srska
16.04.12,06:51
v noci mi moje 16-ročné deťo vliezlo do postele - lebo počula nejaké čudné zvuky v jej izbe
ono sa to tvári, akože - ja som už veľká, skorodospelá, ale predsa je to ešte decko :Dvčera mala povinne pozerať o 20:00 film na barrandove - poučné pre všetky jej rovesníčky
erzet
16.04.12,04:58
Ja sa tiež nevidím na Tebe. chichichi
BXLmiami
16.04.12,05:01
..sa mi urobil ten nový g-mail a vôbec sa mi nepáči...nechápem, prečo vždy všetko jednoduché musia prerobiť na neprehľadné a komplikované a ešte nám to aj nanútiť...neznášam vyskakujúce okienka a ikony..
Ako to,že nechápeš,to nám tie naše deti robia naschvál.Tu máte,ked ste ma naháňali celé detstvo do školy!
BXLmiami
16.04.12,05:07
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou:mad::mad: celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
Ani nevieš aké si mala včera nesmierne šťastie,dcéra Ti žije,žiadne hadičky....a tak málo chýbalo.
DanielaSL
16.04.12,05:22
Huráááá...mám pred sebou posledný týždeň života s ťažkou nohou v ťažkej sádre.....

A potom si takto zabaletím ......:rolleyes:;)

http://nd01.jxs.cz/516/277/f3fe69dcbc_44261563_o2.jpg
Dav
16.04.12,05:25
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou:mad::mad: celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
žije a je nezranená.... ten zbytok sú LEN veci a peniaze....
Indeed
16.04.12,05:49
A neznižuje sa pravdepodobnosť učasti v ďalšej autonehode, každou PREŽITOU autonehodou ???

Myslím na to,že štatisticky je podchytené že ak človek prežil haváriu lietadla, tak pravdepodobnosť,
že by znova spadlo lietadlo v ktorom by letel je tak 1:100 rokov

Ja som prežil 2 autohavárie , teda ďalšiu by som už nemal zažiť podľa tejto pravdepodobnosti, či ?
Stanislav 1975
16.04.12,06:12
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou:mad::mad: celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
Lujzi, ako píšu ostatní- kašli na to to sú len plechy...
Ja ked som mal tú strašnú búračku a prebral som sa v aute z bezvedomia-tak sa pýtam manželky- žiješ?ona na to, že žije- a ja hýbeš sa- ona, áno hýbem sa- a ja som skonštatoval- tak asi prežijeme...
našťastie mi capol 30 cm od dverí, keby v tej 100 km rýchlosti mi šlahol na tej fabii do dverí,tak ako hasiči povedali, nebola by šanca na prežitie, ale naštastie koleso ma zachránilo, aj ked teraz sa bojím jazdiť, radšej idem peši ako autom...
pepsikova
16.04.12,06:15
...fšetky palce držíme...aj tie ostatné držíme... (drahý deň-ideš platiť dane,dovolenku alebo čo?..)
pepsikova
16.04.12,06:16
..veríme...veríííme:)
pepsikova
16.04.12,06:39
...som sa konečne dovolala do tíkomu,to ako keby som išla do košicov cez čavoj..no a žiadne také, že ja som si dala HBO na 3 mesiace zadarmo,nyjé, ako mi naúčtovali pekne 8,32€ namiesto 6,32€-no tak to je preto, lebo nie ja si vyberám služby v balíčku, ale technik mi zapojí to, čo on chce!..neviem, načo potom je zmluva dlhá ako roráty, keď aj tak si dajú to, čo oni chcú-jesné, že drahšie...a služba sa vraj musí najprv zaplatiť, aj keď je na 3 mesiace zadarmo, no a potom peniaze vrátia......na otázky typu-a prečo to nechcete,však je to lacné, som radšej neodpovedala, ťažko totiž niekomu vysvetlím, že to, čo je dnes na Nove, je zajtra na HBo a pozajtra na Cineme a tak mi stačí Nova v základnom balíčku...(nabudúce tiež poslúchnem moje decko aj hada, keď ma budú presviedčať, že mágio je lepšie ako digi)
erzet
16.04.12,06:43
Erzet, vitaj v mojom profile

113112

Ja som bol aj piaculum, katarinaN a priroda.
Zdenka 0705
16.04.12,06:49
.. priznaj sa, čo si s nimi mal? :D :D
Indeed
16.04.12,06:54
Ja som sa dal podobne obalamutiť a platim UPC cez 20 evri, ku..a !
pepsikova
16.04.12,07:33
...žeby nakúkal pod sukňu?..
trisestri
16.04.12,07:49
zda sa byt rozumny,aj ked nie zo vsetkym suhlasim,keby takych bolo v parlamente a v politike aspon 60% /Matovicovy sa zadarilo,ma tam minimalne 3 rozumnych-folkloristu, doktorku ktora posobila na missi v Afrike,farara ktory sa stara o bezdomovcov/ http://www.aktuality.sk/clanok/204777/folklorista-v-parlamente-igor-hrasko-chce-na-strednych-skolach-folklorny-tanec/
Stanislav 1975
16.04.12,08:00
zda sa byt rozumny,aj ked nie zo vsetkym suhlasim,keby takych bolo v parlamente a v politike aspon 60% /Matovicovy sa zadarilo,ma tam minimalne 3 rozumnych-folkloristu, doktorku ktora posobila na missi v Afrike,farara ktory sa stara o bezdomovcov/ http://www.aktuality.sk/clanok/204777/folklorista-v-parlamente-igor-hrasko-chce-na-strednych-skolach-folklorny-tanec/
Ja mám opačný názor- ja moc Matoviča nemusím- a uvdí sa či zvládne tie neriadené strely čo tam v parlamente má- Lojza Hlinu a pod.- ak ich nezvládne,tak tam budú robiť len bordel kade-tade...
neviem, nič v zlom ale Matovič sa strašne rád vidí v televízore asi a podľa mňa je trošilinku ujetý...
Stanislav 1975
16.04.12,08:01
Breivik údajne tých 70ludí postrieľal v sebaobrane- no, aj tak še dá...:eek:
evuš
16.04.12,08:16
Oliw, ja sa z Teba raz zbláznim, vždy, keď niečo zapotíš, lietam z lavórom a hadrou a drhnem monitor :D:D
..hrocha so smajlom som pochopila hneď... ale, hláška, čo Jánošík šmýkal.... ma odrovnala :D:D:---
Zdenka 0705
16.04.12,08:17
.. ale veď neprezrádzaj, koľko nickov si tu mal .... :) .. bez urážky, prosím
trisestri
16.04.12,08:29
ta sa branil pred presilou,vidim ze sprostost vladne nielen na Slovensku
trisestri
16.04.12,08:30
Hlina,Matovic ty su exoti,ale myslel som tych druhych co uz daco dokazali
hnedoočka
16.04.12,08:40
čo viem, tak na mágio každý nadáva
lenkak
16.04.12,08:40
Huráááá...mám pred sebou posledný týždeň života s ťažkou nohou v ťažkej sádre.....

A potom si takto zabaletím ......:rolleyes:;)



no veď sme sa na tom dohodli... :)
erzet
16.04.12,09:01
Je tu jeden pán, hoci teraz je o ňom ticho, ktorého ťažko dobehnem
erzet
16.04.12,09:04
Ja som mal Magio a bol som spokojný. Teraz mám MAX a vravím sdi za málo peňazí málo muziky (vypadáva net). Satelit nemôžem mať pretože som tam kde sa Astra nedá chytiť.
erzet
16.04.12,09:05
Pani lekárka mi vytrhla zub.
marjankaj
16.04.12,09:13
Pani lekárka mi vytrhla zub.
A čo si si myslel? Že ti ponúkne kávičku? Alebo koňačik?
erzet
16.04.12,09:32
A čo si si myslel? Že ti ponúkne kávičku? Alebo koňačik?

Dokonca mi zakázala kávičku dve hodiny. Koňak mi ponúkala, ale keďže som v práci, bol som autom a som ABPT tak som odmietol. Koňačik je u nás bežná prax. Ešte si môžeš aj vybrať druh. Má to ja smolu.
Zdenka 0705
16.04.12,09:40
.. rozmýšľam nad tou skratkou .. ??
pepsikova
16.04.12,09:49
..no však keď už smola, tak nakomplet!:)...a to ABPT-nie je to chytľavé, však?..
pepsikova
16.04.12,09:51
Pani lekárka mi vytrhla zub...

..joj, erzet, si ma dobre rozosmial!..však keby si šiel urologovi, spraví ti kolono...načo si tam šiel?....
willma
16.04.12,09:53
Autorizovaný Bezpečnostný Technik :)
erzet
16.04.12,09:56
ABPT nie
pepsikova
16.04.12,09:57
..já ti nevim, evuš, ale oliw som tu nevidela, any nepamatujem..kde si to čítala?:)
erzet
16.04.12,09:59
Autorizovaný Bezpečnostný Technik :)

Autorizovaný Bezpečnostný a Požiarny Technik
Indeed
16.04.12,10:27
Funkcia pre funkciu...
misoft
16.04.12,11:05
Na tom? Alebo na nej? :D:D:D:D:D:D:D
misoft
16.04.12,11:08
Daj sa vrátiť na starý vzhľad - niekde v nastaveniach, ale aj tak to za chvíľu bude prd platné.
misoft
16.04.12,11:10
POZOR! Sadra pôjde dole, spodná labka bude veľmô ľahká - uletí!
misoft
16.04.12,11:13
Matovič je parlamentný šašo - ani starý Mikloško sa na neho nedohrabe.
misoft
16.04.12,11:13
Krivo na neho gánili - tak sa bál.
misoft
16.04.12,11:15
A ktorý? Ten špičák, alebo múdrosti? :D:D
misoft
16.04.12,11:16
Ponúkol by ho nemrzkou :D:D - aby koleno nezamrzlo v zime.
misoft
16.04.12,11:19
No a ja som ZVDPP a nechválim sa :D
pepsikova
16.04.12,11:40
http://www.porada.sk/image.php?u=52571&dateline=1243200504

misoft (http://www.porada.sk/member.php?u=52571) 20 Minutes Ago #6682 Ponúkol by ho nemrzkou :D:D - aby koleno nezamrzlo v zime...

urolog robí kolená?..kolono..nyje koleno..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12627.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=12627)
pepsikova
16.04.12,11:41
..a ja BC...chválim sa...
pepsikova
16.04.12,11:42
>> Sedí Arab, Maďar, Slovák a cigán v bare a popíjajú.
>> Arab vypije a vyhodí pohár do vzduchu, vytiahne kalach a
>> rozstrelí ho a hovorí:
>> My sme tak bohatí, že nikdy nemusíme piť z toho istého
>> pohára dvakrát."
>> V tom vypije Maďar, vyhodí pohár do vzduchu, vytiahne pištoľ
>> rostrelí ho a hovorí:
>> "U nás sú poháre také lacné, že nikdy nemusíme piť z toho
>> istého pohára dvakrát."
>> Slovák si kľudne dopije, v tom vyhodí pohár do vzduchu,
>> vytiahne
>> pištoľ a zastrelí Maďara aj cigána. Na smrť vydesený Arab
>> sa od
>> strachu posral, keď v tom Slovák hovorí:
>> "U nás je toľko cigánov a Maďarov, že nikdy nemusíme piť s
>> tými
>> istými dvakrát!"
pepsikova
16.04.12,11:45
Učiteľka v škole, aby podporila logické myslenie detí a urobila
hodinu zaujímavejšou, sa ich pýta:
Viete niekto nejakú zaujímavú hádanku?
Prihlási sa Janko:
Ja viem. Pani učiteľka: Je to pre vás a strká sa to do vás. Čo je to?
Janko, ale takéto perverznosti na mojich hodinách nestrpím!
Ale aké perverznosti, veď je to kytica, pre Vás a strká sa do váz!
Učiteľka hneď cez prestávku tú hádanku rozpráva kolegyni na chodbe
pred zborovňou:
Počúvaj, mám skvelú hádanku, hádaj čo to je:
Je to pre Teba a strká sa to do Teba ...
Janko, ktorý ide práve okolo, hovorí:
VYKAŤ, pani učiteľka, VYKAŤ, inak je to *****! :-)

__________________________________________

Synček ide s oteckom po meste okolo bordelu a pýta sa: - Ocko, aký je to dom? - To je dom radosti, synček. - Poďme tam, ocko! - Nevymýšľaj, ešte si malý.
Synček využil prvú príležitosť, keď bol s ockom doma a ušiel do domu radosti. Keď tam prišiel, prvá ho zbadala kuchárka a pýta sa: - A ty tu čo robíš? - Ocko mi povedal, že tu je dom radosti, tak mi nejakú urobte. Kuchárka mu urobila tri palacinky s čokoládou, a keď neskôr prišiel domov, otec sa ho pýta: - Kde si toľko bol? - V dome radosti. Otec vyvalí oči a pýta sa: - A čo si tam preboha robil? - Ani sa nepýtaj. Prvú som zmákol, len taký fukot. Druhá mi už robila problémy, a tretiu som už iba roztiahol a vylízal.


Přijde chlápek do drogérie a ptá se prodavačky: "Máte tady tampóny?"
# # # # Prodavačka mu ukáže, kde to je a chlápek za chvilku přijde k pokladně a v
# # # # košíku má vatu a provázek.
# # # # Prodavačka se ho zeptá: "Vy jste to nenašel?"
# # # # A chlápek odpoví: "Ale jo našel, ale včera jsem si poslal manželku pro
# # # # cigarety a přinesla mi dutinky a tabák, že je to levnější.
# # # # Tak ať si taky ubalí!"
# # # #
erzet
16.04.12,11:46
Indeed, myslíš? Spýtaj sa vo VOP Nopváky
erzet
16.04.12,11:48
Ja CHBSB Ing.
erzet
16.04.12,11:49
No a ja som ZVDPP a nechválim sa :D

Ja sa nechválim
willma
16.04.12,11:56
počuj kolego, a nesplietol si nááááhodou dve funkcie dokopy? :) pokiaľ pamatám tak je BT, ABT a TPO.;)
trisestri
16.04.12,12:08
to aké mladez ma idoly ma sokuje ako aj to ze staci vulgarnost a uz je to uprimnost,staci urazat a ponizovat druhych a uz je 85000 fanusikov,staci byt pobehlica a zlatokopka a uz je oblubenost a slava zarucena,cim vacsia svina,tym vätsi potlesk a uznanie.
erzet
16.04.12,12:19
Splietol, ako korbáč
trisestri
16.04.12,12:30
pod clankom je anketa kde sa hlasuje za opatrenia na setrenie vydavkov statnom rozpocte,kto chce nech zahlasuje http://ekonomika.sme.sk/c/6339147/namiesto-setrenia-budu-nove-dane.html
srska
16.04.12,12:45
pod clankom je anketa kde sa hlasuje za opatrenia na setrenie vydavkov statnom rozpocte,kto chce nech zahlasuje http://ekonomika.sme.sk/c/6339147/namiesto-setrenia-budu-nove-dane.htmldane zvyšovať netreba - viď tabuľka na konci článku
http://www.iness.sk/stranka/6998-Dane-este-zvysovat-netreba--INESS-Policy-Note-12012.html
willma
16.04.12,13:23
ako kontrolujem účet kvôli výživnému tak kontrolujem tak nič nevidím, volám exekútorovi čo sa deje a tam "skvelá" informácia. Povinný je na PN, takže jeho dieťa má smolu. SP odviedla neuveriteľných 22 €, takže exekútorský úrad to ani neriešil. Ešteže začala tráva rásť a našťastie som bola 37 dní zamestnaná a mala by som mať zajtra výplatu. Z úradu som sa dozvela, že veď nebude dlhodobo PN. Ale akým takým myslením som dospela k jednému: V marci nabehlo výživné v plnej výške a teraz nič. Z toho mi vychádza nasledovné: je na PN už od februára lebo 10 dní PN hradí zamestnávateľ a až potom SP. Takže za február mal časť mzdu a časť PN- tým v marci na výživné vyšlo. Marec musel byť komplet PN a nezarába asi bohviečo, keď SP na účet výživného posiela 22€. No môžem sa z toho akurát tak .... Som tesne pred výbuchom. A to som chcela dať na zvýšenie, lebo od poslednej úpravy som ako na hojdačke. Keď som zarábala bolo mi to sprosté, lebo som mala slušný príjem, keď som zostala bez príjmu bolo mi to sprosté, lebo by si mysleli, že si chcem riešiť chýbajúci príjem. No a som opäť bez roboty no jednoducho skvelé.
terezamaria
16.04.12,13:58
Tak nečakaj a podaj na zvýšenie....veď nebude stále PN, snáď znovu začne robiť...
pepsikova
16.04.12,15:09
...šíížmarjáá, toto sa mi páči:citujem)..kď som zostala bez príjmu, bolo mi to sprosté,lebo by si mysleli, že chcemriešiť chýbajúci príjem.(koniec citátu)...fuha, dieťa vtedy asi nejedlo a nechodilo do školy!!...wilma, chýba mi tu smajlík s ťukom na čelo.
pepsikova
16.04.12,15:10
..prepáč ten ťuk..
lujza.j
16.04.12,16:11
..

...luiii, kašli na nedeľu aj na chladič...len že sa decku nič nestalo...zarába, kúpi si nové vozítko, neboj..
pepsi vieš xy vecí tomu predchádzalo.... jasne "keby bolo keby" chvala bohu ma nejakú kešku odloženú čo je výnimočný stav...len ide o to, že tam kde robí sa dostane iba autom.....tam mhd nechodí...takže tu nastáva naj problém.... jasné, že sú to iba plechy a zdravie je najdôležitejšie.... je to tu psycho jazdiť...a ona to rozmláti v nedelu o 22h:eek: prázdne cesty
ked som tam prišla tak som "naložila" chlapovi do ktorého decko napálilo čo som si myslela, že on šoféroval, keby som vedela, že to jeho čúza, asi ju rozdrapím jak hada... neznášam ženy za volantom.... potom som "naložila"decku....
sito
16.04.12,16:22
:eek: Že by dnes bolo 3.1.?
Indeed
16.04.12,16:30
no vidíš, už nemusíš riešiť nejaké uloženie tlmiča na naprave...
pepsikova
16.04.12,16:36
pepsi vieš xy vecí tomu predchádzalo.... jasne "keby bolo keby" chvala bohu ma nejakú kešku odloženú čo je výnimočný stav...len ide o to, že tam kde robí sa dostane iba autom.....tam mhd nechodí...takže tu nastáva naj problém.... jasné, že sú to iba plechy a zdravie je najdôležitejšie.... je to tu psycho jazdiť...a ona to rozmláti v nedelu o 22h:eek: prázdne cesty
ked som tam prišla tak som "naložila" chlapovi do ktorého decko napálilo čo som si myslela, že on šoféroval, keby som vedela, že to jeho čúza, asi ju rozdrapím jak hada... neznášam ženy za volantom.... potom som "naložila"decku......

..lui, práve preto, že viem, ako to je, moj had mal 4 roky dozadu takú havarku, vpálil do neho frajer doktor, na výjazde z PD-cesta prázdna, auto do šrotu...ale šťastie, bez zranenia..a tiež by som tomu pakovi hlavu rozbila kameňom vtedy..
lujza.j
16.04.12,16:39
...som sa konečne dovolala do tíkomu,to ako keby som išla do košicov cez čavoj..no a žiadne také, že ja som si dala HBO na 3 mesiace zadarmo,nyjé, ako mi naúčtovali pekne 8,32€ namiesto 6,32€-no tak to je preto, lebo nie ja si vyberám služby v balíčku, ale technik mi zapojí to, čo on chce!..neviem, načo potom je zmluva dlhá ako roráty, keď aj tak si dajú to, čo oni chcú-jesné, že drahšie...a služba sa vraj musí najprv zaplatiť, aj keď je na 3 mesiace zadarmo, no a potom peniaze vrátia......na otázky typu-a prečo to nechcete,však je to lacné, som radšej neodpovedala, ťažko totiž niekomu vysvetlím, že to, čo je dnes na Nove, je zajtra na HBo a pozajtra na Cineme a tak mi stačí Nova v základnom balíčku...(nabudúce tiež poslúchnem moje decko aj hada, keď ma budú presviedčať, že mágio je lepšie ako digi)
toto neviem čo oni majú za móresy, aby ich človek "úveroval":mad::mad::mad: ja mám upc, musím držať hubu;) upísaná do roku 2013 ani neviem aký mesiac, balík sa mi postupne nabalil na exkluzíve, čo som som náhodou zistila minulý rok ked som si bola vybavovať CA-modul, takže cvakám pekne cca.45e:eek: aj z internetom...
lujza.j
16.04.12,16:42
týto "obyčajní" sú fakt obyčajní .....
Indeed
16.04.12,16:43
šak kvoli tomu začali znovu montovať lavory na balkony a vyzera to pomaly ako na tábore neprisposobivych..
Zitulda
16.04.12,16:44
Priateľlky a priatelia pekný večer Vám všetkým aj dnešným oslávencom posielam pozdravenie...http://img1.imagehousing.com/1/80a9ede5172b3f9e3403cd7d39679d0b.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=J_re7pUhrwI&feature=relmfu
pepsikova
16.04.12,17:12
...Indy, na káblovke som mala 17 nemeckých staníc..načo?..radšej lavor na balkone a aj iná reč, ale len nemčina-ktorú nemusím nijako..
calawen
16.04.12,17:15
:mad:Nemôžem si zmeniť elektronický podpis na drsr, lebo migrujú a nemajú niektoré dokumenty spracované... :mad::mad::mad: Čo myslíte, mám im vystaviť faktúru na zvýšené náklady na poštovné, resp. benzín?
pavol54
16.04.12,17:22
:mad:Nemôžem si zmeniť elektronický podpis na drsr, lebo migrujú a nemajú niektoré dokumenty spracované... :mad::mad::mad: Čo myslíte, mám im vystaviť faktúru na zvýšené náklady na poštovné, resp. benzín?
môžeš a tento poznáš? Pýta sa učeň majstra na stavbe čo je kritika a čo sebakritika?
Majster mu to vysvetlil prakticky išiel na lešenie s kýblom vody a polial učňa a povedal to bola kritika potom mu hodil kýbel kázal aby ho polial zo zeme učeň ho chcel poliať a ostal druhýkrát mokrý, tak a toto je sebakritika hovorí mu.
calawen
16.04.12,17:25
poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?:mad:
lujza.j
16.04.12,17:28
to ona druhé auto..... čo som jej dala na užívanie...
pavol54
16.04.12,17:29
poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?:mad:
neviem ale ja som sa registroval v januári zadarmo ale len na ezu, takže ty to máš asi dlhšie. nemal som problém keď som posielal hlásenie o zamestnancoch
willma
16.04.12,17:30
za ten ťuk sa samozrejme nehnevám, ale čo už, a nemala som istotu, že dotyčný robí, lebo keby nie, ľahko mohlo prísť ku zníženiu a to som riskovať nechcela.
srska
16.04.12,17:30
poznám, ale potom načo som do 3,14 dala 140E za zaručený elektronický podpis, keď ho nemôžem využiť a musím sa s krycími listami trepať na poštu, resp. DU?:mad:ale no, šak prihlásiť sa na eTax už dá a priradiť certifikát tiež;)
lujza.j
16.04.12,17:32
..

..lui, práve preto, že viem, ako to je, moj had mal 4 roky dozadu takú havarku, vpálil do neho frajer doktor, na výjazde z PD-cesta prázdna, auto do šrotu...ale šťastie, bez zranenia..a tiež by som tomu pakovi hlavu rozbila kameňom vtedy..
pepsi a vieš aká som ja mater......pokuta symbolická....
calawen
16.04.12,17:34
odmieta mi... priradiť... práve preto ma to nasr...dilo. Všetky mnou podané firmy majú daňové priznanie k dani z príjmov a všetky prehľady o dani zo ZČ v stave čaká na presun do RDS... Takže ani testovať mi to neumožní, bo nemám všetky podania v stave chybný alebo spracovaný... a tipujem, že z rovnakého titulu mi to neberie certifikát..

Aj sami píšu v správe certifikátov, že "














Je nevyhnutné, aby pred zmenou typu elektronickej komunikácie boli všetky elektronicky podané dokumenty v stave Spracovaný alebo Chybný.




















"
calawen
16.04.12,17:36
ja som mala starú dohodu... a so ZEP-om chcem ďalej pracovať pri komunikácii so štátnou správou...
lujza.j
16.04.12,17:40
calawen
16.04.12,17:42
ďakujem, aspoň si trochu ukľudním nervy...
VieraPopluharova
16.04.12,18:43
...dobré ráno vám a vydarený pondelok prajem...vonku je asi čistá sibír, lebo môj počítač nyje a nyje sa rozbehnúť, zasekne sa ako švédska pílka a čaká...neviem na čo, ale postojí sa, potom pustí pár písmeniek a zase zamrzne...z toho mi jednoznačne vyplýva, že zima sa k nám vracia silou tornáda, čo mne vyhovuje...ale na lúke je čerstvo, poumývano a celkom pohoda...šarkan povedal:D....
...a tak dávam kávu na stôl, pozdravujem lui, nech sa na decko nejeduje, ešte alabuta, ak šmíruje, no a vám všetkým úsmev a dobré nervy prajem...je pondelok...
...a ak by sa náhodou niekomu dobré ráno nepáčilo, nech sa pozrie do zrkadla...možno tam niečo nájde a aspoň sa zasmeje...
...asi tak ako ja...večer som sa zmyla, s mokrými vlasmi ľahla a ráno som vyzerala ako Majster N...no, čo už:D
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/w0pzuqya.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)...P.S.:...čajík pre Vieroč sa ešte len varí...aby bol teplý,keď vylezie z duchien...:D

Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....:):D:)
lujza.j
16.04.12,18:49
Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....:):D:)
Vieročka, milujem také dni...len teraz na čas musím na to zabudnúť;) jedine že by som si ho napratala do postele a už sa ho nezbavím:D
pepsikova
16.04.12,18:51
Pepsi,

vďaka, ja som pre istotu ani nevyliezla, hneď ráno som sa nasr..l. a povedala som si, že dnes z postele ani nevyleziem, čajík som pila celý deň a upratovala si počítač, človek ani nevie čo všetko v ňom škrečkuje.....:):D:)..

..joooj, mojík, prihorel mi hrniec, čo sa tolko tá voda varila...:D...zajtra pre istoru dám variť, až ked vylezieš, oki?..upratať počítač, to je velmi užitočné, ale nasie*ať sa hned ráno-sceš mať vrásky, či čo??...

..ja by som nevydržala v pelechu ani do osmej, nieto ešte celý bdeň..už o štvrť na deväť som kockatá a hranatá od ležania a šarkan si myslí, že som ho vymenila za pohodlie..
VieraPopluharova
16.04.12,18:54
už mám,takže to je fuk :)
pepsikova
16.04.12,18:56
...padám odtialto, takže dobrú noc vám a popršané sníčky prajem...lui, dám ešte tej zmrzky, ak ostalo..ty si taká zodpovedná, čo sa týka fajnoviniek na noc, na teba sa dá vždy spolahnúť..
Mila123
16.04.12,18:58
...padám odtialto, takže dobrú noc vám a popršané sníčky prajem...lui, dám ešte tej zmrzky, ak ostalo..ty si taká zodpovedná, čo sa týka fajnoviniek na noc, na teba sa dá vždy spolahnúť..
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)
Ivana Š
16.04.12,18:58
joj takéto pokušenie v neskorý večer
VieraPopluharova
16.04.12,18:59
Pepsi, dobrú ja ešte luskam tekvicu.....
lujza.j
16.04.12,19:00
dakujééém...:)
lujza.j
16.04.12,19:01
tak si uži teplúúúčko....:) a sretan put...
Ivana Š
16.04.12,19:01
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)

ja som veľmi teplomilná, nezoberieš ma?
u nás nejak zima zasa, fúka, no ... dorýmujte si :D
lujza.j
16.04.12,19:02
ktorú kupuješ?tiež sme mali obdobie...tekvicové
Lubaba
16.04.12,19:03
Tak teď už jsi mě vážně na....la ..také teplo.a tu pršíííí
lujza.j
16.04.12,19:03
pošlem Vám trošku tepla???....zajtra letím na blízky východ.....(v Tel Avive je iba nejakých 30°C)
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....
Indeed
16.04.12,19:04
Teda do Tel Avivu by som sa nejako nasilu nehrnul...
Mila123
16.04.12,19:04
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....
ďakujem za upozornenie, už 3x letím......:D
Ivana Š
16.04.12,19:06
šťastnú cestu prajem :)
lujza.j
16.04.12,19:06
ježiši dobrééééé..... :D
Mila123
16.04.12,19:07
šťastnú cestu prajem :)
ďakujem.......:)
lujza.j
16.04.12,19:11
srska
16.04.12,19:12
nezabudni že máš byť na letisku 3h pred odletom....tam niekedy aj 5h:D
Dav
16.04.12,19:16
šťastnú cestu
Ivana Š
16.04.12,19:26
čo narobí jedno č a ž :)
ale fakt niektorí ľudia sú nepoučiteľní, dnes ma jeden DDO
rozumej Dobrovoľný Darca Orgánov (motorkár) predbiehal šialenou rýchlosťou
nemajú asi pud sebazáchovy :(
terezamaria
16.04.12,19:27
Skús, čo to spraví.....
Mila123
16.04.12,19:28
mňa pobavil pán prezident.....a ani nevedel ako....
Organizácia spojených nádorov či názorov......:eek:
ani som netušila koľko ich máme ( tých OSN).....
terezamaria
16.04.12,19:29
Jáj, tá broskyňa, snáď nezmrznú všetky.....
misoft
16.04.12,20:54
22:00 a prázdna cesta - nóóó - devucha má TALENT :D:D:D
misoft
16.04.12,20:59
Jééééj - mrlinka
misoft
16.04.12,21:01
Organizácia Strelených Nápadov :D:D:D
pepsikova
16.04.12,23:00
...som si zase zabudla otvoriť okno, tak som sa zobudila dáko zafčasu, a okrem toho aký sprostý sen sa mi sníval , no, horor!...tak dám tu kafu potichu,aj jednu bafnem,hádam vás nezadusí, ale budem potichu klábosniť,spinkajte sladko...ak by niekto kafu, tak crnn..
..vonku prší a prší...bude rásť rukola aj všetko možné...:)
pepsikova
16.04.12,23:32
...snívalo sa mi, že som niekde bola s mojím hadom, neviem, kde to bolo, ale on sa mi stratil a keď som ho išla hľadať, nejakí ľudia povedali, že hore kopcom je dáky úzky, krásny dom a za ním vlak a v jednom vagóne nájdem svojho syna,tak som prechádzala tými vagónmi a hľadala,našla som ho zaveseného na takej tyči, zbitého a poviazaného špagátom,úplne zdeptaného a keď som ho dala dolu,a vyniesla von,prišiel strašne veľký chlap a chcel ho biť, tak som ho prosila, nech mi nebije syna,ale on nepočúval,len sa mi smial do očí,bol celý povyzliekaný s cigarou v hube a strašne veľkým fťákom..okolo bola taká zrúcanina a veľmi pekný,ale úzky dom,do ktorého som sa chcela ísť pozrieť,ale nemohla som sa pohnúť...koniec sna..
..no,ak si večer pri sultánovi dám ešte raz rybičkovú pomazánku s rožkom, takto to so mnou dopadne, budem tu strašiť a vykecávať sa...a báť sa, aby sa niečo nestalo môjmu decku v cudzej zemi...strašné voľačo, zapamäteť si takýto sen...
pepsikova
17.04.12,04:33
Neviem čoho si sa ozaj zľakla (ale ak ukazuje do pol ôsmej, asi sa nie je čoho báť - iba ak tej cigary )..

..no však nesnívalo sami, žeby som sa ja bála toho fťáka..len toho chlapa...vitaj kamilko...a tá cigara, no, to by bol problém...
pepsikova
17.04.12,04:35
...dobré ráno normálnespiacim a v poriadkuvstávajúcim..dávam na stôl kávu, rožtek a rybičkovú pomazánku..na ráno je neškodná...ale pri pažravosti privádza stavu zlých snov, potvora jedna rybičková...

..nech sa vám deň vydarí..máme nového člena,tak hádam sa zmestí...
Ivana Š
17.04.12,04:52
doniesol mi včera klient doklady k DPH
s poznámkou - spracujte, oznámte mi sumu a ja vám potom ešte prípadne nejaké doklady donesiem
tipujem, zas bude mať pocit že veľa platí a donesie nezmyselné bločky na benzín, ktoré nie sú platené z jeho účtu
aj tak ich nezaúčtujem a donesie ich 24.4. o 22:00 večer a o jedenástej bude chcieť vedieť daňovú povinnosť
lebo to chce hneď uhradiť - toť skúsenosť z minulého, predminulého aj predpredminulého podávania DPH ....joj už vopred sa zlostím

a ešte aj prší :(
Deganova
17.04.12,05:00
... mňa nahnevala pani zima... ráno všetko biele a zasa padá a padá... takže zázvorový čaj a medom a citrónom, ešte teplé sézamové buchtičky ponúkam na zahriatie...
hnedoočka
17.04.12,05:01
myslíš Karasa?
Mila123
17.04.12,05:09
Neviem si spomenúť ako sa volá Pavla Topoľského (Cinege) priateľka ?(Zuzana Tlučková) v Paneláku?
Ivana Š
17.04.12,05:11
Ajuška - Andrejka
Mila123
17.04.12,05:16
ďakujem.......
Zitulda
17.04.12,05:45
Daj pokoj - máš pokoj! ...slogan pre dnešný deň:) http://i56.tinypic.com/2wdri3c.jpg
AlaNR
17.04.12,05:57
... mňa nahnevala pani zima... ráno všetko biele a zasa padá a padá... takže zázvorový čaj a medom a citrónom, ešte teplé sézamové buchtičky ponúkam na zahriatie...

Kolega poslal ráno fotku z Oravy a snehuuuuu jak na Sibíri...
Stanislav 1975
17.04.12,06:03
doniesol mi včera klient doklady k DPH
s poznámkou - spracujte, oznámte mi sumu a ja vám potom ešte prípadne nejaké doklady donesiem
tipujem, zas bude mať pocit že veľa platí a donesie nezmyselné bločky na benzín, ktoré nie sú platené z jeho účtu
aj tak ich nezaúčtujem a donesie ich 24.4. o 22:00 večer a o jedenástej bude chcieť vedieť daňovú povinnosť
lebo to chce hneď uhradiť - toť skúsenosť z minulého, predminulého aj predpredminulého podávania DPH ....joj už vopred sa zlostím

a ešte aj prší :(
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...:D-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...:D
Kvaka
17.04.12,06:10
...som si zase zabudla otvoriť okno, tak som sa zobudila dáko zafčasu, a okrem toho aký sprostý sen sa mi sníval , no, horor!...tak dám tu kafu potichu,aj jednu bafnem,hádam vás nezadusí, ale budem potichu klábosniť,spinkajte sladko...ak by niekto kafu, tak crnn..
..vonku prší a prší...bude rásť rukola aj všetko možné...:)
Pepsi, tak to si ma ty zobudila? Boli presne dve hodiny v noci, keď ma čosi zobudilo a mala som málo vzduchu. No asi sme nejaké rosničky, ale ja si tentokrát nijaký sen nepamätám.
Ivana Š
17.04.12,06:21
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...:D-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...:D

Stanko,ak mi príde klient s dokladmi a keď to tam chce siloumocou mať, ja mu to zaúčtujem, nevidím problém, zaúčtujem a za učto predsa zodpovedá daňový subjekt, aj podpíše a pri daňovej kontrole nech si obháji
ale tankovanie PHM z iného účtu - to mu nezaúčtujem, lebo na druhej strane by ma obvinil pri prípadnej pokute , ako ho poznám, však ste ma mali upozorniť :mad:
Stanislav 1975
17.04.12,06:25
Stanko,ak mi príde klient s dokladmi a keď to tam chce siloumocou mať, ja mu to zaúčtujem, nevidím problém, zaúčtujem a za učto predsa zodpovedá daňový subjekt, aj podpíše a pri daňovej kontrole nech si obháji
Ivanka, no jo- náš zákazník, náš pán, či ako to je...:D
Ivana Š
17.04.12,06:27
Ja mám takých kamarátov špeciálnych, takýchto benzínových, čo jeden blok je z rána z košíc a z obeda z Frankfurtu nad Mohanom...:D-ja to riešim tak, keď ich dohodím manželke na účto, tak majú 150% prirážku, zaúčtuje všetko na požiadanie ale pod účto sa nepodpisuje, podpisuje sa pod to ten alebo onen kamarát...
lebo to sa nedá, ked chalanisko príde a chce mať v nákladoch zaúčtovanú dovolenku v Mexiku( odovodní to ako školenie...:D

A však z Košíc do Frankfurtu nie je tak ďaleko, to stíha :D:D:D
a školenie v Mexiku? aj ja chcem :)
Stanislav 1975
17.04.12,06:30
A však z Košíc do Frankfurtu nie je tak ďaleko, to stíha :D:D:D
a školenie v Mexiku? aj ja chcem :)
alebo ked sa opýtam a kde sú platby do sociálnej pois. a on kuká, že " aj to treba platiť???":D
calawen
17.04.12,06:31
joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...
Stanislav 1975
17.04.12,06:33
joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...
a 4 autá, nie?:D
Ivana Š
17.04.12,06:37
alebo ked sa opýtam a kde sú platby do sociálnej pois. a on kuká, že " aj to treba platiť???":D

netreba, niektorí nemusia, som potom zvedavá, aký budú mať dôchodok :mad:
Ivana Š
17.04.12,06:40
joj, som tak rada, že moji až tak nevymýšľajú, moji majú enem 4 telefóny pri 1 zamestnancovi, ktorý je aj konateľ aj spoločník...

aj moji niektorí tak majú, dávam všetko do účtovníctva ale cez uzávierkové operácie dávam -% zo sumy dole
ani o tom nevedia - a dúfam že ma tu nečítajú :rolleyes:
Stanislav 1975
17.04.12,06:40
netreba, niektorí nemusia, som potom zvedavá, aký budú mať dôchodok :mad:
no na to nás doplatí viacej, tých naších platieb z minimálu- to bude dochodok kvalitný 120 euro...:D
calawen
17.04.12,07:00
to zas nie... jeden ho má v majetku auta, druhý robí cesťaky súkromným autom s náhradou...
calawen
17.04.12,07:00
to zas nie... jeden ho má v majetku auta, druhý robí cesťaky súkromným autom s náhradou...
Ivana Š
17.04.12,08:49
dnes predobedné kafo ponúkam ja
VieraPopluharova
17.04.12,09:13
U nás v Tescu chodí taký deduško , predáva to čo dopestuje, má ju výbornú...
VieraPopluharova
17.04.12,09:23
Ja mám tiež takých, no ak silou mocou trvajú na tom , že tam chcú mať zaučtované, mám taký jeden formulárik, že zaučtované na žiadosť klienta, dám mu to podpísať opečiatkovať a mám tam pekne uvedené č. bločkov, nech sa potom zodpovedá....;)

Inak Pepsi už som hore od 9,30 a čaj nikde, či dnes nemam nárok....:D
pepsikova
17.04.12,09:31
Ja mám tiež takých, no ak silou mocou trvajú na tom , že tam chcú mať zaučtované, mám taký jeden formulárik, že zaučtované na žiadosť klienta, dám mu to podpísať opečiatkovať a mám tam pekne uvedené č. bločkov, nech sa potom zodpovedá....;)

Inak Pepsi už som hore od 9,30 a čaj nikde, či dnes nemam nárok....:D..

...alečoby, Vieroč..len som dnes nejaká rozprplaná z môjho nočného sna...ale idem ti urobiť...užaj!...zatiaľ aspoň fajn deň ti prajem...a aj ostatným...
willma
17.04.12,09:45
zúrim- odrobených cez 300 hodín a dnes som si bola pre "úžasnú" výplatu 650€ v prepočte 2,10 na hodinu. Som na pokraji infarktu.
pavol54
17.04.12,10:00
no na to nás doplatí viacej, tých naších platieb z minimálu- to bude dochodok kvalitný 120 euro...:D
asi si myslia že dostanú sociálne dávky, sranda by bola ak by skrachoval niektorý fond z čoho bude mať dôchodok?
buchač
17.04.12,10:03
...he....ZROB si kávu...:-)
terezamaria
17.04.12,10:57
Tu namiesto súhlasím by mal byť nejaký usmiaty smajlík....
slavkaM
17.04.12,11:01
IVETA N
17.04.12,11:33
som smutná:mee: :mee: :mee: musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN
pepsikova
17.04.12,12:13
som smutná:mee: :mee: :mee: musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN..

..fuha!..takto je kruté..bohužiaľ,aj reálne...ale myslím, že tá školiteľka má aj niejakého nadriadeného, lektora, prípadne vrchnosť...zobrala by som svoju prácu a odpoveď školiteľky a šla sa posťažovať priamo na najvyššie miesto...lebo toto vyzerá na nejakú pomstičku ,zrejme za múdrosť tvojich detí...

(kuwňa, nepríde mi na rozum, ako sa odborne volá riaditeľ vysokej školy, ale tam by som šla určite)
pepsikova
17.04.12,12:15
..a ty si nevedela, za čo ideš robiť?..to je dosť málo, toto:(
VieraPopluharova
17.04.12,12:15
Ďakujem pekne moja a na sen sa vykašli....
trisestri
17.04.12,12:16
rektor resp dekan
IVETA N
17.04.12,12:19
ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN

PS len jedno ma štve , že to nieje z ich viny ale na SLOVENSKU je to tak a zajtra idem za dekanom a j rektorom a je mi to jedno aj za tým najhlavnejším ........
pepsikova
17.04.12,12:21
ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN..

..tak čo ti alebo im bráni sa ísť brániť za vedúcim katedry?..nič, len ísť..nie je ich chyba, že dáma nemá čas, ona je tam na to!!..
VieraPopluharova
17.04.12,12:24
som smutná:mee: :mee: :mee: musím Vám to napísať aspoň sa mi trošku uľaví a možno hodíte do pľacu nejaké riešenie . moje dve dietky tento rok eventuálne by mali skončiť tretí ročník na UKF, lenže dnes moja mila dcéra , ktorú tento raz velmi ľutujem , pretože ona študuje externe a ozaj si to krvopotna vydrela skúšky vždy absolvovala na ,,A,, a (obetovala všetok svoj volný čas ) a dovolenku na to aby sa učila dostala email od svojej školiteľky citujem,, Je mi ľúto ale s kapacitných dôvodov nemôžem posúdiť Vašu bakalarsku prácu ......,, a zabila to prianim príjemného dňa a to nehovorím, o mojom synovi , ktorý je veľmi zodpovedný a svedomito ku všetkému počas troch rokov pristupoval prerábal bakalárku štyri dni nakoľko p.školiteľka píše dizertačnú prácu a použiva vo svoj prospech aj jeho prácu takže mu rozbila celú osnovu teraz jej ju práve poslal na niekoľko násobny pokus o posúdenie som zvedavá ako to dopadne. A či vôbec nejak v ich prospech.
Preto sa Vás pýtam môže to jedna pani školiteľka napísať a vyjadriť sa takýmto spôsobom ,má pravo sa nejak moja dcéra brániť ak viete prosím Vás napíšte ako.

Ďakujem IVETAN

Nuž asi Ťa veľmi nepoteším , moja dcéra končila na UKFiF bakalára a vtedy sme mali tento istý problém, nakoniec promovala v septembri a bakalarku písala úplne novú a obhajovala v auguste.Teraz má už i doktorát a chodí do Brna externe na právo, spomínam to len preto, že povedala citujem: u nas by som už žiadnu vysokú školu neštudovala, nedá sa to vôbec porovnať, naše školy nemajú úroveň, čo je škoda, pretože voľakedy boli jedny z najlepších.
renata_k
17.04.12,12:52
ďakujem a pritom to mala celé od utorka minulého týždňa je mi strašne smutno .Bolo mi doporučené isť za vedúcim katedry lenže ,keď nebuda daný nejaký posudok tak je to v háji .Zaplatí si 800 eur aj syn a dcéra , a pritom pôjdu lena na štátnice o rok .

IVETAN

PS len jedno ma štve , že to nieje z ich viny ale na SLOVENSKU je to tak a zajtra idem za dekanom a j rektorom a je mi to jedno aj za tým najhlavnejším ........

Možno lektorka ešte dostane od vrchnosti pochvalu, že zarobila pre školu 2 x 800 eur .... :confused:
Indeed
17.04.12,13:04
zúrim- odrobených cez 300 hodín a dnes som si bola pre "úžasnú" výplatu 650€ v prepočte 2,10 na hodinu. Som na pokraji infarktu.

Za blaznov možeme označiť tých ľudí, čo robia veci stále tým istým sposobom a dúfajú ,že vysledok bude zakaždým iný .

PRISLOVIE
ela77
17.04.12,13:17
nie som z tých čo hneď skočia na prvý oznam, ale toto asi nepatrí medzi HOAX :
Další skandál v Polsku: toxická vaječná náhražka

nie že by sme tú ich náhražku kupovali do varenia, ale koľké keksíky a iné výrobky sú v našich obchodoch od nich a ako vieme, že sa tam práve toto nepoužilo. Nám EÚ, vytkne aj keď si s prepáčením p...me, toto nikto nesleduje.??? To sa musíme všetky tieto škandály dozvedať iba z okolitých krajín. Čo robia naše výskumáky, hygiena a iné kontrolné úrady, keď aspoň námatkovo skontrolovať výrobky dovážané k nám. To potom tieto inštitúcie zrušme a nie sú vôbec potrebné.
Zabudla som pripísať, :---ale hlavne , že nestojíme v radoch na banány a mandarínky----, ako by niekto napísal.
arizona
17.04.12,14:14
Dnes som smutna a nestastna. Moja cica,ak zajtra nepode na operaciu, tak ma pred sebou tyzden-dva zivota...:mee:
Nadavam na veterinarov,ktori beru nemale peniaze,ale zaobchadzaju so zvieratami,akoby to boli iba nejake "veci"...

Potesilo ma, ze som dnes videla male, trojdnove levicatko. Najskor som myslela, ze je to nejake steniatko velkeho psa.:) Bojuje chuda o prezitie. Drzim mu palceky, nech ten boj vyhra...ale zial, jeho rodicia ziju v nedalekej ZOO, takze ak aj prezije, tak ho caka zivot v malej klietke. V lete horuco, v zime zima,vykrikujuce deturence za ohradou, vybeh ziadny. Bude to az taka vyhra...??? :confused::mad::rolleyes:
avalik
17.04.12,14:20
nie som z tých čo hneď skočia na prvý oznam, ale toto asi nepatrí medzi HOAX :
Další skandál v Polsku: toxická vaječná náhražka

nie že by sme tú ich náhražku kupovali do varenia, ale koľké keksíky a iné výrobky sú v našich obchodoch od nich a ako vieme, že sa tam práve toto nepoužilo. Nám EÚ, vytkne aj keď si s prepáčením p...me, toto nikto nesleduje.??? To sa musíme všetky tieto škandály dozvedať iba z okolitých krajín. Čo robia naše výskumáky, hygiena a iné kontrolné úrady, keď aspoň námatkovo skontrolovať výrobky dovážané k nám. To potom tieto inštitúcie zrušme a nie sú vôbec potrebné.
Zabudla som pripísať, :---ale hlavne , že nestojíme v radoch na banány a mandarínky----, ako by niekto napísal.

sleduje sa to a publikuje v ramci eu prostrednictvom rychleho vystrazneho systemu pre potraviny a krmiva

https://webgate.ec.europa.eu/rasff-window/portal/
pepsikova
17.04.12,16:36
...ja si myslím,že to sú cielene vyrábané fámy, by sa zakrylo niečo, čo fičí na pozadí a je dôležitejšie..vyrobí sa fáma ohladne potravín, ludia besnejú a zabudnú na svet okolo...lebo vždy, keď sa to vyšetrí, je výsledok dobrý, potraviny neškodlivé-ale niekto je poškodený...
..lebo tie vajcia sú čisté, tak, ako uhorky boli dobré,soľ netoxická a tak daleko...
misoft
17.04.12,16:58
Kúrňa - čumím na výpis v IB a nejaká platba (prevod) mi tam svieti, o ktorom nemám ani poňatia. Platba kartou v ten deň nebola, príkaz v ten deň som nedával (predtým bola So a Ne),v banke som nebol ani nepamätám. Takže ma čaká cesta do banky (osobne),nech mi vysvetlia, ako sa tam ten prevod z účtu objavil. Možno niekto skúša sosať z účtu a zisťuje, či to zistím.
ela77
17.04.12,17:20
kto vie ako to je, ale zdá sa, že sú to overené veci, ja som to objavila na českých správach
buchač
17.04.12,17:24
...ja si myslím,že to sú cielene vyrábané fámy, by sa zakrylo niečo, čo fičí na pozadí a je dôležitejšie..vyrobí sa fáma ohladne potravín, ludia besnejú a zabudnú na svet okolo...lebo vždy, keď sa to vyšetrí, je výsledok dobrý, potraviny neškodlivé-ale niekto je poškodený...
..lebo tie vajcia sú čisté, tak, ako uhorky boli dobré,soľ netoxická a tak daleko...
...hm ....pri sledovaní šotu z tlačovky Fico a nový minister práce ........

Tak to nebudú iba fámy , ale cielená pravda ...no dôležité je , že " výsledok bude dobrý "...ľudia sa zbesnejú , ešte aj tí , čo ich volili ...a nie iba vajcia mali asi čisté pri tých nápadoch , ale aj hlavy jak blondíny ( týmto sa ospravedlňujem blondýnkam ...)

...sedia tam jak kvočky na vajciach ......akurát , že z tých vajec sa nič dobré nevyliahlo ešte a ani nevyliahne ...

http://www.vlada.gov.sk/20120417-tlacova-konferencia-roberta-fica-po-uvedeni-ministra-prace-socialnych-veci-a-rodiny-na-rezort/
lujza.j
17.04.12,17:45
pepsikova
17.04.12,17:48
...nepokúšaj mojík..po poslednej noci nejem večer ani hlt:)
buchač
17.04.12,17:48
....chýba mi aj nejaká šunka a podobne ...
lujza.j
17.04.12,17:54
lujza.j
17.04.12,17:55
ved len niečo lahké....:)
pavol54
17.04.12,17:59
Ako pozerám hore dole ale údený koláč nikde.
Dav
17.04.12,18:12
alebo keď budú chcieť skončiť živnosť a ísť na podporu...
lujza.j
17.04.12,18:19
Palooooo......:)
arizona
17.04.12,18:36
preco len pre chlapov? to posledne by som si j ja dala :-D
buchač
17.04.12,18:36
...a aperitív ???....víno k tomu ???....a na zapitie - trávenie pivo je kde ??????????????
trisestri
17.04.12,19:14
no iste,pozname dobre tu polsku kvalitu,nuz ale komu stoji tych par centov za to riziko,co uz a inak iba ak poliaci by samy sirili tie famy o com pochybujem,ale info pochadza od nich
arizona
17.04.12,19:19
specialne pre buchaca...na travenie :-)
http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/192250/192135.jpg
buchač
17.04.12,19:20
...pre mňa iné ....že Tonic...
terezamaria
17.04.12,19:23
Lui, tie maliny....už keby boli...
terezamaria
17.04.12,19:25
Janulka vyzerá báječne.....také orosené.....
arizona
17.04.12,19:28
aj ja lubim take studene,orosene,ale au ked budu letne horucavy :-)
arizona
17.04.12,19:30
AlaNR
17.04.12,20:42
arizona, dávam do placu toto, tonic sám o sebe nemá chuti :D

http://strategie.hnonline.sk/images/gallery/dennespravy/2009/o_fernet_citrus_premia_front.jpg
arizona
17.04.12,20:50
aj v zivotnej velkosti, hi,hi
Zimama
17.04.12,21:23
http://img20.dreamies.de/img/787/b/de0w7yahs5l.gif
:) Keď Vám chcem zaželať dobré ráno, musím to urobiť už teraz... ;):---

http://img28.dreamies.de/img/653/b/4aj2m0p9hlh.gif
AlaNR
18.04.12,05:21
A jakože čo?

Kafu nič? Nemáme? Nevaríme?

Dajte si aspoň raňajky zatiaľ

http://uppervalleycatering.com/wp-content/uploads/2011/08/Breakfast-Dowds-Inn-Event-Center.jpg
Indeed
18.04.12,05:45
PARADOTA .... Ja hlasujem jednoznačne ZA ! Vždy všade a pri každej príležitosti!
Indeed
18.04.12,05:48
Šak treba používať len IB a nechodiť do banky vobec, Ja to robim presne opačne, chodím do banky a ked ma vidia,tak sa divajú inam,že ma nevidia..
Kvaka
18.04.12,07:33
Tweety
18.04.12,07:38
Je to smutné a šokujúce zároveň
pepsikova
18.04.12,07:56
Tchýně vaří v kuchyni guláš.
# # Malý domácí kocourek se přitulí k noze
# # a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
# # Tchýně ho odtlačí nohou.
# # Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
# # Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta.
# # V zápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu
# # a tchýně říká:"Uvařila jsem výborný guláš jen pro
# # tebe,"
# # a nabere plný talíř. Ještě než zeť začne jíst,
# # přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
# # Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
# # Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi
# # a
# # nedýchá.
# # Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Tak otrávit jste
# # mě
# # chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po hubě,
# # tchýně letí do kouta.
# # Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině
# # lakomá
# #


... kludný deň dnes vám prajem..ja dnes nebudem mať kludný deň, lebo nášmu starostovi by som zatočila krkom..máme tu krásne ,25 ročné brezy a on ich dá vyťať!!...vlani dal vedľa frekventovanej bočnej cesty navoziť kopec hliny, vraj, aby sa mali deti kde sánkovať a dnes dal vyťať brezy, ktoré vedľa tej cesty rástli 25 rokov...priestor od cesty ku kopcu je asi 1.5 metra a druhá strana kopca,asi 3 metre je breh potoka...toto už je aký rozum??..a na otázku, prečo dal vyťať stromy, tak vraj alergici sa sťažovali...a čo povedia alergici, keď z jednej strany dediny bude slnečnica a z druhej repka olejka, to nevedel...
pepsikova
18.04.12,08:23
...a práve ma potešilo ...moje vnúčatko...od najmladšieho decka...
Tweety
18.04.12,08:24
Pepsi, gratulírujem budúcej babine
maja
18.04.12,08:26
Blahoželám babičke !
Kvaka
18.04.12,08:29
Gratulujem, pepsi, to ktorý z tvojich hadov ti takéto radosti robí?
lujza.j
18.04.12,08:55
ja som napísala "AJ" pre chlapov.....
erzet
18.04.12,09:06
Deti od 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas

http://www.minv.sk/?deti-od-5-rokov-musia-mat-vlastny-cestovny-pas
erzet
18.04.12,09:07
Blahoželám všetkým čo sa o to zaslúžili.
IVETA N
18.04.12,09:09
Nuž asi Ťa veľmi nepoteším , moja dcéra končila na UKFiF bakalára a vtedy sme mali tento istý problém, nakoniec promovala v septembri a bakalarku písala úplne novú a obhajovala v auguste.Teraz má už i doktorát a chodí do Brna externe na právo, spomínam to len preto, že povedala citujem: u nas by som už žiadnu vysokú školu neštudovala, nedá sa to vôbec porovnať, naše školy nemajú úroveň, čo je škoda, pretože voľakedy boli jedny z najlepších.

Bola som na vrchnosti , ale medzi časom email, citujem : Ona nemôže zakázať aby bakalarku neposlala, pretože tlačí termín( do 20 apríla) a posudok dodá neskôr ... takže bakalarku sme vytlačili dali zviazať a podali. A ostáva nám len dúfať , aby to dobre dopadlo . To isté tvrdí aj moja dcéra, že keď pôjde ďalej tak už nie tu v SR. Prajem Tvojej dcére veľa úspechov , nech bez problémov ukončí školu a nech má menej zlých a viac tých dobrých dní, ktoré jej dodajú chuť ,, popasovať sa so životom,,,


PS. teraz syn čaká na UKF na vyjadrenie druhej p.školiteľky
ďakujem všetkým aspoň trošku sa mi uľavilo keď som sa mohla takto ,, vypísať,,

IVETAN
Deganova
18.04.12,09:15
... závidím.... a zároveň blahoželám...
lujza.j
18.04.12,09:36
Babinka, gratulujem a tešííííím...... 6D stískanec...
lujza.j
18.04.12,09:37
od leta všetky deti....aj do 5r
lujza.j
18.04.12,09:38
kukučka
18.04.12,09:43
Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým. :)
Hansa
18.04.12,09:49
Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým. :)

-a keď takto niekto žije, ostatní sa na neho dívajú ako keby padlo z jahody:)
/vieme svoje/
-ale inak by som súhlasila!
Zitulda
18.04.12,09:52
Cmuk:) a tak Ti treba ...babinka.:) Ja musím čakať béééé béééé bééé:)
trisestri
18.04.12,09:58
take hlupe kecy,ktore maju u chorych este nabudit pocit viny-poznam kopec loudi plnych zavisti,hnevu a pod a su zdravy ako repa a opacne-treba namiesto hluposti trochu odbornej literatury prestudovat
lujza.j
18.04.12,10:01
Základný omyl alergika: škodí mi breza, mačka, peľ a čo ja viem čo ešte. Mal by si položiť otázku, prečo to neškodí iným, ale práve jemu. A sme doma, mal by si očistiť nielen telo, ale aj dušu. Odpustiť staré krivky a žiť dnes, nie v minulosti. Rozdávať úsmev a lásku, nie frfľanie a kritiku. A namiesto správ/samé krimi, teda negatíva si radšej pustiť príjemnú hudbu. A večer ísť na prechádzku. Pekný deň všetkým. :)
fúha to aká terapia:eek: hlavne ked je nie niekto alergik, alebo nebodaj až astmatik už v plienkovom veku....
terezamaria
18.04.12,10:08
Podáva sa obedňajšia káva, dobrá, silná. Pekné popoľudnie všetkým.http://www.vychytane.sk/filesystem/small/image/201001/3939-0-srdiecko-v-kave.jpg
lujza.j
18.04.12,10:12
Tchýně vaří v kuchyni guláš.
# # Malý domácí kocourek se přitulí k noze
# # a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
# # Tchýně ho odtlačí nohou.
# # Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
# # Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne ho do kouta.
# # V zápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu
# # a tchýně říká:"Uvařila jsem výborný guláš jen pro
# # tebe,"
# # a nabere plný talíř. Ještě než zeť začne jíst,
# # přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
# # Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
# # Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi
# # a
# # nedýchá.
# # Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Tak otrávit jste
# # mě
# # chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po hubě,
# # tchýně letí do kouta.
# # Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině
# # lakomá
# #


... kludný deň dnes vám prajem..ja dnes nebudem mať kludný deň, lebo nášmu starostovi by som zatočila krkom..máme tu krásne ,25 ročné brezy a on ich dá vyťať!!...vlani dal vedľa frekventovanej bočnej cesty navoziť kopec hliny, vraj, aby sa mali deti kde sánkovať a dnes dal vyťať brezy, ktoré vedľa tej cesty rástli 25 rokov...priestor od cesty ku kopcu je asi 1.5 metra a druhá strana kopca,asi 3 metre je breh potoka...toto už je aký rozum??..a na otázku, prečo dal vyťať stromy, tak vraj alergici sa sťažovali...a čo povedia alergici, keď z jednej strany dediny bude slnečnica a z druhej repka olejka, to nevedel...
pepsi, my máme pár,fakt pár metrov od baráku tie "semeniace" topole už sú tu cca. cez 30r sadil ich ešte otec mojho chlapa, aj ked tie samotné chumáče nie su alergénne, ale sú nosičmi:( a celkovo je to nepríjemné...ani za toho boha ich vyťať, aj svetla by sme mali viac hlavne tí čo bývajú dole...ked som to vybavovala dokonca, že sa aj niečo spisovalo, že nedá sa, že pozemok nepatrí MČ:eek:. tak ich pred pár rokmi opílili iba na také pahýľe, ale ked sa to nerobí pravidelne oni dorastú ako teraz. z druhej stany domu bola tiež breza, ale tak blízko nasadená, že ked by si otvorila okno tak ťa vyfackajú konáre:mad: tú vyťali asi pred tromi rokmi, možno konečne preto, že nám tu býva prominentné zviera:D
škoda vašich stromov, myslím že to nebolo také kritické.....že by ste tam mali tiež nejakého alergéneho prominenta:D
trisestri
18.04.12,10:31
presne tak,ako keby dakto napisal ze onkologidke ochorenie clovek ziskal,lebo si malo spieval
Zitulda
18.04.12,10:31
lujza.j
18.04.12,10:34
iba.....:mad: http://www.topky.sk/cl/10/1307270/Exmoderator-Zitny-stravi-dva-roky-v-base--Co-ho-tam-caka- dúfam, že mu to tam dajú vyžrať..... alebo aspoň "gumenú pěst do řiti".....
trisestri
18.04.12,10:37
on bude protekcny väzen
trisestri
18.04.12,10:38
vsak nech vam vysadia ihlicnany,aspon budete mat sisky
Indeed
18.04.12,10:48
ma to niečo do seba, ja som poznal jednu fakt neprijemnu osobu a ta mala atopicky ekzém, alebo čosi podobné..
Indeed
18.04.12,10:54
Nenamýšĺajte si , že Žitný pojde do "tvrdej basy " , medzi nejakých lotrov.

Väzenie s minimalnym stupňom ostrahy zahrňa o.i. aj prácu na stavbach, pri vystavbe diaľníc, na poli,
pri živelných pohromách a p.

Teda p.Žitný sa zúčastní pracovného nasadenie aké bežne zažívajú slovenskí občania , rozumej neurodzené osoby,
ktoré nemali to šťastie aby sa narodili so zlatou lyžičkou v ústach.

Okrem fyz. vyčerpania a zopár mozoĺov na dlaniach, mu nič nebezpečné nehrozí.

Ja mu to plne prajem !

A nielen jemu, ale všetkým tým, čo nezažili riadnú fyzickú makačku, kde sa človek cíti ako otrok pri výstavbe pyramíd...
pavol54
18.04.12,10:56
iba.....:mad: http://www.topky.sk/cl/10/1307270/Exmoderator-Zitny-stravi-dva-roky-v-base--Co-ho-tam-caka- dúfam, že mu to tam dajú vyžrať..... alebo aspoň "gumenú pěst do řiti".....
Takže už vieme akú cenu má ľudský život 2 roky keď to zhmotníme tak priemerná mzda x 24 mesiacov, len mám teraz dilemu či sa do ceny zarátajú aj odvody do poisťovní to je cca 20 000€. No to je hanba jeden pán by povedal fuj,fuj,fuj. Tú pesť nemazanú
pavol54
18.04.12,10:59
Nenamýšĺajte si , že Žitný pojde do "tvrdej basy " , medzi nejakých lotrov.

Väzenie s minimalnym stupňom ostrahy zahrňa o.i. aj prácu na stavbach, pri vystavbe diaľníc, na poli,
pri živelných pohromách a p.

Teda p.Žitný sa zúčastní pracovného nasadenie aké bežne zažívajú slovenskí občania , rozumej neurodzené osoby,
ktoré nemali to šťastie aby sa narodili so zlatou lyžičkou v ústach.

Okrem fyz. vyčerpania a zopár mozoĺov na dlaniach, mu nič nebezpečné nehrozí.

Ja mu to plne prajem !

A nielen jemu, ale všetkým tým, čo nezažili riadnú fyzickú makačku, kde sa človek cíti ako otrok pri výstavbe pyramíd...
ak sa mu "náhodou" nepodarí dostať na nejakú sólo pracovnú činnosť
Dav
18.04.12,11:00
vitaj medzi babkami :) nech sú zdraví a v poriadku :) cmuk
pepsikova
18.04.12,11:08
pepsi, my máme pár,fakt pár metrov od baráku tie "semeniace" topole už sú tu cca. cez 30r sadil ich ešte otec mojho chlapa, aj ked tie samotné chumáče nie su alergénne, ale sú nosičmi:( a celkovo je to nepríjemné...ani za toho boha ich vyťať, aj svetla by sme mali viac hlavne tí čo bývajú dole...ked som to vybavovala dokonca, že sa aj niečo spisovalo, že nedá sa, že pozemok nepatrí MČ:eek:. tak ich pred pár rokmi opílili iba na také pahýľe, ale ked sa to nerobí pravidelne oni dorastú ako teraz. z druhej stany domu bola tiež breza, ale tak blízko nasadená, že ked by si otvorila okno tak ťa vyfackajú konáre:mad: tú vyťali asi pred tromi rokmi, možno konečne preto, že nám tu býva prominentné zviera:D
škoda vašich stromov, myslím že to nebolo také kritické.....že by ste tam mali tiež nejakého alergéneho prominenta:D..

..lui, ak sa dobre prizrieš ,keď budú brezy preč, bude tam kopec na sánkovanie..z jednej strany potok, z druhej cesta, z tretej kontajner na sklo(tesne za ním parkovisko) a zo štvrtej stĺp obecného rozhlasu-presne v strede zjazdu z kopca!!...čistý bulo rozhodol, že tam sa budú decká sánkovať!!...len niekto potreboval drevo..
pepsikova
18.04.12,11:13
http://www.porada.sk/image.php?u=27920&dateline=1209458912

Dav (http://www.porada.sk/member.php?u=27920) 8 Minutes Ago #6912 vitaj medzi babkami :) nech sú zdraví a v poriadku :) cmuk



http://www.porada.sk/image.php?u=76816&dateline=1327843658

Zitulda (http://www.porada.sk/member.php?u=76816) 1 Hour Ago #6900 Cmuk:) a tak Ti treba ...babinka.:) Ja musím čakať béééé béééé bééé:)



http://www.porada.sk/image.php?u=160313&dateline=1281366287

lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313) 1 Hour Ago #6898 Babinka, gratulujem a tešííííím...... 6D stískanec...



http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Deganova (http://www.porada.sk/member.php?u=53804) 1 Hour Ago #6896 ... závidím.... a zároveň blahoželám...



http://www.porada.sk/image.php?u=37436&dateline=1310376931

erzet (http://www.porada.sk/member.php?u=37436) 2 Hours Ago #6894 Blahoželám všetkým čo sa o to zaslúžili.



http://www.porada.sk/image.php?u=170937&dateline=1289585536

Kvaka (http://www.porada.sk/member.php?u=170937) 2 Hours Ago #6890 Gratulujem, pepsi, to ktorý z tvojich hadov ti takéto radosti robí?



http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

maja (http://www.porada.sk/member.php?u=305) 2 Hours Ago #6889 Blahoželám babičke !



http://www.porada.sk/image.php?u=5424&dateline=1231579790

Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424) 2 Hours Ago #6888 Pepsi, gratulírujem budúcej babine


...ďakujemeee...maminke môjho vnúčatka ukážem, keď príde, vaše priania a synko že:sa pýšiš, čo??..(to je asik oneskorený darčok k minuloročnej mature))...tešímteším...
pepsikova
18.04.12,11:15
...kurňa a je že prečo jáá nemám ekzém a alergiu, ked to má 3/4 dediny!!..hm, ktohovie..
Tweety
18.04.12,11:17
Takéto správy sú najkrajšie. Tešujte sa spoločne, byť babinou je super
trisestri
18.04.12,11:28
...a práve ma potešilo ...moje vnúčatko...od najmladšieho decka...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5jCL8sGDwf_1B6erg3upcbX9RkMB30 Awnc0LjCM4p8AXmHro6
lujza.j
18.04.12,11:58
nechystá tam tak nenápadko akože niečo postaviť....lebo dnes sú miesta kde by som si myslela, že nikdy nič a predsa sa tam niečo v trepe....
kukučka
18.04.12,12:02
fúha to aká terapia:eek: hlavne ked je nie niekto alergik, alebo nebodaj až astmatik už v plienkovom veku....

1, vyskúšaná
2, asi má to dieťa rodičov: ako žijú, stravujú sa, atď
lujza.j
18.04.12,12:03
ako vieš že máme pred domom šišky ale odkial, nechápem... :-O
lujza.j
18.04.12,12:12
1, vyskúšaná
2, asi má to dieťa rodičov: ako žijú, stravujú sa, atď

"dieťa" má 37r, od 1/2roka života ešte vtedy na syntofiline..... teraz už moderné astmatické lieky....rodičia?otec zomrel na leukémiu, ked "dieťa" malo 5r.....matka žije.....
no nič to...... každý z nás si rôzne veci odôvodní inak...... alebo ako sa mu to hodí....
ewita888
18.04.12,12:28
to je krááásne.. úžasné.. gratulujem, aj babke čakateľke.. :-))
lujza.j
18.04.12,12:32
pavol54
18.04.12,12:41
a už je komplet menu, aj zákusky a aj koláče údené, no lujza polepšila si sa
kukučka
18.04.12,12:44
kniha MUDr. M. O. Bruker (http://www.martinus.sk/knihy/autor/MUDr-M-O-Bruker/) Jak se zbavit alergie

Úryvok:
"...Většina pacientů si skutečně myslí, že stanovením diagnózy ,,alergie'' byla odhalena nemoc. To je ale těžký omyl. Nejhorším následkem těchto mylných představ je konečné rozhodnutí nemocného, že jeho nemoc je neléčitelná. Neboť se domnívá, že alergie je příčinou jeho nemoci a že má zrovna tu smůlu, že je alergický. A protože alergii pokládá za něco, co právě on má, logicky ji pokládá za neléčitelnou. Tak se stane, že většina vidí alergii jako něco nepozměnitelného, právě jejich vlastního, s čím se musejí jako součástí své podstaty smířit a vyrovnat.
Alergie ovšem není nic vrozeného, nic, co by bylo dáno předem jako součást nezměnitelné nešťastné přílohy života, nýbrž je alergická reakce získaná. Nemocný alergií byl tedy před získáním alergie zdráv a je tudíž také znovu léčitelný. Tím je zároveň jasné, že přesně vzato alergie nemůže být příčinou onemocnění, ale pouze poskytuje vysvětlení toho, že někdo onemocněl nebo jinými slovy: každá alergie má příčiny. Alergie tedy není nemoc, ale sama představuje poruchu, která má své příčiny..."
pavol54
18.04.12,12:45
Zaujímalo by ma akú majú pracovnú dobu nami volení zástupcovia, keď tu jeden pravidelne vstupuje v dobe pracovnej alebo žeby z vlaku s notebokom na kolenách?
lujza.j
18.04.12,13:02
Zaujímalo by ma akú majú pracovnú dobu nami volení zástupcovia, keď tu jeden pravidelne vstupuje v dobe pracovnej alebo žeby z vlaku s notebokom na kolenách?
ja si myslím , že žiadnu... alebo, že by chudáčkovia boli stále v práci.... len byť v práci ešte neznamená že niečo robia....:D
lujza.j
18.04.12,13:10
kniha MUDr. M. O. Bruker (http://www.martinus.sk/knihy/autor/MUDr-M-O-Bruker/) Jak se zbavit alergie

Úryvok:
"...Většina pacientů si skutečně myslí, že stanovením diagnózy ,,alergie'' byla odhalena nemoc. To je ale těžký omyl. Nejhorším následkem těchto mylných představ je konečné rozhodnutí nemocného, že jeho nemoc je neléčitelná. Neboť se domnívá, že alergie je příčinou jeho nemoci a že má zrovna tu smůlu, že je alergický. A protože alergii pokládá za něco, co právě on má, logicky ji pokládá za neléčitelnou. Tak se stane, že většina vidí alergii jako něco nepozměnitelného, právě jejich vlastního, s čím se musejí jako součástí své podstaty smířit a vyrovnat.
Alergie ovšem není nic vrozeného, nic, co by bylo dáno předem jako součást nezměnitelné nešťastné přílohy života, nýbrž je alergická reakce získaná. Nemocný alergií byl tedy před získáním alergie zdráv a je tudíž také znovu léčitelný. Tím je zároveň jasné, že přesně vzato alergie nemůže být příčinou onemocnění, ale pouze poskytuje vysvětlení toho, že někdo onemocněl nebo jinými slovy: každá alergie má příčiny. Alergie tedy není nemoc, ale sama představuje poruchu, která má své příčiny..."
http://www.imuno-alergo.sk/alergia/
lujza.j
18.04.12,13:11
dakujééém....:)
Kvaka
18.04.12,13:13
lujza.j
18.04.12,13:16
Terezka maliny, pre teba....:)
lujza.j
18.04.12,13:18
pepsikova
18.04.12,13:32
...ďakujeme všetci traja...veľmi moc:)
pepsikova
18.04.12,13:34
..kuwník, lui, tá palacinka by ešte bola?..jednuuu prosííím...
terezamaria
18.04.12,13:48
Lui je vždy dobrá a dáva tu dobré papaníčko....Lui za tie maliny Ti posielam cmuk na líčko...moje najobľúbenejšie ovocie
lujza.j
18.04.12,15:51
trisestri
18.04.12,16:28
iba ak jeden za troch,alebo traja v jednom
pepsikova
18.04.12,16:52
..luiii čo robí čoklíško?..dávno si nič nepísala...žeby začal poslúchať?..a fotečky nejaké by neboli?..daaaj!!!...
pepsikova
18.04.12,17:06
..a ja dám jednu aktuálnu z pobdného lietania:..no dobre, tak dve..šarkan hviezdil medzi svojimi láskami, Taruškou a Lilinkou...Lili je dáma, tá sa prechádza,Taruška je šarkan v sukni...
misoft
18.04.12,17:33
A povolenie na výrub mal? Nie? Trestné oznámenie na neho!
misoft
18.04.12,17:34
No pepsi: toto si zarámuj - babka :D:D:D
misoft
18.04.12,17:35
Nesprávna informácia z MV: všetky musia mať! Jedna osoba = jeden cestovný doklad!
misoft
18.04.12,17:39
Napríklad moderovanie väzenského pracovného procesu :D
buchač
18.04.12,18:00
DVE fotečky ???....hm ....vidím viacero , presnejšie šesť som napočítal , no môžem sa aj mýliť........
jozka56
18.04.12,18:06
parádne fotečky havinkov, aj ja by som pricapila, ale v tom mojom novom mobile-debile ešte neviem fotkovať:D