Žabinka
27.04.12,10:39
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú:( bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky:( že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov :eek: ale čo tam budem sama robiť:rolleyes: ešte keby mama išla so mnou...
Lujzi, mňa zase (odkedy mi dr. diagnostikovala boreliózu) pobolieva pravý bedrový kĺb.. Môžme ísť do kúpeľov spolu, ako jeden človek...
asedma
27.04.12,08:40
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú:( bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky:( že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov :eek: ale čo tam budem sama robiť:rolleyes: ešte keby mama išla so mnou...
..lui, vies kolko bab tam bolo samych..vobec sa nenudili..plavanie a saunovanie je na klby jak stvorene..:)
Kvaka
27.04.12,08:49
..

..ale môžu!!..len si treba ľahnúť do postele a ukázať, že si naozaj chorá..lebo pokiaľ si v kuchyni, nie si chorá...chalupa nespadne, neboj!..
Však ja ležím, kto by už s 39 a viac bol v kuchyni a komu by aj chutilo nie? ale dnes už by aj možno niečo zachutilo, ale neni čo.
VieraPopluharova
27.04.12,08:49
ja som si myslela, že ešte mám čas na boľavé klby.....figu borovú:( bolí ma ľavý bedrový....a malý-stredný klb na prostredníku ruky:( že by som fakt išla budúci rok do kúpeľov :eek: ale čo tam budem sama robiť:rolleyes: ešte keby mama išla so mnou...

Luji,

odporúčam, ja chodím pravidelne si leštit pancierik ;)a naberať silu, Ty si choď pekne leštiť klbik;) a ubezpečujem Ťa, že v kupeľoch sa nebudeš nudiť, tam totiž nie je na to čas:D:---:D a ak pôjdeš sama máš možnosť robiť veci, na ktoré nemáš doma čas...čítať, pliesť,háčkovať,plávať,pozerať telku, prechádzky a určite sa vždy niekto nájde čo si s Tebou vypije kávičku:D a pokecáte spolu, je keď nejdem v pravidelných intervaloch tak mám absťák..:D;):D
asedma
27.04.12,08:51
idem na balkon z tych cukiet ti hodit..prajem skore uzdravenie
lujza.j
27.04.12,08:52
to už teraz musím požiadať ?
asedma
27.04.12,08:53
Vierka budem ta od tohto roku nasledovat..
Jarka 1
27.04.12,08:56
Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.
buchač
27.04.12,09:02
..

..notykokos!..som sa zadrhla vlastnou kávou!!!...minule som ti ponúkala pomoc, keď ťa vyplavilo a povedal si mi, že na chalupu pozývaš len priateľov..čo sa stalo??..že fčul už pozvanie?..
http://s18.rimg.info/5c796dadfa4ee4c309cb58fd7a655596.gif (http://smayliki.ru/smilie-1082799495.html)


No....fčul si už asik priateľka ......;):)

...to je asi tým slnkom.......poškodilo mi lebeňu....:---
VieraPopluharova
27.04.12,09:02
Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.

Jarka,

je ešte kopec vecí čo sa dá robiť;)....len si treba zobrať na to na čo nemáme doma čas, a ak nič nie je, v kúpeľoch sa nájde....:D;):D...napr. ja som nikdy nechodila na tanečky, a naposledy keď som bola na poukaz zišli sme sa pri stole taká partia, že som skoro nemala čas na liečebne procedury:D a v živote by som nepovedala, že budem trsať do 3-tej do rána na disco...:D:D:D...
baby fakt na liečeni nie je čas....:D:---:D
VieraPopluharova
27.04.12,09:04
Nepoškodilo, vy sa tajne zbožňujete, len tu sa doberáte...ale bavím sa dobre...
Žabinka
27.04.12,09:04
Kvaka
27.04.12,09:04
Ja som to tiez uz po neviemkolky krat dostala na mail. Samozrejme , adresy vsetkych rovnako potesenych ako ja, verejne, nie ukryte v strytej kopii...
Kedy uz ludia prestanu tieto HOAXY sirit dalej ???:mad:


Verze 9 - Slovenská -
http://hoax.cz/hoax/invitation/
tie adresy najmä v histórii mailu, mi vadia, mne švagriná preposiela maily, kde je nemazaná história, kto to komu kedy poslal no a tak toľko adries mi vyskakuje na boku v gmaili, že len zírám. Aj som jej povedala, ako to má mazať, ale ona to vraj nevie. No čo už.
K tomuto

adresy vsetkych rovnako potesenych ako ja, verejne, nie ukryte v strytej kopii...A aj adresy tomu, komu ona mail poslala alebo preposlala, sú u nej tiež verejné, tak teraz neviem, ako sa s tým popasovať. Už som si v profile zmenila meno ale neviem, či si to ten iný počítač nepamätá. Aké máte skúsenosti s týmto nastavením profilu v gmaili?
Jarka 1
27.04.12,09:05
Vierka, no Ty sa nezdáš ...
asedma
27.04.12,09:05
lui, ja som bola na kup.pobyte, nie cez lekara
Kvaka
27.04.12,09:07
ďakujem ti, dobrá víla
asedma
27.04.12,09:08
v perlickovom sedacom bazene, saune a na masazach by si vydrzala
VieraPopluharova
27.04.12,09:10
Luji,

od požiadania máš pol roka , aby si nastúpila, ja robím tak dám si vypísať návrh....hlavne si pozri dg., ktorá je na A-čko (poisťovňa hradí všetko), k návrhu pripnem list do ktorých chcem ísť (podľa dg. tam však musíš patriť) a ja si píšem aj približný termín, vždy si zavolám do tých kúpeľov či majú na ten termín miesto a zarezervujem si ho, medzitým príde schválený návrh, ktorý posielajú Tebe domov a zároveň do kúpeľov, potom si to ešte raz tel. overím...bežne Ťa dajú na izbu k niekomu, alebo si môžeš rezervovať jednolôžkovú , no tam potom doplácaš ... doplatok sa pohybuje na mesiac cca 400-500,-€, no ja si to vždy doplatím.To je asi tak postup v celku. Inak chodím ešte ako samoplatca pravidelne na jar a jeseň, prípadne na predlžený víkend...keď potrebujem oddych...
VieraPopluharova
27.04.12,09:14
Jarka,

veď sme povedali, že pojdeme spolu, nie je problém, je budem podávať niekedy v auguste-septembri, bo raz za rok mam nárok na A-čko, a aj Ty....doktor nám to podpíše....môžeš ísť so mnou....
lujza.j
27.04.12,09:23
toto ste už videli?:eek:http://www.porada.sk/t193259-jazda-bez-spatneho-zrkadla.html a potom, že neznášam ženy za volantom... ved za toto...... chytím ten obuch čo mám v aute a dám jej dole aj tie čo jej ostali:D
lujza.j
27.04.12,09:25
bože toto si neviem predstaviť.....:)
pepsikova
27.04.12,09:26
...a mne to nikto neverí, keď poviem, že slnko nemám rada...
pepsikova
27.04.12,09:27
..ja by som zase na tanečky aj bola, len tanečníci sú už takí vyslúžilejší..nebavilo ma to s dedkami:)
srska
27.04.12,09:28
Jáááj, aj by som sa dala nahovoriť na tie kúpele, ale neštrikujem,, neháčkujem, neplávam, telku by som tiež oželela.ja som raz zablúdil so srskovou do lúčkov na predĺžený víkend v apartmáne a v 200 miestnej jedálni som bol sám chlap - navečerali sme sa tam len raz:D
lujza.j
27.04.12,09:28
ja si do Trenčianskych, tam máme rezort.kúpele...
srska
27.04.12,09:30
už priezvisko veľa naznačuje :)
lujza.j
27.04.12,09:30
ja som raz zablúdil so srskovou do lúčkov na predĺžený víkend v apartmáne a v 200 miestnej jedálni som bol sám chlap - navečerali sme sa tam len raz:D
sa čuduješ, ved tam sa chodí s inými orgánmi ako máš ty:D
srska
27.04.12,09:32
sa čuduješ, ved tam sa chodí s inými orgánmi ako máš ty:Dto viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit:D
VieraPopluharova
27.04.12,09:40
to viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit:D

To Ťa malo tešiť, že si ešte zaujímavý....:D;):D
lujza.j
27.04.12,09:42
to viem, ale tie smadné pohľady od stolov - blbý pocit:D
si mal niečo poplatiť, alebo....:D
misoft
27.04.12,09:43
A aj šuter kamienkovaný..... a ciment ocimentovaný
srska
27.04.12,09:43
To Ťa malo tešiť, že si ešte zaujímavý....:D;):D60% do 45 40% geriatria
srska
27.04.12,09:45
si mal niečo poplatiť, alebo....:Dto lepšie bolo v 1981 mesiac na x-ku v ružbachoch, mňamík:)
VieraPopluharova
27.04.12,09:46
60% do 45 40% geriatria


Nuž mal si smolu:--- ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie;););)
calawen
27.04.12,09:48
vieš čo? ja som minulý piatok penila... dve "vodičky" zastavili na parkovisku DU v KE tak blbo, že sa nedalo okolo nich prejsť... a ešte jeden exot zapratal posledný "flek" ktorý slúži ako výjazd z parkoviska, takže som mohla iba cúvať nazad...
srska
27.04.12,09:50
Nuž mal si smolu:--- ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie;););)len v tých ružbachoch trebalo dávať pozor aby človek nechytil psychopatku, ktorá strašne túžila po dieťati
lujza.j
27.04.12,09:51
Nuž mal si smolu:--- ja keď som bola , boli chalani z PZ na rekodičnom, 25-45 to bolo zaujimavejšie;););)
Vieročka to verím....len to IQ poniektorých:eek::mee:
VieraPopluharova
27.04.12,09:59
Vieročka to verím....len to IQ poniektorých:eek::mee:

Luji,

ale k určitým činnostiam nepotrebuješ IQ:D;):D, no musím povedať, že poniektorý ho i mali....:)
srska
27.04.12,10:05
darmo, skúsenosti sú skúsenosti. čo s intelektuálom? :-))
AlaNR
27.04.12,10:18
kurník, to je dnes zasa deň! Šibe mne, alebo všetkým okolo??

Kolegovia sa dohadujú cezo mňa, lebo sa pohandrkovali, tak som teraz jednému aj druhému zložila telefón a nezdviham ... Ja nadávky odkazovať nebudem...

Ďalšieho kolegu šlak triafa, prská, nadáva , lebo dodávateľ reklamoval platbu zálohy za tovar, jak keby sme my mohli za to, že čo je schopná poslať ČSOB nie je schopná poslať TB...
Na hlavu postavené...
Tweety
27.04.12,10:20
Klídek, veď ide víkendík.
lujza.j
27.04.12,10:57
kurník, to je dnes zasa deň! Šibe mne, alebo všetkým okolo??

Kolegovia sa dohadujú cezo mňa, lebo sa pohandrkovali, tak som teraz jednému aj druhému zložila telefón a nezdviham ... Ja nadávky odkazovať nebudem...

Ďalšieho kolegu šlak triafa, prská, nadáva , lebo dodávateľ reklamoval platbu zálohy za tovar, jak keby sme my mohli za to, že čo je schopná poslať ČSOB nie je schopná poslať TB...
Na hlavu postavené...
skús s nimi takto...:D
http://ringlotaport.wbl.sk/sablona/logo_tapeta2.jpg?rand=1265017793
alebo...
http://i.lidovky.cz/10/041/lngal/MEV3237da_shutterstock_49786216.jpg
buchač
27.04.12,10:59
..
....to by bola bomba!!...pouvažujem a dám na premýšlanie hadovi...díky, mojík.. http://s13.rimg.info/a7853d9de3c5de3ca704760856306619.gif (http://smayliki.ru/smilie-851681223.html)

...že premýšľanie......??????

http://img.janforman.com/?id=WTFEvaahadcuef.jpg
lujza.j
27.04.12,11:14
trisestri
27.04.12,11:23
to programove vyhlasenie zbezne,take nemastne,neslane-nic konkretne,takze dolezite ak to bude v prijimani a realizacii konkretnych opatreni,lahke by to nemal nikto,asle daju sa namixovat opatrenia tak aby bol konsenzus,aj aby to bolo rozumne a spravodlive-inak to rusenie tolkych uradov je velka vyzva,ale zmysel bude mat vtedy ked sa to podari a ked sa usetria vyznamne zdroje,znizi sa byrokracia a uplne zefektivny vykon verejnej spravy-lebo bez efektivneho fungovania statnej spravy a bez dosledneho vymahania dani ako aj bez transparentneho nakladania z verejnymi zdrojmi,bez toho nepomoze ziadne utahovanie opaskov-co z toho ked gate derave
trisestri
27.04.12,11:31
lujza.j
27.04.12,11:34
bože tu už je všetko na zánik:(
pepsikova
27.04.12,11:35
...páči sa mi, že vláda chce viac slovákov a "Vláda presadí, aby sa obnovila prirodzená reprodukčná rovnováha populácie."..len nepíšu, akých Slovákov,tmavých, či svetlých, ani detaily ešte nevieme,že ako...teda ako to presadia, či ako repu, muškát, či rozpisom povinných hodín sexu..kecám!..(repa sa tušm nepresádza, však?..:)
..káva je na stole, ak by niekto mal chuť a programové vyhlásenie radšej nečítajte...
Tweety
27.04.12,11:37
...páči sa mi, že vláda chce viac slovákov a "Vláda presadí, aby sa obnovila prirodzená reprodukčná rovnováha populácie."..len nepíšu, akých Slovákov,tmavých, či svetlých, ani detaily ešte nevieme,že ako...teda ako to presadia, či ako repu, muškát, či rozpisom povinných hodín sexu..kecám!..(repa sa tušm nepresádza, však?..:)
..káva je na stole, ak by niekto mal chuť a programové vyhlásenie radšej nečítajte...
Možno chcú asistovať pri samotnom pri plodení.:--- Veď vieme my,čo im víri v hlave? Už horšie hlúposti vypustili.
trisestri
27.04.12,11:38
tych tmavsich slovakov je viac nez dost,treba aby sa rodili taky slovaci co budu robit na dochodku a nie cakat na postarku a socialku
trisestri
27.04.12,11:39
robit na to aby bolo na dochodky,zrejme uz v tych casoch na dochodku robit nebudu
trisestri
27.04.12,11:40
vsetko okrem tunelovania verejnych zdrojov
marjankaj
27.04.12,11:45
Možno chcú asistovať pri samotnom pri plodení.:--- Veď vieme my,čo im víri v hlave? Už horšie hlúposti vypustili.
Asi takto?


Jde paní po tržnici a že si něco koupí. Vidí jak tam chlap prodává ve sklenici komára a má na ní napsáno: "Za 25$ nahradí chlapa." Tak za ním přijde a ptá se: "A jak to funguje?" Chlap odpoví: "Přijdete domů, vyslečete se do naha, pustíte komára ze sklenice, položíte se na postel a už to bude. A kdyby náhodou nastal nějakej problém, tak mi zavolejte." Tak si paní sklenici s komárem koupí, přijde domů, vysleče se, vypustí komára ze sklenice, lehne si na postel a čeká. Komár si sedne na zeď a nic. Paní hned zavolá tomu chlápkovi: "Co jste mi to prodal - vždyť to nefunguje!" Pán přišel, svlík se, začal obšťastnovat paničku a povídá: "Tak se dívej, ty blbče, ukazuju ti to naposled."
MarcelkaT
27.04.12,11:47
No tých tmavých Slovákov máte preto, lebo sa vrátili "z dovolenky od mora".......a nemôžu za to, že ich slniečko tak opalilo natrvalo.
Tweety
27.04.12,11:48
ALe s malým komárom toho veľa nanarobí.
lujza.j
27.04.12,11:49
marjankaj
27.04.12,11:49
No tých tmavých Slovákov máte preto, lebo sa vrátili "z dovolenky od mora".......a nemôžu za to, že ich slniečko tak opalilo natrvalo.
Dyk more.:rolleyes:
Tweety
27.04.12,11:50
Len keby to more tak nezapáchalo.
marjankaj
27.04.12,11:54
Luji,

ale k určitým činnostiam nepotrebuješ IQ:D;):D, no musím povedať, že poniektorý ho i mali....:)
No zase až toľko prezrádzať nemusíš.:D
asedma
27.04.12,12:01
vo Flore bolo super, je zrekonstruovana
trisestri
27.04.12,12:11
jedine ak za to nemozu
arizona
27.04.12,12:12
tie adresy najmä v histórii mailu, mi vadia, mne švagriná preposiela maily, kde je nemazaná história, kto to komu kedy poslal no a tak toľko adries mi vyskakuje na boku v gmaili, že len zírám. Aj som jej povedala, ako to má mazať, ale ona to vraj nevie. No čo už.
K tomuto
A aj adresy tomu, komu ona mail poslala alebo preposlala, sú u nej tiež verejné, tak teraz neviem, ako sa s tým popasovať. Už som si v profile zmenila meno ale neviem, či si to ten iný počítač nepamätá. Aké máte skúsenosti s týmto nastavením profilu v gmaili?
Kvaka, nerozumiem celkom dobre,s cim sa chces "popasovat" ;)
Ked ti niekto posiela hromadny mail, kde su uverejnene vsetky adresy prijemcov, tak s tym moc nenarobis,lebo "zberaci mail. adries" si ta aj tak najdu a spamom sa neubranis. Tvoja adresa koluje dalej a dalej...
Pises, ze si si zmenila na maily meno...Predpokladam, ze nechces,aby si niekto priradil k tvojej osobe aj konkretnu mail. adresu.
V tom pripade musis poziadat tych, ktori ti taketo maily posielaju, nech si ta oni zmenia vo svojom adresari. Ak ta oni maju vo svojich kontaktoch zapisanu s plnym menom+mail. adresa, tak sa to na odoslanych mailoch bude vzdy zobrazovat v takom zadani.
trisestri
27.04.12,12:17
ten paskov co za exot?,pozeram za nie iba mne posiela kraviny na profil,ako ani mu nevadi ze viacery ho maju na ignore liste,namiesto tejto zabavky by sa mal zamysliet nad sebou,mozno sa to da liecit.
Kvaka
27.04.12,12:21
Kvaka, nerozumiem celkom dobre,s cim sa chces "popasovat" ;)
Ked ti niekto posiela hromadny mail, kde su uverejnene vsetky adresy prijemcov, tak s tym moc nenarobis,lebo "zberaci mail. adries" si ta aj tak najdu a spamom sa neubranis. Tvoja adresa koluje dalej a dalej...
Pises, ze si si zmenila na maily meno...Predpokladam, ze nechces,aby si niekto priradil k tvojej osobe aj konkretnu mail. adresu.
V tom pripade musis poziadat tych, ktori ti taketo maily posielaju, nech si ta oni zmenia vo svojom adresari. Ak ta oni maju vo svojich kontaktoch zapisanu s plnym menom+mail. adresa, tak sa to na odoslanych mailoch bude vzdy zobrazovat v takom zadani.Chápem, švagriná je určite počítačový analfabet, mechanicky preposiela maily s históriou, dokonca jeden mail preposiela aj štyrom skupinkám adries, vždy s iným časom odoslania samozrejme. A veru áno, takmer všetky kontakty má s plným menom, aby nezabudla, kto je kto.
marjankaj
27.04.12,12:29
ten paskov co za exot?,pozeram za nie iba mne posiela kraviny na profil,ako ani mu nevadi ze viacery ho maju na ignore liste,namiesto tejto zabavky by sa mal zamysliet nad sebou,mozno sa to da liecit.
Nech brouka žít.:---
avalik
27.04.12,12:31
ved ti posiela pochvaly, co sa stazujes :)
pavol54
27.04.12,12:32
TB je schopná okradnúť
trisestri
27.04.12,12:38
neboj nezaslapnem ho
pavol54
27.04.12,12:39
http://novezamky.sme.sk/c/6354667/liecebna-deti-v-travnici-speje-k-zaniku.html
neviem si predstaviť aby sa niekto ku mne napáskoval domov a ja by som ho mal z môjho platu živiť a ešte by tvrdil že sa mám správať ekonomicky a invenčne.
trisestri
27.04.12,12:40
to je najmenej,keby neprepadavali ludi,nelupili,nerobili bordel a vytrznosti,keby sa starali o deti a chceli poctivo robit
trisestri
27.04.12,12:41
neviem ci pochvaly,ignore my to neukaze
avalik
27.04.12,12:57
tak ja vidim v tvojom profile, ze su to pochvaly :)
pavol54
27.04.12,13:04
ako sa rieši odvoz auta do servisu na výmenu odťahovkou?
pavol54
27.04.12,13:29
ja som raz zablúdil so srskovou do lúčkov na predĺžený víkend v apartmáne a v 200 miestnej jedálni som bol sám chlap - navečerali sme sa tam len raz:D
Bol sa na praxi v Chebe (vedľa Františkových lázní ) miestni hovorili že v sezóne "i kámen práši cihlu " populácia sa udržiavala v rovnováhe
srska
27.04.12,13:38
Bol sa na praxi v Chebe (vedľa Františkových lázní ) miestni hovorili že v sezóne "i kámen práši cihlu " populácia sa udržiavala v rovnováhežil som v pn 22 rokov tam to platilo tiež:D
korela
27.04.12,13:39
60% do 45 40% geriatria
http://85.248.116.194/zena/pribehy/tajomstvo-krasy-80-rocnej-modelky.html
lujza.j
27.04.12,14:38
žil som v pn 22 rokov tam to platilo tiež:D
tak tam boli a asi aj sú iné medzinárodne "styky" kúpeľného charakteru :D
srska
27.04.12,14:48
tak tam boli a asi aj sú iné medzinárodne "styky" kúpeľného charakteru :Dmáš dobré info - k jednej pani eve keď za totáču pristavil taxík, tak všetci z paneláku na prednádráží kukali z okien jak arab vykladá 20 minút darčeky pre syna, mamku a "svokru":D
lujza.j
27.04.12,14:54
máš dobré info - k jednej pani eve keď za totáču pristavil taxík, tak všetci z paneláku na prednádráží kukali z okien jak arab vykladá 20 minút darčeky pre syna, mamku a "svokru":D
fuj...bolo to tam hlavne o nich...neviem či aj dnes... ako decko, aj väčšie..... som tam poblíž chodievala do tábora na 3týždne a jedno leto som tam bola aj ako vedúca a kúpanie sa vykonávalo na kúpaličši EVA skoro každý deň...
srska
27.04.12,15:00
fuj...bolo to tam hlavne o nich...neviem či aj dnes... ako decko, aj väčšie..... som tam poblíž chodievala do tábora na 3týždne a jedno leto som tam bola aj ako vedúca a kúpanie sa vykonávalo na kúpaličši EVA skoro každý deň...ale pamätám si aj akciu policajtov, keď jugoši dostavovali hotely na kúpeľnom ostrove, urobili záťah v ich ubytovacích priestoroch a poniektorí z dosť vplyvných pánov boli prekvapení koho to predviedli na stanicu vb:D
DanielaSL
27.04.12,16:23
Ešte môžeš po večeroch chodiť tancovať ...
DanielaSL
27.04.12,16:26
Juj ale som sa dobre teraz zasmiala....
trisestri
27.04.12,16:38
som rad ze sa doriesilo financovanie platov sestier,lebo je zle ak by stat obchadzal zakony/aj ked sa todeje aj v inych pripadoch/,to je aky zly priklad pre obcanov
truch
27.04.12,18:15
Ľudkovia moji ste tu? Práve som si otvorila mail a mám tam za 2 dni asi dvesto odkazov z porady, neviete čo mám zle nastavené? Mazala som pol hodiny:( mám tak vždy celé meno poraďáka a čo napísal :(
pepsikova
27.04.12,18:17
Ľudkovia moji ste tu? Práve som si otvorila mail a mám tam za 2 dni asi dvesto odkazov z porady, neviete čo mám zle nastavené? Mazala som pol hodiny:( mám tak vždy celé meno poraďáka a čo napísal :(..

..v nastaveniach "upraviť možnosti" si zruš notifikácie na email..
(sledovanie tém...sledovanie tém priateľov...=neželám si sledovať
truch
27.04.12,18:26
Veronika, ja tam nemám nič zaškrtnuté,to vyzerá, že mi to chodí z facebooku:(
pepsikova
27.04.12,18:35
Veronika, ja tam nemám nič zaškrtnuté,to vyzerá, že mi to chodí z facebooku:(..

..notifikácie z facebooku môžeš zrušiť len v tvojom profile na face...inak takúto poštu preorientuj do spamu a semotamo uprac het...ako spam bude chodiť do extra chlievika, nie medzi normálnu poštu...
Heni
27.04.12,18:39
..

..notifikácie z facebooku môžeš zrušiť len v tvojom profile na face...inak takúto poštu preorientuj do spamu a semotamo uprac het...ako spam bude chodiť do extra chlievika, nie medzi normálnu poštu...


hej, voláko je to tu blbo prepojené s fasbúkom, lebo ked som doobeda listovala na porade, a potom klikla na explorerovú šípočku celkom vľavo hore že: zpět, tak sa mi tam v zozname stránok, cez ktoré sa dalo ísť zpět ukazovali aj fasabúkovské stránky, hoci som na nich vôbec nebola (ani tam zaregistr.nie som)...
asedma
27.04.12,18:40
..

..notifikácie z facebooku môžeš zrušiť len v tvojom profile na face...inak takúto poštu preorientuj do spamu a semotamo uprac het...ako spam bude chodiť do extra chlievika, nie medzi normálnu poštu...
..pepsi a ked radis, tak porad co mam robit, aby mi na gmail nechodili notifikacie..aj som tu vo svojich nastaveniach dala nezasielat a furt to chodi..:eek::confused:
asedma
27.04.12,18:52
tak aj Daske chodia, az teraz som si vsimla..
pepsikova
27.04.12,18:55
..pepsi a ked radis, tak porad co mam robit, aby mi na gmail nechodili notifikacie..aj som tu vo svojich nastaveniach dala nezasielat a furt to chodi..:eek::confused:..

..joj, neviem, či to nebude tak, že ak máš priateľov tu aj tam a poradu máš prepojenú s facom, tak ti to chodí, ale zrušiť asi len v nastaveniach, alebo do spamu, o inej možnosti neviem...mne z porady nechodí a fac je spam..ale niekde tu je téma o tých notifikáciách, len neviem, kde, pohľadám..

(facebook nemá možnosť "zrušiť notifikáciu na email...ale dá sa urobiť druhá emailovka, kam bude pošta chodiť:

Jak mohu změnit e-mailovou adresu, na kterou budou zasílána upozornění služby Facebook?
(http://www.facebook.com/help/?faq=207097142662705#Jak-mohu-zm%C4%9Bnit-e-mailovou-adresu,-na-kterou-budou-zas%C3%ADl%C3%A1na-upozorn%C4%9Bn%C3%AD-slu%C5%BEby-Facebook?)
E-mailovou adresu, na kterou vám zasíláme upozornění, můžete změnit na stránce Nastavení účtu.

V pravém horním rohu Facebooku vyberte rozevírací nabídku účtu http://dragon.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc6/85001/493/207097142662705_1348602426.png a vyberte možnost Nastavení účtu.
Klikněte na část E-mail.
Klikněte na položku Přidat další e-mailovou adresu, zadejte novou e-mailovou adresu a klikněte na možnost Uložit změny.
Potvrďte heslo.
Počkejte, až vám prostřednictvím e-mailu Facebook potvrdí novou e-mailovou adresu.

Poznámka: Pokud jste se svým účtem spojili více e-mailových adres, zašleme vám upozornění na adresu, kterou jste vybrali jako primární na stránce Nastavení účtu (http://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=email&t).
avalik
27.04.12,18:55
..pepsi a ked radis, tak porad co mam robit, aby mi na gmail nechodili notifikacie..aj som tu vo svojich nastaveniach dala nezasielat a furt to chodi..:eek::confused:

skus ist do temy, z ktorej ti chodia emaily
... hore v "praca s temou" daj "zrusit sledovanie temy" a potom daj znova "sledovat tuto temu" ... v moznosti upozornovania daj "nezelam si upozornenia"
arizona
27.04.12,19:31
..pepsi a ked radis, tak porad co mam robit, aby mi na gmail nechodili notifikacie..aj som tu vo svojich nastaveniach dala nezasielat a furt to chodi..:eek::confused:
Mne tiez chodili stale nejake notifikacie z FB,hoci som mala vsetko zrrusene. Vzdy nieco zmenili a chodilo nanovo.
Tak som sa nastvala a na FB som si zmenila mail. adresu,ktoru som si vytvorila iba na tent ucel.A nech sa plni blbinami ;):---
asedma
27.04.12,19:38
myslim, ze z fb to nechodi.. len v tych temach nieco zmenit..panbohvie ako..
AlaNR
27.04.12,19:40
čo kočeny, ešte nespíme?
kukučka
27.04.12,19:46
bavím sa na Nicholsonovi ;)
asedma
27.04.12,19:49
vdaka..tu bol pes zakopany
lujza.j
27.04.12,20:00
bavím sa na Nicholsonovi ;)
do pekla dávali "moj" film a ja som o tom nevedela :( no nič CD to istí, asi po miliónty krát....
AlaNR
27.04.12,20:16
do pekla dávali "moj" film a ja som o tom nevedela :( no nič CD to istí, asi po miliónty krát....

no super, ja sa od nudy kydám dve hodiny na youtube.... :(
tiež som pozabudla...
misoft
27.04.12,20:52
No nakukol som sem. Konečne som sa vrátil z rodička mojej žubrienky. Bol to horor od začiatku! Cesta tam - autobus - nešla mu klíma - horúco jak v saune. Výstup - drb - pecka do gebule, bo ďalšia horúčava vonku. Pešobus 20 minút k vzdelávacie ustanovizni. Potom čakať, čakať,č......... až to začalo, počúvať 1 hodinu kecy o "plnení nejakého rozpočtu a iných kydov", potom 1 hodinka s triednym. Tu sme sa skupina rodičov vyvŕšili na dvoch "učkách"-pučkách - jedna požaduje, aby decká mali v počítačoch taký a onaký program (samozrejme plné verzie a platené!), ale na škole, kde to učia, ich nemajú (pojem multilicencia neznámy to pojem), druhá dostala pucung za prístup k študentom - keď má svoj názor (alebo iné riešenie - umelecké), okamžite zamietne a musí to byť podľa nej. Rodičko skončilo, pešobus 20 minút na station, kua, antonbus zdrhol, ďalší o 2,5 hodiny. Otočka, odchod ku štreke, kúpiť bilet, podoždi ódin čas, pokagda pojechajet. A tak sa trmácam ďalšiu 1,5 doky v kodrcáku na oceľových kolečkách, chcem byť skoro doma, beriem taxíka, no do ri*i, ten taxameter skáče ako besný.
Doma hodím do seba to, čo zostalo (teda zvyšky :D), zapnem kompjúter a som tu a ťukám jak debil do klábosnice. :D:D:D
jozka56
27.04.12,21:09
misoft, veľmi plodné rodičko, ak by bolo riešené emailom , asi by ušetrilo budelár aj drahocenný čas:D
misoft
27.04.12,21:17
Majlíkom by to nebolo také oné - šťavnaté :D a od huby - boli by to len poskladané bodky na monitore (a je tam potom aj Delete). Ale keď si to vypočuje (a dosť hlasno), žiadne Delete na mňa použiť nemôže - nie som rachovadlo so švábmi :D:D
pepsikova
28.04.12,00:12
...prečo som sa tak skoro zobudila?..hm,okno otvorené, pes pustený, tak aký problém?...vonku pindal fťák!!...ale bol to asi východniar,lebo som nerozumela, o čom točí,tónina bola taká vysoká a zvláštna, že jednoznačne nebol stred a západ už vobec nyje...:)...ale vytrvalec, skoro ako náš softík, keď sa vyberie cestovať..nič horšie, ako slnko a teplo ho nemože stretnúť...
..a tak si tu dám potichu kávu pre strašneskorovstávajúcich a ak sa zobudíte, tak krásny deň vám dnes...
Zitulda
28.04.12,03:48
Hm...však nevieš?!...to som bola ja:) ešte od včera hore a nevedela som trafiť na ten východ, tak som brblala:):):)až doteraz. K8va nebola, mám bruchab"l a nekurím od mojich menín:)
Zitulda
28.04.12,03:55
Zdravím všetkých staločúliloteškujúcich:)
Nika, šarkan spí? či si už bola sms-ky pokukať s ním:) Moji chlopci, dvojnožka a štvornožka ešte snívajú:)
Pekné slniečkové ránko Vám a na kávičku pozývam...http://s6.images.www.tvn.hu/2009/01/08/18/46/www.tvn.hu_1d40ec8b1def03ee5b1a9aa371de7ee0.jpg
srska
28.04.12,04:01
stabilná trasa v byte? :-)
srska
28.04.12,04:12
pepsikova
28.04.12,04:51
Zdravím všetkých staločúliloteškujúcich:)
Nika, šarkan spí? či si už bola sms-ky pokukať s ním:) Moji chlopci, dvojnožka a štvornožka ešte snívajú:)
Pekné slniečkové ránko Vám a na kávičku pozývam...http://s6.images.www.tvn.hu/2009/01/08/18/46/www.tvn.hu_1d40ec8b1def03ee5b1a9aa371de7ee0.jpg.


http://www.porada.sk/image.php?u=76816&dateline=1334769421

Zitulda (http://www.porada.sk/member.php?u=76816) 58 Minutes Ago #8091 Hm...však nevieš?!...to som bola ja:) ešte od včera hore a nevedela som trafiť na ten východ, tak som brblala:):):)až doteraz. K8va nebola, mám bruchab"l a nekurím od mojich menín:)....

...mojenko, fšak keby ja bola vedela, že si to ty, tak dokorán otvorím aj sieťku zhodím na okne a dnu ťa beriem, slivku nalejem- to od tej bolesti, kafu navarím, reč hodíme spolu..joooj, banujem, že som nevykukla!!...tak dva stískančeky ti posielam a keď nekúriš, tak vydrž!..
pepsikova
28.04.12,04:57
..potrebujú otrokov, aby im robili na plné črevá a dovolenky na dôchodku..pracovná morálka-vidíme to aj u nás-ani vy*rať sa nemôžeš ...
pepsikova
28.04.12,05:08
...srska, motáš sa tu od 7.12..a kde je káva?...



...krásny slniečkový deň tým, ktorí slnko môžu aj tým, ktorí nemusia-ako ja, pohodu a oddych prajem...kafa sa varí,aj čajík pre Vieroč, ale bude dosť, takže nalejte si,mäta a štipka pamajoránu(domáce)..esemesky sme čítali o šiestej, spolu s inými ranostajmi, vraj, zakiaľ nie je tak teplo:)...
Zitulda
28.04.12,06:06
no ták šunes:) mala si čumnúť:
Zitulda
28.04.12,06:08
ušlie mi miník...to ništ, tak inokedy. Ale prosím Vás vidíte môj obrázok? či?! iba krížik ako já:(
Zitulda
28.04.12,06:10
...a ako poznáme Nemcov...u mnohých z nich, my všetci budeme vždy Ubermaenchem
Zitulda
28.04.12,06:30
...napálená som ako žiarovka...tie Miníky (Minikomentáre) sa nedajú opravovať a moje prsty niekedy urobia proti mojej vôli a potom sú tam somarinky:(.
Ale mám otázku...kedy je vlastne v máji deň matiek?. V kalendári, aj na porade aj podľa tradícií to má byť druhú májovú nedeľua tá toho roku je 8.5.2012.
...výcuc z emailu, čo som dostala:
Dobry den Zita Kováčová.
Pripravila som pre Vas rozsireny zoznam menin na mesiac MAJ.
1 - Amarila, Pamela, Kevin
2 - Zigmund, Atanaz, Atanazia, Atena
3 - Galina, Horac, Desana, Halina, Timea
4 - Florian, Flor, Aglaja, Floriana, Florina, Pelagia
5 - Lesana, Gothard, Pius, Lesia, Pia, Toska
6 - Hermina, Ovidius, Radivoj, Tankred, Elfrida, Frida, Herina, Mineta
7 - Monika, Napoleon, Stanimir, Mona
8 - Ingrida, Ina, Inga
9 - Roland, Rolanda
10 - Viktoria, Armin, Armina, Beatrica
11 - Blazena, Miranda, Svatava
12 - Pankrac, Achiles
13 - Servac, Den Matiek, Chraniboj, Chranibor, Chranislav, Servian, Chranislava, Imelda, Konzuela
14 - Bonifac
15 - Zofia, Brenda, Raisa, Sofia, Zosia
16 - Svetozar, Peregrin, Peregrina
17 - Gizela, Andronik, Ditmar, Paskal, Andronika, Paskalia
18 - Viola
19 - Gertruda, Gerda
20 - Bernard, Bernardin, Hviezdoslav, Bernadeta, Bernarda, Bernardina, Hviezdoslava
21 - Zina, Dobromir, Hostimil, Hostirad, Hostislav, Hostisvit, Teobald, Dobromira, Hostimila, Hostislava
22 - Julia, Juliana, Liana, Rita
23 - Zelmira, Zelmir, Zelimir
24 - Ela
25 - Urban, Vselovod, Vsevlad, Vanesa
26 - Dusan
27 - Iveta, Vadim, Valdemar, Valdemara
28 - Viliam, Vilhelm, Elektra, Elma, Vilhelmina
29 - Vilma, Elmar, Maxim, Maxima
30 - Ferdinand, Neander, Ferdinanda
31 - Petrana, Petronela, Petronius, Blahoslav, Nela, Petronia, Nelly
Zdenka175
28.04.12,06:36
Ja som včera ostala v nemom úžase:eek: jedna pani cca 36 rokov /vydatá, rodina zabezpečená/ , vraj porodila pred nedávnom. Býva odo mňa 100m. Vôbec nemala bruško. je to možné.? Ani nikomu z rodiny nepovedali , že čakajú prírastok.... Povedali až teraz, že porodila...... mne sa to zdá zvláštne...
avalik
28.04.12,06:54
Ja som včera ostala v nemom úžase:eek: jedna pani cca 36 rokov /vydatá, rodina zabezpečená/ , vraj porodila pred nedávnom. Býva odo mňa 100m. Vôbec nemala bruško. je to možné.? Ani nikomu z rodiny nepovedali , že čakajú prírastok.... Povedali až teraz, že porodila...... mne sa to zdá zvláštne...

mozno si adoptovali babo a nechcu to vytrubovat do sveta
avalik
28.04.12,06:58
...napálená som ako žiarovka...tie Miníky (Minikomentáre) sa nedajú opravovať a moje prsty niekedy urobia proti mojej vôli a potom sú tam somarinky:(.
Ale mám otázku...kedy je vlastne v máji deň matiek?. V kalendári, aj na porade aj podľa tradícií to má byť druhú májovú nedeľua tá toho roku je 8.5.2012.
...výcuc z emailu, čo som dostala:
Dobry den Zita Kováčová.
Pripravila som pre Vas rozsireny zoznam menin na mesiac MAJ.
1 - Amarila, Pamela, Kevin
2 - Zigmund, Atanaz, Atanazia, Atena
3 - Galina, Horac, Desana, Halina, Timea
4 - Florian, Flor, Aglaja, Floriana, Florina, Pelagia
5 - Lesana, Gothard, Pius, Lesia, Pia, Toska
6 - Hermina, Ovidius, Radivoj, Tankred, Elfrida, Frida, Herina, Mineta
7 - Monika, Napoleon, Stanimir, Mona
8 - Ingrida, Ina, Inga
9 - Roland, Rolanda
10 - Viktoria, Armin, Armina, Beatrica
11 - Blazena, Miranda, Svatava
12 - Pankrac, Achiles
13 - Servac, Den Matiek, Chraniboj, Chranibor, Chranislav, Servian, Chranislava, Imelda, Konzuela
14 - Bonifac
15 - Zofia, Brenda, Raisa, Sofia, Zosia
16 - Svetozar, Peregrin, Peregrina
17 - Gizela, Andronik, Ditmar, Paskal, Andronika, Paskalia
18 - Viola
19 - Gertruda, Gerda
20 - Bernard, Bernardin, Hviezdoslav, Bernadeta, Bernarda, Bernardina, Hviezdoslava
21 - Zina, Dobromir, Hostimil, Hostirad, Hostislav, Hostisvit, Teobald, Dobromira, Hostimila, Hostislava
22 - Julia, Juliana, Liana, Rita
23 - Zelmira, Zelmir, Zelimir
24 - Ela
25 - Urban, Vselovod, Vsevlad, Vanesa
26 - Dusan
27 - Iveta, Vadim, Valdemar, Valdemara
28 - Viliam, Vilhelm, Elektra, Elma, Vilhelmina
29 - Vilma, Elmar, Maxim, Maxima
30 - Ferdinand, Neander, Ferdinanda
31 - Petrana, Petronela, Petronius, Blahoslav, Nela, Petronia, Nelly



8.5.2012 je v mojom kalendari utorok
druha majova nedela v tomto roku je 13.5.
Kvaka
28.04.12,08:44
Katy a R
28.04.12,08:50
prvý apríl bol v nedeľu . prvý máj až v utorok !
korela
28.04.12,10:08
Ja som včera ostala v nemom úžase:eek: jedna pani cca 36 rokov /vydatá, rodina zabezpečená/ , vraj porodila pred nedávnom. Býva odo mňa 100m. Vôbec nemala bruško. je to možné.? Ani nikomu z rodiny nepovedali , že čakajú prírastok.... Povedali až teraz, že porodila...... mne sa to zdá zvláštne...
Je to možné. Porodila. Treba im zablahoželať.
Vysvetlím:
1. prípad.
Štvornásobná matka (VŠ asistentka) nezbadala do poslednej chvíle, že stoluje s tehotnou dcérou na prelome 60. a 70. rokov. Šaty boli strihané pod prsiami, odtiaľ rovné, resp. mierne rozšírené. Jediné čo si vytýkala už po pôrode bolo, že si síce všimla, že dcéra viac konzumuje, ale to bolo všetko. Otec neznámy, mladá si pamätala iba kúsok cesty k nejakej chate na západnom Slovensku, tak matka (bývalá výsadkárka) zobrala dcéru a pobehala všetky chaty, oplodniteľa našla!
2.prípad.
Poznám ženy, čo pribrali jedna 3 kg, druhá 5 kg za celé obdobie tehotenstva.
3.prípad. Môj. Jedno z detí je zimné. Každý deň som chodila von. Na jar keď som sa objavila s kočiarom, tak susedia boli prekvapení. Tiež 100 m od nás. Akoby si písala o mne.
Že kedy..., bolo to milé prekvapenie z ich strany. Teraz je apríl, tak situácia detto.
4.prípad. Môže ísť o predčasný pôrod. Možno to mali tak rizikové, že ani rodinu neinformovali.

Dnes sa niektorí susedia kývnu iba z áut....
Atď., život píše príbehy.
srska
28.04.12,10:53
...srska, motáš sa tu od 7.12..a kde je káva?...



...krásny slniečkový deň tým, ktorí slnko môžu aj tým, ktorí nemusia-ako ja, pohodu a oddych prajem...kafa sa varí,aj čajík pre Vieroč, ale bude dosť, takže nalejte si,mäta a štipka pamajoránu(domáce)..esemesky sme čítali o šiestej, spolu s inými ranostajmi, vraj, zakiaľ nie je tak teplo:)...vážené kolegyne - ja len srskovej kafíno varím :)
srska
28.04.12,10:56
ale poznám jednu pani, ktorá na otázku: "uvarite mi kávu?"
odpovedala: "ja mám fóbiu z varenia kávy"
resumé: "no keď máte fóbiu z varenia kávy, tak zajtra už nemusíte chodiť" (do práce)
Stanislav 1975
28.04.12,11:17
ideme si von zahrať futbal s chlapcami a malý tomáš rozdeluje posty- oco bude Messi, stanko bude Mucha( brankár) a ja budem Škrtič---myslel Škrteľa...:D:D
Kvaka
28.04.12,11:20
srska, ona mala aký flek v práci?
lujza.j
28.04.12,11:20
aj tak sa nájdu nejaké mrchy čo to bonznú vtedy ked netreba...
lujza.j
28.04.12,11:24
vážené kolegyne - ja len srskovej kafíno varím :)
si necvrkni:D:---
lujza.j
28.04.12,11:25
ideme si von zahrať futbal s chlapcami a malý tomáš rozdeluje posty- oco bude Messi, stanko bude Mucha( brankár) a ja budem Škrtič---myslel Škrteľa...:D:D
daj pozor, aby si nemal svalovicu:D slnko pečie, nezabudni na ochranné prostriedky .
VieraPopluharova
28.04.12,11:28
Ja som včera sa bola včera konečne vyvenčiť, od samej radosti som si kúpila 100 ťahavých muškátov:) len som nedomyslela jednu vec, ktorý somár resp. v tomto prípade oslica ich posadí:eek::eek::eek:....doteraz som posadila 40:D:D:D a už musím mať pauzu....a ešte som zvedavá kto ich bude celý rok polievať:eek:, každý rok si poviem, že už nekúpim, no nezabila by som sa:D:---:D...´dalej to už ani nebudem rozoberať....
Stanislav 1975
28.04.12,11:34
daj pozor, aby si nemal svalovicu:D slnko pečie, nezabudni na ochranné prostriedky .-Messi a svalovku? :eek:akože vieš kto je Messi? No tak, bez poznámok...:D
lujza.j
28.04.12,11:35
Vieročka, ale aká to bude krása ked zakvitnú.
lujza.j
28.04.12,11:37
-Messi a svalovku? :eek:akože vieš kto je Messi? No tak, bez poznámok...:D
tento indián?:Dhttp://www.lionel-messi.biz/photos/lionel-messi-78.jpg
srska
28.04.12,11:37
prijatá+odoslaná pošta, vybrať+založiť do šanónu, ...
srska
28.04.12,11:37
dám pozor
VieraPopluharova
28.04.12,11:39
Luji,

veď vždy ich mávam najkrajšie, vieš ja mám obvod terasy 20...m , vieš čo to je roboty:eek::eek::eek:, ale každý rok zblbnem, to asi , že je to v období po dańových priznaniach či:confused::confused::confused:
VieraPopluharova
28.04.12,11:40
Stanko, vážne ochranné pomôcky sú ochranné....či????
lujza.j
28.04.12,11:48
Luji,

veď vždy ich mávam najkrajšie, vieš ja mám obvod terasy 20...m , vieš čo to je roboty:eek::eek::eek:, ale každý rok zblbnem, to asi , že je to v období po dańových priznaniach či:confused::confused::confused:
o tom nepochybujem;) ja tento rok ešte nič, ani balkon uprataný,ani nič na sadenie nakúpené....dokonca mám na balkone ešte vetvičky čo som si chcela robiť vianočné dekorácie a nič s nich nebolo:eek: idem si pospať a možno sa potom pustím do upratovania doma.....u cudzích so už upratovať bola, tam už majú čisto...len ja mám doma brajgel....ale super že mám také "šikovné"decko, že čo si sama.... to nemám....
Kvaka
28.04.12,11:51
no vidíš, šak by ti mohla poliať šanón, šak to fóbia na mieste
Kvaka
28.04.12,12:06
Ja som včera sa bola včera konečne vyvenčiť, od samej radosti som si kúpila 100 ťahavých muškátov:) len som nedomyslela jednu vec, ktorý somár resp. v tomto prípade oslica ich posadí:eek::eek::eek:....doteraz som posadila 40:D:D:D a už musím mať pauzu....a ešte som zvedavá kto ich bude celý rok polievať:eek:, každý rok si poviem, že už nekúpim, no nezabila by som sa:D:---:D...´dalej to už ani nebudem rozoberať....Tak to je sila, toľko muškátov, kde to kupuješ? Ja potrebujem tiež, lebo moje muškátiky sú už ta tam. Celú zimu boli opatrované, nádherne prezimované. Tak mesiac dozadu som ich v jedno pekné popoludnie nachystala na dvor, trochu som ich aj podstrihla. Čakali na odvoz do bytu iba jednu noc, ale zastihol ich akurát ten jeden jediný posledný prízemný mrázik. Obyčajné prežili všetky, okrem dvoch, ťahavé naopak zamrzli všetky, okrem dvoch.:mee:
willma
28.04.12,12:22
doobeda nákup plantiva- samé dobrotky štipľavé a habanero medzi nimi - už je to v zemi a som zvedavá čo to bude až to bude. Zajtra paradajky a inú pliagu a potom už len okopávať a polievať
Kvaka
28.04.12,12:37
Jaj, už ma tu všetko omína, aj ja by som rada dosádzala, ale nemôžem, sviňucha chrípka ešte úraduje. Už neviem, čo so sebou, horúčky síce zmizli, ale hrdlo ešte hrozné. Zajtra asi predsa len zdrhnem.
VieraPopluharova
28.04.12,12:44
Tak to je sila, toľko muškátov, kde to kupuješ? Ja potrebujem tiež, lebo moje muškátiky sú už ta tam. Celú zimu boli opatrované, nádherne prezimované. Tak mesiac dozadu som ich v jedno pekné popoludnie nachystala na dvor, trochu som ich aj podstrihla. Čakali na odvoz do bytu iba jednu noc, ale zastihol ich akurát ten jeden jediný posledný prízemný mrázik. Obyčajné prežili všetky, okrem dvoch, ťahavé naopak zamrzli všetky, okrem dvoch.:mee:

Moja,

keďže som bola dobrá;), tak mi deti dovolili utratiť 39,-€ za 100 ks muškátov v hornbachu:D, pretože sa mi stalo to isté čo Tebe, mala som pochystané z minulého roka, obyčajné prežili, a ťahavé išli tahet:mee:....a dcéra vie, že ak sa ja nemôžem hrabkať v zemi a sadiť kvety tak som o ničom...
planty budem sadiť až po zmrzlakoch, hrášok, cibuľka, uhorky už mám, a rajčiny, papriky a ostatné potom...doma sa už nemame kde hýbať, všade same priesady, do toho orchideje ....:eek::eek::eek:
kopretinka
28.04.12,13:03
Ja som včera ostala v nemom úžase:eek: jedna pani cca 36 rokov /vydatá, rodina zabezpečená/ , vraj porodila pred nedávnom. Býva odo mňa 100m. Vôbec nemala bruško. je to možné.? Ani nikomu z rodiny nepovedali , že čakajú prírastok.... Povedali až teraz, že porodila...... mne sa to zdá zvláštne...
a čo sa Ti na tom zdá zvláštne? To je predsa každého súkromná vec,nikto nemá povinnosť chodiť po ulici a oznamovať to všetkým susedom.
VieraPopluharova
28.04.12,13:06
Jaj, už ma tu všetko omína, aj ja by som rada dosádzala, ale nemôžem, sviňucha chrípka ešte úraduje. Už neviem, čo so sebou, horúčky síce zmizli, ale hrdlo ešte hrozné. Zajtra asi predsa len zdrhnem.

Keď i zdrhneš, tak len pekne na slniečku a nič nerobiť, len oddychovať, daj si ešte pokoj, viem ako Ti je, ale vydrž a daj sa najskôr do poriadku....posluchaj...:):):)
danushka
28.04.12,13:41
Kvakuš, teraz chrípka?...však už lastovičky lietajú... Prajem skoré uzdravenie!
pepsikova
28.04.12,13:56
...šíííž, aj ja chcem terasuuuu, 20 metrovúúú...kuwňa, joooj...také ťahavé muškatle, to je nádhera!!...
pepsikova
28.04.12,13:57
...a slaninu krčiť nad motykou...nyjeee:)
Kvaka
28.04.12,14:06
Lui, neboj, robota neutečie, ja to teraz z postele najlepšie vidím.
lujza.j
28.04.12,14:32
ja viem, už si pospala....na balkone si holuby zniesli dve vajcia čo s nimi?
lujza.j
28.04.12,14:37
na hrdlo som tu vyčítala, že kloktať citron...
buchač
28.04.12,15:02
...a čo nechápeš ......šak aby pletky sa mohli robiť ...:-) :-)
misoft
28.04.12,15:32
Kočka: oprava mini: skopči (skopíruj celý text), zruš mini (X), daj nový, vlož skopčený text, oprav a potom odošli. Funguje to :D Aj toto som opravoval.
misoft
28.04.12,15:33
Žeby "puzzle? :D Poskladala si ho?
misoft
28.04.12,15:34
Aspoň niečo pozitívne!
misoft
28.04.12,15:35
Mrmli si popod nos: Allahu - daj vlahu! :D:D:D
lujza.j
28.04.12,16:53
lujza.j
28.04.12,17:10
AlaNR
28.04.12,17:15
Narobená som jak krava, ale polovicu plánovaného mám zasadené. Kukurička, cukety, hrach, uhorky, petržlen, mrkvička, cibuľka, petržlenová vňaťka, koriander, šalát....
No a ešte zajtra zemiaky a po zamrznutých chryzantémy, rajčinky a papričky.

Ešte asi idem uklohniť koláč, lebo zajtra asi nebude čas...
trisestri
28.04.12,17:18
Yvet a jej gay.... bola štedrá...http://www.topky.sk/cl/1000113/1308610/Odmena-4000-eur--Radicovej-asistent-dostal-viac-ako-cely-rezort-obrany-

to su ty ktory setrili a duplom ked videli ze ide Fico k moci,tak rozhadzovali kde sa len dalo-taketo chrapunstvo je mozne snad len u nas,ziadna zodpovednost nic,ked dakto ide od valova,tak najradsej by totalne vyplienil a vypalil celu krajinu-toto je totalna psychopatia a nie zodpovednost,skoda ze tento co je teraz tiez nedava dovod na optimizmus ohladom zodpovedneho nakladania z verejnymi zdrojmi-zda sa ze nehanebna nenasytnost nema hranic,prepchate prasata vedia kedy dost ale tie nase by zozrali prazdny valov aj z chlievom aj tak im malo-to nie prasata ale kobylky suvix
Letko
28.04.12,17:20
Dnes som bol v potravinách CBA.

Zarazila ma cena Horaliek:

1 ks za 0,25€
Balenie 4+1 zdarma za 1,20€

Ak 4x0,25 je 1€, potom 4+1 zdarma by tiež mali byť za 1€.

Podľa mňa je to klamanie zákazníka.
lujza.j
28.04.12,17:25
šikulka....:)
kopretinka
28.04.12,17:47
Dnes som bol v potravinách CBA.

Zarazila ma cena Horaliek:

1 ks za 0,25€
Balenie 4+1 zdarma za 1,20€

Ak 4x0,25 je 1€, potom 4+1 zdarma by tiež mali byť za 1€.

Podľa mňa je to klamanie zákazníka.

a až dnes Ťa to naštvalo? šak si mal dať podnet na obchodnú inšpekciu v čase trvania akcie....
pepsikova
28.04.12,17:48
..joj, no veď keby len to!...
misoft
28.04.12,17:49
Kua - Stano R. sa v hrobe musel obracať ako raziaca mašina - prihrbená to zase *****
pepsikova
28.04.12,17:52
Narobená som jak krava, ale polovicu plánovaného mám zasadené. Kukurička, cukety, hrach, uhorky, petržlen, mrkvička, cibuľka, petržlenová vňaťka, koriander, šalát....
No a ešte zajtra zemiaky a po zamrznutých chryzantémy, rajčinky a papričky.

Ešte asi idem uklohniť koláč, lebo zajtra asi nebude čas.....

..mojík a aká je veľká tvoja plantáž?..lebo mne by stačilo aj na čítanie, nieto ešte posadiť...šikulka!..posielam ti čokoládkový puding s marhuľkami a marhulovou želatínou...domáci, vlastný výmysel...síce som dnes piekla aj terezkinu tortu, ale to pre moju kamku, tak z tej nemám...
misoft
28.04.12,17:52
Dnes som bol v potravinách CBA.

Zarazila ma cena Horaliek:

1 ks za 0,25€
Balenie 4+1 zdarma za 1,20€

Ak 4x0,25 je 1€, potom 4+1 zdarma by tiež mali byť za 1€.

Podľa mňa je to klamanie zákazníka.
Ale nie - to len logicky je potom cena Horalky 0,30€ + 1 satarmo.
BTW: toto sú také odrby - a ľudia na to skočia (i s nákupným košíkom).
Alebo potom je to satarmo = 0,20€
trisestri
28.04.12,17:53
a až dnes Ťa to naštvalo? šak si mal dať podnet na obchodnú inšpekciu v čase trvania akcie....

obchodna inspekcia je na ..... dalsia zbytocne platena banda darebakov,oni ziju v hlbokom omyle ze maju ochranovat obchodnikov a biznizmanov pred opravnenymi narokmi spotrebitelov-poznam ako riesili par reklamacii a staznosti,pred par rokmi sa este dalo,teraz je to otrasne
kopretinka
28.04.12,17:53
Ale nie - to len logicky je potom cena Horalky 0,30€ + 1 satarmo.
BTW: toto sú také odrby - a ľudia na to skočia (i s nákupným košíkom).
Alebo potom je to satarmo = 0,20€
a nejaká zľava by nebola?veď ja to nechcem zadarmo :D
misoft
28.04.12,17:57
Oni totiž (SOI) sú bezzubí - len môžu konštatovať, max. vraj pokutu udeliť, ale toť vsjo - pokutu nevyberú, lebo už na to nemajú páky - nie sú kompetentní ich vyberať (len udeľovať). A papier znesie všetko (preto si ich zakladajú do šanónov - podnikatelia, alebo si ich dávajú zarámovať - na výsmech SOI).
misoft
28.04.12,17:58
a nejaká zľava by nebola?veď ja to nechcem zadarmo
OK! 4+1 satarmo za 0,80€ :D
lujza.j
28.04.12,18:06
AlaNR
28.04.12,18:21
..

..mojík a aká je veľká tvoja plantáž?..lebo mne by stačilo aj na čítanie, nieto ešte posadiť...šikulka!..posielam ti čokoládkový puding s marhuľkami a marhulovou želatínou...domáci, vlastný výmysel...síce som dnes piekla aj terezkinu tortu, ale to pre moju kamku, tak z tej nemám...

toho nie je tak strašne veľa, cca 100 m2, ale my tu máme hnusnú zem, íl, piesok, všetko dokopy, tak sa to ťažko robí... Len mamuš ešte nemôže pomôcť, lebo jej stále nie je tak dobre, aby mi aspoň semiačka podávala a druhá výpomoc je na služobke ve Číne, tak lopotím :D

díky za pudinček, zajtra pošlem "míša rez"... cesťáčko sa chladí, ešte na to hodím tvarožtek a čokoládu ;) (zasa vytočím chlopov, že dávam sladké :D )
Letko
28.04.12,18:44
Ale nie - to len logicky je potom cena Horalky 0,30€ + 1 satarmo.
BTW: toto sú také odrby - a ľudia na to skočia (i s nákupným košíkom).
Alebo potom je to satarmo = 0,20€

Kusovka, ktorá bola na tom istom regále, stála 0,25€
Letko
28.04.12,18:47
a až dnes Ťa to naštvalo? šak si mal dať podnet na obchodnú inšpekciu v čase trvania akcie....

Dnes som to videl v obchode. Napísal som do CBA a aj do SOI, ale pokiaľ sa SOI rozhýbe... No možno si aspoň v CBA dajú veci do poriadku.
lujza.j
28.04.12,18:50
Kusovka, ktorá bola na tom istom regále, stála 0,25€
ale ved toto sú klasické odrby, len si ich treba všímať, už som si napr. všimla že väčšie balenie nie je vždy výhodnejšie....ale je to tak marketingovo podsúvané... nemám teraz konkrétny príklad, lebo si nespomínam, ale viem že som to už zaregistrovala. tak ako pri "akcii" málo kto sa zamyslí či "naozaj"....
wagner
28.04.12,18:51
Narobená som jak krava, ale polovicu plánovaného mám zasadené. Kukurička, cukety, hrach, uhorky, petržlen, mrkvička, cibuľka, petržlenová vňaťka, koriander, šalát....
No a ešte zajtra zemiaky a po zamrznutých chryzantémy, rajčinky a papričky.

Ešte asi idem uklohniť koláč, lebo zajtra asi nebude čas...

Poteším Ťa, nie si sama, čo si narobená. Ja už nevládzem ani do kúpeľne vyjsť na poschodie. Moja plantáž je už takmer hotová. Zemiaky už schádzajú, bude ich treba okopať. Rajčiny som posadila v stredu - von. Včera som posadila uhorky, cukety, hokaido - všetko ale planta a už sú vonku. Neviem o tom že by hlásili mráz. Dnes som zasadila papriku do fóliovníka. Ešte počkám za týždeň a vysadím papriku aj von. V pondelok vysadím trochu planty - kapustu, karfiol, brokolica. Tiež zasadím fazuľu a kukuricu. A v podstate celá záhrada je obrobená. Už len okopávať, polievať a trhať zelinu.
Letko
28.04.12,18:53
Raz sa mi dokonca stalo, keď išla manželka do solárka, že jednorázový vstup bol lacnejší ako permanentka :)
lujza.j
28.04.12,18:53
hmmm...to budú voňavé domáce plody... želám všetkým bohatú úrodu:)
wagner
28.04.12,18:55
Dnes som to videl v obchode. Napísal som do CBA a aj do SOI, ale pokiaľ sa SOI rozhýbe... No možno si aspoň v CBA dajú veci do poriadku.

Ja mám náhodou dobrú skúsenosť so SOI. Bez nich by som nebola vyreklamovala žalúzie.Lebo výrobca si myslel, že zákazník je blbec. A to som reklamovala vždy vymenené tri krát do roka. Až naposledy mi odmietol výrobca dať tie priehľadné s odôvodnením, že asi bývam na extrémnom mieste, keď všetky žalúzie sa tu stavia.
wagner
28.04.12,19:07
Ja som včera sa bola včera konečne vyvenčiť, od samej radosti som si kúpila 100 ťahavých muškátov:) len som nedomyslela jednu vec, ktorý somár resp. v tomto prípade oslica ich posadí:eek::eek::eek:....doteraz som posadila 40:D:D:D a už musím mať pauzu....a ešte som zvedavá kto ich bude celý rok polievať:eek:, každý rok si poviem, že už nekúpim, no nezabila by som sa:D:---:D...´dalej to už ani nebudem rozoberať....

Ja som tiež mávala kopu kvetín - muškáty, fuchsie a už ani neviem aké všelijaké názvy to malo. Ráno som začala polievať - najprv kvety a potom záhradu a bol obed. A nič som nerobila iba polievala, hnojila, trhala suché lístky a pod. Kvety som mala všade. Ale pred dvomi rokmi som pomaly začala množstvo kvetov obmedzovať a už mám len také primerané množstvo. Pár muškátov, fuchsií a pár izbový kvetov. Nikdy som to nemala kde dať - tri prázdne izby boli v zime plné kvetov. Takže tú robotu Ti nezávidím. Určite budeš mať z nich radosť.
Kvaka
28.04.12,19:10
http://www.porada.sk/image.php?u=160313&dateline=1281366287 lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313)


4 Hours Ago #8131 na hrdlo som tu vyčítala, že kloktať citron...

Luj, ďakujem, ale kloktať nemôžem, by ma naplo, a to nerisknem. Tak som len pila zázvorový čaj s citrónom a medom, cmúľala som tantum lemon, počas dňa som vyzobkávala kúsky doma údenej šunky, bola dosť slaná, no a večer som prehĺtala pomaličky dve hrubozrnné žemľe s medom, to bolo najlepšie.
Mám pocit, že zliezlo všetko, hneď mám aj hlas v norme.
Kvaka
28.04.12,19:18
že už len okopávať, polievať a trhať zelinu, keby tak naozaj, že len
arizona
28.04.12,19:19
ale ved toto sú klasické odrby, len si ich treba všímať, už som si napr. všimla že väčšie balenie nie je vždy výhodnejšie....ale je to tak marketingovo podsúvané... nemám teraz konkrétny príklad, lebo si nespomínam, ale viem že som to už zaregistrovala. tak ako pri "akcii" málo kto sa zamyslí či "naozaj"....
Typickyy priklad je olej.
5 L olej v akcii je takmer vzdy ovela drahsi,ako ked si ho kupime 5x v 1L baleni.
Tiez pri vacsom baleni kavy sa to stava.
A nehovoriac o akciach typu x ks + 1 zdarma ,alebo nieco+ hrncek zdarma! Vzdy to zaplati zakaznik...
Je to donebavolajuce klamanie zakaznikov, len a cudujem, ze to kontroly toleruju a nepokutuju...:rolleyes::mee::eek:
lujza.j
28.04.12,19:22
no inak je to pekný hnus...ten citron kloktať....ale zázvorový čaj je malý zázrak...:)
lujza.j
28.04.12,19:25
Typickyy priklad je olej.
5 L olej v akcii je takmer vzdy ovela drahsi,ako ked si ho kupime 5x v 1L baleni.
Tiez pri vacsom baleni kavy sa to stava.
A nehovoriac o akciach typu x ks + 1 zdarma ,alebo nieco+ hrncek zdarma! Vzdy to zaplati zakaznik...
Je to donebavolajuce klamanie zakaznikov, len a cudujem, ze to kontroly toleruju a nepokutuju...:rolleyes::mee::eek:
som tak kúpila v Hr na dovče, polievky od Knoru...nevadí že boli po záruke:D ale hrnek na polievku bol...ešte som ho nepoužila...a koľko to je rokov:rolleyes:
Stanislav 1975
28.04.12,19:38
máte všetci pravdu- a najhoršia mi v tomto príde Billa...
u nás v jednote inak používajú inú fintu- ak je nejaký zlacnený tovar pred koncom záruky,tak dajú nálepku zlava 30 alebo 50% ale tú zlavu pokial ich neupozorníte tak "zabudnú" nablokovať a potom ked ich na to upozorním,tak povedia prepáčte-nevšimli sme si to- no len nevšimnú si to v 8 z 10 prípadoch...
Jednota je obchod ktorý sa najviac zopsul za posledné roky- už je aj tesco lepšie...
Stanislav 1975
28.04.12,19:39
som tak kúpila v Hr na dovče, polievky od Knoru...nevadí že boli po záruke:D ale hrnek na polievku bol...ešte som ho nepoužila...a koľko to je rokov:rolleyes:
ja som minule jedol polievku 15 mesiacov po záruke a nič jej nebolo-dobrá bola- to pár mesiacov po záruke kludne možeš spapať
lujza.j
28.04.12,19:50
ja som minule jedol polievku 15 mesiacov po záruke a nič jej nebolo-dobrá bola- to pár mesiacov po záruke kludne možeš spapať
no oni boli už hodne po záruke, ale viem že polievky prežijú aj viac ako je na obale:)
AlaNR
28.04.12,19:56
Poteším Ťa, nie si sama, čo si narobená. Ja už nevládzem ani do kúpeľne vyjsť na poschodie. Moja plantáž je už takmer hotová. Zemiaky už schádzajú, bude ich treba okopať. Rajčiny som posadila v stredu - von. Včera som posadila uhorky, cukety, hokaido - všetko ale planta a už sú vonku. Neviem o tom že by hlásili mráz. Dnes som zasadila papriku do fóliovníka. Ešte počkám za týždeň a vysadím papriku aj von. V pondelok vysadím trochu planty - kapustu, karfiol, brokolica. Tiež zasadím fazuľu a kukuricu. A v podstate celá záhrada je obrobená. Už len okopávať, polievať a trhať zelinu.

My to už tak zo zvyku sadíme až po zamrznutých. Pre istotu. Fóliák sme nerobili, všetko pôjde na roľu. Rozmýšľam aj nad nejakým kalerábom, zelerom, a samozrejme papriky a rajčiny. Papriku kúpim a rajčiny uvidím, čo mi urobia tie na okne, lebo sú také slabučké, ktovie, či z nich niečo bude.
No a okopávať, kosiť okolo, a zas okopávať a polievať jak blázen.... a nakoniec aj tak polovicu kúpime na tržnici... :D
Z posledných síl som teraz dorobila zákusok, najjednoduchšieho míšu... nevládzem, idem spať :D
AlaNR
28.04.12,20:00
Jednota je obchod ktorý sa najviac zopsul za posledné roky- už je aj tesco lepšie...

U mňa víťazí Kaufland, lebo ho kúpil Zdeno z Popradu :D :D :D

Aspoň v nitrianskom sa mi ešte nestalo, že by bolo niečo zle nablokované, alebo iná cena na bloku ako na regáli.
Indeed
28.04.12,22:47
Treba sa zamyslieť skor nad tým prečo sú také miesta kde ešte Kaufland NIE JE . (!)

Jednoducho kde nie je Kaufland tak ho tam nevybudovali preto lebo tam nie je dosť zákazníkov, ktorí by vytvorili

potrebný OBRAT na to aby vyrobky,ktoré Kaufland predáva boli LACNEJŠIE ako v iných hyperrmarketoch.

Tu platí zásada ČÍM VÄČŠÍ OBRAT , TÝM NIŽŠIA CENA pri zachovaní určitej miery zisku pre obchodníka /Kaufland/

Jednoducho ľudia idú nakupovať do nejakého obchodu z dvoch rovnocenných dovodov :

dostupnosť obchodu /situovaný v mieste bydliska/
vyhodnosť nákupu /cena tovaru/
Indeed
28.04.12,23:08
Citronová šťava sa može aj prehltnúť , len netreba tej šťavy vypiť pol litra
pepsikova
29.04.12,02:46
..počasíčko hlásili ideálne, tak nech ti všetko vyjde v plnej kráse a chuti...len to okopávanie,juj:)
pepsikova
29.04.12,02:52
...dobré ráno vám, káva je na stole- to pre tých, ktorí ani v nedeľu nemôžu spať..vonku je super, teplo a voňavo a zas to bude na plavky a slnečník dnes..tak pohodu na celý deň vám prajem...a zááhradkárom prajem, nech im rastú sadeničky a nyje zelina...
..pozdrav alabutovi...
srska
29.04.12,04:12
...dobré ráno vám, káva je na stole- to pre tých, ktorí ani v nedeľu nemôžu spať..vonku je super, teplo a voňavo a zas to bude na plavky a slnečník dnes..tak pohodu na celý deň vám prajem...a zááhradkárom prajem, nech im rastú sadeničky a nyje zelina...
..pozdrav alabutovi...aj tebe pepsi dobré ráno, je 07:12 a ja mám tiež kafíno na stole a zelené na balkóne som popolieval
srska
29.04.12,04:21
tá justícia sa mi páči - 240 rokov (http://www.sme.sk/c/6356437/najhladanejsi-pedofil-ameriky-dostal-240-rokov-vazenia.html)- a predpokladám, že bez možnosti odvolania, dovolania, preskúmania a podobných našich ovin
VieraPopluharova
29.04.12,04:59
Dobré ránko všetkým,

pepsi Ty na mňa zabúdaš....;) nerobíš mi to už naschvál.....:D môj čajík je kde,.....vidíš, že chytám druhý dych, vyšlo už slniečko a to ja rada, už mám 50 muškátov presadených:) a ešte ma čaká 50:eek: a potom neviem kde budem mať kríže, ale čím viac makám, tým mi je lepšie :):D:) toto som potrebovala, to je moje dobíjanie bateriek:):---:)....
ale včera ma skoro šlak trafil, tak mladí mi poctivo polievaju hrášok, cibulku , včera nemohli tak hovorím tomu mojmu choď to popolievať, zobral hadicu a čo myslíte kade ju ťahá , aby všade dosiahil, krížom krážom cez ten mladý hrášok :mad::mad::mad: no nezabila by si ho....:mad::mad::mad:
DanielaSL
29.04.12,05:36
Vieročka čajík pre teba .....

http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/cafetherougea.gif Krásne ránko nedeľné vám všetkým prajem ..... My sme mali včera vydarenú guľášpartiu. Môj sb sa teda snažil....a ja som si len sedela..... Keby také dni ako bol včera boli až do konca septembra s jednodňovými pršiacimi prestávkami, tak by mi ani nevadilo, že žijem na severe...
VieraPopluharova
29.04.12,06:05
Danielka,

ďakujem, som rada, že už si bola vonku a že nôžka sa hojí...pekný deň.....všetkým....idem na druhú várku muškatov, och ja baba bláznivá....
DanielaSL
29.04.12,06:20
Nech sa ti darí Vierka ....
pepsikova
29.04.12,06:21
Dobré ránko všetkým,

pepsi Ty na mňa zabúdaš....;) nerobíš mi to už naschvál.....:D môj čajík je kde,.....vidíš, že chytám druhý dych, vyšlo už slniečko a to ja rada, už mám 50 muškátov presadených:) a ešte ma čaká 50:eek: a potom neviem kde budem mať kríže, ale čím viac makám, tým mi je lepšie :):D:) toto som potrebovala, to je moje dobíjanie bateriek:):---:)....
ale včera ma skoro šlak trafil, tak mladí mi poctivo polievaju hrášok, cibulku , včera nemohli tak hovorím tomu mojmu choď to popolievať, zobral hadicu a čo myslíte kade ju ťahá , aby všade dosiahil, krížom krážom cez ten mladý hrášok :mad::mad::mad: no nezabila by si ho....:mad::mad::mad:..

..Vieroč, to ja nyje naschvál!!..čajík som zabudla, to je fakt, ale schválne nieee..len tak, zo zvyku, že som nevarila decku ráno do roboty, chapeš, nyje?..a ja byť tvojím chlapom, tak ti do tej záhrady hodím len trávičku a možno bazén a nyje hrochy a mrtvičku...stačila by ti plantáž na balkáne, ako mne a srskovi..stačí okolo domu-ako hovorieva môj had...pohodu pri muškatľoch- tie by som tiež nakázala podsadiť potomstvu..asi tak, no:)
VieraPopluharova
29.04.12,06:29
..

..Vieroč, to ja nyje naschvál!!..čajík som zabudla, to je fakt, ale schválne nieee..len tak, zo zvyku, že som nevarila decku ráno do roboty, chapeš, nyje?..a ja byť tvojím chlapom, tak ti do tej záhrady hodím len trávičku a možno bazén a nyje hrochy a mrtvičku...stačila by ti plantáž na balkáne, ako mne a srskovi..stačí okolo domu-ako hovorieva môj had...pohodu pri muškatľoch- tie by som tiež nakázala podsadiť potomstvu..asi tak, no:)

Pepsi,

plantáž na balkane som mala 20 rokov, ja som bola tiež bytovkarsky typ, len okolnosti ma prinutili nasťahovať sa k rodnej matke a tak sme tu 3 generacie:eek::eek::eek: +zahrada, hroch, mrtvička pod. zaležitosti mala na starosti naša babča....lenže chytila druhy dych ....:D a našla si priateľa :D a teraz chodí po divadlách, koncertoch :D:---:D a ja aby som dohliadala na všetko , to je spravodlivosť ;), naši mladý sa vzorne starajú, kopú, sadia, polievajú,:) len môj chlap sa nesmie do toho primiešať, katastrofa je hneď:eek: ja Ti neviem to všetci chlapi po päťdesiatke začnú osprostievať :D;):D (česť výnimkám), alebo len ten môj:confused::confused::confused:
buchač
29.04.12,06:32
...a pes .......................................
pepsikova
29.04.12,06:33
aj tebe pepsi dobré ráno, je 07:12 a ja mám tiež kafíno na stole a zelené na balkóne som popolieval..

..ja som musela oleandrom aj tienik na chvíľu urobiť..nedá sa tam sedieť na tom slnku pleštiacom:)...
VieraPopluharova
29.04.12,06:35
máš pravdu, ale zabudol si ešte na ježka....
Indeed
29.04.12,06:36
Je 21°C v tieni ,

dnes bude "hic" ja tomu hovorím "moderátorské počasie" ,

Títo moderátori súkromných rádii ospevujú teploty 30 + , neviem prečo ....
pepsikova
29.04.12,06:36
Pepsi,

plantáž na balkane som mala 20 rokov, ja som bola tiež bytovkarsky typ, len okolnosti ma prinutili nasťahovať sa k rodnej matke a tak sme tu 3 generacie..

..a fšak ja to chápem, mojuško..okolnosti sú potvory, vždy chcú to, čo treba...len ja som lenivá- do záhrady teda nyje, v nijakom prípade a za nyjakých okolností...ale skutočne obdivujem ľudí, ktorí majú taký vzťah a pestujú si zeleninku...
(a ja zas any zeleninu moc nemusím, taká som odmalička, čo už so mnou?
buchač
29.04.12,06:37
...lebo im drbe ...lebo v klimatizovaných štúdiách sedia ...lebo , lebo ....
pepsikova
29.04.12,06:37
Je 21°C v tieni ,

dnes bude "hic" ja tomu hovorím "moderátorské počasie" ,

Títo moderátori súkromných rádii ospevujú teploty 30 + , neviem prečo ......

..to je zo závisti, lebo sedia v tých plastových bunkroch a otrepávajú 5 pesničiek dookola...
VieraPopluharova
29.04.12,06:38
Ty kokso:confused:, vidíš, na tie som úplne zabudla, už osprostievam i ja:D, veď ja ich mám ešte v pivnici:eek::eek::eek:
DanielaSL
29.04.12,06:39
A tu nejako silno fúka..takže sa to dá vydržať...
Kvaka
29.04.12,07:20
Vieroč, niektorí chlapi aj skôr.
Kvaka
29.04.12,07:22
Katy a R
29.04.12,07:58
Anička, ale musíš uznať, že niektorí aj pravdu majú - nakieho oného on vôbec išiel ku nej:eek::eek:
- samozrejme, ona asi nebude celkom v poriadku :confused:
Kvaka
29.04.12,08:14
No veď práve, iste si to odsedí, a licencia v čudu, ale no keby mu aspoň ten jeden nechala....tak taká reakcia by ma v živote nenapadla.
pavol54
29.04.12,08:35
pepsikova
29.04.12,08:36
tak toto je sila http://spravy.pravda.sk/zubarka-svojmu-expriatelovi-z-pomsty-vytrhala-vsetky-zuby-pl2-/sk_svet.asp?c=A120428_175945_sk_svet_p12
a tá debata k tomu..

..oj, oj..ktovie, prečo ju nechal, čo iné mala tá iná...a pomsta býva sladká...a inak, vždy je možnosť dokázať, že mal v hube infekciu :Da vydriapať všetky zuby bola vlastne záchrana života...no čo my vieme?...
Kvaka
29.04.12,09:03
tak ako čerstvý expartner by tam asi ani nešiel, to už by bolo iné, ale zuby???Koho by toto napadlo.
lujza.j
29.04.12,09:08
lujza.j
29.04.12,09:54
zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je:rolleyes: krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu:mad: likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí:D
ale inak krásnu nedelu všetkým:)
VieraPopluharova
29.04.12,09:55
lujza.j
29.04.12,09:56
fajný...díííkes...:)
VieraPopluharova
29.04.12,09:58
zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je:rolleyes: krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu:mad: likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí:D
ale inak krásnu nedelu všetkým:)

Luji,

vydrž, vykašli sa na všetko a keď !demolátor" spí pospi si aj Ty....náš včera tak zhltol večeru, že vyšiel na poschodie a večera išla na prechádzku...somár pohltal to celé, ani to nekúsal....
pepsikova
29.04.12,10:08
zrušila som si dnes cvičko....tak ma bolí gebuľa, že až....chcela by som ten balkan upratať, hranty nachytať a móžem zakúpiť nejaké muškatle a posadiť, ešte nikdy som tak neskoro nesadila až mi je blbo, ale aj z toho že nemám nejakú tú správnu chuť neviem čím to je:rolleyes: krpec fakt dosť zamestnáva, mám pocit že nemám čas na nič, dnes som sa 2x za posledný mesiac vyspala, tak sa teším, lebo moje očné viečka sú súce na korekciu:mad: likvidátor aj nás aj vecí doma...nestíham ho "šticovať" to ste už videli takého okusovača a pažroša, že si chce vyhrýzť misku na jedlo a v škáre čo je na nej sa mu popri tom zaseknú zuby potom behá s tou miskou a kňučí:D
ale inak krásnu nedelu všetkým:)

..luíí, kým som sa dostala k čoklíšovi a miske, musela som sa vyrehotať na predstave, ako chytáš hranty po balkáne..jáááj!!!...
..a daj čoklíškovi cmuka na ňufíka a neboj ništ, to ho prejde...čím viac ho budeš šticovať, tým horšie ti bude robiť...u nás zabralo okrem šticovania výhražné ""vidím ťa!!!...(a ja tak semotamo vykuchá nejakého plyšáka!...
lujza.j
29.04.12,10:11
Luji,

vydrž, vykašli sa na všetko a keď !demolátor" spí pospi si aj Ty....náš včera tak zhltol večeru, že vyšiel na poschodie a večera išla na prechádzku...somár pohltal to celé, ani to nekúsal....
Vieročka, aj to tak robím....dnes si do cca.10.30h aj ked som bola xy krát hore vždy dokážem zaspať...bola som s ním pred 6-tou, potom sa najedol, decko došlo z nočnej okolo 7.30h tak vybehla ona....inak je šikovný boli sme večer okolo 23h a potom až ráno čo je super... len fakt neviem čo bude ked ostane doma sám...ešte nebol, ako myslím celý deň tak cca. do 16h...nejakú hodinku, dve max tri už áno....
lujza.j
29.04.12,10:16
..luíí, kým som sa dostala k čoklíšovi a miske, musela som sa vyrehotať na predstave, ako chytáš hranty po balkáne..jáááj!!!...
..a daj čoklíškovi cmuka na ňufíka a neboj ništ, to ho prejde...čím viac ho budeš šticovať, tým horšie ti bude robiť...u nás zabralo okrem šticovania výhražné ""vidím ťa!!!...(a ja tak semotamo vykuchá nejakého plyšáka!...
OKi, beriem;) inak on ked robí zle tak vie že robí zle....ráno brúsil parketovú lištu...mrcha...vidíš "vidím ťa " ved toto je staré známe pri Brunovi I, občas zabúdam na slová .... aj ked kuknem na jeho fotku "mám ju na dosah očí" tak vždy:mee:
lujza.j
29.04.12,10:24
lujza.j
29.04.12,10:26
ja mojemu ešte namáčam, sú to malé granule, tiež ich pohlce....ale ked mu dám veľkú granulu tak tú pokúše....
Ivana Š
29.04.12,10:47
takáto nedeľa - relaxačno - pracovná
sama som doma, nikto na mňa nevykrikuje mamííí - to ten relax :)
ale musím aj účtovať ešte tých neporiadnikov a o chvíľu prídu stravníci a budú chcieť papať,
tak účtujem, varím, popritom aj periem, no či sa na to nevy.... :D
Stanislav 1975
29.04.12,12:02
Včera ma nepotešilo a dokonca som aj zrútený...:mee:-po zime 1 krát som vybehol s kamošom si zahádzať na koš v basketbálku a po slabučkom, šokujúcom ba až detinskom výkone som podľahol 32-59...:eek:-dneska je o 16 hod. odveta a verím že dneska ukážem kto je pánom a najvačším adeptom na vstup do L.A.Lakers a dneska polahky zvíťazím...

Inak aj obecenstvo( naše manželky) usúdili, že Juraj vyzeral čerstvejšie, lepšie doskakoval a ja som pod košom posobil ako macko :D.-tak OK ale on má 80 kg a ja 115...:D
pepsikova
29.04.12,12:11
...daj na 100 a budeš šik macko:)
pavol54
29.04.12,12:15
ak sa preorientu je nepohryzie
lujza.j
29.04.12,12:18
som ti hovorila, že bacha .....:D
lujza.j
29.04.12,12:23
Včera ma nepotešilo a dokonca som aj zrútený...:mee:-po zime 1 krát som vybehol s kamošom si zahádzať na koš v basketbálku a po slabučkom, šokujúcom ba až detinskom výkone som podľahol 32-59...:eek:-dneska je o 16 hod. odveta a verím že dneska ukážem kto je pánom a najvačším adeptom na vstup do L.A.Lakers a dneska polahky zvíťazím...

Inak aj obecenstvo( naše manželky) usúdili, že Juraj vyzeral čerstvejšie, lepšie doskakoval a ja som pod košom posobil ako macko :D.-tak OK ale on má 80 kg a ja 115...:D
bacha....:D
http://img.sk.prg.cmestatic.com/media/images/580xX/Jul2010/2167543.jpg
misoft
29.04.12,12:46
Veď v tom je ten vtip: každý vidí to +1! ale cenu neprepočíta. Inak tých 5 ks stojí 0,24€ za kus.
misoft
29.04.12,12:49
Niekedy aj 2,5 - 3 roky! Ak sú v suchu, chladnejšom a tmavšom uskladnené.
AlaNR
29.04.12,13:19
K poobedňajšej kávičke - páči sa...
DanielaSL
29.04.12,13:43
Ja neviem ..asi som včera dostala kyslíkový šok. Po 6 týždňoch doma , včera celé popoludnie vonku na vzduchu..a na obed ma tak skosila únava, že ja...čo nikdy poobede neviem zaspať, som spala 2 hodiny ako bábätko..a tuším keby ma nezobudil telefón, tak spím doteraz. ;):)
misoft
29.04.12,13:48
....a možno sa i krtko nájde.... :D
lujza.j
29.04.12,13:57
háááám.....:)
pepsikova
29.04.12,14:05
...mňaaam...
Ivana Š
29.04.12,14:06
asi niekoho zabijem - 8 rokov jej trepem do do hlavy, ako sa majú robiť denné a mesačné uzávierky a vypísať pokladničnú knihu
a 1000 x som jej hovorila, že keď to nevie vypísať, nech donesie, spravím, lebo takto stým mám oveľa viac roboty
pásky polepila, kolónky vyplnia, ale nesedia denné ani mesačné uzávierky :mad: s tým čo má v kolónkach pokl. knihy
ja tu kontrolujem a listujem v tej knihe (radšej by som v dobrom románe listovala ;))
jedná sa ešte o rok 2011, nemala fiškálny modul
a napr. uzávierka mesačná urobená za január 7. februára
jedno šťastie má, že je to švagriná a nezabijem predsa mojim neterkám mamu :D
lujza.j
29.04.12,14:07
tak gebuľa ešte stále bolí a to aj paralen už bol....balkán povysávaný, sedenie uložené na sezónne vysedávanie, pofajč, kávičkovanie + opaluvánia aj na holo.......holubačie vajcia zlikvidované.....matky nalietavajú....
hranty som ešte nevyčistila....fúka tak, že plnú hubu zeminy by som mala, možno v útorak.takže som spoko...:)
pepsikova
29.04.12,14:11
..šéf svorky by si mal urobiť krátku dovolenku..len tak, no..
Ivana Š
29.04.12,14:12
tak gebuľa ešte stále bolí a to aj paralen už bol....balkán povysávaný, sedenie uložené na sezónne vysedávanie, pofajč, kávičkovanie + opaluvánia aj na holo.......holubačie vajcia zlikvidované.....matky nalietavajú....
hranty som ešte nevyčistila....fúka tak, že plnú hubu zeminy by som mala, možno v útorak.takže som spoko...:)

lui, ty si sa inšpirovala tuším? či?
a čo na to susedia?
lujza.j
29.04.12,14:16
lui, ty si sa inšpirovala tuším? či?
a čo na to susedia?
nyjé...to ja už dlho tak..... na balkán nie je vidno....no možno ked sa postavím od vedla z baráku:D aj tak uvidia čo už x krát videli..;)
lujza.j
29.04.12,14:17
hmmmm....na jeseň? inak asi len na otočku.... takže asi tak...
lujza.j
29.04.12,14:58
ale trošku vykrútiť je krk.....?
pepsikova
29.04.12,15:01
..boli sme so šarkanom prešpacírovať našu hrádzu..fajn kus , semtam tienik, pohoda tak jeden a pol hodinky..a doniesli sme si domkov kliešte..svine malé,jeden sa plazil po mne a dva preskočili zo šarkana...a tak bola zabíjačka...a to sme, prosím pošpricovaní obidvaja...tie svine sa už neboja ničoho!...
Ivana Š
29.04.12,15:09
lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313)
6 Minutes Ago #8231 ale trošku vykrútiť je krk.....?

Skôr zakrútiť, nech závity zapadnú na správne miesto
lujza.j
29.04.12,15:17
my sme kupovali taký gumený obojok, je tuším na 1/2roka