erzet
25.04.12,10:25
Pepsi,

ďakujem za vysvetlenie, koniec koncov "lásku" Ti môžem význávať i tu......:D;):D

:---:---:---:---Na odľahčenie. Na FB mi vyšlo, že som gay. No vidím, že tu má aj iný problém s orientáciou.:---:---:---:---
VieraPopluharova
25.04.12,08:29
:---:---:---:---Na odľahčenie. Na FB mi vyšlo, že som gay. No vidím, že tu má aj iný problém s orientáciou.:---:---:---:---

Samozrejme, vieš koľko skrytých talentov je tu...;););)
arizona
25.04.12,08:31
Tesi ma, ze jeden nemenovyny nick sa zas odbavuje udelovanim neuzitocnych na mojich prispevkoch :D
Co uz? Hlavne, ze ma radost :)

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4041.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s4041.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s4041.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s1556.gif
arizona
25.04.12,08:33
ano, crevna...spojena s hnackami a vracanim :-/
Zdenka 0705
25.04.12,08:36
Vierka, súhlasiš s druhou, alebo s treťou vetou v poradí? :D:D:D
Kvaka
25.04.12,08:40
nemám ani jedno ani druhé :)
pavol54
25.04.12,10:15
ale to kameňovanie sa týka žien
BXLmiami
25.04.12,10:20
potom že prázdne ulice- nikde nikto...:D
...a všetci Slováci bez pravej ruky.:)
pavol54
25.04.12,10:28
kukina, med po 3,50?:eek:-som mimoriadne šokovaný- buď ta niekto má strašne rád, alebo je to nejaký čínsky z bodliakov...:D- inak si tú nízku cenu neviem vysvetliť, som šokovaný...
prečo čínsky, stačí kúpiť slovenský izosveet za 80 centov kilo a len na prístrojoch poznáš že tam nie je len med. istota pravosti medu je len pri repkovom alebo horskom zo živice ten najskôr kryštalizuje.
VieraPopluharova
25.04.12,11:28
So všetkými, keď si tu prečítaš príspevky....tak ani nie je šanca nesúhlasiť...
trisestri
25.04.12,11:45
je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?
avalik
25.04.12,11:52
je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?

mykoza - da sa "chytit" v bazenoch
Indeed
25.04.12,11:57
udelil som Ti len 1x neužitočné, tak nezveličuj, a vobec nemám žiadny problém sa k tomu priznať.
Stanislav 1975
25.04.12,12:03
je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?
čo robíš nejakú seminárnu prácu na túto tému?:D
Indeed
25.04.12,12:05
DAV,

viem, prečítala som si to, evuš ju musela uzamknúť, no otázka znie prečo?

Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
Indeed
25.04.12,12:10
..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...

Vraj "nicky sa tam odbavovali" , zase zveličovanie ,

jeden nick tam písal veĺkými písmenami,

stačilo jeho príspevky vymazať , inak celkom pekná galéria obrázkov je v tejto téme.
Dav
25.04.12,12:11
..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...


Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
Učím sa párovať aj odpovede, nielen faktúry s platbami
arizona
25.04.12,12:12
trafena hus zagagala? ved ja som nikoho nemenovala...a ja zvelicujem? Ved 99% neuzitocnych mam od TEBA
Indeed
25.04.12,12:12
Ja som do tejto témy / ...Pepsikova.../ neprispel tak nechápem tie narážky.
buchač
25.04.12,12:15
Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
...aj iné " S " existuje .....na vykecávanie sa do nemoty slúži .....:rolleyes:.......vraví sa mu skypovanie ...
...a aj videjkovú službu poskytuje .....;)

...no šak , no nyjéééé - zapneš a hijé ......:---:D
Indeed
25.04.12,12:17
Tak je to Juraj , presne ako píšeš .
Stanislav 1975
25.04.12,12:26
Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...:D
asedma
25.04.12,12:27
..vonku je tak nadherne a ja sa musim babrat s kolacom..hneva ma to, lebo uz som mala behat pri rieke..sice uz len trochu podkysne a sups s nim do truby..co uz, ked som to mojmu sb slubila..:)..caka a nervozne mi tu pobehuje, ze nejako dlho robim tie parene buchty..:D
Indeed
25.04.12,12:45
povedz radšej ,že celkovo asi 4 kusy , však kto by si Tebe dovolil pricapiť "neužitočné" však , toĺká opovažlivosť!
pavol54
25.04.12,12:50
..vonku je tak nadherne a ja sa musim babrat s kolacom..hneva ma to, lebo uz som mala behat pri rieke..sice uz len trochu podkysne a sups s nim do truby..co uz, ked som to mojmu sb slubila..:)..caka a nervozne mi tu pobehuje, ze nejako dlho robim tie parene buchty..:D
nie si u nás v kuchyni? rozvoniava mi tu koláč s marhuliami jemne makom posypaný a buchty parené budú makové a vraj aj kakaom posypané, lenže osoba ktorá to robí neovláda počítač takže ako?
Indeed
25.04.12,12:50
Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...:D

ja tipujem, že do 10 rokov bude Kotleba na Slovensku podobný Le-Penovi vo Francúzsku , a "kotlebovci" budú istotne v parlamente .
trisestri
25.04.12,12:52
čo robíš nejakú seminárnu prácu na túto tému?:D

ne len som zvedavy,co mohli chytit na farme v markize
Indeed
25.04.12,13:00
a možno už aj po ďalších voľbách
pavol54
25.04.12,13:00
ne len som zvedavy,co mohli chytit na farme v markize
Ten vtip poznáš " Hovorí otec synovi na vojne nespi s každou niečo chytíš nakazíš frajerku ona mňa ja mamu a od nej celá dedina"
pepsikova
25.04.12,13:03
.určite voľačo je, aj terezka je marod..
pavol54
25.04.12,13:14
Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...:D
Povedal že tam zavedie zákon ale rýchle ho odstrihli
pepsikova
25.04.12,13:20
..konečne som sa dnes vybrala do Novák k doktorke, odkladám to dáke 3 týždne..či zas nebola havárka!!..v tých miestach, kde v pondelok, čas skoro rovnaký,vraj 3 ženy na mieste dokonané..videla som tie autá, pri čelnej zrážke na rovnej ceste, viditeľnej,ja to nechápem, kam sa ten svet ponáhľa!..a ten sučiansky kopec je asi prekliaty..
asedma
25.04.12,13:26
nie si u nás v kuchyni? rozvoniava mi tu koláč s marhuliami jemne makom posypaný a buchty parené budú makové a vraj aj kakaom posypané, lenže osoba ktorá to robí neovláda počítač takže ako?

..moj kolacik makovojablkovy je uz upeceny a tiez rozvoniava, dufam, ze sa bude dat aj jest, lebo som dnes zmenila recepturu..

..no myslim, ze tvoja kucharka aj bez ovladania pocitaca pecie lepsie kolace aj buchty..
arizona
25.04.12,13:28
si chodil poza skolu,ked ste sa ucili pocitat?
kopretinka
25.04.12,13:38
...pupavovy medik...
:D vraj med........cukor rozpustený vo vode
Stanislav 1975
25.04.12,14:03
Povedal že tam zavedie zákon ale rýchle ho odstrihli
Neviem, ja si tiež myslím,že Kotleba asi tam nič nevyrieši-:mad:- totiž cigáni sú chránená rasa a oni si svoje dosiahnu čo chcú...,proste oni sú nepostihnuteľní...:mee:-až lutujem že som sa narodil s takou podradnou rasou-bielou-že ja niesom róm...
VieraPopluharova
25.04.12,14:51
je 17,50 a čo myslíte mám už dph-čky hotové? Figu jeden klient, že keď pôjde z práce domov, tak mi prinesie doklady....:mad::mad::mad:
pepsikova
25.04.12,15:02
..jááj, však je zodpovedný voči sebe!..hádam neutečie z roboty kvoli depehačke!!
misoft
25.04.12,15:50
Kua - v tomtomáš pravdu: chľast+kára=vraždiaca kombinácia
misoft
25.04.12,15:57
A keď ksichtík na druhej strane sa škľabí - skypček vypneš. :D
misoft
25.04.12,15:57
Zo slamy, či z dreva, alebo hádam z tehál? Radšej nech z betónu!
pepsikova
25.04.12,17:23
...čo tu je tak ticho?..fšetci grilujete na plantáži?..
lujza.j
25.04.12,17:49
http://2.bp.blogspot.com/-6BCZ-J-rgVA/T23x8F3XZCI/AAAAAAAAEFU/QsQBtqj7OXQ/s1600/mandlova-babovka.jpghttp://i.sme.sk/cdata/3/56/5609883/obr_6.jpghttp://www.srecepty.cz/photo_galleries/srecepty_recipes/2129/20593_medium.jpg
nika.sum
25.04.12,17:52
Huraaaa, posledne DPH poslane....Prajem pekny vecer.:)
pepsikova
25.04.12,18:09
..luíííí, tú roládku ešte máš?..hoď jednu po mne...a daj nejaké čerstvé fotečky čoklíška...
lujza.j
25.04.12,18:20
hádžem.....:)
lujza.j
25.04.12,18:25
..luíííí, tú roládku ešte máš?..hoď jednu po mne...a daj nejaké čerstvé fotečky čoklíška...
pepsi ja mám iba v spánku,lebo to je taký šinter, že nestíham..... možno decko niečo má....zistím;)
pepsikova
25.04.12,18:35
pepsi ja mám iba v spánku,lebo to je taký šinter, že nestíham..... možno decko niečo má....zistím;)


..no, však spinká krásne!!:)..je to bonbónik!...
misoft
25.04.12,18:37
Kua - ten sa má - vyvaľuje sa v posteli :D
misoft
25.04.12,18:38
hnedoočka
25.04.12,18:38
aj celého si mohla,nech vidíme, ako rastie
asedma
25.04.12,18:51
no jak pekne buvinka..a cvaknut inokedy tazko ako nas..
lujza.j
25.04.12,18:52
by ti to hned predviedol. že nye...... :D
lujza.j
25.04.12,19:41
ked sa mi podarí...nafotím celého, nie je to jednoduché....:D
Dav
25.04.12,20:01
Kde inde by sa mal vyvaľovať, ako vo SVOJOM pelechu :)))) ale prečo na také zlatučké šteniatko vravíš, že je neposlušný?:))))
lujza.j
25.04.12,20:11
no to on tak hraje....akože milučký zlatučký a potom ťa rafne tými jeho zubami :D do nosa
AlaNR
25.04.12,20:37
Furt nemôžem uveriť, aké neskutočné prachy som dnes posielala na daňák...
Mi aj vrtalo v hlave: daňák alebo nový mercéédes...
Hmm, daňák vyhral, šak si nebudem hambu robiť ;)
lujza.j
25.04.12,20:47
Furt nemôžem uveriť, aké neskutočné prachy som dnes posielala na daňák...
Mi aj vrtalo v hlave: daňák alebo nový mercéédes...
Hmm, daňák vyhral, šak si nebudem hambu robiť ;)
http://www.aaahracky.cz/2989-5141-thickbox/elektricke-6v-auticko-mercedes-benz-300sl.jpg
lujza.j
25.04.12,20:52
zhasnem tu? alebo nechám iba takúto lampičku?
http://lampydomova.com/upload/webdisk/M-66010-33-10.jpg
kukučka
25.04.12,22:49
kukina, med po 3,50?:eek:-som mimoriadne šokovaný- buď ta niekto má strašne rád, alebo je to nejaký čínsky z bodliakov...:D- inak si tú nízku cenu neviem vysvetliť, som šokovaný...

Stano, už si sa prebral? To vieš že ma majú radi! :--- :D
Roky-rokúce som mala med z dvoch zdrojov, ktoré bohužiaľ vyschli, dva roky mám nového dodávateľa a cenu má takú pre všetkých. Poctivý med spod Tatier.
Veď preto sa mi nechce robiť púpavový...Moja teta robila sirup z mladého ihličia, musím zistiť postup, napíšem.

http://eldhwen.wordpress.com/2010/09/02/med-medik-medicek/
pepsikova
26.04.12,04:28
Furt nemôžem uveriť, aké neskutočné prachy som dnes posielala na daňák...
Mi aj vrtalo v hlave: daňák alebo nový mercéédes...
Hmm, daňák vyhral, šak si nebudem hambu robiť ;)..

..no ale chodiť v mercedese na daňák- to by bola iná ranná káva!!..možno aj 3x denne lavazza:)
pepsikova
26.04.12,04:35
...dobré ráno vám a aj super deň dnes...vonku slniečkovo,takže všetka vnútorná robota počká a šup von!....šarkan práve skúma, či je reďkovka jedlá a prečo to jem ja, keď jemu to ani dobre nevonia..nechám ho v dyleme, dám kávu na stôl,a pohodu vám prajem ...a sladkosť...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/8jsszxk2.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-7.html)..(asi sa pýtam zbytočne, ale o alabutovi nikto nič nevie?)
lujza.j
26.04.12,04:38
lujza.j
26.04.12,04:41
neviem nič, ale nemá uvedené "vylúčený člen".....
pepsikova
26.04.12,04:52
...rozmýšlam, prečo samuel zamkol tému o kazimírovi..mohli sme sa vykecať a ukludniť si nervy...ale čo už!...pamätám sa 5 rokov dozadu na vianočnej kapustnici u šéfa, som sedela kúsok od neho, nuž, bolo to také kohútiatko oplašené a ahameho, ako nám vyrástol chlapec!..a zmúdrel..ministuje...noo, čo už,hádam sa s ním ešte raz stretnem...alebo možno už kapustnicu nejedáva:)...nejdem sa jedovať, bolia ma ruky potom..
Indeed
26.04.12,05:08
zamknutá téma sem, zamknutá téma tam aspoń je o čom písať však ?
pepsikova
26.04.12,05:13
...ale Indy!..však ty si bol včera tiež dosť výrečný na tú tému ..tak dopraj aj iným..či?..zle som pochopila?..
Indeed
26.04.12,05:23
Ale táto téma bola špecialne zamknutá, nevidno kto ju uzamkol ,prečo ani nič, ticho po pěšině...
buchač
26.04.12,05:44
...rozmýšlam, prečo samuel zamkol tému o kazimírovi..mohli sme sa vykecať a ukludniť si nervy...ale čo už!...pamätám sa 5 rokov dozadu na vianočnej kapustnici u šéfa, som sedela kúsok od neho, nuž, bolo to také kohútiatko oplašené a ahameho, ako nám vyrástol chlapec!..a zmúdrel..ministuje...noo, čo už,hádam sa s ním ešte raz stretnem...alebo možno už kapustnicu nejedáva:)...nejdem sa jedovať, bolia ma ruky potom..
...a ešte ako " vyrastie " chlápä na tom ministerstve .......viacerí boli múdri a potom blbosťami obťažovali národ toť slovenský...

...a včuleki ma napadlo .......júúúúj , to bude asi tou dobrou kapustnicou , čo smeráci na tých akciách tlačia do hláv...
Šak jasné , v hlave sa to neudrží ...na wecko musia potom behať ...a v tej malej miestnosti sa tvorí viac menej len jedno - že ho..o !
Slovensko následne v sračkách pláva ......

...ani ja sa nejedujem......nemá význam , iba konštatujem reál ....
pepsikova
26.04.12,06:30
...a ešte ako " vyrastie " chlápä na tom ministerstve .......viacerí boli múdri a potom blbosťami obťažovali národ toť slovenský...

...a včuleki ma napadlo .......júúúúj , to bude asi tou dobrou kapustnicou , čo smeráci na tých akciách tlačia do hláv...
Šak jasné , v hlave sa to neudrží ...na wecko musia potom behať ...a v tej malej miestnosti sa tvorí viac menej len jedno - že ho..o !
Slovensko následne v sračkách pláva ......

...ani ja sa nejedujem(znamená to, že ti to nepáli?........nemá význam , iba konštatujem (až keď si prečítaš niečí názor, vypitveš a potom dáš:)reál ......

..žeby takto?..jaaaj, asi to slnko:)...už som het..
Stanislav 1975
26.04.12,06:42
...a ešte ako " vyrastie " chlápä na tom ministerstve .......viacerí boli múdri a potom blbosťami obťažovali národ toť slovenský...

...a včuleki ma napadlo .......júúúúj , to bude asi tou dobrou kapustnicou , čo smeráci na tých akciách tlačia do hláv...
Šak jasné , v hlave sa to neudrží ...na wecko musia potom behať ...a v tej malej miestnosti sa tvorí viac menej len jedno - že ho..o !
Slovensko následne v sračkách pláva ......

...ani ja sa nejedujem......nemá význam , iba konštatujem reál ....

Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...
Stanislav 1975
26.04.12,06:45
Ach jáj, ja tu mám takých akčných susedov- ráno sa tu riešili veci- jeden susedko mal ten pocit,že ten druhý mu zablokoval vstup do garáže a tak mu v noci olial na Audinke A8 celé čelné sklo brzdovou kapalinou- akurát to umýval-ale není to dobré- je to rozožrané...-a takto si my tu v láske nažívame...
asedma
26.04.12,07:44
..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant :eek:..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?
buchač
26.04.12,07:47
....len nechoď na to slnko .....
pepsikova
26.04.12,08:00
..a zase som ti musela pošuškať:)
srska
26.04.12,08:00
Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...ja už vravím: lepšie ako mikloš a jeho poradkyňa urbanová:D
buchač
26.04.12,08:01
Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....


..
..žeby takto?..jaaaj, asi to slnko...už som het..
Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......:rolleyes:
pepsikova
26.04.12,08:07
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
VieraPopluharova
26.04.12,08:10
Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????:);):)
Stanislav 1975
26.04.12,08:12
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....


Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......:rolleyes:
Ja som moc nefandil Mečiarovi, ale Katuška Tóthova bola veľmi silná sympaťáčka...:D
Stanislav 1975
26.04.12,08:13
ja už vravím: lepšie ako mikloš a jeho poradkyňa urbanová:D
poradkyňa alebo poradkyňa?:D-lebo to je rozdiel...
kukučka
26.04.12,08:14
Takto si kaziť krásny deň, idem ja radšej do záhrady, roboty habadej. Konečne sa ukázalo slnko, ešte počkám, kým prestane vietor.
pepsikova
26.04.12,08:14
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....


Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......:rolleyes:..

..no, vieš, absolvovala som tie prednášky, nie preto, žeby sa mi páčili a aby som súhlasila s ich obsahom, ale aby som mala možnosť porovnať fakty a skutočnosť s ideou a môžem povedať, že mi dosť otvorili obzor na premýšlanie...ale o tom sa s tebou baviť nebudem..lebo to je vec chuti, kto a čo číta a ako sa vzdeláva a čo si z toho vyberie...a hlavne, či vyjadrí svoj názor, alebo vypitve názor iného..
..no a to slnko- vieš, nemám ho rada...ale ani teba nemám rada....(ale zas nemusím všetko)....a nič s tým nenarobím..ale pokecať môžem aj so slnkom aj s tebou, keď je o čom:)
pepsikova
26.04.12,08:15
Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????:);):)..

..notybrďo!!..som zabudlaaa..Vieroč, už varím vodu...(ale bola som pre klábosnicu novú, tak to preto..
lujza.j
26.04.12,08:16
..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant :eek:..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?
kuk tu či niečo? http://www.edenred.sk/sk/o-nas.html
lujza.j
26.04.12,08:17
Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????:);):)
možem aj ja?
http://3.bp.blogspot.com/-70g7e9QYHZc/TeybcEU4oBI/AAAAAAAACY8/GR69JlK-ZAM/s1600/IMGP6259%2B%25282%2529.JPG
VieraPopluharova
26.04.12,08:18
..

..notybrďo!!..som zabudlaaa..Vieroč, už varím vodu...(ale bola som pre klábosnicu novú, tak to preto..

ďakujem...vypijem a padam do zahrady,konečne oskar svieti a roboty je tam vyše hlavy.....
asedma
26.04.12,08:19
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
..pepsi vdaka..az sa mi sliny zbiehaju..na ten zivotabudic cakam hodinu kvoli tabletke, nic jest ani pit..
..a pekny den vam..:)
kukučka
26.04.12,08:21
srska
26.04.12,08:21
poradkyňa alebo poradkyňa?:D-lebo to je rozdiel...all in one:D
avalik
26.04.12,08:24
..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant :eek:..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?

no mozno sa len vo "vasich" potravinach rozhodli nebrat stravenky - obchody nie su povinne prijimat stravenky
lujza.j
26.04.12,08:26
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
keby, že zima.....:D
http://www.tyden.cz/obrazek/201202/4f4613fa3fb0d/heated-gloves-usb-4f46165f6c499.jpg
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/original/Apr2012/972926.jpg?d41d
toto je ona?:D
http://nd01.jxs.cz/612/960/ec80011e8e_50034068_o2.jpg
pepsikova
26.04.12,08:28
..luí, mám len obyčajnú, geniusku...ale na obedovanie nad ňou stačí...lebo keby moje decko nejedlo nad klabosnicou, vydrží nám zas 5 rokov...ale tá wietnamka sa mi páči:)
pepsikova
26.04.12,08:48
...rozhovor s automatom nášho mobilného operátora..ak ste boli veľmi spokojní, stlačte jednotku, ak menej spokojní, stlačte dvojku-.-.-.-.....na základe vašej odpovede pracujeme na skvalitnení našich služieb...
(aha, a pýtal sa, ako ste boli spokojní pri čakaní na živého operátora- tak tam, kuwňa, ja teda na 4...lebo počas jednej cigarety ((cca4-min.) nie sú schopní zdvihnúť sluchadlo..
buchač
26.04.12,09:54
...slnko nejak nemusím , dokonca ho mám v určitom ohľade zakázané , tak som sa prišiel pozrieť , že čo nové ...:---:D


..
..no, vieš, absolvovala som tie prednášky, nie preto, žeby sa mi páčili a aby som súhlasila s ich obsahom, ale aby som mala možnosť porovnať fakty a skutočnosť s ideou a môžem povedať, že mi dosť otvorili obzor na premýšlanie...ale o tom sa s tebou baviť nebudem..lebo to je vec chuti, kto a čo číta a ako sa vzdeláva a čo si z toho vyberie...a hlavne, či vyjadrí svoj názor, alebo vypitve názor iného..
..no a to slnko- vieš, nemám ho rada...ale ani teba nemám rada....(ale zas nemusím všetko)....a nič s tým nenarobím..ale pokecať môžem aj so slnkom aj s tebou, keď je o čom:)
...by som prisahal ...krk na to dal ...a čo ja viem , čo ešte , že takúto odpoveď dostanem ...
Lenže , holt ... ja sa správam ako šachista , ktorý myslí na tých pár ťahov dopredu ...
Poprípade ako aj ten vojak ( šak som aj bol ten lampasák , ako by niekto povedal ...:--- :D...) , aj títo musia byť pripravený ...šak ťažko na cvičisku , ľahko na bojisku ...;)

Tie fakty ,skutočnosť a idea ???...
Veď aj v dobách minulých sa na fakulte teológie sa marx - leninizmus prednášal a na politoligických sa zasa o biblii diskutovalo ...

...a máš pravdu , každý číta to , čo mu pasuje .....mne ani ten Mikloš nezarezonoval v tých oných ...
Iba dúfam , že aj poniektorí INÍ si nezaložia tie svoje univerzity...

...a to vzdelávanie ???...pitvem len to , čo mi iba osoh prináša , šak v konečnom dôsledku aj na Porade som nejaké rozumy pochytil - v neposlednom rade aj využil ...:)

...:---...nemáš ma rada .......a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa .......:D:D:D
pepsikova
26.04.12,10:05
...citujem:...a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa...(šmarjá, šak ja ťa ano!!...ale zato ťa ešte nemusím mať rada...

...citujem:..lampasák...(docvaklo mi...toto som nevedela...


....áááále čouž!...aspoň fajn čas...
Indeed
26.04.12,10:08
Ach jáj, ja tu mám takých akčných susedov- ráno sa tu riešili veci- jeden susedko mal ten pocit,že ten druhý mu zablokoval vstup do garáže a tak mu v noci olial na Audinke A8 celé čelné sklo brzdovou kapalinou- akurát to umýval-ale není to dobré- je to rozožrané...-a takto si my tu v láske nažívame...

Zachvíľu si budete zatínať sekery do hláv ,

PAŠTIKÁRI ...
Indeed
26.04.12,10:10
No jo, Eurotel už neni tým, čo kedysi býval...
lujza.j
26.04.12,10:22
Zachvíľu si budete zatínať sekery do hláv ,

PAŠTIKÁRI ...
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídlisku:eek:čo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
Stanislav 1975
26.04.12,10:26
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídlisku:eek:čo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
v tomto prípade je ešte dobré mať prepichnutú gumu( na aute)- sú aj horšie verzie prepichnutých gúm...:D
Indeed
26.04.12,10:27
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídlisku:eek:čo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...

Ja keď prídem do BA , tak parkujem len na týchto dvoch miestach : PASIENKY a parkovisko pred OC Billa na Bajkalskej
kde potrebujem isť , tam sa presúvam MHD.
Stanislav 1975
26.04.12,10:28
ja som nikomu nič.... a na čelnom skle nagrcaná dusená kapusta, natretá tatarska.... prepichnutá guma..... niekedy stačí ked parkuješ v trase odchodu ožratých z miestneho "Pabu" a pri chôdzi tam stojí prekážka-auto....ale už som mala aj "bačkúrku" na sídlisku:eek:čo viem že ma niekto nabonzoval..... len nijak mi tým neublížil...len som niekde meškala, potom som už prestala parkovať s vedomím, aby sa zmestili aj iní..... ako nie že by som teraz parkovala na dvoch miestach...
tá kapusta sa nedala ešte raz zjesť?:D-záleží na tom v akom štádiu bola natrávená, či už viac,alebo ešte len na začiatku...:D
lujza.j
26.04.12,10:30
Ja keď prídem do BA , tak parkujem len na týchto dvoch miestach : PASIENKY a parkovisko pred OC Billa na Bajkalskej
kde potrebujem isť , tam sa presúvam MHD.
aj ja by som to asi tak robila, keby som bývala mimo....ale inak tu už nič nezostávala len v tomto psycho režime jazdiť a byť zdravo drzí;)
lujza.j
26.04.12,10:33
AlaNR
26.04.12,11:12
Stanislav 1975
26.04.12,11:23
Baby-vy sa musíte velmi nudiť, kde vy chodíte na tie obrázky? ozaj, oni majú aj nejaký význam ;), lebo to len urobíte chute a nič z toho, podla mňa je to kontraproduktívné- ja by som tieto všelijaké obrázky na porade zakázal...:D
srska
26.04.12,11:25
Žabinka
26.04.12,11:25
mňam, takéto by som si dala, konečne dáke letné ovocie..
asedma
26.04.12,11:25
no mozno sa len vo "vasich" potravinach rozhodli nebrat stravenky - obchody nie su povinne prijimat stravenky
..takze firma zrusila zmluvu s nitrazdrojom v nasom meste a tak sme ich minule v hypaku..joj a mohlo ich byt aj viacej..
srska
26.04.12,11:26
Baby-vy sa musíte velmi nudiť, kde vy chodíte na tie obrázky? ozaj, oni majú aj nejaký význam ;), lebo to len urobíte chute a nič z toho, podla mňa je to kontraproduktívné- ja by som tieto všelijaké obrázky na porade zakázal...:Dstenly, pridaj tu - po čom chlapi túžia:D nech je rovnováha
lujza.j
26.04.12,11:26
tá kapusta sa nedala ešte raz zjesť?:D-záleží na tom v akom štádiu bola natrávená, či už viac,alebo ešte len na začiatku...:D
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek:mad:;)
srska
26.04.12,11:28
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek:mad:;)keby to bolo prischnuté, dobre to ide dole s občianskym preukazom:D
Stanislav 1975
26.04.12,11:29
stenly, pridaj tu - po čom chlapi túžia:D nech je rovnováha
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...:D
AlaNR
26.04.12,11:30
Baby-vy sa musíte velmi nudiť, kde vy chodíte na tie obrázky? ozaj, oni majú aj nejaký význam ;), lebo to len urobíte chute a nič z toho, podla mňa je to kontraproduktívné- ja by som tieto všelijaké obrázky na porade zakázal...:D

ná šak z gúúglu, a nenudíme sa, staráme sa, aby ste tu od hladu nepomreli a ešte sa chlapom nelúúúbi... no totok!!! :D
lujza.j
26.04.12,11:30
žeby ďalší "IS KONS"? http://www.sme.sk/c/6353111/kalinak-chce-stavat-vladne-mestecko.html
hmmm...budova MV SR, pre mňa nostalgia z detstva .....:rolleyes:
Stanislav 1975
26.04.12,11:31
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek:mad:;)
nie lujzi- nagrcané som ešte nemal na aute..., zatial teda...:rolleyes:
asedma
26.04.12,11:34
mnamkavy zakusok..
srska
26.04.12,11:35
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...:Dpo tretej pridanej torte počas dňa by porada mala zahlásiť automaticky: cica nežer:D a zahodiť obrázok do koša - dávam adminovi do pozornosti - ušetrí pľac na serveri:D
AlaNR
26.04.12,11:36
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...:D

No, neviem neviem, či ťa tu chapské osadenstvo pochváli, keď sem nacapíš to, po čom ti srdco piští :D
Uznaj, taká káva alebo koláč sa rýchlejšie a ľahšie zháňa... ;)
lujza.j
26.04.12,11:37
po tretej pridanej torte počas dňa by porada mala zahlásiť automaticky: cica nežer:D a zahodiť obrázok do koša - dávam adminovi do pozornosti - ušetrí pľac na serveri:D
chlapci dajte si klobásu.....:---
http://mojaratkova.weblahko.sk/klobasy.GIF
http://img.mf.cz/307/29-pivo-kozy.jpg
srska
26.04.12,11:41
trisestri
26.04.12,11:41
ta to kde takto ponukaju-oktoberfest,?
lujza.j
26.04.12,11:42
čoho rozmer?
lujza.j
26.04.12,11:42
ne to som ja...:D
Darina1234
26.04.12,11:42
vsak si odrez, kolko potrebujes
srska
26.04.12,11:43
vsak si odrez, kolko potrebujes:D mal som čo napísať - už sú vo mne:D
srska
26.04.12,11:46
ale stenly má pravdu - tu dávate koláčiky, tortičky, .... všelijaké oviny a potom zakladáte 30 tém - ako schudnúť:D
AlaNR
26.04.12,11:47
:D mal som čo napísať - už sú vo mne:D

ku ktorému obrázku patril komentár? :D
Ivana Š
26.04.12,11:47
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...:D

nacapíme sem holú ženu? ;)
to ťa tiež len navnadí :D
Stanislav 1975
26.04.12,11:50
No, neviem neviem, či ťa tu chapské osadenstvo pochváli, keď sem nacapíš to, po čom ti srdco piští :D
Uznaj, taká káva alebo koláč sa rýchlejšie a ľahšie zháňa... ;)
No len vieš, lujza vie čo a jak- už 2 roky mi slubuje kávu- vždy naslubuje a potom akože nič...- ale s jej chlapom som bol už na pivečku v Alfe, milý ,príjemný chlapík-a hovorím nech dojde aj lujza- ale kde...- lujza sa vyparila a zasa nič...-ja jej už moc neverím...:D
Stanislav 1975
26.04.12,11:52
nacapíme sem holú ženu? ;)
to ťa tiež len navnadí :D
ale néééééé, to netreba- už ma to tak nebaví ako ked som mal 20 rokov..., netreba...:D,predsa ja som už postarší pán...,hehe
lujza.j
26.04.12,11:53
ale stenly má pravdu - tu dávate koláčiky, tortičky, .... všelijaké oviny a potom zakladáte 30 tém - ako schudnúť:D
ja tu takto virtuálne snívam.... ako mám schudnúť už viem....;) no posledné témy založili chlapi tak neviem...neviem:---
lujza.j
26.04.12,11:58
No len vieš, lujza vie čo a jak- už 2 roky mi slubuje kávu- vždy naslubuje a potom akože nič...- ale s jej chlapom som bol už na pivečku v Alfe, milý ,príjemný chlapík-a hovorím nech dojde aj lujza- ale kde...- lujza sa vyparila a zasa nič...-ja jej už moc neverím...:D
fááákt.....no totók....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9665.gif
srska
26.04.12,12:00
ja tu takto virtuálne snívam.... ako mám schudnúť už viem....;) no posledné témy založili chlapi tak neviem...neviem:---jasné, šak ja tiež ľúbim napr. tofík:)
lujza.j
26.04.12,12:05
?
srska
26.04.12,12:14
lídlovský okrúhly keksík ku káve od tastino
srska
26.04.12,12:15
buchač
26.04.12,12:28
...citujem:...a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa...(šmarjá, šak ja ťa ano!!...ale zato ťa ešte nemusím mať rada...

...citujem:..lampasák...(docvaklo mi...toto som nevedela...


....áááále čouž!...aspoň fajn čas...
...jak , že nevedela...???
...prečo nevedela ...???

...neverím , že si až taká zábudlivá :confused:....veď som Ti to aj minule vravel , keď sme spolu na káve sedeli v tom COBATTe...;)

Vtedy TI to NEVADILO ????.........hm , čo už ......nejak prežijem ....:cool:
AlaNR
26.04.12,12:30
Tiché pubertálne tešenie - včera som Juniorovi a Marcelovi zavesila na FB fotku so zvláštnou ŠPZ a dnes je z toho téma dňa :D
Díky chlapci :D
VieraPopluharova
26.04.12,13:32
Nuž neviem chlapci, vždy lepšia tortička a káva na obrázku, ako sa tu do krvi hádať o politike, ktorú aj tak nezmeníme....a osobne pre mňa je to relax medzi nahadzovaním účtov...ak chcete veď aj Vy si sem dajte obrázky čo Vás bavia, lenže mám obavy, že by museli byť všetky najskôr scenzurované t.j. určité časti prelepené....:D:---:D
A ešte nám dobre padne ak si na nás niekto v tomto poond...m svete spomenie;)
pepsikova
26.04.12,13:43
...jak , že nevedela...???
...prečo nevedela ...???

...neverím , že si až taká zábudlivá :confused:....veď som Ti to aj minule vravel , keď sme spolu na káve sedeli v tom COBATTe...;)

Vtedy TI to NEVADILO ????.........hm , čo už ......nejak prežijem ....:cool:..

..joooj!...prebila ma skutočnosť, http://s4.rimg.info/8e12b96d087ec7ce56313c229be3bf91.gif (http://smayliki.ru/smilie-473528679.html) že som musela tú kávu za teba zaplatiť!...sa nečuduj, že som zabudla... http://s16.rimg.info/7b21d7113be3a5ca62b28279f6e19ef4.gif (http://smayliki.ru/smilie-960772359.html)
.

...ale pripomeň mi to nabudúce... http://s19.rimg.info/a86a81fe264a46dde0d9525c92dacedd.gif (http://smayliki.ru/smilie-1206068487.html)
srska
26.04.12,13:53
lujza.j
26.04.12,13:55
ja som si vygúglila, len som nevedela že, či....
danushka
26.04.12,14:31
ako tá Lujza rozkošne žmurká očkami :D...
Indeed
26.04.12,14:32
..

..joooj!...prebila ma skutočnosť, http://s4.rimg.info/8e12b96d087ec7ce56313c229be3bf91.gif (http://smayliki.ru/smilie-473528679.html) že som musela tú kávu za teba zaplatiť!...sa nečuduj, že som zabudla... http://s16.rimg.info/7b21d7113be3a5ca62b28279f6e19ef4.gif (http://smayliki.ru/smilie-960772359.html)
.

...ale pripomeň mi to nabudúce... http://s19.rimg.info/a86a81fe264a46dde0d9525c92dacedd.gif (http://smayliki.ru/smilie-1206068487.html)

Ale s tým maju pravdu, že miesto na serveri by sa malo šetriť , keď zdravy rozum ZLYHÁVA.
VieraPopluharova
26.04.12,14:36
Ale s tým maju pravdu, že miesto na serveri by sa malo šetriť , keď zdravy rozum ZLYHÁVA.

A myslíš, že debatami o politike, alebo o ....nechcem menovať sa miesto na serveri šetrí, ak nám admin povolil tieto oddychové témy, tak asi miesto na serveri má, a ak nebude mať tak nám ich zakáže a nie len túto, tak o čo vlastne ide ?:(
buchač
26.04.12,14:36
....joooj!...prebila ma skutočnosť, http://s4.rimg.info/8e12b96d087ec7ce56313c229be3bf91.gif (http://smayliki.ru/smilie-473528679.html) že som musela tú kávu za teba zaplatiť!...sa nečuduj, že som zabudla... http://s16.rimg.info/7b21d7113be3a5ca62b28279f6e19ef4.gif (http://smayliki.ru/smilie-960772359.html)....ale pripomeň mi to nabudúce... http://s19.rimg.info/a86a81fe264a46dde0d9525c92dacedd.gif (http://smayliki.ru/smilie-1206068487.html)

...šak normál ...nečudujem sa ...

Ty kávu ...ja večeru a izbu ...hlavne , keď si ráno happy a spokojná odchádzala ...
Pripomeniem nabudúce ???
VieraPopluharova
26.04.12,14:37
Zbožňujem Vás oboch.....
VieraPopluharova
26.04.12,14:38
A dodám, že týmto sa človek aspoň pobaví.....
lujza.j
26.04.12,14:39
Indeed
26.04.12,14:39
A myslíš, že debatami o politike, alebo o ....nechcem menovať sa miesto na serveri šetrí, ak nám admin povolil tieto oddychové témy, tak asi miesto na serveri má, a ak nebude mať tak nám ich zakáže a nie len túto, tak o čo vlastne ide ?:(


nech sa stane voĺa adminova, až na veky vekov , AMEN.

Neviem prečo ste poniektorí takí alergickí na politické témy a vyhovarate sa na admina.
VieraPopluharova
26.04.12,14:40
Luji máš odo mňa 1000 bodov :D:D:D
lujza.j
26.04.12,14:42
díkesss....:)
misoft
26.04.12,15:43
Akurát mi doručili výmer na smetie - tlak 200/150! - zdvihli to o 23,6%!
Jediným dôvodom je to, že stará skládka končí a nová ešte len nabieha (a kto ho vie, či je už vôbec OK!).
A to "triedenie" odpadu - radšej ani nevravím. Už som niekoľkokrát videl, ako vysypali (zmiešali) spolu plasty a papier, alebo sklo a plasty (celkovo som to takto videl 3x - žiaľ, nikdy som to nestihol zdokumentovať ;( ). Takže som povedal, keď oni môžu miešať, tak ja triediť nebudem - šak platím nekresťanské prachy (107 a dačo € za 4,5 osoby). Môžu ma bozať v r*ť - zaplatím, ale netriedim!
pavol54
26.04.12,15:48
dnes som prišiel do políčok a pozerám hrášok kvitne.,
VieraPopluharova
26.04.12,16:08
dnes som prišiel do políčok a pozerám hrášok kvitne.,

To poteší a hneď je lepšie človeku na duši, ja si vždy dobijem baterky na záhrade....
pepsikova
26.04.12,16:08
...šak normál ...nečudujem sa ...

Ty kávu ...ja večeru a izbu ...hlavne , keď si ráno happy a spokojná odchádzala ...
Pripomeniem nabudúce ???..

..musím nechať, že si nebol najhorší...ale to až po tom, keď som ťa upozornila, čo..a čím..a kde to nájdeš...potom si bol -no..noooo..dalo sa:)

..no ak nabudúce zatiahneš aj tú kávu aj komplet servis k tomu dáš, môžeš mi pripomínať, čo len chceš...čo mi bude???!!!..jáááj!!!..
VieraPopluharova
26.04.12,16:10
Tak to vie človeka naštvať....
pepsikova
26.04.12,16:11
to fakt?..

..nooo!!!..vážne:)
pepsikova
26.04.12,16:15
Ale s tým maju pravdu, že miesto na serveri by sa malo šetriť , keď zdravy rozum ZLYHÁVA...

..ale Indy...zdravý rozum zlyháva, keď sa začne šetriť...!!
srska
26.04.12,16:26
To poteší a hneď je lepšie človeku na duši, ja si vždy dobijem baterky na záhrade....aj ja každé ráno na balkóne pri cige kukám ako vzchádza pažítka, kôpor a petržlenová vňať v kvetináči:)
trisestri
26.04.12,16:41
pekne sa prekecol ked si myslel ze su vypnute mikrofony-vraj bude do tej poistovne vymenovany nas clovek z kosic a budeme mat vyplatene nadlimity-sak sme svoji a co by sa nam stalo aj keby sme sa verejne chvalili ake ksefty robime v zdravotnicve,len by sa oficialne potvrdilo to co sa suska,nuz a kseftari vseho druhu vedia minimalne o tyzden skor kto a kde bude vymenovany-asi kazda politicka strana ma svojich kseftarov a potom uz je to po volbach jasne kto kedy koho obsadi,biznis je biznis,takze nevolime strany ale badndy kseftarov ktory maju politikov ako babky resp.sachove figurky.
trisestri
26.04.12,16:41
este väcsi hnus ako kto kedy by si vedel predstavit
srska
26.04.12,16:43
pekne sa prekecol ked si myslel ze su vypnute mikrofony-vraj bude do tej poistovne vymenovany nas clovek z kosic a budeme mat vyplatene nadlimity-sak sme svoji a co by sa nam stalo aj keby sme sa verejne chvalili ake ksefty robime v zdravotnicve,len by sa oficialne potvrdilo to co sa suska,nuz a kseftari vseho druhu vedia minimalne o tyzden skor kto a kde bude vymenovany-asi kazda politicka strana ma svojich kseftarov a potom uz je to po volbach jasne kto kedy koho obsadi,biznis je biznis,takze nevolime strany ale badndy kseftarov ktory maju politikov ako babky resp.sachove figurky.obyčajní hajzlíci
Indeed
26.04.12,16:49
pekne sa prekecol ked si myslel ze su vypnute mikrofony-vraj bude do tej poistovne vymenovany nas clovek z kosic a budeme mat vyplatene nadlimity-sak sme svoji a co by sa nam stalo aj keby sme sa verejne chvalili ake ksefty robime v zdravotnicve,len by sa oficialne potvrdilo to co sa suska,nuz a kseftari vseho druhu vedia minimalne o tyzden skor kto a kde bude vymenovany-asi kazda politicka strana ma svojich kseftarov a potom uz je to po volbach jasne kto kedy koho obsadi,biznis je biznis,takze nevolime strany ale badndy kseftarov ktory maju politikov ako babky resp.sachove figurky.

A najdu sa aj tu na Porade jednotlivci, čo budú tvrdiť, že podmienky na podnikanie sú pre každého rovnake,
že stačí si "vykolíkovať claim" a podobné hovadiny...
pavol54
26.04.12,16:58
To poteší a hneď je lepšie človeku na duši, ja si vždy dobijem baterky na záhrade....
o to viac že som si myslel že som o odrodu predvlani pri záplavách celkom prišiel z tridsiatich árov všetko zničené, železná odrodová rezerva (10 kg) vlani vysiata padla za obeť susedovým holubom(obzvlášť túto odrodu milujú) zachránil som za pol kýblika strukov, pätnásť ročná práca šľachtiteliek vyšla takmer nazmar. A tie náklady čo nikto nespočíta.
trisestri
26.04.12,17:02
http://spravy.pravda.sk/sud-rozhodol-ze-weby-musia-mazat-urazlive-prispevky-pc5-/sk_domace.asp?c=A120426_174846_sk_domace_p60 nuz sudy,dobre vedia ake maju maslo na hlave,takze o hajzlovi ktory zoberie zalohu napr za okna a neurobi robotu nemozno napisat ze je hajzel,ani o podnikatelovi ktory zoberie milionove dodacie na ztp zamestnancov a potom im nevyplati mzdy a pod-podobna ochrana by bola ok ak by justicia a policia fungovali spravodlivo a ak beztrestne sa tu nedialo tolko svinstiev a nebolo tolko hajzlov.
BXLmiami
26.04.12,17:08
pekne sa prekecol ked si myslel ze su vypnute mikrofony-vraj bude do tej poistovne vymenovany nas clovek z kosic a budeme mat vyplatene nadlimity-sak sme svoji a co by sa nam stalo aj keby sme sa verejne chvalili ake ksefty robime v zdravotnicve,len by sa oficialne potvrdilo to co sa suska,nuz a kseftari vseho druhu vedia minimalne o tyzden skor kto a kde bude vymenovany-asi kazda politicka strana ma svojich kseftarov a potom uz je to po volbach jasne kto kedy koho obsadi,biznis je biznis,takze nevolime strany ale badndy kseftarov ktory maju politikov ako babky resp.sachove figurky.
...budú sa musieť vzdať nadlimitov...
Tweety
26.04.12,17:11
..

..nooo!!!..vážne:)
Pre Teba čoklísku, či (ka).
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/021/023.jpg
BXLmiami
26.04.12,17:16
Akurát mi doručili výmer na smetie - tlak 200/150! - zdvihli to o 23,6%!
Jediným dôvodom je to, že stará skládka končí a nová ešte len nabieha (a kto ho vie, či je už vôbec OK!).
A to "triedenie" odpadu - radšej ani nevravím. Už som niekoľkokrát videl, ako vysypali (zmiešali) spolu plasty a papier, alebo sklo a plasty (celkovo som to takto videl 3x - žiaľ, nikdy som to nestihol zdokumentovať ;( ). Takže som povedal, keď oni môžu miešať, tak ja triediť nebudem - šak platím nekresťanské prachy (107 a dačo € za 4,5 osoby). Môžu ma bozať v r*ť - zaplatím, ale netriedim!
83.0 doma,42,0 rodičia,110,0 ambulancia a k tomu 16-26 biologický odpad mesačne,130,0 firma a ked som minule potrebovala povyvážať nejaké veci tak mi zabili že 6O evri navrch.Zarábam na odpady a nemo závidím cigánom za nich to zacvakajú.
pepsikova
26.04.12,17:18
aj ja každé ráno na balkóne pri cige kukám ako vzchádza pažítka, kôpor a petržlenová vňať v kvetináči:)..

..a aj oleander bude kvitnúť...to zas na mojom balkone..
trisestri
26.04.12,17:19
...budú sa musieť vzdať nadlimitov...

preco,azda nekonci bizniz v zdravotnictve? /nehanebnost nadlimity a tu neberu na procedury,lebo maju limity na vsetko/
inak bxl ako je to z doverou?,u nas je vsetko limitovane a lekari riadne nadavaju na tu poistovnu /dovera/,inak media poukazuju na to ze sa neumerne predlzuje doba pn,no a nejdu do hlbky-jednym z dovodov je aj limitovanie poistovni,ked pacient nemoze vcas napr ukoncit procedury,lebo su limitovane,to potom tie peniaze nechybaju v nemocenskom poisteni?-mozno by to bolo ine keby sa znovu zlucilo zo zdravotnym a islo to z jedneho balika-tak lava ruka nevie co robi prava a aj tak unika cast zdrojov-inak neviem si predstavit ako sa da rychlo,dobre a ucinne liecit pod diktatom limitov, obmedzeni,vselijakych sachov a inych vplyvov,namiesto rychlej, efektivnej, odbornej, medicinsky odovodnenej liecby.
srska
26.04.12,17:21
..

..a aj oleander bude kvitnúť...to zas na mojom balkone..my máme mínusové stavy na balkóne: -1 brečtan, - 1 pavinič = vymrzli. no čo už - slabí jedinci:)
buchač
26.04.12,17:24
....musím nechať, že si nebol najhorší...ale to až po tom, keď som ťa upozornila, čo..a čím..a kde to nájdeš...potom si bol -no..noooo..dalo sa:)..no ak nabudúce zatiahneš aj tú kávu aj komplet servis k tomu dáš, môžeš mi pripomínať, čo len chceš...čo mi bude???!!!..jáááj!!!..
...no šak hej ....jáááááj , ale tromfy sa nevyberajú okamžite ...tie skáču okamžite .....
...kto hľadá , ten to aj nájde ...no nabudúce rob tak , aby sa nemuselo hľadať ...
...kávu aj hej , čoby nie ....no komplet servis nemienim ťahať zo sebou .......
...no potom už budeš len spomínať .......
BXLmiami
26.04.12,17:26
preco,azda nekonci bizniz v zdravotnictve? /nehanebnost nadlimity a tu neberu na procedury,lebo maju limity na vsetko/
inak bxl ako je to z doverou?,u nas je vsetko limitovane a lekari riadne nadavaju na tu poistovnu /dovera/,inak media poukazuju na to ze sa neumerne predlzuje doba pn,no a nejdu do hlbky-jednym z dovodov je aj limitovanie poistovni,ked pacient nemoze vcas napr ukoncit procedury,lebo su limitovane,to potom tie peniaze nechybaju v nemocenskom poisteni?-mozno by to bolo ine keby sa znovu zlucilo zo zdravotnym a islo to z jedneho balika-tak lava ruka nevie co robi prava a aj tak unika cast zdrojov-inak neviem si predstavit ako sa da rychlo,dobre a ucinne liecit pod diktatom limitov, obmedzeni,vselijakych sachov a inych vplyvov,namiesto rychlej, efektivnej, odbornej, medicinsky odovodnenej liecby.
No to si neviem predstaviť ani ja.Dôvera hodila taký limit,že pomaly 10 v mesiaci som po ,no a vymýšľajú že na to normálny človek nepríde.Kým ich nebudete brať na zodpovednosť za stratu prachov počas PN pre čakanie na zákrok,neprestanú.Zatiaľ stále platí,že na vine sú lekári a s poistovnami ste spokojní.Nesťažujete sa.
Doplním-nepovedal v prospech koho sa vzdajú.
trisestri
26.04.12,17:30
stazovat sa niet komu,nuz a mal by ten co by nebol oznaceny za notorickeho stazovatela-penta ma v rukach cely stat,ani demonstracie na tom nic nezmenili
Stanislav 1975
26.04.12,17:32
...šak normál ...nečudujem sa ...

Ty kávu ...ja večeru a izbu ...hlavne , keď si ráno happy a spokojná odchádzala ...
Pripomeniem nabudúce ???
:D:D:D a čo bol komplet servis, či len tak narýchlo...?:D
Stanislav 1975
26.04.12,17:37
Ten Sulík je kus ..., nerozmýšla a len čo sa zosmiešni- rozmýšľam že ktorý je viac švihnutý- či Sulík alebo Braňo Mojsej-ono je to asi narovnako...,aj ked ten Braňo mi je viac sympatický( ale za volantom sa nechlastááááááááá Braník)
Ale pán Sulík-to je iný komediant...
misoft
26.04.12,17:45
Ach jáj, ja tu mám takých akčných susedov- ráno sa tu riešili veci- jeden susedko mal ten pocit,že ten druhý mu zablokoval vstup do garáže a tak mu v noci olial na Audinke A8 celé čelné sklo brzdovou kapalinou- akurát to umýval-ale není to dobré- je to rozožrané...-a takto si my tu v láske nažívame...
Bisťu - ste vy ale veselá banda - toľko srandy hneď zrána si uštedrovať.
pepsikova
26.04.12,17:45
...no šak hej ....jáááááj , ale tromfy sa nevyberajú okamžite ...tie skáču okamžite .....
...kto hľadá , ten to aj nájde ...no nabudúce rob tak , aby sa nemuselo hľadať ...
...kávu aj hej , čoby nie ....no komplet servis nemienim ťahať zo sebou .......
...no potom už budeš len spomínať .........

..no, ak si spomenieš, neboj...(som vedela, že to preto, lebo si si nepoznačil, čo všetko si máš so sebou zobrať..potom musím pripomínať...
Stanislav 1975
26.04.12,17:47
No to si neviem predstaviť ani ja.Dôvera hodila taký limit,že pomaly 10 v mesiaci som po ,no a vymýšľajú že na to normálny človek nepríde.Kým ich nebudete brať na zodpovednosť za stratu prachov počas PN pre čakanie na zákrok,neprestanú.Zatiaľ stále platí,že na vine sú lekári a s poistovnami ste spokojní.Nesťažujete sa.
Doplním-nepovedal v prospech koho sa vzdajú.
takto- tu je jediný problém, že poistovne zdravotné sú roztrúsené, majú málo poistencov a každá len hrabe- ja byť vo vláde,tak zruším všetky poisťovne a urobím len jednu štátnu - ozajstnú, silnú, ľudovo-demokratickú a neexistuje aby nemala peniaze...
pepsikova
26.04.12,17:47
Pre Teba čoklísku, či (ka).
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/021/023.jpg..

..kuriatko, ja porast nyje..ja som na fúzatých...a možno, ak tento trochu podrastie, nebude márny:)...ale ďakujem..môžeme sa podeliť..ja čoklíš a ty toho feš..
misoft
26.04.12,17:48
Zatiaľ kvitne, ale je otázka, či budeš aj úrodu zbierať! Lebo CD-**** má oči všade!
VieraPopluharova
26.04.12,17:55
To by zaujimalo aj mňa......
srska
26.04.12,17:55
..

..kuriatko, ja porast nyje..ja som na fúzatých...a možno, ak tento trochu podrastie, nebude márny:)...ale ďakujem..môžeme sa podeliť..ja čoklíš a ty toho feš..už som to po 20 rokoch chcel zhodiť, bo srsková rýpe, ale nechám ďalej :D
misoft
26.04.12,17:56
Ten Sulík je kus ..., nerozmýšla a len čo sa zosmiešni- rozmýšľam že ktorý je viac švihnutý- či Sulík alebo Braňo Mojsej-ono je to asi narovnako...,aj ked ten Braňo mi je viac sympatický( ale za volantom sa nechlastááááááááá Braník)
Ale pán Sulík-to je iný komediant...
No Sulík - to je teda šulín! Braňo aspoň priznal: Ktosi čo navarí, nech si aj zje! Ale Šulín - ani za toho oného nepochopí, čo je to podať na podateľňu a čo predložiť. A ešte by chcel tvrdiť, že to upravovali v podateľni - IT odborník potvrdil, že to nie je možné, že to majú až dosť dobre "ošetrené".
BTW: neviem, ale tiež niekedy platí, keď niečo posielaš, platí razítko podania na pošte.
misoft
26.04.12,17:58
Aha! Kuk na môj avatar - podobám sa mu! :D:D:D
lujza.j
26.04.12,17:58
misoft
26.04.12,17:59
luíííííí:NEPROVOKUJ - bo monitor zožerem!
lujza.j
26.04.12,18:00
už som to po 20 rokoch chcel zhodiť, bo srsková rýpe, ale nechám ďalej :D
žeby takéto...:D
http://www.sme.sk/cdata/3466988/fuzy3.jpg
Tweety
26.04.12,18:01
tie by sa plietli pomedzi nohy
VieraPopluharova
26.04.12,18:02
Luji, dik je to dobre na obalenie nervov, aspoň chlapci sa nebudu hadať o politike....
lujza.j
26.04.12,18:04
Stanislav 1975
26.04.12,18:07
No Sulík - to je teda šulín! Braňo aspoň priznal: Ktosi čo navarí, nech si aj zje! Ale Šulín - ani za toho oného nepochopí, čo je to podať na podateľňu a čo predložiť. A ešte by chcel tvrdiť, že to upravovali v podateľni - IT odborník potvrdil, že to nie je možné, že to majú až dosť dobre "ošetrené".
BTW: neviem, ale tiež niekedy platí, keď niečo posielaš, platí razítko podania na pošte.
no však vravím, že braňo je klasik, akože už som to tu viac krát prezentoval že párik Norika a Braňo sú mi sympatický, priblblí ale zlatučkí...
inak braňo mal 2,8 promile a sa mi páčilo, ako povedal,že nemyslel si že dačo nafúka( pri 2,8 promile :D) a musel súrne niečo zasklievať ,hehe,ale chybu si uznal...
Stanislav 1975
26.04.12,18:10
No Sulík - to je teda šulín! Braňo aspoň priznal: Ktosi čo navarí, nech si aj zje! Ale Šulín - ani za toho oného nepochopí, čo je to podať na podateľňu a čo predložiť. A ešte by chcel tvrdiť, že to upravovali v podateľni - IT odborník potvrdil, že to nie je možné, že to majú až dosť dobre "ošetrené".
BTW: neviem, ale tiež niekedy platí, keď niečo posielaš, platí razítko podania na pošte.
raz som išiel na východ a pred soroškou predomnou Branko na svojom BMW S ečv- KE NORA 1 vliekol sa jak slimák,tak som ho na mojej octafke vyblikal, nech mi uhne a uhol- najprv som si myslel že sa zlakol ale o 2 km som pochopil- POLICAJTI, merali na 40-tke mi našili 77...
lujza.j
26.04.12,18:11
miši, vieš, že ja stále....vieročka musím aspoň takto, ale idem si dať asi za lyžičku medu...:)
pepsikova
26.04.12,18:34
a čo tento:eek::D
http://www.svetmasiek.sk/images/stories/virtuemart/product/barbar.jpg..

..no zbohom!!..pri tomto by som mala horšie nočné mory ako po tej káve v..no. http://s19.rimg.info/036e2161a3108d224768fc56a4d43a8c.gif (http://smayliki.ru/smilie-1227216999.html).vieš kedy!! ....(keď sme spolu na káve sedeli v tom COBATTe.(s buchom..
VieraPopluharova
26.04.12,18:35
Luji, veď by sa mi i stratila od strachu.....
misoft
26.04.12,18:37
Sympatyczny
buchač
26.04.12,18:41
...júúúúúúúúúúúúj ....nereagujem , bol by som indiskrétny ...
lujza.j
26.04.12,18:43
pepsikova
26.04.12,18:53
pepsikova
26.04.12,18:53
..no, tá by sa hodila k tomu vyššie..
srska
26.04.12,18:54
buchač
26.04.12,18:56
....no zbohom!!..pri tomto by som mala horšie nočné mory ako po tej káve v..no. .vieš kedy!! ....(keď sme spolu na káve sedeli v tom COBATTe.(s buchom..
...a čo mám ja povedať ....keby si sa neprihovorilahttp://i.pravda.sk/11/081/skcl/P583ceaab_15_burka2_3x.jpg....šak Ťa ani nespoznám.....a potom , že hľadaj .....šak nechápačka , niet sa čo čudovať ....
lujza.j
26.04.12,18:58
no tie sa "dajú":)
pepsikova
26.04.12,18:59
asedma
26.04.12,18:59
pre boooha, jak som sa zlakla..
pepsikova
26.04.12,19:00
...a čo mám ja povedať ....keby si sa neprihovorilahttp://i.pravda.sk/11/081/skcl/P583ceaab_15_burka2_3x.jpg....šak Ťa ani nespoznám.....a potom , že hľadaj .....šak nechápačka , niet sa čo čudovať ......

..ja mám také krásne vlasy, že by som si hentakú handru ani do tašky nedala, nieto ešte na hlavu..vymysli niečo iné...(čo tá modrina?)
lujza.j
26.04.12,19:07
Indeed
26.04.12,19:09
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)

3 Minutes Ago #7952 ...júúúúúúúúúúúúj ....nereagujem , bol by som indiskrétny ...


. http://s19.rimg.info/3a1cf74f02f8d901c3d758cb466db2dd.gif (http://smayliki.ru/smilie-1260251847.html)..nemáš byť v čom.....ale keď chceš, tak daj... http://s3.rimg.info/58f10bc0deba971561457627fccec152.gif (http://smayliki.ru/smilie-343030311.html)

nedohodli ste sa vy dvaja nejak zákulisne ??,

a teraz robite bu-bu-bu na nas ??

Neverim Vám dvom ani čiarku, z toho,žeby to bola pravda , že ste sa stretli.
avalik
26.04.12,19:14
asi je 2,8 promile bezny standard kedy sa citi "normalne"
pepsikova
26.04.12,19:19
nedohodli ste sa vy dvaja nejak zákulisne ??,

a teraz robite bu-bu-bu na nas ??

Neverim Vám dvom ani čiarku, z toho,žeby to bola pravda , že ste sa stretli...

..ale však my sme sa any nyje. http://s19.rimg.info/61f57ad37df9a90d4933486573a57932.gif (http://smayliki.ru/smilie-1227253959.html)..ale buch furt sníva, ako že niečo a tak. http://s14.rimg.info/48c25cad0a17b28850165c4f8a1a47ab.gif (http://smayliki.ru/smilie-876451815.html).no..nevezmem mu predsa ilúzie!...
asedma
26.04.12,19:22
ale, ved nechaj ich, ako si pekne hrkutkajuuu..
asedma
26.04.12,19:25
..decentne fuziky..a tu sused Jozo je tvoj brat ?
terezamaria
26.04.12,19:29
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/642/642017ccaq7v1frb.gifÚmev nestojí nič a prenáša mnoho. Nikto nie je taký bohatý, aby sa bez neho zaobišiel a nikto nie je taký chudobný , aby ho nemohol darovať. A keby si stretol niekoho, kto nemá pre teba úsmev, aj keď naň čakáš-buď veľkorysý a obdaruj ho úsmevom ty. Pretože nikto tak úsmev nepotrebuje ako ten, ktorý ho nemá pre iných...
buchač
26.04.12,19:31
nedohodli ste sa vy dvaja nejak zákulisne ??,

a teraz robite bu-bu-bu na nas ??

Neverim Vám dvom ani čiarku, z toho,žeby to bola pravda , že ste sa stretli.
....he ......a nemyslíš si ,že radšej také " piťoviny " ako tie iné , že onééé ...????

..
..ale však my sme sa any nyje. http://s19.rimg.info/61f57ad37df9a90d4933486573a57932.gif (http://smayliki.ru/smilie-1227253959.html)..ale buch furt sníva, ako že niečo a tak. http://s14.rimg.info/48c25cad0a17b28850165c4f8a1a47ab.gif (http://smayliki.ru/smilie-876451815.html).no..nevezmem mu predsa ilúzie!...
...inak poviem ..........

Sníval som ...snívam a aj budem , šak čoby aj nie ????
...len o zvyšku sa nemienim ani len náznakom zmieňovať , to je tá 14 komnata....


....ale inak ???.......šak sranda predsa musí , mala by byť v týchto ťažkých časoch ............či ????????????????????????
pepsikova
26.04.12,19:43
....he ......a nemyslíš si ,že radšej také " piťoviny " ako tie iné , že onééé ...????

...inak poviem ..........

Sníval som ...snívam a aj budem , šak čoby aj nie ????
...len o zvyšku sa nemienim ani len náznakom zmieňovať , to je tá 14 komnata....


....ale inak ???.......šak sranda predsa musí , mala by byť v týchto ťažkých časoch ............či ????????????????????????..

..chcel si povedať, že mier...a k tým snom-musia byť, jasnačka...
buchač
26.04.12,19:54
....toto foto síce považujem za podpásovku .....ale čo už ....
pavol54
26.04.12,20:21
aj kratšie sa môžu pliesť
pepsikova
26.04.12,21:00
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474) 1 Hour Ago #7963 ....toto foto síce považujem za podpásovku .....ale čo už ......

..čo už, no..keby si mohol stískance, hodím Bahamy...alebo BoraBora...ale o tom snívam ja...
lujza.j
27.04.12,05:13
buchač
27.04.12,05:45
...Bahááá a či iná destinácia mi môžu byť šumafuk , pokiaľ by mi tam nemal NIEKTO tie stískance dávať...
BXLmiami
27.04.12,05:53
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)

1 Hour Ago #7963 ....toto foto síce považujem za podpásovku .....ale čo už ......

..čo už, no..keby si mohol stískance, hodím Bahamy...alebo BoraBora...ale o tom snívam ja...

Dobre vidím,pepsikova,ty snivaš o Bahamach?Ved by si tam umrela,chod radšej na Island do Modrej laguny.
pepsikova
27.04.12,06:00
..a čože, buchačova ťa už nechce?..či?..
pepsikova
27.04.12,06:03
Dobre vidím,pepsikova,ty snivaš o Bahamach?Ved by si tam umrela,chod radšej na Island do Modrej laguny...

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...
pepsikova
27.04.12,06:06
..dobré ránko vám, vidím, že luí naša už dala frištuk, však to je almázia, prísť takto k plnému stolu...no tak len krásny deň vám prajem, vonku je to na plavky a krémik, teplo od rána, takže nezabudnite si okuliače:)...
...čajík pre Vieroč našu sa už varí a komu sa neušlo koláčika, má smolu- nemá dlho spať..asi tak..pohodu vám:)...
buchač
27.04.12,06:07
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...
...šak dôjdi ku mne na chalupu ....

Fasa príjemné počasíčko ......................stvorené na betónovanie ...:--- :D......
Tweety
27.04.12,06:08
Vyzíra na krásny piatkový dník, nech sa nám všetkým teda vydarí.http://img1.obrazkyanimace.com/oa/016/007.jpg
lujza.j
27.04.12,06:09
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...
http://www.libenas.cz/fotosvet/kamcatka/kljucevskaja/img00003.jpg
http://media.novinky.cz/697/186971-original1-94js3.jpg
srska
27.04.12,06:12
..

..no, mojík, ja teda reálne snívam o kamčatke, ďalekej ruskej sibíri, prípadne polárnom kruhu..lenže tam by som najradšej mala svatý pokoj a kopu snehu, tak som hodila tie bahamy...inak,mohla som aj maltu...pepsi, skús osloviť ex duo M+M, či neplánujú dačo také a či nemajú voľné miesto v špeciáli ja+ty:D
pepsikova
27.04.12,06:16
...šak dôjdi ku mne na chalupu ....

Fasa príjemné počasíčko ......................stvorené na betónovanie ...:--- :D........

..notykokos!..som sa zadrhla vlastnou kávou!!!...minule som ti ponúkala pomoc, keď ťa vyplavilo a povedal si mi, že na chalupu pozývaš len priateľov..čo sa stalo??..že fčul už pozvanie?..
http://s18.rimg.info/5c796dadfa4ee4c309cb58fd7a655596.gif (http://smayliki.ru/smilie-1082799495.html)
DanielaSL
27.04.12,06:19
No....fčul si už asik priateľka ......;):)
DanielaSL
27.04.12,06:20
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.

http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/o/3f2c1d0a.jpg
srska
27.04.12,06:25
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.

http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/o/3f2c1d0a.jpgsňahy sú definitívne het?:)
DanielaSL
27.04.12,06:27
Nič nie je nemožné u nás.... pamätám aj sňah na 1. mája....
pepsikova
27.04.12,06:45
..presne o takomto prostredí momentálne snívam..slnko pečie ako divé, any ciga na balkone mi nechutila..a to už je trest!:)
pepsikova
27.04.12,06:47
Inak prajem tu všetkým krásny dnešný deň...a ešte krajší víkend. Konečne si viem užiť posedenie na terase s výhľadom do zelenej a už aj kvitnúcej záhrady.

..

..krásna zelená záhrada sa mi páči..vychutnaj si mojík, a keby nááááhodou, ale len čiste náhodou mal nejaký sniežik u teba spadnúť, tak pošli ho ku mne, ja sa určite poteším...
BXLmiami
27.04.12,07:17
Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby.
pepsikova
27.04.12,07:23
Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby...

....to by bola bomba!!...pouvažujem a dám na premýšlanie hadovi...díky, mojík.. http://s13.rimg.info/a7853d9de3c5de3ca704760856306619.gif (http://smayliki.ru/smilie-851681223.html)
pepsikova
27.04.12,07:23
...aj voda čISTá, AJ PIESOK JEMNý!..
pepsikova
27.04.12,07:24
..neverím...
Kvaka
27.04.12,08:02
Pepsi, zober aj mňa, také vody ja môžem.
Bóže, prečo musí byť vždy problém, ak v domácnosti ochorie žena? Ak je chorý muž, všetko fičí, ako má. To naozaj ženy doma nemôžu byť choré?
pepsikova
27.04.12,08:08
Pepsi, zober aj mňa, také vody ja môžem.
Bóže, prečo musí byť vždy problém, ak v domácnosti ochorie žena? Ak je chorý muž, všetko fičí, ako má. To naozaj ženy doma nemôžu byť choré?..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
pepsikova
27.04.12,08:13
...jeden na dnes...no tak dva..no:)

Pekná mladá slečna kráča po ulici. Mladý muž sa jej pýta:
- Slečna, kam kráčajú tie pekné nohy?
- Ak sa medzi ne nič nepripletie, tak do kina. :) Manželia sa hádajú:
- Neser ma, lebo vo mne prebudíš zviera!
- Čo si myslíš, že sa bojím somára?
lujza.j
27.04.12,08:25
Modrá laguna bude fajn,nech ťa tam pozve mladý,z Norska je to na skok.Dobre Ti to spraví na klby.
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú:( bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky:( že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov :eek: ale čo tam budem sama robiť:rolleyes: ešte keby mama išla so mnou...
lujza.j
27.04.12,08:26
VieraPopluharova
27.04.12,08:33
Pekný deň všetkým,


pepsi, ďakujem za čajík,:)...ráno som vstala , začala makať...neodišla mi kopirka keď ju najviac potrebujem...šlak,aby to:mad:....no keď som vošla sem....tak ma to prešlo...pepsi dala čajík, luji ma nakrmila;) a čo mi zdvihlo náladu bola pepsi s buchym..vy ste dvojka , ktorú človek musí hľadať s lampou cez deň:D;):D

vďaka Vám všetkým....:):):)

PS: a niekomu toto vadí?:eek: Veď je to suprové :D:D:D
asedma
27.04.12,08:35
..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
..alebo odcestovat do lekarom odporucenych kupelov..:)
asedma
27.04.12,08:37
lui, mozem len odporucit..