terezamaria
10.04.12,12:46
lujza.j
10.04.12,10:49
tieto naše deti - no na nezaplatenie :)
niesla som mojej 16-tke do izby vyprané prádlo a zabudla som zaklopať - zvozila ma, že prečo neklopem, či ona nemá právo na súkromie:confused:
5 minút na to vyletela z izby - mamíííí ja mám v izbe včelu, ja tam nejdem, urob niečo! :D
strč ju do hniezda záchrany....aj s tou fčelou:D že či jej tam budú klopkať....:D
lujza.j
10.04.12,10:50
...mám chvilku, akurát spí...stíhačka
Ivana Š
10.04.12,11:30
strč ju do hniezda záchrany....aj s tou fčelou:D že či jej tam budú klopkať....:D

kde by sa tam zmestila prosím ťa :eek: však je vyššia ako ja
Ivana Š
10.04.12,11:32
to tej včielke nemôžem urobiť :D
lujza.j
10.04.12,11:34
kde by sa tam zmestila prosím ťa :eek: však je vyššia ako ja
nasilu....!!!!:D
lujza.j
10.04.12,11:38
ale ved fčelka by si to užila....:D
Ivana Š
10.04.12,11:41
strč ju do hniezda záchrany....aj s tou fčelou:D že či jej tam budú klopkať....:D

niekedy by som sa do hniezda záchrany radšej strčila ja :mad:
lujza.j
10.04.12,11:42
niekedy by som sa do hniezda záchrany radšej strčila ja :mad:
ježiši áno...toto ma nikdy nenapadlo, možno by ma niekto adoptoval :D
witch
10.04.12,11:43
Dnes mi syn spravil radosť, urobil vodičák na výbornú! Je z neho polovodič - ešte nemá 18, tak môže zatiaľ jazdiť len s tatom, budem kľudnejšia, aj sa lepšie naučí.
willma
10.04.12,13:15
Predpokladám, že ručne stručne to riešiť nechceš, alebo nevieš. A je to akosi proti zákonom. ako som písala vyššie ručný pohovor s tou učiteľkou už bol, ale ako zisťujem bezvýsledný. Synátor sa veru aj chystal do školy brániť si sestru, ale máš pravdu, zarazila som mu to. Budem to riešiť oficiálnou cestou, ale v prvom rade mladá ide preč zo školy.
pavol54
10.04.12,14:17
Zaujímavé, ako sa také typy držia na svojom mieste. Ja mám inú skúsenosť, syn bol dosť problémový a v 1 a 2 triede mal úžasnú učiteľku, ktorá ho cez to najhoršie obdobie dostala. Vtedy sme mysleli, že sotva prelezie ZŠ, a teraz bude o rok maturovať na 8 ročnom gympli. Vďačíme za to jeho prvej pani učiteľke. Mala jednu chybu - bola taká obľúbená u rodičov, že ju kolegyne rôzne obviňovali až to ona musela riešiť prestupom na inú školu. Vyštípali ju. Dnes je spokojná, našťastie. Zaujímavé a choré na oboch prípadoch je, že školu musí opustiť obeť. Ale v rámci duševného aj telesného zdravia je to niekedy jediná možnosť. Málo kto unesie a vyhrá boj s veternými mlyny.
mlčiaca väčšina v kolektíve sa málokedy dokáže postaviť agresívnemu jedincovi, dokonca sa spravidla dokáže postaviť v kolektíve ako vedúca osobnosť systémom rozdeľ a panuj si vytvorí okolo seba zobačov z ruky, a objekt(obeť) na ktorom dokáže prejaviť svoje vodcovstvo či už šikanou alebo neprimeraným zaťažovaním úlohami alebo slovnými atakmi.
a k objasneniu sa touto problematikou vedný obor psychológia
AlaNR
10.04.12,15:24
Nestačím sa čudovať, sánka mi padla, oči vytreštené ešte doteraz.
Mama leží už od minulej stredy na neurológii. Bola na CT, na rontgen, na nejaky ultrazvuk má ísť... Stále nevedia, čo je príčinou jej problémov s krčnou chrbticou.
Včera jej na miske trónil IBALGIN :o - akože to mohla jesť aj doma, navyše jej bolo tažko od žalúdka od neho...
Dnes som si pýtala domov vitamíny, aby ich tam náhodou nezapatrošili. Z novej krabičky kde bolo 130 ks a bola kúpená tri dni pred nástupom do nemocnice (a mimochodom mame ich teraz ani nedávajú), tak z tohoto zostalo cca 30 kúskov na dne krabičky...
A no jóbovka, z CT a ostatných vyšetrení nič nezistili, plánujú magnetickú rezonanciu s tým, že jej budú musieť asi odpojiť alebo vypať kardiostimulátor......
Zírám.......!!!!!!!!!
pepsikova
10.04.12,15:56
..a tá nemocnica nemá nejakého primára, prípadne riaditeľa?..necháš to len tak?..
pepsikova
10.04.12,16:04
..ja som si dnes bola na pošte vyzdvihnúť náhradný diel na moju starú dámu veritasku..pán, ktorý mal internetový obchod s dielmi, ho už nemá, ale napriek tomu mi ochotne poslal šponovač na nite..dokonca ten aj pasoval, i keď sa mi sprvoti nevidel, no ale výrobca veritasky sa iste učil kódovať, aby sa do rozoberania stroja nemohol pustiť len tak hocikto...šrobik na uvoľnenie celého šponovača bol tak zamaskovaný, že muselo prísť moje dieťa a odčarovať ho!..ale hviezda sa nakoniec dočkala nití a ja v besnom ošiali od radosti som si nachystala , čo potrebujem ""nutne"" šiť...a tresk!!- nemám ihly...a pani v galanterke na mňa kuká ako puk, vraj "zlaté "ihly-no, čo to je??..a tak musím do mesta!..achjaj!..ale inak , pohoda deň...a u vás?..
ivuliatko
10.04.12,16:12
Jáááj... veritaska, to bol najlepší stroj, chytajú ma záchvaty nostalgie. Museli sme ho predať, lebo sa nevpratal do izby, a kúpiť kufríkový (teraz mám Toyotu). Aj tento je dobrý, ale veritaska je len veritaska :)
Ivana Š
10.04.12,16:13
no u mňa - deň blbec :(
pepsikova
10.04.12,16:23
no u mňa - deň blbec :(..

..no daj!...aký veľký?..
asedma
10.04.12,16:33
..neblbni, ved nie si sama..aj ja mam vnuka pubertiaka..
Ivana Š
10.04.12,16:41
..

..no daj!...aký veľký?..


povedala by som stredne veľký :) bol aj horší
ale ma dnes deti nasrdili, si myslia že keď majú prázdniny, tak majú prázdniny a nič nerobia
juj tak ma vytočili :mad:
asedma
10.04.12,16:41
..pekny vecer vam tu v kaviarnicke..taka zimnica ma poobede chytila, ze musela som zalahnut..chlebik sa piekol..no len ten mobil nemal zavrndzat..:mee:..ale uz som sa sklidnila..staci, ked si popisem so synkom v anglii na skype, fajn pozitivnej energie mi to doda..:)
buchač
10.04.12,16:48
...a u vás?..
...dík za opýtanie ....

...fasa je ...:--- :D
pepsikova
10.04.12,17:11
..pekny vecer vam tu v kaviarnicke..taka zimnica ma poobede chytila, ze musela som zalahnut..chlebik sa piekol..no len ten mobil nemal zavrndzat..:mee:..ale uz som sa sklidnila..staci, ked si popisem so synkom v anglii na skype, fajn pozitivnej energie mi to doda..:)..

..ja zase s hadom prehodím slovko-dve na face..semotamo syník napíše, že ma aj lubi..ešteže máme také nabíjačky na tú energiu, však!...(len nech je tam, je mu tam dobre:)
Tweety
10.04.12,17:12
Pepsi, teší ma, že Ťa tu zas vidím..
VieraPopluharova
10.04.12,17:13
U mňa tiež nič moc, bracho už 3 mesiace nezamestnaný, naša zlatá mamulienka, ktorá býva s nami ho dotuje, potom ja ju a tyždeň pred koncom mesiaca zistím, že nemám ani na autobus a šlapem do mesta pešo, a povedať, že by sa náš miláčik mal zamestnať tak to môžem rovno kopať zákopy , vojnový stav na svete hneď....čo by sme pre našu zlatú mládež neurobili....
asedma
10.04.12,17:47
urcite lepsie ako u nas..
misoft
10.04.12,18:22
Dav, nie prirovnala, ale tie užitočné zvierata urazila - :D:D
misoft
10.04.12,18:23
Aj proti logike - tresneš dr*nutú, potrestajú teba
lujza.j
10.04.12,18:24
..pekny vecer vam tu v kaviarnicke..taka zimnica ma poobede chytila, ze musela som zalahnut..chlebik sa piekol..no len ten mobil nemal zavrndzat..:mee:..ale uz som sa sklidnila..staci, ked si popisem so synkom v anglii na skype, fajn pozitivnej energie mi to doda..:)
aj ja som si myslela....ked som išla cvičiť tak som pustila....prišla som cca. po hodine ani som nestihla pochváliť krpca, že nič nespravil, hned som mala nervy vyrazený istič:mad: všade tma chcela som ho nahodiť nešlo, čiže vyrazený hlavný na chodbe....ked sme sa vyvenčili, tak som to riešila....chleba vykysnutý-možno tak som tam dala asi 4-5x pečenie po 10min uvidím čo z toho bude, ked tak tak ho hodím.... ale nervy som mala riadne:mad::mad:
misoft
10.04.12,18:26
niesla som mojej 16-tke do izby vyprané prádlo a zabudla som zaklopať - zvozila ma, že prečo neklopem, či ona nemá právo na súkromie:confused:
5 minút na to vyletela z izby - mamíííí ja mám v izbe včelu, ja tam nejdem, urob niečo! :D
No mala si sa jej spýtať, či tá včela pred vletom zaklopala :D:D:D
misoft
10.04.12,18:27
Teraz je polovodič, keď si sadneš k nemu (do auta), bude z neho tranzistor :D:D:D
misoft
10.04.12,18:30
Veritas = šijací fras :D (šil jak fras dobre)
misoft
10.04.12,18:30
Aj u teba?
misoft
10.04.12,18:31
Detto!
kukučka
10.04.12,18:31
najhoršie je, že riaditeľka vie akú ovcu má v zbore, už raz jednému z rodičov nervy rupli a riešil to ručným argumentom. Odvtedy je zákaz vstupu rodičov do školy mimo schôdzok ZRPŠ.

Rodičko je pár krát do roka, to čo sú za spôsoby? Tá škola je riaditeľkin súkromný majetok? Nedalo mi to a pýtala som sa,
tak v našom meste je na vchodových dverách do školy oznam, kedy má ktorý učiteľ voľnú hodinu a môžu prísť za ním rodičia.
Nechceš presunúť príspevky do samostatnej témy?
hubatá
10.04.12,18:37
Dobre som čítala?
Pána Alabuta vraj vyhodili z porady? A prečo?????
Vie niekto?
misoft
10.04.12,18:37
U mňa tiež nič moc, bracho už 3 mesiace nezamestnaný, naša zlatá mamulienka, ktorá býva s nami ho dotuje, potom ja ju a tyždeň pred koncom mesiaca zistím, že nemám ani na autobus a šlapem do mesta pešo, a povedať, že by sa náš miláčik mal zamestnať tak to môžem rovno kopať zákopy , vojnový stav na svete hneď....čo by sme pre našu zlatú mládež neurobili....
No ja som takého "dotovaného" mal doma rok - bisťu - požral toho neúrekom, cigošky si odo mňa bral ako zo svojho, chrápadno-grando do druhej poobede a potom - fŕŕŕ do tretej ráno - kade-tade ho čerti nosili.
No potom som musel pritvrdiť muziku a začal mu predkladať účty - radšej sa pobral het - ale doteraz nezaplatil, čo prežral.
lujza.j
10.04.12,18:42
moje decko nikdy nič....čo si sama..nemám....teraz si vyčítam, že som ju mala úkolovať už dávno, len ja som myslela, že jej to príde samej...neprišlo:(
avalik
10.04.12,18:43
pozri stare prispevky (od #3850)
asedma
10.04.12,18:50
tak toto sa mi este nestalo
pepsikova
10.04.12,19:19
Dobre som čítala?
Pána Alabuta vraj vyhodili z porady? A prečo?????
Vie niekto?..

..no, varil dobrú polievočku,vymýšlal fajnové frištuky a gurmánske obedy za pár penez, miloval alabutku, nosil jej kaficu až do postele, plantil rukolu, zdravil každé ráno pepsinu a jej šarkana a semotamo pravdu do očí povedal...(občasno veru aj silnejšie zaťal)....a toto sa v dnešnej dobe nenosí...(teda- niekde, u niekoho)
pepsikova
10.04.12,19:27
..a ešte vám poviem dobrú noc,(aj sníčky fajnové poprajem), buchnem dvermi a idem so šarkanom okolo baraku posledné nočné správy prečítať...
...a som het...
lujza.j
10.04.12,19:43
ja zachviľu tiež, ešte spí...
ludmilla
10.04.12,19:45
Veronika, toto je úplne od veci, ale niekde som čítala, že tvoj syn mal 1. apríla 25 rokov, môj mal 1.apríla 24 rokov :) dobrú nocku prajem:)
srska
10.04.12,19:57
Obidvom držím palce, aby ste to ustáli.
Moja skúsenosť je taká, že čím viac brániš dieťa, ktoré je v práve, pred istou kategóriou učiteliek (nechcem uraziť kravy,aby som ich prirovnala), tým robíš dieťaťu horšie. A pre deti je aj zmena školy dosť stresujúca, lebo nerobí nič zlé a musí začínať odznova. Preskákala som si to so synom, niektorým učiteľkám nestačilo, že deptali jeho, ešte sa vyvŕšili aj na dcére...mňa privítala triedna na prvej hodine v 6. triede zdš takto: ty si brat petra v? (skončil o 6 rokov skôr zdš) a ja, že áno. a bolo vybavené:) ale držal som sa na uzde:)
buchač
10.04.12,20:09
júúúúúúj........

..

..no, varil dobrú polievočku,vymýšlal fajnové frištuky a gurmánske obedy za pár penez, miloval alabutku, nosil jej kaficu až do postele, plantil rukolu, zdravil každé ráno pepsinu a jej šarkana a semotamo pravdu do očí povedal...(občasno veru aj silnejšie zaťal)....a toto sa v dnešnej dobe nenosí...(teda- niekde, u niekoho)
......keď povieš " A " .....povedz aj " B " ...a dotiahni to aj do toho " Z " ....

...čo je to ale pravda v tom TVOJOM ponímaní ????

...a zaťať semotamo vie každý , len ohľad berú poniektorí a moja sekera silne teraz odpočíva .............uvidím ale , do kedy to takto bude ....
hnedoočka
10.04.12,20:14
hm...aj tak je tu najlepšie....vitaj! :)
pavol54
10.04.12,20:21
alebo skôr od 3661
kukučka
10.04.12,20:21
budeme mať druhú malinu :rolleyes:
pepsikova
11.04.12,04:48
...dobré ráno vám prajem a vydarený slniečkový deň...vonku je celkom jarno, lúka prebehnutá, susedia mali jarný budíček,lebo na lúke sa nám usadili kolotočiari a majú takého malého ratlíka, ktorý si zmyslel zrána skúmať okolie,no a starousadlíci mu to nejako "oštekali"...no, ale všetko dobre skončilo a tak môžem dať kafu pre osmospáčov na stôl, a ak by ste chceli raňajky-tak idem do obchodu...napíšte si na papierik, kto- čo chce:)...koľko si napíšete, toľko budete mať:D...
..krásny deň vám...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/2250d1e2.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-mamie-papy--3.html)..a pozdravujem alabuta...
pepsikova
11.04.12,04:51
pepsikova
11.04.12,04:52
Indeed
11.04.12,04:53
ZÍRAM :::::::::::::::::
Indeed
11.04.12,04:55
Ja tiež netúžim zhliadať tie isté priblblé obrázky,čo dotyčná sem vešia...
hnedoočka
11.04.12,05:15
česť jeho pamiatke! :D
Tweety
11.04.12,05:40
pepsikova
11.04.12,06:48
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 1 Hour Ago #6123 Ja tiež netúžim zhliadať tie isté priblblé obrázky,čo dotyčná sem vešia....

..joj, Indy, nedovolia mi sem vešať holé ženy, aby som ti ulahodila...toto je kaviareň, tak len kafu, čajík a semtam koláčik..no a pozdrav, samozrejme...
witch
11.04.12,07:28
No mala si sa jej spýtať, či tá včela pred vletom zaklopala :D:D:D


Segra, keď sa odsťahovala do paneláku na 6 poschodie, zasa kričala, že kto je? kto klope na okno? A to sršeň narážal do skla, a ona si chudák neuvedomila, že na 6-tom jej ozaj nikto klopkať na okno nebude :D
pepsikova
11.04.12,07:45
...predobedňajšia káva je na stole, ak by niekto mal chuť...ponúkam bez obrázka, aby som neurazila niečie cítenie takto v stredu naobed...;)..


...mne chodievali klopkať na okno sýkorky, potvory malé, naučené na slnečnicu..tak som ich musela preučiť, nech chodia na balkón, tam mali viac a klopkať som ich nepočula...
veronikasad
11.04.12,07:50
Segra, keď sa odsťahovala do paneláku na 6 poschodie, zasa kričala, že kto je? kto klope na okno? A to sršeň narážal do skla, a ona si chudák neuvedomila, že na 6-tom jej ozaj nikto klopkať na okno nebude :D
Tiež bývam na 6-tom, máme zateplený panelák natretý žltou farbou a nálety chrústov v podvečerných hodinách v jarných mesiacoch - paráda ...
willma
11.04.12,08:15
Rodičko je pár krát do roka, to čo sú za spôsoby? Tá škola je riaditeľkin súkromný majetok? Nedalo mi to a pýtala som sa,
tak v našom meste je na vchodových dverách do školy oznam, kedy má ktorý učiteľ voľnú hodinu a môžu prísť za ním rodičia.
Nechceš presunúť príspevky do samostatnej témy? Nejdem to riešiť v novej téme, len som sa potrebovala z toho všetkého vykecať a vypísať.:)
wagner
11.04.12,08:17
..

..no, varil dobrú polievočku,vymýšlal fajnové frištuky a gurmánske obedy za pár penez, miloval alabutku, nosil jej kaficu až do postele, plantil rukolu, zdravil každé ráno pepsinu a jej šarkana a semotamo pravdu do očí povedal...(občasno veru aj silnejšie zaťal)....a toto sa v dnešnej dobe nenosí...(teda- niekde, u niekoho)

A prečo nenapíšeš pravdu? :eek:
Za toto by ho nikto nevylúčil, čo si tu napísala. Prečo nenapíšeš že nekresťansky tu urážal kresťanov? :(:mad: Tebe tie jeho urážky neprekážali? Mne teda áno, lebo také výrazy nepatria medzi slušných ľudí.
hnedoočka
11.04.12,08:32
A prečo nenapíšeš pravdu? :eek:
Za toto by ho nikto nevylúčil, čo si tu napísala. Prečo nenapíšeš že nekresťansky tu urážal kresťanov? :(:mad: Tebe tie jeho urážky neprekážali? Mne teda áno, lebo také výrazy nepatria medzi slušných ľudí.

to vieš...podľa "alabut end company" my obyčajní ľudia nevieme čítať s "nadhľadom" :D;)
sito
11.04.12,08:47
A prečo nenapíšeš pravdu? :eek:
Za toto by ho nikto nevylúčil, čo si tu napísala. Prečo nenapíšeš že nekresťansky tu urážal kresťanov? :(:mad: Tebe tie jeho urážky neprekážali? Mne teda áno, lebo také výrazy nepatria medzi slušných ľudí.

Aj kresťania sú slušní!
AlaNR
11.04.12,08:49
Ale prrrrrrr, ukľudnite sa zas... ;)
Dav
11.04.12,08:58
Nevadí, vymažem....
kopretinka
11.04.12,09:00
Nevadí, vymažem....
ja tu nevidím nič na vymazanie!
sito
11.04.12,09:01
Nevadí, vymažem....

Olinka, aj to, že sú slušní?
Dav
11.04.12,09:08
ja tu nevidím nič na vymazanie!
Ja hej, ale zatiaľ sa diskusia drží v medziach slušnosti, takže nečistím ;)
kopretinka
11.04.12,09:08
Ja hej, ale zatiaľ sa diskusia drží v medziach slušnosti, takže nečistím ;)
a kde? čo?
Dav
11.04.12,09:09
zatiaľ sa teším, že sú slušní....
sito
11.04.12,09:16
:);)
trisestri
11.04.12,09:19
poistovaci aky spekulanti,ked maju vyplatit tak ich musite poziadat o to pri terminovanej zmluve a to preto aby mohli lakat na novu zmluvu,vsak hej clovek nema kazdy mesiac kde vrazat peniaze-vraj co to 20 euri mesacne,ma nenapadlo ze ked nic,tak spiste zmluvu a platte ich za mna.
pepsikova
11.04.12,09:42
A prečo nenapíšeš pravdu? :eek:
Za toto by ho nikto nevylúčil, čo si tu napísala. Prečo nenapíšeš že nekresťansky tu urážal kresťanov? :(:mad: Tebe tie jeho urážky neprekážali? Mne teda áno, lebo také výrazy nepatria medzi slušných ľudí...

..ja som sa v alabutovom zrkadle nevidela...a mohol uraziť len takého, kto sa videl..lebo trafená hus vždy zagága...asi toľko ja...
kukučka
11.04.12,09:53
prepáč, ale jeho posledné príspevky to nebola diskusia a argumenty, to boli pľuvance všetkým
majka 62
11.04.12,09:57
Som toho názoru, že sem sa nechodí kvôli tomu aby tu niekto niekoho urážal ale na to, aby sme si navzájom pomohli, poradili a povzbudili toho, kto to najviac v daný okamih potrebuje. Alebo sa mýlim? Urážky a podobné nechutnosti si môžu poniektorí prispievatelia nechať tak do krčmy, tam si veľmi rýchlo poradia s takýmito. Z niektorých urážajúcich príspevkov sa mi žalúdok riadne popretáčal a odobral mi chuť vôbec tu čímkoľvek prispievať.
buchač
11.04.12,09:58
poistovaci aky spekulanti,ked maju vyplatit tak ich musite poziadat o to pri terminovanej zmluve a to preto aby mohli lakat na novu zmluvu,vsak hej clovek nema kazdy mesiac kde vrazat peniaze-vraj co to 20 euri mesacne,ma nenapadlo ze ked nic,tak spiste zmluvu a platte ich za mna.
...myslíš na osobnú poistku síce , no ja teraz zareagujem na majetkové poistenie ...

...4 týždne cca nazad mi moju chalúpku vytopilo , šak vodomer drbol , aj mea culpa to bola čiastočne ...čo už , keď som aj tie mrazy asi podcenil ...

Pred Veľkou nocou , po 10 dňoch statočnej makačky dvoch maníkov boli škody odstránené....ja som len kartu alebo hotovosť z bugiľára ťahal ...
...šak dejte mi lidi , ja to udělám ...
Teraz sa vytešujem , že ako pekne to mám urobené ...aj som plánoval nejaké tie úpravy , hentá škodová udalosť to len a len urýchlila......
...že každé zlo je na niečo aj dobré ???

Poisťovňa ???....šak som zíral jak puk ...
...po zistení , čo sa udialo som urobil nutné opatrenia ......následne volal svojho poisťováka a ten ma už naviedol , čo a ako ...
...škodu som si nafotil a nahlásil kde bolo potrebné ...do dvoch dní ( podľa predpisov poisťovne ) mi volal obhliadkár .
Spísal , pofotil tiež...

Do tých 10 ( desať ) dní mi love došli ............s likvidáciou škody , t.j. suma za ňu aj mňa statočne prekvapila ....:)
srska
11.04.12,10:08
šak keď si nemal plnenie od poisťovne 10 rokov, tak ťa príjemne prekvapia. ak máš skoro každý rok - tiež ťa prekvapia
BXLmiami
11.04.12,10:31
A prečo nenapíšeš pravdu? :eek:
Za toto by ho nikto nevylúčil, čo si tu napísala. Prečo nenapíšeš že nekresťansky tu urážal kresťanov? :(:mad: Tebe tie jeho urážky neprekážali? Mne teda áno, lebo také výrazy nepatria medzi slušných ľudí.
:) Pod si na chvíľu sadnuť do ambulancie,nech zistíš,čo dokážu slušní ľudia.:) Možno preto mám veľmi zvýšený prah toho,čo ma urazí.
pepsikova
11.04.12,10:32
prepáč, ale jeho posledné príspevky to nebola diskusia a argumenty, to boli pľuvance všetkým..

..zvláštne...nikto z vás, ktorí si osobne brali alabutove posledné flusance, sem vtedy neprišiel a nepovedal "dobré ráno, alabut, chcem si tu dať kávu a ukludniť sa,aby ma hriechy, ktoré napáchali iní,netýrili,,a len v kľude si posedieť chcem s priateľmi"...
..všetci sa len pohoršovali nad zrkadlom, ktoré tu alabut odhalil, ale, bohužiaľ, pravda je, že kresťania dokážu byť krutí, dokážu zabudnúť na svoju vieru a ubližovať, hlavne tým ktorí sú v ich vlastnej viere, dokážu byť závistliví-ak niekto má len o niečo niečoho viac, dokážu ohovárať, obviňovať-bez dôkazu odsúdiť...presvedčili ste ho, že ste kresťania, ktorých uráža jeho zrkadlo, lebo ste v jeho príspevkoch našli niečo, čo vás uráža, vlastne ste mu dali za pravdu..
..bolo drsné to, čo sem dal alabut..ale horšie je, že nedokázeme akceptovať to, že jemu najviac ublížili práve kresťania..ja viem, že nikto z vás osobne,ale však aj jeho príspevky boli všeobecné...tak čo vás na nich opľúvalo?..
srska
11.04.12,10:37
:) Pod si na chvíľu sadnuť do ambulancie,nech zistíš,čo dokážu slušní ľudia.:) Možno preto mám veľmi zvýšený prah toho,čo ma urazí.no schválne, daj % tých slušných, nech vieme akí sme pacienti
buchač
11.04.12,10:40
...minulý rok som len uzavrel poistku...a neblázni , kto by už len každý rok chcel mať poistnú udalosť...či ???
pepsikova
11.04.12,10:41
Som toho názoru, že sem sa nechodí kvôli tomu aby tu niekto niekoho urážal ale na to, aby sme si navzájom pomohli, poradili a povzbudili toho, kto to najviac v daný okamih potrebuje. Alebo sa mýlim? Urážky a podobné nechutnosti si môžu poniektorí prispievatelia nechať tak do krčmy, tam si veľmi rýchlo poradia s takýmito. Z niektorých urážajúcich príspevkov sa mi žalúdok riadne popretáčal a odobral mi chuť vôbec tu čímkoľvek prispievať...

..aj káva a pozdrav dokáže niekoho uraziť...
Indeed
11.04.12,10:46
Káva a pozdrav nemože nikoho uraziť, uráža len naivita a ako povedal Švejk blbosť je nekonečná...
hnedoočka
11.04.12,10:54
..

..zvláštne...nikto z vás, ktorí si osobne brali alabutove posledné flusance, sem vtedy neprišiel a nepovedal "dobré ráno, alabut, chcem si tu dať kávu a ukludniť sa,aby ma hriechy, ktoré napáchali iní,netýrili,,a len v kľude si posedieť chcem s priateľmi"...
..všetci sa len pohoršovali nad zrkadlom, ktoré tu alabut odhalil, ale, bohužiaľ, pravda je, že kresťania dokážu byť krutí, dokážu zabudnúť na svoju vieru a ubližovať, hlavne tým ktorí sú v ich vlastnej viere, dokážu byť závistliví-ak niekto má len o niečo niečoho viac, dokážu ohovárať, obviňovať-bez dôkazu odsúdiť...presvedčili ste ho, že ste kresťania, ktorých uráža jeho zrkadlo, lebo ste v jeho príspevkoch našli niečo, čo vás uráža, vlastne ste mu dali za pravdu..
..bolo drsné to, čo sem dal alabut..ale horšie je, že nedokázeme akceptovať to, že jemu najviac ublížili práve kresťania..ja viem, že nikto z vás osobne,ale však aj jeho príspevky boli všeobecné...tak čo vás na nich opľúvalo?..


ajajáj, ak by ho okradli dvaja zo skupiny Poraďákov, aj vtedy by tu všetci boli banda Poraďákov , ktorí odjakživa len zle robili a mali by sedieť v kúte a neukazovať sa na svetlo sveta, lebo všetci ste zlí ,len ja som prorok?

uvažovala si,ako by na to reagovali tí, čo tu nezištne pomáhajú v každej oblasti, nikomu nekrivdia a nič za to nepýtajú? nedotklo by sa to i teba?

ak už taký príklad nepochopíš, tak potom len preto, že nechceš pochopiť......to, že je niekto spriaznená duša ešte neznamená, že koná na 100% spravodlivo a je bez viny.....

a vôbec, ako bolo spomínané, uvedený problém nech sa rieši tam ,kde sú vinníci a nie medzi ľuďmi, ktorí sa na krivde ničím nepodieľali.

myslím, že už stačilo aj polemiky okolo jednej osoby, aj bez nej svet funguje.
Indeed
11.04.12,11:00
Ja myslím, že keby nebolo urážlivého kvílenia niekoľkých osob , tak by sa pohoršujúce príspevky zmazali

a všetko by sa vyriešilo v tichosti , alabut by dostal napomenutie a nemuselo byť toĺko hystérie okolo toho celého.
Ivana Š
11.04.12,11:03
:) Pod si na chvíľu sadnuť do ambulancie,nech zistíš,čo dokážu slušní ľudia.:) Možno preto mám veľmi zvýšený prah toho,čo ma urazí.

poď si sadnúť pred ambulanciu, to ešte len uvidíš :mad:
lujza.j
11.04.12,11:03
:) Pod si na chvíľu sadnuť do ambulancie,nech zistíš,čo dokážu slušní ľudia.:) Možno preto mám veľmi zvýšený prah toho,čo ma urazí.
...ja by som aj inam pozvala, to by ste boli teda riadne vyliečený...a prah urážania by bol ešte zvýšenejší ako u BXLmiami;) hold to treba zažiť.....
lujza.j
11.04.12,11:09
Indeed
11.04.12,11:09
"Urážlivosť spočíva v náručí hlupákov" hovorí jedno príslovie.
kukučka
11.04.12,11:22
..

..zvláštne...nikto z vás, ktorí si osobne brali alabutove posledné flusance, sem vtedy neprišiel a nepovedal "dobré ráno, alabut, chcem si tu dať kávu a ukludniť sa,aby ma hriechy, ktoré napáchali iní,netýrili,,a len v kľude si posedieť chcem s priateľmi"...
..všetci sa len pohoršovali nad zrkadlom, ktoré tu alabut odhalil, ale, bohužiaľ, pravda je, že kresťania dokážu byť krutí, dokážu zabudnúť na svoju vieru a ubližovať, hlavne tým ktorí sú v ich vlastnej viere, dokážu byť závistliví-ak niekto má len o niečo niečoho viac, dokážu ohovárať, obviňovať-bez dôkazu odsúdiť...presvedčili ste ho, že ste kresťania, ktorých uráža jeho zrkadlo, lebo ste v jeho príspevkoch našli niečo, čo vás uráža, vlastne ste mu dali za pravdu..
..bolo drsné to, čo sem dal alabut..ale horšie je, že nedokázeme akceptovať to, že jemu najviac ublížili práve kresťania..ja viem, že nikto z vás osobne,ale však aj jeho príspevky boli všeobecné...tak čo vás na nich opľúvalo?..

Veronika nie som z tých, čo sa urážajú a už vôbec nie to o čom tu píšeme. Myslím, že ja prvá som mu napísala, že sa to zle číta a nech prestane. Ale nepatrím ani medzi tých, ktorí ostanú ticho ak sa mi niečo nepáči.
Keby si napísala ľudia, alebo niektorí kresťania, nepoviem ani slovo. Prekrúcaš naše reakcie, práveže sme akceptovali, že mu ublížili, my sme neakceptovali jeho hrubosť a zovšeobecňovanie a najmä preklínanie, veď ho už chytal amok. Opakujem znova, to nebolo zrkadlo. Bolo to nevhodné správanie. A myslím, že všetci okrem alabuta boli pokojní. To skôr ty máš klapky na očiach.
Indeed
11.04.12,11:26
Veronika nie som z tých, čo sa urážajú a už vôbec nie to o čom tu píšeme. Myslím, že ja prvá som mu napísala, že sa to zle číta a nech prestane. Ale nepatrím ani medzi tých, ktorí ostanú ticho ak sa mi niečo nepáči.
Keby si napísala ľudia, alebo niektorí kresťania, nepoviem ani slovo. Prekrúcaš naše reakcie, práveže sme akceptovali, že mu ublížili, my sme neakceptovali jeho hrubosť a zovšeobecňovanie a najmä preklínanie, veď ho už chytal amok. Opakujem znova, to nebolo zrkadlo. Bolo to nevhodné správanie. A myslím, že všetci okrem alabuta boli pokojní. To skôr ty máš klapky na očiach.

Presne tak,

bolo to NEVHODNÉ SPRÁVANIE , hodné však osobitného zreteľa ,

a CITLIVÉHO RIEŠENIA,

vzhľadom na prechodné zahmlenie mysle dotyčného /alabuta/
trisestri
11.04.12,11:31
riesenia su v rukach adminov a moderatorov
trisestri
11.04.12,11:32
Opera my mrzne ako cernoch na Sibiri
buchač
11.04.12,11:43
...mne fajn ide ....a to som cez smiešny modem napojený ...
hnedoočka
11.04.12,11:47
myslím, že im krivdíš, táto práca by sa mi nepáčila, vždy ťa niektorá zo strán obviní
Kvaka
11.04.12,11:52
Veronika nie som z tých, čo sa urážajú a už vôbec nie to o čom tu píšeme. Myslím, že ja prvá som mu napísala, že sa to zle číta a nech prestane. Ale nepatrím ani medzi tých, ktorí ostanú ticho ak sa mi niečo nepáči.
Keby si napísala ľudia, alebo niektorí kresťania, nepoviem ani slovo. Prekrúcaš naše reakcie, práveže sme akceptovali, že mu ublížili, my sme neakceptovali jeho hrubosť a zovšeobecňovanie a najmä preklínanie, veď ho už chytal amok. Opakujem znova, to nebolo zrkadlo. Bolo to nevhodné správanie. A myslím, že všetci okrem alabuta boli pokojní. To skôr ty máš klapky na očiach.
Kukučka, mne sa jeho reakcie niekde zdali tiež prisilné, ale keď som si prečítala jeden príspevok, našla som aj dôvod ... Posledné, čo som čítala bolo to, že dal postaviť v obci všeličo, aj dve fary, a nemálo peňazí požičal a nevrátili mu. A rozbíjali mu okná, zrazilo ho auto, a potom nepreklínaj, keď sa toho nakopí. A on nikdy od nikoho nič nepýtal, on rád dával. Nebrala som nikdy osobne jeho preklínanie, ani by ma to nenapadlo, veď povedzme si úprimne, kto z nás aspoň raz v živote nepreklínal, keď sa cítil bezmocný a veľmi zúfalý. Možno aj viac, ako on. Podľa mňa stačilo niektoré jeho príspevky len vymazať. Nemal byť vylúčený, veď občas potreboval aj nejakú radu lekára, tu ju našiel zadarmo. V minulosti som naďabila aj na jeho hodnotné príspevky o hromozvodoch, zaujímalo ma to, lebo ... No ale na niečo to zlé bolo aj dobré, aspoň som našla na internete niečo o jeho obľúbencovi, pekné myšlienky sú tam, môžeme sa začítať, čo Alabut uznával. Možno viac pochopíme. http://www.slovmodels.sk/data/cesta_k_lasce.pdf
hnedoočka
11.04.12,11:54
no každopádne sa to stalo aj teraz.....

nemenovala by som svorkou, sú tu jedinci, ktorým sa to nepáči a jedinci, ktorí to akceptujú....a fórum je o tom, akceptovať názor druhých a nie donekonečna sa urážať.

na to však je potrebný vyšší level, tak dokážme, že si vieme udržať úroveň a kultúru správania :)
Indeed
11.04.12,12:00
"Vyšší level " komunikácie je založený na tom, že reagujeme k meritu veci, nie k svojim pocitom.
trisestri
11.04.12,12:02
prilis vela pismenok
Indeed
11.04.12,12:02
Nateraz ma prosím , ospravedlňte,

idem variť cestoviny a škrabať zemiaky...
lujza.j
11.04.12,12:04
nemenovala by som svorkou, sú tu jedinci, ktorým sa to nepáči a jedinci, ktorí to akceptujú....a fórum je o tom, akceptovať názor druhých a nie donekonečna sa urážať.

na to však je potrebný vyšší level, tak dokážme, že si vieme udržať úroveň a kultúru správania :)
niekdy mi príde, že sú ľudia zbytočne vzťahovační a precitlivelí ........
hnedoočka
11.04.12,12:04
tu sa reagovalo len k tomu
kukučka
11.04.12,12:05
Ani vo sne ma nenapadlo, že bude vylúčený a dúfam, že sa vráti. Už sa opakujem, ale mne nijako neublížil.
No preklínanie neakceptujem.

Také malé poučenie:
Ak niekomu praješ zle, to je ako keby si napísal list s kópiou. Ten, komu je adresovaný ho nemusí dostať, alebo prijať, ale tá kópia ostáva v tvojom svedomí /podvedomí/.
hnedoočka
11.04.12,12:05
niekdy mi príde, že sú ľudia zbytočne vzťahovační a precitlivelí ........

vidíš a mne niekedy príde, že zbytočne rozoberajú veci vyriešené....
trisestri
11.04.12,12:07
ach jaj,niekto si popija pocas pn a uzivania liekov a porusuje liecebny rezim v priamom prenose-to uz jaka reality sou ze extremne rodiny,je to sice prizemne zabavat sa na niekom takom,ale na druhej strane isli tam dobrovolne,ide o to ci im televizie daju aspon nieco si zarobit z toho zisku ktory vdaka nim vytvoria.
lujza.j
11.04.12,12:39
ach jaj,niekto si popija pocas pn a uzivania liekov a porusuje liecebny rezim v priamom prenose-to uz jaka reality sou ze extremne rodiny,je to sice prizemne zabavat sa na niekom takom,ale na druhej strane isli tam dobrovolne,ide o to ci im televizie daju aspon nieco si zarobit z toho zisku ktory vdaka nim vytvoria.
toto mi stačí len upútaviek :eek:rovnako ako " HP " tam sú tiež extrémne ....
trisestri
11.04.12,12:42
hotel paradaise,tam len kecaju a kombinuju a znovu kecaju a kombinuju a stale dookola-take umele a nie reality
Zitulda
11.04.12,12:50
Vierka potešilo ma to ...ale vieš, že sme tu vždy...baterky Ti dobijeme na diaľku:)
Zitulda
11.04.12,12:57
:) a to za to, že si nič nenašla ťa ide rozdrapiť:)
Zitulda
11.04.12,12:59
...a ja som prišla sem dnes 11.4 už po funuse...upratovaní:(
lujza.j
11.04.12,15:34
buchač
11.04.12,15:48
...žeby skrytá reklama ???.....:-)
terezamaria
11.04.12,16:00
Trapná reality šou, asi aj preto majú takú malú sledovanosť...
lujza.j
11.04.12,16:03
trisestri
11.04.12,16:05
a to kde take predavaju?
terezamaria
11.04.12,16:05
Tak tá zmrzlina..no mňamky....
lujza.j
11.04.12,16:06
pepsikova
11.04.12,16:14
...lui, s tou zmrzkou si zabila!!!..slinky mám ako bernardín...
lujza.j
11.04.12,16:25
...lui, s tou zmrzkou si zabila!!!..slinky mám ako bernardín...
ani nehovor... umyselne hladám stránky "hr" oni sú špeci, teda aspoň poniektorí...
lujza.j
11.04.12,16:27
nemóžem.....ved reklama...néééé...:D
lujza.j
11.04.12,16:37
som bola s krpcom vonku...on normálne šáli, že akože ide dopočupu akože robí ciky, aby dostal piškotku:eek: a tieto zuby nás teraz ohrozujú:D skoro ako piraňa .....
pepsikova
11.04.12,16:46
som bola s krpcom vonku...on normálne šáli, že akože ide dopočupu akože robí ciky, aby dostal piškotku:eek: a tieto zuby nás teraz ohrozujú:D skoro ako piraňa .......

..no takých "ihličiek" som si tiež užila..a dnes užívam tie dospelácke zubáky...šarkan sa totiž dá česať len vtedy, ak má moju ľavú dlaň v hube vopchatú..vtedy drží ako hluchý dvere!...aj dlaň v zuboch:)
lujza.j
11.04.12,17:00
zajtra idem po týždni do roboty, decko má dva dni službu s krpcom to som zvedavá ako to dopadne......a ešte musím ísť nakúpiť.....bože ako to neznášam.....ešte doplním lístok "čo kúpiť" lebo čo tam nemám nekúpim...... a to možem aj nato kukať...
pepsikova
11.04.12,17:01
...dobrá si!..ja vždy lístok zabudnem doma...
avalik
11.04.12,17:11
..

..no takých "ihličiek" som si tiež užila..a dnes užívam tie dospelácke zubáky...šarkan sa totiž dá česať len vtedy, ak má moju ľavú dlaň v hube vopchatú..vtedy drží ako hluchý dvere!...aj dlaň v zuboch:)

no moj sa mi zase pricucka napredlaktie ako by to bol cecek :D ... vecer pred spanim pravidelne ... ked poviem au, tak prestane a oblizne kusanec aby na to nebolelo :o
buchač
11.04.12,17:13
...nenasexuješ ma ...v mrazáku mám vždy nejakúúú....že tretia večera ???....:-) :-)..
marjankaj
11.04.12,17:34
no moj sa mi zase pricucka napredlaktie ako by to bol cecek :D ... vecer pred spanim pravidelne ... ked poviem au, tak prestane a oblizne kusanec aby na to nebolelo :o
No bóóóže. Nedosiahol.:---
srska
11.04.12,17:36
No bóóóže. Nedosiahol.:---je na tom jak ten farár z druhej lekcie - nepozná žalm č. 129:D http://www.porada.sk/t11047-p1135-srandicky.html#post2037296
misoft
11.04.12,17:37
Vychovaný sršeň - aj zaklopal :D
lujza.j
11.04.12,17:56
no skôr by som to nazvala blok...potom si to škrkám perom...tým, že chodím raz za čas, tak je toho dosť....
misoft
11.04.12,17:58
Nakukol som a:

..zvláštne...nikto z vás, ktorí si osobne brali alabutove posledné flusance, sem vtedy neprišiel a nepovedal "dobré ráno, alabut, chcem si tu dať kávu a ukludniť sa,aby ma hriechy, ktoré napáchali iní,netýrili,,a len v kľude si posedieť chcem s priateľmi"...
..všetci sa len pohoršovali nad zrkadlom, ktoré tu alabut odhalil, ale, bohužiaľ, pravda je, že kresťania dokážu byť krutí, dokážu zabudnúť na svoju vieru a ubližovať, hlavne tým ktorí sú v ich vlastnej viere, dokážu byť závistliví-ak niekto má len o niečo niečoho viac, dokážu ohovárať, obviňovať-bez dôkazu odsúdiť...presvedčili ste ho, že ste kresťania, ktorých uráža jeho zrkadlo, lebo ste v jeho príspevkoch našli niečo, čo vás uráža, vlastne ste mu dali za pravdu..
..bolo drsné to, čo sem dal alabut..ale horšie je, že nedokázeme akceptovať to, že jemu najviac ublížili práve kresťania..ja viem, že nikto z vás osobne,ale však aj jeho príspevky boli všeobecné...tak čo vás na nich opľúvalo?..
a toto bola moja reaction:

Názory na politiku i náboženstvo nie sú tabu -môžu sa diskutovať, ale v určitých hraniciach - ich prekročenie sa potom stretáva s nevôľou a odporom (to prekročenie by sa potom dalo definovať aj ako vnucovanie). A výsledok sa zákonite musí dostaviť. Žiaľ!
Mne osobne alabut (labuť :D) nič neurobil - a stav OUT OF DISCUSSION tiež bol (podľa mňa) trochu tvrdý, ale žiaľ - bolo spomínané - každý má iné hranice tolerancie.
misoft
11.04.12,17:59
Lebo ešte k žalmu 129 sa nedopracoval :D
avalik
11.04.12,18:16
:D
wagner
11.04.12,18:18
:) Pod si na chvíľu sadnuť do ambulancie,nech zistíš,čo dokážu slušní ľudia.:) Možno preto mám veľmi zvýšený prah toho,čo ma urazí.

Často krát to zažívam, u lekárov som pernamentne pomaly každý týždeň. Chodia tam všelijaké indivíduá. A tých slušných ľudí som myslela väčšinu tých, čo sem chodia. Lebo sú tu aj vychytralí, ktorí sa tvária, že sú najmúdrejší.
avalik
11.04.12,18:18
a ze cim pritiahnut chlapov do kaviarne :)
pepsikova
11.04.12,18:52
...dobrú noc vám a aj nejaké fajn sníčky prajem...vonku ticho a tma, možno aj pršať bude do rána...a ráno je tu cobydup:)
nika.sum
11.04.12,18:53
Dobru nocku:)
nika.sum
11.04.12,18:57
Ja tiez pisem ale vacsinou zabudnem doma....
sito
11.04.12,20:26
ajajáj, ak by ho okradli dvaja zo skupiny Poraďákov, aj vtedy by tu všetci boli banda Poraďákov , ktorí odjakživa len zle robili a mali by sedieť v kúte a neukazovať sa na svetlo sveta, lebo všetci ste zlí ,len ja som prorok?

uvažovala si,ako by na to reagovali tí, čo tu nezištne pomáhajú v každej oblasti, nikomu nekrivdia a nič za to nepýtajú? nedotklo by sa to i teba?

ak už taký príklad nepochopíš, tak potom len preto, že nechceš pochopiť......to, že je niekto spriaznená duša ešte neznamená, že koná na 100% spravodlivo a je bez viny.....

a vôbec, ako bolo spomínané, uvedený problém nech sa rieši tam ,kde sú vinníci a nie medzi ľuďmi, ktorí sa na krivde ničím nepodieľali.

myslím, že už stačilo aj polemiky okolo jednej osoby, aj bez nej svet funguje.

Ešte sa nenarodila taká, ktorá neumrela. A predsa sa točí!
sito
11.04.12,20:27
A pomodlili ste sa? Na záver?
marjankaj
11.04.12,20:29
Ešte sa nenarodila taká, ktorá neumrela. A predsa sa točí!
Raz sa dotočí aj tá.:eek:
sito
11.04.12,20:35
Raz sa dotočí aj tá.:eek:

Nemyslel som na tú osobu. Ty tiež?
marjankaj
11.04.12,20:38
Nemyslel som na tú osobu. Ty tiež?
Všetci a aj všetko.
marjankaj
11.04.12,20:42
A pomodlili ste sa? Na záver?
Circum dederum....
sito
11.04.12,20:52
Všetci a aj všetko.

Teda aj matička ...
pepsikova
12.04.12,03:07
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes vám prajem...vonku je fajn, vtáčí koncert nedal spať šarkanovi a tak sme zisťovali, či sú všetci speváci tam, kde majú byť...teda-aj kačky na potoku...no, nech som slabšia postava, tak ma ten môj šarkan ráno operie v potočnej vode!!..jedna kačka tak intenzívne kačkala, že si myslel, že ho asi k sebe pozýva!..ale inak pohoda, skoroteplo, fajn...tak dám kávu pre skorovstávajúcich, aj čajík, koláčik a ak by náhodou niekto nechcel, nevadí, bude na zajtra::):)
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/de7bd016.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc-.html)
AlaNR
12.04.12,05:27
eee, nevládzem!!!

Uzatváram stávku:
Zaspím nad stolom už od deviatej alebo až o desiatej?
:D
srska
12.04.12,05:50
eee, nevládzem!!!

Uzatváram stávku:
Zaspím nad stolom už od deviatej alebo až o desiatej?
:Ddaj 3 decovú popradskú a bude na 2 hodiny dobre:)
AlaNR
12.04.12,05:58
daj 3 decovú popradskú a bude na 2 hodiny dobre:)


Cecám druhú.... zatiaľ nezaúčinkovala ani tá prvá :(
hnedoočka
12.04.12,05:59
eee, nevládzem!!!

Uzatváram stávku:
Zaspím nad stolom už od deviatej alebo až o desiatej?
:D

Alenka, čo ťa tak zmordovalo?:confused:
AlaNR
12.04.12,06:11
Alenka, čo ťa tak zmordovalo?:confused:

Všetko dokopy, robota, mama v nemocnici, zdravie, jarná únava... Volajako naraz...
Dúfam, že sa v dohľadnej dobe otrepem a budem fit.
Hovorí sa, že po daňovom priznaní má človek lážo plážo a ja si nevidím na dosku na stole... papiere môžem buldozérom odhŕňať.
srska
12.04.12,06:13
Všetko dokopy, robota, mama v nemocnici, zdravie, jarná únava... Volajako naraz...
Dúfam, že sa v dohľadnej dobe otrepem a budem fit.
Hovorí sa, že po daňovom priznaní má človek lážo plážo a ja si nevidím na dosku na stole... papiere môžem buldozérom odhŕňať.dtto:D rozmýšľam o kúpe nového šifonera:D
hnedoočka
12.04.12,06:24
Všetko dokopy, robota, mama v nemocnici, zdravie, jarná únava... Volajako naraz...
Dúfam, že sa v dohľadnej dobe otrepem a budem fit.
Hovorí sa, že po daňovom priznaní má človek lážo plážo a ja si nevidím na dosku na stole... papiere môžem buldozérom odhŕňať.

tak mi ostáva len držať ti palce ,aby si to všetko zvládla, aj keď viem, že je toho veľa, zvlášť na psychiku.
hnedoočka
12.04.12,06:25
dtto:D rozmýšľam o kúpe nového šifonera:D

čo tak skúsiť dať to do nejakej chatky , najlepšie v miestach, kde vypaľujú trávu ?:D
pepsikova
12.04.12,06:27
...najdôležitejšia je mama, na tú mysli furt...potom peniaze..na tie stačí semotamo...a potom papiere...len tie najdôležitejšie urob...kolor dosky na stole vidieť nemusíš...a choď sa von pozrieť, či je slnko-aby si sa prešla...a potom si daj druhú kafu, ktorú ti zatial navarím...asi tak:)

(aha, ty si už druhú vypila..nevadí, aspoň chod na chvílu von:D
srska
12.04.12,06:30
čo tak skúsiť dať to do nejakej chatky , najlepšie v miestach, kde vypaľujú trávu ?:Di tak še dá:)
AlaNR
12.04.12,06:35
Díky díky, aspoň tu ma trošku vzpružíte! :)

A to polkou oka pozerám na poradu a zbytkom do faktúr....
srska
12.04.12,06:38
Díky díky, aspoň tu ma trošku vzpružíte! :)

A to polkou oka pozerám na poradu a zbytkom do faktúr....vybodni sa na "fraktúry" - choď zalomiť aspoň na dve hodiny
pepsikova
12.04.12,09:05
..obedňajšia kafica je na stole...vonku prší...a mne sa tiež drieme, tak dopijem a padám do školy...aspoň sa preberiem, vonku je studeno...
..fajn popoludnie vám a ak sa vám driemka, tak si pospite...asi tak:D
kopretinka
12.04.12,10:09
eee, nevládzem!!!

Uzatváram stávku:
Zaspím nad stolom už od deviatej alebo až o desiatej?
:D
ja si dám nejaký energetický nápoj,keď už fakt nemôžem,ale to je tak pár krát do roka.....alebo toto


http://www.rauch.cc/sk/brands-ads/sport-isotonic/
calawen
12.04.12,11:15
Nejak mi to nemyslí... Teraz som volala na hotline môjho účtovného programu, že som v jednej firme menila predvoleného užívateľa Admin tak, aby sa zobrazovalo moje meno, že neviem heslo. Spadol mi obrovský kameň zo srdca, keď mi odpovedali, že žiadne heslo nebolo nastavené, že nech len kliknem OK
trisestri
12.04.12,11:25
a tak to ideovo znasilnovali aby ukazali ze aky prima mozu byt cigani a ako aj medzi neciganmi su lajdaci,pekne sa vyfarbili akoze ty vzorny cigani http://www.aktuality.sk/clanok/204562/rodina-zo-zameny-manzeliek-udajne-ukradla-notebook/
kopretinka
12.04.12,11:34
....funguje tu nejaký admin? písala som 2x a žiadna reakcia....:confused:
Lubo44
12.04.12,11:39
Tak dnes ma úplne vytočilo jedno nemenované vydavateľstvo, ktoré vydáva odbornú literatúru v oblasti účtovníctva a daní. Pred pol rokom som si u nich objednal CD, ktoré mi mali uľahčiť vyplňovanie výkazov, výpočet fiančných ukazovateľov a pod. Podľa ponuky to malo mať hafo funkcii, tlačových zostáv, analýz a pod. Po pol roku mi ho teda poslali a poviem na rovinu, to CD-čko je hodné akurát tak podložiť ho pod šálku s kávou. Aj študent na strednej by sa hanbil za taký výtvor. Keď som im volal, prečo to neobsahuje to čo ponúkali, tak ma dorazili odpoveďou, že to ešte len bude obsahovať aktualizácia. Samozrejme za tú treba zaplatiť. :( Tomuto sa hovorí prístup k stálemu zákazníkovi. Dnešným dňom s nimi končím. Ešte že je na trhu dosť konkurencie v tomto smere.
JankaO
12.04.12,11:43
VD?
Dav
12.04.12,11:43
....funguje tu nejaký admin? písala som 2x a žiadna reakcia....:confused:
Nepísala si ani raz. Na nahlásenie sa používa ikonka trojuholníka s výkričníkom. Moderátorom, všetkým v príslušnej časti, príde na email správa s označeným príspevkom a námietkami voči nemu. A admin ani moderátor tu nie je nonstop 24 hodín.
srska
12.04.12,11:54
Tak dnes ma úplne vytočilo jedno nemenované vydavateľstvo, ktoré vydáva odbornú literatúru v oblasti účtovníctva a daní. Pred pol rokom som si u nich objednal CD, ktoré mi mali uľahčiť vyplňovanie výkazov, výpočet fiančných ukazovateľov a pod. Podľa ponuky to malo mať hafo funkcii, tlačových zostáv, analýz a pod. Po pol roku mi ho teda poslali a poviem na rovinu, to CD-čko je hodné akurát tak podložiť ho pod šálku s kávou. Aj študent na strednej by sa hanbil za taký výtvor. Keď som im volal, prečo to neobsahuje to čo ponúkali, tak ma dorazili odpoveďou, že to ešte len bude obsahovať aktualizácia. Samozrejme za tú treba zaplatiť. :( Tomuto sa hovorí prístup k stálemu zákazníkovi. Dnešným dňom s nimi končím. Ešte že je na trhu dosť konkurencie v tomto smere.daj aspoň link na tých žebrákov
Lubo44
12.04.12,12:10
daj aspoň link na tých žebrákov

JankaO to trafila presne
http://www.dashofer.sk/

od dnes si ich maily automaticky presmerujem do priečinku SPAM
JankaO
12.04.12,12:23
JankaO to trafila presne
http://www.dashofer.sk/

od dnes si ich maily automaticky presmerujem do priečinku SPAM
Už som sa stretla v ich negarantovaných článkoch s nepresnosťami, ktoré aj s ich obchodnou a cenovou politikou nevzbudzujú u mňa dôveru.
kukučka
12.04.12,13:08
Mal si to CD reklamovať
Zitulda
12.04.12,13:08
z tých mladších mi tu nejaký čas chýba videjko...Vám nie?
Zitulda
12.04.12,13:21
Kukučka, táto veta nie je celkom OK...lebo Danila, Karas, či iný vylúčení si nečakali, že za to, čo vravia budú vylúčení. A podľa mňa je vylúčenie niekoho z poradz dz dosť ynevažujúce...ale holt ak sú nahlasovaní, musia moderátori konať podľa etikety.
srska
12.04.12,13:32
JankaO to trafila presne
http://www.dashofer.sk/

od dnes si ich maily automaticky presmerujem do priečinku SPAMjáááj, tí ma otravujú už pol roka aby som si predplatil prístup na ich portál. vždy rozhovor uzavriem, že využívam služby portálu daneauctovnictvo.sk
kopretinka
12.04.12,13:35
Nepísala si ani raz. Na nahlásenie sa používa ikonka trojuholníka s výkričníkom. Moderátorom, všetkým v príslušnej časti, príde na email správa s označeným príspevkom a námietkami voči nemu. A admin ani moderátor tu nie je nonstop 24 hodín.
ja som nenahlasovala tlačítkom,nebonzovala som,ja som písala cez formulár,ktorý mi vyskočil,vraj zle zadaná téma,napíšte administrátorovi.Druhý krát som písala súkromnú správu.Mne nemusíš vysvetľovať,že admin tu nesedí 24hodín,ale niekoľko dní je už dosť dlhá doba.Mmch,Ty vidíš VŠETKY bonzy? Alebo vidíš adminovi do pošty?
Tweety
12.04.12,13:41
srska
12.04.12,13:44
http://www.aktuality.sk/clanok/204676/organizacia-spojenych-nadorov-nazorov-prezident-gasparovic-ma-problem-s-osn/načase odísť do výsluhového, lebo raz sa môže stať aj to, že príde k mikrofónu a povie: kde som to? čo som to chcel?
Tweety
12.04.12,13:47
Kto som čo som, to už vieme, okrem iného aj smerák
srska
12.04.12,13:49
ale je celkom pravdepodobné, že o mesiac nespozná ani roba :-))
Tweety
12.04.12,13:49
Tweety 1 Minute Ago #6244 [x] veď má tam (predsii) svojho trubadúra, či? tak ho môže zaskočiť, ale ten nie je tiež bohviečo
srska
12.04.12,13:53
marečkova jediná starosť je, ktorý motýlik si hodí na krk :-))
Tweety
12.04.12,13:57
ale má vystarané chlapec jeden, snažiť sa veľmi nemusí
srska
12.04.12,14:04
5. trieda oproti mikulčíkovi :-))
willma
12.04.12,14:13
ja len aby ste vedeli, dnes som bola s dítkom u dochtorky, vysvetlila situáciu z pohľadu "starostlivo zaslepenej" mamičky. Ale nakoľko naozaj nechodíme ku nej často - preventívka a koniec - pochopila, dala do 20.4. ospravedlnenku a kontakt na psychologičku.
Dav
12.04.12,14:28
ja som nenahlasovala tlačítkom,nebonzovala som,ja som písala cez formulár,ktorý mi vyskočil,vraj zle zadaná téma,napíšte administrátorovi.Druhý krát som písala súkromnú správu.Mne nemusíš vysvetľovať,že admin tu nesedí 24hodín,ale niekoľko dní je už dosť dlhá doba.Mmch,Ty vidíš VŠETKY bonzy? Alebo vidíš adminovi do pošty?
Vidím len tie bonzy, ktoré sú v témach, kde mám právo moderovať. A poštu vidím len svoju.
Takže snaha riešiť bola, chýbajú mi kompetencie;)
pavol54
12.04.12,14:37
JankaO to trafila presne
http://www.dashofer.sk/

od dnes si ich maily automaticky presmerujem do priečinku SPAM
mňa otravovali kým som im nepovedal že také predražené ponuky neberiem a neželám si byť obťažovaní skončili odvtedy nevolali
trisestri
12.04.12,16:07
ten stary ujo chce dokazat ze nim je sam-prezident vizitka,este ze ten madarsky bol tiez dobry kvietok,aspon musel odstupit
terezamaria
12.04.12,16:35
Práve to dávali v správach....
pepsikova
12.04.12,16:59
...ako je tu ticho...tak dám hranolky, tatárku, čajík a dobrú chuť...a fajn večer vám...
trisestri
12.04.12,17:08
ivuliatko
12.04.12,17:09
A ja si idem uvariť kafe... mohla by som za deň vypiť 10 káv a jedenástu popíjať pri nočnom stolíku a zaspím pri nej jak poleno :)
trisestri
12.04.12,17:17
ta to jaku piješ?
Tweety
12.04.12,17:20
veru akú? Dobrej kávy stačia najviac tri šálky denne.
srska
12.04.12,17:28
...ako je tu ticho...tak dám hranolky, tatárku, čajík a dobrú chuť...a fajn večer vám...mňa srsková prekvapila otázkou, že čo som navaril na večeru. zostalo ticho a následne som sa vyslal do reštiky pre pizzu a corgoňa:D
Paula
12.04.12,17:32
vyslal som sa -:) , to nemá chybu!
AlaNR
12.04.12,17:42
...ako je tu ticho...tak dám hranolky, tatárku, čajík a dobrú chuť...a fajn večer vám...

A kofola by nebola? Po hranolkách treba bublinky... ;)
Rozalka
12.04.12,17:48
Prečo zrovna kofola? pivko pivečko je lepšie na pretrávenie!
lujza.j
12.04.12,17:48
no asi mu to písal Čič.... oni sú pekná dvojka
lujza.j
12.04.12,17:50
no vidíš ako si pekne navaril.....
lujza.j
12.04.12,17:51
A kofola by nebola? Po hranolkách treba bublinky... ;)
http://www.nycbowling.sk/wp-content/uploads/2011/05/kofola_04_zepredu.jpg
lujza.j
12.04.12,17:52
tak sa holky dohodnite, ved neviem čo mám skôr točiť:D
http://www.ubohuslavu.cz/wp-content/uploads/Pilsner_urquell_beer.jpg
misoft
12.04.12,17:53
Kua - vzpenil som! Akurát mi volala dcéra - dostala šek na stravu za jeden mesiac 125€ - trojnásobok normálu (a to sa ma ešte pýtala, či máme všetko poplatené a na to si dávam pozor!)
Tak som jej odkázal, nech si to preverí, nech to opravia, pretože v opačnom prípade tam prídem ja a urobím im tam také tornádo, že baby aj s počítačmi poletia von oknom.
Pri platbe všade uvádzam tie ich VS - ktoré tam pripíšu a ako poznámku pre prijímateľa (cez IB) napíšem meno, za koho platené a za čo (tiež mi to umožňuje kontrolu vo výpise).

No ale ma nasr*li!
VieraPopluharova
12.04.12,17:54
obe by bodli, hlavne teraz keď som doluskala tekvicove jadierka
lujza.j
12.04.12,18:01
Kua - vzpenil som! Akurát mi volala dcéra - dostala šek na stravu za jeden mesiac 125€ - trojnásobok normálu (a to sa ma ešte pýtala, či máme všetko poplatené a na to si dávam pozor!)
Tak som jej odkázal, nech si to preverí, nech to opravia, pretože v opačnom prípade tam prídem ja a urobím im tam také tornádo, že baby aj s počítačmi poletia von oknom.
Pri platbe všade uvádzam tie ich VS - ktoré tam pripíšu a ako poznámku pre prijímateľa (cez IB) napíšem meno, za koho platené a za čo (tiež mi to umožňuje kontrolu vo výpise).

No ale ma nasr*li!
dajme si.....;)
http://farm2.static.flickr.com/1145/4730214159_0893afc611.jpg
ivuliatko
12.04.12,18:07
http://www.porada.sk/image.php?u=5424&dateline=1231579790 Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424)35 Minutes Ago #6263 veru akú? Dobrej kávy stačia najviac tri šálky denne.


http://www.porada.sk/images/misc/unknown.giftrisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373)38 Minutes Ago #6259 ta to jaku piješ?

Priznávam sa k takému "barbarstvu", že klasiku zalievanú Jacobs Kronung (alebo nejakú inú 100% arabicu). Kávičkujem z maškrtnosti, milujem tú vôňu a chuť. Pijem väčšinou 3 kávy, tých 11 som dala ako príklad, že vôbec na mňa neúčinkujú, môžem si dať aj o polnoci a zadrichmem. Aj švagor zaspáva pri káve a sestra mu kúpila termohrnček, aby mu kafe nevychladlo, kým si hodí šlofíka :D
misoft
12.04.12,18:09
Kua - prečo som prestal pre 30-timi rokmi slopať? Dal by som si!
lujza.j
12.04.12,18:26
misoft
12.04.12,18:27
To už HEJ - to beriem!
Ivana Š
12.04.12,18:28
si tu užívate :) a ja blbaňa - trápim sa nad pokladňou registračnou :)
neviem ju presvedčiť, nech si vymaže žurnál, už mám tri zálohy :(
nevie potom švagrinka blokovať, lebo nedovolí jej pokladňa - preplnený žurnál jej vypisuje
nedajboh kontrola z nemenovaného úradu :(((( ešte to musím do zajtra poriešiť, takže kafica dobre padne :)
lujza.j
12.04.12,18:31
toto v akej reči....
lujza.j
12.04.12,18:34
si tu užívate :) a ja blbaňa - trápim sa nad pokladňou registračnou :)
neviem ju presvedčiť, nech si vymaže žurnál, už mám tri zálohy :(
nevie potom švagrinka blokovať, lebo nedovolí jej pokladňa - preplnený žurnál jej vypisuje
nedajboh kontrola z nemenovaného úradu :(((( ešte to musím do zajtra poriešiť, takže kafica dobre padne :)
posielam ti trošku kvietkov....
http://www.floristikaweb.sk/data/Galleries/96/100/p5204_2_exkluzivna-kytica-060.jpg_424x500.jpg
pepsikova
12.04.12,18:57
..ja pivko...-kujééém, nechcelo sa mi ísť von...
pepsikova
12.04.12,18:58
...ale, ja som ešte any nezačala slopať, tak možme naraz..začať:)
pepsikova
12.04.12,19:00
...akoby som videla seba..po káve sa mi najlepšie drieme..a aj zaspím ako janopoleno...a ešte sa mi aj sníva vo farbe a HD...
pepsikova
12.04.12,19:01
..nejaká priesvitná limča by nebola??..ja farebné nyjeee..
Ivana Š
12.04.12,19:01
Lui -ďakujem za kvetinky - potešili :)
tuším v poľštine už píšem, neviem si rady - žurnál mi načíta, uložím, ale nevymaže v pokladni, pritom idem podľa manuálu škrtám čo treba
a pokladňa tvrdohlavá - nie a nie ten žurnál vymazať jááááj, servisný technik sa vyjadril ,že všetko mám v manuáli nech postupujem podľa toho - však postupujem, a výsledok? 0
pepsikova
12.04.12,19:01
... v reči daňového úradu...
pepsikova
12.04.12,19:03
..a po tom vymazaní ju netreba reštartovať?..alebo poslať letecky pod okno?..alebo tak nejako umravniť?..
pepsikova
12.04.12,19:03
...kašli na ňu, mojík a pošli sa spať..aj zajtra svitá...
Ivana Š
12.04.12,19:04
v reči nasrde...j ženy
asedma
12.04.12,19:06
diky, po udenom dobre padne, az na tie ATB..
pepsikova
12.04.12,19:06
...som si dala tej lujzinkinej slivky a pivo a tuším ma to položilo...:D...tak padám odtialto...dobrú noc vám...zajtra je trinásteho...som zvedavá, čo bude za deň...moje decko má meniny...dostane "terezkinu" tortu, lebo naposledy si aj pršteky oblizoval...ale to bude prekvapko, tak pssst:)...
Ivana Š
12.04.12,19:12
13. a ešte piatok - ja pri mojej smole v bežné dni v roku, budem mať šťastie :)
Ivana Š
12.04.12,19:18
dúfam :)
Ivana Š
12.04.12,19:20
takéto môžem :)
Zitulda
12.04.12,19:32
Pekný neskorý večer kaviarničkári. Včera a dnes dnes som si dala poriadnú prácu...čítala som príspevky ...až 700. Naozaj som zničená a je mi ľúto, že alabut je medzi vylúčenými. Išlo to raketovou rýchlosťou a ja nie som zástancom takýchto vylučovaní. Ale to je môj názor a určite sa nemusí páčiť mnohým. Zlé vetry fúkali a už som sa dozvedela,že sa mi kopia oponentky a z priateľov sa pomaly stanú ...čo ma nemusia. Naozaj nie každý priateľ je dobrý-úprimný priateľ aj to sa stáva...tušenie niekedy by mohlo klamať, ale neklamalo.
Prepáčte mi ak som bola zlá či som sa niekoho svojimi názormi dotkla-nebodaj urazila...nebolo to mojím úmyslom. Ale už viem, že úprimnosť je na škodu a z porady medzi priateľmi sa vytráca úcta, úprimnosť a veselý priateľský duch.
Lubo44
12.04.12,19:56
samozrejeme že som im to vrátil aj s pekným štipľavým listom
Paula
12.04.12,20:05
[QUOTE=Zitulda;2038963
Išlo to raketovou rýchlosťou
[/QUOTE]

------------------------------------------------------
Presne takou mi v pamäti ostalo jeho zvolanie "skapte! " , ktorým uzavrel svoj prejav voči poraďákom v tejto téme.
A vždy, keď sa tu spomenie jeho nick, tak si i ja spomeniem , ako nám prial na záver. A veru ma zamrazí. Na kávu už neprídem, ale je to len môj problém :)
kopretinka
12.04.12,21:04
Lui -ďakujem za kvetinky - potešili :)
tuším v poľštine už píšem, neviem si rady - žurnál mi načíta, uložím, ale nevymaže v pokladni, pritom idem podľa manuálu škrtám čo treba
a pokladňa tvrdohlavá - nie a nie ten žurnál vymazať jááááj, servisný technik sa vyjadril ,že všetko mám v manuáli nech postupujem podľa toho - však postupujem, a výsledok? 0
a stiahlo sa to v poriadku? lebo nevymaže,ak nie je stiahnuté...
srska
13.04.12,00:13
brbloš roku: organizácia spojených nádorov, názorov, nádorov, ..... no čo už

http://www.youtube.com/watch?v=7xWcUCMKLxA&feature=related


predchádzajúce pikošky sú tu: http://hnonline.sk/slovensko/c1-55398950-osn-je-organizacia-nadorov-podla-gasparovica
pepsikova
13.04.12,02:27
...dobré ráno vám...dnes je piatok, úžasný deň, čochvílka je víkend a oddych,takže to, že je trinásteho, nás predsa nerozhádže a deň bude úplne super!...
...dám kávu na stôl,vônia, potvora, komu chutí, dá si a komu nie, nuž, dostane čaj...alebo nič..tak asi...
Deganova
13.04.12,04:34
... vďaka za kávu... slniečko ako maľované, vtáčiky hrajú svoj koncert... vyúčtovanie za bytovku hotové, v zaťovej firme ukončená DPH... dúfam, že keď je toho 13-teho bude takýto super deň celý...
Tweety
13.04.12,05:57
Fakt trapas nad všetky ostatné. A to nadával predch. prezidentovi do starých ujov, on by si zaslúžil dačo inšie.z
Ivana Š
13.04.12,06:47
a stiahlo sa to v poriadku? lebo nevymaže,ak nie je stiahnuté...
stiahlo všetko v poriadku, aj som napálila na CD zálohu, ale z pokladne nevymazalo
práve som volala do servisu (sú tam dvaja - jeden ochotný poradiť a druhý nie)
zastihla som toho ochotného, porozprávali sme sa o probléme, doma s tým nič neurobím jednoznačne treba pokladňu doniesť do servisu :mad:
a treba žurnál stiahnuť aspoň raz za mesiac alebo si dokúpiť vyrovnávajúci modul
švagrinú ide poraziť, lebo zas ďalšie výdavky navyše :mad: ale zasa ona komunikovala s tým druhým neochotným, ten jej povedal, že veď pokladňa vám vypíše keď bude preplnený žurnál, vypísala ale už bolo pozde
no nič, môj včerajší večerný a raňajší čas strávený nad riešením problému je stratený
Kvaka
13.04.12,06:51
Ivanka, čas strávený nad riešením nejakého problému nie je stratený, niečo si sa naučila a vedomosti ti ostanú.
Kvaka
13.04.12,06:55
Idem kúpiť nejaké rastlinky, aj sadiť, popozerám čo mi na záhrade zamrzlo, ale asi nič. Pekný víkend vám všetkým želám.
trisestri
13.04.12,09:16
ta de ste vsetci?
srska
13.04.12,09:20
ta de ste vsetci?ta piatok - šicke cahajú na vyhod:)
Oliwa
13.04.12,09:22
Prišla mi SMS z banky - že manželovi nabehla výplata /máme spoločný "účt"/. Potešilo. :)
Vzápätí prišla druhá SMS - s takou istou sumou. Som myslela, že banka sa pomýlila a poslala správu omylom dvakrát. Lenže zostatok na účte bol tiež zvýšený dvakrát. :D:D:D
Samozrejme potešilo :--- - ale len na chvíľu...
Ako sa ukázalo - dvojnásobné výplaty dostali všetci zamestnanci! :eek::eek::eek:
Sumu bude treba samozrejme vrátiť... :( Alebo tento mesiac robiť zadarmo... ;)
Tak som si spomenula na jeden dávny predvolebný sľub - že dvojnásobné platy... Takže takto by to vyzeralo. Škoda, že to trvalo tak krátko... :mad:
Tweety
13.04.12,09:24
No povedz, čo by ste doma robili s takým dvojnás. platom, zas by sa len minul, a tak aspoň ušetríte, chi,chi.
srska
13.04.12,09:24
ta nás včera zaskočil list z back office slsp, kde nám oznamujú, že 22.02.2012 sme splatili hypotekárny úver. dva podpisy na lajstre - asi to bude pravda:D
Tweety
13.04.12,09:25
Zas by bola len zbytočná otázka, čo s toľkými peniazmi?
Tweety
13.04.12,09:26
Takže už budete zarábať len na seba, gratulírujem.
srska
13.04.12,09:27
nie, majú tam bordel ako vo finančnej správe
Tweety
13.04.12,09:33
takže zaslali list, ale to nemáte splatnené?ň
hnedoočka
13.04.12,09:45
ta piatok - šicke cahajú na vyhod:)

ta ši zabil, ja vas všadzi hľedam a nič......:);)
terezamaria
13.04.12,09:49
Potešil ma email od môjho spolužiaka zo strednej školy.......dlhý list, kde sa vyrozprával o celom priebehu posledných 25 rokov, čo sme sa nevideli, lebo na stretávky už nechodil /vojak z povolania v ČR a vždy mal nejaké povinnosti /.
Nepotešilo ma však to, že dostal kardiostimulátor a pre veľké problémy s chrbticou je málo pohyblivý, prejde len pár krokov po úplne rovnom teréne. No veru mi bolo po prečítaní smutno, hoci na začiatku som sa veľmi tešila, že po tak dlhej dobe sa ozval.
Stanislav 1975
13.04.12,09:54
Pekný neskorý večer kaviarničkári. Včera a dnes dnes som si dala poriadnú prácu...čítala som príspevky ...až 700. Naozaj som zničená a je mi ľúto, že alabut je medzi vylúčenými. Išlo to raketovou rýchlosťou a ja nie som zástancom takýchto vylučovaní. Ale to je môj názor a určite sa nemusí páčiť mnohým. Zlé vetry fúkali a už som sa dozvedela,že sa mi kopia oponentky a z priateľov sa pomaly stanú ...čo ma nemusia. Naozaj nie každý priateľ je dobrý-úprimný priateľ aj to sa stáva...tušenie niekedy by mohlo klamať, ale neklamalo.
Prepáčte mi ak som bola zlá či som sa niekoho svojimi názormi dotkla-nebodaj urazila...nebolo to mojím úmyslom. Ale už viem, že úprimnosť je na škodu a z porady medzi priateľmi sa vytráca úcta, úprimnosť a veselý priateľský duch.
No Zitulda, každý sen sa raz dosníva a všetko pekné raz skončí...
Mnohých tu žere schíza a takí predsa nemali by mať sem víza...
Mnohí budú na teba kydať iba h...á, a ked sa s tebou stretne tak existuje iba lichotka slovná a úsmev ako keď sa robí fotka svadobná- takýchto poraďákov ti vypišem na celý papier, nahlas hlása mier, v duši nosí v sebe ancikrista
Niektorí poraďáci občas odložia masku hlúposti,odložia masky podlosti, každý podla schopností-druhým sa chcú pretvárkou dostať do kosti-nebudem radšej zachádzať do podrobností...
calawen
13.04.12,09:56
ja som ale teľa... bola som si vybaviť zep (zaručený elektronický podpis), všetko som si nainštalovala podľa stručného návodu na základnú inštaláciu a došla som k vete, že vytvorenie zaručeného elektronického podpisu si vyžaduje zadanie PIN a následne Sec Auth PIN... Myslela som, že pri inštalácii certifikátov budem potrebovať zadať tieto položky (čo nebolo treba)...
pavol54
13.04.12,09:59
Mne takto nabehli peniaze dvakrát v momente rozdelenia republiky, bola to pôžička od známeho za 100 000,- Kčs a ja somár som ich vrátil a banka si tiahla mylný príkaz sama a ostal som na mesiac a pol bez peňazí