lujza.j
01.06.12,16:47
Duški.....Dudko....;)nevieš prečo mi nejde jojHD a miesto jojPLUS HD mám NovaSport HD?:eek: díkes
Lubica3
01.06.12,15:23
včera mi prišiel mail, že rozširujú ponuku športových kanálov o Nova sport a ešte niečo, takže to bude tým......
wagner
01.06.12,15:53
Dnes som bola na krv v PD a potešilo ma, že som kúpila postrek na zemiaky proti pliesni. Lebo u nás povedali, že vraj sa už nevyrába.Potom do práce zaniesť výkaz a domov na otočku pre zdravotnú kartu, lebo som musela ísť k lekárovi. Strááááááááášne ma bolelo ucho. A ujo doktor mi povedal, že mám zápal a napísal mi tóoooooooooooľko liekov, že zase som zaplatila ďaľších 15 € za lieky:(. To je od 15.mája už pomaly 150€ za lieky.Ujo doktor ma poslal do postele - vraj teplý čaj a ležať. Lenže najprv som musela nakŕmiť stádo, potom seba a ľahla som si v obývačke. Vstala som po dvoch hodinách, unavená ako aj predtým. Ale bolo treba poliať fóliovník - paprike je jedno či mám alebo nemám zápal.:mad: A v pondelok zas do PD k lekárovi, vo štvrtok zase u nás. A potom sa čudujem, že na nič nemám čas, keď dva dni v týždni strávim u lekárov:confused:
Zitulda
01.06.12,15:57
skoré uzdravenie Ti želám a práca na záhrade...tú daj niekomu inému teraz:) dívaj sa na svoje zdravie, je dôležitejšie ako čokoľvek:)
pepsikova
01.06.12,16:42
...dnes som chytila len jedného...nebola som tu chvíľu...http://www.porada.sk/member.php?u=272725


...fajn večer vám...
pepsikova
01.06.12,16:51
lujza.j
01.06.12,17:51
korela
01.06.12,18:08
Včera v noci bol na ČT rozhovor s http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Hilsk%C3%BD.
Preložil do češtiny celého Shakespeara. Keď skončil, dostal absťák.
Už má nové plány.
misoft
01.06.12,18:29
Duški.....Dudko....;)nevieš prečo mi nejde jojHD a miesto jojPLUS HD mám NovaSport HD?:eek: díkes
HA! Máš UPC. Takže - niečo pridali, niečo pomenili - teda "nesedia" stanice (aj EPG je zblbnuté) - riešenie - spustiť na telke (alebo STB) nové ladenie (ako keby od začiatku) - ak je funkcia automaticky, tak to daj. Načíta všetky stanice, bude zobrazovať správne názvy staníc, EPG bude správne ukazovať - akurát si budeš musieť si ich "poukladať" :D
lujza.j
01.06.12,18:33
HA! Máš UPC. Takže - niečo pridali, niečo pomenili - teda "nesedia" stanice (aj EPG je zblbnuté) - riešenie - spustiť na telke (alebo STB) nové ladenie (ako keby od začiatku) - ak je funkcia automaticky, tak to daj. Načíta všetky stanice, bude zobrazovať správne názvy staníc, EPG bude správne ukazovať - akurát si budeš musieť si ich "poukladať" :D
Duški...už sa to udialo....aktualizácia potvrdená, len jojHD sa nedá kukať nenormálne kockuje:mad: niečo musím ešte prehodiť len ja vždy zabudnem ako sa robí presun...napchal sa mi novaSport dopredu ako keby som ho najviac potrebovala:D pojdem kuknúť čo za capiny zase prihodili:) díkes....
VieraPopluharova
01.06.12,18:51
Luji, prečo provokuješ......
lujza.j
01.06.12,18:51
http://1.bp.blogspot.com/_LqpWDeUU7D4/R9JqBWRPNjI/AAAAAAAAAVM/xVd18fY61sA/s400/vtipne-obrazky-110-14.jpg1.596705.jpeg
to sú oči....
VieraPopluharova
01.06.12,18:53
http://1.bp.blogspot.com/_LqpWDeUU7D4/R9JqBWRPNjI/AAAAAAAAAVM/xVd18fY61sA/s400/vtipne-obrazky-110-14.jpg1.596705.jpeg
to sú oči....

To je ten krásny psík, ktorému chutia tak kábliky.....??????
lujza.j
01.06.12,18:56
Vieročka nie...ale oči hádže veľmi podobné....:)
wagner
01.06.12,18:57
Nerob tu chute
trisestri
01.06.12,19:07
Ja tu budem zberačom hodených rukavíc.
:) Hodil si mi ju týmto príspevkom tiež. Ďakujem týmto aj Janíčkovi marjankaj zároveň za upozornenie na tú reláciu, ja veľa bolesti neunesiem a tak Modré z neba pozerám málokedy. Vydanie o ktorom píšeš bolo na mňa priveľmi smutné a emotívne, zvládnuté na hranici slzenia. Takže ma mrzí, že si si povšimol toto jediné a ako jediné okomentoval. Ty si už videl väzňovi ráno na stole liter mlieka? Ty si nepostrehol, že tam aj pracujú a peniaze odovzdávajú štátu za svoj pobyt za štátne? A Ty si nepostrehol, že tí za mrežami si riadne odpykávajú svoj trest, kým tí, čo ich už mali dávno vystriedať tu vykradli už takmer všetko, majú kontá, čo praskajú vo švíkoch, vozia sa na bavorákoch, smejú sa nám do očí? teda tí najviac bezúhonní? Nepostrehol si ani to, že aj spoza mreží vedia tí odsúdenci prejaviť empatiu k chorému dieťaťu? Prejavili to, čo často nevie prejaviť ani ktokoľvek z nás. Najesť a vyspať zadarmo? Myslíš, že im chutí a spia do zbláznenia? Závisť ako závisť. Ale ja by som chcela ešte pre niečo iné vyzdvihnúť Vila, že zaradil túto reportáž z väzenia. Aj na Porade naberá často polemika o rómoch takmer diskriminačný rozmer. Ja týmto oceňujem rómsku mamu, ktorá vychováva tri deti, choré dievčatko, ktoré si vyžaduje jej veľkú starostlivosť. Ja oceňujem túto mamu za to, že naučila deti hovoriť krásnou slovenčinou. Ja oceňujem túto mamu za všetko. Dovolím si povedať, že by mohla byť vzorom pre mnohé mamy-nerómky. A teda som čosi naznačila aj o pretriasanej téme Modré z neba. Ak pomôže Vilo čo i len jednej rodine, tak jeho relácia má význam. Akurát neviem, či sa ten Jožo fakt polepší.;) Ďakujem Ti, že som tento názor mohla vyjadriť.

keby si bola mala menej krvave oci,tak by si postrehla ze to neboj moj koment,takze smola a kedze si zijes vo svojich iluziach a stereotypoch tak si nepostrehla ze podmienky na intrakoch a v nemocniciach su casto horsie ako v base a ze niekto z nich chudak aj maka no jeminenky ake skody napachali,ja do riti zavidim,aj ked to nie je moj koment,tak mne co kto da?-byt mam nedoplatok lebo sproste zakony to nasrtavili tak ze kto ma byt na 1 poschodi ma smolu,kym susedia sa smeju a tesia ze platia polocvicu toho co ja a kym oni z toho mala co platia maju 800 eur poplatky,tak ja mam nedoplatky,zadarmo my nikto ani chleba neda,za to ja som neraz prispel a chapem akY je tazky zivot-preco basmani ktory nie su ziadne neviniatka mali mat nieco zadarmo,neboj nerobia na stat o nic viacako ten zivnostnik alebo zamestnanec a keby si nemala vymyty mozog od medialnej manipulacie a zratala si dve a dve,tak by si postrehla ze tie naklady na väzna su take ze nemaju sancu na nich zarobit a to este nepocitam skody ktore napachali,tam nesedia ziadne neviniatka a az ti nejaky osadnik rozbije hlavu,alebo opluje tvoje deti minimalne tak potom budes inak zmyslat-oni nie su ziadne neviniartka,ale lahko sa kvaka tomu kto ich videl z lietadla-ak ich milujes tak sa nastahuj do blizkosti osad,volnych a lacnych domov je v ponuke ako maku -preco by som mal lutovat ciganku z troma detmi,ja lutujem skor matku rodiny od ktorej odisiel manzel a ona zo 6detmi ma vyzit z 80 eur a takych co nikomu nikdy neublizili a maju smolu je habadej a nikoho neterorizuju ani neobtazuju,ani nemaju znamosti v mediach na to aby manipulovali a klamali verejnost a z vlkov a vrahov,nasilnikov robili neviniatka a barankov a vrat sa ako jar88 a brechaj na mna este z dalsich 20 nikov ale pravdu kazdy kto ju chce poznat tak ju pozna a dakto by sa mal liecit z iluzii,medialnych manipulacii,rozpravok a schizofrenie./oponovat si z viacerych nikov to je na diagnozu/
trisestri
01.06.12,19:16
..

..a nevyliečiteľné...

aj preto ze su hlupaci co im na to skocia-ak nelupim,nevrazdim,nekradnem,nekopem niekoho do hlavy som zavistliva svina,na rozdiel od chudakov basmanov neviniatok ktory maju radi deticky mozno preto ze maju medzi sebou aj pedofilov,nuz co uz ked my sme taky necitlivy a nesocialy lebo sa nam nepaci aby paraziti boli trochu uzemneny a sme svine lebo nedame dobrovolne ciganom svoj majetok aj svoje byty a dovolujeme si otvorit papulu ked nas terorizuju,len neviem com ta pikoska nerozda im cely svoj majetok a aj vsetko co ma,ved sa stale chvali svojim bohatstvom nielen z jedneho niku,vsak nech ide prikladom:D
Stanislav 1975
01.06.12,19:18
Vila Rozborila uznávam, ale to z vaznice nemal natáčať- neviem, podla mňa urobil chybu...
trisestri
01.06.12,19:28
on ich urobil viac,aj vtedy ked protekcne chcel na mestkej policii zamestnat cloveka a neoveril si fakty
Stanislav 1975
01.06.12,19:31
no jo, na to som zabudol- to bol fakt pruser...
Stanislav 1975
01.06.12,19:38
kukám,že tu skapal pes- tak zhasínam ako na vojne- dobrú noc myši...:---
lenkak
01.06.12,19:44
alečoby skapal :D :D ...
trisestri
01.06.12,19:47
pes zaspal a neviem ci niekto bude aj flamovat:Dale tu uz vsetko skonzumovane
arizona
01.06.12,19:52
mne dnes vecer nejde tiez ani Markiza HD,ani JoJ HD
lujza.j
01.06.12,19:59
Vila Rozborila uznávam, ale to z vaznice nemal natáčať- neviem, podla mňa urobil chybu...
Stanko sledovanosť je najdôležitejšia.... a potom hlavne veľa,veľa sĺz..... kameramani vedia toho veľa rozprávať;)
Pikoška
01.06.12,20:43
keby si bola mala menej krvave oci,tak by si postrehla ze to neboj moj koment,takze smola a kedze si zijes vo svojich iluziach a stereotypoch tak si nepostrehla ze podmienky na intrakoch a v nemocniciach su casto horsie ako v base a ze niekto z nich chudak aj maka no jeminenky ake skody napachali,ja do riti zavidim,aj ked to nie je moj koment,tak mne co kto da?-byt mam nedoplatok lebo sproste zakony to nasrtavili tak ze kto ma byt na 1 poschodi ma smolu,kym susedia sa smeju a tesia ze platia polocvicu toho co ja a kym oni z toho mala co platia maju 800 eur poplatky,tak ja mam nedoplatky,zadarmo my nikto ani chleba neda,za to ja som neraz prispel a chapem akY je tazky zivot-preco basmani ktory nie su ziadne neviniatka mali mat nieco zadarmo,neboj nerobia na stat o nic viacako ten zivnostnik alebo zamestnanec a keby si nemala vymyty mozog od medialnej manipulacie a zratala si dve a dve,tak by si postrehla ze tie naklady na väzna su take ze nemaju sancu na nich zarobit a to este nepocitam skody ktore napachali,tam nesedia ziadne neviniatka a az ti nejaky osadnik rozbije hlavu,alebo opluje tvoje deti minimalne tak potom budes inak zmyslat-oni nie su ziadne neviniartka,ale lahko sa kvaka tomu kto ich videl z lietadla-ak ich milujes tak sa nastahuj do blizkosti osad,volnych a lacnych domov je v ponuke ako maku -preco by som mal lutovat ciganku z troma detmi,ja lutujem skor matku rodiny od ktorej odisiel manzel a ona zo 6detmi ma vyzit z 80 eur a takych co nikomu nikdy neublizili a maju smolu je habadej a nikoho neterorizuju ani neobtazuju,ani nemaju znamosti v mediach na to aby manipulovali a klamali verejnost a z vlkov a vrahov,nasilnikov robili neviniatka a barankov a vrat sa ako jar88 a brechaj na mna este z dalsich 20 nikov ale pravdu kazdy kto ju chce poznat tak ju pozna a dakto by sa mal liecit z iluzii,medialnych manipulacii,rozpravok a schizofrenie./oponovat si z viacerych nikov to je na diagnozu/Si plný nenávisti a zloby. Povedala som názor na rómsku matku a jej deti. Povedala som názor na reláciu Modré z neba. Môj mozog nie je vymytý. A nie som manipulovateľná. Váž slová, ja som Ťa ničím neurazila. Ty poznáš väznicu zvnútra? Ak áno, prečo tliachaš dve-na tri? My neplatíme len náklady na väzňa, ale aj na väzenskú a justičnú stráž, ministra spravodlivosti, sudcov, prokurátorov. Ak by sme nemali basmanov, tak by sme ich možno mali na úradoch práce. Prašť, ako uhoď. Ale to už zrejme budú široké súvislosti pre Teba na pochopenie. Dlho si nosil škrabošku, lebo ja som si Tvoje príspevky vážila. A za môj názor si sa odviazal z reťaze.
P.S. 1. Ak máš nedoplatok na byt, choď na brigádu ako ja, trebars okopávať repu. Vyvetráš si hlavu a zaplatíš si byt. Ani mne nepadajú pečené holuby do úst zadarmo.
P.S. 2 Nepochybne sa Ti nedá uprieť galantnosť. Presadzuješ tu názor o tom, ako by sme mali rešpektovať iný názor a za môj mi ideš vyklať oči, opľuť, dourážať horšie, ako by to možno urobil ten Tebou opľutý basman, či róm. Vodu kážeš a víno piješ. Ak si si tým pohladkal Tvoje ego, tak sa teš. Mňa hulváti Tvojho kalibru skutočne uraziť nemôžu.
BXLmiami
02.06.12,02:37
Dobré ránko,hned zrána ma potešilo,že som ešte nikdy nevidela Modré z neba.Príjemný deň všetkým.
Antea
02.06.12,03:00
Dobré ránko,hned zrána ma potešilo,že som ešte nikdy nevidela Modré z neba.Príjemný deň všetkým.
Ani ja. A už pol roka nemám televízor /starý sa pokazil, nový kúpiť mám zákaz/ a som úplne v pohode a prešťastná ani abstinenčné príznaky neboli, neviem dokedy, ale zatiaľ to zvládam.
pepsikova
02.06.12,03:10
...dobré ráno vám a krásny a oddychový víkend prajem..káva je už na stole, vonku slnko, takže už len pohľadať dobrú náladu a nejakú robotu na sobotu vymyslieť, ale vysávať budem určite, šarkan doniesol zvonku šišku,a nasekal ju na piliny po celom dome...no čo už!...
..takže káva je tu a čajík sa varí,pozdrav letí a ja tiež...krásny deň vám.... http://www.commentsyard.com/graphics/weekend/weekend107.png...asi takto...
pepsikova
02.06.12,03:29
...hneď ráno návštevník!...http://www.porada.sk/member.php?u=272918





....PASKOV, TEBE SA TOTO VIDí VTIPNé?..mne teda vôbec nie..znamená to, že sa môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať komu písať tie tvoje pochvaly...
hubatá
02.06.12,04:47
Jééj toto je naša Tinuška keď ešte bola maličká. Tiež mala takéto nevinné očká keď prevrátila kôš na prádlo a rozkúsala všetky ponožky, gaťky a trenky (to nasjsmradľavejšie).
Pikoška
02.06.12,06:27
...hneď ráno návštevník!...http://www.porada.sk/member.php?u=272918





....PASKOV, TEBE SA TOTO VIDí VTIPNé?..mne teda vôbec nie..znamená to, že sa môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať komu písať tie tvoje pochvaly...

Milá pepsi, táto téma už dávno nie je obsahovo témou zakladateľa. Táto téma je súca na premenovanie: Kaviareň u pepsinky. Uzurpovala si si v nej právo hodnotiť všetkých. A všetkým radiť, čo je správne a čo nie. Ty sa rovnako môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať kde a koho chváliť. Lebo vlastne ani nebude koho, ani prečo. A mám pocit, že táto stránka má admina. A povedala by som, admina vcelku šikovného. Nepodceňuj jeho a moderátorov. Oni sú dostatočne vycibrení a ak uznajú za vhodné, zakročia. Ale veď nakoniec, táto téma je zahlcovaná aj inými zmysluplnosťami. A neviem, či sa mám podpísať titulom od troch sestier : Krava schyzofrenická, v jeho profile. Od Teba si však vyslúžil, že je COOL. Nuž, riaď si teda ďalej svoju kaviareň, a daj pozor, aby si onedlho nemala prázdno.

P.S. Na moje gusto je to tu občas poriadne prehulené.:);) Staré dobré časy sú z tejto témy už veľmi dávno ta, het.
pepsikova
02.06.12,06:57
...Pikoška, aj tebe dobré ráno...rada ťa vidím...a s tvojím príspevkom ťa iste radi vidia aj zástancovia tvojho názoru..naozaj je múdry a chvályhodný, dokonca úctyhodný...nuž, ale, nemusíš čítať mňa,ani si so mnou dať kávu, dokonca ani pozdraviť ma nemusíš,to asi ani nevieš, ale priestor máš taký veľký, ako ja...toto je dosť veľký piesok na to, aby sme sa zmestili obidve a ešte aj kopa tvojich a mojich...ak by si mala predsa nejaký problém s tým, čo píšem, smola, no...ale stávajú sa aj horšie veci...a ak by si ešte predsa niečo, tak sa pozri, čo a ako píšeš ty..a potom hodnoť..ja mám aspoň len jeden nick a zatiaľ som s ním spokojná a nikto ma ešte nevyhodil...nemienim ťa urážať, ak som dala trisestri súhlas, je to môj názor,teba po tom akosi nič nie je...alebo by si mi chcela vysvetliť,že na Slovensku nemáme chudobné matere, ktoré nemajú na mlieko, máme iba cigánky, ktoré sú chudery, lebo chlapov majú v base?..to by bolo ale lepšie "z očky do očky"...alebo-...alebo-...
...staré dobré časy sú dávno het...ale dobre, že si sa zobudila...lebo tie časy sú dávno het všade...a nefajči toľko...
buchač
02.06.12,07:21
Milá pepsi, táto téma už dávno nie je obsahovo témou zakladateľa. Táto téma je súca na premenovanie: Kaviareň u pepsinky. Uzurpovala si si v nej právo hodnotiť všetkých. A všetkým radiť, čo je správne a čo nie. Ty sa rovnako môžeš dočkať chvíle, že nebudeš mať kde a koho chváliť. Lebo vlastne ani nebude koho, ani prečo. A mám pocit, že táto stránka má admina. A povedala by som, admina vcelku šikovného. Nepodceňuj jeho a moderátorov. Oni sú dostatočne vycibrení a ak uznajú za vhodné, zakročia. Ale veď nakoniec, táto téma je zahlcovaná aj inými zmysluplnosťami. A neviem, či sa mám podpísať titulom od troch sestier : Krava schyzofrenická, v jeho profile. Od Teba si však vyslúžil, že je COOL. Nuž, riaď si teda ďalej svoju kaviareň, a daj pozor, aby si onedlho nemala prázdno.

P.S. Na moje gusto je to tu občas poriadne prehulené.:);) Staré dobré časy sú z tejto témy už veľmi dávno ta, het.


...Pikoška, aj tebe dobré ráno...rada ťa vidím...a s tvojím príspevkom ťa iste radi vidia aj zástancovia tvojho názoru..naozaj je múdry a chvályhodný, dokonca úctyhodný...nuž, ale, nemusíš čítať mňa,ani si so mnou dať kávu, dokonca ani pozdraviť ma nemusíš,to asi ani nevieš, ale priestor máš taký veľký, ako ja...toto je dosť veľký piesok na to, aby sme sa zmestili obidve a ešte aj kopa tvojich a mojich...ak by si mala predsa nejaký problém s tým, čo píšem, smola, no...ale stávajú sa aj horšie veci...a ak by si ešte predsa niečo, tak sa pozri, čo a ako píšeš ty..a potom hodnoť..ja mám aspoň len jeden nick a zatiaľ som s ním spokojná a nikto ma ešte nevyhodil...nemienim ťa urážať, ak som dala trisestri súhlas, je to môj názor,teba po tom akosi nič nie je...alebo by si mi chcela vysvetliť,že na Slovensku nemáme chudobné matere, ktoré nemajú na mlieko, máme iba cigánky, ktoré sú chudery, lebo chlapov majú v base?..to by bolo ale lepšie "z očky do očky"...alebo-...alebo-...
...staré dobré časy sú dávno het...ale dobre, že si sa zobudila...lebo tie časy sú dávno het všade...a nefajči toľko...

.........júúúúúúúj , že jaká krásna dišputa ;)..........olej do ohňa nemienim prilievať , keď už , tak to radšej rovno benzín .....:---

...že normálne som pracovný elán , druhý dych chytil k tej mojej momentálnej realizácii ...že klby ma prestali bolieť , žily sa napravili...:rolleyes:
hubatá
02.06.12,07:28
Pri káve som si prečítala ako SOZA poslala faktúru nemenovanému obecnému úradu 65 €za to, že deti na bezplatnej akcii zaspievali na námestí nejakú ľudovú pesničku.............. hehe!

A ja som si pri raňajšom sprchovaní tiež spievala "Dnes je sobota carija juchachááá......."
Myslíte že špión SOZY stál za dverami a príde mi faktúra za tamtiémy pre Ďura z Hornej Dolnej čo ju v roku 1587 vymyslel????
kukučka
02.06.12,07:45
..

..neplač,však som ťa neubila...vyhodiť sa asi dajú , len ak niečo napíšu..a keďže píšu len sporadicky, je ich tu plno..a ak by napríklas napísali niečo do blahoželania kukučke k narodeninám a napísali by to v znakoch (ako to oni robia), priletíš sem a budeš plakať, že ti zhovadili tému..lebo to je fakt..no a tak,ak si niekto prečíta, že sú tu roboty (ako napríklad ty), vie o nich a vie aj to, že sú to svinehnusné a treba ich nahlásiť hneď...už rozumieš, prečo ich sem pchám?..aby sme vedeli, že sú tu a dávali na nich pozor a vypratali v zárodku.. a neplač, požičiam ti moju červenú lopatku, aj s kýbličkom..



S tebou ani z voza, ani voz. Bóžinku, opovážila som sa mať iný názor ako ty! Uvedomuješ si vôbec, ako ľudí urážaš?

Ty si už aj jasnovidka? Ty vieš, čo urobím? Nelietam tu ako ty.....a za iný názor neodporúčam nikomu lieky na hlavu, či nervy....A ak ten Cavinton, ktorý si mi odporučila, užívaš ty, je mi to ľúto. Ak nie, nezosmiešňuj a neponižuj tých, ktorí ho prípadne musia užívať.

Nie som padnutá na hlavu, aby som dávala užitočné a súhlasy aj pod biele, aj pod čierne....
trisestri
02.06.12,07:57
[QUOTE=Pikoška;2075926]Si plný nenávisti a zloby. Povedala som názor na rómsku matku a jej deti. Povedala som názor na reláciu Modré z neba. Môj mozog nie je vymytý. A nie som manipulovateľná. Váž slová, ja som Ťa ničím neurazila. Ty poznáš väznicu zvnútra? Ak áno, prečo tliachaš dve-na tri? My neplatíme len náklady na väzňa, ale aj na väzenskú a justičnú stráž, ministra spravodlivosti, sudcov, prokurátorov. Ak by sme nemali basmanov, tak by sme ich možno mali na úradoch práce. Prašť, ako uhoď. Ale to už zrejme budú široké súvislosti pre Teba na pochopenie. Dlho si nosil škrabošku, lebo ja som si Tvoje príspevky vážila. A za môj názor si sa odviazal z reťaze.

mna si nicim neurazila,najprv sa nauc citat a pochopit to co napises-nazor jedna vec,opakovat ako papagaj po Vilovi ktory robi z nestastia a utrpenia iba biznis a ktory nevie nic o suvislostiach a realite je vec druha a urazila si vsetky matky a tych co musia prezivat a nemaju muzov v base,nikomu neblizuju a nikoho neterorizuju-poznam ciganov omnoho lepsie ako ty ako aj situaciu v base a basmanov,ak podla teba su neviniatka a neviem co tak urazas ich obete,to ze tam by malo sediet viac ludi to je o inom-a ako ze si neurazila to je vtip snad nie,ved si sa vrhla na mna ako z krvavymi ocami a pri tych krvavych ociach si si nevsimla ze ten moj prispevok bol iba citat,ja som tam nedoplnil ani slovo-ak budes zit a poznat tych spoza mrezi a osad a nie iba z Modreho z neba a podobnych komercnych zmanipulovanych relacii potom mozme diskutovat-je uzitocna kazda pomoc,ale zase netreba verit uplne vsetkemu co sa v honbe za ziskom prezentuje,treba byt pozornejsi a nie ako ovca co slepo veri a tlieska vsetkemu lebo Vilo.Ale tak mimochodom tu odsudzujes Gorilu fajn,ale to ze Vilo chcel niekoho protekcne zamestnat na mestkej policii ti nevadi a neverim ze nevedel ze ten dotycny ma zaznam v registri trestov,skor bol nastbvany ze sa to prevalilo,lebo mlademu sa nechcelo robit.Tych ludi ktory maju problemy prezivat je mnoho a este horsie ako ta romka,lenze nemaju to stastie aby vyhovovali medialnej story,to ti asi tiez uniklo ze Vilo sa prekecol ze chalan co pisal do modreho z neba zomrel a az vtedy pre neho zacal byt zaujimavy,ked zil tak jeho sen do relacie neplanoval zaradit.
Ainak ze prave ty nalepkujes niekoho nenavistou,vies ja som nikoho nedokopal ani neprepadol ani neoplul ako tvoji milacikovia cigani,nuz a prever na socialnych uradach alebo postach aky su ,,chudacikovia,, a ake davky beru.Mnohy verili bajkam a precitli.
A ked pises ze ja ta nemozem urazit,tak tvoja reakcia o tom jasne svedci a ze vodu kazem a vino pijem :D to je uplne smiesne od cloveka ktory tu sam sebe oponuje a vystupuje raz ako tvrdy praviciar chlap a potom zenska velmi socialne citiaca ale ktovie aka maska sa za tym skryva. ja nemam preco byt galantny ku niekomu kto dava zakerne rany a plna nenavisti si tak akurat ty,pozri svoje prispevky,ja si nepotrebujem riesit svoju frustraciu ale tiez nedam si skakat po hlave a ty ma tu nepoucuj o socialnom citeni,to by som musel vediet ktora tvoja tvar a nick je ten pravy,Karas aspon priznal kolko ma nikov-vies danilka je velmi vydrbane pod jednym sa tvarit ako kamos a pod druhym vrtat
Pikoška
02.06.12,08:02
...Pikoška, aj tebe dobré ráno...rada ťa vidím...a s tvojím príspevkom ťa iste radi vidia aj zástancovia tvojho názoru..naozaj je múdry a chvályhodný, dokonca úctyhodný...nuž, ale, nemusíš čítať mňa,ani si so mnou dať kávu, dokonca ani pozdraviť ma nemusíš,to asi ani nevieš, ale priestor máš taký veľký, ako ja...toto je dosť veľký piesok na to, aby sme sa zmestili obidve a ešte aj kopa tvojich a mojich...ak by si mala predsa nejaký problém s tým, čo píšem, smola, no...ale stávajú sa aj horšie veci...a ak by si ešte predsa niečo, tak sa pozri, čo a ako píšeš ty..a potom hodnoť..ja mám aspoň len jeden nick a zatiaľ som s ním spokojná a nikto ma ešte nevyhodil...nemienim ťa urážať, ak som dala trisestri súhlas, je to môj názor,teba po tom akosi nič nie je...alebo by si mi chcela vysvetliť,že na Slovensku nemáme chudobné matere, ktoré nemajú na mlieko, máme iba cigánky, ktoré sú chudery, lebo chlapov majú v base?..to by bolo ale lepšie "z očky do očky"...alebo-...alebo-...
...staré dobré časy sú dávno het...ale dobre, že si sa zobudila...lebo tie časy sú dávno het všade...a nefajči toľko...Milá moja pepsi, Teba nikto nemá dôvod vyhodiť, na sklade máš na tony medových motúzov.:) Ja sa snažím hovoriť tak, ako mi zobák narástol, bez servítky. Áno, vylúčili ma. A ľúto mi je za mojim nickom - Danilka.:mee: Tento tu som mala mať pôvodne len na jedno použitie. Ale čo už so mnou. Ja si viem rozkázať, len sa neviem počúvnúť. Ak s tým máš taký vážny problém, nahlás ma adminovi, že žiadaš o moje vylúčenie. Dôvod je preukázateľný a ja som si ho vedomá. Ak Ti len to chýba ku šťastiu, ja sa obetujem pre Tvoje blaho celým mojim srdiečkom. A fajku mám rada, tú si ja veru na Tvoj povel neodpustím.;)
Takže idem radšej do sklepa, a Ty si tu po mne, nehodnej, vyvetraj!!!:)
trisestri
02.06.12,08:02
vtipne je to ze jeho zablokovali cierny aj biely,on dava tie vtipne ako na beziacom pase,chudak ani uz nevie zaco,je to jeho hobby,tak nech sa zabava ak nevie nic uzitocne
kukučka
02.06.12,08:06
mimotemy pre trisestry: nepoužil si citáciu, tak sa na ňu neodvolávaj
Pikoška
02.06.12,08:07
To kvaka, nerieš, čo píšem pre pepsi. A ja neviem, kto je PASKOV. Pre mňa je nick, ako nick.
My s pepsi si rozumieme a prekladateľa, ani tlmočníka, ani audítora k tomu nepotrebujeme. Teda ja určite nie. Ale ďakujem Ti za Tvoj názor.
trisestri
02.06.12,08:07
staci porovnat prispevky a ip adresy a neviem dovod preco by som za nemal zastat slusnych ludi,ked nepisem v rukavickach treba poznat aj to ze je pomaly zlocin byt normalnym a nie vymytym
trisestri
02.06.12,08:09
kto je inteligentny netreba mu tabulky ci cedulky-nemam sa odvolavat na to ako to je-nuz to je chore
Pikoška
02.06.12,08:09
To trisestri: jar88 sa určite dobre baví. Názorovo sme síce na opačných brehoch, ale na rozdiel od teba vie do blbcov protivníkovi vynadať s noblesou. Mohol by si od neho niečo podchytiť. Za viac mi, žiaľ, nestojíš.
trisestri
02.06.12,08:11
To trisestri: jar88 sa určite dobre baví. Názorovo sme síce na opačných brehoch, ale na rozdiel od teba vie do blbcov protivníkovi vynadať s noblesou. Mohol by si od neho niečo podchytiť. Za viac mi, žiaľ, nestojíš.

ja ze tu mame vyvetrat:Dpoklona sebe z jedneho niku svojmu druhemu niku nuz prekonavas sama seba:Dako este ze reagujes,ked ti nestojim za to,presne tvoje prispevky o tom svedcia:)
VieraPopluharova
02.06.12,08:18
Pekný deň všetkym,

Pepsi vďaka za čaj i keď po prečítaní posledných príspevkov som prestala mať naň chuť, vystupujem tu pod celým menom, neskrývam sa žiadny nick, takže ak dovolíte rada by som napísala svoj názor, pretože si myslím, že tu vládne ešte aká taká demokracia:
1/ Pepsi upozorňuje na robotov.....myslím, že to nie je na škodu, nakoľko admin, je veľmi zaneprázdnený, aby stihol túto stránku vôbec viesť a pokiaľ viem je rád ak ho na to ľudia upozornia, nie vždy musí všetko postrehnúť....toto je taká naozaj voľná téma, kde sa môže každý posťažovať so svojim problémom, alebo spríjemniť iným ľuďom deň tým, že ich poteší niečim....
2/Buchy a Pepsi ......ich vzťah nie je na vzájomnom urážaní , ale na vzájomnom humornom doťahovaní sa a už niekde som tu napísala, že vedia kedy prestať, ale v ich debatách som nikdy nepostrehla urážky a osobné útoky.......
3/pikoška ..... nehnevaj sa na mňa ak máš dobrý zdravý názor vážim si ho, ak napíšeš humorný príspevok rada sa na ňom zasmejem, no myslím , že ostré útoky na osoby a medzi riadkami vyhadzovanie niekoho z tejto témy osobne si myslím , že na to nemáš právo a ani nikto iný, ak sa Ti nepáčia príspevky jednotlivých ľudí, proste to rob tak ako každý , nereaguj, preskoč a reaguj na to čo si myslíš, že niekoho pobaví, prípadne sa chceš posťažovať na niečo čo sa Ti stalo....

Všetky osobné útoky na kohokoľvek si myslím, že je pod našu úroveň, poznáme sa , vieme kto s kým žartuje, ale zbytočne tu vyvolávať hádky? myslíte, že táto téma je tu na to určená.....prepáčte myslím, že nie....a ľudí by sme si mali vážiť, pretože sú ľudia ....kto to pochopí budem rada, kto nie.... je to jeho problém, navrhujem na neprimerané osobné útoky jednoducho prispievateľa ignorovať, nakoľko i on má právo na svoj názor......

Pikoška...nechcela som sa dotknúť, medzitým tu prišlo viac príspevkov, no za svojim názorom si stojím a myslím, že ešte viac sa to týka kukučky....
kukučka
02.06.12,08:22
pre trisestry: ženu ani kvetinou...dávam ti neužitočné
Danila schizofréniou určite netrpí, ale čo s tebou, ak svoje dohady vydávaš za pravdu?
BXLmiami
02.06.12,08:23
Spln by mal byť tuším v utorok,tak sa dovtedy prosím Vás nepovyhadzujte,už je to len pár dní a bude kľud.
trisestri
02.06.12,08:23
ženu ani kvetinou...dávam ti neužitočné

Danila schizofréniou určite netrpí, ale čo s tebou, ak svoje dohady vydávaš za pravdu?

ty tomu tak rozumies:D
trisestri
02.06.12,08:25
Spln by mal byť tuším v utorok,tak sa dovtedy prosím Vás nepovyhadzujte,už je to len pár dní a bude kľud.

a potom bude nuda:D
kukučka
02.06.12,08:30
ty tomu tak rozumies:D

veď daj dôkaz a nie zase svoje dohady
Pikoška
02.06.12,08:36
to Viera Popluhárová: Ak ma niekto uráža, že som krava schyzofrenická za môj názor a je jedno, akou formou, ak ma niekto obviňuje, že píšem pod dvadsiatimi nickmi, ak ma niekto obviňuje, že píšem pod nickom jar88, a teda uráža aj osobu pod týmto nickom, tak ja sa budem brániť. Niekto má obhajcov, niekto sa musí hájiť sám. A týmto som dúfam vysvetlila všetko, čo som považovala za potrebné.
trisestri
02.06.12,08:36
veď daj dôkaz a nie zase svoje dohady
podla teba je dohad aj to ze existuje elektrina-ak si bystry tak dockaj casu,dokaz pride sam/pride jar/-sice neviem aky dokaz dala druha strana a ci fakty treba dokazovat ale budis:)
kukučka
02.06.12,08:38
nepoužil si citáciu, viac nemám čo dodať
Dav
02.06.12,08:43
Písanie zahraničných nickov nemá žiadny zmysel. Admin ani moderátori nebudú predsa čítať túto tému, aby zistili, že niekto takto upozorňuje na spamové roboty. Ak chce ktokoľvek naozaj pomôcť pri odstraňovaní spamových príspevkov, najjednoduchšie a najužitočnejšie je kliknúť na Nahlás a necitovať, nereagovať (potom je menej mazania) na takýto príspevok.
Dav
02.06.12,08:48
:eek:Vyzerá to na konflikt??? Nechce sa mi zjednotiť znepriatelené strany tvrdením, že som tá najhoršia ja:cool::---:D... prajem pekný víkend:)
trisestri
02.06.12,08:48
nepoužil si citáciu, viac nemám čo dodať

este raz si to cele velmi pozorne precitaj
Modré z neba
Viete, ktorá veta vo mne zostala zo zajtrajšieho príbehu z väzenia (muž je zatvorený, žena sa stará doma o 3 deti, jedno takmer nevidiace)? Pýtam sa jej či sa hnevá na neho. Ona mi odpovedala: "Ja sa hnevám na to, že on má v base každé ráno liter mlieka zadarmo od štátu a ja veľakrát nemám doma deťom na mlieko a musím si ísť požičať peniaze od susedy alebo od mamy". Je hrozné, že basa je pre iks ľudí vlastne miestom, kde sa chodia najesť a vyspať zadarmo a slušní bezúhonní ľudia trú biedu. Fakt to v niektorých prípadoch tak vyzerá, že na Slovensku trest je zostať na slobode. Slovenská realita. Choré.
VieraPopluharova
02.06.12,08:49
Napríklad , viete že dnes ma prvé sväté prijímanie Saška dcérka JarkyL ? Chcela som sa ísť na ňu pozrieť, no bohužial mám slabšiu kondičku po celom týždni, ale je nádherná a mama by bola iste na ňu hrdá.....pokúsim sa sem dať jej foto, aby Ste videli, myslím, že toto sú veci, alebo udalosti s ktorými sa tu chceme podeliť.....
trisestri
02.06.12,08:51
nie som zena,nemam male deti a to ze som nedal cedulky ze citat tak sorry-bolo to zavesene na fb
VieraPopluharova
02.06.12,08:53
to Viera Popluhárová: Ak ma niekto uráža, že som krava schyzofrenická za môj názor a je jedno, akou formou, ak ma niekto obviňuje, že píšem pod dvadsiatimi nickmi, ak ma niekto obviňuje, že píšem pod nickom jar88, a teda uráža aj osobu pod týmto nickom, tak ja sa budem brániť. Niekto má obhajcov, niekto sa musí hájiť sám. A týmto som dúfam vysvetlila všetko, čo som považovala za potrebné.

Áno v tomto s Tebou súhlasím, no ja by som to skôr riešila nahlásením ako nevhodný príspevok, dala vymazať a dotyčnému by som napísala osobne čo si o ňom myslím,a k ostatné jeho príspevky na svoju osobu by som ďalej bez komentára hlásila ako nevhodné....
wagner
02.06.12,08:53
Vila Rozborila uznávam, ale to z vaznice nemal natáčať- neviem, podla mňa urobil chybu...

Stanko, ja Vila Rozborila ozaj nemusím a Modré z neba nepozerám. Ten kopec pretvárky a falošnej úprimnosti nájdem aj na ulici. Stačí nos von vystrčiť a nemusím zabíjať čas pri TV.
trisestri
02.06.12,08:54
na druhej strane je tam dost pravdy-staci pozerat tn kde boli pripady ze niektory spachali umyselne trestny cin s tym ucelom aby isli do basy
trisestri
02.06.12,08:57
neviem akych kto ma obhajcov a sama prezradzas cim dalej tym viac ze ten nik ti patri
misoft
02.06.12,08:58
Bóžinku - tu je veselo. Také krásne slová tu lietajú - no jednoducho aj Oskarko sa sem - tam cez obláčiky prederie. A to hneď tak zrána - ľudia, ľudia - kde sa to vás berie.
to Dav: SPAMrobots - jednoducho začne vytvárať nicky (všimni si, že niektoré majú rovnakú kombináciu reťazca - wordstring), no nepošlú (neodošlú jediný príspevok, takže Nahlás príspevok v tomto prípade je pasé.
Jedine ho v jeho profile označiť za neželaného. A záleží na moderátorovi, čo s tým urobí (no pri množstve niekoľko desiatok útokov a registrácií je to neustály boj - jedine blokovací filter pre slová).
misoft
02.06.12,09:00
kukučka: květinou né, ale květináčem JO! :D:D:D:D:D:D
VieraPopluharova
02.06.12,09:02
Duško,

radšej z rána ako celý deň nič....:D;):D
kukučka
02.06.12,09:05
Pikoška vyjadrila svoj názor na reláciu Modré z neba a ty tu robíš zbytočný cirkus a dokonca si dovolíš vo svojom profile napísať, že je schizofrenická krava a všeličo iné?
Ak treba citovať mňa, tak citáciu poznáš, inokedy nie? To si mala vycucať z prsta, že to nie sú tvoje slová, ale Vila Rozborila?

Nechápem, čoho sa dopustila, to nemá právo povedať svoj názor?
trisestri
02.06.12,09:05
sa riadne ochladilo,hnusne vykyvy pocasia
VieraPopluharova
02.06.12,09:08
Kukučka....koniec tejto debaty....už je vyvetrané a táto debata na túto tému ukončená.....napíš radšej čo ťa dnes potešilo, alebo aký máš najnovší zážitok, alebo čo chystáš k obedu a pod.
trisestri
02.06.12,09:09
pokial viem islo ti o to preukazat ze to bola citacia,zrazu odbocka,no jeden ma pravo prejavit nazor,druhy nie?-keby islo o nazor,ale ona si len chcela kopnut
misoft
02.06.12,09:10
Asi som sto rokov za opicami! Stále som v domnení, že Porada mala radiť, na Porade sa mohli vyjadriť názory, myšlienky, nápady, rady, ale nie urážať a napádať niekoho za jeho názory (oponovať áno, ale slušne!).
Dav
02.06.12,09:14
Bóžinku - tu je veselo. Také krásne slová tu lietajú - no jednoducho aj Oskarko sa sem - tam cez obláčiky prederie. A to hneď tak zrána - ľudia, ľudia - kde sa to vás berie.
to Dav: SPAMrobots - jednoducho začne vytvárať nicky (všimni si, že niektoré majú rovnakú kombináciu reťazca - wordstring), no nepošlú (neodošlú jediný príspevok, takže Nahlás príspevok v tomto prípade je pasé.
Jedine ho v jeho profile označiť za neželaného. A záleží na moderátorovi, čo s tým urobí (no pri množstve niekoľko desiatok útokov a registrácií je to neustály boj - jedine blokovací filter pre slová).
Richard rieši problém s ochranou stránky. Ak majú príspevky, vtedy vie moderátor zasiahnuť.Kým sú ticho....
VieraPopluharova
02.06.12,09:15
Oli už sme vyvetrali a snáď dostanú rozum poniektorí....
trisestri
02.06.12,09:23
clovek sa tesi na domace mlieko a ono mu skysne a to bolo iba pol dna mimo chladnicky.
VieraPopluharova
02.06.12,09:26
clovek sa tesi na domace mlieko a ono mu skysne a to bolo iba pol dna mimo chladnicky.

odkial si mala z automatu? .....mne sa to stalo už tiež.....niekedy sa mi zdá, že ak ostane, že ho nemenia a potom skysne, ale mne to neva, ja mám rada i kyslé, alebo z neho potom urobím tvaroh.....
trisestri
02.06.12,09:35
odkial si mala z automatu? .....mne sa to stalo už tiež.....niekedy sa mi zdá, že ak ostane, že ho nemenia a potom skysne, ale mne to neva, ja mám rada i kyslé, alebo z neho potom urobím tvaroh.....

od farmara,bolo dobre-len mozno nebolo tym ze ho viezol 1 hod v aute,ale vcera doobeda nebolo tak teplo
VieraPopluharova
02.06.12,09:56
Možno to bolo tým trasením v aute......
pavol54
02.06.12,10:05
clovek sa tesi na domace mlieko a ono mu skysne a to bolo iba pol dna mimo chladnicky.
pol dňa mimo chladničky? to chce mať veľkú vieru že sa neskyslie. No zvykli sme si na také mlieka čo neskysnú nikdy Takže buď normálne mlieko čo sa aj skysliť môže, alebo bielu tekutinu ktorej sa hovorí trvanlivé mlieko.
pavol54
02.06.12,10:08
Možno to bolo tým trasením v aute......
že by to bolo ala film "hej rup"?
trisestri
02.06.12,10:15
nie viera len nahoda,akurat sme kupovali novu chladnicku,tak staru sme museli vypnut,tak aby ju mohol zobrat pri dovoze novej
trisestri
02.06.12,10:17
Paly zachrani sa aspon uroda zemiakov a zeleniny,kedze sucho uz dost ponicilo obilie, chlad ovocie a hrozno?
pavol54
02.06.12,10:34
tak si mal vyhrabať ešte staré zemiaky, niekde trocha vňate a bola by mľaskanica aspoň u mňa
pavol54
02.06.12,10:34
Paly zachrani sa aspon uroda zemiakov a zeleniny,kedze sucho uz dost ponicilo obilie, chlad ovocie a hrozno?
neviem, lejeme tam vodu deň noc a dva dni po závlahe je to opäť suché, mne viac zničil zemiaky mráz ale Chvala Bohu nie všetky len také pásy.
Petra Nová
02.06.12,11:11
Kukučka....koniec tejto debaty....už je vyvetrané a táto debata na túto tému ukončená.....napíš radšej čo ťa dnes potešilo, alebo aký máš najnovší zážitok, alebo čo chystáš k obedu a pod.
No, vyvetrané tu zďaleka nie je. Na môj citlivý nos tu zostal odporný púch.

Prepáč mi, keď sa ťa opýtam, ty si kto,Viera Popluhárová, aby si pri výmene názorov medzi dvomi nickmi, zasahovala a robila arbitra? Samozrejme na ochranu toho, na kom ti záleží? Keby si aspoň merala objektívne. Lenže ty si ako naša justícia, podľa úplatkov, sympatií, antipatií. Kde si bola, keď istý nick tu bil hlava, nehlava, všetko naokolo? Ako je to možné, že ani slovíčkom si mu nenaznačila, že hádam stačilo? A za tri týždne, pokiaľ nebol urobený poriadok, bolo dôvodov na to viac než dosť. A za to sa nicku dostáva vehlasu div nie hrdinu Porady!

Vôbec táto diskusia nemusela vzniknúť, keby si nechala tých, ktorých sa týka, aby si povedali svoje a šmitec. Lenže tými tvojimi sladko-káravými rečami len prikladáš na ohníček, v ktorého teple sa ohrievaš. Mala by si si to už konečne uvedomiť aj spolu s tými, ktorí takéto nutkanie majú vždy, keď sa niekto iný dotkne ich "kamoša".
luja5
02.06.12,11:20
trisestri
02.06.12,11:25
nepospevujte si na verejnosti ak ste nazaplatili poplatky SOZA,pozor to iste plati aj pre deti.
Zdenka175
02.06.12,11:51
Ja som bola dnes za birmovnú mamu, joj som konečne doma:)
trisestri
02.06.12,12:09
Ja som bola dnes za birmovnú mamu, joj som konečne doma:)
doma a tak skoro? /dakedy to uz davno po birmovke sme sa hostili do 17 hod a vtedy boli v nedelu/
pepsikova
02.06.12,14:53
No, vyvetrané tu zďaleka nie je. Na môj citlivý nos tu zostal odporný púch.

Prepáč mi, keď sa ťa opýtam, ty si kto,Viera Popluhárová, aby si pri výmene názorov medzi dvomi nickmi, zasahovala a robila arbitra? Samozrejme na ochranu toho, na kom ti záleží? Keby si aspoň merala objektívne. Lenže ty si ako naša justícia, podľa úplatkov, sympatií, antipatií. Kde si bola, keď istý nick tu bil hlava, nehlava, všetko naokolo? Ako je to možné, že ani slovíčkom si mu nenaznačila, že hádam stačilo? A za tri týždne, pokiaľ nebol urobený poriadok, bolo dôvodov na to viac než dosť. A za to sa nicku dostáva vehlasu div nie hrdinu Porady!

Vôbec táto diskusia nemusela vzniknúť, keby si nechala tých, ktorých sa týka, aby si povedali svoje a šmitec. Lenže tými tvojimi sladko-káravými rečami len prikladáš na ohníček, v ktorého teple sa ohrievaš. Mala by si si to už konečne uvedomiť aj spolu s tými, ktorí takéto nutkanie majú vždy, keď sa niekto iný dotkne ich "kamoša"...

..a tebe čo sa stalo, moja?..že si sa svojou inteligenciou znížila do tejto putiky?..lebo ty nie si tá pravá orechová, ktorá by tu mala čo povedať k tomu, ako sa riešia dva nicky...ak by si potrebovala z nejakého dôvodu vedieť, kto je Viera Popluhárová, tak ti tak poviem, moja, že to je ČLOVEK, ktorého si tu vážia ĽUDIA, nie iba nicky...a nemusíš sa báť, má čistý štít, ešte si ho zatiaľ nezašpinila ničím, čo by chodilo po cestách našej justície...na rozdiel od iných...a ak by si vážne potrebovala vedieť, kde bola vtedy, keď ste tu tĺkli do alabuta,tak vtedy liečila svoje telo...no a ak by si náhodou nevedela z čoho ho liečila, tak ťa upokojím, nebolo to z nadmerného prijímania úplatkov...
...a ak sa dotkne niekto môjho kamoša, má do činenia so mnou..to je fakt!...chcela by si ešte niečo vedieť?..
Stanislav 1975
02.06.12,15:30
Hééééj, nehádajte sa tu..., kašlite na to všetci zainteresovaní, nechajte to tak a ukludnite situáciu...- nemám rád, keď sa tu zbytočne ale úplne zbytočne vadíme...:mee:
Ja už kašlem na to a už sa nikdy nehádam, ludí, ktorých nemám rád už proste ignorujem a neprovokujem ich-nemá to zmysel, preto sa ani nemiešam do tejto debaty, i keď priznám sa, Danilu, Pikošku nemám rád asi najviac z Porady ale už nikdy na ňu nebudem reagovať..., aby bol klud...
Stanislav 1975
02.06.12,15:40
No, vyvetrané tu zďaleka nie je. Na môj citlivý nos tu zostal odporný púch.

Prepáč mi, keď sa ťa opýtam, ty si kto,Viera Popluhárová, aby si pri výmene názorov medzi dvomi nickmi, zasahovala a robila arbitra? Samozrejme na ochranu toho, na kom ti záleží? Keby si aspoň merala objektívne. Lenže ty si ako naša justícia, podľa úplatkov, sympatií, antipatií. Kde si bola, keď istý nick tu bil hlava, nehlava, všetko naokolo? Ako je to možné, že ani slovíčkom si mu nenaznačila, že hádam stačilo? A za tri týždne, pokiaľ nebol urobený poriadok, bolo dôvodov na to viac než dosť. A za to sa nicku dostáva vehlasu div nie hrdinu Porady!

Vôbec táto diskusia nemusela vzniknúť, keby si nechala tých, ktorých sa týka, aby si povedali svoje a šmitec. Lenže tými tvojimi sladko-káravými rečami len prikladáš na ohníček, v ktorého teple sa ohrievaš. Mala by si si to už konečne uvedomiť aj spolu s tými, ktorí takéto nutkanie majú vždy, keď sa niekto iný dotkne ich "kamoša".

Peti, ale teraz sa fakt mýliš- Vierka Popluhárová je dobrá žena- akože to fakt- za ňu by som dal ruku do ohňa...
kukučka
02.06.12,15:46
Stano, minule som tu písala, že už mám na Porade svoje odhádané. Mňa už len tak ľahko hocikto nevytočí.
Ja sa nehádam,s kľudom angličana vedomá si dôsledkov som položila jednu otázku. A s tým istým kľudom som v debate pokračovala a aj tebe napíšem, netvár sa ako svätý, jeden súhlas a užitočné, ktoré si k veci prilepil, ti nikdy neodpustím. Tak. :---
Stanislav 1975
02.06.12,15:50
Stano, minule som tu písala, že už mám na Porade svoje odhádané. Mňa už len tak ľahko hocikto nevytočí.
Ja sa nehádam,s kľudom angličana vedomá si dôsledkov som položila jednu otázku. A s tým istým kľudom som v debate pokračovala a aj tebe napíšem, netvár sa ako svätý, jeden súhlas a užitočné, ktoré si k veci prilepil, ti nikdy neodpustím. Tak. :---

Myslíš k TRISESTRI, že? - Akože ten človek mi nikdy neublížil, nikdy som s ním nemal žiadny konflikt a jeho názory sú mi blízke a aj v tej roztržke som s ním určite viac súhlasil ako s Danilou- tak nevidím dovod prečo by som mu nedal užitočné, keď som s ním súhlasil...
a navyše- nikdy som nezaregistroval, že by trisesri mal nejaké sklony k hádkam alebo tak...
kukučka
02.06.12,15:54
Ja keď nesúhlasím s celým príspevkom, nikdy súhlas pod neho nedám. Ak chcem reagovať len na časť príspevku, tak ho citujem. Je to jednoduché. Súhlasil si s celým príspevkom?
Pikoška
02.06.12,15:58
Hééééj, nehádajte sa tu..., kašlite na to všetci zainteresovaní, nechajte to tak a ukludnite situáciu...- nemám rád, keď sa tu zbytočne ale úplne zbytočne vadíme...:mee:
Ja už kašlem na to a už sa nikdy nehádam, ludí, ktorých nemám rád už proste ignorujem a neprovokujem ich-nemá to zmysel, preto sa ani nemiešam do tejto debaty, i keď priznám sa, Danilu, Pikošku nemám rád asi najviac z Porady ale už nikdy na ňu nebudem reagovať..., aby bol klud...A prečo si reagoval?:) Prečo si sa zamiešal? A prečo, keď to nemáš rád sa vadíš? Veď to, že máš veľmi silný fanklub, čo horí láskou k Danile je tu všeobecne známe. Zviditeľnit si sa mohol niečím zaujímavejším. Toto už staré. Tak konečne prosím dodrž slovo, a nereaguj. Teda myslím verejne. Doma si kľudne po mne odpľuj, ak máš dôvod. Zostaň si pekne cukrlátkom, a ak som Ti ublížila, neboj, teta pepsi príde a pofúka. A nefňukaj, si už veľký chlapec.
Vidíš, ja prídem, len keď po mne vykrikuješ. Tak sa maj a nech sa Ti v živote dobé dobrým odpláca.;)
Stanislav 1975
02.06.12,15:59
Ja nesúhlasím s celým príspevkom, nikdy súhlas pod neho nedám. Ak chcem reagovať len na časť príspevku, tak ho citujem. Je to jednoduché. Súhlasil si s celým príspevkom?

kukina, neber to tu všetko tak vážne- všetko ,táto celá porada je len jedna veľka hra -o nič nejde,tak neprežívaj tak veci...- akože ludom sa vo všeobecnosti nedá veriť a ja osobne tu verím na 100 % asi tak 4 ľuďom, celkovo ludstvo je zákerné a preto toto celé je len hra, nič iné...- never tu nikomu- ver iba sebe...
Petra Nová
02.06.12,16:06
Peti, ale teraz sa fakt mýliš- Vierka Popluhárová je dobrá žena- akože to fakt- za ňu by som dal ruku do ohňa...
Stanko, nechaj tak. Veď ja som nič také netvrdila. A v podstate k tomu, čo som napísala, už ani nechcem nič dodať. Presilovky nemám rada a snažím sa aspoň svojim hlasom trochu vyvažovať, ak si porozumel. A kto je slepý a hluchý, s takým sa ťažko debatuje. To teraz vôbec nevzťahujem na teba.
kukučka
02.06.12,16:07
Neodpovedal si na moju otázku. Odpoveď stačila áno - nie. Nemusíš, je to dobrovoľné.
trisestri
02.06.12,16:11
Stano, minule som tu písala, že už mám na Porade svoje odhádané. Mňa už len tak ľahko hocikto nevytočí.

Ja sa nehádam,s kľudom angličana vedomá si dôsledkov som položila jednu otázku. A s tým istým kľudom som v debate pokračovala a aj tebe napíšem, netvár sa ako svätý, jeden súhlas a užitočné, ktoré si k veci prilepil, ti nikdy neodpustím. Tak. :---


o mne je zakazane davat suhlas a uzitocne este aj za cistu citaciu?:)este ze sama rozdavas za vsetko co je proti mne-ale ja ti to pravo neupieram-tak sa nehnevaj na kamarata ak sa mu pacia ine nazory ako tebe
pavol54
02.06.12,16:11
Opäť som si musel spomenúť na Kryla a jeho text ".... vrah stojí na rohu ulice a káže o morálce..."atď lepšie je odtialto sa zdekovať
kukučka
02.06.12,16:24
pre trisestri: môj príspevok nebol určený tebe, ani o tebe. Nevšímaj si ma a prestaň splietať, tvoje príspevky odporujú logike aj slušným mravom, nebudem sa s tebou baviť.
pepsikova
02.06.12,16:26
...dám večerné dolče gusto a aj horalku na šírku, pokrájanú, ak by niekto mal chuť...lebo v poslednej dobe sme na tuším diete..luíí, nemáš zmrzku?..u nás je zavreté...a od TN sem niekto poslal mračná, tak hádam aj zaprší, sucho je...len zelina rastie...
..a tak vám prajem pohodu na celý večer...
Pikoška
02.06.12,16:29
Opäť som si musel spomenúť na Kryla a jeho text ".... vrah stojí na rohu ulice a káže o morálce..."atď lepšie je odtialto sa zdekovaťPrepáčte ELITA Porady, že Vám sem vošli VRAHOVIA!:rolleyes: Skutočne chorý výrok v kontexte dnešnej polemiky,a nikto o Teba Palinko ani nezavadil. Ale tester to dnes bol dobrý. Agenti s teplou vodou versus ČLOVEČENSTVO. No čo už, nepochvália Vás iní, sami sa pochválite.
P.S. Palinko spravodlivý, takúto poznáš? " Seč a rúbaj do krve......:);)Nehas, čo Ťa nepáli.
Posledný nech zhasne.
Zdenka175
02.06.12,16:29
U nás na Kysuciach včera zahynuli dvaja bratia 26 a 29 ročný od nás z dediny...Smutné, ale oni urobili chybu, predchádzali kolónu a zrazili sa s kamiónom. Najhoršie sú na tom rodičia, mali len ich dvoch:mad:
trisestri
02.06.12,16:30
ale sa ma tykal a ked nechces reagovat tak nereaguj a ked nemas uz argumenty tak netrep o logike a slusnosti-vid pavol a jeho citacia kryla
Zdenka175
02.06.12,16:31
doma a tak skoro? /dakedy to uz davno po birmovke sme sa hostili do 17 hod a vtedy boli v nedelu/

No tú býva birmovka už každý rok, tak je detí menej a rýchlejšie skončí slávnosť v kostole.:)
lujza.j
02.06.12,16:35
...dám večerné dolče gusto a aj horalku na šírku, pokrájanú, ak by niekto mal chuť...lebo v poslednej dobe sme na tuším diete..luíí, nemáš zmrzku?..u nás je zavreté...a od TN sem niekto poslal mračná, tak hádam aj zaprší, sucho je...len zelina rastie...
..a tak vám prajem pohodu na celý večer...
máááám....
http://www.joyofkosher.com/wp-content/uploads/2010/07/ice-cream1.jpghttp://gastropaletta.rs/galeria/pictures/87_kep_1321371190.jpghttp://194.249.196.220/Splet2010/projekt2a02/sladoled_kugle_250x122.jpghttp://www.vitamin.rs/slike/kuhinja/zamrznuti-deserti/sladoled-kugle-u-dinji.jpg
lujza.j
02.06.12,16:38
"milujem" akcie typu "deň otvorených dverí" + akcie "MDD"..... ale dnes sa to celkom dalo:)
lujza.j
02.06.12,16:41
U nás na Kysuciach včera zahynuli dvaja bratia 26 a 29 ročný od nás z dediny...Smutné, ale oni urobili chybu, predchádzali kolónu a zrazili sa s kamiónom. Najhoršie sú na tom rodičia, mali len ich dvoch:mad:
Zdenka je to smutné to každopádne, ale nemám rada takýchto hazardérov veľa krát machrov.....:( lebo vždy ohrozujú aj iných...keby to nebol kamión....asi by to bolo ešte horšie....
sito
02.06.12,16:45
U nás na Kysuciach včera zahynuli dvaja bratia 26 a 29 ročný od nás z dediny...Smutné, ale oni urobili chybu, predchádzali kolónu a zrazili sa s kamiónom. Najhoršie sú na tom rodičia, mali len ich dvoch:mad:

No, tak to je ozaj kruté. :mee:
pepsikova
02.06.12,16:47
máááám....

..

..waw, to je maškrt!..už len kvoli zmrzke by som chcela bývať v meste...čo robí čoklíško?..šarkan sa mi dnes montoval do tlačiarne...nejakým zázrakom sa mu podarilo otvoriť dvierka na skenere, mám ju na zemi, kým dostane nejaké miesto no a jemu zavadzia..drichme mu na fleku..našťastie nepoškriabal...
pepsikova
02.06.12,16:50
U nás na Kysuciach včera zahynuli dvaja bratia 26 a 29 ročný od nás z dediny...Smutné, ale oni urobili chybu, predchádzali kolónu a zrazili sa s kamiónom. Najhoršie sú na tom rodičia, mali len ich dvoch:mad:..

..mladí chlapci, a istotne silné auto...mysleli si, že to stihnú..žiaľ rodičov, čo takto prídu o deti, je neskutočne silný..neviem, si to predstaviť...najsmutnejšie zo všetkého, čo sa môže stať..
terezamaria
02.06.12,17:16
Tak Zdenka to je naozaj veľmi, veľmi smutné.......
terezamaria
02.06.12,17:17
Lui dobre vyzerá, díky.....
lujza.j
02.06.12,17:17
..

..waw, to je maškrt!..už len kvoli zmrzke by som chcela bývať v meste...čo robí čoklíško?..šarkan sa mi dnes montoval do tlačiarne...nejakým zázrakom sa mu podarilo otvoriť dvierka na skenere, mám ju na zemi, kým dostane nejaké miesto no a jemu zavadzia..drichme mu na fleku..našťastie nepoškriabal...
pepsi nemyslíš vážne.....;) máme dobrú na sídlisku fakt dobrá, ked sme sa vybrali minule s deckom tak taká rada že:eek: nehrozilo....vytasila som káru u garáže a išli sme na zmrzku do mekáču:D iná ale tiež dobrá...a to ja teda ofrflem všecko. stále zabudnem na zmrzku pri ružinovskom špitály ...už som tam dávno nebola...asi zájdem, len dúfam že si ma nebude majiteľ pamätať a nebude ma otravovať:D
čoklís....čo robí...nič dobé ved čo ti poviem;)tuším pár dní nič nezničil...:)len viem že je to náhoda.
pepsikova
02.06.12,17:30
pepsi nemyslíš vážne.....;) máme dobrú na sídlisku fakt dobrá, ked sme sa vybrali minule s deckom tak taká rada že:eek: nehrozilo....vytasila som káru u garáže a išli sme na zmrzku do mekáču:D iná ale tiež dobrá...a to ja teda ofrflem všecko. stále zabudnem na zmrzku pri ružinovskom špitály ...už som tam dávno nebola...asi zájdem, len dúfam že si ma nebude majiteľ pamätať a nebude ma otravovať:D
čoklís....čo robí...nič dobé ved čo ti poviem;)tuším pár dní nič nezničil...:)len viem že je to náhoda...

..treba ho poriadne vychváliť, však si on zapamätá,ak dostane piškotky popri chvále...a už je predsa veľký chlap,daj nejaké fotečky, ak máš..
..a s tým mestom, myslím vážne...tu je jediná výhoda tá veľká lúka..inak ništ...
lujza.j
02.06.12,17:36
..

..treba ho poriadne vychváliť, však si on zapamätá,ak dostane piškotky popri chvále...a už je predsa veľký chlap,daj nejaké fotečky, ak máš..
..a s tým mestom, myslím vážne...tu je jediná výhoda tá veľká lúka..inak ništ...
a presne tá je pre mňa čarovná.....
foto.... teraz som chcela ale nedá sa...:(hyperaktívny...... jednu som urobila, idem kuknúť ako bude vyzerať vo veľkom...
VieraPopluharova
02.06.12,17:46
Prajem všetkým pekný večer,

bola som dnes na plantaži trhať burinu, nechcela som už zapínať počítač, ale aj tak som sem mrkla, prečítala si a keďže si stojím za tým, že bolo vyvetrané, tak prajem všetkým krásny sobotňajši večer a ešte krajšiu nedeľu. Zajtra ak mi zaťko prispôsobí fotku Sašky (dcery JarkyL, kto by nevedel) tak Vám ju ukážem,je krásna a mama na ňu určite je pyšná tam z hora, pre mňa bol dnešný deň krásny, mohla som byť vo svojej záhrade konečne, niečo v nej urobiť .
Inak minule si sa pýtala Pepsi na poplopsa, tak ešte je stále s nami, 15-ročný mládenec, zatiaľ sa drží a stále sa mu úspešne darí byť v posteli skôr ako ja, aby mohol spať na vankúši.

V.
misoft
02.06.12,17:47
Privysoká daň za nerozvážnosť!
srska
02.06.12,17:50
potešilo: také mini stretko troch poraďákov vo zvolene. dali sme kafé, kolu, minerálku, podebatili - a tak. dobre bolo
Tweety
02.06.12,17:57
potešilo: také mini stretko troch poraďákov vo zvolene. dali sme kafé, kolu, minerálku, podebatili - a tak. dobre bolo
Verím, že dobre.:) Ale len tak ma napadlo, v súvislosti so stretnutiami pri kolaloke, na tie si treba dávať bacha, či?:---
pepsikova
02.06.12,17:59
...niečo na večer:


Milujem vzťah s mojou posteľou...žiadne záväzky..len spolu spíme..každú noc...

Nad alkoholom nikto nikdy nevyhral...len východniari remízovali...

(toto prosím čítať až po desiatej...nyje večeriii!!...hodineee...
VieraPopluharova
02.06.12,18:04
To si prosím Ťa kde vyhrabala, och sorry nedodržala som termín, tak sa pýtam už teraz......vyrazila si mi dych....
lujza.j
02.06.12,18:05
...niečo na večer:


Milujem vzťah s mojou posteľou...žiadne záväzky..len spolu spíme..každú noc...

Nad alkoholom nikto nikdy nevyhral...len východniari remízovali...

(toto prosím čítať až po desiatej...nyje večeriii!!...hodineee...
inak pravda...ved čo sa bude kontrolovať...ked to tak cíti:D samé krásne zvukomalebné slová....;)
pepsikova
02.06.12,18:06
Prajem všetkým pekný večer,

bola som dnes na plantaži trhať burinu, nechcela som už zapínať počítač, ale aj tak som sem mrkla, prečítala si a keďže si stojím za tým, že bolo vyvetrané, tak prajem všetkým krásny sobotňajši večer a ešte krajšiu nedeľu. Zajtra ak mi zaťko prispôsobí fotku Sašky (dcery JarkyL, kto by nevedel) tak Vám ju ukážem,je krásna a mama na ňu určite je pyšná tam z hora, pre mňa bol dnešný deň krásny, mohla som byť vo svojej záhrade konečne, niečo v nej urobiť .
Inak minule si sa pýtala Pepsi na poplopsa, tak ešte je stále s nami, 15-ročný mládenec, zatiaľ sa drží a stále sa mu úspešne darí byť v posteli skôr ako ja, aby mohol spať na vankúši...V.

..verím, mojík, že si sa na tej burine vyšantila!..sused hovorí, že prší síce málo, ale zelina rastie, akoby ju hnojili!...poplopesa pozdravujeme no a že stíha posteľ skôr, ako ty, novšak je to už senior,potrebuje oddych, aby stíhal po tebe lietať..
lujza.j
02.06.12,18:08
...inak to že ludia chodia si čítať do profilov odkazy a pochvaly....tak to je už silná nuda:eek: moc to tu prežívajú.....
pepsikova
02.06.12,18:09
To si prosím Ťa kde vyhrabala, och sorry nedodržala som termín, tak sa pýtam už teraz......vyrazila si mi dych......

..kto ?..ja?..lebo neviem, k čomu patrí otázka...ak k mojej prílohe, nuž, decko dostalo na face, podsunulo maminke, tá oplula dvakrát monitor, no a čo, len ja budem mať zaondený?..aj vy majte!...je to , no, ***, ale ako by som to dala do ľudskej reči, to by nebolo ončo...
VieraPopluharova
02.06.12,18:10
..verím, mojík, že si sa na tej burine vyšantila!..sused hovorí, že prší síce málo, ale zelina rastie, akoby ju hnojili!...poplopesa pozdravujeme no a že stíha posteľ skôr, ako ty, novšak je to už senior,potrebuje oddych, aby stíhal po tebe lietať..

Hej vyšantila som sa, konečne:), možno zajtra do záhrady pridám i foto čo vlastne stváram, a ten náš krpec, presne ako píšeš je skôr v posteli, aby mi potom skákal aj po hlave;), no, ale keď ho zbožňujem....zatrhnem mu to....či:D;):D....uff som mierne unavená....tak sa porúčam....prajem všetkým pekné sny a kľudný spánok....:):):)
VieraPopluharova
02.06.12,18:11
Hej k tej prílohe.....mám ho už opľutý i ja....
pepsikova
02.06.12,18:42
...tiež idem het, dobrú noc vám a aj fajné sníčky prajem...a dúfam, že tie ťažké mračná sa vylejú a bude sa dobre spať...
misoft
02.06.12,18:55
Čo opľutý - priam zaliatý pľúvancami, čo som sa rehlil - šťastie, že som sa pod stôl skydol :D:D:D
trisestri
02.06.12,19:21
..

..waw, to je maškrt!..už len kvoli zmrzke by som chcela bývať v meste...čo robí čoklíško?..šarkan sa mi dnes montoval do tlačiarne...nejakým zázrakom sa mu podarilo otvoriť dvierka na skenere, mám ju na zemi, kým dostane nejaké miesto no a jemu zavadzia..drichme mu na fleku..našťastie nepoškriabal...

pamätam ze v detstve na sviatky a oslavy chodil ujo zmrzlinar na dedinu,ta my asi chutila najviac,este sme ju kupovali v lete ked sme dosli do mesta./tusim 1 kcs mala 2 kcs velka/
ale teraz je dobra aj mrazena zmrzlina napr Carte Door
lujza.j
02.06.12,20:37
pamätam ze v detstve na sviatky a oslavy chodil ujo zmrzlinar na dedinu,ta my asi chutila najviac,este sme ju kupovali v lete ked sme dosli do mesta./tusim 1 kcs mala 2 kcs velka/
ale teraz je dobra aj mrazena zmrzlina napr Carte Door
ja kupujem v lidli túto koštni myslím, že je fajná aj ked nie je toľko príchutí ako cartedorka
http://www.kupujete.cz/sleva/slevy-mrazeny-krem-lidl.jpg
buchač
02.06.12,20:49
...niečo na večer:


Milujem vzťah s mojou posteľou...žiadne záväzky..len spolu spíme..každú noc...
...vidno...
Nad alkoholom nikto nikdy nevyhral...len východniari remízovali...
...zbehni hen , toť niekde okolo Brezna , Oravy ....uvidíš nevídané , neslýchané .......keď budeš mať pobehané Slovensko ako ja , potom dáme reč...
(toto prosím čítať až po desiatej...nyje večeriii!!...hodineee...
...či po desiatej , či ráno .....staré .........

...
hubatá
03.06.12,02:21
Konečne som tu aj ja niekedy prvááá!
Dobré ráno milí poraďáci!:)
Indeed
03.06.12,03:37
aj ja pripájam mlynčekujúci smajlík....
pepsikova
03.06.12,03:55
...božemôj!!...ty už pitveš aj vtipy?..
pepsikova
03.06.12,04:06
...waaaw, dobré ráno vám, hub aj Indy,aj všetci nedeľní strašneskorovstávajúci...takže káva je už na stole, to je super,tak ja pridám nejaké jedlojedlé, čajík pre Vieroč a pošlem pozdrav alabutovi..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/fa189489.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc-.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco5_9.gif (http://ma19.centerblog.net/)http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/cafethedivers.gif...

..no, len také male raňajočky...

...neviete, prečo každý trsík trávy vonia inak?..všetky vyzerajú rovnako,ale šarkan pri každej trávičke, zelinke,lopúchu postojí, počuchá,pošušky reč prehodí a tuším pomaly budeme na tej lúke aj spávať...
VieraPopluharova
03.06.12,06:17
Pekné nedeľné ráno všetkým,

prajem krásnu nedeľu, Pepsi prosím ktorý je môj, dnes som nič pod palmou nenašla....tak , aby som Marcelke nevypila jej.....:D;):D
buchač
03.06.12,06:18
...bože môj ....vtipy patria do inej témy...ja som bol v tom , že z vlastnej skúsenosti vravíš ...že Ťa to rozčúlilo - potešilo ...:-)...hahahhaha
buchač
03.06.12,06:35
O smutnej princezničke

Kde bolo , tam bolo .....
Za deviatimi morami
Za deviatimi púšťami
Za deviatimi horami
Za deviatimi dolami
Za deviatimi riekami
Kde sa voda sypala
Kde sa piesok lial

...žila raz jedna princezná Akinorev v nádhernom zámku .
Raz sa tak pozerá z okna smutným pohľadom na okolitý svet ,
Hlboko si vzdychne a s ťažobou v hlase si pre seba povie :

...kua ......to prečo práve ja musím tak ďaleko bývať ????
VieraPopluharova
03.06.12,06:40
Juri,

prídi ubytujem Ťa , ešte nám ostala jedna voľná izba s posteľou, telkou, počítačom, babka varí, dcéra perie a ja makám na plantáži, chlapi kopú betónuju, môžeš si vybrať ku komu sa pridáš....Ty môj básnik-rozprávkar....:D;):D
Kvaka
03.06.12,06:50
Stalo sa.
Indeed
03.06.12,06:55
Namiesto alabuta ,

dodám, že polievka ešte nevrie

a ani dneska vrieť nebude !
Indeed
03.06.12,06:56
dnes kopú a betónujú ??? Ta v NEDEĽU ?!?!?!
trisestri
03.06.12,07:03
ta ja sa pridam k tym co povzbudzuju a ochutnavaju
VieraPopluharova
03.06.12,07:03
Indeed,

dnes nie, to bolo včera, dnes je nedeľa, oddych - to som myslela všeobecne, že každý má pridelenú svoju prácu......ozaj prečo Ti ešte polievka nevrie, u nás už áno...
trisestri
03.06.12,07:08
ja kupujem v lidli túto koštni myslím, že je fajná aj ked nie je toľko príchutí ako cartedorka
http://www.kupujete.cz/sleva/slevy-mrazeny-krem-lidl.jpg

aj tu som mal je tiez dobra,hlavne orechova,ale aj kaufland ma podobne a tiez chutne,tie vlastne znacky zmrzin marketov napodiv celkom dobre a sklamany som bol z Manthatanu ktory robia v Polsku,ale vzdy treba davat pozor na taku co davali znovu zmrazit /ak im vypadnu mrazaky/,vtedy ani ta naj znacka nechuti
Indeed
03.06.12,07:11
zato nevrie,bo som včera navaril guĺašu aby bolo aj na dneska+žemĺovka
Indeed
03.06.12,07:12
orieškovú NEEEEEEEEEEE !
pepsikova
03.06.12,07:17
Namiesto alabuta ,

dodám, že polievka ešte nevrie

a ani dneska vrieť nebude !..

..any u mňa dnes nevrie a any nebude...ale za to bude šniceľ v zemiakovom cestíčku..ale v pohode by som vymenila za kúštik žemlofky...teda, jedna k jednej..ak by..no..
pepsikova
03.06.12,07:21
Pekné nedeľné ráno všetkým,

prajem krásnu nedeľu, Pepsi prosím ktorý je môj, dnes som nič pod palmou nenašla....tak , aby som Marcelke nevypila jej.....:D;):D..

..Vieroč, pre teba vždy ten najlepší...plus mix z tamtých obrázkových...bylinkový-mám medovku friškú, pamajorán, šalviu,,štipku mäty, vyber si...
pepsikova
03.06.12,07:23
aj tu som mal je tiez dobra,hlavne orechova,ale aj kaufland ma podobne a tiez chutne,tie vlastne znacky zmrzin marketov napodiv celkom dobre a sklamany som bol z Manthatanu ktory robia v Polsku,ale vzdy treba davat pozor na taku co davali znovu zmrazit /ak im vypadnu mrazaky/,vtedy ani ta naj znacka nechuti..

..joj ty pokušiteľ!..orieškovú môžem vždy..aj čoko,punčo,citron...len do lídla mám ďaleko,to len ak idem autom, aby sa neroztopilo, tak zásobu robím...
pepsikova
03.06.12,07:26
O smutnej princezničke

Kde bolo , tam bolo .....
Za deviatimi morami
Za deviatimi púšťami
Za deviatimi horami
Za deviatimi dolami
Za deviatimi riekami
Kde sa voda sypala
Kde sa piesok lial

...žila raz jedna princezná Akinorev v nádhernom zámku .
Raz sa tak pozerá z okna smutným pohľadom na okolitý svet ,
Hlboko si vzdychne a s ťažobou v hlase si pre seba povie :

...kua ......to prečo práve ja musím tak ďaleko bývať ????..

..no veru...ale fčul pozerám cez okná veselo...sú umyté!!!...a mám v pláne na budúcu 5-ročnicu, kúpiť si chalupu-ešte ďalej...



(joj, tuším je to s tebou horšie, ako som predpokladala..už o mne aj básne píšeš):D
pepsikova
03.06.12,07:27
...a predobedňajšia kafa je na stole...Indyyy, no čo?..vymeníš?..taká žemlofka je až taký mňammm...
trisestri
03.06.12,07:29
na vychode je snicel fasirka taka siska vyprazeneho mleteho mäsa,pritom snicel je rezen aj medzinarodne,sranda
trisestri
03.06.12,07:31
buchač
03.06.12,08:15
...hm ....ja ???...a o Tebe ???...nehrozí , na to mám inú osobu ...
VieraPopluharova
03.06.12,08:31
este ze to zobrala z nadsazkou http://pokus.blog.sme.sk/c/299743/Policia-dolapila-tazkeho-zlocinca-profesionali-ma-dostali.html?fb_ref=like_clanok_dole_blog&fb_source=timeline

Pravdepodobne pracuje ako "hromozvod" v niektorej elektrárni, pretože ja už by som sa asi pri odbere krvi nezdržala a vybuchla.....som zvedavá ako to iniciatívny príslušníci doriešia a ako rýchlo jej vrátia vodičský, isto si ruky nohy nedolámu a ani sa jej nikto neospravedlní....
trisestri
03.06.12,08:37
Pravdepodobne pracuje ako "hromozvod" v niektorej elektrárni, pretože ja už by som sa asi pri odbere krvi nezdržala a vybuchla.....som zvedavá ako to iniciatívny príslušníci doriešia a ako rýchlo jej vrátia vodičský, isto si ruky nohy nedolámu a ani sa jej nikto neospravedlní....

kedze maju vela kamosov a luxusne auta sa neodvazia zastavovat tak si to takto kompenzuju,toto sa od cias komunistov nezmenilo-to uz tak nielen oni cloveka vytacaju ze uz neviem to iba brat tak z humorom a niekedy vybehnem aj tam kde treba viac trpezlivosti-preto ma to zaujalo
lujza.j
03.06.12,08:49
Pravdepodobne pracuje ako "hromozvod" v niektorej elektrárni, pretože ja už by som sa asi pri odbere krvi nezdržala a vybuchla.....som zvedavá ako to iniciatívny príslušníci doriešia a ako rýchlo jej vrátia vodičský, isto si ruky nohy nedolámu a ani sa jej nikto neospravedlní....
čistí magori.....:mad:
lujza.j
03.06.12,08:53
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1334727829

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 1 Hour Ago #12394 orieškovú NEEEEEEEEEEE !







pozor...orechová a oriešková sú dve rôzne zmrzky;) a tá orechová je fakt super...stračiatelu si zvyknem zaliať presíčkom akože mňamka:)
buchač
03.06.12,08:54
čistí magori.....:mad:

........hm ........

Tok informácií v Polícii SR

Pokyn krajského riaditeľa PZ svojmu námestníkovi:
"Zajtra o 10:00 hod je zatmenie slnka, teda niečo čo sa každý deň nevidí. Všetci policajti nastúpia v pracovnom odeve na dvor, kde im pri pozorovaní tohoto zriedkavého javu podám príslušný výklad. Ak bude pršať potom nebude nič vidieť a v tom prípade pôjdeme do zasadačky."

Pokyn námestníka krajského riaditeľa PZ vedúcim Územného odboru:
"Na pokyn riaditeľa bude zajtra o 10:00 hod zatmenie slnka. Ak bude pršať nebude to možné na dvore v pracovnom odeve vidieť. V tom prípade sa prevedie zatmenie slnka v zasadačke, teda niečo čo sa každý deň len tak nevidí."

Pokyn vedúceho ÚO svojim zástupcom:
"Na pokyn riaditeľa dôjde zajtra o 10:00 v zasadačke k zatmeniu slnka v pracovnom odeve. Riaditeľ dá pokyn či má pršať, čo sa každý deň nevidí.

Pokyn zástupcov vedúceho ÚO vedúcim svojich útvarov OOPZ:
Ak bude zajtra v zasadačke pršať, čo sa každý deň nevidí, zmizne zajtra o 10:00 riaditeľ v pracovnom odeve.

Pokyn vedúcich jednotlivých útvarov a OOPZ radovým policajtom:
"Zajtra bude náš riaditeľ v pracovnom odeve, a o desiatej zmizne. Škoda, že sa to nedá vidieť každý deň.

Radoví policajti medzi sebou:
"Nech idú do riti všetci aj s riaditeľom na čele. A môžu aj v domácom odeve...
pepsikova
03.06.12,09:08
..potešil si ma...nerada by som, aby si mal nočné mory...
lujza.j
03.06.12,10:50
kukam tenis.... Azarenková-Cibuľa..... len keby tá Azarenková tak nekvíkala, to už je móda učiť ich to v tých tenisových školách....
Indeed
03.06.12,10:53
je zaujímavé,že podobným sposobom vedia mnohí DEDUKOVAŤ informácie zahrnuté v prispevkoch
Indeed
03.06.12,10:55
odkiaľ vieš,že som robil žemlofku ?
trisestri
03.06.12,11:07
vyhrava Azarenkova?/kde davaju?
pavol54
03.06.12,11:10
lujza.j
03.06.12,11:11
vyhráva Cibuľa....Eurosport
trisestri
03.06.12,11:20
mame iba Nova sport
lujza.j
03.06.12,11:21
ešte že majú "pomáhať a chrániť"
ved áno, ale asi medzi sebou:D ja si už len spomínam, že ked mňa vyslali, že dopravná akcia...tak ja vľúdnym slovom..pokuta výnimočne...len to už bolo dávno vtedy sa "drbalo" na zásterky, za pásy, ktoré sa ešte tak nenosili ako teraz. vrátila som sa opálená....aj vodič Tatrovky sa ešte raz "otočil" a priniesol mi zmrzku:D bože koľko rokov to je:rolleyes: ako by to bolo teraz....:confused: asi hlavne podľa situácie.... škoda, že veľké % nevie komunikovať....
trisestri
03.06.12,11:21
lujza.j
03.06.12,11:24
škoda:( na eurosport1 je Djoković
pepsikova
03.06.12,11:46
mila spomienka na velkeho herca a cloveka http://www.cas.sk/clanok/224468/bambulka-a-dedo-jozef-nase-priatelstvo-zacalo-zuvackou.html..

..páči sa mi to prirovnanie...ako "maslový chlieb"...dnes sa už takí ani nerodia...a ani nemali z akých vyrásť...
trisestri
03.06.12,11:53
to bola cela generacia velkych hercov a osobnosti slovenskych aj ceskych-teraz skor ide iba o prachy-nahanaju ulohy,dabing,reklamy,moderovanie,shouky atd a obcas slava stupa do hlavy-tamta generacia bolo skromna a osobnosti aj ludskymi rozmermi
lujza.j
03.06.12,12:10
..

..páči sa mi to prirovnanie...ako "maslový chlieb"...dnes sa už takí ani nerodia...a ani nemali z akých vyrásť...
aj teraz sa ich zopár najde, len ten kto nechodí z rôznych dôvodov do divadla tak ich vlastne ani nemá kde vidieť.....potom ostávajú len seriály, alebo ich vidieť v českých filmoch.....
pavol54
03.06.12,12:13
ved áno, ale asi medzi sebou:D ja si už len spomínam, že ked mňa vyslali, že dopravná akcia...tak ja vľúdnym slovom..pokuta výnimočne...len to už bolo dávno vtedy sa "drbalo" na zásterky, za pásy, ktoré sa ešte tak nenosili ako teraz. vrátila som sa opálená....aj vodič Tatrovky sa ešte raz "otočil" a priniesol mi zmrzku:D bože koľko rokov to je:rolleyes: ako by to bolo teraz....:confused: asi hlavne podľa situácie.... škoda, že veľké % nevie komunikovať....
minule ma zastavili tak som im pomohol 62 eúr som mal v peňaženke dve mi ostali, pred dedinou ma zastavili 500 m od ukončenia cesty, len nemohol pochopiť že mám za sebou 200 km a že kvapkanie oleja som zistil pri prestávke na kávu a že ávia nemá na bočnici bočné smerové svetlá ale len obrysové v kombinácii s nesvietiacimi žltými odrazkami a kameň mi musel prasknúť sklo na reflektore bystrý zrak mal.
lujza.j
03.06.12,12:18
minule ma zastavili tak som im pomohol 62 eúr som mal v peňaženke dve mi ostali, pred dedinou ma zastavili 500 m od ukončenia cesty, len nemohol pochopiť že mám za sebou 200 km a že kvapkanie oleja som zistil pri prestávke na kávu a že ávia nemá na bočnici bočné smerové svetlá ale len obrysové v kombinácii s nesvietiacimi žltými odrazkami a kameň mi musel prasknúť sklo na reflektore bystrý zrak mal.
ja by som áno!!!!! vždy sa dá "ľudsky" pochopiť.... vieš toto ma vytáča.... aj ked "štatistika je štatistika" a všetko je "zákon padajúceho hovna" v tomto prípade smerom hore...."obvod robí na okres a okres robí na kraj"....takže ako makajú tí najspodnejší...tak sa majú tí vyšší a najvyšší....
lujza.j
03.06.12,12:22
pavol54
03.06.12,12:26
ja by som áno!!!!! vždy sa dá "ľudsky" pochopiť.... vieš toto ma vytáča.... aj ked "štatistika je štatistika" a všetko je "zákon padajúceho hovna" v tomto prípade smerom hore...."obvod robí na okres a okres robí na kraj"....takže ako makajú tí najspodnejší...tak sa majú tí vyšší a najvyšší....
sú aj takí ako som minule písal kontrola dokladov a keď mi ich vracal tak sa ma spýtal pil ste niečo pred jazdou a ja na :som abstinent ale keby som pil, myslíte že vám poviem že áno? zobral to s humorom
VieraPopluharova
03.06.12,12:51
Pre zanietených klikačov, v minipirade je nová žiadosť o klikanie na bábätko pripájam link Prosím o kliknutie http://diteroku.maminka.cz (http://diteroku.maminka.cz/) ALEX BIGOŠ je meno bábätka a nájdete to v miniporade klikanie pre priateľov.... je to otvorená miniporada, aby sme tu neklikačom nekazili náladu.

Ďakujem za pochopenie.....takže ak niekto chce nech kliká a kto nechce nemá to na očiach.....

PS: no dá sa len cez fc, alebo potom sú tam rôzne registrácie, takže je potrebné pred tým sa niekde zaregistrovať....
Ivana Š
03.06.12,13:25
moja šestnástka sa práve na svet díva z veľkej výšky - z Eiffelovky :)

volala, že posiela fotku, ak sa podarí, pricapnem
pepsikova
03.06.12,14:12
..a nie je dostupný link priamo na to dieťa?..už som ich presla 7x ku koncu a nenašla som..
buchač
03.06.12,15:20
moja šestnástka sa práve na svet díva z veľkej výšky - z Eiffelovky :)

volala, že posiela fotku, ak sa podarí, pricapnem

...uhm ...volala mi a aj foto poslala ....teraz MMS došla ..

http://img2.flog.pravda.sk/8ru/vc5_103993_m.jpg
wagner
03.06.12,15:51
minule ma zastavili tak som im pomohol 62 eúr som mal v peňaženke dve mi ostali, pred dedinou ma zastavili 500 m od ukončenia cesty, len nemohol pochopiť že mám za sebou 200 km a že kvapkanie oleja som zistil pri prestávke na kávu a že ávia nemá na bočnici bočné smerové svetlá ale len obrysové v kombinácii s nesvietiacimi žltými odrazkami a kameň mi musel prasknúť sklo na reflektore bystrý zrak mal.

To si dostal pokutu za ten prasknutý reflektor? Lebo ja mám prasknuté sklo na zadných brzdových svetlách. Hrozí mi za to pokuta?:confused:
buchač
03.06.12,16:04
To si dostal pokutu za ten prasknutý reflektor? Lebo ja mám prasknuté sklo na zadných brzdových svetlách. Hrozí mi za to pokuta?:confused:

...čo myslíš ????

...dovtedy sa chodí s krčahom po vodu ...sám do nej spadne ...

Keby len pokuta ...technické závady sa dajú ( môžu ) odtrániť aj na mieste , priamo pred polišom ...
...príkladne zastavia za žiarovku , ktorá nesvieti a vozidlo nemá také vybavenie , že bliká kontrolka na panely......nič sa nedeje , žiarovka sa vymení a fertig , žiadna pokuta ...
...no prasknuté sklo je tiež technická závada ...cez prasklinu sa môže dostať do systému voda a znefukční ho ....ako opravíš ???

Holt nie iba na pokutu , ale aj na odobratie papierov do čistiarne .......a hajde následne na STK .......nie sranda ....
AlaNR
03.06.12,17:14
Tak, tohtoročnú megaoslavu MDD máme úspešne za sebou...
6,5 hodiny v kuse program, decká sa držali statočne, súťažili jak divé, očumovali cvičených psíkov, vozili sa v policajných autách, nebáli sa strieľať, náboje brali domov na kvantá :D, nezľakli sa ani výbuchu bomby, ktorú nafingovali pyrotechnici, vrieskali, keď hasiči vyťahovali plošinu do výšky niekoľkých poschodí, striekali z hasičských hadíc, vozili sa na koníkoch, na motorkách, skoro ich nebolo poznať, lebo boli pomaľované, takže sme stretali len tigríkov, spidermanov, hello kittynky, pirátov, čertov ... :)

No ale keď sa objavili chlapci z Desmodu, išli sa pozabíjať, každé z nich si dávalo podpisovať čokoľvek, čo našli... podpiskarty, šiltovky, tričká...

Fantastická akcia, spravila som asi 450-500 fotiek, vybila dva foťáky, získala autogram od Desmodu (konečne, a to bývajú 10 domov odo mňa :D )
Takže, fantastická nedeľa za nami...
kukučka
03.06.12,17:37
Klobúk dole pred organizátormi.:)

zlezaradil A mala si štople v ušiach? Alebo budech zajtra v zdraví písať, pom§oc, mám zaľahnuté v ušiach :D
AlaNR
03.06.12,17:42
Štuplíky nebolo treba ;)
Aj keď na mňa skoro priskočilo, keď hasiči zatrúbili asi dva metre odo mňa :D

Organizovalo sa to cez obecný úrad, ale hlavnú zásluhu na celom tom majú veľmi šikovní chlapci z Auto- Moto-klubu, ktorí to vymysleli od A po Z. Veľa bolo aj sponzorov, ľudí čo pomáhali, s čím mohli...
Takáto akcia ešte u nás nebola, ani čo sa týka návštevnosti, ani veľkosti... až sa čuduje, pretože u nás veľmi záujem o akcie nie je...
Dúfam, že si chalani zachovajú takéto dobré tradície aj do budúcna :D no a my im radi pomôžeme :D
lujza.j
03.06.12,18:21
trisestri
03.06.12,18:54
kde maju taku zmrzlinu?
pavol54
03.06.12,19:06
...uhm ...volala mi a aj foto poslala ....teraz MMS došla ..

http://img2.flog.pravda.sk/8ru/vc5_103993_m.jpg
určite nejaká dedina kam ešte neprišli developery, chýba mi tam niekoľko obchodných centier tam by sa mohli natrepať aj štyri, ešte k tomu niekoľko čerpcích staníc a vôbec by tam tú zeleň mali zrušiť a zahusiť výstavbou
Ivana Š
03.06.12,19:14
vytešuje sa, je tam super, fotky potom budú, keď sa vráti
vraj šetrí každý centík - a MMS niečo stojí - to verím, zasa niečo na seba kúpi za ušetrené ;)
juraj, určite ti nevolala, aj mňa - matku len prezvonila :D

zážitky teda bude mať, zajtra ešte Paríž a v utorok ráno kanálom London :)
Ivana Š
03.06.12,19:19
dala by som :) idem mrazničku prehľadať, či niečo nenájdem :)
trisestri
03.06.12,19:19
da sa nejak vyuzit kozie mlieko ktore skyslo?
Dav
03.06.12,19:25
A zabetónovať ten zelený zbytok...
lujza.j
03.06.12,19:26
lujza.j
03.06.12,19:31
aj ja by som si takú dala....:)
pepsikova
04.06.12,05:07
...dobré ráno vám a krásny deň dnes prajem...káva je na stole, slnko sa vydriapalo spoza mrakov a chcelo by svietiť, ale bude to drina dnes, mrakov je koldokola presila,takže by mohlo pršať...no ale-uvidíme...
...dám ešte čajím pre Vieroč, z čerstvej medovky,aj pre Marcelku...a idem upiecť tie mafíny, čo som včera nepredvídavo sľúbila červíkovi a on na to nezabudol a hneď ráno mi to pripomenul..
...potom vám pošlem...
..tak, nech vás dnes nič nenase*ie...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/9fcf6e5a.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-miam-fruits--2.html)
VieraPopluharova
04.06.12,05:21
Pekné ráno všetkým,

Pepsi vďaka za čajík, dnes som ho našla, zanietením klikačom odporúčam kuk do miniporady klikanie na linky od priateľov je otvorená a jeden tam pribudol i o dieťa roka a máme tam jedno zo Spišskej Novej Vsi ak by niekto nevedel nájsť nech si niekde uloží http://diteroku.maminka.cz/vysledek-hledani?query=Alex+Bigo%C5%A1&search= meno Alex Bigoš, komu sa to nepáči nech si tento príspevok nevšíma.
pepsikova
04.06.12,06:42
..desiatová káva je na stole a ku nej bábofka (praskla mi, oblina jedna!) a mafíny...páči...
misoft
04.06.12,07:19
To už je desiata? Ja reku - že skoré ráno :D:D:D
VieraPopluharova
04.06.12,07:48
Duško, o chvíľu už obed bude.....
trisestri
04.06.12,07:49
ten A zet ma dost vytaca-kazdu chvilu nabehne-z dovodu udrzby bude email docasne nedostupny
misoft
04.06.12,07:54
NO, DO KELU!!!!
misoft
04.06.12,07:55
A-zet = internetový šmejd - s nim som skončil pred troma rokmi, keď e-maily sa strácali.
Stanislav 1975
04.06.12,08:01
ten A zet ma dost vytaca-kazdu chvilu nabehne-z dovodu udrzby bude email docasne nedostupny


Každý kto chce mať kvalitný e- mail už má dávno Gmail.com a nie kadejaké zoznamy, azety a pod.:)
Stanislav 1975
04.06.12,08:27
Potešilo ma, že konečne sme sa v baráku rozhýbali, znegovali sme všetkých nepriateľov pokroku a rozvoja( najma babušky a dedkovci sú dosť neprisposobiví) a začíname robiť kopility na schodisku a oknách-teším sa.- lebo síce máme dobrých susedov a velké byty ale barák vyzerá ako ovracaný, tak konečne sme sa rozhýbali
A potešilo, aj to že polku platí Fico...:D
trisestri
04.06.12,08:45
mama aj gmail com,ale dajake registracie poostavali na azete
trisestri
04.06.12,08:46
Potešilo ma, že konečne sme sa v baráku rozhýbali, znegovali sme všetkých nepriateľov pokroku a rozvoja( najma babušky a dedkovci sú dosť neprisposobiví) a začíname robiť kopility na schodisku a oknách-teším sa.- lebo síce máme dobrých susedov a velké byty ale barák vyzerá ako ovracaný, tak konečne sme sa rozhýbali
A potešilo, aj to že polku platí Fico...:D

nevymenis byt?:)
Tweety
04.06.12,08:51
vari bývate v tom istom baráčiku?
Stanislav 1975
04.06.12,08:54
nevymenis byt?:)

nie, nie- určite nie- ja som tu spokojný, dobrí susedia, z okna výhlad na les a jazero ( labute, kačky... ) hneď pri vchode...takže ja sa moc nechystám odtialto:)
jediné čo je troška blbé je to nešťastné parkovanie- ale keď obkrúžiš 6 krát dom dookola, tak niečo nájdeš...:D
trisestri
04.06.12,08:59
vsak namiesto spokojnosti by si mal adrenalin
Stanislav 1975
04.06.12,09:06
ale nie Majka, to bolo obrazne povedané- to je tá dotácia štátna či čo-
Oliwa
04.06.12,09:44
Potešilo ma, že konečne sme sa v baráku rozhýbali, znegovali sme všetkých nepriateľov pokroku a rozvoja( najma babušky a dedkovci sú dosť neprisposobiví) a začíname robiť kopility na schodisku a oknách-teším sa.- lebo síce máme dobrých susedov a velké byty ale barák vyzerá ako ovracaný, tak konečne sme sa rozhýbali
A potešilo, aj to že polku platí Fico...:D
... neblázni - z vlastného vrecka?! :eek::D
buchač
04.06.12,09:49
...žeby Robko predal hodinky ????
Oliwa
04.06.12,09:50
Potešilo ma, že konečne sme sa v baráku rozhýbali, znegovali sme všetkých nepriateľov pokroku a rozvoja( najma babušky a dedkovci sú dosť neprisposobiví) a začíname robiť kopility na schodisku a oknách-teším sa.- lebo síce máme dobrých susedov a velké byty ale barák vyzerá ako ovracaný, tak konečne sme sa rozhýbali
A potešilo, aj to že polku platí Fico...:D


nevymenis byt?:)
nevymeníš Fica? :)
Oliwa
04.06.12,09:56
http://img2.flog.pravda.sk/8ru/vc5_103993_m.jpg


určite nejaká dedina kam ešte neprišli developery, chýba mi tam niekoľko obchodných centier tam by sa mohli natrepať aj štyri, ešte k tomu niekoľko čerpcích staníc a vôbec by tam tú zeleň mali zrušiť a zahusiť výstavbou
...jasnačka, že dedina ;)... žeby Paríž nad Žitavou? :rolleyes::D
pepsikova
04.06.12,10:40
..však prepošli a daj uložiť na gmaili, tam je kopa placu..akurát mne sa ten nový vzhlad nepáči, tie vysúvacie okná,čo vybiehajú, keď náhodou myš behne, kam nemá...
pepsikova
04.06.12,10:42
...šak neboj, softík, odložila som ti,až budeš mať chuť...pošlem..no...
pepsikova
04.06.12,10:46
...niektorým obyvateľom nášho činžáka by Fico mohol dať aj vlastné hodinky,dokonca aj tie, čo mal pred týmito..nechcú a nechcú si do tých makovíc napchať trochu modernejšieho myslenia...lebo tí v strede nemusia kúriť, tí okolo to zaplatia...čo už...ešte chvíľu totu musím vydržať...a potom im sem nasťahujem romsku rodinu s desiatimi deckami...(joooj, aká som hnusnáá)
VieraPopluharova
04.06.12,11:25
Aj ja chcem také hodinkyyyyyyy..................
trisestri
04.06.12,11:38
...niektorým obyvateľom nášho činžáka by Fico mohol dať aj vlastné hodinky,dokonca aj tie, čo mal pred týmito..nechcú a nechcú si do tých makovíc napchať trochu modernejšieho myslenia...lebo tí v strede nemusia kúriť, tí okolo to zaplatia...čo už...ešte chvíľu totu musím vydržať...a potom im sem nasťahujem romsku rodinu s desiatimi deckami...(joooj, aká som hnusnáá)

vidis a to ste nemali take rozdiely ze cela bytovka preplatky od 600-900 eur a my nedoplatok 20 eur,pri tom platime takmer 2 nosobne zalohove platby,vsak niekto ma horuco a merac takmer na nule,my setrime aj tak sa vela neda-mas obcas take ,,hnusne,, myslienky ako ja-tie pomerove merace,teda vymysel ako vyhra v loterii pre daktorych-jedny sa smeju v teple a druhy mrznu a cvakaju. /aj tebe nasobi ten vyhodnovaci faktor kazdy radiator? nam jeden az 6,5 krat /
trisestri
04.06.12,11:40
nevymeníš Fica?

:)

vymenim Fica za byt v Piestanoch na 3 poschodi aj inde mimo ,,rezervacii,,:D
Stanislav 1975
04.06.12,11:58
nevymeníš Fica? :)


No neviem- za Sulíka, Jožka Mihála a pod. tak to by som nemenil- Fico nieje žiaden svatec,má aj on svoje na rováši- ale tú 6 koalíciu ., určite NIEEEEEEEEEEE....-To radšej ten Fico...:)
trisestri
04.06.12,12:07
No neviem- za Sulíka, Jožka Mihála a pod. tak to by som nemenil- Fico nieje žiaden svatec,má aj on svoje na rováši- ale tú 6 koalíciu ., určite NIEEEEEEEEEEE....-To radšej ten Fico...:)

kto by ich uz chcel vymenit,vsak Sulika ani Nemci nechceli-za takych len po pysku by som dostal a nie byt:D
Stanislav 1975
04.06.12,12:11
kto by ich uz chcel vymenit,vsak Sulika ani Nemci nechceli-za takych len po pysku by som dostal a nie byt:D

ja by som chcel do vlády, najlepšie za premiéra Rytmus-a a bolo by asi fajn...:D
Halli
04.06.12,12:12
...niektorým obyvateľom nášho činžáka by Fico mohol dať aj vlastné hodinky,dokonca aj tie, čo mal pred týmito..nechcú a nechcú si do tých makovíc napchať trochu modernejšieho myslenia...lebo tí v strede nemusia kúriť, tí okolo to zaplatia...čo už...ešte chvíľu totu musím vydržať...a potom im sem nasťahujem romsku rodinu s desiatimi deckami...(joooj, aká som hnusnáá)


vidis a to ste nemali take rozdiely ze cela bytovka preplatky od 600-900 eur a my nedoplatok 20 eur,pri tom platime takmer 2 nosobne zalohove platby,vsak niekto ma horuco a merac takmer na nule,my setrime aj tak sa vela neda-mas obcas take ,,hnusne,, myslienky ako ja-tie pomerove merace,teda vymysel ako vyhra v loterii pre daktorych-jedny sa smeju v teple a druhy mrznu a cvakaju. /aj tebe nasobi ten vyhodnovaci faktor kazdy radiator? nam jeden az 6,5 krat /

netreba cigáňov nasťahovať...zvolte si väčšina v dome rozpočet tepla 30% podľa meračov a 70% na plochu a "šetriči" sa spamätajú...
merače sú sice debilina lebo nemerajú, ale len prerozdeľujú náklady, ale je to len kvôli hlúpim ľuďom, ktorí nevedia na čo je termostatický ventil.;)
trisestri
04.06.12,12:23
netreba cigáňov nasťahovať...zvolte si väčšina v dome rozpočet tepla 30% podľa meračov a 70% na plochu a "šetriči" sa spamätajú...
merače sú sice debilina lebo nemerajú, ale len prerozdeľujú náklady, ale je to len kvôli hlúpim ľuďom, ktorí nevedia na čo je termostatický ventil.;)

hacik je v tom ze vascina ma preplatky /nevyhoda sa tyka iba 3 poschodi z 8/,takze nie je ziadna sanca aby to odhlasovali-vsak nepojdu proti svojim penazenkam,len keby to bolo opacne tak nas zozeru a ten cirkus si neviem ani predstavit-to uz by musela zmenit legislativa ved tie rozdiely su neunosne,ak by boli spravodlive,tak beriem.
trisestri
04.06.12,12:27
ja by som chcel do vlády, najlepšie za premiéra Rytmus-a a bolo by asi fajn...:D

ja by nechcel do vlady hlavne teraz/ ale dalo by sa/ale rovno za prezidenta,nemusi nic riesit,povie par srandovnych hlasok,potrasie ruky hokejistom,nevymenuje prokuratora-len nemam rad ancug,ale mozno by som si zvykol,ale radsej by som menil z Zugerbergom,ten ma prachy a fanusikov a moze chodi v mikine:D
Oliwa
04.06.12,12:53
ja by som chcel do vlády, najlepšie za premiéra Rytmus-a a bolo by asi fajn...:D
... pokúšam sa predstaviť si jeho vládny program :rolleyes::---
... a Dara by bola jeho hovorkyňa :) - pardon, spevkyňa...
Ale zase všetci by nadávali v jednom rytme... :D
marjankaj
04.06.12,13:02
... pokúšam sa predstaviť si jeho vládny program :rolleyes::---
... a Dara by bola jeho hovorkyňa :) - pardon, spevkyňa...
Ale zase všetci by nadávali v jednom rytme... :D
Tak to si zabila.:---
Oliwa
04.06.12,13:13
Tak to si zabila.:---
A teraz zabije Stano mňa...:--- akože čo naňho reagujem...:D ale sorry, nedalo mi to.;):)
Stanislav 1975
04.06.12,13:14
A teraz zabije Stano mňa...:--- akože čo naňho reagujem...:D ale sorry, nedalo mi to.;):)

:)
korela
04.06.12,13:22
Oliwa
04.06.12,13:56
Dnes ma baví tá reklama hore, čo sa tam objavuje, že:
"Wellness víkend v Penzióne Predná Hora s polpenziou a zľavou 40 %.
Neobmedzený vstup do vodného a vitálneho sveta..." :D:D:D
To už aj Predná Hora pociťuje krízu...? :rolleyes:
Ale zas na druhej strane, VIP klient Mojsej je striedavo doma, na polícii, na súde... :---
A Jožo Kubáni je už našťastie zasa vo forme a behá po kopcoch... :)
Tak sú dobrí aj poraďáci... :D
Však keď nám vlani Ríšo dával stále premaľovávať tú latrínu, teraz môže pre zmenu zorganizovať výlet na Prednú Horu, ta ňe? :---

A tá ďalšia reklama, čo sa s ňou strieda, na ňu aj tématicky nadväzuje: :D
"Originálna kniha z vlastných fotografií so zľavou 67%"... to asi z toho wellnes víkendu na Prednej Hore... :---

Len tej tretej, že "Luxusný pobyt v Prahe pre dvoch so zľavou 50 %" celkom nerozumiem...
Akože len dvaja majú šancu ten víkend v zdraví prežiť, či...? :D
Tweety
04.06.12,14:10
Dnes ma baví tá reklama hore, čo sa tam objavuje, že:
"Wellness víkend v Penzióne Predná Hora s polpenziou a zľavou 40 %.
Neobmedzený vstup do vodného a vitálneho sveta..." :D:D:D
To už aj Predná Hora pociťuje krízu...? :rolleyes:
Ale zas na druhej strane, VIP klient Mojsej je striedavo doma, na polícii, na súde... :---
A Jožo Kubáni je už našťastie zasa vo forme a behá po kopcoch... :)
Tak sú dobrí aj poraďáci... :D
Však keď nám vlani Ríšo dával stále premaľovávať tú latrínu, teraz môže pre zmenu zorganizovať výlet na Prednú Horu, ta ňe? :---
Aj mňa to pobavilo, len neviem, či majú málo klientov a chcú voľné kapacity využiť alebo či neide o nejaký nábor, aby mali potom koho liečiť.:--- Ale zaujímavá odpoveď by bola po takomto víkende, kde si bol, trávil som ho na Prednej HOre, no povedzte, nie je to teda nič moc.
lujza.j
04.06.12,14:19
Vieročka poviem decku to je na fb....
lujza.j
04.06.12,14:23
nie, nie- určite nie- ja som tu spokojný, dobrí susedia, z okna výhlad na les a jazero ( labute, kačky... ) hneď pri vchode...takže ja sa moc nechystám odtialto:)
jediné čo je troška blbé je to nešťastné parkovanie- ale keď obkrúžiš 6 krát dom dookola, tak niečo nájdeš...:D
Stanko, ale ved to je Pétržka:D ale inak ani u nás to nie je nič moc...bývaš niekde pri tej Jednote? čo je oproti technopolu?
Dav
04.06.12,14:42
Ach, jaj, čo urobí povesť ... na Prednej Hore je v bývalom, poriadne rozšírenom areáli rekreačného zariadenia ROH SMZ vybudované inzerované zariadenie. OLÚP Predná Hora je v Coburgovskom kaštieli. A tráviť víkend na Presnej Hore znamená tráviť ho v prekrásnom prostredí NP Muránska Planina.

Zoznam použitých skratiek : ROH = revolučné odborové hnutie, SMZ = Slovenské magnezitové závody Jelšava ,OLÚP = Odborný liečebný ústav psychiatrický, NP = národný park.
Zdroj: spomienky z môjho detstva a mladosti.
Linky : http://www.prednahora.sk/ a http://www.olup-prednahora.sk/ http://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1rodn%C3%BD_park_Mur%C3%A1nska_planina
hnedoočka
04.06.12,15:11
Veľmi ma potešilo , že dcéra úspešne obhájila diplomovku a urobila štátnice, takže máme doma novopečenú inžinierku ekonómie....:)
lujza.j
04.06.12,15:11
bola som s deckom tento rok prvý krát na kuglicovej zmrzke.... takže sme to..... na pažroša za 9,60e:eek::D pre mňa je najvýhodnejšia zmrzka "kalibrovaná"... aj čo sa týka peňazí aj kalórii...dostanem množstvo .... zbágrujem a musí mi stačiť;)

keby niekto tak.....
http://fotograf-svadba.sk/wp-content/uploads/2012/03/Svadobne-zmrzlinove-pohare.jpg
Tweety
04.06.12,15:12
Blahoželám teda obidvom.
misoft
04.06.12,15:14
Veľmi ma potešilo , že dcéra úspešne obhájila diplomovku a urobila štátnice, takže máme doma novopečenú inžinierku ekonómie....:)
Congratulation! A máte doma ingelérku :D:D:D:D (pozor na plafón!)
lujza.j
04.06.12,15:16
bóže to teda poteší...hrdá mamina...gratulujem...:)
pepsikova
04.06.12,15:18
...gratulujeeeem...nech sa dcére darí v živote...všetko, na čo šáhne...
pepsikova
04.06.12,15:20
bola som s deckom tento rok prvý krát na kuglicovej zmrzke.... takže sme to..... na pažroša za 9,60e:eek::D pre mňa je najvýhodnejšia zmrzka "kalibrovaná"... aj čo sa týka peňazí aj kalórii...dostanem množstvo .... zbágrujem a musí mi stačiť;)

keby niekto tak.....
..

..noooo, že keby niekto!..jasné, že ja!...ale v stredu idem do mesta s červíčkom, tak si dáme aj my!..
lujza.j
04.06.12,15:39
dnes večer Róóbert..... a Carmen:D:D
Anik
04.06.12,15:42
gratulujem ......papapa cmúk to je radosti