pepsikova
25.06.12,22:00
keby niekto....že by si dal klobásku....



...heeej?..no ja by som musela vstať, ísť do chladnice, vybrať z mrazáka, dať uvariť,umyť riad a predtým zjesť--kurňa, kopec roboty okolo toho!..oki, dám hotovú od teba..kamoooškaaa...
wagner
25.06.12,20:04
Mňa na klobásu nenachytáš, mne to nič nehovorí. A cuketu na grilovanie mám v chladničke, zajtra Ti môžem ponúknuť
wagner
25.06.12,20:06
Len veľa nezjedz, lebo sa Ti bude snívať o klobáse celú noc
pepsikova
25.06.12,20:07
..no a tento som dostala takto na noc od mojej milej kamky..


Zastaví Audi s exprezidentem Havlem na kraji vesnice před starším domkem. Z
auta vystoupí řidič a babce, která sedí na zápraží, říká:
Babičko, tam v autě sedí bývalý prezident Havel a má zažívací problémy,
pusťte ho k Vám na záchod.
Tak to opravdu nepustím, ať si jde srát do kopřiv, odpoví nahněvaně babka.
Ale babi, zkouší znovu řidič, vždyť je to sám Havel, proč byste ho
nepustila?
Proto, já ho pustím, dozví se to starosta, ten mi ze záchodu udělá pamětní
síň tradic a do těch kopřiv budu chodit srát já ...
Ivana Š
25.06.12,20:11
aj ja radšej tú cuketu a aj baklažán je dobrý :)
pepsikova
25.06.12,20:33
...dobrej klobáske sa nič nevyrovná..len dobrá domáca slivka...aj bez chleba..
hnedoočka
26.06.12,03:44
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to neuškodí...

posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...

http://nd05.jxs.cz/257/946/ff18a6210e_85820767_o2.jpg

tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....:D

Vierka, pre teba?
http://wl.static.fotolia.com/jpg/00/08/71/35/400_F_8713598_CISqdwd7j3i5NtQRvDtHIurJT9MOBcHE.jpg

a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osviezujuce-acidko-rezy/25830-recept.html
Ivana Š
26.06.12,03:52
aj pre mňa prosím čajík :)

tak som tu strašila ešte v noci, okolo druhej potom som stlmila svetlo, išla som si knižku čítať, lebo som nemohla spať

knižka taká - maková - ma okolo pol štvrtej uspala, a kvalitne, aj dnes večer ju budem čítať :D

zasa sme zaspali! nepočula som budík! až SB ma zobudil - že vy už máte prázdniny, že nevstávate?
idem robiť taxislužbu, bo autobus je už dávno v .... tam kde má byť
Zita5
26.06.12,03:59
Ivka ahoj, však ja vidím na FC , že si strašila dlho :):))) Ani som netušila aká diskusia sa strhne :)
Ivana Š
26.06.12,04:07
ale pekná, nie? potešila ma. Dobre došli?

šestnástka sa ešte maľuje, tak mám ešte čas chvíľu :D
Zita5
26.06.12,04:12
Dofrčali ako som tam písala, zhasla zelená a o chvíľku boli doma. Potom sa najedli a išli svojou cestou :))))Aj tak som sa vrtela v kuchyni :D
Ivana Š
26.06.12,04:16
kuchyňa - toto bude od soboty moje prekliatie, idú prázdniny!

a synáčik a šestnástka sú teraz nejakí rozjedení, však rastú - to bude zas len mamííí čo máme jesť

už teraz som z toho smutná ;)
Zita5
26.06.12,04:19
kuchyňa - toto bude od soboty moje prekliatie, idú prázdniny!

a synáčik a šestnástka sú teraz nejakí rozjedení, však rastú - to bude zas len mamííí čo máme jesť

už teraz som z toho smutná ;)

No čo už narobíš(me), to je údel mamky :)
luja5
26.06.12,04:46
aj pre mňa prosím čajík :)
...
zasa sme zaspali! ...
Mňa skoro ráno (teda pre mňa skoro ráno:rolleyes:) zobudilo buchotanie opätkov po schodoch, keď dcéra odchádzala do práce. Vedľa spálne máme schodisko a potom výťah, výťah ma už nebudí, lebo máme nový s automatickými dverami, tak budem musieť dcére povedať, aby sa ráno cestou po schodoch vyzúvala a nebudila ma ... :D:D:D
AlaNR
26.06.12,05:10
Mňa skoro ráno (teda pre mňa skoro ráno:rolleyes:) zobudilo buchotanie opätkov po schodoch, keď dcéra odchádzala do práce. Vedľa spálne máme schodisko a potom výťah, výťah ma už nebudí, lebo máme nový s automatickými dverami, tak budem musieť dcére povedať, aby sa ráno cestou po schodoch vyzúvala a nebudila ma ... :D:D:D

Bré ránko (niektorým deň) ;)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...
srska
26.06.12,05:14
Bré ránko (niektorým deň) ;)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...mali ste jej vysvetliť, že pošta nie je otvorená len do 07:30
AlaNR
26.06.12,05:22
mali ste jej vysvetliť, že pošta nie je otvorená len do 07:30

mohla drichmať, je otvorené do druhej, ale asi chcela nadviazať konverzáciu, len blbo začala :D
pepsikova
26.06.12,05:37
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to neuškodí...

posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...


tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....:D

Vierka, pre teba?


a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osviezujuce-acidko-rezy/25830-recept.html..

..dobré ráno mojuško, trafila si presne,my sme prispali dnes a tak je dobre, ak nás má kto zastúpiť...v skúšobnej dobe si obstála a tak máš PP na dobu neurčitú,súradnice sú naučené sami, takže nič sa nemení....
..ja ešte zachvíľočku pridám zákušťok, pečiem synkovi do špitáľa, ale bude dosť, tak sa podelíme..
..a inak len pohodu vám na dnešný deň prajem...
srska
26.06.12,05:39
ten oblúk na obrázku je dúha alebo tunel? (http://i.sme.sk/vydania/20120626/photo2/sm-0626-005f-nadej.rw_s300.jpg)

http://www.sme.sk/c/6433488/konto-nadeje-konci-osud-penazi-je-neisty.html (http://www.sme.sk/c/6433488/konto-nadeje-konci-osud-penazi-je-neisty.html)
pepsikova
26.06.12,05:39
..nepotrebuješ kuchárku?..ponúkam moje služby..nudím sa trichu..neny pre koho variť a piecť..
Oliwa
26.06.12,06:21
Bré ránko (niektorým deň) ;)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...
To ja mám z nedávnej návštevy pošty iný zážitok... Od okienka k okienku pobehovala cigánka - patrí ku koloritu nášho mesta, pamätám si ju z detstva, teda tie jej chrontavé nohy v šľapkách, asi si ich neumývala celé roky, furt ich má rovnaké, to už nie je špina, to je už fasáda... Keď poštárka konečne našla jej zásielku, začal dialóg:
- Odkál mi to prišlo?
- Z polície.
- A né z Tesca? /čakala body club card :)/. A čo mi píšu?
- To ja neviem, ja nemôžem otvárať cudzie doporučené zásielky.
- Víte pani, já nevím čítať.
- Tak mi to tu podpíšte... :D:D:D
Keď som vychádzala z pošty, dotyčná už vonku vypalovala zobák a počúvala, ako jej mladšia a evidentne gramotnejšia kamarátka, ktorá jej tam strážila káričku s drevom, predčítala z listu: okrasný súd v .... :---
srska
26.06.12,06:26
zákon platiaci pre sk poštu: do hociktorého radu sa na sk pošte postavíte, tak čakáte najdlhšie:)
Oliwa
26.06.12,06:37
zákon platiaci pre sk poštu: do hociktorého radu sa na sk pošte postavíte, tak čakáte najdlhšie:)
detto pokladne v hypermarketoch /bez ohľadu na reťazec :D/, lebo ak si aj naskenujem obsah košíkov či vozíkov predomnou, určite sa vyskytne iný dôvod zdržania... :--- - raz tovar nemá kód, raz je tam šuchtavý brigádnik, raz niekto platí gastráčmi, raz sa práve minie páska... :rolleyes:
hnedoočka
26.06.12,06:40
ten oblúk na obrázku je dúha alebo tunel? (http://i.sme.sk/vydania/20120626/photo2/sm-0626-005f-nadej.rw_s300.jpg)

http://www.sme.sk/c/6433488/konto-nadeje-konci-osud-penazi-je-neisty.html (http://www.sme.sk/c/6433488/konto-nadeje-konci-osud-penazi-je-neisty.html)

obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjel
srska
26.06.12,06:45
obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjelmňa to odrádza od začiatku
trisestri
26.06.12,06:49
obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjel

obcas Dobry anjel a Liga proti rakovine-inak nemozem verit poulicnym zbierkam okrem dna narcisov-ako verit niekomu kto je dotieravy a agresivny ako podaktori poulicny zberatelia.
Zita5
26.06.12,06:49
rozčúlilo ma , že dcéra mala dnes nastúpiť s 20 mesačným synom na urologický príjem na operačný zákrok . Všetky na papiere jej urologička napísala, že ju objednali na 26.júna 2012 o 9,00 hod. a teraz mi volá , že je na ceste domov, lebo v nemocnici ich nemajú objednaných na jún, ale na júl .....no a kto teraz pochybil , ťažko dokázať .Ambulancia urológie, alebo nemocnica ...
veronikasad
26.06.12,06:57
MarcelkaT
26.06.12,07:00
Sú nejaké nové úpravy na PORADE? Ak vojdem Môj profil alebo Moje notifikácie tak sa mi objavia zelené obdlžničky, a .......neviem čo s tým.
veronikasad
26.06.12,07:02
Sú nejaké nové úpravy na PORADE? Ak vojdem Môj profil alebo Moje notifikácie tak sa mi objavia zelené obdlžničky, a .......neviem čo s tým.
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.
srska
26.06.12,07:03
mňa sa to síce netýka ...

http://www.topky.sk/cl/13/1315075/Facebook-bez-povolenia-zmenil-e-maily-celemu-svetu-ani mňa - dosť ľudí sa ma pýtalo prečo som tam nie - lebo
Ivana Š
26.06.12,07:06
jak by pomohlo - dojdi pozývam ťa k sporáku, už mám pocit že zjedia aj mňa :D
trisestri
26.06.12,07:07
dnes mam okno :D
MarcelkaT
26.06.12,07:08
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.

Veronika, ďakujem a skúsim.
AlaNR
26.06.12,07:09
detto pokladne v hypermarketoch /bez ohľadu na reťazec :D/, lebo ak si aj naskenujem obsah košíkov či vozíkov predomnou, určite sa vyskytne iný dôvod zdržania... :--- - raz tovar nemá kód, raz je tam šuchtavý brigádnik, raz niekto platí gastráčmi, raz sa práve minie páska... :rolleyes:

minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...
srska
26.06.12,07:17
minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...ja rád chodím do našej billy k pokladni, za ktorou sedí pokladník alebo pokladníčka (netuším ktorého rodu je), učinkujúci(a) tušim v programe "bez servítky". fakt šikovný(á) a slušný(á)
hnedoočka
26.06.12,07:38
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to
posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...

http://nd05.jxs.cz/257/946/ff18a6210e_85820767_o2.jpg

tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....:D

Vierka, pre teba?
http://wl.static.fotolia.com/jpg/00/08/71/35/400_F_8713598_CISqdwd7j3i5NtQRvDtHIurJT9MOBcHE.jpg

a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osviezujuce-acidko-rezy/25830-recept.html


konečne dobojované...uf, alebo som vyšla z cviku,alebo to bolo fakt dosť....čistá váha 3,5 kg...ale už sa teším na zajtrajšiu polievočku.Uvidím, či bude chutiť ako za starých čias:)

ale už aj psy a mačky prejedené :D
trisestri
26.06.12,07:43
willma
26.06.12,07:45
mňa sa to síce netýka ...

http://www.topky.sk/cl/13/1315075/Facebook-bez-povolenia-zmenil-e-maily-celemu-svetu- Dala som to ako samostatnú tému do sekcie PC. Na českom serveri je aj návod ako vykonať zmenu.
trisestri
26.06.12,07:51
minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...

ono tie kody niekedy fakt problem nahodit,to ze sa najde nejaky nesikovny brigadnik ina vec,ale je dost zakaznikov co vymyslaju aspon u nas,nevedia si prepocitat ci maju dost penazi a potom treba stornovat cely nakup,ono zamestnanci a brigadnici aspon v kauflande su hodnoteny cez rozne kriteria ako k nim patri aj rchlost a pocet storien,ak ich ma vela uz ma kritiku-takze malokedy je problem v pokladnikoch,su tam ine subjektivne priciny,aj ked aj ten ludsky faktor nie je vyluceny,ale viac zlyhavaju tie kody,aj ked skuseny ppokladnik to potom moze natukat cislice kodu ak su tam,skor problem je v tom ze hypermarkety tocia kopec brigadnikov a tak setria na ovdodoch,namiesto toho aby si viac snazili udrzat schopnych zamestnancov.
AlaNR
26.06.12,08:07
ono tie kody niekedy fakt problem nahodit,to ze sa najde nejaky nesikovny brigadnik ina vec,ale je dost zakaznikov co vymyslaju aspon u nas,nevedia si prepocitat ci maju dost penazi a potom treba stornovat cely nakup,ono zamestnanci a brigadnici aspon v kauflande su hodnoteny cez rozne kriteria ako k nim patri aj rchlost a pocet storien,ak ich ma vela uz ma kritiku-takze malokedy je problem v pokladnikoch,su tam ine subjektivne priciny,aj ked aj ten ludsky faktor nie je vyluceny,ale viac zlyhavaju tie kody,aj ked skuseny ppokladnik to potom moze natukat cislice kodu ak su tam,skor problem je v tom ze hypermarkety tocia kopec brigadnikov a tak setria na ovdodoch,namiesto toho aby si viac snazili udrzat schopnych zamestnancov.

tak potom sa jej veľmi dobre prejavilo na odmenách, že mala 10 minút rozpracovaný jeden doklad... nuž... ;)
my sme nechceli aby to stornovala, ale aby to normálne ukončila, ujo by bol zaplatil a čerešne by doplatil potom. Nič nepocopiteľné podľa mňa..
Oliwa
26.06.12,08:10
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
trisestri
26.06.12,08:19
tak potom sa jej veľmi dobre prejavilo na odmenách, že mala 10 minút rozpracovaný jeden doklad... nuž... ;)
my sme nechceli aby to stornovala, ale aby to normálne ukončila, ujo by bol zaplatil a čerešne by doplatil potom. Nič nepocopiteľné podľa mňa..
vsak ako pisem ze menia casto brigadnikov,potom nie kazdy vie najst rychlo spravny kod-ale osobne som sa nestretol s takym pomalym brigadnikom,ale do tesca chodim malo-v kauflande jeden cas davali aj tusim euro ak zakaznik cakal dlhsie ak 15 minut-ale aj v tescu sa da stazovat,tam maju take odd info ci ako sa to vola
pepsikova
26.06.12,09:05
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka.....

..nooo, len neviem, čo s tolkým množstvom úspechov, čo ti prajú, budeš robiť!..či to vôbec zvládneš...(a asi aj ja s tebou, tiež mám úver, lenže mne nič neoznamujú /zatiaľ/, mne to povedia, keď donesiem penážky na splátku..lebo nemám účet,čo ich teda dosť jeduje pri každom vklade mi musia tlačiť papier a referovať, aká je výhoda mať v SLSP účet, však som dôchodca, tak aj bez poplatkov..máme smajlíka, čo zalamuje ruky nad slovenskom?..

..tuším o chvíľu ide repríza sultána, pozriem rozprávku a fičím za deckom..aspoň sa poteším...
Stanislav 1975
26.06.12,09:40
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
Akože Oliwa, nič v zlom- len mi nieje jasné čo má Fico s tým,že si si vzala úver???:eek:
- ked nemáš na splátku, tak netreba bedákať ale nájsť si k práci nejakú brigádu, alebo tak...
srska
26.06.12,09:44
korunka, ku korunke
pepsikova
26.06.12,11:07
..možno, preškoliť sa na poisťováka..tam to sype..
pavol54
26.06.12,11:14
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...načo toľko opaterní až 22 keby bol pri moci mikloš tak by ná drbol len jedno opatrenie dph aspoň na 27% a to by som ani účet už nemusel mať zdaňovaný. aká by to bola veľmi veľká spokojnosť a nikto by ani nepípol tak ako nikto nepípol keď drbol najvyššiu spotrebnú daň
trisestri
26.06.12,11:26
jedny drbu dph,iny 22 opatreni-len nikomu sa nechce bojovat proti danovym podvodom a znizovat statnu byrokraciu a radikalne redukovat pocet statnych uradov a obmedzovat verejne vydavky na vykon statnej a verejnej spravy.
pavol54
26.06.12,11:34
jedny drbu dph,iny 22 opatreni-len nikomu sa nechce bojovat proti danovym podvodom a znizovat statnu byrokraciu a radikalne redukovat pocet statnych uradov a obmedzovat verejne vydavky na vykon statnej a verejnej spravy.
toľko podvodov a nikto odsúdený že by bol tam koreň problémov?
pavol54
26.06.12,11:44
úver dostáva len taký čo ho vôbec nepotrebuje lebo je dobre založený
terezamaria
26.06.12,12:50
No teda to je výber....díky moc vyzerajú báječne...
terezamaria
26.06.12,12:52
Lui, nechám si na ráno, nejako sme sa s pepsi prejedli uhorkami so smotanou, cesnakom a kôprom.....
misoft
26.06.12,12:56
....raz vypadne terminál (u mňa normál - bo lóve nenosím :D)
misoft
26.06.12,13:12
22 opatrení = Hlava 22
Stanislav 1975
26.06.12,14:35
toľko podvodov a nikto odsúdený že by bol tam koreň problémov?

Mýliš sa Pali- ja mám kamoša v base :-(((, tá nešťastná DPH- čka...-tá človeka dobehne rýchlo...
jb0863
26.06.12,14:52
Minule mi došiel doporučený list z obv.úradu , o rozhodnutí vo veci uloženia pokuty za nesplnenie povinnosti uzavrieť poistnú zmluvu na dané vozidlo , pričom už v liste bolo rozhodnutie o pokute až do výšky 3319,39 € a to bez toho , aby si dotyčný úrad najprv overil skutočnosť u majiteľa vozidla.
Dokonca v liste je uvedené , že už je začaté správne konanie....

Po mojom telefonáte na obv.úrad , ako si to mohli takto rozhodnúť bez overenia u majiteľa, mi pán oznámil , že došlo k preklepu zo strany poisťovne , ktorý nastal pri VIN čísle.
Pýtam sa , ako teda vedeli komu majú zaslať zloženky na úhradu , vtedy už neriešili daný preklep??? a keď im došla úhrada o zaplatení tak to ju už vedeli k akému vozidlu a majiteľovi ju majú zaradiť???

Po troch dňoch nám zase zaslali rozhodnutie z obv.úradu , že rozhodnutie zastavujú , pretože lustráciou v evidencii motorových vozidiel ORPZ zistili , že zmluva je platná.

To v akom štáte žijeme?

Mám pocit , že poisťovne skúšajú či by od nás nevytĺkli nejaké €.
Čo poisťovňa to samí zdierači.
Toť môj názor!!!
pavol54
26.06.12,15:36
Mýliš sa Pali- ja mám kamoša v base :-(((, tá nešťastná DPH- čka...-tá človeka dobehne rýchlo...
dobre si ho poistil? To bol asi jediný kto nezrušil firmu potom ako spravil tunel
buchač
26.06.12,15:46
...niekto sa asi realizuje ...hm .........


Nové odkazy v profile (27)
10.06.12 13:04
-
Poradautomat
09.06.12 10:08
-
Poradautomat
27.05.12 19:54
-
Poradautomat
25.05.12 09:44
-
Poradautomat
23.05.12 19:24
-
Poradautomat
VieraPopluharova
26.06.12,16:21
To si mal v profile?......
veronikasad
26.06.12,16:32
...niekto sa asi realizuje ...hm .........
27 raz bol na Porade tvoj príspevok vyhodnotený ako najlepšia odpoveď. Ak chceš aby ti to z notifikácii zmizlo, realizuj sa ty - hľadaj medzi odkazmi v profile, na každý musíš kliknúť. Žiadala som Richarda, aby spätne pridané oznámenia zrušil - nestalo sa.
kukučka
26.06.12,16:40
stačí kliknúť na ten nadpis Nové odkazy v profile a je po probléme :---
pepsikova
26.06.12,16:45
..keby si poslúchal, ako ja, mal by si všetko v poriadku..ako ja..:)
buchač
26.06.12,16:49
27 raz bol na Porade tvoj príspevok vyhodnotený ako najlepšia odpoveď.
...váááážne ????.......že neverím , kua ....;):---
...ma neštvi , to viem aj ja ....:rolleyes::D:)
Ak chceš aby ti to z notifikácii zmizlo,realizuj sa ty - hľadaj medzi odkazmi v profile, na každý musíš kliknúť.
....kua , keď mne sa nechce ....:cool: Žiadala som Richarda, aby spätne pridané oznámenia zrušil - nestalo sa.

stačí kliknúť na ten nadpis Nové odkazy v profile a je po probléme :---
...trt veľký........tri krát som klikol .....Porada to má v trubke ...:eek:


...a takéto obálky sú...

http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/pm_new.png

...kliknem na ňu , ako vždy a žiadna reakcia .....ništ ...
...ani po jednom kuse odkazu sa nedá odstrániť ....
veronikasad
26.06.12,17:03
Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z notifikácii. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.
pepsikova
26.06.12,17:04
...som sa vrátila od môjho decka z nemocnice..nevďačník ofrflal koláčik, vraj či si myslím, že on bude v nemocnici pol roka, že mu donesiem ako pre armádu, však on plánuje zajtra-pozajtra už domenko ležkať!..tak som sa zvrtla a poďho za lekárom..nebolo, len tri sestričky veselo diskutovali vo svojej nore..tak som zaklopala, slušne sa ospravedlnila, že ich vyrušujem v ich plodnom rozhovore a prosím informácie..dve z nich boli aj ochotné, povedali, čo som chcela a tá jedna, vraj, čo chcete, všetko sa dozviete!..jemne som sa jej opýtala, či si myslí, že info o mojom decku mi podá hornovestenický pán farár, alebo piešťanské mlyny a pekárne-no a ak ju vyrušujem pri pití kávy, keď má byť pri pacientoch, tak že si zájdem za pánom doktorom o patro níž...a šla som!...nebolo ho!..nevadí...dietko domov dovezie sanitka, lebo sedieť, ani chodiť nemôže,možno zajtra, alebo pozajtra,dokonca aj na kontroly bude chodiť sanitkou..dobre, no..asi hojenie je na dobrej ceste, keď nemusí ležať v špitáli, doma je predsa len veselšie...
..a vám prajem pohodu tu, synko mi doniesol žltý melón, tak ho idem spracovať a počkám, čo zas porieši moja milá Hírem...fajn vám...
buchač
26.06.12,17:08
Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z profilu. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.

...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
Tweety
26.06.12,17:09
...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
Netráp sa, určite to vyrieši soft. Tiež ma to štve, že to tam vybliakuje, ale čo už? Sú aj dôležitejšie veci, či?
veronikasad
26.06.12,17:10
...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
Richardovi som písala, odozva žiadna. Vraj to bolo vymazané, no mne o chvíľu naskočili znovu. A mám ich 4-krát viac ako ty. Nevidím nové odkazy v profile.
hnedoočka
26.06.12,17:11
veronika, ty si kedy poslúchala? :D
hnedoočka
26.06.12,17:12
...som sa vrátila od môjho decka z nemocnice..nevďačník ofrflal koláčik, vraj či si myslím, že on bude v nemocnici pol roka, že mu donesiem ako pre armádu, však on plánuje zajtra-pozajtra už domenko ležkať!..tak som sa zvrtla a poďho za lekárom..nebolo, len tri sestričky veselo diskutovali vo svojej nore..tak som zaklopala, slušne sa ospravedlnila, že ich vyrušujem v ich plodnom rozhovore a prosím informácie..dve z nich boli aj ochotné, povedali, čo som chcela a tá jedna, vraj, čo chcete, všetko sa dozviete!..jemne som sa jej opýtala, či si myslí, že info o mojom decku mi podá hornovestenický pán farár, alebo piešťanské mlyny a pekárne-no a ak ju vyrušujem pri pití kávy, keď má byť pri pacientoch, tak že si zájdem za pánom doktorom o patro níž...a šla som!...nebolo ho!..nevadí...dietko domov dovezie sanitka, lebo sedieť, ani chodiť nemôže,možno zajtra, alebo pozajtra,dokonca aj na kontroly bude chodiť sanitkou..dobre, no..asi hojenie je na dobrej ceste, keď nemusí ležať v špitáli, doma je predsa len veselšie...
..a vám prajem pohodu tu, synko mi doniesol žltý melón, tak ho idem spracovať a počkám, čo zas porieši moja milá Hírem...fajn vám...

jooj, viem si ťa predstaviť, až mi je smiešno z toho...ale ak si pýtala, tak čo už?:D
Tweety
26.06.12,17:14
jooj, viem si ťa predstaviť, až mi je smiešno z toho...ale ak si pýtala, tak čo už?:D
Ale to sa patrí, vyrušovať niekoho v sieste? Ja by som sa tiež naštvala, keby ma niekto vyrušil pri pití kávy a ešte k tomu v pracovnej dobe.:rolleyes: Takže Pepsi by sa mala polepšiť. :)
avalik
26.06.12,17:19
Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z notifikácii. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.

netreba otvarat prispevky ... staci "len" preklikat stranky odkazov a pochval - aspon u mna to tak funguje
buchač
26.06.12,17:24
....slušne , po slovensky povedané ....že dlabem na to ...
srska
26.06.12,17:45
potešilo: hrvatska jana 5 litrové čapovacie balenie za 1,79 evri
pepsikova
26.06.12,17:58
...dnes celkom vydarený deň, na tú hrúzu:)...aj hadovi je v Laponsku celkom pohoda,akurát časové pásmo sa mu nevie prispôsobiť,ale vraj časom sa dohodnú...ešteže máme skype,to je hneď veselšie..
wagner
26.06.12,18:11
..

..nooo, len neviem, čo s tolkým množstvom úspechov, čo ti prajú, budeš robiť!..či to vôbec zvládneš...(a asi aj ja s tebou, tiež mám úver, lenže mne nič neoznamujú /zatiaľ/, mne to povedia, keď donesiem penážky na splátku..lebo nemám účet,čo ich teda dosť jeduje pri každom vklade mi musia tlačiť papier a referovať, aká je výhoda mať v SLSP účet, však som dôchodca, tak aj bez poplatkov..máme smajlíka, čo zalamuje ruky nad slovenskom?..

..tuším o chvíľu ide repríza sultána, pozriem rozprávku a fičím za deckom..aspoň sa poteším...

To Ti ktorý debil v SLSP povedal že ako dôchodca by si mala účet bez poplatkov? Never im, tie k*r*y mi každý mesiac strhnú 1 € za vedenie účtu a 1 € za internet banking. Tak keď Ťa budú lanáriť, tak im to oplieskaj o hlavu. Okrem toho za každý pohyb na účte 0,15 €. Nezabila by si ich? Mám smolu, že všetky platby mám cez účet, takže na tých poplatkoch na mne poriadne zarobia.:confused:
AlaNR
26.06.12,18:17
potešilo: hrvatska jana 5 litrové čapovacie balenie za 1,79 evri

Odkiaľ? Ochutená? Či čistá?
misoft
26.06.12,18:22
Spod zeme - nekukáš na reklamu?


http://www.youtube.com/watch?v=18npxNV4x4E
wagner
26.06.12,18:24
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.

Veronika, ale nie každý má nainštalovaný aj iný prehliadač. Takže môj profil mi môže byť ukradnutý, keď na to kašle ten, komu by malo záležať na tom, aby všetko fungovalo v každom prehliadači. Ja sa rozhodujem aký prehliadač budem používať.
lujza.j
26.06.12,18:27
To Ti ktorý debil v SLSP povedal že ako dôchodca by si mala účet bez poplatkov? Never im, tie k*r*y mi každý mesiac strhnú 1 € za vedenie účtu a 1 € za internet banking. Tak keď Ťa budú lanáriť, tak im to oplieskaj o hlavu. Okrem toho za každý pohyb na účte 0,15 €. Nezabila by si ich? Mám smolu, že všetky platby mám cez účet, takže na tých poplatkoch na mne poriadne zarobia.:confused:
ja mám všetky pohyby na účte zadara aj sms kuriera.....za účet platím 4,90e......ale toľko neplatím...lebo za platbu kartou mi vždy vrátia späť nejaké e.
lujza.j
26.06.12,18:28
wagner
26.06.12,18:29
Pepsi prídi ku mne, tu sa nudiť nebudeš. Pôjdeš na rebrík strihať živý plot
pepsikova
26.06.12,18:35
....luííí, neny v tvojej špajzi dáka slivka, alebo gintonic?..neviem, či by nepasovalo po jednom naliať...dnes tu každý niečo rieši, niečo chce, niečo sa poondialo a nič neny jaksatreba...a furt čosik!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling029_2.gif...daj za jeden!..
wagner
26.06.12,18:35
ja mám všetky pohyby na účte zadara aj sms kuriera.....za účet platím 4,90e......ale toľko neplatím...lebo za platbu kartou mi vždy vrátia späť nejaké e.

Keď to zrátam, tak tie pohyby na účte ma vyjdú viac ako Tvoj poplatok za účet. To máš v ktorej banke? Teda s kým bankuješ?:D
buchač
26.06.12,18:36
ja mám všetky pohyby na účte zadara aj sms kuriera.....za účet platím 4,90e......ale toľko neplatím...lebo za platbu kartou mi vždy vrátia späť nejaké e.

......detto ..................
wagner
26.06.12,18:36
....luííí, neny v tvojej špajzi dáka slivka, alebo gintonic?..neviem, či by nepasovalo po jednom naliať...dnes tu každý niečo rieši, niečo chce, niečo sa poondialo a nič neny jaksatreba...a furt čosik!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling029_2.gif...daj za jeden!..
Môžeš prísť, mám takú preležanú hrušku, tá bude mať možno aj zo desať rokov:)
lujza.j
26.06.12,18:36
Keď to zrátam, tak tie pohyby na účte ma vyjdú viac ako Tvoj poplatok za účet. To máš v ktorej banke? Teda s kým bankuješ?:D
v slovenskej sporiteľni....
wagner
26.06.12,18:38
v slovenskej sporiteľni....

Musím tam nabehnúť, lebo ja mám vraj dôchodcovský účet:confused:
pepsikova
26.06.12,18:40
lujza.j
26.06.12,18:42
....luííí, neny v tvojej špajzi dáka slivka, alebo gintonic?..neviem, či by nepasovalo po jednom naliať...dnes tu každý niečo rieši, niečo chce, niečo sa poondialo a nič neny jaksatreba...a furt čosik!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/smiling/smiling029_2.gif...daj za jeden!..
http://www.extraconfidencial.com/archivos2/gintonic_max_resized.jpghttp://www.profimedia.sk/fotografie/pohara-bieleho-vina/profimedia-0006826914.jpghttp://www.darcek.net/fotky12939/fotos/_vyrn_73554_image1_ICESHOT_001_500.jpg
trisestri
26.06.12,18:42
a to s kym bankujete?:D
trisestri
26.06.12,18:44
na zaciatku bol ciastocne zadara a teraz ako pises
pepsikova
26.06.12,18:46
..ešte jednu na fajn večer...http://www.youtube.com/watch?v=vcWTTs8QVRc
pepsikova
26.06.12,18:47
a to s kym bankujete?:D..

...so slovenskou sporiteľnou, predsa!...http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-b/relax022.gif
trisestri
26.06.12,18:52
Stanislav 1975
26.06.12,18:54
ja neviem bratia, sestry v kristu- prečo si zakrývate profily, odkazy??? nemusíte sa hanbiť- chcem napísať kvake a nemožem lebo ma zakrytý odkazovač :-)- však sa tolko nezatajujte :-)))
trisestri
26.06.12,18:59
ja neviem bratia, sestry v kristu- prečo si zakrývate profily, odkazy??? nemusíte sa hanbiť- chcem napísať kvake a nemožem lebo ma zakrytý odkazovač :-)- však sa tolko nezatajujte :-)))

sak to ne oni to web:)technika
Anik
26.06.12,19:00
Stanko myslím, že je nejaký problém so stránkou, keď sa pozrieš na ostatné témy ozývajú sa viacerí
Stanislav 1975
26.06.12,19:01
viete čo, tie hrobárske reči, vo mne vyvolali panický záchvat, a to nesrandujem, zasa budem celú noc hore, lebo sa budem báť zaspať a do smiechu mi nie je :mad:

Mrtvých sa nemusíš báť- živých sa musíš báť- mrtvi ti už neublížia...
wagner
26.06.12,19:04
ja neviem bratia, sestry v kristu- prečo si zakrývate profily, odkazy??? nemusíte sa hanbiť- chcem napísať kvake a nemožem lebo ma zakrytý odkazovač :-)- však sa tolko nezatajujte :-)))

Už od včerajška sa na to sťažujem. Aj včul som písala Richardovi do témy, kde kázal, aby sme mu napísali. Tak neviem či s tým niečo spraví. Niečo opravil, niečo nové spustil a po**bal nám profily. Aj ja mám zelený profil :confused: - aspoň z môjho pohľadu.
sito
26.06.12,19:05
ja neviem bratia, sestry v kristu- prečo si zakrývate profily, odkazy??? nemusíte sa hanbiť- chcem napísať kvake a nemožem lebo ma zakrytý odkazovač :-)- však sa tolko nezatajujte :-)))

Je to nejakééé, onééé. Dodrbanééé ...
Stanislav 1975
26.06.12,19:06
Už od včerajška sa na to sťažujem. Aj včul som písala Richardovi do témy, kde kázal, aby sme mu napísali. Tak neviem či s tým niečo spraví. Niečo opravil, niečo nové spustil a po**bal nám profily. Aj ja mám zelený profil :confused: - aspoň z môjho pohľadu.
zdenka, ja tvoj profil vidím normálne...
Stanislav 1975
26.06.12,19:07
Je to nejakééé, onééé. Dodrbanééé ...
sito- za to škaredé slovo si daj 2 zdravasy a otčenáš...:D
Kvaka
26.06.12,19:08
ja neviem bratia, sestry v kristu- prečo si zakrývate profily, odkazy??? nemusíte sa hanbiť- chcem napísať kvake a nemožem lebo ma zakrytý odkazovač :-)- však sa tolko nezatajujte :-)))Stanko, ja mám odkazy zakryté? Ale ak inak nejde, daj odpoveď z odkazu, ale ja už to viem, aj tak ďakujem.
lujza.j
26.06.12,19:08
akože odporná reklama....
pepsikova
26.06.12,19:10
..teda, ja neviem, idem si dať toho ginu..lebo každý má niečo dojedrondené,len ja mám všetko v poriadku..a fčil nemám nad čím lamentovať...http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-b/relax012.gif
pepsikova
26.06.12,19:11
...súhlas!..
pepsikova
26.06.12,19:12
...a čo!..raz za čas môže byť, či nie?..
trisestri
26.06.12,19:13
..teda, ja neviem, idem si dať toho ginu..lebo každý má niečo dojedrondené,len ja mám všetko v poriadku..a fčil nemám nad čím lamentovať...http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-b/relax012.gif
nezabudni na tonic,ked sa nudis skoda ze byvas daleko,potrebujem brigadnika na malovanie izby
sito
26.06.12,19:15
sito- za to škaredé slovo si daj 2 zdravasy a otčenáš...:D

A keď si bol v tej Lešne, nepočul si tam náhodou "mami, mami, jako sa drbúúú tie opice za ušima" :D:D
lujza.j
26.06.12,19:17
inak je mi tak divno-trapno......dnes som prišla dom...rozčapím garáž a vidím, že moje 4ks nezložených skrín z Ikea...zmenili polohu a ja nemám kde zaparkovať...na skriniach ešte napratané 4ks gúm aj s diskami strešný box no hrôza asi takto:eek: proste tri na stojáka jedna na vrchu a na tom všeličo....volám decku...nedvíha ved ako normálka 16,30h sa bežne spí......tak sme sa dohodli, že po cvičku mi pôjde pomôcť. prídem s cvička...nie je doma ..volám....a ona, že sused ti to upratal:eek: minule prídem a jeho dve blonďaté princezničky pozametali celú garáž, teda aj moju časť. tak že som z toho taká divná....:rolleyes: on síce vie, že sme samé baby doma.
no garáž...teda stojisko v 3-boxe, ona mám kraj, ja stred a tretí tam teraz neparkuje. princezničkám kúpim nejaké sladkôstky.....
pepsikova
26.06.12,19:17
nezabudni na tonic,ked sa nudis skoda ze byvas daleko,potrebujem brigadnika na malovanie izby..

..jooj, to by som sa vyžila!..na malovanie som špecialista,také môžem...však pošli ku mne dáko, omaľujem a vrátim..:D
Stanislav 1975
26.06.12,19:17
A keď si bol v tej Lešne, nepočul si tam náhodou "mami, mami, jako sa drbúúú tie opice za ušima" :D:D
:D
Lubaba
26.06.12,19:18
aj ja potrebujem vymaľovať...
lujza.j
26.06.12,19:18
a čo už nie je ja som si nekukala výpis....
terezamaria
26.06.12,19:27
Prosím Ťa veď nechaj pepsi žiť, však behá každý deň za synom, vyvára a vypeká mu dobroty.......:-):-) Hoci pepsi veľmi rada maľuje, to naozaj...
wagner
26.06.12,19:32
zdenka, ja tvoj profil vidím normálne...

Stanko, asi máš iný prehliadač ako ja. ALe ja keď naň pozriem, tak sa mi zelenie:eek: teda profil :D
wagner
26.06.12,19:32
Aj mne treba vymaľovať celý dom
Stanislav 1975
26.06.12,19:33
Inak, už je všetko OK, ale ráno ma skoro porazilo- kuknem mojích klientov a 3 baráky mi chýbajú- 400 bytov fuč- 2000 eur ročne fuč- čumel som jak puk- ale zlodeja som odhalil a slúbil mi,že to vráti-tak uvidím...-podplatil správcu aby sa k tomu dostal...-ale ešte sa s nimi porátam...
pepsikova
26.06.12,19:57
..padám odtiaľto dnes...na samom konci som sa aj dobre zasmiala, aj mi prišlo tak dáko neviemako..dobrú noc vám...
pepsikova
26.06.12,19:58
...fšak sa dohodnite..ja vymaľujem..eurky sa vždy zídu:)
lujza.j
26.06.12,19:59
tiež idem het....dobrúúúúú
misoft
26.06.12,21:58
VieraPopluharova
27.06.12,04:53
Dobré ránko všetkým,

Pepsi sa na nás dnes vybodla, tak posielam na všetky svetové strany kafu, čaík, kefír, citronádu.....skrátka kto čo chce, dnes od rána mám deň s veľkým "B"lbec.......dúfam, že ostatní, sa máte lepšie a ešte Vás nikto nenaštval, ale ako sa hovorí čo nás nezabije to nás posilní,takže ......krásne, slnečno a bez blbcov....vám prajem....
srska
27.06.12,04:59
dík za kefír
BXLmiami
27.06.12,05:04
To hned takto zrána deň blbec?
pepsikova
27.06.12,05:16
...dobré ráno vám a ako vidím, B-lbci už majú na dnes svoje cesty určené, tak nech vás dnes obchádzajú,alebo aspoň nezblbnú k zlosti...nezaspala som,len šarkan sa zakecal s fenečkou, museli spolu počítať, kto má vias ss-iek na lúke a ktoré stebielko je vyššie a kto ,a blablabla...no a tak varím kafu, ak by ešte niekto nemal, alebo ak by potreboval druhú, čajík šalviový,kefír nemám, ale však zas nemusí byť každý deň, môžem latté,alebo vodu..no a rožtek a oškvarkovú pomazánku...papriku..a dobrú chuť...no a cigaretku pekne v tieni, lebo slnko fičí na plný plyn od rána, som vytešená, decko sa dnes dovezie domenko, bude tu veselšie, nemám rada tichý dom...(""mamííí...maaaamííííí....maaaiiiiiiiiiiiiii .....štefaniačonepočuješ?..""no a tak ďalej...

..krásny deň vám a blbci nech vás obchádzajú..poraziť sa dajú jedine úsmevom...nech vám vydrží až do večera...
http://www.commentsyard.com/graphics/good-day/good-day75.gif
veronikasad
27.06.12,06:08
stačí kliknúť na ten nadpis Nové odkazy v profile a je po probléme :---
Mne sa tie notifikácie zobrazili druhýkrát (neviem z akého dôvodu) a iný spôsob ako ich odstrániť - okrem otvorenia príspevku - u mňa nefunguje.
evuš
27.06.12,06:13
...dobré ráno vám a ako vidím, B-lbci už majú na dnes svoje cesty určené, tak nech vás dnes obchádzajú,alebo aspoň nezblbnú k zlosti...nezaspala som,len šarkan sa zakecal s fenečkou, museli spolu počítať, kto má vias ss-iek na lúke a ktoré stebielko je vyššie a kto ,a blablabla...no a tak varím kafu, ak by ešte niekto nemal, alebo ak by potreboval druhú, čajík šalviový,kefír nemám, ale však zas nemusí byť každý deň, môžem latté,alebo vodu..no a rožtek a oškvarkovú pomazánku...papriku..a dobrú chuť...no a cigaretku pekne v tieni, lebo slnko fičí na plný plyn od rána, som vytešená, decko sa dnes dovezie domenko, bude tu veselšie, nemám rada tichý dom...(""mamííí...maaaamííííí....maaaiiiiiiiiiiiiii .....štefaniačonepočuješ?..""no a tak ďalej...

..krásny deň vám a blbci nech vás obchádzajú..poraziť sa dajú jedine úsmevom...nech vám vydrží až do večera...
http://www.commentsyard.com/graphics/good-day/good-day75.gif


Pepsi, keby len na dnes, ja mám pocit, že do mňa v posledné týždne priam vrážajú :D;).... Ostatným želám krásnu stredu, snáď sa vyvŕšia iba na mne a vám dajú pokoj !!! :D:D:---
pepsikova
27.06.12,06:23
Pepsi, keby len na dnes, ja mám pocit, že do mňa v posledné týždne priam vrážajú :D;).... Ostatným želám krásnu stredu, snáď sa vyvŕšia iba na mne a vám dajú pokoj !!! :D:D:---..

..mojík, do výzbroje zaraď široký úsmev a dobrú náladu...a blbci nemajú šancu...a nech na tebe šťastie sedí celý deň...aj dva týždne môže..no..pri skromnosti:D
Stanislav 1975
27.06.12,06:24
Pepsi, keby len na dnes, ja mám pocit, že do mňa v posledné týždne priam vrážajú :D;).... Ostatným želám krásnu stredu, snáď sa vyvŕšia iba na mne a vám dajú pokoj !!! :D:D:---
Ale z toho si nič nerob aj do mňa si vyskakujú, lebo nevedia prežiť že už teraz som lepší ako 80% porady a to som ešte stále v mnohých , v tieni- mám na porade to čo mnohí iba chcú ale napriek tomu som pracovitý ako včely,som tu pre velké úspechy- neberiem cenu útechy...:-)

všetko alebo nič- to je cesta ktorú som si na porade vybral- neriešim či je to cesta správna alebo chybná- som pripravený padnúť na dno, alebo to tu celé vyhrať...
pepsikova
27.06.12,06:25
...nyjeee..nyje na tebe...
BXLmiami
27.06.12,06:32
Mne sa páči tá reklama,samá sťažnost a lamentovanie a potom voda a smiech.Tááááák by som to chcela niekedy zaviesť do ambulancie....
evuš
27.06.12,06:34
..

..mojík, do výzbroje zaraď široký úsmev a dobrú náladu...a blbci nemajú šancu...a nech na tebe šťastie sedí celý deň...aj dva týždne môže..no..pri skromnosti:D

... vieš Veronika, úsmev mám i náladu sa snažím mať, len neskutočne mi lezie na nervy jedna šialená ženská, čo si zobrala totálnu hovadinu do hlavy... keby ublížila iba mne, kašlem na ňu /hoci nemá pravdu/, ale ubližuje môjmu kamošovi a to teda nyjéééé...........
Stanislav 1975
27.06.12,06:38
Mne sa páči tá reklama,samá sťažnost a lamentovanie a potom voda a smiech.Tááááák by som to chcela niekedy zaviesť do ambulancie....
taká by mala byť reklama jednoduchá,skoro primitívna ale vtipná a má zaujať diváka
K+ pre autora...
AlaNR
27.06.12,06:40
Mne to dnes celkom fajn začalo. Išla som hneď zrána na daňák, tetula správkyňa mi všetko ochotne povedala, preddavky mi vyrátala, chybu, o ktorej som si myslela, že ma zdržube, mi rovno opravila s úsmevom... Takto sa mi to páči! Zlatú tetulu tam máme :D

Ale aj iné, volala mi ráno mama, že ju asi dnes pustia domov z nemocnice, to je síce dobrá správa, ale horšie je, že jej tam vôbec nepomohli a bolesti má stále...A vraj je to už nafurt. Tak som zvedavá, ako to budeme zvládať a kedy pôjde zasa naspäť... :(
AlaNR
27.06.12,06:41
taká by mala byť reklama jednoduchá,skoro primitívna ale vtipná a má zaujať diváka
K+ pre autora...

Najlepšie je, že každý z okolia si tú blondínu starú vie k niekomu prirovnať.
Takže trafili... tlieskam!
evuš
27.06.12,06:43
Najlepšie je, že každý z okolia si tú blondínu starú vie k niekomu prirovnať.
Takže trafili... tlieskam!

..a ten jej "famózny" hlas.... :D:D;)
Ivana Š
27.06.12,06:52
mám podobné susedy - aj tetku ufrfľanú aj blondínu s úzkymi perami :mee:
či sa neboli tvorcovia u mňa inšpirovať

ale iné ma trápi - ja sa nezvyknem obzerať v zrkadle, lebo sa mi nepáči tá pani, čo ju v ňom vidím ;)

ale dnes som náhodne nakukla, a mám na bruchu riadnu modrinu - až by tom povedala čierninu, cca 10x6 cm, pritom si nepamätám, žeby som niekde nevybrala zákrutu :mad: nepáči sa mi to, zajtra som objednaná na odbery, zas doktori :mad:juj (BXL bez urážky :))
Stanislav 1975
27.06.12,06:54
mám podobné susedy - aj tetku ufrfľanú aj blondínu s úzkymi perami :mee:
či sa neboli tvorcovia u mňa inšpirovať

ale iné ma trápi - ja sa nezvyknem obzerať v zrkadle, lebo sa mi nepáči tá pani, čo ju v ňom vidím ;)

ale dnes som náhodne nakukla, a mám na bruchu riadnu modrinu - až by tom povedala čierninu, cca 10x6 cm, pritom si nepamätám, žeby som niekde nevybrala zákrutu :mad: nepáči sa mi to, zajtra som objednaná na odbery, zas doktori :mad:juj (BXL bez urážky :))
to sa občas pri divokom sexe stane. to nič nieje...
VieraPopluharova
27.06.12,06:58
Hej hneď z rána.....
VieraPopluharova
27.06.12,06:59
Moja, nielen na Tebe, na mne už začali hneď ráno....
VieraPopluharova
27.06.12,07:00
Staník memáš chybu, len máš dosť súperov....
Ivana Š
27.06.12,07:06
Stano, ty koťuha, ty sa nezaprieš ;)

ale obávam sa že v tomto to nebude :mad:
BXLmiami
27.06.12,07:13
Mne to dnes celkom fajn začalo. Išla som hneď zrána na daňák, tetula správkyňa mi všetko ochotne povedala, preddavky mi vyrátala, chybu, o ktorej som si myslela, že ma zdržube, mi rovno opravila s úsmevom... Takto sa mi to páči! Zlatú tetulu tam máme :D

Ale aj iné, volala mi ráno mama, že ju asi dnes pustia domov z nemocnice, to je síce dobrá správa, ale horšie je, že jej tam vôbec nepomohli a bolesti má stále...A vraj je to už nafurt. Tak som zvedavá, ako to budeme zvládať a kedy pôjde zasa naspäť... :(
Ambulancia bolesti,čím prv.
AlaNR
27.06.12,07:52
Ambulancia bolesti,čím prv.

Tak som to vytelefonovala s primárom, a ... že môžeme skúsiť, ale on v tom úspech nevidí... Že je to skôr zamerané na trvalé bolesti pri onkologických ochoreniach alebo skôr pri migréne, ale v jej prípade úspech nezaručuje. Vraj tam sa už podávajú opiáty, morfium a podobne... Tak sme zasa na začiatku.
Kvaka
27.06.12,08:23
Mne sa páči tá reklama,samá sťažnost a lamentovanie a potom voda a smiech.Tááááák by som to chcela niekedy zaviesť do ambulancie....To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.
evuš
27.06.12,08:25
To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.

....tak, keď som si toto predstavila, opľula som si monitor...:D
pepsikova
27.06.12,08:40
..opiáty v malých dávkach sú proti bolesti, ale s nimi sa dá žiť a nyje trápiť bolesťou!!...zas nemusel byť ten doktor taký skeptický!!...veľmi veľa ľudí, existuje s takými liekmi a je to lepšie, ako sa trápiť a stonať!..
..lebo každý, kto počuje slovo ""opiát" si hneď myslí, že bude s neho narkoman, alebo čosi podobné...ale nie je to pravda, sú to len silnejšie lieky, ktoré dovoľujú človeku žiť!!...
srska
27.06.12,08:44
To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.to nech neskúša, bo potom údzs nikdy nezrušia:D
Stanislav 1975
27.06.12,08:57
HEHE...
BXLmiami
27.06.12,09:07
Tak som to vytelefonovala s primárom, a ... že môžeme skúsiť, ale on v tom úspech nevidí... Že je to skôr zamerané na trvalé bolesti pri onkologických ochoreniach alebo skôr pri migréne, ale v jej prípade úspech nezaručuje. Vraj tam sa už podávajú opiáty, morfium a podobne... Tak sme zasa na začiatku.
Nedaj sa odradiť a chodte.Inak sa bude sama nekoordinovane krmiť Novalginmi a Tramalmi a Ibáčmi aby mohla aspon trochu fungovať a odrovná sa horšie,ako ked jej odborník na bolesť napíše náplasť.Ku koncu života je to o kvalite prežitia a v bolestiach človek ani tie kvety nevníma pozitívne.
VieraPopluharova
27.06.12,09:07
Zlatučký.......
trisestri
27.06.12,09:08
zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje
BXLmiami
27.06.12,09:13
zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje
Ja myslím,že každého raz za čas hryzie a inokedy olizuje.
Stanislav 1975
27.06.12,09:14
zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje

ale také jemné hryzkanie- tiež nieje zlá vec...:D
trisestri
27.06.12,09:16
tak to je o inych zubkoch
srska
27.06.12,09:17
ale také jemné hryzkanie- tiež nieje zlá vec...:Dmňamík (http://2.bp.blogspot.com/_H6PdM1Fjoqs/TF4vjZIUQ9I/AAAAAAAAAC8/HBN7CjhyMks/s320/0313-biting-ear-kinky_li.jpg) :D
VieraPopluharova
27.06.12,09:21
Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho, hlava ma bolí ako šľak, pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......
srska
27.06.12,09:24
Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho, hlava ma bolí ako šľak, pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......detto, až na tú hlavu. mal by som ...., neste sa mi
VieraPopluharova
27.06.12,09:33
detto, až na tú hlavu. mal by som ...., neste sa mi


.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
trisestri
27.06.12,09:38
Martinka z Turca,jej podarena mater a kamoska ako hviezdy diskotek a ze vraj nestihaju co maju tolko pozvani-to uz tym usporiadatelom tak trocha harasi,ked nevedia mladezi ponuknut hodnotnejsi program a este par ,,vzorov,, z hotela Paradise a Farmy a dielo dekadencie odstartovane-nevadia my reality sou,vadi my to ze z urcitych typov ludi sa stavaju umele celebrity ktore vytlacaju ozajstne osobnosti a spravne vzory spravania a riesenia zivotnych situacii a medziudskych vztahov.
AlaNR
27.06.12,09:44
Nedaj sa odradiť a chodte.Inak sa bude sama nekoordinovane krmiť Novalginmi a Tramalmi a Ibáčmi aby mohla aspon trochu fungovať a odrovná sa horšie,ako ked jej odborník na bolesť napíše náplasť.Ku koncu života je to o kvalite prežitia a v bolestiach človek ani tie kvety nevníma pozitívne.

Už som rozhodnutá, akonáhle ju pustia, objednám ju. Chcem mať ale najnovšiu prepúšťaciu správu.
Práveže moja mama je taká, že si je vedomá, že má veľa predpísaných liekov, ktoré poctivo berie a lieky proti bolesti si dáva iba tie, čo má predpísané. takže ona sa dobrovoľne dopovať nechce a nebude. To viem už popredu.
Ale spomínam si, že jeden pán u nás má nejaké náplaste proti bolesti, pretože má niečo s bedrovými kĺbmi a vraj mu neuveriteľne zaberajú.
Takže som presvedčená.
srska
27.06.12,09:44
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....i ja tak s obľubou vravím. možno oneskorená jarná únava
Stanislav 1975
27.06.12,09:45
Martinka z Turca,jej podarena mater a kamoska ako hviezdy diskotek a ze vraj nestihaju co maju tolko pozvani-to uz tym usporiadatelom tak trocha harasi,ked nevedia mladezi ponuknut hodnotnejsi program a este par ,,vzorov,, z hotela Paradise a Farmy a dielo dekadencie odstartovane-nevadia my reality sou,vadi my to ze z urcitych typov ludi sa stavaju umele celebrity ktore vytlacaju ozajstne osobnosti a spravne vzory spravania a riesenia zivotnych situacii a medziudskych vztahov.
Ja tiež nemám moc rád všelijakých úchylákov z roznych reality show- ale neviem, Martinka sa mi páči...:D
-ona a ešte Norika M.
srska
27.06.12,09:50
Ja tiež nemám moc rád všelijakých úchylákov z roznych reality show- ale neviem, Martinka sa mi páči...:D
-ona a ešte Norika M.nora to je stvora - úprimná - nechcel by som byť jej správcom dane:D
kukučka
27.06.12,09:52
Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho,
hlava ma bolí ako šľak, pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......

Liečenie vodou poznáš? Dobre si ochlaď obe ruky pod prúdom studenej vody a potom si chyť krk vzadu. Bolesť hlavy by mala ustúpiť. Skús...:)
hnedoočka
27.06.12,10:02
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....

jaj, moja, však sa ešte chvíľku poľutuj, zaslúžiš si a jak ti bude horieť pod ri/zadkom, tak budeš lietať jak veverka :D
maja
27.06.12,10:07
Vierka, to poznám, niet horšej choroty ako keď sa človeku NECHCE :D, na to ani lieku nemám :mee:, len ľahnúť a čakať, kedy to samo prejde....;) (ale niekedy pomôže aj čakanie vo dvojici :rolleyes:)
trisestri
27.06.12,10:22
srska
27.06.12,10:28
http://www.topky.sk/cl/10/1315218/Sokujuce-vysledky-kontroly-v-supermarketoch--Prelepene-datumy-a-nebezpecne-bakterie-šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír
Stanislav 1975
27.06.12,10:33
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
Vierka mne ked sa nechce tak si otvorím lahvinku hruškovice a relaxujem...-účo má čas- bolo a vždy bude-len mi nebudeme :-)
Stanislav 1975
27.06.12,10:35
šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír
Moja babka bola v Mariatáli velká kamoška s masiarom-tak vždy mala odložené to najlepšie pod pultom-to sa cenilo vtedy byť za dobre s masárom...
Mila123
27.06.12,10:44
mi alebo my????
pepsikova
27.06.12,11:06
šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír..

..mojko, 300 metrov vzdušnou čiarou k mojej kuchyni je bitúnok..denne odtiaľ ide rykot prasiatok, nepripravených na porážku..boja sa, sú hladné, vystresované, často za živa opaľované plameňom, čo som videla aj na vlastné oči, ako nadžgaté v koterci dákych 10x10 metrov ,30-40 kusov,-nejdem ďalej písať...keby som mala byť na suchých krumplách do smrti mi ten pohľad a zvuk odoberajú chuť na šniceľ...


..ja sa pamätám hlavne na tie dlhé šóry, čo sme si vystáli pred mäsiarňou, keď som chcela karé, alebo hovädzie zo stehna, musela som byť prvá-prípadne ešte tretia, aby sa mi ušlo!..to boli časy, inšpirácie na všetko možno sa v tých radoch preberali...a stovka bola peniaz!!...
BXLmiami
27.06.12,11:26
Moja babka bola v Mariatáli velká kamoška s masiarom-tak vždy mala odložené to najlepšie podil s pultom-to sa cenilo vtedy byť za dobre s masárom...
Pred intrákom bolo jediné auto študenta a to bolo mäsiarovho synčeka.Aj horko ťažko doštudoval chudák,ale mal dosť rozumu na to aby nešiel robiť lekára.Zaradil sa ako robotnícky káder hore.
trisestri
27.06.12,11:52
kukučka
27.06.12,11:53
To ja mám na mäsiarov šťastie :)
V detstve nám chodili robiť zabíjačku tí najlepší, tata koštoval prvý, ja druhá :D
Dostala som dobrú školu, dodnes milujem surové mäso.
Jasné, panstvo chodilo nakupovať zozadu, ale náš mäsiar bol ozaj Pán mäsiar, akosi sa ušlo všetkým, aj cigáni odnášali plné zajdy. Nepamätám sa, žeby sa mama sťažovala.
srska
27.06.12,12:03
To ja mám na mäsiarov šťastie :)
V detstve nám chodili robiť zabíjačku tí najlepší, tata koštoval prvý, ja druhá :D
Dostala som dobrú školu, dodnes milujem surové mäso.
Jasné, panstvo chodilo nakupovať zozadu, ale náš mäsiar bol ozaj Pán mäsiar, akosi sa ušlo všetkým, aj cigáni odnášali plné zajdy. Nepamätám sa, žeby sa mama sťažovala.moja sa sťažovala len na príšerný smrad, keď prišla v lete do veľkej mäsny na žimušnej strane v snv a mala to nešťastie, že z 10 ľudí v rade bolo 6 cigánok čakajúcich na bôčik
pepsikova
27.06.12,12:08
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lágru"!!..

..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/love/love026_2.gif
srska
27.06.12,12:11
káva - akurát slopem :-)
hnedoočka
27.06.12,12:35
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lágru"!!..

..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/love/love026_2.gif

určite si rada, že je doma, ostatné človek ofrfle a zabudne....
a Vieroč...no viem si predstaviť všetko odložiť...ale mama:confused::rolleyes:...to neviem, či sa bude dať...aspoň ako poznám moju mamu a všetky ostatné naokolo:rolleyes::)

ale kafčo je dobrý nápad, veď treba i relax chvíľku :);)
misoft
27.06.12,13:17
Hýb ukazovákom - to vraj pomáha :D:D
misoft
27.06.12,13:18
Ty to pozeráš ???!!! - Sadomasochista!
misoft
27.06.12,13:19
Nora - čo na jazyku, to do mikrofónu! A na plnú hubu! Nese*ie sa s tým.
pepsikova
27.06.12,13:33
..tuším hovorila o klientoch, ja som myslela tých, nyje mamenku odložiť..
pepsikova
27.06.12,13:40
...ako je tu ticho!..čo je v telke?..či všetci kúria pod grilom a pártujú?..
AlaNR
27.06.12,16:59
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám....
trisestri
27.06.12,17:07
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lág


..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/love/love026_2.gif

hlavne ze je doma,ostatne sa poriesi,nech sa cim skor uspesne dolieci
BXLmiami
27.06.12,17:15
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám....
Obvodáci robia po dvojiciach,niekto ju zastupuje.Zmluvy máme len do nedele,pozor.
pepsikova
27.06.12,17:15
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám......

..fuha!..najlepšie je zbaviť sa pacienta oblbovákmi!..Lexaurin nič nelieči, len oblbuje..a prečo jej to dali?..máva snáď histerické záchvaty alebo neprimerané chovanie, depresie?..ak nie, načo?..ak má bolesti, lexík nepomôže..nedala by som...

...aj mojej mame lekárka kedysi predpísala lexík, popritom mamu nikdy ani nevidela, len s konštatovaním, že starci mávajú čudné stavy, tak je lepšie, keď spia!..
AlaNR
27.06.12,17:29
..

..fuha!..najlepšie je zbaviť sa pacienta oblbovákmi!..Lexaurin nič nelieči, len oblbuje..a prečo jej to dali?..máva snáď histerické záchvaty alebo neprimerané chovanie, depresie?..ak nie, načo?..ak má bolesti, lexík nepomôže..nedala by som...

...aj mojej mame lekárka kedysi predpísala lexík, popritom mamu nikdy ani nevidela, len s konštatovaním, že starci mávajú čudné stavy, tak je lepšie, keď spia!..

No veru, čo som pozerala o čom presne ten akože liek je, tak ani jedno mi na mamu nepasuje.
Ona aj v nemocnici kľudne ležala nikoho neotravovala, fakt nechápem, načo jej to dali.... To len preto, aby furt neodpovedala doktorom na otázku, či ju to bolí, že ju to veľmi bolí?
Šak do prčíc, keď jej bolo zle, tak jej bolo zle, neležala tam už tretíkrát preto, lebo jej tam chutí strava...

Na 75 rokov si dovolím tvrdiť, je veľmi vitálna, statočná, jednoducho ona bola tak vychovaná, že nemá byť žiadna padavka. Ani duševne na tom nie je zle, koľkokrát mám dojem, že je na tom možno lepšie ako ja ;)
Zajtra vybehnem zastupujúcemu doktorovi, ale s tým lexaurinom, neviem, neviem, bojím sa jej to dať.
Aj teraz, zaspala pri telke, ja som tam prišla, ohlasovala som ju, aj telefón mi zazvonil a ona spí ďalej....
Ja nechcem doma šípkovú ruženku, ja chcem mamu, ktorú nič nebolí, resp. bolí len minimálne... !!!!!!!
trisestri
27.06.12,17:33
iba zo vseobecnej zatial
pepsikova
27.06.12,17:40
No veru, čo som pozerala o čom presne ten akože liek je, tak ani jedno mi na mamu nepasuje.
Ona aj v nemocnici kľudne ležala nikoho neotravovala, fakt nechápem, načo jej to dali.... To len preto, aby furt neodpovedala doktorom na otázku, či ju to bolí, že ju to veľmi bolí?
Šak do prčíc, keď jej bolo zle, tak jej bolo zle, neležala tam už tretíkrát preto, lebo jej tam chutí strava...

Na 75 rokov si dovolím tvrdiť, je veľmi vitálna, statočná, jednoducho ona bola tak vychovaná, že nemá byť žiadna padavka. Ani duševne na tom nie je zle, koľkokrát mám dojem, že je na tom možno lepšie ako ja ;)
Zajtra vybehnem zastupujúcemu doktorovi, ale s tým lexaurinom, neviem, neviem, bojím sa jej to dať.
Aj teraz, zaspala pri telke, ja som tam prišla, ohlasovala som ju, aj telefón mi zazvonil a ona spí ďalej....
Ja nechcem doma šípkovú ruženku, ja chcem mamu, ktorú nič nebolí, resp. bolí len minimálne... !!!!!!!..

...mojušík, tvoja mamenka iste má bolesti...ale bolesti boľavé, nie bolesti do spánku!..chápeš, čo chcem povedať?..ak ju bolí, treba jej dať od bolesti a nech sa hýbe, pomaličky, ale živo!.....aby sa pohybovala sama,svojou energiou,chuťou do života,...nie ležať celý deň a spať!..otupie, organizmus si zvykne a zostane pasívna, bez života...a nie je ešte taká stará, aby bola odkázaná na vegetovanie...netreba ju tlmiť lexíkom, je to pekné svinstvo, aj keď iným ľuďom môže pomáhať-ale pri iných chorobách!...
buchač
27.06.12,17:49
..

...mojušík, tvoja mamenka iste má bolesti...ale bolesti boľavé, nie bolesti do spánku!..chápeš, čo chcem povedať?..ak ju bolí, treba jej dať od bolesti a nech sa hýbe, pomaličky, ale živo!.....aby sa pohybovala sama,svojou energiou,chuťou do života,...nie ležať celý deň a spať!..otupie, organizmus si zvykne a zostane pasívna, bez života...a nie je ešte taká stará, aby bola odkázaná na vegetovanie...netreba ju tlmiť lexíkom, je to pekné svinstvo, aj keď iným ľuďom môže pomáhať-ale pri iných chorobách!...
.......mojušík ....................................

Potom .....................................
..............................a ešte aj ;)................................................ .........................a iste........................
.................................................. ...........že oný :mee:...................................no :D..........................................atď :cool:
pepsikova
27.06.12,17:58
.......mojušík ....................................

Potom .....................................
..............................a ešte aj ;)................................................ .........................a iste........................
.................................................. ...........že oný :mee:...................................no :D..........................................atď :cool:..

..a ty máš odkedy komunikačný problém?..môžeš so mnou nesúhlasiť...aj vyvrátiť moje písmenká..aj oponovať, že nie som lekár...ale bodky?..fuha!..



...fuha!...
buchač
27.06.12,18:22
..

..a ty máš odkedy komunikačný problém?..môžeš so mnou nesúhlasiť...aj vyvrátiť moje písmenká..aj oponovať, že nie som lekár...ale bodky?..fuha!..

...fuha!...
...hm , keď zareagujem ..........tak sa ohradíš , že Ťa pitvám ............
Takže iba bodky .....ale keďže Ťa nepodceňujem , dovtípiš sa aj sama .....a niečo si už aj spomenula ....:---
pepsikova
27.06.12,18:27
..no dobre...tak nechaj bodky...a oný...ten oný..je zaujímavý..
buchač
27.06.12,18:46
..no dobre...tak nechaj bodky...a oný...ten oný..je zaujímavý..
....oný ????

...šak henten oný bazmeg dzindzik na onom izi moňďo ....:---
wagner
27.06.12,18:48
Musím tam nabehnúť, lebo ja mám vraj dôchodcovský účet:confused:

Tak dnes som tam nabehla a dala som si to pekne prerátať. Kamka skontrolovala tri mesiace dozadu a usúdila, že iba raz som za účet v mesiaci minula 4,60 €, bežne za účet včetne pohybov zaplatím cca 4,2 €. Takže zostáva mi aj naďalej dôchodcovský účet, neoplatí sa meniť.:confused:
wagner
27.06.12,18:56
Dnes som mala šťastný deň. Prišiel ma navštíviť kamarát - teda už americký štátny občan aj s deťmi. Inak kamarát, s ktorým sme ako partia chodili na turistiku. Keď odchádzal, tak mi ako darček dal 50 dolárov.:D A ja ako žieňa šetrné :D, išla som ich hneď premeniť na euráče a zaplatiť šek:confused:. Určite ani netuší, ako véééééééééééééééľmi mi pomohol.:D
arizona
27.06.12,19:22
Este poobede by som napisala,ako ma potesilo, ze som konecne nasla plavky, co mi sadnu,ako sa tesim...objednala som si hned dvoje. Jedny tyrkysové a druhe biele s kvietkami.

Ale uz ma radost na taku "blbost" ako su obycajne plavky presla.:mad:
Susedka mi v podvecer oznamila, ze jej pri kontrolnom vysetreni objavili metastazy rozsirene na chrbticu...je mi hrozne,som nestastna,nemozem sa ubranit slzam...:mee: Strasne som verila, ze ta bojovnicka ma to najhorsie za sebou,ze uz je zdrava.Neraz som ju utesovala, ze aj mna prezije, ze je silna baba...
Som smutna, nestastna, nas*ata,je mi nanic!!!! prekliate choroby!!!:mad::mad::mad::mee::mee::mee:
trisestri
27.06.12,19:33
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extremna-sledovanost-za-par-supov-hviezdy-kupili-za-450-eur.html
lujza.j
27.06.12,20:26
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extremna-sledovanost-za-par-supov-hviezdy-kupili-za-450-eur.html
jasné, že si ich kúpili.....len tragédia je to že ľudia toto sledujú...., že na tomto na takýchto ľuďoch si na naháňajú sledovanosť....ja osobne nechápem...lebo to nie ani smiešne...maximálne dehonestovanie už aj tak chudáka......je mi z toho na veľký grc!!!!! neviem kam toto speje:rolleyes:
arizona
27.06.12,21:12
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extremna-sledovanost-za-par-supov-hviezdy-kupili-za-450-eur.html
Ine naroky ma redaktor z BA a ine obycajni ludia z hladovej doliny...:rolleyes::mee:
Taky redaktorko zijuci a pracujuci v BA by nevyzil ani tyzden z penazi, z ktorych prezije cela takato rodina za mesiac...
arizona
27.06.12,21:25
pavol54
28.06.12,02:38
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extremna-sledovanost-za-par-supov-hviezdy-kupili-za-450-eur.html
Rieši sa len sledovanosť keby zdvihla sledovanosť napr. poprava v priamom prenose aj to by tam hodili? neriešia otázky vkusu morálky fuj hnjuj
pepsikova
28.06.12,04:35
...any nehovor:(som nešťastná s tebou...je to veľmi ťazko uniesť...:(
pepsikova
28.06.12,04:49
...dobré ráno vám...popršalo, slniečko je naštartované,dýcha sa celkom dobre,káva sa varí, aj čajík je nachystaný,naladím gépées na správne smery,Vieroč, očko, kefír,Marcelka a ..a..a.. a posielam s prianím, nech vás všetko zlé dnes obchádza a nič vás nenasejeduje...http://images.anitji.com/good-morning/026.gif (http://images.anitji.com/good-morning/026.gif)..syník prespal noc v poriadku, pri otáčaní stonal-ale on sa otáča ako kamion s prívesom aj normálne,takže po treťom prebratí som zaspala aj ja a dnes ráno už aj úsmev strihol..tak hádam mu zostane..
...aj vám úsmev na tvári prajem a krásny deň...

...aj alabutovi a Indymu do zákopov posielam plechofkové..len tak...
Dáša_
28.06.12,04:51
on line kamera z balkónového hniezda http://www.sopsr.sk/strazovskevrchyweb/onlinekamera/
arizona
28.06.12,04:54
vcera mi to povedala len "cez plot",dnes ju idem navstivit. bude to tazka navsteva...
MarcelkaT
28.06.12,05:27
Pepsi, ďakujem za čajík. Pekný deň a nech nás nič nerozhádže.
hnedoočka
28.06.12,05:59
pepsi díkes , kafica akurátna, ešte že som videla ako pristáva, lebo by mi do nej napršalo.;)

u nás prš dosť hustý a ešte som mala ráno maratón do záhrady a späť po mobil, lebo sledujte, no nestojí to za zvečnenie? :)

117150
Stanislav 1975
28.06.12,06:02
Ine naroky ma redaktor z BA a ine obycajni ludia z hladovej doliny...:rolleyes::mee:
Taky redaktorko zijuci a pracujuci v BA by nevyzil ani tyzden z penazi, z ktorych prezije cela takato rodina za mesiac...
veru tak, myslím,že Tonko bol spokojný aj so 160 eurami- uvedomujete si kolko je to pív???:D
buchač
28.06.12,06:04
jéééééééééééééj ......ježkovia......
hnedoočka
28.06.12,06:08
mamička ježulka bola enormne veľká oproti ostatným ,čo nám tu chodia
srska
28.06.12,06:46
veru tak, myslím,že Tonko bol spokojný aj so 160 eurami- uvedomujete si kolko je to pív???:Dtak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
hnedoočka
28.06.12,06:56
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012

a to kde budeš? žeby letný spánok?;)
pepsikova
28.06.12,07:01
..ješkovyvoči!!...rodinka ježkovcov!..waaauuu...
pepsikova
28.06.12,07:02
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012..

..oki..odhlasujem ťa z kefíra a gépées,a v zdraví si uži leto...
avalik
28.06.12,07:08
jeeej ... ježko Jožko a mamka Ježka :) ... krasa!
terezamaria
28.06.12,08:27
Sú pekňučkí.........a vôbec to je také milé zvieratko....
trisestri
28.06.12,10:04
ludia placu ze nemaju peniaze a ak im clovek onukne moznost zarobit si,tak sa im nechce
Stanislav 1975
28.06.12,10:46
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nieje pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...
trisestri
28.06.12,10:57
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nieje pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...
nestaci ze televizie prazdninuju?
evuš
28.06.12,11:13
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nie je pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...

:eek:... Stanley, vrav za seba ....:D:D:D
pepsikova
28.06.12,11:51
..oki..idem dopiť kaficu od rána, už sa na nej aj žabky šmýkajú a navarím čerstvú...potom pošlem...mám dosť dnes..2 hodiny u lekára, pokiaľ vybavil troch pacientov a mohla som mu vraziť do ruky papiere môjho decka, sestra sa ani neunúvala pozvať ma dnu -mohla by som sa náhodou niečo pýtať a zabaviť ich-potom do Novák, späť, prš, slnko, dusno,vyvenčiť šarkana, kávu si miešam vidličkou...ale no nevadí...syník je veselší, aj sa mu snívalo už čosi a tak pohoda...
..aj vám prajem..
pepsikova
28.06.12,11:57
...vážená poisťovňa AXA...neviem, z akého titulu uvádzate svoju emailovú adresu ako kontaktnú, keď nie je možné s vami týmto spojením komunikovať, ale ste ma odkázali na vaše centrum v najbližšom meste..trhnite si labkou..môžete aj dvomi..už nemám záujem...
buchač
28.06.12,12:02
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012


..

..oki..odhlasujem ťa z kefíra a gépées,a v zdraví si uži leto...

Počas doby neprítomnosti sa prihlasujem na odber kyslého mlieka , kefíra , ovčieho syra , žinčice a bryndze ......poprípade aj Šaratice ....
...poseriem sa potom už aj sám ...:---:D
pivko
28.06.12,12:57
...vážená poisťovňa AXA...neviem, z akého titulu uvádzate svoju emailovú adresu ako kontaktnú, keď nie je možné s vami týmto spojením komunikovať, ale ste ma odkázali na vaše centrum v najbližšom meste..trhnite si labkou..môžete aj dvomi..už nemám záujem...
Od AXI ruky preč, žena mala po 3 rokoch platenia poistného škodovú udalosť /500 EUR/ a ti hajzli jej vypovedali zmluvu.
alaya1
28.06.12,13:07
Ivana Š
28.06.12,13:14
..oki..idem dopiť kaficu od rána, už sa na nej aj žabky šmýkajú a navarím čerstvú...potom pošlem...mám dosť dnes..2 hodiny u lekára, pokiaľ vybavil troch pacientov a mohla som mu vraziť do ruky papiere môjho decka, sestra sa ani neunúvala pozvať ma dnu -mohla by som sa náhodou niečo pýtať a zabaviť ich-potom do Novák, späť, prš, slnko, dusno,vyvenčiť šarkana, kávu si miešam vidličkou...ale no nevadí...syník je veselší, aj sa mu snívalo už čosi a tak pohoda...
..aj vám prajem..

ja som si tiež odsedela svoje u lekára, až bolo na odbery neskoro, takže tak - mám zajtra prísť nečakať, hneď klopať mám, lieky mi doktorka napísala a ráno len sestričke treba ísť, ostatné potom podľa výsledkov

hlavne že jedna občianka, taká "prispôsobivá" došla, a hneď rovno do dverí sa pchala, ona je chorá a nemôže čakať
my sme tam asi 15 sedeli asi od samej radosti :mad:
pepsikova
28.06.12,14:00
Počas doby neprítomnosti sa prihlasujem na odber kyslého mlieka , kefíra , ovčieho syra , žinčice a bryndze ......poprípade aj Šaratice ....
...poseriem sa potom už aj sám ...:---:D..

..treba mi zadať súradnice...východ-západ-se*eš-juuuuuj...ale šaraticu budem musieť zaradiť do programu...ale len kvoli tebe...fakt...
pepsikova
28.06.12,14:06
...šarkan vylietaný, vyčľaptaný v potoku, hodinka na slnku mi nevadí vôbec,francuzáky pichnuté do trúby, syníkovi začalo chutiť jesť, to je dobré znamenie a tak zas bude čo robiť, a padám na hubu...keby niečo, som pod válendou...http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-a/relax-a038.gif
AlaNR
28.06.12,14:57
Tak dneska ujo zastupujúci dochtor došiel na príčinu, prečo moja maťuš spala cca 12 hodín ako drevo...
Zistil, že medzi liekmi má ešte jeden, ktorý má ukľudňujúci účinok zároveň uvoľňuje svalstvo. Ten má brať podľa potreby, ale v žiadnom prípade nekombinovať s Lexaurinom!
A pozeral na mňa, že prečo má jesť lexaurin 3x denne, že podľa neho, si ho má dať iba vtedy, keĎ nebude vedieť zaspať... Takže tri škrtol, dal jeden večer podľa potreby...
Šípková ružena sa teda nekoná!
Nášmu zdravotníctvu trikrát hurá!
misoft
28.06.12,15:09
A hele - drobci sú už veľkí :D
misoft
28.06.12,15:11
jééééééééj - ihelníčky :D:D:D
pepsikova
28.06.12,16:43
...eštežetak!...pozdravujem dôchodkyňu...
pepsikova
28.06.12,17:15
..pohodlnú fotelku vám prajem na celý večer...a idem kuki sultáňa...teším sa na rozprávku...
wagner
28.06.12,18:41
No vidíš, stačí zmena doktora a už je aj zmena v liekoch - pozitívna. Teším sa s Tebou
wagner
28.06.12,18:47
ja som si tiež odsedela svoje u lekára, až bolo na odbery neskoro, takže tak - mám zajtra prísť nečakať, hneď klopať mám, lieky mi doktorka napísala a ráno len sestričke treba ísť, ostatné potom podľa výsledkov

hlavne že jedna občianka, taká "prispôsobivá" došla, a hneď rovno do dverí sa pchala, ona je chorá a nemôže čakať
my sme tam asi 15 sedeli asi od samej radosti :mad:
Ty sa máš, keď chodíš k dochtorovi od radosti:D. A čo si tú prispôsobivú nenakopla na špic? há? Ja by som sa s ňou porátala rýchlo. Raz mi už taká chcela vraj klopnúť, ale som sa postavila a uvidela že ma je viac, tak skrotla.:D Vymeň Tvojho dochtora za môjho - u toho sa málokedy čaká. Vybavuje pacientov ako z rýchlika. Prídeš, povieš čo Ti je alebo čo chceš - lieky, kartu, vyšetrenie a odchod. Keď prehliada, tak ešte ani nezačneš dýchať a už Ti káže obliecť.:D
wagner
28.06.12,18:50
Počas doby neprítomnosti sa prihlasujem na odber kyslého mlieka , kefíra , ovčieho syra , žinčice a bryndze ......poprípade aj Šaratice ....
...poseriem sa potom už aj sám ...:---:D
Šaraticu Ti môžem poslať, mám v chladnici pre prípad:confused: Inak môžem posielať kozacie mlieko, aj ja ho pijem každé ráno:)
wagner
28.06.12,18:52
ludia placu ze nemaju peniaze a ak im clovek onukne moznost zarobit si,tak sa im nechce

Aj ja by som brala peniaze bez práce :D, konečne by som žila v kapitalizme:D
wagner
28.06.12,18:57
pepsikova
29.06.12,04:39
...dobré ráno vám...raňajky sú na stole, káva, čajík,zakysanka, syrík,maslo,klobáska- pekne poukladané nachystané každé svojim smerom, tak otvorte okníčka,Vieroč, Macka, očko,obuch,Iví, Alka- v tom zhone som niekde zapotrošila zoznam, tak prosím, kto bude cez prázdniny chodiť do družiny, nech hodí name...http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-a/relax-a043.gif..
..šarkan je vyvenčený,ja ukludnená, lebo o polnoci som chcela môjho pesa pustiť, nech si ide polietať po dedine sám, smerom k asfaltovému ihrisku, detičky si tam hrali frisbí a ten hrmot-ako keď hráte futbal s plechovkou od piva...a patrične zvučné komentáre..keď toho už bolo moc, rozohnala som ich...a ráno , vyjdem von a jedna mamička sa ma pýta, že či neviem, kto sa deťom vyhrážal v noci, že na nich pustí psa...no tak som jej vysvetlila, že o polnoci je už štátom schválený nočný klud a jej syník by mal doma v pohode svojej ižbyčky kukať porno a nyje s flaškou čuča a džointom sekať frajera na ihrisku medzi činžákmi...no, potom sme si popriali krásny deň a mamička s úsmevom pokračovala do práce...krásny deň pred nami...
..aj vám prajem, nech sa vám ráno začne úsmevom a dobrou náladou...a nech vydrží do nedele večera...asi tak..no..http://images.anitji.com/good-morning/027.gif (http://images.anitji.com/good-morning/027.gif)...šišky sú ku kefiču...ako bonus..
hnedoočka
29.06.12,06:43
díkes za kávu, ke mne došiel i jogurt, tak neviem, komu mám poďakovať ;):)
čo by bolo vonku sparno, to mi neprekáža, nahodím plavky a prvú pomoc - bazén...ale tí upíri už bez štipky začervenania pichajú i cez deň...:(
Stanislav 1975
29.06.12,07:44
Sprostý som ako tágo, strašné niečo ,aký som vypatlaný- 3 krát tú istú chybu človek nespraví, len tupina...-ale kto chce tam-pomožme mu tam...
willma
29.06.12,08:03
zas mám doma čistú jednotkárku jupiiiiiiiii. Po peripetiách čo boli, je to balzam. Prišla domov, široký úsmev ani vysvečko nemusela ukazovať
Stanislav 1975
29.06.12,08:15
zas mám doma čistú jednotkárku jupiiiiiiiii. Po peripetiách čo boli, je to balzam. Prišla domov, široký úsmev ani vysvečko nemusela ukazovať
Moj má (zatial ) tiež samé jedničky-ale ja si nejako extra na to nepotrpím, lebo mám skúsenosť s mojími spolužiakmi, že poniektoré samé jedničkárky dnes tak dopadli ,že dokladajú tovar v Tescu a zasa niektorí trojkári sú velkými boháčmi a pánmi- takže známky niesú všetko- je to pekné mať samé jedničky, ale nieje je to smerodajné pre uplatnenie v živote

...ale gratulujem...,ja som ten pocit ako žiak nikdy v živote nezažil :-)))