terezamaria
23.05.12,08:40
Anička pri tomto treba byť nekompromisná, rozdať, vyhodiť a hotovo...neobzerať sa dozadu..
pepsikova
23.05.12,06:41
..tiež si myslím, že je to sviniar...ale je potrestaný už tým, že stratil svedomie a to je horšie...mobil je nahraditeľný, aj keď máš ty škodu..
Darina1234
23.05.12,06:42
teraz som pochopila, preco rada chodim do pivnice, obcas si rozbalim stare krabice a spominam, aj ja vyhadzujem a triedim, ale nieco sup do pivnice, v tych starych veciach su aj spomienky,
VieraPopluharova
23.05.12,06:42
Inak babuľky ak máte niektorá knihy staršieho vydania a vedeli by Ste mi poslať ich zoznam, ktorých sa chcete zbaviť, mám kamaráta v antikvariate, vie to i kúpiť, len bohužial pre málo miesta potrebuje zoznam,aby si z toho mohol vybrať....to len na okraj....
VieraPopluharova
23.05.12,06:44
A , aby Ste si nemysleli z baraku som nevyhodila, žiadne spomienkove veci....tie su stále v pivnici, nikdy nedávam preč žiadny darček čo dostanem....vždy mi pripomenie toho človeka, ktorý mi to daroval....
maja
23.05.12,06:48
mám novú susedku ! Natálka 48cm a 3050 g. Tešíííím sa:D
VieraPopluharova
23.05.12,06:49
Srdečne gratulujem, hlavne nech sú zdravé , malinká i mamina....
pepsikova
23.05.12,06:50
A , aby Ste si nemysleli z baraku som nevyhodila, žiadne spomienkove veci....tie su stále v pivnici, nikdy nedávam preč žiadny darček čo dostanem....vždy mi pripomenie toho človeka, ktorý mi to daroval......

..no mne bolo strašne ťažko, keď som sa s nimi lúčila..haraburdičky jedny...ale,ak by som potrebovala na niečo "z mojich" kuknúť, viem, kam ísť...z krabíc si pobrali moje susedy...ale 35 rokov obkŕšťať všetko možné, to sa mi videlo dosť, aby mi ešte aj veci pripomínali, že osemnásť bolo dávno...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3560.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=3560)
pepsikova
23.05.12,06:51
mám novú susedku ! Natálka 48cm a 3050 g. Tešíííím sa:D..

..waaw!..cmukni susedku na pupíka a popraj aj za nás veľa zdravia a milujúcich rodičov...
VieraPopluharova
23.05.12,06:52
..

..no mne bolo strašne ťažko, keď som sa s nimi lúčila..haraburdičky jedny...ale,ak by som potrebovala na niečo "z mojich" kuknúť, viem, kam ísť...z krabíc si pobrali moje susedy...ale 35 rokov obkŕšťať všetko možné, to sa mi videlo dosť, aby mi ešte aj veci pripomínali, že osemnásť bolo dávno...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3560.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=3560)

Pepsi,

nesmúť, veď máš ešte ďalších 35 pred sebou, ešte niečo naškrečkuješ moja, a 18 máme stále......či.....
AlaNR
23.05.12,07:11
Aj ja sa teším, včera sa kamarátovi narodili dvojičky: Sofinka a Sebastiánko.
Keď už, tak načo sa trocháriť :D
VieraPopluharova
23.05.12,07:14
Gratulujem , máš pravdu ....prajem miminkám i mamine zdravíčko...
evuš
23.05.12,07:17
..Gratulujem... to je krásne, keď sú dvojičky a ešte párik !
pepsikova
23.05.12,07:18
Pepsi,

nesmúť, veď máš ešte ďalších 35 pred sebou, ešte niečo naškrečkuješ moja, a 18 máme stále......či.......

..joooj, Vieroč, ja už 19...dosť to uteká...
Oliwa
23.05.12,07:22
Už tretí deň triedim knihy, reorganizujem úložný systém v byte, kýcham od prachu, ale stále mi je ľúto nejaké staré knihy vyhodiť. A to som chcela zredukovať všetky bytoveci na polovicu. Budúci týždeň budem toto isté robiť s oblečením, budeme ešte jednu izbu maľovať. Dĺžka upratovania a reorganizácie bytu po maľovke je priamoúmerná veku vlastníka bytu.
Svätá pravda. Mňa to čaká tiež a už teraz mi z toho behá mraznička po chrbte. Asi si napíšem na A2 Diogenesov výrok "Bez koľkých vecí sa môžem zaobísť" :) a vycapím ho na dvere miestnosti, v ktorej bude redukcia prebiehať, aby som ho mala stále na očiach... :cool::--- A to prosímpekne nie som milovníkom nejakých sošiek, dečiek a iných lapačov prachu... A najväčšia sranda je, že muž ma síce v takejto činnosti podporuje či dokonca ma k nej pobáda, ale ak niečo už naozaj vyhodím, tak zrazu sa to objaví niekde v pivnici, lebo podľa neho sa to ešte môže zísť... :D Kdesi som raz čítala, že ak nejakú vec nepotrebujem k životu rok, tak ju nepotrebujem vôbec.
Nedá sa to celkom zovšeobecniť, ale v podstate na tom niečo pravdy asi bude... :rolleyes:
Zdenka 0705
23.05.12,07:30
... to ma podrž, ja tiež momentálne riešim problém starých vecí, teraz práve kuchyňu a kuchynské riady, riadiky, taniere, hrnčeky, malé šáločky pre deti, ktoré boli "onehdá" ;) také nedostatkové, .. sú v nich spomienky ... tak zatiaľ len prekladám z miesta na miesto ...musím konštatovať, že som si dosť za tie roky "naškrečkovala" :D ... tak ma teší, že v tom nie som sama :)
Zdenka 0705
23.05.12,07:35
knihy som zčasti zredukovala, ťažko mi bolo, ale zopár som vybrala a dala do našej knižnice
elpka
23.05.12,07:44
hneď ako som to zistila som volala, ale už bol vypnutý..dala som hneď zablokovať, už mám novú kartu...
elpka
23.05.12,07:46
mi hovor Stanko...aj som si tak spomínala..sami slušní ľudia na prvý dojem, manželské páry...nejaké socky ku mne nechodia...
Oliwa
23.05.12,07:51
Však to, Zdenka, keď tých 17 rokov manželstva tak nejako rýchlo ubehlo :)... Z mickey-mausového taniera s písmenkami na okraji sa dcéra naučila sama čítať, farebné ikeácke tanieriky slúžili na detské oslavy, porcelánový tanierik s kvietkami ako posledný prežil zo sady, ktorú som si kúpila na materskej, keď som rátala každú korunu, šálku so zajkom si syn vypolieval na Veľkú noc, čajovú šálku Tee-kanne mi darovala zosnulá sesternica k meninám, tanier s dievčatkami je od tety a spomeniem si na zakaždým, keď v ňom šľahám vidličkou vajíčka na rezne...
Doteraz som nemala srdce to vyhodiť :(... Tie moderné hranaté či atypické tvary sú síce in, ale také veľmi, veľmi chladné a neosobné - nemajú totiž minulosť... :rolleyes:
Kvaka
23.05.12,07:54
Kočeny, ďakujem za vašu podporu a rady, ste zlaté. Ja mám dávno po maľovke upratané, ale aj tak to nemôžem úplne dokončiť, lebo tá perestrojka je nekonečná. Ja by som sa aj vedela zaobísť bez 99% vecí, tak, ako píše Oliwa, potrebujem len posteľ a pár kníh a nejaké spomienkové predmety. Ale.... môj sb je všehozberateľ. Chystá sa na veľké triedenie až neskôr, takže veľa krabíc zostáva. A to, čo ja vyhadzujem, viaže do balíkov do zberu. Ale niečo z toho vždy preberie a ide s tým do krabice do pivnice, ach jaj. No a mám množstvo fotoskladačiek z cestovania po našej republike ešte spoločnej, hrady a zámky južných Čiech, fotoskladačky a mapy precestovaných cudzích krajín, je mi to ľúto vyhodiť. Chystám sa to spísať, kde, kedy a ako bolo, za tých 42 rokov spoločného života je toho moc. No a knihy typu Nevedkove dobrodružstvá, Dobšinského predsa nevyhodím, mám vnúčatá. Mám kôpky odbornej literatúry, mapy, bedekre, svetová klasika, naša klasika, encyklopédie a tak neviem, to nevyhodím, asi si to deti rozoberú alebo vyhodia, keď príde čas.
maja
23.05.12,07:57
My keď sme sa pred cca 5 rokmi sťahovali do domu chcela som všetko pretriediť a presťahovať len to "potrebné" a hádajte čo ? Všetko mám v dome, všetko raz bude treba:D. Len šaty dokážem triediť, čo som nemala posledné 3 roky ide preč ( no nie všetko;)). A knihy sú rozťahané po celom dome, ale raz im urobím krásnu knižnicu, dám si k ním pohodlné kreslo a budem čítať a čítať a....Moja predstava o dôchodku ;)
Kvaka
23.05.12,08:02
Predstava o dôchodku je jedna vec a to, čo na dôchodku stíhame a robíme, je druhá vec.:D:D:D
Ešte fotky bude treba triediť, no a to sa chystám už veľmi dlho.
Oliwa
23.05.12,08:03
... to ma podrž, ja tiež momentálne riešim problém starých vecí, teraz práve kuchyňu a kuchynské riady, riadiky, taniere, hrnčeky, malé šáločky pre deti, ktoré boli "onehdá" ;) také nedostatkové, .. sú v nich spomienky ... tak zatiaľ len prekladám z miesta na miesto ...musím konštatovať, že som si dosť za tie roky "naškrečkovala" :D ... tak ma teší, že v tom nie som sama :)
... to ma podrž, Zdenka, presne také dievčatko s tým ružovým šálom, aké máš na šálke, mám ja na tanieri od tety, čo v ňom šľahám tie vajíčka... Je taký šikovný, akurát :) - a teraz som vďaka Tebe zistila, že pochádza určite z detskej jedálnej súpravy... Nie sme my náhodou rodina? ;):D
Zdenka 0705
23.05.12,08:05
mimotemy... my by sme tuším aj bazár na porade mohli vytvoriť, .... možno by sme sa tých vecí rýchlejšie zbavili, keby sme vedeli, že niekomu, koho poznáme, radosť urobia ..
Zdenka 0705
23.05.12,08:10
:D ... jejda, ... a nechceš tú šáločku? :D ...
buchač
23.05.12,08:14
Predstava o dôchodku je jedna vec a to, čo na dôchodku stíhame a robíme, je druhá vec.:D:D:D
Ešte fotky bude treba triediť, no a to sa chystám už veľmi dlho.
...hm ...že tak Ti poviem ???
Tiež som si predstavoval ten dôchodok inak ...nestíham ani trt...furt niečo vybav , zariaď , urob......a čo mám povedať k tomu dôchodku ?...holt ,tiež som si iný predstavoval ....šak skúste vyžiť z tej sumy cca do tých 2.000 € ...šak natankujem , niečo na šeky ...pomaly ani na kávu nezostane ...
VieraPopluharova
23.05.12,08:20
...dievčence, nič z toho čo tu spomínate som nevyhodila, všetko mám skoro také isté ako vy....ku každému predmetu ma viaže nejaká spomienka....
veru Anka má pravdu, jedna vec je byť na dôchodku a poviem vám, že dôchodca mám pocit má ešte menej času ako nedôchodca....svadobné fotky napr. ja som ukladala do albumu minulý rok po 27 rokoch, skladačky z krajín kde sme boli, vstupenky s obrázkami pamiatok, ktoré sme navštívili, a ešte jedna taká maličkosť - moja malá úchylka (lapače prachov) zbieram náprstky zo všetkých krajín a kútov Slovenska, mám už celú jednu vitrínu cca 150 ks, hádajte ako sa tam každý týždeň utiera prach:eek:....no dajte to preč....:D;):D

a o knihách nehovorím...my sme s mužom takí, že ani keď sme nemali na chlieb, ale zaujala nás nejaká kniha tak sme kúpili radšej ju...z kníh som nedala preč ani jednu....keď sme sa sťahovali napočítala som 893 ks....no nedotiahnite to do tej 1000-ky.....
VieraPopluharova
23.05.12,08:25
...hm ...že tak Ti poviem ???
Tiež som si predstavoval ten dôchodok inak ...nestíham ani trt...furt niečo vybav , zariaď , urob......a čo mám povedať k tomu dôchodku ?...holt ,tiež som si iný predstavoval ....šak skúste vyžiť z tej sumy cca do tých 2.000 € ...šak natankujem , niečo na šeky ...pomaly ani na kávu nezostane ...

Ty kokso kam sa na mňa hrabeš s mojim 347,-€ dôchodkom.... mne ostane ešte aj na dovolenku....:D:---:---:---:D
Kvaka
23.05.12,08:27
No veď práve to, že nič nestíhame. Kebyže si otvorím bazár, neviem, kedy by som predávala. Na kávu a dovolenku mi zostane vždy.:D
Vieroč, veď aj my máme do 2000€.
kukučka
23.05.12,08:36
Buchy, ty neprovokuj a vy baby tiež, bo ja som lenivá počítať knihy, my len dokupujeme police. :D
Oliwa
23.05.12,08:41
...hm ...že tak Ti poviem ???
Tiež som si predstavoval ten dôchodok inak ...nestíham ani trt...furt niečo vybav , zariaď , urob......a čo mám povedať k tomu dôchodku ?...holt ,tiež som si iný predstavoval ....šak skúste vyžiť z tej sumy cca do tých 2.000 € ...šak natankujem , niečo na šeky ...pomaly ani na kávu nezostane ...
... však keď tankuješ do tanku, sa nečuduj... :D
... a dievčence-dôchodkyne s tým Tvojím výsluhovým dôchodkom "do 2.000 €" asi veľmi neohúriš - už Ťa majú dávno prekuknutého... :rolleyes:
AlaNR
23.05.12,08:50
Ja keď zarátam aj zdedené Leninove spisy, tiež to do pol tisícky hádam dotiahnem... :D
Strašná hromada kníh... a stále sa kupujú...
U nás je to ale tak, že kniha má pre nás hodnotu ;)
Oliwa
23.05.12,08:58
Ja keď zarátam aj zdedené Leninove spisy, tiež to do pol tisícky hádam dotiahnem... :D
Strašná hromada kníh... a stále sa kupujú...
U nás je to ale tak, že kniha má pre nás hodnotu ;)
Tak tomu hovorím "dědictví aneb..." :D
PS: Skús ich ponúknuť buchymu, možno sa poteší... :) Alebo ich môže cez dlhé zimné večery čítať, alebo nimi prikurovať na chalupe... :rolleyes:
trisestri
23.05.12,08:59
cakam 3 hodiny na vysetrenie ktore trvalo maximalne 30 sekund aj zo sono,samozrejme lekar drzal bobrika mlcanlivosti,este ze lieky predpisal
a taky zazitok-idem na rtg,tam je aj riaditelstvo a bludim tam medzi cca 70 regionalnymi pohlavarmi a novinarmi a nadabila na mna sekretarka ze co vy tu,mysliac si ze dosla dajaka dalsia celebrita na slanostne otvorenie radiologie a ja ze chcem sa objednat na rtg-nuz nech sa paci na recepciu,ale nie tu slavnostnu-no jasne taky honor kvoli otvoreniu radiologie,ale ked chce sa clovek dostat na rtg,tak sa musi objednat lebo limity vycerpane-ake paradoxy.
Kvaka
23.05.12,09:01
No, asi by sme si mali ponechať len pár vecí na pripomenutie udalostí, ostatné je v hlave. V živote je toľko udalostí, ktoré človek zažije, a aj pamätá, ale nedá sa všetko uchovať. Minulosťou sme žili, to už bolo a nezmeníme na tom nič. Ak budem triediť veci a zapisovať do počítača, aby si deti niečo aj pamätali, zabudla by som na prítomnosť. Teraz asi treba žiť pre túto chvíľu, pre tento deň, je ťažké sa rozhodnúť, čo vyhodím dnes, čo o rok, o dva. Viem len, že netreba po sebe nechávať veľa vecí, skôr tých skutkov.
Ale sa mi hovorí, ale skutek utek. Nie celkom lebo som zase z odloženého niečo vyhodila. Ešte tri razy zoberiem nejaké papiere či brožúry do ruky a bude polica prázdna.
srska
23.05.12,09:05
Tak tomu hovorím "dědictví aneb..." :D
PS: Skús ich ponúknuť buchymu, možno sa poteší... :) Alebo ich môže cez dlhé zimné večery čítať, alebo nimi prikurovať na chalupe... :rolleyes:tak veru aj cez deň, nemusí aspoň tankovať:D
Oliwa
23.05.12,09:12
Pre trisestri:

Však si mal povedať, že Ťa poslali z ministerstva a že si prvý pacient, na ktorom majú ten rtg otestovať... A večer by sme Ťa aspoň videli v TV novinách - a si nám mohol aj zakývať, aj novej pani ministrovej - že ďakuješ za promptné vybavenie...

Inak, ja keď ju vidím, tak mi pripomína Makepeacovú, či ako sa to píše... Veď viete koho myslím, tú, čo hrala s Dempsym... Tiež mala taký divný zostrih. Ale tá aspoň všetko vyriešila. Uvidíme, ako bude táto nová metla na ministerstve zametať.
Ja z nej mám dojem, ako keby práve skončila strednú zdravotnú... Ak ju vôbec má...
srska
23.05.12,09:18
Pre trisestri:

Však si mal povedať, že Ťa poslali z ministerstva a že si prvý pacient, na ktorom majú ten rtg otestovať... A večer by sme Ťa aspoň videli v TV novinách - a si nám mohol aj zakývať, aj novej pani ministrovej - že ďakuješ za promptné vybavenie...

Inak, ja keď ju vidím, tak mi pripomína Makepeacovú, či ako sa to píše... Veď viete koho myslím, tú, čo hrala s Dempsym... Tiež mala taký divný zostrih. Ale tá aspoň všetko vyriešila. Uvidíme, ako bude táto nová metla na ministerstve zametať.
Ja z nej mám dojem, ako keby práve skončila strednú zdravotnú... Ak ju vôbec má...marha - a ja, že kde som ju už videl:D - díky oliwa. (zvláštna povaha - vie skryť emócie)
trisestri
23.05.12,09:35
Pre trisestri:




Však si mal povedať, že Ťa poslali z ministerstva a že si prvý pacient, na ktorom majú ten rtg otestovať... A večer by sme Ťa aspoň videli v TV novinách - a si nám mohol aj zakývať, aj novej pani ministrovej - že ďakuješ za promptné vybavenie...


Inak, ja keď ju vidím, tak mi pripomína Makepeacovú, či ako sa to píše... Veď viete koho myslím, tú, čo hrala s Dempsym... Tiež mala taký divný zostrih. Ale tá aspoň všetko vyriešila. Uvidíme, ako bude táto nová metla na ministerstve zametať.
Ja z nej mám dojem, ako keby práve skončila strednú zdravotnú... Ak ju vôbec má...

nemal som oblek a kravatu:D
len Rasi nie je Dempsey:)
pepsikova
23.05.12,09:42
...som lepšia!..mám aspoň na tú kávu každý deň...a varím ju pre celý národ-teda, kto chce...tak si môžeš dať tu..teda...keby náhodou nevyšlo z tej trochy peněz...
buchač
23.05.12,09:44
Tak tomu hovorím "dědictví aneb..." :D
PS: Skús ich ponúknuť buchymu, možno sa poteší... :) Alebo ich môže cez dlhé zimné večery čítať, alebo nimi prikurovať na chalupe... :rolleyes:


tak veru aj cez deň, nemusí aspoň tankovať:D
...hm ....šak by sa ešte aj tie medvede a vlky z toho dymu Leninových spisov otrávili ...
pepsikova
23.05.12,09:45
...čo mám povedať ja-ako škrečok?..za 35 rokov od vydaja..:)
Oliwa
23.05.12,09:49
No, asi by sme si mali ponechať len pár vecí na pripomenutie udalostí, ostatné je v hlave. V živote je toľko udalostí, ktoré človek zažije, a aj pamätá, ale nedá sa všetko uchovať. Minulosťou sme žili, to už bolo a nezmeníme na tom nič. Ak budem triediť veci a zapisovať do počítača, aby si deti niečo aj pamätali, zabudla by som na prítomnosť. Teraz asi treba žiť pre túto chvíľu, pre tento deň, je ťažké sa rozhodnúť, čo vyhodím dnes, čo o rok, o dva. Viem len, že netreba po sebe nechávať veľa vecí, skôr tých skutkov.
Ale sa mi hovorí, ale skutek utek. Nie celkom lebo som zase z odloženého niečo vyhodila. Ešte tri razy zoberiem nejaké papiere či brožúry do ruky a bude polica prázdna.
Mala som uja - profesora dejepisu. Už nie je medzi nami, ale okrem spomienok naňho zostali po ňom aj jeho osobné "spisy" - zážitky z ciest po svete /jeho manželka robila sprievodkyňu v Čedoku/ a napr. z cesty do Japonska za synom, ktorý sa tam oženil, ako aj zážitky z jeho detstva, prežitého na dedine - všetko písané na poctivom písacom stroji ;) a s niekoľkými vrstvami kopíráku a preklepového papiera s jediným cieľom - aby to raz zostalo ako spomienka pre deti a vnúčatá... Pre nás to boli vtedy veci nevídané, neslýchané, lebo sme tu žili zavretí za železnou oponou a ako asi 10-15 ročná som si nevedela ani predstaviť, ako to v takom Japonsku môže vyzerať, napr.:

- že ten istý robotník, ktorý cez deň pracoval v Tokiu na stavbe, večer v uniforme a bielych rukavičkách robil taxikára,
- že v Šinkanzene sa sedadlá automaticky preklápajú podľa potreby v smere jazdy,
- že večer rozostavaná diaľnica bola ráno pri pohľade z okna dokončená :eek:,
- že cestou tam počas zastávky v Moskve sa dal oholiť za 5 kopejok /čo bolo lacnejšie ako u nás :)/,
- že ako deti kradli jablká vo farskej záhrade, a keď chcel preskočiť plot s jablkom v ústach, tak mu vyskočila sánka a jablko nešlo ani dnu, ani von - tak mu ho chlapci museli po kúskoch rozkrájať :---- lebo domov sa báli ísť po pomoc,
- že sa cestou do Ríma vo vlaku zoznámil s atraktívnou dámou, ktorej sa prihovoril:
"Haben Sie einen Feuer?" Na čo mu ona so šarmom sebe vlastným odvetila: "Ja, naturlich!" - a z onej dámy sa napokon vykľuľa Anča zo susednej dediny :D:), ktorá išla práve do sveta a napokon spolu tým svetom brázdili celý život - doslova i do písmena...

Sorry, že som sa tak rozpísala, ale tieto spomienky vo mne vyvolala Kvaka svojím príspevkom. Áno, je dôležité prežiť prítomnosť - nebudeš predsa sedieť za počítačom a odháňať od seba vnúčatá - teraz ma nechajte, stará mama spomína... :D

Ale tieto zápisky majú svoje neopakovateľné čaro, lebo vtedy nikto nemohol tušiť, že raz niečo z toho uvidíme na vlastné oči, že sa bude dať cestovať, že písacie stroje nahradia iné druhy techniky, atď. Ale určite by som sa potešila, keby som raz tieto zápisky, predierované a "zviazané" v obyčajnom zelenom papierovom rýchloviazači, mohla zdediť... :rolleyes::)
pepsikova
23.05.12,09:54
mimotemy... my by sme tuším aj bazár na porade mohli vytvoriť, .... možno by sme sa tých vecí rýchlejšie zbavili, keby sme vedeli, že niekomu, koho poznáme, radosť urobia ....

..no, ja zbieram plechové škatule,také, pomaľované, všelijaké, však si to videla,takže to, prosím nevyhadzovať!..mám už od aj našej Danielky,keď bola burza na face-porade...

.a jedna taká perlička..keď som začala znášať na kopu, čo mám v pláne zlikvidovať,pýtam sa exmanžela, či si z toho niečo zoberie..boli tam ešte aj svadobné dary v krabiciach (od jeho rodiny)..a on, že, toto a toto nevyhoď...no a ja- tak si to zober (býval už u priateľky)..a on-nyjeee, tu mi to nechaj...(smola, všetko je preč,a chválabohu, si ani nespomenul, žeby niečo z toho potreboval).
Oliwa
23.05.12,09:55
marha - a ja, že kde som ju už videl:D - díky oliwa. (zvláštna povaha - vie skryť emócie)
... to by ňou asi najskôr museli nejaké lomcovať... :rolleyes:
Oliwa
23.05.12,10:00
nemal som oblek a kravatu:D
len Rasi nie je Dempsey:)
... oblek by sme Ti odpustili, prežili by sme to, aj keby si mal košieľku vzadu na mašličku :D... ako v amerických filmoch... ;)
VieraPopluharova
23.05.12,10:04
Pepsi,

nahoď foto jednej pomaľovanej škatule, možno sa nájde i u nás niečo.... (pre našich milovaných chlapcov - škatula - myslím tým zberatelský kúsok a nie to čo by nasledovalo Vami komentovane):D;):D ....i tak to zbytočne vysvetľujem, pretože si na mne minimálne buchy a srska so stanom zgustnú....:---:---:---
hnedoočka
23.05.12,10:06
Pepsi,

nahoď foto jednej pomaľovanej škatule, možno sa nájde i u nás niečo.... (pre našich milovaných chlapcov - škatula - myslím tým zberatelský kúsok a nie to čo by nasledovalo Vami komentovane):D;):D ....i tak to zbytočne vysvetľujem, pretože si na mne minimálne buchy a srska so stanom zgustnú....:---:---:---

vidíš, koľkí chlapi si ťa všímajú?;):D
VieraPopluharova
23.05.12,10:26
Kašlú dnes na mňa, vrátili mi to i s úrokom.....
srska
23.05.12,10:30
Pepsi,

nahoď foto jednej pomaľovanej škatule, možno sa nájde i u nás niečo.... (pre našich milovaných chlapcov - škatula - myslím tým zberatelský kúsok a nie to čo by nasledovalo Vami komentovane):D;):D ....i tak to zbytočne vysvetľujem, pretože si na mne minimálne buchy a srska so stanom zgustnú....:---:---:---škatule sú škatule a "škatule" sú "škatule" a tu je debat o škatuliach a nie o "škatuliach" - preto sme ticho:D
Jarka 1
23.05.12,10:36
detailista
pepsikova
23.05.12,10:37
VieraPopluharova
23.05.12,10:44
....vau...:eek:...Pepsi, na tom sa utiera prach tak dobre asi ako na mojich náprstkoch, ale poteším Ťa nejaké sa nájdu aj u nás v niektorej krabici v pivnici, takže ak zašleš ss-kou adresu pošlem, ak sa Ti budu páčiť necháš si ak nie, tak ich potichu vyhodíš a ja budem mať dobrý pocit, že mi zmiznú "škatule"....:D:---:D
VieraPopluharova
23.05.12,10:45
krásne....
srska
23.05.12,10:48
no pepsi píše, že má škatule :-)))
Jarka 1
23.05.12,11:02
Bola som skontrolovať a zistila som, že aj u nás sa nájdu nejaké škatule a "škatula". Akurát sú oboje takmer na chlp rovnaké, ako má Pepsi. Takže nič.
pepsikova
23.05.12,11:21
..no, prach sa na tom utiera ukážkovo..to fakt, keď ma chytí veľká zlosť, tak ich vyligotám a potom zas nechám zapadnúť tak, že Picasso by sa vyšantil!..ale vôbec mi to nevadí, u mňa sa aj tak prach môže utierať denne..no kto by to robil?..no ak sa nájdu nejaké,budem rada...
buchač
23.05.12,11:21
Pepsi,

nahoď foto jednej pomaľovanej škatule, možno sa nájde i u nás niečo.... (pre našich milovaných chlapcov - škatula - myslím tým zberatelský kúsok a nie to čo by nasledovalo Vami komentovane):D;):D ....i tak to zbytočne vysvetľujem, pretože si na mne minimálne buchy a srska so stanom zgustnú....:---:---:---
...spomínal ma niekto , či ....???....ja len preto , že mi skoro lopata z rúk vybehla , tak sa mi čkať začalo ...:rolleyes:

vidíš, koľkí chlapi si ťa všímajú?;):D
...he ......keby len Vieroč .....:--- :D

VieraPopluharova 48 Minutes Ago #11257
Kašlú dnes na mňa, vrátili mi to i s úrokom.....

...hm ...a prečo minulý čas ???
...šak aj hádam prítomný , budúci ...a trebárs predminuloprítomnobudúci vzhľadom k okolnostiam ...

...a nekašleme ....nie je potrebné za každú cenu zadrieť do človeka .....to len do pepsi , aby z cviku nevyšla , nezakrpatela ...;):rolleyes::---:D:cool:
pepsikova
23.05.12,11:22
....vau...:eek:...Pepsi, na tom sa utiera prach tak dobre asi ako na mojich náprstkoch, ale poteším Ťa nejaké sa nájdu aj u nás v niektorej krabici v pivnici, takže ak zašleš ss-kou adresu pošlem, ak sa Ti budu páčiť necháš si ak nie, tak ich potichu vyhodíš a ja budem mať dobrý pocit, že mi zmiznú "škatule"....:D:---:D..

..Vieroč, škatule zásadne nevyhadzujem,any keby bolo rovnakých aj 10...ďakujem..pošlem..
pepsikova
23.05.12,11:24
...ty-ako zadierač si pre mňa malina...tak, po večeri...čokoládka...
Ivana Š
23.05.12,11:30
ako vás čítam už som pochopila!

prečo maminka pri upratovaní skríň kričala na mňa - to nevyhadzuj! to je ocinov svadobný oblek!

sú svoji 41 rokov
Stanislav 1975
23.05.12,11:31
Aj ja sa teším, včera sa kamarátovi narodili dvojičky: Sofinka a Sebastiánko.
Keď už, tak načo sa trocháriť :D
GRATULUJEM KAMOšOVI...:),len mi nedá podpichnúť- dnes už nejako ludia kašlú na pekné slovanské mená- Anička, Martinka,Alžbetka , Jožko, Miško a pod.- dneska to tu je už samá Sofia, Benjamín,Timur,Samirko a pod.- mne sa to nepáči moc...
Ivana Š
23.05.12,11:33
môj brat má Sofiu a Alžbetku ;)
Stanislav 1975
23.05.12,11:36
Pepsi,

nahoď foto jednej pomaľovanej škatule, možno sa nájde i u nás niečo.... (pre našich milovaných chlapcov - škatula - myslím tým zberatelský kúsok a nie to čo by nasledovalo Vami komentovane):D;):D ....i tak to zbytočne vysvetľujem, pretože si na mne minimálne buchy a srska so stanom zgustnú....:---:---:---

Vierka ,prečo by som si mal zgustnúť?:D
-či sa to niekomu páči alebo nie, ale ja som najslusnejší, najmilší, najkrajší a najobľúbenejší poraďák za posledné 4 roky...;) a mimoriadne skromný- proste TOP... a ked niekto hovorí niečo iné tak klame...:D
hnedoočka
23.05.12,11:40
fúha, kde sa v tebe nabrala toľká skromnosť? :D
Stanislav 1975
23.05.12,11:41
:-)
IVETA N
23.05.12,11:44
a niečo tu začína smrdieť:D
Ivana Š
23.05.12,11:45
to bude polievka moja, idem pomiešať , som sa tu zabudla alebo samochvála?
Ivana Š
23.05.12,11:49
polievka je v poriadku, bude to tá samochvála :)
Zdenka 0705
23.05.12,11:54
..no, prach sa na tom utiera ukážkovo..to fakt, keď ma chytí veľká zlosť, tak ich vyligotám a potom zas nechám zapadnúť tak, že Picasso by sa vyšantil!..ale vôbec mi to nevadí, u mňa sa aj tak prach môže utierať denne..no kto by to robil?..no ak sa nájdu nejaké,budem rada...
Ja síce nezbieram, ale páčia sa mi, takže aj u mňa sa nejaké nájdu :) ... nabudúce voľačo donesiem
.. a tak čiste "náhodou" , len tak, medzi nami ...;) ... staré drevené "špuľky" od nití niekto nemáte? ... aj s niťami môžu byť :D
....a ... slovenčinár by mi asi dal, ale keď cievka sa mi tam akosi nehodí....
Ivana Š
23.05.12,11:57
Ja síce nezbieram, ale páčia sa mi, takže aj u mňa sa nejaké nájdu :) ... nabudúce voľačo donesiem
.. a tak čiste "náhodou" , len tak, medzi nami ...;) ... staré drevené "špuľky" od nití niekto nemáte? ... aj s niťami môžu byť :D
....a ... slovenčinár by mi asi dal, ale keď cievka sa mi tam akosi nehodí....

http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=%C5%A1pu%C4%BEka

neboj nedá ti päťku kuk
(http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=%C5%A1pu%C4%BEka)
Zdenka 0705
23.05.12,11:58
... aká som ja dobrá :D ... oboje je správne :) .. ďakujem
buchač
23.05.12,12:01
....hej , mladý .....nepredbehuj ....som tu predsa JA a ešte srska ...či ???
pepsikova
23.05.12,12:03
...ani mne...a naši vymysleli Ajlín..no kto to bude vedieť vysloviť?..však si to diea jazyček zauzlí, kým to vysloví!...aj som ich zrušila hneď aj s takým menom!...
pepsikova
23.05.12,12:04
..ten smrad- nebude to to roztrhnuté básnické črevo, čo sem semotamo púšťa?..
Oliwa
23.05.12,12:05
..no,málo ich nemám, fakthttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s3560.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=3560)

Pohľad na tie poličky s plechovkami mi pripomenul film Babí léto. :) Spomínate si? Stella Zázvorková ako manželka Vlastimila Brodského, ktorá peniaze ukladala do plechoviek na poličku s presne určeným účelom... Až kým ich jej "ľahtikársky" manžel spolu so svojím rovnako zmýšľajúcim a nenapraviteľným kamarátom neminul... Famózny film o živote, umení starnúť, o mladosti v duši, o smrti, o tom, čo je v živote podstatné... A herecký koncert troch nezabudnuteľných hercov...

Pepsi, ak aj Ty máš v každej plechovici našetrené nejaké euráše - že díky, Broňa... ;)
Inak, medzi nami, ja mám tiež jednu peknú - z holandského kakavka, ktoré som si v minulom tisícročí kúpila v rakúskom Metre, keď ma tam môj vtedy ešte frajer zobral na "nákup" ... Viac som si vtedy dovoliť nemohla... :D Nám sa vtedy o takýchto veľkoobchodoch ani nesnívalo... A holandské kakao bolo ťažký podpultový predvianočný tovar.

Kakavko sa vypilo - škatuľka zostala. :) Pred rokmi si ju pýtali manželovi synovci - mysleli si, že je babkina... Teraz sa páči mojím deťom a už tiež prejavili záujem... Tak som im povedala, že ju raz zdedia :---... Neviem, asi dám jednému plechovicu a druhému vrchnák z nej. Rozpíliť by ju bolo škoda... :rolleyes::D
BTW, naozaj nejde o kúsok toho pomaľovaného plechu, ale o tie chvíle, ktoré sa mi s ním spájajú... Že rande v Rakúsku... :D
To si predsa už nikdy nikde nekúpim - aj keď Metro dnes stojí rovno v našom meste...
Stanislav 1975
23.05.12,12:08
Toto je darček pre Rozalku, čo som jej slúbil...;)

http://markovicova.blog.sme.sk/c/289397/nadpis.html
AlaNR
23.05.12,12:09
GRATULUJEM KAMOšOVI...:),len mi nedá podpichnúť- dnes už nejako ludia kašlú na pekné slovanské mená- Anička, Martinka,Alžbetka , Jožko, Miško a pod.- dneska to tu je už samá Sofia, Benjamín,Timur,Samirko a pod.- mne sa to nepáči moc...

Presne tak, nuž keď PánBoh dá, tak ja budem pokračovať v rodinnej tradícii a bude Ferko. Tretí v poradí. :D Alebo Števko...
A dievčatko Emília alebo Katarína.
Ale to je hudba budúcnosti... ;)
pepsikova
23.05.12,12:09
Teraz sa páči mojím deťom a už tiež prejavili záujem - že čia bude... Tak som im povedala, že ju raz zdedia... Neviem, asi dám jednému plechovicu a druhému vrchnák z nej, aby nebol hriech v rodine... Rozpíliť by ju bolo škoda... :rolleyes::D..

..ak mi napíšeš, kolko máš tých detí doma, pošlem ti, mám jednu sériu-dve hranaté a jedna okrúhla,možno by sa páčili,tak podarujem..nech sa nehádajú...zmestí sa do nich euráčov-len aby bolo...
..a ja nešetrím!..aby sa moji hadi nemuseli po mojej smrti hádať..delím fifty-fifty-fifty-teraz...
pepsikova
23.05.12,12:11
...semotamo sa aj v bazári nájdu pekné,ja aj tam nakúkam...šarkan utekal ku dverám, som mu povedala, že návštevička príde a on si, mojezlato, myslel, že si už za dvermi!...
IVETA N
23.05.12,12:11
tak dobre si vyriešila, len nepíl.....
buchač
23.05.12,12:12
Presne tak, nuž keď PánBoh dá, tak ja budem pokračovať v rodinnej tradícii a bude Ferko. Tretí v poradí. :D Alebo Števko...
A dievčatko Emília alebo Katarína.
Ale to je hudba budúcnosti... ;)
...inak si mala ...že jak ja ...:rolleyes:

1. Monika
2. Veronika
3. Dominika
4. Harmonika

...číslo 3 a 4 sa nekonali ...:---
Stanislav 1975
23.05.12,12:16
...inak si mala ...že jak ja ...:rolleyes:

1. Monika
2. Veronika
3. Dominika
4. Harmonika

...číslo 3 a 4 sa nekonali ...:---

úplná genialita, fakt všetky tri mená perfekt, aj mne sa páčia- my sme však mali na pláne keby bolo aspoň jedno dievča( čo nebolo a už ani nebude) meno Tamarka- ja som tak troška rusofil, mne sa nenormálne páčia ruské mená...
Ivana Š
23.05.12,12:17
Presne tak, nuž keď PánBoh dá, tak ja budem pokračovať v rodinnej tradícii a bude Ferko. Tretí v poradí. :D Alebo Števko...
A dievčatko Emília alebo Katarína.
Ale to je hudba budúcnosti... ;)

moji rodičia pri treťom dieťati uvažovali o mene Ľubica alebo František po ocinovi - vtedy ešte neboli tie všelijaké tie sono 3D 4D
ale brat chcel Katku :) tak bola Katka
a aby nás málo nebolo, bolo aj štvrté deťo - Ľubica
keby bola chalan, tak je Ferko sa teší že je dievča
Oliwa
23.05.12,12:43
GRATULUJEM KAMOšOVI...:),len mi nedá podpichnúť- dnes už nejako ludia kašlú na pekné slovanské mená- Anička, Martinka,Alžbetka , Jožko, Miško a pod.- dneska to tu je už samá Sofia, Benjamín,Timur,Samirko a pod.- mne sa to nepáči moc...
Ono meno ako meno, ale malo by aspoň trochu s priezviskom ladiť. Lebo niektorí rodičia páchajú na svojich deťom priam trestné činy :o... Zo života: si predstavte, že máte priezvisko Pinďjak - ono priezvisko si človek veľmi nenavyberá... Ale ak Vám k tomu do rodného listu zapíšu mená Lucas a Alex... :rolleyes:
MarcelkaT
23.05.12,12:51
Čo tak : Omar Kapusta, Šeherezáda Lakatošová, .......a je toho dosť. Minule som čítala ohľadom mien že chapec menom Winetou si v pätnástke dal zmeniť meno na Jožko, lebo sa mu posmievali. Čo tak pekné slovanské mená? Asi fakt vymreli.
Oliwa
23.05.12,12:57
Čo tak : Omar Kapusta, Šeherezáda Lakatošová, .......a je toho dosť. Minule som čítala ohľadom mien že chapec menom Winetou si v pätnástke dal zmeniť meno na Jožko, lebo sa mu posmievali. Čo tak pekné slovanské mená? Asi fakt vymreli.
Ešte u cigáňov je to "ospravedlniteľné", že sú ovplyvniteľní televíznymi postavami a postavičkami - to je ich celý svet... Aj keď je chatrč na spadnutie, ale satelit a elektrina načierno musí byť - však čo budú celé dni robiť...

To ja som nedávno v čakárni u lekára počúvala, ako cigánka stále po neposednom chlapcovi vykrikovala Pikaču :D... Mať také meno, tak mi je do plaču. :mee: Najprv som myslela, že zle počujem. A vzápätí som si spomenula na kreslenú postavičku z detských čias mojich detí, keď telku ovládali Pokémoni... :) Zrejme matka toho dieťaťa tiež ešte pozerala rozprávky...
Ivana Š
23.05.12,13:03
Ešte u cigáňov je to "ospravedlniteľné", že sú ovplyvniteľní televíznymi postavami a postavičkami... To ja som nedávno v čakárni u lekára počúvala, ako cigánka stále po neposednom chlapcovi vykrikovala Pikaču :D... Mať také meno, tak mi je do plaču. :mee: Najprv som myslela, že zle počujem. A vzápätí som si spomenula na kreslenú postavičku z detských čias mojich detí, keď telku ovládali Pokémoni... :)

si zarýmovala :)
keď som syna čakala - 1999 vtedy bežala Esmeralda
Tweety
23.05.12,13:07
A naozaj to bolo Pikaču? nie len prvé dve a posledné dve?
Oliwa
23.05.12,13:21
Ja síce nezbieram, ale páčia sa mi, takže aj u mňa sa nejaké nájdu :) ... nabudúce voľačo donesiem
.. a tak čiste "náhodou" , len tak, medzi nami ...;) ... staré drevené "špuľky" od nití niekto nemáte? ... aj s niťami môžu byť :D
....a ... slovenčinár by mi asi dal, ale keď cievka sa mi tam akosi nehodí....
...máš pravdu, cievka sa človeku v podvedomí spája skôr so zdravotníctvom - priam vidím ako sa sestrička skláňa k pacientovi a akoby nič prehodí - ták a teraz Vás zacievkujem... :D
Oliwa
23.05.12,13:25
úplná genialita, fakt všetky tri mená perfekt, aj mne sa páčia- my sme však mali na pláne keby bolo aspoň jedno dievča( čo nebolo a už ani nebude) meno Tamarka- ja som tak troška rusofil, mne sa nenormálne páčia ruské mená...
Ako rusofilovi by sa Ti hodilo priezvisko Stanislavskij :D... Stanislav Stanislavovič Stanislavskij. Tóčka. ;):)
pepsikova
23.05.12,13:35
...no, máme tu na porade motyku, čo strieľa, lopatu, čo lieta,aj lietajúce šáločky na kafu a čajík..sme bohatí ľudia!..tak posielam horalku na šírku, aby sa ušlo každému a ak by ste mali niečo lepšie ako kafu, napríklad gusta aj s dolčem, tak môžete...minuli sa zásoby...pohodu vám popoludní a nech už pršííí...
pepsikova
23.05.12,13:37
http://aktualne.atlas.sk/


...fuha!...len predchvíľou nadšenci priali našim pád lietadla- a už je to u ních...
MarcelkaT
23.05.12,13:38
Mala som spolužiaka volal sa Florián Roman, nevedeli sme ktoré je vlastné meno a ktoré priezvisko /nechcel najprv prezradiť/, tak sme ho začali volať "Dunčo", vlieklo sa celé 4 roky na strednej škole a aj potom.
misoft
23.05.12,14:09
A pretože si ju vyzula sama - nemusela platiť za odomknutie :D:D
ivuliatko
23.05.12,14:19
Ja si také mená zapisujem a potom sa na nich rehocem: z tábora poznám meno Titus Holič, k nám do školy chodil Ramzes Vajdík, teraz učím Esteru Griflíkovú, v Liptovskom Mikuláši bola krasokorčuliarka Lujza Halušková, v nejakej TV relácii v záverečných titulkoch bežal údaj "spolupracovali - Tekla Grambličková...atď.", no a zlatý klinec programu je pre mňa meno Hvezdoň Kočtúch (profesor ekonóm) :)
hnedoočka
23.05.12,14:22
fúúú.....domordovala som sa v špajzi, konečne je to ako tak poukladané, ale hlavne viem, čo nemám tento rok zavárať: marhule, broskyne, čerešne, višne, čučoriedky, černice,hrušky, duly,slivky,kápiu,uhorky,cviklu......a už si ani nespomeniem....:confused:

takže ak by som spomínala nejakú podobnú činnosť, prosím, stopnite ma.....:rolleyes:
hnedoočka
23.05.12,14:24
Ja si také mená zapisujem a potom sa na nich rehocem: z tábora poznám meno Titus Holič, k nám do školy chodil Ramzes Vajdík, teraz učím Esteru Griflíkovú, v Liptovskom Mikuláši bola krasokorčuliarka Lujza Halušková, v nejakej TV relácii v záverečných titulkoch bežal údaj "spolupracovali - Tekla Grambličková...atď.", no a zlatý klinec programu je pre mňa meno Hvezdoň Kočtúch (profesor ekonóm) :)

my sme mali chlapca, ktorý sa volal Mário Vojna....:D viete si predstaviť,akú intonáciu sme používali
ivuliatko
23.05.12,14:42
ešte som si spomenula na Esterkinho brata prváka, takže súrodenecký tandem Estera Griflíková a Gregor Griflík :) a máme šiestaka, čo sa volá Samuel Adamčík ako ten pán herec... a štvrtáčku Izabelu Pažitkovú... pred pár rokmi som mala triedu, do ktorej chodili Šimek a Sobota, aj sedeli spolu v prvej lavici :)
hnedoočka
23.05.12,14:44
na tých prvých dvoch treba jazyk polámať
ivuliatko
23.05.12,14:45
fúúú.....domordovala som sa v špajzi, konečne je to ako tak poukladané, ale hlavne viem, čo nemám tento rok zavárať: marhule, broskyne, čerešne, višne, čučoriedky, černice,hrušky, duly,slivky,kápiu,uhorky,cviklu......a už si ani nespomeniem....:confused:

takže ak by som spomínala nejakú podobnú činnosť, prosím, stopnite ma.....:rolleyes:

zajačik Duracell by ti mohol závidieť energiu :)
misoft
23.05.12,15:00
No neviem, ale toto keby sa dalo na burzu - kua - pekných pár €uráčikov by to vynieslo.
misoft
23.05.12,15:03
A ja som vosk?
buchač
23.05.12,15:08
fúúú.....domordovala som sa v špajzi, konečne je to ako tak poukladané, ale hlavne viem, čo nemám tento rok zavárať: marhule, broskyne, čerešne, višne, čučoriedky, černice,hrušky, duly,slivky,kápiu,uhorky,cviklu......a už si ani nespomeniem....:confused:

takže ak by som spomínala nejakú podobnú činnosť, prosím, stopnite ma.....:rolleyes:
...a just NIE !!!!!!!!!:cool:
misoft
23.05.12,15:10
No moje potomstvo - mená sme s mojou 3/4 vyberali a napokon to vyšlo tak, že keď napíšeme len iniciály, tak sú všetky písmenká rovnaké (u dcéry dokonca tri :D).
misoft
23.05.12,15:11
Ba ešte potlačíme :D
hubatá
23.05.12,15:13
A úplne vedľa strelia rodičia ak k priezvisku "Hrnčiar" dajú krstné meno Samir, Benjamín a podobne. Raz som stretla Ribannu Lakatošovú .......
hubatá
23.05.12,15:17
Chááááá ......
ivuliatko
23.05.12,15:25
a ak ešte niekto nevie povedať R :-)))
ivuliatko
23.05.12,15:27
bývalý sused v činžiaku sa volá Mikuláš, jeho manželka Magda a majú troch synov - Marcel, Miro a Mário :-)
pepsikova
23.05.12,15:28
...klinec na podvečer:

Muž pozerá televízor, zrazu začne kričať

......nechoooood táááám, nechod do toho kostola ty k*kot , ...nechooooood....

Miláčik čo pozeráš za film??

aaaaaaaale naše video zo svadby
hnedoočka
23.05.12,15:39
trhni si... :D
Rozalka
23.05.12,16:51
bývalý sused v činžiaku sa volá Mikuláš, jeho manželka Magda a majú troch synov - Marcel, Miro a Mário :-)
Mám známych, ona sa volá Miroslava a on - samozrejme Miroslav. ;)

Jedna moja profesorka sa volala krstným menom Hellády, priezvisko typicky slovenské, predpokladám, že ona je jediná Hellády na Slovensku, tak ho ani nemôžem uviesť. :)
kukučka
23.05.12,16:57
fúúú.....domordovala som sa v špajzi, konečne je to ako tak poukladané, ale hlavne viem, čo nemám tento rok zavárať: marhule, broskyne, čerešne, višne, čučoriedky, černice,hrušky, duly,slivky,kápiu,uhorky,cviklu......a už si ani nespomeniem....:confused:

takže ak by som spomínala nejakú podobnú činnosť, prosím, stopnite ma.....:rolleyes:

ojój, ak budeš mať v záhrade prebytky, pošleš? Rada zavarím, na výmenu pošlem grule a med
:D
ivuliatko
23.05.12,17:05
Mám známych, ona sa volá Miroslava a on - samozrejme Miroslav. ;)

Jedna moja profesorka sa volala krstným menom Hellády, priezvisko typicky slovenské, predpokladám, že ona je jediná Hellády na Slovensku, tak ho ani nemôžem uviesť. :)

Moja profesorka francúzštiny - Šarlota Faguľová :) hodila by sa do knihy Anna zo Zeleného domu :D
Liptáčik
23.05.12,17:05
Dom, o ktorom som hovorila ja, má hodnotu niekoľko miliónov starej meny. Lenže... ľahšie sa čerpajú peniažteky štátu, ako by sa siahlo na vlastné imanie. Tak toto je jedna z vecí, na ktorej sa viem pozastaviť....
AlaNR
23.05.12,17:31
ide ma klepnúť pepka a nenávidím všetko záhradné vtáctvo, čo sa vyskytuje v okolí 1000m od mojej záhrady!!!!

Zasadila som 16 plantičiek kalerábu a do rána z nich zostali iba stonky!
Všetky tie "príslušníčky najstaršieho remesla" obžrali!!!

Čo tam mám nastražiť? Zatiaľ je tam kôl s mikroténovými igelitkami, ale nemyslím si, že to pomôže...
vrrrrrrr
pepsikova
23.05.12,17:34
ide ma klepnúť pepka a nenávidím všetko záhradné vtáctvo, čo sa vyskytuje v okolí 1000m od mojej záhrady!!!!

Zasadila som 16 plantičiek kalerábu a do rána z nich zostali iba stonky!
Všetky tie "príslušníčky najstaršieho remesla" obžrali!!!

Čo tam mám nastražiť? Zatiaľ je tam kôl s mikroténovými igelitkami, ale nemyslím si, že to pomôže...
vrrrrrrr..

..moja babka mala kolíčky a na nich šnúrku a na šnúrke pouväzované tenké pásiky handričiek,záclon a kadečoho, aby sa to hýbalo, oni tie kuňvy tam potom neletia, boja sa!..
AlaNR
23.05.12,17:42
..

..moja babka mala kolíčky a na nich šnúrku a na šnúrke pouväzované tenké pásiky handričiek,záclon a kadečoho, aby sa to hýbalo, oni tie kuňvy tam potom neletia, boja sa!..

Suseda mi hovorila, že pred ňou pochodovali po chodníku... vôbec ich netankovalo, že tam na ne čapká a šicuje...
:(
pepsikova
23.05.12,18:09
...može čapkať a šicovať, kolko chce, oni reagujú len na pohyb,ako lastovice,k susedom nalietavajú v pravidelných intervaloch, lebo budujú háremy a ja mám hneď vedla balkon a na ňom visí klavír pre vietor-paličky na hrubých nitiach priviazané na drevenej tyčke,ktoré sa stále hýbu a tak ku mne neprilietnu...ráno to odfotím a priložím a fakt mám osvedčené, vsí to tam už 12 rokov...
hnedoočka
23.05.12,18:14
ojój, ak budeš mať v záhrade prebytky, pošleš? Rada zavarím, na výmenu pošlem grule a med
:D

grule mi zlatko nespomínaj, teraz len riešim, čo všetko sa z nich ešte dá uvariť, lebo ani králiky ich už nechcú, no za medík by som menila....urobíme barter ;):)

...aj fľaštičky pribalím, lebo ako sa poznám, kým mám prázdne, tak zaváram
lujza.j
23.05.12,18:20
...hajzel.....!!!!
pepsikova
23.05.12,19:01
..tak, téma o Maxíkovi je zavretá, asi sa trocha recesie niekomu videlo dosť moc,aj štátom platené kuňvy sú už zamknuté,neny tu do čoho pichnúť a tak kliknem na vypínač a padám het...ešte zostal rado s gorilou,ale aj ten možno rána nedožije...

..treba nám zúžiť obzor...žiadne zbytočné radosti, žiadne debaty, žiadne recesie,nič...Dav, zruš aj kaviareň, načo nám je káva?..a potom môžeš aj narodky, hudbu, však načo nám to je?..môžeme ísť na fejsbuk,čo tu už?..idem het..
hnedoočka
23.05.12,19:14
..tak, téma o Maxíkovi je zavretá, asi sa trocha recesie niekomu videlo dosť moc,aj štátom platené kuňvy sú už zamknuté,neny tu do čoho pichnúť a tak kliknem na vypínač a padám het...ešte zostal rado s gorilou,ale aj ten možno rána nedožije...

..treba nám zúžiť obzor...žiadne zbytočné radosti, žiadne debaty, žiadne recesie,nič...Dav, zruš aj kaviareň, načo nám je káva?..a potom môžeš aj narodky, hudbu, však načo nám to je?..môžeme ísť na fejsbuk,čo tu už?..idem het..

podotýkam, ja by som zrušila i srandičky, veď v dnešnej dobe je to skoro vlastizrada, ak sa niekto zabáva....
Stanislav 1975
23.05.12,19:16
ešte som si spomenula na Esterkinho brata prváka, takže súrodenecký tandem Estera Griflíková a Gregor Griflík :) a máme šiestaka, čo sa volá Samuel Adamčík ako ten pán herec... a štvrtáčku Izabelu Pažitkovú... pred pár rokmi som mala triedu, do ktorej chodili Šimek a Sobota, aj sedeli spolu v prvej lavici :)

Izabelu Pažítkovú som mal rád-to bola veľka pani...
Stanislav 1975
23.05.12,19:17
no nič zhasínam- zasa som kukal modré z neba a potom som moc depresívny..., idem radšej spať...,pa
trisestri
23.05.12,19:18
10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
Stanislav 1975
23.05.12,19:19
my sme mali chlapca, ktorý sa volal Mário Vojna....:D viete si predstaviť,akú intonáciu sme používali
Viem, že mi nebudete veriť ale mal som kamošku , češku a tam je normálne prvé meno Lada..., takže sa volala Lada a vydala sa za Patrika Škodu..., boh mi je svedkom že neklamem- Lada Škodová...:D
Stanislav 1975
23.05.12,19:23
:eek: prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?:eek:-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...
hnedoočka
23.05.12,19:28
:eek: prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?:eek:-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...

Stanko, to sme viacerí....:mee:
trisestri
23.05.12,19:31
slubili istoty a stopli este aj muku a cestoviny pre tych najchudobnejsich.
Stanislav 1975
23.05.12,19:32
pepsikova
23.05.12,19:32
:eek: prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?:eek:-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal.....

..lebo sa zistilo, že metla neny na vozenie a lietanie, ale na upratovanie..a tak sa upratuje...
AlaNR
23.05.12,19:34
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
Stanislav 1975
23.05.12,19:36
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
Nechaj zajace na pokoji- aj oni sú božie tvory a potrebujú obživu a vitamíny...:rolleyes:
buchač
23.05.12,19:37
:eek: prečo je téma o Maxíkovi uzavretá?:eek:-som šokovaný a zrútený a také pekno-smutné očká mal...


Stanko, to sme viacerí....:mee:

....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....
Stanislav 1975
23.05.12,19:39
....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....

Ale teraz si ma nahneval- akože to bol iba recezismus?:eek: a načo som jak blbý klikal 3 dni v kuse jak blázen , to akože zbytočne?:---
Oliwa
23.05.12,19:53
10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
...a čo národ? Umiera... :mee:
Lubaba
23.05.12,19:54
Ale teraz si ma nahneval- akože to bol iba recezismus?:eek: a načo som jak blbý klikal 3 dni v kuse jak blázen , to akože zbytočne?:---

...zase až tak strašne si toho nenaklikal, alebo žeby niekto tie tvoje hlasy odrátal:D, veď má len dvanásť hlasov:---, inak pekný psík ten Maxík...asi preto má také smutné očka...
AlaNR
23.05.12,19:55
Nechaj zajace na pokoji- aj oni sú božie tvory a potrebujú obživu a vitamíny...:rolleyes:

Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej??? :D
Oliwa
23.05.12,19:57
Viem, že mi nebudete veriť ale mal som kamošku , češku a tam je normálne prvé meno Lada..., takže sa volala Lada a vydala sa za Patrika Škodu..., boh mi je svedkom že neklamem- Lada Škodová...:D
A prečo by sme Ti neverili... Keď ja môžem mať kolegu, ktorý sa volá Audy... :) Veď aj tá princezná v tej rozprávke s Werichom sa volala Lada. ;) Mňa by len zaujímalo, aké bolo ich prvé auto... :D:D:D

Inak, za mojich študentských čias sa tradovala historka, ako si na Mlynoch dohodli dvaja rande a on sa predstavil: Buchta a ona zasa Maková... :---
Oliwa
23.05.12,20:00
Práve som sa od kamaráta poľovníka dozvedela, že kaleráb mi obžierajú zajace...
Tak zahajujem boj proti zajacom... Ale ako???? :O
Umiestni do záhrady automat na 20-korunáčky... :D:D To ich snáď odplaší... ;)
Oliwa
23.05.12,20:12
Vierka ,prečo by som si mal zgustnúť?:D
-či sa to niekomu páči alebo nie, ale ja som najslusnejší, najmilší, najkrajší a najobľúbenejší poraďák za posledné 4 roky...;) a mimoriadne skromný- proste TOP... a ked niekto hovorí niečo iné tak klame...:D
Stando, Stando, aby si Ty raz nebodaj na tú samochválu nepošiel... :) A v úmrtnom liste bude napísané: príčina smrti - samochvála... ;):D
Len by to asi ministerstvo muselo najskôr schváliť ako diagnózu - lebo neviem, či vyplatia vdovský dôchodok, ak niekto odíde na niečo, čo oficiálne neexistuje... :rolleyes:
Netrpíš Ty z detstva náhodou nejakým deficitom pochvaly? :) A takto si to tu z času na čas kompenzuješ... :D Však hovoríš, že plán plníš, riaditeľka je s Tebou spokojná, obedy Ti platí... a čo manželka, tiež? :rolleyes::---
pepsikova
23.05.12,20:21
Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej??? :D..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...
Oliwa
23.05.12,20:27
ojój, ak budeš mať v záhrade prebytky, pošleš? Rada zavarím, na výmenu pošlem grule a med
:D
Som čítala že "granule" :D a med... Asi sa mi už oči krížia...
Oliwa
23.05.12,20:29
Boží tvor? Ja do kostola nechodím, suseda áno, tak čo nejdú k nej??? :D
Ala, buď trochu objektívna :), odkiaľ to tie zajace majú vedieť...? :D:D:D
Oliwa
23.05.12,20:43
..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...
... Pepsi, obžerstvo je to ;)... A obžieranie nejakých kalerábových lístkov určite nemožno nazvať obžerstvom :D... Takže tie Alenkine zajace nepáchajú nijaký hriech...:)
misoft
23.05.12,20:44
Praga Piccolo :D:D:D
trisestri
23.05.12,20:45
sito
23.05.12,21:12
Oliwa
23.05.12,21:18
Jéj sitko, to je od Teba milé... Ale AlaNR asi už spí a sníva sa jej o zajacoch :D, tak si to pozriem namiesto nej - na dobré ráno... ;):)
AlaNR
23.05.12,21:26
..

..no, obžieranie je síce dáky hriech, ale hádam vidíš na zemi stopy po zajacoch...či visia zo vzduchu?..a ty nemáš svoju roľu oplotenú?..lebo ak nyje, nuž sa nesťažuj..čo nespadne z neba, príde po zemi a je po úrode...kaleráby nebudú...

Oplotené je, na jar som plátala diery, čo narobil psisko od 10tych susedov, a teda zaplátané boli poriadne novým pletivom... Nechápem to...
Ono to tam bolo trošku rozhrnuté, ale aj naše mačky nám "pomáhajú" v záhrade, tak to mohlo byť od nich, alebo aj od zajaca... čert ho vie...? Deň predtým som to sadila, takže aj prekopané to bolo...
Och ja nešťastný zemepán...
AlaNR
23.05.12,21:29
Sitko díky, tak som sa vyrehlila, čo už, kaleráb asi nebude...

Tak dobrú noc, zhasínam, asi už tu nikto neni, tak nech nemíňame elektriku :D
Dobrú!
buchač
23.05.12,22:21
Sitko díky, tak som sa vyrehlila, čo už, kaleráb asi nebude...

Tak dobrú noc, zhasínam, asi už tu nikto neni, tak nech nemíňame elektriku :D
Dobrú!

...povedal kto ....????
kukučka
23.05.12,22:29
jáj muj zlatý, ta tu ňe vyhodňare diktuju a aňi teľo ňe chlopi :--- :D
buchač
23.05.12,22:33
jáj moj zlatý, ta tu ňe vyhodňare diktuju a už vobec ňe chlopi :--- :D

.......jáj .......moja zlatá ...len jeden problém vidím v tom , že ja nie som východniar .....

JA som košičan .........a nám , čávom , nie hocikto zo západu môže diktovať ....;)
kukučka
23.05.12,22:42
tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať :---
Oliwa
23.05.12,22:42
....a odkedy Košice nie sú na východe?
buchač
23.05.12,22:51
Oliwa 3 Minutes Ago #11340

....a odkedy Košice nie sú na východe?

....Oliw ........niektoré veci sa proste nedajú vysvetliť .......to len na vysvetlenie ....respektíve ťažko pochopiteľné ...
Opýtaj sa Danusky ...určite Ti to vysvetlí :---...aj ona je východňarka a mala svojho času problém , dokonca nerozumela niekedy ...:rolleyes:

To je niečo podobné ako Brno v Čechách .......
buchač
23.05.12,22:55
tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať :---

...a kto ???.......poslanci , vláda , prezident ????...

...he , tí majú svoj vlastný " program "...
kukučka
23.05.12,23:07
predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament :---
buchač
23.05.12,23:13
tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať :---

predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament :---

...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...:)
pepsikova
24.05.12,02:55
..určite daj!..bolo by to iste lepšie čítanie, ako prihlúple kydy..teda, chcela som napísať - trápne poznámky..
pepsikova
24.05.12,03:03
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes...káva je na stole, čajík pre Vieroč a všetky čajíčkárky už cestuje v dušičkových hrnčekoch ,slnko pleští a zas nebude pršať,nuž, s tým nič nenarobím presne tak, ako s demokraciou,ktorú si vysvetľuje každý po svojom a podľa toho aj komentuje...slobodná vôľa platí pre každého inak..
..tak, nech vás dnes nič nenajeduje...a ak, dajte to radšej na fejsbuk,tam aspoň zopár ľudí bude účastných a poteší vás..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/bda15c1c.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-bonjour-bonne-journee.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/chatchant.gif http://img580.imageshack.us/img580/8567/9091314878802temp.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deconounours.gif...tak, krásny deň vám...a pozdrav alabutovi...
AlaNR
24.05.12,04:50
Rozmýšľam tak, že čo a či sem vôbec niečo napísať...
Ani hento nie, ani to nie. Tak asi nič... :(
BXLmiami
24.05.12,05:51
10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
Počúvaj,nefrfli toľko,lebo toľko chcete to západné zdravotníctvo,až ho dostanete.
A my budeme vzdychať ako ten Francus čo nám prednášal,citujem-niekedy som taký vyťažený,aj 10 pacientov denne vyšetrím,to si neviete predstaviť....Ak sa Ti ten lekár bude venovať pol hodinu,naozaj sa k nemu dostane možno 10 ľudí denne,to kedy sa potom dostaneš na rad?Všetko má svoje plusy aj minusy.Len ty si ešte zjavne nevyskušal ,,fungujuce"zdravotníctvo v zahraničí,ktoré na Teba asi v najbližšom čase čaká.:)
Oliwa
24.05.12,06:12
....Oliw ........niektoré veci sa proste nedajú vysvetliť .......to len na vysvetlenie ....respektíve ťažko pochopiteľné ...
Opýtaj sa Danusky ...určite Ti to vysvetlí :---...aj ona je východňarka a mala svojho času problém , dokonca nerozumela niekedy ...:rolleyes:

To je niečo podobné ako Brno v Čechách .......
No pokiaľ viem, tak Danushka má pôvod niekde v bývalej Juhoslávii, netuším presne kde, ale tak sa mi marí... A na východ ju len zavial osud... :rolleyes: Tak asi preto niekedy nerozumela. Ale už je asimilovaná a asi milovaná. Teda tie asi, ale určite, to viem určite... :)
Neviem čo sa jej mám spýtať, ale skúsim toto ;): Danushka, sú Košice na východe? Lebo minulý mesiac, keď som tam bola na služobke, tak ešte boli... :D:D:D
buchač
24.05.12,06:22
No pokiaľ viem, tak Danushka má pôvod niekde v bývalej Juhoslávii, netuším presne kde, ale tak sa mi marí... A na východ ju len zavial osud... :rolleyes: Tak asi preto niekedy nerozumela. Ale už je asimilovaná a asi milovaná. Teda tie asi, ale určite, to viem určite... :)
Neviem čo sa jej mám spýtať, ale skúsim toto ;): Danushka, sú Košice na východe? Lebo minulý mesiac, keď som tam bola na služobke, tak ešte boli... :D:D:D

...ako odpovedať ???
...po slovensky , ironicky alebo slušne ...? :rolleyes:

Takže všeliako ....;)

Pokiaľ vieš , tak trt dobre vieš ....
Nie je tajomstvom ,takže môžem povedať ...
Danuska je rodáčka z Popradu ....jej prvý manžel bol z Juhošky !!!!!!!!!!
Niekoľko rokov žila v tej Bohom skúšanej krajine....a práve vojna ( aj a aj iné ) spôsobilo , že sa vrátila na Slovensko ...
...capisci ....???????

Milovaná je teraz inak - to ale určite ...manželom , deťmi , možno aj ex ju svojím spôsobom ešte - lebo inak by mu deti nedala na pár mesiacov do tej Juhošky ....

Keďže sa poznáme osobne ...tak svojím spôsobom ju aj ja milujem ....a kto aj nie ??? :)


...a keďže nevieš , tak nerieš .....neskúšaj ....:cool:
Stanislav 1975
24.05.12,06:27
Počúvaj,nefrfli toľko,lebo toľko chcete to západné zdravotníctvo,až ho dostanete.
A my budeme vzdychať ako ten Francus čo nám prednášal,citujem-niekedy som taký vyťažený,aj 10 pacientov denne vyšetrím,to si neviete predstaviť....Ak sa Ti ten lekár bude venovať pol hodinu,naozaj sa k nemu dostane možno 10 ľudí denne,to kedy sa potom dostaneš na rad?Všetko má svoje plusy aj minusy.Len ty si ešte zjavne nevyskušal ,,fungujuce"zdravotníctvo v zahraničí,ktoré na Teba asi v najbližšom čase čaká.:)
ja moc často s BXL nesúhlasím, ale teraz má pravdu- a navyše nechcime sa dostať na zdravotníctvo aké vládne v USA...- tam je to pomaly horšie ako niekde v Malawi...
maja
24.05.12,06:31
Stanislav 1975
24.05.12,06:41
Stando, Stando, aby si Ty raz nebodaj na tú samochválu nepošiel... :) A v úmrtnom liste bude napísané: príčina smrti - samochvála... ;):D
Len by to asi ministerstvo muselo najskôr schváliť ako diagnózu - lebo neviem, či vyplatia vdovský dôchodok, ak niekto odíde na niečo, čo oficiálne neexistuje... :rolleyes:
Netrpíš Ty z detstva náhodou nejakým deficitom pochvaly? :) A takto si to tu z času na čas kompenzuješ... :D Však hovoríš, že plán plníš, riaditeľka je s Tebou spokojná, obedy Ti platí... a čo manželka, tiež? :rolleyes::---
Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...
hnedoočka
24.05.12,06:43
ale granule beriem skôr ako med... :D
buchač
24.05.12,06:44
...krutá ,tvrdá ,brutálna ,neskutočná realita..........
buchač
24.05.12,06:47
Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...

...môj Ty Bože ......:confused:


...stratený brat sa mi ozval .........čáááu bratu ....:---
VieraPopluharova
24.05.12,06:47
....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....

A mne je to ľúto:mee:, na Maxíka sa klikalo pekne, mal presne definované miesta;), kde sa dá kliknúť a vôbec, bola i zábava:D zaujímalo by ma kto to stopol....:mad:
buchač
24.05.12,06:48
VIEM ....ale nepoviem ......mám na saláme ....
VieraPopluharova
24.05.12,06:49
No musím uznať, že je slušný....
srska
24.05.12,06:50
.......jáj .......moja zlatá ...len jeden problém vidím v tom , že ja nie som východniar .....

JA som košičan .........a nám , čávom , nie hocikto zo západu môže diktovať ....;)buchy, a to si v svojom živote nepočul, že horňáci aj vyhodňare sú všetci od senca hore aj vpravo? :D to vravia tí ortodoxní z ba:D
hnedoočka
24.05.12,06:52
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...:) čas :02:13


predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament :--- čas : 02:07

a ja že prečo som som sa v noci zobudila...to nemáte spania, háááá ? :rolleyes:

a keď už klábosíte , tak prosím tichšie a nebuďte poctivo spiacich....:D
...a svetlo , prosím, len tlmené!!!:cool:

ináč mi praskol môj obľúbený pohár na kávu...dostala som ho na plese, ktorý usporiadala saleziánska mládež....bol úžasne namaľovaný , krásne srdiečka a zlatým písmom vypísané: láska je trpezlivá

hm....láska zrejme hej, len môjmu poháru asi pretiekla trpezlivosť, že do neho lejem stále vriacu vodu....:confused:
VieraPopluharova
24.05.12,06:53
Pepsi, diky, dnes som prispala,ale našla som....
buchač
24.05.12,06:54
buchy, a to si v svojom živote nepočul, že horňáci aj vyhodňare sú všetci od senca hore aj vpravo? :D to vravia tí ortodoxní z ba:D
...veď práve ....

...a preto sa čudujú , nechápu pochopiteľné na počudovanie ........kua , že podľa toho porekadla ???
hnedoočka
24.05.12,06:56
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...:)


...veď práve ....

...a preto sa čudujú , nechápu pochopiteľné na počudovanie ........kua , že podľa toho porekadla ???

hlavne, čo nevedia je, že keby sa všetci východniari z Blavy stiahli, tak na nich nemá kto robiť :D
BXLmiami
24.05.12,06:57
ja moc často s BXL nesúhlasím, ale teraz má pravdu- a navyše nechcime sa dostať na zdravotníctvo aké vládne v USA...- tam je to pomaly horšie ako niekde v Malawi...
Ale tak nie je to také zlé,pohotovosť dostaneš.
Len ja sa bavím na pravidlách,ktoré sú tam uplne presne definované,napriklad toto-po pôrode sekciou máš nárok na neviemktorú poisťovnu 48 hod.Takže ked ťa rodia o 2,00 v noci,no tak domov o 48 hodin.Môžeš síce zostať,ale za vlastné a nie dlho.A nikto nerieši,ako sa s tým dieťaťom o 2,000 v noci domov dostaneš,či máš niekoho doma,ved si prakticky 48 hodiek po operácii atd atd.To nie je starosť zdravotníctva.
Penťakom by sme mali postaviť okolo USA ostnatý plot,aby to neodkukali.
srska
24.05.12,06:59
hlavne, čo nevedia je, že keby sa všetci východniari z Blavy stiahli, tak na nich nemá kto robiť :Dto nevedeli ani v prahe, ostrave, ... v hlavne v minulom storočí a nevedia to ani tí v gb;)
hnedoočka
24.05.12,06:59
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...:)


Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...

že koniec koncov - dobré sa samo chváli :D

ale ak si spokojňučký, tak to je suprovno :) a s buchym by ste si rozumeli...:D
Oliwa
24.05.12,07:00
...ako odpovedať ???
...po slovensky , ironicky alebo slušne ...? :rolleyes:

Takže všeliako ....;)

Pokiaľ vieš , tak trt dobre vieš ....
Nie je tajomstvom ,takže môžem povedať ...
Danuska je rodáčka z Popradu ....jej prvý manžel bol z Juhošky !!!!!!!!!!
Niekoľko rokov žila v tej Bohom skúšanej krajine....a práve vojna ( aj a aj iné ) spôsobilo , že sa vrátila na Slovensko ...
...capisci ....???????

Milovaná je teraz inak - to ale určite ...manželom , deťmi , možno aj ex ju svojím spôsobom ešte - lebo inak by mu deti nedala na pár mesiacov do tej Juhošky ....

Keďže sa poznáme osobne ...tak svojím spôsobom ju aj ja milujem ....a kto aj nie ??? :)


...a keďže nevieš , tak nerieš .....neskúšaj ....:cool:
Buchy, buchy, netvrdila som, že viem ;), zle si prečítal, capisci....???????
Hlavná vec, že Ty všetko vieš :---... Hotový major Terazky... :D:D:D
A pýtala som sa Danushky, nie Teba... :) Tak nerieš, neskúšaj...:cool:
Ivana Š
24.05.12,07:01
klient mi volal, že mu zo sociálnej poisťovne prišli platiť penále... cca 100 éčiek
rozhorčený, že prečo

no lebo si debil neplatil načas!!! som mala na jazyku

ale diplomatickejšie som mu vysvetlila, že sú to penále za oneskorené platby
lebo za rok 2011 platil 2x - za obdobia 01/06 a 07/11 tak si socpoist vyrátala penále
VieraPopluharova
24.05.12,07:01
Pekný deň všetkým,

vidím, že je tu bez prestania veselo.....čo sa mi veľmi páči....a na základe rozprúdenej debaty či Košice sú na východe, alebo kto je vychodniar, som začala rozmýšľať:eek:, čo sa mi často nestáva:D.....čo som ja:rolleyes:....babka,dedko .....Morava......druhá babka Rakúsko dedko Amerika.....dosťahovaný do Svätého Jura...krstná mama Kanada....sesternica Košice.....ja narod. V Bratislave,6 rokov Svätý Jur, potom Pezinok....kam vlastne patrím.....:confused::confused::confused: ....ku.ňa zabudla som teta Čechy-Tábor....
buchač
24.05.12,07:01
Nenapovídej ...................
hnedoočka
24.05.12,07:04
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...:)


Pekný deň všetkým,

vidím, že je tu bez prestania veselo.....čo sa mi veľmi páči....a na základe rozprúdenej debaty či Košice sú na východe, alebo kto je vychodniar, som začala rozmýšľať:eek:, čo sa mi často nestáva:D.....čo som ja:rolleyes:....babka,dedko .....Morava......druhá babka Rakúsko dedko Amerika.....dosťahovaný do Svätého Jura...krstná mama Kanada....sesternica Košice.....ja narod. V Bratislave,6 rokov Svätý Jur, potom Pezinok....kam vlastne patrím.....:confused::confused::confused:

jáj, moja....dobré ránko! dúfam že sme ťa nezobudili....
a že kam patríš?:confused: no predsa medzi nás! :D
srska
24.05.12,07:04
Pekný deň všetkým,

vidím, že je tu bez prestania veselo.....čo sa mi veľmi páči....a na základe rozprúdenej debaty či Košice sú na východe, alebo kto je vychodniar, som začala rozmýšľať:eek:, čo sa mi často nestáva:D.....čo som ja:rolleyes:....babka,dedko .....Morava......druhá babka Rakúsko dedko Amerika.....dosťahovaný do Svätého Jura...krstná mama Kanada....sesternica Košice.....ja narod. V Bratislave,6 rokov Svätý Jur, potom Pezinok....kam vlastne patrím.....:confused::confused::confused:tam, kde sa cítiš dobre. ale aspoň máš dobre premiešané gény - budeš dlho na porade:D
hnedoočka
24.05.12,07:04
a čo sa mi tam šturil buchy? ten musí byť všade? :D
VieraPopluharova
24.05.12,07:05
Ešte chvíľku o tom píš, 100 x ich upozorníš na termín a 100x ....škoda sa rozčulovať...
Stanislav 1975
24.05.12,07:05
...ako odpovedať ???
...po slovensky , ironicky alebo slušne ...? :rolleyes:

Takže všeliako ....;)

Pokiaľ vieš , tak trt dobre vieš ....
Nie je tajomstvom ,takže môžem povedať ...
Danuska je rodáčka z Popradu ....jej prvý manžel bol z Juhošky !!!!!!!!!!
Niekoľko rokov žila v tej Bohom skúšanej krajine....a práve vojna ( aj a aj iné ) spôsobilo , že sa vrátila na Slovensko ...
...capisci ....???????

Milovaná je teraz inak - to ale určite ...manželom , deťmi , možno aj ex ju svojím spôsobom ešte - lebo inak by mu deti nedala na pár mesiacov do tej Juhošky ....

Keďže sa poznáme osobne ...tak svojím spôsobom ju aj ja milujem ....a kto aj nie ??? :)


...a keďže nevieš , tak nerieš .....neskúšaj ....:cool:

čo sa týka danušky, keď už je debata- ked som sa prihásil sem na poradu, tak viacmenej človek najskor súdi ľudí podľa prvého pohladu- v niektorých som sa potom sklamal, niektorí ma naopak potešili a niektorí ostali na tom čo som si o nich myslel od prvého pohľadu- ale práve v danuške som sa asi najviac mýlil- priznám sa, zo začiatku som ju moc nemusel, nemal som moc dobrých slov na ňu- ale ako som ju bližšie spoznával, tak som názor na ňu zmenil a to dosť rapídne- takže v danuške som sa tu zo všetkých najviac mýlil- a nakoniec som zistil, že je to perfektná žena i ked na začiatku som si myslel o nej niečo iné...
Dúfam, že sa s nou niekedy stretnem, aj s buchym aj s ostatným východniarským krídlom Porady- ja sa celkom rád stretávam, ja moc túto virtualitu nemusím a poznám vela poraďákov osobne, s ktorými občas vybehneme aj na obed-takže ja mám radšej osobné stretka- niektorí moje pozvanie odmietli na stretko ale veľká vačšina nie- ale okrem 2 osob z porady sa viem stretnúť a porozprávať s každým odtialto...
buchač
24.05.12,07:05
Pekný deň všetkým,

....kam vlastne patrím.....

...ja momentálne idem k svojej priateľke , sama je na dvorčeku , už je jej smutno - určite ........trochu sexu nezaškodí ....:rolleyes:
hnedoočka
24.05.12,07:09
...ja momentálne idem k svojej priateľke , sama je na dvorčeku , už je jej smutno - určite ........trochu sexu nezaškodí ....:rolleyes:

a ja že ideš lopatovať, nie sexovať....:D pozdravujeme priateľku, nech ťa poriadne domorduje ;)
VieraPopluharova
24.05.12,07:11
čo sa týka danušky, keď už je debata- ked som sa prihásil sem na poradu, tak viacmenej človek najskor súdi ľudí podľa prvého pohladu- v niektorých som sa potom sklamal, niektorí ma naopak potešili a niektorí ostali na tom čo som si o nich myslel od prvého pohľadu- ale práve v danuške som sa asi najviac mýlil- priznám sa, zo začiatku som ju moc nemusel, nemal som moc dobrých slov na ňu- ale ako som ju bližšie spoznával, tak som názor na ňu zmenil a to dosť rapídne- takže v danuške som sa tu zo všetkých najviac mýlil- a nakoniec som zistil, že je to perfektná žena i ked na začiatku som si myslel o nej niečo iné...
Dúfam, že sa s nou niekedy stretnem, aj s buchym aj s ostatným východniarským krídlom Porady- ja sa celkom rád stretávam, ja moc túto virtualitu nemusím a poznám vela poraďákov osobne, s ktorými občas vybehneme aj na obed-takže ja mám radšej osobné stretka- niektorí moje pozvanie odmietli na stretko ale veľká vačšina nie- ale okrem 2 osob z porady sa viem stretnúť a porozprávať s každým odtialto...

Stanko,

plne s Tebou súhlasím, ja by som bola od prvého momentu tu na porade buchyho najradšej zavraždila :mad::mad::mad:(sorry buchy, že som taka úprimná) no neskôr, keď som ho spoznala som zistila, že je to správny chlap, so zdravým rozumom ;)(čo býva pri takých povolaniach ako má buchy) svetlá výnimka:--- a hlavne správnym humorom a nebojí sa vystreliť si aj zo seba, ale čo si najviac vážim, že ak niečo sľúbi tak to dodrží:), mala som tú česť sa o tom presvedčiť....a teraz dúfam, že nebudeš spávať hore nosom....radšej niečim iným....:D:---:---:D
Stanislav 1975
24.05.12,07:11
...ja momentálne idem k svojej priateľke , sama je na dvorčeku , už je jej smutno - určite ........trochu sexu nezaškodí ....:rolleyes:

počkaj ako to je- však ty máš manželku predsa- z tesca, čo ako to je? :confused:
:rolleyes:
VieraPopluharova
24.05.12,07:13
Stanko,

on ide za lopatou a ide makať - makačenko ....:D:---:D
hnedoočka
24.05.12,07:14
to mi povídej, ako sme sa na začiatku pochytili....a naveľa bude, to si píš...:D
VieraPopluharova
24.05.12,07:14
Vďaka....už viem...len občas mám dlhšie vedenie....
Stanislav 1975
24.05.12,07:17
Stanko,

plne s Tebou súhlasím, ja by som bola od prvého momentu tu na porade buchyho najradšej zavraždila :mad::mad::mad:(sorry buchy, že som taka úprimná) no neskôr, keď som ho spoznala som zistila, že je to správny chlap, so zdravým rozumom ;)(čo býva pri takých povolaniach ako má buchy) svetlá výnimka:--- a hlavne správnym humorom a nebojí sa vystreliť si aj zo seba, ale čo si najviac vážim, že ak niečo sľúbi tak to dodrží:), mala som tú česť sa o tom presvedčiť....a teraz dúfam, že nebudeš spávať hore nosom....radšej niečim iným....:D:---:---:D

počkaj , hm k tomu povolaniu- ja keď som bol na vojne,tak by som ich tam všetkých povraždil asi tých majorov a pod., ale potom som sa s pár dal dokopy a zistil som ako to je- oni sú úplne normálni ľudia, len sa mi zdá akoby všetci v kasárnach hrali divadlo- úplne iní boli v kasárňach a úplne iní večer v šenku pri pive- akože to bol obrat jak hovado...- ja som až nechápal v kasárňach úplny že povieš si aký blbí a večer v šenku- však to je normálny človek- podla mňa 90% z nich robila v kasárňach len divadlo a hrali sa tak ako aj my sme sa hrali na vojakov...
VieraPopluharova
24.05.12,07:19
Ty buchy,

dúfam, že ak som klikla v téme Maxík, že s ňou súhlasím, že som neprispela k uzatvoreniu .....či.....to by ma mrzelo......ale,že fak naozaj vážne, bez srandy...lebo ja sa už nevyznám v tých uzatváraniach....
hnedoočka
24.05.12,07:21
:D ty máš príbuzného elektrikára?
Jarka 1
24.05.12,07:21
Vierka netráp sa, buchy už iste sexuje a je mu dobre.
Stanislav 1975
24.05.12,07:22
Ty buchy,

dúfam, že ak som klikla v téme Maxík, že s ňou súhlasím, že som neprispela k uzatvoreniu .....či.....to by ma mrzelo......ale,že fak naozaj vážne, bez srandy...lebo ja sa už nevyznám v tých uzatváraniach....

o Maxíkovi už len v dobrom... , už tu nieje medzi nami...:mee:R.I.P. Poraďackému Maxíkovi...:D
hnedoočka
24.05.12,07:23
Ty buchy,

dúfam, že ak som klikla v téme Maxík, že s ňou súhlasím, že som neprispela k uzatvoreniu .....či.....to by ma mrzelo......ale,že fak naozaj vážne, bez srandy...lebo ja sa už nevyznám v tých uzatváraniach....

nezúfaj, tretia osoba bola niekto iný, nie ty......:)
však ju za to Maxík pohryzie, dohodli sme sa....;)
Stanislav 1975
24.05.12,07:23
Ty buchy,

dúfam, že ak som klikla v téme Maxík, že s ňou súhlasím, že som neprispela k uzatvoreniu .....či.....to by ma mrzelo......ale,že fak naozaj vážne, bez srandy...lebo ja sa už nevyznám v tých uzatváraniach....

nie súhlasom neuzatváraš- iba vyriešeným...-takže buď Vierka kludná...
hnedoočka
24.05.12,07:25
prezradíte mi, ako odstrániť buchača? :D
Oliwa
24.05.12,07:25
Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...
Ako hovorila jedna starenka, keď sa jej pýtali na recept na šťastné manželstvo: Muža nikdy neprechváliš... :D:D:D Parafrázovaný výrok šitý na mieru by znel: Stanka nikdy neprechváliš... :) Alebo ako by povedal Spišiak: člen Porady sa rád samo-pochválil...:--- Je to síce lepšie, ako vytiahnuť samo-pal, alebo devinu či iný kvér, s ktorým sa zasa rád chváli buch... :rolleyes: Ty si oproti nemu taký neškodný pacifista... :) Tak nech Ti to dlho vydrží - tie úspechy, aj tie dôvody... ;)
VieraPopluharova
24.05.12,07:25
Uff, to som si vydýchla.....dik za utešenie...pekný deň...
VieraPopluharova
24.05.12,07:25
Vďaka, mrzelo by ma to.....
Stanislav 1975
24.05.12,07:28
Ako hovorila jedna starenka, keď sa jej pýtali na recept na šťastné manželstvo: Muža nikdy neprechváliš... :D:D:D Parafrázovaný výrok šitý na mieru by znel: Stanka nikdy neprechváliš... :) Alebo ako by povedal Spišiak: člen Porady sa rád samo-pochválil...:--- Je to síce lepšie, ako vytiahnuť samo-pal, alebo devinu či iný kvér, s ktorým sa zasa rád chváli buch... :rolleyes: Ty si oproti nemu taký neškodný pacifista... :) Tak nech Ti to dlho vydrží - tie úspechy, aj tie dôvody... ;)
Oliwka, ja neviem ale ty máš stále nejaký problém so mnou-stále ma len riešiš, čo a jak, špekuluješ - ja ti nevím teda- ako keby som bol nejaký hlavolam -pomaly asi vieš o mne viac ako viem ja o sebe sám...:D
VieraPopluharova
24.05.12,07:39
Oliwka, ja neviem ale ty máš stále nejaký problém so mnou-stále ma len riešiš, čo a jak, špekuluješ - ja ti nevím teda- ako keby som bol nejaký hlavolam -pomaly asi vieš o mne viac ako viem ja o sebe sám...:D

Stanko,

možno Oliwka, to naschvál, vieš, aby si si ju všimol;)....ako sa to hovorí....co se škádlivá,to se rado míva:)...možno vzniká nový vzťah na Porade:Dako buchy s Pepsi..... a Ty to nie a nie pochopiť....:D:---:D
Stanislav 1975
24.05.12,07:42
Stanko,

možno Oliwka, to naschvál, vieš, aby si si ju všimol;)....ako sa to hovorí....co se škádlivá,to se rado míva:)...možno vzniká nový vzťah na Porade:Dako buchy s Pepsi..... a Ty to nie a nie pochopiť....:D:---:D
Vierka, nad tým som aj ja už rozmýšľal...:)
-možno že máš aj pravdu...
danushka
24.05.12,07:44
...ako odpovedať ???
...po slovensky , ironicky alebo slušne ...? :rolleyes:

Takže všeliako ....;)

Pokiaľ vieš , tak trt dobre vieš ....
Nie je tajomstvom ,takže môžem povedať ...
Danuska je rodáčka z Popradu ....jej prvý manžel bol z Juhošky !!!!!!!!!!
Niekoľko rokov žila v tej Bohom skúšanej krajine....a práve vojna ( aj a aj iné ) spôsobilo , že sa vrátila na Slovensko ...
...capisci ....???????

Milovaná je teraz inak - to ale určite ...manželom , deťmi , možno aj ex ju svojím spôsobom ešte - lebo inak by mu deti nedala na pár mesiacov do tej Juhošky ....

Keďže sa poznáme osobne ...tak svojím spôsobom ju aj ja milujem ....a kto aj nie ??? :)


...a keďže nevieš , tak nerieš .....neskúšaj ....:cool:

Práve som zistila, že zhruba od 9tej sa tu o mne točí! :D
Nechceli by sta aj mňa do diskusie prizvať?;)

Juro, ty ma miluješ?:eek:

Zbláznil si sa, zavesiť tu takto vyznanie? Však nás do rečí dostaneš!!!:rolleyes:
Tweety
24.05.12,07:46
Zbláznil si sa, zavesiť tu takto vyznanie? Však nás do rečí dostaneš!!!:rolleyes:
Danuš, veď aspoň bude sranda, koho baví čítať furt len o celevriťách.:--- A budeme to vedieť prví...
Oliwa
24.05.12,07:54
Stanko,

možno Oliwka, to naschvál, vieš, aby si si ju všimol;)....ako sa to hovorí....co se škádlivá,to se rado míva:)...možno vzniká nový vzťah na Porade:Dako buchy s Pepsi..... a Ty to nie a nie pochopiť....:D:---:D
Vierka, len pre Tvoju informáciu - ešte som sa na Porade poriadne ani nezaregistrovala, a prvá SS bola tuto od Stanislava... zisťoval, že kto som, čo som :D... Takže nie je čo riešiť... ;):) My vieme, že vieme, čo vieme - netuším, prečo je zrazu na mňa taký alergický... Asi je sezóna... :---
Howgh! :)
danushka
24.05.12,07:56
Ešte odpoveď pre Oliwku...
Či som Košičanka, či čo to vlastne som...

SLOVANKA som!
Doma som odmalička počúvala goralštinu, potom na juh ma čerti odniesli, odvtedy doma sa slovensky a srbsky rozprávalo. Srbština je pre moje deti druhý materinský jazyk.
Som otvorená akémukoľvek jazyku a od minulého týždňa som trojnásobnou matkou. S manželom sme si vzali k sebe malého cigánčeka, našu čokoládku a nebránim sa ani rómštine.
Čiže sa začnem učiť ďaľší jazyk, aby som ho svoje dieťa naučila. :)
VieraPopluharova
24.05.12,07:56
Oliwka,

možno to je alergia, alebo láska, veď je máj a máj je lásky čas......
danushka
24.05.12,07:58
Stanko si jednoducho na Teba ešte nezvykol. Na mňa si zvykal 4 roky skoro :D
VieraPopluharova
24.05.12,07:59
Ešte odpoveď pre Oliwku...
Či som Košičanka, či čo to vlastne som...

SLOVANKA som!
Doma som odmalička počúvala goralštinu, potom na juh ma čerti odniesli, odvtedy doma sa slovensky a srbsky rozprávalo. Srbština je pre moje deti druhý materinský jazyk.
Som otvorená akémukoľvek jazyku a od minulého týždňa som trojnásobnou matkou. S manželom sme si vzali k sebe malého cigánčeka, našu čokoládku a nebránim sa ani rómštine.
Čiže sa začnem učiť ďaľší jazyk, aby som ho svoje dieťa naučila. :)

Danushka,

som rada, že Ťa po dlhšom čase zasa vidím na scéne....gratulujem k novému prírastku....no to Ťa až vyznanie Juraja muselo priviesť, medzi nás....(žartujem,viem,že máš toho veľa)no vážne sa teším, že si tu....
alaya1
24.05.12,07:59
zelam vela, vela nadrernych chvil s novym babatkom.
Stanislav 1975
24.05.12,08:00
Práve som zistila, že zhruba od 9tej sa tu o mne točí! :D
Nechceli by sta aj mňa do diskusie prizvať?;)

Juro, ty ma miluješ?:eek:

Zbláznil si sa, zavesiť tu takto vyznanie? Však nás do rečí dostaneš!!!:rolleyes:
Danuš, darmo sa tešíš...:D
-nemyslím si, že by si mala akúkolvek šancu u buchyho:D-totiž je tu Pepsiková a to je veľmi tažká sokyňa- asi by si nemala šancu...
trisestri
24.05.12,08:03
konecne poprsalo a este by mohlo a dufam ze aj poprsi
danushka
24.05.12,08:04
Ďakujem :)...bábätko má už 18 mesiacov a bolo u nás v profi rodine, neodolali sme, chémia bola silná, rozbila naše atómy a vznikla z toho láska. :)
danushka
24.05.12,08:06
Danuš, darmo sa tešíš...:D
-nemyslím si, že by si mala akúkolvek šancu u buchyho:D-totiž je tu Pepsiková a to je veľmi tažká sokyňa- asi by si nemala šancu...

Náhodou, s Jurkom sme my ešte taniere po sebe nehádzali! :D

A teraz som v pomykove, asi to nie to pravé orechové. :D :D :D
Stanislav 1975
24.05.12,08:09
Náhodou, s Jurkom sme my ešte taniere po sebe nehádzali! :D

A teraz som v pomykove, asi to nie to pravé orechové. :D :D :D
ale podla mňa sa oni majú radi- a to že sa niekedy pochytia je len taká finta , aby sme to neprekukli...:D
-len akože, chňápeš?:D
Stanislav 1975
24.05.12,08:09
konecne poprsalo a este by mohlo a dufam ze aj poprsi
a ešte k tomu je aj teplo- mali by byť hríbiky...
buchač
24.05.12,08:09
...ja momentálne idem k svojej priateľke , sama je na dvorčeku , už je jej smutno - určite ........trochu sexu nezaškodí ....:rolleyes:


a ja že ideš lopatovať, nie sexovať....:D pozdravujeme priateľku, nech ťa poriadne domorduje ;)

...že ako sa to vraví ???

Keď Boh dá , aj motyka vystrelí ...

Jedno číslo ( s tou lopatou ) by som už mal za sebou ...potvora , nedá pokoja ....furt otravuje ....
buchač
24.05.12,08:11
...Hypernova .........bejvávalo ....dirimu zašibalo , dostala ( a nie sama ) kopačky ...
buchač
24.05.12,08:13
hnedoočka 45 Minutes Ago #11359

prezradíte mi, ako odstrániť buchača? :D


.........a kua .................................................: eek:

...ja sa viem aj sám...

...stačí povedať ...


Doplnenie :

....... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif...a kua , netrafil som sa ....
VieraPopluharova
24.05.12,08:14
Juri, nesťažuj sa, veď Ty to rád....
kukučka
24.05.12,08:18
a ja vás zdravím od Dunaja až k strmým štítom Tatier, kde nedávno "žimni chlopi" nasnežili, pár dní sa oteplilo - aby zas bol vetrisko a konečne včera dážď
Oliwa
24.05.12,08:32
a ja vás zdravím od Dunaja až k strmým štítom Tatier, kde nedávno "žimni chlopi" nasnežili, pár dní sa oteplilo - aby zas bol vetrisko a konečne včera dážď
Od Dunaja k strmým štítom Tatier,
kde sa v zime, v lete belie sneh -
horia ohne pionierskych vatier,
ozýva sa šťastný spev a smiech...

My sme deti slobodného kraja /raja? :rolleyes:/
pod červenou hviezdou zrodené /zronené? :mee:/,
kol hrdla nám ako plameň žiaria
pionierske šatky červené....

Prečo si človek zapamätá práve takéto hovadiny? :) Som netušila, že si to pamätám :eek:, ale Kukučka mi na to práve asi klikla ;)... Neviete, ako sa to dá vymazať, alebo aspoň uložiť do archívu medzi "neužitočné"? :rolleyes::D
hnedoočka
24.05.12,08:34
Vierka , on sa vlastne medzi riadkami chváli :D
hnedoočka
24.05.12,08:38
...že ako sa to vraví ???

Keď Boh dá , aj motyka vystrelí ...

Jedno číslo ( s tou lopatou ) by som už mal za sebou ...potvora , nedá pokoja ....furt otravuje ....

aby si si nemyslel, že závidím, tak ja sa práve realizujem s vysávačom....:D
Hansa
24.05.12,08:41
-jáááááj, ľudkovia moji, preruším túto Vašu debatu. Musím sa smiať nad mojím "dobrým" kolegom. On je taký prajný voči mne. :D
Keďže firma ide "pomaličky dolu vodou a mení smer podnikania", môj kolega mi radí aby som predbehla nášho šéfa a našla si inú prácu.
Vychádza mi z toho len jedno: že by sa mu ušlo troj-mesačné odstupné /tomuto môjmu "dobrému" kolegovi/.
Ja mám tiež rada peniažky. Veď, kde nič nieje, ani čert neberie, či....?!
hnedoočka
24.05.12,08:59
-jáááááj, ľudkovia moji, preruším túto Vašu debatu. Musím sa smiať nad mojím "dobrým" kolegom. On je taký prajný voči mne. :D
Keďže firma ide "pomaličky dolu vodou a mení smer podnikania", môj kolega mi radí aby som predbehla nášho šéfa a našla si inú prácu.
Vychádza mi z toho len jedno: že by sa mu ušlo troj-mesačné odstupné /tomuto môjmu "dobrému" kolegovi/.
Ja mám tiež rada peniažky. Veď, kde nič nieje, ani čert neberie, či....?!

...len aby potom bolo z čoho vyplatiť...krutá realita dnešných dní:(
evuš
24.05.12,09:04
..Vieročka, SI ZABILA klinec po hlavičke !!!! Bez Teba, Pepsi, Buch a Standa a ešte pár ľudí som tu dávno neni
evuš
24.05.12,09:10
Od Dunaja k strmým štítom Tatier,
kde sa v zime, v lete belie sneh -
horia ohne pionierskych vatier,
ozýva sa šťastný spev a smiech...

My sme deti slobodného kraja /raja? :rolleyes:/
pod červenou hviezdou zrodené /zronené? :mee:/,
kol hrdla nám ako plameň žiaria
pionierske šatky červené....

Prečo si človek zapamätá práve takéto hovadiny? :) Som netušila, že si to pamätám :eek:, ale Kukučka mi na to práve asi klikla ;)... Neviete, ako sa to dá vymazať, alebo aspoň uložiť do archívu medzi "neužitočné"? :rolleyes::D

Oliw, neblázni, kvôli takýmto kravinám sa oplatí žiť - spomienky nám nikto nevezme !!!! ;)
Tweety
24.05.12,09:14
Danuš, teda, skáňam sa pred takým ušľachtilým činom.
srska
24.05.12,09:15
Oliw, neblázni, kvôli takýmto kravinám sa oplatí žiť - spomienky nám nikto nevezme !!!! ;)ta ňe? napr. cvernové punčocháče a papierové zástavky:)
Kvaka
24.05.12,09:17
ta ňe? napr. cvernové punčocháče a papierové zástavky:)
No a neboli tie cvernové lepšie? Tie dnešné mám problém vnukovi obliecť, už ani nehovorím o cene.
kukučka
24.05.12,09:23
hádanka: kto si ešte pamätá, ako sa merala potrebná veľkosť? :D
srska
24.05.12,09:24
No a neboli tie cvernové lepšie? Tie dnešné mám problém vnukovi obliecť, už ani nehovorím o cene.ja som ich strašne nerád nosil - ale radšej tie ako spoďáre - tie som nosil len na vojne:D
srska
24.05.12,09:25
hádanka: kto si ešte pamätá, ako sa merala potrebná veľkosť? :Dpodľa nohy (chodidla)?
Tweety
24.05.12,09:26
hádanka: kto si ešte pamätá, ako sa merala potrebná veľkosť? :D
a čoho?:--- Lebo to nie je jedno.
srska
24.05.12,09:27
a čoho?:--- Lebo to nie je jedno.totalitné, cvernové punčocháče