lujza.j
01.07.12,13:04
http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784

pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 2 Hours Ago #15300
...a milý komentár- škoda, že nespadla budova parlamentu,aj s tými haj**íkmi...



:eek::eek:
hnedoočka
01.07.12,11:07
toto je mój človek:D zajtra do roboty hodím maxi šaty a nohavičky si oblečiem až v robote:---

nechápem, prečo v práci musíš? :confused: tam to niekto vidí? ;):D
lujza.j
01.07.12,11:10
nie si sám....aj mňa....ja som ani také a bola som "na hrane"...:-D
lenkak
01.07.12,11:16
..

..:Dpotom hoď foto, ako v tých čipkách vyzerá...aj komentár, ako sa cíti..:D
čipky sú pre (na) mňa. :D ale cítiť sa bude veľmi fajn. :)
lujza.j
01.07.12,11:16
najbližší sviatok budeme mať výročie, 12 ročné, a to už darček mám, čipkované prádelko určite poteší. :D :D iné už potrebné nebude....
http://img.mediacentrum.sk/gallery/620_a/1256743.jpg:D:D
lenkak
01.07.12,11:19
žeby som zohnala aj pre neho? Aby sme boli rovnakí :D Ale bielo ružové sa nazháňam. :D
lujza.j
01.07.12,11:24
nechápem, prečo v práci musíš? :confused: tam to niekto vidí? ;):D
nie..ale tam som v nohavicovom kostýme samozrejme že sako je povinné:mad: búda síce klimatizovaná, ale stará aj klíma a teda nestíha...takže na skap.... dokážem to vykompenzovať iba tak, že pod sakom mám ramienkové tielka ...čo zas majú kolegovia problém, že neberiem na nich ohlad...vzhľadom na mój dekolt:D:D
lujza.j
01.07.12,11:25
žeby som zohnala aj pre neho? Aby sme boli rovnakí :D Ale bielo ružové sa nazháňam. :D
no to som sa ešte miernila...boji tam aj iné odvážnejšie kúsky:D
hnedoočka
01.07.12,11:26
huráá...berieme psa, auto a ideme ho na rybník presvedčiť, že voda nie je triedny nepriateľ...pre neznalých, je to labrador a bojí sa vody...:D
trisestri
01.07.12,11:26
Myslím,že bývalo aj v minulosti raz za čas,ale teraz je to stále.Ja mám stále taký dojem,že odkedy spadli Tatry tak sa počasie začalo blbnúť.Na teplomeri v tieni 39 a tak som prečítala dennú tlač,no a nestačím sa čudovať nad informáciami v ,,mienkotvorných mediách".Neviem či novinári musia vedieť aspon niečo z toho o čom informuju,ale o zdravotníctve teda nemajú tucha.Keby sme liečili tak ako oni informuju,už je celá republika mrtva..

uroven zurnalistiky je u nas totalne mizerna,casto novinari nemaju ani sajnu o tom o com informuju,stava sa ze obsah uplne protireci tilulku spravy,navrhy a podnety prezentuju ako hotovu vec,davaju do eteru famy a nepreverene informacie,nevenuju sa preberanej problematike,neprestuduju zakony a statistiky tam kde je to potrebne pri informovani,nevedia sa orientovat v preberanej problematike,nevedia ist do tela a na koren veci,casto riesa nepodstatne veci a jadro problemu im unika,venuju sa zastupnym temam,nie su dosledny a vytrvaly atd
lenkak
01.07.12,11:31
no to som sa ešte miernila...boji tam aj iné odvážnejšie kúsky:D

na predstavu v pohode stačí. :D
220870
01.07.12,11:32
To je tým že novinárov nerobia tý čo to vedia ale čím väčší riťolezec tým známejší novinár.
trisestri
01.07.12,11:35
lujza.j
01.07.12,12:14
http://www.porada.sk/image.php?u=37773&dateline=1266049779

220870 (http://www.porada.sk/member.php?u=37773) 27 Minutes Ago #15332
To je tým že novinárov nerobia tý čo to vedia ale čím väčší riťolezec tým známejší novinár.


novinársku "elitu" mám často ako na dlani je to jedna veľká katastrofa...česť výnimkám, aj ked neviem či nejaké sú....každého niekto platí...takže objektivita je v análoch... sú veci ktoré sa stali .....a boli prezentované národu iba z časti, lebo sú veci verejné a potom tie druhé....tak asi tak.....
vlezdoprdelkári.....no "aj" tak robí kariéra....
lava77
01.07.12,12:21
Dnes som sa presťahovala do nového bytu, huraaa. :rolleyes:
lujza.j
01.07.12,12:23
Dnes som sa presťahovala do nového bytu, huraaa. :rolleyes:
tak to poteší a veľmi...... aj v tomto teple.....tak si to užívaj....:)
lava77
01.07.12,12:25
Ďakujem, už ani to teplo mi nevadí. :D
Ivana Š
01.07.12,12:30
posielam studený pozdrav z Nórska

tam je zima, so sesternicou som skajpovala, v pulóvri bola navlečená, dlhé rukávy a rolák

že hneď by prišla sem, capnúť sa do bazéna a vyľahnúť na slnko
ivuliatko
01.07.12,12:46
Kamoška bola v Nórsku pred 3 rokmi, v auguste 2009... uťahovala som si z nej, ako tam môže vydržať (je to veľká milovníčka tropických horúčav) a ona ma vyšokovala, že tam majú 30 stupňov :eek:
lujza.j
01.07.12,13:01
pavol54
01.07.12,13:33
posielam studený pozdrav z Nórska

tam je zima, so sesternicou som skajpovala, v pulóvri bola navlečená, dlhé rukávy a rolák

že hneď by prišla sem, capnúť sa do bazéna a vyľahnúť na slnko
si nejaká rýchla večer robíš guláš párty a doobeda v už Nórsku, čo nemôžeš spávať?
terezamaria
01.07.12,13:56
Pre pobyt v prírode veľmi aktuálne:
http://www.ixoderm.cz/
AlaNR
01.07.12,14:36
Kurník, Saganisko ide jak motorová myš!
korela
01.07.12,14:57
Hej.
pepsikova
01.07.12,15:10
..vo švédskej Pajale, kde je teraz moj syník-hadík, je 12 teplých..tam by sa žilo!...a v mojej kuchyni 32...dýcham len zo zvyku...aj mračienka sa robili, som sa predčasne tešila, že poprší, ale ništ....čo už!..
korela
01.07.12,15:16
Kurník, Saganisko ide jak motorová myš!
Potešil.
korela
01.07.12,15:23
Pre pobyt v prírode veľmi aktuálne:
http://www.ixoderm.cz/

Kúpime. Nedávno sme riešili čerstvo prisatého, bol problém. Na pohotovosti dali vazelínu, udusili. Na psa máme také dobré "náradíčko". Ale už musí byť napitý, aby sa zachytil.
AlaNR
01.07.12,15:32
Nabrala som odvahu a spravila som si výlet do subtropickej záhrady.
Rajčiny a paprika stoja, lebo sú vyviazané, ale uhorky, tekvičky, cuketky ležia a ležia. Ale aspoň som cez zvädnuté listy videla, že už začínajú nakladačky dozrievať, prvých 6 som obrala...
Polievať pôjdem asi až po tme s baterkou...
lujza.j
01.07.12,15:46
danushka
01.07.12,15:56
Prázdniny začali ľudkovia, tak Vám teda prajem pohodienku v kruhu ľudí, čo Vás energiou dobijú a vzájomne bude medzi Vami cirkulovať.
Múdre hlavičky z Porady berú uhorkovú sezónu vážne a dávajú si pohov od Porady a ja ich idem nasledovať.
Ako nevyliečiteľný optimista verím, že leto vyčistí hlavy všetkým a po prázdninách tu bude dýchateľnejší vzduch.
Vy čo tu ostávate, riadne to tu ľuftujte a hlavne sa majte radi a buďte k sebe milí.
2. septembra som tu ako nakoni! :)
Ivana Š
01.07.12,16:21
posielam studený pozdrav z Nórska

tam je zima, so sesternicou som skajpovala, v pulóvri bola navlečená, dlhé rukávy a rolák

že hneď by prišla sem, capnúť sa do bazéna a vyľahnúť na slnko

pali, lepšie čítaj :)

ja do Nórska idem až 23.7. už sa teším, len neviem čo mám baliť či letné alebo zimné oblečenie
hnedoočka
01.07.12,16:25
budeš nám tu chýbať, ale uži si leto :)
pavol54
01.07.12,17:11
pali, lepšie čítaj :)

ja do Nórska idem až 23.7. už sa teším, len neviem čo mám baliť či letné alebo zimné oblečenie
a ja som čítal že skaybordovala
pavol54
01.07.12,17:13
Nabrala som odvahu a spravila som si výlet do subtropickej záhrady.
Rajčiny a paprika stoja, lebo sú vyviazané, ale uhorky, tekvičky, cuketky ležia a ležia. Ale aspoň som cez zvädnuté listy videla, že už začínajú nakladačky dozrievať, prvých 6 som obrala...
Polievať pôjdem asi až po tme s baterkou...
polievaj lebo zhorknú
Ivana Š
01.07.12,17:20
dala som si do googla vyhľadať ľadové občerstvenie, že vám ponúknem a našlo mi toto :mee:
lujza.j
01.07.12,17:41
lujza.j
01.07.12,17:42
ale ved aj stým sa dá....... naberieš ľad a vyklopíš....:-D
Ivana Š
01.07.12,17:46
a ja som čítal že skaybordovala

z toho si nič nerob :) minule mi SB vyčítal, čo to na tom nákupnom papieriku mám napísané

vždy u nás niečo niekomu chýba, a niekedy zabudnem kúpiť, tak som založila lístok, nech si každý napíše, čo potrebuje , napísala som čo chýba mne, a dopísala som poznámku

dopíšte, čo vám chýba! no hádajte, ako to prečítal :D
misoft
01.07.12,17:47
Komplex 3nity :D
Ivana Š
01.07.12,17:48
kujém... :)
wagner
01.07.12,17:50
Menila by som to teplo za takú parádnu zimu
buchač
01.07.12,17:50
Kurník, Saganisko ide jak motorová myš!

Potešil.

...na tento šport mám svoj názor ....

...víťaz etapy sa poväčšinou iba " vezie " v peletóne ....celú dobu .......potom nastúpi do špurtu a je čávo .....
...časovky zvyknú ukázať , kto je ako pripravený ....a keby sa celé preteky udiali povedzme takýmto štýlom , že každý by jazdil na vlastné triko ( trebárs časovovo obmedzený štart jednotlivcov každých 5 minút ) , tak to by boli iné výsledky ....

Sagan , Ludwig , Armstrong .........možno by sa ani do tej prvej desiatky nedostali ......

...ale ako vravím ....je to môj názor ...
wagner
01.07.12,17:54
Nabrala som odvahu a spravila som si výlet do subtropickej záhrady.
Rajčiny a paprika stoja, lebo sú vyviazané, ale uhorky, tekvičky, cuketky ležia a ležia. Ale aspoň som cez zvädnuté listy videla, že už začínajú nakladačky dozrievať, prvých 6 som obrala...
Polievať pôjdem asi až po tme s baterkou...
Treba polievať, lebo slnko spáli listy a bude po úrode. Ja polievam, úroda pekná, len aby neprišiel nejaký krupec:eek: aby úrodu neponičil :confused:. Aj dnes som obrala cukety, patizóny, uhorky, rajčiny a papriku. Zajtra treba zobrať brokolicu, za týždeň už aj karfiol. Ako je to fajn. keď nemám čo jesť, stačí ísť na záhradu a máš stravu pripravenú.
wagner
01.07.12,17:55
Však za to je tam aj jeho brat, aby mu pomohol k dobrému umiestneniu.Bez spolupráce to nejde.
AlaNR
01.07.12,17:58
Treba polievať, lebo slnko spáli listy a bude po úrode. Ja polievam, úroda pekná, len aby neprišiel nejaký krupec:eek: aby úrodu neponičil :confused:. Aj dnes som obrala cukety, patizóny, uhorky, rajčiny a papriku. Zajtra treba zobrať brokolicu, za týždeň už aj karfiol. Ako je to fajn. keď nemám čo jesť, stačí ísť na záhradu a máš stravu pripravenú.

Popolievané mám. Hrúza, kým som pozbierala popadané marhule do suda, ani poriadne nebolo vidieť, že som tam zápasila s hadicou :(
Krúpov sa bojím hlavne kvôli marhuliam, včera boli nazelenalé, teraz sa dajú jesť priamo zo stromu a padajú jak besné. Musím rýchlo tetky ohlásiť, aby bolo čo vôbec zavárať...
pavol54
01.07.12,18:02
z toho si nič nerob :) minule mi SB vyčítal, čo to na tom nákupnom papieriku mám napísané

vždy u nás niečo niekomu chýba, a niekedy zabudnem kúpiť, tak som založila lístok, nech si každý napíše, čo potrebuje , napísala som čo chýba mne, a dopísala som poznámku

dopíšte, čo vám chýba! no hádajte, ako to prečítal :D
to" do" ako predložku nie ako predponu stavím sa
Zimama
01.07.12,18:06
http://img1.imagehousing.com/1/057ae51714d5134cd3533cef422c2674.jpg

:) Nachystala som na zajtra ;):)
(lebo ráno nestíham...)
tak nie že to všetko zmizne už teraz...:---

http://img1.imagehousing.com/49/efa15eed5a05356e6cd22e165d0ef513.gif
wagner
01.07.12,18:06
Začínam uvažovať, že v takomto teple si každý deň dám cez obed aspoň dvojhodinovú siestu:D. Lebo ma poriadne berú driemoty. Vás nie?

Tak som si dobre zdriemla do 15,30 hod. Medzitým som spustila antivirák, nech skontroluje PC. Našiel nejaké pliagy, tak som mazala aj to, čo vravel že vyliečil. Ten popoludňajší spánok je véééééééééľmi osviežujúci. Vrele doporučujem :)
lujza.j
01.07.12,18:07
inak kočeny...kľudne mi tu robte chúťky ... marhuľe rovno so stromu...pozberaná fajnová voňavá a chrumkavá zelenina.....;) ja sa vždy vytešujem ked mi kolega prinesie nejaké takéto fajnovosti......mám od neho v chladnici ešte uhorky....nakrájam a vôňa nenormálna.....aj zajaca mi minule priniesol....len neviem na aký spôsob si ho spravím......
tiež sa neteším ked šúpe ľadovec.....aj ked mne nič nezničí.....myslím ta takých ako ste vy....;)
wagner
01.07.12,18:07
Nerob chute proti noci
wagner
01.07.12,18:08
Popolievané mám. Hrúza, kým som pozbierala popadané marhule do suda, ani poriadne nebolo vidieť, že som tam zápasila s hadicou :(
Krúpov sa bojím hlavne kvôli marhuliam, včera boli nazelenalé, teraz sa dajú jesť priamo zo stromu a padajú jak besné. Musím rýchlo tetky ohlásiť, aby bolo čo vôbec zavárať...

Ja polievam ráno aj večer, inak sa nedá. U nás je piesčitá zem, všetka vlaha ujde co by dup :confused:
trisestri
01.07.12,18:09
bolo casy kedy sme mali 500-600 kil marhul,predavali sme ich do vykupu,ale castejsie si zaujemci sami oberali,vtedy boli este 8 korun za kilo,ceresne sme davali zadarmo,teraz pozeram v Bille 5 eur kilo ceresni
AlaNR
01.07.12,18:14
Ja polievam ráno aj večer, inak sa nedá. U nás je piesčitá zem, všetka vlaha ujde co by dup :confused:

U nás podobne... Ale ráno nestíham, lebo 7,20 chodím z domu do roboty, predtým nakŕmiť slepice, mačky, pes...
Teraz je mama doma takže aj jej raňajky.
A mám iba mestskú vodu, tak sa nemôžem bohvieako rozšupovať :(
Vane sú nachystané dve, ale vodu z nich človek vypolieva za dva tri dni, a zasa iba na ten vodovod som odkázaná.
a potom mi niekto povie, šak mi daj... no ale sranda to nie je, možno ma to vyjde drahšie, ako na trhu...
Marhule máme teraz 4, minulý rok bolo nenormálne veľa, aj teraz je dosť, vidím to na nejakých 5-6 bední. Uvidíme, čo opadne, bude sa páliť...
pavol54
01.07.12,18:33
U nás podobne... Ale ráno nestíham, lebo 7,20 chodím z domu do roboty, predtým nakŕmiť slepice, mačky, pes...
Teraz je mama doma takže aj jej raňajky.
A mám iba mestskú vodu, tak sa nemôžem bohvieako rozšupovať :(
Vane sú nachystané dve, ale vodu z nich človek vypolieva za dva tri dni, a zasa iba na ten vodovod som odkázaná.
a potom mi niekto povie, šak mi daj... no ale sranda to nie je, možno ma to vyjde drahšie, ako na trhu...
Marhule máme teraz 4, minulý rok bolo nenormálne veľa, aj teraz je dosť, vidím to na nejakých 5-6 bední. Uvidíme, čo opadne, bude sa páliť...
ked nestíhaš tak deň má 24 hodín plus noc a keby si predsa nestíhala tak si o hodinu privstaň a choď o hodinu neskôr spať
wagner
01.07.12,18:38
U nás podobne... Ale ráno nestíham, lebo 7,20 chodím z domu do roboty, predtým nakŕmiť slepice, mačky, pes...
Teraz je mama doma takže aj jej raňajky.
A mám iba mestskú vodu, tak sa nemôžem bohvieako rozšupovať :(
Vane sú nachystané dve, ale vodu z nich človek vypolieva za dva tri dni, a zasa iba na ten vodovod som odkázaná.
a potom mi niekto povie, šak mi daj... no ale sranda to nie je, možno ma to vyjde drahšie, ako na trhu...
Marhule máme teraz 4, minulý rok bolo nenormálne veľa, aj teraz je dosť, vidím to na nejakých 5-6 bední. Uvidíme, čo opadne, bude sa páliť...
Aj ja polievam z vodovodu :confused:, neviem či sa doplatím:mee:. Tiež ráno ledva stíham(letím do práce), to viacmenej len ovlažím cekety, patizóny a burgiňu. Ostatné vydrží do večera.
A tiež mám radosť,keď si niekto myslí, že sa to urodí len tak, bez námahy. Mám takú susedu, čo má záhradu raz takú ako ja. Ale nerobí na nej nič. Čo ja viem, tak zo päť rokov hľadá niekoho, kto by ju pooral. Lenže ona to chce zadarmo:confused: ( 15 árovú záhradu). Mala by rada úrodu, len keby na záhrade nemusela robiť. Chodila stále vypytovať, včul mi už do záhrady nevidí, tak už nechodí:D Marhuľa mi zarodila prvý krát - je na nej asi 15 marhúľ :D Snáď na rok bude viac. Broskyňa vyzerá lepšie zarodená, ale je tam menej ako vlani. Mne to bude stačiť:)
Ivana Š
01.07.12,18:38
to" do" ako predložku nie ako predponu stavím sa

predložka či predpona to je mu všetko jedno

prečítal to "do p*e čo vám chýba " a potom sa po vysvetlení chechtal :D
Oliwa
01.07.12,19:49
posielam studený pozdrav z Nórska

tam je zima, so sesternicou som skajpovala, v pulóvri bola navlečená, dlhé rukávy a rolák

že hneď by prišla sem, capnúť sa do bazéna a vyľahnúť na slnko
Mne dnes dcéra písala z Írska, že je tam zima, prší a fúka... Hneď by som jej poslala polovicu z tých 41 stupňov, čo dnes nameral náš teplomer v kuchyni na okne... :(
lavanda
01.07.12,20:08
Ja som teraz bola 6 dní v Holandsku, tiež sme dva dni "mrzli", mokli a aj nás vyfúkalo, ale ostatné dni sme mali príjemných 20 stupňov, rozhodne lepšie, ako dnešných 44 na slnku...
arizona
01.07.12,20:40
naliat studenej vody dovnutra a namocit nozky :-D
arizona
01.07.12,20:43
V Anglicku tiez chodia teraz v bundach,je dlhodbo chladno,prsi uz vyse 2 mesiacov,je stale pod mrakom a sychravo, uz aj zabudli ako slnko vyzera. :rolleyes:
pepsikova
02.07.12,03:56
...dobré ráno vám...prajem aj krásny týždeň,kto má rád teplučko, aj dovolenku vydarenú, aj pohodu a oddych...kto má dovolenku, nech si ju užije..leto sa vybesnie a potom bude zas fajn...a varím kávu aj čaj,pridám rožtek, maslo, papriku,cibuľku a aj domácu klobásku, len tak, na koštofku,nech máme nejakú energiu...gépees narichtované,Vieroč,ak ešte spíš, tak čajo bude pod muškátom,macka a ostatní už hádam makajú..no v tomto teple-neviem,neviem..pridám asi aj nanuk na schladenie...kecám, ale to len aby sme sa trošku zasmiali...http://www.myfsn.com/images/flowerdatabase/sending-smiles-fresh-flowers-in-a-keepsake-happy-face-mug.236.jpg
...a večer synko povedal, že vo Švedsku je práve teraz leto s 15 teplými a že ja furt musím mať nejakú výhovorku, čo mi bráni cestovať!..no, mne je doma najlepšie, to je fajt, aj keď tých 15 by som brala hneď...aj mínus by mohlo byť...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/4746d959.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--2.html)..tak, fajn deň vám dnes...
Indeed
02.07.12,04:45
...na tento šport mám svoj názor ....

...víťaz etapy sa poväčšinou iba " vezie " v peletóne ....celú dobu .......potom nastúpi do špurtu a je čávo .....
...časovky zvyknú ukázať , kto je ako pripravený ....a keby sa celé preteky udiali povedzme takýmto štýlom , že každý by jazdil na vlastné triko ( trebárs časovovo obmedzený štart jednotlivcov každých 5 minút ) , tak to by boli iné výsledky ....

Sagan , Ludwig , Armstrong .........možno by sa ani do tej prvej desiatky nedostali ......

...ale ako vravím ....je to môj názor ...

Vezie sa ? Čo má elektricky bicykel ???
Indeed
02.07.12,04:46
to bola "ryža"....
hnedoočka
02.07.12,05:18
predložka či predpona to je mu všetko jedno

prečítal to "do p*e čo vám chýba " a potom sa po vysvetlení chechtal :D


sa som si to preložila po svojom...že prečítal správne a na zoznam dopísal ...sex...:D
hnedoočka
02.07.12,05:27
...dobré ráno vám...prajem aj krásny týždeň,kto má rád teplučko, aj dovolenku vydarenú, aj pohodu a oddych...kto má dovolenku, nech si ju užije..leto sa vybesnie a potom bude zas fajn...a varím kávu aj čaj,pridám rožtek, maslo, papriku,cibuľku a aj domácu klobásku, len tak, na koštofku,nech máme nejakú energiu...gépees narichtované,Vieroč,ak ešte spíš, tak čajo bude pod muškátom,macka a ostatní už hádam makajú..no v tomto teple-neviem,neviem..pridám asi aj nanuk na schladenie...kecám, ale to len aby sme sa trošku zasmiali...http://www.myfsn.com/images/flowerdatabase/sending-smiles-fresh-flowers-in-a-keepsake-happy-face-mug.236.jpg
...a večer synko povedal, že vo Švedsku je práve teraz leto s 15 teplými a že ja furt musím mať nejakú výhovorku, čo mi bráni cestovať!..no, mne je doma najlepšie, to je fajt, aj keď tých 15 by som brala hneď...aj mínus by mohlo byť...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/4746d959.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--2.html)..tak, fajn deň vám dnes...

dobré ránko všetkým!

pepsi ,díkes za kávu, len pristála rovno pred môjho havina , no a dlho som sa handrkovala, že to nie je pre neho....šarkan jeden, nech si vybaví protekciu;):D

a môžeš sa vykecávať, lebo v tom dusne už neviem, čo pomôže :confused: teplomer sa vyšplhal ma 31 a to je ešte ranný čas.:(
chcela som do mesta ,no neviem ,či to nie je samovražda, tak ešte zvážim....
jój a nerozmaznávaj nás...že domáca klobáska, ja pribalím domácu zeleninku i mierne čípoš papriku.:)
Vierka, ty sa ako máš? Lebo už aj mne blbne hlava , od rána nejak závrať chytám, asi si naordinujem pitný režim...:confused:

ešte pochválim nášho pesa, včera sa prvýkrát odvážil do vody a PLÁVAL !!! Bola som z toho paff...nakoniec sa mu tak páčilo, že vždy aportoval, i sám liezol, nevedel prestať a ja som sedela pri vode jak uvarená, až zo mňa tieklo:D...ale potešil nás.
MarcelkaT
02.07.12,05:27
Trochu srandy na začiatok mesiaca júla:

Nez se jidlo dostane z pusy do zaludku trva to 7 vterin
- lidsky vlas udrzi 3 kg
- muzsky penis je stejne dlouhy jako jejich palec x 3
- zenske srdce bije rychleji nez muzske
- na jednom chodidle mame vic nez tisic miliard bakterii.
- pouzivame 300 svalu jen aby jsme udrzeli balanc
- steheni kost je tvrda jako cement
.... Kazda zena si uz mail precetla.
Muzi si jeste prohlizi svuj palec...
MarcelkaT
02.07.12,05:34
Tak sa mi zda, že si musím zopakovať zemepis. Ani som nevedela, že Košice sú pri Liptovskom Mikuláši. 25.júna mi poslali zo Spišskej Novej Vsi list, ktorý došiel až 29.júna s dvoma pečiatkami pošty - jedna 25.jún zo Sp.N.V. a druhá s dátumom 27.jún Liptovský Mikuláš. Keby nebolo PSČ tak sa nečudujem ale s PSČ to poslať iným smerom? To bolo asi z "horúčavy".
MarcelkaT
02.07.12,05:35
Potešil má Peter Sagan, že vyhral jednu etapu.
pepsikova
02.07.12,05:45
..mňa potešilo, že Košice boli prirovnané ku krachujúcemu americkému mestu,s ktorým majú spoločný asi len počet obyvateľov,na tých amerických pripadá 60 vrážd ročne...a možno ten krach..neviem, to novinár nepíše, ale byť Košicami, zažalujem ho pre to prirovnanie..v Košicoch sa predsa nevraždí...60x ročne...či hej?..
..a ešte ma potešilo,že nádejným kandidátom na prezidenta má byť čavogurský..kurňa, hlboko sme klesli s takým výberom...
..a ešte ma potešilo, že moje dieťa pýta bublaninu..to najstaršie!..v takomto teple, mami, prosím teba, upečieš nám bublaninu?.."any za svet"...prstom nehnem dnes..tak..
buchač
02.07.12,05:49
...nerozumieš ???.......nerieš ...
AlaNR
02.07.12,06:31
Chudák môj starigáň išiel do Bratislavy na colnicu, nejaká nehoda sa stala zasa pred Bratislavou, tak sa tam teraz varí v aute.
Ešte som mu kričala, nech si zoberie vodu do auta a on, že macher, že načo...
Ale vrátil sa a jednu minerálku si zobral. Dúfam, že to tam nebude dlho trvať...
buchač
02.07.12,06:37
...
..a ešte ma potešilo,že nádejným kandidátom na prezidenta má byť čavogurský..kurňa, hlboko sme klesli s takým výberom...
...


Prezidenta SR volia od roku 1999 občania SR v priamych voľbách tajným hlasovaním na päť rokov. Právo voliť prezidenta majú občania, ktorí majú právo voliť do NR SR. Kandidáta na prezidenta navrhuje najmenej 15 poslancov NR SR alebo aspoň 15 000 občanov, na základe petície. Návrh sa musí odovzdať predsedovi NR SR najneskôr 21 dní od vyhlásenia volieb. Za prezidenta môže byť zvolený každý občan, ktorý je voliteľný do NRSR a v deň voľby dosiahol vek 40 rokov.

...hm ...............toľko debilov sa ešte furt nájde ........:confused:

...že " disidenta " za prezidenta ???
...jedného hajzla sme už mali .......
pepsikova
02.07.12,07:19
Chudák môj starigáň išiel do Bratislavy na colnicu, nejaká nehoda sa stala zasa pred Bratislavou, tak sa tam teraz varí v aute.
Ešte som mu kričala, nech si zoberie vodu do auta a on, že macher, že načo...
Ale vrátil sa a jednu minerálku si zobral. Dúfam, že to tam nebude dlho trvať.....

..šmarjá, nemohla si povedať?..bola by som po ňom poslala lujzinmu čoklíškovi paroh na obhrýzanie!..je to veľké a nemám krabicu!..záhadne nemajú nikde ani prádzne od kureniec!..som jedovatáááá...
BXLmiami
02.07.12,07:30
...hm ...............toľko debilov sa ešte furt nájde ........:confused:

...že " disidenta " za prezidenta ???
...jedného hajzla sme už mali .......
Iba jedného?Najmenej troch predsa.
AlaNR
02.07.12,07:32
..

..šmarjá, nemohla si povedať?..bola by som po ňom poslala lujzinmu čoklíškovi paroh na obhrýzanie!..je to veľké a nemám krabicu!..záhadne nemajú nikde ani prádzne od kureniec!..som jedovatáááá...

a čo od tepla jeleňa vykotilo pred barákom či kieho? :D
AlaNR
02.07.12,07:33
Mucholapkúúúúúúúúú! súrne hľadám!

Ani stočené faktúry nepomohli, lieta tu mušacina odporná, drzo mi čumí do očí, volačo mi vykladá, ráta si nohy... svyna..
pepsikova
02.07.12,07:38
a čo od tepla jeleňa vykotilo pred barákom či kieho? :D..

..alečoby!...mali sme to doma po stenách povešané ešte z čias trvalého pobytu ex...syník pri kožovaní zlikvidoval do pivnice ,fčul je to naništ no a čokliškovi by sa dobre hrýzlo!...aj šarkan má dva a veru fajn sa zabaví..
pepsikova
02.07.12,07:39
Mucholapkúúúúúúúúú! súrne hľadám!

Ani stočené faktúry nepomohli, lieta tu mušacina odporná, drzo mi čumí do očí, volačo mi vykladá, ráta si nohy... svyna....

..ukáž jej smer na kúpalisko!..možno zablúdila, svyna!..
AlaNR
02.07.12,07:42
..

..alečoby!...mali sme to doma po stenách povešané ešte z čias trvalého pobytu ex...syník pri kožovaní zlikvidoval do pivnice ,fčul je to naništ no a čokliškovi by sa dobre hrýzlo!...aj šarkan má dva a veru fajn sa zabaví..

no, musím od suseda poľovníka vydrančať nejakú starinu. Nášmu kupujem sušenú kožennú kosť semotamo, ale za dva dni je po nej...
asedma
02.07.12,07:57
..tesi ma, ze sa konecne moj PC na vysunutom pracovisti {spalna} umudril, sice neviem na ako dlho, takze len v kratkosti..dovolenka v Spanielska bola super..prekvapilo ma najma chovanie mladych ludi, nikde sme nevideli opiteho cloveka, aj napriek ich vyhre vo futbale, ich rodinne pikniky, opekacky pri mori do rana a vobec spanieli boli prijemni, slusni, uctivi, pohostinni, prejedla som sa tam melonov, broskyn..vylet do Maroka bol fascinujuci, videli sme z trajektu Gibraltar,, no a pochodili sme aj Malagu, takze na kupanie pri mori bolo dost malo casu a nebola tam vobec horucava, pofukoval stale vetrik, aj pod mrakom bolo zopar dni..no a sranda bola na letisku, ked som pipala, dama ma prehliadala ako teroristku, no nakoniec som z tasky vytiahla stilku a nozik a bola spokojna..joj a doma ma potesil nas havino, nevedel kedy ma prestat s oblizovanim, dlho ma nevidel, takze vcera sme trochu dohanali zameskane prechadzky..:)
AlaNR
02.07.12,08:17
..tesi ma, ze sa konecne moj PC na vysunutom pracovisti {spalna} umudril, sice neviem na ako dlho, takze len v kratkosti..dovolenka v Spanielska bola super..prekvapilo ma najma chovanie mladych ludi, nikde sme nevideli opiteho cloveka, aj napriek ich vyhre vo futbale, ich rodinne pikniky, opekacky pri mori do rana a vobec spanieli boli prijemni, slusni, uctivi, pohostinni, prejedla som sa tam melonov, broskyn..vylet do Maroka bol fascinujuci, videli sme z trajektu Gibraltar,, no a pochodili sme aj Malagu, takze na kupanie pri mori bolo dost malo casu a nebola tam vobec horucava, pofukoval stale vetrik, aj pod mrakom bolo zopar dni..no a sranda bola na letisku, ked som pipala, dama ma prehliadala ako teroristku, no nakoniec som z tasky vytiahla stilku a nozik a bola spokojna..joj a doma ma potesil nas havino, nevedel kedy ma prestat s oblizovanim, dlho ma nevidel, takze vcera sme trochu dohanali zameskane prechadzky..:)

Po našom: Vitáme naspák!

tststs: nožík do lietadla :D ?
My keď sme leteli do Tunisu, mali sme pred sebou pani, ktorá mala v taške peceň chleba a pri ňom 35cm nožisko. Kontrolóra na letisku skoro vykotilo. Ťažká teroristka tetula boli :D :D
asedma
02.07.12,08:34
Po našom: Vitáme naspák!

tststs: nožík do lietadla :D ?
My keď sme leteli do Tunisu, mali sme pred sebou pani, ktorá mala v taške peceň chleba a pri ňom 35cm nožisko. Kontrolóra na letisku skoro vykotilo. Ťažká teroristka tetula boli :D :D

..Ala, dik za privitani..po nasom..
..ten priborovy nozik som si pozicala pred odchodom, aby som pojedla ovocie a zabudla som ho hodit do kosa..no a stilku s kovovym hrotom zabudla dat do batoziny..
..no a srandu velku sme mali cestou domov humenskym autobusom {to bola obycajna rachotina, hrkatala ako stary kocar}..ujo sofer bol rano tak unaveny, nedal si kavu na letisku, ze je velmi draha, tak po Nitru mu vyhravala ludovka a romske pesnicky..no a behal z prava do lava, nevadilo mu vytrubovanie soferov, veselo pofajcieval a cvicil striedavo s rukami nad hlavou..
AlaNR
02.07.12,08:44
..Ala, dik za privitani..po nasom..
..ten priborovy nozik som si pozicala pred odchodom, aby som pojedla ovocie a zabudla som ho hodit do kosa..no a stilku s kovovym hrotom zabudla dat do batoziny..
..no a srandu velku sme mali cestou domov humenskym autobusom {to bola obycajna rachotina, hrkatala ako stary kocar}..ujo sofer bol rano tak unaveny, nedal si kavu na letisku, ze je velmi draha, tak po Nitru mu vyhravala ludovka a romske pesnicky..no a behal z prava do lava, nevadilo mu vytrubovanie soferov, veselo pofajcieval a cvicil striedavo s rukami nad hlavou..

Rozmýšľam, či sú horšie ľudovky alebo do nemoty Fantozzi, najlepšie jeden diel dva-trikrát za sebou. :D
Ujo šofér Fitipaldi, ale aspoň nezaspal a šťastne ste sa vrátili ;)
Mirica-LV
02.07.12,10:23
máme v kancli "príjemných" 33
hnedoočka
02.07.12,10:33
máme v kancli "príjemných" 33

u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
pepsikova
02.07.12,10:40
..tesi ma, ze sa konecne moj PC na vysunutom pracovisti {spalna} umudril, sice neviem na ako dlho, takze len v kratkosti..dovolenka v Spanielska bola super..prekvapilo ma najma chovanie mladych ludi, nikde sme nevideli opiteho cloveka, aj napriek ich vyhre vo futbale, ich rodinne pikniky, opekacky pri mori do rana a vobec spanieli boli prijemni, slusni, uctivi, pohostinni, prejedla som sa tam melonov, broskyn..vylet do Maroka bol fascinujuci, videli sme z trajektu Gibraltar,, no a pochodili sme aj Malagu, takze na kupanie pri mori bolo dost malo casu a nebola tam vobec horucava, pofukoval stale vetrik, aj pod mrakom bolo zopar dni..no a sranda bola na letisku, ked som pipala, dama ma prehliadala ako teroristku, no nakoniec som z tasky vytiahla stilku a nozik a bola spokojna..joj a doma ma potesil nas havino, nevedel kedy ma prestat s oblizovanim, dlho ma nevidel, takze vcera sme trochu dohanali zameskane prechadzky..:)..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, :D.....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...
pepsikova
02.07.12,10:42
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf..

..u mňa v kuchyni 32..už tretí deň...strecha by mi kludne mohla slúžiť ako šporák, keby sa mi chcelo variť...nechce sa mi...v ostatnom byte je to podobne, v deckej fičí ventilátor..
buchač
02.07.12,10:42
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
...vonku som ledva dýchal .....:mad:
...ešte musím vydržať ...........:o
...a padáááááááááám............;)
Ivana Š
02.07.12,11:01
konečne mi padla!


podané posledné daňové priznania podané, aj to najhoršie - mix všetkého možného a doklady nosil postupne :mad: že ešte toto som našiel :mad: už teraz môže nájsť aj rodinný poklad :D
ešte som zvedavá, či tak ochotne, ako nosil doklady, dnes príde zaplatiť za účtovníctvo ;) sľúbil, uvidím

idem sa švacnúť do bazéna, synáčik a šestnástka sa už čápu :)
pepsikova
02.07.12,11:06
konečne mi padla!


podané posledné daňové priznania podané, aj to najhoršie - mix všetkého možného a doklady nosil postupne :mad: že ešte toto som našiel :mad: už teraz môže nájsť aj rodinný poklad :D
ešte som zvedavá, či tak ochotne, ako nosil doklady, dnes príde zaplatiť za účtovníctvo ;) sľúbil, uvidím

idem sa švacnúť do bazéna, synáčik a šestnástka sa už čápu :)..

..ja by som mu ho dala až po zaplatení...z toho ""slúbil, uvidím" ty máš moc...
Ivana Š
02.07.12,11:14
doklady mu nedám, kým necvakne, len čo z dokladov :(
wagner
02.07.12,11:27
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf

Bola som na záhrade cez obed - iba na skok, natrhať pre sliepky burgiňový list. Koľko je tam stupňov neviem, ale určite viac ako včera a predvčerom. Našťastie vo vnútri to ešte drží - kuchyňa 26, obývačka 24, izba s PC 23 stupňov. Už nech sa vonku ochladí, lebo polystyrén sa za pár dní prehreje a nebude sa tu dať vydržať:confused:
MarcelkaT
02.07.12,11:32
..ja by som mu ho dala až po zaplatení...z toho ""slúbil, uvidím" ty máš moc...[/QUOTE]

------------------------------------------------------

Čo by si mu dala;) až po "zaplatení"? No že sa priznaj?:---
pepsikova
02.07.12,11:32
..neboj, cvakne..lebo pokuta by asi bola vyššia ako cvak!..
wagner
02.07.12,11:33
..

..šmarjá, nemohla si povedať?..bola by som po ňom poslala lujzinmu čoklíškovi paroh na obhrýzanie!..je to veľké a nemám krabicu!..záhadne nemajú nikde ani prádzne od kureniec!..som jedovatáááá...

A akú veľkú škatuľu potrebuješ? ja mám škatúúúúúúúúľ :D veru dosť. Napíš rozmer a pozriem.
pepsikova
02.07.12,11:33
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...
wagner
02.07.12,11:34
..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, :D.....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...

A môže byť rada, že vôbec dole´teli, lebo ďaľšia cestovka je na pravde božej http://www.topky.sk/cl/10/1315786/Sok-pre-dovolenkarov--Skrachovala-prva-cestovka--ma-klientov-v-zahranici-
pepsikova
02.07.12,11:35
A akú veľkú škatuľu potrebuješ? ja mám škatúúúúúúúúľ :D veru dosť. Napíš rozmer a pozriem...

..dlhú, tak na 80cm a širokú asi 40..slubila mi v obchode, že pozrie, čo sa dá vyložiť...ak nebude večer, urobím obal z dvoch a zalepím..netráp sa, nejako to prešpekulujem...díky..
asedma
02.07.12,11:35
..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, :D.....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...

..mala som v plane ich dat do batoziny, lenze :confused: no, stalo sa, ze som na tie predmety zabudla, ale potom som jej ich pekne vydala..ale az po vyzuti sandal, ktore museli ist tiez cez skener..kamoska sa lakla, ze kde mam topanky, teraz sa tomu smejem, lebo ostali schovane za plentou..mali sme v lietadle z toho aspon zabavu..:D..inak co sa tyka piknikov, hufy mladych ludi sa hrnulo so saklami plnych coly a malinoviek k moru, ale neboli vobec podgurazeni, slusne sa tam spravali, opekali nejake klobasky, ziadne rozbijanie flias ako u nas nebolo, aj na druhy den vsetko pekne ciste, nijaky bordel po nich..proste vedia sa bavit aj bez pijatiky..
wagner
02.07.12,11:35
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...

Tie mraky sa tam ukazujú od soboty, ale z toho veru dážď nebude.:confused:
MarcelkaT
02.07.12,11:35
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...

Ukazujú sa Pepsi síce mráčky, ale z toho pršať nebude......
asedma
02.07.12,11:38
dakujem pepsi za privitanie
wagner
02.07.12,11:38
Ani sa nečuduj, keď nie je klíma, musíš sa potiť
pepsikova
02.07.12,11:42
..potešil ma náš starosta, že dal vykosiť chodník pre psíkov vedľa potoka, až dolu do vody...hurááá..nemusíme cez žihlavuuu...
wagner
02.07.12,11:44
..mňa potešilo, že Košice boli prirovnané ku krachujúcemu americkému mestu,s ktorým majú spoločný asi len počet obyvateľov,na tých amerických pripadá 60 vrážd ročne...a možno ten krach..neviem, to novinár nepíše, ale byť Košicami, zažalujem ho pre to prirovnanie..v Košicoch sa predsa nevraždí...60x ročne...či hej?..
..a ešte ma potešilo,že nádejným kandidátom na prezidenta má byť čavogurský..kurňa, hlboko sme klesli s takým výberom...
..a ešte ma potešilo, že moje dieťa pýta bublaninu..to najstaršie!..v takomto teple, mami, prosím teba, upečieš nám bublaninu?.."any za svet"...prstom nehnem dnes..tak..

Aj ja som mala v pláne tento týždeň vypekať - príde kamarátka. Ale pri takomto počasí sa u mňa asi zákuskov nenaje - teda domácich. Ona kupované nechce, tak jej spravím zeleninový šalát so syrom a keď jej bude málo, pošlem ju na záhradu napásť :confused: Pri teplote okolo 40 stupňov tam dlho nevydrží a bude sa musieť uskromniť.
AlaNR
02.07.12,11:46
Síce teplo, ale bude ruka hore.
Kolegáč-poslanec sa nám oženil, volá nás na oldomáš :D
Dúfam, že bude kopa vody, lebo ináč, eeeee....
wagner
02.07.12,11:47
Tak sa mi zda, že si musím zopakovať zemepis. Ani som nevedela, že Košice sú pri Liptovskom Mikuláši. 25.júna mi poslali zo Spišskej Novej Vsi list, ktorý došiel až 29.júna s dvoma pečiatkami pošty - jedna 25.jún zo Sp.N.V. a druhá s dátumom 27.jún Liptovský Mikuláš. Keby nebolo PSČ tak sa nečudujem ale s PSČ to poslať iným smerom? To bolo asi z "horúčavy".

To mne listy bežne blúdia, takže mňa to už ani neprekvapuje. Ale buď rada, že Ti to vôbec došlo
AlaNR
02.07.12,11:48
Aj ja som mala v pláne tento týždeň vypekať - príde kamarátka. Ale pri takomto počasí sa u mňa asi zákuskov nenaje - teda domácich. Ona kupované nechce, tak jej spravím zeleninový šalát so syrom a keď jej bude málo, pošlem ju na záhradu napásť :confused: Pri teplote okolo 40 stupňov tam dlho nevydrží a bude sa musieť uskromniť.

sprav nepečené, ovocia je habakuk, treba využiť!
V sobotu robila suseda straaašne dobrý nepečený takýto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46593
wagner
02.07.12,11:53
sprav nepečené, ovocia je habakuk, treba využiť!
V sobotu robila suseda straaašne dobrý nepečený takýto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46593

Vyzerá to zaujímavo, však ešte uvidím ako sa rozhodnem. Možno sa koncom týždňa ochladí a bude sa dať piecť. Lebo už keď pečiem, tak by som si dala kúsok aj ja a mne také nepečené veľmi nechutia. To keď robím, iba pre návštevu. Ale však počasie ukáže
MarcelkaT
02.07.12,12:00
Ten zákusok či torta vyzerá fantasticko-vábne a mňammmmm.....
asedma
02.07.12,12:04
A môže byť rada, že vôbec dole´teli, lebo ďaľšia cestovka je na pravde božej http://www.topky.sk/cl/10/1315786/Sok-pre-dovolenkarov--Skrachovala-prva-cestovka--ma-klientov-v-zahranici-

..isla som prvykrat s touto CK a mala som aj obavy, ale vsetko dobre dopadlo a bola som milo prekvapena s travelskou leteckou spol., letusky mile, kazdu chvilu ponukali obcerstvenie, kavu, cukriky..
pavol54
02.07.12,14:56
Tak sa mi zda, že si musím zopakovať zemepis. Ani som nevedela, že Košice sú pri Liptovskom Mikuláši. 25.júna mi poslali zo Spišskej Novej Vsi list, ktorý došiel až 29.júna s dvoma pečiatkami pošty - jedna 25.jún zo Sp.N.V. a druhá s dátumom 27.jún Liptovský Mikuláš. Keby nebolo PSČ tak sa nečudujem ale s PSČ to poslať iným smerom? To bolo asi z "horúčavy".
Pritom všetky listy z celého slovenska zvážajú do košíc kde ich triedi jediná triedička (vraj)
misoft
02.07.12,15:06
Bisťu - fááájne teploty. V minulosti (ešte keď som robotoval), za takýchto parádnych dní sme robili omelety rovno na otéčku - prcol na pancier vajce a ššškŕŕŕŕ - bola omeleta (na tom kuse železa bola teplota skoro 75°C - nebolo radno sa o to oprieť).
Ráno som bol akýsi zdochnutý - do obchodu sa mi nechcelo, na obed - ani b****i, tak som musel okolo 16-tej (to som si dal) - ešte že tam mali klímu, pri vchode fukár (tam som sa "chladil" asi minútu). A čo je horšie - aj mozgovňa v tej teplote akosi pomalšie funguje.
pepsikova
02.07.12,16:56
..tak sme sa boli so šarkanom v potoku vyčvachtať,vodička mu dobre robí..aj užofku stromovú sme stretli, tiež jej bolo teplo, nebolo jej do reči,šuchla sa do vody a šarkan by si bol veru pokecal s ňou:D
lujza.j
02.07.12,18:27
dementní vodiči ktorí sa nedokážu pre mŕtvy uhol alebo svoju slepotu, debilitu a iné postihnutia obzrieť či sa môžu zaradiť do vedľajšieho pruhu, tak nech si kúpia auto s xy senzormi......vrrrrrr..... nemám fakt inú robotu ako sa zraziť s idiotom ked idem večer domov z psychopatickej roboty.....ešte na neho trúbim...som myslela, že vytlačím airbag a on penisssss.....sa asi aj čudoval:eek: tak som ho ešte pre istotu obehla+trúbila....samozrejme, že sa ani nekukol na mňa...nevadí jeho rodina môj prostredník videla velmi zretele:D aj s patričnou gestikuláciou.......celý predok by mi bol rozbil ten magor....
wagner
02.07.12,18:29
Asi Ti ten klakson slabo trúbi, keď Ťa nepočul.ALebo nevedel čo od neho chceš, sa nerozčuluj.
Ivana Š
02.07.12,18:31
klient došiel :)

a tu čo??? ticho jak pred búrkou, sultán či iné?
wagner
02.07.12,18:33
A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uchadzacov-sa-dostala-na-policajnu-akademiu-manipulaciou-1de-/sk_domace.asp?c=A120702_152620_sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú:eek:
wagner
02.07.12,18:34
Takto Ťa vyplatil klient?
Ivana Š
02.07.12,18:36
niéé, v evráčoch, toto je bonus pre vás :)
lujza.j
02.07.12,18:44
mal šťastie že to bolo do kopca.....výjazd na prístavný most.....taká som bola nasr....
buchač
02.07.12,18:53
A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uchadzacov-sa-dostala-na-policajnu-akademiu-manipulaciou-1de-/sk_domace.asp?c=A120702_152620_sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú:eek:
....zastanem sa tých obyčajných polišov .....

Jeden je na nejakej funkcii .....prácu si FAKT vykonáva ZODPOVEDNE ......len jeden háčik je v tom všetkom...jedinec nemá vysokú školu ...
Takže radšej šmarí nejaký úplatoček a život ide ďalej .....

Pýtam sa ...radšej by sme chceli zobana s vysokou školou bez praxe ........respektíve pracovníka s bohatou praxou , ktorý si iba tú vysokú urobí ???

...ale že rektor vezme úplatok .........kua , to je už iný člen .....
hnedoočka
02.07.12,18:56
dementní vodiči ktorí sa nedokážu pre mŕtvy uhol alebo svoju slepotu, debilitu a iné postihnutia obzrieť či sa môžu zaradiť do vedľajšieho pruhu, tak nech si kúpia auto s xy senzormi......vrrrrrr..... nemám fakt inú robotu ako sa zraziť s idiotom ked idem večer domov z psychopatickej roboty.....ešte na neho trúbim...som myslela, že vytlačím airbag a on penisssss.....sa asi aj čudoval:eek: tak som ho ešte pre istotu obehla+trúbila....samozrejme, že sa ani nekukol na mňa...nevadí jeho rodina môj prostredník videla velmi zretele:D aj s patričnou gestikuláciou.......celý predok by mi bol rozbil ten magor....

poznám to ...ja už pomaly na obrubníku a on potom, že však on môže prejsť v meste z jedného pruhu do druhého...ja hej, len nie cezo mňa....:rolleyes:
wagner
02.07.12,18:56
Obyčajný poliš - kto to je? Sú možno starí poctivci, ale tí už pomaly odchádzajú, majú slabé žalúdky na tie svinstvá, čo sa tam robia
wagner
02.07.12,18:57
Toto Ti klient doniesol?
buchač
02.07.12,18:58
...netvrdím opak...pri tejto kauze šlo určite o vyššie zvery ....
pavol54
02.07.12,19:03
A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uchadzacov-sa-dostala-na-policajnu-akademiu-manipulaciou-1de-/sk_domace.asp?c=A120702_152620_sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú:eek:
No ja by som tiež zobral úplatok keby sa mi hlásilo viac brigádnikov na zber zemiakov ako môžem prijať. ale čo už keď to nie je lukratívne a netreba pomáhať(od peňazí)
pavol54
02.07.12,19:08
....zastanem sa tých obyčajných polišov .....

Jeden je na nejakej funkcii .....prácu si FAKT vykonáva ZODPOVEDNE ......len jeden háčik je v tom všetkom...jedinec nemá vysokú školu ...
Takže radšej šmarí nejaký úplatoček a život ide ďalej .....

Pýtam sa ...radšej by sme chceli zobana s vysokou školou bez praxe ........respektíve pracovníka s bohatou praxou , ktorý si iba tú vysokú urobí ???

...ale že rektor vezme úplatok .........kua , to je už iný člen .....
no vidíš rektor mal sociálne cítenie 29 žiadateľom chcel pomôcť a koľkým pomohol a za to má byť súdený?
AlaNR
02.07.12,19:08
poznám to ...ja už pomaly na obrubníku a on potom, že však on môže prejsť v meste z jedného pruhu do druhého...ja hej, len nie cezo mňa....:rolleyes:

ja sa už 15 rokov, čo mám vodičák čudujem, že aj keď som mala zatiaľ iba červené autá, napriek tomu ma sem tam nie je na ceste vidieť, resp. niektorí ma nevidia.

No a dnes si to šiniem na drahého oktáfke domov z roboty, oproti mne cyklista, za ním kamión, teda len ťahač, bez prívesu, a šak načo by on brzdil, taho a obiehal pekne naširoko toho cyklistu. No a ja som skončila v jame na krajnici, bola hlboká, ale nič sa chvalabohu nestalo. Ja neviem, ešte 15 cm bližšie a spätné mám v péčku. A jama keby bola väčšia, tak meníme nápravu...
wagner
02.07.12,19:13
No ja by som tiež zobral úplatok keby sa mi hlásilo viac brigádnikov na zber zemiakov ako môžem prijať. ale čo už keď to nie je lukratívne a netreba pomáhať(od peňazí)
Vieš ja som robila v rôznych funkciách, úplatkov som mohla zobrať bez pýtania habadej, ale nikdy som si okrem čokolády a malého balíčka kávy nič nezobrala - aj to mi väčšinou drzo hodili na stôl. Mala som a mám zásadu - úplatok nedávam a ani neberiem.
wagner
02.07.12,19:14
Mal sociálnu kasičku - bola hlboká, veľa sa do nej vmestilo až za 29 budúcich študentov.
misoft
02.07.12,19:45
Hja zvery! Úplatky dávali, vyštudovali a teraz kontrolujú, aby úplatky iní nebrali - bomba.
misoft
02.07.12,19:48
AlaNR
02.07.12,19:59
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne :D :D
ivuliatko
02.07.12,20:06
Lecím na balkón, dziv si nohy nedolámem, ale u nás nyšt :( mesác a hvezdy sa vyškerujú na jasnej oblohe... a ešče furt 30 stupnov
AlaNR
02.07.12,20:21
No šak aj tu, ale vzduch je taký iný, dýchateľný...
ivuliatko
02.07.12,20:25
pošli sem, tu je hnusno dusno :-)
pepsikova
02.07.12,20:27
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne :D :D..

..daj fetnúť!...veru by som pristala takto na noc, lepšie by sa spalo...predpolnočná teplota 29teplých...
AlaNR
02.07.12,20:42
korela
02.07.12,20:44
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne :D :D
Zacítila si? V Berlíne v noci na nedeľu 25 ročný dážď. Práve som dopočúvala ohromný zážitok.:-)
korela
02.07.12,20:49
Je tu téma - mobilná klimatizácia. Ešte z roku 2008. Nikto s ňou nebol v príspevkoch spokojný. My ju máme asi 6 rokov, zníži teplotu o pár stupňov, tých pár dní nás zachráni. Ja som spokojná, ale je fakt, že ju máme vyvedenú do komína, nie do okna.
AlaNR
02.07.12,21:11
Idem si ja dať sprchu a skúsiť zaspať. Teraz mi oči klipkajú, ale akonáhle zaľahnem, bude po spánku :(
Tak ako včera, predvčerom, predpredvčerom... ach jo...
wagner
02.07.12,21:28
Idem si ja dať sprchu a skúsiť zaspať. Teraz mi oči klipkajú, ale akonáhle zaľahnem, bude po spánku :(
Tak ako včera, predvčerom, predpredvčerom... ach jo...
Ani ja nemôžem spať. Oči by spali, režú ma, ale spánok neprichádza.Dnes bude spln, možno aj preto
pavol54
03.07.12,02:51
Dúfam že už sú vydostení tí ktorí stále mleli o tom kedy bude krajšie počasie najmä tie rôzne moderátorky keď bola pred mesiacom dvoma horúčava sucho a trocha náhodou spŕchlo už vyplakávali že kedy bude konečne pekné počasie tak odkazujem "Nažerte sa do sýtosti konečne máte teplo užite si ho" Ale čo už ako sme si tú klímu rozbili takú ju máme a príroda si s ňou ihneď neporadí.
pepsikova
03.07.12,04:12
...dobré ráno vám a krásny deň-len tak krásny, aby vás nikto nenajedoval...lebo naozajský krásny deň, taký slniečkový by som teda ja už vôbec nemusela, naozaj mám dosť..tak len súhlasím s Pavlom- "nažerte sa"...a ja sa teším, že zase bude zima a ja sa budem vytešovať zo snehu...a tak dávam na stôl kávu a čajík a minerálku a vodu z vodovodu a posielam Vieroč, očkovej, Ivi, iví,Ale,macke a každému, kto má otvorené okno, pod palmy, muškatle a čojaviemkde ešte máte stolík...a kefír do jaskyne a plechovkové alabutovi..končia mi zásoby, takže rozmaznávať vás nejdem...stačí okolo domu.. http://img1.findgift.com/Graphics/Gifts/250/778/PR_186778.jpg..tak ešte keksík vysmiaty posielam a prajem nám, nech poprší tam, kde treba..aj u mňa...
AlaNR
03.07.12,05:03
hnedoočka
03.07.12,05:17
...dobré ráno vám a krásny deň-len tak krásny, aby vás nikto nenajedoval...lebo naozajský krásny deň, taký slniečkový by som teda ja už vôbec nemusela, naozaj mám dosť..tak len súhlasím s Pavlom- "nažerte sa"...a ja sa teším, že zase bude zima a ja sa budem vytešovať zo snehu...a tak dávam na stôl kávu a čajík a minerálku a vodu z vodovodu a posielam Vieroč, očkovej, Ivi, iví,Ale,macke a každému, kto má otvorené okno, pod palmy, muškatle a čojaviemkde ešte máte stolík...a kefír do jaskyne a plechovkové alabutovi..končia mi zásoby, takže rozmaznávať vás nejdem...stačí okolo domu.. http://img1.findgift.com/Graphics/Gifts/250/778/PR_186778.jpg..tak ešte keksík vysmiaty posielam a prajem nám, nech poprší tam, kde treba..aj u mňa...


očková ďaková...striehnem od rána ,lebo pod palmou sa už nedá byť a moja háveď si zvykla, tak sa bijeme ,kto skôr....;)

ja som už komplet mokrá- manžel večer okresťanil naše thuje a ja odvážam odrezky- a dopichaná...buchy bude mať komentár, ale meseršmity nehryzú, pichajú potvory...:rolleyes::(

k tomu teplu ešte to mi chýbalo...ale nik z vás sa nesťažuje, u vás nieto?:confused:

vonku sa kvôli nim nedá ani ráno a už ani v podvečer, kedy je dýchateľný vzduch, takže vyvetrať sa môžem na pravé poludnie, najlepšie, keď pofukuje.....:rolleyes:

nič v zlom, no keby mali také podmienky na život v Blave , tak sú zaplavené noviny, telka ešte aj na toaleťákoch by písalo, aká epidémia ich postihla a vrtuľníky by behali jak na sr..čku.....ľudia na východe sú zocelení povodňami, komármi a čo ja viem čím ešte, tak koho by to nasie..lo? repelent účinkuje 15 minút, takže záhradu polievam na obed :(

ale som sa posťažovala, uľavilo sa mi, aj kafčo dopité...mimochodom, nie je tu niekto z vlády , nech mám aspoň mizivú šancu, že sa to dozvie?:D

a idem s ďalším fúrikom po náklad, potom ešte nejaké uhorečky zavariť a večer držte palčoky, mám test z nemčiny a gebeňa jak uvarená...:confused:
buchač
03.07.12,05:35
ela77
03.07.12,05:37
Do tejto témy dávam myslím prvýkrát príspevok. Som dosť mierumilovný človek, ale dnes ma vytočila porada. Už dlhšie mám pocit, že tu vznikla mafia tak 4-5 prispievateľov a opravovateľov, proste, ktorí sú nám milí a milejší aj keď ich príspevok tvorí iba jedno slovo napr. :wauw, alebo ja z teba zgegnem. Tí čo sa snažia pýtať radu, alebo radia sú skupina sama o sebe, ale akotak ešte držia. Som sklamaná z porady. To s časom keď som sa pred 3 či kolkými rokmi zaregistrovala sa nedá porovnať. Hádky o body, vyrovnávanie si účtov, kádrovanie a pod. Už mám pocit, že aj dva tábory-veriaci a neveriaci. Nevysvetlím čo konkrétne ma vytočilo, ten čo to spôsobil bude vedieť. Škoda, rada som tu chodila, ale žiaľ iba do istého času, pokiaľ šlo ozaj o rady a pomoc, ale z porady sa stáva obyčajný pokec, ako som už napísala: príspevok napr obsahujúci jedno slovo: jééééj , ale už je to príspevok. A potom hádky o body, lebo niekto má viac príspevkov. Nikdy som si ani neuvedomovala, že množstvo príspevkov má na niečo vplyv,an i mi to nevadilo ani nechýbalo a ani dnes mi to nechýba, proste som poradu brala ako spolok ľudí, ktorí si pomáhajú takto cez internet. Táto tzv. mafia tu vznikla, keď bol vylúčený jeden človek a odvtedy je doslova vidno aká je mafia spokojná. Je mi jedno či so mňou súhlasíte, alebo nie- žiaľ tak to vidím a cítim ja.
bettylou
03.07.12,06:27
....baby jedne hnusné .....................:rolleyes:

Sedím za compom tiež na Evu, a keď som v záhrade, tak spodok bikín, a keď už sa nedá vydržať, tak šup do bazéna. Na vonku mám jeden trik pre odvážne. Keďže medzi ľudí nemôžeme bez trička ako chlapi, tak si vždy niekde namočím tričko alebo aspoň šiltovku do vody a tie potom príjemne chladia, kým nevyschnú.
AlaNR
03.07.12,06:38
idem sa videoškoliť s poradou. Ako to funguje? Dostanem nejaký link?
Ani som nečítala podmienky, hneď som to objednávala :D
veronikasad
03.07.12,07:14
idem sa videoškoliť s poradou. Ako to funguje? Dostanem nejaký link?
Ani som nečítala podmienky, hneď som to objednávala :D
http://www.porada.sk/videoskolenia
bettylou
03.07.12,07:15
Ja nie
Indeed
03.07.12,07:19
..jedna lastovička leto nerobí.... a aj tak sa to nezmení... ale MÁŠ právo sa slobodne VYJADRIŤ .
jozka56
03.07.12,07:51
Tie horúčavy sú už neznesiteľné, v byte mám sladkých 32°C, na pravé poľudnie musím ísť do mesta, ale poobede mi Senec neutečie:)
Indeed
03.07.12,08:00
tam bude hlava na hlave...
Deganova
03.07.12,08:04
... očko, pepsi a všetci ostatní... u nás pod mrakom 25 stupňov, pofukuje vetrík, tak kto chce nech dobehne sa schladiť... a na štípajúce potvory je dobrý domáci repelent... do fľaštičky Alpy pridať cca 5-7 klinčekov, pokrájanú kôru z citróna, nechať vyluhovať 48 hodín, precediť, dať do fľaštičiek z rozprašovačom a je vymaľované...
MarcelkaT
03.07.12,08:47
U nás je strašneeeeee horúco,a tých 25 stupňov a pod mrakom skoro až závidim. Ale štipajúce potvorky nie.
AlaNR
03.07.12,08:50
bola som v metre na igelitky a došla som so zmrzlinou. :D

takže s kolegami namiesto obeda máme každý pol litra zmrzliny :D
Kvaka
03.07.12,09:10
... očko, pepsi a všetci ostatní... u nás pod mrakom 25 stupňov, pofukuje vetrík, tak kto chce nech dobehne sa schladiť... a na štípajúce potvory je dobrý domáci repelent... do fľaštičky Alpy pridať cca 5-7 klinčekov, pokrájanú kôru z citróna, nechať vyluhovať 48 hodín, precediť, dať do fľaštičiek z rozprašovačom a je vymaľované...My sme včera dali 20 klinčekov, kôru z citróna však nie, neviem, či aj to treba, ale pre istotu idem doložiť, lebo ideme dnes do záhrady medzi úpírov.
Kvaka
03.07.12,09:13
U nás horúčavy, bez vánku, bez kvapky dažďa, nejako nás to obchádza. V noci bolo neznesiteľne, aj pri otvorenom okne ráno 28. Dokedy to potrvá? Koncom týždňa letíme k moru, tak sa teším.
hnedoočka
03.07.12,09:43
... očko, pepsi a všetci ostatní... u nás pod mrakom 25 stupňov, pofukuje vetrík, tak kto chce nech dobehne sa schladiť... a na štípajúce potvory je dobrý domáci repelent... do fľaštičky Alpy pridať cca 5-7 klinčekov, pokrájanú kôru z citróna, nechať vyluhovať 48 hodín, precediť, dať do fľaštičiek z rozprašovačom a je vymaľované...

no vidíš, poklade, na teba som zabudla ,že možno máš v zálohe prvú pomoc...:---

určite to čo najskôr vyskúšam, lebo ten repelent mi nevonia a jednak krátko účinkuje, o cene ani nevravím....:rolleyes: klinčeky mám, citrón tiež, Alpu dokúpim...o 48 hodín podám hlásenie.....ak ma dovtedy nezožerú :D
pepsikova
03.07.12,09:53
..u mňa našťastie žiadne štípajúce hmyzy nelietajú, dokonca any v noci pri rozdrapených oknách...čudujem sa, lebo doteraz som vždy pritiahla ako magnetka aspoň jedného za noc...ale má po byte rozvešané mololapky, takže asi sa tie svyneštípajúce boja!!...
..a som taká unavená, že any nevidím..syník má kamarátov a tí slúbili, že tú chýbajúcu kožofku prídu urobiť na jeho trovy a tak mne zostalo už len oškrabať omietku!..no neoškrabeš, keď si sprostá?..čoobyynyjee!...dve steny som už zvládla..nenadávajte mi..už som si nadala sama...a idem si kúpiť melón a potom vám pošlem..
wagner
03.07.12,10:09
Toto sa tu omiela už dávno, iba to nikto nenazval mafiou. Všetko je v ľuďoch a Ty s tým sama nič nenarobíš
wagner
03.07.12,10:14
[QUOTE=hnedoočka;2097604]očková ďaková...striehnem od rána ,lebo pod palmou sa už nedá byť a moja háveď si zvykla, tak sa bijeme ,kto skôr....;)


nič v zlom, no keby mali také podmienky na život v Blave , tak sú zaplavené noviny, telka ešte aj na toaleťákoch by písalo, aká epidémia ich postihla a vrtuľníky by behali jak na sr..čku.....ľudia na východe sú zocelení povodňami, komármi a čo ja viem čím ešte, tak koho by to nasie..lo? repelent účinkuje 15 minút, takže záhradu polievam na obed :(

Postrek musí vybaviť starosta - primátor. V BA majú na toto " väčšie huby", starostovia mestských častí si to vedia vyhubovať. Treba sa sťažovať u vrchnosti u Vás a nech zabezpečí postrek čmeliakom. To aj obecný rozpočet utiahne.
wagner
03.07.12,10:16
To akože ho môžeme b**** v r**? Lebo tak sa nám otočil
wagner
03.07.12,10:17
wagner
03.07.12,10:20
Dúfam že už sú vydostení tí ktorí stále mleli o tom kedy bude krajšie počasie najmä tie rôzne moderátorky keď bola pred mesiacom dvoma horúčava sucho a trocha náhodou spŕchlo už vyplakávali že kedy bude konečne pekné počasie tak odkazujem "Nažerte sa do sýtosti konečne máte teplo užite si ho" Ale čo už ako sme si tú klímu rozbili takú ju máme a príroda si s ňou ihneď neporadí.

http://spravy.pravda.sk/extremne-horucavy-este-nepolavia-dlm-/sk_domace.asp?c=A120703_104724_sk_domace_p09
Bude tepla do sýtosti
wagner
03.07.12,10:24
Aj títo sú nenažraní? Že rekonštruovať sa začalo za Fica. :confused: http://aktualne.atlas.sk/tender-na-modernizaciu-trate-pri-ziline-smrdi-vysetruje-ho-prokuratura/dnes/korupcia/
asedma
03.07.12,10:26
bola som v metre na igelitky a došla som so zmrzlinou. :D

takže s kolegami namiesto obeda máme každý pol litra zmrzliny :D
..no lepsie ako ja..namiesto piva som rano doniesla kilo muky takej a onakej..:D
wagner
03.07.12,10:28
Dokedy bude pacient rukojemníkom lekárov? Už ma to prestáva baviť - platí za mňa štát, platí odvody zamestnávateľ a oni sú furt nenažraní.:confused: :eek: Kde tie peniaze utekajú, alebo sa im mália?
http://aktualne.atlas.sk/vseobecna-zdravotna-poistovna-a-ambulantni-lekari-sa-opat-nedohodli/slovensko/zdravotnictvo/
AlaNR
03.07.12,10:31
No vidíš, miesto pečenia, ktoré sa Ti aj tak nechce a na ktoré je teraz teplo, si si mohla dať chladenú desinku... nuž ale, žena šporovlivá, radšej do špajze doniesla :D
asedma
03.07.12,10:36
No vidíš, miesto pečenia, ktoré sa Ti aj tak nechce a na ktoré je teraz teplo, si si mohla dať chladenú desinku... nuž ale, žena šporovlivá, radšej do špajze doniesla :D

..to mas pravdu, mne sa nechce, lenze moj sb si zmyslel varit franc. krumple.. prave sa jedujem, ze francuzaky su uz v trube hodinu a furt su tvrde, uz som sa opalila aj na trube, sb vynadala, lebo to bol jeho napad, ved nikdy sme nerobili so surovych..:mee:
wagner
03.07.12,10:38
No vidíš, miesto pečenia, ktoré sa Ti aj tak nechce a na ktoré je teraz teplo, si si mohla dať chladenú desinku... nuž ale, žena šporovlivá, radšej do špajze doniesla :D
Bola som na záhrade zberať úrodu. Brokolica 1,5 vedra, hokaido 2 ks a k obedu paprika, uhorky a bol šalát k plackám z patizonov a z cukety. A idem ku sporáku spracovávať brokolicu na pare a do mrazáku.
AlaNR
03.07.12,10:45
..to mas pravdu, mne sa nechce, lenze moj sb si zmyslel varit franc. krumple.. prave sa jedujem, ze francuzaky su uz v trube hodinu a furt su tvrde, uz som sa opalila aj na trube, sb vynadala, lebo to bol jeho napad, ved nikdy sme nerobili so surovych..:mee:

ja tiež robím z varených, zo surových mi nechutia. A dokonca je rozdiel, keď sú na kocky a na plátky. U nás nám chutia plátkové. :D
Ale čert jak ďábel, aj tak by sa museli variť a to je ďalšie teplo...
vieraaaa
03.07.12,10:50
moja mamka vždy robila zo surových a ja tiež. Nikdy som nerobila z varených
asedma
03.07.12,10:53
ja vzdy len z varenych, ale uz som ich vytiahla, daju sa jest..vnuk si uz vychutnava
evuš
03.07.12,10:56
..to mas pravdu, mne sa nechce, lenze moj sb si zmyslel varit franc. krumple.. prave sa jedujem, ze francuzaky su uz v trube hodinu a furt su tvrde, uz som sa opalila aj na trube, sb vynadala, lebo to bol jeho napad, ved nikdy sme nerobili so surovych..:mee:

..hm, ak ste ich nerobili veľké množstvo, tak mám 2 zlepšováky :
1/ zemiaky vydrhnem kefkou, šľahnem na plytký tanier, jemne pokropím vodou, osolím a podľa veľkosti šupnem do mikrovlnky na 10-15 min a sú zemiaky uvarené, prichystané na ďalšie zužitkovanie /menšie zemiaky sa spravia skôr/
ALEBO
2/ francúzske robím i zo surových, ale pečiem na plný výkon v trúbe prikryté ďalším pekáčom - o 1 hod. musia byť hotové, podlievam trochou smotany na varenie...
AlaNR
03.07.12,11:01
Nepatrí to sem, ale môj recept je: uvarené na plátky pokrájané zemiaky, do jenskej misy vrstviť s údeným mäskom, klobáskou, opraženou cibuľkou a uvarenými na plátky nakrájanými vajíčkami. Zalievam ešte pred pečením kyslou smotanou s rozšľahanými vajíčkami. Solím, vegetím a korením. Pečiem v zakrytej jenskej mise kým mi smotana nezačne trošku zlatovieť. A sú akurátne, by som si dala, asi spravím aj ja :D
asedma
03.07.12,11:05
30 st. mam v kuchyni, ako aj na balkone..sb nakrajal hrube platky, ale daju sa ..klobasa a kysla kapusta to isti..
asedma
03.07.12,11:10
Nepatrí to sem, ale môj recept je: uvarené na plátky pokrájané zemiaky, do jenskej misy vrstviť s údeným mäskom, klobáskou, opraženou cibuľkou a uvarenými na plátky nakrájanými vajíčkami. Zalievam ešte pred pečením kyslou smotanou s rozšľahanými vajíčkami. Solím, vegetím a korením. Pečiem v zakrytej jenskej mise kým mi smotana nezačne trošku zlatovieť. A sú akurátne, by som si dala, asi spravím aj ja :D
..presne takto v jenskej mise sme piekli, pridavame vzdy sudovu kapustu, potom su pri zohrievani stavnatejsie..no ale boli moc velke, tak preto vysehodiny sa piekli..pri pozerani mi vrchnak zhodil par krumpel z vrchu, sb napratal kopcom..:D
asedma
03.07.12,11:11
prave, ze ich bolo neurekom plna jenska velka misa
hnedoočka
03.07.12,11:28
ja ich robím stále zo surových a do hodiny sú mäkké a teraz z nových to nemôže byť problém
korela
03.07.12,11:52
Takto má byť zajtra, aj 3. st. výstrahy!
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=1&jav=&roll=
AlaNR
03.07.12,11:55
..presne takto v jenskej mise sme piekli, pridavame vzdy sudovu kapustu, potom su pri zohrievani stavnatejsie..no ale boli moc velke, tak preto vysehodiny sa piekli..pri pozerani mi vrchnak zhodil par krumpel z vrchu, sb napratal kopcom..:D

mne nechutia tie s diétnym salámom, slovenskou točenou a podobne. Najlepšie údená krkovička alebo karé, čo akurát je a klobásky nie veľa, len na ovoňanie
AlaNR
03.07.12,11:56
Takto má byť zajtra, aj 3. st. výstrahy!
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=1&jav=&roll=

A džúúb, akurát Nitra - 3.stupeň!
Díííky tam hore!!
Jarka 1
03.07.12,12:04
Nakukla som sem a jako vždycky pomohlo. Porád je mi menej teplo, ked vidzím, jak šeci trpíte.
Naščascí Vás humor neopuscil.

Posielam všetkým chladenú desinku a buchymu kofolku. Značku si vyberte sami. Buchač nemusí, lebo keď ju miluje ...
bettylou
03.07.12,12:18
pozor na oči
pepsikova
03.07.12,12:19
A džúúb, akurát Nitra - 3.stupeň!
Díííky tam hore!!..

heeej?..a keď v NR cítiť vôňu dažďa, to môže byť, však?..a my ostatní si nechajme zájsť chuť...nemožeš mať šecko!..ale posielam ti studenú uhorku,lebo náš zelovoc je vyhňa, všetko už predvarené a v jednote okrem mdlých broskýň nič nemali...
pepsikova
03.07.12,12:20
...fšak my sme nygdy nykomu nyšt neurobyly, začo trpýme???...
pavol54
03.07.12,12:23
..to mas pravdu, mne sa nechce, lenze moj sb si zmyslel varit franc. krumple.. prave sa jedujem, ze francuzaky su uz v trube hodinu a furt su tvrde, uz som sa opalila aj na trube, sb vynadala, lebo to bol jeho napad, ved nikdy sme nerobili so surovych..:mee:
nemáš náhodou nové zemiaky? tie ostávajú tvrdé
AlaNR
03.07.12,12:27
..

heeej?..a keď v NR cítiť vôňu dažďa, to môže byť, však?..a my ostatní si nechajme zájsť chuť...nemožeš mať šecko!..ale posielam ti studenú uhorku,lebo náš zelovoc je vyhňa, všetko už predvarené a v jednote okrem mdlých broskýň nič nemali...

Jasné, že chcem všetko :D
Z toho vzduchu ništ nakoniec nebolo, to asi len sused polieval záhradu a ja som si naivne myslela, že volačo z toho bude :(
No ale trošku pofukuje, ale je to aj tak na ništ, lebo ten vetrík je jak keď si pustíš fén do ksichtu... juj
Sme jak na Havaji http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_208.gif
bettylou
03.07.12,12:29
od obeda je tu už druhá búrka, tá prvá bola len taká na okraj, ale teraz sa dáko rozlialo aj ochladilo. už máme len 20 stupňov (kurnik kde je tá značka na klávesnici). brrr. aj bazén som musela zavrieť..
asedma
03.07.12,13:06
nemáš náhodou nové zemiaky? tie ostávajú tvrdé

..jasne, ze nove, ved stare v obchodoch nedostat..a mame na dedinu sa ist neoplati, v pivnici urcite by sa nasli
Zitulda
03.07.12,13:14
Pre zlepšenie nálady z horúčavy ...ponúkam malé studené osvieženie....páči sa:)http://files.mommo.hu/pictures/000/165/165178_02a0128663_o.jpg
asedma
03.07.12,13:22
..

heeej?..a keď v NR cítiť vôňu dažďa, to môže byť, však?..a my ostatní si nechajme zájsť chuť...nemožeš mať šecko!..ale posielam ti studenú uhorku,lebo náš zelovoc je vyhňa, všetko už predvarené a v jednote okrem mdlých broskýň nič nemali...

..no, veru u nas citit tak akurat spalenu zem, na dazd si budeme musiet pockat..bola som na nakup, u nas teda vinikajuci vyber ovocia, zeleniny aj zmrzlin... prisla som mokra jak mys..desinky corgana sa uz chladia..posielam aj chladeny ananas..
MarcelkaT
03.07.12,13:24
Dúfam, že sa Vám podarí otvoriť tento obrázok.........

http://www.porada.sk/{8FB7D946-6BC7-4487-BE2F-B93E0335114C}/image002.jpg
asedma
03.07.12,13:26
ani v Maroku takto nebolo..
bettylou
03.07.12,13:33
práve dopršiava - šade stojí voda, ale aspoň nádrž na polievanie máme zasa plnú, opravujem, teda nedopršiava
bettylou
03.07.12,13:34
nepodarilo
jb0863
03.07.12,13:35
Doplnková daň pri registrácii nečaká len luxusné vozidlá. Ak máte auto s výkonom nad 80 kilowattov, teda strednú triedu, budete ju musieť zaplatiť. Ročne tak zasiahne asi sedemdesiattisíc vozidiel.

Výška dane podľa Ministerstva financií



výkon motora
výška dane


Stredná trieda
80 kW - 110 kW
167 - 397 €


Vyššia stredná trieda
110 kW - 165 kW
477 - 1157 €


Luxus
nad 165 kW
1397 - 2997 €





Tak dobre sme si zvolili...
pavol54
03.07.12,14:16
Doplnková daň pri registrácii nečaká len luxusné vozidlá. Ak máte auto s výkonom nad 80 kilowattov, teda strednú triedu, budete ju musieť zaplatiť. Ročne tak zasiahne asi sedemdesiattisíc vozidiel.

Výška dane podľa Ministerstva financií



výkon motora
výška dane


Stredná trieda
80 kW - 110 kW
167 - 397 €


Vyššia stredná trieda
110 kW - 165 kW
477 - 1157 €


Luxus
nad 165 kW
1397 - 2997 €





Tak dobre sme si zvolili...



aspoň môžu ostatní lacné potraviny vyhadzovať do kontajnerov
bettylou
03.07.12,14:17
práve sa dovalila ďalšia búrka, a to som sa chcela ísť prejsť k rieke
pepsikova
03.07.12,14:22
..veru nyje..
pepsikova
03.07.12,14:25
práve dopršiava - šade stojí voda, ale aspoň nádrž na polievanie máme zasa plnú, opravujem, teda nedopršiava..

..mojenko a ty kde žiješ?..žeby sme behli sa ochladiť...lebo teda u mňa ani fuk, ani mrak..
AlaNR
03.07.12,14:28
..

..mojenko a ty kde žiješ?..žeby sme behli sa ochladiť...lebo teda u mňa ani fuk, ani mrak..

Smerom z Nitry beriem autom tri dušičky! Včul som natankovala, hádam len dojdeme niekam :D
pepsikova
03.07.12,14:32
Smerom z Nitry beriem autom tri dušičky! Včul som natankovala, hádam len dojdeme niekam :D..

..dobre, no..nejako sa ku tebe doplazím..
AlaNR
03.07.12,14:35
..

..dobre, no..nejako sa ku tebe doplazím..

Počkáme si, ktorým smerom pôjdeme ;)

A Saganisko zasa prvýýý a Velits tretíííííí! Fantastikuš!

(keď boli hokejisti streborní, tak sa kupovali húfne hokejky, teraz by sa mohli bicykle :D , by sme mali kšefty!!! )
ivuliatko
03.07.12,14:35
Sodoma - Gomora :-))
misoft
03.07.12,14:54
...vo vode noha na nohe, ruka na **** :D
pavol54
03.07.12,14:55
Počkáme si, ktorým smerom pôjdeme ;)

A Saganisko zasa prvýýý a Velits tretíííííí! Fantastikuš!

(keď boli hokejisti streborní, tak sa kupovali húfne hokejky, teraz by sa mohli bicykle :D , by sme mali kšefty!!! ) ekvivalent hokejky je tak maximálne duša alebo koleso ale aj to by stačilo
misoft
03.07.12,14:56
Kde utekajú? Nové autá, nové budovy, veľké platy.
pepsikova
03.07.12,14:57
ekvivalent hokejky je tak maximálne duša alebo koleso ale aj to by stačilo..

..mne by stačil aj nový kajlík, lebo mi pedál preskakuje..
AlaNR
03.07.12,14:57
ekvivalent hokejky je tak maximálne duša alebo koleso ale aj to by stačilo

To je jedno, obchody sú plné čohokoľvek z tohto sortimentu :D
misoft
03.07.12,14:59
Dead Valley na Slovak spôsob
pepsikova
03.07.12,14:59
..tak...stará malovka oškriabaná, ruky ma bolia ako čistokrvného debila, čo od dobroty nevie, čo so sebou..aspoň že som si to pivo kúpila...
misoft
03.07.12,15:01
Oproti Venuši je tu zima.
misoft
03.07.12,15:01
Ty sa máš! Tu ten hore prikuruje, ako keby mu za to platili.
misoft
03.07.12,15:03
..dobre, no..nejako sa ku tebe doplazím..
Ty si tá - teda hadica - oni ťa stočia a odnesú! Na čo sa mordovať plazením :D:D:D
buchač
03.07.12,15:04
Doplnková daň pri registrácii nečaká len luxusné vozidlá. Ak máte auto s výkonom nad 80 kilowattov, teda strednú triedu, budete ju musieť zaplatiť. Ročne tak zasiahne asi sedemdesiattisíc vozidiel.

Výška dane podľa Ministerstva financií



výkon motora
výška dane


Stredná trieda
80 kW - 110 kW
167 - 397 €


Vyššia stredná trieda
110 kW - 165 kW
477 - 1157 €


Luxus
nad 165 kW
1397 - 2997 €





Tak dobre sme si zvolili...




....socialista Fico ošklbe všetko čo sa hýbe!
misoft
03.07.12,15:07
No bisťu - za takýto "luxus"
http://www.abc.se/%7Em9805/eastcars/velorex/Velorex_250.jpg
vyberať nebude?
pepsikova
03.07.12,16:54
Ty si tá - teda hadica - oni ťa stočia a odnesú! Na čo sa mordovať plazením :D:D:D..

..dobre, no...môžem byť aj hadica..len nech prší...alebo sneží...lebo sa aspoň ochladí...
..ja chcem vianoce..
pavol54
03.07.12,17:09
....socialista Fico ošklbe všetko čo sa hýbe!
ja sa nesťažujem za I. ficovej vlády som dostal od neho 60000 Sk na nové auto, dodávka má 88 kW ale to sa týka dúfam len osobných áut.
evuš
03.07.12,17:12
[QUOTE=pepsikova;2098112]..

..dobre, no...môžem byť aj hadica..len nech prší...alebo sneží...lebo sa aspoň ochladí...
..ja chcem vianoce..[/QUOT

..Pepsi, nešalej, že Vianoce !?!!! Ja mám rada z každého rožka troška, ale tieto " húra:Dvy" sú vážne na mŕtvicu...:D
V kancli mám skoro 32, v byte tiež...
Zajtra idem v kraťaskoch, ktoré mi ledva ritulu zakrijú, ale keď chlapi môžu čumakovat na pláži, nech sa pokochajù aj v práci..:D:D
buchač
03.07.12,17:17
ja sa nesťažujem za I. ficovej vlády som dostal od neho 60000 Sk na nové auto, dodávka má 88 kW ale to sa týka dúfam len osobných áut.
...pali ........mne je putna.....;)

Za I. som mu nasral ....
Za II. sa tiež neposeriem ....

...čo sa áut týka , mňa sa to netýka ...
...minule bolo veľké haló okolo výsluhy ....že každé čudo tri dni trvá ???.....pri tej výsluhe to ani toľko nebolo ....

...ako vravím .......nenasere ma .....a keď už , no a ???....aspoň mi zdvihne tlak , aj tak ho mám trochu nižší ...trochu mi žily ponaťahuje....
Zimama
03.07.12,17:49
... ľudkovia moji, už tri dni sa strojím vyžehliť starému nejaké košele, ale nechce sa mi v tejto spare :eek: obetovať život... :o Vhodné podmienky nastanú až tak okolo polnoci, ale to už pre zmenu nebudem vidieť, či dobre žehlím... :cool::)
ivuliatko
03.07.12,18:02
ako si si to pekne vedecky zdôvodnila - Nobelovka za fyziku :-))
ivuliatko
03.07.12,18:12
Práve mi prišiel mail od Milošovej sestry (klikacie komando ho pozná ;)), Miloš je na rybách v Maďarsku a podaril sa mu životný úlovok... 23-kilový kapor... To ma teda velice potešilo :)
hnedoočka
03.07.12,18:16
[QUOTE=ivuliatko;2098155]Práve mi prišiel mail od Milošovej sestry (klikacie komando ho pozná ;)), Miloš je na rybách v Maďarsku a podaril sa mu životný úlovok... 23-kilový kapor... To ma teda velice potešilo :)[/QUOTE

no to je téééda kusisko...myslím tým kapra, lebo Miloša takmer nevidno:D
nie nadarmo sme mu posielali hlasy, šikovný je ;)
hnedoočka
03.07.12,18:17
vám o polnoci vypínajú prúd? či zápalky nevydržia? :D
lujza.j
03.07.12,18:23
to ste už videli...dohodnem sa s "pánom bytným" že nech príde v stredu.....on príde dnes ráno:eek: no ale už zase fuč....:(
hnedoočka
03.07.12,18:34
a idem s ďalším fúrikom po náklad, potom ešte nejaké uhorečky zavariť a večer držte palčoky, mám test z nemčiny a gebeňa jak uvarená...:confused:

z 81 bodov mám 72...dobrá som...čo dobrá, aspoň chválitebná..:D a do septembra mám prázdniny...juchúúúúú

http://www.obrazky-citaty.cz/wp-content/uploads/prj0009.gif
hnedoočka
03.07.12,18:35
to ste už videli...dohodnem sa s "pánom bytným" že nech príde v stredu.....on príde dnes ráno:eek: no ale už zase fuč....:(

prekvapkal ťa?:eek::D
lujza.j
03.07.12,18:40
prekvapkal ťa?:eek::D
....musím priznať, že nie...nejak som to tušila.....ani kľúče som nenechávala v zámku;) mal mať voľno v utorok, ale ja som mu hovorila, že nech príde v stredu......že v pondelok, utorok robím do večera.... ale v robote sa mi to podarilo poriešiť, aj ked nerada leziem druhému nečakane do programu...
pavol54
03.07.12,18:54
...pali ........mne je putna.....;)

Za I. som mu nasral ....
Za II. sa tiež neposeriem ....

...čo sa áut týka , mňa sa to netýka ...
...minule bolo veľké haló okolo výsluhy ....že každé čudo tri dni trvá ???.....pri tej výsluhe to ani toľko nebolo ....

...ako vravím .......nenasere ma .....a keď už , no a ???....aspoň mi zdvihne tlak , aj tak ho mám trochu nižší ...trochu mi žily ponaťahuje....
Aj mne zdvíha tlak aj to zdražovanie alebo zdaňovanie ale viac to že moji rodičia si uťahovali opasok štát investoval do podnikov, družstiev a potom to nejaký idiot popredal za drobné a dobrý imidž.
pepsikova
03.07.12,18:56
Práve mi prišiel mail od Milošovej sestry (klikacie komando ho pozná ;)), Miloš je na rybách v Maďarsku a podaril sa mu životný úlovok... 23-kilový kapor... To ma teda velice potešilo :)..

no fšak nech sa mu darí, chlapcovi nášmu šikovnéhu...že blahoželám..aj s celým klikacím komandom..
pavol54
03.07.12,18:56
neblbni teraz sa košele nežehlia a ja ako generálny riaditeľ mojej jednosobovej firmy nemám žehlené na jedeň deň sa to neoplatí
pepsikova
03.07.12,19:03
...mne už v tomto štáte nezdvihne tlak nič ...akurát to svynské teplo...a ak sa niekto nehanbí postaviť na verejnosti a povedať, že slovač chce byť tam, kde nemecko, tak nech ide do ri*i,ak nevidí rozdiely, ktoré treba najskôr odstrániť a potom sa stavať do jedného šíku..a nech si uprace v republike, lebo raz mu šlohnú aj kreslo spod ri*i...
..a nad týmto sa ja mám jedovať?..anyzanyč!...


...a páči sa mi, že už aj do súdnej siene vopchali rozvody romov..no, na spestrenie..:o..a vôbec, mám tu 32 teplých, any vzduch sa nevymení v prievane, tak idem het,lebo aj tu je teplo...dobrú noc vám..
wagner
03.07.12,19:43
od obeda je tu už druhá búrka, tá prvá bola len taká na okraj, ale teraz sa dáko rozlialo aj ochladilo. už máme len 20 stupňov (kurnik kde je tá značka na klávesnici). brrr. aj bazén som musela zavrieť..
Veď nebuď škrob, pošli toho dažďa a chladu aj nám. Lebo moja záhrada je stále smä´dná, rosím to každý deň trochu, aby som sa doplatila, ale dážď je dážď. A cez deň bolo zase 38 stupňov:confused:
Oliwa
03.07.12,20:03
..

..dobre, no...môžem byť aj hadica..len nech prší...alebo sneží...lebo sa aspoň ochladí...
..ja chcem vianoce..
..ja chcem ísť do Írska... dcéra dnes volala, že tam majú 7 /slovom sedem/ stupňov... a ide si vraj kupovať gumáky... holt, toľká nespravodlivosť na svete - keby sa tých našich 41, čo sme namerali doma na okne, pekne rozdelilo napoly, boli by obe strany spokojné...
buchač
03.07.12,20:10
..ja chcem ísť do Írska... dcéra dnes volala, že tam majú 7 /slovom sedem/ stupňov... a ide si vraj kupovať gumáky... holt, toľká nespravodlivosť na svete - keby sa tých našich 41, čo sme namerali doma na okne, pekne rozdelilo napoly, boli by obe strany spokojné...
...brat je tam už 17.6. ......v Dubline...
...dnes sme sa sa na Skype bavili....okrem iného som mu spomenul tie hice .....
...sa rehotal ....odkedy je tam ...

.......za tú dobu nepršalo snáď tri dni......
misoft
03.07.12,20:29
....ale na ritku si daj nápis "Čum dopredu, bo nabúraš!" :D:D
misoft
03.07.12,20:30
Daj mu to na posteľ, ľahne si a vyžehlí si to sám :D:D
misoft
03.07.12,20:31
Miloš je ten vpredu, alebo ten vzadu? :D:D:D:D:D
Zita5
04.07.12,03:56
http://ekonomika.sme.sk/c/6438981/pozrite-si-zoznam-obchodov-v-ktorych-nasli-nedostatky.html

Obchodné reťazce trestať 15- 30 eur pokutou je výsmech. Priam až neuveriteľné, že im boli také nízke pokuty vyrubené .Zdá sa teda, že u nás je všetko OK !

Za ohrozenie zdravia pokuta 30,00 eur - za nepodanú oznamovaciu povinnosť 66 eur pre podnikateľa !TAk to je pekný rozdiel .
willma
04.07.12,04:41
Takto má byť zajtra, aj 3. st. výstrahy!
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=1&jav=&roll= prvý krát čo neľutujem, že som nezamestnaná, trepať sa v tých horúčavách do práce to by bolo za trest :D
pavol54
04.07.12,04:43
http://ekonomika.sme.sk/c/6438981/pozrite-si-zoznam-obchodov-v-ktorych-nasli-nedostatky.html

Obchodné reťazce trestať 15- 30 eur pokutou je výsmech. Priam až neuveriteľné, že im boli také nízke pokuty vyrubené .Zdá sa teda, že u nás je všetko OK !

Za ohrozenie zdravia pokuta 30,00 eur - za nepodanú oznamovaciu povinnosť 66 eur pre podnikateľa !TAk to je pekný rozdiel .
lenže to platí zamestnanec a za také prkotiny
buchač
04.07.12,05:05
http://ekonomika.sme.sk/c/6438981/pozrite-si-zoznam-obchodov-v-ktorych-nasli-nedostatky.html

Obchodné reťazce trestať 15- 30 eur pokutou je výsmech. Priam až neuveriteľné, že im boli také nízke pokuty vyrubené .Zdá sa teda, že u nás je všetko OK !

Za ohrozenie zdravia pokuta 30,00 eur - za nepodanú oznamovaciu povinnosť 66 eur pre podnikateľa !TAk to je pekný rozdiel .

....a čo je potom toto .......??????

Bugárovci chcú cyklistom povoliť liter desaťstupňového piva
http://www.ta3.com/clanok/1001865/bugarovci-chcu-cyklistom-povolit-liter-desatstupnoveho-piva.html

Každý šofér aby potom so stiahnutými polkami na cestu sa vybral ...............
pepsikova
04.07.12,05:19
presne tak..nespravodlivosť vládne svetom:)
evuš
04.07.12,05:34