srska
18.04.12,20:21
Zaujímalo by ma akú majú pracovnú dobu nami volení zástupcovia, keď tu jeden pravidelne vstupuje v dobe pracovnej alebo žeby z vlaku s notebokom na kolenách?máš na mysli toho mr 龍 ? :D
Dav
18.04.12,18:24
Wendynka v pelechu
tuta
18.04.12,18:25
riadne priestranný pelech :-)))
jozka56
18.04.12,18:26
Aká je zlatá Wendynka, aj miestečko Ti nechala:) je krásna a múdra, veď kto by ju zohrieval.
lujza.j
18.04.12,18:29
..luiii čo robí čoklíško?..dávno si nič nepísala...žeby začal poslúchať?..a fotečky nejaké by neboli?..daaaj!!!...
pepsi nestíham niekedy ani premýšľať....striedam sa s deckom, ked má dennú ja mám dov. ako dnes a zajtra+ vozím ju do roboty aj z roboty kedže si roz*ebala káru, lebo včera bolo "mamíííí hodila by si ma? alebo mi požičaj:eek:".je to stále čertisko mršné,rýchle, neposlušné, ale milučké...už mení srsť za dospelácku....musím stiahnuť nejaké foto od decka. už trošku aj sám doma, ked je všecko ok /inak ani ešte nebolo/vychválim dám piškotik...ciky a kaky sa už pýta...v noci už nechodíme....čo je pre mňa naj super lebo som bola z toho KO:( ale na čom sa strašne rehoceme tak reaguje na jednu reklamu čo teraz beží na tipos ako tam pani stiera tú dlážku a spieva, tak to už "spieval" s ňou, poprípade uteká k telke a kuká zlava sprava.... v piatok ideme vetošovi tak ho odváži, som zvedavá či štandardne priberá, čo si myslím že áno...uvidím
lujza.j
18.04.12,18:30
je fajn, že sa má s kým vyblázniť....
pepsikova
18.04.12,18:42
...máme inteligentné psíky..šarkan miluje správy na ta3..drieme s jedným otvoreným očkom pri nich...aj sultána môže...pozdrav decko..
srska
18.04.12,18:59
horor - miláčik lustruje astru1, astru3, eurobird, .....:D satelit 1. deň online:D
wagner
18.04.12,19:05
horor - miláčik lustruje astru1, astru3, eurobird, .....:D satelit 1. deň online:D

Ja mám ešte aj astru2 a thor. Ak jej bolo málo, požičiam.:D
lujza.j
18.04.12,19:06
dík, pozdravím...ty pozdrav budúceho "tatika":)
srska
18.04.12,19:20
Ja mám ešte aj astru2 a thor. Ak jej bolo málo, požičiam.:Dzajtra skúsim nastaviť ďalšie id na tv:D
Zitulda
18.04.12,21:06
Krásny výraz:)"Foťkovať"...ako káva s malým pokecom je " labdžokáva":)
AlaNR
18.04.12,21:26
Viaceré sa nájdeme:

Som žena, beriem to.
Tlačím dvere na ktorých je jasne napísané "ťahať".
Ešte viac sa smejem, keď sa snažím vysvetliť prečo sa smejem.
Vstúpim do izby a zabudnem čo som vlastne chcela.
Keď počítam potrebujem na to prsty.
Keď ma niečo bolí, tajím to pred tými ktorých ľúbim.
Hovorím "je to na dlho, som v pohode" aj keď to tak nie je.
Vždy sa snažím rýchle niečo spraviť kým nepípne mikrovlnka.
Mám chyby, ale som hrdá na to, že som žena. :)
hnedoočka
19.04.12,04:28
sedí...
buchač
19.04.12,04:37
...hm , že viaceré ?????......skoro všetky ...:-) :-):-)
Hansa
19.04.12,05:07
-prosím o pomoc: včera vo večerných TV novinách /neviem či na markíze alebo na joj/ bola správa o astrológovi z Čiech, ktorý prišiel do Bratislavy. Potrebovala by som jeho meno. Ďakujem!
Indeed
19.04.12,05:14
..keby len ženy...
Indeed
19.04.12,05:15
Astrologia je paveda.
pepsikova
19.04.12,05:39
...dobré ráno vám a pohodu dnes vám prajem...káva je na stole, čajík sa varí a šarkan sedí ako bezdomovcov pes pod stolíkom a čaká- asi, kedy vypadne nejaké písmenko z klábosnice...čo teda dlho trvať nebude, lebo hnusoba je pokazená a treba mi ísť kúpiť novú....ale dostane rožok s maslom, aj syr, potvor nenajedený...pozdrav letí Vieroč-ten čaj už je na stole, aj alabutovi, chcela by som vedieť, ako mu rastie rukola..a si tak...
...pepsi light-(ako bolo včera Erzetom pomenované moje vnúčatko ), sa má dobre...
majka 62
19.04.12,05:54
pepsi blahoželám a teším sa s tebou :)) prajem budúcej mamine a drobčekovi veľa zdravíčka
DanielaSL
19.04.12,06:00
Dobré ránko všetkým...mačiatko, čo ku nám chodí na vykrmovanie sa začína osmeľovať...ale mäsovú kapsičku nezjedlo ....:confused:

http://nd04.jxs.cz/004/009/b9dad2a00b_75376451_o2.jpg pochutnajte si ......
VieraPopluharova
19.04.12,06:02
Pepsi,

vďaka dnes som z postele už od 6,00 - robia nám na prístavbe strechu, a včera som sa sama na seba naštvala, išla som učtovať a že urobim si všetko nech mám pokoj, dávno som nemala zahr. f. a včera jeden registr. podľa §7 a druhý samozdanenie, tak som sa osprostela, že nakoniec som vytiahla mudre knižky a do 3,00 v noci som si kreslila šibeničky:confused:,ale aspoň som sa to naučila :),nuž čo aj brunete občas dojde rozum:D:D:D
pepsikova
19.04.12,06:15
Pepsi,

vďaka dnes som z postele už od 6,00 - robia nám na prístavbe strechu, a včera som sa sama na seba naštvala, išla som učtovať a že urobim si všetko nech mám pokoj, dávno som nemala zahr. f. a včera jeden registr. podľa §7 a druhý samozdanenie, tak som sa osprostela, že nakoniec som vytiahla mudre knižky a do 3,00 v noci som si kreslila šibeničky:confused:,ale aspoň som sa to naučila :),nuž čo aj brunete občas dojde rozum:D:D:D..(som tiež brun a samozdanenie mi nič nehovorí)

..mojík, lepšie neskoro, ako nikdy- ten rozum, myslím...no a po tak užitočne strávenej noci si zaslúžiš niečo lepšie, ako čajík...takéto:


http://www.chocolate.com/dimages/product_images/5534-one-pound-connoisseur-collection_275x275.jpg
pepsikova
19.04.12,06:19
http://www.chocolate.com/dimages/product_images/12218-12-croissants_260x260.jpg..takéto fajnové kroisantíky som našla po ceste za čokoládkami, tak posielam ku desiatovej káve..páči...
DanielaSL
19.04.12,07:11
mňam, mňam
DanielaSL
19.04.12,07:11
Sa tešííííím...konečne v skalke začína kvitnúť prvý kvet..... a Oskárek sa objavil....
trisestri
19.04.12,08:06
to ten den pekne blbo zacina,rano ma zobudili neznesitelne krce lytka,potom v obchode som dostal priserne bolesti do nohy,takze pri vydavani ani neviem ci ma pokloadnicka osmekla o 80 centov,alebo my pri pokladni vypadli.
Tweety
19.04.12,08:19
to ten den pekne blbo zacina,rano ma zobudili neznesitelne krce lytka,potom v obchode som dostal priserne bolesti do nohy,takze pri vydavani ani neviem ci ma pokloadnicka osmekla o 80 centov,alebo my pri pokladni vypadli.
Radšej ratuj zdravie, čo tam po cenťákoch, tie boli aj budú.:)
trisestri
19.04.12,08:30
co uz poratujem ked noha nechce posluchat a to som s nou nachodil furu kilometrov,kde iny autom,ja pesi-pokial to nebolo dalej ako 5 km
pepsikova
19.04.12,08:57
..no, to je to spávanie na boso...choď k lekárovi, nyježe si sám začneš ordinovať od bolesti...a veru, centy boli aj budú, len zdravia bude pomenej..
trisestri
19.04.12,09:46
ked net takeho doktora,tych ortopedov co mame tak na zaplakanie a chondrosulf ten volnopredajny vyjde aj tak za menej ako na predpis-maloco ine predpisu
Zitulda
19.04.12,09:48
Stina (http://www.porada.sk/member.php?u=5238) 09:03, 24th Feb 2012 #1501 začať deň s úsmevom je skvelé. Krásny deň
Je to pravda, že najkrajšie sa deň žačína s úsmevom. Mne sa dnešný začal s úsmevom od ucha - k uchu a s radosťou v duši. Počasie pekné, emaily krásne, aj srandičky - proste príma deň, ale iba pokiaľ som zo zvedavosti nepozrela pár uzamknutých tém...plač nasledoval.
Ale život ide ďalej a dnes je už štvrtok poobede...pekný dník želám každému a potešte sa pridaným vídeom:
http://www.mojevideo.sk/video/adc0/psik_menom_jesse.html
Ešte dobre, že naši štvornohí miláčikovia sú príma a vedia nám spríjemniť deň a po plači navodia úsmev:)
lujza.j
19.04.12,09:56
dnes ma "potešilo",že kedže v obchodíku oproti v mojemu baráku nemali ráno okolo 7h ani jeden tmavý rožok, som doma vytasila pekárničku, šupla vodu+ zmes, zapnem a tá mrcha nemieša-zas pokazená, prvá mi upiekla 4 chleby, táto mala rok v septembri, takže zase napchať do krabice a šup do servisu.vrrrrrrr.....:mad: takže odišli tie tiahla čo mi minulý týždeň vyrazili poistky tak, že som ich musela nahadzovať tú poistku čo je schodisku. sa móžem vyprdnúť na značky....
ale fakt ma potešilo, že som si z malým schrupla cca. do 11h on ešte dlhšie...do toho nám hrali zbíjačky od vedla z brány, asi si robia hangárový byt bez priečok:eek: takže som si našrobovala štuple do uší + škraboška na oči:D
pavol54
19.04.12,09:57
minule som počul vtip po tráve sa nechodí po tráve sa smeje. Ale aj dobrou náladou sa dá deň zvládnuť
Dav
19.04.12,10:07
magnézium
Zitulda
19.04.12,10:21
jéééj, ono ma huplo sem,ale aj tak dobre:) ... Pavol vieš, že sa na tráve smeje najlepšie?...keď je počuť trávu rásť...žmurk :)
VieraPopluharova
19.04.12,11:05
Mne sa zblaznili všetci klienti dnes, všetci chcú , že ako vychádza DPH - zoženiem ešte doklady....a ja som čo ? Nechcem povedať, že som somár, ale asi som keď im to trpím...:mad::mad::mad:
pavol54
19.04.12,11:17
ano?
Deganova
19.04.12,11:17
Dnes mi cestu do práce spríjemnili takými 2 malí zasrani... išli oproti mne a jeden hovorí tomu druhému - vieš že ten Miloš je fakt sprostý, on má ten intekváč len 160 a ten druhý sa ho pýta: a koľko má byť a prvý chalan mu na to 780... mala som čo robiť, aby som sa nerozrehotala na celé kolo a do práce som prišla dobre naladené a vysmiata ako lečo...
AlaNR
19.04.12,11:25
So naštartovaná ako vétrieska :( vrrrrmmmm
Rozbehli sme tento rok predaj do čiech, teraz som si krvopotne kontrolovala na internete všetky registrácie DPH na zákazníkov, cca 50 ich je... to by ešte bolo v poriadku, faktúry sú za prvé tri mesiace vystavené dobre.

Ale apríl............ jáááj volakoho by som zmačkla pri ohryzku.... :mad::mad::mad:
Plátca neplátca, DPH sem-tam hore-dole, šak hlavne, že faktúra je vystavená!
V jednej faktúre plátcovi DPH aj položky s DPH aj bez....
Krížom krážom...
Ale všetci sú ANDELI!!! Nemôžeš nikomu nič povedať, lebo ťa zožerú.......
Chcem frťana, lebo ma šlak trafí! Tlak 400 na 200:mad:
Ivana Š
19.04.12,11:29
O faktúrach mi hovor svoje - jeden mi doniesol ručne vypísané - to mi samozrejme nevadí,
keby bola v poriadku
ale text - fakturujem Vám nasledovne a uvedená suma, dátum len vystavenia faktúry a spôsob zaplatenia - do vlastnej ruky :D
lujza.j
19.04.12,11:37
So naštartovaná ako vétrieska :( vrrrrmmmm
Rozbehli sme tento rok predaj do čiech, teraz som si krvopotne kontrolovala na internete všetky registrácie DPH na zákazníkov, cca 50 ich je... to by ešte bolo v poriadku, faktúry sú za prvé tri mesiace vystavené dobre.

Ale apríl............ jáááj volakoho by som zmačkla pri ohryzku.... :mad::mad::mad:
Plátca neplátca, DPH sem-tam hore-dole, šak hlavne, že faktúra je vystavená!
V jednej faktúre plátcovi DPH aj položky s DPH aj bez....
Krížom krážom...
Ale všetci sú ANDELI!!! Nemôžeš nikomu nič povedať, lebo ťa zožerú.......
Chcem frťana, lebo ma šlak trafí! Tlak 400 na 200:mad:
http://www.richardmax.sk/site_content/01_3D_Graphics/Slivovica_RULEZ.jpg
AlaNR
19.04.12,12:04
Lujzi díky, obidva na ex, rýchlo za sebou!!!
trisestri
19.04.12,12:24
srska
19.04.12,12:29
dnes potešilo: skrečovaný "zápas" so slsp zo strany slsp - naše námietky akceptovali a pochybenia priznali
srska
19.04.12,12:47
a že ba je veľkomesto:

.... "Prípad hneď v stredu nahlásili polícii. Keďže nebol v práci policajt, ktorý má na starosti takéto prípady, Janovic s manželkou dnes predpoludním opäť pôjde na policajnú stanicu, aby opísal, čo sa udialo."....

zdroj: http://www.sme.sk/c/6344079/spisovatela-janovica-zbil-ficov-exporadca-machala.html
Ivana Š
19.04.12,15:24
Mne sa zblaznili všetci klienti dnes, všetci chcú , že ako vychádza DPH - zoženiem ešte doklady....a ja som čo ? Nechcem povedať, že som somár, ale asi som keď im to trpím...:mad::mad::mad:

taký jeden mi dnes ešte priniesol doklady
lebo sa mu zdala vysoká daňová povinnosť
chce ich tam mať a sú obhájiteľné, takže ich dám, aj podpísal
ale hnusia sa mi, smrdia samá cigareta
(nechcem sa týmto dotknúť fajčiarov :) )
pepsikova
19.04.12,17:06
to už sú policajti sortírovaní pre každý prípad zvlášť?..to je zaujímavé...a svinstvo je už to, že silnejší napadol slabšieho,dôchodcu...ale čo sa čudujeme v dnešnej dobe..
lujza.j
19.04.12,18:39
misoft
19.04.12,18:46
Jiří Grygar
misoft
19.04.12,18:56
1 Hour Ago #7066 to už sú policajti sortírovaní pre každý prípad zvlášť?..to je zaujímavé...a svinstvo je už to, že silnejší napadol slabšieho,dôchodcu...ale čo sa čudujeme v dnešnej dobe..



Náááá dzífče, čo to nepoznáš? Dostal si po hube? Dvere č.1. Dostal si do zubov? Dvere č.2. Zlomili ti ruku? Dvere č.3, Zlomili ti nohu? Dvere č.4. Rozbili ti gebuľu? Dvere č.5. Kopli ťa do gulí? Dvere č.6. Zabili ťa? Dvere č. 00!
terezamaria
19.04.12,18:58
Lui, tuším taký veterník si kúpim v pondelok po diabetickej kontrole, nejedávam síce sladké, ale chuť je veľká :-)
trisestri
19.04.12,19:04
a ked nie si kamos alebo znamy pripadne zbohatlik tak ta vykopneme zo vsetkych dveri
lujza.j
19.04.12,19:13
ved deľba práce néééé?
lujza.j
19.04.12,19:13
Terezka ked vidím veterník vždy mi tečú slinky...len nie vždy chuť splní očakávania...
pepsikova
19.04.12,19:23
Náááá dzífče, čo to nepoznáš? Dostal si po hube? Dvere č.1. Dostal si do zubov? Dvere č.2. Zlomili ti ruku? Dvere č.3, Zlomili ti nohu? Dvere č.4. Rozbili ti gebuľu? Dvere č.5. Kopli ťa do gulí? Dvere č.6. Zabili ťa? Dvere č. 00!..

..joj, toto som nevedela..ja som bola len raz , asi 5 rokov dozadu , na polícii, jeden taký priťuťmelý bulo ma nas*al,nuž som sa rozkričala, až samotný najvyšší šéf budovy prišiel, plné plecia hviezdičiek mal a vraj-pani, čo tu kričíte,zavolám na vás políciu!!..som myslela, že sa zadusím od smiechu a on, vraj, čo sa smejem..no,zavolajte!!, ale hneď!...až keď si uvedomil, čo povedal, pekne ma pozval do kancelárie, kávou ponúkol a problém vyriešil....takže ja mám s políciou dobrú skúsenosť:)...no ale nemožem tvrdiť, že dojem mi vydrží do smrti, to je pravda!...
...mojík, a ktoré dvere sú pre "okradli ťa"?...
pepsikova
19.04.12,19:25
...luííí, s tebou sa nebudem kamošiť, vieš ty, čo sa mi zase bude snívať, keď len po kúštičku z tohoto zožespapkám?..vieeeš?...hovadiny samé:)
lujza.j
19.04.12,19:33
..

..joj, toto som nevedela..ja som bola len raz , asi 5 rokov dozadu , na polícii, jeden taký priťuťmelý bulo ma nas*al,nuž som sa rozkričala, až samotný najvyšší šéf budovy prišiel, plné plecia hviezdičiek mal a vraj-pani, čo tu kričíte,zavolám na vás políciu!!..som myslela, že sa zadusím od smiechu a on, vraj, čo sa smejem..no,zavolajte!!, ale hneď!...až keď si uvedomil, čo povedal, pekne ma pozval do kancelárie, kávou ponúkol a problém vyriešil....takže ja mám s políciou dobrú skúsenosť:)...no ale nemožem tvrdiť, že dojem mi vydrží do smrti, to je pravda!...
...mojík, a ktoré dvere sú pre "okradli ťa"?...
myslím, že to do budúcnosti lepšie nebude...staré kusy odchádzajú a tí "junior member" veľké terno neurobia.....:(
lujza.j
19.04.12,19:35
a že ba je veľkomesto:

.... "Prípad hneď v stredu nahlásili polícii. Keďže nebol v práci policajt, ktorý má na starosti takéto prípady, Janovic s manželkou dnes predpoludním opäť pôjde na policajnú stanicu, aby opísal, čo sa udialo."....

zdroj: http://www.sme.sk/c/6344079/spisovatela-janovica-zbil-ficov-exporadca-machala.html


bože ved ja toho magora čo ho mal napadnúť poznám..... mala som s ním nejakú tú slovnú výmenu.....
pepsikova
19.04.12,19:43
...zážitok z dnešného dňa....autor: Robin...
...dnes prišla mojej paničke návšteva...nezdala sa mi už tým, ako vystupovala z výťahu...dvere otvárala pomaličky, obozretne, akoby sa bála...aj sa veru mala čoho!..štekal som pekne ostro, zvysoka, hrôzostrašne, nech si nemyslí, že som len taký bársjaký o plot opretý oplotár!...panička návštevu pozvala dnu, bola to pekná pani, aj známa sa mi zdala, tak som zmiernil hlasitosť...ale bol som v strehu!..najprv vytiahla plyšáka, čuchol som, no, zdal sa chutný, potom balík piškót, to už bolo sľubnejšie....keď si sadli s paničkou ku káve, návšteva natiahla rúčku s piškotkami...no, nezoberieš, keď dávajú?..vyzerala bezbranne, tak som ju zobral na milosť a aby nepovedala, vzal som si piškotky z jej ruky..vyzerala potom veľmi šťastne...dal som sa aj pohladkať..pokiaľ baby klebetili, okoštoval som plyšáka, vnútornosti nič-moc, ale to už nabehla panička s revom "zabijem ťa" a šmarila plyšuľu aj s vnútornosťami do smetí...čo už s ňou, vypitvanou!...a tak som sa priplazil, nech mi ešte niečo dajú...návštevníčka ma pohladkala, pomojkala,(dala takú žuvaciu kosť zo špagátu, aj tú som načal) bola by ma aj vystískala, ale mala rešpekt, predsa len som nebezpečný...teda, tvárim sa tak!...no a keď sme šli potom návštevníčku vyprevadiť, dlho, predlho som pozeral za tým autom, stálo presne tam, kde kedysi, keď ma sem doviezli...chcel som ešte šteknúť, keď návštevníčka sadala do auta, ale rozmyslel som si to, bola ku mne milá, chcem, aby ešte prišla....moja panička ma pomojkala a povedala "poď, Robinko, ideme domkov"..zabudol som sa poďakovať za návštevu, no a keďže moje očká by už spali, poveril som paničku, nech to urobí za mňa..šteky-štek, milá kamarátka, príď zas, budem sa tešiť...tvoj kamoš Robin...
uct2007
19.04.12,19:46
Pepsi...Ty tak super píšeš !!!:)
VieraPopluharova
19.04.12,20:13
Ahojky všetci,

3 dni tu nebudem, idem si leštiť pancierik....:):D:)
trisestri
19.04.12,20:13
pozeram exoticky caj draci dych cinsky,pozriem vyrobcu a made in cechy
pepsikova
19.04.12,23:57
.."leštiť pancierik"- to je facelift, botox, alebo čo?..Vieroč, nikam, kde nechceš, nechoď..len tam, kde ti je dobre...a vráť sa..
pepsikova
20.04.12,00:07
pozeram exoticky caj draci dych cinsky,pozriem vyrobcu a made in cechy..

..šmarjá, tris, však posledný čínsky drak prišiel zožrať poslednú českú princeznú a bola taká chrumkavá, že ešte aj dych mu po nej voňal, no tak to česi speňažili...no:)
pepsikova
20.04.12,00:10
...dobré ráno strašneskorovstávajúcim, káva je na stole...(tá extrasorta, čo uspáva nad ránom:)
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/abd518fc.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--9.html)
pepsikova
20.04.12,05:50
..a dávam kávu pre usilovných..lebo ticho je tu, všetci asi kávičkujú u sita...a pohodu v piatok vám prajem...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/99046a6c.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/8.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decofeenoire.gif...a idem navariť dáky slniečkový lektvar na víkend...nech všetci oddychujú, ničnerobia,lehárujú, a tak...a leštia pancieriky...
DanielaSL
20.04.12,06:02
Pepsi a ja reku čo ma to v noci budilo...a to tvoje kávičkovanie nočno ranné .....:):rolleyes:
DanielaSL
20.04.12,06:07
Indeed
20.04.12,06:10
Grygar je astronom, nie astrolog.
Indeed
20.04.12,06:12
Oni su obidvaja dochodci, a obidvaja trochu švihnutí..
Indeed
20.04.12,06:15
Može byť , ale to je len zwei-klasse, niečo na sposob "bejvoč" by sa nenašlo ?
AlaNR
20.04.12,06:21
pepsikova
20.04.12,06:29
..v piatok o pol desiatej do práce???..ani sa nerozbehnem a je tu "padla"..a víkend...načo začínať?..
pepsikova
20.04.12,06:32
..takéto som dostala od mojej milej kamky..no čistý rehot!!..tak posielam, aby ste sa aj vy zasmiali...

Anglicko - šarišský slovník:
1. DO YOU SPEAK ENGLISH? - Znaš hutoric jak toten Bľer?
2. WHERE DO YOU LIVE? - A ty skadzi?
3. COME ON! - Ta idzeme na to, ne?
4. TOUCH ME... - Ulap me!
5. WHAT ARE YOU TALKING ABOUT? - Co dristaš?
6. CAN WE HAVE A BEER, PLEASE - Ta šturime po pifku, ne?
7. WHERE ARE THE TOILETS, PLEASE - Idzem srac!
8. I LIKE POTATOES - Birujem bandurky.
9. OH, HE IS SO HANDSOME! - Ta to jaky rendešny hlop!
10. BE COOL! - Netreba še šarpac!
11. CROSS OVER.- Zmignuc na druhy bok.
12. YOU ARE CRAZY! - Ta co ci rajbe už načisto?
13. I LOST MY MIND - Šalena ja bula.
14. WHAT A HOT WEATHER! - Psy jazyky vyvaľuju, abo kanykula!
15. WHERE WERE YOU? - Ta dze ši ty bul!
16. FINALLY, IT STOPS RAINING. - Už naverno prestalo peršec.
17. YOU MAKE ME ANGRY. - Ta ši me nasrall!!!
18. A PAIR OF SOCKS, OR STOCKINGS? - Zokňe, abo štrimfľe?
19. FATHER, YOU ARE HERE?- Tato,ta to ty to tu?
20. SOMEWHERE HERE - Dzeškaj tutaj.
21. DO NOT PUSH ME- Nedžub do mne!
22. I WAS MAD THAT I LOVE YOU- Šaľena ja bula, že ja ce ľubila..
23. I´M SICK- Dajak me nacahuje!
24. POUR ME- Ta uľej, ňe?!
25. DARK SIDE OF THE MOON- Cma jak v rici!
terezamaria
20.04.12,06:34
Fí-ha, po tom lekváre jak tá bosorka opeknela....
AlaNR
20.04.12,07:18
..v piatok o pol desiatej do práce???..ani sa nerozbehnem a je tu "padla"..a víkend...načo začínať?..

už to dneska musíme nejako dobúchať... darmo... nedá sa ináč... :D
trisestri
20.04.12,07:31
com sa najlepsie spi vtedy ked treba vstavat
buchač
20.04.12,07:36
...he , JA Ti dobúcham .......:-) :-)
buchač
20.04.12,07:37
....a preklad zo šarištiny do slovenčiny by si vedela ?????????????
pepsikova
20.04.12,07:48
...si predstav, že vedela...
srska
20.04.12,07:56
pepsi, doplním do slovníka:

26. where it is (Slovakia)? - sceš po pysku? :D
Kvaka
20.04.12,08:01
Oliwa
20.04.12,08:38
Ahojky všetci,

3 dni tu nebudem, idem si leštiť pancierik....:):D:)
Som netušila, že si korytnačka :eek:;)... a že to toľko trvá... :D
pepsikova
20.04.12,08:46
trisestri
20.04.12,08:50
http://aktualne.atlas.sk/za-ekzem-si-doplatite-400-eur-odkazali-poslanci-matkam-chorych-deti/slovensko/zdravotnictvo/


..pekné svinstvo...koľko rodičov má na doplatenie?..

ked uz kompetentym nezalezi ani na zdravi deti,na com im potom zalezi?/to fakt vsetko take zhnite ze len prachy,ksefty,tunely,moc a arogancia a znovu a atd a ze verejny zaujem je im totalne u riti?/
pepsikova
20.04.12,13:39
...ako je tu živo!..všetci sedia na terase, alebo plantážujú...tak idem upiecť tvarochový koláčik na večeru...
...pohodu vám prajem...
Ivana Š
20.04.12,13:45
Veronika, keby si doma mala to čo ja teraz :) tiež by si ušla
syn (13) si priviedol 3 kamarátov, že či môžu u nás byť
ja že môžu, ale potichu,
ale keď si toto predstavujú že sú potichu, ani si nechcem predstaviť, keď sú hluční :D
som vonku v záhrade, a len sem nakukujem či dáke kafo nebude :)
hubatá
20.04.12,14:25
Aj záhoráci sa v Anglicku nestratia: moje krstniatko keď nevedelo dačo po anglicky, stačilo ak to nahradila slovíčkom "oné, oneho" a angličania porozumeli....Vydala sa cez plot k susedom a má dnes 2 deti, takže "oneho" vždy stačilo k porozumeniu.
trisestri
20.04.12,14:43
ta to vsetci na zahradke ?
srska
20.04.12,14:45
ta to vsetci na zahradke ?všetci robia sv dph
AlaNR
20.04.12,14:48
Ja som si výkaz urobila už doobeda, poobede mi boli rozrobiť záhradu, a keď som sa dotrepala do záhrady s kýblikom cibuľky, že ju nastrkám, tak začalo poprchať, a potom lejak jak svet, asi 10 minút.
V záhrade čerstvé blatko, robiť sa nedá, asi mi aj zem "ubilo", paráda, budem rozbíjať kôru... :(
lujza.j
20.04.12,15:08
pekne si to......
misoft
20.04.12,15:21
Dvere č. 0 - ho*no vybavíš, ho*no dostaneš.
misoft
20.04.12,15:21
Sa vravelo (miesto staré kusy) - staré páky :D
lujza.j
20.04.12,15:27
mnáááám....
misoft
20.04.12,15:29
Anglicko - šarišský slovník:
1. DO YOU SPEAK ENGLISH? - Znaš hutoric jak toten Bľer?
2. WHERE DO YOU LIVE? - A ty skadzi?
3. COME ON! - Ta idzeme na to, ne?
4. TOUCH ME... - Ulap me!
5. WHAT ARE YOU TALKING ABOUT? - Co dristaš?
6. CAN WE HAVE A BEER, PLEASE - Ta šturime po pifku, ne?
7. WHERE ARE THE TOILETS, PLEASE - Idzem srac!
8. I LIKE POTATOES - Birujem bandurky.
9. OH, HE IS SO HANDSOME! - Ta to jaky rendešny hlop!
10. BE COOL! - Netreba še šarpac!
11. CROSS OVER.- Zmignuc na druhy bok.
12. YOU ARE CRAZY! - Ta co ci rajbe už načisto?
13. I LOST MY MIND - Šalena ja bula.
14. WHAT A HOT WEATHER! - Psy jazyky vyvaľuju, abo kanykula!
15. WHERE WERE YOU? - Ta dze ši ty bul!
16. FINALLY, IT STOPS RAINING. - Už naverno prestalo peršec.
17. YOU MAKE ME ANGRY. - Ta ši me nasrall!!!
18. A PAIR OF SOCKS, OR STOCKINGS? - Zokňe, abo štrimfľe?
19. FATHER, YOU ARE HERE?- Tato,ta to ty to tu?
20. SOMEWHERE HERE - Dzeškaj tutaj.
21. DO NOT PUSH ME- Nedžub do mne!
22. I WAS MAD THAT I LOVE YOU- Šaľena ja bula, že ja ce ľubila..
23. I´M SICK- Dajak me nacahuje!
24. POUR ME- Ta uľej, ňe?!
25. DARK SIDE OF THE MOON- Cma jak v rici!

26. where it is (Slovakia)? - sceš po pysku?
27. HELP ME! - Perše zaplac, potom uvidzime!
lujza.j
20.04.12,15:30
Kvaka
20.04.12,15:45
27. HELP ME! - Perše zaplac, potom uvidzime!
28. Wow! - Ci pana.
avalik
20.04.12,16:05
28. Wow! - Ci pana.

29. GPS - Gdze v Pi.i Som
buchač
20.04.12,16:16
29. GPS - Gdze v Pi.i Som

30. FUCKING YOU ? -
a. pri..... ci ?
b. poc .....
c. ...
d. ...
danushka
20.04.12,16:32
jáj bože!...sa rehocem :D...
misoft
20.04.12,17:09
31. How are you today? - Ešci ci nej**e?
terezamaria
20.04.12,17:13
Moja vnučka povedala, že je výborný....
srska
20.04.12,17:14
32. go home - cahaj do pi..
danushka
20.04.12,17:36
...sa nám tu chlapci dnes rozšantili... :D
srska
20.04.12,17:47
30. FUCKING YOU ? -
a. pri..... ci ?
b. poc .....
c. ...
d. ...fuckigdorf
misoft
20.04.12,17:53
33. Oh, no! - No do pi*i!
34. Goodbye - Tam su dzvere!
35: Oh, my God! - No do b*ha!
pepsikova
20.04.12,17:56
ta to vsetci na zahradke ?..

..ta to šicke na poľu?..
srska
20.04.12,17:58
36. it rains - padze abo ľabe
pepsikova
20.04.12,17:58
...rozmýšlam,čo s načatým večerom...drieme sa mi ako hangárovej kobyle pred krčmou, ale keď teraz padnem dole bruškom, o jednej budem hrkotať s kávou...nejde niekto na pivo?..som taký špikový guláš navarila, štípal ako kolera večná, pifčo by bodlo!...ale sama nejdem:)
srska
20.04.12,18:00
37. good idea - co ci j***?
misoft
20.04.12,18:03
38. Good work - I kuň bi to lepši urobel.
pepsikova
20.04.12,18:05
...sa nám tu chlapci dnes rozšantili... :D..

...šak to šicko šaľene vychodňare...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/uocgv7vz.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-sourire-rire-4.html)
srska
20.04.12,18:06
39. ex Minister of Finance of the Slovak Republic - toten šaľeny zo svidniku švidňika
misoft
20.04.12,18:07
zo svidniku - zo švidňika
srska
20.04.12,18:07
opravím :-)
buchač
20.04.12,18:08
......PCHE ..........radšej šaleny vychodňar , jak dzignutý/á ....že oný/á ....nuž tak , alebo ..????
misoft
20.04.12,18:08
...šak to šicko šaľene vychodňare...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/uocgv7vz.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-sourire-rire-4.html)
Šak mi šicke normalne, ľem ten švet šaľeny.
Indeed
20.04.12,18:23
Preklad v poradku, až na to,že še nehutori,že prestalo peršec, ale že prestalo padac.
trisestri
20.04.12,18:50
arizona
20.04.12,19:48
Predvecerom som tu pisala, ze som videla u jedneho veterinara 3 dnove levicatko,ktore bojovalo o prezitie...
Vcera,ked som bola s mojou cicou na kontrole po operacii som ho uz nevidela, bala som sa spytat co je s nim, myslela som, ze neprezilo.
Dnes pri citani sprav,som sa dozvedela, ze sa ho ujala sucka psika,pridaja ho a levik zije :)
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zaujimavosti/obetava-sucka-si-adoptovala-mlada-ktore-ju-raz-moze-zozrat.html
AlaNR
20.04.12,20:10
Predvecerom som tu pisala, ze som videla u jedneho veterinara 3 dnove levicatko,ktore bojovalo o prezitie...
Vcera,ked som bola s mojou cicou na kontrole po operacii som ho uz nevidela, bala som sa spytat co je s nim, myslela som, ze neprezilo.
Dnes pri citani sprav,som sa dozvedela, ze sa ho ujala sucka psika,pridaja ho a levik zije :)
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zaujimavosti/obetava-sucka-si-adoptovala-mlada-ktore-ju-raz-moze-zozrat.html

Nie je to náhodou na Bojnej a mama levíčaťa sa nevolala Nikita?
AlaNR
20.04.12,20:12
Nastáva nám deň D, zajtra s kamoškou organizujeme burzu všetkého možného.
Na počudovanie dosť predávajúcich sa prihlásilo. Dúfam, že snami nepraskne kulturák.

Ak niekto pôjdete cez Zbehy, srdečne pozývam!
hnedoočka
20.04.12,20:13
pepsikova
21.04.12,02:12
....krásne sobotné ráno vám prajem...káva je na stole,šarkan ešte spí, vtáčiky koncertujú opreteky,nevadí im, že je ešte tma...tak vám aspoň pohodu a oddych prajem na celý deň dnes....
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/0bccb47e.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--10.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco19_1.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco26.jpg http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/meteob.gif http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco26.jpghttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco19_1.gif(v černobyľskom lese sa prechádza karkulka, stretne ju vlk,tak ju povyzlieka, že ju pretiahne...karkulka, veď ty máš tri prsia!!...nepáči sa ti?..vyfajči mi *****...)
Indeed
21.04.12,04:22
možno niekomu pomôže

http://www.gorila.sk/t/list.php?cat_id=1522&sort=instock&filter=instock&limit=90&offset=180

Tiež EUGENIKA robí výpredaj kníh,

ja som pred niekoľkými dňami nakupil asi 10 knih na podporu pozitívneho myslenia , len preto,že stali okolo 1 eura (!)
pepsikova
21.04.12,04:26
Tiež EUGENIKA robí výpredaj kníh,

ja som pred niekoľkými dňami nakupil asi 10 knih na podporu pozitívneho myslenia , len preto,že stali okolo 1 eura (!)..

..čožeee?..a to aj čítaš?..lebo , teda, nejako..no..:eek: neny cítiť:(
arizona
21.04.12,04:34
Ano, je to potomok levice zo ZOO Bojna.
buchač
21.04.12,04:35
..

..čožeee?..a to aj čítaš?..lebo , teda, nejako..no..:eek: neny cítiť:(

...budeš brať osobne , ako ten útok ......to mi je jasné ......:cool:

No tie TVOJE zhovadilé príspevky tiež o niečom napovedajú ..........
........cítiť ich až príliš ...............http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12226.gif


...tiež by som TI nejakú knihu doporučil objednať si ....
Indeed
21.04.12,04:37
prestante si vyjadrovat vzájomné sympatie,lebo pride "Dav" a celé to tu zatrhne !
pepsikova
21.04.12,05:48
..trafená hus zagágala...a dobre hlasno!!...
pepsikova
21.04.12,06:07
...ešte dodám, že hlavne z tvojich príspevkov ide celá rieka pozitívnej energie, až tak syčí,ja aspoň bláblám, ale ty len bučíš...toľko ja k tebe...a už ťa nevidím...
buchač
21.04.12,06:33
pepsikova 13 Minutes Ago #7206

...ešte dodám, že hlavne z tvojich príspevkov ide celá rieka pozitívnej energie, až tak syčí,ja aspoň bláblám, ale ty len bučíš...toľko ja k tebe...a už ťa nevidím...

pepsikova 32 Minutes Ago #7202

..trafená hus zagágala...a dobre hlasno!!...

....ozaj ......chýba mi denný rozvrh , nože kukni do diára ....že kde sa chystáš , čo budeš robiť , respektíve riešiť ....

...a ciky alebo kaky aké boli dnes ?????...už mi len farba moču a konzistencia oných niekedy chýbala k tej dokonalosti ...


Indeed
prestante si vyjadrovat vzájomné sympatie,lebo pride "Dav" a celé to tu zatrhne !

...a serie ?????....lebo mňa nejako nie ????
Zdenka 0705
21.04.12,06:39
ak Ťa niečie príspevky takto iritujú, je v profile možnosť "upraviť neželaných" a nevidíš, nereaguješ ... platí pre všetkých zádrapčivých
buchač
21.04.12,07:04
Zdenka 0705 15 Minutes Ago #7212

ak Ťa niečie príspevky takto iritujú, je v profile možnosť "upraviť neželaných" a nevidíš, nereaguješ ... platí pre všetkých zádrapčivých
...že zádrapčivý ??? ...
hm , zaujímavé...niekto môže do hlúpych , do nesčítaných a podobne urážlivé vety - príspevky ....do viery , do politiky ( ak mu nevyhovuje tá jeho ) zadrieť .......??????????
LEBO AJ TO UŽ TU BOLO ...!!!!!!!

.......kua .....a ja nemôžem svoj názor vysloviť ??????????.......
...tiež zaujímavé , povedal by som ..........aj s nejakým dovetkom ( síce len pre seba ....v duchu )....



.....väčšia zábava je v domove dôchodcov .........idem radšej za kámošmi ........no nyje ,no tak , šak nyjéééé ????
buchač
21.04.12,07:06
....nejak málo neužitočného .......šak ľudia ,kde ste ??????........káva už bola ráno o 5,12 hodine ....
pepsikova
21.04.12,07:13
....ozaj ......chýba mi denný rozvrh , nože kukni do diára ....že kde sa chystáš , čo budeš robiť , respektíve riešiť ....

...a ciky alebo kaky aké boli dnes ?????...už mi len farba moču a konzistencia oných niekedy chýbala k tej dokonalosti ...


...a serie ?????....lebo mňa nejako nie ????..

..jáááj, zabudla som...soboty si nezvyknem značiť do diára...takže:..práve som vytiahla z trúby upečené kura, chrumkavé voľačo toto, bude s ryžou, tá má ešte čas...a pichla som tak sfalšovaný kukučkový koláčik, podľa vlastného recepisu...ak bude hotový, aj ti ho odfotím...aby si mal predstavu...
..ciky a kaky, no, o tom sa s tebou, pokiaľ mi pamäť slúži, nebavím, ty si laik, to môžem len s odborníkmi, ktorí majú psíčkov a psie exkrementy ich akotak zaujímajú...no a pretože mám psa, viem o tom niečo...a ten pes- šarkan, to je tvor, ktorý mi vyrába dobrú náladu každou minútou a preto si môžem dať s úsmevom kávu už po polnoci, prípadne ráno a pozdraviť kávičkárov a semotamo nejakým heftom im vylúdiť úsmev na tvári...no a toto sa tebe nemôže stať, lebo ty si tak zahladený do seba, že ti to vyrába akurát škodu na tvojom majetku...z čoho sa ja teda neteším, no ale mne pes ešte škodu neurobil, kdežto tebe tvoja zahľadenosť už veru hej...
..ak by si ešte niečo potreboval vedieť, kludne napíš...
DanielaSL
21.04.12,07:14
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to. :)
majka 62
21.04.12,07:21
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to. :)

Tak takto si ja predstavujem príspevky v tejto téme. Danka, teším sa, že sa ti darí a pekne sa zotavuješ :) . V pondelok držíme palce, samozrejme :);)
MarcelkaT
21.04.12,07:23
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to. :)

Daniela, neboj sa ,budeš behať ako srnka. Držím palce.
trisestri
21.04.12,07:24
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to. :)

a co je z nou za problem?-lebo ta moja zacina tiez strajkovat,boli,krcuje a prejdem par desiatok metrov a uz my od nej prechadza slabost do celeho tela
Kvaka
21.04.12,07:27
Od včera ma tu vytešuje vnúčik. Balím ho a ideme pokukať do záhrady, ako hroch a všeličo iné rastie. Pekný víkendík vám.
trisestri
21.04.12,07:30
aj tebe vela slnka,pohody a prijemnych pohladov na buducu urodu
majka 62
21.04.12,07:31
taktiež sa dnes teším na vnúčika :) pekný víkend taktiež prajem
pepsikova
21.04.12,07:33
..no, takže tu je ten koláčik...je dobrý, nie veľmi sladký...
pepsikova
21.04.12,07:39
Od včera ma tu vytešuje vnúčik. Balím ho a ideme pokukať do záhrady, ako hroch a všeličo iné rastie. Pekný víkendík vám...

..aj tebe, mojík, veľa radosti ...daj potom nejaké fotečky toho hrochu, a vnúčika cmukni na líčko...
majka 62
21.04.12,07:40
veľmi pekne ďakujeme, pepsi :)
buchač
21.04.12,09:50
..
..ak by si ešte niečo potreboval vedieť, kludne napíš...
...he ....a vieš , že aj hej .....??????

...no nechám na inokedy .......schované zatiaľ nechávam esá v rukáve ...

...šlofíka si idem dať , trochu som aj unavený ...opravoval som totiž škody na mojom majetku , ktoré spôsobila tá moja zahľadenosť ...
ela77
21.04.12,09:52
palce samozrejme budeme držať
ela77
21.04.12,09:58
VOYO- to sa mi dnes objavilo keď som chcela pozrieť z archívu jednu reláciu z Markízy, ktorú som nemohla vidieť v čase jej vysielania. To sú nové podmienky Markízy predplatiť si túto službu???, alebo je to možné nejak obísť a predsa si to pozrieť? Dajte radu. Predplácať si to určite nemienim.
arizona
21.04.12,10:01
VOYO- to sa mi dnes objavilo keď som chcela pozrieť z archívu jednu reláciu z Markízy, ktorú som nemohla vidieť v čase jej vysielania. To sú nové podmienky Markízy predplatiť si túto službu???, alebo je to možné nejak obísť a predsa si to pozrieť? Dajte radu. Predplácať si to určite nemienim.
zial, realita :mee: asi im reklamy malo sypu...
skus vyhladat, ci sa relacia nenachadza na youtube
terezamaria
21.04.12,10:23
Teším sa s Tebou, tie detičky dokážu zázraky...v zdraví si ho užite...
willma
21.04.12,10:41
V piatok sme pre mláďa vybavili novú školu. Pani riaditeľka veľmi ústretová /dúfam, že to nie je normatívom na žiaka/, triedna učiteľka tiež na mňa pôsobila pozitívnym prvým dojmom. Noví budúci spolužiaci zlaté decká. V triede ich je cca 16. Dúfam, že to bude celková zmena k lepšiemu. Mladá to berie tiež s pozitívnym očakávaním, tak predpokladám, že skončilo okusovanie nechtov a žmurkanie očami. Ešte zvládnuť budúci týždeň balenie a sťahovanie, usadenie sa a nájdenie zamestnania a hurá v ústrety svetlejšej budúcnosti.:D
DanielaSL
21.04.12,11:01
Vďaka Majka ....
DanielaSL
21.04.12,11:02
Je po ťažkej operácii... komplexná rekonštrukcia chodidla...
DanielaSL
21.04.12,11:03
Danka a kam sa sťahuješ?
Ivana Š
21.04.12,11:07
zial, realita :mee: asi im reklamy malo sypu...
skus vyhladat, ci sa relacia nenachadza na youtube

vidí sa mi, že voyo môžeš bezplatne využívať 1 mesiac, ale musíš sa zaregistrovať
len tu potom hrozí, že ťa donemoty budú otravovať, aby si si predplatila
aby rovno neposlali faktúru :mad: neviem nemám skúsenosť
DanielaSL
21.04.12,11:07
Tak je obed.... a my máme posiate.... Môj muž prvý raz v živote sial.... :) Vzal kresielko ratanové do záhrady, ja som odskackala na barlách, sadla, prebrala čo máme aké semiačka a dávala inštrukcie..kde čo pôjde a ako to treba zasiať. No a sedela som si tam ako kontrolný orgán..konečne na vzduchu po piatich týždňoch.
Neviete si predstaviť ako sa vytešujem, že predsa len tento rok bude v našej záhradke čerstvá a voňavá zelenina rásť.
Núkala sa svokra , že príde posiať...ale sb zvládol sám... no môžem viac od života ešte chcieť? ;):)
Ivana Š
21.04.12,11:09
dobrú úrodu ;)
DanielaSL
21.04.12,11:10
Vďaka Ivi....
trisestri
21.04.12,11:17
ako pozeram asistentov poslancov,tak ta Katarina Mikulova musi byt moc sikovna ked je asistenka az 9 poslancom SaS,resp.neviem ci nie vsetkym /sice za 150 eur ale krat 9 tak to uz hodi slusnu sumu na mesiac/
Dav
21.04.12,12:18
Držte sa, a tú svetlejšiu budúcnosť vám prajem :)
Dav
21.04.12,12:19
To máš ako rekvalifikačný na kontrolnú činnosť:)))) v pondelok na Teba myslím
Zitulda
21.04.12,12:49
Danka prajem Vám naozaj pokoj šťastie a všetko dobré nech je:)
Zitulda
21.04.12,12:51
Šikulka si Danii aj polovička Tvoja:) veď aj slniečko sa smialo...teraz už zachádza.
Zitulda
21.04.12,13:02
...asi na pár dní si to môžeš pozerať(napr. seriál) ale potom už musíš zacalovať:( Ja som tak nedmohla dopozerať Sultána. Nikdy som nemohla ho vidieť, keď šiel a ani poobede na Doma a tak som videla asi 20 dielov.
Stanislav 1975
21.04.12,14:13
ako pozeram asistentov poslancov,tak ta Katarina Mikulova musi byt moc sikovna ked je asistenka az 9 poslancom SaS,resp.neviem ci nie vsetkym /sice za 150 eur ale krat 9 tak to uz hodi slusnu sumu na mesiac/
tak vieš ako to je- asi taká poradkyňa pre "všetko" a pre všetkých...:D
Ivana Š
21.04.12,14:34
taký jeden mi dnes ešte priniesol doklady
lebo sa mu zdala vysoká daňová povinnosť
chce ich tam mať a sú obhájiteľné, takže ich dám, aj podpísal)

a ďalší doniesol účet za vaňu aj s montážou :eek:
keď som našla, hneď som sa rozčúlila a frflala , a dcéra z izby mi hovorí
mami kľud, veď predsa musí ísť čistý do práce :D
pepsikova
21.04.12,15:15
Tak je obed.... a my máme posiate.... Môj muž prvý raz v živote sial.... :) Vzal kresielko ratanové do záhrady, ja som odskackala na barlách, sadla, prebrala čo máme aké semiačka a dávala inštrukcie..kde čo pôjde a ako to treba zasiať. No a sedela som si tam ako kontrolný orgán..konečne na vzduchu po piatich týždňoch.
Neviete si predstaviť ako sa vytešujem, že predsa len tento rok bude v našej záhradke čerstvá a voňavá zelenina rásť.
Núkala sa svokra , že príde posiať...ale sb zvládol sám... no môžem viac od života ešte chcieť? ;):)..

..mojík, novidišto, si užitočná a raásť bude aj bez zohýnania..a sb bude aký pyšný, keď všetko zíde!...a v pondelok všetko bude dobre dopadnuté,ale opierky ešte neodhadzuj, tanečky odložíme na neskôr, oki?..držím palčáky...
pepsikova
21.04.12,15:16
..mne vyhodilo, že na 7 dní na skúšku a potom predplatiť!...
pepsikova
21.04.12,15:18
Wilmuš, mláďatku držím palčoky, aby si rýchlo zvykla a v triede bola spokojná,so všetkým a obidnom vám šťastný krok do svetlejšej budúcnosti, ale hlavne prácu!..stískanec letí..
pepsikova
21.04.12,15:20
...a podvečernú slniečkovú pohodu vám prajem, vonku je fajn, tak dáku grilovačku by sme mohli dať...alebo aspoň gusta s dolčom ,čajík a koláčik..komu čo mu chutí...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/75def2f3.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-2.html)
Indeed
21.04.12,15:21
Na to,že to bola "ťažká operácia" sa Danielka zotavila , veľmi rýchlo...
Ivana Š
21.04.12,15:38
dala som si , vďaka :)
pepsikova
21.04.12,15:39
...nevedel by mi niekto, prosím vás, vysvetliť, prečo sa nedá jednej mojej milej kaminke vojsť do môjho profilu, keď každému inému sa dá?..nemám ju vyblokovanú, ani nič zrušené, len ona vidí len všeobecný profil, ale nemôže písať, ani pridať obrázok...čo treba opraviť?..ďakujem za každú radu,...
Ivana Š
21.04.12,15:42
no a ešte som našla účet na tykev cuketa zluta 0,65 € s DPH
keby mal aspoň v živnostenskom liste niečo s poľnohospodárstvom
ale montuje klimatizácie
prečo to chce mať v účtovníctve? :confused:
misoft
21.04.12,15:45
Brzdí dievča, lebo ešte vzlietneš ako éroplán :D
misoft
21.04.12,15:49
A kdeže si zase čumel?
Dav
21.04.12,15:50
misoft
21.04.12,15:50
A to plánujú spoplatniť VŠETKO - žiadne "pár dní zadara", dokonca aj správy musíš zacálovať.
Dav
21.04.12,15:51
možno nevedel, čo to je, tak pre istotu šup s tým do nákladov...
DanielaSL
21.04.12,16:01
Áno Veronika.... odložíme..a dík....
DanielaSL
21.04.12,16:01
Áno Veronika.... odložíme..a dík....
pepsikova
21.04.12,16:03
..možno mangelka povedala, že tykev veru nepreplatí a ak chce žiť na vysokej nohe, nech mu to platí štát!..tak dal tebe:)
Ivana Š
21.04.12,16:05
no aj ja to šup von z nákladov ...
Ivana Š
21.04.12,16:12
0,65 €???
Ivana Š
21.04.12,16:14
môže byť, hovorím nemám skúsenosť, ani nechcem mať
lujza.j
21.04.12,16:18
hubatá
21.04.12,16:24
Nech sa ti všetko podarí, budem držať palce.
pepsikova
21.04.12,16:25
..luííí a kde založíme oheň?..
http://www.hzsol.cz/uploads/pics/Schranka01.bmp
Ivana Š
21.04.12,16:25
lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko :mad:
hubatá
21.04.12,16:26
Tuším len na www.pravda.sk a www.sme.sk sa zatiaľ neplatí za informácie
pepsikova
21.04.12,16:28
lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko :mad:..
.
.Iví, však ani lui také nemôže a preto dáva všetko len diet a nealko..len zabudla napísať:)
lujza.j
21.04.12,16:30
pepsi niekde u teba pri riečke.....
hubatá
21.04.12,16:31
Jéžišmárja ...... ešte aj to točené, orosené k tomu!:)
lujza.j
21.04.12,16:33
lujza.j zabiť ťa málo, ty pokušiteľka

ja takéto nemôžem, len diétne a nealko :mad:
http://4.bp.blogspot.com/-eZMofVUGgP0/Th9JepJhbQI/AAAAAAAAD1g/hEmNlZfy9yA/s1600/P7101681a.jpghttp://www.goga.sk/_resize.php?picture=9810&sizeX=340&sizeY=340&mime=image/jpeg&blob=1
grilované maso je diééétne....:)
lujza.j
21.04.12,16:34
keby niekto tak aj kvasinkové.....
http://www.keltskakrcma.sk/foto/pivo7.jpg
Ivana Š
21.04.12,16:35
nemám to až tak ďaleko :D pozvem sa ?
trisestri
21.04.12,16:39
zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.
Ivana Š
21.04.12,16:40
a chudé - mňa furt hrešia za to že v každom jedle hľadám tlsté mäso a jedlo operujem, toto by som si dala :)
Ivana Š
21.04.12,16:43
Dnes sa chystám pozerať film Muži ktorí nenávidia ženy
skvelá kniha to je, som zvedavá, ako sa s tým popasovali filmári

a už teraz som nasr... koľko reklám tam bude :mad:
lujza.j
21.04.12,16:45
reklamy...:( ani nehovor...lebo zase zaspím ako ked dávali "Austrália"
lujza.j
21.04.12,16:46
aj ja som operatér....
Ivana Š
21.04.12,16:49
Austrália - skvelý film :)
Ivana Š
21.04.12,16:50
ale tých reklám tam bolo - na .... zaspanie :(
terezamaria
21.04.12,16:59
No máš šikulu manžela, dúfam že budúci rok budeš v poriadku a zase si to vymeníte....on v ratanovom kresle bude radiť :-)
terezamaria
21.04.12,17:01
Pepsi,ešte že si mi tam dala aj 4 maliny, nebolo viac? :-)
terezamaria
21.04.12,17:02
No lebo keď zje žltú cuketu, sa mu lepšie montuje klimatizácia :-)
terezamaria
21.04.12,17:05
Lui, tak to je teda ponuka, klobása a pivko vyzerá báječne, díky :-)
trisestri
21.04.12,17:10
ved u nas je to na kazdej druhej ordinacii,niekde uz par mesiacov http://vranov.korzar.sme.sk/c/6346371/lekar-oznamoval-za-klopanie-5-eur.html
majka 62
21.04.12,17:13
veľa šťastia na novom mieste :)
buchač
21.04.12,17:13
zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.
...hm...
majka 62
21.04.12,17:15
tak to už hej, paráda :)
misoft
21.04.12,17:18
Veď sa stále čudujem, prečo tie reklamy neustále prerušujú filmom.
trisestri
21.04.12,17:20
jedna stranka ze to predbiehanie a vyklopavanie je niekedy neunosne,na druhej strane moze niekto prist v akutnom stave,moze cakajucemu prist zle v cakarni,dakto potrebuje surne spravu alebo kartu a ine
lujza.j
21.04.12,17:29
je mi do:mee: z mojeho decka....jej odporné nálady...od minulej nedele nerobím nič iné, len zháňam náhradné diely.... chlap mi to bol kuknúť, že čo a ako... že nie je to až také zle... že do 1 000.-e:eek: max. čo ušetríme budeme z danej sumy odrátavať....nahlásil za koľko on diely zoženie...tak som rozbehla svoje zdroje moj chlap z De svoje.... proste robím čo môžem...potrebovala som lacnejší chladič...zohnala som....potrebovala som lacnejší nárazník ...zohnala som...svetlá su nejaké v garáži/ulomené len plastové ušká na prichytenie/...chlap vie zvárať plast ...takže zase niečo ušetrím....kapotu možno chlap vyklepe aj ked neviem či ju dopasuje do čela...ale aj tú mám v zálohe lacnejšiu....a moje decko zduté ako taká papuča...lebo ona mám konečne niečo ušetrené a musí to dať... do auta. hej nemusí...ale nič iné jej nezostáva. a to dnes som bola po 3týždňoch upratovať:eek: takže ma všetko počkalo....a dnes ešte aj novinka "neprišla by si mi postrážiť v utorok večer deti?":eek: a že áno.... akože "multifunkčná"? aj chlapi sú?:cool: a to nehovorím , že ma vytočil moj brat volám mu včera "objednal si mi to uloženie tých tlmičov?" chcela som určitú značku u neho mi to vychádzalo lacnejšie ako z iného zroja....."ježíš ja som zabudol":eek::mad: dobre idem obj. zachviľu volá, že tovar nie je k dodaniu....:mad:
misoft
21.04.12,17:38
Začni jej účtovať normohodiny - skrotne!
pepsikova
21.04.12,17:44
..mala si ju nechať, nech chodí do roboty taxíkom, aspoň týždeň...možno by si vedela viac vžiť, čo pre ňu robíš!...(ale to decká nikdy nevedia! nejeduj sa, mojík...
Ivana Š
21.04.12,18:00
nie taxíkom, hromadnou dopravou
Rozalka
21.04.12,18:15
Dnes sa chystám pozerať film Muži ktorí nenávidia ženy
skvelá kniha to je, som zvedavá, ako sa s tým popasovali filmári

a už teraz som nasr... koľko reklám tam bude :mad:

Program si treba nahrať na HDD alebo video a potom pri prezeraní reklamy preskočiť.
pepsikova
21.04.12,18:27
...Iví, som nechcela byť taká krutá, decko je občas aj dobré..lui písala..
lujza.j
21.04.12,18:29
mhd, tam nechodí.....vozím ju ja...alebo ak niekoho zoženie...jediné čo ma dnes potešilo bolo, že som si po "upratovaní" mohla poslať...
Ivana Š
21.04.12,18:32
alebo pozerať a semo-tamo odskočiť sem na Poradu alebo sa ísť ...
nadýchať čerstvého vzduchu
zatiaľ sa mi to celkom páči, ale knižka je aj tak lepšia
Ivana Š
21.04.12,18:35
to potom beriem späť, inak aj k nám bus chodí len párkrát denne, vlak vôbec, kto sa chce do práce dostať, tak odvoz rieši vlastným autom
lujza.j
21.04.12,18:42
alebo pozerať a semo-tamo odskočiť sem na Poradu alebo sa ísť ...
nadýchať čerstvého vzduchu
zatiaľ sa mi to celkom páči, ale knižka je aj tak lepšia
ja asi iba jedným okom, neznášam také násilie....
pepsikova
21.04.12,18:54
alebo pozerať a semo-tamo odskočiť sem na Poradu alebo sa ísť ...
nadýchať čerstvého vzduchu
zatiaľ sa mi to celkom páči, ale knižka je aj tak lepšia..

..ja som bývala kedysi dosť sklamaná, keď som pozerala film, natočený podľa nejakej knihy, ktorá sa mi páčila...potom som prestala pozerať také filmy...
pepsikova
21.04.12,18:56
...dobrú noc vám prajem a aj nejaké pekné sníčky nech sa vám snívajú...
Ivana Š
21.04.12,18:58
ja som komentovala to filmové spracovanie knižnej predlohy
násilie sa ani mne nepáči
lujza.j
21.04.12,19:01
ved ja som to tak ani nemyslela....že by sa ti páčilo
Stanislav 1975
21.04.12,19:05
:DDneska ma potešili švárni bratislavskí chlapci, že sme majstriiiiiiiiiiiiii a rozdrvili v rozhodujúcom zapase košické vraňare 3-2... a ukázali kto je BIG BOSS...
a potom ma potešili aj chalaniska z realu madrid, že pokorili Barcelonu aj s tým Messim slávnym na čele...
Ivana Š
21.04.12,19:06
ale je to veľmi postavené na efektoch
Stanislav 1975
21.04.12,19:07
je mi do:mee: z mojeho decka....jej odporné nálady...od minulej nedele nerobím nič iné, len zháňam náhradné diely.... chlap mi to bol kuknúť, že čo a ako... že nie je to až také zle... že do 1 000.-e:eek: max. čo ušetríme budeme z danej sumy odrátavať....nahlásil za koľko on diely zoženie...tak som rozbehla svoje zdroje moj chlap z De svoje.... proste robím čo môžem...potrebovala som lacnejší chladič...zohnala som....potrebovala som lacnejší nárazník ...zohnala som...svetlá su nejaké v garáži/ulomené len plastové ušká na prichytenie/...chlap vie zvárať plast ...takže zase niečo ušetrím....kapotu možno chlap vyklepe aj ked neviem či ju dopasuje do čela...ale aj tú mám v zálohe lacnejšiu....a moje decko zduté ako taká papuča...lebo ona mám konečne niečo ušetrené a musí to dať... do auta. hej nemusí...ale nič iné jej nezostáva. a to dnes som bola po 3týždňoch upratovať:eek: takže ma všetko počkalo....a dnes ešte aj novinka "neprišla by si mi postrážiť v utorok večer deti?":eek: a že áno.... akože "multifunkčná"? aj chlapi sú?:cool: a to nehovorím , že ma vytočil moj brat volám mu včera "objednal si mi to uloženie tých tlmičov?" chcela som určitú značku u neho mi to vychádzalo lacnejšie ako z iného zroja....."ježíš ja som zabudol":eek::mad: dobre idem obj. zachviľu volá, že tovar nie je k dodaniu....:mad:
treba mať poistku...
lujza.j
21.04.12,19:10
treba mať poistku...
Stanko, ja to viem...ved sme mali my dvaja o tom reč, len decko sa nevymáčklo....
Stanislav 1975
21.04.12,19:13
Stanko, ja to viem...ved sme mali my dvaja o tom reč, len decko sa nevymáčklo....
no my dvaja sme mali reč- len netreba s deckom debatovať, bolo treba to dať rozkazom, však si nejaká šéfová...:D
Stanislav 1975
21.04.12,19:14
ŠK SLOVAN- Belasá bratislava- kto neskáče,ten je košičan, hej hej hej...:D
lujza.j
21.04.12,19:16
no my dvaja sme mali reč- len netreba s deckom debatovať, bolo treba to dať rozkazom, však si nejaká šéfová...:D
ako kedy...;) len keš platí ona....ja by som bez poistky nebola..."istota je istota" aj pri staršom aute....
Stanislav 1975
21.04.12,19:25
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!:mad:-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Stanislav 1975
21.04.12,19:28
Ďalšia zbytočná smrť ... http://www.lucenec-online.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=1194&Itemid=60 ...
Oli, v Lučenci neplatí v meste, obci rýchlosť 50 km/h?- určite išiel aspoň 100-vkou-mňa potešilo to, že nezabil niekoho nevinného...
terezamaria
21.04.12,19:36
zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.

Konečne by to bolo spravodlivé. Veď Jano, Fero, Martin, Viera, Jana ........všetci nakupujú a zdraženie sa rovnako dotýka všetkých, v obchodoch nerobia rozdiel, že predám Ti to drahšie, lebo máš vysoký dôchodok. Alebo tí z nízkym dôchodkom dostanú niečo lacnejšie? Takáto valorizácia mala byť už dávno.
trisestri
21.04.12,19:39
ja neskacem,skoda ze to nejak pustili Slovanu-tomu fandim iba ak nehraje proti slovenskemu muzstvu,tam nech su majstri v khl
Indeed
21.04.12,19:44
Skor "poučná" smrť povedal by som...
Indeed
21.04.12,19:46
aj moja 1/2 vždy niečo hľadá v jedle a ja jej hovorím, čo moja maš v tom jedle piesok ??
Indeed
21.04.12,19:54
je mi do:mee: z mojeho decka....jej odporné nálady...od minulej nedele nerobím nič iné, len zháňam náhradné diely.... chlap mi to bol kuknúť, že čo a ako... že nie je to až také zle... že do 1 000.-e:eek: max. čo ušetríme budeme z danej sumy odrátavať....nahlásil za koľko on diely zoženie...tak som rozbehla svoje zdroje moj chlap z De svoje.... proste robím čo môžem...potrebovala som lacnejší chladič...zohnala som....potrebovala som lacnejší nárazník ...zohnala som...svetlá su nejaké v garáži/ulomené len plastové ušká na prichytenie/...chlap vie zvárať plast ...takže zase niečo ušetrím....kapotu možno chlap vyklepe aj ked neviem či ju dopasuje do čela...ale aj tú mám v zálohe lacnejšiu....a moje decko zduté ako taká papuča...lebo ona mám konečne niečo ušetrené a musí to dať... do auta. hej nemusí...ale nič iné jej nezostáva. a to dnes som bola po 3týždňoch upratovať:eek: takže ma všetko počkalo....a dnes ešte aj novinka "neprišla by si mi postrážiť v utorok večer deti?":eek: a že áno.... akože "multifunkčná"? aj chlapi sú?:cool: a to nehovorím , že ma vytočil moj brat volám mu včera "objednal si mi to uloženie tých tlmičov?" chcela som určitú značku u neho mi to vychádzalo lacnejšie ako z iného zroja....."ježíš ja som zabudol":eek::mad: dobre idem obj. zachviľu volá, že tovar nie je k dodaniu....:mad:

Som dost sklamaný z tejto reakcie,

ja by som bol v prvom rade rád,že mladá prežila,že sa jej nič nestalo...

Ja neviem, ale pomáhať deťom má podľa mňa inú podobu ako im brať uspory....
možno je to odo mńa silná reakcia a nepoznám všetky okolnosti,

ale citil som silné nutkanie sa k tomu vyjadriť ....
trisestri
21.04.12,19:55
suhlasim,ale vidis ako spinavo to prezentuju novinari-spravodlivost beru dobre ze nie ako zlodejinu
Indeed
21.04.12,19:55
akú poistku ? NAČO ??? V pripade niekoľko ročného auta je vysoká amortizácia...
day
21.04.12,19:57
pre lujzu: www.autofra.sk
lujza.j
21.04.12,20:01
Som dost sklamaný z tejto reakcie,

ja by som bol v prvom rade rád,že mladá prežila,že sa jej nič nestalo...

Ja neviem, ale pomáhať deťom má podľa mňa inú podobu ako im brať uspory....
možno je to odo mńa silná reakcia a nepoznám všetky okolnosti,

ale citil som silné nutkanie sa k tomu vyjadriť ....

no to je predsa samozrejme, že nič.....bolo zrejme už vtedy ked volala....
....tie ma štvali najviac.... ktoré tomu predchádzali....
lujza.j
21.04.12,20:05
si zlatúšik dakujem.... už to nejak poplátam....kolega má obchodík...
Indeed
21.04.12,20:17
pre lujzu: www.autofra.sk (http://www.autofra.sk)

Len tak na okraj ,

do mesta treba mať auto v celkovej hodnote tak max 2 000 € ,

potom si človek nemusí trhať vlasy ked tento vehykel niekde oprie.