Kvaka
11.05.12,10:19
preto ja viac-menej preferujem ostrovy- je tam síce o niečo drahšie všetko, ale ovala lepší komfort..., ja osobne milujem Rab- ticho kľud, vačšinou dochodcovia alebo rodiny s deťmi-žiadny výrastkovia a najma je tam piesok a je tam menej tých blbých ježkov...Stanko, na Rabe sme boli raz, už veľmi dávno, v meste Lopar, bola tam malá piesková pláž v zátoke, zdala sa mi nejaká zanesená. My sme chodili na sever peši tak cca 15 minút a tam sme mali nádherné tiché plážičky. Tá cesta cez "les" bola najkrajšia, tie vône a hudba cvrčkov, doteraz si pamätám.
Bionda
11.05.12,08:25
.. toto poznám.. :) ..doteraz sme si užívali, že staršia chodila s nami na dovolenku- s malou sa vybláznili vo vode a my v tieni v bufete .. :) škoda, že ide tento rok na stáž ... :(
Bionda
11.05.12,08:26
moja švagriná chodí na dovolenku práve preto, aby bola čo najviac opálená .. fuj toto fakt nemusím vysmážaná, pečená ... no ale každý má nejaké priority a asi v práci musia vyzerať , že boli na dovolenke :D
VieraPopluharova
11.05.12,08:26
Pepsi, Vieročka maká už od 7,00, nakoľko klienti sa zbláznili..asi....
Ivana Š
11.05.12,09:27
Pre nás bola "sklamaním" preľudnená Makarska, už nikdy viac. Ľudia ochotní ležať aj pri odpadkovom koši...To my sme radšej zašli kilometer ďalej, menej ľudí, viac stromov

V Pisaku je krásna pláž, more čisté, málo ľudí , klídek, pohoda, tieň :)
len zasa je tam horší prístup, keby nás tam známi nezaviedli, tak to ani nenájdeme, nie je tam bufet, WC, ide sa tam po schodoch - provizórnych, dosť strmých
ako by som sa vyjadrila presnejšie - všetky veci treba do ruky alebo na chrbát a dobre sa kukať pod nohy, na ktorý schod stúpiš, alebo aj na ktorú stranu schodu stúpiš - na ľavú či pravú
na počudovanie - decká to zvládali lepšie ako dospelí, behali po schodoch hore - dolu bez zadýchania :) my dospelí sme pri výstupe fučali ako lokomotívy :mad:
ono všetky výhody majú svoje nevýhody
Bionda
11.05.12,11:07
... mňa dnes prekvapili zo škôlky kam malá chodí ( nechodí už od začiatku apríla- kedy išla na operáciu srdca)- poslali jej list s kresbičkami , že na ňu myslia a tešia sa, keď ich príde pozrieť.. neviem čo je to starobou a či chorobou :D.. až mi slzy do očí nabehli... Mne to prišlo také milé....
Tweety
11.05.12,11:12
nech sa malá čím skôr zotaví, že prajem skoré vyliečenie
misoft
11.05.12,11:14
...a nie si sám! Nejaké tlaky aj ja pociťujem - ale nie v žalúdku, prípadne inde, ale od mojej 3/4.
terezamaria
11.05.12,11:21
Určite je to milé, asi majú dobré tety učiteľky, keď nezabudli....pozdravujem obidve...
buchač
11.05.12,11:32
a čo vidíš na iných, čakaj i na sebe.....:)

Alenka, čítala som predtým ,ako si obrábala záhradku do úmoru, tak tvojej práce je mi ľúto, lebo mám to doma a viem, čo to obnáša, ale treba sa uspokojiť tým, že furt je lepšie, ak mamka niečo "povyvádza" ako keby mala ležať bezvládne v posteli...urobíš si vychádzku, vyvetráš hlavu, predýchaš a opäť bude energia do ďalších dní.:)

...radšej nestraš ....;)

...v tomto kontexte zvýrazneného , keď si predstavím moju svokru ...........:rolleyes:

....Ježiš , Maria a všetci svätí ........:---
Bionda
11.05.12,11:53
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... :D...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie ..:) Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
Stanislav 1975
11.05.12,12:13
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... :D...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie ..:) Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
ked došiel preplatok- ako to že nepijeme?:confused::eek::D
Stanislav 1975
11.05.12,12:15
... a aby som mala trojku do radosti: 2. nabehli mi peniaze z DU preplatok a 3. radosť decko mi oznámilo že z 13tich skúšok má úspešne 5za sebou a už len "púhych" 8... :D...
No pekne , aby ten víkend pekne začína.. snáď to vydrží dlhšie ..:) Prajem všetkým pekný deň a víkend! Ďakujem za priania!
k tým púhym 8 skúškam- minule mi kamoš vraví, stano, predstav si že už mám zaplatených 52 splátok hypotéky- už mi ostáva iba 240...:D
Bionda
11.05.12,12:30
.. pijeme, čoby nie! DOma nahotunavô všelijaké pitivo- ešte aj grilované prasa- nie pečené .. _D ..kričte kto čo scete, aj fernešt a tonic jesto...
Ja doma s malou a hovorím, super asi mi z toho gate padnú.. a ona, prepáč mami, gate ti nepadnú, veď nemajú oči!
Bionda
11.05.12,12:31
ona tých 5 v predtermíne, až budúci týždeň majú vypísané skúškové. Ich univerzita veľmi špeci: majú len jeden riadny termín a jeden opravný ništ viac!
pepsikova
11.05.12,13:04
..ja kafu popoludňajšiu dám, lebo mi chutí...a už treba len vymalovať, vybrať nejaký pekný koberec a pomaly bude hotovo...mám dosť dnes...aj celý víkend...tak vám prajem pohodu a nech zelinka pomalšie rastie...
misoft
11.05.12,16:10
Sú to prívrženci tzv. NSG - Natural Sun Grill
srska
11.05.12,16:11
nema problema:) - vodič z NR
pepsikova
11.05.12,16:54
..luí, práve sme ti zjedli všetky zásoby zmrzliny...tak ti posielam čokles gusto...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/8722ea12.png (http://chezmanima.centerblog.net/)...slnko ešte furt neny unavené, dnes pečie ako o život..ešte aj šarkan bol unavený a cestou späť z vychádzky posedával...
pepsikova
11.05.12,17:01
lujza.j
11.05.12,17:24
pepsikova
11.05.12,17:30
..tie klobásky, luí, sú úžasná sladkosť!..nepriberá sa z nich a môžu sa aj na noc!..ty si predsa úžasná!...
lujza.j
11.05.12,17:47
..tie klobásky, luí, sú úžasná sladkosť!..nepriberá sa z nich a môžu sa aj na noc!..ty si predsa úžasná!...
pepsi ved keby niekto...tak si môže ušklbnúť, len vždy zabudnem na chlebík-péčivko...ten ja iba ráno...tak keby niekto tak....
http://1.bp.blogspot.com/-zbKeOR5xCoU/Tmx7VVl9WAI/AAAAAAAAA4k/s1uSCHJgeMk/s640/Haferflocken-Brot+Fertig+1.jpghttp://1.bp.blogspot.com/-yVxdkHQJeuU/T1H7w7yWJvI/AAAAAAAAB2U/FdyjjBhMikc/s1600/24.JPG
lujza.j
11.05.12,17:56
dnes sme boli s krpatým u vetoša, očkovanie, tabl. na očervenie + váženie 11,02kg:eek: mrcha a mi ho na rukách vláčime, ja si ho prehadzujem cez plece, už sa mi zdalo že možno má aj 10kg a on že hen 11,02kg.včera mi načal a dosť, hadicu na vodu od práčky:mad:
hubatá
11.05.12,17:56
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......:mad::mad::mad:
pepsikova
11.05.12,18:00
dnes sme boli s krpatým u vetoša, očkovanie, tabl. na očervenie + váženie 11,02kg:eek: mrcha a mi ho na rukách vláčime, ja si ho prehadzujem cez plece, už sa mi zdalo že možno má aj 10kg a on že hen 11,02kg.včera mi načal a dosť, hadicu na vodu od práčky:mad:..

..11 kilov?..šak to je malý slon!...šarkan má 14 a to si myslím, že je málo pažravý,lebo fakt nežerká veľa...ale hadicu od práčky by robo teda nyje..to by nestrávil...dnes aj nad mäsom z gulášu ohrnul ňufák, sviňamalá...
lujza.j
11.05.12,18:00
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......:mad::mad::mad:
takto?:Dhttp://static.sashe.sk/journal_items/a/3/6/9/6/a-36966_95b42680d8.jpg alebo http://4.bp.blogspot.com/-9CJ4d-Z83Ms/T3q9l6vkjuI/AAAAAAAAAuE/oo6HEzkU_8g/s1600/Nettle2.jpg alebo polievočka
http://www.nasarodina.sk/magazin/images/clanky/small/862__zihlavova.jpg
pepsikova
11.05.12,18:01
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......:mad::mad::mad:..

..alenošak, hub !..klobásku môžeš zajedať žihľavou, to je dietne!...a chutné...a zaleješ oroseným..celkom jarné!...
ewita888
11.05.12,18:03
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......:mad::mad::mad:
bóóže, tu lesklú klobaňu s tým deravým chlebom... nuž ale očista je očista.. aj mne veru škvŕŕka.. :)
lujza.j
11.05.12,18:05
..

..11 kilov?..šak to je malý slon!...šarkan má 14 a to si myslím, že je málo pažravý,lebo fakt nežerká veľa...ale hadicu od práčky by robo teda nyje..to by nestrávil...dnes aj nad mäsom z gulášu ohrnul ňufák, sviňamalá...
dnes som bola kúpiť taký odpudzovací sprej lebo čo je veľa to je priveľa....ešte bol po Brunovi I. dokonca ešte bol funkčný,ale vystriekala som ho všade kde sa dalo... veru je to malá slon a to som dokonca čítala, že šteňa labroša by malo pribrať týždenne 1kg:eek: toto v žiadnom prípade, aby bol tlsťoch ako kopu labrošov je, lebo oni majú štandardne taký byť, no smola môj taký nebude....
lujza.j
11.05.12,18:07
chlebík....som si dala záležať, aby vyzeral fajne....
Dav
11.05.12,18:11
Uff, ešteže je piatok... hodila som si kabelku na gauč a už som ju tretíkrát pohladkala namiesto Wendy :eek::D
IVETA N
11.05.12,18:11
aj mi sme boli u vetoša a môj peso / kavalier tohto času už desať ročný / inekcijka ,,klbove,, vyšetrenie a stanovená diagnóza ,,čo chcete veď už má svoje roky ,,, tak troška s mojou dcérou roníme slzy a dúfame , že v utorok po róntgeni budeme múdrejší.
pavol54
11.05.12,18:11
a ešte ked ideš popri nich a vidíš ako im tie krémy stekajú po tele, brrrrrrrrrrrrr
v kniektorých prípadoch je to už vyškvarovanie vlastného tuku
lujza.j
11.05.12,18:17
Uff, ešteže je piatok... hodila som si kabelku na gauč a už som ju tretíkrát pohladkala namiesto Wendy :eek::D
skús si hodiť u mňa kabelku na gauč:eek: už by si nemala čo omylom hladkať....:D
Dav
11.05.12,18:21
Poriadkumilovné šteňa :)))))
Bionda
11.05.12,18:32
náš Biondúch veru je Labrador a čistokrvný ale veľmi šik, žiadny sud s nohami, takže ani mne sa to nepáči :D a pekne vyššie nohy má, hlava ako TV :D no fešák i keď už pomaly 11rokov bude mať
pepsikova
11.05.12,18:33
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
Bionda
11.05.12,18:34
Fuj , že nehanbíš tu lepiť takého tečosliny! ale ja už nemôžem po večeroch maškrtiť, lebo už labky ma neodnesú... :(
pepsikova
11.05.12,18:35
aj mi sme boli u vetoša a môj peso / kavalier tohto času už desať ročný / inekcijka ,,klbove,, vyšetrenie a stanovená diagnóza ,,čo chcete veď už má svoje roky ,,, tak troška s mojou dcérou roníme slzy a dúfame , že v utorok po róntgeni budeme múdrejší...

..na lúke je v našej bande kavalierka, ale tá má problémy s kĺbikmi hádam od jedného roka...držím palčáky, aby vyšetrenie dopadlo dobre..aj šarkan drží labky..
Bionda
11.05.12,18:36
ďakujem dievčatá... mne to prišlo tak "slzavo" ... že pekné a milé...
pepsikova
11.05.12,18:37
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
lujza.j
11.05.12,18:38
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
:D:D:D
lujza.j
11.05.12,18:45
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
pepsi toto nie su žiadne výhovorky, ako sme išli tetošovi...tak som spravila dve foto s deckom, ale sú daleko...teraz som ho chcela bez šance...ked prídeš uvidíš čo to je za krpatú mršku.... ale decko ho prihlásilo do nejakej súťaže, tak rozmýšľam , že by som to tu mohla nejako dať.
Bionda
11.05.12,18:46
Lujza, ale na tých cca 45 - 48kg krásnych sa priprav... len ho už potom nevláčte na rukách ? :D. Bio , keď nie je rozožratý a chodí si zaplávať - tak má tých 46kg ale mal aj 48kg v zime -aby asi nezamrzol!
Ale inak by zožral všetko, len veľký problém má je citlivý a alergický - nemôžeme mu dať hocijaké granule, už je len na granule- lososovi / zemiaky .. inak sa vyhryzie do krvi a škrabe sa ako prašivý ... a hnačku má.. no hrôza s čistokrvnými prešľachtenými ... :(
Ale radosti z neho máme.. ale už nič nepočuje, vidí len na jedno oko, ale je zlatý... s tými granulami sa nám podarilo stabilizovať jeho zdravie.. hoci už nevidí na obe očká .. veterinár nám povedal, že u čistokrvných je 10 rokov maximum.. takže nadžívame... aj keď má časté zápaly ucha, s tým, že mu vyleje krv do podkožia a vypadá ako lev opuchnutý- dajú mu atb a masírujem ichtamolom uško a hľadí mi do očí - aký mi je vdačný.
Držím palce v chove labroša- ak som dobre pochopila . Bude puberťákom až do staroby!
lujza.j
11.05.12,18:58
Lujza, ale na tých cca 45 - 48kg krásnych sa priprav... len ho už potom nevláčte na rukách ? :D. Bio , keď nie je rozožratý a chodí si zaplávať - tak má tých 46kg ale mal aj 48kg v zime -aby asi nezamrzol!
Ale inak by zožral všetko, len veľký problém má je citlivý a alergický - nemôžeme mu dať hocijaké granule, už je len na granule- lososovi / zemiaky .. inak sa vyhryzie do krvi a škrabe sa ako prašivý ... a hnačku má.. no hrôza s čistokrvnými prešľachtenými ... :(
Ale radosti z neho máme.. ale už nič nepočuje, vidí len na jedno oko, ale je zlatý... s tými granulami sa nám podarilo stabilizovať jeho zdravie.. hoci už nevidí na obe očká .. veterinár nám povedal, že u čistokrvných je 10 rokov maximum.. takže nadžívame... aj keď má časté zápaly ucha, s tým, že mu vyleje krv do podkožia a vypadá ako lev opuchnutý- dajú mu atb a masírujem ichtamolom uško a hľadí mi do očí - aký mi je vdačný.
Držím palce v chove labroša- ak som dobre pochopila . Bude puberťákom až do staroby!
v žiadnom prípade.....;) takéhoto fešáka sme mali do 16.3.2012:mee:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=88541&d=1270566926
Dav
11.05.12,19:01
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
Nooo.... zazrela statočne :D aj som ľutovala, že nemám foťák poruke. Včera bola tiež neskonale zlatá. Doniesla som jej čistiacu tyčinku na zuby, vysvetlila jej, že to je dobrota, tak mi s výrazom "zožer si ju sama" zmizla z dohľadu a zahrabala si ju do svojho pelechu (číta sa do mojej postele) a keď som jej ju "objavila", zobrala ju opatrne do zubov, sadla si na parádny vínovočervený vankúš, ňufák dohora a sedela ako socha. V pohľade nekonečné zúfalstvo - je to jej, chcem jej to ukradnúť, ona to nechce, ale dať mi to nemôže... :D
P.S. A voda je dobrá jedine v psej miske!
Bionda
11.05.12,19:02
Ale jemu, keď chodí pekne vidno rebierka tak ako má byť :D, vôbec nie je "vyžratý" pri jeho stavbe ( odchovali sme ho na Eukanube- na jednej výstave nám nadávali, že bude ako krava z nich :D) je tých 46kg úplne primeraných ... :)

Lujza a koľko mal , keď umrel?
lujza.j
11.05.12,19:06
Ale jemu, keď chodí pekne vidno rebierka tak ako má byť :D, vôbec nie je "vyžratý" pri jeho stavbe ( odchovali sme ho na Eukanube- na jednej výstave nám nadávali, že bude ako krava z nich :D) je tých 46kg úplne primeraných ... :)
aj my...mal 35kg ked mal prvý krát problem s klbami tak kázali schudnúť.....v júny by mal 9r:mee:
Bionda
11.05.12,19:11
.. náš mal 24.1.2012 - 10 rokov. Je vyšší, má súmerné telo s nohami, nie je súdkovitý... a jeho váha je podľa mňa akurát, keby mal 50 to by bol tučný. Veterinár nám práveže povedal, že na labradora ho máme "chudého" čo sa nevidí často... ale všetko je správne nastaviť jedenie.
Viem si predstaviť tú stratu , nás to tiež čaká a hoci si to uvedomujem, keď mu pozerám do tváre, veľmi ma to bude bolieť.
pepsikova
11.05.12,19:13
v žiadnom prípade.....;) takéhoto fešáka sme mali do 16.3.2012:mee:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=88541&d=1270566926..

..mala som tú česť piť kávu pri tomto fešáčiskovi, dostal vtedy orieškové buchty a meno "belmondo"...a trpezlivý bol, lebo môj šarkan mal vtedy dákych 3a pol mesiaca, no,len krídla mu chýbali a tento krásavec bol neskutočne trpezlivý...verím, že mu je v psom nebíčku dobre, hádam lieta s pepsikoláčikom po krásnych zelených lúkach...
IVETA N
11.05.12,19:15
dik tebe aj šarkanovi
Bionda
11.05.12,19:16
Pepsi, oni vedia presedieť pri plnom stole .... veď ich očká si už niečo "vyžobrú" :D
Stanislav 1975
11.05.12,19:36
aké orgazmy tu prežívate pri debate o tých psíkoch...:eek::D
lujza.j
11.05.12,20:00
aké orgazmy tu prežívate pri debate o tých psíkoch...:eek::D
a čo?:---
lujza.j
11.05.12,20:02
..

..mala som tú česť piť kávu pri tomto fešáčiskovi, dostal vtedy orieškové buchty a meno "belmondo"...a trpezlivý bol, lebo môj šarkan mal vtedy dákych 3a pol mesiaca, no,len krídla mu chýbali a tento krásavec bol neskutočne trpezlivý...verím, že mu je v psom nebíčku dobre, hádam lieta s pepsikoláčikom po krásnych zelených lúkach...
pepsi zostali mi v mobile fotky z posledných dní, je ich pár, jedna dokonca v to ráno....ked náhodou, že omylom prekliknem...tak som zas v prdeli ako teraz:mee:
kukučka
11.05.12,20:32
Som si pomýlila tému a či čo? Radšej idem inde ...
buchač
12.05.12,00:42
...zvykaj si ....
pepsikova
12.05.12,03:53
...dobré ráno vám dnes a oddychovú sobotu prajem...dám kávu na stôl pre strašneskorovstávajúcich, aj čajík pošlem Vieroč a pozdravím toho hada alabuta,chýba mi totiž to jeho ranné "sewas pepsina"...ale inak pohoda, vonku čerstvo,kliešte sa množia,mrchyhnusné,vtáčiky štebocú a vyzerá to na celkom dobrý deň...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/a7c52351.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-4.html)...a kukís, len tak, ku kafici...
pepsikova
12.05.12,03:57
..kukuč, sme niečím zase urazili tvoje estetické cítenie,či?..alebo ťa uráža aj debata o psíkoch?..lebo to by bolo dosť smutné...
Tweety
12.05.12,05:23
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/026/052.gif Milí poraďáci, prajem vám krásny víkend plný oddychu, šťastia , pohody, relaxu. A nezabudnite na svoje mamy, mamičky.
BXLmiami
12.05.12,07:08
...dobré ráno vám dnes a oddychovú sobotu prajem...dám kávu na stôl pre strašneskorovstávajúcich, aj čajík pošlem Vieroč a pozdravím toho hada alabuta,chýba mi totiž to jeho ranné "sewas pepsina"...ale inak pohoda, vonku čerstvo,kliešte sa množia,mrchyhnusné,vtáčiky štebocú a vyzerá to na celkom dobrý deň...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/a7c52351.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-miam-4.html)...a kukís, len tak, ku kafici...
Pri Alabutovi už nesvieti vlúčený člen,tak neviem čo trucuje.
korela
12.05.12,07:08
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/026/052.gif Milí poraďáci, prajem vám krásny víkend plný oddychu, šťastia , pohody, relaxu. A nezabudnite na svoje mamy, mamičky.
Ak nezabudnú, tak takto sa bude havko obšmietať. Až na ten obrus z novín.
A za 4 hod. má u nás pršať. :-(
http://www.youtube.com/watch?v=GukpEI4vcB4
kopretinka
12.05.12,07:20
Som si pomýlila tému a či čo? Radšej idem inde ...
a o čom by si chcela debatiť????? veď každého poteší alebo rozčúli niečo iné....
pepsikova
12.05.12,07:33
Ak nezabudnú, tak takto sa bude havko obšmietať. Až na ten obrus z novín.
A za 4 hod. má u nás pršať. :-(
http://www.youtube.com/watch?v=GukpEI4vcB4..

..pošli aj ku mne,prosím...lebo tu je nedýchateľne...havinka asik moc ten obrus nezaujíma...skôr to, prečo mu nikto nedá z taniera:)zlatý je, díky...
lujza.j
12.05.12,08:46
už dávno nesvieti ako vylúčený....
kopretinka
12.05.12,08:49
som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!! :mad:
srska
12.05.12,08:57
som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!! :mad:daj názov poskytovateľa, nech vieme čo to za firmu
pepsikova
12.05.12,09:02
som nas********************************* ale že fest,pred 3 dňami mi zaviedli net,mám nového poskytovateľa a odvtedy mi nejdú niektoré stránky......jak je to možné??!! :mad:..

..to nijako nie je možné..zavolaj dodávateľovi a spýtaj sa...ak len ich nemáš v pc zablokované...čo asi nie...
kopretinka
12.05.12,09:04
daj názov poskytovateľa, nech vieme čo to za firmu


https://www.max.sk/sk

(https://www.max.sk/sk)Klasik *20/1 Mbit/s bez dát.obmedz.
mám tento program
(https://www.max.sk/sk)
srska
12.05.12,09:11
https://www.max.sk/sk

(https://www.max.sk/sk)Klasik *

20/1 Mbit/s bez dát.obmedz.
mám tento program


(https://www.max.sk/sk)to je swan a ja som s ním 5 rokov v ba veľmi spokojný (len internet 40/2) v akej si lokalite?
kopretinka
12.05.12,09:20
aha,čo mi to robí,tam,kde má byť klik na FB,tak je iba text.....a na FB sa mi nedá vôbec dostať,fut len načítava a nič....a ak sa náhodou dostanem na svoju FB stránku,tak nejde nič rozkliknúť...aj moju osobnú stránku to nejako rozhasilo,nedajú sa mi fotky nahrať,vraj vypršal čas pripojenia...
korela
12.05.12,10:06
Asi sa odrezal od civilizácie, ak áno, dobre robí, naberá enrgiu kdesi v prírode. Kto, kedy, začo bol vylúčený?
misoft
12.05.12,10:58
Asik probléma u ksichtoknihy - pokiaľ ti načítava iné, len toto nie.
lujza.j
12.05.12,11:01
Bionda
12.05.12,11:03
.. keď prežiješ s nimi toľké roky .. sú súčasťou života a patria do rodiny.. :)
misoft
12.05.12,11:04
Takže by z tej trestnej lavice mal zodvihnúť zadok :D a pridať sa do "hry"
Bionda
12.05.12,11:04
a čo tá tečúca čoklida!
pepsikova
12.05.12,11:05
..luííí, práve som dojedla obed a ty tu takéto?..oki, tak kaficu beriem...fajn popoludnie ti a aj všetkým..dobré po dobrom hokeji!...
pepsikova
12.05.12,11:07
aha,čo mi to robí,tam,kde má byť klik na FB,tak je iba text.....a na FB sa mi nedá vôbec dostať,fut len načítava a nič....a ak sa náhodou dostanem na svoju FB stránku,tak nejde nič rozkliknúť...aj moju osobnú stránku to nejako rozhasilo,nedajú sa mi fotky nahrať,vraj vypršal čas pripojenia.....

..no a nevyhodilo ti náhodou také okienko, kde mozilla pýta doinštalovať nejaké doplnky pre zobrazovanie stránok?..
Stanislav 1975
12.05.12,11:13
misoft
12.05.12,11:15
Ale, šak nám sem ponúka samé kalorie :D - aby sme boli ako balóny
pepsikova
12.05.12,11:18
...alečoby, mojko!..aby sme si mohli povedať, že máme ameriku na slovensku a aj tak vyzeráme, ako američania!..kecám:)
trisestri
12.05.12,11:24
ja uz nemusim,ja uz vyzeram
lujza.j
12.05.12,11:29
zone reality-obezita:eek:
lujza.j
12.05.12,11:31
lujzi, zasa také cocotiny sem hádžeš?:D
nooooo....poviem ti to takto ked ti to vadí daj si to vyzerať:D:--- ale daj si http://www.istragrafika.hr/en/design/istragrafika/images/content/IG_Krka-Lexaurin.png
buchač
12.05.12,11:37
Dobre čítam ???...LENTILKY ???....slabé sú , možno v kombinácii Lexaurin + Xanax + Diazepan 10 by dobrý účinok bol...samo , že zapiť dcl vodky a pivom ...
lujza.j
12.05.12,11:44
každý mixuje ako má vyskúšané...fantázii sa medze nekladúúú.....:D
lujza.j
12.05.12,11:46
Misino no počkaj, ked dám nekalórie...... čo si potom z toho dáš.....:D
kopretinka
12.05.12,12:05
..

..no a nevyhodilo ti náhodou také okienko, kde mozilla pýta doinštalovať nejaké doplnky pre zobrazovanie stránok?..
nie :confused:
buchač
12.05.12,12:11
luiii ....skkúsenosti sú niekedy na nezaplatenie ...cez veľkú prestávku na strednej v krčme ... :-):-)
trisestri
12.05.12,12:13
nooooo....poviem ti to takto ked ti to vadí daj si to vyzerať:D:--- ale daj si
http://www.istragrafika.hr/en/design/istragrafika/images/content/IG_Krka-Lexaurin.png


ta to co za cukriky?
danushka
12.05.12,12:45
jéminé...tu sa toho dnes pokombinovalo :D
lujza.j
12.05.12,12:45
ta to co za cukriky?
1. CO JE PŘÍPRAVEK LEXAURIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Přípravek Lexaurin v nízké dávce snižuje duševní napětí a úzkost. Vyšší dávky působí svalové uvolnění, psychické zklidnění, což je velmi důležité v léčbě vážných neurotických (duševní porucha mírného stupně) a psychosomatických onemocnění (duševní a tělesné onemocnění ve vzájemném vztahu).

Lexaurin je indikován:
- při úzkosti, napětí, podrážděnosti, poruchách spánku;
- při funkčních poruchách srdce a cévního systému, dýchacího, zažívacího ústrojí a močopohlavního ústrojí způsobených stresem, úzkostí a napětím;
- při psychosomatických poruchách, jako jsou bolesti hlavy nebo onemocnění kůže psychického původu;
- při úzkosti a napětí doprovázejících vleklá organická onemocnění,
- při abstinenčním syndromu (příznaky po vysazení alkoholu u závislých osob).
Přípravek je určen pouze pro dospělé.
trisestri
12.05.12,12:49
ta to uzitocne cukriky a ani nevyzeraju jak lentilky-pomaly taky maly vseliek
lujza.j
12.05.12,12:53
no v dnešnej hnusnej doba asi aj..... ako pre koho....
pepsikova
12.05.12,13:06
...a káva nebude?..ani nič?..tak idem dať variť vodu a pohladám nejaký koláčik...a decku sa práve pečú klobásky, takže ak by niekto mal chuť, páči sem...
pepsikova
12.05.12,13:08
..tak kafica...http://img1.obrazkyanimace.com/oa/009/016.jpg...a vonku prší tak kludne a nádherne, takže pohodové popoludnie vám..
pepsikova
12.05.12,13:09
..a toť pre takých, čo chodia na balkán...http://img1.obrazkyanimace.com/oa/009/023.jpg
lujza.j
12.05.12,13:11
od včera večera má decko hotový vóz.....chlap, ktorý nám to robil...ako super...pre neho asi zárobok nič-moc asi tak materiál + trošku navyše /pozná sa s mojim bratom, že inak by to nerobil/ čo sa dalo zachránil vyklepal kapotu,čo keby sa mu nechcelo nemusel aj blatník, poplátal mi tam svetlá čo naťuklo decko 2roky do zadu a boli odložené, alebo lepšie povedané nevyhodili sa. len samozrejme ako to u mňa býva musí byť nejaká závada:mad: kape mi voda, len som nevedela odkiaľ.....lebo decko prišlo za tmy a už by som pri naštartovanom motore asi ťažko niečo videla /že či z vodnej pumpy-menená 10/2011/ ráno išla do roboty, vody vo vyrovnávacej nádobke ešte menej.....vrrrr...tak som išla dole, že dolejem nemrznúcu a ja koza až ked som tam asi do 1l šupla zistila odkiaľ kape....vrrrrr......treba určite viac zastrčiť hadičku do nádobky-do dzidzíka nádobky, lebo tam to je najviac zas*ané-mastné, no ale toto som už o 06,30h v župane na sídlisku- parkovisku nechcela riešiť.;)tiež by decko mohlo napadnúť, že jej to tam mohol zastrčiť nejaký chlap v robote.....
pepsikova
12.05.12,13:12
lujza.j
12.05.12,13:13
pepsikova
12.05.12,13:14
od včera večera má decko hotový vóz.....chlap, ktorý nám to robil...ako super...pre neho asi zárobok nič-moc asi tak materiál + trošku navyše /pozná sa s mojim bratom, že inak by to nerobil/ čo sa dalo zachránil vyklepal kapotu,čo keby sa mu nechcelo nemusel aj blatník, poplátal mi tam svetlá čo naťuklo decko 2roky do zadu a boli odložené, alebo lepšie povedané nevyhodili sa. len samozrejme ako to u mňa býva musí byť nejaká závada:mad: kape mi voda, len som nevedela odkiaľ.....lebo decko prišlo za tmy a už by som pri naštartovanom motore asi ťažko niečo videla /že či z vodnej pumpy-menená 10/2011/ ráno išla do roboty, vody vo vyrovnávacej nádobke ešte menej.....vrrrr...tak som išla dole, že dolejem nemrznúcu a ja koza až ked som tam asi do 1l šupla zistila odkiaľ kape....vrrrrr......treba určite viac zastrčiť hadičku do nádobky-do dzidzíka nádobky, lebo tam to je najviac zas*ané-mastné, no ale toto som už o 06,30h v župane na sídlisku- parkovisku nechcela riešiť.;)tiež by decko mohlo napadnúť, že jej to tam mohol zastrčiť nejaký chlap v robote.......

..šmarjááá, luííí, radšej nech jej to tam nestrká...aby nebola väčšia panta!...:D
lujza.j
12.05.12,13:15
jáj sprosto to vyznelo.....:D ok
kopretinka
12.05.12,13:17
:-DDDDDD
pavol54
12.05.12,13:17
Dobrý výraz " ..že jej to tom mohol zastrčiť nejaký chlap.."
kopretinka
12.05.12,13:18
fúúúúúúúúúúúúú......ešte dobre,že od týchto sa nepriberá....asi si idem urobiť palacinkuuuuuu
lujza.j
12.05.12,13:33
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
dnes ráno..... tí čo sa nechcú pozerať ponúkam.......http://www.auris-audio.cz/product_images/temp_big/paska-na-oci.jpg
jozka56
12.05.12,13:39
lujza.j krásny havo:)
danushka
12.05.12,13:44
nádherná čokoládka :)
lujza.j
12.05.12,13:57
ďakujem....
pepsikova
12.05.12,13:57
dnes ráno..... .....

..no vidíš, o čo nás ty pripravuješ!!!..jaký je zlatýýý....joooj, čoklíš jeden!...
terezamaria
12.05.12,14:17
Lui, však je to krásné černúško a jak mierumilovne vyzerá.....
lujza.j
12.05.12,14:18
..

..no vidíš, o čo nás ty pripravuješ!!!..jaký je zlatýýý....joooj, čoklíš jeden!...
pepsi ....hlavne ked nič zrovna nespraví...ráno ako som išla na parkovisko, riešiť problém s autom...to bolo pár minút....na stole u decka v izbe zostal pohár/taký ten veľký ikeácky "mochiťák"/ s malinovkou....stojím pri výťahu a počula som že niečo buchlo......ked som sa vrátila pohár na zemi...malinovka vylieta a tá mrcha ju lízala z koberca .....:D
hubatá
12.05.12,14:19
Na ten zelený ksicht som akosi zabudla .........
kukučka
12.05.12,14:23
žima a čma, konečne leje
hubatá
12.05.12,14:23
Pepsi nedráááždi ...........!!!
hubatá
12.05.12,14:26
Ešteže to bola kabelka a nie kaktus však ......???
danushka
12.05.12,14:28
..Terezka, veď nevidíš, že to je plyšáčik do postele? :)))
lujza.j
12.05.12,14:30
Terezka ved to, že on to vie takto hrať...... ale potom má aj ten kukuč....že nič dobré z očí...
hubatá
12.05.12,14:32
Asi najlepšia bola naša Tina: matka z dolného konca, otec neznámy, zožrala od palaciniek až po prasacie pomyje všetko. Umrela ako 17 ročná na infarkt.
hubatá
12.05.12,14:34
Chááááááá .............viem si to živo predstaviť.
hubatá
12.05.12,14:37
Aj my spomíname a naša Tina bola len obyčajný podvraťák, ale tie zážitky čo mali s ňou deti na chalupe sú nezabudnuteľné ......
asedma
12.05.12,14:38
..jaj, prave som sa dozvedela, ze v pondelok mi dcera prinesie bredpitika..:)..tesim sa moooooc..:)..a urcite aj on..:)
hubatá
12.05.12,14:38
Ic .....
asedma
12.05.12,14:39
fakt je ako cokoladka, len zahryznut..
trisestri
12.05.12,14:42
žima a čma, konečne leje
a u nas dost silno fuka
asedma
12.05.12,14:48
mne stacia Paramontky
lujza.j
12.05.12,14:52
hubatá
12.05.12,14:56
Zdá sa že je na všetko a teda vlastne - na nič.
pepsikova
12.05.12,15:02
..konečne normálne počasie...ale tma ešte neny...viem to presne!...
pepsikova
12.05.12,15:04
pepsi ....hlavne ked nič zrovna nespraví...ráno ako som išla na parkovisko, riešiť problém s autom...to bolo pár minút....na stole u decka v izbe zostal pohár/taký ten veľký ikeácky "mochiťák"/ s malinovkou....stojím pri výťahu a počula som že niečo buchlo......ked som sa vrátila pohár na zemi...malinovka vylieta a tá mrcha ju lízala z koberca .....:D..

..keby ste mu dávali všetko pekne precliť, aby mal prehľad, čo kto je a pije, nebol by zvedavý!...:Dlebo on musí všetko okoštovať, čo keby nááhodou?..
Dav
12.05.12,15:23
kráááááááásny :)
Rozalka
12.05.12,15:35
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
lujza.j
12.05.12,15:38
..

..keby ste mu dávali všetko pekne precliť, aby mal prehľad, čo kto je a pije, nebol by zvedavý!...:Dlebo on musí všetko okoštovať, čo keby nááhodou?..
pepsi ja mám pocit, že " jej som sám doma....čo zase urobím":D hadicu od práčky testujem....nebola "naskrz " omotala som ju izolačnou páskou...periem, zatiaľ netečie.:) a ešte som ju prestrekla odpudzovačom .
lujza.j
12.05.12,15:40
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
napr. nacapí na svoje a natankuje bez zaplatenia.....
pepsikova
12.05.12,15:40
..jaj, prave som sa dozvedela, ze v pondelok mi dcera prinesie bredpitika..:)..tesim sa moooooc..:)..a urcite aj on..:)..

..no však načase, aby si sa trošku potešila,užite si spolu, hádam aj počasie bude na fajnovú vuchádzku...
lujza.j
12.05.12,15:43
pepsikova
12.05.12,15:43
pepsi ja mám pocit, že " jej som sám doma....čo zase urobím":D hadicu od práčky testujem....nebola "naskrz " omotala som ju izolačnou páskou...periem, zatiaľ netečie.:) a ešte som ju prestrekla odpudzovačom ...

..a na tom odpudzovači je čo napísané?..neškodí to havinkom?..neny to na hmyz?....lebo to, čo je pod odpudzovačom jedlé, ani odpudzovač nezachráni...:D
lujza.j
12.05.12,15:46
..

..a na tom odpudzovači je čo napísané?..neškodí to havinkom?..neny to na hmyz?....lebo to, čo je pod odpudzovačom jedlé, ani odpudzovač nezachráni...:D
nie... nie na hmyz....nastrieka sa na veci, o ktoré je záujem u nás asi pol bytu:D
http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/183/1833600b9fcee711305aa526fbe8fcb1--mmf250x250.jpg
JankaO
12.05.12,15:48
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.
Rozálka, však môžeš behať po Nitre aj cez Maďarsko. :D
pepsikova
12.05.12,15:53
nie... nie na hmyz....nastrieka sa na veci, o ktoré je záujem u nás asi pol bytu:D
http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/183/1833600b9fcee711305aa526fbe8fcb1--mmf250x250.jpg..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu, plnú peny, ktorej sa nemôže zbaviť...
kopretinka
12.05.12,15:59
..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu plnú peny ktorej sa nemôže zbaviť...
:D:D:D
asedma
12.05.12,16:01
..

..no však načase, aby si sa trošku potešila,užite si spolu, hádam aj počasie bude na fajnovú vuchádzku...

..minule mi chudacik darmo labku daval aj smutne pohlady na mna vrhal, nedalo sa ho zobrat..este aj priamy busovy spoj nam zrusili..no a s nim po meste ist to si neviem predstavit..no a uz ho len tak lahko od nas nepustim..urcite ostane nadlhsie, ved ma zameskane stretavky s kamosmi a kamoskami, susedovie Argo ho kazdy den vykukava a vystekuje pri nas..musime dohonit prechadzky..:)
asedma
12.05.12,16:09
..presne ako nas bobo
lujza.j
12.05.12,16:10
..

..fuha!..o tom som ešte nepočula!..šarkan je celkom kludný, keď je doma sám, spí pod fotelou a nikdy nič neurobí...aj plyšáky pitve, len keď som doma!..a potom mi príde otrčiť hubu, plnú peny, ktorej sa nemôže zbaviť...
nám zostal, ešte po prvom....len som myslela, že po 9r už nebude mať silu....mal, len sa minul:( vieš keby nemal čo svoje rozpárať nepoviem nič, ale on fakt, že najlepšie je to čo nemôžem.....noha od stoličky bude zachviľu vyzerať ako keby ju bobor brúsil :D
asedma
12.05.12,16:15
lui vyhresit musite za hryzenie noh, on si zapamata..to aj nas len raz skusil, potom botu od jedu a bol tomu koniec
Rozalka
12.05.12,16:19
napr. nacapí na svoje a natankuje bez zaplatenia.....
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
lujza.j
12.05.12,16:24
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
nemusel...jeho nik nevypátra a má natankované...tvoja špz hlásená ako odcudzená..... jedna mu stačí....kamery snímajú autá spredu.
lujza.j
12.05.12,16:26
ho môžem hrešiť koľko chcem.....hodí na mňa očí...on mrcha vie že robí zle...
pepsikova
12.05.12,16:26
..minule mi chudacik darmo labku daval aj smutne pohlady na mna vrhal, nedalo sa ho zobrat..este aj priamy busovy spoj nam zrusili..no a s nim po meste ist to si neviem predstavit..no a uz ho len tak lahko od nas nepustim..urcite ostane nadlhsie, ved ma zameskane stretavky s kamosmi a kamoskami, susedovie Argo ho kazdy den vykukava a vystekuje pri nas..musime dohonit prechadzky..:)..

..no veď to je jasné...kamoši sú dôležití a ty, ako óperka aspoň budeš mať pravidelný výcvik!...cmukni bredíkapitíka na ňufíka.....
ewita888
12.05.12,16:40
No ale to by musel mať auto tej istej tov.značky a farby ako ja ...
a nemohla vám niekde odpadnúť? nám sa to stalo asi pred dvoma mesiacmi, ráno sme zistili, že nemáme značku.. išli sme hneď ku policajtom, keby čosi.. potom sme ale prešli všetky trasy, kde sme deň predtým jazdili a našli sme ju zapichnutú navrchu v kríkoch pri retardéri.. a teda nám riadne odľahlo..
asedma
12.05.12,16:44
..

..no veď to je jasné...kamoši sú dôležití a ty, ako óperka aspoň budeš mať pravidelný výcvik!...cmukni bredíkapitíka na ňufíka.....

..ten chyba aj jemu, ved vnuk ho bral na 5-minutovky.. a mne jak by dal..:)
Rozalka
12.05.12,16:45
a nemohla vám niekde odpadnúť? nám sa to stalo asi pred dvoma mesiacmi, ráno sme zistili, že nemáme značku.. išli sme hneď ku policajtom, keby čosi.. potom sme ale prešli všetky trasy, kde sme deň predtým jazdili a našli sme ju zapichnutú navrchu v kríkoch pri retardéri.. a teda nám riadne odľahlo..
Mohla odpadnúť .... prešla som dnes trasu 2x, nič som nenašla. Ale od včera to môže byť bohvie kde ...
asedma
12.05.12,16:45
cmuknem az sa mi vobec da..
Rozalka
12.05.12,16:45
nemusel...jeho nik nevypátra a má natankované...tvoja špz hlásená ako odcudzená..... jedna mu stačí....kamery snímajú autá spredu.
Ale nasnímajú aj typ a možno aj farbu.
srska
12.05.12,16:45
Po dobrom hokeji mi sused pokazil náladu: oznámil, že mi chýba predná ŠPZ,
Začala som horúčkovito študovať, čo ďalej; dospela som k názoru, že treba ihneď konať a stratu (krádež? načo by komu bola 1 ŠPZ) nahlásiť. Ouvajs, majiteľ auta je mimo SR - až do stredy.
Tak som vzala Splnomocnenie (mám ho vďaka Porade) a šla. Nadstržm. sa potešil, vraj také pekné (zalaminované) ešte nevidel, "krížovkový" výsluh skoro hodinu, už som doma s papierikom, ktorý ma oprávňuje jazdiť bez ŠPZ - kým si nevybavím novú (jazdiť bez ŠPZ alebo papierika = odobratie VP).
Teraz som si všimla, že Splnomocnenie splnomocňuje, že osoba v ňom uvedená "je oprávnená naše vozidlo používať na cesty do zahraničia ..." - teda doma nie? nebude to "priekak"?- kópia dokumentu založená do spisu.mne ukradli pred asi 3 rokmi obidve. perlička na okrsku - otázka policajta: chcete prideliť také isté?
ewita888
12.05.12,16:47
Mohla odpadnúť .... prešla som dnes trasu 2x, nič som nenašla. Ale od včera to môže byť bohvie kde ...
tak len dúfať, že ju niekto nájde a odovzdá na políciu.. to by bol ten lepší prípad.. lebo pri tých cenách za novú ma skoro vystrelo.. držím palce..
Rozalka
12.05.12,16:47
mne ukradli pred asi 3 rokmi obidve. perlička na okrsku - otázka policajta: chcete prideliť také isté?
však chcel zarobiť :) nové 33 €, také isté 132 €
srska
12.05.12,16:50
však chcel zarobiť :) nové 33 €, také isté 132 €čo o to ale nahlásené policajtom = vždy kontrola a lustrácia
ewita888
12.05.12,16:50
však chcel zarobiť :) nové 33 €, také isté 132 €
veď to, nové stoja menej, ako jedna taká, akú máte.. ale sranda je, že nám nedal policajt žiadny papier a drž sa, čo nám povedal.. že nesmieme vôbec jazdiť.. a keď som povedala, že ho potrebujeme každý deň, tak že sa máme pri prípadnej kontrole tváriť, že o tom nevieme, že nemáme značku..
pepsikova
12.05.12,16:50
..neviem, ako sa dnes montujú značky na autá, ale my sme mali kedysi na škodovke značky 30 rokov a bol problém ich odmontovať, keď škodovečka šla na odpočinok...
srska
12.05.12,16:52
veď to, nové stoja menej, ako jedna taká, akú máte.. ale sranda je, že nám nedal policajt žiadny papier a drž sa, čo nám povedal.. že nesmieme vôbec jazdiť.. a keď som povedala, že ho potrebujeme každý deň, tak že sa máme pri prípadnej kontrole tváriť, že o tom nevieme, že nemáme značku..musí urobiť záznam - veď si ohlásila krádež
ewita888
12.05.12,16:54
musí urobiť záznam - veď si ohlásila krádež

neurobili nič, ani na dopravnej polícii.. tam nám poradil hento múdre.. sme sa pýtali, že čo ak ju niekto zneužije.. tak si len na papierik s ironickým úsmevom poznačil špz.. tiež nám to bolo divné.. lebo vraj keď napíše záznam, nebudeme môcť jazdiť..
misoft
12.05.12,17:06
Nemusí a v tom je ten fígeľ - pumpár uvidí číselko a DI dodá adresu - ostatné ide bokom.
lujza.j
12.05.12,17:32
Ale nasnímajú aj typ a možno aj farbu.
ale jasné,že nasnímajú všetko.....ale ved pumpári predsa nevedenia na aké auto je špz pridelená, ak nahlásia "útek" až následne sa zistí, že špz kradnutá= páchateľ neznámy.
lujza.j
12.05.12,17:34
dnes sa dajú vylúpnuť...
Rozalka
12.05.12,17:44
ale jasné,že nasnímajú všetko.....ale ved pumpári predsa nevedenia na aké auto je špz pridelená, ak nahlásia "útek" až následne sa zistí, že špz kradnutá= páchateľ neznámy.
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
lujza.j
12.05.12,17:52
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
hlavne smenu ktorá zrovna robila....vo veľa prípadoch to zaplatia zrovna oni:( ak nie je iná dohoda....
kopretinka
12.05.12,17:55
hlavne smenu ktorá zrovna robila....vo veľa prípadoch to zaplatia zrovna oni:( ak nie je iná dohoda....
takéto straty by mal znášať majiteľ,môže sa predsa poistiť proti krádeži a nie to vymáhať od zamestnancov
pepsikova
12.05.12,17:55
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu...

..no, ja by som skôr takému priala riadne prehánky,takmer až búrkového rázu a nech ho pri nich dobre skrúca...
lujza.j
12.05.12,18:00
takéto straty by mal znášať majiteľ,môže sa predsa poistiť proti krádeži a nie to vymáhať od zamestnancov
jedna vec je čo sa môže a druhá realita:( mala som a mám to aj teraz doma.... ked počujem "ušiel nám jeden za xy eur" tak...... vrrrrr:mad:
Rozalka
12.05.12,18:01
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.


..

..no, ja by som skôr takému priala riadne prehánky,takmer až búrkového rázu a nech ho pri nich dobre skrúca...

Oh, to nie .... je lepšie sa dosr..ť ako sa nevedieť vysr..ť - to mi môžeš veriť.
pepsikova
12.05.12,18:03
jedna vec je čo sa môže a druhá realita:( mala som a mám to aj teraz doma.... ked počujem "ušiel nám jeden za xy eur" tak...... vrrrrr:mad:..

..ja by som dala, byť majiteľom pumpy, pred autá také klinové stojany,ktoré sa zdvihnú, keď príde auto a sklopia, až keď zaplatí...odišiel by leda tak z deravými gumami a to by ďaleko nedošiel, zlodejisko...
lujza.j
12.05.12,18:28
..

..ja by som dala, byť majiteľom pumpy, pred autá také klinové stojany,ktoré sa zdvihnú, keď príde auto a sklopia, až keď zaplatí...odišiel by leda tak z deravými gumami a to by ďaleko nedošiel, zlodejisko...
a to im minule jeden ušiel teda za hodne eur, decko tam večer zostalo samé....a kolega ho išiel naháňať :eek: samozrejme, že ked treba tak tam "žabiaci" kávu zrovna nepijú....
Dav
12.05.12,19:16
Oh, to nie .... je lepšie sa dosr..ť ako sa nevedieť vysr..ť - to mi môžeš veriť.
Ako napísal klasik :
http://www.dooffy.com/cs/jaroslav-vrchlicky-hovno.html
Stanislav 1975
12.05.12,19:30
Monika Haklová z farmy je veľká pani- Monika GO GO GO- natri im to tam tým vagabundom...
vieraaaa
12.05.12,19:50
môjmu kolegovi sa to stalo s tým rozdielom, že on zistil, že mu ukradli jednu ŠPZ, až keď mu volali policajti, že natankoval a ušiel-práveže auto bolo inej značky
Stanislav 1975
12.05.12,19:58
Ak si niekto natankuje cudzou ŠPZ a takto okradne pumpára, nech dostane do rána tvrdú stolicu.
kamoš má čerpačku, a tam mu toto robili dosť často a aj ked páchateľa chytili a zavolali policajtov, tak to moc nepomohlo-policajti spísali zápis a pustili ho- bol to len priestupok...
takže teraz to robí tak, že má kamošov na telefone,takých no,že by som sa s nimi nerád púšťal do nejakého konfliktu( majú ruky ako ja asi stehno) a tí hned vyštartujú na motorkách a ked ho chytia tak ho dobre dobijú niekde v lese..
a pomáha to, teraz sa to stane už len občas...
terezamaria
12.05.12,20:02
Možno to niektorým pomôže, aké výrobky kupovať, teraz som to dostala emailom:
kukučka
12.05.12,20:12
„Venku je tak krásně,“ povídá Novák manželce,
„a ty se tady dřeš s parketama… Měla bys jít radši na vzduch …a umejt mi auto…“*
korela
12.05.12,20:25
..

..pošli aj ku mne,prosím...lebo tu je nedýchateľne...havinka asik moc ten obrus nezaujíma...skôr to, prečo mu nikto nedá z taniera:)zlatý je, díky...
Zapršalo presne podľa predpovede.
Ja mám rada dážď, len naháňam D vitamín, tak mi bude slnko pár dní chýbať. Pre mňa prichádza jar do duše až po prvom riadnom daždi, kedy sa konečne spláchne zo všetkého po zime prach a špina. Potom sa dá už dýchať. Keď jarná očista, tak všade.
Inak výhoda malých psov. Nedočiahnu na veľký stôl. :-)
lujza.j
12.05.12,20:32
Zapršalo presne podľa predpovede.
Ja mám rada dážď, len naháňam D vitamín, tak mi bude slnko pár dní chýbať. Pre mňa prichádza jar do duše až po prvom riadnom daždi, kedy sa konečne spláchne zo všetkého po zime prach a špina. Potom sa dá už dýchať. Keď jarná očista, tak všade.
Inak výhoda malých psov. Nedočiahnu na veľký stôl. :-)
ked je poblíž posteľ , tak si poradí aj krpec aj moje šteňa;) v kuchyni si pomáha tak, že prednými labkami o stoličku, a ja že prečo mám pookusované listy na orchid. ked ich namáčam a sú na stole:D
korela
12.05.12,20:37
korela
12.05.12,20:51
ked je poblíž posteľ , tak si poradí aj krpec aj moje šteňa;) v kuchyni si pomáha tak, že prednými labkami o stoličku, a ja že prečo mám pookusované listy na orchid. ked ich namáčam a sú na stole:D
Ja som hovorila síce o stole, ty hneď posteľ. Ale je fakt, že sa v nej peleší. Prvý z piatich v poradí.
Inak ten náš mal v paráde iba káble, to som tu už spomínala. Čím tenšie, tým lepšie . A koncovky.
Varovala som doma dogu, ešte kým neboli psie hotely tak rozšírené, mali sme ju vnútri, papuľu zásadne iba po stôl. Tak výborne vychovaná. Tu som navnímala veľké plemeno. Nemajú to ľahké. V noci spala pri nás na zemi na matraci. Ako doma. V noci sa chuderka zrúbala zo schodov. Aj sa poranila. Nerátali sme, že v noci bude trochu aj blúdiť po byte. Bola milá.
Keď sa obzriem späť, nechápem ako som sa mohla nechať nahovoriť.
korela
12.05.12,21:03
ja tiež.....http://www.topky.sk/cl/10/1310062/Kuffa-posiela-homosexualov-k-psychiatrovi--Flasikova-ho-nazvala-debilom- som včera z neho nechápala:confused:
Kuffa posiela homosexuálov k psychiatrovi, Flašíková ho nazvala debilom!

Kuffa iba posiela, MUDr. Rakús, exminister zdravotníctva ich dokonca liečil. Vraj sa dá. Poznáte niekto preliečeného?
hubatá
13.05.12,03:26
Je to ďalšia hanba našej polície že slušný človek u nich nenájde pomoc a musí chytiť právo do svojich rúk tak ako to začal robiť nemenovaný pán s neprispôsobivými občanmi.
hubatá
13.05.12,03:29
Podceňuješ malých psíkov ...... viem svoje: toľko vyskakoval až dovidel presne kde je misa s mäsom a z tej strany stiahol malé anglické prestieranie špekulant jeden.
pepsikova
13.05.12,03:47
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem...počasíčko sa vydarilo presne, ako píše korelka, aj u mňa popršalo, už hádam nezammrzne žiadny hroch ani rukola, takže -všetko očistené, Deň matiek sa môže začať,ako povedalo moje decko ráno o pol piatej, keď sa dovalil domkov s horalkou a pohárom kofoly,aby si bolo čím pripiť...
...a tak káva je na stole, pažravý pes čaká na oškvarkovú pomazánku bez chleba a že nedočiahne na stôl, mu nevadí, má pripravené iné zbrane, ktorými dočiahne k tanieru...také oči vyrobí, že by si jeden myslel, že ho, chudáka, práve pozbierali vedľa potoka a dva týždne nemal nič v hube...ale čo už...
...krásne ráno vám...a čajík pre Vieroč a všetky mičurinky, ktoré už od piatej trhajú zelinu ,sa podáva na terase...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/4746d959.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--2.html)....som vám napiekla, no...
pepsikova
13.05.12,03:51
kopretinka
13.05.12,04:14
Možno to niektorým pomôže, aké výrobky kupovať, teraz som to dostala emailom:
niekto objavil teplú vodu?
pavol54
13.05.12,04:26
Kuffa posiela homosexuálov k psychiatrovi, Flašíková ho nazvala debilom!

Kuffa iba posiela, MUDr. Rakús, exminister zdravotníctva ich dokonca liečil. Vraj sa dá. Poznáte niekto preliečeného?
Sú(boli) takí nechcem ich menovať mali deti a preliečili sa (teda prehriali) Ak to nemá niekto od mala, tak je to od roztopašnosti.
kopretinka
13.05.12,04:37
Sú(boli) takí nechcem ich menovať mali deti a preliečili sa (teda prehriali) Ak to nemá niekto od mala, tak je to od roztopašnosti.
:D:D takého som poznala,mal dve deti a zrazu zistil,že je teplý,tak odišiel od nich za frajerom
pavol54
13.05.12,05:46
:D:D takého som poznala,mal dve deti a zrazu zistil,že je teplý,tak odišiel od nich za frajerom
a to mi chceš povedať že bol tak od prírody skôr od trávy a češi majú dobrý výraz chytania lelkov. A nielen chlapov ale aj žien ale to je dosť vplyvom masmédií a fantázie filmových producentov a sprostosti divákov. Niekedy mám tak "chuť sa pozrieť do histórie" tých obhajovateľov homo či aj oni nemali nejakú skúsenosť z roztopaše v tomto smere, pre takých je to potom normálne obhajovať svojich.
terezamaria
13.05.12,05:57
Nepriložila som to preto, že som objavila teplú vodu, ale ako vidím, si dobre naladená už od rána....tak budiš, rýpni si...
DanielaSL
13.05.12,06:20
dobrý ...
veronikasad
13.05.12,06:21
Nemáte niekto informácie o včerajšej dopravnej nehode opatrovateliek v Rakúsku ? Včera večer mi volala jedna známa - jeden mŕtvy a traja ťažko ranení (medzi ranenými je aj jej sestra)
DanielaSL
13.05.12,06:21
zíde sa .....
DanielaSL
13.05.12,06:22
A prečo? Náhodou ja som rada....
DanielaSL
13.05.12,06:26
Fíha.... nepočula som ani.
kopretinka
13.05.12,06:35
možno bude niekoho zaujímať.....

http://www.indprop.gov.sk/?upozornenie-pre-verejnost
kopretinka
13.05.12,06:37
našla som len staré správy....
KEJKA
13.05.12,06:51
Dobré ráno, oslavujem Deň matiek sama, včera som dostala v predstihu od dcéry krásne ružičky a dnes majú všetky moje deti program. Jeden syn je s priateľkou na svadbe kamaráta, druhý beží maraton - tak sledujem a držím palce, aby dobehol v poriadku a trochu si na povzbudenie zlepšil čas od minulého roka:
http://live-map.praguemarathon.com/?lang=cs&dataset=pim-1205p#
korela
13.05.12,07:17
Daj vedieť ako zabehol.
korela
13.05.12,07:18
Hej.
korela
13.05.12,07:22
Nepodceňujem, posledný je vzhľadom na vek už iba malé plemeno, na linke všetko posúvam ďalej od kraja. Áno, sú viac než chytrí. Prišli ste o obed? Teda...
korela
13.05.12,07:28
Stáva sa. Koľko žien je zneužitých. O traume detí nehovorím.
VieraPopluharova
13.05.12,07:30
Hej, daj vedieť ....nech sa tešíme spolu s Tebou....
lapejko
13.05.12,07:31
mňam, aj ja chcem...
korela
13.05.12,07:31
Ja som za, aby sa upravila legislatíva spolužitia. Nemajú závidenia hodnú situáciu.
korela
13.05.12,07:46
Treba čítať etikety. Ja som do Lidla chodila pre 5 položiek, Albert nie je po ruke, Kaufland tiež, ale ten mi je nesympatický.
lujza.j
13.05.12,08:33
"liečitela" rakúsa si pamätám...
lujza.j
13.05.12,08:35
roztopaš, alebo byť "IN", je sviňa......:D
lujza.j
13.05.12,08:37
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

korela (http://www.porada.sk/member.php?u=4136) 1 Hour Ago #9775 Ja som za, aby sa upravila legislatíva spolužitia. Nemajú závidenia hodnú situáciu.

aj ja som za!
lujza.j
13.05.12,08:46
Nemáte niekto informácie o včerajšej dopravnej nehode opatrovateliek v Rakúsku ? Včera večer mi volala jedna známa - jeden mŕtvy a traja ťažko ranení (medzi ranenými je aj jej sestra)
teraz som to hľadala, aj v niektorých At denníkoch, ale nič som nenašla, možno som zle.... hľadala. skús napísať "osky" ona tam žije.... MZV nekontaktovali? nevedia nič?
veronikasad
13.05.12,08:48
teraz som to hľadala, aj v niektorých At denníkoch, ale nič som nenašla, možno som zle.... hľadala. skús napísať "osky" ona tam žije.... MZV nekontaktovali? nevedia nič?
Večer im doniesli vodiči, ktorí odťahovali havarované auto batožinu a v noci jej dcéra cestovala do nemocnice v AT. Viac info zatial nemám.
lujza.j
13.05.12,08:58
Večer im doniesli vodiči, ktorí odťahovali havarované auto batožinu a v noci jej dcéra cestovala do nemocnice v AT. Viac info zatial nemám.
fúha....bože....to je hrozné.... držím palce, aby to dopadlo čo najlepšie, ak budeš vedieť viac, napíš. na MZV nevolali?
terezamaria
13.05.12,09:03
Držíme palce, potom sa ozvi, ako mu to dopadlo...
Zdenka 0705
13.05.12,09:05
nie vždy mám čas študovať v obchode, takto aspoň viem, že Linessa jogurt je dobrý, občas si ho kúpim
korela
13.05.12,09:47
nemám n ikoho vo svojom blízkom okolí, ale vyplýva to z ľudského hľadiska.
KEJKA
13.05.12,10:20
Dobré ráno, oslavujem Deň matiek sama, včera som dostala v predstihu od dcéry krásne ružičky a dnes majú všetky moje deti program. Jeden syn je s priateľkou na svadbe kamaráta, druhý beží maraton - tak sledujem a držím palce, aby dobehol v poriadku a trochu si na povzbudenie zlepšil čas od minulého roka:
http://live-map.praguemarathon.com/?lang=cs&dataset=pim-1205p#
tak dobehol...............4h 10min, uvidím, či je to definitívny čas.
arizona
13.05.12,10:56
Nemáte niekto informácie o včerajšej dopravnej nehode opatrovateliek v Rakúsku ? Včera večer mi volala jedna známa - jeden mŕtvy a traja ťažko ranení (medzi ranenými je aj jej sestra)
Veronika,skopirovala som z jednej stranky :


V noci havarovalo ďalšie auto, nebol to mikrospánok, spolujazdkyňa so šoférom komunikovala, rozprávali sa, šofér nevie čo sa mohlo stať, prerazili zvodidla a zrazili sa s oprotiidúcim autom, šofér je po operácii, spolujazdkyňu pustili ráno domov , najviac jej poškodil pás lebo jej zhorela koža od neho, otrasená, jedna dievčina má niečo s tvárou, ďalšia pani bola v bezvedomí, a posledná vôbec nereagovala žiaľ ma krvácanie do mozgu, stav je vážny...
veronikasad
13.05.12,11:06
Janka, nemám žiadne bližšie informácie okrem toho, že vodičom nie je môj klient, ktorý tiež vozí opatrovatelky do Rakúska (jedna zranená je Handlovčanka, sestra znemáj, ktorá tvrdila včera, že jej kamarátka zomrela pri nehode)
pavol54
13.05.12,11:17
Ak je toto IN tak ja kľudnem budem myslením a chovaním v 19 storočí
lujza.j
13.05.12,11:17
ani ja menám, ale mi ti príde logické....
lujza.j
13.05.12,11:20
milí moji;) nechcem zakladať novú téme, čo poviete, blbosť?
http://www.lidl.at/cps/rde/xchg/lidl_at/hs.xsl/index_30427.htm
terezamaria
13.05.12,11:25
Nemyslím, že blbosť, výhoda je v tom, že to nestrieka naokolo, lebo je to zavreté, myslím že celkom slušný gril...
arizona
13.05.12,11:27
milí moji;) nechcem zakladať novú téme, čo poviete, blbosť?
http://www.lidl.at/cps/rde/xchg/lidl_at/hs.xsl/index_30427.htm
Taku podobnu "blbost" mam doma uz 3 roky. Je to super vecicka.
Sice na pecenie som ju pouzila iba par krat,ked som bola sama doma a bolo zbytocne spinit velky pekac,kvoli jednej porcii..

Ale vies na co je ta blbost perfektna? Pecivko vytiahnute z mraznicky mas za 3 min. chrumkave,akoby si dosla prave z pekarne. Odporucam :);)
Takze mas denne cerstve pecivko k ranajkam.

Predavaju aj v OBI,obcas byvaju v akcii okolo 25 €
lujza.j
13.05.12,11:29
díkes...:)
arizona
13.05.12,11:39
niet za co :-)
trisestri
13.05.12,11:39
neznasam tych zmrznutych resp tie prudke vykyvy teplot
lujza.j
13.05.12,11:46
Taku podobnu "blbost" mam doma uz 3 roky. Je to super vecicka.
Sice na pecenie som ju pouzila iba par krat,ked som bola sama doma a bolo zbytocne spinit velky pekac,kvoli jednej porcii..

Ale vies na co je ta blbost perfektna? Pecivko vytiahnute z mraznicky mas za 3 min. chrumkave,akoby si dosla prave z pekarne. Odporucam :);)
Takze mas denne cerstve pecivko k ranajkam.

Predavaju aj v OBI,obcas byvaju v akcii okolo 25 €
no vieš ja som rada, že trafím do Hainburgu a poprípade do Pandorfu:D všetko dalej už je problem;)
arizona
13.05.12,12:20
no vieš ja som rada, že trafím do Hainburgu a poprípade do Pandorfu:D všetko dalej už je problem;)
:eek:...no, dobre, mam u teba kafco ;):)
5 min od Hainburgu je tiez OBI a Ziellpunkt / ziellpunkt pisem kvoli navig. tabuliam. Ked chces ist na Wien po starej hornej ceste, nie cez Bad deutsch Altenburg, tak ho zbadas napravo na kopci/
http://www.obi.at/at/maerkte/alle_maerkte/niederoesterreich/Bad_Deutsch_Altenburg/anfahrt/index.html
lujza.j
13.05.12,12:26
:eek:...no, dobre, mam u teba kafco ;):)
5 min od Hainburgu je tiez OBI a Ziellpunkt / ziellpunkt pisem kvoli navig. tabuliam. Ked chces ist na Wien po starej hornej ceste, nie cez Bad deutsch Altenburg, tak ho zbadas napravo na kopci/
http://www.obi.at/at/maerkte/alle_maerkte/niederoesterreich/Bad_Deutsch_Altenburg/anfahrt/index.html
to by som ako išla za Sparom dalej po tej ceste? lebo ja iba potiaľ .....:Dhttp://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41799_82232364705_5293_n.jpg
terezamaria
13.05.12,12:33
Maminka - neha, porozumenie a láska. Veru i dnes som spomínala so slzou v oku....
costym1
13.05.12,12:33
trisestri
13.05.12,12:36
to ako naozaj, alebo si robia vtipy ???:mad:


http://www.topky.sk/cl/100535/1310099/Novinka-v-parlamente--Poslanci-sa-budu-pravidelne-modlit-

nie nerobia,je to banda farizejov a darebakov,pokrytcov az na par vynimiek a idu sa este hrat aj na svätcov
kopretinka
13.05.12,12:36
to ako naozaj, alebo si robia vtipy ???:mad:


http://www.topky.sk/cl/100535/1310099/Novinka-v-parlamente--Poslanci-sa-budu-pravidelne-modlit-

:eek: a šak 1.apríl už bol.....či??
arizona
13.05.12,12:39
ano, smer Hundshaim
costym1
13.05.12,12:42
asi by bolo lepsie, keby namiesto do vlady isli do klastorov, tam sa mozu modlit az do....
nemyslim si, ze preto boli zvoleni do parlamentu.
kopretinka
13.05.12,12:44
asi by bolo lepsie, keby namiesto do vlady isli do klastorov, tam sa mozu modlit az do....
nemyslim si, ze preto boli zvoleni do parlamentu.
a čo budú počas modlenia robiť neveriaci? a to budú mať to modlenie zaplatené?:eek::mad:
lujza.j
13.05.12,12:44
díkes.... :)
costym1
13.05.12,12:49
Ozaj, ktovie, ako by zareagoval DU, keby som mu oznamila, ze som nemohla robit ucto,
lebo som sa v tom case po vzore nasich poslancov modlila a dodam vykazy neskor.
:D:confused:
AlaNR
13.05.12,12:51
"Super" nedeľa!

Čakáme pohotovosť...
Tetula ma vyspovedala, mati poctivo odpovedala, dúfam, že som tlmočila dobre...
Teraz čakáme sanitku s doktorom, už trištvrte hodinu.... :(
kopretinka
13.05.12,12:55
heheeehh
lujza.j
13.05.12,12:55
"Super" nedeľa!

Čakáme pohotovosť...
Tetula ma vyspovedala, mati poctivo odpovedala, dúfam, že som tlmočila dobre...
Teraz čakáme sanitku s doktorom, už trištvrte hodinu.... :(
hmm.... nepríjemné, držím palce...
Bionda
13.05.12,14:47
My máme Parsonku jack russelku krpatú, jedovatú ale hrozne vysoko vyskakujúcu, vylezie po nižších stromoch , vtákov v letku lapá, aj holubov, vadia jej všetci cudzí ľudia a či psi - všetko pre ňu nepriateľ... ale milujúca rodinu!
trisestri
13.05.12,15:30
to ako naozaj, alebo si robia vtipy ???:mad:


http://www.topky.sk/cl/100535/1310099/Novinka-v-parlamente--Poslanci-sa-budu-pravidelne-modlit-

a este dodam v Bratislave aj v mieste svojho bydliska maju dost kostolov a inych objektov kde sa mozu modlit,ale podstatou viery su aj skutky nielen modlitby-ale mozno duse hriesne,hned po schvaleni zakonov sa chcu pomodlit aby ich volici nezatratili,resp pri spovedi dostali tolko otcenasov ze to doma nestihaju.
lujza.j
13.05.12,16:00
hnedoočka
13.05.12,16:02
a este dodam v Bratislave aj v mieste svojho bydliska maju dost kostolov a inych objektov kde sa mozu modlit,ale podstatou viery su aj skutky nielen modlitby-ale mozno duse hriesne,hned po schvaleni zakonov sa chcu pomodlit aby ich volici nezatratili,resp pri spovedi dostali tolko otcenasov ze to doma nestihaju.

však nebolo by od veci vyžiadať si aj v zamestnaní jednu miestnosť, kde by sme sa komunita rôznych vierovyznaní združovali a modlili sa.................ale asi za záchranu zdravého rozumu v našom štáte...lebo toto už hraničí so zdravou logikou.:rolleyes: