buchač
21.04.12,22:19
...nemaj láskavo nevhodné príspevky ...capisci ????....:-) :-)
Indeed
21.04.12,20:24
praveže tento príspevok je nanajvýš vhodný, čitaj diskusiu na autobazar.eu
korela
21.04.12,21:49
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!:mad:-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...Sú rôzne prípady, ja správy typu nehody a krimi vôbec nesledujem, ale v tomto týždni som zhliadla jednu nehodu na Rybničnej v BA, kde sa mladá žena za volantom obzrela za svojou 2-roč. dcérou dozadu a vyšla zo svojho pruhu a mierila do kamióna s cementom, duchaprítomnosť vodiča a neprítomnosť stromov ich zachránila, on skončil iba v poli... rovina, keby stromy, tak by dopadlo zrejme všetko inak, nemusí byť alkohol vždy na príčine..., aj tak nechápem ako to s tým cementom zvládol.
pepsikova
22.04.12,03:04
...dobré ráno vám a slniečkový deň prajem...vyzerá to od rána na krásno, slnko je vydriapané nad horou, vtáčkovci pindajú veselo,šarkan sa decentne prešiel po tráve, aby ich nejako nerušil a tak môžeme dať kávu na stôl a pozdraviť vás...dnes idem rozpárať a postrihať môj starý kožený kabát, páčila by sa mi z neho kabela, taká ručne šitá, tak skúsim..len neviem, či nájdem doma ešte šidlo a štancku, zo starých čias...
..tak ešte raz vám prajem len pohodu a oddych dnes...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/dmkqvhcb.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-sourire-rire-2.html)
hubatá
22.04.12,04:04
Šikulka si ty Pepsi keď sa vieš oháňať šidlom, len neviem čo je štancka ..... A vedela by si aj topánky opraviť, lebo obuvníci nám nejako vymreli a mladí ani nevedia že topánky sa dajú aj opravovať (tak ako my nevieme že ponožky sa dajú aj - štopkať hehe)
pepsikova
22.04.12,04:18
http://www.porada.sk/image.php?u=180332&dateline=1287836302

hubatá (http://www.porada.sk/member.php?u=180332)

9 Minutes Ago #7364 Šikulka si ty Pepsi keď sa vieš oháňať šidlom, len neviem čo je štancka ..... A vedela by si aj topánky opraviť, lebo obuvníci nám nejako vymreli a mladí ani nevedia že topánky sa dajú aj opravovať (tak ako my nevieme že ponožky sa dajú aj - štopkať hehe)..

..hub, štancka to je taký hrubší klinec, ktorý má vnútri otvor a ním sa dá dierkovať koža, aby sa dala šiť ručne...sú rôzne veľkosti, podľa potreby hrúbky dierky na šitie...a topánky opraviť som vedela, kedysi, keď som robila u šuštrov, mali na to stroje...lebo botu nezašiješ na veritaske, musíš mať kruhový podávač..dnes sa ani neoplatí dať botu do opravy, oprava je drahšia pomaly, ako nové topánky...
...a fusakle neštopkám, aj ked hríbik ešte opatrujem...(decko by si myslelo, že mi preskakuje od nudy)...ale kedysi som...dááávnooo...
pavol54
22.04.12,04:49
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!:mad:-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Miesto stromov trávu niektorí vravia že sa po nej dobre smeje a ešte by som navrhol aby v prípade zrážky s vysokou (myslel som jeleňov a srncov, nie vysokopostavené celévriti) by mali tejto zveri odobrať vzorku či neboli opité. To som už počul aj takú koninu že vozidlo viedol opitý a pri zrážke bol vyhodnotený druhý účastník ako vinný vraj vošiel do protismeru. za socíku to bolo tak, že hocikto spôsobil nehodu, vinný bol bez pardónu ten čo nadýchal.
pavol54
22.04.12,04:53
Oli, v Lučenci neplatí v meste, obci rýchlosť 50 km/h?- určite išiel aspoň 100-vkou-mňa potešilo to, že nezabil niekoho nevinného...
škoda že nie je vodičák na kone. ja by som po druhej veľkej nehode nechal preklasifikovať oprávnenie len na konský povoz (ten na cestu I. triedy nemôže a kôň má niekedy viac rozumu ako človek)
pavol54
22.04.12,04:58
Tak im treba šičkám akýmsi lenivým keby sa im bolo chcelo všetky mohli byť riaditeľmi novinármi politikmi vojakmi a policajtami potom nemuseli plakať že majú malé dôchodky alebo že by to bolo inak?
DanielaSL
22.04.12,05:07
Keď sa ti kabela vydarí, tak ti môžem poslať aj môj kabát...nie je ani zničený, je slonovinovej farby..akurát mi už nijako nesedí..a kabelu by si mala peknú...
DanielaSL
22.04.12,05:09
viacerí sme kedysi.....
pepsikova
22.04.12,05:52
...škoda, že nie sú kone...ale mohli nechať trabanty, to rýchlo ísť nemohlo, aj hlučné bolo dosť, aj škody menšie...
lujza.j
22.04.12,06:00
myslím, že kvalita ponožiek je taká, že by štopkanie neprežila,resp. prežilo by iba štopkanie....
pavol54
22.04.12,06:04
súhlas, alebo tehlu pod plynový pedál
Zdenka 0705
22.04.12,06:26
ja hlavne detské pančušky, bavlnené ... no, niekedy to teda bola fuška :)
Zdenka 0705
22.04.12,06:28
ale to bolo už veeeeľmi dávno,...
srska
22.04.12,06:29
Indeed
22.04.12,06:36
"máme to co si zasloužíme", říkaji v diskusi pod článkem prostý český lidi
terezamaria
22.04.12,06:59
K predobedňajšej kávičke podávam takúto čokoládovú, kto má rád, ponúknite sa.http://1.bp.blogspot.com/-frofNLdIsRQ/Td1w4RDcE_I/AAAAAAAAAEw/TTea83Gr5uk/s1600/DSC_0946.JPG
pavol54
22.04.12,07:21
iné kafé
http://praha.idnes.cz/demonstrace-odboru-proti-vlade-dmb-/praha-zpravy.aspx?c=A120421_090507_praha-zpravy_abr
im aspoň špajzu nevypredali naši lumpovia to stihli po 98 dokonale vyprázdniť ale ako to poznáme v 89 nikto neštrngal kľúčami a v 98 sa sami zvolili tí zradcovia a nenažranci, tiež im nikdo nedal hlas
korela
22.04.12,07:31
Pre hubatá - v Poluse je dobrý obuvník, aj na počkanie, dieťa malo nehodu, tak si posedelo v ponožkách chvíľu...
pepsikova
22.04.12,07:58
...ale...a kolko majú vlastného majetku?..takého, čo si vraví "štátny?..
lujza.j
22.04.12,09:10
keby mi niekto takú spravil.....:(
terezamaria
22.04.12,09:42
Lui, žiadny problém....asi len s dopravou...
lujza.j
22.04.12,11:32
ježiší to fákt....:)dakujém...
pepsikova
22.04.12,11:51
...poobedňajšia, siestová kafa je na stole...aj syrové padáčiky, ak by niekto mal chuť...ale foto nie je:)
sito
22.04.12,12:38
zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.

Že by ta suma skutočne vyjadrovala to, čo človek vykonal? Alebo len peniaze ...
Dav
22.04.12,13:01
Oli, v Lučenci neplatí v meste, obci rýchlosť 50 km/h?- určite išiel aspoň 100-vkou-mňa potešilo to, že nezabil niekoho nevinného...
Ale hej, aj u nás platí 50-tka... Mladý chalan,v 120 vyletel z vedľajšej na hlavnú, chytil šmyk a už to išlo... aj tak zázrak, že dakoho nezabil, tam je rušno aj v noci...
Také decko, o rok mladšie od môjho...tak zbytočne zomrieť... ľutujem rodičov...
Dav
22.04.12,13:12
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!:mad:-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Keby sa dali dať povinne do všetkých áut obmedzovače rýchlosti, aby nad povolenú rýchlosť nikto nemohol ísť, a auto by sa naštartovalo až po negatívnej dychovej skúške... Darmo, dakto nevie kedy mu je dosť a doplatia na to nevinní. Ja mám stromy rada, ale som za to, radšej ich na všetkých tých úzkych cestičkách, kde už dávno mali byť diaľnice, vyrúbať a umožniť tak únik mimo cestu namiesto havárie. Keď nejaký debil vyletí v protismere, vždy je lepšie ujsť do poľa, ako čelná zrážka.
Dav
22.04.12,13:15
Hej, šofér sa už poučil, len či aj niekto ďalší...
pavol54
22.04.12,13:27
Keby sa dali dať povinne do všetkých áut obmedzovače rýchlosti, aby nad povolenú rýchlosť nikto nemohol ísť, a auto by sa naštartovalo až po negatívnej dychovej skúške... Darmo, dakto nevie kedy mu je dosť a doplatia na to nevinní. Ja mám stromy rada, ale som za to, radšej ich na všetkých tých úzkych cestičkách, kde už dávno mali byť diaľnice, vyrúbať a umožniť tak únik mimo cestu namiesto havárie. Keď nejaký debil vyletí v protismere, vždy je lepšie ujsť do poľa, ako čelná zrážka.
vraj sa už budú montovať do nových áut tzv čierne skrinky, to už potom stačí dať do súladu s dopravnými značkami už by ho nepohlo vyššou rýchlosťou alebo opitý
buchač
22.04.12,13:58
...............skúste trafiť .............



http://img26.imageshack.us/img26/8514/koalar.png
Danielle369
22.04.12,14:03
Ja som už trafila a presne:D:D:D
buchač
22.04.12,14:31
...určite to bola 8 - ka ....:-):-) :-)..........
Stanislav 1975
22.04.12,14:32
V jednom prípade by som mohol ženy považovať za hviezdy- keby večer prichádzali a ráno zasa bez rečí zmizli...

( Rochefoucauld )
Danielle369
22.04.12,14:47
I hlúpy muž sa považuje za niečo lepšie, ako je žena.

/ mongolské príslovie /
pepsikova
22.04.12,15:07
..proti vkusu ani kopanec nepomôže...
lujza.j
22.04.12,15:13
manželia Lelkesovci Sisa a jej Juraj :eek:
pepsikova
22.04.12,15:50
misoft
22.04.12,15:51
Zlé, zlé, zlé stromy - svine stromovské, postavia sa autu do cesty do jarku!
misoft
22.04.12,15:53
Keď išiel 100-kou, tak išiel podľa predpisu, ale dvakrát.
misoft
22.04.12,15:56
A pri havárke by si zarobil - 3000 trsátok po 1€ :D:D:D
AlaNR
22.04.12,16:03
Dnes som absolvovala GARDENIU, kvecinky nakúpené, už aj posadené, vytešujem sa :D

Ale už som stihla aj mačku vyháňať z kvetináča, chronta, usadila sa tam jak garafia.... :(
srska
22.04.12,16:08
pepsikova
22.04.12,16:26
Dnes som absolvovala GARDENIU, kvecinky nakúpené, už aj posadené, vytešujem sa :D

Ale už som stihla aj mačku vyháňať z kvetináča, chronta, usadila sa tam jak garafia.... :(..

...ale veď si to kupovala na ozdobu,cica myslela, že aj ona je ozdoba...len kvecináčik si jej zabudla dať, no...
pepsikova
22.04.12,16:29
...čo tam po topánkach, keď mu zachutilo bábetko...omladil sa, chlapec...
asedma
22.04.12,16:49
..krasny nedelny vecer vam tu prajem a chcem sa pochvalit ako vyborne bolo na pobyte " uprchlik " pre zaneprazdnenych v T.T., prisla som domov ako znovuzrodena, vymasirovana, vysaunovana, vyuzili sme bazen a saunovy svet ako sa patri, ziadne posedavanie na izbe a prejedanie nebolo..zazili sme aj dedinsku svadbu a dostali sme svadobne kolaciky aj stamperlik jablckovice..pocasie nam vyslo, kazdy den nam svietilo slniecko..:)..no a hlavne je, ze pri obuvani a vyzuvani ma nic neboli..:)..no a z kupelov vam ponukam jak sa patri kupelne oplatky..nech sa paci k cajicku..
http://www.nespa.sk/sortiment/deluxe_lieskocoko.gif
lujza.j
22.04.12,16:51
to je super, že si si to tak božsky užila....:)tešákujem..... a vitaj:)
terezamaria
22.04.12,17:14
Anička určite je to k nezaplateniu takto sa zrekreovať....nech Ti to dlho vydrží...
asedma
22.04.12,17:19
lui dakujem, bolo tam fakt super
asedma
22.04.12,17:22
Terezka dakujem, bol tam dobry mlady maser s jemnymi rukami, dal mi bahenny zabal aj s lubovnikovym olejom
asedma
22.04.12,17:28
.este dodam, ze jeden vecer sme zasli do baru si len tak posediet..no nesedeli sme dlho, lebo dvaja hudobnici tak vyborne hrali, ze sme neodolali a pustili sa dve baby do krepcenia a nakoniec prisla skupinka zahorakov a boli sme nutene tancovat s nimi v kruhu grecke tance..:)..myslela som, ze na druhy den bude svalovka, no nic mi nebolo..nohy vytrenovane..:)
kopretinka
22.04.12,17:57
http://www.porada.sk/t192885-p2-ako-spravne-schudnut.html
by ma zaujímalo,kto a prečo uzavrel túto tému,vysvetlí mi to niekto??
nika.sum
22.04.12,18:05
http://www.porada.sk/t192885-p2-ako-spravne-schudnut.html
by ma zaujímalo,kto a prečo uzavrel túto tému,vysvetlí mi to niekto??

asi dotycny schudol dost a viac mu netreba:D.

Ale vazne, nechapem tiez, ved to bola nova tema....
pepsikova
22.04.12,18:12
.este dodam, ze jeden vecer sme zasli do baru si len tak posediet..no nesedeli sme dlho, lebo dvaja hudobnici tak vyborne hrali, ze sme neodolali a pustili sa dve baby do krepcenia a nakoniec prisla skupinka zahorakov a boli sme nutene tancovat s nimi v kruhu grecke tance..:)..myslela som, ze na druhy den bude svalovka, no nic mi nebolo..nohy vytrenovane..:)..

..a jááá to furt hovorím, keď je správny tanečník, nikdy nôžky nebolia!...super, že si si oddýchla a nabrala energiu...
pepsikova
22.04.12,18:28
http://www.porada.sk/t192885-p2-ako-spravne-schudnut.html
by ma zaujímalo,kto a prečo uzavrel túto tému,vysvetlí mi to niekto??..

..neviem, ale šla som do nej kuk teraz...to je dobrý odraz, začiatkom apríla 2012 mal 121 a teraz, dáke 3 týždne upraveneho prísunu potravy má 112...rozdiel 9kg...neviem, či za tri týždne si organizmus vôbec uvedomí, že sa niečo zmenilo, nebudem to ani spochybňovať,ale divné mi je ten pomer dní a kíl dolu...(22/9=2,4kg denne...len veľmi nepravdepodobné...ale zázrak pripúšťam:)...aj to, že sa môžem mýliť, ale nie je to možné...zvlášť, keď píše, že prestal fajčiť...to by som naozaj musela vidieť na vlastné oči, aby som mu verila...
..len si tak meditujem...potichu
asedma
22.04.12,18:37
..boli aj taki, co mi nohy postupali, no nic to..
Dav
22.04.12,18:54
http://www.porada.sk/t192885-p2-ako-spravne-schudnut.html
by ma zaujímalo,kto a prečo uzavrel túto tému,vysvetlí mi to niekto??
Odomknuté. Bola uzamknutá 3 hlasmi.
kopretinka
22.04.12,19:14
dík,myslím,že nebol dôvod to uzavrieť....
ivuliatko
22.04.12,19:15
kukám, že si matematický génius ako ja :-)) denne 2,4 kg... to by musel schudnúť za 22 dní vyše 52 kg... ale machrujem, keď som vytasila kalkulačku :)))
lujza.j
22.04.12,19:33
jeden bol môj hned.... a ešte som vyfasovala 2x"neužitočné".. za nič :-O
pepsikova
22.04.12,23:37
http://isanam.com/scraps/smiley-face-gif/smiley-68.gif...dobré ráno strašneskorovstávajúcim...kafica je už na stole, tak len pozdrav posielam a slniečko nachystám, aby bolo na celý deň...a pohodu prajem...
http://isanam.com/scraps/smiley-face-gif/smiley-73.gif
pepsikova
22.04.12,23:38
kukučka
22.04.12,23:40
už si vyspaná?
pepsikova
23.04.12,05:21
...dobré ráno vám a krásny slniečkový pondelok..potvora slnko pleští do okien a tie veru vyzerajú ako pol roka nekúpané...no, čo už, dnes musia vydržať...nepokazím si predsa pondelok...a nech sa aj vám dnes deň vydarí a nestretnete blbca, lebo to sú najhoršie strety...tak, káva je na stole...aj čajík pre čajočky...krásny deň vám!...
http://www.goodlightscraps.com/content/friends-forever/friends-forever-8.jpg...pozdrav alabutovi...
Tweety
23.04.12,05:27
Pepsi nesťažuj sa na slniečko, veď na vás krásne svieti, u nás sa schýľuje k daždeniu.
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/038/030.jpg
Jano24
23.04.12,05:45
http://www.sme.sk/c/6345719/statni-policajti-odovzdane-penazenky-zatajili.html
Tento článok ma teda skôr pobavil ...Ale už viem prečo nikdy nebude na Slovensku vyšetrená Gorila. Ak sa niekto ulakomí zo štátnej moci na 10 Eur /pričom ma pomahať a chrániť/ na tej najnižšej úrovni, tak ako to asi bude pri vyšetrovaní Gorily na tej vysokej úrovni, kde sa nejedná o 10 Eur...
Stanislav 1975
23.04.12,06:07
http://www.sme.sk/c/6345719/statni-policajti-odovzdane-penazenky-zatajili.html
Tento článok ma teda skôr pobavil ...Ale už viem prečo nikdy nebude na Slovensku vyšetrená Gorila. Ak sa niekto ulakomí zo štátnej moci na 10 Eur /pričom ma pomahať a chrániť/ na tej najnižšej úrovni, tak ako to asi bude pri vyšetrovaní Gorily na tej vysokej úrovni, kde sa nejedná o 10 Eur...

Janko neviem a ty si si myslel na začiatku že sa nejaká gorila niekedy vyšetrí??? To mi príde také divné,že si niekto myslel že sa to vyšetrí- však tá gorilka je tak poprepletaná, že by uškodila všetkým a nik nemá záujem na vyšetrení...
Neviem, ukrajina sa už pohla dopredu a Tymošenková sedí v lapáku, u nás to ešte nefunguje...,bohužial...
VieraPopluharova
23.04.12,06:11
...dobré ráno vám a krásny slniečkový pondelok..potvora slnko pleští do okien a tie veru vyzerajú ako pol roka nekúpané...no, čo už, dnes musia vydržať...nepokazím si predsa pondelok...a nech sa aj vám dnes deň vydarí a nestretnete blbca, lebo to sú najhoršie strety...tak, káva je na stole...aj čajík pre čajočky...krásny deň vám!...
http://www.goodlightscraps.com/content/friends-forever/friends-forever-8.jpg...pozdrav alabutovi...

Pepsi ahojky,

vďaka za čajík, poslušne hlásim, že som už dom s vylešteným pancierikom, všetkých pozdravujem a prajem pekný deň, u nás oskárek svieti a okná mám tak ako Ty, ale žily mi to netrhá.....
Stanislav 1975
23.04.12,06:12
Potešilo, že vojnový zločinec v 1 kole francúzskych prezidentských volieb skončil až druhý, ale je to také pyrrhovo víťazstvo, lebo ten mal byť už dávno zavretý v žalári a nie kandidovať za prezidenta- tento svet je nejaký obráteny naruby...
pepsikova
23.04.12,06:22
..ja nyjeee na slniečko, ja na tie okná:)...že vma úpomaly už nevidí cez ne:)
pepsikova
23.04.12,06:23
..mojík, tak ďaleko som ani ja nie-žily vôbec nyjeee...
misoft
23.04.12,07:17
Spíš ty vôbec?
veronikasad
23.04.12,07:22
avalik
23.04.12,07:38
Niektorých nepoteší ...
http://www.topky.sk/cl/7/1307936/Pracujuci-byvali-policajti-a-vojaci-mozu-stratit-desiatky-eur

"Ak chce niekto pracovať a poberá už výsluhový dôchodok, musí pochopiť, že je aktívny a výsluhový dôchodok je súčasťou jeho príjmu. Bude teda musieť platiť dane zo všetkého, čo zarobí," povedal Kaliňák.

"co zarobi" mysli plat zo zamestnania? - ale ved ten sa zdanuje cely uz teraz - nie je narok na nezdanitelnu polozku

alebo tym mysli plat + dochodok a toto cele chce zdanit???? :eek:
.... a ked clovek len berie dochodok tak ten nezdani? - diskriminacia ako vysita

a dalsi super napad:

Šéf policajných odborov Miroslav Litva však má iné riešenie. Pracujúcim by sa podľa jeho slov mal dôchodok znižovať tak, aby súčet ich platu a dôchodku nebol vyšší, ako príjem počas aktívnej služby. "Ak by to bolo viac, úmerne by sa krátil výsluhový dôchodok," vysvetlil Litva.

to uz je fakt chore!!!
trisestri
23.04.12,07:53
ide o retroaktivu,ale je jasne ze narok na poberanie vysluhovych dochodkov treba do buducnosti sprisnit,je chore ak niekto dostane ako 40 rocny vysluhovy dochodook ako nahradu straty prjmu a potom si najde zamestnanie kde mozn zarobi viac ako pred dochodk
trisestri
23.04.12,07:55
mozu praskliny v chladnicke vplyvat na jej spotrebu energie?
pepsikova
23.04.12,08:08
mozu praskliny v chladnicke vplyvat na jej spotrebu energie?

..no pravdaže..naberá teplo, potom musí vydať viac energie na vychladenie podľa nastavených stupňov..kúp novú..
trisestri
23.04.12,08:24
..no pravdaže..naberá teplo, potom musí vydať viac energie na vychladenie podľa nastavených stupňov..kúp novú..

dakujem za radu,rozhodujem sa,len neviem ci rocna strata na elektrike je taka velka aby sa oplatilo,kedze ta chladnicka ma 12 rokov,vraj zivotnost by mala byt 20 rokov,ale to asi platilo pre stare calexy,teraz to robia tak aby sa castejsie kupovali spotrebice
pepsikova
23.04.12,08:27
dakujem za radu,rozhodujem sa,len neviem ci rocna strata na elektrike je taka velka aby sa oplatilo,kedze ta chladnicka ma 12 rokov,vraj zivotnost by mala byt 20 rokov,ale to asi platilo pre stare calexy,teraz to robia tak aby sa castejsie kupovali spotrebice..

..pri frekvencii otvárania chladničky ako dverí na kine je 12 ročná už stará...a ak má ešte k tomu poškodenie, radšej kúp...a nemusíš sa zožierať myšlienkou, koľko ti zožerie, lebo to presne nevyčísliš..môj názor...
avalik
23.04.12,08:32
suhlasim, ze ide o retroaktivitu, nemam nic proti zmene systemu pre novoprijatych - bude na nich ci akceptuju podmienky a poziadaju o prijatie do sluzby
buchač
23.04.12,09:55
"Ak chce niekto pracovať a poberá už výsluhový dôchodok, musí pochopiť, že je aktívny a výsluhový dôchodok je súčasťou jeho príjmu. Bude teda musieť platiť dane zo všetkého, čo zarobí," povedal Kaliňák.
Kaliňák by si mal preštudovať najprv a potom múdre reči viesť....
Zaujímavé ....či on alebo Lipshit sú odborníci na to , čomu nejak nerozumejú ...dojmy a la´ pojmy...
"co zarobi" mysli plat zo zamestnania? - ale ved ten sa zdanuje cely uz teraz - nie je narok na nezdanitelnu polozku
Nie je nárok a ešte aj ten zvyšok sa zdaňuje ....čiže sa jedná o solídne love , o ktoré jednotlivec prichádza...
Svojho času som robil u SBS . Kolega mal pri tom istom počte hodín o cca 5.000 Sk viac ako ja ...
alebo tym mysli plat + dochodok a toto cele chce zdanit???? :eek:
.... a ked clovek len berie dochodok tak ten nezdani? - diskriminacia ako vysita

a dalsi super napad:

Šéf policajných odborov Miroslav Litva však má iné riešenie. Pracujúcim by sa podľa jeho slov mal dôchodok znižovať tak, aby súčet ich platu a dôchodku nebol vyšší, ako príjem počas aktívnej služby. "Ak by to bolo viac, úmerne by sa krátil výsluhový dôchodok," vysvetlil Litva.
...holt ....šéfom sa nič krátiť nebude ...dôchodky majú - budú mať vyššie ako plat väčšiny v aktívnej službe...
to uz je fakt chore!!!
....chorá je vláda .....................na čele s najvyšším .....

...a k čomu to bude smerovať ????
ZASA sa budú len zákony obchádzať ....vyslúžilci budú brať minimálnu mzdu na výplatnej páske a keš do vrecka ........šak ako aj ostatní ..........či .........?????


.....he .....a keby sa toto mňa týkalo , tak pre tých 100 - 150 € by som rozhodne nechodil , nakoľko tá vyššia čiastka by sa už zdaňovala ešte viac ....
pavol54
23.04.12,10:02
a popri tom aktívne slúžiaci napriek zákazu podnikania to robia cez nastrčených rodinných príslušníkov a bývajú ala Fígeľ
Tweety
23.04.12,10:09
....chorá je vláda .....................na čele s najvyšším .....

...a k čomu to bude smerovať ????
ZASA sa budú len zákony obchádzať ....vyslúžilci budú brať minimálnu mzdu na výplatnej páske a keš do vrecka ........šak ako aj ostatní ..........či .........?????


.....he .....a keby sa toto mňa týkalo , tak pre tých 100 - 150 € by som rozhodne nechodil , nakoľko tá vyššia čiastka by sa už zdaňovala ešte viac ....
Myslíš toho? http://www.cas.sk/clanok/221993/fico...tisic-eur.html (http://www.cas.sk/clanok/221993/fico-vytasil-novy-sperk-hodinky-s-12-diamantmi-za-5-tisic-eur.html)Ten už musel toho teda zarobiť ale že riadne, možno aj na tri životy. ALe hlavne, že má socálne cítenie ako jeden nemenovaný ujo, ktorého sem i tam neposlúcha jazýček.
trisestri
23.04.12,10:13
najde sa dost co akceptuju podmienky,azda horsi stav v policii ani nemoze byt
kopretinka
23.04.12,10:23
Myslíš toho? http://www.cas.sk/clanok/221993/fico...tisic-eur.html (http://www.cas.sk/clanok/221993/fico-vytasil-novy-sperk-hodinky-s-12-diamantmi-za-5-tisic-eur.html)Ten už musel toho teda zarobiť ale že riadne, možno aj na tri životy. ALe hlavne, že má socálne cítenie ako jeden nemenovaný ujo, ktorého sem i tam neposlúcha jazýček.

...cena sa na internete pohybuje okolo 5 000 eur....
ku*va
Tweety
23.04.12,10:27
To musel teda makať, či? možno ani 24 hodín by nám ostatným nestačilo.
trisestri
23.04.12,10:56
je zaujimave ze obcan musi mat na kazdej blbosti overeny podpis u notara,ale ked firmy oblafuju obcanov,tak vtedy nemusi byt podpis na zmluve overeny
buchač
23.04.12,11:12
Myslíš toho?
...
nemenovaný
...
...nikoho nemenujem ...

Že odborníci ....pche ......keď bola tá " akcia " v Devínskej ......nemenovaný Shit sa vyjadril pre médiá o zbraniach ...až tak vysoko " odborne " , že všetky zbraňové fóra fukali od smiechu ...
Ivana Š
23.04.12,12:51
nasrdilo ma, že ráno som zasadla k PC že idem dokončiť DPH, akurát v najlepšom - už mi stačilo nahodiť nejakých 5-6 dokladov, zrazu drb, elektrinu nám v obci vypli vypli, ževraj to minulý týždeň aj oznamovali obecným rozhlasom
moja vina, že to nesledujem, ale pri frekvencii obecného rozhlasovania 7krát denne už na to nemám náladu vybehovať von
a počúvať že čo prišiel súkromný podnikateľ predávať :mad:
no a uhádnite, či sa mi moja ranná práca uložila :mad::mad::mad:
VieraPopluharova
23.04.12,13:28
podľa toho čo si napísala asi nie......
pepsikova
23.04.12,13:28
..potešil ma môj ortoped...buď teraz infúzie za 5€ jedna, asi tak 10 kusov a potom sa uvidí, alebo sa uvidí teraz- operácia...no, neuvidí sa, zatiaľ ani jedno...možno sa to samo...
..a dám aspoň popoludňajšiu kávu na stôl...ak zostal nejaký koláčik, tak šup sem s ním...a fajn čas vám prajem...
VieraPopluharova
23.04.12,13:29
Aj Tebe moja,drž sa.....
pepsikova
23.04.12,13:29
..no, neuložila...mali vyhlásiť aj ráno..kto by si to pamatoval z minulého týždňa...polské mäso budú aj tri razy vyvreskovať, elektrinu netreba..
Tweety
23.04.12,13:29
Môže byť dnes pečená maková štrúdľa?
maja
23.04.12,13:38
Tak pred 24 rokmi som sa o 17.00 vydávala. Ubehli tie roky ako voda.
Tak aj Vám pekný večer.
Maja
pepsikova
23.04.12,13:45
...toto som si požičala z facebúku...a dosť sa mi to páči...

Kejdz Vam dakto povi že sce škaredi, ta nebucte nešťastni, ale bucte smutni a poľutujce ho, bo zrakovo poscihnuti nemaju ľehki život.
Tweety
23.04.12,13:54
Gratulírujem, aj ja som stracila rozum v apríľu,chi.chi.
lujza.j
23.04.12,13:54
dievčatá na moje špinavé okná nemáte určite, tak budte v klude...:)
pavol54
23.04.12,14:00
nasrdilo ma, že ráno som zasadla k PC že idem dokončiť DPH, akurát v najlepšom - už mi stačilo nahodiť nejakých 5-6 dokladov, zrazu drb, elektrinu nám v obci vypli vypli, ževraj to minulý týždeň aj oznamovali obecným rozhlasom
moja vina, že to nesledujem, ale pri frekvencii obecného rozhlasovania 7krát denne už na to nemám náladu vybehovať von
a počúvať že čo prišiel súkromný podnikateľ predávať :mad:
no a uhádnite, či sa mi moja ranná práca uložila :mad::mad::mad:
Mne takto raz vypli elektrinu tak som im naúčtoval prestoj, že vraj oznamujú len podnikateľom s ističom 70A a vyšším síce mi faktúru neuznali ospravedlnili sa ale odvtedy mi vypínanie oznamujú mailom. predstav si že taký zubár vŕta a zrazu má ručný pohon.
pavol54
23.04.12,14:02
sugestívne otázky dávaš
srska
23.04.12,14:04
"Ak chce niekto pracovať a poberá už výsluhový dôchodok, musí pochopiť, že je aktívny a výsluhový dôchodok je súčasťou jeho príjmu. Bude teda musieť platiť dane zo všetkého, čo zarobí," povedal Kaliňák.

"co zarobi" mysli plat zo zamestnania? - ale ved ten sa zdanuje cely uz teraz - nie je narok na nezdanitelnu polozku

alebo tym mysli plat + dochodok a toto cele chce zdanit???? :eek:
.... a ked clovek len berie dochodok tak ten nezdani? - diskriminacia ako vysita

a dalsi super napad:

Šéf policajných odborov Miroslav Litva však má iné riešenie. Pracujúcim by sa podľa jeho slov mal dôchodok znižovať tak, aby súčet ich platu a dôchodku nebol vyšší, ako príjem počas aktívnej služby. "Ak by to bolo viac, úmerne by sa krátil výsluhový dôchodok," vysvetlil Litva.

to uz je fakt chore!!!a prečo nie? ak sú opotrebovní lebo slúžili v silových zložkách, tak nech si užívajú výsluhový dôchodok a nech nezaberajú miesta v štátnej správe. vieš koľko by pribudlo voľných pracovných miest, keby toto zaviedli? buď nech robia ďalej bez výsluhového alebo nech odpočívajú na zaslúženom výsluhovom dôchodku.
lujza.j
23.04.12,14:08
dakujem za radu,rozhodujem sa,len neviem ci rocna strata na elektrike je taka velka aby sa oplatilo,kedze ta chladnicka ma 12 rokov,vraj zivotnost by mala byt 20 rokov,ale to asi platilo pre stare calexy,teraz to robia tak aby sa castejsie kupovali spotrebice
mala som kúpená cca. 90-91r ked som kupovala novú ešte fungovala/ asi 7r do zadu/, ale žrala toľko, že som si myslela, že sused mi žerie elektriku, ked mi prišlo prvé vyúčtovanie hned mi znížili zálohu o 100.-sk/mes.
lujza.j
23.04.12,14:12
a prečo nie? ak sú opotrebovní lebo slúžili v silových zložkách, tak nech si užívajú výsluhový dôchodok a nech nezaberajú miesta v štátnej správe. vieš koľko by pribudlo voľných pracovných miest, keby toto zaviedli? buď nech robia ďalej bez výsluhového alebo nech odpočívajú na zaslúženom výsluhovom dôchodku.
vieš ...každý na to držkuje, ale keby bol on vysluhový dôchodca robil to isté... a zaberal niekde niekomu miesto.
srska
23.04.12,14:14
vieš ...každý na to držkuje, ale keby bol on vysluhový dôchodca robil to isté... a zaberal niekde niekomu miesto.jasné - je to legislatíve. vieš koľko colníkov s výsluhovým je pichnutých kade - tade?
lujza.j
23.04.12,14:17
jasné - je to legislatíve. vieš koľko colníkov s výsluhovým je pichnutých kade - tade?
no mne to hovor:D:D keby som mala kde aj ja už som....
Petra Nová
23.04.12,14:18
Myslíš toho? http://www.cas.sk/clanok/221993/fico...tisic-eur.html (http://www.cas.sk/clanok/221993/fico-vytasil-novy-sperk-hodinky-s-12-diamantmi-za-5-tisic-eur.html)Ten už musel toho teda zarobiť ale že riadne, možno aj na tri životy. ALe hlavne, že má socálne cítenie ako jeden nemenovaný ujo, ktorého sem i tam neposlúcha jazýček.


...cena sa na internete pohybuje okolo 5 000 eur....
ku*va


To musel teda makať, či? možno ani 24 hodín by nám ostatným nestačilo.
Zaujímavé postrehy.:) Najmä, ak každý deň pribúdajú správy, koľko predchádzajúca vláda rozdala odmien svojim úradným šimľom za to, že robili to, čo mali v pracovnej náplni. Že koľko? Len takú kvapôčku zo štátneho rozpočtu. Okolo 500mil. Sk, ktosi spočítal.;)

A len tak mimochodom. Fico dostal hodinky darom. No, asi mal ten dar vrátiť, aby urobil zadosť predstave "modrých" o sociálnom cítení. Alebo mal darcom vopred oznámiť: kto mi čokoľvek daruje, nech je to tovar z Miletičky.:---
avalik
23.04.12,14:23
a prečo nie? ak sú opotrebovní lebo slúžili v silových zložkách, tak nech si užívajú výsluhový dôchodok a nech nezaberajú miesta v štátnej správe. vieš koľko by pribudlo voľných pracovných miest, keby toto zaviedli? buď nech robia ďalej bez výsluhového alebo nech odpočívajú na zaslúženom výsluhovom dôchodku.

nemam nic proti obmedzeniu subehu dochodku a prace v statnych sluzbach (tak ako je to obmedzene pri znovuprijati do st. sluzby vojaka/policajta/...)

v tom pripade ale nech sa to vztahuje na vsetkych dochodcov, nie len vysluhovych - alebo starobny dochodca nie je na zasluzenom starobnom dochodku?

este vysluhovym dochodcom zakazat podnikat ... ved co, nech sedia doma
... alebo este lepsie - tych co preziju 2 roky na vysluhovom dochodku tak za odmenu odstrelit pred nastartovanou V3S ... ved co by chceli - darmozraci z VASICH dani
Tweety
23.04.12,14:30
Tweety 1 Minute Ago #7540 [x] to je jedno, či dar, alebo nedar, aspoň vidno, akých silných donorov má
Tweety
23.04.12,14:31
slabí majú aj donorov slabších
misoft
23.04.12,15:05
12 rokov - veľa, radšej novú!
misoft
23.04.12,15:08
Napríklad ja - som napichnutý na internet :D:D:D
misoft
23.04.12,15:18
este vysluhovym dochodcom zakazat podnikat ... ved co, nech sedia doma
No niektorí sedia doma, niektorí v kukaniach, niektorí na stoličkách atď. Žiaľ, tí čo sedia doma, nemali možnosť predtým si urobiť "bokovku" s.r.o. - kua - zakázané bolo, za gule ťahané bolo. A teraz keď majú nejakú miniS.R.O. a k dôchodku privyrobí pár desiatok € navyše - bác - zoberme mu to.
BTW:
Priemerná výška dôchodku u policajtov je 619 eur, bývalí vojaci majú až do 2300 eur. Nárok na dôchodok vzniká po 15 rokoch v službe.

Je to taká volovina. 2300€ majú štvorhviezdičkoví a trojhviezdičkoví so záhradkou :D, priemer u normálnych (tých starších) je 450€.
Toto platí teraz (a u policajtov) - my skôr "vykopnutí" sme museli odmakať 25 rokov, aby sme mali nárok na výsluhový. Takže priemer odchodu bol 42-48 rokov fyzického veku. A kto už zoberie starca do nejakej roboty? Najmä teraz? Povedia - nestačíš, nevieš, nespĺňaš.

A pokiaľ by mi chceli čo len 1 cent stiahnuť - kua - žaloba na štát - retroaktivita je predsa neprípustná - je to môj príjem (jediný).


Len na okraj: keď som dostal prvý dôchodok - bolo to 5700 korún (necelých 200€). Dnes som sa (po 12 rokoch) dostal na hranicu 600€. Ale mnohí, čo šli po mne, po odmakaní (vraj) 15 rokov dostali na začiatok 350€ a ja som bol na hranici 300€ (a to som si dlhšie odkrútil).
avalik
23.04.12,15:37
inac sranda ako stvu proti vojakom


Priemerná výška dôchodku u policajtov je 619 eur, bývalí vojaci majú až do 2300 eur. Nárok na dôchodok vzniká po 15 rokoch v službe.

u policajtov napisali priemerny dochodok a u vojakov maximalny dochodok jedneho generala ... preco nenapisali aj u policajtov maximalny dochodok ale priemer? - porovnavat hrusky s jablkami a stvat ludi proti sebe ...
misoft
23.04.12,15:52
Presne! Porovnávajú rozdielné. U polišov priemer, u vojakov maximum.
asedma
23.04.12,15:53
na dedine je vselico mozne a myslim, ze dost casto vypinaju aj na cely den
lujza.j
23.04.12,16:07
posledných 15min. "bez servítky":eek:
pepsikova
23.04.12,16:12
..kuwňa, ja som aj zabudla, ja 10.4 bolo 36 rokov od sobáša a 11 od rozvodu...ani som to neoslávila, zabudla som, no..jeden deň!
Zita5
23.04.12,16:36
Klamú štát! O boháčoch, ktorí berú dávky v hmotnej núdzi
http://zivot.azet.sk/clanok/11237/klamu-stat-o-bohacoch-ktori-beru-davky-v-hmotnej-nudzi.html

Ako vypiekli so štátom

1. Podľa zákona o hmotnej núdzi môžete vlastniť auto do 3 500 eur. Adept na dávky si ako zázrakom kúpil ročný džíp za 2 300 eur. Znalecký posudok úrad nevyžaduje – stačí kúpna zmluva.
2. V decembri zdedil milión, v januári ho už na účte nemal. Úrad sa ho vo februári nemohol pýtať, kam sa podel, či ho minul, alebo previedol na iný účet. Pokojne si teda opäť hovie v hmotnej núdzi.
3. Pracoval na zmluvu o dielo, z ktorej sa neodvádzajú odvody. Úradníci to nemajú ako vidieť. Celý rok mohol byť v hmotnej núdzi a odhlásil sa dobrovoľne až v marci – pred podaním daňového priznania. O pár mesiacov – napríklad v máji – sa do hmotnej núdze môže vrátiť späť. Úradníkom „neprekáža“ jeho vysoké daňové priznanie – zo zákona ich nemôže zaujímať, kam dal svoje zarobené peniaze.
4. Úradníci stáli pred plotom a pozerali: Na pozemku stojí dom, v dome býva človek v hmotnej núdzi. Podľa žiadosti však stoja pred malou záhradkou, keď si pozrú výpis z katastra, dom neexistuje... Rozhodujúce na priznanie dávky sú listinné dôkazy, nie fotografie.
5. Byt s rozlohou 75 štvorcových metrov v komplexe Tri veže si prenajíma za 800 eur brat od sestry. Áno – príspevok na bývanie dostane.
6. „Viete, ja študujem a tú dávku potrebujem na lízing,“ povedalo dievča, čo býva v byte po babičke, ktorý jej platia rodičia, a diaľkovo študuje (to jej tiež platia rodičia). Keď úradníčka vysvetlí, že za dávku v hmotnej núdzi sa „lízovať“ auto nedá, príde o tri týždne. Už nemá auto na lízing. To na seba vzal otecko. Už nebýva v byte po babičke, ale vo švagrovom byte. Preukáže sa nájomnou zmluvou na 300 eur. Dávku v hmotnej núdzi a príspevok na bývanie dostane.
7. Dvaja ľudia majú spolu tri deti, nie sú manželia a žijú v jednom byte. Ak majú dve nájomné zmluvy – dostanú dva samostatné príspevky na bývanie. Samozrejme, že ten, čo má deti zverené, môže požiadať o náhradné výživné z dôvodu, že druhý rodič je v hmotnej núdzi a nemá z čoho platiť.
......................................
hmmm čítajte, ak Vás to zaujíma :)
trisestri
23.04.12,16:43
..potešil ma môj ortoped...buď teraz infúzie za 5€ jedna, asi tak 10 kusov a potom sa uvidí, alebo sa uvidí teraz- operácia...no, neuvidí sa, zatiaľ ani jedno...možno sa to samo...
..a dám aspoň popoludňajšiu kávu na stôl...ak zostal nejaký koláčik, tak šup sem s ním...a fajn čas vám prajem...

vidis a mna si nahanala do lekara,nuz a to my mame ortopedov ze jeden taky stary ze nedovidi uz,druhy preferuje protekcnych alebo jednu mensinu potmavsu a keby som mal vyber infuzie alebo opracia no brr,tiez cakam a liecim sa podla poradni a skusenosti rod.prislusnikov a co je sranda napr condrosulf 60 tbl sa doplaca sumou 10 eur a alternavny liek vo volnom predaji 9,60 za 120 tbl,zlozenie je v dacom odlisne ale ucinost by mala byt obdobna-tak drzim palce nech sa to samo a nech ti netreba ani infuzie ani nedajboze operaciu.
trisestri
23.04.12,16:44
to su skor extremy a neschopnost statnych uradnikov
trisestri
23.04.12,16:45
a co tam bolo take?
BXLmiami
23.04.12,16:49
inac sranda ako stvu proti vojakom



u policajtov napisali priemerny dochodok a u vojakov maximalny dochodok jedneho generala ... preco nenapisali aj u policajtov maximalny dochodok ale priemer? - porovnavat hrusky s jablkami a stvat ludi proti sebe ...
Tak proti niekomu musia.Doktori sú už okukaní,poohováraní,opľutí,treba vybrať inú skupinu obyvateľstva.
trisestri
23.04.12,16:54
trisestri
23.04.12,16:55
vsak ma pobavili ked urobili skandal z oznamu na dverach ordinacie o poplatkoch v pripade klopania,pricom to tu mame par mesiacov na kazdej druhej ordinaciii
Stanislav 1975
23.04.12,16:56
Zaujímavé postrehy.:) Najmä, ak každý deň pribúdajú správy, koľko predchádzajúca vláda rozdala odmien svojim úradným šimľom za to, že robili to, čo mali v pracovnej náplni. Že koľko? Len takú kvapôčku zo štátneho rozpočtu. Okolo 500mil. Sk, ktosi spočítal.;)

A len tak mimochodom. Fico dostal hodinky darom. No, asi mal ten dar vrátiť, aby urobil zadosť predstave "modrých" o sociálnom cítení. Alebo mal darcom vopred oznámiť: kto mi čokoľvek daruje, nech je to tovar z Miletičky.:---

Súhlasím s týmto názorom a ja len dodám- nechcem si Roberta Fica nejako obhajovať, ale predsa len má 3 vysoké školy, docentúru, pracuje už vyše 25 rokov, alebo kolko, je úspešným právnikom a vzhladom na svoje vzdelanie má zaslúžený vyšší plat, tak prečo by nemohol mať hodinky za 5.000 eur? , tak nerozumiem tejto debate...-však to je pol mesačná výplata úspešného právnika...
P.S. Ja osobne si myslím, že aj tak je Robert Fico oproti Ivanovi Miklošovi čo sa majetku týka úplný žobráčik- viete si predstaviť aká musela byť provízka za SPP? Tolko fico nezarobí ani za 2 životy, ja osobne si myslím, že Mikloš má viac peňazí ako všetci spolumajitelia Penty dokopy...
Stanislav 1975
23.04.12,17:01
A ešte jeden dovetok- neviem prečo všade rezonuje názor že bohatý človek nemože byť sociálny?- prečo si všetci myslia že sociálny može byť len chudobný človiečik? Keď už ide o to- Bill Gates , jeden z najbohatších ludí sveta je aj jeden z najsociálnejších ludí- viete kolko on už rozdal chudobným a chorým?
lujza.j
23.04.12,17:02
jeden ks gay, jeden ks ako z VTOS, jeden ks tunisan,dve ženy z toho jednej sa páčia arabi :-O, to by si musel vidieť
avalik
23.04.12,17:02
3 vysoke skoly????
pepsikova
23.04.12,17:07
...ja si myslím, že závidíme..každému a všetko..závidíme auto, kuchynskú linku, dom, blond vlasy, hodinky- skrátka všetko, čo nemáme , ale má to niekto, koho poznáme...a Fica pozná každý...a každý z nás je politikom na svojom piesočku, čo teda rozlohou nijakovsky nie je rovný Slovensku..a kto z nás má na svojom piesku háveď tmavej kože, kto má dôchodcov, ktorí majú málo a nemajú už na lieky, kto má doma lekára-čo dá lieky zadara?..čo mu závidíte?..tie hodinky na ruke?..nedajú mu dlhší deň, iba potešenie, že ich má...a tiež ukazujú len taký čas, ako tie naše, ktoré roky trčia v skrini, však máme mobily...a ani také hodinky ho nezachránia pred tým, aby mu slovač nezávidela ...achjaj...keby ma nič iné ne*ralo, len jeho hodinky!...
Stanislav 1975
23.04.12,17:10
...ja si myslím, že závidíme..každému a všetko..závidíme auto, kuchynskú linku, dom, blond vlasy, hodinky- skrátka všetko, čo nemáme , ale má to niekto, koho poznáme...a Fica pozná každý...a každý z nás je politikom na svojom piesočku, čo teda rozlohou nijakovsky nie je rovný Slovensku..a kto z nás má na svojom piesku háveď tmavej kože, kto má dôchodcov, ktorí majú málo a nemajú už na lieky, kto má doma lekára-čo dá lieky zadara?..čo mu závidíte?..tie hodinky na ruke?..nedajú mu dlhší deň, iba potešenie, že ich má...a tiež ukazujú len taký čas, ako tie naše, ktoré roky trčia v skrini, však máme mobily...a ani také hodinky ho nezachránia pred tým, aby mu slovač nezávidela ...achjaj...keby ma nič iné ne*ralo, len jeho hodinky!...

Ja napríklad poznám účtovníka, ktorý zarába 10 000 eur mesačne a pritom je to obyčajný účtovníček...
lujza.j
23.04.12,17:20
Ja napríklad poznám účtovníka, ktorý zarába 10 000 eur mesačne a pritom je to obyčajný účtovníček...
a ja mu ich z celého srdca bez štipky závisti prajem , nech si ich užíva k spokojnosti...:)
Indeed
23.04.12,17:28
Ticho , bo Ta Miloš zažaluje ...
kopretinka
23.04.12,17:42
A ešte jeden dovetok- neviem prečo všade rezonuje názor že bohatý človek nemože byť sociálny?- prečo si všetci myslia že sociálny može byť len chudobný človiečik? Keď už ide o to- Bill Gates , jeden z najbohatších ludí sveta je aj jeden z najsociálnejších ludí- viete kolko on už rozdal chudobným a chorým?
a koľko rozdal Fico? ale nie kamarátom,ale chudobným....
kopretinka
23.04.12,17:44
...ja si myslím, že závidíme..každému a všetko..závidíme auto, kuchynskú linku, dom, blond vlasy, hodinky- skrátka všetko, čo nemáme , ale má to niekto, koho poznáme...a Fica pozná každý...a každý z nás je politikom na svojom piesočku, čo teda rozlohou nijakovsky nie je rovný Slovensku..a kto z nás má na svojom piesku háveď tmavej kože, kto má dôchodcov, ktorí majú málo a nemajú už na lieky, kto má doma lekára-čo dá lieky zadara?..čo mu závidíte?..tie hodinky na ruke?..nedajú mu dlhší deň, iba potešenie, že ich má...a tiež ukazujú len taký čas, ako tie naše, ktoré roky trčia v skrini, však máme mobily...a ani také hodinky ho nezachránia pred tým, aby mu slovač nezávidela ...achjaj...keby ma nič iné ne*ralo, len jeho hodinky!...
ja nikomu nič nezávidím....a ak aj hej,tak je to vec,ktorá sa kúpiť nedá....
buchač
23.04.12,17:46
ŠK SLOVAN- Belasá bratislava- kto neskáče,ten je košičan, hej hej hej...:D


trisestri 1 Day Ago #7340
ja neskacem,skoda ze to nejak pustili Slovanu-tomu fandim iba ak nehraje proti slovenskemu muzstvu,tam nech su majstri v khl


...tu je ten pes zakopaný ......to KHL .......to pustenie práve toho titulu pre Slovan ...nie nejako , ale poriadne účelovo - účelne ...

Pokiaľ som dobre tie nejaké šumy počúval , tak polovička košičanov bude v novej sezóne na súpiske Slovana , nakoľko si chlapci z Košíc v tej KHL chce zahrať .....a zarobiť samozrejme ...
buchač
23.04.12,17:48
...medzi prvými bol jeho brat .....čistý chudák ...ani na výplaty pre svojich zamestnancov a ani na dane nemal - "neborák , chudáčisko "...
pavol54
23.04.12,17:50
je mi z toho na grc
Tweety
23.04.12,18:03
http://zivot.azet.sk/clanok/11237/klamu-stat-o-bohacoch-ktori-beru-davky-v-hmotnej-nudzi.html
Tak toto ma teda poriadne šokovalo, to sú poniektorí až takí hajzlíci? :o
arizona
23.04.12,18:04
pavol54
23.04.12,18:06
Súhlasím s týmto názorom a ja len dodám- nechcem si Roberta Fica nejako obhajovať, ale predsa len má 3 vysoké školy, docentúru, pracuje už vyše 25 rokov, alebo kolko, je úspešným právnikom a vzhladom na svoje vzdelanie má zaslúžený vyšší plat, tak prečo by nemohol mať hodinky za 5.000 eur? , tak nerozumiem tejto debate...-však to je pol mesačná výplata úspešného právnika...
P.S. Ja osobne si myslím, že aj tak je Robert Fico oproti Ivanovi Miklošovi čo sa majetku týka úplný žobráčik- viete si predstaviť aká musela byť provízka za SPP? Tolko fico nezarobí ani za 2 životy, ja osobne si myslím, že Mikloš má viac peňazí ako všetci spolumajitelia Penty dokopy...
Podľa niektorých by mal chodiť v poplátaných montérkach a gumákoch niečo ako dríšľakovci.
Petra Nová
23.04.12,18:06
Pre Stanislava:
Mne to už tak pripadá, akoby ľudia, hlásiaci sa k ľavicovým ideám, neboli ani ľudia s normálnym životom, radosťami, koníčkami, s právom na štandardné uspokojovanie svojich potrieb, ktoré si dokážu financovať z toho, čo zarobia. To akoby ľavicoví poslanci mali dostávať najviac polovičku poslaneckého platu len zato, že sú ľavicoví. Hádam aj obleky by si mali kupovať v konfekcii. A v Bruseli by mal Fico pôsobiť ako z inej planéty, lebo však je ľavičiar! Veď je to padnuté na hlavu! Aj s otázkou, koľko a komu dal na charitu. :cool:
Dav
23.04.12,18:12
Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?
Tweety
23.04.12,18:14
Stanko a čím si tie jurášiky zarobí? či vari účtom?
Petra Nová
23.04.12,18:24
Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?
Prečo ma odtiaľto vyháňaš? Hm...? Kde si bola, keď bol daný impulz na pretriasanie tejto témy. Pokiaľ viem, zatiaľ sa tu nikto nebije, ani si nenadáva. Kde si bola vtedy, keď sa tu aspoň dva týždne púšťali bezprecedentné urážlivé príspevky? Trochu rozlišuj! Aj debata o politikoch(ako osobách) patrí k životu tak, ako pitie kávy a debata o parnom valci, ktorý ma včera prešiel.:rolleyes:

Ale neboj sa ... už som povedala všetko, čo som chcela.
pepsikova
23.04.12,18:30
Mohli by ste si nájsť inú tému ako politika?
Alebo aspoň v inej téme?..

..a kde sa ty rozprávaš o politike?..snáď v posteli?..alebo v záhrade pri sadení?..ja normálne pri káve, v kaviarni je asi to správne miesto...ale však, môžeš prísť a upratať, to vieš!...
misoft
23.04.12,18:36
Tweety - "šikovným" presunom :D
trisestri
23.04.12,18:50
mna netrapia Ficove hodinky,ale jeho personalna politika,zda sa ze sa nepoucil a dava do niektorych funkcii ludi ktory sa spravali pochybne pri sprave verejneho majetku
dalej my vadi ze smer akokeby zabudol ze zahlasoval za vyssie platy v zdravotnictve a vedelo sa ze problem financovania zdedi nova vlada a teraz pani ministerka ako keby davala ruky od toho prec,nic horsie ak statne institucie nerespektuju zakony,mali teda radsej zacat rokovat o ich zmene ako aj zo zastupcami zdravotnikov o rozlozeni zvysenia platov na dlhsie casove obdobie a hladat dodatocne zdroje v ramci systemu bez toho aby to malo vplyv na deficit alebo zadzovanie v zdravotnictve
pre dav-politika ovplyvnuje takmer vsetko,je tazko sa od tychto vplyvov izolovat aj ked chapem ze to moze vyustit do tvrdych hadok a atakov,ale v tomto pripade prebieha kultivovane
misoft
23.04.12,18:54
Ááááá - tajomný prípad nástenkového tendra.
Stanislav 1975
23.04.12,18:55
..

..a kde sa ty rozprávaš o politike?..snáď v posteli?..alebo v záhrade pri sadení?..ja normálne pri káve, v kaviarni je asi to správne miesto...ale však, môžeš prísť a upratať, to vieš!...
čisto teoreticky sa dá o politike debatovať aj pri sexe....:D
buchač
23.04.12,18:57
čisto teoreticky sa dá o politike debatovať aj pri sexe....:D
...he .....alebo aj opačne .....

...napríklad posexovať našich politikov .........bez debaty ..........a poriadne ....:cool:
trisestri
23.04.12,19:01
aj to.aj Lazar z magistratu Kosic a iny
misoft
23.04.12,19:32
A nasucho!
pepsikova
24.04.12,03:49
..dobré ráno vám a aj krásny deň prajem..káva je na stole, aj rožtek čierny a syrík,šarkan práve ochutnáva s deckom tresku a po syre sa ani neotočí..vonku fajn, možno poprší...tak posielam chrumkavé kukís ku kafici...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/a7c52351.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-4.html)
BXLmiami
24.04.12,04:53
O personálnej politike nerozhoduje Fico,ale tí čo mu píšu prejavy a za ich prečítanie ho platia.
sito
24.04.12,05:07
Dobré ránko všetkým.

:eek: A a a a ako čítam, radšej idem, aby ma niekto ne ... :) :D:D:D ;)
pepsikova
24.04.12,05:16
..jeden na ráno:

> Novináři se ptají slepice:
> Je pravda, že jste snesla sedmikilové vejce? Ano.
> A jaké jsou vaše plány do budoucna?
> Snést desetikilové vejce.
> Novináři jsou spokojeni a jdou za kohoutkem a ptají se ho:
> Víte, že jedna z vašich slepic snesla sedmikilové vejce?
> Ano, to vím.
> A jaké jsou vaše plány do budoucna?
> Rozbít držku pštrosovi!
buchač
24.04.12,05:33
O personálnej politike nerozhoduje Fico,ale tí čo mu píšu prejavy a za ich prečítanie ho platia.
...Týýýýýýý brďo ..........teda ak toto je myslené vážne , tak dnes sa picnem stojac na stoličke , pod trámom visiac na tej slučke ...

Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...
BXLmiami
24.04.12,06:23
...Týýýýýýý brďo ..........teda ak toto je myslené vážne , tak dnes sa picnem stojac na stoličke , pod trámom visiac na tej slučke ...

Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...
Nie sú práve plné noviny toho,ako sa Machala,ktorý písal Ficovi prejavy pobil s Janovicom?Zle som čítala?
buchač
24.04.12,10:14
Kurnik ....šak chlapec nemá zvyčajne napísané prejavy ......jemu tie bludy pravidelne cez uši prebehnú , nejak bez prekážky v tej hlave ...


Nie sú práve plné noviny toho,ako sa Machala,ktorý písal Ficovi prejavy pobil s Janovicom?Zle som čítala?
...Machalu nejak neriešim ....ak aj písal , jedno je...
...na druhej strane ???...hm , no a čo ???...štb - bák sa realizuje , tlačí do " terča " ( viď 4758 ) bývalému komunistovi ...

JA vravím o tých bludoch , ktoré bez prípravy na tých tlačovkách zo seba vytlačiť ...
...niekedy sú to samé perly...ale čo už , keď nás - slovač tí politici za tie svine majú......či ...???
pepsikova
24.04.12,10:24
..poobedňajšia káva je na stole...a mračná na oblohe, možno aj poprší...tak príjemnú siestu vám prajem...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/zib8hvkx.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-10.html)..a koláčik ku kafici, alebo k čajíku...
Ivana Š
24.04.12,10:29
Juraj ty dnes hlavne OSLAVUJ :) nenič si pekný deň politikou, chlieb aj tak lacnejší nebude ...

a Nika, dík za sladké k tomu čajíčku
a popršať by nemuselo, ale vyzerá to tak že asi bude :mad:
Ivana Š
24.04.12,10:33
a perlička na záver - poslala som syna do obchodu kúpiť smotanu na šľahanie 33%
priniesol mi kyslú smotanu a šľahačku v spreji :D vraj nevedel čo má zobrať, tak kúpil oboje,je to poklad :D
buchač
24.04.12,10:35
Juraj ty dnes hlavne OSLAVUJ :) nenič si pekný deň politikou, chlieb aj tak lacnejší nebude ...

a Nika, dík za sladké k tomu čajíčku
a popršať by nemuselo, ale vyzerá to tak že asi bude :mad:
...politika ???...tá je pre mňa ako voda v rieke ...preteká raz pomaly , raz rýchlejšie , no občas ju nejaká priehrada zastaví ...po nejakom čase sa aj tak stavidlá budú musieť uvoľniť a následne sa na brehu objaví ten kal a bordel z nánosov ...

...politika ???...tú pekne hlboko niekde mám ...svoje si poviem , no nervy si ničiť nemienim ....radšej nech druhí si ich trápia ...

...a oslava ???...niečo už bolo , niečo ešte len bude ...;)
Stanislav 1975
24.04.12,10:44
...politika ???...tá je pre mňa ako voda v rieke ...preteká raz pomaly , raz rýchlejšie , no občas ju nejaká priehrada zastaví ...po nejakom čase sa aj tak stavidlá budú musieť uvoľniť a následne sa na brehu objaví ten kal a bordel z nánosov ...

...politika ???...tú pekne hlboko niekde mám ...svoje si poviem , no nervy si ničiť nemienim ....radšej nech druhí si ich trápia ...

...a oslava ???...niečo už bolo , niečo ešte len bude ...;)
intelektuálne napísané, až dojemné- normálne mám slzy na krajíčku...:D, buchy mal byť spisovateľom...
buchač
24.04.12,10:51
...dôjdi ....respektíve ,keď pôjdeš najbližšie švekru opáčiť ...zastav sa , poutieram slzičky ....alebo aj nakopnúť môžem ....:-)
erzet
24.04.12,11:04
pepsikova
24.04.12,11:14
...ale vynašiel sa, syník..zlatý je..
bettylou
24.04.12,11:35
a ja len päť, ...fix
bettylou
24.04.12,11:47
otec to rieši orechami vlašskými, my všetkými oerechami a semenami čo sú po ruke, brokolica, všetka zelená burina, aj žihľava, celozrné výrobky nepoužívame bo sú drahé a doma sa nikomu piecť nechcezelená
Ivana Š
24.04.12,12:13
a perlička na záver - poslala som syna do obchodu kúpiť smotanu na šľahanie 33%
priniesol mi kyslú smotanu a šľahačku v spreji :D vraj nevedel čo má zobrať, tak kúpil oboje,je to poklad :D

...ale vynašiel sa, syník..zlatý je..

je zlatý, ale čo ja? mala som kycnúť do segedgulášu kyslú smotanu, nech sa to celé zdrcne a na to nastriekať šľahačku aby som to zakryla?
no ništo išto, zobrala som bicykel a išla si kúpiť smotanu
:) aj tak dobre - mala som čerstvý vzduch, pohyb, nejaké tie d*by dedinské som sa podozvedala :D
vieraaaa
24.04.12,13:21
[QUOTE=Ivana Š;2047452...mala som kycnúť do segedgulášu kyslú smotanu, nech sa to celé zdrcne...

Ja bežne používam do prívarkov pochúťkovú smotanu, ktorú rozmiešam s trochou múky a potom sa nezrazí
Inak aj v receptoch z Porady, hneď druhý príspevok od "plavčíka" je s kyslou smotanou.
http://www.porada.sk/t29174-segedinsky-gulas.html
Tweety
24.04.12,13:23
Ono ak ide o to, ani pri jednej ani druhej sa nezdrcne, ak to miešame
srska
24.04.12,13:24
intelektuálne napísané, až dojemné- normálne mám slzy na krajíčku...:D, buchy mal byť spisovateľom...dobrý chalanisko ale dakedy píše skoro ako mister airport pha - ešte to ehm chýba. alebo sú to tie bodky?:D
Indeed
24.04.12,13:27
AMATERIZMUS , maš mať NB , nie PC.
Indeed
24.04.12,13:28
Ked nerealizuješ detoxikaciu /prečistenie/ organizmu, tak musíš brať infúzie...
Indeed
24.04.12,13:30
mne keby chcel dať niekto každý mesiac 600 € , tak by som mu zniesol aj modré z neba.
Indeed
24.04.12,13:31
šikovným patrí svet, a srostým robota a neužitočná onánia.
Indeed
24.04.12,13:33
dokedy je to ešte o ohováraní , o opľúvaní , je to ešte dobre... Der Tag es kommt !
Indeed
24.04.12,13:34
Nie nemohli, práve pre ten Tvoj pacifizmus .
nika.sum
24.04.12,13:35
[QUOTE=Ivana Š;2047452...mala som kycnúť do segedgulášu kyslú smotanu, nech sa to celé zdrcne...

Ja bežne používam do prívarkov pochúťkovú smotanu, ktorú rozmiešam s trochou múky a potom sa nezrazí

ja tam tiez davam kyslu smotanu a nezdrcne sa ....
Petra Nová
24.04.12,14:20
O personálnej politike nerozhoduje Fico,ale tí čo mu píšu prejavy a za ich prečítanie ho platia.
Fakt tomu verím, ako písmu svätému, lebo tú informáciu máš určite z prvej ruky - od SME - tiarov(s trochou vlastnej tvorivosti). Nakoniec, každý vidí, ako Fico "číta" Machalove prejavy.:rolleyes: V televízii, na slávnostiach, v parlamente, na schôdzkach únie. A že je to tak, slepým vždy niekto pošepne.:)

Mimochodom, ak Machala naložil jedovitému dedkovi Janovicovi, asi vedel za čo.:---
AlaNR
24.04.12,15:08
Neviete niekto, kde by som zohnala popínavé jahody? (také na balkón)

Na trhu v NR sú iba obyčajné :(
Na Gardenii boli, ale tam som zaváhala... a teraz neviem zohnať...
A to hľadám len 3 kúsky...
nika.sum
24.04.12,16:32
Neviete niekto, kde by som zohnala popínavé jahody? (také na balkón)

Na trhu v NR sú iba obyčajné :(
Na Gardenii boli, ale tam som zaváhala... a teraz neviem zohnať...
A to hľadám len 3 kúsky...

My sme take kupili (neviem odkial, bolo to v nejakom casopise), vlastne mali byt popinave, rodicia ich dokonca zasadili na zahradke ale akosi sa nechceli tahat, par jahodok mali ale nic moc...Ja zase na balkone nemozem mat take, lebo nam tam velmi slniecko nesvieti.
trisestri
24.04.12,16:40
pripada my cudne ze ten ,zly stat, ma financovat sukromne skoly,garantovat 2 pilier a ine-na jedne strane je stat taky zly ze vsetko statne je zle,no ked treba financie tak stat ma financovat sukromne projekty.
arizona
24.04.12,18:00
hallloooo, nie je tu nejaka odbornicka na pupavovy medik? Varim ho uz viac ako dve hodky a nie a nie zacat hustnut...:rolleyes::eek::confused:
Mam dalej varit,alebo uz naliat do poharov?Zhustne?:confused:
Indeed
24.04.12,18:02
nezhustne, v tom je to špecifikum.
ewita888
24.04.12,18:05
hallloooo, nie je tu nejaka odbornicka na pupavovy medik? Varim ho uz viac ako dve hodky a nie a nie zacat hustnut...:rolleyes::eek::confused:
Mam dalej varit,alebo uz naliat do poharov?Zhustne?:confused:

on nezhustne, ako klasický med..
arizona
24.04.12,18:11
on nezhustne, ako klasický med..
to bude taky riedky? na furt? :(
ewita888
24.04.12,18:14
to bude taky riedky? na furt? :(
áno, bude len tak máličko hustejší, ako voda.. nezhustne ani v pohároch.. ale je výborný do čaju..
asedma
24.04.12,18:19
to bude taky riedky? na furt? :(

varila som vlani a jeden som mala hustejsi a druhy redsi, varila som vyse dvoch hodin
arizona
24.04.12,18:33
dakujem, uz som sa zlakla, ze som nieco pokazila :)
Uz je v poharoch, bude do cajiku .
Tweety
24.04.12,18:36
normálne ste ma navnadili, asi ho urobím tiež, veď na záhrade je púpavy dosť, a robili ste ten z 500 ks?
Indeed
24.04.12,18:36
mne by sa neušlo nejaké "užitočné" ???
Tweety
24.04.12,18:37
nedá sa, nemáš príspevok, len minikom.
nika.sum
24.04.12,18:47
hallloooo, nie je tu nejaka odbornicka na pupavovy medik? Varim ho uz viac ako dve hodky a nie a nie zacat hustnut...:rolleyes::eek::confused:
Mam dalej varit,alebo uz naliat do poharov?Zhustne?:confused:

Jej, to si pamatam ked som bola mala a byvali sme na dedine tak mamina ho varila. Minule nas maly chcel trhat pupavy na medik, no zial tu na sidlisku alebo v okoli asi tazko....(sami psik je to tu)
misoft
24.04.12,18:48
Aj u nás sa dáva kyslá, lenže ja sa vždy zdrcnem s niekym, keď sa hrniem ku "korytu" :D
asedma
24.04.12,18:48
nepamatam, nemam pri sebe recept, ale urcite som dala viacej
misoft
24.04.12,18:49
Dvaja jedovatí dedkovia - dúfam, že ja nebudem taký poisonous!
ewita888
24.04.12,18:54
Jej, to si pamatam ked som bola mala a byvali sme na dedine tak mamina ho varila. Minule nas maly chcel trhat pupavy na medik, no zial tu na sidlisku alebo v okoli asi tazko....(sami psik je to tu)
cez víkend má byť pekne, treba vybehnúť niekde do čistej prírody na výlet.. aj ja tak veru urobím, by som aj zabudla, keby arizona nepripomenula, že ho treba robiť.. :-) my sme ho minulý rok robili, väčšinu z neho vypila moja trojročná neterka, sa jej taký čajík veru ľúbil.. :-)
Ivana Š
24.04.12,20:18
No dnes to vidím na dlhú noc, nie a nie zaspať,
ešte sa tu možno so skorovstávajúcou pepsi stretnem na káve
pavol54
24.04.12,21:00
No dnes to vidím na dlhú noc, nie a nie zaspať,
ešte sa tu možno so skorovstávajúcou pepsi stretnem na káve
ja by som si mal dať pre zmenu zápalky na podopretie viečok, strážim bod varu ešte 20 min
Ivana Š
24.04.12,21:07
ešte 13 min :) a čo varíš?
majka 62
24.04.12,21:15
zápalky nevydržali :D, už asi spinká, dobrú noc prajem :)
Ivana Š
24.04.12,21:32
trošku tu stlmím svetlo, nezhasnem úplne
aby si veronika nenarazila nos keď bude skororanné kafo variť ;) o také dve hodinky
kukučka
24.04.12,21:44
Ja tie púpavy nechám na starosť včeličkám a radšej kúpim med po 3,50 €. Najradšej mám lipový, ale teraz mu vážne konkuruje francúzsky levanduľový, no ten dostanem až pod stromček
Ivana Š
24.04.12,21:49
Ja tie púpavy nechám na starosť včeličkám a radšej kúpim med po 3,50 €. Najradšej mám lipový, ale teraz mu vážne konkuruje francúzsky levanduľový, no ten dostanem až pod stromček

a pod ktorý? ja mám napríklad višňový, jabĺčkový a slivkový :)
pepsikova
24.04.12,21:51
..tak som tu..kaficu, alebo čaja?..
pepsikova
24.04.12,21:53
trošku tu stlmím svetlo, nezhasnem úplne
aby si veronika nenarazila nos keď bude skororanné kafo variť ;) o také dve hodinky..

..mojík, ja mám v tme veľmi dobrú orientáciu,aj kafu po tme navarím,aj do chladničky trafím..posielam ti horalku na šírku a , no,kávu..však čo tu budem sedieť na sucho ako u suchánkov?..
pepsikova
24.04.12,21:56
..Iví, nesiem ti na face, nech to tu nepobudíme:)...
kukučka
24.04.12,21:58
jedličkový ;)
Ivana Š
24.04.12,22:20
jedličkový ;)

ten je predsa neopadavý, a ak máš jedličku v záhradke, može byť aj dnes, či? :D
pepsikova
24.04.12,22:56
...čistou spišskonovoveštinou napísaný "čerstvý" email...

PŘEDEJTE DÁL !!!
V PŘÍŠTÍCH DNECH MUSÍTE DÁVAT VELKÝ POZOR A NEOTEVŘÍT ZADNY E-MAIL NAZVANÝ
POZVANKA-"INVITATION", NEZÁVISLE NA TOM, OD KOHO JE.
JEDNÁ SE O VIRUS, KTERÝ " OTEVÍRA OLYMPIJSKOU POCHODEŇ" A KTERÝ SPALÍ
HARD DISK. TENTO VIRUS BUDE ODESLAN OSOBOU, KTERA VÁS MÁ VE SVÝCH KONTAKTECH.
TAKŽE POKUD OBDRŽÍTE E-MAIL S NAZVEM "INVITATION" NEOTVÍREJTE HO JE TO
NEJHORŠÍ VIRUS OHLAŠENÝ CNN A KLASIFIKOVANÝ SPOLECNOSTÍ MICROSOFT JAKO
NEJDESTRUKTIVNEJŠI VIRUS, KTERY KDY EXISTOVAL!!!!!!!

BYL OBJEVEN VČERA ODPOLEDNE POSLETE TENTO E-MAIL VSEM, KOHO ZNATE, VASIM
PRATELUM, VSEM VASIM KONTAKTUM ČÍM VÍCE OSOB UPOZORNÍTE PŘEDEM, TÍM HŮŘE
SE BUDE VIRUS ŠÍŘIT!!!

S pozdravom

Ing. Eva Sabanošová
správca PC siete
Správa katastra Spišská Nová Ves
Markušovská cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves
srska
24.04.12,23:06
...čistou spišskonovoveštinou napísaný "čerstvý" email...

PŘEDEJTE DÁL !!!
V PŘÍŠTÍCH DNECH MUSÍTE DÁVAT VELKÝ POZOR A NEOTEVŘÍT ZADNY E-MAIL NAZVANÝ
POZVANKA-"INVITATION", NEZÁVISLE NA TOM, OD KOHO JE.
JEDNÁ SE O VIRUS, KTERÝ " OTEVÍRA OLYMPIJSKOU POCHODEŇ" A KTERÝ SPALÍ
HARD DISK. TENTO VIRUS BUDE ODESLAN OSOBOU, KTERA VÁS MÁ VE SVÝCH KONTAKTECH.
TAKŽE POKUD OBDRŽÍTE E-MAIL S NAZVEM "INVITATION" NEOTVÍREJTE HO JE TO
NEJHORŠÍ VIRUS OHLAŠENÝ CNN A KLASIFIKOVANÝ SPOLECNOSTÍ MICROSOFT JAKO
NEJDESTRUKTIVNEJŠI VIRUS, KTERY KDY EXISTOVAL!!!!!!!

BYL OBJEVEN VČERA ODPOLEDNE POSLETE TENTO E-MAIL VSEM, KOHO ZNATE, VASIM
PRATELUM, VSEM VASIM KONTAKTUM ČÍM VÍCE OSOB UPOZORNÍTE PŘEDEM, TÍM HŮŘE
SE BUDE VIRUS ŠÍŘIT!!!

S pozdravom

Ing. Eva Sabanošová
správca PC siete
Správa katastra Spišská Nová Ves
Markušovská cesta 1, 052 01 Spišská Nová Vesta nemajú čo na práci v tom iglovskom katastri?

inak, čo nespite keď môžete? teraz len depéháčkari nespia:)
pepsikova
25.04.12,04:19
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...káva je na stole )obrázok nedám, aby sm zbytočne vôňou nepobudila tých, čo si dlhšie prispia, lebo v noci strašili:), vonku čistučko, hádam aj slnko bude dnes a šakran tu pri mne žobre cereálne tyčinky, pažravec jeden!..ale inak pohoda..aj vám prajem na celý deň...
Ivana Š
25.04.12,04:22
dík za kafo, budem ho potrebovať :D a aj ja prajem krásny deň
pavol54
25.04.12,04:45
dík za kafo, budem ho potrebovať :D a aj ja prajem krásny deň
čerstvo zavarenú kapustu nechceš?
Ivana Š
25.04.12,04:53
chcem :) hoď mojim smerom
pavol54
25.04.12,05:17
28 dní čakacia doba
pavol54
25.04.12,05:48
nasrali ma IT experti zdravotnej poisťovne načo im je treba ručne nahadzovať súhrnný výkaz keď som im posielal mesačné výkazy a hneď upomienka yntelygenti.
Stanislav 1975
25.04.12,06:03
Ja tie púpavy nechám na starosť včeličkám a radšej kúpim med po 3,50 €. Najradšej mám lipový, ale teraz mu vážne konkuruje francúzsky levanduľový, no ten dostanem až pod stromček
kukina, med po 3,50?:eek:-som mimoriadne šokovaný- buď ta niekto má strašne rád, alebo je to nejaký čínsky z bodliakov...:D- inak si tú nízku cenu neviem vysvetliť, som šokovaný...
Zdenka 0705
25.04.12,06:16
mamin sused - včelár, má najlacnejšie za 5,50 a tie drahšie až okolo 7- 8 euro, a to nakupujeme dosť veľké množstvá, ... celá rodina
Stanislav 1975
25.04.12,06:20
mamin sused - včelár, má najlacnejšie za 5,50 a tie drahšie až okolo 7- 8 euro, a to nakupujeme dosť veľké množstvá, ... celá rodina
ja som tiež na jeseň kúpil 5 ks kvetinového za 5,50 ks a lesný 5 ks za 6 eur ks...-ale doniesol mi to až domov...
Zdenka 0705
25.04.12,06:26
áno, kvetový a repkový sú tie lacnejšie, potom má rôzne delikatesné, peľové, z lesných malín,... každý rok nejaký iný, už sa teším na tohoročný :).
Zdenka 0705
25.04.12,06:30
nie je to síce medík, ale aj medvedí cesnak je výborný... nech sa páči, pre vás, "neskororaňajkujúcich" :);)
Indeed
25.04.12,06:32
Toto že je medvedí cesnak ? vyzerá to ako listy z tulipanu. Medvedícesnak je podobný mladej cibulke, a má prene také byle ako su okolo tej modrej kvetiny,čo máš vo vázičke.
pepsikova
25.04.12,06:45
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1334727829

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 8 Minutes Ago #7751 Toto že je medvedí cesnak ? vyzerá to ako listy z tulipanu. Medvedícesnak je podobný mladej cibulke, a má prene také byle ako su okolo tej modrej kvetiny,čo máš vo vázičke..

..obávam sa, Indy, že nemáš pravdu...toť máš medvedí cesnak a od mladej cibuľky dosť ďaleko...ale ten na obrázku je fakt chutný, práve teraz na ňom robím mäsko, teda, na takom...a vonia až na schodište...
http://www.liecbabylinkami.euweb.cz/cesnak.htm
Stanislav 1975
25.04.12,06:45
Som smutný- dalšia opitá vodička( nejaká žumpa) zabila nevinného vodiča- ja neviem, toto sú zvláštné zákony u nás- ja by som navrhoval,že každý kto opitý usmrtí niekoho na ceste,podotýkam opitý,tak by sa to malo brať ako úmyselná, plánovaná vražda a policajti by mali mať právo uvedené indivíduúm na mieste nehody okamžite zastreliť- inak, tu pokoj nebude nikdy...
Neuznávam síce celkovo islamské právo šariá- niektoré veci sa mi zdajú moc tvrde, napr. ukameňovanie za cudzoložstvo je troška prísny trest, ale niektoré veci tam majú dobré...
buchač
25.04.12,06:49
Som smutný- dalšia opitá vodička( nejaká žumpa) zabila nevinného vodiča- ja neviem, toto sú zvláštné zákony u nás- ja by som navrhoval,že každý kto opitý usmrtí niekoho na ceste,podotýkam opitý,tak by sa to malo brať ako úmyselná, plánovaná vražda a policajti by mali mať právo uvedené indivíduúm na mieste nehody okamžite zastreliť- inak, tu pokoj nebude nikdy...
Neuznávam síce celkovo islamské právo šariá- niektoré veci sa mi zdajú moc tvrde, napr. ukameňovanie za cudzoložstvo je troška prísny trest, ale niektoré veci tam majú dobré...
......he..........už by si bol jak v kameňolome ???????.........či ??????????? ;):---:D
Stanislav 1975
25.04.12,06:55
......he..........už by si bol jak v kameňolome ???????.........či ??????????? ;):---:D
potom že prázdne ulice- nikde nikto...:D
Zdenka 0705
25.04.12,06:55
k tomu cesnaku ešte: ...
... práveže ten list vo vázičke je list tulipánu... :D
a na medvedí cesnak chodím osobne ... rastie v neďalekej dedine a zmýliť sa ozaj nedá, ono to tam totiž krásne vonia po cesnaku a kufor auta aj po týždní :D
Zdenka 0705
25.04.12,07:04
sú to nakrájané listy, ale máš pravdu, aj koreň, tj. cibuľka sa je, ale až na jeseň ....
VieraPopluharova
25.04.12,07:27
Mňa by zaujimalo komu vadila téma Pepsi, ktorú musela evuš uzamknúť : prosila by som zdôvodnenie, pokiaľ viem nebolo tam nič proti etike a bolo to len priateľské klábosenie s Pepsi,viem, že v prvom rade je táto stránka o účtovníctve, ale i o inom a ak má viac ľudí spoločnú priateľku a chcú sa s ňou o to podeliť, nevidím v tom nič proti etike.
Dav
25.04.12,07:33
Mňa by zaujimalo komu vadila téma Pepsi, ktorú musela evuš uzamknúť : prosila by som zdôvodnenie, pokiaľ viem nebolo tam nič proti etike a bolo to len priateľské klábosenie s Pepsi,viem, že v prvom rade je táto stránka o účtovníctve, ale i o inom a ak má viac ľudí spoločnú priateľku a chcú sa s ňou o to podeliť, nevidím v tom nič proti etike.
#57 (http://www.porada.sk/t187833-p6-pepsikova.html#post2047931)
VieraPopluharova
25.04.12,07:35
#57 (http://www.porada.sk/t187833-p6-pepsikova.html#post2047931)

DAV,

viem, prečítala som si to, evuš ju musela uzamknúť, no otázka znie prečo?
Dav
25.04.12,07:38
To vie asi Pepsi, spýtaj sa priamo jej
AlaNR
25.04.12,07:39
DAV,

viem, prečítala som si to, evuš ju musela uzamknúť, no otázka znie prečo?


Asi niekto závidel, že Pepsi máme radi... niektorí ľudia už nevedia, čo so sebou... :(
pepsikova
25.04.12,07:40
DAV,

viem, prečítala som si to, evuš ju musela uzamknúť, no otázka znie prečo?..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...
calawen
25.04.12,07:45
Hurá, všetky podania na drsr mám spracované, môžem zmeniť podpis za zaručený... :)
pepsikova
25.04.12,07:47
Hurá, všetky podania na drsr mám spracované, môžem zmeniť podpis za zaručený... :)..

..šikulka..posielam kaficu predobednú...a môžem aj horalku na dĺžku...
Dav
25.04.12,07:48
Nicky šarapatili vo viacerých témach
Dav
25.04.12,07:51
Asi niekto závidel, že Pepsi máme radi... niektorí ľudia už nevedia, čo so sebou... :(
Richard na šuťáku vysvetlil, že sú to spamové automaty. Spamu je veľa aj v iných témach.
Ivana Š
25.04.12,07:56
..

..šikulka..posielam kaficu predobednú...a môžem aj horalku na dĺžku...

ulejem si aj z tejto, ďakujem :)
calawen
25.04.12,07:56
ďakovám, dobre padne... ešte včera bolo 10 podaní nespracovaných a dnes už všetky... teškám...
VieraPopluharova
25.04.12,08:01
..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...

Pepsi,

ďakujem za vysvetlenie, koniec koncov "lásku" Ti môžem význávať i tu......:D;):D
AlaNR
25.04.12,08:01
Beriem späť, keď je tak, jako je....

Inak pekný deň, že? Oskar vypeká... akurát tú DPH keby nebolo treba dorobiť...
arizona
25.04.12,08:04
...čistou spišskonovoveštinou napísaný "čerstvý" email...

PŘEDEJTE DÁL !!!
V PŘÍŠTÍCH DNECH MUSÍTE DÁVAT VELKÝ POZOR A NEOTEVŘÍT ZADNY E-MAIL NAZVANÝ
POZVANKA-"INVITATION", NEZÁVISLE NA TOM, OD KOHO JE.
JEDNÁ SE O VIRUS, KTERÝ " OTEVÍRA OLYMPIJSKOU POCHODEŇ" A KTERÝ SPALÍ
HARD DISK. TENTO VIRUS BUDE ODESLAN OSOBOU, KTERA VÁS MÁ VE SVÝCH KONTAKTECH.
TAKŽE POKUD OBDRŽÍTE E-MAIL S NAZVEM "INVITATION" NEOTVÍREJTE HO JE TO
NEJHORŠÍ VIRUS OHLAŠENÝ CNN A KLASIFIKOVANÝ SPOLECNOSTÍ MICROSOFT JAKO
NEJDESTRUKTIVNEJŠI VIRUS, KTERY KDY EXISTOVAL!!!!!!!

BYL OBJEVEN VČERA ODPOLEDNE POSLETE TENTO E-MAIL VSEM, KOHO ZNATE, VASIM
PRATELUM, VSEM VASIM KONTAKTUM ČÍM VÍCE OSOB UPOZORNÍTE PŘEDEM, TÍM HŮŘE
SE BUDE VIRUS ŠÍŘIT!!!

S pozdravom

Ing. Eva Sabanošová
správca PC siete
Správa katastra Spišská Nová Ves
Markušovská cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves
Ja som to tiez uz po neviemkolky krat dostala na mail. Samozrejme , adresy vsetkych rovnako potesenych ako ja, verejne, nie ukryte v strytej kopii...
Kedy uz ludia prestanu tieto HOAXY sirit dalej ???:mad:


Verze 9 - Slovenská - http://hoax.cz/hoax/invitation/
Kvaka
25.04.12,08:14
Včera večer som dostala takú strašnú zimnicu, že som sa nemohla ani čaju napiť, v noci vysoké horúčky, aké som dávno nemala. Čo na mňa skočilo, neviem, ale prvý raz som mala pocit, že to sa ani nedá prežiť. Je nejaká chrípka v obehu?
Ivana Š
25.04.12,08:19
veru je, a najviac v Nitrianskom kraji :(
VieraPopluharova
25.04.12,08:19
Včera večer som dostala takú strašnú zimnicu, že som sa nemohla ani čaju napiť, v noci vysoké horúčky, aké som dávno nemala. Čo na mňa skočilo, neviem, ale prvý raz som mala pocit, že to sa ani nedá prežiť. Je nejaká chrípka v obehu?

Anka, hej je chrípka v obehu aspoň tu u nás, už sme ju mali skoro všetci, pekne lež ticho v teplúčku, nech Ti muž uvarí čajík a nám najviac pomohol z čerstvého zázvoru, síce ho odvtedy nemôžem ani cítiť, vypila som ho na litre, ale pomohol a bolo potrebné nasadiť i antibiotiká.Drž sa moja, želám skoré uzdravenie.