pepsikova
02.05.12,18:10
...pekný večer vám tu...aj tam, kde ste..slnko konečne zapadá nad Bánovcami a hádam už pre dnešok má aj dosť,však pečie ako žeravé celý deň...v pohode som zvládla Topolčany,v horku a lepkavo som vystískala našu Mimi zvalíkovú, kočka je to, poviem vám, som rada, že sa so mnou kamoší, to je človeku hneď lepšô na duši, úsmev a slnko v očkách,Mimi, mám ťa rada...
..nepotešilo ma stretnutie s mojím bratom a je mi z toho dáko p*čno...alkohol z neho urobil trosku, amputovali mu prsty na nohách,guma zelená vymletá...ale,čo už, nikdy si nedal povedať a zničil sa sám...a keby len seba..dosť!...
...teraz by mi náladu urobil bazén s čistou vodou...asi pôjdem preplávať vaňu na dĺžku..fajn večer vám...
trisestri
02.05.12,16:53
a kedy budu jahody?
AlaNR
02.05.12,16:56
Prečo zasa neprší??? Mračno sa sem kydalo, za humnami si to rozmyslelo a ťahalo na Nitru.
V meste vraj pršalo - na cesty a chodníky - uznajte, akože... eee

Naťahovala som hadice, praskla mi striekacia pištoľka :(
Sadila som plantičky, reku šak mi ich trošku zaleje, a nadarmo... Nezalialo...
BXLmiami
02.05.12,17:00
Nááá vydýš - dneska dve hodinky, zajtra o pol viac a po lodovenke už nebude chcieť zo škôlky k "tej nudnej mame" ani ísť :D:D:D
,,Odrosteš Sunaru,usedneš u baru u trochu jiné sklenky"-Kryl
lujza.j
02.05.12,17:00
želám všetko naj...naj...:)
Ivana Š
02.05.12,17:01
Prečo zasa neprší??? Mračno sa sem kydalo, za humnami si to rozmyslelo a ťahalo na Nitru.
V meste vraj pršalo - na cesty a chodníky - uznajte, akože... eee

Naťahovala som hadice, praskla mi striekacia pištoľka :(
Sadila som plantičky, reku šak mi ich trošku zaleje, a nadarmo... Nezalialo...

aj u nás sa tvárilo, že hádam poleje - a ništ, mračno sa vypršalo v Nitre na činžiaky
jozka56
02.05.12,17:06
K nám sa niečo tiahne, aj hrmenie počuť, či zaprší, netuším:)
lujza.j
02.05.12,17:12
dnes rozhodne nebola potešená naša zubárka
bola som so synáčikom u nej, lebo má pokazený zúbok a bolí ho, celú noc nespal
a ako mu ho začala opravovať, naplo ho a ovracal seba aj ju :mad:
to už je druhá lekárka , čo to schytala, aj detskú už ovracal, keď mu do hrdla pozerala
tá sa poučila, že mu paličku do hrdla strkať nemá, no ale povedzte ako mu zubárka opraví zub bezdotykovo?
potom to trošku rozdýchal, tak mu zúbok opravila, ale stonal jak ranená srna ešte aj doma :D
čo ti poviem, budúci chlap.....:Dked bude dospelý tak bude kolabovať...;)
lujza.j
02.05.12,17:15
v At už predávali pri ceste
pepsikova
02.05.12,17:19
aj u nás sa tvárilo, že hádam poleje - a ništ, mračno sa vypršalo v Nitre na činžiaky..

..u mňa sa any netvárilo...dusno a hic..
pepsikova
02.05.12,17:21
a kedy budu jahody?..

..neviem...ešte nevyhlasovali zber...
hubatá
02.05.12,17:47
Jahôdky..... hmmm dala by som si také veľké zn. cenga-cengana!:)
asedma
02.05.12,17:48
aj u nás sa tvárilo, že hádam poleje - a ništ, mračno sa vypršalo v Nitre na činžiaky

..dobre si to odhadla, ale nic moc..akurat, ze sa lepsie dycha..
Bionda
02.05.12,17:53
xixixi ja poznám len senga sengana xixixi
lujza.j
02.05.12,17:54
srska
02.05.12,17:55
u nás večerne pohodovo pivovo - ja 3 veľké,:) srsková 2 veľké + 1 malé - staropramen desina - 5,60 s tringeltom 6 evri - posedeli sme, pokecali
Bionda
02.05.12,17:55
.. u nás tie prvé plody, kedy začínali jahody kvitnúť umrzli vrátane čerešne- čo jednu noc mrzlo...teraz už sú pekne nahodené plody, ale ešte si počkáme :)
lujza.j
02.05.12,18:00
u nás večerne pohodovo pivovo - ja 3 veľké,:) srsková 2 veľké + 1 malé - staropramen desina - 5,60 s tringeltom 6 evri - posedeli sme, pokecali
v niektorej na Kazanskej?:D
srska
02.05.12,18:03
v niektorej na Kazanskej?:Djasné - aby sme trafili domov:D
lujza.j
02.05.12,18:10
jasné - aby sme trafili domov:D
tak tam toho je na výber....;)
srska
02.05.12,18:13
tak tam toho je na výber....;)na teraske - v pohode - krčma na borekovej - dojdi zajtra navečer - objednám ti - aj cvaknem:D
srska
02.05.12,18:21
a toto je akože novinka? http://kosice.korzar.sme.sk/c/6360325/ziaci-piju-do-opitosti-fajcia-v-11-rokoch.html - my sme fajčili detvy, bystrice, alky, lipy, letky, fečke, .... od piatej (1966) a prvé pivá v reštike v siedmej triede zdš
lujza.j
02.05.12,18:24
na teraske - v pohode - krčma na borekovej - dojdi zajtra navečer - objednám ti - aj cvaknem:D
znamenie aké tic-tac na stole,alebo červený karafiát:D
srska
02.05.12,18:37
sony ericson vivaz na stole :)
wagner
02.05.12,18:47
Prečo zasa neprší??? Mračno sa sem kydalo, za humnami si to rozmyslelo a ťahalo na Nitru.
V meste vraj pršalo - na cesty a chodníky - uznajte, akože... eee

Naťahovala som hadice, praskla mi striekacia pištoľka :(
Sadila som plantičky, reku šak mi ich trošku zaleje, a nadarmo... Nezalialo...

Už aby začalo pršať. U nás poobede bolo počuť hrmenie, potom spadlo päť kvapiek a bolo po búrke. A najhoršie na tom je, že v studni mám asi 30 cm vody a čerpadlo si ani nemrkne. Tak málo vody v studni ešte nikdy nebolo. Aj keď bolo ako sucho, vždy bola jedna rúra vody. A teraz? Už aby lialo tri dni v kuse. Lebo polievať z vodovodu drahou chlórovanou vodou sa mi veru nechce.Ale asi budem musieť, je stráááááááášne sucho.
wagner
02.05.12,18:50
K nám sa niečo tiahne, aj hrmenie počuť, či zaprší, netuším:)

Keď u Vás nalialo, pošli to aj sem, vééééééééééľmi ma potešíš.:D
trisestri
02.05.12,18:57
a toto je akože novinka? http://kosice.korzar.sme.sk/c/6360325/ziaci-piju-do-opitosti-fajcia-v-11-rokoch.html - my sme fajčili detvy, bystrice, alky, lipy, letky, fečke, .... od piatej (1966) a prvé pivá v reštike v siedmej triede zdš
a to sme akoze klesli v piti a fajceni,neverim,skor ide o danove uniky a tym skreslenu statistiky-prve piva v 15 a fajcili sme sparty,pall mall,peter stusant,marlboro a ine ameriky a nie jak robotnici marsky a detvy-nuz a opili sme sa v 13 na velku noc a potom od 15 na oslavach a zabavach,ale od 14 uz nefajcim,iba parkrat to bolo vynimocne-ale pivo a vino my chuti aj nadalej :D
lujza.j
02.05.12,18:58
zajtra mám cvičko....:)
pavol54
02.05.12,18:59
a toto je akože novinka? http://kosice.korzar.sme.sk/c/6360325/ziaci-piju-do-opitosti-fajcia-v-11-rokoch.html - my sme fajčili detvy, bystrice, alky, lipy, letky, fečke, .... od piatej (1966) a prvé pivá v reštike v siedmej triede zdš
keby som si nedal tak by padla prvá otázka čo niesi poriadny chlap alebo nefajčia len baby
hubatá
02.05.12,19:02
áno, tak sa to u Starkla objednáva, ale my sme ich volali cenga-cengana......
hubatá
02.05.12,19:26
Ja mám v kancelárii tabuľku "Čokoľvek fajčiť zakázané!"
Indeed
02.05.12,19:32
ja som videl tento výkvet ľudovej tvorivosti na jednej tabuľke :

"Múdri tu nefajčia, ostatným je to zakázané ! "
AlaNR
02.05.12,19:50
Už aby začalo pršať. U nás poobede bolo počuť hrmenie, potom spadlo päť kvapiek a bolo po búrke. A najhoršie na tom je, že v studni mám asi 30 cm vody a čerpadlo si ani nemrkne. Tak málo vody v studni ešte nikdy nebolo. Aj keď bolo ako sucho, vždy bola jedna rúra vody. A teraz? Už aby lialo tri dni v kuse. Lebo polievať z vodovodu drahou chlórovanou vodou sa mi veru nechce.Ale asi budem musieť, je stráááááááášne sucho.

Ja inú ako chlórovanú nemám :(
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...
pepsikova
03.05.12,03:50
...dobré ráno vám a kludný deň dnes...štvrtok je všade nestránkový, takže žiadne stránky , nie sú dôležité...vonku je fajn, neprší a neprší a zas bude hic...káva je na stole, spachtoši any nemusia vstávať, aj tak je teplo už teraz!!..
..a čajík pre Vieroč sa varí..bude lesné ovocie, voňavé cutné..asi tak...nemám maslo, tak idem do obchodu..ak niekto niečo chce, nech zavolá...mobil zostane doma:)...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/ap5hddec.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-12.html)...čo ten alabut?..vôbec mu neny smutno?..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/gcz85e39.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-11.html)
pavol54
03.05.12,03:54
Ja inú ako chlórovanú nemám :(
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...
nepestuj, však dovezieme tak hovoril manekýn Ivan.
Stanislav 1975
03.05.12,03:56
keby som si nedal tak by padla prvá otázka čo niesi poriadny chlap alebo nefajčia len baby
práveže baby fajčia! či nie? či ako to je vlastne...:D-ale to vlastne sa asi nepočítalo do toho výskumu...
Stanislav 1975
03.05.12,04:04
:eek:-neviete náhodou prečo uzamkli tému sex na dvore? Neviem boli tam len 2 vyriešené- a neviem, však tam bola slušná debata, ani jedno škaredé slovo-práveže naopak,boli tam poučné odkazy na paragrafy a múdre rady-nevidím dovod na jej uzamknutie...,keby sa tam nadávalo,alebo neslušne prispievalo tak pochopím, ale bola tam zmysluplná debata...-nejaký moderátorko ( a) bol zasa akčný...:rolleyes:
Zdenka 0705
03.05.12,04:30
... a u nás sa rozpršalo, taký tichý, májový dáždik, ako ste včera spomínali... ešte svieti slnko, ale od Trenčína už je zatiahnuté... tak nech ovlaží aj vás :) ... nasmerujem ..
------------
... asi to také nevinné predsa len nebude, už aj hrmí..
Stanislav 1975
03.05.12,04:41
Moj maličký chlapček,moja opička ide dneska prvýkrát SÁM do sveta-idú do školy v prírode niekam do Hronca- už 2 hodiny behá oblečený a každých 5 min. sa pýta kedy už ideme-a to majú o 9 odchod...;)
pepsikova
03.05.12,04:43
... a u nás sa rozpršalo, taký tichý, májový dáždik, ako ste včera spomínali... ešte svieti slnko, ale od Trenčína už je zatiahnuté... tak nech ovlaží aj vás :) ... nasmerujem ..
------------
... asi to také nevinné predsa len nebude, už aj hrmí....

..jaj, mojík, len správne daj navigáciu, nech aj ku mne...lebo u mňa prší len vtedy, keď už sú všade záplavy:(
pavol54
03.05.12,04:57
:eek:-neviete náhodou prečo uzamkli tému sex na dvore? Neviem boli tam len 2 vyriešené- a neviem, však tam bola slušná debata, ani jedno škaredé slovo-práveže naopak,boli tam poučné odkazy na paragrafy a múdre rady-nevidím dovod na jej uzamknutie...,keby sa tam nadávalo,alebo neslušne prispievalo tak pochopím, ale bola tam zmysluplná debata...-nejaký moderátorko ( a) bol zasa akčný...:rolleyes:
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )
Kvaka
03.05.12,07:31
U nás príjemný tichý dáždik, cca 16 stupňov, vnútri 24. Fakt sa dá dýchať, v diaľke slabučko hrmí. Aspoň sa hroch ovlaží.
Stanislav 1975
03.05.12,07:39
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )
zvrhlík-nezvrhlík- z orecha dole...:D
Stanislav 1975
03.05.12,07:44
Moj maličký chlapček,moja opička ide dneska prvýkrát SÁM do sveta-idú do školy v prírode niekam do Hronca- už 2 hodiny behá oblečený a každých 5 min. sa pýta kedy už ideme-a to majú o 9 odchod...;)
takže opičiatko je už na ceste-ale som sa dozvedel že v sobotu pre neho pošlú auto a na otočku príde do Ba...- jeho tréner mu vybaví odvoz dovoz na otočku,lebo v sobotu sú majstrovstvá v karate a tréner ho tam chce mať, údajne je jeden z najvačších favoritov, asi na tom niečo bude, keď mu platí 500 km cestu...

inak som sa cítil ako na pohrebe, podaktoré matere tak revali ako keď vojaci cez vojnu išli do 1 línie do ruska ,do zákopov- nemám rád také pohrebné,srdervúce scény...-a pritom im tam bude dobre...
AlaNR
03.05.12,07:54
..

..jaj, mojík, len správne daj navigáciu, nech aj ku mne...lebo u mňa prší len vtedy, keď už sú všade záplavy:(


Aj sem troška, polovičku treba na Nitru otočiť ;)
Zdenka 0705
03.05.12,08:04
a u nás sa vraví, že "z čerešničky dole" :D
pepsikova
03.05.12,08:11
Aj sem troška, polovičku treba na Nitru otočiť ;)..

..hlásim, že u mňa ništ...any mračno..len dusno nazdochnutie...a to idem do školy poobede,cesta autobusom bude nekonečná-ako včera...
pepsikova
03.05.12,08:12
ty počúvaj nie si ty nejaký zvrhlík oči otvoríš a hneď o sexe, a už vieš že je zamknuté, (zaujímavé ale ja slušný chlapec,keď som ráno pozeral tak bola ešte prístupná )..

..sex treba mať večer, v noci, najlepšie hneď ráno,ešte pokiaľ nie je teplo a nyje za ním chodiť kadetade čítať...to sa robí,nyje študuje...
pavol54
03.05.12,08:20
..

..sex treba mať večer, v noci, najlepšie hneď ráno,ešte pokiaľ nie je teplo a nyje za ním chodiť kadetade čítať...to sa robí,nyje študuje...
na sex treba myslieť vždy a všade trebárs aj pri Niagarských vodopádoch
Novinár sa pýta Američana,Rusa a Slováka na čo myslia keď stoja pri Niagarských vodopádoch.
Američan -na krásnu rekreačnú oblasť s herniami, Rus hovorí že na stavbu silnej vodnej elektrárne a Slovák že na sex. Novinár : tu?
a Slovák že ja naň myslím všade
Zdenka 0705
03.05.12,08:28
aj u nás nakoniec zostalo pri 10 min dáždiku, zahrmení a jednom blýskanci ...
Zdenka 0705
03.05.12,08:29
a teraz vypeká akoby nič, len topole a tráva sa troška ospršili
AlaNR
03.05.12,08:44
..

..hlásim, že u mňa ništ...any mračno..len dusno nazdochnutie...a to idem do školy poobede,cesta autobusom bude nekonečná-ako včera...

Ani tu, ani kvapka...

Ja idem poobede dať ostrihať čokla nášho, nech mu chudáčikovi nie je tak teplo. ;)
calawen
03.05.12,09:22
Bola som u zamestnávateľa odovzdať ukončenie RD. do 18.5. čerpám starú dovolenku a potom... neviete niekto o voľnom mieste pre účtovníka v KE?
erzet
03.05.12,09:30
Ešte že som prádlo skryl z okna
erzet
03.05.12,09:33
ja som videl tento výkvet ľudovej tvorivosti na jednej tabuľke :

"Múdri tu nefajčia, ostatným je to zakázané ! "

Myslíš aj to "čokoľvek"?
erzet
03.05.12,09:35
... a u nás sa rozpršalo, taký tichý, májový dáždik, ako ste včera spomínali... ešte svieti slnko, ale od Trenčína už je zatiahnuté... tak nech ovlaží aj vás :) ... nasmerujem ..
------------
... asi to také nevinné predsa len nebude, už aj hrmí..

Podám správy od Trenčína, kde je krásna Katarína.
BXLmiami
03.05.12,09:38
na sex treba myslieť vždy a všade trebárs aj pri Niagarských vodopádoch
Novinár sa pýta Američana,Rusa a Slováka na čo myslia keď stoja pri Niagarských vodopádoch.
Američan -na krásnu rekreačnú oblasť s herniami, Rus hovorí že na stavbu silnej vodnej elektrárne a Slovák že na sex. Novinár : tu?
a Slovák že ja naň myslím všade
...s herniami to asi nebude...:)
asedma
03.05.12,09:43
..mna dnes potesila sprava od mojmo najmladsieho cestovatela, ze aj v Gdansku u buducej svokry bolo super pocasie a letia spat do Anglie..:)..no a tesi ma, ze po nocnej bliskanici dnes fuka studensi vetrik, muselo niekde blizo naprsat..tak krasny den vam..:)
pavol54
03.05.12,09:44
...s herniami to asi nebude...:)
to máš jedno daj si tam hoci aj kozmodrom, pointa bola Slovákova odpoveď
Žabinka
03.05.12,09:45
Dnes mi prišiel na účet daňový bonus. To ma veľmi potešilo :D.
Stanislav 1975
03.05.12,09:50
Dnes mi prišiel na účet daňový bonus. To ma veľmi potešilo :D.
Sa nevysmievaj, áno...:D:D- mne oba daňové bonusy pošli na daň ,resp. odpočítali sa mi z daní a plus ešte som doplácal...:mee:
hnedoočka
03.05.12,10:30
Sa nevysmievaj, áno...:D:D- mne oba daňové bonusy pošli na daň ,resp. odpočítali sa mi z daní a plus ešte som doplácal...:mee:

teší ma, že sa ti darí.....;)
erzet
03.05.12,10:32
Žiješ?
Ivana Š
03.05.12,11:10
mračná ste poslali,
aj prišli, aj odišli a znova prichádzajú
a práčka mi práve doprala, idem vyvešať,
stavím sa že naprší, keď prádlo dovešiam :D
Tweety
03.05.12,11:26
Hej, aj ku nám poslali , akosi sa zmráka, stmieva, k noci sa chýli.:---
trisestri
03.05.12,11:32
kto je mlady a nezamestnany nech sa prihlasi do reality sou,ak nevyhra a nezarobi na mediach,tak bulvar sa o neho postara,vyhlasi zbierku a ste za vodou.
Ivana Š
03.05.12,11:37
kto je mlady a nezamestnany nech sa prihlasi do reality sou,ak nevyhra a nezarobi na mediach,tak bulvar sa o neho postara,vyhlasi zbierku a ste za vodou.

starý a zamestnaný môže ísť akurát tak do ... píšťalky pískať
trisestri
03.05.12,11:46
starý a zamestnaný môže ísť akurát tak do ... píšťalky pískať

ta stary sebe zarobi,ak nebudu dotacie na mladych-vsak prihlasit sa moze:)
pavol54
03.05.12,11:49
mračná ste poslali,
aj prišli, aj odišli a znova prichádzajú
a práčka mi práve doprala, idem vyvešať,
stavím sa že naprší, keď prádlo dovešiam :D
prosím ťa ak to funguje tak vyvešaj nech prší
hnedoočka
03.05.12,11:57
uhm...nemala by som? :D
Ivana Š
03.05.12,12:00
prosím ťa ak to funguje tak vyvešaj nech prší

vyvešané a nebo zamračné
no nemôžem zaručiť dážď , občas sa aj mne šťastie obráti čelom
trisestri
03.05.12,12:04
ta snad poprsi,a idem,lebo taniere sa same nechcu umyt:D
Ivana Š
03.05.12,12:08
nefunguje SAMO a SATO? samo sa to ušpinilo a sato nechce umyť samo ?
DanielaSL
03.05.12,12:33
Tak u nás asi spadlo všetko, čo mohlo.... hromy blesky búchali.... a potom na 2 x aj krúpy. Šľak ich trafil. Vodu trebalo, ale tieto krúpiská veru nie. Ktovie ako moja čerstvo vylezená zeleninka obstála....:confused:
srska
03.05.12,12:42
s orechom dole :)
pavol54
03.05.12,13:00
a NIEKTO to je dôležitá osoba
Ivana Š
03.05.12,13:25
tak u nás nič z dažďa nebude, oskar znovu vykukol
BXLmiami
03.05.12,13:33
kto je mlady a nezamestnany nech sa prihlasi do reality sou,ak nevyhra a nezarobi na mediach,tak bulvar sa o neho postara,vyhlasi zbierku a ste za vodou.
A ked jej obvodák na LSPP neošetrí oči ale pošle ju na očné,tak z toho bude aféra.Zase.Namojdušu mal jej na tej pohotovosti bez vybavenia a prístrojov do toho oka pichnúť.
Kvaka
03.05.12,13:42
Aféra by možno nebola, keby jej napríklad zubár odmietol ošetriť udretú riť alebo.... To by snáď už bolo pochopiteľnejšie, že prečo nie.
Katy a R
03.05.12,14:05
o čom to je??
Bionda
03.05.12,14:53
... ja som dnes ten dážď čakala - na oblohu "kukala" ...ááá..... NIČ slnko ako veľká guľa po oblohe vypaľuje trávnik - kde - tu obláčik .. žeby snáď zajtra? kvaplo?
pepsikova
03.05.12,15:42
..kde je ten dážď?..tri a pol kvapky spadlo, mračná ponad horu odvialo a nič!..ale aspoň fajn večer vám...dúfam, že krúpy nenarobili veľa škody...
Stanislav 1975
03.05.12,17:09
hehehe- vyhral som foťák...:D, síce moc velkú cenu už dnes tieto foťáky digitálne nemajú a má ich pomaly každý bezdomovec, ale potešilo ma, že na takej blbosti ako je GRANKO sa dá vyhrať- kúpil som Granko,poslal sms s kodom a teraz už mám poslať len blok a ten kod a pošlú foťák- ale predčasne sa neteším, aby to nedopadlo jak v tom farmárovi,že mal vyhrať traktor a nakoniec to bolo len požičanie na 3 mesiace...:D:D
ale potešilo ma to, aj ked bude asi 5 rokov v krabici na skrini,lebo 2 už máme.,hihi
Kvaka
03.05.12,17:11
Gratulujem.
Stanislav 1975
03.05.12,17:14
dík,dám vediet či aj dačo došlo, alebo to bol nejaký ofajč- uvidíme či Nestlé dačo pošle :-)
trisestri
03.05.12,17:14
vsak dakomu podarujes,granko to je aka znacka piva?
pepsikova
03.05.12,17:32
...tris, granko to je pivo pre kojencov, ktorí s tým začínajú...a postupne sa vypracujú k topolčianskej dvanástke..
VieraPopluharova
03.05.12,18:04
ozaj skúšal už z Vás niekto cúvať do garáže s otvorenýn kufrom:confused: môj sused dnes za bieleho dňa a bez "inšpirácie" , výsledok ....:eek::eek::eek:
AlaNR
03.05.12,18:22
Tak čokel je ostrihaný "na koleno", teraz pôjde až v septembri.
Chudák, nemá sa s kým na dvore hrať, lebo mačky-kamarátky na neho syčali, asi ho nespoznali a zdrhli z dvora. Ani jedna z tých 6 potvor tu nezostala. Tak čokel teraz nadrapuje pískacieho šaša, z ktorého sme museli vybrať píšťalku, lebo prezmenu, tej sa bojí zasa on :D

No a neprší...!
wagner
03.05.12,18:26
..kde je ten dážď?..tri a pol kvapky spadlo, mračná ponad horu odvialo a nič!..ale aspoň fajn večer vám...dúfam, že krúpy nenarobili veľa škody...
Ty nepovedz že u Vás nepršalo:eek: Teda u nás začalo pršať asi o pol šiestej večer a skončilo niečo po siedmej. Ale to nebol dážď :eek:, to bol prívalový lejak. Každý taký lejak trval asi 15 minút, voda tiekla po ceste bolo jej takmer po kolená. Mne voda stála na dvore - tiež asi po kolená, taktiež na záhrade bola samá voda. Ani zem nebolo vidieť. Všetko je zaliate. Dúfam že v sobotu sa bude dať okopávať, lebo celá úroda je ubitá v blate.:mee: To bude fuška :confused:, len dúfam že to prežije.
lujza.j
03.05.12,18:33
ozaj skúšal už z Vás niekto cúvať do garáže s otvorenýn kufrom:confused: môj sused dnes za bieleho dňa a bez "inšpirácie" , výsledok ....:eek::eek::eek:
ja teda už celkom fajne zacúvam do garáže/doma/......, ale ja som si minule v robote v garáži, popri rannom zhode kedy mám za sedadlami všelijaké dôležité veci čo si potrebujem povyberať...no tak som si zadné ľavé dvere nechala otvorené:eek: ale auto som si zamkla:Dpoobede prídem do garáže a kolega: to červené auto je tvoje? ja že áno....mala si celý deň otvorené dvere:D
lujza.j
03.05.12,18:36
to čo si také šoky vyrábate....:D
wagner
03.05.12,18:41
Ja inú ako chlórovanú nemám :(
Voda sa tu stratila asi pred 25 rokmi, potom spravili vodovod, máme síce studňu, ale čistenie by vyšlo viac ako 15 rokov platenia vody z vodovodu.
Keby napšalo, tak mám prichystané dve vane. Stačil by, šak je máj, taký tichý májový dáždnik, každú noc na dve hodinky...
Inak sa zbytočne budeme snažiť...

Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny:mee: Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť.
pepsikova
03.05.12,18:46
Ty nepovedz že u Vás nepršalo:eek: Teda u nás začalo pršať asi o pol šiestej večer a skončilo niečo po siedmej. Ale to nebol dážď :eek:, to bol prívalový lejak. Každý taký lejak trval asi 15 minút, voda tiekla po ceste bolo jej takmer po kolená. Mne voda stála na dvore - tiež asi po kolená, taktiež na záhrade bola samá voda. Ani zem nebolo vidieť. Všetko je zaliate. Dúfam že v sobotu sa bude dať okopávať, lebo celá úroda je ubitá v blate.:mee: To bude fuška :confused:, len dúfam že to prežije...

..ja som to tu už kdesi písala, že u nás prší až vtedy, keď sú všade okolo povodne!!..teda, u nás tri a pol kvapky, len lecikde ,ani chodník nebol mokrý...inak od teba šla dobrá leja!...skončila niekde pri Sučanoch, možno kus bližšie..ale tu ništ...
AlaNR
03.05.12,18:46
Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny:mee: Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť.


no veru netrafili... spravila som si dážď sama, kúpila som novú pištoľku, ktorá sa dá nastaviť do 8 polôh, juuuch! Skúšala som ju, mlží to, prší to, syčí to, všeličo robí. Len sa sama nepohybuje aj s hadicou, musím ju ťahať :D
srska
03.05.12,18:46
pošli aj do našej dediny
pepsikova
03.05.12,18:47
Tak u nás sa to vyšantilo. Nie že dážď, ale prívalový lejak. Opakovalo sa to viac krát a trvalo to celé skoro dve hodiny. Všade stála voda, po ceste tiekla voda ako v potoku. Tak usudzujem, že hladina spodnej vody v studni sa trochu zdvihne. A ešte hlásia dážď aj na nedeľu - teda ujo Jurčovič pre našu dedinu predpovedá až na nedeľu. A podľa toho čo predpovedal na dnes, malo to byť okolo 25 mm, ja odhadujem tak na 45 mm spadnutých zrážok. Len keby to množstvo bolo pršalo aspoň päť hodín a nie necelé dve hodiny:mee: Inak mraky som poslala smerom na Nitru, tak hádam trafia, aby Ti mohli plantáž ovlažiť...

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...
AlaNR
03.05.12,18:53
..

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...

Začínam mať podozrenie, že tu na Slovensku niekde parazituje menovkyňa našej Nitry... :D
wagner
03.05.12,18:57
..

..a kade si ich poslala?..museli by prejsť ponad mňa...a u mňa hviezdičky!!...

Ja som to posielala ešte o 19,15 hod. Asi teda netrafili, čo ma vééééééľmi mrzí
pepsikova
03.05.12,18:58
Ja som to posielala ešte o 19,15 hod. Asi teda netrafili, čo ma vééééééľmi mrzí..

..no čo už!..fšak tu už nikto nič negarantuje...ale aspoň vzduch studenší si poslala, som vďačná aj za to, mojka,hádam zaspím...dobrú noc tu...
wagner
03.05.12,19:00
..

..ja som to tu už kdesi písala, že u nás prší až vtedy, keď sú všade okolo povodne!!..teda, u nás tri a pol kvapky, len lecikde ,ani chodník nebol mokrý...inak od teba šla dobrá leja!...skončila niekde pri Sučanoch, možno kus bližšie..ale tu ništ...

No vidíš, tak som to poslala na dobrý smer. Len ho niekto pristavil a asi odklonil. A teraz nemáš dáždik. Na budúce pošlem okľukou, aby ho sučanci neznárodnili.:D
wagner
03.05.12,19:01
..

..no čo už!..fšak tu už nikto nič negarantuje...ale aspoň vzduch studenší si poslala, som vďačná aj za to, mojka,hádam zaspím...dobrú noc tu...

Dobrú noc, idem aj aj. Ráno sa mi veru nebude chcieť vstávať o šiestej:confused:
wagner
03.05.12,19:03
pošli aj do našej dediny

Na budúce keď bude pršať pošlem aj k Vám:D
trisestri
03.05.12,19:32
alebo smädnemu mnichu
trisestri
03.05.12,19:33
aj nam sa uslo par kvapiek
Stanislav 1975
03.05.12,20:02
تحيا الجماهيرية العربية الليبية الشعبية الاشتراكية العظمي
AlaNR
03.05.12,20:10
تحيا الجماهيرية العربية الليبية الشعبية الاشتراكية العظمي

Prečo práve Líbya?
Stanislav 1975
03.05.12,20:36
Prečo práve Líbya?

LION OF THE WORLD

R.I.P.
buchač
03.05.12,23:21
*** AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 21. STOROČIA ***

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.
16. A teraz sa smeješ sama na sebe.
17. Prečo asi...?
pepsikova
04.05.12,03:54
...dobré ráno vám a nádherný deň dnes..za chvíľu začína víkend, ešte porobiť pár naučených zvykov v práci a oddych je tu...tak dám kávu na stôl, aj vianočku s maslom a jamíkom,dúfam, že včerajšie zlievaky nenarobili veľa škody na hrošku, rukole a rebarbore u nikoho z vás, plantážnikov...čajík pre Vieroč sa už varí,pozdrav alabutovi odoslaný,tak krásne vstávanie vám...
..a voda v mojom potoku stúpla o dobrého pol metra,takže odplavila kačkačky, neviem, kam, ale hádam sa vrátia..šarkan ich zdraví každé ráno a dnes nebolo koho...
AlaNR
04.05.12,05:01
Zdenka 0705
04.05.12,05:10
u nás neprší, ale schladilo sa :) ... teším sa, lebo víkendové cestovanie nebude pre mňa utrpenie
DanielaSL
04.05.12,05:33
Zdenka a kamže sa to chystáš? Tu je zem premokrená....a zase prší. No a teploty spadli riadne dole. Sedím v mikine a rozmýšľam, či aj neprikúriť.

http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/blinkiecoucoujaune.gif
Ivana Š
04.05.12,05:36
u nás pršalo v noci, teraz neprší , ale mračná sú stále, vyzerá to že ešte pršať bude a riadne sa ochladilo
aspoň nemusím polievať :)
hnedoočka
04.05.12,05:39
Zdenka a kamže sa to chystáš? Tu je zem premokrená....a zase prší. No a teploty spadli riadne dole. Sedím v mikine a rozmýšľam, či aj neprikúr

http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/blinkiecoucoujaune.gif

Danielka , neuveríš, ale u nás slniečkovo na plavky a ani kvapka na zemi...včera boli mrákavy , no ku nám nedošli.......až mám pochybnosti, či nebývam niekde s pepsi....:D
willma
04.05.12,05:40
Dnes som spravila mladej šok. Šupla som ju do školského autobusu nech sa otrká. Ujo šofér zlatý, zbadal nový ksichtík, tak sa jej hneď povypytoval. Mala z toho strach jak Brno, ale volala mi, že sa v meste dobre zorientovala (za pomoci nejakej pani, ktorá ju trošku navigovala) a do školy dorazila v poriadku. Inak mám zlatú susedu, zvykne mi ju každé ráno brať do školy autom, len som chcela, aby bola nachystaná aj na inú alternatívu pre prípad núdze. Tak sa pomaly zžívame s prostredím. Dítko mi dnes vyzdvihnú, lebo spolužiačka má oslavu a Viku ako nováčika pozvala. Takže dieťa zapadlo do kolektívu po všetkých stránkach. Teraz už len doriešiť byt v Bratislave, nájsť robotu v novom bydlisku a začať žiť.
DanielaSL
04.05.12,05:49
Závidíííííím....to slniečko....a ja som zapla kúrenie, lebo pri 20 °C sedieť na zadku mi je zima.
DanielaSL
04.05.12,05:50
Držím palce Danka.... neboj sa, všetko bude.
pepsikova
04.05.12,06:04
Tak, a je to tu!

http://www.youtube.com/watch?v=lFOM8NUeOqc..

...som vedela, že raz to musí prísť....ale , http://www.celysvet.cz/skin/smile/s0135.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)že to bude zabalené s princeznou ako cukrík, som any nesnývala...možno, že sa ujde aj mne...lebo zatál len mračná,a nyšt...
pepsikova
04.05.12,06:06
Dnes som spravila mladej šok. Šupla som ju do školského autobusu nech sa otrká. Ujo šofér zlatý, zbadal nový ksichtík, tak sa jej hneď povypytoval. Mala z toho strach jak Brno, ale volala mi, že sa v meste dobre zorientovala (za pomoci nejakej pani, ktorá ju trošku navigovala) a do školy dorazila v poriadku. Inak mám zlatú susedu, zvykne mi ju každé ráno brať do školy autom, len som chcela, aby bola nachystaná aj na inú alternatívu pre prípad núdze. Tak sa pomaly zžívame s prostredím. Dítko mi dnes vyzdvihnú, lebo spolužiačka má oslavu a Viku ako nováčika pozvala. Takže dieťa zapadlo do kolektívu po všetkých stránkach. Teraz už len doriešiť byt v Bratislave, nájsť robotu v novom bydlisku a začať žiť...

..no mojušík, vyzerá to na šťastie v novom bývaní..nech sa vás oboch drží a nech ste tam sťastné...stískanec letí...
pepsikova
04.05.12,06:09
Danielka , neuveríš, ale u nás slniečkovo na plavky a ani kvapka na zemi...včera boli mrákavy , no ku nám nedošli.......až mám pochybnosti, či nebývam niekde s pepsi....:D..

..no fšak jeden nikdy nevie, či sme neny susedy, spoza kopca,ako so Zdenkou..a u nej prš a u mňa hic..rozdiel cca 10km...teda, včera to bolo tak...dnes je tu trocha lepšie, ale v kuchyni aj tak 25 teplých, takže okná rozplazené a chladíme sa...
willma
04.05.12,06:11
len už aby bolo skôr, než bude neskoro.
asedma
04.05.12,06:19
..dobre rano..takze mame popolievane..aj mi frizuru pokazilo, zmokla som fest..no nevadi, hlavne, ze som sa zbytocne dnes bala ist chirurgovi, ziadne rezanie nebolo..vsetko je zatial ok..:)
pepsikova
04.05.12,06:31
..konečne prší..taký jemný, tichý,mohol by aj do večera,alebo do zajtra...
pavol54
04.05.12,06:37
u nás pršalo v noci, teraz neprší , ale mračná sú stále, vyzerá to že ešte pršať bude a riadne sa ochladilo
aspoň nemusím polievať :)
u nás asi toľko napršalo ako keď ide žaba na malú.
pepsikova
04.05.12,06:44
..ja hovorievam, že napršalo žabe po p*ču...alebo korytnačke po nosné dierky...
pepsikova
04.05.12,06:50
..nechápem, ako sa na poradu môžu dostať spamové roboty...kto ich prihlasuje a kto ich posiela?..porada nie je pred nimi chránená?..
AlaNR
04.05.12,07:05
u nás asi toľko napršalo ako keď ide žaba na malú.

Tu v Nitre lialo jak najaté a u nás doma tiež za myšu-pišu...
kamarát skypoval, že ide polievať, reku čo ti hrabe, šak leje... no ale nie u nás...
Že nejakých 10 minút a utrum...
DanielaSL
04.05.12,08:08
A tu už sa predral oskárek .....
VieraPopluharova
04.05.12,08:14
Pekný deň všetkým,

ja som sa šťastlivo zbavila potomka na 4 dni, počkala som až lietadlo do Londýna odštartuje a pre istotu som čakala ešte 10 min. či sa náhodou nevráti :D;):Da teším sa, že mám voľnú ruku a môžem vymýšlať čo prerobím:):):)..., nakoľko už my všetci zakazujú čokoľvek meniť, vraj je to moja úchylka:D:D:D, takže keď sa vráti bude mať na terase nové sedenie...:D:---:D
VieraPopluharova
04.05.12,08:17
*** AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 21. STOROČIA ***

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.
16. A teraz sa smeješ sama na sebe.
17. Prečo asi...?

Prečo?:D;):D, že by som bola sama dieťaťom 21. storočia, až na tú priateľku, tú mám skutočnú...:D:---:D
pepsikova
04.05.12,08:18
Pekný deň všetkým,

ja som sa šťastlivo zbavila potomka na 4 dni, počkala som až lietadlo do Londýna odštartuje a pre istotu som čakala ešte 10 min. či sa náhodou nevráti :D;):Da teším sa, že mám voľnú ruku a môžem vymýšlať čo prerobím:):):)..., nakoľko už my všetci zakazujú čokoľvek meniť, vraj je to moja úchylka:D:D:D, takže keď sa vráti bude mať na terase nové sedenie...:D:---:D..

..Vieroč, keby sio bola bližšie, darujem tvojmu decku na tú novú terasu krásnu, 2,5 metra vysokú palmu..nech to má ako na Borabora...lebo nemám pre ňu miesto a na schodišti živorí...
Ivana Š
04.05.12,08:21
Vierka, aj ja som sa zbavila deťa - ide 16-tka spať ku kamarátke :)
ešte vymýšľam, kam upracem syna a manžela :D
marjankaj
04.05.12,08:25
Vierka, aj ja som sa zbavila deťa - ide 16-tka spať ku kamarátke :)
ešte vymýšľam, kam upracem syna a manžela :D
No mohla by si ísť spať ku "kamarátovi":---
Jarka 1
04.05.12,08:27
marjankaj, čo nechápeš? Kamarát chce prísť k nej.:)
Ivana Š
04.05.12,08:35
No mohla by si ísť spať ku "kamarátovi":---

aj by som mohla, len čo na to jeho manželka? ;)
Ivana Š
04.05.12,08:36
idem radšej tie placky zemiakové urobiť :)
Stanislav 1975
04.05.12,09:01
Vierka, aj ja som sa zbavila deťa - ide 16-tka spať ku kamarátke :)
ešte vymýšľam, kam upracem syna a manžela :D

Ku kamarátke- 16-tka...:D-jáj, niekto tu je asi naivný...:D
Stanislav 1975
04.05.12,09:02
idem radšej tie placky zemiakové urobiť :)
haruľu? :)
marjankaj
04.05.12,09:21
aj by som mohla, len čo na to jeho manželka? ;)
Veď sa nejako dohodnete. Poprípade urobíte "bártrový" obchod.:---
Ivana Š
04.05.12,09:43
Ku kamarátke- 16-tka...:D-jáj, niekto tu je asi naivný...:D

Stano nestraš!
pavol54
04.05.12,10:17
Ku kamarátke- 16-tka...:D-jáj, niekto tu je asi naivný...:D
Na výške som mal spolužiaka(ženatého), pred ktorým sa ani dámsky bicykel necítil bezpečne, vždy večer vyrážal za kamarátmi na iné koleje a raz sme ho takto stretli všetci kamaráti mali dlhé vlasy a nosili podprsenky a sukne väčšinou. Inak minule tu niekto ponúkal poľovnícku pušku, nebol by záujem?
luja5
04.05.12,10:18
U nás dnes po dlhej dobe poriadne leje, bez dáždnika http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9740.gifani na krok, musím ísť do obchodu :rolleyes: a chystala som aj k svojej kaderníčke, ktorá dnes pracuje, tak neviem, či sa mi bude chcieť, keď musím (už mám to háro hrozné a vyzerám horšie, ako strigôňka :D), ale inak nemusím (žiadna akcia v dohľadne :rolleyes:) ...
Zdenka 0705
04.05.12,10:19
Danielka, blíži sa 0705 :D ... to je dátum narodenín syna, vnuk by mal číslo 0605 ... takže dôvodov je dosť
pavol54
04.05.12,10:20
chcel som sa slušne vyjadriť
AlaNR
04.05.12,10:29
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už???
trisestri
04.05.12,10:59
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už???

hovädzie je riadne drahe aj napriek dotaciam-asi efektivnejsie by bolo dotovat nas spotrebitelov.
asedma
04.05.12,11:38
..aby som nezaostavala za tunajsimi zahradkarkami, tak muskatiky su v hrantikoch posadene, na 1x desat kusov staci..:)..no a normalne ma unavilo zaposivanie manzelovych teplakov..kupis mu decke cislo, citam na bl. ze Jogger pre male deti :--- a jemu je to aj tak dlhe..ktovie na koho to siju..:confused:
willma
04.05.12,11:44
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už??? prosím Ťa skús si kúpiť kvalitný syr bez akcie a zistíš, že tá hovädzinka je lacná :D
AlaNR
04.05.12,11:52
prosím Ťa skús si kúpiť kvalitný syr bez akcie a zistíš, že tá hovädzinka je lacná :D


To hej, môj obľúbený červený s rajčinami a bazalkou stojí 21 eur kilo... ale ten kupujem tak po 10 dekov a nie pol kila na varenie... ufff
pepsikova
04.05.12,12:01
prosím Ťa skús si kúpiť kvalitný syr bez akcie a zistíš, že tá hovädzinka je lacná :D..

..čo je to, kvalitný syr?..ja som minule bola tehotná v obchode, strašne mi chutil syr a mali vraj "ovčí, údený/,dákych 12€,asi v akcii, tak som si kúpila taký kúsok, no ale ovce asi dojili polystyrénové riedke, lebo to chutilo ako umelina...
VieraPopluharova
04.05.12,12:10
a u nás už hrmí, tma ako vo vreci a mimochodom som zasa raz vytočená ako prasačí chvostík:D, tak pravidelne platím vodu na základe faktúry, dnes mi prišli sms-ky z banky - vrátili mi všetky platby, volám tam, že čo bláznia a oni vraj omylom mi vrátili platby a mám zaplatiť ešte raz - neporazilo by Vás...:eek::eek::eek:
Zdenka 0705
04.05.12,12:21
Vierka, pekné prirovnanie :D ...
pavol54
04.05.12,12:47
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už???
čo zlacnelo, alebo čo ťa skoro uviedlo do horizontálnej polohy
AlaNR
04.05.12,12:59
čo zlacnelo, alebo čo ťa skoro uviedlo do horizontálnej polohy

to, že je toho asi ako dve päste a 4 eurá v lufte :O
Ešteže to potrebujem iba pre dve na soté, lebo keby nás bolo viac doma, tak ma šlahne rovno ;)
Hovädzie nekupujem... ( aby som vysvetlila všetky moje údivy)
Oliwa
04.05.12,13:09
Vierka, aj ja som sa zbavila deťa - ide 16-tka spať ku kamarátke :)
ešte vymýšľam, kam upracem syna a manžela :D
...však ich pošli tiež ku kamarátkam...;):D:D
hnedoočka
04.05.12,13:17
dnes mi prišli sms-ky z banky - vrátili mi všetky platby, volám tam, že čo bláznia a oni vraj omylom mi vrátili platby a mám zaplatiť ešte raz - neporazilo by Vás...:eek::eek::eek:

mne sa včera stalo podobné: prišla mi včera SMS z banky , že na mojom účte je nepovolený debet /číslo účtu však neuviedli/ volám na toto číslo, ale je neexistujúce...bolo mi jasné, že spätne sa volať nedá.
Tak čakám do 9-tej hodiny, kedy otvoria banku a zavolám na pobočku.

Predtým prišlo dcérke poštou také upozornenie...a ja rada, že aká super banka , lebo dala vedieť. Ale len kým som si nevšimla, že ten debet začal pred rokom a pol a už narástol do 25 € - z poplatkov za vedenie účtu , o ktorom sme ani nevedeli.Ponúkli nám ho za vysvedčenie ešte na strednej škole.Tak som sa potešila , zacálovala banke a účet dcéra zrušila.

Teraz volám na pobočku, snáď zase účet, o ktorom už ani neviem, a ona mi po dlhšom hľadaní povie, že debet nijaký nemám
Dala som jej potom hľadať na meno syna, dcéry , manžela a nič.......:rolleyes:

Vraj mám čakať, či mi príde nejaké oznámenie, lebo im to na ústredí automaticky vygeneruje počítač.....
asedma
04.05.12,13:47
to, že je toho asi ako dve päste a 4 eurá v lufte :O
Ešteže to potrebujem iba pre dve na soté, lebo keby nás bolo viac doma, tak ma šlahne rovno ;)
Hovädzie nekupujem... ( aby som vysvetlila všetky moje údivy)

ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
marjankaj
04.05.12,13:53
ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
Čím menšie, tým drahšie.:eek: Keby si mala chodiť s holou, tak sa ani nedoplatíš.:---:D
Oliwa
04.05.12,14:23
ale, na tom si aspon pochutnaju..no ja som vysolila vyse 6 a pol eura za troje male gatky..take male kusky handricek..nedavno som kupovala jedny za euro a dnes raz tolko..
...treba kúpiť jedny veľké a z tých si nastrihať, koľko potrebuješ... ;):D
pavol54
04.05.12,14:53
to, že je toho asi ako dve päste a 4 eurá v lufte :O
Ešteže to potrebujem iba pre dve na soté, lebo keby nás bolo viac doma, tak ma šlahne rovno ;)
Hovädzie nekupujem... ( aby som vysvetlila všetky moje údivy)
tiež nekupujem, ale nedávno som dostal príkaz nakúpiť miesto kuraťa hovädzie tak na 4 roštenky a niečo do polievky tak už mal mäsiar nabalené tak som mrkol na množstvo vybral taký približný balíček(trištvrte kila), aj také s kosťou som si nechal pribaliť a že 16,35. Som si robil srandu že polievku budeme jesť s kávovou lyžičkou aby nám dlhšie vydržalo jedenie
pavol54
04.05.12,14:56
kápni ktorá že to banka
pavol54
04.05.12,14:57
nech kúpi bombiše
asedma
04.05.12,14:59
Čím menšie, tým drahšie.:eek: Keby si mala chodiť s holou, tak sa ani nedoplatíš.:---:D

..je to pekna somarina..aj decke veci drahsie, ako pre dospelych..no s holou to nemam vyskusane, mozno cigane by vedeli povedat, v lete urcite praktizuju..a nie je im ani korela..
asedma
04.05.12,15:01
...treba kúpiť jedny veľké a z tých si nastrihať, koľko potrebuješ... ;):D

..tak aku len maju vyhodu tie s velkymi ritami..:D
Stanislav 1975
04.05.12,15:08
Skoro ma vykotilo, po dlhej dobe som kupovala hovädzie zadné a za ani nie pol kila som vysolila vyše 4 eurá.... to je čo toto už???

Stanislav 1975 MILUJE TATARÁK...
Zdenka175
04.05.12,15:39
http://www.pluska.sk/krimi/nehody/tragedia-radostke-maria-20-mala-pred-svadbou-maturitou.html

Smutná správa, Mária mala byť nevesta môjho bratranca:mee:
lujza.j
04.05.12,15:41
Stanislav 1975 MILUJE TATARÁK...
http://hastalskydedek.cz/img/jidla/foto/04_tatarak.jpg
páči...dobrúú chuť:D
lujza.j
04.05.12,15:42
smutné....:(
lujza.j
04.05.12,15:48
..je to pekna somarina..aj decke veci drahsie, ako pre dospelych..no s holou to nemam vyskusane, mozno cigane by vedeli povedat, v lete urcite praktizuju..a nie je im ani korela..
ja áno:D čo by som neurobila pre svoje zdravie;) v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem:D dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....;)
Stanislav 1975
04.05.12,15:51
http://www.pluska.sk/krimi/nehody/tragedia-radostke-maria-20-mala-pred-svadbou-maturitou.html

Smutná správa, Mária mala byť nevesta môjho bratranca:mee:

:mee:
:mee::mee:-život je niekedy krutý-nikto neviem kedy a ako...či zomrieme na chorobu,pri nehode,alebo nás niekto zastrelí- či umrieme alebo ostaneme pripútaní k posteli- dneska sa tešíme, vychutnávame rannú rosu a zajtra ráno nám možu pripnúť v márnici štítok na nohu bosú...
Stanislav 1975
04.05.12,15:53
ja áno:D čo by som neurobila pre svoje zdravie;) v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem:D dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....;)
inak v lete strašne veľa žien chodí bez nohavičiek, tzv. naostro- je to dosť vidieť- treba si len všímať čo sa deje okolo nás...:D
Stanislav 1975
04.05.12,15:55
http://hastalskydedek.cz/img/jidla/foto/04_tatarak.jpg
páči...dobrúú chuť:D
lujza, už minule som ti vravel-že neprovokuj...-tými obrázkami...,hehe
lujza.j
04.05.12,15:59
lujza, už minule som ti vravel-že neprovokuj...-tými obrázkami...,hehe
ved ty si tu o tataráku? či som zle čítala.... tak nedržkuj a virtuálne sa ponúkni:---
pepsikova
04.05.12,16:13
...škoda krásnej mladej ženy...a bolesť na celý život..úprimnú sústrasť..
Ivana Š
04.05.12,16:45
tiež nekupujem, ale nedávno som dostal príkaz nakúpiť miesto kuraťa hovädzie tak na 4 roštenky a niečo do polievky tak už mal mäsiar nabalené tak som mrkol na množstvo vybral taký približný balíček(trištvrte kila), aj také s kosťou som si nechal pribaliť a že 16,35. Som si robil srandu že polievku budeme jesť s kávovou lyžičkou aby nám dlhšie vydržalo jedenie


pavol, paličkami, ako čínu :D
pavol54
04.05.12,17:07
ja áno:D čo by som neurobila pre svoje zdravie;) v lete super....odporúčam...ak to samozrejme okolnosti dovolia.... čiže cesta do roboty autom+ oblečené šaty v robote si už tie "špagetky" natiahnem:D dnes som akurát čítala odporúčania nejakého gyndáša.....že v lete čím menšie kalhotky tým lepšie....;)neviem, ale minule v nejakých správach hovoril nejaký doktor že tangáče sú najmenej zdravé.
Stanislav 1975
04.05.12,17:19
V lete mám narodky-keby náhodou ste rozmýšlali nad tým,že by ste sa mi zložili na nejaký darček,tak tento telefon by mi fakt urobil radosť..
.:cool:

http://www.flydolphin.com/G21-WCDMA-GSM-Dual-Cards-with-Android-4-0-Wifi-GPS-Capacitive-Touch-Screen-3G-Smart-Phone--Black-_p5070.html
marjankaj
04.05.12,17:30
idem radšej tie placky zemiakové urobiť :)
Tak to si už v tej druhej fáze.

fáza č.1: prídeš domov, pozrieš do chladničky, tam nič moc, tak ideš do postele.
fáza č.2: prídeš domov pozrieš do postele, tam nič moc, tak ideš vyjedať chladničku.:---
:D
VieraPopluharova
04.05.12,17:30
úprimnú sústrasť...veľmi smutné...
lujza.j
04.05.12,17:31
neviem, ale minule v nejakých správach hovoril nejaký doktor že tangáče sú najmenej zdravé.
vidíš a tento hovoril, že je to jedno v akých veľkých gaťkách putujú baktérie, vždy je to chyba pri utieraní.....;)
lujza.j
04.05.12,17:32
V lete mám narodky-keby náhodou ste rozmýšlali nad tým,že by ste sa mi zložili na nejaký darček,tak tento telefon by mi fakt urobil radosť..
.:cool:

http://www.flydolphin.com/G21-WCDMA-GSM-Dual-Cards-with-Android-4-0-Wifi-GPS-Capacitive-Touch-Screen-3G-Smart-Phone--Black-_p5070.html
bóžinku:D ved to si môžeš kúpiť aj sám.... aj dnes
VieraPopluharova
04.05.12,17:34
Stanko aj mne by urobil radosť, škoda, že som už mala....
asedma
04.05.12,17:42
..vyskusame..
AlaNR
04.05.12,17:49
Brý večér, tak čo nového?

U nás mati zalamuje rukáma noháma nad mojou dnešnou kúpou mäskovou :D Navarím stroganov, nech je aspoň kopa omáčky :D

A Pali má pravdu, aj nášho gyndáša vytáčajú tangáče nie len kvôli baktériám, ale aj kvôli (a nesmejte sa) odreninám, pretože umelé čipky a látky ich veľmi ľahko spôsobia.
srska
04.05.12,17:50
Tak to si už v tej druhej fáze.

fáza č.1: prídeš domov, pozrieš do chladničky, tam nič moc, tak ideš do postele.
fáza č.2: prídeš domov pozrieš do postele, tam nič moc, tak ideš vyjedať chladničku.:---
:Dfáza č.3: prídeš domov, pozrieš do chladničky, tam nič moc, pozrieš do postele, tam aspoň dačo ale rozmýšľaš - čo som to chcel(a)?
lujza.j
04.05.12,17:52
Brý večér, tak čo nového?

U nás mati zalamuje rukáma noháma nad mojou dnešnou kúpou mäskovou :D Navarím stroganov, nech je aspoň kopa omáčky :D

A Pali má pravdu, aj nášho gyndáša vytáčajú tangáče nie len kvôli baktériám, ale aj kvôli (a nesmejte sa) odreninám, pretože umelé čipky a látky ich veľmi ľahko spôsobia.
ale umelé čipky sú neprípustné;) pre odreniny
misoft
04.05.12,17:54
Nič jednoduchšie - niekde ho dostaneš aj za €uro :D:D
VieraPopluharova
04.05.12,17:55
ale umelé čipky sú neprípustné;) pre odreniny

Luji,

Ty sa dáko vyznáš:):---:)...ja kým to moja dcera nezačala nosiť, som ani nevedela, že existujú:eek:, čo už "korytnačka":D:D:D
misoft
04.05.12,17:56
Pekná kočka to bola, škoda jej - a tá sviňa fúriková ožratá zdrhla!
misoft
04.05.12,17:58
fáza č.3: prídeš domov, pozrieš dopostele, tam nič moc, pozrieš do chladničky, tam nič moc, tak ideš do krčmy.
lujza.j
04.05.12,18:02
Luji,

Ty sa dáko vyznáš:):---:)...ja kým to moja dcera nezačala nosiť, som ani nevedela, že existujú:eek:, čo už "korytnačka":D:D:D
akože ty?:eek: neblázni ved si žena v najlepších rokoch, šup si kúpiť nejaké bavlnené "špagetky" na leto..."mama gate" sú na zimu;)
marjankaj
04.05.12,18:17
A Pali má pravdu, aj nášho gyndáša vytáčajú tangáče nie len kvôli baktériám, ale aj kvôli (a nesmejte sa) odreninám, pretože umelé čipky a látky ich veľmi ľahko spôsobia.
Váš gyndáč nosí tangáče? Tak to sa ani nedivím, že ho vytáčajú
lujza.j
04.05.12,18:19
:D
lujza.j
04.05.12,18:20
Váš gyndáč nosí tangáče? Tak to sa ani nedivím, že ho vytáčajú
možno, že nie....:D
marjankaj
04.05.12,18:21
fáza č.3: prídeš domov, pozrieš do chladničky, tam nič moc, pozrieš do postele, tam aspoň dačo ale rozmýšľaš - čo som to chcel(a)?
Že by vyniesť smeti?
nika.sum
04.05.12,18:24
:-)
nika.sum
04.05.12,18:25
chyba mi tu ikonka - zabavne,vtipne
Ivenka
04.05.12,18:25
pobavilo:)
marjankaj
04.05.12,18:26
možno, že nie....:D
No nájdu sa aj takí.:D
erzet
04.05.12,18:28
Som lepší ako Klaus
AlaNR
04.05.12,18:29
Váš gyndáč nosí tangáče? Tak to sa ani nedivím, že ho vytáčajú

To netuším, som mu pod gate nekukala :D
misoft
04.05.12,18:30
No za "pokus" by to stálo, nie?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10725.gif
AlaNR
04.05.12,18:32
No za "pokus" by to stálo, nie?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10725.gif

Do dôchodku má kúštik, tak neviem neviem :D
hubatá
04.05.12,18:35
Hrozné, vždy doplatia nevinní, úprimnú sústrasť tebe aj rodine.
marjankaj
04.05.12,18:43
To netuším, som mu pod gate nekukala :D
A ja som myslel, že pod gate sa kuká gyndáč.:---
wagner
04.05.12,18:43
Som lepší ako Klaus

To si toľko nakradol? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8721.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) Ktovie koľko má takých pier klaus?
pavol54
04.05.12,18:46
vidíš a tento hovoril, že je to jedno v akých veľkých gaťkách putujú baktérie, vždy je to chyba pri utieraní.....;)
alebo v dlhých nechtoch
wagner
04.05.12,18:47
Dnes doobeda u nás zase pršalo, ale už len tak normálne. Poobede vykukol aj oskárko ale aj pršalo. Prestalo až podvečer. Už ráno som poslala dážď aj smerom na Nitru. Dúfam ,že dážď prišiel na miesto určenia a všetkým Vám popršalo. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12829.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
erzet
04.05.12,18:52
360 ks
erzet
04.05.12,18:53
To si toľko nakradol? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8721.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) Ktovie koľko má takých pier klaus?

Ja ich mám 360 ks. Aj ukradol, aj dostal.
pavol54
04.05.12,18:53
Dnes doobeda u nás zase pršalo, ale už len tak normálne. Poobede vykukol aj oskárko ale aj pršalo. Prestalo až podvečer. Už ráno som poslala dážď aj smerom na Nitru. Dúfam ,že dážď prišiel na miesto určenia a všetkým Vám popršalo. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12829.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
dúfaš márne nedočkal som sa.
Najviac milujem sviežu vôňu zelených jabĺk a hneď po nej vôňu zeme keď začína pršať. nedočkal som sa jej.
wagner
04.05.12,19:07
dúfaš márne nedočkal som sa.
Najviac milujem sviežu vôňu zelených jabĺk a hneď po nej vôňu zeme keď začína pršať. nedočkal som sa jej.

To mi je ľúto, http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10702.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) ale v nedeľu keď bude u nás pršať, tak ho zase pošlem na Vaše strany, nech aj tam prší aspoň takto http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12539.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
marjankaj
04.05.12,19:14
dúfaš márne nedočkal som sa.
Najviac milujem sviežu vôňu zelených jabĺk a hneď po nej vôňu zeme keď začína pršať. nedočkal som sa jej.
Neboj, veď raz sa dočkáš. A už to bude na furt.:confused:
hnedoočka
04.05.12,19:17
zabil si to.... :D
Stanislav 1975
04.05.12,19:58
Pobavila ma "slovencina" v jednom prispevku :

napr. kuostky,puoda,muoze,duokladny :eek::D:D
Tonko Bernolák by sa tešil- ľudko Štúr už menej...
Stanislav 1975
04.05.12,20:00
no nič, icte už spať detváky jedne nepodarené ,záhalčivé ...- zhasínam...-tma, bubububu
Ivana Š
04.05.12,20:29
no nič, icte už spať detváky jedne nepodarené ,záhalčivé ...- zhasínam...-tma, bubububu

Stano! najprv ma nastrašíš a potom ešte aj svetlo zhasneš :D
misoft
04.05.12,22:04
a modernejšie: Meksiko, ekzistencia, eksperiment, ekskrement :D
pepsikova
04.05.12,23:54
...som len nakukla,že či je fakt zhasnuté...a je....nevadí,s kávou si trafím do pusy aj potme:)...


...ozaj..darujem kolieskové korčule,značka RollerBlade,veľkosť 41...nezničené...lebo ma ide poraziť, keď na ne kukám a nemôžem sa ísť vylietať...
pavol54
05.05.12,05:05
Neboj, veď raz sa dočkáš. A už to bude na furt.:confused:
som nemyslel tú vôňu od spodu (teda tej zeme) ale takú keď sa rozprší
pepsikova
05.05.12,05:52
..ja milujem, keď prší...alebo sneží, to je ešte lepšie...ale dnes lásku veru nerozdám, lebo slnko je vyškriabané na štvrť nebi a pečie, ako divé, od rána...bolo fajn pred šiestou,vonku vôňa,tak poumývano,ticho, pohoda...
..tak krásnu sobotu vám prajem,dám kávu na stôl a pár oškvarkových padáčikov, čo piekla moja kamoška a ešte čajík pre Vieroč,nech už nepije šampus,lebo to tiež neny dobre furthttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11957.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik), no a ak by niekto mal chuť vysávať, nech sa páči...šarkan ráno doniesol zvonku drievko,a narobil z neho triesočky o veľkosti tak do pol centimetra, po celej kuchyni sú...j*b*e ma..čo už...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1464.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=855)a k tomuhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s1457.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=852)vám posielam...
Zdenka175
05.05.12,07:09
:mee:
:mee::mee:-život je niekedy krutý-nikto neviem kedy a ako...či zomrieme na chorobu,pri nehode,alebo nás niekto zastrelí- či umrieme alebo ostaneme pripútaní k posteli- dneska sa tešíme, vychutnávame rannú rosu a zajtra ráno nám možu pripnúť v márnici štítok na nohu bosú...

Ja viem, dnes sme tu , zajtra už nemusíme.... Len u nás na Kysuciach umierajú SAMI MLADÍ teraz len 20 ročná ..... Minule 24 r. dostal infarkt, predtým zomrel na úraz 36 r. ženatý- ostali 2 deti, potom zas 27 r. infarkt.... mladí ľudia, čo mali život pred sebou....
marjankaj
05.05.12,07:16
som nemyslel tú vôňu od spodu (teda tej zeme) ale takú keď sa rozprší
No ešte že si to upresnil.:D Len čo si myslel naozaj?:---
zanetth
05.05.12,08:36
Ja viem, dnes sme tu , zajtra už nemusíme.... Len u nás na Kysuciach umierajú SAMI MLADÍ teraz len 20 ročná ..... Minule 24 r. dostal infarkt, predtým zomrel na úraz 36 r. ženatý- ostali 2 deti, potom zas 27 r. infarkt.... mladí ľudia, čo mali život pred sebou....
Asi nie len na Kysuciach, v poslednom čase aj ja vnímam, že zomiera nejako veľa mladých ľudí, mnohí boli z môjho okolia a osobne som ich poznala a to bývam na "dolniakoch". Neviem čím to je, ale je to smutné a to viac si vážim každý deň strávený s rodinou a blízkymi.
pepsikova
05.05.12,09:07
..môj had mi včera hovorí, že dnes príde jeho kolega domov a tak mi po ňom posiela nejaké doklady, s ktorými tu musím za neho niečo poriešiť..a tak sa ho pýtam, že či aj nejakú fínsku čokolínu pribalil...a on, že nie,vraj čokolu nejem a cigatery si kúpim aj doma!..milý je...a tak teraz sedím pri dvoch mobiloch a čakám z ktorého sa ozve "teta, ste doma?""..a vonku je fajn...
lujza.j
05.05.12,09:11
..ja milujem, keď prší...alebo sneží, to je ešte lepšie...ale dnes lásku veru nerozdám, lebo slnko je vyškriabané na štvrť nebi a pečie, ako divé, od rána...bolo fajn pred šiestou,vonku vôňa,tak poumývano,ticho, pohoda...
..tak krásnu sobotu vám prajem,dám kávu na stôl a pár oškvarkových padáčikov, čo piekla moja kamoška a ešte čajík pre Vieroč,nech už nepije šampus,lebo to tiež neny dobre furthttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s11957.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik), no a ak by niekto mal chuť vysávať, nech sa páči...šarkan ráno doniesol zvonku drievko,a narobil z neho triesočky o veľkosti tak do pol centimetra, po celej kuchyni sú...j*b*e ma..čo už...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1464.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=855)a k tomuhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s1457.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=852)vám posielam...
ja pred šiestou tiež s mojim nezmarom vonku, aj tu bolo tak ako opisuješ, len sa schyľovalo k mlžine....ked som viezla okolo 6,30h decko do roboty tak taká mlžina ako v novembri....akože odporné. doma ma potom čakal obhryzený hlinený dekoračný žabiak:mad: ktorý si roky posedával v kuchyni... a drevené púzdro-skrinka na víno:mad:už nehovorím o tom že od štvrtka večer mám nefunkčnú skartovačku....jej kábel bol fakt nenápadný, ale ako pre koho....vrrrrr...vrrrr
pekný víkendík všetkým:)
lujza.j
05.05.12,09:14
čo ti poviem..."zlatý"....
Dav
05.05.12,09:19
ja pred šiestou tiež s mojim nezmarom vonku, aj tu bolo tak ako opisuješ, len sa schyľovalo k mlžine....ked som viezla okolo 6,30h decko do roboty tak taká mlžina ako v novembri....akože odporné. doma ma potom čakal obhryzený hlinený dekoračný žabiak:mad: ktorý si roky posedával v kuchyni... a drevené púzdro-skrinka na víno:mad:už nehovorím o tom že od štvrtka večer mám nefunkčnú skartovačku....jej kábel bol fakt nenápadný, ale ako pre koho....vrrrrr...vrrrr
pekný víkendík všetkým:)
Nauč ho skartovať dokumenty, z jeho zábavy bude úžitok a navyše to bude ekologické - bez spotreby elektrickej energie :D
VieraPopluharova
05.05.12,09:39
Pekný deň všetkým,

Luji,
Dav má pravdu, čo keby si mu vždy pripravila dostatok materialu na skartovanie, mala by si to bez energie, nezmar by sa trošku odreagoval a možno by v tom našiel záľubu a prestal by obhrýzať iné....:D:---:D

Pepsi ,

vďaka za čajík:);):), ten šampus sa mi prejedal:eek::eek::eek:, ja už povysávané mám, mám na to lidi a môj potom mi napísal ako samá až včera o pol noci, vraj skôr nemohla, mala obchôdzku po pol Londýne sama....:eek::eek::eek:tak čo už, mamka počká kým sa vráti:mee:, však nech jej vypadajú aj vlasy....čo by to bolo prvý krát....:D:---:D
srska
05.05.12,10:11
Nauč ho skartovať dokumenty, z jeho zábavy bude úžitok a navyše to bude ekologické - bez spotreby elektrickej energie :Dna daňovom úrade: ... bohužiaľ nemôžem vám predložiť dokumentáciu spoločnosti na kontrolu no dph za 11/2011, preto že mi ju ekologicky skartoval ten, čo čaká na mňa priviazaný o stojan na bicykle pred vašou budovou:D
trisestri
05.05.12,10:35
dufam ze uz vsade poprsalo a este aj poprsi
lujza.j
05.05.12,10:41
dufam ze uz vsade poprsalo a este aj poprsi
včera v smradľavej BA tak, že porád vyrazilo /alebo nestíhali kanále/ vodu na Ružinovskej a na Gagarinke muselo v pravom pruhu stáť hasičské auto lebo toľko vody tam bolo.... ale napr. palisády boli ešte OK, lebo tam pravidelne vyrazí kanále a voda sa valí až......
DanielaSL
05.05.12,10:45
Pršalo nad ránom...teraz vysvecuje slnko a sem tam sa preženie mrákava.... ale chvalabohu už dážď nie...dosť nalialo do zeme.....Včera som bola skontrolovať záhradu.... rozblatená, hriadky roztečené a reďkovky majú nejaké drobné dierky na listoch....čo fčul s nimi?:confused:
Marína
05.05.12,10:46
Jano!!! :D :---
DanielaSL
05.05.12,10:47
pavol54
05.05.12,10:48
včera v smradľavej BA tak, že porád vyrazilo /alebo nestíhali kanále/ vodu na Ružinovskej a na Gagarinke muselo v pravom pruhu stáť hasičské auto lebo toľko vody tam bolo.... ale napr. palisády boli ešte OK, lebo tam pravidelne vyrazí kanále a voda sa valí až...... Pažravá na Dunaji ešte aj ten dážď nám sedliakom nedopraje, aj ten si na seba pritiahne.
lujza.j
05.05.12,10:53
Pažravá na Dunaji ešte aj ten dážď nám sedliakom nedopraje, aj ten si na seba pritiahne.
berte si koľko potrebujete.....;) taký daždisko v piatok, ešte ked všetci ťahali het.... na východ......no díky:(
lujza.j
05.05.12,10:59
už sa neviem dočkať....:( http://www.topky.sk/cl/10/1309347/Pozor-na-sialene-spravanie--dnes-v-noci-nas-caka-superspln- nezabudnite si zapáliť čajový kahanček;)
trisestri
05.05.12,11:07
už sa neviem dočkať....:( http://www.topky.sk/cl/10/1309347/Pozor-na-sialene-spravanie--dnes-v-noci-nas-caka-superspln- nezabudnite si zapáliť čajový kahanček;)
na sialene spravanie netreba ani spln,skor treba nieco aby sa vratilo normalne spravanie
MarcelkaT
05.05.12,11:19
U nás vôbec nepršalo, iba kvapky dopadli na zem a bolo hneď sucho. Veru zišlo by trošku májového dáždika. Dnes je strašne dusno, sem-tam mračik, ale dážď nikde.
Ivana Š
05.05.12,11:31
u nás v noci napršalo, ocko aj frfľal, že načo
chcel sa ísť vyšantiť do vihohradu
hnedoočka
05.05.12,11:32
Pršalo nad ránom...teraz vysvecuje slnko a sem tam sa preženie mrákava.... ale chvalabohu už dážď nie...dosť nalialo do zeme.....Včera som bola skontrolovať záhradu.... rozblatená, hriadky roztečené a reďkovky majú nejaké drobné dierky na listoch....čo fčul s nimi?:confused:

blchy sa tomu hovorí...aspoň tak skáču

ja ich mám prvý rok, no striekať nepomôže, lebo už o chvíľu ju budem konzumovať /redkvičku, nie blchu ;)/
DanielaSL
05.05.12,11:34
No moje ledva vyšli zo zeme....čím máme striekať?
trisestri
05.05.12,11:35
blchy sa tomu hovorí...aspoň tak skáču

ja ich mám prvý rok, no striekať nepomôže, lebo už o chvíľu ju budem konzumovať /redkvičku, nie blchu ;)/

vsak redkvicku z blchou ci co to je-dva v jednom mäso zo zeleninou :D
DanielaSL
05.05.12,11:38
delená strava ...sa tomu hovorí ...
hnedoočka
05.05.12,11:42
No moje ledva vyšli zo zeme....čím máme striekať?

tak ešte môžeš, najlepšie je opýtať sa v záhradníctve, tí asi lepšie poradia, lebo prípravky sa menia
trisestri
05.05.12,11:46
co k 80 zene z dediny okrem torty?
Darina1234
05.05.12,11:58
darcekovy kos s potravinami,
MarcelkaT
05.05.12,12:07
u nás v noci napršalo, ocko aj frfľal, že načo
chcel sa ísť vyšantiť do vihohradu

Ocko nech sa ide vyšantiť na "diskoteku" - tam neprší