VieraPopluharova
04.06.12,17:47
Gratulujem.......
pepsikova
04.06.12,15:59
dnes večer Róóbert..... a Carmen:D:D..

..páči sa mi to jej " Roooobert"...""nevykrikuj na mňa!"..ale aj " dobré ráno láska"....zlatí sú:):D..ale ja kuk sultáňa pred tým, lebo vraj Hírem prepadli a možno ju aj neviemčo...uvidíme...
lujza.j
04.06.12,16:02
..

..páči sa mi to jej " Roooobert"...""nevykrikuj na mňa!"..ale aj " dobré ráno láska"....zlatí sú:):D..ale ja kuk sultáňa pred tým, lebo vraj Hírem prepadli a možno ju aj neviemčo...uvidíme...
dnes z upútaviek " ked počujem to jej Rooooobert, vytrhol by som jej hlasivky":D
hnedoočka
04.06.12,16:12
ďakujem v jej mene všetkým...ale teškám sa s ňou :)
terezamaria
04.06.12,16:20
Zo srdca gratulujem, nech sa jej v zdraví darí aj ďalej....
trisestri
04.06.12,17:12
takto sa ,,setri,, http://www.cas.sk/clanok/225156/zlaty-padak-pre-exsefku-posty-za-rok-prace-neuveritelnych-178-tisic.html
-este ze odkazanym chce pravica dat uplnu zobracenku,ze vraj jedno teplo jedlo denne,to by niektory brali ale to co sasovia zo sas navrhuju nestaci ani na ten rohlik denne po zaplateni platieb za byvanie
alaya1
04.06.12,17:24
Dakujem tomu, kto ma nahlasil administratorovi, ze udelujem body podla mojho presvedcenia, a ze sa hadam, ci co. Ja som tu pomaly 2 tyzdne nebola. Ale verim a dufam, ze tichi udavaci porady, budu mat krasnu noc a nadherny tyzden, ze davku udani maju uz splnenu.

Dvihol sa mi zaludok, ak ked som samozrejme fanaticka, ze.
avalik
04.06.12,18:07
mam za sebou krasny predlzeny vikend u dcery v Prahe. potesili ma aj stretnutia s byvalymi spoluziackami/kolegynami. som nachodena aj unavena ale tak prijemne. nabila som si baterky :D
lujza.j
04.06.12,18:09
mam za sebou krasny predlzeny vikend u dcery v Prahe. potesili ma aj stretnutia s byvalymi spoluziackami/kolegynami. som nachodena aj unavena ale tak prijemne. nabila som si baterky :D
tak to je fajné, že si prežila pekný víkend.....;) "dobiť" baterky je úžasná vec..... tešákujem:)
pavol54
04.06.12,18:12
takto sa ,,setri,, http://www.cas.sk/clanok/225156/zlaty-padak-pre-exsefku-posty-za-rok-prace-neuveritelnych-178-tisic.html
-este ze odkazanym chce pravica dat uplnu zobracenku,ze vraj jedno teplo jedlo denne,to by niektory brali ale to co sasovia zo sas navrhuju nestaci ani na ten rohlik denne po zaplateni platieb za byvanie
Ak hrdo pobeží Hrdá na úrad práce a bude pýtať podporu v nezamestnanosti započítava sa do príjmov aj táto odmena?
avalik
04.06.12,18:18
tak to je fajné, že si prežila pekný víkend.....;) "dobiť" baterky je úžasná vec..... tešákujem:)

diky luji, ... som sa vratila v case ... 23 rokov spat, ked som tam robila ... som omladla - vnutorne ... ale verim, ze sa to prejavi aj navonok - aspon na chvilu :D
trisestri
04.06.12,18:21
u nich hej
srska
04.06.12,18:23
diky luji, ... som sa vratila v case ... 23 rokov spat, ked som tam robila ... som omladla - vnutorne ... ale verim, ze sa to prejavi aj navonok - aspon na chvilu :Dtak to bol určite very good "approach" mladosti:)
lujza.j
04.06.12,18:24
diky luji, ... som sa vratila v case ... 23 rokov spat, ked som tam robila ... som omladla - vnutorne ... ale verim, ze sa to prejavi aj navonok - aspon na chvilu :D
tak to sa nie vždy podarí....tak to maxi vydarený víkend.... je fajn odtiaľto vypadnúť a byť trošku v inom "svete"....myslím - dúfam že telo registruje takýto relax....:) veľa možností nie je:(
lujza.j
04.06.12,18:26
tak to bol určite very good "approach" mladosti:)
srsković:D ty čo si si spomenul na heslo:---
srska
04.06.12,18:29
srsković:D ty čo si si spomenul na heslo:---1dara vie čo som tým myslel:) a ak bolo v prg vfr, tak to mala super:)
avalik
04.06.12,18:33
tak to bol určite very good "approach" mladosti:)

to ano - len vtedy sme kreslily na planzety a stripy prehadzovali rucne, ked vypadol dalekopis, tak sme plany diktovali cez telefon aj celu noc aby sa mohlo na druhy den lietat ... no a v kurze bola rustina :) - ale su to krasne spomienky
SilMar Group
04.06.12,18:33
Mňa dnes potešili na úradoch a aj rozčúlili na úradoch... Prečo v jednej štátnej intštitúcii môžu robiť ľudia ochotní, usmievaví a plní optimizmu, ktorí na vás prenesú svoju dobrú náladu (a hneď sa tie dane ľahšie platia) a v inej samé ježibaby, ktoré hľadajú všetky možné dôvody, prečo to nejde ?
lujza.j
04.06.12,18:34
..

..páči sa mi to jej " Roooobert"...""nevykrikuj na mňa!"..ale aj " dobré ráno láska"....zlatí sú:):D..ale ja kuk sultáňa pred tým, lebo vraj Hírem prepadli a možno ju aj neviemčo...uvidíme...
http://www.youtube.com/watch?v=VcfyFjqyWc8&feature=related
srska
04.06.12,18:35
Mňa dnes potešili na úradoch a aj rozčúlili na úradoch... Prečo v jednej štátnej intštitúcii môžu robiť ľudia ochotní, usmievaví a plní optimizmu, ktorí na vás prenesú svoju dobrú náladu (a hneď sa tie dane ľahšie platia) a v inej samé ježibaby, ktoré hľadajú všetky možné dôvody, prečo to nejde ?dôvod je možno v spálni:D
avalik
04.06.12,18:37
tak to sa nie vždy podarí....tak to maxi vydarený víkend.... je fajn odtiaľto vypadnúť a byť trošku v inom "svete"....myslím - dúfam že telo registruje takýto relax....:) veľa možností nie je:(

no dufam ze aspon mesiac vydrzi - potom idem zase k rodicom na vychod a tam budem dobijat baterky na zahrade ... uz teraz sa tesim ... ked som bola decko, som zahradu neznasala, lebo to bola povinnost ... ale teraz uvazujem aj o navrate. lenze dcera je v tej Prahe, tak asi este nejaky cas vydrzim na pol ceste v BA :D
srska
04.06.12,18:38
to ano - len vtedy sme kreslily na planzety a stripy prehadzovali rucne, ked vypadol dalekopis, tak sme plany diktovali cez telefon aj celu noc aby sa mohlo na druhy den lietat ... no a v kurze bola rustina :) - ale su to krasne spomienkyv armáde sa chalanom, čo kreslili na planžety, hovorilo slengovo "sklomrdi":D
lujza.j
04.06.12,18:38
1dara vie čo som tým myslel:) a ak bolo v prg vfr, tak to mala super:)
ja som to myslela tak, že si tu bol naposledy ked si mal mať nejakú špeci noc ....;)
misoft
04.06.12,18:39
...len ručičky z nich...
srska
04.06.12,18:39
ja som to myslela tak, že si tu bol naposledy ked si mal mať nejakú špeci noc ....;)nuž psn som bol v bb a nebolo času pobehovať po porade:D
misoft
04.06.12,18:40
...ja skôr toho darcu, aby častejšie mi dačo daroval :D:D
srska
04.06.12,18:41
ja som to myslela tak, že si tu bol naposledy ked si mal mať nejakú špeci noc ....;)robotná bola - ukončenie 3x dppo za 2011
buchač
04.06.12,18:43
v armáde sa chalanom, čo kreslili na planžety, hovorilo slengovo "sklomrdi":D

...a ešte keď museli zrkadlovo kresliť ....kúa , to bol zážitok ...na vojenčine som mal možnosť sa realizovať ako kreslič u PLK - protivzdušná obrana ...
misoft
04.06.12,18:44
Žeby daň za absenciu? :D:D:D
srska
04.06.12,18:45
...a ešte keď museli zrkadlovo kresliť ....kúa , to bol zážitok ...na vojenčine som mal možnosť sa realizovať ako kreslič u PLK - protivzdušná obrana ...čo buchy, šak hentí na vozduchu ti všetko otelekarandašovali a mal si dáta coby dub:D
avalik
04.06.12,18:45
v armáde sa chalanom, čo kreslili na planžety, hovorilo slengovo "sklomrdi":D

tak to neviem ... my sme len baby kreslily ... aj to sme striedali kazdu sluzbu ine pracovisko (planzet, dalekopis, voj. a civ. prevadzka) ... zakladaka sme tusim mali len vodica, ostatni sme boli "furtaci"
misoft
04.06.12,18:47
Ak hrdo pobeží Hrdá na úrad práce a bude pýtať podporu v nezamestnanosti započítava sa do príjmov aj táto odmena?
No Hrdá hrdo pobeží hneď na druhý deň a bude sa hrdiť, aká je ona chudera, bo ani na základné veci lóve nemá (mrcha jedna Hrdá hrdá)
misoft
04.06.12,18:48
Ááááááá do r**i - zase jedna, ktorá chce plienky nosiť :D:D:D
buchač
04.06.12,18:48
čo buchy, šak hentí na vozduchu ti všetko otelekarandašovali a mal si dáta coby dub:D

...a my sme len strieľali a nabíjali ....strieľali a nabíjali ..........
...a boli aj také situácie , že sme len strieľali ....lebo ani nabíjať sa nestíhalo ...
misoft
04.06.12,18:49
Vitaj doma!
misoft
04.06.12,18:53
....a na lauf sa šťalo, aby sa neohol.....
srska
04.06.12,18:55
...a my sme len strieľali a nabíjali ....strieľali a nabíjali ..........
...a boli aj také situácie , že sme len strieľali ....lebo ani nabíjať sa nestíhalo ...a na lipne vám pristávali vrtuľníky z brd:D
Tweety
04.06.12,18:57
Ej, akosi ste sa chlapi rozšantili, je vám clivo za vojenčinou, či za zbojstvami ?:---
srska
04.06.12,18:58
Ej, akosi ste sa chlapi rozšantili, je vám clivo za vojenčinou, či za zbojstvami ?:---no konečne nás da dakto do pozoru:D
buchač
04.06.12,18:59
a na lipne vám pristávali vrtuľníky z brd:D

...tipuj ....

Stříbro , Tachov , Janovice .....tři prdele v republice ....
Kdepak Jirka střílel do oblak ?
Kdo uhodne , ten je drak ....
Tweety
04.06.12,18:59
mohli by ste to šantenie večer využiť aj inak, či?
misoft
04.06.12,19:00
Ej, akosi ste sa chlapi rozšantili, je vám clivo za vojenčinou, či za zbojstvami ?
Aj, aj! :D
misoft
04.06.12,19:01
Šak využívame, využívame.
Tweety
04.06.12,19:02
hej, neklam
lujza.j
04.06.12,19:02
Ej, akosi ste sa chlapi rozšantili, je vám clivo za vojenčinou, či za zbojstvami ?:---
to bude tým splnom:D
Stanislav 1975
04.06.12,19:04
Tomáš mi pred chvílkou hovorí- oco, ty podvodník, ty cigáň...:eek:
Tweety
04.06.12,19:05
Prichytil Ťa pri klamstve, či?
lujza.j
04.06.12,19:06
fúha...čím si ho nas*al? ale ved rytmus je "in"...
srska
04.06.12,19:07
...tipuj ....

Stříbro , Tachov , Janovice .....tři prdele v republice ....
Kdepak Jirka střílel do oblak ?
Kdo uhodne , ten je drak ....mne hrozili stodom - vyhol som sa mu do ke a potom do pn:D
avalik
04.06.12,19:12
mne hrozili stodom - vyhol som sa mu do ke a potom do pn:D

mne hrozil po skole Zatec, ale nastastie stihli dobudovat pracovisko v Prahe. neskor ma prevelili do BA k rodine :)
misoft
04.06.12,19:12
Asi - opakovanie - otec "múdrosti" (či tak nejak :D:D)
Ivana Š
04.06.12,19:13
decko moje z Paríža zas len prezvonilo :) však maminka zavolá - aj zavolala :)
a výhľad z Eiffelovky je vraj neuveriteľný, to sa nedá opísať, treba zažiť
fotky budú po návrate, z foťáku
lebo fotené mobilom je fotka o, ničom, fakt to pripadalo ako z nášho podkrovia nejaká konštrukcia na dvore stojaca, železná hrdzavá odfotená ;)
srska
04.06.12,19:18
Tomáš mi pred chvílkou hovorí- oco, ty podvodník, ty cigáň...:eek:čo si mu v slabej chvíli sľúbil?:)
pepsikova
04.06.12,19:20
...akurát dnes som na teba myslela,že dáko ťa neny..fuha!...
pepsikova
04.06.12,19:21
...treba častejšie návraty...
misoft
04.06.12,19:23
20€ - dal 2€ :D:D:D
Ivana Š
04.06.12,19:57
furt tu nejaké zmrzky a dobroty ponúkate, keď tu nie som
a dnes nič ;) ?
pepsikova
04.06.12,20:04
furt tu nejaké zmrzky a dobroty ponúkate, keď tu nie som
a dnes nič ;) ?..

..už som všetky zmrzky vyžjedla,ale môžem ti poslať mafím s orieškami...alebo horalku..
Ivana Š
04.06.12,20:08
môžeš aj horalku aj mafin a aj bez orieškov, dnes to zas vidím na dlhú noc, jedno decko v paríži, druhé spí v svojej izbe a sb na týždňovke a ja tu sama, ešte spln k tomu - :mee:
pepsikova
04.06.12,20:10
môžeš aj horalku aj mafin a aj bez orieškov, dnes to zas vidím na dlhú noc, jedno decko v paríži, druhé spí v svojej izbe a sb na týždňovke a ja tu sama, ešte spln k tomu - :mee:..

..proti splnu je najlepšie dať si kávu na balkáne, hodiť reč s mesiačikom,aj cigu by som dala..aj dve, u nás je zatiahnuto, takže spln za mrakmi..pošlem ti tmu?..mám dosť, any svetlá nesvietia..
nika.sum
04.06.12,20:38
takto sa ,,setri,, http://www.cas.sk/clanok/225156/zlaty-padak-pre-exsefku-posty-za-rok-prace-neuveritelnych-178-tisic.html
-este ze odkazanym chce pravica dat uplnu zobracenku,ze vraj jedno teplo jedlo denne,to by niektory brali ale to co sasovia zo sas navrhuju nestaci ani na ten rohlik denne po zaplateni platieb za byvanie

a ze v tomto state nie su peniaze, ale ich je podla mna dost. ked zoberieme kolko sa ich narozdavali za poslednych par mesiacov: odmena v SP, vyhodene miliony za system na DU a ani nechcem vediet ake odstupne dostal ten kto to zavinil, tiez som pocula o nejakych zopar milionov (nieco cez 100) v armade na nejake bojove vozy, teraz zase pani Hrda....nech je tam akakolvek banda, je to o tom istom....dokedy budeme stihat zarabat, tak aby mali co rozkradat????
Ale nasa vlada sa postara, aby sme dokazali vyzit z minimalnych dochodkov, pretoze ten kto dokaze prezit do dochodku z toho co mu zostane po zaplateni odvodov a dani, nebude mat ziaden problem prezit z minimalneho dochodku (bude dost vycviceny).
misoft
05.06.12,04:51
Dnes ráno sa Oskarko škerí :D - hezkej den bude. Na prelome noci (teda o polnoci) na východnom východe lialo, ako keby sa niekomu sprcha zasekla - vody bolo do aleluja, vetríček bol taký fájny, príjemný, že aj stromčoky od "radosti" sa k zemi klonili - som zvedavý, čo budú "zemehraboši" vravieť - kričia "málo zrážok" - teraz ich nakydalo, budú kričať "veľa bolo".
pepsikova
05.06.12,05:30
Dnes ráno sa Oskarko škerí :D - hezkej den bude. Na prelome noci (teda o polnoci) na východnom východe lialo, ako keby sa niekomu sprcha zasekla - vody bolo do aleluja, vetríček bol taký fájny, príjemný, že aj stromčoky od "radosti" sa k zemi klonili - som zvedavý, čo budú "zemehraboši" vravieť - kričia "málo zrážok" - teraz ich nakydalo, budú kričať "veľa bolo"...

..no, zase len tí vyvolení majú dostatok vody..tu u mňa skoro sucho, len občas kvapka-dve spadnú..to aby sme nezabudli, že z neba padá aj niečo inšie, ako len slnečné lúče...
...dvaja na lúke podopierajú dve nové lavičky, ktoré starosta mieni osadiť presne na kraj parkoviska,rovno oproti parkújúcim autám, (a dvom vysokým tujám)no že aby mamičky mali na čom sedieť, keď sa ich detičky budú na parkovisku hrať...lebo keby sa decká hrali na lúke, musia sa matere otočiť,samy-lavička sa neotočí...chorý rozum,čo už...
...a tak idem dať variť vodu na kafu, aj na čajík, aby som stihla pod palmu na terasku zaniesť..dnes je zase medovkový,ten vonia tak krásne,že mňam..pre Vieroč, aj Marcelku...fajn deň vám, dievčatá, aj všetkým tu,čo dajú kávu..bábofky nezostalo, takže Milu posielam...http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_6_205.gif (http://www.smajliky.estranky.sk/clanky/3d-smajliky.html)
..no a inak pohoda,len treba vymyslieť, čo dnes navariť..krásny deň vám prajem...
VieraPopluharova
05.06.12,05:34
Dnes ráno sa Oskarko škerí :D - hezkej den bude. Na prelome noci (teda o polnoci) na východnom východe lialo, ako keby sa niekomu sprcha zasekla - vody bolo do aleluja, vetríček bol taký fájny, príjemný, že aj stromčoky od "radosti" sa k zemi klonili - som zvedavý, čo budú "zemehraboši" vravieť - kričia "málo zrážok" - teraz ich nakydalo, budú kričať "veľa bolo".

Mojko pekný deň aj Tebe:), a čo Ty máš proti "zemehrabošom" há;)....... skús niečo namietať, aj ja k nim patrím......:D:---:D
VieraPopluharova
05.06.12,05:37
Pekný deň všetkým,

ahojky Pepsi:), vďaka za čajík, bo u nás je zima -fuj:eek:, hnusné počasie ani poplopsovi sa nechce von, leží pod paplonom a sladučko spinká;), mrcha jedna tvári sa ako neviniatko, nechce sa mi no musím dnes pracovať ....to je hrozné však.....:D:D
pepsikova
05.06.12,05:44
Pekný deň všetkým,

ahojky Pepsi:), vďaka za čajík, bo u nás je zima -fuj:eek:, hnusné počasie ani poplopsovi sa nechce von, leží pod paplonom a sladučko spinká;), mrcha jedna tvári sa ako neviniatko, nechce sa mi no musím dnes pracovať ....to je hrozné však.....:D:D
..

..Vieroč, no to fakt teda, nič horšie , ako robota, ťa dnes nemohlo stretnúť...(mrcha, je všade!!)...šteky poplopsovi, aj šarkan (bol už 2x kontrolovať lúku a vynadal rýchlej rote), teda aj šarkan drichme,až chrápe....na gauči..že dnes sa mu nič nechce!...vonku teplo a dusno..
Oliwa
05.06.12,05:57
Som včera večer robila jahodový džem... A spoločnosť som mala pritom vyberanú :)- Elton John, Annie Lennox, Kylie Minogue, Gary Barlow, Cliff Richard, Tom Jones, Stevie Wonder, sir Paul Mc Cartney... svetová hudobná špička, ktorá prišla zaspievať pred Buckinghamský palác k diamantovému výročiu kráľovnej. Bavili sa veličenstvá aj pospolitý ľud - aj moja teen doma v obývačke. Na konci dokonca vstala a spievala anglickú hymnu - sme s mužom pozerali asi takto... :eek::eek: :D Neskutočné boli najmä tie laserové efekty na priečelí paláca - 600 technikov sa fakt vyšantilo... Koncert sa vydaril a čuduj sa svete, aj džem :D - aj keď som behala od sporáka k telke a späť... Ak budete mať niekto cestu do Londýna, pošlem Betke ;) jeden pohár ako darček k jubileu - na koštovku... Majú sa tie jej vnúčence - mať takú babku, čo jej také esá prídu zaspievať pod okná k 60-ke... :):):)
pepsikova
05.06.12,06:01
..no, kráľovská babka má už kúsok cez 80...ale oslavu mala parádnu, aj ja som tu pozerala..60 rokov vládnuť, to sa len tak nevidí,a aj keď tam konzervatívci, labouristi a kdejakí -isti sústavne na niečo frflú, chránia si svoju hrdosť..pekne to povedal Čárls-naučila ich hrdosti!..a to nedokáže bárskto...

(len ktovie, či má možnosť taká královná namočiť prštek do práve uvareného jahodového jamíka..?)
pavol54
05.06.12,06:04
to ano - len vtedy sme kreslily na planzety a stripy prehadzovali rucne, ked vypadol dalekopis, tak sme plany diktovali cez telefon aj celu noc aby sa mohlo na druhy den lietat ... no a v kurze bola rustina :) - ale su to krasne spomienky
vy ste ešte nemali bistrodátčik? my sme ho mali už 87 taký predchodca sms
Stanislav 1975
05.06.12,06:08
Som včera večer robila jahodový džem... A spoločnosť som mala pritom vyberanú :)- Elton John, Annie Lennox, Kylie Minogue, Gary Barlow, Cliff Richard, Tom Jones, Stevie Wonder, sir Paul Mc Cartney... svetová hudobná špička, ktorá prišla zaspievať pred Buckinghamský palác k diamantovému výročiu kráľovnej. Bavili sa veličenstvá aj pospolitý ľud - aj moja teen doma v obývačke. Na konci dokonca vstala a spievala anglickú hymnu - sme s mužom pozerali asi takto... :eek::eek: :D Neskutočné boli najmä tie laserové efekty na priečelí paláca - 600 technikov sa fakt vyšantilo... Koncert sa vydaril a čuduj sa svete, aj džem :D - aj keď som behala od sporáka k telke a späť... Ak budete mať niekto cestu do Londýna, pošlem Betke ;) jeden pohár ako darček k jubileu - na koštovku... Majú sa tie jej vnúčence - mať takú babku, čo jej také esá prídu zaspievať pod okná k 60-ke... :):):)

Ja neviem, ja moc tých novodobých králov a královné nemusím...,sú to všetko len darmožráči -takže nedá sa povedať, že by som to sledoval v telke a onanoval pri tom nejako extra , a najma nie Angličanov- mne je to strašne nesympatický národ, druhý najnesympatickejší, hneď po USA...
Ja mám rád Talianov, Turkov a pod.
pavol54
05.06.12,06:11
Ja neviem, ja moc tých novodobých králov a královné nemusím...,sú to všetko len darmožráči -takže nedá sa povedať, že by som to sledoval v telke a onanoval pri tom nejako extra , a najma nie Angličanov- mne je to strašne nesympatický národ, druhý najnesympatickejší, hneď po USA...
Ja mám rád Talianov, Turkov a pod.
ale majú to dobre vyriešené nemusia živiť niekoľko prezidentov na dôchodku.
Ivana Š
05.06.12,06:16
Ja neviem, ja moc tých novodobých králov a královné nemusím...,sú to všetko len darmožráči -takže nedá sa povedať, že by som to sledoval v telke a onanoval pri tom nejako extra , a najma nie Angličanov- mne je to strašne nesympatický národ, druhý najnesympatickejší, hneď po USA...
Ja mám rád Talianov, Turkov a pod.

Aj Omara? :---

Ja nemám rada jednu časť mojej rodiny, aj dnes ma už stihli nasrdiť,
pre mňa škoda, že mi za humnom bývajú a škoda reči načo o tom písať
holt, rodinu si nevyberieš :mad:
VieraPopluharova
05.06.12,06:19
Juri a Stanko,

viete, že Vás oboch zbožňujem:D;):D, ďakujem Vám za uzatvorenie témy, no bola by som zatvorila i sama dnes (keby Ste riadne čítali:---), obaja poznáte môj názor na to a viete, že som na to sama zriadila miniporadu, chcela som len jeden deň, aby si ľudia zvykli tieto témy dávať do miniporady.......nehnevám sa, urobili Ste to za mňa, viete , že i tak Vás mam rada:D:---:D....cmuk obom posielam....;););)
Stanislav 1975
05.06.12,06:22
Aj Omara? :---

Ja nemám rada jednu časť mojej rodiny, aj dnes ma už stihli nasrdiť,
pre mňa škoda, že mi za humnom bývajú a škoda reči načo o tom písať
holt, rodinu si nevyberieš :mad:

Neviem, či aj Omara :-)
ale v anglicku som nebol a ani ma to tam neláka, Turecko mám pochodene- teraz mám len jeden sen- vidieť Teherán, Tabríz( Irán) a potom možem aj spokojne zomrieť- hádam sa tam niekedy dostanem- už mám nejaké siete rozhodené, cez fejsbúk si píšem z nejakou profesorkou teheránskej univerzity,takže...

Rodina? Škoda slov...:confused:,nechaj to tak-vieme svoje aj my...
pepsikova
05.06.12,06:25
..kamarát-nekamarát, téma sa zavrie!..rozhodli!...
Stanislav 1975
05.06.12,06:32
Juri a Stanko,

viete, že Vás oboch zbožňujem:D;):D, ďakujem Vám za uzatvorenie témy, no bola by som zatvorila i sama dnes (keby Ste riadne čítali:---), obaja poznáte môj názor na to a viete, že som na to sama zriadila miniporadu, chcela som len jeden deň, aby si ľudia zvykli tieto témy dávať do miniporady.......nehnevám sa, urobili Ste to za mňa, viete , že i tak Vás mam rada:D:---:D....cmuk obom posielam....;););)


Vierka, ja ju nemám, ja ju nemám- má ju číslo 8...:D
VieraPopluharova
05.06.12,06:40
Vierka, ja ju nemám, ja ju nemám- má ju číslo 8...:D

Musím sa Stankovi ospravedlniť nebol uzatváračom témy.....Stani sorry;)....dúfam, že mi odpustíš.....:D;):D
VieraPopluharova
05.06.12,06:41
Pepsi, i tak ich ľubim....môžem za to? Však sa nepôjdem vešať....či....
pavol54
05.06.12,06:49
Neviem, či aj Omara :-)
ale v anglicku som nebol a ani ma to tam neláka, Turecko mám pochodene- teraz mám len jeden sen- vidieť Teherán, Tabríz( Irán) a potom možem aj spokojne zomrieť- hádam sa tam niekedy dostanem- už mám nejaké siete rozhodené, cez fejsbúk si píšem z nejakou profesorkou teheránskej univerzity,takže...

Rodina? Škoda slov...:confused:,nechaj to tak-vieme svoje aj my...
skoč do zájazdovej kancelárie na kutuzovovu tam sa organizuje hromadný zájazd do Afganistanu a odtiaľ je to už len na skok, aj zomrieť spokojne môžeš
Oliwa
05.06.12,06:51
..no, kráľovská babka má už kúsok cez 80...ale oslavu mala parádnu, aj ja som tu pozerala..60 rokov vládnuť, to sa len tak nevidí,a aj keď tam konzervatívci, labouristi a kdejakí -isti sústavne na niečo frflú, chránia si svoju hrdosť..pekne to povedal Čárls-naučila ich hrdosti!..a to nedokáže bárskto...

(len ktovie, či má možnosť taká královná namočiť prštek do práve uvareného jahodového jamíka..?)
Pepsi, jasné, že som mala na mysli 60 rokov vládnutia a nie životné jubileum :)... Však kto je v obraze, tak vie... ;)
Osobne mi je monarchia ukradnutá, a aj peňazí to muselo kopu stáť /povedia neprajníci/, ale zasa darmožráči sú v každom štáte, bez ohľadu na farbu krvi :rolleyes:... Nik nemôže za to, že sa narodil do kráľovskej rodiny :D, alebo do cigánskej osady... :( Ale fakt je, že je to osobnosť, rešpektuje ju celý svet, je to dáma, tiež by možno radšej oddychovala doma na diváne a nepuchli by jej nohy z tých ceremónií, ktorých sa musí zúčastniť... Mne je sympatické to, že počas bombardovania Londýna ho neopustila. A to kraľovanie tiež nebolo vždy med lízať... ;) Aj poddaných po celom svete bolo treba ponavštevovať /asi najvyťaženejšia cestovná kancelária :D/, aj deti, nevesty či zaťovia robili starosti, aj vnúčatá vystrájali... A celý život pod drobnohľadom verejnosti... ja by som s ňou teda asi nemenila.

A neviem si predstaviť, kvôli ktorému nášmu štátnikovi by sa národ dokázal takto zjednotiť :rolleyes:... A už vôbec nie, ktorý by toľko vydržal pri moci...
A áno, ako Charles povedal: Sme hrdí, že sme Briti! Na čo sme sa s mužom pozreli na seba a mysleli sme na to isté - oni sú Briti, a my sme v ... :o /vďaka našim "panovníkom"/.
trisestri
05.06.12,06:52
horsie je ked robia zakernosti ty najblizsi,mnoho ludi by bolo sokovanych coho su schopny vlastny surodenci
trisestri
05.06.12,06:55
dufam ze zase nebude chladne leto,v juni uz nic vynimocne 21 stupnov cez den.
pavol54
05.06.12,07:09
..no, kráľovská babka má už kúsok cez 80...ale oslavu mala parádnu, aj ja som tu pozerala..60 rokov vládnuť, to sa len tak nevidí,a aj keď tam konzervatívci, labouristi a kdejakí -isti sústavne na niečo frflú, chránia si svoju hrdosť..pekne to povedal Čárls-naučila ich hrdosti!..a to nedokáže bárskto...

(len ktovie, či má možnosť taká královná namočiť prštek do práve uvareného jahodového jamíka..?)
že ten Brežnev nedosadil svojho potomka, bolo by o jedno kráľovstvo viac, aj v Severnej Kórei tiež pekne dlho kraľuje jedna dynastia aj tam boli tie oslavy pompézne. Možno keby títo diktovali celému svetu a aj ho vykorisťovali tak by to boli tiež slobodné oslavy
Ivana Š
05.06.12,09:34
tá naša Betka - to je číslo - tri hodiny som ju strážila a mám dosť, je zlatá, ubehaná, urečnená
povie aj to, čo nevie :D aj keď som niekedy nerozumela, lebo hovorila rečou svojho kmeňa :D

a keď som odchádzala, privinula sa ku mne ako pijavička, pusinka bola, aj dve a že "ešte nechoď preč"
a toto poteší :)
Stanislav 1975
05.06.12,09:39
Akože ja už tomuto nerozumiem- oči v poriadku,mozog čistý jak lalia- EEG v poriadku, epilesia vylúčená, -tourettov syndrom vylúčený- tak už neviem kieho boha to može byť...:eek:-ale potešilo, že to je OK...
buchač
05.06.12,09:51
Aj Omara? :---

Ja nemám rada jednu časť mojej rodiny, aj dnes ma už stihli nasrdiť,
pre mňa škoda, že mi za humnom bývajú a škoda reči načo o tom písať
holt, rodinu si nevyberieš :mad:

...hm..........šak aj ja ........ale nasrať ma už nedokáže ...som imúnny...

http://www.porada.sk/gsearch.php?securitytoken=1338893333-7bf58cf517647a97d8c3685546abb45fda47a1d2&do=process&type%5B%5D=1&type%5B%5D=3&type%5B%5D=5&type%5B%5D=7&type%5B%5D=19&type%5B%5D=20&type%5B%5D=34&type%5B%5D=35&cx=013962655869552257570%3A2wxbimc9wmy&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=svokra
bettylou
05.06.12,10:01
Fantáziiiaaa. blog
lenkak
05.06.12,10:21
Akože ja už tomuto nerozumiem- oči v poriadku,mozog čistý jak lalia- EEG v poriadku, epilesia vylúčená, -tourettov syndrom vylúčený- tak už neviem kieho boha to može byť...:eek:-ale potešilo, že to je OK...

no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...
VieraPopluharova
05.06.12,10:59
Lenka,Ty sa drž.....
trisestri
05.06.12,11:20
vidim ze nie iba u nas mali limity-na rengene je monitor,len vysiel ujo co robi rtg a cital cisla,lebo ten monitor pod ktorym stal prestal spravne fungovat:)
Stanislav 1975
05.06.12,11:41
no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...


Aj ty ( vy ) sa držte..., bude dobre-neboj sa...:)
Tweety
05.06.12,11:44
no vidím, že nemám sama behačky, len u nás eeg nie je úplne ok, mňa dávajú už mesiac doporiadku, ešte bude veselo. Tak sa drž(te)...
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý.:) Držím prsty, aby to bolo čím skôr.
Stanislav 1975
05.06.12,11:52
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý.:) Držím prsty, aby to bolo čím skôr.
bohužial, dnes je svet taký, že rovnica mladý- zdravý už vobec nemusí platiť- dneska si už choroba podla veku nevyberá...
Je to hrozne divné- no je to tak...
Tweety
05.06.12,11:57
bohužial, dnes je svet taký, že rovnica mladý- zdravý už vobec nemusí platiť- dneska si už choroba podla veku nevyberá...
Je to hrozne divné- no je to tak...
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky:), je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.
pepsikova
05.06.12,12:03
..mesiac neny až tak dlho, len nech ťa dajú "celkom novú"...drž sa, držímo palčoky...
Stanislav 1975
05.06.12,12:05
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky:), je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.

ale nehapruje mi nič...teda aspoň to hlavné nie...:D-ale tu nejde či je organizmus zodratý a starý alebo nie- napríklad aj nové auto sa može pokaziť a staré 25 ročné može šlapať ako hodinky...
pepsikova
05.06.12,12:06
..joj, jasné že nyje...máš dnes inú robotu!...a zajtra tiež, naprší, zelinka porastie-a tak akofurt:)
pepsikova
05.06.12,12:12
..kde je hranica medzi mladosťou a starobou?..aká je méta u zdravia a choroby?..moja švagriná, mladá žena, no,59 rokov nie je ešte staroba,človek by si myslel, že užije dôchodku,oddychu, radosti...ale do rozumčeka jej to nevojde, nevie precítiť radosť,ani lásku najbližších,ani nič...alzheimer je sviňahnusná..keď už matka nepozná vlastné deti,len vo svetlejších chvíľkach..smutno mi je...ale mám ju aspoň "poruke",pozná ma podľa "smradu" z cigariet...aspoň na niečo sú dobré...bola dnes u mňa aj so synovcom, je u nás v penzione,blízučko...
srska
05.06.12,12:12
ale nehapruje mi nič...teda aspoň to hlavné nie...:D-ale tu nejde či je organizmus zodratý a starý alebo nie- napríklad aj nové auto sa može pokaziť a staré 25 ročné može šlapať ako hodinky...stenly, langsam, langsam, ... kam sa naponáhľaš
Stanislav 1975
05.06.12,12:17
..kde je hranica medzi mladosťou a starobou?..aká je méta u zdravia a choroby?..moja švagriná, mladá žena, no,59 rokov nie je ešte staroba,človek by si myslel, že užije dôchodku,oddychu, radosti...ale do rozumčeka jej to nevojde, nevie precítiť radosť,ani lásku najbližších,ani nič...alzheimer je sviňahnusná..keď už matka nepozná vlastné deti,len vo svetlejších chvíľkach..smutno mi je...ale mám ju aspoň "poruke",pozná ma podľa "smradu" z cigariet...aspoň na niečo sú dobré...bola dnes u mňa aj so synovcom, je u nás v penzione,blízučko...
no to je fakt hnusné, mne ked otec zmrel, tak tiež bola taká situácia, v pondelok som bol v špitáli a všetko OK( v rámci možností) a na druhý deň som došiel a pozeral na mňa ,že kto vlastne som...a čo tam chcem...:mee:( nebol to síce alzheimer, iné niečo ale efekt rovnaký) a to mal 51 rokov
,tak som odišiel,že další deň sa to zlepší ale v tú noc zomrel- troška blbé,že sme sa ani nerozlúčili, ani nič- ale čo už...,ešte nevieme ako my dopadneme...:mee:
:confused:
Stanislav 1975
05.06.12,12:19
stenly, langsam, langsam, ... kam sa naponáhľaš
srsina, čo to je lanqsam?:D
:confused:
srska
05.06.12,12:21
srsina, čo to je lanqsam?:D
:confused:pomaly alebo ešte - spěchej pomalu
Tweety
05.06.12,12:22
to áno, všetko je realtívne,
srska
05.06.12,12:22
srska
05.06.12,12:24
a motýlkár za rathom tvrdo drieme:D
lenkak
05.06.12,12:35
Leni neblázni, také mladé žieňa a nie je v poriadku, to je čo? Rýchlo sa daj dokopy, to sa nepatrí, aby taký mladý človek nebol zdravý.:) Držím prsty, aby to bolo čím skôr.

patrí - nepatrí :eek: - takéto ja neriešim.
Len raz ma zarazilo, keď som si išla s mojim krásnym pomocníkom barličkou po námestí zo školy a nahlas som počula staršiu pani ako vraví druhej pani: Taká mladá a už s barlou? A musí ju mať? :eek:Druhej pani odpoveď som už nepočula. Toto sa nepatrí.;)
Stanislav 1975
05.06.12,12:37
a motýlkár za rathom tvrdo drieme:D

Knieža Schwarzenberg, či ako sa volá nemá chybu...:D
:D:D
lenkak
05.06.12,12:39
Mladý organizmus nemôže byť predsa taký zodratý jak starý, či? Ak sa dajú opraviť, poliečiť, alebo vymeniť súčiastky:), je to relatívne ešte OK. Stanko, aj Tebe už čo to hapruje? Neblázni tiež.

ale môže, hlavne keď sa s určitými problémami narodíš. Časom ich neriešiš, a si šťastný/á , že ako tak funguješ. Pokiaľ nie je nutná výmena (v mojom prípade operácia nohy) dokážeš žiť plnohodnotne, uvedomuješ si všetky svoje možnosti a každá prekážka sa stáva výzvou. :) Po výmene môže byť lepšie,
ale vždy nemusí prospieť. Záleží od okolností.
lenkak
05.06.12,12:40
Aj ty ( vy ) sa držte..., bude dobre-neboj sa...:)

ja som v pohodičke, veľmi užívam si deti i manžela, ostatné porieši čas. :) :)
pavol54
05.06.12,12:41
bohužial, dnes je svet taký, že rovnica mladý- zdravý už vobec nemusí platiť- dneska si už choroba podla veku nevyberá...
Je to hrozne divné- no je to tak...
najmä sa na tom podpíše stres + posilňovače protistresové
lenkak
05.06.12,12:42
ale ináč všetkým Vám - Pepsi, Majka, Vierka, Stanko ďakujem za príspevky. :)
srska
05.06.12,12:43
Knieža Schwarzenberg, či ako sa volá nemá chybu...:D
:D:Dahááá, on je knieža - ta on može drimac:D
pavol54
05.06.12,12:47
Knieža Schwarzenberg, či ako sa volá nemá chybu...:D
:D:D
kým skontroluje tie svoje obrovské majetky v čechách tak sa unaví že si musí oddýchnuť v parlamente ten hrabe podstatne viac ako ten s krabicou vína čo stojí pred ním
srska
05.06.12,12:53
kým skontroluje tie svoje obrovské majetky v čechách tak sa unaví že si musí oddýchnuť v parlamente ten hrabe podstatne viac ako ten s krabicou vína čo stojí pred nímon večne drieme preto, lebo ho teší ten úžasný okamih po prebraní z driemot, keď mu stareckou hlavou prebehne myšlienka, že má zarobené:D
Tweety
05.06.12,13:00
on večne drieme preto, lebo ho teší ten úžasný okamih po prebraní z driemot, keď mu stareckou hlavou prebehne myšlienka, že má zarobené:D
Joj chlapci, šak mu už toľko nezáviďte, keby ste boli kniežatami, tiež by sa vám lepšie žilo.:--- Ale nie všetko sú len majetky. Vidíte on ich má dosť a aj tak sa mu smejú.:---
srska
05.06.12,13:01
Joj chlapci, šak mu už toľko nezáviďte, keby ste boli kniežatami, tiež by sa vám lepšie žilo.:--- Ale nie všetko sú len majetky. Vidíte on ich má dosť a aj tak sa mu smejú.:---tak to zoberme tak, že rozmýšľa:D
Tweety
05.06.12,13:06
tak to zoberme tak, že rozmýšľa:D
Furt je na tom lepšie než ten náš ujo, ktorý sa nepomýli len vtedy, keď nič nepovie.:mad:
srska
05.06.12,13:11
Furt je na tom lepšie než ten náš ujo, ktorý sa nepomýli len vtedy, keď nič nepovie.:mad:ujo čo myslí sociálno a cíti nádorovo?:mee:
pavol54
05.06.12,14:11
ujo čo myslí sociálno a cíti nádorovo?:mee:
knieža je knieža ale králi mali svojich šašov, ale taký kráľovský národ má mať svojho šaša či či gašpara?
pavol54
05.06.12,14:16
Zase meteorológovia klamali, zase žiadny dážď a ráno ma ešte aj moderátorka rozhlasu tak nas..la lebo lamentovala že už zase len prší a že kedy už bude slnko ale však dovezieme potraviny.
kukučka
05.06.12,14:26
Furt je na tom lepšie než ten náš ujo, ktorý sa nepomýli len vtedy, keď nič nepovie.:mad: Naozaj? A v čom? Bo ten náš ujo ani jeho predkovia na rozdiel od toho driemajúceho, aj toho odpočívajúceho spolu s ich predkami nevlastnili rozsiahle lesy, kde boli zriadené nútené pracovné tábory atď. atď.
pepsikova
05.06.12,14:58
misoft
05.06.12,15:32
Čo deťúrence - autá treba kontrolovať - nyjé????
misoft
05.06.12,15:32
He, ty si len zememyška - zemehraboši majú na to tie onééé - stroje.
misoft
05.06.12,15:37
Darmožráči - u nás v SR je cez 200 volených a niekoľko sto dosadených - takže Elizabetuška je na tom OK.
misoft
05.06.12,15:38
:D:D žeby prístroje nemOK?
pepsikova
05.06.12,15:58
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif (http://www.porada.sk/member.php?u=195637)
PASKOV (http://www.porada.sk/member.php?u=195637) - Dnes 18:22 - permalink (http://www.porada.sk/member.php?u=72130&tab=visitor_messaging#vmessage244448) http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif (http://www.porada.sk/member.php?u=195637) ..môžeš ďalej...presvedčil si ma, že si zákerný prenickovanec, ktorý horí túžbou po pomste..a musí ťa tá mrcha riadne páliť...tak len hor sa, chváľ ďalej...

Milé - pochvala za príspevok (http://www.porada.sk/2078295-post.html)
wagner
05.06.12,18:17
dufam ze zase nebude chladne leto,v juni uz nic vynimocne 21 stupnov cez den.

Ujo Jurčovič povedali, že pravé leto sa začne okolo 15.júla:D
pepsikova
05.06.12,18:26
Ujo Jurčovič povedali, že pravé leto sa začne okolo 15.júla:D..

..a nepovedal, dokedy bude trvať?..ja by som už sniežik...chcela...
wagner
05.06.12,18:31
..

..a nepovedal, dokedy bude trvať?..ja by som už sniežik...chcela...

Ty si asi nemusela odhadzovať v zime sneh, preto sa Ti ho žiada. Ale keby si sa bola tak nadrela na snehu ako ja, tak by si o ňom nesnívala.:(
wagner
05.06.12,18:34
Som poriadne nasratá. Včera som bola na kožnom a tabletky ktoré mi lekár predpísal, robia iba v bojnickej nemocnici. S receptom som prišla o 11,15 a ujo lekárnik povedali, že on už má všetko umyté a že také tabletky môžu robiť iba jedny za deň :confused: Asi sa opýtam kto im vydal také nariadenie.
pepsikova
05.06.12,19:03
Som poriadne nasratá. Včera som bola na kožnom a tabletky ktoré mi lekár predpísal, robia iba v bojnickej nemocnici. S receptom som prišla o 11,15 a ujo lekárnik povedali, že on už má všetko umyté a že také tabletky môžu robiť iba jedny za deň :confused: Asi sa opýtam kto im vydal také nariadenie...

..oproti je riaditeľstvo..možno by ti vedeli povedať...alebo ten, kto je napísaný na dverách ako majiteľ lekárne...alebo by som zavolala doktorovi a povedala mu, nech mi dá také, ktoré sa dajú robiť aj neskôr, ako o jedenástej...
pepsikova
05.06.12,19:05
...komnata pre budúce princiatko už začína nadobúdať konečný stav..pomaličky...
pepsikova
05.06.12,19:09
..no a milá Híremhatum zase raz prekabátila osud a sultán ju našiel a zachránil..naozajstný princ z rozprávka...a zákulisné palácové ťahy pokračujú, len aby sa nikto nič nedozvedel,lebo sultánova pomsta by bola strašnejšia ako strašná...ľúbi sa mi ten Malkočolu balibej...vyzerá tak distingvovane...ale pomieša karty ešte!..potvoriak krásny:)

...a nikto dnes žiadne zmrzky,ani kávu popoludní nedal, takže dám ja takú slabšiu, predpolnočnú...Iví, si tu?..alebo radšej čajík medofkový?..
buchač
05.06.12,19:14
Som poriadne nasratá. Včera som bola na kožnom a tabletky ktoré mi lekár predpísal, robia iba v bojnickej nemocnici. S receptom som prišla o 11,15 a ujo lekárnik povedali, že on už má všetko umyté a že také tabletky môžu robiť iba jedny za deň :confused: Asi sa opýtam kto im vydal také nariadenie.
...asi sa skôr informuj ...že prečo a nie kto ...
...a ja Ti aj odpoviem .......teda skúsim

Ide pravdepodobne skôr o tie technologické postupy a ich dodržanie ...
Stretol som sa s prípadom , že na určité oné som čakal 24 hodín ....a to podotýkam a zdôrazňujem , že chodímdo " mojej " lekárne , kde mi teda fakt vychádzajú v ústrety ....


..

..oproti je riaditeľstvo..možno by ti vedeli povedať...alebo ten, kto je napísaný na dverách ako majiteľ lekárne...alebo by som zavolala doktorovi a povedala mu, nech mi dá také, ktoré sa dajú robiť aj neskôr, ako o jedenástej...

...no mojík .......
...že Ty na všetko máš adekvátne ... samozrejme , že správne , vhodné , primerané , neodškriepiteľné riešenie ....
...neskutočná si ....
...no teda tak , no nyjé ??
pepsikova
05.06.12,19:22
...citujem:...no mojík .......
...že Ty na všetko máš adekvátne ... samozrejme , že správne , vhodné , primerané , neodškriepiteľné riešenie ....
...neskutočná si ....
...no teda tak , no nyjé ??


...ale pán lekárnik predsa nepovedal, že liek sa musí začať miešať ráno a trvá to dlho..on povedal, podľa toho, čo napísala wagner, že už má všetko umyté...a pokiaľ ja som si vedomá, lebo vtej lekárni si tiež vyberám lieky, majú otvorené do tretej...a ak by som bývala pod kopcom, tak neny problém prísť na druhý deň ráno..ale pokiaľ bývam 15 km ďaleko, tak to už sú peniaze!!..či?..
..pozri, mne tiež kedysi moje lieky nechceli inde dávať, len tam,ale nie vždy sa dalo, nie vždy mali..a ja bývam 25 km...čo som rockefeller?..no a teraz mi ich objednajú aj u nás..a to som bola mierna a dalo sa!...

...a nemám riešenie, ale používam rozum a šetrím si peniaze...na vyhadzovanie nemám a ani wagner nemá...


...povedala som niekde v mojom príspevku, že mám adekvátne riešenie?..zase nečítaš!...
ivuliatko
05.06.12,19:32
...a nikto dnes žiadne zmrzky,ani kávu popoludní nedal, takže dám ja takú slabšiu, predpolnočnú...Iví, si tu?..alebo radšej čajík medofkový?..

Pepsi, ak si náhodou myslela mňa, tak by som si dala v pohode aj normálne predpolnočné kafe, šak kofeín je moje druhé meno :D ... a ak si myslela niekoho iného, povedz na rovinu, predýcham to :)
pepsikova
05.06.12,19:34
Pepsi, ak si náhodou myslela mňa, tak by som si dala v pohode aj normálne predpolnočné kafe, šak kofeín je moje druhé meno :D ... a ak si myslela niekoho iného, povedz na rovinu, predýcham to :)..

..no jasné, že na teba...aj na Ivanku..fšak ako?..tak posielam normálne predpolnočko...aj horalku..môže byť?..
buchač
05.06.12,19:36
....prečítaj ešte raz ....
ivuliatko
05.06.12,19:47
Aha, už mi docvaklo, že si určite myslela Ivanku Š... mňa len pomýlilo, že si ma v klikacom komande oslovila "iví"... nuž ale Ivanka tu včul nie je, tak sa ulakomím na jej horalku ;) ozaj, čo to máte s tou "horalkou na šírku"? To je nejaký vtípek?
Dav
05.06.12,19:51
Som poriadne nasratá. Včera som bola na kožnom a tabletky ktoré mi lekár predpísal, robia iba v bojnickej nemocnici. S receptom som prišla o 11,15 a ujo lekárnik povedali, že on už má všetko umyté a že také tabletky môžu robiť iba jedny za deň :confused: Asi sa opýtam kto im vydal také nariadenie.
Ja mám staršiu a veselšiu príhodu. Od očnej som šla s receptom na očné kvapky, tesne pred záverečnou. Ukázali mi na ceduľku s otváracími hodinami, že je zavreté . Ja som si ukázala na oči,zažmúrila ich, pokrútila hlavou a pricapila na sklenené dvere recept. Začali sa smiať, odomkli a kvapky mi dali.
Ivana Š
05.06.12,20:01
jéj dnes sa mi horalka ušla :) ďakujem, dám si aj čajík, medovkový môžem :)

a k tomu cukru, moja šestnástka je zbláznená do skupiny One Direction - hádam som to dobre napísala
a ako som prepínala telku od nudy, akurát ju na hudobnej stanici dávali, som sa kukla, že čo to za čudo
no sú to chlapci, takí sladučkí, že sa mi už pri pohľade na nich riadne dvihla hladinu cukru v krvi :D
Ivana Š
05.06.12,20:02
Aha, už mi docvaklo, že si určite myslela Ivanku Š... mňa len pomýlilo, že si ma v klikacom komande oslovila "iví"... nuž ale Ivanka tu včul nie je, tak sa ulakomím na jej horalku ;) ozaj, čo to máte s tou "horalkou na šírku"? To je nejaký vtípek?

našťastie hodila dve :)
ivuliatko
05.06.12,20:10
ja vám na oplátku posielam koláčik, práve som ho dokončila, chcela som zužitkovať posledné jahody (v piatok sme boli na samozbere v Trakoviciach a odvtedy sa prežierame) - spodok z piškótového cesta, na to jahody a navrch tá hovadina zo zlatého klasu. Zajtra ešte šľahačku a zas budem mať brucho jak v 7. mesiaci :eek:
misoft
05.06.12,20:11
Ivana Š
05.06.12,20:12
hoď zajtra aj mojim smerom :)
Ivana Š
05.06.12,20:16
Dušan, skoro ma vykotilo :D- presne týchto má plagátov plnú stenu a ešte tu takto na mňa z monitora vyskočia ;)
ivuliatko
05.06.12,20:20
zajtra chytaj, ale bacha, aby sa šľahačka nerozprskla :-)
ivuliatko
05.06.12,20:23
na mňa zas pred pár rokmi odvšadiaľ kukali upíri a vlkolaci z Twilightu, našťastie už ju to prešlo...
Ivana Š
05.06.12,20:26
neboj príde niečo iné, moja ešte pred rokom bola zbláznená do Justina Biebera
misoft
05.06.12,20:33
Ivana Š
05.06.12,20:39
nedivím sa jej, nehovorím, že v jej veku som nejaké tie chlapčenské skupiny nemala rada
AC/DC to zrovna nebola, skôr také že New Kids On The Block, Take That, a N Sync :---
a ešte Metallica, tú môžem stále, hlavne tie pomalšie , ale to už bolo o pár rôčkov ďalej
srska
05.06.12,20:42
si tomu vyťal - k+
kukučka
05.06.12,20:42
Mal si to dať do muziky, tu sa to stratí.
srska
05.06.12,20:44
:D - neboj, o pol roka, bude zase nejaká iná gruppa - ja som stále verný takýmto a im podobným. atď.aj ja:) toto keď vypalim v sobotu doobedu (http://avaxhome.ws/video/quality/dvd/HOFTG.html) ani vysávač nepočujem keď upratujem:D
buchač
05.06.12,23:25
Iví - týchto tvoja šestnástka myslela?
http://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb46M

...hudba strašná.....text celkom " ujde ".......;):---:D

One Thing

Snažili sme sa hrať to cool
Dievča, keď sa na teba pozriem
Nikdy nemôžem byť odvážny
Pretože spôzobuješ môjmu srdcu kolaps

Vystrel ma do neba
Si môj kryptonit
Robíš ma slabým
Som ako zamrznutý a nemôžem dýchať

Niektoré veci sa musia povedať nahlas
Pretože ak nie, nebudeš vedieť že sú
Že potrebujem ťa tu teraz so mnou
Pretože ty máš jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec
A ty máš tú jednu vec

Šplhám sa po stenách
Ale ty nemusíš všetko vedieť
Som mimo svojej mysle
Celý deň a celú noc

Niektoré veci sa musia povedať nahlas
Pretože umieram túžbou vedieť tvoje meno
A potrebujem ťa tu teraz so mnou
Pretože ty máš jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec
A ty máš tú jednu vec

Máš tú jednu vec

Vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostanú sa do mojich rúk miesto

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem tú jednu vec

Vypadni, vypadni, vypadni z mojej mysle
A Tak poď, vstúp do môjho života
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem tú jednu vec
A ty máš tú jednu vec
pepsikova
06.06.12,03:50
...akurát čo si mi slinky narobil na ráno!!..neny sme my rovnaká veková kategoria?..:)
pepsikova
06.06.12,04:09
...dobré ráno vám a krásny deň dnes..slniečko od rána maká ako žeravé, takže dažďu koniec,lúka vyschne a bude sa dať lietať...lebo šarkan dnes ráno na kraji zastal, rozhliadol sa ako lénny pán, pošomral čosik smerom ku mne,čo asi malo znamenať "mal by to tu niekto pokosiť", potom vošiel do tej najvyššej trávy a keď zistil, že je to mokré a studené, zvrtol sa na jednej labke a poďho domenko!..(.no tak, neny treba to zase s aktivitami preháňať,treba si šanovať, aby bolo aj na zajtra...)
..a tak dávam kávu na stôl, majster maliar ani spať nemohol, už lieta so štetcom,tak hodím praženicu smerom k nemu...možno sa rozprskne a ujde sa aj vám:)
...čajík medovkový vonia úžasne, a tak letí v dušičkových hrnčekoch určeným smerom pre Vieroč a Marcelku...lebo Vieroč iste už diskutuje s burinou na plantáži..http://images.anitji.com/good-morning/015.gif (http://images.anitji.com/good-morning/015.gif)...káva je tu...


(horalka na šírku- záleží na smere hryzenia,decko kedysi povedalo,"dám horalku na šírku, bude jej viac"..http://images.anitji.com/hugs/012.gif (http://images.anitji.com/hugs/012.gif)...(blbosť-ale sranda musí byť)
promont maja
06.06.12,04:13
... s tým Deep Purplom si u mňa zabodoval ... pekný deň ...
Heni
06.06.12,04:19
ahojte, aha, čo mám:
http://nd01.jxs.cz/226/338/c99f37c8e9_25549538_o2.jpg

dajme si spolu ;)
Žabinka
06.06.12,04:55
Dnes idem so synom vybavovať prvý občiansky preukaz, bóžinku, ako ten čas letí..
VieraPopluharova
06.06.12,05:28
Pekný deň všetkým,

Pepsi vďaka za čajík, dnes na burinu kašlem a nie ešte, aby som s ňou diskutovala, na dnes mám iné plány: poobede idem kaderníčke a večer idem na NABUCCO čo bude na zimáku - 150 členný súbor.....teším sa....potom napíšem či to za tie prachy stálo, alebo nie....a aby Ste nepovedali, že som opica tak posielam kávu i ja....

http://1.bp.blogspot.com/-hX1oHgbkMk4/T7T5FIC6r0I/AAAAAAAAANw/czYk2F2YRE0/s640/ae3c2fc02fb6af59bc94ba5660cd2afb.jpg
BXLmiami
06.06.12,05:34
Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.
terezamaria
06.06.12,05:34
Vieročka príjemný umelecký zážitok.....
VieraPopluharova
06.06.12,05:36
Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.

To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????
MarcelkaT
06.06.12,05:38
...dobré ráno vám a krásny deň dnes..slniečko od rána maká ako žeravé, takže dažďu koniec,lúka vyschne a bude sa dať lietať...lebo šarkan dnes ráno na kraji zastal, rozhliadol sa ako lénny pán, pošomral čosik smerom ku mne,čo asi malo znamenať "mal by to tu niekto pokosiť", potom vošiel do tej najvyššej trávy a keď zistil, že je to mokré a studené, zvrtol sa na jednej labke a poďho domenko!..(.no tak, neny treba to zase s aktivitami preháňať,treba si šanovať, aby bolo aj na zajtra...)
..a tak dávam kávu na stôl, majster maliar ani spať nemohol, už lieta so štetcom,tak hodím praženicu smerom k nemu...možno sa rozprskne a ujde sa aj vám:)
...čajík medovkový vonia úžasne, a tak letí v dušičkových hrnčekoch určeným smerom pre Vieroč a Marcelku...lebo Vieroč iste už diskutuje s burinou na plantáži..http://images.anitji.com/good-morning/015.gif (http://images.anitji.com/good-morning/015.gif)...káva je tu...


(horalka na šírku- záleží na smere hryzenia,decko kedysi povedalo,"dám horalku na šírku, bude jej viac"..http://images.anitji.com/hugs/012.gif (http://images.anitji.com/hugs/012.gif)...(blbosť-ale sranda musí byť)


Pepsi, ďakujem za čajík, padol na urodnú pôdu........Asi včera som sa "prejedla" tak dnes musí byť hladovka, ale čajík áno.
hnedoočka
06.06.12,05:39
no určite napíš, vieš , že sme zvedavé :)
VieraPopluharova
06.06.12,05:40
Marcelka,

a čo si mala dobrého, že si sa prepapkala.....?
MarcelkaT
06.06.12,05:43
Marcelka,

a čo si mala dobrého, že si sa prepapkala.....?

Vieš Vierka, keď oči všetko "dobré" vidia a bruško všetko spapa aj keď nemusí,....tak potom je.........
Stanislav 1975
06.06.12,05:49
To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????

normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...:)
Stanislav 1975
06.06.12,05:50
Dnes idem so synom vybavovať prvý občiansky preukaz, bóžinku, ako ten čas letí..
Nám to vybavovali hromadne, v škole si pamatám...
BXLmiami
06.06.12,05:51
To prosím Ťa začo si dostala Ty fakturu zo SOZA ?????????
Tak my tieto blbiny platíme,ako každá krčma.Nejaké to radio sa všade najde.
veronikasad
06.06.12,05:53
Tak my tieto blbiny platíme,ako každá krčma.Nejaké to radio sa všade najde.
Nielen rádio, televízory v čakárňach ambulancii sú bežné ...
VieraPopluharova
06.06.12,05:54
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...:)

Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
Stanislav 1975
06.06.12,05:58
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......

Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...
Letko
06.06.12,05:59
Potešila ma faktura zo SOZA na 73 evri.Ja Vám stále vravím,že sme podnikatelia a Vy len zdravotníctvo a Hipokrates.Aspon že SOZA v tom má jasno.

Určite si si spievala koledy alebo recitovala básničky :)
pepsikova
06.06.12,06:01
..jooj, NABUCCO vždy stojí za tie prachy!..je to úplná krása...tiež by som išla..prajem ti zážitok...a určite sa s ním podeľ...
srska
06.06.12,06:01
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...:)32,40 evri v 2011 (verejne reprodukovaná muzika z rádia v mop)
Stanislav 1975
06.06.12,06:02
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla......
Inak ,ja si pamatám ked som bol malý chlapec tak už vtedy tatko v kuchyni hrešil na SOZU, stále tam niečo reklamoval- vždy ho opinkávali o peniaze- nevyplácali mu na čo mal nárok - každý mesiac tam chodil sa hádať- buď tam, alebo do Opus-u ešte...:D
pepsikova
06.06.12,06:04
Stanko,

teraz budem vyzerať ako idiot, alebo ako 100 rokov za opicami, ale nevadí, aspoň sa niečo naučím to odkedy je táto povinnosť....viem, že sa platí poplatok za rádio a TV podľa počtu zamestnancov, no SOZA mi akosi unikla........

..nesmieš púšťať klientov ďalej, ako po bránu, lebo ak ti vojdú do domu, je jedno, či rádio máš, alebo nyje, SOZA to zistí...
...toto je už aké veľké vydridušstvo:(...!!!
VieraPopluharova
06.06.12,06:05
Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...

Už som sa hodila na ich stránku a čo to prebehla,verejné podujatia kde sa púšťa hudba z nosičov a pod. beriem, aj ostatné verejné , kde sa púšťa z rádia...ale, už aj v súkromnej ambulancii, kde ju vlastne počúvam ja a sestrička.....pacient niekedy len uryvok piesne, alebo ak mám celý deň pustenú spravodajskú stanicu.....nie je to trocha choré...., ale asi už blbnem a tento štát je normálny.....mala by som isť k psych. .....
pepsikova
06.06.12,06:08
..najbližšie niekto vymyslí, že treba platiť aj za teplý vzduch...ale, čo už!..všetko, čo akotak robí ľuďom radosť, sa tí iní snažia speňažiť...alebo zlikvidovať...a any sa netreba čudovať, fšak sme na Slovensku...
Dav
06.06.12,06:11
Mám otázku, hlavne pre Juraja a Dušana :
Poznáte celý tento text?:
... sparty nejsou k dostání
a z toho kouká povstání
a válka světová....
VieraPopluharova
06.06.12,06:13
Ako súhlasím, že by sa nemali napaľovať CD, a ak sú verejné priestranstvá kde sa premelie xx ľudí, nemám nič proti tomu, viem, že autori by mali mať ochranu, ale v takých zariadeniach ako je súkromná ambulancia,či teda už i my kde doma makáme a klient nám niekedy medzi bránou hodí doklady ....tak nehnevajte sa toto už považujem za choré....veď potom by podľa tohoto mali platiť i domácnosti, veď tam počúva viac ľudí ako v jednej kancelárii, kde som sama zamestnaná.....či.....
Stanislav 1975
06.06.12,06:14
Už som sa hodila na ich stránku a čo to prebehla,verejné podujatia kde sa púšťa hudba z nosičov a pod. beriem, aj ostatné verejné , kde sa púšťa z rádia...ale, už aj v súkromnej ambulancii, kde ju vlastne počúvam ja a sestrička.....pacient niekedy len uryvok piesne, alebo ak mám celý deň pustenú spravodajskú stanicu.....nie je to trocha choré...., ale asi už blbnem a tento štát je normálny.....mala by som isť k psych. .....

Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)
Stanislav 1975
06.06.12,06:16
..najbližšie niekto vymyslí, že treba platiť aj za teplý vzduch...ale, čo už!..všetko, čo akotak robí ľuďom radosť, sa tí iní snažia speňažiť...alebo zlikvidovať...a any sa netreba čudovať, fšak sme na Slovensku...
pepsi, nič nieje nemožné- však za dažďovú vodu sa už platí-tak nieje vylúčené,že sa niekedy bude platiť aj za vzduch...:)
-vidím to celkom reálné...
VieraPopluharova
06.06.12,06:18
Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)

Stanko,

prosím Ťa vážne ma chceš dostať na psych.:eek: .....normálne rozmýšlam ...teda neviem či rozmyšlam:(...bo tak zmagoria človeka, ....už som pochopila, všetko to je na zmagorenie človeka, aby držal hubu a krok a platil, všetko čo mu pride....však ja mám, ale dlhé vedenie:D:---:D
srska
06.06.12,06:19
pepsi, nič nieje nemožné- však za dažďovú vodu sa už platí-tak nieje vylúčené,že sa niekedy bude platiť aj za vzduch...:)
-vidím to celkom reálné...stenly, šak za "teplý vzduch" - emisie sa už platí. možno nám fajčiarom časom pridr** aj tento poplatok do ceny za cigy
Letko
06.06.12,06:19
Vierka, ako som písal- to,že to nikto nepočúva je irelevantné a nikoho to nezaujíma- len neviem či vieš- okrem SOZY je ešte jeden konkurenčný autorský zvaz a tam by sa tiež malo platiť( názov si už nepamatám)

Ešte LITA, OZIS, SLOVGRAM
http://www.porada.sk/t190557-soza-vs-lita-vs-ozis-vs-slovgram.html
VieraPopluharova
06.06.12,06:21
Ako to, že Vám to už neurobili......:)
Stanislav 1975
06.06.12,06:22
Ešte LITA, OZIS, SLOVGRAM
http://www.porada.sk/t190557-soza-vs-lita-vs-ozis-vs-slovgram.html

tak tak Slovgram som myslel...:)
Stanislav 1975
06.06.12,06:24
stenly, šak za "teplý vzduch" - emisie sa už platí. možno nám fajčiarom časom pridr** aj tento poplatok do ceny za cigy
vladino, ja už som tolko prefajčil v živote...- dneska by som si mohol lúpiť už aj nového Porsche Cayenne
:eek: a prepil ani nehovorím- octavia k tomu...
VieraPopluharova
06.06.12,06:25
Ďakujem chlapci za dostatočné vysvetlenie.....:) .....končím s podnikaním......
srska
06.06.12,06:27
vladino, ja už som tolko prefajčil v živote...- dneska by som si mohol lúpiť už aj nového Porsche Cayenne
:eek: a prepil ani nehovorím- octavia k tomu...ani nemluv.
s pľúcami by to malo byť jak so vzduchovým filtrom v aute - po pol roku vymeniť za nové
Letko
06.06.12,06:30
Pred včerom som bol na krásnom koncerte a jediným rušivým momentom bolo obecenstvo, ktoré tlieskalo po každej skladbe a nejaký dobrák si poklepával nohou do rytmu :(

A potom že kultúra.
Ivana Š
06.06.12,06:33
rodinný príslušník - z tej lepšejšej strany :) - robí diskotéky
a mám podozrenie, že to robí len preto, že ho to baví, lebo zarobiť na tom nemôže - vidím, však ho účtujem
keď poplatí všetkým organizáciám, za prenájom sály, energie, originály CD žiadne napáleniny, na toto už mal aj kontrolu , všelijaké tie lasery a podobné hračky, mu zostane h...
Stanislav 1975
06.06.12,06:34
ani nemluv.
s pľúcami by to malo byť jak so vzduchovým filtrom v aute - po pol roku vymeniť za nové
to ja som minule hovoril, že ked umrem niekedy,tak nič by som nemal proti tomu, keby niekomu niečo zo mňa dali, nejaký orgán na transplantáciu - ale silno pochybujem,že ešte niečo bude použitelné...
:D
Stanislav 1975
06.06.12,06:35
rodinný príslušník - z tej lepšejšej strany :) - robí diskotéky
a mám podozrenie, že to robí len preto, že ho to baví, lebo zarobiť na tom nemôže - vidím, však ho účtujem
keď poplatí všetkým organizáciám, za prenájom sály, energie, originály CD žiadne napáleniny, na toto už mal aj kontrolu , všelijaké tie lasery a podobné hračky, mu zostane h...
inak,policajti robia razie a kontrolujú či sú originál CD a nie napáleniny- teraz dosť po tom poliši idú...
srska
06.06.12,06:38
to ja som minule hovoril, že ked umrem niekedy,tak nič by som nemal proti tomu, keby niekomu niečo zo mňa dali, nejaký orgán na transplantáciu - ale silno pochybujem,že ešte niečo bude použitelné...
:Dpointa je v inom - ak za života neprehlásiš, že nechceš byť verejne použiteľný po smrti - tak do hrobu ide len torzo toho čo zomrelo
srska
06.06.12,06:39
inak,policajti robia razie a kontrolujú či sú originál CD a nie napáleniny- teraz dosť po tom poliši idú...ak v autobusoch, tak ok. ale ak mám cd pre vlastnú potrebu v oa?
Stanislav 1975
06.06.12,06:43
ak v autobusoch, tak ok. ale ak mám cd pre vlastnú potrebu v oa?

to by nemali prísť na teba, aj ked teoreticky možu ale venujú sa viacmenej diskotékam a pod- to je to isté ako s nelegálnym softom- ak ho máš doma v obývačke, tak by si nemal mat problémy, ak ta nejaký dobrák neudá- ale idú napr. po firmách...
willma
06.06.12,06:44
normálka, za to, že má v ordinácii rádio..., za to sa normálne platí SOZE...:) /SOZA je právnická osoba, neziskové občianske združenie autorov a vydavateľov/ Tak fajn- nájdem dierku v Zákone, založím si OZ a miesto príspevkov od členov začnem ryžovať od všetkých ostatných- veď je to taaaake jednoduché.:cool:
buchač
06.06.12,06:50
Mám otázku, hlavne pre Juraja a Dušana :
Poznáte celý tento text?:
... sparty nejsou k dostání
a z toho kouká povstání
a válka světová....

My sme hoši z Ostravy
(lidová, 80. léta, zpívá se jako Lady in Black)

My sme hoši z Ostravy, vzali sme si do hlavy
že budem nosit dlouhý vlasy džíny vodraný
My sme starý mazáci, vyserem se na práci
makat za nás budou kamarádi Rusáci

Ahahaaahaahah, ahahaaahahaha !

Na přechodu pro chodce, tam drtí Tatra důchodce
střeva tečou do kanálu kanál přetejká
A ta ženská v žiguli ta fetuje jen čikuli
ta fetuje jen čikuli ta se teda má

Sparty nejsou k dostání, bude z toho povstání
bude z toho povstání, válka světová
A viděli jsme Ježíše, když sme jeli z Dobříše
táhnul pytel hašiše a chudejm rozdával...

Alebo

Na přechodu pro chodce,
tam tatra drtí důchodce.
Střeva tečou do kanálu
- kanál přetéká.

Ref.: Á-a-á-aa-á-aa-á
á-a-á-aa-á.

My jsme staří somráci,
my vypíípnem se na práci.
Vypííípnem se na práci
a pudem somrovat

Ref.:

Vysomrujem agremu,
a vysomrujem hašiše.
Až to všechno vyfetujem
poputujem za mříže.

Ref.:

Běží babka na kopeček,
zašívat si bundu.
Ruka se jí trochu smekla
- sešila si ***

Ref.:

Dědeček měl kolotoč,
sežral mu ho červotoč.
Dědeček byl nasraný
a červotoč byl nažraný.

Ref.:

Sparty nejsou k dostání,
bude z toho povstání.
Bude z toho povstání
a válka světová.

Ref.:

Spadla práce do kanálu,
já ji tahat nebudu.
Já sem práci nevymyslel,
já se na ni vyseru.

Ref.:

Ježíš kristus z hrobu vstal
a do rukou mi hašiš dal.
A do rukou mi hašiš dal
a řekl: ,,Užívej".



http://www.youtube.com/watch?v=SNXMWfrc-S8&feature=related
Ivana Š
06.06.12,06:55
dnes aký zážitok - (robila som taxikárku)
dvom polohluchým babkám, jedna sedela vpredu, druhá vzadu a celou cestou sa rozprávali (či skôr prekrikovali)
najviac použitý výraz bol - "čo si povedala?"
ja viem, že môžem dopadnúť podobne, ale obe majú načúvací prístroj, a obe si ho zabudli, jedna dokonca aj zuby
pepsikova
06.06.12,07:05
...načúvací prístroj!..moja mama ho mala tiež...ale počula len to, čo chcela...ale ak sme sa potichšie rozprávali s hadom o niečom, čo sa týkalo financií, všetko počula!!...aj bez strojčeka...raz tak kybicovala decku do niečoho a on potichučky šupol "baba jedna zvedavá"..tak to ste mali počuť,koľko neúcty,zlosti a neviemčoho na neho nasolila!...
...babky bývajú hluché, len keď sa im to hodí..teda, občas..
pepsikova
06.06.12,07:06
..no, mala si krásny deň!...
MarcelkaT
06.06.12,07:15
Vierka, to platí každý kto púšťa reprodukovanú hudbu a chodia tam nejakí ľudia- teoreticky by to mali platiť aj účtovníci, ktorí majú v kancli rádio a občas im tam príde klient doniesť papiere..- to, že to rádio nik nepočúva je irelevantné...

A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?
Stanislav 1975
06.06.12,07:25
A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?
Tu vidím iný problém- či sa náhodou nejedná v tomto prípade o klamlivú reklamu...:D
:D
VieraPopluharova
06.06.12,07:42
Stanik, aby si si nerypol, však ......:)
pepsikova
06.06.12,07:57
..no bacha!...toto je strašne nákazlivé, stane sa z toho vírus a SOZA má o luxuxný život postarané:):)
pepsikova
06.06.12,07:58
...a dajú nám platiť aj spätne, lebo ja si takto spievam každé ráno už pekných pár rokov,čo, desatročí...
MarcelkaT
06.06.12,08:03
http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784
pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130)

1 Minute Ago #12657 ...a dajú nám platiť aj spätne, lebo ja si takto spievam každé ráno už pekných pár rokov,čo, desatročí...


---------------------------------------------

Ak dajú spätne platiť, tak to sa do smrti nedoplatím a potom budú platiť ešte aj dedičia.
srska
06.06.12,08:26
A to aj keď sama si spievam -si kočka, si kočka,perfektne výrobená- mám platiť?no moje starecké oko aj chalanove mladé oko, čo ma vybavoval pred pol hodinou v tatra banke na kazanskej, potešila perfektne vyrobená babenka (cca 25-30) pri vedľajšom pracovisku (šaty xs na palec) a noháče dlhéééé:D
Stanislav 1975
06.06.12,08:31
no moje starecké oko aj chalanove mladé oko, čo ma vybavoval pred pol hodinou v tatra banke na kazanskej, potešila perfektne vyrobená babenka (cca 25-30) pri vedľajšom pracovisku (šaty xs na palec) a noháče dlhéééé:D

inak som si všimol že Tatrabanka je týmto známa- tam len také mladé, nohaté...s tangáčami čiernymi v bielej sukničke...
srska
06.06.12,08:33
inak som si všimol že Tatrabanka je týmto známa- tam len také mladé, nohaté...s tangáčami čiernymi v bielej sukničke...to bola klientka ale fakt kus
bettylou
06.06.12,08:57
šaa šaa
Oliwa
06.06.12,09:43
to bola klientka ale fakt kus
A vybavil si? :D Alebo si od úžasu zabudol, na čo si do tej banky prišiel... ;) Dúfam, že ten chalan niečo nedomotal - akože preúčtoval Tvoje peniaze na cudzie konto... :---
A podelíš sa o tento vnemový zážitok aj so srskovou, alebo len s nami...? :)
MarcelkaT
06.06.12,09:50
To budú platiť aj spevaví opilci, alebo babky v kostole, aj keď doma spievam pri varení, žehlení, na svadbe, pri narodení dieťaťa,.......?
misoft
06.06.12,10:06
Veru, veru - už aj za tie prdy sa pripláca!
Ivana Š
06.06.12,10:08
keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spievali-pod-oknami-sidla-soza-nech-nam-poslu-fakturu-kricali-1f6-/sk_domace.asp?c=A120605_141810_sk_domace_p23

to aby naše kostolné speváčky vopred nahlásili repertoár :eek:
misoft
06.06.12,10:08
A niekedy ani to torzo - všetko sa dá "zúžitkovať"!
misoft
06.06.12,10:10
Napríklad vstupné do súkromného priestoru 1€ - počítať počet krokov a násobiť počtom prstov na nohách.
misoft
06.06.12,10:13
KUA - toto nafilmovať - Oscar je istý!
misoft
06.06.12,10:14
NO samo! Za kvalitu sa predsa platí, no nie?
misoft
06.06.12,10:15
...až po zem :D:D:D
misoft
06.06.12,10:16
Keby len babky, ale čo pán farár?
MarcelkaT
06.06.12,10:20
[QUOTE=Ivana Š;2078873]keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spievali-pod-oknami-sidla-soza-nech-nam-poslu-fakturu-kricali-1f6-/sk_domace.asp?c=A120605_141810_sk_domace_p23


To napíšem že : pondelok 16-20,oo žehlenie
utorok 18-24,oo oslávy
streda 10-12,oo varenie obeda,
štvrtok 18-20,oo pranie
piatok 18-21,oo žehlenie
sobota 11-13,oo príprava obeda a pohostenia pre hpstí
nedeľa nespievam, obed aj večera z predchadzajúceho dňa
Ivana Š
06.06.12,10:26
môj synáčik - to je taky číslo - hlavne v slovenčine - upratujem mu brloh a našla som test č. 3

C1: napíš čím sa táto povesť odlišuje od rozprávky
jeho odpoveď reálny historický zázrak
hnedoočka
06.06.12,10:42
také jahôdky mám v záhradke...nie je ich tak veľa ako minulý rok ,ale sú krajšie

116041
bettylou
06.06.12,10:45
ježiš kristus z hrobu vstal a do ruky mi čučo dal, tu maš synu, mily synu lem še neožer
wagner
06.06.12,11:39
http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784
---------------------------------------------

Ak dajú spätne platiť, tak to sa do smrti nedoplatím a potom budú platiť ešte aj dedičia.

Mne to našťastie nehrozí. Ja s mojimi hlasivkami nespievam už pekných pár desaťročí. Som rada že občas môžem aspoň rozprávať:mee:
wagner
06.06.12,11:54
...citujem:...no mojík .......
...že Ty na všetko máš adekvátne ... samozrejme , že správne , vhodné , primerané , neodškriepiteľné riešenie ....
...neskutočná si ....
...no teda tak , no nyjé ??


...ale pán lekárnik predsa nepovedal, že liek sa musí začať miešať ráno a trvá to dlho..on povedal, podľa toho, čo napísala wagner, že už má všetko umyté...a pokiaľ ja som si vedomá, lebo vtej lekárni si tiež vyberám lieky, majú otvorené do tretej...a ak by som bývala pod kopcom, tak neny problém prísť na druhý deň ráno..ale pokiaľ bývam 15 km ďaleko, tak to už sú peniaze!!..či?..
..pozri, mne tiež kedysi moje lieky nechceli inde dávať, len tam,ale nie vždy sa dalo, nie vždy mali..a ja bývam 25 km...čo som rockefeller?..no a teraz mi ich objednajú aj u nás..a to som bola mierna a dalo sa!...

...a nemám riešenie, ale používam rozum a šetrím si peniaze...na vyhadzovanie nemám a ani wagner nemá...


...povedala som niekde v mojom príspevku, že mám adekvátne riešenie?..zase nečítaš!...

Ujo lekárnik povedal že mám prísť na druhý deň poobede:confused:. Vidíš, ešte si aj rozkázal kedy bude robiť a kedy riady umývať:D. Problém nie je v objednaní lieku, problém je v tom, že lieky sa u nich vyrábajú a inde v lekárňach neobjednávajú také suroviny na výrobu lieku. Tak to tam zneužívajú. Ja som pre ne nešla, poslala som tam susedu - pracuje v nemocnici.Pepsi a tá nemocničná lekáreň patrí nemocnici? Alebo je to súkromná? Aby som sa vedela sťažovať. Lebo takto môžem iba na lampárni
wagner
06.06.12,12:03
..

..oproti je riaditeľstvo..možno by ti vedeli povedať...alebo ten, kto je napísaný na dverách ako majiteľ lekárne...alebo by som zavolala doktorovi a povedala mu, nech mi dá také, ktoré sa dajú robiť aj neskôr, ako o jedenástej...

Na dverách majiteľ lekárne nie je napísaný. Tieto lieky sa robia ručne, vraj je to papravá robota, tak sa mu do toho nechce. V PD na uniklinike mi podobné tbl. spravili do pol hodiny. U nás to tiež trvalo od piatku až do pondelka poobedia. Keď som prišla pre tbl. tak ich akurát dokončovali. Neviem prečo, nevyznám sa v tom. Ale určite si požiadam o vysvetlenie, prečo môžu robiť iba jedny tbl. denne. Si zober že ich napíše päťdesiatim pacientom a robí ich iba jedna lekáreň v okrese ( možno v Handlovej robia tiež), ale to je mimo môjho dosahu. Keď mi dnes donesie suseda tbl.tak určite večer budem písať žiadosť o informáciu:confused:
BXLmiami
06.06.12,12:23
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.
Katy a R
06.06.12,12:39
keď vopred nahlásiš, nie

http://spravy.pravda.sk/ludia-spievali-pod-oknami-sidla-soza-nech-nam-poslu-fakturu-kricali-1f6-/sk_domace.asp?c=A120605_141810_sk_domace_p23

to aby naše kostolné speváčky vopred nahlásili repertoár :eek:
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused:confused: lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." :D spieva síce celkom pekne;) - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia:confused::D
Oliwa
06.06.12,13:05
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused:confused: lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." :D spieva síce celkom pekne;) - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia:confused::D
Zo záhrady nášho suseda sa zvyklo periodicky /po návrate z týždňovky/ ozývať "V dolináááááách..." :D:D:D Ale predčasom s tým prestal. Len netuším, z akých dôvodov :rolleyes:: či zo zdravotných, alebo dostal rozum, alebo faktúru od Repčíka... :) Ty kokso, keď som ho videla včera v telke, to ako hlboko spadol, že účtuje deťom Mikuláša ako hudobný koncert? :eek::--- Kedysi riaditeľ Markízy /aj keď len taký dosadený :o/ a dnes mu je dobré aj 63 eurové výpalné od chudáka starostu z Pohorelej... Ten teda pohorel!
misoft
06.06.12,13:45
Provokuješ? :D
pepsikova
06.06.12,14:00
Ujo lekárnik povedal že mám prísť na druhý deň poobede:confused:. Vidíš, ešte si aj rozkázal kedy bude robiť a kedy riady umývať:D. Problém nie je v objednaní lieku, problém je v tom, že lieky sa u nich vyrábajú a inde v lekárňach neobjednávajú také suroviny na výrobu lieku. Tak to tam zneužívajú. Ja som pre ne nešla, poslala som tam susedu - pracuje v nemocnici.Pepsi a tá nemocničná lekáreň patrí nemocnici? Alebo je to súkromná? Aby som sa vedela sťažovať. Lebo takto môžem iba na lampárni..

..je súkromná, majiteľ je tuším taký starší pán..daj "lekareň pri nemocnici", vyhodí ti všetko...
VieraPopluharova
06.06.12,14:38
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.

Bohužiaľ, máš pravdu, ja mávam silné migrény a zaberajú len čípky, predáva ich jediná lekáreň v Bratislave a už nespočetne krát sa mi stalo, že nemajú zarobené, treba prísť zajtra, alebo, že chýba nejaká prísada a treba prísť o týždeň, no som rada, že ich vôbec niekde robia, inak by som bola totálne nefunkčná.Takže jedna cesta do BA a späť na predpis, druhá cesta do BA a späť pre čípky......na ktoré je nulový doplatok, ale mňa stoja 3,20€.
pepsikova
06.06.12,14:47
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás...

..keď som bola pred tromi rokmi v Hirschwangu, bolo treba zarobené lieky pre dieťa, tak som šla do lekárne s receptom..povedali, aby som šla domov, že oni lieky privezú zadarmo, lebo práve nemali zarobené...lenže to sa u nás nestane, lebo sme tristo rokov pred opicami a aj to nič, čo je tu ešte dobré,sa pomaly ničí..
pepsikova
06.06.12,16:23
...fuha!...ako je tu rušno!...aj kávu popoludňajšiu som zmeškala,aj zmrzka sa iste dávno roztopila...nič tu!...
..tak aspoň fajn večer vám prajem...
Kvaka
06.06.12,16:48
Kávičku by som si aj dala, aj si dám, lebo mi oči klipkajú. V najskorších dnešných hodinách som ešte dokončievala jahodovú dreň.
srska
06.06.12,16:50
Bohužiaľ, máš pravdu, ja mávam silné migrény a zaberajú len čípky, predáva ich jediná lekáreň v Bratislave a už nespočetne krát sa mi stalo, že nemajú zarobené, treba prísť zajtra, alebo, že chýba nejaká prísada a treba prísť o týždeň, no som rada, že ich vôbec niekde robia, inak by som bola totálne nefunkčná.Takže jedna cesta do BA a späť na predpis, druhá cesta do BA a späť pre čípky......na ktoré je nulový doplatok, ale mňa stoja 3,20€.tabletky cinie nepomáhajú?
lujza.j
06.06.12,17:32
trisestri
06.06.12,17:39
minuly mesiac nemali limity,teraz pridem po dvoch dnoch od rengenu a dozviem sa od sestricky ze nie su peniaze tak rengeny su po 2-3dnoch,takze budu k dizpozicii az na buducej kontrole-do sme dopentovali:)-je to tragikomicke ked pomyslim aka slava bola pred par dnami na tom oddeleni a kolko ludi sa tam hostilo,asi sto a to je mozno viac ako je dennych limitov na vysetrenia pre jednu poistovnu-ja to predycham ale je my luto ludi ktory maju komplikovany zdravotny stav,cim vsetkym musia prejst okrem tazkych zdravotnych komplikacii.
trisestri
06.06.12,17:40
tu jak tu,ale take na stole chybaju
avalik
06.06.12,17:48
joooooj ta spodna coklisovaaa .... mnaaam :)))
misoft
06.06.12,17:50
wagner
06.06.12,19:01
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused:confused: lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." :D spieva síce celkom pekne;) - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia:confused::D

Takého suseda som mala aj ja. Každý deň po záverečnej(teda niekedy aj o pol noci išiel domov spevom. Ale najprv ako vyšiel z krčmy, spustili brechot psi - to ako že už ide Štefan domov a brechali pokiaľ neprišiel domov a nezavrel za sebou vonkajšie dvere(a hubu):D. Ja som mala vtedy dvoch psov, takže koncert zdvojený. Celá ulica nespala.:confused: Potom jeho sestra predala dom a on sa odsťahoval. Našťastie, lebo neviem či to hlásil soze:D
wagner
06.06.12,19:09
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.

Si myslíš, že keby boli také lieky hotové, že by mi ich nenapísal? Len žiaľ, nie sú. Inak mi madam lekárnička povedala, že keď sa mi nepáči, aby som si kúpila hotové ( tie ale nie sú na recept, platí sa plná suma cca 3 €) Ja stále tvrdím, že za toľké odpracované roky som sa na zdravotné poistenie naplatila dosť a vtedy som k lekárom nechodila, tak teraz pokiaľ nemusím, využijem lieky na recept. Aj tak sa naplatím dosť za lieky - za posledné tri týždne som zaplatila cca 150 €.:confused: Z môjho príjmu je to veľa.:mee: