MarcelkaT
29.06.12,10:25
Pekný deň vospolok. Pepsi Ty nám chastááááášššššš vynikajúúúúce raňájky. Dík.
willma
29.06.12,08:35
...ale gratulujem...,ja som ten pocit ako žiak nikdy v živote nezažil :-)))no veď ani ja nie,:D len si to teraz užívam, lebo u synátora som bola rada, že prechádzal z ročníka do ročníka. A tiež som mala spolužiaka, čo bol čistá katastrofa a dozvedela som sa, že je úspešný podnikateľ.
AlaNR
29.06.12,09:58
misoft
29.06.12,10:07
Okno už otvorené - kde to vázne? :D:D
MarcelkaT
29.06.12,10:10
OBééééd!!!
Poďme, kým je to teplé!

https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSjldo7unY39wS4me3BYpIW6Z_ld30GK bxsqjcIj9CxHgM99AMO6w

Ja sa rozdelím, je to veľká porcia. Kto sa prida?
A na pitie nebude nič?
Stanislav 1975
29.06.12,10:13
OBééééd!!!
Poďme, kým je to teplé!

https://encrypted-tbn1.google.com/images?
q=tbn:ANd9GcSjldo7unY39wS4me3BYpIW6Z_ld30GKbxsqjcI j9CxHgM99AMO6w

ja by som si dal radšej tatarák...:confused:
misoft
29.06.12,10:13
Labužník jeden! :D
Žabinka
29.06.12,10:18
zas mám doma čistú jednotkárku jupiiiiiiiii. Po peripetiách čo boli, je to balzam. Prišla domov, široký úsmev ani vysvečko nemusela ukazovať
Dcéra prišla domov trošku smutná, jedna dvojka z dejepisu je na vysvedčení, syna radšej nekomentujem, som rada, že sa mu podarilo šťastne ukončiť deviatu triedu...
trisestri
29.06.12,10:37
vymalovane
Tweety
29.06.12,10:50
Dcéra prišla domov trošku smutná, jedna dvojka z dejepisu je na vysvedčení, syna radšej nekomentujem, som rada, že sa mu podarilo šťastne ukončiť deviatu triedu...
To ťa nemusí rozčúľovať, veď sa neučia pre známky ale pre vedomostí.
VieraPopluharova
29.06.12,11:09
Gratulujem, dcerke i synovi, neboj veď on sa spamätá.......
VieraPopluharova
29.06.12,11:09
môžeš oddychovať....
VieraPopluharova
29.06.12,11:15
Ahojte všetci vospolok,

Pepsi ako si nasmerovala GPS? Čaj pristál uprostred trávnika, ešteže mi do neho mravce nenaliezli......ale bol dobrý, musím pochváliť.....dnes mám zasa deň blbec......ráno o 9,00 klientka, priniesla doklady a stvrdla u mňa 2 hod. až som ju musela poslať preč....jasne ,že som zabudla, že mam termín k lekárovi a potrebujem lieky,.....nič to veď už od pondelka má dovolenku 4 týždne.....potom zasa volá jedna pani, vraj potrebuje urobiť DP FO typ A .....účtovníčka jej stratila doklady......vravím a z čoho to mám urobiť.....ona na to však mám potvrdenia o príjme.....tak som sa zmilovala.....prinesla to a to a......píp......nebol tam aj príjem z čiech?.......dnes sa asi picnem.......ešte sa aj zamračilo......
Žabinka
29.06.12,11:28
Ja sa nerozčuľujem, my sme šťastní.. :)
Žabinka
29.06.12,11:30
veď hej, len on sa spamätáva už od piatej triedy...
pepsikova
29.06.12,11:50
..a keďže nikto kaficu na poobedie nevarí, tak dám ja...a k nej koláčik smotankovo-marhulkový...syníkovi konečne chutí a tak, že takéto môže hneď...aj vám posielam..
terezamaria
29.06.12,12:08
Vieročka však uprostred trávnika to je paráda.....
buchač
29.06.12,12:18
díkes za kávu, ke mne došiel i jogurt, tak neviem, komu mám poďakovať ;):)
čo by bolo vonku sparno, to mi neprekáža, nahodím plavky a prvú pomoc - bazén...ale tí upíri už bez štipky začervenania pichajú i cez deň...:(
...očko ...Ty si fakt nepevná ......:rolleyes:

Plavky nejak nemusím , v tej dusnote ich ani nepotrebujem .....pot mám kdesi až tam hen dole ...šak sa mi pomaly vo vlastnej šťave uvaria oné ....;)

...a tých upíroch ani nespomínam ...bez štipky začervenania vravím , že večer by som sa na jedného , povedzme , aj zmenil .....:---
VieraPopluharova
29.06.12,12:40
Len je otázne na koho by si sa chcel prisať....
pavol54
29.06.12,12:41
To ťa nemusí rozčúľovať, veď sa neučia pre známky ale pre vedomostí.
si sa pomýlila ani pre známky ani pre vedomosti, ale ako hovoril môj spolužiak na vš(inak skončil s červeným diplomom) : "Ja na učenie j....m, ja som tu preto aby dali gebír o absolvovaní školy". Takže školu robíme najmä pre vysvedčenie a podobný papier.
MarcelkaT
29.06.12,12:48
..a keďže nikto kaficu na poobedie nevarí, tak dám ja...a k nej koláčik smotankovo-marhulkový...syníkovi konečne chutí a tak, že takéto môže hneď...aj vám posielam..

Pepsi, Ty nás rozmaznaváš.Vďaka.
Ivana Š
29.06.12,12:49
mne jeden upír dnes zobral toľko krvi - u lekárky - sestička Marika
už sa teším na výsledky :mad: nebudú dobré cítim to

ale čo ma teší že synáčik a šestnástka mali veľmi pekné vysvedčenie,
sem tam nejaká tá dvoječka, no kým to nie je zo správania, tak som spokojná, veď čo, ani ja som nebola čistá jednotkárka
(SB už vôbec nie :D štvorka zo slovenčiny napríklad, ale z technických predmetov mal vždy za jedna :))

pepsi - moje GPS si ulož, len ti upresním súradnice, keď pôjdem do toho nórska - hádam dohodíš :)

juri - teraz som sa dočápala v bazéne, teplo u nás tiež ako v r*iti, ale v plavkách som bola ;) nebudem vzrušovať susedov
alebo skôr susedy :rolleyes: - samozrejme by to viedlo ku klebetám :D mali by o čom hovoriť v dedine pred obchodom - takú radosť im nespravím
Ivana Š
29.06.12,12:53
neviem, či sa chcel zrovna prisávať :D
AlaNR
29.06.12,14:14
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr
pepsikova
29.06.12,14:44
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr..

..joooj, dobré znamenie!!..dôchodkyni chutí žiť!..tak niekde v tieniku pomaličky nech kopká,čo nestihne, to dotastie!..
(sorry, veľmi sa mi páči, ako si ju nazvala prvý krát-""moja dôchodkyňa...už mi to zostalo,ale so všetkou úctou...)
pepsikova
29.06.12,14:46
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...
pepsikova
29.06.12,15:04
..no tak ten recepísek na koláčik je jednoduchý...
..redšie sladké kysnuté cesto, tak, aby sa dalo roztľapkať na plech, dobre omastený masťou,(lebo olejom sa šmýka a sťahuje)..no a bohatšie gazdinky možu dať 1 tvaroh a jednu pochúťkovú smotanku do misky, rozmiešať, vanilkový cukor, kryštálový tak 2 lyžice a potom natrieť na cesto..(ja som dala 2 pochuťkové smotany, lebo nemám tvaroh)..no a na to poukladať štvrťky, alebo menšie polovičky marhuliek..trochu ocukriť, posypať škoricou a upiecť...
trisestri
29.06.12,16:49
si na tom podobne ako ja-od zaciatku roka sa nic nedari
AlaNR
29.06.12,16:52
Pepsi vďaka za recepísek!! Zajtra skúšam, na polovičku marhuľky, na druhú dám čerešne. Nech máme dva kouáče.
A dóchodkyňa je OK, ja ju volám tuto u nás "moja Vincka", ale tu ju menom načo volať, dóchodkyňa je fajín...

A ... burinu som musela ísť trhať lebo uzel bol uvázaný (chápte: odutá) , našťastie padol tieň a trošku fuklo, ale moja dôchodkyňa mala inakšiu robotu... so slzou na krajíčku mi oznámila, že narátala iba 5 sliepok, tak asi hodinu s babičkinou francúzskou barlou pátrala po tých dvoch chýbajúcich... samozrejme boli u susedy, zakaždým sa na kŕmenie vrátia, ale vysvetľuj.... nevysvetlíš... tvrdohlavec.... tak som si potichu šomrala v záhrade, aspoň sa mi rezkejšie trhalo... :D
AlaNR
29.06.12,17:00
No toto!!! Tom Cruise sa mi rozvádza!

Ťahám ja preč, balím kufre, smer Amerika! Keď sa trošku narovnám a primaľujem, hádam o mňa opre aspoň bicykel :D :D
VieraPopluharova
29.06.12,17:03
Pepsi vďaka za recepísek!! Zajtra skúšam, na polovičku marhuľky, na druhú dám čerešne. Nech máme dva kouáče.
A dóchodkyňa je OK, ja ju volám tuto u nás "moja Vincka", ale tu ju menom načo volať, dóchodkyňa je fajín...

A ... burinu som musela ísť trhať lebo uzel bol uvázaný (chápte: odutá) , našťastie padol tieň a trošku fuklo, ale moja dôchodkyňa mala inakšiu robotu... so slzou na krajíčku mi oznámila, že narátala iba 5 sliepok, tak asi hodinu s babičkinou francúzskou barlou pátrala po tých dvoch chýbajúcich... samozrejme boli u susedy, zakaždým sa na kŕmenie vrátia, ale vysvetľuj.... nevysvetlíš... tvrdohlavec.... tak som si potichu šomrala v záhrade, aspoň sa mi rezkejšie trhalo... :D

Moja , keď naše maminy sú asi také, že panebože daj nám, ale hneď.......mám jednu takú doma,.......
VieraPopluharova
29.06.12,17:06
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...

Pepsi,

dúfam, že naozaj hovoríš o psovi a nie o decku, ozaj moja decko ako sa má dúfam, že lepšie, držíme mu všetky labky.....do prčíc dnes je deň.....baby mám takú migrénu, že neviem kam strčiť hlavu.....Pepsi pošli prosíííííím niečo........
hnedoočka
29.06.12,17:17
čo ti v tom bráni? :D
lujza.j
29.06.12,17:23
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...
si mohla radšej hodiť po mne:D sú to mrchy....dnes bola tá naša hnusoba sama doma.....ja som "fičala" v piatkovo-prázdninovej premávke /počas jazdy-státia som si stihla manikúru.....vystriekať palubovku a čo som dočiahla vystriekať prontom a vytrieť prach:D/ ....otváram dvere.....kukám na kábel /kablovka+internet/ čo je pri dverách a nedá sa zamaskovať.....uffff, je celá, ale to sa už nedalo povedať o dalšom prútenom košíku v kúpelne... pozor nie je na dosah....a u decka v izbe na minďar roztrhaný návod k práčke.....ktorý bol nenápadko schovaný v kúpelke....ale ako pre koho.....vrrrrr, z jednej strany nervy z druhej....len to. aj som mu rožok v robote kúpila, že ked bude všetko ok......naučím ho na rožok ako starého Brunkiho....... hmm.....tak možno na budúce
pepsikova
29.06.12,17:36
Pepsi,

dúfam, že naozaj hovoríš o psovi a nie o decku, ozaj moja decko ako sa má dúfam, že lepšie, držíme mu všetky labky.....do prčíc dnes je deň.....baby mám takú migrénu, že neviem kam strčiť hlavu.....Pepsi pošli prosíííííím niečo..........

no čo sa týka tej fajnovej kosti, tak o psiskovi..lebo dneska mu chutí všetko, čo nemá!..ale mäsová kosť asik bola vadná,ale nakoniec ho ukecala (tá kosť) svojou vôňou a zmastil ju!...
..syník je fajn,keď mu chutí klobásočka, tak je oki!..vraj už ani nebolí, len nohy mu ešte tŕpnu...toho sa najviac bojím,ale je mladý,tak hádam...

..Vieroč, dala by som si pivo, alebo gintonic, mohli by sme behnúť toť do krčmy na jeden!..alebo melón!!..to by som musela dákych 25 km odbehnúť do mesta..ale posielam ti fúkanec na čielko, hádam boliestka prestane..

..bojím sa budúceho týždňa...tie teploty sa hádam umúdria a nebudú besnieť, lebo ja to nejak pozitívne so mnou nevidím už teraz...ale som zbalená na kamčatku,ešte idem nášmu Palimu zavinšovať a začnem rozmýšlať, či pôjdem letecky, či vlakom..na kamčatkuuu..
VieraPopluharova
29.06.12,17:38
Buď rada, že to odniesol len návod a kôš a nie internet....mala by si ho pochváliť....:)
VieraPopluharova
29.06.12,17:43
..

no čo sa týka tej fajnovej kosti, tak o psiskovi..lebo dneska mu chutí všetko, čo nemá!..ale mäsová kosť asik bola vadná,ale nakoniec ho ukecala (tá kosť) svojou vôňou a zmastil ju!...
..syník je fajn,keď mu chutí klobásočka, tak je oki!..vraj už ani nebolí, len nohy mu ešte tŕpnu...toho sa najviac bojím,ale je mladý,tak hádam...

..Vieroč, dala by som si pivo, alebo gintonic, mohli by sme behnúť toť do krčmy na jeden!..alebo melón!!..to by som musela dákych 25 km odbehnúť do mesta..ale posielam ti fúkanec na čielko, hádam boliestka prestane..

..bojím sa budúceho týždňa...tie teploty sa hádam umúdria a nebudú besnieť, lebo ja to nejak pozitívne so mnou nevidím už teraz...ale som zbalená na kamčatku,ešte idem nášmu Palimu zavinšovať a začnem rozmýšlať, či pôjdem letecky, či vlakom..na kamčatkuuu..

Pepsi,

smola, môžeme sa baliť a zabukovať letenky na kamčatku , celý budúci týždeň .....že 35......a na konci ochladenie na 32.....idem si kúpiť veľký mrazák ak nezoženieme letenky......toto ma asi zabije......pozdravujem synka i psiska, náš leží pod ventilátorom...... a ja idem spať do pivnice....
lujza.j
29.06.12,17:46
Vieročka....ale on mal aj včera kočík...:(
pepsikova
29.06.12,17:47
si mohla radšej hodiť po mne:D sú to mrchy....dnes bola tá naša hnusoba sama doma.....ja som "fičala" v piatkovo-prázdninovej premávke /počas jazdy-státia som si stihla manikúru.....vystriekať palubovku a čo som dočiahla vystriekať prontom a vytrieť prach:D/ ....otváram dvere.....kukám na kábel /kablovka+internet/ čo je pri dverách a nedá sa zamaskovať.....uffff, je celá, ale to sa už nedalo povedať o dalšom prútenom košíku v kúpelne... pozor nie je na dosah....a u decka v izbe na minďar roztrhaný návod k práčke.....ktorý bol nenápadko schovaný v kúpelke....ale ako pre koho.....vrrrrr, z jednej strany nervy z druhej....len to. aj som mu rožok v robote kúpila, že ked bude všetko ok......naučím ho na rožok ako starého Brunkiho....... hmm.....tak možno na budúce..

...ach, moj malinký, však vy si myslíte fšetky dve, že to je slasť byť sámenko doma, keď od potrebuje vietor do labiek a lúku jak svet, aby sa unaháňal a nyje doma sa nudil!..dones ho sem, a neboj, zabudne, že má čosi ničiť, any domov nebude vládať dôjsť, ako šarkan kolkokrát, keď mu neny rady v lietaní..
..v pondelok posielam paroh!...
lujza.j
29.06.12,17:50
Pepsi,

smola, môžeme sa baliť a zabukovať letenky na kamčatku , celý budúci týždeň .....že 35......a na konci ochladenie na 32.....idem si kúpiť veľký mrazák ak nezoženieme letenky......toto ma asi zabije......pozdravujem synka i psiska, náš leží pod ventilátorom...... a ja idem spať do pivnice....
http://www.itsk.sk/4world-usb-ventilator-kvetina-v-kvetinaci-ruzova_i123960.jpg
lujza.j
29.06.12,18:01
http://4.bp.blogspot.com/_Hje2-7qkavI/TG6nYAALdJI/AAAAAAAAAeM/x183zb-qO9A/s400/2+DSC05429_crop+esta+es.jpghttp://1.bp.blogspot.com/-aukIHWyjR9o/TfVjw1R1l0I/AAAAAAAADGE/eCihEz9kpAw/s640/7+IMG_0656.JPGhttp://2.bp.blogspot.com/_Hje2-7qkavI/TFLG5JZZcwI/AAAAAAAAAPw/l2row-0PMjY/s400/DSC04773_crop.jpghttp://2.bp.blogspot.com/_Hje2-7qkavI/THmCGgfoLzI/AAAAAAAAAlc/nR4hLev7Wwo/s400/1+DSC05483_crop.jpghttp://2.bp.blogspot.com/-uzWPXwCPC-s/T2U7eryvV0I/AAAAAAAAHwY/LQ0p9POnLdE/s640/3+IMG_3761.JPG
misoft
29.06.12,18:39
A jedálny lístok si mu tiež predložila? Ako má vedieť, čo to dostal?
wagner
29.06.12,18:42
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr
Mala si povedať, že dnes je prikázaný sviatok a nesmie sa robiť v záhrade:D Aj ja som plánovala kosiť, ale suseda ma zahamovala, že keď je sviatok nemám robiť:confused: Tak som potrhala cukety, spracovala som ich do mrazničky a spravila som si na obed pečený karfiol v rúre a pri jednom som do druhej misi dala zapiecť aj zemiaky. A obed bol hotový. Keď ma od tepla brali driemoty, išla som vytrhať hrach a lúskala som.
hubatá
29.06.12,18:44
Mne ak je teplo, tak spávam so zmrznutou vodou v PET fľaši. Okolo 24.00 hod. drkocem zubami a do rána som podchladená......:---
wagner
29.06.12,18:46
si sa pomýlila ani pre známky ani pre vedomosti, ale ako hovoril môj spolužiak na vš(inak skončil s červeným diplomom) : "Ja na učenie j....m, ja som tu preto aby dali gebír o absolvovaní školy". Takže školu robíme najmä pre vysvedčenie a podobný papier.

Aj ja som to tvrdila celý čas počas štúdia VŠ. Potrebovala som iba ten diplom a bolo mi úplne jedno, či bude červený alebo modrý. Nám diaľkovákom to bolo šuma fuk.
misoft
29.06.12,18:47
hubatá
29.06.12,18:51
Veru Pepsi už by si sa mohla naučiť variť ........
Stanislav 1975
29.06.12,18:54
Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20
wagner
29.06.12,18:58
Stanko čo sa stalo? Kto Ťa vytočil? Či vyhodil?
terezamaria
29.06.12,19:14
Beťár veľký je Brunko, Lui ešte pár mesiacov pevné nervy...nič iné nepomôže....
terezamaria
29.06.12,19:16
Vieročka na migrénu Coca-cola, to odporúča jeden neurológ....
terezamaria
29.06.12,19:19
Ej, to je sila, čo na to Tvoje ľadviny?.......
VieraPopluharova
29.06.12,19:22
Moja, dnes som už vyskúšala všetko, takže momentálne už ma asi nič nebolí bo som ako na d...ách....
VieraPopluharova
29.06.12,19:28
Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20

Stanko,

kto Ťa naštval, veď hoď .......treba zverejniť takých ľudí a máme všetci v tom jasno kto je aký, ja keď s Tebou súhlasím, tak súhlasím, ak nie poviem si svoj názor, ale vypisovať ss-ky poza chrbát, prepáč je pod úroveň človeka a nech sa za to na mňa nikto nehnevá a môžu ma teraz i ukamenovať....
VieraPopluharova
29.06.12,19:29
Luji, toto je čistá provokácia teraz večer......
VieraPopluharova
29.06.12,19:30
Ja som sviatok dodržala, bola som celý deň v posteli, teda skoro-----:)
VieraPopluharova
29.06.12,19:30
Veru tak netreba to preháňať.....
buchač
29.06.12,19:43
hnedoočka 2 Hours Ago #15088
čo ti v tom bráni? :D

...hm ....a poviem Ti ? :rolleyes:

Ivana Š 6 Hours Ago #15070
neviem, či sa chcel zrovna prisávať :D

...ver , že hej ...tak sa to predsa začína...:---

VieraPopluharova 6 Hours Ago #15068
Len je otázne na koho by si sa chcel prisať....
...otázne ani nie ........
...to presne VIEM ...;)
avalik
29.06.12,19:47
Mne ak je teplo, tak spávam so zmrznutou vodou v PET fľaši. Okolo 24.00 hod. drkocem zubami a do rána som podchladená......:---

ja sa zakryvam mokrym uterakom - do rana je suchy :D
lujza.j
29.06.12,19:50
..

...ach, moj malinký, však vy si myslíte fšetky dve, že to je slasť byť sámenko doma, keď od potrebuje vietor do labiek a lúku jak svet, aby sa unaháňal a nyje doma sa nudil!..dones ho sem, a neboj, zabudne, že má čosi ničiť, any domov nebude vládať dôjsť, ako šarkan kolkokrát, keď mu neny rady v lietaní..
..v pondelok posielam paroh!...
to verím.....to by potreboval, ale tu nie je kde a aj keby bála by som sa že nepríde ku mne ked ho zavolám, aj ked povel ovláda.
boli sme u vetoša v stredu....teraz zas jeho kolega nechápal...kým mu šupol "besnotu" tak ja zas ruky modrinovo-doškriabané ako faťák....tak sa metal.......potom, že mu dá pipetu na kliešte...že obojok sa neoplatí že odstrihnem a bude malý ked dorastie......tak že mu ju dá....kedže besný ako obyčajne schmatol ho rukami za kožu dal na stôl....ešte stále besný....potom s ním zatriasol zrúkol na neho chlapským hlasom , že "už sa ukludni" a náš besnoch sklopil uši kukal ako ked by ho fotili pre slobodu zvierat:D my s deckom sme sa smiali, že chlap na nehu zrúkne a už je lepšie.....tak sme vysvetlili vetošovi , že náš "vedúci zájazdu" je het.... priznal , že treba na neho tvrdšie.....asi áno.....
sito
29.06.12,19:50
Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20

Stanko, drž sa padáka, aby si dobre dopadol, TY. Ostatní, aj na nos môžu, z tej výšky. :);)
wagner
29.06.12,19:56
to verím.....to by potreboval, ale tu nie je kde a aj keby bála by som sa že nepríde ku mne ked ho zavolám, aj ked povel ovláda.
boli sme u vetoša v stredu....teraz zas jeho kolega nechápal...kým mu šupol "besnotu" tak ja zas ruky modrinovo-doškriabané ako faťák....tak sa metal.......potom, že mu dá pipetu na kliešte...že obojok sa neoplatí že odstrihnem a bude malý ked dorastie......tak že mu ju dá....kedže besný ako obyčajne schmatol ho rukami za kožu dal na stôl....ešte stále besný....potom s ním zatriasol zrúkol na neho chlapským hlasom , že "už sa ukludni" a náš besnoch sklopil uši kukal ako ked by ho fotili pre slobodu zvierat:D my s deckom sme sa smiali, že chlap na nehu zrúkne a už je lepšie.....tak sme vysvetlili vetošovi , že náš "vedúci zájazdu" je het.... priznal , že treba na neho tvrdšie.....asi áno.....

Usudzujem, že pes si s Vami robí čo on chce.:D Keby bol doma SB, tak by inak skákal. Vycíti kto je vodca svorky:D . Možno si mala ísť na neho tvrdo hneď a ukázať, že Ty rozkazuješ a on musí poslúchať. Viem čo píšem, mala som už veľa psov za tie roky. A vodcom svorky som bola vždy ja, pes poslúchal na slovo.
lujza.j
29.06.12,20:01
Stanko,

kto Ťa naštval, veď hoď .......treba zverejniť takých ľudí a máme všetci v tom jasno kto je aký, ja keď s Tebou súhlasím, tak súhlasím, ak nie poviem si svoj názor, ale vypisovať ss-ky poza chrbát, prepáč je pod úroveň človeka a nech sa za to na mňa nikto nehnevá a môžu ma teraz i ukamenovať....
Vieročka...tu dospelí ludia chodia šmírovať po profiloch čo si kto píše......ja som tu každý deň.....ale vidím, že je tu dosť ludí čo sú vyslovene prepnutí.....moc to tu žerú:eek:
sú veci ktoré nechápem ....a tieto ss-ky sú presne to.......tiež som Standa už kontaktovala, lebo si myslím že je vo svojej brandži šikovný, ale prečo by som sa neho niečo........ked nie je po mojom tak to teda nie.....;) a keby som chcela tak by som mu inak mohla aj cenknúť:D
tiež by som chcela vedieť ktoré sú tie líšky-lišiaci....
lujza.j
29.06.12,20:05
ja to viem....
pepsikova
29.06.12,20:06
..fšak hovedzinku, po známosti zadarminko, pes jeden nevďačný, on pozná hovädzie lepšie než ja!!...
lujza.j
29.06.12,20:07
ale ked vyzerali tak nenormálne....:) boli tam aj recepty k tomu....
pepsikova
29.06.12,20:08
..sa nečudujem čoklíškovi..keď mu pod nosíkom špacíruje nejakými fajnotami, ako nám tu!..
lujza.j
29.06.12,20:12
inak ja sa vytešujem mám zajtra volníčko...teda nejdem upratovať, jupííííííí. budem sa na balkone opalúvať....lebo mám 3ks nových šiat a ešte som ich nemala....som bledula maximálna.... a v nedelu možno s deckom na bágrovisko.....
a ešte sa teším...veľmi idem koncom augusta nakoniec s bratom a jeho novou fešandou "dole" teda do Hr:D po troch rokoch ...aj cestovnú horúčku budem mať...
pepsikova
29.06.12,20:17
..no však som musela pustiť céklínera a spybota, pekne po sebe, aj s antivirákom, antivirák dva razy po sebe zhúkol, ako keby porada horela, že vraj podvodné voľačo sa mi tu pokúša dostať do kuchyne!..som sa tak zľakla, že som myslela, že umrem od ľaku!...
..no a tak mi prosím podajte z tej luizinkinej tácky to priesvitné s citronom a šprťkou ginu, lebo potrebujem niečo silnejšie ako voda do seba!...
a ešte pohodu vám,ak je tu ešte niekto.. http://gfxlovers.com/smilies/imgs/bad-taste/bad-taste013.gif (http://gfxlovers.com/smilies/category/bad-taste/bad-taste_2.html)
misoft
29.06.12,20:21
A aj poskladaný? :D:D
lujza.j
29.06.12,20:22
..no však som musela pustiť céklínera a spybota, pekne po sebe, aj s antivirákom, antivirák dva razy po sebe zhúkol, ako keby porada horela, že vraj podvodné voľačo sa mi tu pokúša dostať do kuchyne!..som sa tak zľakla, že som myslela, že umrem od ľaku!...
..no a tak mi prosím podajte z tej luizinkinej tácky to priesvitné s citronom a šprťkou ginu, lebo potrebujem niečo silnejšie ako voda do seba!...
a ešte pohodu vám,ak je tu ešte niekto.. http://gfxlovers.com/smilies/imgs/bad-taste/bad-taste013.gif (http://gfxlovers.com/smilies/category/bad-taste/bad-taste_2.html)
ja som si spravila čo chladnica dala.....gin+ citron+jablkový strik /kupujem v At lidli super vec kto je blízo odporúčam/+ puno puno ledu...:D
ale už mi ostalo len bíle vínčisko.....zakúpim asi biely rum alebo to campari čo mi teraz ide na chuť....
misoft
29.06.12,20:22
Nááááá - osobo - vydýš - zrúknut treba!
avalik
29.06.12,20:34
to nie :D ... ale asi mu to dnes dam rozkazom :D:D:D
pepsikova
29.06.12,20:37
..idem het odtiaľto, lebo ráno zase zaspíme a kafa bude k obedu..dobrú noc vám...
pepsikova
29.06.12,20:38
...pochuťková smotana s grankom a piškotami..šarkan dostal bez granka...fifty-fifty...
lujza.j
29.06.12,20:39
to hej..ale chlapským hlasom.... a ten je u nás maxi...tak 1x za mesiac
lujza.j
29.06.12,20:40
dobrúúúúú
Indeed
29.06.12,20:58
Vieročka...tu dospelí ludia chodia šmírovať po profiloch čo si kto píše......ja som tu každý deň.....ale vidím, že je tu dosť ludí čo sú vyslovene prepnutí.....moc to tu žerú:eek:
sú veci ktoré nechápem ....a tieto ss-ky sú presne to.......tiež som Standa už kontaktovala, lebo si myslím že je vo svojej brandži šikovný, ale prečo by som sa neho niečo........ked nie je po mojom tak to teda nie.....;) a keby som chcela tak by som mu inak mohla aj cenknúť:D
tiež by som chcela vedieť ktoré sú tie líšky-lišiaci....


Tak nevypisujte si do odkazov "líbesbrífy" a nikto nebude tam chodiť šmírovať...

Koniec-koncov ak to umožńujú nastavenia Porady, tak aký problém ??,

Ja do cudzích profilov nechodím a ked mi niekto pošle nejaký odkaz ktorý sa mi nepáči,tak ten odkaz vymažem

NO PROBLEM:
Indeed
29.06.12,21:03
..teda , ako pozerám NIC MOC..
lujza.j
29.06.12,21:03
Tak nevypisujte si do odkazov "líbesbrífy" a nikto nebude tam chodiť šmírovať...

Koniec-koncov ak to umožńujú nastavenia Porady, tak aký problém ??,

Ja do cudzích profilov nechodím a ked mi niekto pošle nejaký odkaz ktorý sa mi nepáči,tak ten odkaz vymažem

NO PROBLEM:
no skôr to bolo o tom...že téme bola vášnivá debata, ale debatovalo sa aj po mimo..... mne je z toho do miechu...ako aj z toho, že sa tu riešia nejaké body...moje decko minule....."ježiši mama a čo budú mať chleba lacnejší":D
Indeed
29.06.12,21:06
Dcéra prišla domov trošku smutná, jedna dvojka z dejepisu je na vysvedčení, syna radšej nekomentujem, som rada, že sa mu podarilo šťastne ukončiť deviatu triedu...

Ja som pred cca 25 rokmi dostal solovu trojku z technologie len preto,že učiteľka na SOU nevedela

čo to je "KEVLAR" a vysmiala ma pred celou triedou,že odkiaľ to mám a prečo píšem do písomky také veci, čo nie sú v učebniciach...
hubatá
30.06.12,04:11
:---O takomto čase zhruba pred tridsiatimi rokmi keď prišiel syn s vysvedčením domov a nebola som spokojná mi s vráskami na čele povedal:
- "mami vypočítaj mi koľko rokov ešte budem chodiť do tej školy ......!"
hubatá
30.06.12,04:14
Upresni misoft: ukazovákom na nohe alebo na ruke? Spod ručného ukazováka sa mi tie potvory vždy vyšmykli........nikto-nikdy nevedel na koho mierim.
pepsikova
30.06.12,04:20
...dobré ráno vám a krásnu, oddychovú sobotu vám prajem...káva, latté, čajík, kefíč, koláčik,syrík je nachystané na svoju púť, džípíes naštelované, takže už len úsmev pridám a fičíme pod palmy, muškáty, oleandre, k bazénom a do záhrady pod orech...aj macke do roboty, lebo iste dnes maká...a inak len pohodu prajem,,slnko sa predvádza od rána, šarkan prešiel svoj grunt,spratal za misu cestovín s mrkvou a hovadzinou a fčul kuká, že čo by zjedol!...no nič!...
...krásne ráno vám..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/r84t9jvz.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-vacances-2.html)...syník ma v noci zobudil a podáva mi pollitrák vody, vraj, mami, máš štikafku!..zo spánku štikááám!..idem na kamčatku...
hubatá
30.06.12,04:25
Dobré ránko poraďáci!
Pepsi, asi mládneš, vraciaš sa do detských liet: zabudla si si odgrgnúť po napapaní. O nejaký čas ťa bude syn chovať, prechádzať sa a čakať kým si odgrgneš do plienky.:---
pepsikova
30.06.12,04:55
Dobré ránko poraďáci!
Pepsi, asi mládneš, vraciaš sa do detských liet: zabudla si si odgrgnúť po napapaní. O nejaký čas ťa bude syn chovať, prechádzať sa a čakať kým si odgrgneš do plienky.:---..

..fšak nech si zvyká, chlapec..ja som si tiež musela zvyknúť, keď som ho chcela mať..no...
...akurát mi je divné, ako dlho som štikala, lebo kým sa on pozbiera, ošíruje do korzetu, aby mohol vstať, ide pre vodu-to je dlho!...a včera večer ma strašne svrbela ľavá dlaň...keby boli nejaké pozitívne spojitosti, aj športku idem podať!..:):D:D
lujza.j
30.06.12,05:01
Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu:eek: a zase káblovka v pi*i:mad: vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým;)
lujza.j
30.06.12,05:15
držím palčáky na tú športku....
pepsikova
30.06.12,07:20
Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu:eek: a zase káblovka v pi*i:mad: vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým;)..

..no to už by som ho riadne vyprášila po kožuchu...mám dojem, že ten tvoj šarkaniak ti to robí naschvál!...zober ho von, niekde, kde môže lietať, on sa fakt nudí sám...a pritom opáliš aj bíle telo...
lujza.j
30.06.12,07:32
vyprášený......on má asi hrošiu kožu...alebo sado-maso....:)
VieraPopluharova
30.06.12,08:43
Dobré ránko všetkým,

Pepsi čaj dnes presne, a keďže oskar pečie ako divý ani nestihol vychladnúť kým som sa ja pozviechala, tieto hice ma dorazia.....to budú poniektorí happy :D;):D mala som v pláne , že budem vonku robiť niečo s kvietkami.....no môžem tak byť zalezená akurát v posteli a nechať na seba fúkať ventilátor.....

Luji,

nechcem Ti do toho kecať, ale ten Tvoj si od začiatku s Tebou robí čo chce....treba ho vždy rázne priviesť k miestu kde urobil neplechu a ráznym tónom bez zvyšovania hlasu dohovoriť, to je v podstate ako malé dieťa skúša Tvoju trpezlivosť, kto z koho, či on bude spokojne kúsať kábliky:D;):D, alebo Ty spokojne pozerať káblovku..... :D:---:D

Zasa budem chodiť po ulici ako riaditeľka vápenky:mad::mad::mad:
VieraPopluharova
30.06.12,08:46
A nedá mi k Stankovi,

Stanly si už veľký chlapec, pomysli si , uvedom si, že za dobrotu na žobrotu..... ja si vždy poviem,že mňa nenaserie stádo volov a nie to jeden alebo pár......
avalik
30.06.12,08:58
Od 1. júla občiansky preukaz kdekoľvek aj do dvoch pracovných dní (http://www.minv.sk/?tlacove-spravy&sprava=od-1-jula-obciansky-preukaz-kdekolvek-aj-do-dvoch-pracovnych-dni)
AlaNR
30.06.12,09:29
Moja rýchlovarná kanvica sa mi odvďačila za 4 ročnú starostlivosť a dnes ráno vypovedala svoje služby..
Zas som ľahšia o 15 evri..
No, mohla som aj o viac, ale ujo predavač mi povedali, že výrobca je ten istý, len značka je jedna značková a jedna šuntíková. Pritom boli kanvičky rovnaké na prvý pohľad. Mne stačí aj tá lacná, veď aj tá predtým taká bola a koľko vydržala.

Inak dnes máme u nás poľovnícky guláš, len neviem, či v takomto hice vôbec vystrčím laby von...
Ale by som si dala, keby mi niekto doniesol :D
Ivana Š
30.06.12,09:37
len som sem nakukla dnes taký rozlietaný deň - pes môj adoptovaný mi pod oknami celú noc kašlal
tak dnes šup k veterinárovi - myslela som, že má niečo zapichnuté v krku, a nevie to vykašľať
a ono to - že zapálené hrdlo :eek: dostal sirup a bude dostávať injekcie
po tej sa motal ako opitý a teraz spí

potom šup pre šestnástku ku kamarátke, potom ma poprosila či by som druhú kamarátku nehodila domov, lebo chcela ísť pešo, no nechaj také deťo ísť pešo cez háj, to by som sa aj ja bála

večer trojnásobná oslava, takže nákup surovín a bude nás veľa

mala by som tu nevykecávať :D a padať ísť chystať pohostenie
lujza.j
30.06.12,09:43
dobre urobila...stačí aj za 15e.....
terezamaria
30.06.12,09:44
Ivanka nech Ti oslava dobre dopadne....:-)
lujza.j
30.06.12,09:44
aj ja chcem taký sirup......moj síce nekašle, ale hodil by sa...:):)
VieraPopluharova
30.06.12,09:45
Prajem príjemnú oslavu......
VieraPopluharova
30.06.12,09:46
Luji Ty potrebuješ pre neho elixír poslušnosti...
lujza.j
30.06.12,09:47
Dobré ránko všetkým,

Pepsi čaj dnes presne, a keďže oskar pečie ako divý ani nestihol vychladnúť kým som sa ja pozviechala, tieto hice ma dorazia.....to budú poniektorí happy :D;):D mala som v pláne , že budem vonku robiť niečo s kvietkami.....no môžem tak byť zalezená akurát v posteli a nechať na seba fúkať ventilátor.....

Luji,

nechcem Ti do toho kecať, ale ten Tvoj si od začiatku s Tebou robí čo chce....treba ho vždy rázne priviesť k miestu kde urobil neplechu a ráznym tónom bez zvyšovania hlasu dohovoriť, to je v podstate ako malé dieťa skúša Tvoju trpezlivosť, kto z koho, či on bude spokojne kúsať kábliky:D;):D, alebo Ty spokojne pozerať káblovku..... :D:---:D

Zasa budem chodiť po ulici ako riaditeľka vápenky:mad::mad::mad:
Vieročka...robí, ale ja netuším prečo:rolleyes: lebo vykarhanie po "udalosti" prebieha presne tak ako píšeš.... :(

ja pracujem na tom aby som nebola, lebo D-čko potrebujem ako soľ...... ale je tam na skap....:)
AlaNR
30.06.12,09:48
len som sem nakukla dnes taký rozlietaný deň - pes môj adoptovaný mi pod oknami celú noc kašlal
tak dnes šup k veterinárovi - myslela som, že má niečo zapichnuté v krku, a nevie to vykašľať
a ono to - že zapálené hrdlo :eek: dostal sirup a bude dostávať injekcie
po tej sa motal ako opitý a teraz spí

potom šup pre šestnástku ku kamarátke, potom ma poprosila či by som druhú kamarátku nehodila domov, lebo chcela ísť pešo, no nechaj také deťo ísť pešo cez háj, to by som sa aj ja bála

večer trojnásobná oslava, takže nákup surovín a bude nás veľa

mala by som tu nevykecávať :D a padať ísť chystať pohostenie

Skús mu uvariť prieduškový čaj. Aj nášmu sme dávali, keď kašľal. Teraz pijú psíci veľa, hádam ani nepostrehne, že je to niečo iné, ako voda. Náš síce postrehol, ale vypil nakoniec, lebo iné sme mu nedali :D
terezamaria
30.06.12,09:49
Lui, ale úplne to chápem, bola si "vyheganá " zo starého Brunka a teraz tento malý Brunko na tom ryžuje....:-):-)
VieraPopluharova
30.06.12,09:49
Deti,

na par hodiek padám odtiaľto:D, nič sa nedá robiť , ledva funím, mozog uvarený na tvrdo;)....takže si ideme s našim poplopsom schrupnúť, teda ja sa idem pridať k nemu, on už spí pod ventilátorom.....snáď sa tam zmestím ešte i ja;).....prajem pekné popoludnie všetkým.....:):):)
Zdenka 0705
30.06.12,09:50
Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola ;)herečka je to :) .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
pavol54
30.06.12,10:10
Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola ;)herečka je to :) .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
keby bola mladšia tak by som pre ňu od budúceho týždňa zorganizoval opakovaný hod krumpľou na cieľ,
Zdenka 0705
30.06.12,10:12
no, kedysi mali aj disciplínu hod valčekom, skúšala dopredu v záhrade :D ...
Zdenka 0705
30.06.12,10:13
keby bola mladšia tak by som pre ňu od budúceho týždňa zorganizoval opakovaný hod krumpľou na cieľ,
živý? .... :D ...
pavol54
30.06.12,10:33
živý? .... :D ...
nie bud biely valcovitý, alebo zelený obdľžnikový vzdialenosť cieľa primeraná cca 20- 60 cm opakujem opakovaný hod v časovom intervale cca 8 hod s prestávkami podľa teploty na slnku. (nikomu neprezraď ja to nazývam zber zemiakov)
pepsikova
30.06.12,10:41
..moja za 15€ stačí okolo domu:)...a guláš aj mne, prosím...
pepsikova
30.06.12,10:42
..nudím sa..napečiem, ak treba..
terezamaria
30.06.12,10:48
Tak Zdenka to máš teda šikulku maminku, to sa málo vidí...:-):-) Len by si mala dávať na tie pády pozor.....ale čo narobíš?
pepsikova
30.06.12,10:50
...veľmi povzbudivá súťaž!...ak mi dáš domov, prídem aj ja!...:)
AlaNR
30.06.12,10:51
nie bud biely valcovitý, alebo zelený obdľžnikový vzdialenosť cieľa primeraná cca 20- 60 cm opakujem opakovaný hod v časovom intervale cca 8 hod s prestávkami podľa teploty na slnku. (nikomu neprezraď ja to nazývam zber zemiakov)

Nezabudni zohľadniť náročnosť terénu :D u nás je terén momentálne ako betón... žiadna antuka...
Tajná otázka: a to už sa kopú krumple???
pepsikova
30.06.12,10:56
..hlavne, že Staník vie, kde si má ísť dať pofúkať, keď sa mu niečo stane...
pavol54
30.06.12,10:56
Nezabudni zohľadniť náročnosť terénu :D u nás je terén momentálne ako betón... žiadna antuka...
Tajná otázka: a to už sa kopú krumple???tri týždne
pavol54
30.06.12,10:59
nestihol som pripraviť ubytovanie pre brigádnikov, až budúcu sezónu, domov kľudne, berú si ako mzdu aj zo zľavou
Zdenka 0705
30.06.12,11:17
áááá, ja som myslela celkom iný hod ,) ...
pavol54
30.06.12,11:34
Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?
AlaNR
30.06.12,11:45
Ponúkam na vozík dlhšie nepoužívanú konštrukciu na fóliák! Krásna, hrdzavá, z jednej strany potrhaná fólia, okno, dvere...
Luxusná!
lujza.j
30.06.12,11:45
Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?
ked je taký hustý...tak nech s nimi býva v tých ich haciendach:D machruje v karavane....len či nezabudol na očkovanie aj proti smrti:D
korela
30.06.12,11:53
Keď vedia vypiť vodu z kveináča ...
pavol54
30.06.12,12:07
ked je taký hustý...tak nech s nimi býva v tých ich haciendach:D machruje v karavane....len či nezabudol na očkovanie aj proti smrti:D
len mu ho nikto nechce požičať a manželka mu naň nedá peniaze, myslíš zdravotné riziká roxorus, krompáčus
pavol54
30.06.12,12:11
No niekdy myslia na tento hod aj tí moji menej výkonní brigádnici keď im vyúčtovávam ich normovýkon
trisestri
30.06.12,12:13
len mu ho nikto nechce požičať a manželka mu naň nedá peniaze, myslíš zdravotné riziká roxorus, krompáčus
a nech je z nimi bez ochranky a policajtov aspon 3 mesiace,bez karavanu a priamo v osade a potom nech sa aj trvalo prestahuju do blizkosti osady,mnohy mu velmi radi a lacno predaju dom
pepsikova
30.06.12,12:24
...a neviete náhodou, má už zabezpečené, kde a čo bude jesť?..či v tých chajdách ho budú hostiť?..to by chcelo aj lekára so sebou zobrať..však, čo keď dostane z vody preháňačku?..chudáčko patlovič......
pepsikova
30.06.12,12:26
...čistá hoda z vodovodu a studený čajík sa posiela kadetade, podľa džípíes...aj vedľa...ku bazénom a na balkán...
trisestri
30.06.12,12:41
este aj ten Babinsky nam podnika,nuz takych je mnoho,co sa za komunistov naucili:) http://www.sme.sk/c/6439928/babinskeho-odsudili-za-korupciu-teraz-kraluje-trstenej.html
AlaNR
30.06.12,12:49
...čistá hoda z vodovodu a studený čajík sa posiela kadetade, podľa džípíes...aj vedľa...ku bazénom a na balkán...


Pepsi, poslala si to studené? Šak došlo teplé... klimatizovaného holuba nemáš? :D
korela
30.06.12,12:55
Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola ;)herečka je to :) .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
Môžem? Nedávno dávali Česi tal. dokument venovaný dôchodcom v DD. Na prízemí mali fitness, trénovali ich na olympiádu seniorov v kategóriách osemdesiatnikov a deväťdesiatnikov v Ázii. Jeden z kategórie 90 tam zabehol stovku za cca 18 sek.
Ivana Š
30.06.12,13:13
zas nakúkam, len či sa mi čajík ušiel :)

všetko nachystané, musím šestnástku a synáčika pochváliť veľmi :) pomáhali mi
a ešte pred príchodom hostí o cca 18:00 sa ideme očápať do bazéna, lebo oskar pečie jak vyšitý
Zdenka 0705
30.06.12,13:28
ja som postrehla, že v česku už fungule aj letný tábor pre seniorov, že vraj veľký ohlas, keď som vravela mame, hneď by sa prihlásila!
Stanislav 1975
30.06.12,13:51
Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy...
AlaNR
30.06.12,14:04
Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy...

aj bez biolitu...
AlaNR
30.06.12,14:06
Doteraz som vydržala, ale teraz už zahajujem frontálny útok na mrazák so zmrzlinou...
Ventilátor mám nasmerovaný do ksichtu, poľovnícky guláš ignorujem, volala suseda, že aj oni varia, tak pôjdem radšej iba na kratšiu vzdialenosť...
pepsikova
30.06.12,14:07
Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy.....

..fšak dáke šikovné poradapoistenie vymysli...nech má príbuzenstvo osoh, ak pomreme na horúčavu..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/character/character089_2.gif.napríklad-smrť z tepla-poistná sumaxxxx...
lujza.j
30.06.12,14:11
sú nenapraviteľní u nás v Tatrách aj.....http://www.topky.sk/cl/11/1315603/Hrdinsky-riaditel-hotela--V-Chorvatsku-sa-takmer-utopil-chlapcek--je-v-bezvedomi ešteže so šťastným koncom.....
Stanislav 1975
30.06.12,14:11
..

..fšak dáke šikovné poradapoistenie vymysli...nech má príbuzenstvo osoh, ak pomreme na horúčavu..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/character/character089_2.gif.napríklad-smrť z tepla-poistná sumaxxxx...

to ani netreba vymýšlať smrť z tepla- to sa hradí z bežnej smrti-je to tam zahrnuté a plní sa to...:D
lujza.j
30.06.12,14:14
Doteraz som vydržala, ale teraz už zahajujem frontálny útok na mrazák so zmrzlinou...
Ventilátor mám nasmerovaný do ksichtu, poľovnícky guláš ignorujem, volala suseda, že aj oni varia, tak pôjdem radšej iba na kratšiu vzdialenosť...
nepomáha...:( už dávam druhú.....
AlaNR
30.06.12,14:16
nepomáha...:( už dávam druhú.....

viem, ale aspoň mám pocit, že som sa ochladila :D
a tá miska na bruchu položená! hotová pohádka :D :D :D
lujza.j
30.06.12,16:58
pepsikova
30.06.12,18:03
...vďaka , lui, si starostlivá..prísun tekutín je dôležitý...ale mne nejak nepomáha...
lujza.j
30.06.12,18:23
...vďaka , lui, si starostlivá..prísun tekutín je dôležitý...ale mne nejak nepomáha...
ani mne máme v byte na skap.....najlepšie je v tých miestnostiach kde sa nespí....obyvka a kuchňa... dávam prestrek chladnejšou vodou.....neutieram sa počkám kým to na mne uschne....pomôže len na chvíľku
trisestri
30.06.12,18:23
este ani 40 nie je:)potom ani Hurgadu nebude treba
wagner
30.06.12,18:48
ani mne máme v byte na skap.....najlepšie je v tých miestnostiach kde sa nespí....obyvka a kuchňa... dávam prestrek chladnejšou vodou.....neutieram sa počkám kým to na mne uschne....pomôže len na chvíľku
Ja mám vo vnútri príjemne, nie je moc teplo. V spálni sviežich 16, v kuchyni 25, obývačka 22,5 a izba kde sedím pri PC 21. Nechcelo sa mi ísť zobrať nohavice do spálne, tak som si nohy musela zabaliť do deky - lebo inak by z toho chladu bol kašeľ. Ale vonku na záhrade bolo poobede okolo 16 hodiny fackajúcich 38 stupňov:confused: . Prišla bývalá suseda a chcela ísť na záhradu pozrieť. Tak som tam zobrala aj teplomer - teplota meraná v tieni, 1,5 m nad zemou. Nevydržala tam dlho, sedeli sme v chládku na dvore - tam bolo iba 33,5 stupňa. Rozdiel medzi dvorom a záhradou - asi päť metrov. Takže čo meter na záhradu, to pribúda stupeň na teplomeri:D
wagner
30.06.12,18:50
Aj ja by som zabehla za 18, ale dní.
wagner
30.06.12,18:55
Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?

Také oblúky nepoužívané by som niekde našla. Nie sú moc vysoké, ale jemu to stačí - to mi sused dal, používal ich na uhorky. A nájdem aj kus plachtoviny - z PVC, však aspoň mu to nepremokne. Je tam sem-tam diera, ale aj vetranie potrebuje. Tak mu to ponúkni:D
lujza.j
30.06.12,18:56
Ja mám vo vnútri príjemne, nie je moc teplo. V spálni sviežich 16, v kuchyni 25, obývačka 22,5 a izba kde sedím pri PC 21. Nechcelo sa mi ísť zobrať nohavice do spálne, tak som si nohy musela zabaliť do deky - lebo inak by z toho chladu bol kašeľ. Ale vonku na záhrade bolo poobede okolo 16 hodiny fackajúcich 38 stupňov:confused: . Prišla bývalá suseda a chcela ísť na záhradu pozrieť. Tak som tam zobrala aj teplomer - teplota meraná v tieni, 1,5 m nad zemou. Nevydržala tam dlho, sedeli sme v chládku na dvore - tam bolo iba 33,5 stupňa. Rozdiel medzi dvorom a záhradou - asi päť metrov. Takže čo meter na záhradu, to pribúda stupeň na teplomeri:D
mne sa zdá, že vnútri mám teplejšie ako vonku.... zateplený panelák dobre drží teplo....
wagner
30.06.12,18:57
A koho trafila?
wagner
30.06.12,19:02
Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu:eek: a zase káblovka v pi*i:mad: vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým;)

Prídi na moju záhradu - treba vytrhať zelinu z papriky, mrkvy, cibule a patizonov. Pokiaľ to všetko vytrháš, budeš mať peknú zdravú farbu. Nebudeš ako dcéra riaditeľa vápenky :D Ja sa síce neopaľujem - na záhrade som v tričku bez rukávov a krátkych nohaviciach. To ostatné čo nevystavujem na slnko je tiež biele. Ale robím to zo zdravotných dôvodov, inak by som bola celá opálená.
wagner
30.06.12,19:04
mne sa zdá, že vnútri mám teplejšie ako vonku.... zateplený panelák dobre drží teplo....

Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.
Stanislav 1975
30.06.12,19:07
Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.

Najhoršie to majú ludia čo bývajú na najvyššom poschodí- ked sa ten asfalt na streche rozohreje-to je iné peklo- mal som tú česť ked som býval ako chlapec u fotrovcov...:)
-teraz mi je na 5 poschodí fajn...
Stanislav 1975
30.06.12,19:09
pozerám zasa dražby- ale sa toho rozmnožilo, ludia prichádzajú o bývanie- vačšinou neplatenie hypoték, socialna pois., zdravotka- a máme to tu...:mad:
arizona
30.06.12,19:10
Pekny vecer vsetkym :)
No, co? Vyslnieckovani? Vycvachtani v bazenikoch? Dufam, ze ano a bez upalov a podobnych "letnych zalezitosti"

Posielam nieco na osviezenie http://img.zoznamtovaru.sk/direct/iR/importprodukt-orig/daa/daacae9b5ccf73545046dd804664d160.jpg

... a k tomu nieco na pocuvanie
http://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts&feature=share
wagner
30.06.12,19:12
pozerám zasa dražby- ale sa toho rozmnožilo, ludia prichádzajú o bývanie- vačšinou neplatenie hypoték, socialna pois., zdravotka- a máme to tu...:mad:

mimotemy prezraď na akej stránke to pozeráš
Stanislav 1975
30.06.12,19:17
No nič- myslím,že poraďák Vlado srska srskovitý mal dobrý nápad s tými poraďáckymi prázdninami- a asi aj ja tak urobím, tiež si dám asi od porady od 01.07- 31.08 pauzu..., možno sa niekedy neudržím ale vyskúšam to vydržať- minule som už 2 týždne vydržal,tak uvidím, nejako ma to tu už nebaví ako volakedy a srska mne osobne chýba...

tak majte sa v septembri...:)
Stanislav 1975
30.06.12,19:20
mimotemy prezraď na akej stránke to pozeráš

najviac na www.drazobnaspolocnost.sk (http://www.drazobnaspolocnost.sk)
lujza.j
30.06.12,19:24
Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.
takto to viem zrealizovať...ked idem do roboty..ale ked som celý deň doma tak si to neviem predstaviť mať zadebnené.... stačilo by keby trošku preťahovalo.... ale ani ťuk:(
wagner
30.06.12,19:25
Ďakujem
wagner
30.06.12,19:26
takto to viem zrealizovať...ked idem do roboty..ale ked som celý deň doma tak si to neviem predstaviť mať zadebnené.... stačilo by keby trošku preťahovalo.... ale ani ťuk:(
Ja mám ešte aj žalúzie stiahnuté a nepustím dnu ani muchu:D inak by som takúto teplotu neudržala.
wagner
30.06.12,19:27
Neodchádzaj, budeš nám tu chýbať
hubatá
30.06.12,19:32
Ako bojuje proti horúčavám Hubatá:
Do mrazáka si dám zmraziť z večera do rána malú umelohmotnú fľašku s minerálkou (aj s vodou stačí) a tú si vložím do igelitového vrecka do kabelky. No a keď som smädná, tak si môžem odpiť z roztopenej, je príjemne studená a vydrží taká pomerne dlho. Na prilepšenie chuti vody a výzoru fľaše sa môže pridať aj mäta, vyzerá to veľmi esteticky. Farba fľaše sa dá esteticky zladiť aj s oblečením a lakom na nechty (ak mám ružové tričko, nevezmem si predsa zelenú fľašu ale ružovú!!!).


Na fľaši si zasa aj počas vybavovania po úradoch alebo cestou z roboty keď najviac Oskar pripeká držaním v ruke chladím nielen ruky, ale aj zápästie, a nenápadne aj čelo. Takéto malé fľaše si nosia aj detičky keď niekde ideme spolu (napr. cestujeme) a ešte im aj mám v čom poumývať zalepené nosy od zmrzliny.


Plné fľaše používam aj pri spaní ale nie na to na čo myslíte vy - nemravníci!
Dám si ich do igelitového vrecka, položím na posteľ a fľaše mi ju príjemne vychladia kým sa ja motám po byte. Kto neznáša
studené na ľadviny, môže si na fľaše vyložiť nohy, alebo chytiť do rúk a bude sa im príjemne zaspávať. Nič sa nestane ak v noci aj spadne na zem no nie?


Pre chlapov čo sa nezaobídu bez piva je vynikajúce na tento účel pivo v konzerve (samozrejme spočiatku neotvorené) a vyzerá to mužnejšie ako fľaša od minerálky.


Priznám sa že som skúšala už všeličo: dať si do mrazáka tričko, blúzku, ponožky ale nakoniec zvíťazila táto mrazená fľaša, len ju nesmiete samozrejme naplniť až po hrdlo, aby nepraskla.


A čo vy, ako bojujete s horúčavami, možno máte lepšie nápady!
Stanislav 1975
30.06.12,19:38
šak ja dojdem- ja som ako vlado mečiar- ja sa vrátim :-)
lujza.j
30.06.12,19:38
ja hodím v určitých intervaloch chladnejšiu spršku....neutieram sa , "behám" holá po byte....:D+ voda s citronom
arizona
30.06.12,20:16
Ja umrem! Ze ponozky do mrazaka :eek::D...to ma este nenapadlo :D

Ja vam poradim tiez svoj zlepsovak. Nevymyslela som ho ja, mam ho obkukany od ludi z Indie,kde su na horucavy nauceni... :)

Zoberte obycajny /tensi/ frote uterak a prehodte si ho okolo krku.Nechajte iba volne visiet okolo krku, nie uvazovat ako sal ;)
vyborne pomaha proti poteniu,vstrebava pot a osviezuje.
Ocenite to najma v uzavretych priestoroch v kancelarii,v aute ci v byte bez klimy , ale aj na ulici :)
Indeed
30.06.12,21:35
...žeby som mal pravdu vo svojej vízii v téme "Som zhrozená" ?
Indeed
30.06.12,21:57
Ja v svojej práci ZVÁRAM preto či chcem,či nechcem MUSÍM byť oblečený v dvoch vrstvách (bavlnené tričko+rifĺová košeĺa)
/inak hrozia škaredé popáleniny od UV-žiarenia z elektrického oblúka/

Zváram vnutri v hale a niekedy je tam aj 28°C aj viac,pri takej práci sa človek nemože nespotiť ,preto je doležitý pitný režim
využívam zmrazenú vodu vo fĺaši,ktorá sa mi postupne roztápa....Pijem hocičo od džusu,cez minerálku,niekedy si dám aj energetický nápoj / KAVU NEPIJEM , zbytočne odvodňuje a dviha krvny tlak/ najlepšie je chladná čistá voda v malých dúškach asi po 1 dcl,väčší prijem tekutiny najedenraz vyvolá záchvat potenia.

Pretože sa stale pohybujem neprezliekam sa vždy do suchého oblečenia až asi po 2 hodinach cez prestávku
dovtedy musím vydržať v prepotenej košeli.....

Cez čelo mám uviazanú zrolovanú šatku ako potítko aby mi pot nestekal do zváračskej masky....

Pracujem denne asi 9-10 hodín /každú druhu sobotu tiež, v nedeĺu nepracujem/ najradšej pracujem v noci.

Po šichte popíjam vychladeného RADLERA smäd utíši vynikajúco...

Teda tak priatelia..... Sú ľudia,ktorí pracujú aj takto ako ja , avšak len veĺmi male % z nich prispieva do Porady...
tento príspevok som tu uviedol na oboznámenie sa pre tých,ktorí si to nevedia predstaviť,že je možné aj v horúčavach
pracovať s ohńom,resp.blízko ohńa, či iného zdroja vysokej teploty.

Samozrejme pre tieto vyššie uvedené dovody, ja leto veĺmi rád nemám.....
Zdenka 0705
01.07.12,04:14
v záhrade nikoho, len susedky asi nechápali, čo to tam stvára
Zdenka 0705
01.07.12,04:20
vyskúšané, fuguje to! mala som aj v noci zavreté, síce divný pocit, ale spať sa dalo, otvorené mám až teraz na chvíľu
pepsikova
01.07.12,04:22
..dobré ráno vám prajem...káva a čajík navarené, posielam presne podľa navigácie na východ aj západ,raňajky si nájdite kde chcete, lebo mne teda nijakovsky nechutí jesť v týchto horkách, takže any nesnorím čo a kde...slnko od rána plní plán,dnes - aj napriek tomu, že je nedeľa, na lúke páľava hneď od rána, aj rosa stihla vyschnúť do šiestej, kým sme so šarkanom vybehli...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/de7bd016.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc-.html)
..takže, dnes iba dobrú výdrž, chládok, tienik a pohodu vám prajem...
pepsikova
01.07.12,04:30
..už tretí krát za tri dni môj antivirák vrieska, ak kliknem do porady..neviem, čím to je, ale len tak zo srandy to nebude!..myslím, že doteraz to bola čistá stránka a taká aj zostane, len sa sem chodia odrušovať kdejaké spamové roboty a tak niektorý po ceste stratil batoh s bordelom.....horšie, ako zle...
Indeed
01.07.12,05:37
nikomu nič nevyskakuje,len ty maš problemy, použivaj normalny prehliadač a normálny antivirák !
VieraPopluharova
01.07.12,05:47
Dobré ránko všetci,

Pepsi vďaka, za čajík, našiel sa, prajem Ti , aby si prežila dnešný deň v pohode bez stresov, skús nech Ti synko pozrie počitač, pravdepodobne ako píše indeed ide o problém s antivirákom, alebo jeho nastavením.....ja problém nemám, len občas ak chcem ísť na niekoho profil niečo napísať tak mi vyhodí antivirák....bacha na stránke je spam.....tak odtiaľ mažem a počkám až to dá admin do poriadku.....neskôr sa tam potom dá dostať.....zlatko moje nevzrušuj sa hneď ráno, bo dopadneš ako ja od štvrtka mám takú svinskú migrénu, že mi kriví i tlamu a neviem sa z nej vymotať.....šlak , aby ju.......
VieraPopluharova
01.07.12,05:50
Staník a na nás nemyslíš, že nám budeš chýbať....
VieraPopluharova
01.07.12,05:56
ja hodím v určitých intervaloch chladnejšiu spršku....neutieram sa , "behám" holá po byte....:D+ voda s citronom

Luji,

a potom sb ako to znáša, tento Tvoj zlepšovák?.....ja keby som ho použila tak.....sb(s ním to ani nehne).....zaťko by si poklopkal po čele..... a matka by si robila križiky na čelo..... o dcer nehovorím..... takže musím vydržať v podprde a gaťkách...
buchač
01.07.12,06:04
ja hodím v určitých intervaloch chladnejšiu spršku....neutieram sa ,
"behám" holá po byte....:D+ voda s citronom

Luji,
a potom sb ako to znáša, tento Tvoj zlepšovák?......

Vier ....šak čítaj ......

Lui píše .....že " behá " ....dokonca v úvodzovkách ...........sb ju predsa " dobehne ".....:--- :D
pepsikova
01.07.12,06:06
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1334727829

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 24 Minutes Ago #15274 nikomu nič nevyskakuje,len ty maš problemy, použivaj normalny prehliadač a normálny antivirák !..

...ale Indy!..ja nemám dôvod neveriť môjmu prehliadaču, a môj antivirák má moju plnú dôveru!...za tie roky sa dosť osvedčili...takže ak niečo, preverím...a dala som to sem preto, že sem chodia kdejaké roboty, čo si ty iste any nepostrehol,ale tie môžu priniesť naozaj kadečo!..takže tak!...
VieraPopluharova
01.07.12,06:09
Ahá, však mi to dnes trvá, u Luji je to bežná predohra......
pepsikova
01.07.12,06:11
Luji,

a potom sb ako to znáša, tento Tvoj zlepšovák?.....ja keby som ho použila tak.....sb(s ním to ani nehne).....zaťko by si poklopkal po čele..... a matka by si robila križiky na čelo..... o dcer nehovorím..... takže musím vydržať v podprde a gaťkách.....

..krásne ráno, Vieroč...v trojuholníku medzi obočím a noštekom je taká mäkká jamka, skús na chvíľku pridržať v nej ukazovák, len jemne pritlačiť..je to dáka neviemaká metoda, ale semotamo, keď mňa ide bolieť hlava, pomôže...
...a ja nemôžem doma nahato, lebo by som sa prilepila sama o mňa, musím nejaké riedke tričko a kraťasy,lebo aj stoličku by som nosila na zadku prilepenú celý deň- aj von..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/foolish/foolish015_2.gif
pepsikova
01.07.12,06:13
...luíí sb-ho doma má len sporadicky...a vtedy sa to hodí ešte viac:)...
VieraPopluharova
01.07.12,06:15
..

..krásne ráno, Vieroč...v trojuholníku medzi obočím a noštekom je taká mäkká jamka, skús na chvíľku pridržať v nej ukazovák, len jemne pritlačiť..je to dáka neviemaká metoda, ale semotamo, keď mňa ide bolieť hlava, pomôže...
...a ja nemôžem doma nahato, lebo by som sa prilepila sama o mňa, musím nejaké riedke tričko a kraťasy,lebo aj stoličku by som nosila na zadku prilepenú celý deň- aj von..http://gfxlovers.com/smilies/imgs/foolish/foolish015_2.gif

Pepsi,

môžem sa len rehotať, fuj a umyvať monitor, keď Ti dám súhlasím, bude to, že súhlasím, aby si mala stoličku celý deň na zadku, ak dám užitočne tak je to to isté..........tak čo Ti mám dať?......tak Ti posielam veľkú pusu.... a teraz to vyzerá, že sme......
Indeed
01.07.12,06:17
normalny prehliadač je Mozilla, normalny antivirak avast a normalny soft XP
pepsikova
01.07.12,06:18
Pepsi,

môžem sa len rehotať, fuj a umyvať monitor, keď Ti dám súhlasím, bude to, že súhlasím, aby si mala stoličku celý deň na zadku, ak dám užitočne tak je to to isté..........tak čo Ti mám dať?......tak Ti posielam veľkú pusu.... a teraz to vyzerá, že sme........

..prilepené???...no, budem s tebou okolo krku chodiť aj do obchodu, nyje len na lúku..http://gfxlovers.com/smilies/imgs2/relax-a/relax-a002.gif.waaau, prskla som na monitor, pri tej predstave...
VieraPopluharova
01.07.12,06:22
Pepsi, ja Ta zabijem, čo myslíš, koľkokrát ho budem umývať....
buchač
01.07.12,06:27
Indeed 5 Minutes Ago #15284

normalny prehliadač je Mozilla, normalny antivirak avast a normalny soft XP


....pre koho ako ........;)

Pre mňa sú tieto tri " normálnosti " ....že NENORMÁLNE ...?????............hlavne tá Godzilla.......
pivko
01.07.12,06:41
....pre koho ako ........;)

Pre mňa sú tieto tri " normálnosti " ....že NENORMÁLNE ...?????............hlavne tá Godzilla.......
a tak isto Avast.....
Ivana Š
01.07.12,06:49
u mňa 31 ° a koľko ešte bude na obed :mad:

asi tie ponožky idem hodiť do mrazáku, a asi aj tričko a nohavičky :D
pepsikova
01.07.12,06:52
...mám úplne normálny prehliadač mozillu, úplne normálny antivirák Avast a úplne normálny soft XP...čo dodať?..po 5-ročnej spokojnosti, ak doteraz antivirák ani nepípol a v mojom pc nikdy žiadna háveď nebola, nemôžem dávať vinu za to, že ma upozornil, jemu...môžem len pochváliť jeho statočnosť a lojalitu voči mne..asi tak...že chyba nebude v mojom prijímači...
pepsikova
01.07.12,06:55
u mňa 31 ° a koľko ešte bude na obed :mad:

asi tie ponožky idem hodiť do mrazáku, a asi aj tričko a nohavičky :D..

..Iví, moja kuchyňa je teraz v tieni, je tu 30teplých, už pozastierané, aby nešlo teplo z vonka, ale strecha je jeden ohnivý kotol, takže teplo ide zhora...východná strana bytu je neznesiteľná ešte od včera:D...kafu pijem na schodišti...tam je fajn..zatiaľ..
avalik
01.07.12,06:57
tak nestaci, ze antivirak vyskakuje :D ... este aj ten Indy sa vyjadruje takmer v kazdej teme ako keby bol expert v danej oblasti ...
Ivana Š
01.07.12,07:03
včerajšia oslava dopadla nadmieru k mojej spokojnosti bodaj by všetky oslavy takto dopadli :)

prišli všetci, čo mali prísť, zábava bola skvelá, a nielen decká sa vyšantili v bazéne - aj podaktorí dospelí
som zvedavá na odozvy susedov :D

jedlo chutilo, skoro sa mi neušlo, až som sa bála, že málo bude
nikto sa neožral, nepobil, nepohádal, no hovorím, nech každá oslava takto dopadne - bo teraz najbližšie budem oslavovať ja okrúhle narodky :)
lenkak
01.07.12,07:28
no v mojom prípade ako každý rok. Ak mám šatičky tak bez nohavičiek, ak mám krátke tričko tak k nemu nohavičky. :D
v noci zvyčajne s holou riťou. :D
buchač
01.07.12,07:33
ja hodím v určitých intervaloch chladnejšiu spršku....neutieram sa , "behám" holá po byte....:D+ voda s citronom


no v mojom prípade ako každý rok. Ak mám šatičky tak bez nohavičiek, ak mám krátke tričko tak k nemu nohavičky. :D
v noci zvyčajne s holou riťou. :D

....baby jedne hnusné .....................:rolleyes:
lenkak
01.07.12,07:34
....baby jedne hnusné .....................:rolleyes:
aké hnusné, :eek: môjmu manželovi to neprekáža, ešte sa aj poteší. :D ;)
buchač
01.07.12,07:39
aké hnusné, :eek: môjmu manželovi to neprekáža, ešte sa aj poteší. :D ;)
...veď práve .......
...on sa poteší ...
...na iných sa ohľad neberie ???........háááááá.............http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-84-tmi.gif.........................................
........že trhni si ...http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-10-tongueout.gif
lenkak
01.07.12,07:42
na iných :confused:, však iní nech sa dívajú na iné (ak nie na svoje). :D
Ivana Š
01.07.12,07:47
pozerám, či je už po desiatej :D

a je ;)
Zdenka175
01.07.12,08:02
Ja to nepochopím, ako teraz teplo cca 33 stupni a suseda okna pootvárané????:confused:.... Ja vetrám až večer, ak je vonku chladnejšie ako v miestnosti..Ventilačky dávam na noc všade. A ráno otváram okná naplno, potom zavriem a vyklápam žalúžie proti slnku. Pomáha to. Cez deň v obývačke máme fajne tak do 22° , v spálni cca 25,:)
Kvaka
01.07.12,08:12
V Bratislave sa ráno zrútila 5 poschodová budova pred kolaudáciou. http://aktualne.atlas.sk/vybuch-v-bratislave-zrutila-sa-patposchodova-novostavba/dnes/cierna-kronika/
Indeed
01.07.12,08:14
V diskusii pod článkom očití svedkovia hovoria,že budova stoji ďalej...asi len novinárska kačica,lebo je uhorková sezona.
VieraPopluharova
01.07.12,08:21
Leni, veď práve buchy to myslel tak, ......, nie hnusné, ale že ako fajn....
VieraPopluharova
01.07.12,08:22
Buchy, vieš kto si ako zariadi, momentálne dlhšie tričko bez....
VieraPopluharova
01.07.12,08:23
Ivy, je po 10,00....veď mi len o tričkách a bez....to je povolené....
pepsikova
01.07.12,08:24
...a milý komentár- škoda, že nespadla budova parlamentu,aj s tými haj**íkmi...
veronikasad
01.07.12,08:25
V Bratislave sa ráno zrútila 5 poschodová budova pred kolaudáciou. http://aktualne.atlas.sk/vybuch-v-bratislave-zrutila-sa-patposchodova-novostavba/dnes/cierna-kronika/
pozerala som to na nete, myslela som, že ide o nejakú starú neobývanú budovu ...
VieraPopluharova
01.07.12,08:28
Dievčatá čo Vy na to, že by nám takto chodili naši sb doma?:D;):D to by som mala asi celý čas migrénu......:D:---:D
http://www.cooldarky.net/fotky852/fotos/_vyrn_2borat-mankini-plavky.jpg
lenkak
01.07.12,08:31
Dievčatá čo Vy na to, že by nám takto chodili naši sb doma?:D;):D to by som mala asi celý čas migrénu......:D:---:D


smiechu by som sa nezdržala, ale migrénu by som nemala. Keby chcel prečo nie, ale to by som si hneď odfotila, taký unikát. :)
Ivana Š
01.07.12,08:32
vieri, ja s tým problém nemám, ja len tak :D
veronikasad
01.07.12,08:34
smiechu by som sa nezdržala, ale migrénu by som nemala. Keby chcel prečo nie, ale to by som si hneď odfotila, taký unikát. :)
Lenka, však mu skús zohnať taký darček k najbližšiemu sviatku.
VieraPopluharova
01.07.12,08:34
Prosím to sú najnovšie pánske plavky....len neviem či sa to dá tak nazvať.....
arizona
01.07.12,08:49
Toto mi dnes prislo na FB /snad ma nezabijete :D /
Indeed
01.07.12,08:57
..hádam si stiahnutím obrázka nestiahnem aj nejaký vírus....
Ivana Š
01.07.12,08:59
však máš dobrý antivirák
VieraPopluharova
01.07.12,09:01
Moja , to nemá chybu......chcechcem sa ešte teraz.....
pepsikova
01.07.12,09:15
Sedí v Bielom dome Obama a Gašparovič. Príde k nim jeden z hostí, ktorého zaujal ich družný rozhovor a pýta sa ich, o čom tak družne diskutujú.
Obama mu odpovedá: "Plánujeme tretiu svetovú vojnu.…"
Hosť na to: "To znie zaujímavo. A aké sú plány?"
"Zabijeme 140 miliónov cigáňov a jedného zubára", vysvetľuje Obama.
Hosť sa zdá byť prekvapený. "Prečo zabijete jedného zubára?"
Gašparovič sa usmeje a buchne Obama do chrbta: "Čo som ti vravel, nikto sa nebude pýtať prečo 140 miliónov cigáňov."
misoft
01.07.12,09:17
Indy: u mňa (už teraz) Líška hrdzavá, Avast sedmičkový, Wokná sedmičkové 64-číselkové.
misoft
01.07.12,09:18
Vieroč, nampontuj si stierače :D:D:D
Zdenka175
01.07.12,09:18
Idem doliať vodu do bazéna, a ideme sa chladiť:)
pepsikova
01.07.12,09:19
Mladá Anička ide na spoveď a okrem iného sa pýta farára, čo má znamenať to čierne, čo jej zarástlo medzi nohami.
Farár jej vraví, že je to lampa života a aby si na ňu dávala veľký pozor. O dva týždne ide Anička opäť na spoveď a vraví farárovi:
"Mali ste pravdu, pán farár, že je to lampa života. Jano mi do nej vtrepal taký knôt, že mi olej až po zadku tiekol." :D :D
misoft
01.07.12,09:19
Veru - PROVOKATÉRKY jedny!
pepsikova
01.07.12,09:20
Viete aký je rozdiel medzi kozou a jeleňom?
Jeleň vyskočí z lesa a koza z podprsenky.
Indeed
01.07.12,09:21
Pepsiková , MIERNI SA !!!

Keby som taketo vtipy pridal JA , tak ma znosia pod čiernu zem ::::
misoft
01.07.12,09:25
Indy: to tým teplom, tým teplom :D:D
Kvaka
01.07.12,09:27
V Bratislave sa ráno zrútila 5 poschodová budova pred kolaudáciou. http://aktualne.atlas.sk/vybuch-v-bratislave-zrutila-sa-patposchodova-novostavba/dnes/cierna-kronika/
Tak medzitým sa názov článku aktualizoval, zrútila sa časť novostavby.
Indeed
01.07.12,09:27
..a ešte sa najde individuum,čo priklikne "užitočné" ....
Indeed
01.07.12,09:30
Tak medzitým sa názov článku aktualizoval, zrútila sa časť novostavby.

tak im treba !

Používajú lacné materialy, lacné technologie,lacných ĺudí a potom sa čudujú....

Za toto by mal ist niekto do chládku....

§ verejné ohrozenie, a zosobniť vzniknutú škodu !

Aby to splácali ešte aj jeho pra-pra-vnuci.
avalik
01.07.12,09:36
zavidis, ze som tebe nedala uzitocne? :DDDD
pepsikova
01.07.12,09:44
Pepsiková , MIERNI SA !!!

Keby som taketo vtipy pridal JA , tak ma znosia pod čiernu zem ::::..

..ale Indy!!..fšak to sú ftipy!...zasmeješ, utrieš monitor a ideš ďalej!..do bazéna...no!..
pepsikova
01.07.12,09:46
tak im treba !

Používajú lacné materialy, lacné technologie,lacných ĺudí a potom sa čudujú....

Za toto by mal ist niekto do chládku......prestaň snívať!...škodu zaplatí poisťovňa a ide sa dál!..

§ verejné ohrozenie, a zosobniť vzniknutú škodu !

Aby to splácali ešte aj jeho pra-pra-vnuci...
..no..
terezamaria
01.07.12,09:49
Trošku sa prebehnite sniežikovou prírodou, niekoho schladí a ostatní čo majú radi zimu, si ju pripomenú.
Mám rada teplo, ale čo je veľa, to je moc.....Slniečko praží na plné pecky....Želám Vám príjemné nedeľné popoľudnie.http://image057.mylivepage.com/chunk57/2902816/2794/zimní%20krajina%20123.jpg
misoft
01.07.12,09:50
Pracujú po vzore Made in India, Made in China......
lenkak
01.07.12,10:05
Lenka, však mu skús zohnať taký darček k najbližšiemu sviatku.

najbližší sviatok budeme mať výročie, 12 ročné, a to už darček mám, čipkované prádelko určite poteší. :D :D iné už potrebné nebude....
pepsikova
01.07.12,10:06
najbližší sviatok budeme mať výročie, 12 ročné, a to už darček mám, čipkované prádelko určite poteší. :D :D iné už potrebné nebude......

..:Dpotom hoď foto, ako v tých čipkách vyzerá...aj komentár, ako sa cíti..:D
hnedoočka
01.07.12,10:11
tak im treba !

Používajú lacné materialy, lacné technologie,lacných ĺudí a potom sa čudujú....

Za toto by mal ist niekto do chládku....

§ verejné ohrozenie, a zosobniť vzniknutú škodu !

Aby to splácali ešte aj jeho pra-pra-vnuci.

ak si to investor vyžaduje, musíme dokladovať certifikované materiály...ale ak je tu investor súkromný, ktovie, komu zadal zákazku, lacné a nekvalifikované sily tiež robia svoje, no čo je najhoršie, každý vo verejných súťažiach chce stavbu zadarmo a čo najrýchlejšie....a technologické postupy sa nedodržujú časovo, musí sa robiť rýchlo, betóny nestíhajú vyzrieť, no a v neposlednom rade 99% našich projekčných organizácií sú na dve veci...asi si kvalitných projektantov neudržia, ak vôbec ešte nejakí sú.....
na každej stavbe riešia naši technici projekčné vady...schválenie od projektanta a investora sa vlečie, náklady stúpajú a termíny sa krátia....no toto nikoho v štáte nezaujíma, kým sa nezrúti stavba....tentokrát aspoň že len materiálne straty....:(
trisestri
01.07.12,10:17
co nie ste na kupalisku?
wagner
01.07.12,10:24
Trošku sa prebehnite sniežikovou prírodou, niekoho schladí a ostatní čo majú radi zimu, si ju pripomenú.
Mám rada teplo, ale čo je veľa, to je moc.....Slniečko praží na plné pecky....Želám Vám príjemné nedeľné popoľudnie.http://image057.mylivepage.com/chunk57/2902816/2794/zimní%20krajina%20123.jpg

Ráno som išla do obchodu - reku pokiaľ ešte nie je tak teplo :D o 8,30 hod. A viete koľko už bolo? 29 stupňov :confused: a pokiaľ som vyšla z obchodu(asi 15 minút) vonku na teplomeri sa rehotala 30:confused::eek: Takto teplo tak zavčasu ráno veru kedysi nebývalo. Trochu snehu by nám nezaškodilo :D. Mám dojem, že ideme z extrému do extrému - v zime bolo - 25, teraz je + 38. :eek: Našťastie vo vnútri lahodných 22 stupňov:D, riešim či si nedám dlhé nohavice a pulover s rukávmi
wagner
01.07.12,10:26
co nie ste na kupalisku?
Keby boli všetci Slováci na kúpaliskách, tak by sa tam nepomestili, nemyslíš? A nie každý musí vodu, aj keď je ako teplo. Ja radšej doma v kúpelni do vane a cez deň keď treba tak nohy do lavóra:D
wagner
01.07.12,10:28
Nerob sa tu chudákom, Ty väčšie hovadiny popíšeš a nikto Ti nenadáva
wagner
01.07.12,10:30
Mne sa to nedá otvoriť
pivko
01.07.12,10:32
co nie ste na kupalisku?
Lebo sme v Tatrách;) a v lese;)
wagner
01.07.12,10:32
Pripomína mi to domorodcov v pralesoch. Inak nič moc, ja by som z toho migrénu nemala, ale mne sa teda také plavky nepáčia vôbec
wagner
01.07.12,10:34
Aj ja tak robím - vetrám iba ráno, ani večer nie, lebo ešte je teplo.
buchač
01.07.12,10:36
...lebo som na chalupe ...a v chalupe .......

...sladkých 20 stupníkov .......:rolleyes:
wagner
01.07.12,10:37
Chúďa ale si dopadla úradovať na schodišti. Prídi sem, v izbe chladných 22 stupňov, von pôjdem až okolo šiestej nakŕmiť stádo a poliať
BXLmiami
01.07.12,10:38
Myslím,že bývalo aj v minulosti raz za čas,ale teraz je to stále.Ja mám stále taký dojem,že odkedy spadli Tatry tak sa počasie začalo blbnúť.Na teplomeri v tieni 39 a tak som prečítala dennú tlač,no a nestačím sa čudovať nad informáciami v ,,mienkotvorných mediách".Neviem či novinári musia vedieť aspon niečo z toho o čom informuju,ale o zdravotníctve teda nemajú tucha.Keby sme liečili tak ako oni informuju,už je celá republika mrtva..
wagner
01.07.12,10:44
Píšeš, ako by si iba sám tak robil. Vieš koľko máme zváračov, pracovníkov pri vysokých peciach a robia aj v takýchto horúčavách.
wagner
01.07.12,10:46
Treba si tam pár novinárov zavrieť, aby pochopili princíp zdravotníctva. Ich pohľad z ulice sa potom zmení
lujza.j
01.07.12,10:53
Luji,

a potom sb ako to znáša, tento Tvoj zlepšovák?.....ja keby som ho použila tak.....sb(s ním to ani nehne).....zaťko by si poklopkal po čele..... a matka by si robila križiky na čelo..... o dcer nehovorím..... takže musím vydržať v podprde a gaťkách...
Vieročka škoda, lebo natur to je teraz fajn....podprdu sa neunúvam ani ked idem na balkón a miesto gaťurí mám takú tú handru so šnúrkou čo sa zaviaže...neviem ako sa to odborne... a ked idem s krpcom naťáhňem iba šaty a idem.....ved nikto nevie.....:D
lujza.j
01.07.12,10:58
no v mojom prípade ako každý rok. Ak mám šatičky tak bez nohavičiek, ak mám krátke tričko tak k nemu nohavičky. :D
v noci zvyčajne s holou riťou. :D
toto je mój človek:D zajtra do roboty hodím maxi šaty a nohavičky si oblečiem až v robote:---
wagner
01.07.12,11:02
Začínam uvažovať, že v takomto teple si každý deň dám cez obed aspoň dvojhodinovú siestu:D. Lebo ma poriadne berú driemoty. Vás nie?