VieraPopluharova
17.06.12,08:23
Som rada, ak chceš....ešte hodím.....
Indeed
17.06.12,06:36
..joj v bille som tiez vcera nechala dvacku, ale nebanujem, tie domace klobasky nemaju chybu..su fantasticke, uz som davno take nejedla..:)

U nás Billa KRACHUJE ,

len tak ju udržiavajú pri živote skoro nikto tam nechodí,len tí ľudia,čo bývajú dookola

u národa je jasný favorit - Kaauuuuflááááánd
terezamaria
17.06.12,06:37
Niekedy môže byť veľkosť podstatná...:-):-)
pavol54
17.06.12,06:51
U nás Billa KRACHUJE ,

len tak ju udržiavajú pri živote skoro nikto tam nechodí,len tí ľudia,čo bývajú dookola

u národa je jasný favorit - Kaauuuuflááááánd
všetky tieto siete ak sa chcú udržať tak musia viesť cenovú vojnu ale nie na úkor seba ale na úkor dodávateľov a kupujúcich. Kým tu neboli, päť miliónov obyvateľov jedlo a dokonca zdravšie, aj si obliekalo aj niečo iné ako modráky alebo figové listy. Takže spotrebiteľský život nezačal až príchodom týchto cudzích sietí. Mne je to jedno nech skrachujú všetky len čo s tými hangármi bude keď odídu?
terezamaria
17.06.12,06:52
Pepsi veru máš pravdu a neklameš ani štipku....:-):-)
misoft
17.06.12,06:54
Žeby sa opakovala Billa-story? Už raz bola tu Billa - maxi, ceny ako lusk, tovar ako "lusk" (starý, pokazený), potom postavili Hypernovu, do Billy nik nechodil, tak z nej spravili midi-Billu, až nakoniec bolo po Bille - teraz je tam šikmooký obchod. A malá Billa? Najskôr veľké halo - teraz zakričíš halóó a ozve sa ozvena (len dôchodcovia tam zablúdia - majú to blízko).

No ale dnes som svoj nový mobil dal na reklamáciu (veľa som si ho neužil). Strčil som ho včera večer do nabíjačky, no dnes ráno baterka vyšťavená. Aj microUSB som si kúpil, k počítaču sa nepripojí, Bluetooth hľadá, no nič nenájde, slúchadla (ako anténa pre rádio) pripojím, no stále chce pripojiť slúchadlá. A čo je najlepšie - sám od seba nepravidelne začne blokovať odchádzajúce hovory, musím nahadzovať továrenské nastavenia, aby som mohol volať. Vydržal 1-2 dni a znova zablokoval. A to som ho mal cca 10 dní.
pepsikova
17.06.12,07:15
...a neny to dáko moc funkcií na taký malý stroj?...:)
asedma
17.06.12,07:45
aj u nas je vzdy skoro prazdna, ja tam chodim len na tie klobasky
Indeed
17.06.12,09:03
Viete akosi sa rozmohol zvyk priať PEKNÝ DEŇ, a tak stojim v rade pri pokladni a každy vyškerený ako u Simpsonovcov
praje predavačke "peknydeň" a predavačka odpovedá "AJVÁM"
ked dojde rad na toho predomnou ten tiež zapraje "peknýdeň", predavačka znovu odpovie "AJVÁM"
a ja len zamrmlem . "Nie len AIWAM, ale aj TOSHIBÁM, GRUNDIKOM, Panasonicom, OVP-čkam aj Samsungom."

No, maju ma radi v niektorých obchodoch....
Indeed
17.06.12,09:05
NEVIETE čo je aktualné v GREECE ??
pepsikova
17.06.12,09:11
...postúpili do 1/4 finále...druhé miesto v tabuľke..
Indeed
17.06.12,09:18
nemyslim futbal, ale voľby ako tam prebiehajú...
misoft
17.06.12,09:24
Pepsi - ani nie, toto už má skoro každý MT nižšej triedy.
misoft
17.06.12,09:35
Indeed
17.06.12,09:42
Pamätám sa ako vtedy ked začali problémy v grécku
sa v diskusných prispevkoch objavovali také hlášky ,že :

"Sťahujem sa do Grecka , hladam spolucestujucich do auta , ešte mám 2 miesta voľné....
zárobok je tam okolo 3-4 000 eur a dochodok 1500-2000 eur."
pepsikova
17.06.12,09:43
...dlžoby nikdy nesplatia ...a svet to dovolí...nech tam bude hocikto, je to jama na prachy...
Ivana Š
17.06.12,09:51
Dnes majú telefóny toľko funkcií že telefón použiť na telefonovanie je len prídavok aj toto píšem z mobilu skúšam pridať z mobilu aj smajlíkov @-}-- skúšam našu wifi :-)
asedma
17.06.12,09:53
Indeed
17.06.12,09:54
nepridávam nič z mobilu, neni to pohodlné...
Indeed
17.06.12,09:57
pavol54
17.06.12,09:59
však si nemala dovoliť aby tam dss-ka dala tvoje prachy, ja som svoje investoval doma
Ivana Š
17.06.12,10:01
Dnes majú telefóny toľko funkcií že telefón použiť na telefonovanie je len prídavok aj toto píšem z mobilu skúšam pridať z mobilu aj smajlíkov @-}-- skúšam našu wifi :-)

smajly nefungujú ale prispievať ide, niežeby som to chcela používať, máš pravdu Dušan je to z počítača pohodlnejšie, len som chcela vedieť, či táto možnosť funguje :)
manžel ma v piatok prekvapil, kúpil mi nový mobil, tak sa učím obsluhovať ho - telefón samozrejme ;) má to toľko s prepáčením somarín oproti môjmu starému MT (ktorý už fungoval len vďaka mojej pevnej vôli) že mi fakt pripadá, že výrobcovia jeho použite na telefonovanie pokladali za poslednú možnosť na čo sa dá použiť :confused:
pepsikova
17.06.12,10:47
...ja sa so žiadnymi dsskami nekamoším a určite by som im nedala svoje prachy...ale ja som neny slovensko,len kvapka v mori...
pepsikova
17.06.12,10:48
...popoludňajšia predsiestová káva je na stole..slnko smaží ľudí na šnicle a tak je najlepšie na teraske, pod orechom, alebo na balkáne...alebo pri vode-kto má po ruke...fajn čas vám tam, kde sa vám páči..šarkan spí a ja idem tiež...
pavol54
17.06.12,10:49
smajly nefungujú ale prispievať ide, niežeby som to chcela používať, máš pravdu Dušan je to z počítača pohodlnejšie, len som chcela vedieť, či táto možnosť funguje :)
manžel ma v piatok prekvapil, kúpil mi nový mobil, tak sa učím obsluhovať ho - telefón samozrejme ;) má to toľko s prepáčením somarín oproti môjmu starému MT (ktorý už fungoval len vďaka mojej pevnej vôli) že mi fakt pripadá, že výrobcovia jeho použite na telefonovanie pokladali za poslednú možnosť na čo sa dá použiť :confused:
a ešte ktovie či nemajú už nainštalovaný FLAME v takej komplikovanej veci je to dosť možné a veľký brat môže frčať naplno
pepsikova
17.06.12,10:50
...čo je to FLAME..?.
VieraPopluharova
17.06.12,10:50
Ja už som sa uložila....padám...poobedňajšia siesta...ako v Grecku....
pepsikova
17.06.12,10:51
...čakám, kedy budú mobily také premakané, že budú slúžiť aj ako mikrovlnka,lehátko, dáždnik...:)
kukučka
17.06.12,10:53
včera som mala pri okopavaní malé brigádničky a mali ste vidieť tie očká, keď som im vykladala, že mobily neboli a doma sme mali telefón s kľukou :D
a nevedeli, kto je Chaplin :mee:
VieraPopluharova
17.06.12,11:04
Máš pravdu, niekedy i mňa chytí nostalgia za starými časmi ,
trisestri
17.06.12,11:06
hlava derava-mam pozriet daco na nete,ale zabudnem co
Ivana Š
17.06.12,11:08
ja by som si vedela predstaviť nedeľu takto - ráno raňajky do postele, potom niekto navarí a predloží mi obed
potom niekto umyje riady, uprace kuchyňu, kým ja budem popoludňovať, pri kávičke alebo čaji, ktorú mi niekto položí pri lehátko s nejakou pochúťkou ktorú ten niekto vlastnoručne upečie, samozrejme si poumýva po sebe riady
potom navečer sa ma niekto opýta, že čo by si chcela ešte papať prinesiem ti :) a potom ...

no predsa dobrý film pozrieť, bez reklám :D

že snívaj ďalej dievča :mad:
asedma
17.06.12,11:09
moc sa mi nepaci na balkane, lepsie je v spalni v chladecku a lepsejsie bude o tyzden pri mori
trisestri
17.06.12,11:31
ja by som si vedela predstaviť nedeľu takto - ráno raňajky do postele, potom niekto navarí a predloží mi obed




potom niekto umyje riady, uprace kuchyňu, kým ja budem popoludňovať, pri kávičke alebo čaji, ktorú mi niekto položí pri lehátko s nejakou pochúťkou ktorú ten niekto vlastnoručne upečie, samozrejme si poumýva po sebe riady












potom navečer sa ma niekto opýta, že čo by si chcela ešte papať prinesiem ti :) a potom ...

no predsa dobrý film pozrieť, bez reklám :D

že snívaj ďalej dievča :mad:
netreba snivat,treba najat pomocnicu v domacnosti ako v England:)-inak obdivujem slovenske zeny co vsetko zvladnu-robotu, nakupy, uctovnictvo, pranie, zehlenie, varenie, pecenie,opatrovanie a starostlivost o deti,upratovanie,domace kutilstvo, osetrovatelstvo a mnoho inych veci a prac na ktore som zabudol,tolko toho je /pletenie,stopkanie,vysivanie,vysavanie,ucenie/
pavol54
17.06.12,11:46
treba sledovať spravodajské relácie srtv, vírus vyvinutý niektorým štátom ktorý na to má ktorý nič nekazí, len sťahuje všetko čo IT dokáže zaznamenať
Rozalka
17.06.12,11:47
ja by som si vedela predstaviť nedeľu takto - ráno raňajky do postele, potom niekto navarí a predloží mi obed
potom niekto umyje riady, uprace kuchyňu, kým ja budem popoludňovať, pri kávičke alebo čaji, ktorú mi niekto položí pri lehátko s nejakou pochúťkou ktorú ten niekto vlastnoručne upečie, samozrejme si poumýva po sebe riady
potom navečer sa ma niekto opýta, že čo by si chcela ešte papať prinesiem ti :) a potom ...

no predsa dobrý film pozrieť, bez reklám :D

že snívaj ďalej dievča :mad:
Jaááj, a u vás nebýva SA a SATO? u nás všetko spravia.
Ale raňajky do postele mi nosí manžel, a nielen v nedeľu. Ale to len takto tíško, aby ste mi ho nezávideli ...
pavol54
17.06.12,11:52
ja by som si vedela predstaviť nedeľu takto - ráno raňajky do postele, potom niekto navarí a predloží mi obed
potom niekto umyje riady, uprace kuchyňu, kým ja budem popoludňovať, pri kávičke alebo čaji, ktorú mi niekto položí pri lehátko s nejakou pochúťkou ktorú ten niekto vlastnoručne upečie, samozrejme si poumýva po sebe riady
potom navečer sa ma niekto opýta, že čo by si chcela ešte papať prinesiem ti :) a potom ...

no predsa dobrý film pozrieť, bez reklám :D

že snívaj ďalej dievča :mad:
rozprávajú sa dvaja chlapi v krčme prvý: mňa si považujú doma ja som NIEKTO druhý: to ti závidím to sa ako prejavuje - no manželka povie niekto by mal vyniesť kôš vynesiem, niekto by mal nakúpiť nakúpim, niekto by mal umyť riad umyjem.
Takto si to myslela?
misoft
17.06.12,12:09
No bisťu - nevedieť, kto bol Chaplin - kráľ komikov.
srska
17.06.12,12:45
rozprávajú sa dvaja chlapi v krčme prvý: mňa si považujú doma ja som NIEKTO druhý: to ti závidím to sa ako prejavuje - no manželka povie niekto by mal vyniesť kôš vynesiem, niekto by mal nakúpiť nakúpim, niekto by mal umyť riad umyjem.
Takto si to myslela?to je ešte ok ale ten na obrázku (dnes na neusiedler see), to už je najvyššie štádium:D
lujza.j
17.06.12,12:51
to je fajné mať takú Terezku.....:)
pavol54
17.06.12,13:15
to je ešte ok ale ten na obrázku (dnes na neusiedler see), to už je najvyššie štádium:D
gondolier vlastnej polovičky
srska
17.06.12,13:19
gondolier vlastnej polovičkypádluj, bo nebude večera:D
kukučka
17.06.12,14:21
Jaááj, a u vás nebýva SA a SATO? u nás všetko spravia.
Ale raňajky do postele mi nosí manžel, a nielen v nedeľu. Ale to len takto tíško, aby ste mi ho nezávideli ...

Dobre sme počuli :--- A závidím, celkom nahlas. :D
pepsikova
17.06.12,14:53
..ja nezávidím...mala som celkom rada všetky tie moje šikovné ruky ,čo dokázali ukočírovať 4 chlapov a kuchyňu, pekáče, pračku,ponožky, tričká, no, domácnosť..len potom nastal problém,nevedela som , ako spomaliť,keď sa po jednom vytrácali...doteraz neviem variť v malých hrncoch...zato viem, ako sa dobre oddychuje pri pozeraní futbalu a keď minule tu bol ex, a práve bežal v telke futbal a on niečo potreboval, tak , že "nemohla by si, prosím ťa, potreboval by som-" a ja mu ""nie, pozerám futbal"....""aha, no tak potom-"........nádhera voľačo!!...
buchač
17.06.12,14:59
..ja nezávidím...mala som celkom rada všetky tie moje šikovné ruky ,čo dokázali ukočírovať 4 chlapov a kuchyňu, pekáče, pračku,ponožky, tričká, no, domácnosť..len potom nastal problém,nevedela som , ako spomaliť,keď sa po jednom vytrácali...doteraz neviem variť v malých hrncoch...zato viem, ako sa dobre oddychuje pri pozeraní futbalu a keď minule tu bol ex, a práve bežal v telke futbal a on niečo potreboval, tak , že "nemohla by si, prosím ťa, potreboval by som-" a ja mu ""nie, pozerám futbal"....""aha, no tak potom-"........nádhera voľačo!!...

...hm .......;) :--- :D
kukučka
17.06.12,15:34
ináč, reč bola o raňajkách do postele ;)
buchač
17.06.12,15:52
ináč, reč bola o raňajkách do postele ;)
...šak veď hej ........potom , po tej nádhere...:---
Ivana Š
17.06.12,16:22
netreba snivat,treba najat pomocnicu v domacnosti ako v England:)-inak obdivujem slovenske zeny co vsetko zvladnu-robotu, nakupy, uctovnictvo, pranie, zehlenie, varenie, pecenie,opatrovanie a starostlivost o deti,upratovanie,domace kutilstvo, osetrovatelstvo a mnoho inych veci a prac na ktore som zabudol,tolko toho je /pletenie,stopkanie,vysivanie,vysavanie,ucenie/

však ja som aj SAMO aj SATO
a pomocnica v domácnosti snívaj ďalej dievča :D
to ostatné čo si vymenoval pravda tiež, no pripusťme, že to domáce kutilstvo nie je moja silná stránka, ale manželova hej (našťastie)

a futbal? včera sme s SB, ockom, sestrou a dcérou pozerali poľsko - česko a sme sa narehotali na našich komentároch, my futbalu veľmi nerozumieme, môj SB už vôbec nie,
sestra mu vysvetľovala, čo je ofsajd - že to máš ako keď je zákazníčka skôr v obchode ako predavačka :D
aj ocko môj, čo je prevažne veľmi vážny ,sa na nás zabával, čo ma potešilo, lebo v poslednej dobe mi nejaký smutný pripadá
lujza.j
17.06.12,16:22
by som hned tých cigošov obvinila z t.č......verejne hlásia ako budú zabíjať....ja by som im asi totok :Násilie proti skupine obyvateľov a proti jednotlivcovi ( § 196)
ods.1: „ Kto sa skupine obyvateľov vyhráža usmrtením, ublížením na zdraví alebo spôsobením škody veľkého rozsahu, potresce sa odňatím slobody až na 1 rok.“

ods. 2: „ Kto použije násilie proti skupine obyvateľov alebo jednotlivcovi alebo sa im vyhráža usmrtením, ublížením na zdraví alebo spôsobením škody veľkého rozsahu pre ich politické presvedčenie, národnosť, rasu, vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania, potresce sa odňatím slobody až na 2 roky.“

ods. 3: „ Rovnako ako v odseku 2 sa potresce, kto sa spolčí alebo zhromaždí na spáchanie takého činu.“
pepsikova
17.06.12,16:22
ináč, reč bola o raňajkách do postele ;)..

..aha..prepáč,ak si nikdy nemala raňajky do postele a všetko s tým súvisiace..ja som mávala..za moje šikovné ruky...teraz nemusím závidieť!...any potichu, nieto ešte nahlas..
Ivana Š
17.06.12,16:28
capla som do albumov foto mojej kočky môžete pozrieť
pavol54
17.06.12,17:13
by som hned tých cigošov obvinila z t.č......verejne hlásia ako budú zabíjať....ja by som im asi totok :Násilie proti skupine obyvateľov a proti jednotlivcovi ( § 196)
ods.1: „ Kto sa skupine obyvateľov vyhráža usmrtením, ublížením na zdraví alebo spôsobením škody veľkého rozsahu, potresce sa odňatím slobody až na 1 rok.“

ods. 2: „ Kto použije násilie proti skupine obyvateľov alebo jednotlivcovi alebo sa im vyhráža usmrtením, ublížením na zdraví alebo spôsobením škody veľkého rozsahu pre ich politické presvedčenie, národnosť, rasu, vyznanie alebo preto, že sú bez vyznania, potresce sa odňatím slobody až na 2 roky.“

ods. 3: „ Rovnako ako v odseku 2 sa potresce, kto sa spolčí alebo zhromaždí na spáchanie takého činu.“
čo si stála za dverami? práve sme to rozoberali, že keby som ja takto začal vykrikovať tak už sedím v taxíku firmy" pomáhať a chrániť". Inak sa divím že ju polícia hneď necvakla výsledok ten, že by nemusela polícia chrániť dom toho strelca, však jeho rodina mu nenabíjala pištoľ.
pavol54
17.06.12,17:14
capla som do albumov foto mojej kočky môžete pozrieť
takže "niekto, sato,samo" tu potenciálne je šťastná to osoba
misoft
17.06.12,17:15
No ak je to tvoja "kópia" - potom stetson dolu :D
lujza.j
17.06.12,17:19
čo si stála za dverami? práve sme to rozoberali, že keby som ja takto začal vykrikovať tak už sedím v taxíku firmy" pomáhať a chrániť". Inak sa divím že ju polícia hneď necvakla výsledok ten, že by nemusela polícia chrániť dom toho strelca, však jeho rodina mu nenabíjala pištoľ.
Pali to je telepatia;) keby bieli na cigošov tak hned je na svete obv., ale naopak.....:rolleyes: možno potrebujú nejaké trestné oznámenie od nasrrrdeného občana, aj ked majú konať zo zákona.... vo mne "vzbudili dôvodnú obavu".....že vyhrážky na plnia.....
pavol54
17.06.12,17:22
Pali to je telepatia;) keby bieli na cigošov tak hned je na svete obv., ale naopak.....:rolleyes: možno potrebujú nejaké trestné oznámenie od nasrrrdeného občana, aj ked majú konať zo zákona.... vo mne "vzbudili dôvodnú obavu".....že vyhrážky na plnia.....
Najmä pri tej ich stádovitosti alebo smečkovitosti sa potom chovajú podľa hesla "Nás je víc nebojím se vlka nic"
Ivana Š
17.06.12,19:14
tu jak živo (a to ani sultán nie je) - čo, stlmím?
alebo jeden nalejem - medovkový čajík
pepsikova
17.06.12,19:29
...ja dám šalviový,ak by bolo málo...a posielam karamel s orieškami..moje decko lapla mlsnota...(aj za jeden môžeš, Ivi, poslať:)
Ivana Š
17.06.12,19:33
daj si do stýčka googla vyhľadať obrázky - a daj kľúčové slovo "za jeden"
budeš prekvapená čo všetko ti nájde :D :D :D
lujza.j
17.06.12,19:35
dievčatá a bol by čajík aj s ladíkom? ak áno tak....... dakujéém:)
Ivana Š
17.06.12,19:43
môže byť?
lujza.j
17.06.12,19:51
móže díky.....
pepsikova
17.06.12,19:53
...luííí, ľadový čaj myslíš také cuckavé, nyje vodové, fšak!..nemám síce obrázok, ale kúpim a potom ti pošlem..
lujza.j
17.06.12,19:59
Ivana Š
17.06.12,20:00
mňam :) takto na noc?
pepsikova
17.06.12,20:02
...ty pokušiteľka!..náročky nedám obrázok, aby sme nemali chúťky, ale ty to na nás aj tam našiješ!..mňňňammm...dooobré si napiekla!..
pinta
17.06.12,20:05
Ani nejdem spať,idem hľadať niečo sladké,to je psychonátlak takto na noc
pepsikova
17.06.12,20:06
...tak, mojenky, padám odtiaľto, lebo tu sa len priberá a čochvílka sa so mnou nebude ani ručička od váhy baviť!..dobrú noc vám, aj nejaké fajn sníčky si posnívajte a od zajtra len milých ľudí stretnite a nech vás nič nenajeduje...a na to sa treba dobre vyspať..
(aj keď ja mám o nervy zajtra postarané už od včera..čaká ma ten tepich)
lujza.j
17.06.12,20:10
strašne sa mi páčil.....:)
lujza.j
17.06.12,20:14
...tak, mojenky, padám odtiaľto, lebo tu sa len priberá a čochvílka sa so mnou nebude ani ručička od váhy baviť!..dobrú noc vám, aj nejaké fajn sníčky si posnívajte a od zajtra len milých ľudí stretnite a nech vás nič nenajeduje...a na to sa treba dobre vyspať..
(aj keď ja mám o nervy zajtra postarané už od včera..čaká ma ten tepich)
Pepsi ja od utorka mám toto garantované:D už sa neviem dočkať.....
a najedujem sa hned ráno.....ako autom do roboty pôjdem...zase cesta ako gynekológovi.....alebo urologovi..... proste samá erotika:eek::D
kukučka
17.06.12,20:18
ináč, reč bola o raňajkách do postele ;)
A nielen to, reč bola s Rozálkou.
Pepsi, pepsi, ty mi nedáš pokoj? Mám rada priamu reč a nemám rada domýšľavých ľudí. Nedomýšľaj si, čo som mala, či nemala atď. Neordinuj mi svoje lieky, nepíš mi do profilu, ak sama svoj ukrývaš. Neurobila som ti nič, len som ťa trochu napomenula, aby si túto tému nezahlcovala najprv robotmi, potom vtipmi, na ktoré tu máme srandičky. Pochopila si?
VieraPopluharova
18.06.12,03:45
Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....
http://www.peterlednar.sk/wp-content/uploads/2010/10/23-%C4%8Daj.jpghttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk6rmIOujzdKyDg46_kSnGFCHsV2LjV jzQraZ_RxXthmOVi1SMIwhttps://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTlD5DL1O0zh_BuC6tCyiPDSGB_HbVfr z4__EbrmRoC9wHS6Y6gyQ
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRY-vBKv-5PTDJdFRVRtI1hWHdIKbBUQPcDAvegVDS_SC5iVI6ukA
VieraPopluharova
18.06.12,03:46
Nemalo by to byť medzi Pepsi a Rozálkou......
srska
18.06.12,04:01
Pepsi ja od utorka mám toto garantované:D už sa neviem dočkať.....
a najedujem sa hned ráno.....ako autom do roboty pôjdem...zase cesta ako gynekológovi.....alebo urologovi..... proste samá erotika:eek::Dgagarinova - tomášikova v ľavom priamom do centra dvaja v sebe (06:40)
pepsikova
18.06.12,05:27
...dobré ránko vám, toto je amerika na porade, prídem, káva navarená, aj čajík rozposlaný, čokoládka, ovocie-no čo si viacej môžeme priať?..Vieroč, ďakujem,dám kafu, aj čajík, vonia nádherne...a o chvíľočku pošlem pizzu, už sa ide dať na plech,...
...vonku krásne slniečkovo, teplo, slnko maká, tak vám prajem nádherný deň...a nech vás fakt nič nenajeduje...
...a ešte posielam jedno latte Paskovovi, to z vďačnosti za milé hodnotenia mojich príspevkov..

http://images.anitji.com/good-morning/015.gif (http://images.anitji.com/good-morning/015.gif)...
Ivana Š
18.06.12,06:21
čakám na pizzu, či hodíš mojim smerom, lebo čajík som si sama musela uvariť, moje súradnice nemáte?

záhradka poliata, oskar sa vytepľuje, to bude zas dnes na brutál - na úpal
sesternica včera na hojdačke sa tak za hodinu pripiekla - skoro do chrumkava, červená ako paprika je

dnes nevarím, moji dopapajú, čo včera bolo
idem robotovať - teda účtovať, ale semo tamo nakuknem :)
už som aj začala, na pozemkový úrad som už takú trošku nas*denú žiadosť znovu napísala, bo ma hnevajú
že za mesiac sa nevedia vyjadriť, ja som to minule s pochválením sa s ochotnými tetami na úradoch asi prestrelila :D

(no a kohút pôjde do polievky asi skôr ako si myslí, od 03:45 rána kikiríka)
VieraPopluharova
18.06.12,06:43
Ivanka.

už si ich aj hádžem do GPS a posielam aj kafe aj čajík, neviem čo máš radšej.....pa....


PS: tety na úradoch, čím viac je teplejšie, tým viac sú chmúrnejšie....vieš chcú to vyvážiť.....
hnedoočka
18.06.12,07:01
Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....
http://www.peterlednar.sk/wp-content/uploads/2010/10/23-%C4%8Daj.jpghttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk6rmIOujzdKyDg46_kSnGFCHsV2LjV jzQraZ_RxXthmOVi1SMIwhttps://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTlD5DL1O0zh_BuC6tCyiPDSGB_HbVfr z4__EbrmRoC9wHS6Y6gyQ
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRY-vBKv-5PTDJdFRVRtI1hWHdIKbBUQPcDAvegVDS_SC5iVI6ukA


Vierka ďakujéééém......čajík vieš super, kávu som nestihla ochutnať :D
vonku je 30 -tka a to je len ráno, asi nafúkam bazén a budem máčať nohy :cool:

polievka klokoce, lebo včera nebola, tak ak bude mať niekto chuť na čerstvú, pošlem i ja.....lebo odomňa sa rannej kávy asi nedočkáte....:D a ešte ostalo z čerešňovej bublaniny, posielam na desiatu koštovku!
pepsikova
18.06.12,07:14
..no tak pizza sa pečie, aj cesnakový osúch,tak potom pošlem podľa súradníc...GPS naštelujem k novej adrese, a zajtra to už hádam pofičí ako sa treba!...

..a z tej bublošky som si dala, fajná je..vonku je hic a tety na úradoch by radšej boli pri potoku..čo už!..fajn vám tu..aj tam, kde ste..aj v roboteee...:D


(decko povedalo že na tepich je moc teplo a mohol by na slnku vyšedivieť, tak dnes si ešte poleží,musí počkať, kým nebude tak teplo..jááj, múdre dieťa mám!..
pepsikova
18.06.12,07:15
..už máme aj tvoje, neboj ništ!..
avalik
18.06.12,07:18
horucooooooo ... trosku na osviezenie, ponuknite sa :)

http://uwdecals.com/wp-content/uploads/2011/06/45436518_R0BECDJy_c.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1v9yjHvCq1qbih6so1_500.jpg
Ivana Š
18.06.12,07:41
čajík :) hocijaká príchuť, aj studený aj teplý aj s ľadom, kafu nepijem len varím :)
Stanislav 1975
18.06.12,07:45
Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...:D:D

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...
Tweety
18.06.12,07:56
Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...:D:D

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...
Tak nech sa vám v tom karate spolu darí, inak pekní chlapi a chlapci.:---
VieraPopluharova
18.06.12,08:07
U nás už bazén funguje 2 dni.....
VieraPopluharova
18.06.12,08:09
Pepsi, decko má pravdu, zalez niekde do tieňa, ja som sa dala upratovať papiere....
MarcelkaT
18.06.12,08:14
Dobré ránko všetkým,

Pepsi, čo si zaspala.....kde je káva, kde je čaj.....tak nič vidím, že dnes musím sama navariť, čaj ešte zvládnem....no kávu či budete piť...toť otázka,ale pokúsim sa.....posielam podľa súradníc.....KE,BB,BA....káva zalievaná a presso.....čajík Marcelka a pre istotu i očko, kto si to tu má pamätať na to Ťa máme tu Teba Pepsi a ja aby som Ťa suplovala......pre istotu i čokoláda .....
http://www.peterlednar.sk/wp-content/uploads/2010/10/23-%C4%8Daj.jpghttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk6rmIOujzdKyDg46_kSnGFCHsV2LjV jzQraZ_RxXthmOVi1SMIwhttps://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTlD5DL1O0zh_BuC6tCyiPDSGB_HbVfr z4__EbrmRoC9wHS6Y6gyQ
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRY-vBKv-5PTDJdFRVRtI1hWHdIKbBUQPcDAvegVDS_SC5iVI6ukA


Vierka, ďakujem za čajíik.
hnedoočka
18.06.12,08:30
Teraz v sobotu na dňoch Petržalky po 3 vínach a 3 pivách vznikla táto fotka o ktorej ešte nik nevie akú hodnotu niekedy bude mať...:D:D

Terajší niekolkonásobný majster sveta v karate a budúci niekolkonásobný majster sveta v karate :-)- Roman Volák and Stano...


nerob šoky!!!

až som sa zľakla ,že ten v pozadí si ty!! :D

a že reku, to sa až tak dobre má?:confused:;)
trisestri
18.06.12,11:16
VieraPopluharova
18.06.12,11:18
Ja môžem na tony zmrzku.......supééééér......
terezamaria
18.06.12,11:31
Tak v tejto horúčave jak vyšité, ďakujeme.....vyzerá báječne...
willma
18.06.12,11:41
rodičia by sa nemali pozerať na hrob svojho dieťaťa
Dav
18.06.12,11:42
rodičia by sa nemali pozerať na hrob svojho dieťaťa
Jednoznačný súhlas... čo sa stalo?
Pikoška
18.06.12,11:43
A nielen to, reč bola s Rozálkou.
Pepsi, pepsi, ty mi nedáš pokoj? Mám rada priamu reč a nemám rada domýšľavých ľudí. Nedomýšľaj si, čo som mala, či nemala atď. Neordinuj mi svoje lieky, nepíš mi do profilu, ak sama svoj ukrývaš. Neurobila som ti nič, len som ťa trochu napomenula, aby si túto tému nezahlcovala najprv robotmi, potom vtipmi, na ktoré tu máme srandičky. Pochopila si?Kukulienka, Ty jedna tajnostkárka, to máš za to, že si sa nezverila s tým, ako Ti detičky doniesli bociani.:) A pekne rovno do postieľky.;) Takže dnes pohodička, stretneme samých dobrých ľudí a nikto nás tu nenahnevá. Pochopila si?:--- Cmuk.
willma
18.06.12,11:45
willma
18.06.12,11:47
bol to kamarátov syn
pepsikova
18.06.12,11:50
...fajn, dávam popoludňajšiu kávu, latte, dolče,mrazený čaj a zmrzlinu-len tak, do ruky...alebo do oplátky, ako chcete...a posielam pod palmu, do bazéna,na terasu, na balkán a do roboty....presne podľa GPS...a čo zostalo, bude tu na stole...ak by niečo..

http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/046b8ae1.gif (http://chezmanima.centerblog.net/)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decoceriseb.gif http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decofruitcerisesa.png http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/decoceriseb.gif...a posielam domáce čerenče...
Dav
18.06.12,11:51
hrozné... a smutné...
asedma
18.06.12,11:58
joj, ceresne, ze je sezona a v marketoch nic, esteze mi banany zlacmili..
trisestri
18.06.12,11:59
keby slnecne konektory neboli take drahe a keby sa teplo dalo skladovat to by sme usetrili
a inak ako casto peciete a v akej rúre ci trube?
trisestri
18.06.12,12:00
Anicka skus na trhu,u nas máme ale visne od velkopestovatela
veronikasad
18.06.12,12:01
keby slnecne konektory neboli take drahe a keby sa teplo dalo skladovat to by sme usetrili
a inak ako casto peciete a v akej rúre ci trube?
Včera som robila jablkovú štrúdlu - v elektrickej trúbe.
asedma
18.06.12,12:02
mnam mnam, dala bych si z tej strojovej
trisestri
18.06.12,12:07
strudla a este jablkova,to jaka fajnotka
pepsikova
18.06.12,12:14
...a dám niečo ku káve...

K žene driemajúcej na lavičke pristúpi policajt

a decentne jej zašepká:

- Pani, máte odhalený jeden prsník...

Ona sa na neho vydesene pozrie a skríkne:

- Čo tam po prsníku, ale kde mám decko?



Staršieho na bicykli idúceho pána zastaví v noci

policajná hliadka:

- Kam idete tak neskoro v noci?

- Na prednášku o zlom vplyve alkoholu, tabaku

a nočného života na ľudský organizmus.

Policajt sa nedôverčivo pýta:

- Prosím vás, kto organizuje takú prednášku

o druhej v noci?

- Ako obyčajne - moja žena...



Zhovárajú sa dvaja kamaráti v krčme. Jeden hovorí:

- Včera som zachránil priateľku pred znásilnením!

- Fakt? A to sa ako stalo?

- Sebakontrola, kamarát, sebakontrola!



Aký je rozdiel medzi mužom a ženou?

Žena chce len jedného muža, ktorý jej splní všetky priania.

Muž chce všetky ženy, ktoré mu splnia jedno prianie!



Na počiatku stvoril Boh nebo a zem. Všetko ostatné

je Made in China.



Ide chlapík dolu schodmi a suseda mu hovorí:

- Pán sused, počula som, aký ste vy milenec...

- Ále, to nestojí za reč...

- No, presne to som počula!



- Čo si dostal na narodeniny?

- Obraz od Martina Benku.

- A od ostatných?



Mladá žena leží v pôrodnici. Práve porodila. Gynekológ jej vraví:

- Mladá pani. V budúcnosti by ste sa mali vyhýbať skupinovému sexu.

- A čo sa stalo? pýta sa mamička.

- No, narodil sa Vám černoško s ryšavými vlasmi a modrými očami.

- Áno, a šteká?

- To nie.

- Chvalabohu aspoň to nie .......



KAMEŇÁK:

Čo si myslíš, Stano, je dobré po milovaní prehodiť

zopár slov s manželkou?

Ja si myslím, že áno, veď načo máme tie mobily...
asedma
18.06.12,12:40
nemam dobre skusenosti, maju ich pomiesane s hnilymi..fuj
asedma
18.06.12,12:41
kupila som pohar himpirov a stvrtka bola plesniva
VieraPopluharova
18.06.12,13:10
keby slnecne konektory neboli take drahe a keby sa teplo dalo skladovat to by sme usetrili
a inak ako casto peciete a v akej rúre ci trube?

My sme pri prerábke domu do nich investovali, najskôr som strašne nadávala, že ako sa nam predražilo nové kúrenie, ale babuľky sme 5-6 členná rodina a vlastne ohrev teplej vody máme celý rok vďaka slniečku zadara, dokonca i v zime aj keď nie je slnko idú na 30-40 % zbytok dohrieva plyn a veru som to pocítila na koncoročnej faktúre, vypočítala som si návratnosť cca 5-8 rokov, podĺa toho ako bude dražieť plyn......a jeden malý máme na ohrev bazena vonku, včera sme napustili zo studne a dnes už sa čvachceme......
VieraPopluharova
18.06.12,13:11
Mňam, tú môžem stále, len nemá kto piecť.....
avalik
18.06.12,14:26
dnes na CT24 o 20:05 Hyde park

Nigel Farage

Nejdrsnější kritik Evropské unie - předseda frakce "Evropa svobody a demokracie" v Evropském parlamentu, europoslanec Nigel Farage bude hostem dnešního Hyde Parku. Jak hodnotí výsledek řeckých voleb? Co říká na vítězství socialistů ve Francii? Jaká je budoucnost Evropské unie? Ptejte se Nigela Farage na vše, co vás zajímá. Otázky prosíme pište česky.

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/18.6.2012/?prispevky
lujza.j
18.06.12,15:53
hen jaký šikovný zmrzlinár......:)
pepsikova
18.06.12,16:09
..no vidíšto!..u mňa detičky robil bocijožko..
pepsikova
18.06.12,16:09
...Anič, čo je to himpire?..
pepsikova
18.06.12,16:13
...ako je tu hlučno!..tak posielam skoroteplý čajík šalviový a latté..len tak, po večeri...bola som sa prejsť s mojou švagorkou..choroby by nemali byť a zvlášť nie takéto kruté..celý čas sa ma držala za ruku, ako malé dieťa...ale má aj svetlé chvíľky, spomenie si na pár sekúnd všeličo z dávnej minulosti...
..pekný večer vám...
lujza.j
18.06.12,16:36
dnes som konečne prezula...zimné za letné.....tak už som taká spoko...lebo už to dosť smrdelo ked som brzdila.....

okolo 18h mi volá decko "mamá....čo mám robiť vyvrela mi voda v aute":eek::mad: hned ma skoro rozdrapilo.....neskôr voláme vrieskame po sebe.... o ona ,že "mamá.....mne sa to aj včera stalo":eek:...... hned mi v hlave behala diagnostika.....málo vody , alebo nezopína ventilátor......volám mechanikovi od nissanu..... diagnózu potvrdzuje......vrrrrr.....pravdepodobne tí čo to robili po tej búračke asik niečo nezapojili:mad:......akože ja nemóžem mať niečo bez problémov:rolleyes: a moje decko...vie že je niečo zlé ale ona ide jazdiť ...magor, lebo nejakú čaju odtiahli tak ona musela zachraňovať situáciu....len neviem kto bude voziť do roboty ju ked ona zapeče motor, potom bude zase "mamááá":mad:
darujem decko.....aj dovezem:mad::D


pekný teplučký večer želám....;) idem si niečo dať.... asi takéto....http://www.klubcehnice.cz/obr/drinky/campari_orange.jpg
inak pozor na ten alkohol, aby sme sa tu moc nerozpili.....takto virtuálne...:D:---
BXLmiami
18.06.12,17:26
Campari moc nemusím.Vyhovuju mi rumy-Dos Maderas je fajný.Nevirtuálne.
arizona
18.06.12,17:30
sak zachviku je tu opat zima, naco si prezuvala? hi,hi
pepsikova
18.06.12,17:32
...campari som ešte nepila...a vyzerá to tak, že tu any nebudem...ale taký gintonic by som mohla- na vianoce...a mám dolče k sultánovi...

..lui, čo by si robila, keby si nemala decko po ruke , však to je výrobca na problémy, ako aj moje..had si vymyslel, že treba vymeniť skriňu na ističe, okožovať druhú izbu,dať aj tam koberec, vraj on pošle peňáze a my to máme urobiť...kurňa,čo som?..tak strašne by som sa chcela niekedy nudiť, len tak z nudy...
avalik
18.06.12,17:47
:eek::eek::eek:

Fotka na Karlově mostě vás může přijít draho. Na Facebook nepatří (http://www.metro.cz/fotka-na-karlove-moste-vas-muze-prijit-draho-na-facebook-nepatri-pww-/co-se-deje.aspx?c=A120615_142149_co-se-deje_ava)
pavol54
18.06.12,17:54
dnes som konečne prezula...zimné za letné.....tak už som taká spoko...lebo už to dosť smrdelo ked som brzdila.....

okolo 18h mi volá decko "mamá....čo mám robiť vyvrela mi voda v aute":eek::mad: hned ma skoro rozdrapilo.....neskôr voláme vrieskame po sebe.... o ona ,že "mamá.....mne sa to aj včera stalo":eek:...... hned mi v hlave behala diagnostika.....málo vody , alebo nezopína ventilátor......volám mechanikovi od nissanu..... diagnózu potvrdzuje......vrrrrr.....pravdepodobne tí čo to robili po tej búračke asik niečo nezapojili:mad:......akože ja nemóžem mať niečo bez problémov:rolleyes: a moje decko...vie že je niečo zlé ale ona ide jazdiť ...magor, lebo nejakú čaju odtiahli tak ona musela zachraňovať situáciu....len neviem kto bude voziť do roboty ju ked ona zapeče motor, potom bude zase "mamááá":mad:
darujem decko.....aj dovezem:mad::D


pekný teplučký večer želám....;) idem si niečo dať.... asi takéto....http://www.klubcehnice.cz/obr/drinky/campari_orange.jpg
inak pozor na ten alkohol, aby sme sa tu moc nerozpili.....takto virtuálne...:D:---
l. netreba brzdiť nebude smrdieť.
2. decku vysvetli že treba všetky kontrolky poodtrhávať zbytočne znervózňujú vodiča pri plynulej jazde.
lujza.j
18.06.12,18:12
ani nehovor.....ked budem prezúvať podľa At....tak to je fakt zachvíľku...
asedma
18.06.12,18:12
inak asi maliny
lujza.j
18.06.12,18:13
v miestnej picerke by asi kukali že čooo?keby som taký rum....už som si o ňom čítala....môže byť fajnýýý....
Ivana Š
18.06.12,18:15
ja som si dala večer mätový čajík a išla som si kuknúť panelák (v preklade - odspať)

no hojno hojno zlatá rybka, akvárium nebude
ešte stále manželovi tlačím faktúry a protokoly o vykonaní všetkých možných skúšok a podobné papierové veci
súvisiace s odovzdaním stavby,teraz čakám ešte, čo mi donesie na vybavenie
VieraPopluharova
18.06.12,18:15
Luji, fakt, načo si to prezuvala, za 4 mesiace môžeš opäť....
pepsikova
18.06.12,18:22
ja som si dala večer mätový čajík a išla som si kuknúť panelák (v preklade - odspať)

no hojno hojno zlatá rybka, akvárium nebude
ešte stále manželovi tlačím faktúry a protokoly o vykonaní všetkých možných skúšok a podobné papierové veci
súvisiace s odovzdaním stavby,teraz čakám ešte, čo mi donesie na vybavenie..

..no, pracovný čas by mal mať dáke hranice...či nyje?..fšak nemožeš robotovať celý deň a ešte aj večer..
lujza.j
18.06.12,18:22
l. netreba brzdiť nebude smrdieť.
2. decku vysvetli že treba všetky kontrolky poodtrhávať zbytočne znervózňujú vodiča pri plynulej jazde.
ja by som nie...keby pre-domou nešla......vždy nejaká p*** alebo K****...... jasné že nie som dokonalá-občas;),/ale ja ked niečo tak len vedome:---raz dostanem na búdku, alebo ma odbachnú/ ale to čo tu ľudia vedia stvárať:eek: ja raz niekoho ráno vy-šticujem:D
...kontrolky po odlamujem,ale mojemu decku:D
VieraPopluharova
18.06.12,18:24
To dnes večer volá moje decko, vraj mami roztopila sa mi topánka, nech niekto príde pre mňa.....už minulý týždeň som jej hovorila, že sú na vyhodenie, no ona to bude nosiť kým sa to nerozpadne....je to držgroš Mac dac.....takže Luji neviem čo je lepšie, asi si naliať dobrý drink, dať si nohy na stôl, alebo fotelku a pozerať len tak s výrazom, že všetci mi dajte pokoj.....inak......:eek::eek::eek:
Pepsi a Ty? Pekne odkáž hadovi, že už máš odmakané, keď sa vráti môže cez dovolenku relaxovať pri prerábke bytu a Teba nech pošle na welness víkend,a keď sa vrátiš nech je to hotové....

Baby, vážne myslite trošku na seba, ja som bola ako Vy a viete čo, teraz niekedy keď niečo potrebujem....stačí to neskôr?....a to mám pri tom zlaté decko....:);):)
VieraPopluharova
18.06.12,18:27
pavol54
18.06.12,18:27
veď poznáme Bratislavu aj tých čo sa tam nasáčkujú niektorým by pasovalo pár výchovných
lujza.j
18.06.12,18:30
...campari som ešte nepila...a vyzerá to tak, že tu any nebudem...ale taký gintonic by som mohla- na vianoce...a mám dolče k sultánovi...

..lui, čo by si robila, keby si nemala decko po ruke , však to je výrobca na problémy, ako aj moje..had si vymyslel, že treba vymeniť skriňu na ističe, okožovať druhú izbu,dať aj tam koberec, vraj on pošle peňáze a my to máme urobiť...kurňa,čo som?..tak strašne by som sa chcela niekedy nudiť, len tak z nudy...
pepsi neviem čo by som robila....
.....dohodla som hned mechanika viac menej uprosila mojou komunikáciou:)......že teda zajtra večer.... lebo najprv, že zastav sa v nissane....to ja nieee to by bola iná keš ako u neho doma...ved ja dievka šetrná....a ani neny kedy ja dva dni do večera a potom zase decko dve denné....pýtam sa decka, že či má lóve... a ona, že "mama ved ty si ho objednala":eek: zabijem....alebo čo:rolleyes:
inak tieto akcie, že ja pošlem love...vy to spravte to je také zlaté....že vrrrrrr:mad::D
Ivana Š
18.06.12,18:31
Posielam rum.....http://www.topalkohol.cz/soubor/db201fc347/dos_maderas.jpg

moja pečeň ďakuje :D
Ivana Š
18.06.12,18:32
nemôžem, ale musím :( šak je to moja 1/4 :)
pepsikova
18.06.12,18:34
To dnes večer volá moje decko, vraj mami roztopila sa mi topánka, nech niekto príde pre mňa.....už minulý týždeň som jej hovorila, že sú na vyhodenie, no ona to bude nosiť kým sa to nerozpadne....je to držgroš Mac dac.....takže Luji neviem čo je lepšie, asi si naliať dobrý drink, dať si nohy na stôl, alebo fotelku a pozerať len tak s výrazom, že všetci mi dajte pokoj.....inak......:eek::eek::eek:
Pepsi a Ty? Pekne odkáž hadovi, že už máš odmakané, keď sa vráti môže cez dovolenku relaxovať pri prerábke bytu a Teba nech pošle na welness víkend,a keď sa vrátiš nech je to hotové....

Baby, vážne myslite trošku na seba, ja som bola ako Vy a viete čo, teraz niekedy keď niečo potrebujem....stačí to neskôr?....a to mám pri tom zlaté decko....:);):)..

..Vieroč, včera ma riešil had moj s dovolenkou pri mori...vraj aj peňáze mi dá, len nech dakde idem...ale ja-na slnko-nehrozí...a potom, ja nemožem ísť nikam bez šarkana..ani nepojdem,nikde by ma to nebavilo bez neho...decko to kožovanie urobí, súhlasil, ja to dáko upracem..a fak sa nikam neponáhlam, nemusí byť všetko za dva dni,ako kedysi...a radosť si pojdem urobiť nejakou starinkou do bazáru,chcela by som takú starosvetskú komodu,to bude dovolenka...asi tak ja...
lujza.j
18.06.12,18:34
ježiši...baby neštvite ma... ved ja viééém....:D
pepsikova
18.06.12,18:35
..no , decku povedz, že to bude mať lacnejšie, ked ysi ho ty dohodla a nech si to pekne zaplatí..žádnétaké, žeby si to ty!...
pepsikova
18.06.12,18:36
..dám si...rum som nepila, any nepamatujem...hádam v 18-stich naposledy...
lujza.j
18.06.12,18:37
už som dala 3x:)
pepsikova
18.06.12,18:38
...a čo-behala po snehu?..kde?..daj GPS!..
pepsikova
18.06.12,18:38
...dám aj z flašky!...
jozka56
18.06.12,18:43
Pepsi aj dovolenku pri vodičke by si si mohla užiť, tie horká sú tam iné.
Ale iné chcem písať, čo sa týka našich 4-nohých zlatíčok. Môj Miník už je tuším totálne zmätený, jeden týždeň sa varuje 2 celé dni, druhý týždeň 5 dní a poviem Ti tuším nevie, kde má domov. Stále ma ale teší, že so štekotom a radosťou ide vždy so mnou domov, keď si prídem pre neho:D
VieraPopluharova
18.06.12,18:46
Prepáč zbudla som dať kalíšky.....
VieraPopluharova
18.06.12,18:49
..

..Vieroč, včera ma riešil had moj s dovolenkou pri mori...vraj aj peňáze mi dá, len nech dakde idem...ale ja-na slnko-nehrozí...a potom, ja nemožem ísť nikam bez šarkana..ani nepojdem,nikde by ma to nebavilo bez neho...decko to kožovanie urobí, súhlasil, ja to dáko upracem..a fak sa nikam neponáhlam, nemusí byť všetko za dva dni,ako kedysi...a radosť si pojdem urobiť nejakou starinkou do bazáru,chcela by som takú starosvetskú komodu,to bude dovolenka...asi tak ja...

Keˇja už mám zakázané aj všetky obchody....maximálne tak môžem stavebniny...:mee::mee::mee:
lujza.j
18.06.12,18:55
vieš ako to je ....mama požičaj...potom ti vrátim.....
BXLmiami
18.06.12,18:58
Tak,babinec skončil,tiež neviem,čo nás to napadlo v pondelok,ale čo už.Všetky novinky a klebety prebraté,ide sa spať.Dobrú.
Stanislav 1975
18.06.12,19:00
nerob šoky!!!

až som sa zľakla ,že ten v pozadí si ty!! :D

a že reku, to sa až tak dobre má?:confused:;)

NIE, NIE- to bol jeden ujo, čo sa došiel zadarmo napapať gulášu...:D
hnedoočka
18.06.12,19:02
NIE, NIE- to bol jeden ujo, čo sa došiel zadarmo napapať gulášu...:D

ten by už nemal "papať" ani za peniaze :D
Kvaka
18.06.12,19:18
Bola som pozrieť vnúčika. Nedávno im zomrel papagáj, vie, aj to, že už nežije naša havinka. Povedali sme mu, že už bola staručká a že je v nebíčku, je tam spokojná a pozerá sa na nás. Viezli ma autom na stanicu a zrazu mi vnúčik hovorí: Babka, až jednou budeš stará a přestane ti bít srdíčko, tak ja ti koupím druhé. Jo? Otevřu ti hrudníček a vyměním ti ho, to budeš koukat!
Škoda, že sa nedá napísať ten jeho prízvuk. Dcéra skoro buchla do auta pred sebou.
jozka56
18.06.12,19:21
krásne múdrosti detskej duše
Dav
18.06.12,19:39
pepsikova
18.06.12,19:46
...nádherne ti vyznal lásku...
Zdenka 0705
18.06.12,19:47
ten prízvuk celkom počujem :) ... aj ten môj mluví ... však Ti to dobre padlo? :)
Kvaka
18.06.12,19:53
Veru mi to vyrazilo dych až mi slzy vyhŕkli.
pepsikova
18.06.12,20:23
..tak, dnes bol hádam celkom fajn deň, až na to teplo, ale zas, miláčikovia slnka sa vyžili,ak sa dalo..tak čochvílka je tu ráno, idem het, aj zhasnem, už iste nikto strašiť nebude...a kto ráno prvý vstane, nech pošle kafu, GPS je narichtované...
...dobrú noc vám, aj nejaké milé sníčky prajem...

(a ak som dnes niekoho najedovala, nič sa nedeje..zajtra môže byť horšie:):::)
AlaNR
18.06.12,21:06
..tak, dnes bol hádam celkom fajn deň, až na to teplo, ale zas, miláčikovia slnka sa vyžili,ak sa dalo..tak čochvílka je tu ráno, idem het, aj zhasnem, už iste nikto strašiť nebude...a kto ráno prvý vstane, nech pošle kafu, GPS je narichtované...
...dobrú noc vám, aj nejaké milé sníčky prajem...

(a ak som dnes niekoho najedovala, nič sa nedeje..zajtra môže byť horšie:):::)

bu-bu-bu, straším, ale aj tak tu nikoho... a mne sa tak nechce spať.... :(
zajtra budem jak máčala....
misoft
18.06.12,21:14
lu: zle píšeš - mami požičaj, potom mi vráť :D
buchač
18.06.12,21:16
bu-bu-bu, straším, ale aj tak tu nikoho... a mne sa tak nechce spať.... :(
zajtra budem jak máčala....

...he ........a ja som z vosku ??????

...žeby som šiel domov ???.....k Madame Tussaud........
misoft
18.06.12,21:16
Ja len KUK - a nestraš! :D
Ďuri - žiaden vosk - ty si poctivá plastická...
AlaNR
18.06.12,21:24
som nekukla, kto svící :D
nuž tak teda tu nikoho - okrem buchača a misofta :)

a k Tussaudke nie, u tej sa to teraz všetko topí, teplo je, ešte z Teba ubudne :D
misoft
18.06.12,21:33
Ta u mňe švici akurat ľem monitor, všadzi cma jak v rici :D
misoft
18.06.12,21:49
Idzem ja ta het - bo še mi zlomili švabliki v očoch :D
Pošledni naj zhašňe!
AlaNR
18.06.12,22:07
Tak ja už teda budem ticho tichúčko... pššššt!
srska
19.06.12,03:32
dobré ráno - ešči špice?
ta špice daľej, budze ceplo
Ivana Š
19.06.12,03:45
čo ste to za uspávanku sem dali? uspala aj môj budík :mad:
zaspali sme :D a teraz musím decko do školy zaviezť
buchač
19.06.12,04:24
som nekukla, kto svící :D
nuž tak teda tu nikoho - okrem buchača a misofta :)

a k Tussaudke nie, u tej sa to teraz všetko topí, teplo je, ešte z Teba ubudne :D

...už teraz mám vonku 24 stupňov ...a to proskám pekne , moja maličkosť sa nachádza v horách ...

...a veru ubudne , spoťkám sa dnes ( zajtra , pozajtra ) statočne...
...ale nech , nejaké to kilečko môže ísť dole...aspoň budem väčší čávo...:rolleyes:
MarcelkaT
19.06.12,04:41
...už teraz mám vonku 24 stupňov ...a to proskám pekne , moja maličkosť sa nachádza v horách ...

...a veru ubudne , spoťkám sa dnes ( zajtra , pozajtra ) statočne...
...ale nech , nejaké to kilečko môže ísť dole...aspoň budem väčší čávo...:rolleyes:
-------------------------------------------------------

......a za čávom sa budú obzerať kočky........
buchač
19.06.12,04:44
....hm ....žeby ????......ale u nás sú predsa čáje ...
MarcelkaT
19.06.12,04:52
-------------------------------------------------------

......a za čávom sa budú obzerať kočky........


---------------------
........opravujem nie kočky ale čáje..........viieš, človek ešte ráno spí a pri tej horúčave ......
pepsikova
19.06.12,04:53
...dobré ráno vám...dávam kávu, čajík šalviovo -metový, latte a voduzvodovodu na stôl, navigácia je presne nastavená, Vieroč, očko, Iví,Marcí,Paskov a zopár nemenovaných,tak prosím, otvoriť okná, terasky, balkány a čojaviemkde pijete kafu...lebo teda dnes pařák jak na kubě a ani vonkomcom ani dnukoncom sa mi nebude chcieť umývať niečie za*ondené okno!...
..tak,deň,ako stvoprený pre more,pláž, krémik a plafky,ja idem na kamčatku a vy pracujte...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5f41c225.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances.html)

...fajn deň, vám...
pepsikova
19.06.12,04:56
..http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/c20c5359.png (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances-2.html)
.a tu ešte dávam citronovú vodu, ak by náhodou niekto any kafu, any čaju, anynyšt...
pepsikova
19.06.12,05:00
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/64zvbci1.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances-3.html)....asi takto si nás dnes predstavujem predstavujem...len komu sa bude chcieť stáť pri grile?..
VieraPopluharova
19.06.12,05:04
Buchymu...ten rád teplúčko.....
AlaNR
19.06.12,05:04
Želám dobré ránko, dnes čučím v kancli, aj bez klímy tu bude príjemných 24 stupňov celý deň, zakázala som otvoriť okná a balkón, aby to teplo sem náhodou nevošlo :D
Hádam prežijeme ....
pepsikova
19.06.12,05:08
...oki, Vieroč..a nevieš náhodou, akú má spotrebu?..aby sa nám z toho grilu aj niečo ušlo:)
VieraPopluharova
19.06.12,05:10
Dobré ránko všetkým,

dnes som zaspala i ja :D, inak už straším o 5,00 v poslednej dobe, takže Buchy s Misoftom, neviem aké signály na spanie vysielali:---......Juri Tebe špeciálne dnes zasielam ľadovú kávu;).....vieš, že tú viem perfektne:D......pri jej príprave nado mňa nie je to musíš uznať;)....inak zalez niekde kde máš najchladnejšie a vôbec všetci....dnes sa nedá ani pes vyhnať von.:D....ešteže u nás v baráku je super i bez klímy:)...takže všetkým ako tak čo najchladnejší deň prajem...idem makať.....:mad:
VieraPopluharova
19.06.12,05:11
Tak to fakt neviem, len viem , že rád ľadovú kávu....
hnedoočka
19.06.12,05:16
...dobré ráno vám...dávam kávu, čajík šalviovo -metový, latte a voduzvodovodu na stôl, navigácia je presne nastavená, Vieroč, očko, Iví,Marcí,Paskov a zopár nemenovaných,tak prosím, otvoriť okná, terasky, balkány a čojaviemkde pijete kafu...lebo teda dnes pařák jak na kubě a ani vonkomcom ani dnukoncom sa mi nebude chcieť umývať niečie za*ondené okno!...
..tak,deň,ako stvoprený pre more,pláž, krémik a plafky,ja idem na kamčatku a vy pracujte...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5f41c225.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances.html)

...fajn deň, vám...

kafíčo doletelo, ešte je teplé, to bude asi tým slnkom...ale ako píšeš, ani vonkoncom ani dnukoncom sa nedá piť.A to sa idem učiť zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať /obrubu ku skalke, či čo to bude/:D
Prvá pomoc je však po ruke, preplávam bazén na šírku, aj v studenej- ešte som nemšturila labenku.....vlastne aj po dĺžke môžem, keďže je okrúhly :D

Vieroč, ty sa veľmi neslnkuj, nech ti "fasádu" nezničí....že jaká je z nej kočica, neviem, či decku ďakuje , či sebe ...a ja že furt plantážuje...no ľutuj to a ono jak holyvúdska hvízda ;):)
luja5
19.06.12,05:17
...dobré ráno vám...dávam kávu, čajík šalviovo -metový, latte a voduzvodovodu na stôl, navigácia je presne nastavená, Vieroč, očko, Iví,Marcí,Paskov a zopár nemenovaných,tak prosím, otvoriť okná, terasky, balkány a čojaviemkde pijete kafu...lebo teda dnes pařák jak na kubě a ani vonkomcom ani dnukoncom sa mi nebude chcieť umývať niečie za*ondené okno!...
..tak,deň,ako stvoprený pre more,pláž, krémik a plafky,ja idem na kamčatku a vy pracujte...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5f41c225.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances.html)

...fajn deň, vám...

Tešíme sa na fajn dník :), asi za hodinku vyrážame do lesíka http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6455.gif (http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6455.gif) a poobede skončíme asi niekde pri čvachtaní http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1300.gif ... okno počká, najlepšie sa umýva, keď je škaredo a ešte lepšie, keď je pred lejakom .... :D:---





(http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1300.gif)
srska
19.06.12,05:20
včera som dostal ústne metodické usmernenie - "nastav to lg tak, že keď prídem domov, tak tu bude 24 gradusov":)
buchač
19.06.12,05:21
Dobré ránko všetkým,

dnes som zaspala i ja :D, inak už straším o 5,00 v poslednej dobe, takže Buchy s Misoftom, neviem aké signály na spanie vysielali:---......Juri Tebe špeciálne dnes zasielam ľadovú kávu;).....vieš, že tú viem perfektne:D......pri jej príprave nado mňa nie je to musíš uznať;)
...vynikoš , bez diskusie ...
....inak zalez niekde kde máš najchladnejšie
...nedá sa , musím makať ......." dokladovať " činnosť...:D
a vôbec všetci....dnes sa nedá ani pes vyhnať von.:D....ešteže u nás v baráku je super i bez klímy
...v chalupe mám sladkých 18 - 20 stupníkov....
:)...takže všetkým ako tak čo najchladnejší deň prajem...idem makať.....:mad:
...detto...
VieraPopluharova
19.06.12,05:23
kafíčo doletelo, ešte je teplé, to bude asi tým slnkom...ale ako píšeš, ani vonkoncom ani dnukoncom sa nedá piť.A to sa idem učiť zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať /obrubu ku skalke, či čo to bude/:D
Prvá pomoc je však po ruke, preplávam bazén na šírku, aj v studenej- ešte som nemšturila labenku.....vlastne aj po dĺžke môžem, keďže je okrúhly :D

Vieroč, ty sa veľmi neslnkuj, nech ti "fasádu" nezničí....že jaká je z nej kočica, neviem, či decku ďakuje , či sebe ...a ja že furt plantážuje...no ľutuj to a ono jak holyvúdska hvízda ;):)

Valika, dnes sa neslnkujem, poslala som ľadovú kávu Jurimu a makám na papieroch, dala som sa skartovať, čo som mala nahádzané v krabici pod pracovným stolom ak som niečo pokazila, založila som staré roky do archívnych krabíc, šup s nimi do pivnice a pod., medzitým sa švihnem tiež do bazéna, máme už 26 st. vodu.....takže sa dá, chvíľku poležím pod lipkou v záhrade a budem pokračovať....nuž trošku som sa zmenila ako si ma videla naposledy, alebo Juri, decko ma dáva do človečenstva,aby som nerobila hanbu na ulici....vieš malé mesto....
AlaNR
19.06.12,05:24
Som počula teraz ráno:

nech nám dneska neodvalí dekel :D :D :D
srska
19.06.12,05:27
Som počula teraz ráno:

nech nám dneska neodvalí dekel :D :D :D"albert" doháňa zameškané
Tweety
19.06.12,05:28
ALbert, albert, nie OSKÁR?
srska
19.06.12,05:34
ALbert, albert, nie OSKÁR?nie, bo to u mňa evokuje prípad kováča ml.:D
buchač
19.06.12,05:35
A to sa idem učiť zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať /obrubu ku skalke, či čo to bude/:D

...k tejto mierim aj ja ....no u mňa je to zložitejšie ...aj príslušné okolie upravujem....
...v poslednej dobe som v kameňolome ( na materiál chodím) jak doma ...:rolleyes:
Tweety
19.06.12,05:35
bol si na huby?
srska
19.06.12,05:41
preplávam bazén na šírku, aj v studenej- ešte som nemšturila labenku.....vlastne aj po dĺžke môžem, keďže je okrúhlyaj po obvode:D
hnedoočka
19.06.12,05:42
:D
hnedoočka
19.06.12,05:45
aj po obvode:D

to je tak malý bazén, že ee....bola by zo mňa hadica :D
srska
19.06.12,05:48
to je tak malý bazén, že ee....bola by zo mňa hadica :Dplávaš a vidíš svoje päty pred očami?:D
hnedoočka
19.06.12,05:55
plávaš a vidíš svoje päty pred očami?:D

hej, aj poštekliť sa môžem, prípadne stihnem pedikúru...:D
VieraPopluharova
19.06.12,06:01
Očko, aký maš priemer....
pepsikova
19.06.12,06:12
...išla som kuk, čo nové vo svete...jeden strašiak mierne pominul, druhý sa vyplavil...ako to tí ľudia robia?...čoraz viac som presvedčená, že táto únia bola čistá hovadina...každý sa stará do každého a nevidí, čo má doma...vysvetľujem to šarkanovi, ale ten len kuká, čo ma je po tom a prečo by to jeho malo pantiť!...mladosť mi pokazil komunizmus, starobu mi zas*ondie únia, no, mám ja život!...však nič..teda..
Stanislav 1975
19.06.12,06:14
na nete cas.sk je velká titulka .,že m.šindlérová je hrubá( pre nevýchodniarov- tehotná) a ja že na akú informáciu som celé roky čakal- toto je správa ktorá je mimoriadne doležitá pre život ludí-asi sa pojdem od samej radosti najskor opiť a potom obesiť...:D- títo naši novinári sú iné stoky...
Tweety
19.06.12,06:15
na nete cas.sk je velká titulka .,že m.šindlérová je hrubá( pre nevýchodniarov- tehotná) a ja že na akú informáciu som celé roky čakal- toto je správa ktorá je mimoriadne doležitá pre život ludí-asi sa pojdem od samej radosti najskor opiť a potom obesiť...:D- títo naši novinári sú iné stoky...
Stanko, a vari máš v tom prsty, že až tak kruto?
Stanislav 1975
19.06.12,06:19
Stanko, a vari máš v tom prsty, že až tak kruto?
ja ňe, určite...:D
srska
19.06.12,06:19
...išla som kuk, čo nové vo svete...jeden strašiak mierne pominul, druhý sa vyplavil...ako to tí ľudia robia?...čoraz viac som presvedčená, že táto únia bola čistá hovadina...každý sa stará do každého a nevidí, čo má doma...vysvetľujem to šarkanovi, ale ten len kuká, čo ma je po tom a prečo by to jeho malo pantiť!...mladosť mi pokazil komunizmus, starobu mi zas*ondie únia, no, mám ja život!...však nič..teda..pepsi, maďari kukajú do sveta aj cez wachturm a bohvieako im to nepomáha
Stanislav 1975
19.06.12,06:23
včera som dostal ústne metodické usmernenie - "nastav to lg tak, že keď prídem domov, tak tu bude 24 gradusov":)
:eek:
vladino- ty máš doma klímu??? To si potom asi nejaký kapitalista, nejaký zbohatlík- ked ty máš a ja nie...,hehe...
pepsikova
19.06.12,06:24
...somár ja, nejako som si zvečšila monitor a nejde mi to späť...čo mám urobiť?..softíík, kde si?..kedysi si mi poradil, len to neviem nájsť...prosííím..
srska
19.06.12,06:25
:eek:
vladino- ty máš doma klímu??? To si potom asi nejaký kapitalista, nejaký zbohatlík- ked ty máš a ja nie...,hehe...ja pijem len desinu:D + nemám octavku enem punto:D + filipa (http://www.stormware.sk/filip/) som pred 8 rokmi hodil na srskovú
evuš
19.06.12,06:26
Stanko, a vari máš v tom prsty, že až tak kruto?

...né, Stanuš to nerobí s prstami :D:D:D..
pepsikova
19.06.12,06:35
...somár ja, nejako som si zvečšila monitor a nejde mi to späť...čo mám urobiť?..softíík, kde si?..kedysi si mi poradil, len to neviem nájsť...prosííím....

..prosííím..nepomáha stlačenie ctrl+rol myškou...
Stanislav 1975
19.06.12,06:36
...né, Stanuš to nerobí s prstami :D:D:D..
:D
-kto som, čo som , kde som?
srska
19.06.12,06:37
na nete cas.sk je velká titulka .,že m.šindlérová je hrubá( pre nevýchodniarov- tehotná) a ja že na akú informáciu som celé roky čakal- toto je správa ktorá je mimoriadne doležitá pre život ludí-asi sa pojdem od samej radosti najskor opiť a potom obesiť...:D- títo naši novinári sú iné stoky...u nás aj: podsypaná, zaštepená:D
Tweety
19.06.12,06:38
sa hovorí, že matka je furt istá, chi,chi
Stanislav 1975
19.06.12,06:38
u nás aj: podsypaná, zaštepená:D
to so ešte ani nečul- že podsypaná...
srska
19.06.12,06:41
to so ešte ani nečul- že podsypaná...píšu aj kto je tata?
Tweety
19.06.12,06:42
nabúchaná, samodruhá...
willma
19.06.12,07:00
a opäť zamietavá odpoveď, ja sa už vari ani nezamestnám:mee:
srska
19.06.12,07:02
a opäť zamietavá odpoveď, ja sa už vari ani nezamestnám:mee:to v ba fakt problém?
AlaNR
19.06.12,07:08
..

..prosííím..nepomáha stlačenie ctrl+rol myškou...

skús hore v lište nástroje - lupa... ja tam mám také motorčekové koliesko v pravom hornom rohu, neviem, aký máš prehliadač.
VieraPopluharova
19.06.12,07:08
a opäť zamietavá odpoveď, ja sa už vari ani nezamestnám:mee:

Nesmúť, neboj zamestnáš....len vydrž.....cmuk
willma
19.06.12,07:13
to v ba fakt problém? no vyzerá to tak, že hej. Hľadám najmä vo fachu, ale či sa obávajú dĺžky praxe alebo priam môjho veku ja neviem. Upratovanie a pomocné práce v kuchyni nie je problém zohnať - ale naozaj chcem robiť niečo kvalifikovanejšie.
willma
19.06.12,07:14
Nesmúť, neboj zamestnáš....len vydrž.....cmuk trvá to už vyše roka a som hlboko na dne.
Stanislav 1975
19.06.12,07:38
trvá to už vyše roka a som hlboko na dne.
drž sa- bude lepšie..., netreba klesať na duchu...
misoft
19.06.12,08:04
Hadica? To akože ľehňeš a cahaju ce :D:D
misoft
19.06.12,08:10
Tu som, pepsi, tu som.

...somár ja, nejako som si zvečšila monitor a nejde mi to späť...čo mám urobiť?..softíík, kde si?..kedysi si mi poradil, len to neviem nájsť...prosííím..
Ctrl a na numerickej klábosnici mínus na zmenšenie, alebo plus na zväčšenie. A keď chceš obnoviť tak Ctrl a nula na numerickej klábosnici. A AlaNR tiež dobre špekulovala: v lište Zobraziť>Lupa a tam ti vyskočí ponuka (ak máš líšku hrdzavú :D)

A čítam "novosti" nášho "sveta - kua - hranol najvyšší dal 22 opatrení, ako prašule nahrabať - žiaľ, v niektorých prípadoch ide uložiť dvojité dane! Za peniaze na účtoch nielen PO, ale aj FO (veď tie už predsa boli zdanené, za úroky sa dane platia), za nehnuteľnosti nielen samospráve, ale aj štátu a čo ma nas*alo najviac - chce zdaniť výsluhové dôchodky - šak u mňa to bude daň 115€ každý mesiac (a o toľko sa mi skráti rodinný rozpočet).
Ivana Š
19.06.12,08:33
deťo odvezené, a som si myslela, že ida cestou sa vybavím na daňovom úrade,
tak nie, sú všetky tety na školení, len jedna zostala na podateľni
ktohovie, čo ich školia, asi tak ako Dušan píše, čo najviac ošklbať ľudí

ešte čakám, či nepôjdem s tetou doktorke, ráno mala tlak 194/112
má 73 rokov, ale správa sa ako malé decko, horšia ako naša Bebetka 2,5 ročná
ona nejde a nejde doktorke, načo, jej sa polepší, už som si dala tabletku..
ale to je tlak už na nemocnicu
malé decko aspoň dvihneš, dáš preventívnu po zadku, naložíš do auta a ideš k lekárovi
ale čo s takou babkou, čo má váhu jax2 ? ešte po r**i by som ju vedela preplesknúť :D
no chodím ju sledovať každú chvíľu, a keď budem vidieť zhoršenie tak ideme, či sa jej to bude páčiť alebo nie
VieraPopluharova
19.06.12,08:39
Ivanka,

ja by som jej rovno RZ zavolala pri takom tlaku, a ani by som sa jej nepýtala, moja mamka bola taká istá, až dosiahla 200/154 videla dvojmo potom priznala, že som urobila dobre....drž sa....
veronikasad
19.06.12,09:04
Juraj (buchač), nie dobré správy od novej vlády



Silové zložky - zdanenie výsluhových dôchodkov vyplácaných pred dovŕšením dôchodkového veku (účinnosť: 1.1.2013)

Výsluhové dôchodky sú relatívne vysoké (v porovnaní s univerzálnym systémom) a priznávané v produktívnom veku (35-40 rokov), pričom po odchode zo silových zložiek jednotlivci naďalej pracujú ako klasickí zamestnanci v súkromnom alebo verejnom sektore. Cieľom je znížiť štedrosť výsluhových dávok vzhľadom na existenciu súbehu poberania dávok a inej zárobkovej činnosti.
sito
19.06.12,09:11
u nás aj: podsypaná, zaštepená:D

:confused: Počul som, že aj nabúchaná. Že by to od chrbta, bolo? :D
Stanislav 1975
19.06.12,09:23
:confused: Počul som, že aj nabúchaná. Že by to od chrbta, bolo? :D

To je starý názov- tak sme už vraveli ked sme mali po 15- 16 rokov :-)))
pepsikova
19.06.12,09:29
Tu som, pepsi, tu som.

Ctrl a na numerickej klábosnici mínus na zmenšenie, alebo plus na zväčšenie. A keď chceš obnoviť tak Ctrl a nula na numerickej klábosnici. A AlaNR tiež dobre špekulovala: v lište Zobraziť>Lupa a tam ti vyskočí ponuka (ak máš líšku hrdzavú :D)

...

..nefunguje nič...stalo sa mi to na notebuku, je tam chrome..
Ivana Š
19.06.12,09:30
Ivanka,

ja by som jej rovno RZ zavolala pri takom tlaku, a ani by som sa jej nepýtala, moja mamka bola taká istá, až dosiahla 200/154 videla dvojmo potom priznala, že som urobila dobre....drž sa....


po tabletke mala 156/98 tak som predsa zavolala doktorku, nepáčilo sa to tete, ale už si nemohla pomôcť
doktorka jej niečo pichla, nejakú tabletku jej dala schrúmať - to doktorské písmo, neviem vylúštiť čo!
nechala výmenný lístok, že v prípade zhoršenia stavu rovno do nemocnice
aspoň som spokojnejšia trošku, aj tak ju budem kontrolovať
willma
19.06.12,09:44
drž sa- bude lepšie..., netreba klesať na duchu...
dík, odcitujem banke miesto splátky:(
AlaNR
19.06.12,09:44
Moja mamuš volala zo špitála, že dnes ešte zasadne rada múdrych, možno (!) jej dajú holter, ale to nie je isté, ale že s najväčšou pravdepodobnosťou ju dnes pustia domov.
V piatok nastupovala poobede, dostala infúziu, ďalšie v sobotu, nedeľu, pondelok a dnes piatu... Takže 5 infúzií a fujáz....
A na nijakom vyšetrení nebola... hlavne, že doktorka sľubovala hory doly... vrrrr :(
sito
19.06.12,09:49
To je starý názov- tak sme už vraveli ked sme mali po 15- 16 rokov :-)))

Ahaaa ... teraz sa to robí už inak? :D

Že by ...
Tweety
19.06.12,09:50
Ahaaa ... teraz sa to robí už inak? :D

Že by ...
Doba pokročila, treba kráčať aj tu s dobou, ešte že je princíp rovnaký.:---
trisestri
19.06.12,09:54
kedy pridu lepsie casy,ako pre koho,ale pre vacsinu uz dobre bolo,ako to prislovie usmievaj sa,zajtra bude horsie-tak tolko optimizmu hned zrana:D:):eek:
pavol54
19.06.12,09:56
deti sa nemajú biť. Počkaj príde nejaká nevládka máš po vtákoch
kačenka
19.06.12,09:59
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
Ivana Š
19.06.12,10:00
tiež som to čítala, teraz sa dvihol tlak mne :(
Tweety
19.06.12,10:01
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
Packy si podvihajú sami, veď ich je dosť, nepotrebujú iných. Ale čo sa iné dalo čakať. Ale to robia preto, aby dobre bolo.:rolleyes:
kačenka
19.06.12,10:03
no hlavne aby bolo dobre, aby mali z čoho kradnúť a rozdávať odmeny a odstupné v stotisícoch eur.
srska
19.06.12,10:10
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.na tom balíčku je dobré a pekné len to číslo 22 - deň mojich narodenín:D
sito
19.06.12,10:11
Doba pokročila, treba kráčať aj tu s dobou, ešte že je princíp rovnaký.:---

Hádam vek, princíp, ešte že sa nezmenil, to by sa lek. :);)
srska
19.06.12,10:15
Juraj (buchač), nie dobré správy od novej vlády



Silové zložky - zdanenie výsluhových dôchodkov vyplácaných pred dovŕšením dôchodkového veku (účinnosť: 1.1.2013)

Výsluhové dôchodky sú relatívne vysoké (v porovnaní s univerzálnym systémom) a priznávané v produktívnom veku (35-40 rokov), pričom po odchode zo silových zložiek jednotlivci naďalej pracujú ako klasickí zamestnanci v súkromnom alebo verejnom sektore. Cieľom je znížiť štedrosť výsluhových dávok vzhľadom na existenciu súbehu poberania dávok a inej zárobkovej činnosti.preriedia sa niektoré úrady a ministerstvá?
trisestri
19.06.12,10:17
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.

nevidim tam ziadny boj prodi danovym unikom,ziadne opatrenia na setrenie vydavkov v statnej sprave a pri verejnom obstaravani,ziadne obmedzenie vydavkov na byrokraciu a prebujnenu statnu a verejnu spravu,skrty v nehospodarnom nakladani z verejnymi zdrojmi,systemove opatrenia a bez toho kazde utahovanie opaskov sa mina ucinkom a to bolo kecov o reforme statnej sprave a boji proti unikom na daniach a podvodoch z dph.
Petra Nová
19.06.12,10:17
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
To ho mal ísť dať pripraviť Miklošovi a Dzurindovi, aby mal vyššiu úroveň, či sa ti viac pozdával?
MarcelkaT
19.06.12,10:27
Podaril sa mi husársky kusok, miesto taxi služby som zavolala známemu a objednala taxik kde má prísť a v tom počujem milý hlások: ozaj chceš taxik a kde, veď nie je 1.apríl.Až potom sa mi pamäť osvietila, že komu som volala.Aspoň bola sranda a sme aj trošku pokecali. Ten môj znamy nemá ani vodičák. No, čo horúčava narobí,......
Stanislav 1975
19.06.12,10:28
To ho mal ísť dať pripraviť Miklošovi a Dzurindovi, aby mal vyššiu úroveň, či sa ti viac pozdával?
V tomto súhlasím s Petrou- takto ja som tiež szčo a tiež ma nepotešilo zvyšovanie odvodov a pod., ale na druhej strane- je jasné že treba z verejnými financiami niečo robiť- ale ked porovnám tieto "Ficové" zmeny a to čo zamýšlali Radičovej ovečky,tak jednoznačne súhlasím s touto garnitúrou- a je vidieť, že aspoň majú snahu rokovať a pod- zatial čo ten Mikloš sa ani neunúval ľuďom vysvetlit čo a ako- proste Ficovo a Miklošovo zvyšovanie sa nedá porovnávať...Mikloš bol obyčajny lump a vagbund...
asedma
19.06.12,10:31
..este to by chybalo..
VieraPopluharova
19.06.12,10:41
Bohužiaľ, dnes je to tak......
VieraPopluharova
19.06.12,10:42
Dobre si urobila, aspoň si nebudeš nič vytýkať.....
Tweety
19.06.12,10:42
Akosi len nechápem tým snahám o rokovanie s opozíciou. Veď sú vo vláde, tak nech ukážu čo je v nich. Alebo sa boja, že budú musieť znášať dôsledky vládnutia sami? Veď dostali mandát, tak nech pracujú, či?
MarcelkaT
19.06.12,10:43
11.Brigádnici budú platiť odvody
Dnes ľudia, ktorí pracujú na základe dohôd vykonávaných mimo pracovného pomeru (dohodu o vykonaní práce, dohodu o pracovnej činnosti a dohodu o brigádnickej práci študentov) neplatia odvody na sociálne ­poistenie.
Platia len úrazové poistenie vo výške 0,8 percenta a garančné ­poistenie vo výške 0,25 percenta. Vláda chce zrušiť tieto dohody.
Ostať majú len dohody o brigádnickej činnosti študentov do 26 rokov. Študenti budú platiť nielen úrazové a garančné ­poistenie, ale aj zdravotné poistenie vo výške 14 percent a dôchodkové poistenie v celkovej sadzbe 28,75 percenta.
--------------------------------------------------

Takže žiadne dohody - pracujúci dôchodca na dohodu - sa rušia.Len brig.činnosť študentov do 26 rokov ostáva. A čo my "mladší" študenti nad 26rokov?......
VieraPopluharova
19.06.12,10:43
To sa už ani nedá komentovať....bola by som vulgárna a dostala zaracha...
VieraPopluharova
19.06.12,10:44
ale komu , aby bolo dobre...toť otázka?......
Stanislav 1975
19.06.12,10:47
Akosi len nechápem tým snahám o rokovanie s opozíciou. Veď sú vo vláde, tak nech ukážu čo je v nich. Alebo sa boja, že budú musieť znášať dôsledky vládnutia sami? Veď dostali mandát, tak nech pracujú, či?
ááále nie- oni si urobia aj sami, ale tak zo slušnosti musia osloviť aj opozíciu,aby sa nepovedalo- je to velmi dobrý taktický ťah a je vidiet že sa Fico poučil - to je tak proforma...