Ivana Š
23.06.12,10:02
Pepsi,

leda, že jej ich dám ja, on má z maminy banku - kde sa nevracia nič ako hovoríš, ani istina ani úroky, ale nároky stúpajú priamo úmerne s jeho blbosťou....a to sa ho nechcem dotknúť....


situácia z mojej rodiny - len trochu vzdialenejšej, teta so sesternicou, vtedy ma poznajú, keď natŕčajú ruku a brnkajú na city, požičaj, keď nepomôžeš, odpoja nás od elektriny
na cigy a čučo sa vždy nájde, ale na vrátenie peňazí nie a nie je to malá suma, čakám už skoro rok

a minule som sa vážne naštvala, lebo som sa dopočula od jednej "dobrej duše" že sa teta vyjadrila to sú ľudia, požičajú a chcú vrátiť, veď to nie je dobrý skutok, dobrý skutok by bol keby dali!
Ivana Š
23.06.12,08:05
Ja som ako najstaršia tiež od mala počúvala: áále veď ty si už veľká, ty sa minieš, ty si rozumná.....
Brat podedil byt, auto, záhradu - a mne zostal ten rozum.

vieš, možno sa ti ušlo to lepšie :)
pepsikova
23.06.12,08:08
Pepsi,

leda, že jej ich dám ja, on má z maminy banku - kde sa nevracia nič ako hovoríš, ani istina ani úroky, ale nároky stúpajú priamo úmerne s jeho blbosťou....a to sa ho nechcem dotknúť......

..no, ja som sa "múdrosti" môjho syna dotkla vlani v januári...a prestala som byť banka!..a celkom sa mi darí..
pepsikova
23.06.12,08:12
Ja som ako najstaršia tiež od mala počúvala: áále veď ty si už veľká, ty sa minieš, ty si rozumná.....
Brat podedil byt, auto, záhradu - a mne zostal ten rozum...

..hub, nelamentuj..ja som bola tá druhá,sprostejšia...ale aspoň nemusím byť nikomu za nič vďačná..any rodičom!...stojíš predsa na svojich vlastných nohách, ako aj ja!...
Ivana Š
23.06.12,08:29
ja som tiež najstaršia - mám ešte troch súrodencov, aj manžel je najstarší - má dvoch súrodencov
a som rada, že sme takto - na rodičoch nezávislí, nehovorím, že nepomôžu, keď môžu :)

ale napríklad, keď som bola doma na materskej s deťom astmatikom, nemohol do škôlky, korunky chýbali, pomohlo by mi, keby som sa zamestnala
a babky by deťo postrážili, lenže obe babky vtedy boli ešte relatívne mladé, a zamestnané. Jedna učiteľka, jedna vedúca predajne.

Teraz po pár rokoch sú dôchodkyne a naši najmladší súrodenci sa zamestnali, lebo sa mohli.
Babky strážia vnúčatká. Vôbec im to nezávidím, nemajú to ľahké, ani sestra, ani švagriná, ani babky
napr. Šimonko 1 r. sa nevie rozhodnúť, komu pôjde, keď mamina príde z roboty - má v tom zmätok - či mame, či tatovi, väčšinou sa berie k babke, Bebetka 2,5 r. sa stále pýta k babke a reve keď babka od nej odchádza

ešte raz - nezávidím im, že sú v lepšej situácii finančnej, ako my v ich rokoch, ale som rada, že sme sa vlastnými silami dostali na takú úroveň akú máme :)
pepsikova
23.06.12,09:20
...a obedňajšie kafo a čájo nikto nevarí?..tak dám ja,lebo už sa mi drieme, tak aby sa mi lepšie spalo...a posielam aj padáčiky a cesnakový osúch...idem odfotiť a pichnem sem..
pepsikova
23.06.12,09:25
..no nech sa páči...a dobrú chuť...
marjankaj
23.06.12,09:31
:)Dobré ráno od Hubatej ....... komu postavím?:)


To sa tu žiadny záujemca nenašiel?:---
Zdenka175
23.06.12,09:51
MarcelkaT
23.06.12,09:58
Pred štyrmi rokmi pri havárii 7.9.2008 v Chorvátsku kde zahynulo 14 Slovákov, v tom autobuse bola aj moja sestra, našťastie prežila s menším otrasom. Ťažko sa na to spomína.
Ivana Š
23.06.12,10:29
trafená hus zagága :)
pepsikova
23.06.12,10:50
...chlapstvo sa zobúdza až okolo obeda!...si prvý!..
Ivana Š
23.06.12,10:56
no čil si dovolím nesúhlasiť s tebou pepsi, lebo môj sb straší po dome už pre pol šiestou :( aj keď má voľný deň a všetkých nás zobudí :(
pepsikova
23.06.12,11:08
..to je ten lepší prípad, Iví, vie, čo treba na ráno!..
misoft
23.06.12,12:41
Škvarkové pagáče -bisťu - dlho som ich neochutnal!
misoft
23.06.12,12:44
Ale máš "súkromnú" kaderníčku! Na druhýkrát zej zaplatíš normálne - dlaňovku.
misoft
23.06.12,12:46
No vidíš - jemu sa to míňa, tebe rozmnožuje.
pepsikova
23.06.12,13:44
..a tu čo je tak sucho?..ako u suchánkov!..tak posielam latté, chladený čaj, teplý čaj, pivo a vodu do vane!...komu čo chutí..vonku dusno, šarkan ledva domov prišiel,ale však on si povedať nedá,ešte že mal malú slniečkovú pestúnku a tá dala vodičky...
terezamaria
23.06.12,13:46
Jáj, sú výborné, dala som pepsi jednotku.....
terezamaria
23.06.12,13:50
teda si si privstala, ďakujeme...
lujza.j
23.06.12,14:00
smutné - 7 ľudí zahynulo (http://www.vecernji.hr/vijesti/iz-ceskog-autobusa-jos-izvlace-mrtva-tijela-poginulo-devet-ljudi-clanak-423455)
tak "dík" ...mala som husacinu ked som to čítala...aj dieťa:(
lujza.j
23.06.12,14:07
pepsikova
23.06.12,14:42
...dám aj 20 metrovú zmrzlinu? :D:---..

..daj luí, lebo slnko už zas pečie ako na úkol!...
pepsikova
23.06.12,14:49
ivuliatko
23.06.12,15:26
...padá sniežik bielučký, na polia a na lúčky...

má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov? :D :D :D
hnedoočka
23.06.12,15:27
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov? :D :D :D

možno úpal :D
ivuliatko
23.06.12,15:37
bojím sa dať "súhlasím", aby sa pepsi neurazila
pepsikova
23.06.12,15:39
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov? :D :D :D..

..no, to som stretla pred činžákom takého malého,3 ročného suseda a hovorí mi "tebe je ako teplo?ako mne?.." no tak som si s ním sadla, zaspievali sme si "padá sniežik" a hneď nám bolo lepšie...diagnóza-starý človek-ako malé dieťa...čo ti budem hovoriť?..:)
pepsikova
23.06.12,15:39
ivi, neurazíš...vysvetlenie nižšie..
hnedoočka
23.06.12,15:47
..

..no, to som stretla pred činžákom takého malého,3 ročného suseda a hovorí mi "tebe je ako teplo?ako mne?.." no tak som si s ním sadla, zaspievali sme si "padá sniežik" a hneď nám bolo lepšie...diagnóza-starý človek-ako malé dieťa...čo ti budem hovoriť?..:)

k tomu snežiku posielam....:)

http://mongery.webovastranka.cz/images/77.png
lujza.j
23.06.12,15:56
pepsikova
23.06.12,16:22
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
lujza.j
23.06.12,16:28
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
pepsi...viem...na*erie, neboj prekuknú ho RTG-om..... nabudúce mu daj kolobežku do ruky;)
AlaNR
23.06.12,16:42
Tak, drahý pokosil záhradu, vykosil ligurček (ako vždy :D ), a to mu to vždy ukazujem, že toto ňé, toto je do polévky... jaj chlap, ale nemôžem nadávať, lebo nabudúce sa budem sama trápiť ...
Moja mamuška si vymyslela dnes na večeru držkovú polévku, tak som bola donášková služba, chvalabohu sa naválala a ešte jej aj na neskôr zostalo, že sestričky jej to zohrejú neskôr. Aj nové lieky jej už dneska dali. takže ďalšia spokojnosť...
no ale nespokojnosť veliká: išla som hodiť pesovi novú údenú kostičku, o ktorej som sa márne domnievala, že ho odláka od mačky, ktorú morduje už niekoľko dní, no a ako sa tak v spodnom prádle kydám po dvore, zrazu nado mnou hukot ako kosačka, zdvihnem hlavu a tam motorové rogalo alebo čo to bolo... jak som páááálila dovnútra!!! Letelo to ledva 5 metrov nad domami, chlapec mal odvahu... a striptíz zadara.... :D
pepsikova
23.06.12,16:56
...fšak píšeš, že si bola v spodnom prádle!...a pozdrav dôchodkyňu, ak jej chutí papať, je všetko na dobrej ceste...
pepsikova
23.06.12,16:57
pepsi...viem...na*erie, neboj prekuknú ho RTG-om..... nabudúce mu daj kolobežku do ruky;)..

..lui, nemá ani vlastný bicykel,ževraj načo by mu bol..donedávna lietal na kolieskových..a včil si ide požičať bicykel, aby sa povozil!..to sú nápady!...kúpim mu trojkolku,jáááj..
ivuliatko
23.06.12,16:59
...dám si aj všetky naraz!..od jedu!..moje decko najmladšie bicykluje od troch rokov, nikdy z bicykla nespadol...ale včera v noci, neviem, z akej rozkoše,ide sa voziť a drrr**..a fčul išiel na pohotovosť, nemôže sa nadýchnuť, ohnúť,necíti si chrbát, kríže,nemôže stúpiť na nohu,koleno ako papuča!..veľké decko-veľká starosť!..keby aspoň pil, ale v noci prišiel domov triezvy,ako vždy!..
koľké mamky by si povedali "šťastná to žena..." veď určite si rada, že nepije - a je jasné, že máš o synáčika strach, nuž stáva sa... športom k trvalej invalidite ;) ale bude to dobré, daj si od jedu zmrzku, jed zmrzne a ostane len optimizmus :)
Ivana Š
23.06.12,17:04
mne tiež skoro vždy vykosí bylinky - mám tam mätu, bazalku, medovku a pažítku, tak keď vidím že ho chytá záhradnícky zápal, ostrihám pred kosením a dám sušiť - samozrejne bylinky, nie manžela :D
hnedoočka
23.06.12,17:05
Tak, drahý pokosil záhradu, vykosil ligurček (ako vždy :D ), a to mu to vždy ukazujem, že toto ňé, toto je do polévky... jaj chlap, ale nemôžem nadávať, lebo nabudúce sa budem sama trápiť ...
Moja mamuška si vymyslela dnes na večeru držkovú polévku, tak som bola donášková služba, chvalabohu sa naválala a ešte jej aj na neskôr zostalo, že sestričky jej to zohrejú neskôr. Aj nové lieky jej už dneska dali. takže ďalšia spokojnosť...
no ale nespokojnosť veliká: išla som hodiť pesovi novú údenú kostičku, o ktorej som sa márne domnievala, že ho odláka od mačky, ktorú morduje už niekoľko dní, no a ako sa tak v spodnom prádle kydám po dvore, zrazu nado mnou hukot ako kosačka, zdvihnem hlavu a tam motorové rogalo alebo čo to bolo... jak som páááálila dovnútra!!! Letelo to ledva 5 metrov nad domami, chlapec mal odvahu... a striptíz zadara.... :D

Alenka, to preto letel tak nízko....:D
terezamaria
23.06.12,17:07
Všetko dobré veci sa Ti stali....tie maličkosti nestoja za reč.....
pepsikova
23.06.12,17:17
koľké mamky by si povedali "šťastná to žena..." veď určite si rada, že nepije - a je jasné, že máš o synáčika strach, nuž stáva sa... športom k trvalej invalidite ;) ale bude to dobré, daj si od jedu zmrzku, jed zmrzne a ostane len optimizmus :)..

..veď ja som sa nesťažovala , že som nešťastná žena pre decko..len som mala jedy,lebo má robotu rozrobenú a musela som si vypočuť,že chalupa je rozje**ná a on bohvie dokedy od****ný a ráno musí do roboty-ale nemôže sa ani obuť..no muselo ho fest bolieť, lebo také kriky som dávno od neho nepočula!..

(a ak by pil, skončí ako bezdomovec..moji hadi to vedia..ani jeden nepije, iba ak kofolu..)
Stanislav 1975
23.06.12,17:53
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???:confused:-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...:)
buchač
23.06.12,18:09
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???:confused:-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...:)
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....:rolleyes:
misoft
23.06.12,18:16
Šak je uvedomelý - pošle - figu borovú! :D:D:D
wagner
23.06.12,18:41
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov? :D :D :D

Ale má, starý človek hotová opica :D
wagner
23.06.12,18:42
wagner
23.06.12,18:58
situácia z mojej rodiny - len trochu vzdialenejšej, teta so sesternicou, vtedy ma poznajú, keď natŕčajú ruku a brnkajú na city, požičaj, keď nepomôžeš, odpoja nás od elektriny
na cigy a čučo sa vždy nájde, ale na vrátenie peňazí nie a nie je to malá suma, čakám už skoro rok

a minule som sa vážne naštvala, lebo som sa dopočula od jednej "dobrej duše" že sa teta vyjadrila to sú ľudia, požičajú a chcú vrátiť, veď to nie je dobrý skutok, dobrý skutok by bol keby dali!
Mám podobnú skúsenosť. Kedysi si občas prišla požičať kmotra peniaze a vždy povedala, kedy vráti. Aj vždy vrátila. Raz si prišla požičať tri tisíc ešte slovenských korún.Že o mesiac vráti. Lenže uplynul mesiac, baby s peniazmi nikde, uplynul druhý mesiac, baby s peniazmi nikde, prišiel tretí mesiac baby s peniazmi nikde. Tak som sa naštvala a išla som si ich ku nej pýtať. Keď som prišla ku nej, glancovala auto( ja zarábajúca som auto vtedy nemala, lebo som naň nemala peniaze a ona ID auto mala, však štát jej dal príspevok) a pýtam sa jej, kedy mi ráči vrátiť peniaze. Vyletela na mňa, vraj čo si ja myslím, že ona nemá peniaze, lebo jej z ÚP zobrali nejaký príspevok a z čoho by ona žila a vraj keď som taká pažravá, tak mi ich na druhý deň donesie že bude mať dôchodok. Aj peniaze doniesla, nechala ich u mňa v práci u pracovníčky, čo preberá poštu - hoci som tam bola, neráčila mi ich ani doniesť osobne a poďakovať že som ju tri mesiace sponzorovala. Odvtedy sa so mnou nerozpráva, je urazená, že som si dovolila pýtať vlastné peniaze. Odvtedy som sa zapovedala, že nepožičiam ani vlastnému decku. A ani nedám, ani nepožičiam. Takže platí - za dobrotu na žobrotu:mee:
wagner
23.06.12,18:59
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....:rolleyes:
Určite mu niečo z toho pošle, však ho volil a ich strana má veľké výdavky. Treba ho podporiť :D
pepsikova
23.06.12,19:29
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..
ivuliatko
23.06.12,19:32
to mi je ľúto, nech sa drží chalanisko...
wagner
23.06.12,19:34
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..

Chúďa, a čo si ho nenaučila voziť na bycikli, há? Teraz máš ro*dr*aný byt a decko leží hore zipsom:confused: v nemocnici. No neviem, či sa nepreškolíš aj za murára :D
AlaNR
23.06.12,19:38
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..

Moje nervy, to vážne? A to preboha ako z toho bicykla spadol? No, držím mu päste, nech to moc nebolí a nech sa to rýchlo zahojí! A čo s ním budú teraz robiť? To sa nejak asi bude fixovať, nie?
wagner
23.06.12,19:40
Počitaj s tým, že minimálne mesiac si ani nezakašle, nie to ešte robiť. Ja som sa z*eb**a pred 2týždňami a ešte nemôžem poriadne dýchať
Dav
23.06.12,19:42
Prajem skoré uzdravenie...
arizona
23.06.12,20:26
ze letajuca kosacka? rehocem jak blazen :-DDD
buchač
23.06.12,20:29
Mám podobnú skúsenosť. Kedysi si občas prišla požičať kmotra peniaze a vždy povedala, kedy vráti. Aj vždy vrátila. Raz si prišla požičať tri tisíc ešte slovenských korún.Že o mesiac vráti. Lenže uplynul mesiac, baby s peniazmi nikde, uplynul druhý mesiac, baby s peniazmi nikde, prišiel tretí mesiac baby s peniazmi nikde. Tak som sa naštvala a išla som si ich ku nej pýtať. Keď som prišla ku nej, glancovala auto( ja zarábajúca som auto vtedy nemala, lebo som naň nemala peniaze a ona ID auto mala, však štát jej dal príspevok) a pýtam sa jej, kedy mi ráči vrátiť peniaze. Vyletela na mňa, vraj čo si ja myslím, že ona nemá peniaze, lebo jej z ÚP zobrali nejaký príspevok a z čoho by ona žila a vraj keď som taká pažravá, tak mi ich na druhý deň donesie že bude mať dôchodok. Aj peniaze doniesla, nechala ich u mňa v práci u pracovníčky, čo preberá poštu - hoci som tam bola, neráčila mi ich ani doniesť osobne a poďakovať že som ju tri mesiace sponzorovala. Odvtedy sa so mnou nerozpráva, je urazená, že som si dovolila pýtať vlastné peniaze. Odvtedy som sa zapovedala, že nepožičiam ani vlastnému decku. A ani nedám, ani nepožičiam. Takže platí - za dobrotu na žobrotu:mee:
...fakt platí - nedá sa nesúhlasiť ....!!!

ALE

...požičal som , aj dal ( možno aj dosť ...) ...a aj požičiam a aj dám ...

...nakoľko aj mne rodičia požičali , aj dali ( a dosť teda...)...

Požičal som si aj od cudzích ...s vďakou som čím skôr nazad dával...
Požičal som aj cudzím............s nevďakom potom sledovali , čo nechceli ...
VieraPopluharova
24.06.12,04:13
Dobré ránko všetkým,

káva navarená, čajík tiež, kefír chladený z chladničky, takže posielam podľa nahlásených súradníc: východ, stred a západ, miesta :terasa, balkón, parapeta okná, pod palmz, oleandre, orechy, a kde kto čo máte.....:)

Pepsi,
pre Teba špeciálne jedná veľká + nejaký ukľudňovák, decku džús so slamkou na traumatológiu (že ho pozdravujem a nech sa radšej vozí na detskom odrážadle) , ale nie prajem mu skoré uzdravenie, viem, že je to k jedu, ale už s tým nič neurobíš, len sa musíš o neho postarať....;)

Buchymu,
posielam jednu zalievanú ľadovú, to on rád....aj u mňa si dal......:D:---:D

Hnedoočko,

Tebe ku káve pripravujem i rodokmeň, aby si sa vyznala....:D;):D

A ja?

včera som zahlásila, že mladému som nezaplatila telku, internet, prišla už i upomienka a v týždni ho odstavia, tak uvidíme ten krik, milovaný až si zarobí nech si zaplatí a tak budem postupne odstavovať jednu platbu za druhou, chudáčik nemôžem všetky naraz, aby mu to neublížilo....:---

takže všetkým krásnu nedeľu....ozaj zabudla som Stankovi prajem ešte jeden deň taký ako včera......:D;):D
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSNdFvKZAa-eSnS98CPefuTz4lDqo4cRdvoOLjESROh-W3jpvHMhttp://www.penny.cz/uploads/pics/kaffee_tee_gr.jpghttps://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSkNMYpw1fNeIl4pvrohOZ6L4VZlMX97 m8nwDZNoAQBBXnROuiShttp://bodzablog.freeblog.hu/files/2010/06/ubork%C3%A1s%20kef%C3%ADr.jpg
http://www.webko.sk/img/dalsie/271_2.jpg
Ivana Š
24.06.12,04:38
Moje nervy, to vážne? A to preboha ako z toho bicykla spadol? No, držím mu päste, nech to moc nebolí a nech sa to rýchlo zahojí! A čo s ním budú teraz robiť? To sa nejak asi bude fixovať, nie?

on ani nemusel veľmi spadnúť, stačilo nešťastne
moja šestnástka keď mala tak asi štyri roky, sa nejako nešťastne zamotala do paplóna, ani nespadla z postele, len tak - ako by som to nazvala - ovisla na ňom a zlomila si pritom kľúčnu kosť :mad:

pepsi, prajem mu skoré uzdravenie
Zitulda
24.06.12,06:00
Vám priateľky a priatelia všetkým prajem peknú nedeľu veľa radosti, smiechu a oddychu s ničnerobením:)http://nd05.jxs.cz/412/769/a3e23249c6_86505716_o2.gif
pepsikova
24.06.12,06:19
...krásnu nedeľu vám prajem a ďakujem za podporu môjmu decku..bude to potrebovať..už len kvoli tomu, že musí ležať..a v nemocnici..stav vojnový pre jeho telo aj dušu...no, uvidíme..idem za ním s proviantom, lebo vraj raňajky boli slabé a do obeda ďaleko, a mamina chladnica ešte ďalej..prosím pekne, držte palčoky, nech ho nemusia operovať..to včera doktor ako jednu z možností pripustil..
majka 62
24.06.12,06:27
skoré uzdravenie prajem a držím palčoky, lekári nech rozhodnú čo najsprávnejšie
terezamaria
24.06.12,06:35
No je mi ho naozaj ľúto, pozdrav ho a nech sa rýchlo vyzdravie...
srska
24.06.12,06:38
včera som zahlásila, že mladému som nezaplatila telku, internet, prišla už i upomienka a v týždni ho odstavia, tak uvidíme ten krik, milovaný až si zarobí nech si zaplatí a tak budem postupne odstavovať jednu platbu za druhou, chudáčik nemôžem všetky naraz, aby mu to neublížilo....:---

ozdravný balíček?
terezamaria
24.06.12,06:42
Snáď sa jeho mladý organizmus rýchlo spamätá, začne sa to dávať do poriadku a tej operácii sa vyhne.....veľmi mu držím palce...
jozka56
24.06.12,06:48
Ahojky a peknú nedeľu prajem všetkým. Pepsi synkovi prajem skoré vyzdravenie.
Tweety
24.06.12,06:51
Prajem vám krásnu slnečnú nedeľu, nedeličku. Pepsi, a tvojmu potomkovi skoré uzdravenie.http://img1.obrazkyanimace.com/oa/007/055.gif
trisestri
24.06.12,07:32
drzim palce nech ho uspesne vyliecia bez operacie
VieraPopluharova
24.06.12,07:41
Asi tak nejako......
VieraPopluharova
24.06.12,07:42
Pepsi,

nech sa decko drží, neboj všetko dobre dopadne držím mu všetky palčoky, ešte i na nohách, daj potom vedieť......drž sa......
luja5
24.06.12,07:56
držím tuho pretuho ... nech sa operácii podarí vyhnúť
tuta
24.06.12,07:57
držím palce, nech je čím skôr fit
Ivana Š
24.06.12,08:06
u mňa oskar pečie o dušu 30,5 °C
synáčikovi a mne podám obed a sa pleskneme do bazéna a budeme sa čápať :)

a kafu popoludňajšiu by sme si dali? pri takomto bazéne :)

(taký nemám, ale snívať môžem, či?)
VieraPopluharova
24.06.12,08:13
Ivanka, je len priemer 3,66...., ale na čapanie stačí.......idem aj ja poobede....
Indeed
24.06.12,08:43
..DOBRÁ SVAČINA:
Indeed
24.06.12,08:43
.ako onkologicky pacient, sa máš takýmto veciam VYHYBAŤ
lujza.j
24.06.12,08:44
držím silno!!! a nech je to bez rezania....
Indeed
24.06.12,08:44
MNE, ale musíš aj OPRACOVAŤ .
Indeed
24.06.12,08:46
načo je malému poistaka ?? jedine nato aby si TY niečo ZAROBIL !
Indeed
24.06.12,08:47
Dneska ideme ku kamošovi do Senca pozrieť funglom nové bábatko- flaška vodky a vypísaná poistka na malého - je nachystaná...

Čuduješ sa , PREČO ľudia nemajú radi poisťovákov ?
lujza.j
24.06.12,08:48
ja na balkone .....miesto bazénu:D
http://www.tattooshop.sk/data/images/products/2205.jpg
Indeed
24.06.12,08:50
..nefandi si..
Indeed
24.06.12,08:51
Tak by to nemalo byť ! Poisťováci, k lopate !
Indeed
24.06.12,08:51
, ta sa ZADRHNI !
hnedoočka
24.06.12,09:00
...krásnu nedeľu vám prajem a ďakujem za podporu môjmu decku..bude to potrebovať..už len kvoli tomu, že musí ležať..a v nemocnici..stav vojnový pre jeho telo aj dušu...no, uvidíme..idem za ním s proviantom, lebo vraj raňajky boli slabé a do obeda ďaleko, a mamina chladnica ešte ďalej..prosím pekne, držte palčoky, nech ho nemusia operovať..to včera doktor ako jednu z možností pripustil..

držím silno palce...aj keď sa stávajú i horšie veci,ale ani toto by som nechcela prežívať, takže chápem, ako ti je.Ale čo už, zmeniť to nezmeníš, tak len dúfať, že to skončí tým lepším prípadom...
ani jemu nie je čo závidieť, horúčavy, nemocnica ,strava....no asi sa to tak malo stať, keď vravíš, že ani doma bycikel nemá

cesty osudu sú nevyspytateľné....
AlaNR
24.06.12,09:03
ľadová - na poobedie

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTwggKVXBMnb554vfk4rY1aaxB0QW5iU 6peqf5kQhuUy5Zvi2gt

U nás je dneska také futbalové mecheche, nakrmím seba, polovičku špitála a pôjdem sa trošku kultúrno-športovo vyžiť, na zmrzlinku s kamoškami a tak...
Take pekný horúci deň!
avalik
24.06.12,09:07
pepsi, drzim palce, skore uzdravenie zelam!
buchač
24.06.12,09:08
Dneska ideme ku kamošovi do Senca pozrieť funglom nové bábatko- flaška vodky a vypísaná poistka na malého - je nachystaná...
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???:confused:-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...:)
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....:rolleyes:

...no comment.....
pepsikova
24.06.12,09:20
..tak, zúfalstvo v očiach môjho decka ma presvedčilo, že situácia neny taká zlá ako sa zdala, aj pán doktor povedal, že mal šťastie a ak všetko dobre pôjde, tak nebude treba operácia, má dva hrudné stavce prasknuté a platničku posunutú a tá mu tlačí na nerv..ale lieky a infúzky by to mali poliečiť,mladý a dobre živený organizmus pomôže, pár dní poleží a potom domenko, do korzetu a ležkať doma...chvalabohu, že to neny horšie.,som mierne ukludnená...
...a ďakujem vám za podporu pre moje decko, aj pre mňa,som vďačná, že vás tu mám...
...a idem pohladať kafu, či tu niečo zostalo...prajem vám pohodu a nech sa vám nič nestane...
AlaNR
24.06.12,09:23
..tak, zúfalstvo v očiach môjho decka ma presvedčilo, že situácia neny taká zlá ako sa zdala, aj pán doktor povedal, že mal šťastie a ak všetko dobre pôjde, tak nebude treba operácia, má dva hrudné stavce prasknuté a platničku posunutú a tá mu tlačí na nerv..ale lieky a infúzky by to mali poliečiť,mladý a dobre živený organizmus pomôže, pár dní poleží a potom domenko, do korzetu a ležkať doma...chvalabohu, že to neny horšie.,som mierne ukludnená...
...a ďakujem vám za podporu pre moje decko, aj pre mňa,som vďačná, že vás tu mám...
...a idem pohladať kafu, či tu niečo zostalo...prajem vám pohodu a nech sa vám nič nestane...

No chvalabožku, tak uvar kávu, vylož nohy a chvíľu na nič nemysli!
;)
lujza.j
24.06.12,12:34
to že by to malo byť bez operácie....to poteší....
lujza.j
24.06.12,12:41
kopretinka
24.06.12,13:33
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???:confused:-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...:)
asi toto jediné ti vie spôsobiť orgazmus....
....si myslíš,že sa tu z teba poserieme??
ewita888
24.06.12,13:40
Ide vám prosím vás vyhľadávanie?
srska
24.06.12,13:42
ty žiješ len z príspevkov na porade?
srska
24.06.12,13:43
asi toto jediné ti vie spôsobiť orgazmus....
....si myslíš,že sa tu z teba poserieme??


??? na čom fičíš?:---
misoft
24.06.12,13:44
Ide vám prosím vás vyhľadávanie?

connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused)
:(
ewita888
24.06.12,13:45
:(
ďakujem.. :confused:
arizona
24.06.12,13:51
Ahojte dievcence a chlapci,prisla som vas len okuknut a pozdravit :)

Prajem vsetkym pekny zbytok slnieckoveho vikendu.
U nas je stale este 32 st.C voda v bazene lahodnych 28 st.C.
Ja by som snad cele leto dokazala prelezat na nafukovacke v bazene a cvachtat sa :D
Ale aj za vandel "hrochu" som uz stihla naluskat,aby som furt nelenosila :---

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s2931.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s2132.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11006.gif


...a posielam nieco na osviezenie
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12291.gif
arizona
24.06.12,13:52
nie, stale vyskakuje vsakovake oznamy :-O
misoft
24.06.12,13:55
pepsikova
24.06.12,14:07
...som musela povysávať!!..skoro ma odpálilo!!!...šarkan niekde vypriadol šišku, borovicovú, doniesol domkov any neviem, akým čarom sa mu to podarilo a pekne nasekal na milimetríčky vo všetkých troch izbách!..
..a tak idem dať nôžky do lavora s vodou na balkán a cigu k tomu a budem si myslieť, že som na malýchdivách a nič ma naokolo nejeduje..teším sa...
..a vám pohodu tam, kde ste...
...decko bezpečne fičí na infúzke a vraj sa má "dooobreee"...
pepsikova
24.06.12,14:08
..toto mal rád môj pepsikoláčik...
lujza.j
24.06.12,14:13
nie....
lujza.j
24.06.12,14:14
dobré "foto" v bazéne....:-D
lujza.j
24.06.12,14:15
hmmm.....baset takého mal "pán bytný"...
lujza.j
24.06.12,14:16
zrápanina krpatá.....:-D
Dav
24.06.12,14:18
Ide vám prosím vás vyhľadávanie?
Už dosť dlho funguje len vyhľadávanie cez tlačidlo Google.... (to, čo je na hornej lište), nie cez Hľadať
Dav
24.06.12,14:18
neklikni na Hľadať, ale vedľa na Google...
srska
24.06.12,14:34
arizona
24.06.12,14:43
Dav,nielen vyhladavanie nefunguje, mne tie tabulky o chybe vyhadzuje pri hocicom...
Dav
24.06.12,14:52
Cez Mozillu?
BXLmiami
24.06.12,16:27
Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.
srska
24.06.12,16:34
Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.ty si nás asi počula - ja som hovoril srskovej, že nech to prepne, bo sa to nedá počúvať
BXLmiami
24.06.12,16:42
Pokračujeme-ako zvládnuť cestu na dovolenku,pasy u detí,postrekovanie buriny na brehu potoka v parku,rybačka...teeeeda,dnes perlia.
buchač
24.06.12,16:42
ty si nás asi počula - ja som hovoril srskovej, že nech to prepne, bo sa to nedá počúvať
...bude ešte horšie ....uhorková sezóna klope na dvere...

...v správach samé kydy ...večerný program samá repríza...
misoft
24.06.12,17:01
Šak som aj telku vypol - na kieho ďasa bude elektrinu páliť, nie?
lujza.j
24.06.12,17:03
Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.
prvé čo ma napadlo....to čo už nemajú o čom? vec stará niekoľko rokov.....teda teraz som sa zamyslela:rolleyes: viac ako 10r....ale v markíze objavili ameriku.....ostatné ani nekomentujem...joj-ku som prestala, lebo nemusím vedieť o každej DN aj dupľovane.... vlastne nie je čo...vypnúť...pleladiť-ale kam? alebo ja "filtrujem"....;)
AlaNR
24.06.12,17:44
Špina hnusná zlodejská, bodaj ťa zdulo z tých ukradnutých marhúľ, ešte boli zelené!!!
Nonsens!!!
veronikasad
24.06.12,17:48
Špina hnusná zlodejská, bodaj ťa zdulo z tých ukradnutých marhúľ, ešte boli zelené!!!
Nonsens!!!
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...
AlaNR
24.06.12,17:50
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...

viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
pavol54
24.06.12,17:52
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...
asi chodí lebo, jej ich niekto kázal pred búrkou pozbierať, tak pomohol duša dobrosrdečná.
pavol54
24.06.12,17:53
viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
svine zlodejské
veronikasad
24.06.12,17:59
viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
Tak vieš, aj kto to bol ?
AlaNR
24.06.12,18:00
asi chodí lebo, jej ich niekto kázal pred búrkou pozbierať, tak pomohol duša dobrosrdečná.

pred búrkou boli ešte veľmi zelené, na oberanie... ale to je všetko zato, že sused nechce odpíliť haluz, čo trčí už vyše metra k nám... naše stromy sú vysoké, nedá sa dočiahnuť marhule ani keď sa na strom vyšplhá... takže, zajtra pletivko, dôtik, hore ostnatý a vychutnám si, aká bude tá rodinka doškriabaná... ma dobre teda nas..li !!! :(
lujza.j
24.06.12,18:06
boli to invalidi.....
AlaNR
24.06.12,18:10
Tak vieš, aj kto to bol ?

hej, tu to nemohol byť nikto iný, než rodinka, ktroá má 5 detí, nádhera v živote nikde nerobila, jej muž bol v base a keď sa mu podarí zamestnať sa, tak ho vyhodia, lebo fláka robotu aj všetko. Decká chodia špinavé jak fras, smrdia, chodia po domoch vypytujú prachy, jedlo, bezočiví sú. Sociálne dávky skončia väčšinou v krčme, deťom ani horalku nekúpia, ale pivečko a borovička musia byť...
Tých detí mi je síce trochu ľúto, ale to, ma štve, že ona sviňa stojí na ceste a decká v záhradách kradnú. Tuto jednej panej obrali čerešne, aspoň za kýbel, kým bola u doktora...
Ale čo môžem, keď som ich nepristihla pri tom, ako to berú?
A keby aj, tak by som ja dostala po hube ešte skôr, ako by došli policajti...
Mila123
24.06.12,18:28
dnes nefunguje vyhľadávanie????
lujza.j
24.06.12,18:33
nie...
majka 62
24.06.12,18:37
dnes to tu už bolo spomenuté, že je treba vyhľadávať nie cez hľadať ale cez google hneď vedľa toho.
(príspevok č. 9097)
majka 62
24.06.12,18:41
ide ti to takto?
VieraPopluharova
24.06.12,18:51
Pekný večer všetkým,

všetko chce kľud a nohy v teple, Pepsi, pozdravujem synka a na budúce, že ak sa bude chcieť voziť mám k dispozícii po synovcovi, odrážadlo, trojkolku, kolobežku (no tú by som neriskovala) a môže sa bezpečne voziť, mám pocit, že on je ako môj sb, celý rok sa nekorčuluje, zamrzne jazero, idú s dcérou na jazero vraj korčuľovať a o pol hoďku volajú z pohotovosti, že on má narazené rebrá a dcéra natiahnuté väzy na kolene a najnovšie môj molovaný zať bol včera na športových hrách a pri tenise ho seklo v krížoch....ja neviem z čoho sú a my, aby sme potom makali....,ale to len na odlahčenie , viem, že sa trápiš a i on, no prebolí to, hlavne , že to netreba operovať, no i tak uz si bude musieť dávať pozor....takže sa mi držte obaja, ja idem spinkať....som uťahaná ako mača, vypolievala som 500 l vody, ešteže máme vlastnú studňu.....
calawen
24.06.12,19:17
No, tapety stiahnuté z celej spálne, manžel zasekal elektriku, už ju aj zasádroval, zajtra môžu nabehnúť omietkári...
calawen
24.06.12,19:18
kuwňa, keby len pred tým sekaním pozrel na balkón a odložil odtiaľ oblečenie usušené, musela som všetko znovu vyprať! :(
majka 62
24.06.12,19:21
och, to je radosť, no
alaya1
24.06.12,19:30
BXLmiami
25.06.12,05:09
Bavím sa ako SME zase raz nabehlo na obranu súkromných poisťovní.Finálna fáza rokovania s poisťovňami,podme okydávať a manipulovať verejnú mienku.Sledujte,je to so železnou pravidelnosťou.Koniec roka a koniec júna.By ma zaujímalo,kto toho Krempaského lepšie platí,Sme alebo ZP.
pepsikova
25.06.12,05:26
..no, súkromné poisťovne držia peniaze svojich poistencov, stojace peniaze im plodia zisk a to je pekne na nervy, ak niekto nemá peniaze a nemôže si šáhnuť do kasy len tak a zobrať si, kedy potrebuje...ale štát by sa mal naučiť lepšie hospodáriť,potom by nemusel chcieť to, čo nie je jeho...a poisťovne by mali dať viac poistencom a nebol by problém..
pepsikova
25.06.12,05:33
...dobré ráno vám a normálny, kludný deň prajem dnes..nech sa vám nič nestane..posielam kávu, čajík, kefír podľa navigácie, dúfam, že trafím aj niečie okno, a keby nyje, tak som šikovná, no..:)...a inak nič...
..vonku podmračno, dá sa aj dýchať normálne, hádam aj poprší...a môj had prešiel všetkými testami a skúškami šťastlivo a tak sa práve sťahuje z kofoly do švédskej Pajaly..firma tam stavia a tak šup tam!...no a decko moje trošku lepšie...
..no a čo sa týka tých ponúkaných kolobežiek a odrážadiel, tak prosím, len také, čo je na 188 a viac výšku robené,aby mal pohodlné a nezráchal sa zas!..
..fajn deň vám všetkým...
Jarka 1
25.06.12,05:44
Dobré ránko, u nás tiež podmračno, ale konečne som stihla otvoriť včas okno. Tak idem v kľude dorobkať ešte jedno DP, lebo som vybehaná po lese ako srnka. Aj nejaký hríb sa cez víkend podaril, ale som sa pre nich nadriabala do kopca jak taká .., až som mužovi pindala, lebo tú "najľahšiu" cestu sme vybrali. Nóóó, ale keď ma večer pochválil, že koľko som toho zvládla, tak som bola celá happy, či ako sa to píše.
pepsikova
25.06.12,05:51
..Jaru, to si dobrá...na mňa by musel hríb zapískať, aby som ho videla!...aj keby bol rovno pod nohami!..som rada, že som ti netrafila okno a tak ti posielam ešte na zobkanie...http://a248.e.akamai.net/f/764/16447/1h/www.cheryls.com/wcsstore/CherylAndCompany/images/SnackClub_Hero.jpg.
Jarka 1
25.06.12,06:21
Ďakujem Pepsi, šak dobre mi to padlo:). Ale v tom lese som zistila, že už fakt vidím na blba a budem musieť nosiť okuly aj do lesa. Vidím čím ďalej horšie, ale čo chcem ešte stále vidím;). To tvrdí môj milovaný.
pepsikova
25.06.12,07:38
...dám niečo na zasmiatie..len tak..
VieraPopluharova
25.06.12,07:50
Dobré ránko všetkým,


dnes som som si prispala, u nás konečne padá viac kvapiek, tak sa to dá nazvať ako popŕchanie.....vzduch sa trošku ochladil, takže som tvrdá ako drevo, čaj pristál podľa navigácie, vďaka Pepsi si poklad, bo bez toho nevytiahnem ani nohu z postele......dnes to vidím na deň blbec, takže radšej sa tvárim akokeby nič - mŕtvy chrobák.....Jaruš kým vidíš prachy je to OK.....na ostatné potrebujem brýle, ale to tiež neva, naučila som sa, že čo chcem prečítam a čo nie nevidím ani s brýlami.......takže dievčence kľudný deň...pardón aj chlapci.....
Stanislav 1975
25.06.12,07:50
Odchod na pohreb- a tak strašne nenávidím tento typ spoločenských akcií...
VieraPopluharova
25.06.12,07:52
Stanko, drž sa, verím Ti, no je to to posledné čo môžeš urobiť....
trisestri
25.06.12,07:57
myslel som ze piatok bol hrozny en,no dnesok to prekonal,vraj teraz nie,ale do buducna operacia nevyhnutna.
VieraPopluharova
25.06.12,07:59
To ma mrzí, držím palce.....
AlaNR
25.06.12,08:00
No, DPH dobojované, som "rada", že naša daňová povinnosť pokryje rodičovský príspevok 96 mamičkám ... :o
pepsikova
25.06.12,08:11
myslel som ze piatok bol hrozny en,no dnesok to prekonal,vraj teraz nie,ale do buducna operacia nevyhnutna...

..no ale ak sa operáciou polepší tvoj zdravotný stav, tak ju moc dlho neodkladaj...to nie je hrozná správa..horšie by bolo, keby nebola nádej už ani operáciou...
..a neboj, dnes to už nebolí..;)
trisestri
25.06.12,08:11
vdaka za podporu
pepsikova
25.06.12,08:12
..joooj, toto ako myslíš?..fšak nerozumiem!..platíš tolko daní, že 96 matiek môže dostať za ne rodičko?..či?..no, tupá som..občas..
trisestri
25.06.12,08:19
..

..no ale ak sa operáciou polepší tvoj zdravotný stav, tak ju moc dlho neodkladaj...to nie je hrozná správa..horšie by bolo, keby nebola nádej už ani operáciou...
..a neboj, dnes to už nebolí..;)

zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.
pepsikova
25.06.12,08:29
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac...

..no,tak záleží, ako sa cítiš a čo to kolenko ešte vydrží...lebo any arytmia sa zajtra neskončí..ale určite ti doktor povie, čo by bolo najlepšie..držím palčoky,šanuj kolienko, žiadne tanečky any hubárske výlety...:D
trisestri
25.06.12,08:38
vdaka-na disco som stary a huby nerastu
Zdenka175
25.06.12,08:45
V nedeľu sme boli v Bojniciach na Rozprávkovom zámku Aladin - bolo to milé:) Starší syn bol unesený a mladšieho to nebavilo... Vedľa zámku je Dinopark -odporúčam vrelo :)
Jarka 1
25.06.12,08:51
Odkaz pre trisestri:
Aj mne povedal doktor, po operácii kolena, že šport a chodenie po lese už len s ortézou. Ale čerta starého, miesto ortézy v nevyhnutnom prípade použijem ruku toho môjho a idesa do lesa. Nehovorím, nejaký ten rôčik po, bola aj bandáž, ale to som myslela, že sa zabijem skôr, ako nájdem prvý hríb. Časom som nožičku vycvičila. Potom prišla iná diagnóza, ale aj tú som už dáko tak vycvičila. Tak neboj, šak pán Boh mieni a človek mení.
pavol54
25.06.12,08:54
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/165914_364888343581018_1162995521_n.jpg
niekto to rád odzadu. keď nie sú cigi a iné ta postačuje aj mikrofón čo sa čuduješ. Blondýnka sa nezaprie
Jarka 1
25.06.12,09:07
Po dobrej nálade z rána, prišiel deň blbec. Urobila som nejakú debilnú, ale malú chybu v účte, skôr v programe za 50 éčiek. Od rána sa neviem z toho vysomáriť, aj keď viem, čo som pototo. Tak rozmýšľam, či: trieskať do stola, zavolať Vierke, obabrať program, alebo DÚ. Zvolila som tú najľahšiu a najrizikovejšiu možnosť. A idem si dať žvanec, hádam sa mi rozsvieti. A keď nie, tak sa nezbláznim.
Ivana Š
25.06.12,09:15
tak - všetko na daňovom úrade vybavené, tety boli zlaté a ochotné - vážne, nerobím si srandu
vonku prší, takže čápanie dnes nebude, akurát mi zmoklo prádlo, kým som sa z úradu vrátila
a ďakujem za čajík, okno bolo otvorené, takže pristál presne na stole síce trochu studený, ale to neva :)
pre trisestry - držím palčoky, nech sa ti zdravotne darí a koleno poslúcha (a na disku môžeš ísť, však si dospelý ;)

synáčik došiel zo školy a kurátenko moje bolo celé nešťastné, a hladné :mad: lebo som mu omylom nakrájala k desiatej pálivú papriku, a nedalo sa to vraj jesť, dal si len hlt a huba ho ešte teraz štípe
(inak fakt riadne štípala, ochutnala som)
Ivana Š
25.06.12,09:17
jak puk som čumela na fotku, že prečo vtip, už za oči asi nevidím, až keď si dal komentár - že odzadu, som sa lepšejšie prizrela :D a uvidela :D
pavol54
25.06.12,09:38
tak - všetko na daňovom úrade vybavené, tety boli zlaté a ochotné - vážne, nerobím si srandu
vonku prší, takže čápanie dnes nebude, akurát mi zmoklo prádlo, kým som sa z úradu vrátila
a ďakujem za čajík, okno bolo otvorené, takže pristál presne na stole síce trochu studený, ale to neva :)
pre trisestry - držím palčoky, nech sa ti zdravotne darí a koleno poslúcha (a na disku môžeš ísť, však si dospelý ;)

synáčik došiel zo školy a kurátenko moje bolo celé nešťastné, a hladné :mad: lebo som mu omylom nakrájala k desiatej pálivú papriku, a nedalo sa to vraj jesť, dal si len hlt a huba ho ešte teraz štípe
(inak fakt riadne štípala, ochutnala som)môj mladší syn keď mal šesť tak mal plechovú hubu klbásu pálivú tak do seba ládoval a nič a ja som štikal jak..
pepsikova
25.06.12,10:08
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373) 1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý"...:D..lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..
pepsikova
25.06.12,10:09
...hm..u nás- čo neštípalo, bolo polystyrenové, teda bez chuti!...
Ivana Š
25.06.12,10:32
náš OÚ má riadne hlášky

od rána vyhlasuje teta (už ju musí huba bolieť ) všelijaké predajné akcie, súkromný podnikateľ ponúka ... od zeleniny cez topánky, monterky, trička atď

no a teraz vyhlásila
že v obci prebieha výkup zlomkového zlata, všetkého druhu
vykupujú aj zlaté zuby, a môžu byť aj neočistené :D
Tweety
25.06.12,10:33
Nebodaj s neboštíkom?
lenkak
25.06.12,10:34
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.

mňa operovali aj s tachykardiou, (našťastie už je v lepších normách než bola na začiatkoch) a aj keď neoperovali koleno, len viac ma sledovali, ratovať ma museli, iná možnosť nebola. ;) A je dosť možné, že to nebola moja posledná operácia.
Držím palce. :)
srska
25.06.12,10:39
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373)

1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý"...:D..lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..začátek chodenia po dochtoroch a začátek konca.
preto sa idem vyrevať v piatok na štadión dac ds:)
Tweety
25.06.12,10:40
Po dochotoroch treba chodiť už od mala, takže staroba je stav duše aj tela, a môže byť už aj od 30, ale nemusí byť ani u 60 ročného
evuš
25.06.12,10:41
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373)

1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý"...:D..lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..

...presne tak... starý človek bol môj starý otec, bez mesiaca dožil 99 rokov, do 95 bez akýchkoľvek zdravotných problémov..;) :-)
Ivana Š
25.06.12,10:53
Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424)


10 Minutes Ago #14626 Nebodaj s neboštíkom?

10 min predtým teta vyhlasovala výhodnú akciu na vyhotovenie pomníka na cintoríne
a bola ponuka že nevládnych a ťažkochodiacich sú ochotní previezť na miestny cintorín bez poplatku (nevymýšľam si, citujem)

ani neviem aký smajlík sem mám pricapiť
Tweety
25.06.12,10:56
Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424)


10 Minutes Ago #14626 Nebodaj s neboštíkom?

10 min predtým teta vyhlasovala výhodnú akciu na vyhotovenie pomníka na cintoríne
a bola ponuka že nevládnych a ťažkochodiacich sú ochotní previezť na miestny cintorín bez poplatku (nevymýšľam si, citujem)

ani neviem aký smajlík sem mám pricapiť
Škoda, že tu už nie sú smiešne bodíky. Tak táto teta, by si ich zaslúžila. Hoci myslela samozrejme, ako zákazníkov k prácam. Keby tak prevážali nebožtíkov, to by teda už bol len luxus.
Zitulda
25.06.12,11:07
http://alusky.cz/1pratele/týdendnes.gif
A k želaniu na obrázku moje silné objatie Vám priateľky a priatelia letíííí:)
Pochválim sa;) moja oslava narodením mimo domova bula suprová...fotky, až mi synátor nahodí budú v albume.
A nepochválim sa :rolleyes: lebo po dnešnom vyšetrení sa musím bezpodmienečne nahlásiť na operáciu (chalani, ako Vám závidím:) )
Tweety
25.06.12,11:09
http://alusky.cz/1pratele/týdendnes.gif
A k želaniu na obrázku moje silné objatie Vám priateľky a priatelia letíííí:)
Pochválim sa;) moja oslava narodením mimo domova bula suprová...fotky, až mi synátor nahodí budú v albume.
A nepochválim sa :rolleyes: lebo po dnešnom vyšetrení sa musím bezpodmienečne nahlásiť na operáciu (chalani, ako Vám závidím:) )
Teším sa, že si si oslavu poriadne užila. Neboj, operácia dopadne dobre,(držím prsty) a budeš ako rybička.:)
pepsikova
25.06.12,11:10
A k želaniu na obrázku moje silné objatie Vám priateľky a priatelia letíííí:)
Pochválim sa;) moja oslava narodením mimo domova bula suprová...fotky, až mi synátor nahodí budú v albume.
A nepochválim sa :rolleyes: lebo po dnešnom vyšetrení sa musím bezpodmienečne nahlásiť na operáciu (chalani, ako Vám závidím:) )..

..furt je voľačo!..ale neboj, mojušík, budeme s tebou a budeme držať palčoky,hádam to neny nyč vážne!...
pepsikova
25.06.12,11:19
..nudím sa...a tak čítam staré témy..a veru, tí, čo sa semotamo pýtajú, kde je stará dobrá porada bez alkoholu, zmrzliny a výmeny názorov, neviem, čo hladajú...pivo tu bolo už v roku 2004...http://www.porada.sk/t54-p4-pivo-dnes.html
AlaNR
25.06.12,11:23
Tweety (http://www.porada.sk/member.php?u=5424)


10 Minutes Ago #14626 Nebodaj s neboštíkom?

10 min predtým teta vyhlasovala výhodnú akciu na vyhotovenie pomníka na cintoríne
a bola ponuka že nevládnych a ťažkochodiacich sú ochotní previezť na miestny cintorín bez poplatku (nevymýšľam si, citujem)

ani neviem aký smajlík sem mám pricapiť

Keď si predstavím cenu toho pomníka, tak kilometer horedole je pre nich nič...
trisestri
25.06.12,12:03
nad 40
Zitulda
25.06.12,12:49
Nebojím, iba teraz trochu malú dušičku mám...ale veď " Zlá zeliny nevyhynie!" - tak sa hovorí:)
Zitulda
25.06.12,12:51
a zabudla som na slušnosť... Ďakujem pekne:)
Zitulda
25.06.12,12:51
Ďakujem krásne Vám všetkým:)
Ivana Š
25.06.12,13:03
Škoda, že tu už nie sú smiešne bodíky. Tak táto teta, by si ich zaslúžila. Hoci myslela samozrejme, ako zákazníkov k prácam. Keby tak prevážali nebožtíkov, to by teda už bol len luxus.

aby takéto nabudúce nezahlásila :D


Na dědině hlásí místní rozhlas:
Haló, haló! Dnes budeme v kulturním středisku promítat švédský pornografický film Dala baba vojákovi...pardón, pardón...není to švédský ale sovětský, ne pornografický ale panoramatický a ne Dala baba vojakovi ale Balada o vojákovi! Děkuji!
pavol54
25.06.12,13:05
ti dám nad štyridsať, tak pre desaťročného
Zitulda
25.06.12,13:24
Fakt, sa deje niečo s poradou, aj v téme o multicitácii. Ale ahááá, čo sa stalo mne.:)
MarcelkaT
25.06.12,13:37
Zitka, neboj sa dopadne všetko dobre.Držím palce.
Tweety
25.06.12,13:38
Keď slušnosť, tak slušnosť, prosím pekne
hnedoočka
25.06.12,13:50
..nudím sa...a tak čítam staré témy..a veru, tí, čo sa semotamo pýtajú, kde je stará dobrá porada bez alkoholu, zmrzliny a výmeny názorov, neviem, čo hladajú...pivo tu bolo už v roku 2004...http://www.porada.sk/t54-p4-pivo-dnes.html

no vidíš, vtedy bolo pivo a dnes už len pivko:D

http://www.porada.sk/t171116-pivko-dnes-oslavuje-narodeniny.html

balíček úsporných opatrení...a že slovač nešetrí:rolleyes:
terezamaria
25.06.12,15:29
http://alusky.cz/1pratele/týdendnes.gif
A k želaniu na obrázku moje silné objatie Vám priateľky a priatelia letíííí:)
Pochválim sa;) moja oslava narodením mimo domova bula suprová...fotky, až mi synátor nahodí budú v albume.
A nepochválim sa :rolleyes: lebo po dnešnom vyšetrení sa musím bezpodmienečne nahlásiť na operáciu (chalani, ako Vám závidím:) )
Teším sa Zitulka, že Ti oslava dobre dopadla, naozaj som poobede myslela na Teba. Veď si si ju k okrúhlinám zaslúžila a vieš, že deti aj manžel Ti ju tiež radi dopriali. Z tej operácie mi je veru smutno, ale budeme Ti držať veľmi palce a myslieť na Teba. S nami to zvládneš lepšie, veď vieš keď na niekoho myslíme, vždy vyhrá.:):):)
Zitulda
25.06.12,16:29
:) ... veď ja som to cítila, ako keby si bola pri mne:) M8š pravdu
Zitulda
25.06.12,16:42
Ďakujem pekne:)
pepsikova
25.06.12,17:04
..posielam večernú kafu k sultánovi, aj dolče bez gusta a bez cukru,vodu z vodochodu a čajík šalviový..som zvedavá, čo zase dnes Hírem porieši a ako to dopadne..dobrý večerníček prajem...
misoft
25.06.12,17:09
Tak-tak, po dochtoroch od mala, aby si si na starobu zvykol, aké to bude :D
lujza.j
25.06.12,17:12
misoft
25.06.12,17:15
To nezbedné dievčisko si pokoja nedá - zase PROVOKUJE! :D:D:D
hnedoočka
25.06.12,17:22
potešilo ma, že konečne som prefarbila stojan na víno, polovička poskladala a už je v hale....no zistila som, že mám málo fliaš :D....ale kto príde ,ponúknem;)

117025
lujza.j
25.06.12,17:30
:-P....:-D
lujza.j
25.06.12,17:31
potešilo ma, že konečne som prefarbila stojan na víno, polovička poskladala a už je v hale....no zistila som, že mám málo fliaš :D....ale kto príde ,ponúknem;)

117025
no ved sme tu...tak....:rolleyes::D
buchač
25.06.12,17:33
potešilo ma, že konečne som prefarbila stojan na víno, polovička poskladala a už je v hale....no zistila som, že mám málo fliaš :D....ale kto príde ,ponúknem;)

117025

...len šmarím na seba niečo , lebo pred chvíľlou som bol ešte nahatý ......;)
...štartnem mašinu ...za hodinu som tam ....
...zatiaľ priprav niečo pod zub .....

...polovičke vypíš priepustku ...ja podpíšem , kľudne aj do rána ....:---
hnedoočka
25.06.12,17:35
no ved sme tu...tak....:rolleyes::D

ulejem? :confused: biele , červené, ružové....či šampus?:D
Ivana Š
25.06.12,17:36
lujza - teba fakt raz niekto za provokáciu zabije :)

ale ja to dnes nebudem :D

melón mám v chladničke idem si dať ;) chce ešte niekto?
hnedoočka
25.06.12,17:36
...len šmarím na seba niečo , lebo pred chvíľlou som bol ešte nahatý ......;)
...štartnem mašinu ...za hodinu som tam ....
...zatiaľ priprav niečo pod zub .....

...polovičke vypíš priepustku ...ja podpíšem , kľudne aj do rána ....:---

...len kto tebe podpíše priepustku....:D
hnedoočka
25.06.12,17:40
lujza - teba fakt raz niekto za provokáciu zabije :)

ale ja to dnes nebudem :D

melón mám v chladničke idem si dať ;) chce ešte niekto?

plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu :D
Stanislav 1975
25.06.12,17:40
Odchod na pohreb- a tak strašne nenávidím tento typ spoločenských akcií...

Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosť
hnedoočka
25.06.12,17:43
Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosť

fúúú, to máš limit na kvartál? či známi sa starajú, aby si nepribral do čierneho obleku?:confused:
lujza.j
25.06.12,17:50
lujza - teba fakt raz niekto za provokáciu zabije :)

ale ja to dnes nebudem :D

melón mám v chladničke idem si dať ;) chce ešte niekto?
ja viééém.....ja som odpora:D
lujza.j
25.06.12,17:52
Buchi nemachruj......:-P
Ivana Š
25.06.12,17:52
neé, len dávaj :) to ja v dobrom myslím :)))
lujza.j
25.06.12,17:52
De luxe? aj s jagodami?
Ivana Š
25.06.12,17:55
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu :D

štipľavé, klobáska a slanina - nemusím, to skôr ten kyslý čajík :) po mne hoďte

alebo zmrzku - tú Ivanka môže :)
lujza.j
25.06.12,18:08
ale ved v poho :-D
lujza.j
25.06.12,18:13
buchač
25.06.12,18:14
...len kto tebe podpíše priepustku....:D
...že Leuška ...

plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu :D
...vraždáááá
Ivana Š
25.06.12,18:19
lujza, ja ťa zašrktím kornútkom http://nd01.jxs.cz/043/691/f72dda6ffe_37018087_o2.gif
wagner
25.06.12,18:19
[QUOTE=pepsikova;2091673]..nudím sa...
Tak toto Ti závidím. Nepamätám sa, kedy som sa ja nudila.:confused:
lujza.j
25.06.12,18:20
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu :D
dám skôr, aby nebolo zle od žalúdka:D
http://www.masoparizek.sk/products/zarucene-trad-spec/619_oravska_slanina_BIG.jpghttp://www.shopcity.sk/preview-file/69d6fdaad39b6f0f83e0cdaa96887829
lujza.j
25.06.12,18:23
lujza, ja ťa zašrktím kornútkom
a čo sa staló...málo?:D:--- ježiši prepáčte zabudla som:D
http://www.diposbb.eu/suncone/misky.jpg
wagner
25.06.12,18:24
náš OÚ má riadne hlášky

od rána vyhlasuje teta (už ju musí huba bolieť ) všelijaké predajné akcie, súkromný podnikateľ ponúka ... od zeleniny cez topánky, monterky, trička atď

no a teraz vyhlásila
že v obci prebieha výkup zlomkového zlata, všetkého druhu
vykupujú aj zlaté zuby, a môžu byť aj neočistené :D

To vyziapujú aj u nás, ešte šťastie že keď zatvorím okná tak rozhlas nepočujem.:D A môžu si vyziapovať koľko chcú
pepsikova
25.06.12,18:25
...luíííí, beriem ten žltý melón a kopec zmrzky...si jednoducho kamoška na nezaplatenie...a pošlem aj decku do špitála a poviem, že to od teba..oplátku nemusím, zožeriem aj lyžicou..poliefkovou...stískanec ti letí..:D
pepsikova
25.06.12,18:26
[QUOTE=pepsikova;2091673]..nudím sa...
Tak toto Ti závidím. Nepamätám sa, kedy som sa ja nudila.:confused:..

..ja som na dôchodku..a ako taká mám právo na oddych a nudu..občas..a fčil je práve taký čas!..
wagner
25.06.12,18:27
môj mladší syn keď mal šesť tak mal plechovú hubu klbásu pálivú tak do seba ládoval a nič a ja som štikal jak..

No dobre, ale je rozdiel jesť štipľavú papriku a štipľavú klobásu, nie? Keby mu bola pribalila štipľavú klobásu, možno by mu to nebolo prekážalo:D
wagner
25.06.12,18:29
[QUOTE=wagner;2092022]..

..ja som na dôchodku..a ako taká mám právo na oddych a nudu..občas..a fčil je práve taký čas!..
Kde by si Ty zobrala roky na dôchodok, mláďa si oproti mne. A to ani ja ešte nemám nárok na dôchodok. Keby sa neboli pred rokmi vrátili k moci komunisti :confused:, už som mohla byť dááááááááááááááááááávno na dôchodku. Banda jedna, pridali mi 54 mesiacov.
srska
25.06.12,18:30
Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosťslenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly:)
Ivana Š
25.06.12,18:35
No dobre, ale je rozdiel jesť štipľavú papriku a štipľavú klobásu, nie? Keby mu bola pribalila štipľavú klobásu, možno by mu to nebolo prekážalo:D

klobásu by nezjedol tiež ;) také nemusí
wagner
25.06.12,18:35
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.

Mne mali chrupavku v kolene prečistiť ešte niekedy v roku 1999, ale stále ma tam nikto nedostal- raz som bola objednaná na operáciu, ale vzdala som to. Koleno si šetrím - pri chôdzi si dávam pozor, občas bandáž, podľa potreby gumový obväz. Ale operácia, nie.:eek:
hnedoočka
25.06.12,18:37
joj, rebierkááá...také mám v pláne robiť
wagner
25.06.12,18:37
slenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly:)

Škoda že zrušili to zábavné:D, lebo iné hodnotenie sa nehodí.
hnedoočka
25.06.12,18:38
že jak som sa zahľadela, ktorú si dám...ako pred obchodom :D
Dav
25.06.12,18:39
Nepodmienečne? :)))))
Ivana Š
25.06.12,18:40
mňam
wagner
25.06.12,18:42
..Jaru, to si dobrá...na mňa by musel hríb zapískať, aby som ho videla!...aj keby bol rovno pod nohami!..som rada, že som ti netrafila okno a tak ti posielam ešte na zobkanie...http://a248.e.akamai.net/f/764/16447/1h/www.cheryls.com/wcsstore/CherylAndCompany/images/SnackClub_Hero.jpg.
Si ma potešila, že nie som sama, čo nevie hľadať hríby. :D
wagner
25.06.12,18:45
klobásu by nezjedol tiež ;) také nemusí
Myslela som to viac ako prirovnanie- ani ja klobásu nemusím:eek:
wagner
25.06.12,18:46
Veru nepodmienečne, takže na dôchodok si musím ešte počkať
pepsikova
25.06.12,18:54
[QUOTE=pepsikova;2092033]
Kde by si Ty zobrala roky na dôchodok, mláďa si oproti mne. A to ani ja ešte nemám nárok na dôchodok. Keby sa neboli pred rokmi vrátili k moci komunisti :confused:, už som mohla byť dááááááááááááááááááávno na dôchodku. Banda jedna, pridali mi 54 mesiacov...

..no ja podľa pravdy som už mala byť na normálnom 2 roky..ale tiež si musím počkať, presne oddnes za tri roky fičím na starenku...ale fčul si užívam ten nadobudnutý..chapeš, nyje?..a nudím sa preto, že doma okrem šarkana neny nygdo,niet čo upratovať, šporák studený, varím len ráno vodu na kafu a čaj..a nemusím vymýšlať, čo navariť..takže nuda pre mňa...
..dnes som práve rozmýšlala, mám nové matrace,síce už majú 4 roky, ale vrak sa 10 rokov nemali vyležať,(iba ak by sme sa na ne pozerali a nie na nich s deckom spali), no a tak že ako by som ich vyspravila, aby boli zase rovné a nie kotlina..takže koniec nudy, zajtra riešim..kuknem im do čreva a niečím ich vyplním, hnusoby..to vieš, každá máme niečo iné, ty roľu a dvorné dámy, ja -jáááj..

..a klobásku móžem vždycky!..
wagner
25.06.12,19:07
[QUOTE=wagner;2092037]..

..no ja podľa pravdy som už mala byť na normálnom 2 roky..ale tiež si musím počkať, presne oddnes za tri roky fičím na starenku...ale fčul si užívam ten nadobudnutý..chapeš, nyje?..a nudím sa preto, že doma okrem šarkana neny nygdo,niet čo upratovať, šporák studený, varím len ráno vodu na kafu a čaj..a nemusím vymýšlať, čo navariť..takže nuda pre mňa...
..dnes som práve rozmýšlala, mám nové matrace,síce už majú 4 roky, ale vrak sa 10 rokov nemali vyležať,(iba ak by sme sa na ne pozerali a nie na nich s deckom spali), no a tak že ako by som ich vyspravila, aby boli zase rovné a nie kotlina..takže koniec nudy, zajtra riešim..kuknem im do čreva a niečím ich vyplním, hnusoby..to vieš, každá máme niečo iné, ty roľu a dvorné dámy, ja -jáááj..

..a klobásku móžem vždycky!..ň
Ja najviac času strávim u lekárov :confused: ( asi som už ozaj stará:eek:), preto nič nestíham. Minulý týždeň tri dni v PD na UNI klinike, aj dnes trebalo hneď z rána. Až dvoch som stihla, prišla som unavená a zaspala som po obede. Žiaľ unavená už neviem robiť. A môžem pokračovať aj ďalšie dni.
trisestri
25.06.12,19:11
dakujem za trochu optimizmu,aj nejake lieky ci iba bandaz?
Ivana Š
25.06.12,19:13
môj brat vždy vraví - najlepší zákusok je klobáska :D

toto my nezdieľame ;)
pepsikova
25.06.12,19:21
...ale, kto by robil, keď je ustatý?..aj tak ti dne polialo trochu a ostatné počká..
pepsikova
25.06.12,19:22
..joj, ja teda aj na fejsbuku!..:)
lujza.j
25.06.12,19:26
decku by som aj skutočnú......:-)
Stanislav 1975
25.06.12,19:30
slenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly:)
Vladino, ja nie som moc dobrý rečník- chvílku som vážny- chvílku som zasa rozprávkar Disney a to nieje moc dobré...
pepsikova
25.06.12,19:36
..tak to by mohla byť pekná sranda nad hrobom...
pepsikova
25.06.12,19:38
..idem het odtiaľto, zmrzku som zbaštila, zaliala klobáskou a žltým melonom, mám dosť na noc!..hádam sa mi nebude snívať o zbojníkoch od prejedžratia..no..dobrú noc vám a pekné sníčky a žiadne ťažké reči na noc...
Stanislav 1975
25.06.12,19:39
..idem het odtiaľto, zmrzku som zbaštila, zaliala klobáskou a žltým melonom, mám dosť na noc!..hádam sa mi nebude snívať o zbojníkoch od prejedžratia..no..dobrú noc vám a pekné sníčky a žiadne ťažké reči na noc...

ciao, dobrú noc, tetuška...
buchač
25.06.12,19:40
..tak to by mohla byť pekná sranda nad hrobom...

...sranda je vtedy , ak padne rakva do hrobu , nakoľko pohrební maníci nevedia poriadne chytiť tie laná , lebo sú takí ožratí ....

...a farár sa počas pohrebnej reči nevie zdržať rehotu .....

To nie je výmysel , to mi vravel maník - hrobár .......rehotal som sa tiež ...
Ivana Š
25.06.12,19:48
viete čo, tie hrobárske reči, vo mne vyvolali panický záchvat, a to nesrandujem, zasa budem celú noc hore, lebo sa budem báť zaspať a do smiechu mi nie je :mad:
wagner
25.06.12,19:52
Vladino, ja nie som moc dobrý rečník- chvílku som vážny- chvílku som zasa rozprávkar Disney a to nieje moc dobré...

Ja som si prešla aj tým rečnením na pohreboch. Nie je to žiadna radosť. Najhoršie sa mi rečnilo, keď zomrel mladý farár - na ceste z dovolenky v zahraničí v BA dostal infarkt a neprežil to. ( Bol to môj prvý prejav na pohrebe) Na pohrebe tisícka ľudí, farári, kopu plaču. Ešte šťastie, že som mala prejav napísaný, lebo rečniť z hlavy sa v takej atmosfére nedalo. Aj tak to bola reč cez slzy.Musela som sa poriadne ovládať, aby som to v tej citovej atmosfére zvládla. Ostatné prejavy som na pohreboch zvládla v pohode. Ale ten prvý, mi dal psychycky poriadne zabrať.:confused:
wagner
25.06.12,19:53
viete čo, tie hrobárske reči, vo mne vyvolali panický záchvat, a to nesrandujem, zasa budem celú noc hore, lebo sa budem báť zaspať a do smiechu mi nie je
Nemysli na to, aj to patrí k životu.
pepsikova
25.06.12,19:53
...Iví, tak aby si sa nebála, dám jeden na úsmev...len bacha na štikafku:
Ivana Š
25.06.12,19:55
pepsi ďakujem
lujza.j
25.06.12,19:56
pepsikova
25.06.12,19:58