Dav
06.07.12,21:32
Idem vytiahnuť Wendy z gauča, zaliezla sa skryť :D a zbehneme sa osprchovať, už 2 hodiny máme búrku s dažďom ...
Lubaba
06.07.12,19:58
u nás kľud, neprší ale chystalo sa...
Lubaba
06.07.12,20:04
Dnes ma rozčúlila cukráreň, a potom ja som bola tá čo som sa hnevala sama na seba, objednala som tortu k svadbe a dodali mi inú, nepáčila sa mi, lebo to nebolo to čo som si objednala a ja som ju zobrala , zaplatila, ale nemala som už inú možnosť aby som mala tortu k svadbe na zajtra, mala som im ju tam nechať...
AlaNR
06.07.12,20:06
A čo sa stalo slepačine? Od tepla? Lebo ja mojim dávam čerstvú vodu podľa možností - minimálne tri až päť krát za deň a do vody som im pridala vitamíny. Vraj to treba pri vysokých teplotách. Vykoumala som to na stránke gyronu v ohlasoch. Tam radia chovateľom. Preštuduj, možno budeš múdrejšia. Tie dve sú už asi na pekáči u susedy:eek:

Neviem, len dôchodkyňa ju našla vykotenú.
Vitamíny im kupujeme furt, miešame im to do zmesi nakŕmenie, vodu dostávajú teraz veľmo často, keď je mama doma, tá si to stráži. Aj zeleného majú dosť, takže asi to bolo iba od tepla.
Čo už :(
Tie dve asi nesú u tretej susedy, lebo už tu sa snažili, ale asi ich niečo "vyrušilo". Zajtra ideme na pátračku :D
Hrozné, takéto gazdovské starosti, keby mi to niekto povedal pred 10 rokmi, tak si ťukám na čelo... :D
lujza.j
06.07.12,20:08
já by som aj ten dortík pricapila, ale je tu súhra dvoch udalostí :D odfotila som tortu mobilom

1. nový mobil - ešte neviem s nim robiť, žiada to rôzne inštalácie, keď sa pripojím k PC a nemám teraz čas sa hrať

2. TO dôležitejšie, kočky odoslať na disco,
a teraz budem čakať, kedy sa vrátia
poznám...nepríjemné ja som pre ňu chodievala...kým vyliezla tak jej to trvalo....potom v aute zdutá, že ona by ešte ostala...teraz leží doma a hraje sa na mobile hru....
lujza.j
06.07.12,20:09
hmmm....to na*erie, nňa by velmi....
asedma
06.07.12,20:10
..no teda, co je to za susedu, ked zatvori cudzie sliepky do kurina..
asedma
06.07.12,20:10
..no teda, co je to za susedu, ked zatvori cudzie sliepky do kurina..
asedma
06.07.12,20:14
..u nas sa schyluje k burke..peso nespokojny, nevie kde ma zalahnut, vsade je dusno..riadny vetrisko je vonku..
Ivana Š
06.07.12,20:20
poznám...nepríjemné ja som pre ňu chodievala...kým vyliezla tak jej to trvalo....potom v aute zdutá, že ona by ešte ostala...teraz leží doma a hraje sa na mobile hru....

chvalabohu prídu samé, PEŠO! veď je to len nejakých 450 m :) hudbu počujem až sem
teraz momentálne ide J. Lopézová, Dance Again môžem si aj v obyvačke zatrsať :D

http://www.youtube.com/watch?v=bjgFH01k0gU
lujza.j
06.07.12,20:32
tak to je celkom fajn:)
AlaNR
06.07.12,20:34
..u nas sa schyluje k burke..peso nespokojny, nevie kde ma zalahnut, vsade je dusno..riadny vetrisko je vonku..

U nás tiež už fúklo, ale neviem, čo z toho bude, lebo kde ništ, tu ništ.... Ani hrmenie nepočujem... :(
Ivana Š
06.07.12,20:42
Ala, posielam ti hrmenie na tvoju stranu, lebo ja sa hrmenia bojím bojím :(
pršanie nie, lebo neprší ani u mňa :mad:
Ivana Š
06.07.12,20:58
ná a kočky sú už doma, a chichocú sa mi tu v kuchyni, - že tam bola preveľká nuda

(asi tam neboli súci chlapci) :D
pepsikova
07.07.12,04:04
...dobré ráno vám...aj oddychový deň prajem, krásny, slniečkový, aj zamračený s dažďom-aký by som chcela ja..včera prepršlo,ale lúka je suchá,žiadna bačorinka ani väčšia kaluža nie je...a to som vo výťahu hustila do šarkana, že pobeháme po vodičke, ale do potoka sa mi veru nechcelo takto skoro!...
...a káva, čajík je nachystaný, posielam presne, tak hádam už ste zobudení...
Indeed
07.07.12,05:11
Uvádzať všetky tituly na menovke nie je povinnosť a okrem toho su to skratky Dr.h.c. napr.
Indeed
07.07.12,05:13
mne stačí Bref , kyselinu by som doma v živote neskladoval
Indeed
07.07.12,05:18
tak som bola s tou klímou.....total prázdna, že 5g:eek: minulý rok som to kúpila ako 3ročné, nedávala som klímu ani kontrolovať......našupoval mi to tam aj s farbou, že keby niekde prepúšťala že aby potom vedel, že kde......58e:mad: tak uvidím....
posedkala som si v mojom netvorovi nissan JUKE...ja hned na predavača pre boha to nemá lakťovú operku:eek:pán mi urobil krásnu cenu :D cca.18 000e a ja hned v tom je aj tá ľaktovka?, že nie ale dám vám ju grítis...inak že 170e:eek: posedkala som ešte v kaškajovi:D predavač...tam vám urobím ešte lepšiu cenu.....a ešte aj v tej krpatej Micre, tá je drahá jak sviňa motor ktorý by som si kúpila nejaká 1,2 s turbom 100koní....okolo 13 000e....no nekúp ked tak pekne namotávajú....nič to počkám na výplatu:D:D

Ak vyjde financovanie a dohodnem sa s bankou, pojdem zobrať OCTAVIU Tour 1.6 Mpi,

stará dobrá klasika, nič sa tam nemože pokaziť ani po 200 000 km, a okrem toho to auto má pre mňa nevídané vymoženosti

akože palubný počítač,tempomat,KLIMATIZÁCIA

Po dobrom zábehu nadrbem do nej PLYN /LPG/ a ešte nie také lietanie bude po celej Europe...

DRŽTE mi PALCE aby to vyšlo!
pivko
07.07.12,05:33
75kW je na jazdenie po Europe málo.
pepsikova
07.07.12,06:08
..jasné, že ti držím palčáky...lietaj pomaly!...
hnedoočka
07.07.12,06:49
plyn schvaľujem, ostatné tiež ...a cena? myslím, že oktávky sú dosť drahé
hnedoočka
07.07.12,07:01
ďakoválny za kafčo, práve som dopila vlažné, ale teplejšie sa hádam ani nedá...
vonku mám 34, dnu 28 a to som na chvíľku zapla sporák....

Alenka, gazdovské starosti mám i ja, ale dobrovoľne...jednému kurčaťu praskol žlčník a druhé dostalo infarkt...no a jedno sa nevie postaviť na nohy , tak ho vykrmujem a vynášam vonku ako invalida...skončím nakoniec ako veterinár....:D

A už vieme , kde je naša Vieroč? :confused:
trisestri
07.07.12,08:37
ta to kazdy v Levoci,alebo Vychodnej?
Ivana Š
07.07.12,08:37
já by som aj ten dortík pricapila, ale je tu súhra dvoch udalostí :D odfotila som tortu mobilom

1. nový mobil - ešte neviem s nim robiť, žiada to rôzne inštalácie, keď sa pripojím k PC a nemám teraz čas sa hrať

2. TO dôležitejšie, kočky odoslať na disco,
a teraz budem čakať, kedy sa vrátia

hádam na tretí pokus to vyjde :)

torta včerajšia :)

ľahšie bolo ju upiecť a vyzdobiť, ako z môjho geniálneho nového mobilu sem capnúť :D a ešte som musela foto upravovať - ale tu ju máte :)
pavol54
07.07.12,08:42
sliepke, keď si navykne nezakážeš aby zanášala do cudzieho hniezda
Rozalka
07.07.12,08:44
hádam na tretí pokus to vyjde :)

torta včerajšia :)

ľahšie bolo ju upiecť a vyzdobiť, ako z môjho geniálneho nového mobilu sem capnúť :D a ešte som musela foto upravovať - ale tu ju máte :)
si šikuľka, torta je nádherná!
ivuliatko
07.07.12,08:46
hádam na tretí pokus to vyjde :)

torta včerajšia :)

ľahšie bolo ju upiecť a vyzdobiť, ako z môjho geniálneho nového mobilu sem capnúť :D a ešte som musela foto upravovať - ale tu ju máte :)

já zírám jak vizír... krása! Aké farby a chute sa skrývajú vnútri?
Ivana Š
07.07.12,08:50
čokoládová s jahodami
pepsikova
07.07.12,08:51
hádam na tretí pokus to vyjde :)

torta včerajšia :)

ľahšie bolo ju upiecť a vyzdobiť, ako z môjho geniálneho nového mobilu sem capnúť :D a ešte som musela foto upravovať - ale tu ju máte :)..

..joj, ty si iná šikovnica, diefča!!...náádhernáá je!...škoda aj krájať, ale isto bola chutná!...
...a mobil?..no ak si zvládla takúto tortičku, aj mobil zvládneš!..chce to len čas a chuť!...
pepsikova
07.07.12,08:53
...nevieme, čo je s Vieroč!!!...má niekto nejaké info?..nešla na dovču?..alebo lochní ako lochneska na bazéne a kašle na nás!!..
ivuliatko
07.07.12,08:53
si hvezda cukrárskeho neba :-))
asedma
07.07.12,09:09
ná a kočky sú už doma, a chichocú sa mi tu v kuchyni, - že tam bola preveľká nuda

(asi tam neboli súci chlapci) :D

..ze by chlapci sedeli za pocitacom, ako ten moj vnuk..vydrzi sa cele hodiny s kamosmi na hrach zabavat..

..spomenula som si, ako nedavno sme obdivovali mladich spanielov, neuveritelne sa zabavali na disco, tie ich tance im najprv predtancovala tanecnica a potom tancovali strasne dlho bez prestavky..dievca po tanci pobozkali..bolo na nich radost pozerat..:)..to sa u nas nevidi..skoda..:mee:
Ivana Š
07.07.12,09:13
teraz sa čápu v bazéne, idem sa capnúť tiež a vyzvedieť niečo

ono keď sa s nimi čabŕňam v bazéne, všeličo sa dozviem :D :eek: :--- aj :confused:
misoft
07.07.12,09:36
Videli ste doobeda ísť jedného chlapa do obchodu s červenou kravatou? To som bol ja - tu je zase taký HIC, až je to nenormálne. Včera okolo 17-tej sa trochu zatiahlo, na 15´ zafúkalo, z mráčika 500x500m aj zahrmelo, no potom sa to všetko vrátilo "k normálu".
misoft
07.07.12,09:37
ŠIKULKA!!!
lujza.j
07.07.12,09:56
Videli ste doobeda ísť jedného chlapa do obchodu s červenou kravatou? To som bol ja - tu je zase taký HIC, až je to nenormálne. Včera okolo 17-tej sa trochu zatiahlo, na 15´ zafúkalo, z mráčika 500x500m aj zahrmelo, no potom sa to všetko vrátilo "k normálu".
a ja že fico:D:---
buchač
07.07.12,09:58
...ja som už aj príslušnú foto hľadal ....lenže modem má trochu pomalšiu rýchlosť , tak som bol predbehnutý .....:-)
lujza.j
07.07.12,10:00
ja sa "teším" že sa mi zlomila páčka /palstová:eek:/ čím otváram a zatváram vodu do práčky:mad:.....vrrrrr išla som prať...vodu sa mi iba na polovicu podarilo otvoriť....potom už len kombinačky vystriekať WD-čkom, aby sa mi to pohlo dalej...som zvedavá či to aj zavriem.... idem kuknúť nejaké nové ventily......neznášam ked musím robiť s takými prácami ondiať.....asi si objednám "hodinového manžela":mad:
lujza.j
07.07.12,10:06
nevadí...virtuálne sme mysleli na to istakééé....:-D
misoft
07.07.12,10:12
Aj ja som mal taký istý problém. WD-čko, kombinačky, potom som tú "páčku" zreparoval. Zatiaľ funguje.
hnedoočka
07.07.12,10:29
...nevieme, čo je s Vieroč!!!...má niekto nejaké info?..nešla na dovču?..alebo lochní ako lochneska na bazéne a kašle na nás!!..

hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom..;)..takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....:D
buchač
07.07.12,10:36
hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom..;)..takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....:D
...ja viem tak , že dve hodiny ste sa vykecávali :rolleyes:.....že skoro sa počúrala ? ....aj to viem ....;)
Ivana Š
07.07.12,10:43
hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom..;)..takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....:D


pozdrav ju, nech sa čím skôr uzdraví :)
lujza.j
07.07.12,10:46
to sa mi asi nepodari bola plastová v strede so skrutkou...praskla po obvode
lujza.j
07.07.12,10:47
hen a že chlapi nie su klebetní..... buchi...hotová "kelišová":-D
asedma
07.07.12,10:49
hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom..;)..takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....:D

..ja som chcela napisat, ze ci si s dcerou neodbehla len tak do Malagy na nakupy..tam je trochu chladnejsie, dychatelnejsie..
..no ale, ked je to takto, tak tiez pozdravujem a prajem skory navrat domov..skore uzdravenie..
AlaNR
07.07.12,10:55
ja sa "teším" že sa mi zlomila páčka /palstová:eek:/ čím otváram a zatváram vodu do práčky:mad:.....vrrrrr išla som prať...vodu sa mi iba na polovicu podarilo otvoriť....potom už len kombinačky vystriekať WD-čkom, aby sa mi to pohlo dalej...som zvedavá či to aj zavriem.... idem kuknúť nejaké nové ventily......neznášam ked musím robiť s takými prácami ondiať.....asi si objednám "hodinového manžela":mad:

Ja nezodpovedne vodu už 15 rokov nezatváram... Zatiaľ som nedošla na to, na čo je to dobré, nikto mi nevysvetlil :D A podotýkam, že na práčke za tú dobu sa len bubon odtrhol, inak (klopem na drevo) je všetko ok...
buchač
07.07.12,10:56
....čo už ???.....Vieročka šmarila bonz na očko hnedé ....JA som LEN päť minút kecal ...:-)
AlaNR
07.07.12,10:58
pozdrav ju, nech sa čím skôr uzdraví :)

Pridávam sa a Vieročku pozdravujem a posielam kýbeľ ľadu, nech jej tam nie je teplo... asi nemá klimatizovanú cimričku...

A Ivi, bohovská tortička, beriem si inšpiráciu, neterka si vydupala k narodeninám, len tie papučky tam nebudú :D
buchač
07.07.12,11:07
...hm , nevysvetlil ???....šak dôjdeš na podstatu , ak Ti raz prívodná hadica drbne ...vysvetlenie nebude potrebné...:-)
lujza.j
07.07.12,11:11
Ak vyjde financovanie a dohodnem sa s bankou, pojdem zobrať OCTAVIU Tour 1.6 Mpi,

stará dobrá klasika, nič sa tam nemože pokaziť ani po 200 000 km, a okrem toho to auto má pre mňa nevídané vymoženosti

akože palubný počítač,tempomat,KLIMATIZÁCIA

Po dobrom zábehu nadrbem do nej PLYN /LPG/ a ešte nie také lietanie bude po celej Europe...

DRŽTE mi PALCE aby to vyšlo!
budem sa s tebou tešiť...;)
moja stará N-almera čo na nej jazdí decko ked som ju kupovala mala akože 120 000km.....ale mala na 100% viac ako 200 000km kupovala sa v v zlom čase nebolo času na nič... dnes už nechcem zistovať koľko km mala v ktorom roku aj ked my mi to v nissane zistili......maxi rozpadnutá guma na spojkovom pedále + olúpaný volant......vymenila som rozvody-teda reťaz a čo na nej "odišlo" boli len opotrebovateľné časti...poprípade ja mám takú smolu, že ked na 1 000 000 kusoch nie tak na mojom áno:(motor je OK a to moje decko na aute rok výroby 2001 je schopná sa naháňať a myši-skovať s inými kárami, ale to je len o tom že im naštrbíš ego že oni na nejakom bmw,audi a spol. a hen toť zdochnutý nissan:D ale to máme v rodine ja robím to isté+ ja mám ešte drzú špz-tku:---
nissan má len jednu chybu strká Renaultové dízlové motory do aut :mad: benzínové ostali japonské. len škoda že aj iné japan automobilky sa zgrcli s francúzmi:( nissan si z 99% kúpi len ten čo už nissan mal /u nás už bolo xy kusov/ostatné 1% sú tí čo sa im zrovna daný model páči.
octavka sa mi páči, ale ja ked tak dieselovú ;)
lujza.j
07.07.12,11:12
ja tiež som nie ked som zabudla....ale teraz moja psina je pekná sviňa.....už ju minule načal:(
wagner
07.07.12,12:10
Tú kravatu si používal ako zadržiavač potu? Lebo ja tak nosím biely šál -taký tenký, všetok potom tam ostane a tričko je suché
lujza.j
07.07.12,12:19
hnedoočka
07.07.12,12:20
u nás doma to vyzerá asi takto:

kvety zvädnuté 117483 sviečky naklonené 117484

pes dole hlavou 117485..... no neviem, či aspoň dačo tu vydrží stáť :D
ivuliatko
07.07.12,12:22
SHMÚ si z nás robí prču... vo štvrtok predpovedali na sobotu 27 a prehánky, v piatok to zmenili na 29 + prehánky, dnes ráno to zmenili na 32 + prehánky a aj tak je zas hnusných 35 a slnko vypaľuje do nemoty (prehánky si môžeme vyvolať jedine tak konzumáciou 1 kg marhúľ a litra mlieka :---) vidina konca horúčav sa furt vzďaľuje... se na to vyprdnu :mad:
wagner
07.07.12,12:23
[QUOTE=lujza.j;2099883]

Budem sondovať, zajtra idem vyplatiť opravu auta, ešte neviem čo mi zaspieva. Podľa toho sa zariadim a pôjdem sondovať. Koľko trvalo to plnenie? Hodinu? Či viac?
Tak oprava auta vyplatená - 50 € stál materiál -resistin a vosk. A 40 € stála robota. Zváral mi výfuk, vyčistil celý spodok, nastriekal resistinom a potom navoskoval. Čo sa týka klímy, povedal že aby som vydržala do septembra. Donesie prístroj, zmeria a dotlakuje koľko bude treba. Nemám problém vydržať, však keď je takéto vedro, tak aj tak vetrám radšej oknami - skôr sa mi vychladí auto, ako čakať, pokiaľ sa vychladí motor.
ivuliatko
07.07.12,12:25
u nás doma to vyzerá asi takto:

kvety zvädnuté 117483 sviečky naklonené 117484

pes dole hlavou 117485..... no neviem, či aspoň dačo tu vydrží stáť :D

vzduch!!! ten sa, sviňa jedna, ani nepohne ;)
wagner
07.07.12,12:27
SHMÚ si z nás robí prču... vo štvrtok predpovedali na sobotu 27 a prehánky, v piatok to zmenili na 29 + prehánky, dnes ráno to zmenili na 32 + prehánky a aj tak je zas hnusných 35 a slnko vypaľuje do nemoty (prehánky si môžeme vyvolať jedine tak konzumáciou 1 kg marhúľ a litra mlieka :---) vidina konca horúčav sa furt vzďaľuje... se na to vyprdnu :mad:
To isté u nás. Sľubovali nám slabých 28, ráno už 32 a v skutočnosti je 35:confused: ALe ráno hovoril ujo z SHMU že keď sa im predpovedné mapy nezmenia:eek:, tak od štvrtka by sme sa mohli dožiť slabých 28 - 30 stupňov. Stále lepšie ako toto úpalisko:confused:
wagner
07.07.12,12:29
vzduch!!! ten sa, sviňa jedna, ani nepohne ;)

A čo takto ho ponaháňať:D Ja som sa musela ísť k PC ochladiť - tu mám 25, ale v kuchyni je 28.:confused: A bola som vonku pracovať ( v tieni), tak som bola vyhriata:D
wagner
07.07.12,12:35
http://www.topky.sk/cl/10/1316411/SaS-chce-vydavat-vodicske-preukazy-len-vzdelanejsim
tu sa veselo jazdí aj bez vydaného VP.....
Myslím si, že niekomu nepomôže ani skončená ZŠ. Keď som ja robila vodičák, tak môj spolužiak zo ZDŠ opakoval testy tri krát, nespravil. :eek:Potom musel opakovať znovu celý výcvik - zase robil skúšky tri krát a nespravil.:confused: Pokiaľ viem, tak doteraz nemá vodičák a to mal skončenú aj dvojročnú učňovku:eek:
ivuliatko
07.07.12,12:37
že 25... Božena Němcová by povedala "šťastná to žena" :-))
misoft
07.07.12,15:18
No poslúžila ako bezpečnostná súčasť odevu - šak zďaleka vidno bolo. :D:D
lujza.j
07.07.12,15:20
[QUOTE=wagner;2099887]
Tak oprava auta vyplatená - 50 € stál materiál -resistin a vosk. A 40 € stála robota. Zváral mi výfuk, vyčistil celý spodok, nastriekal resistinom a potom navoskoval. Čo sa týka klímy, povedal že aby som vydržala do septembra. Donesie prístroj, zmeria a dotlakuje koľko bude treba. Nemám problém vydržať, však keď je takéto vedro, tak aj tak vetrám radšej oknami - skôr sa mi vychladí auto, ako čakať, pokiaľ sa vychladí motor.
takéto roboty aj moj chlap porobí....horšie je to že keby som to potrebovala teraz tiež si to pekne cvaknem niekde inde.....:(
ja ju tiež moc nepoužívam....minulý rok 1x, tiež rozčapím okná, ale toto teplo sa mi zdalo už príliš....pokial nestojím niekde vonku auto tahám z garáže aj doma aj v robote....takže ho nemám také vypečené....teraz som bola decku do roboty odniesť bryndzové halujky...no poviem ti klíma teda bodla;) ......nechcem strašiť, ale september je ďaleko a 15st teploty asi tiež ;)
AlaNR
07.07.12,16:09
Už som totálne uvarená, a to mám ešte variť kruple na zajtrajšie francúzske krumle...

Poobede som celý čas strávila pri telke, pri Tour de France. Prvú polovicu som počúvala, že to komentuje nejaký známy hlas a druhú polovicu som sa vytešovala, lebo som došla na to, že je ten známy hlas je môj vlastný kolega :D A ani nespomenul, že ho ako bývalého aktívneho cyklistu, pozvali do STV ;)

Idem teda na tie krumple, potom ovlažiť papričku, rajčinky, seba...
Rozalka
07.07.12,16:14
U nás doma už druhý deň prebieha akcia "Sčítanie mackov s kúpaním": práčka 11x (opraných mackov 120), ešte na zajtra ostalo pár kôl, nestíhajú sa sušiť.
AlaNR
07.07.12,16:35
U nás doma už druhý deň prebieha akcia "Sčítanie mackov s kúpaním": práčka 11x (opraných mackov 120), ešte na zajtra ostalo pár kôl, nestíhajú sa sušiť.

Fíha, tak to musí byť riadna zbierka !!!
pepsikova
07.07.12,16:41
...mám dosť dnes a som zvedavá, kde sa mi berie sila toto teplo prežiť!..ale bola som sa čvachtať v potoku so šarkanom, asi 6x, ešte pobehať po potoku s mojími miláčikmi červíčkom a slniečkom a okrem toho som ešte oškrabala dve steny...totálne som hotová, ruky asi ani nemám, klikám len zpamäti...fajn večer vám...
...izba je okožovaná...hurááá...
lujza.j
07.07.12,16:44
lujza.j
07.07.12,16:46
...mám dosť dnes a som zvedavá, kde sa mi berie sila toto teplo prežiť!..ale bola som sa čvachtať v potoku so šarkanom, asi 6x, ešte pobehať po potoku s mojími miláčikmi červíčkom a slniečkom a okrem toho som ešte oškrabala dve steny...totálne som hotová, ruky asi ani nemám, klikám len zpamäti...fajn večer vám...
...izba je okožovaná...hurááá...
pepsi....dávaj pozor lebo sa to nezdá a vyčerpanie je na svete.....;)
Rozalka
07.07.12,17:09
U nás doma už druhý deň prebieha akcia "Sčítanie mackov s kúpaním": práčka 11x (opraných mackov 120), ešte na zajtra ostalo pár kôl, nestíhajú sa sušiť.


Fíha, tak to musí byť riadna zbierka !!!
To veru máš pravdu, je to riadna zbierka, a sú rôznodorí: najmenší má cca 1 cm a najväčší 80cm v sede, obvod hlavy 115 (trochu atypycký)
Dav
07.07.12,18:23
To veru máš pravdu, je to riadna zbierka, a sú rôznodorí: najmenší má cca 1 cm a najväčší 80cm v sede, obvod hlavy 115 (trochu atypycký)

A jeden je zelený :D Rozálka, mohla by si priložiť fotodokumentáciu? Prosím, prosím :)
http://nd05.jxs.cz/273/810/38915f839f_80133247_o2.jpg
wagner
07.07.12,18:25
[QUOTE=wagner;2100140]
takéto roboty aj moj chlap porobí....horšie je to že keby som to potrebovala teraz tiež si to pekne cvaknem niekde inde.....:(
ja ju tiež moc nepoužívam....minulý rok 1x, tiež rozčapím okná, ale toto teplo sa mi zdalo už príliš....pokial nestojím niekde vonku auto tahám z garáže aj doma aj v robote....takže ho nemám také vypečené....teraz som bola decku do roboty odniesť bryndzové halujky...no poviem ti klíma teda bodla;) ......nechcem strašiť, ale september je ďaleko a 15st teploty asi tiež ;)
Ja auto nepoužívam denne, viacmenej na ňom chodím k lekárom do PD. Však kto by sa v takom teple trepal autobusom:confused: A to sa snažím chodiť zrána, pokiaľ nie je ešte taký hic. Horšie je, keď som objednaná na 12,30 hod:confused: a zoberie ma o 14,15:eek:. Ja chlopa nemám ( ani nescem), takže si za to radšej zaplatím.K vôli tomu sa nebudem s chlopom oštarovať:D
lujza.j
07.07.12,18:45
[QUOTE=lujza.j;2100183]
Ja auto nepoužívam denne, viacmenej na ňom chodím k lekárom do PD. Však kto by sa v takom teple trepal autobusom:confused: A to sa snažím chodiť zrána, pokiaľ nie je ešte taký hic. Horšie je, keď som objednaná na 12,30 hod:confused: a zoberie ma o 14,15:eek:. Ja chlopa nemám ( ani nescem), takže si za to radšej zaplatím.K vôli tomu sa nebudem s chlopom oštarovať:D
no ja som teraz "na voľnej nohe":D....ked pred rokom moj "pán bytný" :Dodišiel do De robiť...vyfasovala som tel. číslo na našeho mechanika s tým "keby niečo volaj Milanovi" ......a Milanovi zase oznámil "keby niečo oprav to dievčatám":D len moje myslenie po roku je asi také, že ked som včera potrebovala doliať olej /chcela som v robote, ale otvor je malý obliala by som motor/ prišla som do servisu s tou klímou tak, že " Milan požičaj mi nejaký lievik potrebujem si olej doliať" .......proste nebolo prvé, že prosím ta dolej mi olej:)
Rozalka
07.07.12,18:53
A jeden je zelený :D Rozálka, mohla by si priložiť fotodokumentáciu? Prosím, prosím :)

Chystáme sa budúci týždeň spraviť mackom fotoalbum, už ich je toľko, že strácame prehľad, niektorí mali aj meno, časom sme pozabudli, no a na výlety chodí stála trojka + ďalší (ktorí majú prosiace očká) a to tiež treba zdokumentovať, aby sa aj striedali. :D:D
Určite priložím nejaké fotky.

PS:
choroba má aj pomenovanie, netreba sa však obávať, nie je infekčná

arctophile = Osoba, ktorá veľmi rada zbiera plyšové medvedíky.
veronikasad
07.07.12,18:56
Chystáme sa budúci týždeň spraviť mackom fotoalbum, už ich je toľko, že strácame prehľad, niektorí mali aj meno, časom sme pozabudli, no a na výlety chodí stála trojka + ďalší (ktorí majú prosiace očká) a to tiež treba zdokumentovať, aby sa aj striedali. :D:D
Určite priložím nejaké fotky.
Rozalka, tí na stretku v Nitre boli na výlete ? Myslela som, že ďalší do zbierky.
Ivana Š
07.07.12,18:58
voľačo sa vonku chystá, hafo sa zas pchá dovnútra, mohlo by popršať :)

a zajtra pri tých kolotočoch nejako teplotno prijateľne potom poprosím ;) tam hore
Rozalka
07.07.12,19:00
Rozalka, tí na stretku v Nitre boli na výlete ? Myslela som, že ďalší do zbierky.

Niektorí sú v aute stále ("strážia"), iní cestujú - niekedy na kratšie, inokedy na dlhšie vzdialenosti.
buchač
07.07.12,19:01
voľačo sa vonku chystá, hafo sa zas pchá dovnútra, mohlo by popršať :)

a zajtra pri tých kolotočoch nejako teplotno prijateľne potom poprosím ;) tam hore
...teraz sa tomu vraví u vás takto ??? ;)
...alebo iba pred dažďom ??? :rolleyes:
Ivana Š
07.07.12,19:07
Juraj! ;)
lujza.j
07.07.12,19:13
voľačo sa vonku chystá, hafo sa zas pchá dovnútra, mohlo by popršať :)

a zajtra pri tých kolotočoch nejako teplotno prijateľne potom poprosím ;) tam hore
ani nehovor...my sme síce všetci popchatí vnútri:D, teda ja+ moja skoro 21-jednotka + pes....ten znamenie nedáva, ale vietor už je......len ešte kde je daždová voda:rolleyes:
ivuliatko
07.07.12,19:19
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gpredpoved_sk

Na stránke SHMÚ zas ich čierny humor... predpoveď na zajtra - všade aspoň nejaký obláčik, ale jediné miesto so zlomyseľne vyškereným slnkom = samozrejme Trnava! Že by v tom mal prsty Vatikán? :---
pepsikova
07.07.12,20:06
..u mňa "nebe hvězdami poseté",po mráčkoch any stopa, dunst ako v hrnci so zavarenými uhorkami..strašné voľačo, keby som nebola zvyknutá žiť, kludne to zabalím...ani neviem, na koho nadávať pre to teplo!..idem na balkán a hádam nejako noc prečkám...dobrú noc vám..
ivuliatko
07.07.12,20:11
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov ;)
pepsikova
07.07.12,20:13
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov ;)..

..mojenko štedré, keby sa mi dalo zaspať, tak si nasnívam kamčatku aj s dedom mrázom, saňami a darčekmi..pre sneh by nebolo vidno ani na meter!..ale nyjeee..nenasnývam!...
pepsikova
07.07.12,20:15
...taký jamík mahrulkový je veľmi fajnova mňamka, len navar do zásoby!...bude v zime ku kafici a maslovému chlebíku..mňňňaaammm...
ivuliatko
07.07.12,20:33
skús snívať s otvorenými očami... ako cválaš na Juráškovi v zasneženom lese... :-))
Dav
07.07.12,20:52
Dobrú noc a pekné sny...s týmto pánom :D http://static.etrend.sk/uploads/tx_media/2008/12/mrazik_markiza.jpg
Dav
07.07.12,20:54
Pripravila som posedenie na rannú kávu a čaj http://obrazky.otv.sk/files/Kanadska-zima.jpg
ivuliatko
07.07.12,21:30
Hneď osedlám Juráška a stretneme sa u psychiatra :D

http://www.youtube.com/watch?v=IM2AOW2A6Ak
ivuliatko
07.07.12,21:41
šak varím jak divá - poctivo, žiadne gelfixy, len marhulky a cukor
pepsikova
08.07.12,04:54
..teda baby, ste najlepšie kamošky!!..dnes ráno sedíme na snehových vločkách pekne vysoko, horúca kafica vychladne a ajncvajdraj je toť aj dedmrož s darčekmi!!..nádhera voľačo , takto v pohodičke si hovieť!..čo tam po palmách a oleandroch, dnes konečne kafa podľa mojej chuti...a pokiaľ je ešte chladno stískanec vám posielam,taký letmý, aby sme sa neprilepili...lebo vonku horúca skutočnosť!...ostatné objednávky dotala gépées a tak je všetko poslané...
..vieme niečo o Vieroč?..lebo už si namýšlam kadečo!..zastavte ma nejakou dobrou správou...
...a fajn deň vám dnes...
pepsikova
08.07.12,04:55
...toto je almázia!!...
Indeed
08.07.12,05:00
Ja mam ku práčke ventil kovový a nezatváram ho nikdy
Indeed
08.07.12,05:03
aj som chcel niekedy dieselovú,ale povedal som si počkám ked cena nafty klesne po 1 euro,
buchač
08.07.12,05:14
hodinu 09 sme telefonovali...všetkých veľmo pozdravkuje...vylihuje si, ale v nemocnici, lebo sa opička prepracovala, vraj cucá infúziu, ale presvedčila ich ,nech jej tam dajú fernet s tonikom..;)..takže pepsi, čajík presmeruj tam, nech má čím zapíjať
budúci týždeň ju asik pustia, tak sa ozve.....

ešte že jej bolo treba na vécko, lebo neskončíme....:D


...ja viem tak , že dve hodiny ste sa vykecávali :rolleyes:.....že skoro sa počúrala ? ....aj to viem ....;)



..vieme niečo o Vieroč?..lebo už si namýšlam kadečo!..zastavte ma nejakou dobrou správou...
...a fajn deň vám dnes...
Niekto vie , niekto nie ...;)

...občas by bolo dobré vrátiť sa o jednu - dve stránky spätne .....:rolleyes:
Indeed
08.07.12,05:31
Chystáme sa budúci týždeň spraviť mackom fotoalbum, už ich je toľko, že strácame prehľad, niektorí mali aj meno, časom sme pozabudli, no a na výlety chodí stála trojka + ďalší (ktorí majú prosiace očká) a to tiež treba zdokumentovať, aby sa aj striedali. :D:D
Určite priložím nejaké fotky.

PS:
choroba má aj pomenovanie, netreba sa však obávať, nie je infekčná

arctophile = Osoba, ktorá veľmi rada zbiera plyšové medvedíky.

pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne......
pepsikova
08.07.12,06:03
...a načo mám teba?..ty to sem hodíš!...
pepsikova
08.07.12,06:05
pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne........

...ešteže sa nesťažujú na teplo!...
Ivana Š
08.07.12,06:21
len nákuk na čajík, ďakujem a hneď mizím - idem variť hodové pohostenie
oskar sa vyškeruje, to zas hude hic :mad:

(PS: teraz sa sťažujeme na teplo, a keď bude zima, sa budeme sťažovať, že je zima ;))
pepsikova
08.07.12,06:25
..ja sa teda sťažovať nebudem..ledva čakám, kedy zasneží...
AlaNR
08.07.12,06:54
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo :D (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ... ;)
lujza.j
08.07.12,07:13
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo :D (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ... ;)
posielam ponožky na večer:D
http://www.kidsshop.sk/fotky472/fotos/_vyr_214LAMC-TOY10.jpeg
lujza.j
08.07.12,07:18
Sestra moja rodná ma dnes vyšokovala dodávkou marhúľ, tak terazky robím lekvár či čo to je, občas odskočím klikať a určite budem do polnoci strašiť v tom kuchynskom hice... tak mi treba. Ostatným prajem snehovú kalamitu v ríši snov ;)
mňa v jednom roku kamarát...nasťahovali sme sa do tohto bytu...nebol tu plyn a elekt.sporák už tu tiež nebol...čakala som na montáž plynomeru.....60pohárov som gendžila na kempingovom variči:eek:
ešte je v pivke....
http://www.hobbymalacky.sk/sub/hobbymalacky.sk/images/shop-active-images/varice/2136_Varic_Picamp_3_k1.jpg
lujza.j
08.07.12,07:50
toto je bombové....stále sa dá na to dívať....
pavol54
08.07.12,07:57
pridávam medvedíkov, čo sú na výlete permanentne......
ešte ich majiteľ nestretol niekoho kto potrebuje pomôcť a chrániť, už by docestovali za mierny príspevok
pavol54
08.07.12,08:03
Tiež len mrk a idem...

Niečo uvariť, niečo ochladiť, dôchodkyňa rozmýšľa, či zavoláme pohotovosť, lebo jej je šoufl...
My sme si s drahým nechali v noci okno dokorán otvorené, lebo vetračka nám na dýchanie nestačila, no a ráno vstával, s tým že ho bolia kríže, no a mňa tiež, asi nás ofúklo :D (na to že sa moceme vekom okolo 35ky každý z inej strany, sme teda nejakí náchylní...

Tak idzem, tolko sňahu je od Dav, že to neodhádžem ani do večera ... ;)
vieš koho bolia kríže? Ten koho nikto neprikryje!
wagner
08.07.12,08:08
..teda baby, ste najlepšie kamošky!!.a pokiaľ je ešte chladno stískanec vám posielam,taký letmý, aby sme sa neprilepili...lebo vonku horúca skutočnosť!......a fajn deň vám dnes...
Prosím Ťa, kde bolo dnes chladno? :confused: Noc bola teplá, nepomohol ani prievan cez tri okná, ťahalo mi na nohy a kŕče mi ich naťahovali:mee: Takú noc som teda už dávno nemala. Už ráno o pol šiestej keď som vstávala, bolo tak dusno, že som vstávala s tým, že aby už bola zima. Ten pocit otrasného dusna mi zroloval náladu na nulu:confused: Navarila som - už o desiatej bol obed hotový, záhrada poliata, stádo nakŕmené a už sa tu hodinu chladím. V kuchyni teplých 28 ale tu fajných 25,5 -to sa dá vydržať:D . A odchádzam, idem si hodiť šlofíka do obeda, lebo som nevyspatá, aby som nepadla do práčky, keď pôjdem prať:eek:
Indeed
08.07.12,08:11
krče vznikaju od preťaženia končatín, nie od klimatických vplyvov
lujza.j
08.07.12,08:28
ja čakám keby budú chcieť mňa vytýrať za moje mega "woodu" čo mi visí na späťáku....:-P
buchač
08.07.12,08:37
Indeed 10 Minutes Ago #15814

krče vznikaju od preťaženia končatín, nie od klimatických vplyvov....

...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....
trisestri
08.07.12,08:39
nestaci ze nam tie silikonove ,,spolocnicky,, pchaju do reality sou,ale teraz ich uz namiesto hercov pchaju aj do filmov-vraj konecne moderny film,no neviem kde sa poslednu natacali filmy s vojnovou tematikou,ale z totality. http://www.aktuality.sk/clanok/209909/jarovej-oriesky-coskoro-v-kinach/
lujza.j
08.07.12,08:41
aký film, ta nasrdil?
trisestri
08.07.12,08:56
nie film,ale tie silikonove ,, hviezdy,, playmate v tomto filme-namiesto hercov budeme mat protekcne silikonove hviezdy
AlaNR
08.07.12,09:04
vieš koho bolia kríže? Ten koho nikto neprikryje!

No, musíme sa teda s drahým nad tým zamyslieť :D :D :D

Len čo, keď je pol metra odo mňa a mám pocit, že ležím pri elektrickom ohrievači :D
lujza.j
08.07.12,09:13
bóžinku.... tento kult veľkých pŕs je chorýýý
pavol54
08.07.12,09:35
...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....
a doplním aj od nedostatku niektorých prvkov v tele v súvislosti napr s nesprávnou činnosťou ľadvín
ivuliatko
08.07.12,09:43
mňa v jednom roku kamarát...nasťahovali sme sa do tohto bytu...nebol tu plyn a elekt.sporák už tu tiež nebol...čakala som na montáž plynomeru.....60pohárov som gendžila na kempingovom variči:eek:
ešte je v pivke....


moje nervy... to muselo byť veselé :eek: klobúk dole

po včerajšom džeme ďalšia samovražedná misia - idem žehliť :rolleyes: na Prime začal Receptár, pri Přemkovi Podlahovi sa dobre žehlí :)
pavol54
08.07.12,10:48
snáď mi nechceš povedať že existuje taká hrozba že by vzájomná pomoc?
AlaNR
08.07.12,11:43
wagner
08.07.12,12:23
...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....

Ja mávam kŕče, keď nemám nohy v teple. Zakrytá som bola iba tenkou dekou, aby som sa nepotila. Mne to stačilo, ale nohám nie.:confused: Tým musím večer pridať dvojitú deku, lebo sa zas nevyspím.
wagner
08.07.12,12:26
moje nervy... to muselo byť veselé :eek: klobúk dole

po včerajšom džeme ďalšia samovražedná misia - idem žehliť :rolleyes: na Prime začal Receptár, pri Přemkovi Podlahovi sa dobre žehlí :)

Ja som prala a chvíľu počkám, pozberám, aby som sa mohla realizovať so žehličkou. Za kôš prádla neožehlený od minulého prania - myslela som, že sa ochladí a vyzerá to tak, že sa aj tak pri žehlení budem potiť :confused: Žiadne ochladenie a potrebujem už niektoré veci z koša. Tak musím žehliť aj keď je v kuchyni teplých 28 stupňov.
wagner
08.07.12,12:27
Ľadviny mi dobre pracujú
wagner
08.07.12,12:28
Elektrický ohrievač sa dá aj vypnúť, nie?
wagner
08.07.12,12:29
Nemáš pravdu,v mojom prípade je to z nedostatočnej teploty nôh
misoft
08.07.12,13:15
Sláva! Konečne niekto tam hore zatiahol (už sa ten Oskarko nerehlí ako debil :D), ba dokonca niekto hore aj nábytok sťahuje (možno si o chvíľu aj škrtne (zablýska) a otvorí ten kohútik.
ivuliatko
08.07.12,13:17
Škoda, že tu nie je závidiaci smajlík :-)
terezamaria
08.07.12,13:46
Tak tu praží jak v trópoch, v byte 31, na slnku 47, v chládku 35. Nepomôže nič, ani prievan, ani ventilátor, ani sprcha. Keď človek spod nej vylezie, je mokrý do minúty znova.

Schlaďte sa aspoň zmrzlinkou.http://static.hoxa.hu/pic/kepeslapok/100001-101000/100094.jpg
misoft
08.07.12,13:49
No - radoval som sa predčasne! :( Hrmenie je fuč, oblaky zredli a ten debil rozpálený zase pripaľuje. Po vode ani známka.
pepsikova
08.07.12,14:48
..potok dnes prebrázdený 5x, tuším sa mi aj krče v labkách vyliečili,z tej chladnej vody.. ale fakt, škodí mi to teplo...tak dám aspoň podvečernú kafu sem a kopec zmrzliny..to podľa vašej predstavy, obrázky nemám...aj melon môžem prihodiť...žltý..mňamm...
..a pohodu vám prajem..
pepsikova
08.07.12,14:50
..waaau, som nevidela terezkinu zmrzku, ona má fajnovú...ja som z oneskorenej stránky písala...tak dáme..mňňňammm...
pepsikova
08.07.12,14:50
..predčasná radosť!..
pepsikova
08.07.12,14:52
Povedala som ti ze budem pripravena za 15 minut..tak mi prestan volat kazdu pol hodinu
lujza.j
08.07.12,15:00
sa "zabila" :-D...ja mám vypnutý....
lujza.j
08.07.12,15:02
čo je to žehlenie....:-D nežehlím...iba výnimočne
lujza.j
08.07.12,15:06
Ja mávam kŕče, keď nemám nohy v teple. Zakrytá som bola iba tenkou dekou, aby som sa nepotila. Mne to stačilo, ale nohám nie.:confused: Tým musím večer pridať dvojitú deku, lebo sa zas nevyspím.
miesto deky...aj tebe jedny:D
http://www.vseprotehotne.cz/fotky8405/fotos/_vyrn_140ponoyzky%20tuoeyy-ek.jpg
lujza.j
08.07.12,15:18
ja som sa vrátila ....bola som sa opalúvať...trošku D-čka na kosti....voda v poho, až močka, ale lepšie ako doma kapať....boli aj psičekovia vedľa mňa sa zložili.....jedna boxerka a 7mes. labroško, veľký ako slon ten náš normálny krpček...hodila som reč s chlapom...povedal, že tiež im všetko likvidoval tak isto ako náš Brunki....ale boli zlatí celý čas sa vedeli zahrať.....aby toto nebolo málo ešte prišli s jack russellom a to bol "konec japonec":eek: ten chudáčik celý čas štekal...úplne v kuse....nepochopiteľné ako niekto príde k jazeru so psom ktorý sa bojí vody....utrpenie pre všetkých...
idem teraz k bratovi.....takže bude zoznam s jeho novou fešandou....
posielam mokrú handru na čelo.....;)
Rozalka
08.07.12,15:56
U nás doma už druhý deň prebieha akcia "Sčítanie mackov s kúpaním": práčka 11x (opraných mackov 120), ešte na zajtra ostalo pár kôl, nestíhajú sa sušiť.

Hlásim hotovo, 17 praní
Medveďov 168
Ak by ráno hlásili dačo iné, neverte tomu :D:D:D:D:D:D
pepsikova
08.07.12,16:22
..v mojej kuchyni 34 teplých...a teplomer strážia dvaja mackovia..tiež by sa im zišlo okúpať...ale to asi s tými ostatnými, čo sú vo vreci, asi 16 ich tam je...a dva visia v šatníku, troch som upratala hadovi z izby...a to, prosím, nikto u nás nezbiera medvede...
trisestri
08.07.12,17:35
ta de to,niet kto poliat polia
pavol54
08.07.12,17:46
moja reč, niekedy som sa naučil žehliť len predky košiel čo bolo vidno zo saka dnes už ani to treba šetriť elektrinu
wagner
08.07.12,18:24
..v mojej kuchyni 34 teplých...a teplomer strážia dvaja mackovia..tiež by sa im zišlo okúpať...ale to asi s tými ostatnými, čo sú vo vreci, asi 16 ich tam je...a dva visia v šatníku, troch som upratala hadovi z izby...a to, prosím, nikto u nás nezbiera medvede...

Tak v mojej kuchyni tiež teplých 26, robím prievan, vetrík sem-tam fúkne. Nie je to síce veľa, ale aspoň ten vzduch nemusím naháňať:D
wagner
08.07.12,18:28
miesto deky...aj tebe jedny:D
http://www.vseprotehotne.cz/fotky8405/fotos/_vyrn_140ponoyzky%20tuoeyy-ek.jpg

Ďakujem, to je fajn. Aspoň nebudem mať kŕče
wagner
08.07.12,18:29
AlaNR
08.07.12,18:29
Naivne som si myslela, že dva škopky mi na marhule budú stačiť...
Nevie, odkiaľ sa berú, ale dva škopky sú plné a dva 20 litrové kýble čakajú na vyštíkanie...
Zbytok ešte nespadol zo stromu... hrúza a des
A to sme sa dokonca báli, aby bolo aspoň na jednu dávku do pálenice.
wagner
08.07.12,18:32
Ja som prala a chvíľu počkám, pozberám, aby som sa mohla realizovať so žehličkou. Za kôš prádla neožehlený od minulého prania - myslela som, že sa ochladí a vyzerá to tak, že sa aj tak pri žehlení budem potiť :confused: Žiadne ochladenie a potrebujem už niektoré veci z koša. Tak musím žehliť aj keď je v kuchyni teplých 28 stupňov.

Tak prádlo pozberané, požehlené.:) Prežila som to teplo a išla som sa von schladiť. Ale už sa kuchyňa chladí, prievan spravený, semo tamo vánok :D však do rána ochladí
wagner
08.07.12,18:33
Aj ja mám tento rok marhule- 20 ale kusov
wagner
08.07.12,18:35
No zbohom, to by tu vyzeralo :confused: Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý:eek: http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-na-hrad-podporit-by-ho-mohli-sdku-ds-aj-most-hid/slovensko/politika/
AlaNR
08.07.12,18:36
Inak v záhrade bolo teraz o deviatej super.
Vetríček pofukoval, tichúčko, keby ma nebola kontrolovala drahomilovaná suseda, ktorá tam akurát mala súrnu robotu s cuketami, tak je to lážo plážo...
Dom máme cca 40 ročný, takže tieto steny keď naťahajú teplo, tak sme jak v rúre... Vonku je božsky.
wagner
08.07.12,18:43
No - radoval som sa predčasne! :( Hrmenie je fuč, oblaky zredli a ten debil rozpálený zase pripaľuje. Po vode ani známka.

Neľutuj, mohli ste dopadnúť aj takto :confused: http://aktualne.atlas.sk/presov-zasiahla-silna-prietrz-mracien/dnes/regiony/
lujza.j
08.07.12,19:17
už ste videli takého blbca ako som ja....minulý týždeň som cez net uzavrela pzp-čko...dnes že vypíšem šek a ja už neviem v akej poisťovni....mala som napísané iba všetky čísla na šek a adresu ne....myslela som si že kooperatíva....tak som šupla do gugla číslo účtu.....a že komunálna poistovna....že by tým teplom:rolleyes:
misoft
08.07.12,20:55
Konečne už aj tu prší - slabo, ale predsa. A naokolo nebeské ohňostroje.
ivuliatko
09.07.12,04:59
U nás nezaprší a nezaprší, ale predsa aspoň maličkosť poteší - zamračená obloha a VIETOR (inokedy mi lezie na nervy, že často fučí, ale teraz som rada), máme poriadny prievan krížom-krážom a konečne sa tu dá dýchať, v byte labužníckych 26 stupňov.
buchač
09.07.12,05:09
No zbohom, to by tu vyzeralo :confused: Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý:eek: http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-na-hrad-podporit-by-ho-mohli-sdku-ds-aj-most-hid/slovensko/politika/

...keby k tejto kandidátke došlo , radšej Hrušovského budem voliť ako Čiernokabátnika.......

...len tak , z princípu , aj keď sú obaja v tej istej strane ......

...Černokňažník a disident ?????.........he , ako je / boli potom možné všetky okolnosti , vymoženosti v totáči okolo jeho rodiny ???....
...skutoční komunisti nedostali také podmienky na štúdium a iné , ako on a jeho rodina...

...veľmi krátky životopis ......véééééľmi ....
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ján_Čarnogurský
Indeed
09.07.12,05:19
má profil aj na Fasbúku...
BXLmiami
09.07.12,05:19
No zbohom, to by tu vyzeralo :confused: Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý:eek: http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-na-hrad-podporit-by-ho-mohli-sdku-ds-aj-most-hid/slovensko/politika/
Keby kandidovali,voliť ich na milion% nebudem,ale prezradte mi,v čom je lepší Mečiarov advokát?Ved ked vznikli všetky tie poisťovne a pravidlá v zdravotníctve za ktoré teraz všetci platíme,bol jeho pravá ruka a právnická hlava.Tak neviem.
pepsikova
09.07.12,05:50
...dobré ráno vám..posielam kávu a čajík a chcela by som, aby ste mali kludný a pohodový týždeň, žiadne prílišné teplo, žiadne nervy ani stavy, aby vás nikto nenajedoval a aby ste sa mali na čom smiať..gépées naštelovaná, prihodím žinčicu, plechofkové a vodu a šup,pozdrav pre Vieroč,očko, macku, aničky a alabuta, a tak, okolo, pre všatkých...a padám het...ale vrátim sa!..tak-fajn vám dnes...

http://www.commentsyard.com/graphics/best-of-luck/best-of-luck03.gif
..
MarcelkaT
09.07.12,06:07
Pekný začiatok týždňa a trošku humoru:

Asi budem chorá, už druhý deň ma bolí hrdlo," hovorí sekretárka
účtovníčke.
"Tak na to viem skvelý recept,"odpovie jej ona.
"Mňa keď bolelo minule hrdlo, vyfajčila som môjmu mužovi a bola som ok."
Na druhý deň sa sekretárka vrhne k účtovníčke a nadšene jej vykladá:
"Ty, naozaj mi to pomohlo! Len tvoj muž, keď som mu ho fajčila stále
nemohol uveriť, že to bol tvoj nápad!...:"
MarcelkaT
09.07.12,06:09
Podarilo sa to 2x poslať, asi z tej horúčavy.
Pekný začiatok týždňa a trošku humoru:
----------------------------------

Asi budem chorá, už druhý deň ma bolí hrdlo," hovorí sekretárka
účtovníčke.
"Tak na to viem skvelý recept,"odpovie jej ona.
"Mňa keď bolelo minule hrdlo, vyfajčila som môjmu mužovi a bola som ok."
Na druhý deň sa sekretárka vrhne k účtovníčke a nadšene jej vykladá:
"Ty, naozaj mi to pomohlo! Len tvoj muž, keď som mu ho fajčila stále
nemohol uveriť, že to bol tvoj nápad!...:"
ivuliatko
09.07.12,06:11
to je opakovanie pre blondínky a policajtov, ktorí to na prvý raz nepochopili :-))
hnedoočka
09.07.12,06:57
...dobré ráno vám..posielam kávu a čajík a chcela by som, aby ste mali kludný a pohodový týždeň, žiadne prílišné teplo, žiadne nervy ani stavy, aby vás nikto nenajedoval a aby ste sa mali na čom smiať..gépées naštelovaná, prihodím žinčicu, plechofkové a vodu a šup,pozdrav pre Vieroč,očko, macku, aničky a alabuta, a tak, okolo, pre všatkých...a padám het...ale vrátim sa!..tak-fajn vám dnes...

http://www.commentsyard.com/graphics/best-of-luck/best-of-luck03.gif
..

káva doletela, díkes...pozdravujem Vieroč, dúfam, že sa už naoddychovala dosť a chystá sa domov................HURÁ...u nás kropkuje a pohrmuje....chcela som pozbierať uhorky, lebo ráno ešte žrali upíri jedni, no nič, veď blato z toho trochu asi nebude...

ráno mi nešiel net...no to je hrúza, človek je jak v izolačke- nevie ,čo nové vo svete a na účte....:D skoro som im preplatila úver...tak som tam volala a po 10 rokoch ho mám konečne splatený...šťastný to deň...hneď som rušila trvalý príkaz

hádam sa aj rozprší....:confused: pekný dník vám!:)
misoft
09.07.12,07:39
Kočka, nielen u teba net nejde, aj tu vypadával.
trisestri
09.07.12,08:02
to je pre dakoho pekny start noveho tyzdna-v Kauflande sa prechadzali 4 ludia s direktorom,potom visvitlo uze su zo SOI,kedze som ich videl ze isli do sukromnej mäsiarne,kde vsetko od podlahy,,lustrovali,,
Ivana Š
09.07.12,08:16
u mňa po hodoch konečne všetko upratané, jedlo sa spapalo skoro všetko, a čo sa nezjedlo, dopapajú dnes, nevarím :) alebo som mala napísať - dopapajú, dnes nevarím? ;)
vonku fajne, pod mrakom 27° kľudne tak môže byť až 9.7.2013 :D

sedemnástka ešte spí, je vymordovaná zo včera, bola tu sestra s deťmi, najprv ju vytrápili Hanka so Simonkou v bazéne
potom 1.r Šimonko, tej je do nej zbláznený, keď ju vidí, len k nej sa pýta a teraz má také obdobie - motacie - sám ešte nechodí, stačí mu jeden prst podať, a samozrejme jedna osoba, čo sa motá s ním :) no a včera to bola Martinka :) že nabehala kilometre
asedma
09.07.12,09:51
..moj net vikendoval, sotva pol hod. isiel..
asedma
09.07.12,09:58
...Ivanka a ziadne hodkove maradiky nezostali ?..
Ivana Š
09.07.12,10:05
že maradíky - to moja teta používa, tento výraz, keď chce niečo pre sliepočky :) či zostali maradíky
zostali, aj adoptovaný pes a mačky si prišli na svoje :) a ušlo sa aj sliepočkám
a oskar zas vypeká, mraky niekam odfúklo

a mne blbne počítač, mrzne :D robím výplaty a bojím sa, že prídem o údaje, už aj idem zálohovať
trisestri
09.07.12,10:08
cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na ..... :):eek:
Ivana Š
09.07.12,10:15
cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na ..... :):eek:

ale furt si natom lepšie, ako je ten chudák, čo má zlatú žilu z plechu

http://petosoft.szm.com/Pages/Vtipy.htm
hubatá
09.07.12,10:44
Aj ja chcem pozdrav ......
trisestri
09.07.12,11:09
nuz velmi ma to neutesilo
hubatá
09.07.12,11:09
Mojej svokre sa raz stalo toto:
príde domov, za stolom v kuchyni rozložený cudzí chlap, tak si myslela že svokor priviedol nejakú návštevu a on sám je na WC, v kúpeľni, alebo v niektorej izbe. Milo sa s cudzím zvítala, podebatili o počasí - no ale vlastný manžel sa stále neukazoval, v byte bolo ticho, rozhovor začal viaznuť.
Nezostalo jej nič iné, len sa opatrne opýtať ako sa dostal do bytu: a ako pri vyšetrovaní vysvitlo bol to tajný milenec hornej susedy ktorá mu dala kľúče od bytu, aby mohol rýchlo prekĺznuť bez zvonenia k nej.
Lenže aká náhoda: s mojou svokrou si ako dobré susedy natoľko dôverovali že si predtým vymenili kľúče pre prípad že by decká zabuchli dvere. No a tá neverná suseda dala omylom frajerovi kľúče od bytu mojej svokry namiesto svojich a ten ťulpas keďže bol celý vynervačený z tajného rande si zasa nevšimol že nimi v pohode otvoril byt o poschodie nižšie s inou menovkou na dverách. A tak čakal na frajerku až ubzikne z roboty sediac za stolom mojej svokry........
Keď svokra odprevadila milenca k hornej susede, aby cestou zasa nezablúdil - tej od prekvapenia skoro spadol župan, lebo už vyondulovaná ako hlásateľka za socíka čakala na frajera kedy si bez zvonenia otvorí byt kľúčom.........

Keď tak nad tým rozmýšľam: aká škoda že svokor neprišiel domov skôr ako svokra.......hehe :---:---:---
Ponaučenie:
pre každý prípad treba o frajerovi povedať všetkým susedám v dvanásťposchodovom vežiaku.......
trisestri
09.07.12,11:13
v plazi odznelo,vraj zmenila som nazor o 360 stupnov,neviem ci jej doslo ze v podstate ho nezmenila-traposit v reality bez reality ,,perlami ducha,, to je asi jednoduchsie ako sa naucit matiku:D-keby tak dali reality sou-Ozrejmi svoje vedomosti,neviem ci by bol taky naval do nej./za komunistov tusim islo nieco take ako 10 stupnou ku zlatej/
Hansa
09.07.12,11:23
v plazi odznelo,vraj zmenila som nazor o 360 stupnov,neviem ci jej doslo ze v podstate ho nezmenila-traposit v reality bez reality ,,perlami ducha,, to je asi jednoduchsie ako sa naucit matiku:D-keby tak dali reality sou-Ozrejmi svoje vedomosti,neviem ci by bol taky naval do nej./za komunistov tusim islo nieco take ako 10 stupnou ku zlatej/

-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!:D
Ivana Š
09.07.12,11:41
trisestri - tak potom toto skús http://primar.sme.sk/c/4117029/hemoroidy.html
Dav
09.07.12,11:44
Server je spálený, pokoj harddisku jeho. Zálohy cca mesiac staré, korešpodencia, všetky prehľady & Co. Zo skladu našťastie chýba len týždeň . Staré roky z účta ....ak nebude dobrá záloha, tak sú v pekle .... Intrastat nefunkčný.... A ráno ma vo dverách privítala dohodárka s rukou v sadre (praváčka, pravou), že ona chce robiť.....
ivuliatko
09.07.12,11:59
zišiel by sa smajlík "úprimnú sústrasť"
hnedoočka
09.07.12,12:39
u nás riadna letná búrka...konečne...riadne zatiahnuto, vyzerá to na dlhšie...

manžel doniesol veci domov a vraj nech prídem s dáždnikom...tak on mal dáždnik, kým preniesol veci a ja v plavkách v daždi- veď mne už neublíži:D
hnedoočka
09.07.12,12:43
-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!:D

minule v telke dávali ,ako zistiť, či nemáte nezaplatenú pokutu, aby ste sa vyhli exekútorovi...až so mnou cuklo, keď oznámili, že každý občan môže zavolať na príslušné krajské oddelenie a spýtať sa ,či nemáte voči nim pohľadávku...:D záväzok ma vôbec netrápi:D
pepsikova
09.07.12,13:56
cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na ..... :):eek:..

.....kurňa, nechci všetko naraz!...
pepsikova
09.07.12,13:59
..tu nikto kafu popoludňajšiu nevarí, any čaj sa nepodáva a moje gépées sa vyjadrilo písomne, že má tých horúčav plnú onú a tak spí dnes celý deň...takže až fčul navečer dám sem, aj melón, nanuk a zmrzku...a bazén s chladenou vodou...a krásne sny o snehu a mínus 25 studených...
...a pozdrav Vieroč, nech už príde,aj hubatej hubke,lebo som na nu zabulla -no a tak..
misoft
09.07.12,14:19
Hore nejaký rámus - asik tam niekto kolky hádže. A tresk. Uff, šak to blesk - a blízko.
VieraPopluharova
09.07.12,14:33
Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy;), tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne :D, len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka;), som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete:D;):D......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....:D:---:D
Dav
09.07.12,14:45
Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy;), tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne :D, len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka;), som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete:D;):D......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....:D:---:D

Vitaj doma :)
pepsikova
09.07.12,16:18
Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy;), tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne :D, len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka;), som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete:D;):D......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....:D:---:D..

..fuha!..no, takže oddýchnutá, napojená do sýta, aj farbu máš, tak fčul treba oddýchnuť po dovolenke a žiadne roboty ani iné aktivity si nenachystať!..
..teším, že si domka...(a tých fešulov ti dali nadomov?..či to bol len prezent k lastminutke?:-)
Jarka 1
09.07.12,16:37
Vierkááááá sláááva! Zvuk si síce ešte mala ráno na prd, ale vidím, že klábosnica už funguje úplne super! Teškám sa veľmi.
lujza.j
09.07.12,17:49
AlaNR
09.07.12,18:39
To bol dneska deň...
Ráno o štvrť na šesť sme začali 200/100 tlakom, volali pohotovosť, došiel taký vešák, přiměřene "starý" :D šťurgol mame injekciu, rozkázal lieky...
Tak som sa o ôsmej presunula k našej obvoďáčke, tam som strávila celé dopoludnie, o pol dvanástej som sa dostala do ambulancie... Mala dva týždne dovolenku, tak sa jej došlo ukázať pol dediny...
Teta dochtorka čítala čítala prepúšťaciu správu, zistila, že podľa toho, čo je tam napísané, má mama malé mikromrtvičky, vraj jej sem tam praskne nejaká maličká cievka a od toho môže mať, resp.má závraty...
Super, hlavne, že ju prepúšťali s Lexaurinom domov, napriek tomu, čo dali do správy. Tak zasa nové lieky, niektoré vysadila, ešte jej to musím ísť nadávkovať do krabičky, lebo moja dôchodkyňa sa to bojí...

Poobede v tom pařáku švagrovmu otcovi na pohreb...

Hrúza, mám toho plné zuby dnes, idem dať sprchu, nachystám lieky a drichmem...

Len jedno ma pobavilo: v sobotu bude u nás Guláš-cup, môj drahý sa rozhoduje, že by šiel variť, už majú aj názov pre družstvo, že Drím tím, nie že Dream akože tím snov ale fest že Drím, akože budú pri tom guláši drímať (driemať). :D
wagner
09.07.12,18:44
Si sa sťažoval, že nemáte dážď
wagner
09.07.12,18:49
-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!:D
A čo už môžeš čakať od paymate, veď to má IQ nízke, zachráni ju iba aká-taká krása a dobrá p....
wagner
09.07.12,18:54
Keby kandidovali,voliť ich na milion% nebudem,ale prezradte mi,v čom je lepší Mečiarov advokát?Ved ked vznikli všetky tie poisťovne a pravidlá v zdravotníctve za ktoré teraz všetci platíme,bol jeho pravá ruka a právnická hlava.Tak neviem.
Ja som ho nevolila, keď ho vidím, tak sa mi žalúdok obracia. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11679.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
pepsikova
09.07.12,19:01
nové témička:http://www.porada.sk/t197425-tehotna-oklamany-ci-zneuzity.html..

..jáááj, takých tu je kopa, mojík, fšak vieš,ale keď tí chlapi furt volačomu chcú veriť a potom plačú, nie žeby rozmýšlali hlavou...toto mám aj doma...
hubatá
09.07.12,19:46
"p" akože práca???
hubatá
09.07.12,19:50
Pre blondínky? A ja som myslela že kvôli tomu že mala zapálené obidve mandle.......
hubatá
09.07.12,19:57
Aké krásne botičky!
pepsikova
10.07.12,03:57
...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...
...a tak varím kaficu a čajík, priložím čierny rožtek, maslo, jamík,klobásku a syrík a plechofkové a štelujem gépéeš, nech si len pekne Vieroč, macka, očko, hubenka,aničky a čojáviemkto príde semok a tutok si to všetko nájde,to bude najistejšie a pod noštekom!...a takýto fešáčisko vám to pekne naservíruje...až do postele...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/0ce929d9.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-bonjour-bonne-journee-19.html)..a možno aj niečo pridá...čojáviem, zahrá na husle, alebo tak nejako...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/3b03a3e5.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-bonjour-bonne-journee-27.html)..no a ja si idem dnes kúpiť tepišťok nový do chodby aby som mala krásne...majú dobrý výpredaj v trende,a treba mi občes si aj radosť urobiť...asi tak ja dnes...už len pohodu vám prajem...ham!...
buchač
10.07.12,04:40
...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...
...a tak varím kaficu a čajík, priložím čierny rožtek, maslo, jamík,klobásku a syrík a plechofkové
...a kde je moja žinčica , syr , jogurt , ........a Šaratica ??????????
a štelujem gépéeš,nech si len pekne Vieroč, macka, očko, hubenka,aničky a čojáviemkto
...hm ...čo ja viem kto....???
príde semok a tutok si to všetko nájde,to bude najistejšie a pod noštekom!...a takýto fešáčisko vám to pekne naservíruje...až do postele...
..a možno aj niečo pridá...čojáviem, zahrá na husle, alebo tak nejako...
...ja ti teda pridám !!!....ale na riť.....
...
...
pepsikova
10.07.12,04:46
buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-online.png
Poraďák http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636 (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)



http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: pepsikova http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t186192-p1009-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2101434)
...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...
...a tak varím kaficu a čajík, priložím čierny rožtek, maslo, jamík,klobásku a syrík a plechofkové
...a kde je moja žinčica , syr , jogurt , ........a Šaratica ??????????
a štelujem gépéeš,nech si len pekne Vieroč, macka, očko, hubenka,aničky a čojáviemkto
...hm ...čo ja viem kto....???
príde semok a tutok si to všetko nájde,to bude najistejšie a pod noštekom!...a takýto fešáčisko vám to pekne naservíruje...až do postele...
..a možno aj niečo pridá...čojáviem, zahrá na husle, alebo tak nejako...
...ja ti teda pridám !!!....ale na riť.....
...



... .

----------------------------------------------
..no, šaraticu nepotrebuješ, se*ieš habadej, syrík som poslala, aj polechofkového, fešulko patrí mojim kamarátkam a nyje tebe a čo sa týka "na riť", tak prebudúcnosť zadaj aspoň orientačne "východ, západ,sever, juuuj" a nyje sa tu ideš kasať, že mne dáš na riť!..taký sa ešte nenarodil!...
AlaNR
10.07.12,04:47
V NR začala krásna búrčisko asi o polnoci, pršalo hádam aj hodinu. Ale teplo bolo neskutočne, dom sa nevychladil ani do rána. Ale vonku je fantastikuš.
Pekný deň!
buchač
10.07.12,04:56
----------------------------------------------
..no, šaraticu nepotrebuješ, se*ieš habadej, syrík som poslala, aj polechofkového, fešulko patrí mojim kamarátkam a nyje tebe a čo sa týka "na riť", tak prebudúcnosť zadaj aspoň orientačne "východ, západ,sever, juuuj" a nyje sa tu ideš kasať, že mne dáš na riť!..taký sa ešte nenarodil!...

...nooooo ...bez tej šaratice sa aj zaobídem ...črevo mi funguje dobre , chvalabožku ...
...fešulka neriešim ( teda ja aspoň nie som na 4 % - ných ) ....a ozaj ...ani takú briadku nemá , ako ja ...

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11809.gif
pepsikova
10.07.12,05:04
...nooooo ...bez tej šaratice sa aj zaobídem ...črevo mi funguje dobre , chvalabožku ...
...fešulka neriešim ( teda ja aspoň nie som na 4 % - ných ) ....a ozaj ...ani takú briadku nemá , ako ja ...

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11809.gif...šmarjá, čo u teba prší, keď si dnes hneď z rána taký radorečný?..
buchač
10.07.12,05:15
...šmarjá, čo u teba prší, keď si dnes hneď z rána taký radorečný?..
...pršalo každý deň už od štvrtka ... he , aspoň nemusím polievať ....
...teraz ani nie ......je fasa pod mrakom ....
...vyrovnané teploty ....vonku - v chalupe 20 stuňov...
pivko
10.07.12,05:19
No fasa , dnes idem domov a asi rovno kosiť.
witch
10.07.12,05:23
Dnes je medzinárodný deň radosti, tak si spomeňme na niečo, z čoho sa môžme radovať. Ja sa jednoznačne radujem z ochladenia aspoň o pár stupňov. Bodaj by dnes nebolo viac ako 30 C!
:)
MarcelkaT
10.07.12,05:28
Pepsi, nedaj sa veď Ty si najlepšejšia kočka. Dík za čajík.
To slovičko "radorečný" sa mi veľmi páči.

--------------------------
Včera u nás konečne popršalo a dnes je pod mrakom a príjemne chladnejšie.
Pekný deň.
hnedoočka
10.07.12,06:00
super Vierka, dúfam , že i návod na prežitie ti dali... :)
hnedoočka
10.07.12,06:13
dobré ránko! ja som dnes zaspala, asi sa mi dobre buvinkalo pri ochladení...http://deosum.com/Images/smajlik-microsoft-2.gifno vidím, že tu sa už veselo klábosilo.....kávu si pohľadám kde pristála a ostalo ešte niečo z raňajok? :confused: lebo fešáka si určite niektorá uchmatla...priznajte sa!:rolleyes: mohli ste ho nechať aspoň kolovať :D

Vierka ,vitaj doma....včera sme nemali net, tak som sa to dozvedela ráno.....dúfam, že na tom last minute ti dali aj návod ,ako prežiť návrat do reality šou....;)

dnes varím marhuľový jemík a plnenú papriku, tak si teplo urobím, ak vonku nie je - len slabých 27 a pozerám , že aj dnu toľko...:)
buchač
10.07.12,06:17
Pepsi, nedaj sa veď Ty si najlepšejšia kočka. Dík za čajík.
To slovičko "radorečný" sa mi veľmi páči.

--------------------------
Včera u nás konečne popršalo a dnes je pod mrakom a príjemne chladnejšie.
Pekný deň.

...he .....do Prievidze je síce ďalej .....no KE poznám dokonale .....provokuješ ???.......:rolleyes: :---
Jarka 1
10.07.12,07:26
Baby, šak nedráždite hada bosou nohou.

Pred týždňom sme boli na chalúpke. Vojdem dnu, pozriem na teplomer a sladkých dvadsať. Hneď som si spomenula na buchyho a jeho chalúpku.
MarcelkaT
10.07.12,07:35
...he .....do Prievidze je síce ďalej .....no KE poznám dokonale .....provokuješ ???.......:rolleyes: :---

-------------------------------------------
Mmm, neprovokujem, ale či poznaš KE dokonale neviem, lebo ma aj tak nenájdeš,......ha....
trisestri
10.07.12,07:58
...he .....do Prievidze je síce ďalej .....no KE poznám dokonale .....provokuješ ???.......:rolleyes: :----------------------------------------------Mmm, neprovokujem, ale či poznaš KE dokonale neviem, lebo ma aj tak nenájdeš,......ha....ta najdem na Terase,ta ked nie ta na Furci:D /alebo Nad jazerom?/
VieraPopluharova
10.07.12,08:20
Ahojky všetci,

najskôr všetkým ďakujem za privítanie doma a i za to, že Ste mali o mňa starosť, nebojte sa zlá zelina nevykape......:---:---:---

Pepsi,

u mňa si mohla urobiť malú výnimku a nasmerovať priamo do postele kľudne čaj i toho fešáka;)......mne tých mojich zhabali hneď po pristáti, asi mali niečo za ušami.....:D

Očko,

návod mi zabudli dať, no zato, keď som si dnes prečítala prepúšťaciu správu, tak som zistila aké je naše zdravotníctvo šikovné, za tých 6 dní ma stihli i z operovať......skoro mi padli okuliare:eek:.....to asi "buchy" privolal, keď sa ma pýtal či som bola i pod nožíkom.....alebo, že by som bola ešte v narkóze.....;)

všetkým prajem krásny deň.....:):):)
buchač
10.07.12,08:38
Ahojky všetci,

najskôr všetkým ďakujem za privítanie doma a i za to, že Ste mali o mňa starosť, nebojte sa zlá zelina nevykape......:---:---:---

Pepsi,

u mňa si mohla urobiť malú výnimku a nasmerovať priamo do postele kľudne čaj i toho fešáka;)......mne tých mojich zhabali hneď po pristáti, asi mali niečo za ušami.....:D

Očko,

návod mi zabudli dať, no zato, keď som si dnes prečítala prepúšťaciu správu, tak som zistila aké je naše zdravotníctvo šikovné, za tých 6 dní ma stihli i z operovať......skoro mi padli okuliare:eek:.....to asi "buchy" privolal, keď sa ma pýtal či som bola i pod nožíkom.....alebo, že by som bola ešte v narkóze.....;)

všetkým prajem krásny deň.....:):):)
...trt privolal ......

...šak som nad Tebou ochrannú ruku držal .....nevidela si ma v narke ??? :rolleyes:
buchač
10.07.12,08:39
heheheheheheheheehe........hehe...
buchač
10.07.12,08:40
...he .....do Prievidze je síce ďalej .....no KE poznám dokonale .....provokuješ ???.......:rolleyes: :---

-------------------------------------------
Mmm, neprovokujem, ale či poznaš KE dokonale neviem, lebo ma aj tak nenájdeš,......ha....
...kúúúa ....žeby som rodné mesto nepoznal ...he ....

...neriskuj .......he ......
bettylou
10.07.12,09:01
a ešte ti ho aj od motora ohrieva
erzet
10.07.12,09:19
buchač
10.07.12,09:34
ta najdem na Terase,ta ked nie ta na Furci:D /alebo Nad jazerom?/

...niéééé ........šak jasné , že na L IX. ..............:---
bettylou
10.07.12,09:49
bohovský preklad, to bola teta wiki?
bettylou
10.07.12,09:51
ale pitná voda sa so savom dezinfikovať dá
erzet
10.07.12,10:10
Hlina, Alojz (OĽaNO) (http://www.nrsr.sk/Default.aspx?sid=poslanci/poslanec&PoslanecID=859)

Vážený pán predseda, vážení kolegovia, dovoľte povedať k týmto neatraktívnym bodom programu niečo. Skôr ako poviem, čiastočne sa ospravedlňujem za môj výstup, ale ja naozaj nemám rád, keď mi niekto apeluje na svedomie a v takej blbosti. Takže to sa možno čiastočne za to ospravedlňujem, lebo svedomie je dosť dôležité pre mňa, tak ako ľudské práva sú pre mňa dôležité a keď sme tu o nich hovorili, tu nebola ani noha z tejto strany, takže to si môžeme potom niekedy povyčítať.
Čo sa týka merita meritórne k tomuto bodu, ono to súvisí aj s ostatnými bodmi, ktoré tu budeme rozprávať, to znamená personálne nominácie, a to už ako viete s tým ma trochu problém. Naozaj s tým mám problém. Niekto povie načo, a začo, a prečo, a neviem čo. Prečo je tu vlajka? Má tu byť vlajka. Prečo anglickú kráľovnú ťahajú štyri kone? Ja vám garantujem, že jeden kôň by ju utiahol. Prečo ju ťahajú štyri? Prečo niektoré veci sú tak ako sú a prečo sa tomu nečudujeme? Tu sa čudujeme všetkému. Tu sú určité pravidlá, ktoré akože sú nejakým úzusom, všetci sme s tým stotožnení a odo mňa chcete, aby som hlasoval za niekoho koho som v živote nevidel. (Ruch v sále.) Dobre.
Vrátim sa k tomu, ja chcem byť zmierlivý a hľadať riešenia a je tu aj pán predseda, tomu som rád, lebo ja som avizoval, že ako budem postupovať v prípade týchto personálnych nominácií, pán predseda vyjadril taký názor, že nie je úplne takto to zhodené zo stola, že možno nejaká šanca by sa tomu dala, že sa nejaká kultúra tuná zmení. A však som prekvapený a zarazený, že nie a že sú tieto personálne nominácie zaradené na rokovanie. Lebo ja som si dal tú robotu, že som už niekoľkých ľudí obehol, čo sa týka poslaneckých klubov, že či by prípadne sme našli nejaké riešenie na to, ako urobiť zadosť tomu, že toto sa volá parlament. Takže personálne nominácie nasledujú a ja vám teda poviem, môj zmierlivý názor bol taký, lebo identifikujem, jedinú obavu mám pocit, jediná obava, ktorá tu je, že by sme náhodou aj tu, že by niekto vystúpil, tak problém by bol v tom, že by sme išli o niečo neskôr domov. To je úbohé, vážení, to je úbohé. Nič úbohejšie ako to nemôže byť. Tak ako tu v piatok nikto nebol, keď tu bola ombudsmanka, chúďa, tuná prišla neviem z Bystrice, či skade, tuná sedela, do prázdnej sály rozprávala o ľudských právach. Nikto tu nebol. Najväčší demokrati z demokratov v rodnom liste majú napísané, ja taký a taký, rodený demokrat, kde ste boli? O ľudských právach to symbolika. To je symbolická vec, že tu sedím a počúvam, aspoň sa tvárim, že mi na tom záleží.
Včera tu rušili post pre podpredseda vlády pre ľudské práva a národnostné menšiny, kde ste boli? Kde ste boli všetci? Tuná niektorí, pardon, česť výnimkám. Niektorí tu boli. O ľudských právach sa rozprávalo. Vážna to vec. Vy ste tu neboli pani Vášáryová. Vy vždy, vy sa tu zjavíte za päť minút päť sa zjavíte. To som už minule hovoril. Ja asi tu je niekde iná sála. Tu je ešte jeden parlament. Tam všetci sedíte a tam nemáte tie tlačítka a keď ideme hlasovať, tak sa len presuniete. Povedzte mi, kde je tá sála, však idem tam aj ja si sadnúť, možno je tam živšie ako tu. Tuná je dosť smutné, tuná nikto neni. A budete prekvapení, vážení, my dôjdeme k programu k jednému bodu, že kto tu bude sedieť a kto nie. Ja už to mám prichystané, tú novelu rokovacieho poriadku dám, .... a budete prekvapení, budete prekvapení, čo dokáže dnešná technika, ako vie zdokumentovať kto, kde je a nieže akože je, aleže reálne je a budete prekvapení a možno si dá niekto urobiť rozbor Ústavného súdu, či ja mám na to právo alebo nemám. Kľudne avizujem, môžte si ho dať. Ľudia majú na to právo vedieť, či tu niekto je alebo nie je. Lebo tuná nikto nie je, vážení. Tuná je len zopár ľudí so SMER-u, ktorí to majú nejakou vnútornou dohodou... Vy ste tu neni. Veď, keď vás to nebaví, tak vy máte v SDKÚ špeciálne, však tam máte toľko tigrov mladých, tak im to odovzdajte, nech sú tu, nech štekajú. Prečo ste tu neni? Však to môže byť lepšie, to môže byť kvalitnejšie. (Potlesk.)
Vrátim sa k tomu môjmu zmierlivému návrhu, ktorý som chcel predložiť a ten zmierlivý návrh je v tom, teda keď už tá obrovská obava tu je, že by sme tu boli o niečo dlhšie, tak je v tom, že dobre, tak tá rada, priznám sa ani neviem, nejakých kandidátov potom RTVS, potom ÚPN nejakých sedem ľudí, z toho dvaja kandidáti, dobre. Dvadsať ľudí dokopy. Oukej. Dobre, tak to už nechajme v tom úzuse. Ale tie ďalšie voľby sú dôležité, vážení. Však to sú sudcovia. To sú tí, o ktorých sa tu rozpráva a rozpráva dlho a veľa. Rozpráva tak, že akí sú, akí nie sú a vy za nich budete hlasovať. Ja ho chcem poznať. Mne prišiel e-mailom nejaký, že ja tu mám hlasovať za niekoho a ten ja neviem z Pezinka, ja som to ani nedočítal, že niečo nejaký problém. To sú sudcovia, vážení a tieto tri body mi stoja zato, urobiť zo mňa somára. Áno, ako si zgustnete na mne, či zgustnete, že čo tu ten robí. A mne tí sudcovia za to stoja. Tí majú obrovskú moc v tejto krajine a vy to všetci viete a necháte ich tu prejsť, aj keď neprídu e-maily. A možno aj vám prišli tie e-maily. Verím, že ten kto ho poslal mne, si dal tú robotu, že poslal aj inému. Že kto ten jeden z tých kandidátov je alebo nie je. A keby tu vystúpil tak ja sa ho spýtam, čo by sa možno niekto nespýtal.
Áno, vážení, mne tie tri body, tie tri body mi stoja za to, aby som to navrhol procedurálne, aby sme tých ľudí vypočuli. To sú sudcovia. Opakujem, neviem koľkýkrát, budú v disciplinárnych senátoch. Však to je to, to je agenda. Kde máte pani Žitňanskú, najspravodlivejšiu spravodlivých? Však to je jej agenda. Však ona by mala stáť vedľa mňa, držať ma za ruku a hovoriť áno, áno. (Smiech v sále. Prerušenie vystúpenia predsedajúcim.)

Paška, Pavol, predseda NR SR
Pán poslanec, pán poslanec, skúsme nejako ...

Hlina, Alojz, poslanec NR SR
Áno, meritórne sa vrátim k tomu, čiže znova opakujem. Aj s vedomím toho, aj s vedomím toho, čo tu teda si ako na mne zgustnete, zopakujem to, čo som povedal. Pre tieto dve voľby, dobre, budem rešpektovať ten úzus, ktorý tu máte, ktorý ste si tu zažili, lebo vás otravuje a v piatok nemôžte ísť skôr domov. Ale tí sudcovia, to mi nedá. To mi nedá, aby som nenavrhol, pán predseda, že mám záujem a procedurálny návrh bude v tom, že tí sudcovia, nie je ich veľa, ja som to vypočítal, je to osemnásť ľudí, keď im dáme po päť minút, je do deväťdesiat minút dokopy. Jeden a pol hodiny, jeden a pol hodiny ešte máte. Ešte by ste ich mohli mať kvôli tejto krajine. Takže to navrhnem. A keď nie, čo predpokladám, že nie, pán sudca, či pán predseda, (smiech v sále) áno, v tomto ... (Prerušenie vystúpenia predsedajúcim.)

Paška, Pavol, predseda NR SR
Kolegyne, kolegovia, ja vás poprosím, pán poslanec ...

Hlina, Alojz, poslanec NR SR
V tomto prípade ste aj sudcom, lebo odsúdite to čo ja poviem. Tu niekto apeluje na moje svedomie. Pán predseda, ja som tu, že kupčím alebo šmelinárim. Teraz budem, viete čo budem, budem čiastočne dávať na zváženie, ono možno sa to dá aj inak povedať, tak ostrejšie. Ja dám na zváženie, či stojí za toto, že sa budete naťahovať alebo ja tu minulú voľbu, toho viceguvernéra, lebo ste, ja mám svoje práva, keď boli ľudské práva, keď sa tu hovorilo, ja som tu bol. Ja mám svoje ľudské právo, keď ma tu už niekto zvolil, ja viem, že vám to niektorým čudné, ale je to tak hold. Mňa tu niekto zvolil, to znamená mne dal nejaké právo. Dal mi právo dať návrh, a to moje právo nebolo vypočuté. Môžme si dať nejaký rozbor, stojí to za to, máme tu nejaké inštitúcie, aby sme sa nečudovali na konci, že ako celá tá voľba skončí. Môže to trvať dlho. Ja som trpezlivý. Ja som trpezlivý, ja som si dal aj sťažnosť na súd do Bruselu, prišla mi odpoveď. Ja som trpezlivý. Ale som pripravený to prehodnotiť. Mne ide o jediné, že keď niekto odo mňa chce, aby som za nejakého sudcu zahlasoval, tak mi ho ukážte. Doneste ho, nech sem ide. Celé je to dokopy jeden a pol hodiny. To nie je veľa. A keď nie, tak urobím to, čo urobil Chruščov, lebo to bol sedliak a ja som tiež sedliak, tuná pán Poliačik neni, ale však posielal ma tam, kde ma posielal. Tak budem tou topánkou búchať. Vyveďte ma a vy sa mi smejte. Smejte sa ale sebe a smejte sa aj týmto ľuďom. Ja hovorím, že keď tu niekto má byť zvolený ako sudca, keď tu má ísť do nejakej komisie, nech sem príde, nech sem povie. Už aj kvôli tomu, v akej mizérii sme. To čo počúvame, že kto všetko je sudca v tejto krajine a čo všetko vedia, že sedia v nejakej krčme Bonano a že rozprávajú to, čo rozprávajú. Už len kvôli tomu by sem mali prísť a vy by ste to mali chcieť, nie ja. Vy, starí matadori, vy starí bojovníci. Nie ja šašo z Oravy. Ďakujem.
Zdenka 0705
10.07.12,10:34
kuk - ám
hnedoočka
10.07.12,10:52
Ahojky všetci,


keď som si dnes prečítala prepúšťaciu správu, tak som zistila aké je naše zdravotníctvo šikovné, za tých 6 dní ma stihli i z operovať......skoro mi padli okuliare:eek:.....to asi "buchy" privolal, keď sa ma pýtal či som bola i pod nožíkom.....alebo, že by som bola ešte v narkóze.....;)

všetkým prajem krásny deň.....:):):)

teraz som začala o sebe pochybovať......a to som si myslela , že som dosť chápavá:D

to ťa operovali tak rýchlo, že si si to ani nevšimla, alebo si tam bola do niekoho tak zahľadená? či by tá dávka slivovice bola prisilná? nemchápem...:confused::)
MarcelkaT
10.07.12,10:55
ta najdem na Terase,ta ked nie ta na Furci:D /alebo Nad jazerom?/


A ešte si zabudol KVP, Ťahanovce, Myslava, ..............ha.
trisestri
10.07.12,11:08
A ešte si zabudol KVP, Ťahanovce, Myslava, ..............ha.
ta vidis,sama sa prezradis,kde ta najdeme:)KVP12/78:D
MarcelkaT
10.07.12,11:38
ta vidis,sama sa prezradis,kde ta najdeme:)KVP12/78:D

A išče aj Koš.Nová Ves, Barca,Kavečany, Rozhanovce, Šaca,Moldava, Pereš a okolica 15 km - to tiš patra pod Košice .Či ne?
pepsikova
10.07.12,12:10
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..
MarcelkaT
10.07.12,12:18
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...


Pepsi moja, nesrdí sa lebo to škodí "kráse" a potom by sme koho mali, kto nám navarí kafičko, čajík,.....?
pepsikova
10.07.12,12:21
Pepsi moja, nesrdí sa lebo to škodí "kráse" a potom by sme koho mali, kto nám navarí kafičko, čajík,.....?..

..ale mojík, tomu šporáku je luftjedno, aká špatná či krásna postaví naň variť vodu!...a chapeš, nyje- od 19-stky to už bude len horšie!...teda, s krásou, myslím...to už ide dole potokom:-)
hnedoočka
10.07.12,12:29
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..

že sme neumyli riad , tak posielam syníkovi, ale s paradajkovou omáčkou a zemiakovou kašou...nech nečaká :D

117528
VieraPopluharova
10.07.12,12:41
teraz som začala o sebe pochybovať......a to som si myslela , že som dosť chápavá:D

to ťa operovali tak rýchlo, že si si to ani nevšimla, alebo si tam bola do niekoho tak zahľadená? či by tá dávka slivovice bola prisilná? nemchápem...:confused::)

Očko,

čo nemchapeš, tam sú takí experti , že si ani nevšimneš, že Ťa "operovali" :Dkurňa nech si ma neprajú keď pôjdem na kontrolu:mad:, také hovädziny som dávno nečítala čo mám tentokrát popísané v správe.....:eek:Ty kokso z príjmu......doktor ma ani nevidel, len sestra podala ošetrovateľovi lístok na rtg a sono, a mám tam 1/2 A4 popísané vyšetrenie, ale aby som len nahartusila , tak starostlivosť naozaj super na oddelení, to musím uznať.....:):):)

ľudkovia, ešte nevládzem dlho pri počítači, ale keď mi bude lepšie, napíšem každému.....objímam....:)
asedma
10.07.12,12:45
..tak, nam dnes havinko zmenil plan..mali sme ist do marketu kupit laminatovu podlahu, no, ale po vcerajsej tabletke na odcervenie cele doobedie presedel vo vani v kupelni..:mee:
..teraz uz vysamponovany pekne buvinka pod skrinou..
..no a u nas sme dojedli tiez posledne plnene papricky..boli super..mne sice chybali gulky, tie mam radsej ako cele stiplave papriky..
asedma
10.07.12,12:48
tak tak..
asedma
10.07.12,12:52
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..

..no pepsi, to si mohla uz rovno do nitry zatahnut..bolo by sa vam tej plnenej papriky uslo..
asedma
10.07.12,12:54
Vierocka oddychuj pekne, nenamahaj sa..posielam pozdrav..
misoft
10.07.12,13:31
Vieroč a ty nevieš o tom, že kópiu predložia poisťovni a to znamená LÓVE za výkony?
lujza.j
10.07.12,14:03
lujza.j
10.07.12,14:05
v tejto forme to nemá tu správnu "šťavu"...:-D
pepsikova
10.07.12,14:09
..tak, nam dnes havinko zmenil plan..mali sme ist do marketu kupit laminatovu podlahu, no, ale po vcerajsej tabletke na odcervenie cele doobedie presedel vo vani v kupelni..:mee:
..teraz uz vysamponovany pekne buvinka pod skrinou..
..no a u nas sme dojedli tiez posledne plnene papricky..boli super..mne sice chybali gulky, tie mam radsej ako cele stiplave papriky....

..že cmuka posielam na ňufáčik bredíkovipitíkovi, je krásny..kuká, ako moj šarkan, keď ho vtrepem do vane, akoby som ho týrala!..
..a papriča je navarená, 8-litrový kotol a 8 velikánskych paprík a 4 guľky...mám dosť dnes!...
pepsikova
10.07.12,14:11
http://lont.bloger.cz/obrazky/lont.bloger.cz/saratica-1.jpg
ja len tak....:D..

..mojík, tú šaraticu len chatárom poslať, za to, že majú 25 v chalupe!...
lujza.j
10.07.12,14:18
lujza.j
10.07.12,14:20
no ved ja som to tak aj myslela...:-D ked machrujú, že majú 25, tak nech sa aspoň poriadne pose*ú...:-P
pepsikova
10.07.12,14:21
..no a k tej fajnej zmrzke posielam ftip:

Liliputanka pride k doktorovi...Pan doktor nieco ma strasne reze medzi nohami...
Doktor : sadnite si hore na postel....pokuka posmatra a hovori...Hotovo...
Liliputanka skoci dole a hovori: parada uz to nereze ...co ste spravil???
Doktor: zavinul som vam gumaky

...a okrem ftipu, čoklíškovi šli dnes parôžky...
lujza.j
10.07.12,14:29
http://www.topky.sk/cl/100314/1316531/Prva-supermodelka--57--v-bikinach--Zosuverena-starena-so-silikonmi-
toto sa mi dnes páčilo je to časť kometáru v diskusii k danému článku....


Najkrajšie to raz vysvetlila Věra Chytilová -
"No jo. Mužský. Ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. A pak z ničeho nic zdechnou
.":D
ivuliatko
10.07.12,14:32
krásny ftip, môžem ho poslať ďalej?
lujza.j
10.07.12,14:33
pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130)

...a okrem ftipu, čoklíškovi šli dnes parôžky...

dakujééém... moc..moc, dnes zase roz*ebaná lišta v kuchyni....servítky zo stola...zo stola si zobral papierový obal z vajec a tááák...:mad:
buchač
10.07.12,14:48
..
..mojík, tú šaraticu len chatárom poslať, za to, že majú 25 v chalupe!...
...mojík .....
...chatár má chatu...
...chalupár zasa chalupu....

lujza.j 23 Minutes Ago #15993
no ved ja som to tak aj myslela...:-D ked machrujú, že majú 25, tak nech sa aspoň poriadne pose*ú...:-P

...jááááj ......kua .......ledva polky stískam.........
...ups ....už mám blato na ihrisku ....

P.S.:
...he...dám aj fotečky ???...akože " blatka ".......
pepsikova
10.07.12,14:48
...jasné, iví, aj aj som ho šlohla z face..
lujza.j
10.07.12,14:50
...mojík .....
...chatár má chatu...
...chalupár zasa chalupu....

...jááááj ......kua .......ledva polky stískam.........
...ups ....už mám blato na ihrisku ....

P.S.:
...he...dám aj fotečky ???...akože " blatka ".......
daj....si "mäkký".....:D:---
buchač
10.07.12,14:56