terezamaria
12.06.12,07:15
Tá Medardova kvapka sa asi vykvapká, ale zase bolo veľké sucho, treba na záhrady a polia aj dážď....
rozum
12.06.12,05:22
Všetkým mojím kamarátkam prajem pekný deň.http://www.bytovedoplnky.sk/upload/stuff/resized/424_900-600-1.jpg
Indeed
12.06.12,05:25
ty kokos! Také som ešte nevidel , je to praktické ??
pepsikova
12.06.12,05:52
...klinec na dnešný deň...(dám sem, lebo do srandičiek sa mi to videlo príliš vážne:)
evuš
12.06.12,06:01
...klinec na dnešný deň...(dám sem, lebo do srandičiek sa mi to videlo príliš vážne:)

..Pepsi, to kde si vyhrabala ??? Oprskala som si monitor :D;)
pepsikova
12.06.12,06:04
...moja milá kamka ,miminka, mi posiela zaujímavé veci a dosť často sa dorehocem..ale toto,teda,to je zaujímavé...tak sa s vami podelím...škoda, že sem nedá ona...ale stojí to za to!...

To se nedá vymyslet, to se musí zažít !!!!

Snad všichni jsme zažili špatný rande, ale tohle je něco ...!!
V Anglii vyhlásili soutěž o nejtrapnější první schůzku. Vítězka
popsala svůj zážitek. A bezkonkurenčně vyhrála!
Řekla, že to bylo uprostřed zimy ...
Sněžilo a byl pěkný mráz a kluk ji vzal na lyžování do hor.
Byl to denní výlet (ne přes noc).
Moc se neznali. Byla to zábava, nic se celkem nedělo do
chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů.
Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat,
že si neměla dávat to extra kafe. Byli asi hodinu daleko od
nejbližšího záchodu a v úplné pustině ! S rozpaky se mu svěřila.
Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet,což na chvíli fungovalo.
Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě, se
dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet - a tak buď ke
krajnici ... a nebo u jeho auta.
Zastavili a ona se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a
začala.
V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela
půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila.
Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici - byl
to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se kouknout.
Jediné na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci.
Nicméně hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu.
Ohnula se, aby si natáhla kalhoty a zjistila, že je pevně přilepena
k tomu nárazníku.
Marně se pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu.
Rychle začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně
nový problém.
Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle,
odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že jí
bohužel přimrzla jedna půlka k autu a že potřebuje pomoc ! Jak
úpěnlivě mu hleděla očí, on se začal hrozně smát.
Ona se také začala hihňat, a když se konečně uklidnili, začali to
dilema řešit.
Čelili v této hystericko - komické situaci opravdovému problému.
Oba souhlasili, že potřebují asi něco horkého, aby osvobodili její
chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu !
Mluvíce o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili,
že tímto způsobem jej také musí řešit.
Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na
prvním rande "odčůral" půlku zadku od nárazníku. A jak jejich první
"trapné" rande skončilo??? - Stal se jejím manželem a seděl vedle
ní při soutěži, kde bezkonkurenčně vyhrála!!!
misoft
12.06.12,06:04
No u vás trochu a tu trochu viac :D
pepsikova
12.06.12,06:05
...jáááj, to ja nyjeee..to miminkaaa...ona posiela takééé:)...
misoft
12.06.12,06:05
Praktické-nepraktické, ale celkom šic! :D
pepsikova
12.06.12,06:06
...jaaaj, to ja nyjeee...to miminka..to ona posiela takééé:):)
misoft
12.06.12,06:07
...klinec na dnešný deň...(dám sem, lebo do srandičiek sa mi to videlo príliš vážnehttp://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif
http://www.porada.sk/images/misc/paperclip.png Priložené obrázky http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=116398&stc=1&thumb=1&d=1339483910 (http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=116398&d=1339483910)


No moja - asi sa to stane štandardom - teraz si z toho prču robíme, potom budeme si robiť prču z nariadení EÚ.
pepsikova
12.06.12,06:11
..jáááj,fšak preto som to nedala do srandičiek, lebo cobydup tp je realita...a já používam len dvojvrstvový, kurňa,neva, keď o**erem úniu, utrem sa aj novinami...
evuš
12.06.12,06:14
...a zase utieram monitor... :-) :-) :-)
verkaz
12.06.12,06:21
S tým dvojvrstvovým sa aspoň nezapchá záchod.
Prču tu už máme a čo nás ešte čaká ?
misoft
12.06.12,06:46
Len aby aj tie noviny neboli trojvrstvové :D. A ja používam jednovrstvový - nikomu žiadne kópie zasielať nebudem - skôr by som im to hnedé oné, čo z tej onej vychádza, poslal (len či by to pošta zobrala, keď tam majú také malé zlaté padáky).

A pozerám z balkána dolu, kopú nám tu nejakú priekopu v trávniku (nik nevie, prečo a načo - asi je to nejaký nástenkový tender :D) a čumím ako taký puk, čo všetko vykopali - kusy betónu, železo - zbytky po výstavbe v rokoch 70-tych minulého storočia.
Kuk:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=116401&stc=1&d=1339487107http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=116402&stc=1&d=1339487115
A to zo tri kusy takýchto traverz odviezli - rómale likvidation group , ktorý čakal, odišiel s dlhým raťafákom.
Stanislav 1975
12.06.12,06:50
Kua - ešte sú na svete aj seriózni podnikatelia.
Večer mi volal výrobca roliet - upresňovali sme objednávku - jeho vyjadrenie: Ak mi do toho nič nepríde, bude to v piatok, inak v pondelok. A to som len dnes objednával náhradné lamely (moje rolety po búrke zaplakali).

Nekrič hop...kým.....povedal aj v ktorý piatok?:D
Stanislav 1975
12.06.12,06:52
...moja milá kamka ,miminka, mi posiela zaujímavé veci a dosť často sa dorehocem..ale toto,teda,to je zaujímavé...tak sa s vami podelím...škoda, že sem nedá ona...ale stojí to za to!...

To se nedá vymyslet, to se musí zažít !!!!

Snad všichni jsme zažili špatný rande, ale tohle je něco ...!!
V Anglii vyhlásili soutěž o nejtrapnější první schůzku. Vítězka
popsala svůj zážitek. A bezkonkurenčně vyhrála!
Řekla, že to bylo uprostřed zimy ...
Sněžilo a byl pěkný mráz a kluk ji vzal na lyžování do hor.
Byl to denní výlet (ne přes noc).
Moc se neznali. Byla to zábava, nic se celkem nedělo do
chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů.
Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat,
že si neměla dávat to extra kafe. Byli asi hodinu daleko od
nejbližšího záchodu a v úplné pustině ! S rozpaky se mu svěřila.
Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet,což na chvíli fungovalo.
Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě, se
dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet - a tak buď ke
krajnici ... a nebo u jeho auta.
Zastavili a ona se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a
začala.
V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela
půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila.
Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici - byl
to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se kouknout.
Jediné na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci.
Nicméně hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu.
Ohnula se, aby si natáhla kalhoty a zjistila, že je pevně přilepena
k tomu nárazníku.
Marně se pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu.
Rychle začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně
nový problém.
Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle,
odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že jí
bohužel přimrzla jedna půlka k autu a že potřebuje pomoc ! Jak
úpěnlivě mu hleděla očí, on se začal hrozně smát.
Ona se také začala hihňat, a když se konečně uklidnili, začali to
dilema řešit.
Čelili v této hystericko - komické situaci opravdovému problému.
Oba souhlasili, že potřebují asi něco horkého, aby osvobodili její
chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu !
Mluvíce o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili,
že tímto způsobem jej také musí řešit.
Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na
prvním rande "odčůral" půlku zadku od nárazníku. A jak jejich první
"trapné" rande skončilo??? - Stal se jejím manželem a seděl vedle
ní při soutěži, kde bezkonkurenčně vyhrála!!!

toto ja nečítam- to je moc dlhé na mňa...:D
misoft
12.06.12,07:03
No dúfam, že tento :D (ale referencie z okolia mal dobré - prácu urobil rýchlo a kvalitne)
elpka
12.06.12,07:14
skoro si ma mala na svedomí...som si z toho skoro cvrkla....:)
Kvaka
12.06.12,07:25
Zase som sa poriadne rozosmiala.
VieraPopluharova
12.06.12,08:28
Ja tiež, teraz kto ho bude čistiť...do....prč.....ja sa z Teba zbesniem....
pepsikova
12.06.12,08:33
Len aby aj tie noviny neboli trojvrstvové :D. A ja používam jednovrstvový - nikomu žiadne kópie zasielať nebudem - skôr by som im to hnedé oné, čo z tej onej vychádza, poslal (len či by to pošta zobrala, keď tam majú také malé zlaté padáky).

A pozerám z balkána dolu, kopú nám tu nejakú priekopu v trávniku (nik nevie, prečo a načo - asi je to nejaký nástenkový tender :D) a čumím ako taký puk, čo všetko vykopali - kusy betónu, železo - zbytky po výstavbe v rokoch 70-tych minulého storočia.
Kuk:
A to zo tri kusy takýchto traverz odviezli - rómale likvidation group , ktorý čakal, odišiel s dlhým raťafákom.
..

...akoby nás jedna mater mala...aj u nás sa kope a nevie sa, prečo, načo, za čo..a takmer vždy tam, kde je detské ihrisko,alebo kade ide cesta...a parkuje sa tiež zásadne na trávniku...sme, bohužiaľ na slovensku...a , ako hovorieva môj kamarát, nezaslúžime si any veľké "S"...
pepsikova
12.06.12,08:33
..noo, ale poučné...nikdy nevieš, kde sa ti riťka prilepí:)
Zdenka 0705
12.06.12,08:34
aj ja :D
Zdenka 0705
12.06.12,08:37
u nás takto 3 roky dozadu .. optické káble zakopávali, ale najskôr rozrýpali celý trávnik, kým našli tú ich "káblovú ústredňu"
VieraPopluharova
12.06.12,08:38
Tak keď tu už prskáte, dám i ja jednu zo skutočného života:

predstavte si chlapíka ako venčí v zime v noci psa, pes oblečený kabátik s kapucňou, vonku -18, chlapík oblečený nasledovne : krátke pyžamové nohavice, tielko a vysoké zelené penové šlapky s rúžovými kvietkami, oproti ide párik, chlapec odprevádza dievčinu domov.....zrazu sa chalan spýta dievčiny...vidíš?..... a ona vraj čo?.....to je čo prosím Ťa za ....píp...píp....medzitým prichádzajú k dotyčnému čo venčí toho psíka a slečna odpovedá ako keby nič......predstavujem Ti môjho otca......


Pointa: môj manžel v úlohe venčiaceho poplopsa, dcéra prichádzajúca z rande a budúci zať.....do smrti nezabudne ako sa zoznámil so svokrom....
Zdenka 0705
12.06.12,08:39
a u nás sa ešte aj vŕta a rozoberá činžiak :( ... kusy nosnej priečky pred kontrajnerom naskladané, musím odfotiť
Zdenka 0705
12.06.12,08:58
Vierka, však dopíš aj pointu, čo si napísala mne :)
trisestri
12.06.12,09:14
ked dakto nedava na neprisobivych ciganov v mediach,je to rasizmus a sa to riesi,ak niekto nadava na vychodnarov,tak nic sa nedeje-stat nema peniaze,tak za podnecovanie nenavisti by mat davat 30 milionove pokuty-je smutne taky maly narod a tolko nenavisti, ako keby dakto mohol za to kde sa narodil-ked niekto nechce robit alebo ist mimo bydliska za robotou je lenivy ak za nou ide,tak je zly a hlupy vychodniar lebo pride do svojho hlavneho mesta a je ochotny driet aj za malo-ved to je chore zmyslanie-niekto si osvojuje pravo ist za hranice studovat a pracovat a ten isty upiera pravo zit a pracovat vo vlastnej krajine-tak nech taky hlupaci sa uvedomia ze nie su demokrati a liberali,ale stalinisti-obozenieme nie iba hranice krajin ale aj mesta ostatnym drotom a hotovo.
pavol54
12.06.12,09:40
..potešilo ma, že trochu popršalo a vševedkovia už veštia, že cena zemiakov bude vyššia,lebo vraj je mokro už dosť!...no, hádam tie rakúske, čo kupujem už pár rokov, počasie nepostihne...takéto predpovede milujem!!!...
ešte že platím minimálne odvody, veď nebudem podporovať rakúskych dôchodcov.
pavol54
12.06.12,09:47
toto ja nečítam- to je moc dlhé na mňa...:D
a najmä nereálna blbosť suchá koža o zamrznutý kov neprimrzne iba že by si sadla na ten nárazník rozkročmo, alebo že by chcela ten nárazník v priebehu čúrania olízať jazykom.
Oliwa
12.06.12,09:51
Nezaviď blížnemu svojmu.....

a tiež ....

.......NEPOŽIADAŠ !
.......O BYT? ;):D:---
srska
12.06.12,09:52
príde a povie - kua šak ste mi diktovali iné miery
pavol54
12.06.12,09:54
.......O BYT? ;):D:---
a preto sa musí zrušiť paušál prí zdanení za 350 kúpiť, za 50000 predať /7 rokov= ročný úrok 20000% TO JE BOMBA KšEFT.
srska
12.06.12,09:55
.......O BYT? ;):D:---fedor zdieľa iný názor - "do čerta bola to drahá kúpa" - ešte teraz má z toho nočnú moru
hnedoočka
12.06.12,10:03
a najmä nereálna blbosť suchá koža o zamrznutý kov neprimrzne iba že by si sadla na ten nárazník rozkročmo, alebo že by chcela ten nárazník v priebehu čúrania olízať jazykom.

hm, ale keď sa pri tom oné spoťkala všade?:D
Oliwa
12.06.12,10:29
fedor zdieľa iný názor - "do čerta bola to drahá kúpa" - ešte teraz má z toho nočnú moru
Iní majú nočnú moru z toho, ako zaplatiť hypotéku...
Ako to raz niekto vystihol: keď vchádzaš do banky, si klient. Keď z nej vychádzaš, si už len dlžník...
trisestri
12.06.12,10:42
a zase leje-ked ho trebalo nic a teraz je ho viac nez treba
pepsikova
12.06.12,10:51
..nooo, tak toto je kvalitná káva!...tie pyžamy a tielko by ma netrápili, ale tie špalky-no jááááá!...to musel byť rehot:)
misoft
12.06.12,11:21
trisestri
12.06.12,11:24
a ktovie este ake neobjavene ucty zostali nielen po Figelovi-vsetci obcanom utahuju a na ich ukor nehorazne rozhadzuju http://www.cas.sk/clanok/225693/758-319-to-je-ucet-figela-za-zeleznice-a-on-o-nicom-nevedel.html
pavol54
12.06.12,11:26
hm, ale keď sa pri tom oné spoťkala všade?:D
lenže pri tom sa nedá spoťkať to musela byť iná činnosť.
pepsikova
12.06.12,11:27
...že penové zelené šlapky s ružovými kvietkamííííí
Zitulda
12.06.12,11:30
Aj ja som zvedavá stará ježibaba...môžem vidieť?
misoft
12.06.12,11:31
Prd "nevedel" - je v tom až po uši. Farizej jeden svätuškársky.
pepsikova
12.06.12,11:32
ešte že platím minimálne odvody, veď nebudem podporovať rakúskych dôchodcov...

..keby si pestoval normálne krumple, čo nebudú po týždni od vykopania čierne a derravé od červíkov, tak by som si kúpila od teba...bohužial, to, čo predávajú ako slovenské,tak ti poviem, 2kg nemám ani na dva litre polievky..3/4 z jedného som vždy vyhodila...a ja nie som zlodej, neokrádam tento štát, aby som mala na vyhadzovanie...u krumplí mi je jedno, odkiaľ sú, len nech nie sú čierne...
pepsikova
12.06.12,11:34
lenže pri tom sa nedá spoťkať to musela byť iná činnosť...

..neveril by si, ale dá...mám to odskúšané..nechci,aby som ti vysvetlila, že keď žena ide v mraze čo i len na malú niekde, kde je poblíž chlap,aké potoky jej tečú po chrbte!...
Kvaka
12.06.12,11:40
No však bol zaťko aspoň úprimný, ja by som myslela, že niekto z cajly ušiel, keby som také čudo videla...
Zitulda
12.06.12,11:49
niečo neuveriteľne krásne, ďíky moc...:)
Zitulda
12.06.12,11:57
Nooo teda po takom niečom, ako bola búrka u Váa, ani niet divu:( To sa ešte aj anjelíčkovia na nebi na ludí že sú k sebe ako psy hnevajúúúú !
terezamaria
12.06.12,12:16
Narobil riadne nehoráznosti a tvári sa, že nie je lepšieho od neho....
Indeed
12.06.12,12:32
načo sem dávaš pohľad z Tvojho okna ?
MarcelkaT
12.06.12,12:45
(http://www.porada.sk/member.php?u=72130)http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 19 Hours Ago #13282 ..no veru...a ak je ten pán nejaký "k mání"...tak čoby nyje:)




(http://www.porada.sk/member.php?u=125418)http://www.porada.sk/image.php?u=125418&dateline=1316460983

terezamaria (http://www.porada.sk/member.php?u=125418) 22 Hours Ago #13257 Marcelka ktovie, či to bola náhoda?? :-) :-)
--------------------

Škoda, nevidela som toho pána,. Možno že bol k "mani" , no čo už teraz,.......mohol povedať že príde, ktovie,......
Zitulda
12.06.12,12:48
iba malá otázka:)...a Ty kámoško odkiaľ vieš, že mala zadoček suchý?:):):)
pepsikova
12.06.12,14:02
..posielam popoludňajšiu kávu,kaficu, dolče s gustom, aj bez,
aj cafe latte aj čajík šalviový, presne podľa GPS...
a idem snoriť, niekde medzi krásnymi emailami som kedysi videla email o Veľkom čínskom múre, no a skorovnučka dostala za úlohu urobiť o ňom projekt...,opis podľa videnia...ale nehrozí, žeby ich škola zobrala na výlet do Číny..joj..
pavol54
12.06.12,14:31
..

..neveril by si, ale dá...mám to odskúšané..nechci,aby som ti vysvetlila, že keď žena ide v mraze čo i len na malú niekde, kde je poblíž chlap,aké potoky jej tečú po chrbte!...
po chrbte?
pred asi trdsiatimi rokmi sme boli na lyžovačke, jedna kočka stále padala na koniec v zúfalstve vykríkla " ja když vidím chlapa se mi rozjíždejí nohy"
pavol54
12.06.12,14:35
..

..keby si pestoval normálne krumple, čo nebudú po týždni od vykopania čierne a derravé od červíkov, tak by som si kúpila od teba...bohužial, to, čo predávajú ako slovenské,tak ti poviem, 2kg nemám ani na dva litre polievky..3/4 z jedného som vždy vyhodila...a ja nie som zlodej, neokrádam tento štát, aby som mala na vyhadzovanie...u krumplí mi je jedno, odkiaľ sú, len nech nie sú čierne...
Už kopem si ďaleko, vlani boli väčšie. Inak moje normálne čo som si nechal pre seba ešte minulý týždeň boli v kuracom paprikáši, lenže tie čo sú v zásobe už veľmi vednú zdravé ale gumové ťažko sa čistia asi ich vyhodím
misoft
12.06.12,14:37
Omyl - nie z okna, ale z balkánu :D:D:D
misoft
12.06.12,14:37
A preto lebo sa mi nechcelo šľapať dole.
pavol54
12.06.12,14:41
a ktovie este ake neobjavene ucty zostali nielen po Figelovi-vsetci obcanom utahuju a na ich ukor nehorazne rozhadzuju http://www.cas.sk/clanok/225693/758-319-to-je-ucet-figela-za-zeleznice-a-on-o-nicom-nevedel.html
nevidíš ten svätý ksicht ešte svätožiara hlava nabok už je ruky zopnúť a tváriť sa že je kresťan. Parafrázujem jedného ministra je to: "fuj fuj a ešte raz fuj".
srska
12.06.12,15:57
pepsikova
12.06.12,17:15
...ako je tu živo!...všetci sedia pod altánkom, pod palmou či oleandrom a pijú večernú kafu, či ako?..tak pohodu vám prajem...ja idem kuknúť, čo dnes Hírem so sultánom poriešia...a či Ibrahim prežije otravu...som faaakt zvedavá...skoro až nedočkavá.. http://data.whicdn.com/images/14112967/5_large.gif...posiela šarkan...
Tweety
12.06.12,17:20
...ako je tu živo!...všetci sedia pod altánkom, pod palmou či oleandrom a pijú večernú kafu, či ako?..tak pohodu vám prajem...ja idem kuknúť, čo dnes Hírem so sultánom poriešia...a či Ibrahim prežije otravu...som faaakt zvedavá...skoro až nedočkavá.. http://data.whicdn.com/images/14112967/5_large.gif...posiela šarkan...
Krásny večerníček aj Tebe Pepsi. Posielam kúsok bublaninky čerešňovej.
srska
12.06.12,17:26
...ako je tu živo!...všetci sedia pod altánkom, pod palmou či oleandrom a pijú večernú kafu, či ako?..tak pohodu vám prajem...ja idem kuknúť, čo dnes Hírem so sultánom poriešia...a či Ibrahim prežije otravu...som faaakt zvedavá...skoro až nedočkavá.. http://data.whicdn.com/images/14112967/5_large.gif...posiela šarkan...
no pán mello možno aj na palme (a je mu dobre)
AlaNR
12.06.12,17:33
Od samej radosti som dnes kúpila do letnej kuchyne kuchynskú linku za 120,- evri :D

Na odkladanie somarín stačí, aj na položenie pohárov, keď sa zavára.
ešte dlažbu kúpiť, sporák na pevné palivo je už dávno v garáži schovaný, už len začať prerábať...
Tweety
12.06.12,17:47
no pán mello možno aj na palme (a je mu dobre)
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.
pavol54
12.06.12,17:57
Od samej radosti som dnes kúpila do letnej kuchyne kuchynskú linku za 120,- evri :D

Na odkladanie somarín stačí, aj na položenie pohárov, keď sa zavára.
ešte dlažbu kúpiť, sporák na pevné palivo je už dávno v garáži schovaný, už len začať prerábať...
aká dlhá je linka? a kde
buchač
12.06.12,18:19
no pán mello možno aj na palme (a je mu dobre)
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

....predsa vie , čo robí ....


Interpol

Vznik 1923
Sídlo Lyon, Francúzsko
Členstvo 187 členských štátov
Oficiálne jazyky angličtina, francúzština, španielčina, arabčina
Generálny tajomník Ronald Noble
Webová stránka www.interpol.int


Interpol (z anglického International Criminal Police Organization) je medzinárodná policajná organizácia združujúca demokratické aj nedemokratické štáty v rámci boja so všetkými druhmi trestnej činnosti. Je založená na spolupráci všetkých štátov pri prenasledovaní, vyhľadávaní a zatýkaní páchateľov trestných činov.



...ale nie všetky ....;).........a nie všetkých ....:rolleyes:
AlaNR
12.06.12,18:42
aká dlhá je linka? a kde

ASKO - 1,80 s digestorovou skrinkou hore, dolná časť o digestorovú skrinku kratšia.
Do letnej kuchyne ako stvorená...

http://katalog.asko.cz/206P1_SK/#page=10-11 tá za 119,-
lujza.j
12.06.12,18:51
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.
alibizmus.....kedysi mi cvakli chlapa na hranici ked ocapil pas hned volali toho čo dával zatykač...dnes kým ho niekto nebonzne, alebo náhodou niečo spraví,alebo pri inej kontrole.....
Ivana Š
12.06.12,18:57
sľúbila som Eifellovku
tu ju máte :D aj s mojou šestnástkou
pepsikova
12.06.12,19:12
sľúbila som Eifellovku
tu ju máte :D aj s mojou šestnástkou..

..no, tá ajfelofka-nič moc...ale tá kočka-to je kus (povedalo moje decko, čo mi nazíza spoza chrbta..no)
terezamaria
12.06.12,19:21
No máš už fešandu veľkú.......
lujza.j
12.06.12,19:26
..

..no, tá ajfelofka-nič moc...ale tá kočka-to je kus (povedalo moje decko, čo mi nazíza spoza chrbta..no)
má pravdu:)
Ivana Š
12.06.12,19:57
a toto nie je fotomontáž, sa šestnástka štelovala podľa pokynov fotiacej - ešte trochu doľava
to je veľa,tak trochu doprava a skrč sa, nie tak veľa vystri sa o 1 cm ... počkaj ...o 2 cm...
30 záberov spravili , kým sa jeden podaril, ako kočeny chceli :)
buchač
12.06.12,20:10
...ma srdíte ..........šak tu niet ani do koho poriadne zadrieť ........:confused: :rolleyes:

...idem ja radšej spať .........zajtra skoro ráno vstávam ( cca 9,00 ... ) ...;) :---
Ivana Š
12.06.12,20:22
Ja o 6:00 :mad:
idem s tetou k endokrinologičke do NZ na 7:30
medzitým desiatu treba deťom spraviť, dcéru ida cestou do školy zveziem,
u lekárky - ani nekomentujem, kto vie koľko budeme čakať :mad:
vybavovačky v sociálnej poisťovni, VŠZP, Union, mrte papierov mám na stole prichystaných čo mám vybaviť, prajem všetkým tetám na úradoch, do ktorých zajtra musím ísť, nech sa dobre vyspia a majú pekný deň (a dobrú náladu :) )

teším sa :D už teraz som ustatá ;)
avalik
12.06.12,20:26
aj ty? :)
Ivana Š
12.06.12,20:43
a len tak pre srandu predpolnočnú, je dobrá, len dopozerajte do konca :D

http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic
pepsikova
13.06.12,04:30
...dobré ráno vám..káva je na stole, aj čajík navarený, GPS naštelované na východ aj západ, Pre Vieroč aj očko, aj Marcelku-tak ešte dorobím tú oškvarkovú pomazánku a potom pošlem na koštofku..inak nič nové, prší dosť, už by ani nemuselo, aj keď u nás ešte stále neny dosť, ale fšak čochvílka je víkend a to už hlásia, že tu bude malorka..uvidíme..
..tak, nech vás dnes nikto a nič nenas*jeduje...http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/0934d632.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--3.html)

pozdrav alabutovi, nech sa neondie tolko..

...Iví, tebe posielam špeciálkafu, lebo ty máš aj napísaného dosť na dnes- nyje to ešte aj pobehať a vybaviť...nech sa ti darí...
pavol54
13.06.12,04:53
šetnástka?
pavol54
13.06.12,04:55
sľúbila som Eifellovku
tu ju máte :D aj s mojou šestnástkou
Manžel už je v poľovníckom združení? najvyšší čas si opatriť flintu.
BXLmiami
13.06.12,05:20
nevidíš ten svätý ksicht ešte svätožiara hlava nabok už je ruky zopnúť a tváriť sa že je kresťan. Parafrázujem jedného ministra je to: "fuj fuj a ešte raz fuj".
Tak ja tomu celkom verím,myslím,že preto ho vystrčili na čelo KDH ako figurku,bol roky v Bruseli a vyzerá ten typ,ktorých je okolo mňa na mraky.....neviem ani kde je sever,ani koľko stojí rožok.A okolo neho v závetrí si spravili zmluvičky.Lenže ak máme byť spravodliví,tak by som rada videla odstupne sumy spred 1,5 roka.Až potom budem posudzovať.
AlaNR
13.06.12,05:25
Dnešný deň mi dobre začal! Na pošte mi ponúkli žreby za 5 evri a vyhrala som 20 :D :D

Aj nabudúce tety poštárky :D

A mám novú šálku na kafe... ;)
pavol54
13.06.12,05:36
Dnešný deň mi dobre začal! Na pošte mi ponúkli žreby za 5 evri a vyhrala som 20 :D :D

Aj nabudúce tety poštárky :D

A mám novú šálku na kafe... ;)
raz tombola, potom znova teraz žreby, teda dievča ako to robíš?
hnedoočka
13.06.12,05:37
možno že šľapla do niečoho :D
AlaNR
13.06.12,05:49
raz tombola, potom znova teraz žreby, teda dievča ako to robíš?

Asi sa začnem zapájať do súťaží o dovolenky a autá... uvidíme potom ;)
buchač
13.06.12,05:50
...ja by som aj rovnými nohami vhupol do oného , nejaká výhra by sa šikla ...:-)
buchač
13.06.12,05:53
...myslím si že kľudne postačí aj takáto ... http://www.colosus.sk/vzduchovka-hammerli-hunter-force-900-combo-cal-4-5mm/
buchač
13.06.12,05:57
Asi sa začnem zapájať do súťaží o dovolenky a autá... uvidíme potom ;)

.......moja pekná ..................zapájaj sa radšej do 220 V...väčší osoh z toho bude , aspoň budeš nabudená ...;) :rolleyes: :---

...hentie súťaže majú dosť často vopred určených výhercov .....:cool:
Stanislav 1975
13.06.12,06:01
.......moja pekná ..................zapájaj sa radšej do 220 V...väčší osoh z toho bude , aspoň budeš nabudená ...;) :rolleyes: :---

...hentie súťaže majú dosť často vopred určených výhercov .....:cool:

nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...:D
Indeed
13.06.12,06:03
ty len posudzuj svojich pacientov a inych nechaj na pokoji.
AlaNR
13.06.12,06:11
nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...:D

Každý podľa seba... keď niekto potrebuje 220V nech sa páči, fantázii sa medze nekladú :D
buchač
13.06.12,06:14
nabudená z 220 V ? Buchy poznám aj lepšie " návnadidlá" ako zrovna 220 V ...:D

...Stano ....myslíš si , že ja nie ...:rolleyes:
Lenže to nepatrí do elektra , ale skôr do výbušnín ........že TNT , Ekrazit a podobne......" že plastická trhavina " - tvaruješ podľa seba a nakoniec aj k " explózii - výbuchu " dôjde.....:---:D
MarcelkaT
13.06.12,06:15
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
Stanislav 1975
13.06.12,06:31
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.

Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...:D
AlaNR
13.06.12,06:36
Vo vidieckom podniku:
- Máte cigánsku pečienku? -
Áno, ale potom nebude hudba.
pepsikova
13.06.12,06:42
..to neny o šlapnutí do niečoho...lebo ja tiež občas šlapnem do ho*ienka na lúke a šťastie kdeništ-tuništ..:)
AlaNR
13.06.12,06:45
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...:D


Moja skromná teória - pečené mäso na cigánsky spôsob, teda opečené na prírodno na ohni.
MarcelkaT
13.06.12,07:38
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...:D

Stanko, ešte krátko si rozmýšľal,.........
aktaK
13.06.12,07:54
Keď už si s tým začala- ja 37 rokov rozmýšlam nad tým prečo sa to volá cigánska pečienka..., zatial som na to neprišiel...:D

kotlebov rezen (vraj názov ciganska pecienka uz nebude moct byt v jedalnych lístkoch) :D
Indeed
13.06.12,08:24
...že vraj sa kedysi naživo stalo...

v rade v mäsiarni stál policajt /prislušnik VB/ a za nim cigán, prislušník si pýta od predavača:

"dajte mi 20 deka ciganskej pečienky" a predavačka sa pýta cigana : "a pre vas ?"

a cigan odpovedá : " a mne dajte 2 žandárske hlavy" , tým myslel 1/2 prasačej hlavy,

čo boli rozvešané na hákoch okolo celej predajne.....
Kvaka
13.06.12,08:33
Mňa neteší to, že som stále nepokojná, lebo mám menej času, ako keď som chodila do roboty. Nič nestíham, stále niečo v domácnosti riešim, veľa zabúdam a mám si spokojne užívať dôchodok. Tak som sa rozhodla po predvčerajšej makačke na záhrade, že kašlem ja na burinu, nech si ona pekne rastie, odtrhnem až bude vysoká. Nebudem sa ja už zohýnať a kolienka trápiť. Mrkvičku, petržlen, cukinky, paradajky, fazuľku aj brokolicu mám už odburinené, ostatné nechám nech si príroda poradí. Slivku šľak trafil, alebo vošky zožrali listy, všetky minislivôčky sú na zemi. Hroch je už zamrazený, jahody tiež, ešte poslednú misku dnes dočistím a idem zajtra k dcére.
Indeed
13.06.12,08:36
Nechci sa dožiť toho,ked burina narastie do 160 cm !
misoft
13.06.12,09:13
Potešilo ma: náhradné lamely mám doma - podnikateľ už včera večer mi volal, že sú hotové.
Nas*alo: dnešné počasie. Hodina slnko, hodina dážď, potom opäť slnko a teraz lejak. Kua - šak nemôžem opraviť rolety.
Hansa
13.06.12,09:17
Potešilo ma: náhradné lamely mám doma - podnikateľ už včera večer mi volal, že sú hotové.
Nas*alo: dnešné počasie. Hodina slnko, hodina dážď, potom opäť slnko a teraz lejak. Kua - šak nemôžem opraviť rolety.

-ako to tak čítam, tak si fakt mal šťastie na podnikateľa:)
misoft
13.06.12,09:24
Belize nevydáva zločincov. A tých štátov ne oveľa viac.
misoft
13.06.12,09:27
No v okolí má celkom dobré referencie.
Hansa
13.06.12,09:29
No v okolí má celkom dobré referencie.

-a si šikovný, že si rolety opravíš sám /eurká zostanú doma/:)
Ivana Š
13.06.12,09:46
No, zhrnutie dnešného dňa - nech mi uhne z cesty každý, koho stretnem lebo som nasr*tá

úrady všeobecne a pracovníčky klepice s nalakovanými nechtami obzvlášť by som poslala do... na Pluto

príde výzva zo socpoist, že potrebujú toto potvrdenie a tamto odhlásenie, a pracovnú zmluvu originál!!!
naklušeš, poslušne prinesieš čo žiadajú a slečna že "toto ste načo priniesli? my to nepotrebujeme"
ešte volala kolegyni - "Marti, od XY potrebujeme niečo? nie" som si to asi mala dať podpísať, že nechce prebrať požadované veci?
Zdravotné poisťovne - ďalší des - zelenému jablku som chcela uhradiť 1 deň čo bola sesternica samoplatiteľka, nastúpila do práce 23.4. a 29.4. jej dali neplatené voľno, nemala nárok na dovolenku. Bola som osobne s ňou asi tak pred 2 týždňami na tej istej pobočke, povedala pani, že potrebuje vyradenie z UPSVR a pracovnú zmluvu, keď prinesie, tak uhradí a prihlásená je ako poistenec naďalej.
Dnes to už nie je pravda, odhlásená bola, ale prihlásená nie je :mad: a nech to konzultuje so zamestnávateľom

A najväčšia ZP - išla som uhradiť nedoplatok, čo vznikol za mesiace 01-03 niečo cez 4 € a podávali si ma z dverí do dverí,
vraj máme evidovaný nedoplatok od roku 2005! pani sa arogantne správala, že prečo neplatíme načas, pritom manžel je na toto pedant, práveže platí skôr
kurňa takúto prácu by som chcela, kým som sa vybavovala jedna pani bola na face druhá telefonovala - asi s miláčikom
v ďalšej kancelárii sa ďalšie dve dohadovali, čo a od koho si objednajú na obed

prvé čo bolo, keď som prišla domov, som kontrolovala rok 2005 - úhrada je vo výpise z účtu ide ma poraziť, a sa teším, ako tam zajtra nabehnem, a tej koze ten výpis otrieskam o hlavu :D

ja sa takto nezvyknem správať, ale čo je veľa to je veľa, opýtala som sa jej rovnako arogantne, či im tie peniaze nechýbali od roku 2005 - veď to je 7 rokov! urobte si tu poriadok.
Odpoveď - viete, my tu máme poriadok, a upomienky posielame, až keď presiahne suma 100 €.
Čo čakali na to, kedy mi môžu také sankcie a penále vyrubiť?

Prepáčte za môj dlhý výlev, ale aspoň sa mi uľavilo :)
No a potešilo ma, že teta má všetky výsledky v poriadku :)
evuš
13.06.12,09:54
... Ivi, tuším si to zobrala z nesprávneho konca...

1/ Teta má všetky výsledky v poriadku = hlavná vec :---

2/ Svojim výlevom sa Ti uľavilo = dôležité "sa vedieť vyventilovať" :)

3/ Kašli na úradníčky = čím dlhšie a krikľavejšie nechty = blbšia hlava :D:D:D
evuš
13.06.12,09:58
pepsikova
13.06.12,09:58
..a nemajú ZP vo štvrtok nestránkový deň?..aby si sa náhodou nestretla so zamknutými dverami...(ja už, byť dnes tebou, dávno riešim s riaditeľom konanie podriadených,ako riadna mrcha, väčšia od nich)
..ja asi vyzerám ako posledná bosorka,lebo keď som minulý týždeň a tento pondelok odhlasovala hadovi živnosť, tak DÚ, SP a Dôvera-to bola samá ochota...(neviem, či som si nezabudla z čela odlepiť pásik "nenaserte ma dnes...:D


..výlev prepáčený,Iví posielam ti cafe latte,so smotankou a cukrom...a aj kúsok čoklínky,proti jedu..
pavol54
13.06.12,10:03
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
a maďarský guláš sa ako bude volať po novom, alebo turecká káva, ruské vajcia, alebo Slovakia chips?
pavol54
13.06.12,10:07
a viac taká iva s výškou nemá problém ale ani zo šírkou ak má pohodu
graviola
13.06.12,10:10
dobrú chuť
misoft
13.06.12,10:10
Šak som písal - stačí šrubovák a trochu kumštu.
misoft
13.06.12,10:12
Takže nielen kus zeme chcú, ešte aj tie ovce nám kradnú. Chgudák bača - kto mu potom navarí? :D:D:D
Dav
13.06.12,10:14
Ufff.... a majú zajtra stránkový deň???
Kvaka
13.06.12,10:16
ale chlapci, to zase nepreháňajte, budem trhať nad 30cm
Ivana Š
13.06.12,10:23
flintu máme :)
VieraPopluharova
13.06.12,10:33
Ste dvaja mamľasi......nezapriete sa....
Ivana Š
13.06.12,10:36
..a nemajú ZP vo štvrtok nestránkový deň?..aby si sa náhodou nestretla so zamknutými dverami...(ja už, byť dnes tebou, dávno riešim s riaditeľom konanie podriadených,ako riadna mrcha, väčšia od nich)
..ja asi vyzerám ako posledná bosorka,lebo keď som minulý týždeň a tento pondelok odhlasovala hadovi živnosť, tak DÚ, SP a Dôvera-to bola samá ochota...(neviem, či som si nezabudla z čela odlepiť pásik "nenaserte ma dnes...:D

..výlev prepáčený,Iví posielam ti cafe latte,so smotankou a cukrom...a aj kúsok čoklínky,proti jedu..

majú do 12:00 stránkové hodiny :)
a ďakujem za sérum proti jedu
VieraPopluharova
13.06.12,10:38
Ivy a to si zistila až teraz......
Ivana Š
13.06.12,10:39
majú do 12:00
srska
13.06.12,10:45
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.podľa lokality: letanovský rezeň, jarovnický rezeň, .....
srska
13.06.12,10:47
a maďarský guláš sa ako bude volať po novom, alebo turecká káva, ruské vajcia, alebo Slovakia chips?dolnouhorský guláš, osmanská káva, stalingradské jaja, ...
VieraPopluharova
13.06.12,10:50
Dobré ránko dievčatá a chlapci,

mňa ešte nestihol nikto nas...ť, bo som práve otvorila svoje očičká, čajík som si našla, no bol už trošku studený, ale to mne neva....bo je od Pepsi.....
Ivy...nerozčuluj sa mňa tak naštvali včera zo SP vraj načo som poslala PN na SP, prišla im presne na 11 deň, všetky dokumenty priložené, pani to zdôvodnila vraj poslala Ste to skoro a ja sa musím tým už teraz zaoberať....., k minuloročnej PN som poslala podklady už asi 20 x, stále to nemajú, vraj aby som jej to doniesla osobne, urobila som to už 5 x, odpoveď ona si to nepamätá.....mám potvrdenie a podpis.....tak asi to prebrala kolegyňa a niekde to založila.....takže prestala som to riešiť, vytlačím, čas a náklady zaučtujem klientovi , bo mám potvrdenia a nech im ide vynadať on.....
.....ozaj včera naša babča urobila super jahodový sirup....posielam....a malinový džemík....komu sa nedostane nech pošle súradnice do GPS.....
MarcelkaT
13.06.12,10:53
podľa lokality: letanovský rezeň, jarovnický rezeň, .....

Môže byť aj deviatkový rezeň, luníkový rezeň, habeš rezeň,..........
pepsikova
13.06.12,11:18
...nepovedala si "otvorte si okno"..jamík pristál na skle odvonku..ale vyzerá fajnovo, pozdrav babču..:)
MarcelkaT
13.06.12,11:28
Je to vtip alebo čo ?
P.exminister Fígeľ vraj vyzvalˇ"zlaté padáky" aby vrátili peniažky, lebo ak nie tak ich vylučia z KDH.
Hansa
13.06.12,11:34
-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?:)
Ivana Š
13.06.12,11:38
už ma neraz obvinili, že som vzťahovačná možno si to pavol nemyslel mňa ale ak áno, prosím môžeš ma nazvať akokoľvek, aj neslušné slová môžeš použiť, len prosím prosím, nikdy mi nehovorte IVA!
Pikoška
13.06.12,11:38
Je to vtip alebo čo ?
P.exminister Fígeľ vraj vyzvalˇ"zlaté padáky" aby vrátili peniažky, lebo ak nie tak ich vylučia z KDH.Marcelka, takže možno očakávať húfny odliv z KDH. Už sa nabalili, poslanie splnené.:)
trisestri
13.06.12,12:04
Marcelka, takže možno očakávať húfny odliv z KDH. Už sa nabalili, poslanie splnené.:)

neviem ci sa hra Figel na blbeho,alebo chce robit z nas blbych-kazdopadne jeho nominanti sa na jeho vyzve dobre bavia a cele my to pripada ako podobenstvo s casmi ked Mojzis a zidia namiesto boha uctievali zlate tela-nemoze byt veriaci ten kto berie take nekrestanske peniaze za nic v situacii ked nie je na lieky a liecbu pre chore deti,ked matky zivoria,ked zamestnanci ziju z ruky do ust,ked je tolko biedy a skrivodlivosti a statny rozpocet krvaca-farizeji a pokrytci by mali zhodit masky a mali by prestat robit zle meno krestanom a Figel nemusi nikoho vylucovat,radsej nech premenuje hnutie a nech navrhne zakon o odmenovani a platoch vo verejnom sektore a pri vykone verejnej funkcie.
MarcelkaT
13.06.12,12:13
neviem ci sa hra Figel na blbeho,alebo chce robit z nas blbych-kazdopadne jeho nominanti sa na jeho vyzve dobre bavia a cele my to pripada ako podobenstvo s casmi ked Mojzis a zidia namiesto boha uctievali zlate tela-nemoze byt veriaci ten kto berie take nekrestanske peniaze za nic v situacii ked nie je na lieky a liecbu pre chore deti,ked matky zivoria,ked zamestnanci ziju z ruky do ust,ked je tolko biedy a skrivodlivosti a statny rozpocet krvaca-farizeji a pokrytci by mali zhodit
masky a mali by prestat robit zle meno krestanom a Figel nemusi nikoho vylucovat,radsej nech premenuje hnutie a nech navrhne zakon o odmenovani a platoch vo verejnom sektore a pri vykone verejnej funkcie.

Je to veľká hanba,.............drží sa prikazania ne"kradní", .........budeš sa mať lepšie.......
pavol54
13.06.12,12:28
iva voškovníkovitá je burina vysoká ako slnečnica niekde som reagoval na príspevok o burine takže teba sa to netýkalo
pavol54
13.06.12,12:30
reakcia na kvakin príspevok
sito
13.06.12,12:32
Husársky? Ako je to s tou motykou? Trafila si. Športku by si tiež mohla. Či nie?
srska
13.06.12,12:36
-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?:)asi sa mu páčili obidve 5-ky hore vpravo aj vľavo:D
Ivana Š
13.06.12,12:45
mňa tá Iva s výškou a šírkou - minule som tu pricapila fotku s horalkou na šírku pomýlila
Oliwa
13.06.12,12:47
Mňa neteší to, že som stále nepokojná, lebo mám menej času, ako keď som chodila do roboty. Nič nestíham, stále niečo v domácnosti riešim, veľa zabúdam a mám si spokojne užívať dôchodok. Tak som sa rozhodla po predvčerajšej makačke na záhrade, že kašlem ja na burinu, nech si ona pekne rastie, odtrhnem až bude vysoká. Nebudem sa ja už zohýnať a kolienka trápiť. Mrkvičku, petržlen, cukinky, paradajky, fazuľku aj brokolicu mám už odburinené, ostatné nechám nech si príroda poradí. Slivku šľak trafil, alebo vošky zožrali listy, všetky minislivôčky sú na zemi. Hroch je už zamrazený, jahody tiež, ešte poslednú misku dnes dočistím a idem zajtra k dcére.
Kvaki, to ako keby si písala o našej záhrade /aj zeline :rolleyes:/... až na tú brokolicu - podľa nej viem, že to nie je ona... :D Veru tak, kvak. ;):)
kukučka
13.06.12,12:57
Veľa kriku pre nič, povedal by Banič. Sú zmluvy platné? Padáky zdanené? Farizeji boli aj budú. Len im nemá kto stoly poprevracať.
Oliwa
13.06.12,13:03
-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?:)
To je možno pokles klientely :rolleyes:... inak povedané:
Úbytok pacientov /z dôvodu finančných suchôt/ je priamo úmerný zvýšenému záujmu doktorka o pacientov zostávajúcich... :)
U nás bol máj čas návštev zubnej ambulancie - jedno dieťa nejaké kazy, druhé dieťa odtlačky na strojček, montáž, nastavenie, atď. - ešte teraz mám takmer prievan v peňaženke... :(
Ivana Š
13.06.12,13:08
IVA , mohla by si vymazať, tych asi 20 tém čo si založila o REGIONFEMME a opatrovaní v Rakusku ??

Aj tak do nich skoro NIKTO neprispel a mne vadili , ked som hľadal v témach , že čo vytiahnuť na svetlo-božske a
do ktorej prispiet .

Ja? som nezaložila tieto témy! keď už ma cituješ
Indeed
13.06.12,13:16
Ja? som založila tieto témy? keď už ma cituješ
alebo zasa som vzťahovačná? a ty provokuješ?

Sorry, hlboko sa ospravedlňujem, bola to IvanaRF.

Ešte raz , PREPÁČ.
Ivana Š
13.06.12,13:21
Sorry, hlboko sa ospravedlňujem, bola to IvanaRF.

Ešte raz , PREPÁČ.

bude ti odpustené :)
pepsikova
13.06.12,13:42
..no tybrďo, tak vylúčenie z takej strany by ma teda dosť moc s*alo!..:):)
pepsikova
13.06.12,13:42
..pokrok..niekde treba začať..
pepsikova
13.06.12,13:46
..popoludňajšia latté, gusto, aj čajík šalviový sú na stole..katedrála olištovaná už vyzerá ako krásna izba...večer pichnem foto..
wagner
13.06.12,14:25
Aspoň vidíme, čo aj nás môže postihnúť:confused:
http://www.aktuality.sk/clanok/208409/moravu-zasiahlo-tornado/
Ivana Š
13.06.12,14:39
šalviový môžem :) ďakujem
Letko
13.06.12,15:35
misoft
13.06.12,15:41
Rezeň ala Luník IX...
misoft
13.06.12,15:43
Ha - takže exkomunikácia zo straničky-srandičky.
misoft
13.06.12,15:43
"Desiatky" vybrané...
misoft
13.06.12,15:47
Nááááá - šrubovak som našiel v bukse na náradie a kumšt v šuflíku v kuchyni - len som sa trochu pozvŕtal, niečo pozasúval a už behajú hore-dole komplet ako za mlada :D:D:D (ešte že hore sprchu zastavili).
asedma
13.06.12,16:03
..aj u nas sa majstruje..kupila som synovi skrinu s posuvnymi dvermi..priniesli dva vatsie a jeden maly balik a to ma byt akoze skrina..nuz sroubovak, kladivo som nasla a nech sa syn s sb trapi, idem radsej od nich het, lebo sb nervozny z toho mnozstva sroubov a kolikov, list a pod., este, ze syn je kludny, ma casu habadej..ved nehori..:)
pepsikova
13.06.12,17:32
...trošku na večer...

> - Keď nepríde hora k Mohamedovi, kokain nebol kvalitný.
>
>
> - V živote je potrebné pre niečo sa zapáliť. V krematóriu už bude
> neskoro.
>
>
> *Strč mobil do čaju a máš Tea-Mobile. *
>
> *Daj ho do vody a máš Voda-fone.*
>
> *Rozlom ho na polovicu a máš Óóó-dva!*
>
>
> - Optimista je člověk, ktorý v pondelok ráno pri nástupe do práce
> zvolá: A pozajtra už máme stredu!"
>
>
> - "Vegetarián" je starý indiánský výraz pre "zlý lovec".
>
>
>
>
> - Včera o 3 v noci zazvonil sused. Normálne prišiel o 3 v noci a
> zazvonil! Som sa tak naľakal, že mi skoro vypadla vŕtačka z ruky.
>
>
> - Som ako džin... zjavím sa všade, kde sa otvorí fľaša.
>
>
> - Keď Graham Bell vynašiel telefón, mal už tri zmeškané hovory od Járy
> Cimrmana.
>
>
Tož děcka, kdo ví co je to Viagra?
Pepíček se hlási: ja vim, to je prášek proti zácpě.
Jak si k temu přišel, ptá se učitelka?
"Vite, minulú sobotu večer sem přes dveře do ložnice slyšel mámu,
jak pravi tátovi - "Hovno ti tvrdne, vem si Viagru!"
kukučka
13.06.12,17:35
téma srandičky je zamknutá?
misoft
13.06.12,17:38
No šak nech do obrázkového leporela - návodu - kukajú - možno sa nejako z toho oné..... vysomária :D
buchač
13.06.12,17:46
téma srandičky je zamknutá?
...pre pepsi pravidelne , pernementne , aktuálne , .....že furt a stále ....:confused:
pepsikova
13.06.12,17:47
téma srandičky je zamknutá?..

..prečo?..máš problém prečítať ftip pri káve?..
kukučka
13.06.12,17:50
vtipy patria do srandičiek, máš s tým problém?
pepsikova
13.06.12,17:56
vtipy patria do srandičiek, máš s tým problém?..

..áno...teda, nyje...ale sem sa mi lepšie píše...a tam ich je dosť a tu nič...a čo?...či?..
asedma
13.06.12,17:59
synkovi to ide fajn, uz stoji..to len stary jeziskuje..
asedma
13.06.12,17:59
kolajnicky zajtra namontuje, moz hodin je, deti spia
jozka56
13.06.12,18:02
pepsi, alabut sa už ozval, či nie????
pepsikova
13.06.12,18:08
pepsi, alabut sa už ozval, či nie????..

..neozval...ale možno je na plantáži, tam tuším nemá net.....a dúfam, že je oki...
kukučka
13.06.12,18:11
vtipy patria do srandičiek, máš s tým problém?


..

..áno...teda, nyje...ale sem sa mi lepšie píše...a tam ich je dosť a tu nič...a čo?...či?..

tu je: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo II. Potešilo by ma, keby si to rešpektovala.
buchač
13.06.12,18:14
....lenže keby tak robil každý a vo všetkých témach ...vznik poriadneho galimatiáša...
buchač
13.06.12,18:17
...netušíš , no vieš .......predpokladám , že si občas aj sms pošlete ...či inak sa kontaktujete ...
wagner
13.06.12,18:34
pepsi, alabut sa už ozval, či nie????

Chýba Ti?:confused:
pepsikova
13.06.12,18:34
..písal mi tu kedysi, keď sa vám ešte páčil, že ide na týždeň na chatu a tam nemá net..podľa toho viem,ale neviem na 100%či si nedal zaviesť...ak by ste mu tam chýbali..no..jáááj..
pepsikova
13.06.12,18:37
tu je: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo II. Potešilo by ma, keby si to rešpektovala...

..no to dosť dobre nemôžem, lebo by som si protirečila sama mne...ja som sa tým vtipom potešila, aj som sa zasmiala a urobili mi fajn pohodu pri večernej káve...a z toho titulu som ich capla sem (ako aj všetky ostatné doteraz), aby aj ostatných potešili a aby sa zasmiali...takže ťa nepoteším..smola, no..
pepsikova
13.06.12,18:39
Chýba Ti?:confused:..

..mne aj hej..mne s ním bolo fajn...ale mne minule chýbal aj obuch, keď som ho dlho nevidela..:D
pepsikova
13.06.12,18:41
...keby sme boli v občianskom práve, alebo u stavbárov, nečudovala by som sa, že sa čudujete...ale tu?..šmarjá, vy dvaja nemáte čo robiť večer?..
lujza.j
13.06.12,18:41
tu je: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo II. Potešilo by ma, keby si to rešpektovala.
napíš rýchlo moderátorovi..... ved ako obyčajne.....
buchač
13.06.12,18:47
..

..mne aj hej..mne s ním bolo fajn...ale mne minule chýbal aj obuch, keď som ho dlho nevidela..:D

....decko moje .........

Ale ja celý deň makám .....jak basman v kameňolome si pripadám .......

Možno potom dodám fotky , na čom som sa realizoval .......ešte podumem ale .....
jozka56
13.06.12,18:49
Chýba Ti?:confused:

V téme recepty mi určite chýba, Tebe nie????:confused:
pepsikova
13.06.12,18:52
..no, fotky by si hádam aj mohol...však tie sa týkajú toho, čo ťa potešilo...aj keď si sa na tom nadrel...http://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling000_2.gif
jozka56
13.06.12,18:52
na chatičku chodil alabut často, ale od toho vylúčenia tu nebol, že:rolleyes:......alebo sa mýlim. A kto nechce, nech to nečíta:)
pepsikova
13.06.12,18:59
pepsikova
13.06.12,19:02
na chatičku chodil alabut často, ale od toho vylúčenia tu nebol, že:rolleyes:......alebo sa mýlim. A kto nechce, nech to nečíta:)..

..a niekto tu písal, že nie je vylúčený...len kašle na nás...teda, nyje len na nych ...a od neho sa ""pepsina" tak krásne čítalohttp://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling017_2.gif...
kukučka
13.06.12,19:06
napíš rýchlo moderátorovi..... ved ako obyčajne.....

:D :D :D
zlezaradil
?????? http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=186192
buchač
13.06.12,19:07
..

..a niekto tu písal, že nie je vylúčený...len kašle na nás...teda, nyje len na nych ...a od neho sa ""pepsina" tak krásne čítalohttp://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling017_2.gif...
...presnejšie povedané ( a také sa nezabúda ) ....že " nech vás ten Pán Boh skára ".....teda len na nych ......no nyjé ???...

...či sa mýlim ???......nezvyknem , na určité veci mám pamäť ako slon ....:rolleyes:
wagner
13.06.12,19:08
na chatičku chodil alabut často, ale od toho vylúčenia tu nebol, že:rolleyes:......alebo sa mýlim. A kto nechce, nech to nečíta:)

Bol, len bol zakrátko zlikvidovaný
buchač
13.06.12,19:10
...že premenujeme ???.....Pepsikovej rubrika numero I.
wagner
13.06.12,19:10
V téme recepty mi určite chýba, Tebe nie????:confused:

Mne ani nie, pretože tie jeho "srdcevrúce výlevy" zmazali všetko dobré čo tu napísal.
pepsikova
13.06.12,19:13
..no, jednoznačne, tam kde je teraz alabut, mu je asi lepšie , ako tu..dúfam , že je zdravý a má sa dobre...
..a vám posielam na noc troška čoklís...pre lepší spánok..


http://nd04.jxs.cz/713/284/23605d2cd8_74123374_o2.jpg..

..to sú lentilkyyy, nyje viagraaa...
pepsikova
13.06.12,19:15
...fuha!!..ty máš aký prehľad!!..
pepsikova
13.06.12,19:17
(\__/)
(>'.'<)
(")_(")...a už som tu neny...
srska
13.06.12,19:17
jozka56
13.06.12,19:22
Mne ani nie, pretože tie jeho "srdcevrúce výlevy" zmazali všetko dobré čo tu napísal.

to je vec názoru, každý má svoju hranicu:) odpustenia:D
buchač
13.06.12,19:24
to je vec názoru, každý má svoju hranicu:) odpustenia:D

....hm ...........veľa sa dá odpustiť , no nie zabudnúť ......:)
pepsikova
13.06.12,19:25
...šmarjáá, tak toto už čím smrdí?..závisťou?..neskutočnééé...
kukučka
13.06.12,19:27
na chatičku chodil alabut často, ale od toho vylúčenia tu nebol, že:rolleyes:......alebo sa mýlim. A kto nechce, nech to nečíta:)

vylúčenie mu pominulo
Dav
13.06.12,19:30
pepsikova
13.06.12,19:31
...kto je bez viny, nech hodí kameňom..poznáš to
lujza.j
13.06.12,19:37
fúha a to aký súvis?.....no až takto to tu "nežeriem"aby som vedela, že takéto štatistiky sú tu!!
Ivana Š
13.06.12,19:40
dobré :) - a to čo točí v ruke je čo? mne to pripadá ako mlada cibuľka - s cíbikmi
pepsikova
13.06.12,19:42
Pepsi, fínska polka, ideálne na zaspávanie :D a text s prekladom
http://www.kafe.cz/zabava/videa/hypnotizujici-finska-polka-27817.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=faQSs6UBDok&feature=player_embedded..

..jáááj, mojík, takéto na noc?..fšak nezaspím...to je chytľavé...:D
misoft
13.06.12,21:10
http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: Dav http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t186192-p207-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2084028)
Pepsi, fínska polka, ideálne na zaspávanie :D a text s prekladom
http://www.kafe.cz/zabava/videa/hypn...lka-27817.aspx (http://www.kafe.cz/zabava/videa/hypnotizujici-finska-polka-27817.aspx)


..

..jáááj, mojík, takéto na noc?..fšak nezaspím...to je chytľavé...:D
Chytľavé to je, ale originál je lepší - toto je len napodobenina.
Toto je ono:

http://www.youtube.com/watch?v=BN4cLlIKnoA
Ivana Š
13.06.12,21:14
držte dnes mojej šestnástke palce (alebo nedržte lebo nezahrá?:D)

ide na spevácku súťaž, bude spievať a hrať na klavíri toto

http://www.youtube.com/watch?v=W-w3WfgpcGg
Ivana Š
13.06.12,21:15
a tak skromne :) len podotknem, spieva to tá moja :D lepšie
korela
13.06.12,22:34
Stáva sa niekedy aj vám, že po prihlásení sa neviete ani po limite 15 sek., dokonca ani po stopnutej minúte dostať z hlavnej stránky na ďalšie príspevky? Mne sa to opakuje pravidelne raz za týždeň. :)
Potom prejdem na ktorýkoľvek príspevok a tak to obídem.
Indeed
14.06.12,00:20
Mne teda chyba, tie jeho odkazy na všelijaké jedla... a diskusie o pokrytcoch ...
Indeed
14.06.12,00:22
aby Ta niekto podla nich nelokalizoval ??
Indeed
14.06.12,00:24
Ty ako vieš ??
Indeed
14.06.12,00:29
Stáva sa niekedy aj vám, že po prihlásení sa neviete ani po limite 15 sek., dokonca ani po stopnutej minúte dostať z hlavnej stránky na ďalšie príspevky? Mne sa to opakuje pravidelne raz za týždeň. :)
Potom prejdem na ktorýkoľvek príspevok a tak to obídem.

Rychlosť zobrazenia stránky na monitore zavisí od mnohých faktorov,

či napr. počitač v tej chvili nesťahuje nejake aktualizacie z netu /antivirák/
či nemaš otvorené viac okien, v ktorých bežia na bajty a rýchlosť nejaké náročné aplikacie /video/
či nie je veĺmi vyťažený server /veĺa pripojených učastníkov/
pepsikova
14.06.12,02:12
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...aj šišky posielam...to ako bonus...a čajík bude nachystaný až na šiestu-aby nebol studený...noa inak nič,len pohodu vám prajem dnes...http://friends18.com/img/good-morning/0296.gif..
VieraPopluharova
14.06.12,03:59
Dobré ránko Pepsi,

ja už straším od 4,30.....zobudila som sa na to ako sa chcechcem.....bola som včera na Novej scene v BA .....Aj muži majú svoje dni.... veľmi odporúčam, na 3 hod. som stratila pojem o čase a čo dokážu urobiť 4 dobrý chlapi-herci s publikom.....úžasné.....ide o modernú hudobnú komédiu , ale stála za to....., čajík pristál presne podľa GPS a sorry, že som včera neupozornila na to okno, kvoli džemíku, už sa polepším.....krásny deň všetkým....kto by bol náhodou na Klenovej dnes, nájde ma na registrácii, kde mám službu.....pá....
Letko
14.06.12,04:18
Tak toto už je niečo, bývalý riaditeľ železníc po odstupnom 170 000,- € bude dostávať podporu v nezamestnanosti 1 175,- €.
Ako povedala moja manželka: kto má morálku, do politiky nejde.

http://spravy.pravda.sk/kravec-skoncil-na-urade-prace-kto-este-poziada-o-podporu-pj7-/sk_domace.asp?c=A120613_175241_sk_domace_p60
hnedoočka
14.06.12,05:25
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...aj šišky posielam...to ako bonus...a čajík bude nachystaný až na šiestu-aby nebol studený...noa inak nič,len pohodu vám prajem dnes...http://friends18.com/img/good-morning/0296.gif..

Good Morning všetkým aj odomňa....Vierka, čajík dorazil skoro, ale aspoň trochu poochladol, takže ho mám perfiš k liekom, dostala som antibiotiká na hrdlo, ale také konské, že sekám jednu tabletku na tri kúsky, aj tak ledva prehltnem.....medoclav- kto ste už brali, viete, o čom šrajbem...ale ináč sú precízne balené, len ich mohli aj zmenšiť.:)
pepsikova
14.06.12,05:41
..no tak dúfam, že naša šestnástka,(teda IvanyŠ) zaboduje na súťaži...hlas mi veľmi pripomína Roda Stewarta, pieseň je krásna, držíme palčoky,nech sa decku podarí...
..no a inak nič,posielam kafu pre normálnepracujúcich, prebehnem poznámky, dnes je záverečná skúška z OP a ukončenie ročníka..

...a tie pirule,veľké sú, ja som ich už mala, ale nesmú sa krájať,skôr asi v tej folii rozbiť nadrobno a potom naraz šup do pusy..mne tak doporučila doktorka..očko, uzdrav sa, na víkend hlásia malorku, bude sa dať opaľovať:)...

..fajn deň vám dnes...
MarcelkaT
14.06.12,05:47
Trošku na zlepšenie nálady:

Inzerát

Žena sa dvakrát vydala a dvakrát rozviedla. Prvý manžel bol surovec
a druhý
jej utiekol so sekretárkou. Okrem toho, boli obaja slabí v posteli.

Rozhodla sa, že už sa nechce sklamať a podala si inzerát:
Hľadám slobodného, sympatického muža, ktorý mi nebude ubližovať,
neutečie
odo mňa a dokáže ma sexuálne uspokojiť.

Asi po troch dňoch niekto zvoní pri jej vchodových dverách. Ona ide
otvoriť
a vidí pred bytom chlapa bez rúk a nôh. Čo si prajete?

Som tu na ten váš inzerát.
To bude asi nejaké nedorozumenie.

Ne, dovoľte, vysvetlím vám to. Nemám ruky, takže vám nemôžem
ubližovať.
Nemám nohy, takže vám neutečiem.

Ale ako môžete tvrdiť, že ste dobrý v posteli?
Zazvonil som predsa, nie?
bettylou
14.06.12,05:58
mne pomohla kapucínka, len som ju sadila,keď už boli tie k.. na listoch. Z čerešne zmizli a moje lesné mravce ich presťahovali o 3m vedľa na slivku.
pepsikova
14.06.12,06:15
http://bestpage.cz/img_profil/img_bestpage2842.gif..

..nooo..furt hovorím, že keď sa chce, tak sa dá..viď ftip...Marcelka, to je klinec!!
hnedoočka
14.06.12,06:21
[QUOTE=pepsikova;2084237]..no tak dúfam, že naša šestnástka,(teda IvanyŠ) zaboduje na súťaži...hlas mi veľmi pripomína Roda Stewarta, pieseň je krásna, držíme palčoky,nech sa decku podarí...
..no a inak nič,posielam kafu pre normálnepracujúcich, prebehnem poznámky, dnes je záverečná skúška z OP a ukončenie ročníka..

....a kde nájdeme tú pieseň? :confused: tiež by som si rada vypočula, či nie je na zverejnenie?
ináč tebe držím všetky palčoky, aj keď viem, že si šikulka a zvládneš to ;)
Ivana Š
14.06.12,06:24
misia splnená :D asi som tete pokazila deň :D a náladu

bola som v tej ZP s výpisom z účtu a tetuška si ma pamätala, "vy ste tá pani, čo ste tu včera boli" a tvárila sa, že čo zasa otravuješ :eek:

a potom ako som vytasila doklady sklapla, a samé áno, áno, samozrejme opravíme, môžem kópiu poprosiť ...

zas a znova som im povedala svoje, a nech si poriadok urobia a dnes mlčala ;)
tuta
14.06.12,06:32
Ivanka, akurát pre Teba :D
pepsikova
14.06.12,06:45
Ivanka, akurát pre Teba :D..

..a je dosť smutné, že naše úrady sa spamätajú, až keď občan na nich vybehne silnejším hlasom..staruchy v SP, ZD,DU a čojaviemkdeešte si myslia, však nech sa občan prejde, mne aj tak nezaplatia ten klik, čo ja tu budem hladať!...
srska
14.06.12,06:51
misia splnená :D asi som tete pokazila deň :D a náladu

bola som v tej ZP s výpisom z účtu a tetuška si ma pamätala, "vy ste tá pani, čo ste tu včera boli" a tvárila sa, že čo zasa otravuješ :eek:

a potom ako som vytasila doklady sklapla, a samé áno, áno, samozrejme opravíme, môžem kópiu poprosiť ...

zas a znova som im povedala svoje, a nech si poriadok urobia a dnes mlčala ;)ja ich mám už od určitej doby na háku - všetko dávam v ružovej doline cez podateľňu a žiadam napísať do otlačku pečiatky číslo, pod ktorým to prijali. tak ako to robia na dú
bettylou
14.06.12,07:01
ta chce byť v plnke :D
Ivana Š
14.06.12,07:06
mňa vedia nasrdiť veru, hlavne včerajšia skúsenosť
a aj ja všetko podávam cez podateľňu, prípadne poštou, v obálke s doručenkou

ale
manžel má trvalý príkaz v banke, to si kde mám dať orazítkovať?
zaujímavé, že sa zrazu úhrada našla, ale až potom keď som priniesla čiernenabielom :mad:
bettylou
14.06.12,07:12
dobre si zabil s tou výhybkou, bo to už "v každej druhej téme" je taká od nej
Danielle369
14.06.12,07:27
Ja sa pochválim....včera som bola na kávičke u žabinky...je to super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka...Urobila mi perfektnú kávičku,pokecali sme a išla som vééééélmi spokojná domov. Trasa Bratislava-Zvolen po dialnici takisto super....Danuš pozdravujem a teším sa že sme sa videli a spoznali:)..juj ako sa tešííííííím na druhé stretnutie
http://www.animaatjes.de/bilder/e/efteling/5laaf.gif
bettylou
14.06.12,07:27
alebo "s križkom po funuse prišiel"
Ivana Š
14.06.12,07:27
Jacobův zákon:Chybovat je lidské - a svalit chybu na druhého ještě lidštější.
bettylou
14.06.12,07:36
nie skutkami, dobrými úmyslami
Negoti
14.06.12,07:55
Otec mojich , už dospelých ale stále študujúcich detí požiadal na OS o zníženie výživného.....

po piato, pojednávaní , i napriek tomu, že dievčence študujú samosudca určil výživné vo výšku 30 % ŽM,t.j. 26 €.....
čo je na tom celom na zamyslenie????

-povinný sa zbavil svojho majetku predajom za 1 € (súd vyžiadal KPZ z katastra a po vypočutí kupujúcej skonštatoval, že uvedené nehnuteľnosti 1/2 RD a 1/2 chaty sú staré a potrebujú rekonštrukciu, predaj je ok.....)
-povinný (navrhovateľ) sa priznal, že mal vybavený ŽL a musel ho zrušiť, nakoľko ponúknutú prácu v Nemecku nemohol vykonávať, pretože má súdne pojednávania......
-samozrejme, že nepracuje (určite nie legálne) , živí ho jeho sestra, ktorá to aj na súde uviedla......

čo je na tom celom zarážajúce? keďže mám malý príjem, výživné i napriek stanovenej sume otec neplatil (dlh voči obom deťom má cca 3000 €) doteraz VŠ nemohla dostávať sociálne štipendium, pretože príjem spolu s výživným presahoval hranicu poskytovania.....

a teraz ? bude mať minimálne výživné, kt. jej sem- tam zaplatí ale dostane od štátu sociálne štipendium......je to normálne ????štát v tomto prípade supluje otca po finančnej stránke ???? i keď sú argumenty, podľa môjho názoru dostačujúce, aby súd návrhu na zníženie výživného nevyhovel, stal sa opak....preto som dcére, po úvahe odporúčala, nedovolávať sa ale využije možnosť SŠ.....

viem, že mi napíšete , že dcéra môže žalovať otca na polícií, pre neplatenie výživného, resp. môže to postúpiť na exekúciu......dcéra to nechce, veď predsa je to jej otec .....
Žabinka
14.06.12,08:09
Ja sa pochválim....včera som bola na kávičke u žabinky...je to super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka...Urobila mi perfektnú kávičku,pokecali sme a išla som vééééélmi spokojná domov. Trasa Bratislava-Zvolen po dialnici takisto super....Danuš pozdravujem a teším sa že sme sa videli a spoznali:)..juj ako sa tešííííííím na druhé stretnutie
http://www.animaatjes.de/bilder/e/efteling/5laaf.gif
Dani, aj som veľmi rada, že som ťa spoznala osobne, a to, čo si písala o mne, platí aj opačne.. super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka... samozrejme aj sisinka.. :D Už som niektorých človiečikov spoznala na minuloročnom superstretku, a dúfam, že na tohtoročnom spoznám ďalších..
pepsikova
14.06.12,08:15
Otec mojich , už dospelých ale stále študujúcich detí požiadal na OS o zníženie výživného.....

po piato, pojednávaní , i napriek tomu, že dievčence študujú samosudca určil výživné vo výšku 30 % ŽM,t.j. 26 €.....
čo je na tom celom na zamyslenie????

-povinný sa zbavil svojho majetku predajom za 1 € (súd vyžiadal KPZ z katastra a po vypočutí kupujúcej skonštatoval, že uvedené nehnuteľnosti 1/2 RD a 1/2 chaty sú staré a potrebujú rekonštrukciu, predaj je ok.....)
-povinný (navrhovateľ) sa priznal, že mal vybavený ŽL a musel ho zrušiť, nakoľko ponúknutú prácu v Nemecku nemohol vykonávať, pretože má súdne pojednávania......
-samozrejme, že nepracuje (určite nie legálne) , živí ho jeho sestra, ktorá to aj na súde uviedla......

čo je na tom celom zarážajúce? keďže mám malý príjem, výživné i napriek stanovenej sume otec neplatil (dlh voči obom deťom má cca 3000 €) doteraz VŠ nemohla dostávať sociálne štipendium, pretože príjem spolu s výživným presahoval hranicu poskytovania.....

a teraz ? bude mať minimálne výživné, kt. jej sem- tam zaplatí ale dostane od štátu sociálne štipendium......je to normálne ????štát v tomto prípade supluje otca po finančnej stránke ???? i keď sú argumenty, podľa môjho názoru dostačujúce, aby súd návrhu na zníženie výživného nevyhovel, stal sa opak....preto som dcére, po úvahe odporúčala, nedovolávať sa ale využije možnosť SŠ.....

viem, že mi napíšete , že dcéra môže žalovať otca na polícií, pre neplatenie výživného, resp. môže to postúpiť na exekúciu......dcéra to nechce, veď predsa je to jej otec .......

...negoti, myslím, že by som mojej dcére vysvetlila, že na výchovu sú dvaja rodičia, tak isto aj na peniaze, ako na lásku, na zabezpečenie materiálnych potrieb dieťaťa...a jej otec ju podviedol a pripravil aj o lásku, aj o peniaze a ona,ktorá chce študovať, nebude mať kvoli nemu na to financie, no a tak nech si rozmyslí, či si dá podvodníkom pokaziť celý život a bude ohladuplná voči človeku, ktorý ju obral o všetko-aj keď ona mu hovorí "otec", on to tak necíti..nehanbí sa okradnúť svoje deti..
...ale toto iste tvoja dcéra vie..len city prevládajú, možno aj nádej, že otec príde a bude z neho otec...ale nebude a to si musí uvedomiť..a uvedomí si to, len počkaj,ak bude potrebovať peniaze a ty nebudeš mať..myslim si ja..
bettylou
14.06.12,08:20
som netušila, že v Anglicku sú také mrazy
bettylou
14.06.12,08:50
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný: http://www.youtube.com/watch?v=osgWnLxFbhg
pepsikova
14.06.12,09:00
..však kukuč vie fšetko!..aj žalovať...
pepsikova
14.06.12,09:05
...Iví,už vieme nejaké výsledky?..ako spievalo decko?..verím, že vyhrala!...daj friško, lebo čochvíľka idem do školy a budem nad tým rozmýšlať:)...teda, stavím sa sama so mnou- ak dobre,a vyhrá, kúpim si topánky, ak zle odspievala,odrhnem zajtra ten 5 metrový plyšák, čo už nepotrebujem a musím ho niekde uložiť(pre prípad potreby v budúcnosti)...
bettylou
14.06.12,09:11
ide po tebe
bettylou
14.06.12,09:17
možno ju tie vtipy potešili, alebo rozčúlili
bettylou
14.06.12,09:18
bu bu bu
srska
14.06.12,09:18
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný:túto by všetkým 150-tim na začiatku volebného obdobia mali dávať na cd spolu s lanom - na výstrahu
http://www.youtube.com/watch?v=8fQZsKOIPhA
bettylou
14.06.12,09:24
a v profile má poraďák, či?
Indeed
14.06.12,10:41
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný: http://www.youtube.com/watch?v=osgWnLxFbhg

kupuj letenku a IĎ ho zatknuť !!

A neotravuj nás tu zmienkami o nejakom pandrlákovi.... a jeho fiflene...
Ivana Š
14.06.12,13:36
...Iví,už vieme nejaké výsledky?..ako spievalo decko?..verím, že vyhrala!...daj friško, lebo čochvíľka idem do školy a budem nad tým rozmýšlať:)...teda, stavím sa sama so mnou- ak dobre,a vyhrá, kúpim si topánky, ak zle odspievala,odrhnem zajtra ten 5 metrový plyšák, čo už nepotrebujem a musím ho niekde uložiť(pre prípad potreby v budúcnosti)...

drž palce ďalej, začína sa to o 18:00 večer dám info :)
a dúfam že si budeš musieť kúpiť topánky ;)
sito
14.06.12,14:08
Ako sa to hovorí " kde nič nie je, ani čert neberie" kam sa hrabe čert na Slovenských úradníkov?

Čo sa mi dnes stalo?

Nič zvláštne, rutina.

Čo ma potešilo?

Nie dnes, včera, Modré z neba.

Čo ma rozčúlilo?

Včera? Modré z neba.

Nič mu nenašli, nič nemá, a aj tak mu zobrali.

V Modrom z neba, aj pomáhajú. Modré z neba, je ostro sledované. Niekto radšej myslí na seba, modré z neba, si otvára. Len na porade sa Modré z neba, zatvára!

A to sa dá? Dá! Stačia tri hovädá, dá, dá, dá.

Aháááá ...



aha, aha, aha ...



http://www.youtube.com/watch?v=ZviYmTMpBXE (http://www.youtube.com/watch?v=ZviYmTMpBXE)
pepsikova
14.06.12,14:51
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...
buchač
14.06.12,14:56
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...

...že téma " Modré z neba " bola zrušená ...

...čomu nechápeš ????? :confused:
sito
14.06.12,15:05
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...

Ak si videla, hlava ti nestačí?
Pikoška
14.06.12,15:13
Ak si videla, hlava ti nestačí?Juj sitko, jedna búrka pre Modré z neba tu už prefrčala. Ale ak v tom včerajšom nebol róm, alebo väzeň, tak to možno predýchaš.:)
Takže už sme dvaja, čo Modré z neba môžeme pozerať, aj pochváliť, aj pohaňať;). Aspoň trošku.
pepsikova
14.06.12,15:19
Ak si videla, hlava ti nestačí?..

..jaj, práve že som nevidela..asi preto mi nedošlo..