí...(tie intonácie hlasu:...mamííí...mami!...maaami!...maaamííí ...ani nedospieva a už viem, o čom to bude !)


a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov? :confused:
pepsikova
27.03.12,06:50
a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov? :confused:..

..ale mojík!..ja mám doma okrem hada a decka ešte aj dieťa-to má 35...a furt je to "mamííí, doma si?..
...a aj z toho fínska počúvam "maamíí, ako?....ale vieš, aj naše potomstvo potrebuje nejakú istotu a tak mami bude, pokiaľ bude:)
pepsikova
27.03.12,06:52
http://www.porada.sk/image.php?u=48470&dateline=1328917022

1Dara (http://www.porada.sk/member.php?u=48470) 25 Minutes Ago #4857 to uz otravuju aj emailom?

..no ja neviem, odkiaľ zobrali moju emailovku, ale dostala som to do 3 mojich schránok...
pepsikova
27.03.12,06:54
-jáááj, vždy závidím mamkám a tatkom, keď povedia, že majú decko v cudzine, decko si tam krásne zarobí, vo väčšine prípadov zostane, založí rodinu a slovenský rodič môže prísť na návštevu. Samozrejme, že to obnáša svoje plusy aj mínusy...
Och, dnes som nejaká rozcítená, asi by to niečo chcelo?!;)
P.S. - ešte, že existuje porada. V kancli som sama ako duch...

..môj had už bol v Španielsku, na Cypre aj v Grécku...a predstav si, mami, aj tu má chleba dve kôrky!..(asi tak znela prvá veta z Fínska...ale, páči sa mu,tak hádam mu aj chleba bude chutiť:)
Ivana Š
27.03.12,06:57
..

..ale mojík!..ja mám doma okrem hada a decka ešte aj dieťa-to má 35...a furt je to "mamííí, doma si?..
...a aj z toho fínska počúvam "maamíí, ako?....ale vieš, aj naše potomstvo potrebuje nejakú istotu a tak mami bude, pokiaľ bude:)

tak to mami ako sa máš - to robím aj ja doteraz ale skôr som myslela to, že maaamííí kde mám napr. lepidlo a pritom mu skoro oči vypichne :)
calawen
27.03.12,09:12
padla - daňové priznania 2011 hotové...
Ivana Š
27.03.12,09:29
nechváľ deň pred večerom - v tomto prípade 27.03. pred 02.04. :)
začínajú sa zobúdzať doteraz zimným spánkom spiaci daňovníci :(
calawen
27.03.12,10:31
ale môžem, to že bude ešte jedno Bčokvé - zamestnanie + predaj nehnuteľnosti so stratou a oprava konateľovho Bčkového priznania za prácu až tak veľmi nepovažujem... a žiadne ďalšie PO resp FO živnostníkov s účtovníctvom nemám...
lujza.j
27.03.12,14:39
a to maaamííí budem počúvať ešte 13 rokov? :confused:
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí:eek::mad:, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším:confused: ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič:D
lujza.j
27.03.12,14:42
http://1.bp.blogspot.com/-XfPtUPDHPaE/TyUhqQQgsGI/AAAAAAAABZ8/X0ounqlFMdE/s1600/23.JPGhttp://www.zlavomat.sk/docs/2372-kolaz22.jpg
Ivana Š
27.03.12,14:51
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí:eek::mad:, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším:confused: ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič:D

čo darovať, nikto nechce a keby aj zobral, tak za dva dni ti ich vráti s tým, že koľko zaplatím, len si ich zoberte späť

joj, tuto na nich nadávame, ale aj tak ich ľúbime :)
Ivana Š
27.03.12,14:56
a nemáš žiadnych igelitkárov čo prídu 30.03? ak nemáš dodám
pepsikova
27.03.12,14:57
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...
Ivana Š
27.03.12,15:01
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...

Neprovokuj!!! upravujem si príspevok myslela si pohodu pri práci :)
lujza.j
27.03.12,15:02
...moje decko práve odišlo na nočnú ,12-stku...šarkan je opratý a vykotený na gauči, otočil sa mi zadkom, potvor malý..no a čo ja?..lui dala úžasné koláčiky, chute narobila, tak ja dám kávu, podvečernú,bez cukru...v chalupe je nezvykle ticho...
...som stihla nejaké fotečky na lúke, tak idem kuk, čo sa z toho bude dať "použiť"...

..pohodu vám prajem...
moje vypadne za chvíľočku..:D
pepsikova
27.03.12,16:33
...čo je tu tak ticho?..ste stratili reč, alebo škoda slov?..alebo už spíte?..
lujza.j
27.03.12,16:34
...čo je tu tak ticho?..ste stratili reč, alebo škoda slov?..alebo už spíte?..
ja už skoro....;)
avalik
27.03.12,16:52
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí:eek::mad:, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším:confused: ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič:D

moje decko malo pred mesiacom 23 a tiez este "mamííííí" - teraz uz len cez telefon, skype alebo facebook - lebo pred rokom a pol sa rozhodla ist na skusy do sveta ... nastastie len Praha :)

ale luji to co pises o svojom decku jak keby som citala o tej mojej, z cias ked este byvala doma ... bala som sa co s nou bude v tom "svete" ale napodiv sa dobre chytila - aj upratuje a vari ... no proste zienka domaca :D
pavol54
27.03.12,16:59
padla - daňové priznania 2011 hotové...
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?
lujza.j
27.03.12,17:09
hmmm...ked sa "chytila" tak to poteší...:) moja keby aspoň dokončila tú školu ktorú pokašlala a zase v septembri ide znovu do 4ročníka...
pepsikova
27.03.12,17:29
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?..

..však daj tému, ked sa nedá nájsť..načo sa trápiš?..alebo pošli ssku calawenke, lebo málo je tu..
calawen
27.03.12,17:33
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?

Poznámky elektronicky nepošleš... to musíš na daňový úrad poslať papier, ibaže by si išiel cez EZU ako neštrukturované prílohy, ale aj tam to tuším zatrhli...

potvrdenie o príjme je prílohou k priznaniu, ak boli príjmy zo zamestnania - zas len na papieri na daňový úrad (osobne alebo poštou), alebo skúsiť tiež cez EZU neštrukturované prílohy... Alebo naskenuj do mailu... Neviem, či máš zaručený podpis alebo podpisuješ značkou podateľne a s krycími listami na daňový úrad do 5 pracovných dní od podania...
misoft
27.03.12,18:08
Šak ja nič - ľem totich dvatišic evri bi som chcel mac
misoft
27.03.12,18:10
Toto dostáva môj synáto permanentne už tri mesiace (len vždy iný text a iné číslo) každé dva týždne.
Dav
27.03.12,18:11
Poznámky a prílohy len "pešo", neštrukturované prílohy nefungujú ani pri ZEP
Dav
27.03.12,18:15
moje decko bude mať v 09/2012 21rokov a mamííí:eek::mad:, tiež počúvam stále.... to ked počujem porád ma prehne a očakávam, že čo s nej vylezie...kedy jej prestane pretínať a nebude mať tie jej stavy na ktoré nie som zvedavá fakt netuším:confused: ako píše pepsi...už sme sa "toho" chceli zbaviť fšelijak, ale ani "darujem za odvoz" nič:D

Pekné príslovie .... do 10 češ, do 15 hreš, do 20 strež a po dvadsiatom ďakuj tomu, kto ti odvedie čerta z domu. :D
Moje sú už osamostatnené, ale "mamííííí" ešte funguje, a ja sa tomu teším
misoft
27.03.12,18:17
ale luji to co pises o svojom decku jak keby som citala o tej mojej, z cias ked este byvala doma ... bala som sa co s nou bude v tom "svete" ale napodiv sa dobre chytila - aj upratuje a vari ... no proste zienka domaca
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.
misoft
27.03.12,18:19
Aj u nás "funguje" mami - keď potrebujú čisté veci a oci, keďpotrebujú euráče (našťastie - to oci vyludzuje len moja malá :D)
lujza.j
27.03.12,18:21
počuj misino:D, ked si tu...mám vymeniť na aute horné uloženie ľavého predného tlmiča, mám vymeniť aj druhú stranu?
buchač
27.03.12,18:26
počuj misino:D, ked si tu...mám vymeniť na aute horné uloženie ľavého predného tlmiča, mám vymeniť aj druhú stranu?
VŽDY sa obé strany robia ...zvlášť pri takýchto súčiastkách ...
lujza.j
27.03.12,18:28
VŽDY sa obé strany robia ...zvlášť pri takýchto súčiastkách ...
Buchi dík.....no do pekla tušila som to.... dúfam, že ma zajtra d*bne ked zistím čo to stojí....
Dav
27.03.12,18:28
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.
V časoch 13 -17 bolo u nás ako na stanici, kvantá kamarátov a kamarátok,neskôr aj aktuálny partner/ka. Jedlo, nocľah, sprcha, pranie aj z hostí, inventarizácia odevov (či je to už vymenené a za čo, alebo treba vrátiť, a kde sú ich veci). na druhej strane musím uznať, že kde išla celá banda, brali ma so sebou úplne samozrejme ako jednu z nich.
misoft
27.03.12,18:29
Kočka,obe naraz
misoft
27.03.12,18:31
Možno ťa d*bne, ale Sicherheit ist Sicherheit!
misoft
27.03.12,18:33
To si sa teda mala - terajšia len na € čaká, či ocino "prispeje" - toť trt makový.
avalik
27.03.12,18:34
Ty sa máš! To moja "malá" (kofa sedemnástka) - prifrčí z intráku, vymetá špinavé (mami oper!), vyžerie chladničku, zmetá sa, treskne dverami (väčšinou zvonku) - fŕŕŕŕ za chalanom, kamoškami. Potom sem-tam príde "akože na kontrolu", opäť vyžeria chladničku, narobí bordel, pobalí sa (mami, vyžehlila si? Oprala si? Oci, daj euráče!), treskne dverami a je fuč. Potom je pol hodinky úľava a nasleduje upratovanie po nej. Teda z nej ešte niečo "domáce" nie je - zatiaľ je to vetroplach.

hehe aj u nas to bolo ... a obcas som sa zatala :D
mamííí, ty si neprala? :eek: - nie, ja mam vyprate :)
mamííí ozehlis mi? - nie, prave odchadzam :)
mamííí pozicias mi? - nie, nemam ... ale v chladnicke mas navarene, tak sa najedz doma :D
... no ale x krat som jej platila ucty za telefon, ked ju vypli ... aj teraz este riesime jednu viazanost ... lebo 2 mesiace pred odchodom si "musela" vziat telefon s pausalom na 2 roky :eek: - uz ju 3. krat vypli ... a pokuta "len" 500 evry!!!

ale tesim sa, ze sa "chytila" ako lujza pise :) ... este keby sa konecne na VS prihlasila, tak som uplne v pohode :)
misoft
27.03.12,18:38
No ja mojej malej aspoň mobil neplatím (paušál) - má Easy a dobíjam jej. Keď si minie - má ho*no a nie telefón :D
lujza.j
27.03.12,18:43
prisahám ako u nás, ešte aj tie vypnuté telefóny....len som ich vždy neplatila...ale pokutu raz áno
lujza.j
27.03.12,18:45
ale na obrázkoch to vyzerá akokeby za pár e..... ved zajtra uvidím..
terezamaria
27.03.12,18:56
Veď tomu sa aj treba tešiť.......veď mamiíííííí sme navždy...
terezamaria
27.03.12,18:59
A od sedemnástky si čakal aj niečo iné? Tých výnimiek je veľmi málo....
jozka56
27.03.12,19:21
mamííí u nás funguje už 34. rokov, najnovšie mamí po mne kričí malinká 16. mesačná vnučka:D
pavol54
27.03.12,20:14
ďakujem za promtnú odpoveď takže to elektronické podávanie je v podstate na H .. keď sa aj tak musím dotrepať na daňový úrad
pepsikova
28.03.12,03:44
mamííí u nás funguje už 34. rokov, najnovšie mamí po mne kričí malinká 16. mesačná vnučka:D.

..no, "mamííí" očividne bude dedičné...aj ja chcem...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/09c28048.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-mamie-papy-.html)
http://i781.photobucket.com/albums/yy92/nkerbrat/decomauveb.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/mauvepapillon.gif
pepsikova
28.03.12,03:48
...a krásne ráno vám dnes prajem...síce zamračeno a fučno, ale však dávno nepršalo, tak pár kvapiek na sadeničky by sa zišlo..
...alabut iste užhrdlačí na plantáži, tak aj jemu pozdrav a káva je už na stole, aj niečo k nej a šarkan čaká na svoje kôročky....dnes ráno sa nejako skoro pobudili kolegyne havenky a tak bol klebet naprostred lúky...aspoň nemuseli písať esemesky:)
...

..tak nech vám pohoda vydrží celý deň...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/c13a4287.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-mamie-papy-.html)
Tweety
28.03.12,05:52
AlaNR
28.03.12,05:57
Buchi dík.....no do pekla tušila som to.... dúfam, že ma zajtra d*bne ked zistím čo to stojí....

Držím palec, ja tiež dôverne poznám ten pocit, keď je z 20 eur 100 eur...
Zaujímavé, v príjmoch sa mi takéto zmeny nedejú, iba keď mám niečo platiť... hmmm... no idem porozmýšľať, čo je asi za tým... :D
pepsikova
28.03.12,05:58
...ak by vám náhodou bolo nejako clivo z počasia, alebo z neprispôsobivého klienta, tak posielam spoločníka...miluje škrabkať po brušku..kuki sem!..pri hudbe, jasnačka...poslala mi moja kamka a tak sa podelím s vami..


http://www.htmfoto.net/maukie/maukie.swf
AlaNR
28.03.12,06:01
...ak by vám náhodou bolo nejako clivo z počasia, alebo z neprispôsobivého klienta, tak posielam spoločníka...miluje škrabkať po brušku..kuki sem!..pri hudbe, jasnačka...poslala mi moja kamka a tak sa podelím s vami..


http://www.htmfoto.net/maukie/maukie.swf

Mača vyškrabkané, ide sa robiť :D
Žuateeee je to !
nika.sum
28.03.12,06:25
neviem vypátrať ako podať elektronicky poznámky v PÚ
A v jú typ B potvrdenie o príjme v oddieli V neporadíš(alebo nemusí byť súčasťou DP)?

http://www.porada.sk/t177688-p43-poznamky-k-dppo-po-novom.html#post2026301

Potvrdenie o prijme a rodne listy a potvrdenia k bonusom sa tusim musi podat v pisomnej forme.
nika.sum
28.03.12,06:26
...ak by vám náhodou bolo nejako clivo z počasia, alebo z neprispôsobivého klienta, tak posielam spoločníka...miluje škrabkať po brušku..kuki sem!..pri hudbe, jasnačka...poslala mi moja kamka a tak sa podelím s vami..


http://www.htmfoto.net/maukie/maukie.swf

Je to mile, ja to mam vsak doma v zivej podobe a este aj zvuk je taky isty :-)
MarcelkaT
28.03.12,06:30
A mohli by tak urobiť aj tí naši na Luniku IX
http://vas.cas.sk/clanok/5768/romovia-si-upratali-nechceli-aby-sa-v-odpadkoch-mnozili-potkany.html.

Tí naši na L IX. nevedia na akom "strome to upratovanie rastie". Nedajbože aby sa unavilí.
AlaNR
28.03.12,06:31
Je to mile, ja to mam vsak doma v zivej podobe a este aj zvuk je taky isty :-)

Podobne... ale v šesťnásobnom vydaní :D a všetky čérnoty ...
nika.sum
28.03.12,07:27
Podobne... ale v šesťnásobnom vydaní :D a všetky čérnoty ...


No nam staci ten jeden chlpac (v panelaku v byte) a tiez je cierny, len maly fliacik biely na hrudi :)
calawen
28.03.12,07:40
Neriešila som, podávam starou metódou, s krycími listami, ZEP chystám riešiť až teraz po výplate... Klienti sa nevedia dočkať a tešia sa, že možno už pôjde so ZEP aj DPH-čka za 1Q, resp. 3/2012 aj prehľady aj všetko...
Ivana Germanová
28.03.12,08:20
Mňa naštvala Vyhláška č. 378/2011 Z. z. o spôsobe označovania platby dane. Okrem toho že každý daňovník ma svoje číslo účtu a každý druh dane sa platí na osobitné predčíslie, tak ešte aj variabilný symbol - dič sa zmenil na špeciálnu číselnú kombináciu druhu dane, obdobia a roka. Platenie daní by malo byť rýchle a efektívne a nie labyrint symbolov :-(
ioanes
28.03.12,08:25
Míli moji, práve som sa vrátila z dvoch Úradov. Daňový úrad a Sociálna poisťovňa. Som taká nahnevaná, že to musím napísať sem. Potrebujem si dať overiť výkazy pre bankový úver. Ešte nedávno - minulý rok - som zašla do konkrétnej kancelárie a pani mi s úsmevom a na počkanie overila tlačivá. Dnes ma "vyhodila", mám ísť do klientskej zóny. Tak idem, a tam fronta 15 ľudí, a tie jedny dvere - klientské - sa neotvorili 15 minút, ktoré som tam ochotne čakala. Minulý rok v čase stránkových hodín bolo možné vybaviť všetko u konkrétnej pracovníčky podľa písmena firmy. Teraz všetci, čo niečo potrebujú, čakajú pred j e d i n ý m i dverami. Čo sa s tým dá urobiť???? Kto má toľko zbytočného času??? a to ešte neviem, či mi to potvrdia na počkanie. Takže potom znova do rady a čakať a čakať.

Sociálna poisťovňa sa zlepšila, to na úvod. Ale čo sa týka žiadostí o dôchodok, tak to teda nepokročili ani o máčny mak. Ten, kto chce požiadať o dôchodok sa musí posadiť taktiež pred jedinké dvere, ale len ak je voľná stolička. A čakať a čakať. Tam som vydržala pol hodiny, zatiaľ z dverí, okrem pobehujúcich zamestnankýň, vyšiel jeden adept na dôchodok. Takže je to na celý deň v šťastnom prípade, že prídete na rad. Samozrejme som to vzdala.

Prečo ešte stále úrady takto týrajú ľudí??
Kam to treba napísať, aby sa to zlepšilo?
luja5
28.03.12,08:32
Potešilo ma, že už nám spojazdnili nový výťah ... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11718.gif
kukučka
28.03.12,08:44
Prečo ešte stále úrady takto týrajú ľudí??
Kam to treba napísať, aby sa to zlepšilo?

Novému ministrovi? Starému? Alebo pánu riaditeľovi, ktorému sme "závideli" odmenu? :D
pepsikova
28.03.12,10:48
Novému ministrovi? Starému? Alebo pánu riaditeľovi, ktorému sme "závideli" odmenu? :D..

..joj, ale však on iba ušetril peniaze, nie zvyšoval kvalitu služieb...za to mu odmenu nedali, tak je všetko po starom...a mimochodom, v socpoist sa na dôchodkovom tak čakalo už aj pred 6 rokmi...
Ivana Š
28.03.12,11:46
poobedné kafo nebude?
už som taká prepracovaná, že robím preklepy najprv som napísala fafo !?!
Tweety
28.03.12,11:50
Daj ale pozor, nech sa z nej nevyleje.
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/009/033.jpg
Dav
28.03.12,11:52
pri prepracovaní nedoporučujem písať slovo stretko...
Dav
28.03.12,11:52
Ani kvapka nazmar, díky :)
calawen
28.03.12,12:46
Dav, :DDD
nika.sum
28.03.12,12:52
..

..joj, ale však on iba ušetril peniaze, nie zvyšoval kvalitu služieb...za to mu odmenu nedali, tak je všetko po starom...a mimochodom, v socpoist sa na dôchodkovom tak čakalo už aj pred 6 rokmi...

usetril?! Ja som tiez prispela k usetreniu, prislo mi penale za r. 2004-2008 (ako zamestnavatel) uhradzala som niekolko dni po a pri jednej uhrade, kt. mi vdaka zlemu uctu, ked menili uctu poslala dvakrat a vratili mi ju a dosli na to, ze im chyba v r. 2009, mi penale narastlo na 25 eur. Som zvedava, co mi pride ako SZCO, kde som zial platila v istom obdobi tak ako boli peniazky, ale vzdy som zaplatila a nemam nedoplatky. Som zvedava, ci penale posielaju aj velkym gigantom a neplaticom.
Ivana Š
28.03.12,12:59
ďakujem :)
Ivana Š
28.03.12,13:02
napadlo ma jedno slovo neslušné, ktoré sa stým stretko rýmuje, jedného takého mám klienta , ...tka nie a nie doniesť doklady a býva pár metrov odo mňa
Ivana Š
28.03.12,13:02
hádam si ich pôjdem sama zobrať ?
nika.sum
28.03.12,13:08
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/sleep/sheep/reaction_version5.swf
Indeed
28.03.12,14:13
Šikovný test,

moje vysledky :

Sheep 1 - 0,336
Sheep 2 - 0,217
Sheep 3 - 0,222

Ja som spokojny.
pavol54
28.03.12,14:19
Už som starý, najlepší čas 0,242, 0,246 3x 0,252
dá sa to natrénovať po treťom opakovaní najlepší čas ,0181
Indeed
28.03.12,14:34
Ano, treba položiť kurzor na šípku a pozerať sa na ovce, nie na kurzor
Žabinka
28.03.12,14:36
Na chvíľu vám sem vhupnem.. Už ma dávno nič nerozčúlilo, potešilo ma, že je stále teplejšie a teplejšie, a ohúril ma môj prvý šedivý vlas... http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/7.gif http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/6.gif Ja len toľko..
calawen
28.03.12,15:06
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/sleep/sheep/reaction_version5.swf





môj priemerný čas 0,3106 sek.

Sheep 1 - 0,268
Sheep 2 - 0,334
Sheep 3 - 0,383
Sheep 4 - 0,284
Sheep 5 - 0,284

takže spokojná som...
wagner
28.03.12,15:14
Ja by som tiež rada vedela za čo mi vrátila VšZP 76 €. Za vlaňajší rok som síce pracovala tri mesiace, ale toľko mi zamestnávateľ ani celú sumu nestrhol na zdravotné (mám polovičný uväzok a ZŤP). Tak neviem, ale asi vedia že potrebujem zaplatiť štvrťročnú poistku na dom a domácnosť. Tak sa zídu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3475.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Tak dnes mi prišiel od nich líbezbrieft. Vraj preplatok za lieky za posledný štvrťrok 2011. Lenže ja som pracujúci ID(aj keď len za pár drobných), takže asik nemám na ne nárok. Len včuleky rozmýšľam, či sa mám priznať dobrovoľne a vrátiť peniažky, alebo počkať pokiaľ na to prídu oni sami. Iba sa čudujem, či nevedia, že zamestnávateľ za mňa platí odvody do ZP. A že platí, je to isté, lebo za mňa platí odvody štát. Asi zajtra nakopnem motor a pôjdem ich pozdraviť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4274.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
pepsikova
28.03.12,16:26
..potešilo ma veľmi, že moja milá kamka adi11 (má bredíkapitíka) je zase tu..a dúfam, že už zostane verná našej kaviarni..
pepsikova
28.03.12,16:27
Tak dnes mi prišiel od nich líbezbrieft. Vraj preplatok za lieky za posledný štvrťrok 2011. Lenže ja som pracujúci ID(aj keď len za pár drobných), takže asik nemám na ne nárok. Len včuleky rozmýšľam, či sa mám priznať dobrovoľne a vrátiť peniažky, alebo počkať pokiaľ na to prídu oni sami. Iba sa čudujem, či nevedia, že zamestnávateľ za mňa platí odvody do ZP. A že platí, je to isté, lebo za mňa platí odvody štát. Asi zajtra nakopnem motor a pôjdem ich pozdraviť http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4274.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)..

..no, keď na to prídu sami, dajú ti pokutu, že si sa nebodaj obohatila na ich blbosti...a svoj vlastný benzín by som na ich hlúposť neobetovala...
Tweety
28.03.12,16:28
Pepsina, to v zátvorke och, joj. skoro som jazyk dolámala.
kopretinka
28.03.12,16:37
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/sleep/sheep/reaction_version5.swf

som myslela,že dopadnem horšie.....priemerný čas mám 0,2864.
0,75 je strašne veľa......
asedma
28.03.12,16:52
..potešilo ma veľmi, že moja milá kamka adi11 (má bredíkapitíka) je zase tu..a dúfam, že už zostane verná našej kaviarni..
..pepsi a mna to tesi este viacej..aj sa hanbim to napisat, ale predsa to dam, ze taka mala pomlcka a kolko som sa natrapila..nie a nie sa semka dostat..no sodoma, gomora..len este bych ten moj havkovsky avatar sem pridat..:confused:
asedma
28.03.12,16:58
..no a tak vas tu babusenky pekne zdravim a prajem pekny vecer..:)..ja som bola verna aj doteraz, len akoze nemohla som obnovit stary nick..a trocha ma to aj stve, ze po siestich rokoch sa musim znova tu prihlasovat..no co uz..ale aj tak sa tesim, ze som dosla na tu pomlcku..:D
asedma
28.03.12,17:00
..no akeze by to bolo, aby som vas sklamala..to nehrozi..
misoft
28.03.12,17:01
Ti toto ono? Gigantom? Neplatičom? Na takéto tu majú malých a poctivých daňovníkov.
misoft
28.03.12,17:05
Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

0,257 sek.
1. - 0,335s
2. - 0,283s
3. - 0,284s
4. - 0,216s
5. - 0,167s
Asi ešte zvládam (jazdiť :D)
Ivana Š
28.03.12,17:20
fíha, tak to klobúčik dolu :)
a ako rýchlo stihneš zaúčtovať doklad 28.02. keď ešte sa mám kopu dokladov od t... - rýmujú sa so slovom stretko
ktoré "zodpovední klienti nestihli priniesť,lebo..."
a ešte niektoré ani nemám, lebo on nestíha, zajtra ti zavolám,
a hláška - a dokedy tie doklady to potrebuješ?
lujza.j
28.03.12,17:25
čaute banda;) tak už sme doma....zase traja. decko ja a pes.... malý Brunko akurát spí tak som sme trochu prišla, lebo to bude šinter...vôbec sa nebojí, chodí za mnou po byte, do všetkeho hryzie , starému Brunovi hned vylízal misku:D vyňuchal a pooblizoval sakle s granulami čo zostali po starom Brunkovi a pod jedny aj hrabcovali tými mini pacičkami...no ja len kukám:eek:. mám síce hrôzu, že čo bude v noci.... ale uvidím, či bude plačkať.pekný večer všetkým;)
asedma
28.03.12,17:27
..nepotesilo ma dnes, ze som v obuve prehrabala vsetky platenne sandale a nie a nie najst c.37, hlavne, ze kvoli nim som tam sla ..no zato vedla v potrevinach udeneho masa habadej, tak aspon sa muzicek potesil..:)
BXLmiami
28.03.12,17:30
usetril?! Ja som tiez prispela k usetreniu, prislo mi penale za r. 2004-2008 (ako zamestnavatel) uhradzala som niekolko dni po a pri jednej uhrade, kt. mi vdaka zlemu uctu, ked menili uctu poslala dvakrat a vratili mi ju a dosli na to, ze im chyba v r. 2009, mi penale narastlo na 25 eur. Som zvedava, co mi pride ako SZCO, kde som zial platila v istom obdobi tak ako boli peniazky, ale vzdy som zaplatila a nemam nedoplatky. Som zvedava, ci penale posielaju aj velkym gigantom a neplaticom.
Tak mna toto se,ie o to viac,že nemocnice si môžu robiť čo chcú a kašľať na všetko platenie,ale ja som raz zmeškala a po dvoch mesiacoch že 7,08 euro.Skoro ma porazilo.Nie preto,že tá suma,ale ved ja som čakala na to kedy mne zaplatia zdravotky.A im žiadne penále dať nemôžem a platia kedy chcú a hlavne čo chcú.
lujza.j
28.03.12,17:36
Držím palec, ja tiež dôverne poznám ten pocit, keď je z 20 eur 100 eur...
Zaujímavé, v príjmoch sa mi takéto zmeny nedejú, iba keď mám niečo platiť... hmmm... no idem porozmýšľať, čo je asi za tým... :D
dík jedna strana " iba" za 65e + druhá 130e:eek: + robota, ale ešte niečo skúsim a potom....:(
pepsikova
28.03.12,17:42
čaute banda;) tak už sme doma....zase traja. decko ja a pes.... malý Brunko akurát spí tak som sme trochu prišla, lebo to bude šinter...vôbec sa nebojí, chodí za mnou po byte, do všetkeho hryzie , starému Brunovi hned vylízal misku:D vyňuchal a pooblizoval sakle s granulami čo zostali po starom Brunkovi a pod jedny aj hrabcovali tými mini pacičkami...no ja len kukám:eek:. mám síce hrôzu, že čo bude v noci.... ale uvidím, či bude plačkať.pekný večer všetkým;)..

..ale predsa ako dobrá panička ho plačkať nenecháš!..a nezabudni na fotečky, som zvedavá...držím vám palčoky, aby ste sa zžili a teším, keď sa doveziete ukázať!..cmuka na ňufíka čoklíškovi...
asedma
28.03.12,17:58
pepsikova
28.03.12,18:00
...dobre mi padne, mojík, lebo driemalo sa mi už o šiestej, ale musím o desiatej zaniesť decku večeru, lebo truľo si zabudol oraziť stravenku..čo mu mám urobiť, aby ma nezavreli?..
lujza.j
28.03.12,18:48
pepsi musí to vyzerať ako nehoda.... ale nič ma nenapadá...
terezamaria
28.03.12,18:50
Prvý šedivý vlas je múdrosť.......
Zitulda
28.03.12,18:51
...mne by sa hodilo niečo ako Slibka:) tak po radosti, z Teba anka, aj kávy som sa na**babrala po vzhliadnutí inej témy, že radšej idem sa vyzúriť na balkán s cigaretou a k tomu mi káva dobre padne...
terezamaria
28.03.12,18:52
Dievčence, aj mňa to potešilo.....
lujza.j
28.03.12,18:52
..

..ale predsa ako dobrá panička ho plačkať nenecháš!..a nezabudni na fotečky, som zvedavá...držím vám palčoky, aby ste sa zžili a teším, keď sa doveziete ukázať!..cmuka na ňufíka čoklíškovi...
no dúfam, že bude taký cestovateľ ako starý Brunko, ten sa ľúbil voziť....akurát spí, ale ked sa zobudí už sa môžem obliekať a utekať...ciki:) fotečky ?dúfam že sa mi niečo podarí nechce sa mu moc pozovať:(
terezamaria
28.03.12,18:54
Vôbec tomu nerozumiem, veď na adi11 si nemala pomlčku, či?
Zitulda
28.03.12,18:54
Lui konečne máš miláčika ale som nedočkavá na fotky...budúúú? spinkajte sladko a šťastne:)
terezamaria
28.03.12,18:58
Lui,asi bude, oni prvé noci plačú...bude spinkať pri Tebe....
AlaNR
28.03.12,18:58
Heheeej, jupí, vlastné daňové konečne hotové!!! :D
Ešte odniesť na daňák... Alebo pošlem poštou, uvidzíme
VieraPopluharova
28.03.12,19:09
Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť:eek::eek::eek:, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inému:mad::mad::mad:tak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim....
pavol54
28.03.12,19:10
som myslela,že dopadnem horšie.....priemerný čas mám 0,2864.
0,75 je strašne veľa......
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť
Mila123
28.03.12,19:12
Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť:eek::eek::eek:, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inému:mad::mad::mad:tak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim....
ja doklady nedávam, ak nezaplatí.....bez pardónu, nikomu.....deťom za dobré slovo nenavarím, nezaplatím byt.......a za Tatianu už nerobím.....
pepsikova
28.03.12,19:12
Tak neviem či som nemtavá ja, alebo niektorí okolo mňa, dnes večer mi zazvoní jeden klient čo mi 2 roky nezaplatil, vraj či mu do rána urobím mimoriadnu závierku, že sa rozhodol ísť do konkurzu a zajtra má stretnutie s právničkou a kázala mu to priniesť:eek::eek::eek:, alebo vraj, aby som mu hneď dala všetky dokumenty, že si to odnesie niekomu inému:mad::mad::mad:tak ma vytočil, že som mu napísala oznámenie na odklad a nech si to dá urobiť komu chce, dám mu doklady, ale vystupy za tento rok ani keby čo bolo, nech si to pekne nahrá ten druhý sám, ja urobím celý rok a potrebujem čas do piatku, aby som to dokončila a on takto.....zúrim......

..teda, ten je pekne uderený...mala si sa ho opýtať, či mu náhodou nezvyšovali peniaze na zaplatenie dlžoby, čo má u teba..sviniar!..
pepsikova
28.03.12,19:19
...a vyberiem zápalky spod mihalníčiek a idem spať!..šarkan je už uprataný, decko hladom neumre do rána, tak sa konečne možem odpratat aj ja..dobrú noc vám a aj nejaké poriadne sníčky...
nika.sum
28.03.12,19:19
Mňa naštvala Vyhláška č. 378/2011 Z. z. o spôsobe označovania platby dane. Okrem toho že každý daňovník ma svoje číslo účtu a každý druh dane sa platí na osobitné predčíslie, tak ešte aj variabilný symbol - dič sa zmenil na špeciálnu číselnú kombináciu druhu dane, obdobia a roka. Platenie daní by malo byť rýchle a efektívne a nie labyrint symbolov :-(

ja som bola v pondelok odniest danove priznania a vedla mlada dievcinka sa pytala pani z DU, ci jej nevie povedat zakladne cislo uctu a VS. So mna len vyletelo 1700992011 - uz mi z toho sibe :D. Je to naozaj dost komplikovane pre obycajnych ludi. A verim tomu, ze to dost tych drobnych podnikatelov a Fo co si robia DP sami popletie...Jedine co DU spravil v tom svojom chaose dobre, je ta interaktivna pomocka na zistenie zakladneho cisla uctu.
VieraPopluharova
28.03.12,19:20
figu, celé dva roky plakal ako je v mínuse, prednedávnom predal rodičovský dom a dnes si to dofrčal ešte na novom fáre....veru Mila123, ja tiež už tak nerobím , tento rok som poslal do čerta dvoch.... to vážne tak "inteligentne" vyzeráme, každý si dá za svoju robotu zacvakať dopredu ....šlak ma trafí...
asedma
28.03.12,19:20
..si sikulka a mozno vobec nebudes u danovakov cakat, ved si z dediny..to dnes nosila moja dcera manzelovi a sora prevelika mestanov, ale okolite dediny mali prazdno a este jej aj mila pani poradila a dopisala zamestnanecku premiu, co nejaka sikovna p.uct. zabudla..:rolleyes:
terezamaria
28.03.12,19:21
Vieročka nekaz si zdravie s blbcom....Nedávaj mu ale nič, pokiaľ Ti nezaplatí staré roky.....
VieraPopluharova
28.03.12,19:21
Toto mi prislo v maili:

Řidiči - otestuj si svůj reakční čas! A pak vrať řidičák !!]

V automobilové příručce pro řidiče se píše, že průměrná reakční doba řidiče je prý 0,75 sekundy...
Otestujte si přiloženým programem váš průměrný reakční čas. Čekejte až vyběhne ovce a klikněte dole na šipku.
Celkem vyběhnou 5x. Když dosáhnete průměr nad 0,75 sek, měli by jste jezdit taxikem
http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/sleep/sheep/reaction_version5.swf





môj priemer asi od jedu 0,2904
AlaNR
28.03.12,19:21
A sa pochválim trošku, starý doniesol, že k meninám. Prekvapkal ma! Za čo ho neskonale milujem :D
terezamaria
28.03.12,19:22
Však o to mu ide, ujsť preč a zostať za 2 roky dlžný....nič by nedostal.....
asedma
28.03.12,19:23
to patrilo AlaNR
VieraPopluharova
28.03.12,19:24
nádherná...
nika.sum
28.03.12,19:24
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť
da , vtedy ked napr. kliknes skoro a ovca este nestihla vybehnut. Vtedy naskoci pri ovci 3.00
AlaNR
28.03.12,19:27
schválne som skúsil čo najneskoršie ale viac ako 0,65 sa asi nedá spraviť

Dá sa, na prvý pokus som mala 0,85 tak som sa ani nepochválila, na druhý už 0,37....
Dav
28.03.12,19:29
Úžas...
Ivana Š
28.03.12,19:38
AlaNR krásna orchidea a s oneskorením , čo ma mrzí ti blahoželám :)
Oliwa
28.03.12,19:41
A sa pochválim trošku, starý doniesol, že k meninám. Prekvapkal ma! Za čo ho neskonale milujem :D
Čo prišiel Z modrého z neba...? ;):)
PS: Všetko najlepšie k včerajším meninám. A ako zvykne dodať moja kolegyňa - a veľa pohlavnej sviežosti... ;):D
AlaNR
28.03.12,19:43
AlaNR krásna orchidea a s oneskorením , čo ma mrzí ti blahoželám :)


Čo prišiel Z modrého z neba...? ;):)
PS: Všetko najlepšie k včerajším meninám. A ako zvykne dodať moja kolegyňa - a veľa pohlavnej sviežosti... ;):D

Díky dievčence, šak oktáva platí aj pri meninách tuším :D
lujza.j
28.03.12,20:12
mu hanbu asi vyrezali....
lujza.j
28.03.12,20:16
...a vyberiem zápalky spod mihalníčiek a idem spať!..šarkan je už uprataný, decko hladom neumre do rána, tak sa konečne možem odpratat aj ja..dobrú noc vám a aj nejaké poriadne sníčky...
moj ešte nie, počkám kým sa zobudí a ešte vybehnem... a potom už čo bude to bude:D
misoft
28.03.12,20:21
Takže chlpáčik je doma - konečne!
misoft
28.03.12,20:22
Ešte šťastie, že nemusím nič zaučtovať - to by som asi zapustil korene :D
misoft
28.03.12,20:25
Vierka, pekne z ručky do ručky - €uráče za lajstrá!
misoft
28.03.12,20:26
A to si si aj kávu stihol urobiť :D:D:D
misoft
28.03.12,20:29
Nóóóó , ty brďo!
Ivana Š
28.03.12,21:18
na ja dám pochvalu pepsi, že mi dnes nezhasla - keby ste to účto videli, ani vy by ste nespali :(
radšej by som s psíkom von vybehla :)aj na dva dni, ako toto účtovala , ale musím :((((( už som sľúbila
pepsi ráno prosím kafo ale veľmo silné :)
Dav
28.03.12,21:23
Idem už do pelechu, na včera mi stačilo....dobrú :)



Veď načo by mi bolo prehlásenie správcu vkladu, potvrdenie o príjme manželky, výpisy z účtu, lízingové zmluvy, podpísané výplatné listiny,doklady o čerpaní dotácie, potvrdenie o návšteve školy nad 16 r....
pepsikova
29.03.12,04:14
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...fakt ten marec trvá dáko dlho, podľa toho, čo čítam, lebo furt niekto niečo zabudne-ale to vždy len v marci!!...
...a dávam kaficu na stôl, takú normálnu, nie smrťáka, Ivanka, ešte ťa tu potrebujú, neny nutno sa prekávovať!...tak len takú akurátnu a k nej posielam čoklís http://www.chocolate.com/dimages/product_images/7050-lake-forest-easter-classic_275x275.jpg
...vraj je dobrá na srdce a na nervy!..no, na to ja mám šarkana,takže štatistiky sú aj v tomto smere nepresné...
...tak ešte alabutkovi pozdrav a kaficu na jeho dvor a už by to bolo všetko asi...

http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/abd518fc.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--9.html)
Deganova
29.03.12,04:18
... čoklís na nervy dobrá... ale čo na to povie váha...
Ivana Š
29.03.12,04:20
ďakujem moja za kávu, a váha nepovie nič, len ukáže :(
Deganova
29.03.12,04:27
... jedno šťastie, že nevie rozprávať...
Dav
29.03.12,04:29
ďakujem moja za kávu, a váha nepovie nič, len ukáže :(
Pepsi, na obed si poprosím kávu v zložení šálka kávy, 2 lyžičky vody.
Moja váha má zrýchlenie lepšie ako Nissan GTR ...
pepsikova
29.03.12,04:53
Pepsi, na obed si poprosím kávu v zložení šálka kávy, 2 lyžičky vody.
Moja váha má zrýchlenie lepšie ako Nissan GTR .....

..a ty myslíš, moja, že ja teba potrebujem mať na svedomí?..aj tak moja kelňa na kávu je ako dve riadne lyžičky, už dosť silná, a v tvojej kombinácii je to čistá smrť!..skús kuki z okna, svet je krásny, daňovníci sú lajdáci, tak nech si svoju lajdavosť zaplatia, nebudem teba pre to nivočiť!...lebo any vozenie na nisane by ti nepomohlo, vyeš?..načo škodiť tebe za hlúposť iných?..no povedz!...

..a treba kukať na nebo, keď sa vážite!...potom to je veselejšie!....
pepsikova
29.03.12,04:54
..nooo, ale zase ukazuje len čísla!..a tých máte dosť pri účtovaní, tak načo kukať na váhu?..
AlaNR
29.03.12,05:04
Kde máme Lujzu? Čo robí malý hafčo? Ako ste prežili noc?
Ešte spíš čooo? :D
AlaNR
29.03.12,05:06
Zabudla som pozdraviť ;) takže dobré ránko všetkým ľuďom dobrej vôle :D
luja5
29.03.12,05:17
Zabudla som pozdraviť ;) takže dobré ránko všetkým ľuďom dobrej vôle :D
Pridávam sa k želaniu pekného dňa ;).
http://slecinky.eu/images/15065496705921881561.jpg
terezamaria
29.03.12,05:43
K súhlasím by malo byť aj nesúhlasím, lebo toto nie je ani súhlasné, ani užitočné, čo chceš mať Daví problémy?
pepsikova
29.03.12,06:34
Kde máme Lujzu? Čo robí malý hafčo? Ako ste prežili noc?
Ešte spíš čooo? :D..

..a možno reparuje škody, čo čoklíško narobil od večera!...lebo takého štuplíka keď spustíš z očí, všetko ho zaujíma a všetko musí ochutnať...a aká je to zábava, keď sa to dá trhať!...
pepsikova
29.03.12,06:35
..nyjeee problémy, ona pri postavení na váhu chce mať pocit, že sa vezie na nisane:)
AlaNR
29.03.12,06:37
..

..a možno reparuje škody, čo čoklíško narobil od večera!...lebo takého štuplíka keď spustíš z očí, všetko ho zaujíma a všetko musí ochutnať...a aká je to zábava, keď sa to dá trhať!...

Ja som nášho predošlého riešila krabicou od mikrovlnky, chvalabohu bol malinkatý, tak mi z nej nevyskočil. Ale tiež som vtedy nespala, lebo fuuuurt kňučal a škrabkal... Tak putoval ku mne do postele :D dávno to bolo, dávno, už je nebohý chudáčik...
avalik
29.03.12,07:05
Ja som nášho predošlého riešila krabicou od mikrovlnky, chvalabohu bol malinkatý, tak mi z nej nevyskočil. Ale tiež som vtedy nespala, lebo fuuuurt kňučal a škrabkal... Tak putoval ku mne do postele :D dávno to bolo, dávno, už je nebohý chudáčik...

presne tak ... a odvtedy pelech nechce ... len postel a sedacku - tam kde je panicka :D
avalik
29.03.12,07:15
KAAAAVAAAA ... pre strasneskorovstavajucich druha pre neskorovstavajucich budickova :D

http://www.kava-online.cz/wp-content/uploads/2007/07/dvojbarevna_spirala_na_kapucinu.jpg
pepsikova
29.03.12,07:17
presne tak ... a odvtedy pelech nechce ... len postel a sedacku - tam kde je panicka :D..

..teda ja by som sa so šarkanom na posteľ nezmestila...ani som ho to nikdy neučila,má svoje podušky po zemi, svoju prekrásnu ratanovú posteľ a koberec v celom byte..a odkedy je had vo svete, tak najlepšie sa mu spí v jeho izbe..tam je najchladnejšie...
..a keď sa náhodou nadránom ide zrolovať do ratanky, tak to je orchester, vŕzga,kým sa tam zmestí, ale ešte stále sa zmestí..a už nerastie, chvalabohu!..
pepsikova
29.03.12,07:19
...akurát som rozmýšlala, čo mi chýba!..trafila si presne...dám tú pre "strašneskoro...:)
pepsikova
29.03.12,07:20
...chutia mi slíže s makom...nejaké silné ručičky na vyvaľkanie cesta by sa tu nenašli?..lebo kupované neceeem...
avalik
29.03.12,07:21
..

..teda ja by som sa so šarkanom na posteľ nezmestila...ani som ho to nikdy neučila,má svoje podušky po zemi, svoju prekrásnu ratanovú posteľ a koberec v celom byte..a odkedy je had vo svete, tak najlepšie sa mu spí v jeho izbe..tam je najchladnejšie...
..a keď sa náhodou nadránom ide zrolovať do ratanky, tak to je orchester, vŕzga,kým sa tam zmestí, ale ešte stále sa zmestí..a už nerastie, chvalabohu!..

moje 5 kilove moze aj tancovat po posteli :) ... a ked mu je teplo, tak spi pod postelou alebo v chodbe na dlazbe
avalik
29.03.12,07:43
ja sa chystam, ale az v sobotu ... na pirohy, tak jedno navyse pre teba zvladnem :)
asedma
29.03.12,09:49
mam v plane zajtra a mne stacia aj kupuvane
asedma
29.03.12,09:52
dneska nebol rano cas na kafe, tak este len prva, o to vzacnejsia..na ix
AlaNR
29.03.12,10:22
..si sikulka a mozno vobec nebudes u danovakov cakat, ved si z dediny..to dnes nosila moja dcera manzelovi a sora prevelika mestanov, ale okolite dediny mali prazdno a este jej aj mila pani poradila a dopisala zamestnanecku premiu, co nejaka sikovna p.uct. zabudla..:rolleyes:

V Nitre na daňáku ani noha... takže som sa priznala Dane... aj Jane, aj Mare... :D :D :D
pepsikova
29.03.12,10:31
http://aktualne.atlas.sk/anonymous-chcu-v-sobotu-vypnut-cely-internet/zahranicie/europa/


..plánované voľno na sobotu!...ešteže už účta budú hotové:)...
Ivana Š
29.03.12,10:38
moja, to nemyslia vážne?
nebudú, podanie DP je do 02.04.2012
a potom mám takého no nenazvi ho - že debila- že debila ?
nie preklep, schválne som napísala takto , je 29.03.2012 a on nemá doklady?