ivuliatko
04.08.12,10:28
zas miniem 2 balíčky vreckoviek...
lujza.j
04.08.12,08:48
luj, zavolaj žužu do san pedra či nemá voľný privát na 14 dní:)
srsković....ja som skromná deva mne stačí aj bačorina s tyrkysovou vodou alebo jadran;) roky to štrkovisko bolo neoplotené... http://www.mojeslovensko.sk/velke-male-a-nove-kosariska-jazera-ake-chcete nové košariská...
sito
04.08.12,08:58
Ale, veď už nie je všetko naše, nie pred plotom, a nie tak ešte za plotom ...
pepsikova
04.08.12,09:05
..úžasný výkon a úžasný film!...
pepsikova
04.08.12,09:06
v smradľavej blave vyliezlo sunco...tak pôjdem hodiť telo na baklán....ked už mi moju bačorinu za BA obohnali plotom.....že "banské územie"...:mad:..

..nebodaj tam niekto našiel zlatú banu?..či zlatú žilu?..či len lukratívny plac za pár šupov?..lebo šak v takej blave je šecko možné...
asedma
04.08.12,09:54
nad Ezdegom asi smrťka zavisla - za 2 týždne 9 pohrehov :mad:

..aj mne zomrela kolegynka 64 r., sice bola chora na rakovinu, no len od minuleho leta, nejak to nabralo rychly spad v lete..takze dnes sa idem s nou rozlucit do rodnej dediny..som z toho este stale sokovana..:mee:
Stanislav 1975
04.08.12,09:58
ja už nie
Ja tiež nie, to je dvojsečná zbraň - totiž možem si o nich myslieť čo chcem, ale aspoň na nich zarobím- na chudobe nezarobím, ked sa niekto so mnou vadí, či bude platiť o 20 eur viac alebo menej ,tak to je na figu s takýmito ľuďmi bez peňazí, takýchto klientov ja vobec nepotrebujem-ale ked sa mi ozve poslanec že chce urobiť BMW X6 a ja mu poviem že bude platiť 2900 eur ročne a on s fleku podpíše+ dá nejakých 150 eur tringeld, tak z mojej strany ide akákolvek averzia bokom...
Ja potrebujem byť za dobre s ľudmi ktorí majú postavenie a peniaze a asi je to dobrá taktika, ked sa mi tak extrémne darí...
lujza.j
04.08.12,11:31
..

..nebodaj tam niekto našiel zlatú banu?..či zlatú žilu?..či len lukratívny plac za pár šupov?..lebo šak v takej blave je šecko možné...
pepsi netuším....či nový majiteľ...alebo že by žilla......lebo aj v plus1deň o to písali a vyjadrovala sa tak tomu až starostka....
lujza.j
04.08.12,11:40
Ja tiež nie, to je dvojsečná zbraň - totiž možem si o nich myslieť čo chcem, ale aspoň na nich zarobím- na chudobe nezarobím, ked sa niekto so mnou vadí, či bude platiť o 20 eur viac alebo menej ,tak to je na figu s takýmito ľuďmi bez peňazí, takýchto klientov ja vobec nepotrebujem-ale ked sa mi ozve poslanec že chce urobiť BMW X6 a ja mu poviem že bude platiť 2900 eur ročne a on s fleku podpíše+ dá nejakých 150 eur tringeld, tak z mojej strany ide akákolvek averzia bokom...
Ja potrebujem byť za dobre s ľudmi ktorí majú postavenie a peniaze a asi je to dobrá taktika, ked sa mi tak extrémne darí...
no vidíš pred tebou hrajú formu a na raňajky žerú 30dk parížskeho a 4 rožky......
srska
04.08.12,13:34
no vidíš pred tebou hrajú formu a na raňajky žerú 30dk parížskeho a 4 rožky......a kupujú ho pondelok ráno v posledný deň záruky, keď stojí -50%:D
pavol54
04.08.12,13:47
pepsikova
04.08.12,13:47
...čo tu dnes?..ani kafica, ani koláče, nikto nič?..ja som dnes lenivá, takže ak náhodou niekto čaká, že ja, tak teda nyje!...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11326.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11326)
luja5
04.08.12,13:48
konečne aj iná ako bronzová medaila ... Zuzka Štefečeková (streľba-trap) nesklamala, máme striebro ... http://www.pic4ever.com/images/leb.gif ... veľmi som jej držala palečoky a teším, teším, že som držala dobre ... a že aj Zuzka sa držala ... http://www.pic4ever.com/images/127fs4522738.gif
lujza.j
04.08.12,14:50
máš motivujúci vzor snaž sa
"si zabil":D len neviem či by som dokázala mať také zrozumiteľné rozumové pochody:D
lujza.j
04.08.12,14:56
pavol54
04.08.12,15:01
"si zabil":D len neviem či by som dokázala mať také zrozumiteľné rozumové pochody:D
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých
lujza.j
04.08.12,15:03
na CT1....leto s belmondom...
lujza.j
04.08.12,15:06
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých
ked pri jeho mene sa mi vynorí len jeho prejav a múdry pohľad:D ale mol je v prvom rade o maďaroch...
buchač
04.08.12,15:15
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých

...he .....ale nepíše sa o o neuverejniteľných informáciách ....

...možno by sa dalo aj uvažovať , že henten flek je držhubné ....veď koniec koncov sa len na svoj bývalý flek vracia , jeden čas už managerom na tejto funkcii v onom podniku už bol ...

...šak aj nebožtík Holub mal SBS - ku , že " ochraňoval " tie svoje podniky ........no na druhej strane je to aj fakt , v oných podnikoch bol vždy poriadok ...


.....či ...........................???
Anik
04.08.12,15:21
joj neprovokuj, dobrú chuť
misoft
04.08.12,15:33
No pekný vek dosiahla. A odišla spokojná, lebo pekný dník bol pri jej odchode.
misoft
04.08.12,15:36
To nie je fóbia - to pud sebazáchovy.
misoft
04.08.12,15:36
...ba ani pod zadkom (niekedy) :D
misoft
04.08.12,15:38
...som dopozeral :D
lujza.j
04.08.12,17:22
dnes na CT1...Agelína...21.55h...keby niekto...;) a čo už fšetci spíte, či čo?
Tweety
04.08.12,17:24
dnes na CT1...Agelína...21.55h...keby niekto...;) a čo už fšetci spíte, či čo?
Možno to čičo :---.
ivuliatko
04.08.12,17:27
lujza.j
04.08.12,17:30
král bol fešáčik....
pepsikova
04.08.12,17:30
...ivuš si ma predbehla!..práve som to šla písať, dnes je o 21.55 na čechoch!..hádam vydržím!

..fuha, aj luíí, to už napísala!..ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
Tweety
04.08.12,17:31
NOrmálne to terazky pozerávam, príjemné, človek si uvedomí, že intrigy boli a stále budú, ale šikovnosť a krása ich ľahko zdolá
Tweety
04.08.12,17:36
lujza.j
04.08.12,17:44
...len ty pekne hybaj a vyskúšaj to!..myslím, že tá Zora nebude robiť cvičenia v Hr len preto, aby sa jej tam baby ožierali...nenechá si pokaziť meno..a to vieš, zlá fáma sa pamatuje najdlhšie a nič dobré ju neprebije!..
tak kočeny....zálohu na cvičko do Tućepi som si teda zaplatila.....starú tému čo mi bola odporúčaná som nenašla....
som zvedavá ako teda bude....
lujza.j
04.08.12,17:48
...ivuš si ma predbehla!..práve som to šla písať, dnes je o 21.55 na čechoch!..hádam vydržím!

..fuha, aj luíí, to už napísala!..ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
moje decko minule..."mama ja sa od teba nikdy neodsťahujem":eek::eek::eek:......ale keby som si našla nejakého čáva čo má barák na kolibe nemám problém, padám hneď....aká je zlatučká:D:D:D
pepsikova
04.08.12,17:58
tak kočeny....zálohu na cvičko do Tućepi som si teda zaplatila.....starú tému čo mi bola odporúčaná som nenašla....
som zvedavá ako teda bude......

..mysli pozitívne!!..teda "pozytývne!!- a fšecko bude oki!..nájdeš nové kamky, čo sa budú sťažovať, že už nemajú sedemnásť, ale osemnásť, k tomu nejakú tú pneumatiku okolo seba-to pre prípad, žeby sa neotvoril érbeg, tak nech sa nedolontria, bude im chutiť cvičiť a budú mať svalovicu ako ty!..perspektívne mysli na to, že si oddýchneš!..

..a čo bude s čoklíškom?..
ivuliatko
04.08.12,18:01
Ešte som zabudla upozorniť, že na TV Barrandov práve Winnetou a Old Shatterhand jedou do pevnosti Niobara... a už je tam aj Ribanna :) ďalší filmík, ktorý sme videli iba 150x :D
pepsikova
04.08.12,18:01
moje decko minule..."mama ja sa od teba nikdy neodsťahujem":eek::eek::eek:......ale keby som si našla nejakého čáva čo má barák na kolibe nemám problém, padám hneď....aká je zlatučká:D:D:D..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
ivuliatko
04.08.12,18:02
...ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
asi sa mu moc štikútalo ;)
wagner
04.08.12,18:07
..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
Ty si len raz bohatý človek. Na chalupu si našetríš a ani sa nepochváliš:D Alebo si bola veľký dedič?:eek: Len rozmýšľam, koľko si na tú chalupu šetrila a z čoho, či z toho ID? Musíš mať veľký ID keď si to môžeš dovoliť:eek:
pepsikova
04.08.12,18:11
Ty si len raz bohatý človek. Na chalupu si našetríš a ani sa nepochváliš:D Alebo si bola veľký dedič?:eek: Len rozmýšľam, koľko si na tú chalupu šetrila a z čoho, či z toho ID? Musíš mať veľký ID keď si to môžeš dovoliť:eek:..

..jááj, ja som nikdy netvrdila, že mám malý,aj ked pri mojich hadoch sa šetriť nedá a ani nejako sa nesnažím, nemajú nikoho, len mňa, tak zatiaľ som ústretová...ale na dôchodok už nebudem..mám v pláne si ho užiť tak, ako ja chcem a nie mať prívesky a robiť servisáčku do smrti!..dáko už tých pár peňazí dám dokopy na taký malý prdinec pre mňa a šarkana..
wagner
04.08.12,18:15
..

..jááj, ja som nikdy netvrdila, že mám malý,aj ked pri mojich hadoch sa šetriť nedá a ani nejako sa nesnažím, nemajú nikoho, len mňa, tak zatiaľ som ústretová...ale na dôchodok už nebudem..mám v pláne si ho užiť tak, ako ja chcem a nie mať prívesky a robiť servisáčku do smrti!..dáko už tých pár peňazí dám dokopy na taký malý prdinec pre mňa a šarkana..
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu:) predám a kúpim niečo malé.
:D
lujza.j
04.08.12,18:20
..

..mysli pozitívne!!..teda "pozytývne!!- a fšecko bude oki!..nájdeš nové kamky, čo sa budú sťažovať, že už nemajú sedemnásť, ale osemnásť, k tomu nejakú tú pneumatiku okolo seba-to pre prípad, žeby sa neotvoril érbeg, tak nech sa nedolontria, bude im chutiť cvičiť a budú mať svalovicu ako ty!..perspektívne mysli na to, že si oddýchneš!..

..a čo bude s čoklíškom?..
bude s deckom....keby nie, nepôjdem nikam....nemám ho kam dať....starý Brunki chodieval do hotela...
lujza.j
04.08.12,18:22
..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
toto sa mi velice páči....:)
buchač
04.08.12,18:23
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu:) predám a kúpim niečo malé.
:D
...dá sa ......

Len je otázne , o akú lokalitu sa jedná.......

Ja som bol spokojný ...a aj som spokojný...
- s cenou
- veľkosťou
- vybavením ( inžinierske siete )
- lokalitou
- prostredím
- ľuďmi

...nemenil by som...
wagner
04.08.12,18:33
A kde to máš?
wagner
04.08.12,18:36
Ale však ja stále tvrdím, že máš veľký ID, lebo z neho chováš celú rodinu. A starobný dôchodok ten bude oveľa väčší, tak si ho ozaj môžeš užívať.
sito
04.08.12,18:37
... a kde by to mal ... mať ...
Stanislav 1975
04.08.12,18:42
Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...:D

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
wagner
04.08.12,18:46
Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás okrem tic-tac neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...:D

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM.
wagner
04.08.12,18:46
Ale pozrela som si to v TV
lujza.j
04.08.12,18:49
Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...:D

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
kameraman s STV-čky....zase by ma niekto na tajňáša od chrbta natáčal.....:D:D

som pyšná na teba, že so bol .....bratov hoštaplerovcov /moje decko im tak../privítať....
sa mi páči, že aspoň niektorí sú draví aj ked je to za "ďakujeme"....
Stanislav 1975
04.08.12,18:49
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM.
Zdenka ty máš odpustené...:D

Inak ten redaktor Michalech iné šoky mi robil, ja som sa pri natáčaní šotov schovával a Michalech, že podte sem pred kameru a povzbudzujte ako keby ste boli v Londýne.-tak som tam výskal o 106...:D
Stanislav 1975
04.08.12,18:52
kameraman s STV-čky....zase by ma niekto na tajňáša od chrbta natáčal.....:D:D

som pyšná na teba, že so bol .....bratov hoštaplerovcov /moje decko im tak../privítať....
sa mi páči, že aspoň niektorí sú draví aj ked je to za "ďakujeme"....

inak sú to takí skromní chlapci..., inak som sa tam zrazil s tou slečnou čo je aj na fote a ja že sorry a až potom som zistil že je to Dukátka( Janka):D
pepsikova
04.08.12,18:55
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu:) predám a kúpim niečo malé.
:D..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...a túžim mať kozub,alebo kamennú pec v kuchyni..určite neskysnem v činžáku, začínam mať stavy z tých mojich susied, čo od jari do jesene ako colníčky sedia pred vchodom na lavičke a preclia každého, kto ide okolo...a vyvreskujú po vnúčencoch!..brr...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...
pepsikova
04.08.12,18:57
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM...

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
wagner
04.08.12,19:00
..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...určite neskysnem v činžáku, začínam mať stavy z tých mojich susied, čo od jari do jesene ako colníčky sedia pred vchodom na lavičke a preclia každého, kto ide okolo...a vyvreskujú po vnúčencoch!..brr...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...

Ja len či si nepotrebuješ pomaly zvykať, môžeš prísť. Ukážem Ti, čo všetko treba robiť okolo domu, aby si potom nebola sklamaná. Lebo predstava a skutočnosť je sakra rozdiel. Aj keď to bude malý prdinec.
buchač
04.08.12,19:03
..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...a túžim mať kozub,alebo kamennú pec v kuchyni..určite neskysnem v činžáku,
...
...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
wagner
04.08.12,19:04
..

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
Však ja som myslela, že nemám v nádrži ani toľko PHM, že by som Ťa mohla prísť navštíviť. Teba som uviedla len ako príklad pre vzdialenosť, na ktorú mi vyjde nafta.Nie že by som Ťa chcela trepať takú štreku v tomto teple:confused:
Ale v pondelok idem do PD, musím si dotankovať aspoň sa desať €:confused:, lebo by som sa domov nedostala.
lujza.j
04.08.12,19:05
kočeny a Plesibelié, je už mrtef?
Stanislav 1975
04.08.12,19:06
..

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
Pepsi teba sa to ani netýkalo, teba by som si nedovolil kritizovať, však to ani nejde- královnú porady a hornej nitry...,kritizovať, to by sa mi neprepieklo...:D, to není len tak-
wagner
04.08.12,19:07
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
Aj ja si myslím, že dve izby sú také optimálne. A spávať na kamennej peci v kuchyni je veru slasť. Kedysi som u maminej mamy na nej spala.
wagner
04.08.12,19:08
Druhý raz pribaľ aj prachovku, nemám čím utrieť monitor
Stanislav 1975
04.08.12,19:17
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
len pozeráš, či aj občas nejaký ten ohník aj založíš...:D
lujza.j
04.08.12,19:22
len pozeráš, či aj občas nejaký ten ohník aj založíš...:D
Buchi, je určite starý pekelník:D
pepsikova
04.08.12,19:30
Pepsi teba sa to ani netýkalo, teba by som si nedovolil kritizovať, však to ani nejde- královnú porady a hornej nitry...,kritizovať, to by sa mi neprepieklo...:D, to není len tak-..

..zabudol si dodať "zimy a snehu"..inak so všetkým súhlasím...:D
pepsikova
04.08.12,19:34
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám .....

..no, aj dve by mohli byť, ale budem spokojná aj s jednou..a s tým ohňom je to aj u mňa tak..
Stanislav 1975
04.08.12,19:35
..

..zabudol si dodať "zimy a snehu"..inak so všetkým súhlasím...:D
Toto zasa nie- nemožeš byť predsa viac ako ctihodný Matúš Čák trenčiansky...:D
pepsikova
04.08.12,19:35
Ja len či si nepotrebuješ pomaly zvykať, môžeš prísť. Ukážem Ti, čo všetko treba robiť okolo domu, aby si potom nebola sklamaná. Lebo predstava a skutočnosť je sakra rozdiel. Aj keď to bude malý prdinec..

... mojík...mám to premyslené,roboty sa nebojím a dosť vecí si viem aj sama porobiť, inak by som sa do takej myšlienky nepustila...a určite sa nebudem nudiť, ako teraz tu..
pepsikova
04.08.12,19:40
Toto zasa nie- nemožeš byť predsa viac ako ctihodný Matúš Čák trenčiansky...:D..

..dovoľujem ti zrušiť tú "kráľovnú porady a hornej nitry" a nechať len kráľovnú zimy a snehu..a čák bude spokojný a ty nebudeš mať problém zaspať..:D
pepsikova
04.08.12,19:42
..ozaj, zabudla som, budem hladať taký dom, ktorý má na dvore orech!..taký chcem!...
Stanislav 1975
04.08.12,19:44
..

..dovoľujem ti zrušiť tú "kráľovnú porady a hornej nitry" a nechať len kráľovnú zimy a snehu..a čák bude spokojný a ty nebudeš mať problém zaspať..:D
á mne to je jedno- idem si dať na noc trocha fernetu s tonicom...;)
pepsikova
04.08.12,19:48
á mne to je jedno- idem si dať na noc trocha fernetu s tonicom...;)..

..ale len trocha...aby sa ti to nestalo zvykom..chapeš, nyje?..
Stanislav 1975
04.08.12,20:00
..

..ale len trocha...aby sa ti to nestalo zvykom..chapeš, nyje?..
chápem ale nemusíš sa o mňa báť- ako ma skritizoval moj dobrý kamarát, citujem - ty budeš alkoholikom až ked vypiješ v živote aspoň tolko, kolko ja za mesiac vyvraciam
a navyše- ked si vypijem nerobí mi to dobré- v ústach hrozné sucho, v očiach výraz ako keby som vyhral jackpot, a hrozne súrne potrebujem jedlo- jedno grilované praso, knedlo,zelo...
takže so mňa alkoholik určite nebude- možno tak ešte alko-workoholik...
pepsikova
04.08.12,20:04
chápem ale nemusíš sa o mňa báť- ako ma skritizoval moj dobrý kamarát, citujem - ty budeš alkoholikom až ked vypiješ v živote aspoň tolko, kolko ja za mesiac vyvraciam
a navyše- ked si vypijem nerobí mi to dobré- v ústach hrozné sucho, v očiach výraz ako keby som vyhral jackpot, a hrozne súrne potrebujem jedlo- jedno grilované praso, knedlo,zelo...
takže so mňa alkoholik určite nebude- možno tak ešte alko-workoholik.....

..oki...nebudem...ja len, že jedného takého Staníka mám aj doma, teda, fčul práve v Laponsku..ten síce nepije, ale tiež má problém s tým, že sa o neho bojím a občas niečo pripomeniem...ale však to je len a len z lásky..
lujza.j
04.08.12,20:05
Stanislav 1975
04.08.12,20:06
..

..oki...nebudem...ja len, že jedného takého Staníka mám aj doma, teda, fčul práve v Laponsku..ten síce nepije, ale tiež má problém s tým, že sa o neho bojím a občas niečo pripomeniem...ale však to je len a len z lásky..
to je pochopitelné- MATERINSKÁ LÁSKA je cit na celý život, to je OK...
pepsikova
04.08.12,20:09
...padám odtialto na dnes!..dobrú noc vám ,lebo mi ujde aj koniec andželíny...
lujza.j
04.08.12,20:19
ivuliatko
04.08.12,20:47
Trochu čítania k raňajkám:

vyčerpávajúci rozbor Andželíny http://markovicova.blog.sme.sk/c/300023/nadpis.html :D:D:D

(doteraz som netušila, že "Plesibelié" hral v seriáli Bella a Sebastián... kukám jak puk :))

a tu niečo serióznejšie http://angelika.zaweb.cz/angelika-markyza-andelu/

(http://angelika.zaweb.cz/angelika-markyza-andelu/)
AlaNR
04.08.12,22:32
A je po dožinkách. Všetko dobre dopadlo, dobre bolo, babky povyspevovali, vence odovzdali hospodárom, jedlo sa, pilo sa. Celkom fajne bolo.
Fotiek mám za kýbel, zajtra mám zábavu - dať dokopy dva rôzne foťáky, aby poradie malo zmysel...
Tak dobrú, aj keď teraz asi nieje komu, šak je hlboká noc ;)
PS: z ihriska počujem cez pol dediny ešte hudbu, takže sa asi dobre bavia ...
pepsikova
05.08.12,01:05
...keď už chvíľu môžem spať, tak nemôžem..okná rozdrapené dokorán a pod nimi si dali stretko dvaja ožrani a velice sa presviedčali o tom, ktorého dáky tretí obabral viac...dúfala som, že prejdú a zaspím ale oni nyjeee...tak som na nich zhúkla, že zídem dole a pustím na nich psa!...účinok okamžitý!..jeden sa stihol aj ospravedlniť, že ma zobudil a vraj mám u neho pivo!...ale som zobudená a hotovo!...
..a tak posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich, alebo aj pre neskorolíhajúcich,pribalím po jednej domácej uhorke a kto má chuť, aj cigu pošlem...spite ďalej,budem potichu..
...dokola hrmí a hrmí a neprší..nepršíííí...
pepsikova
05.08.12,01:07
..no, ešte dobre, že som ho nechcela domov!...
hubatá
05.08.12,03:55
pavol54
05.08.12,04:07
bacha na tie drogy...
http://zena.atlas.sk/nenapadne-drogy/zdravie/vyziva/532045.html
durman darujem zberačom zemiakov zadarmo
buchač
05.08.12,05:26
Múdro dňa :

Ten, kto sa pýta, vyzerá hlúpy na päť minút, kto sa nepýta zostane ním navždy.
kukučka
05.08.12,05:35
Kde si nechal sť?
buchač
05.08.12,05:39
...pravda bolí...ale sa to zahojí .....;)

Ma skoro vystrelo , keď toto vyšlo teraz z úst vnučky .....3 roky bude mať....:---
buchač
05.08.12,05:57
??????????????
lujza.j
05.08.12,06:50
v BA fajn...
Dav
05.08.12,07:29
Sláva nášmu výletu....kto má blízko HU, skúste kúpalisko Kazincbarcika, vhodné aj pre maličké deti, dokopy 4 bazény, 1 tobogán, chrliče na masáž, vírivka, nafukovací hrad, atď., veľký areál, ceny normálne, čisto. Z nás som bola najstaršia, tak som si ako prvá rozbila koleno a vyskúšala ošetrovňu.... neskutočne milá slečna na ošetrovni... Po mne sa zinvalidizovali aj skorosvat a jeho manželka .... malým deťom sa nič nestalo, to sú nezmary... z väčších detí - synček nepočuje, uši plné vody; skoronevesta prepočítala, že na ňu z tobogánu spadlo 150 kg... Z kúpaliska sme odchádzali až pri záverečnej, akurát začala búrka a ledva sme vliezli do busu, začali padať krúpy, 1-2 cm v priemere, a asi tak 10 cm na výšku - zrazu bolo ako v zime...
Naši vraveli, že radšej pôjdu do HU ako na Dolnú Strehovú. Od LC je to 85 km, cez Kráľ - Bánréve.
pepsikova
05.08.12,07:41
..a dávam druhú kaficu dnes a niečo pre úsmev- perly, ktoré mi poslala moja milá kamka....fajn deň vám...aspoň že mierne pofukuje...(


Perly z policajných a súdnych spisov

K nadmernému užívaniu antikoncepčných prípravkov nútil svoju manželku
preto, aby neprišla do iného stavu so susedom.

*** Nepriznávam sa k otcovstvu dieťaťa, pretože menovaná mala styky s
podobnými, ako som ja.

*** Stýkali sme sa spolu dlhšiu dobu a ja netvrdím, že sú všetky tri deti
jeho, ale bolo by slušné, aby si aspoň jedno vybral.

*** Netušila, že je mŕtvy. Vyzeral totiž normálne, ako keď sa vrátil z
krčmy.

*** Z očí som mu vyčítala strach a niekoľko rumov.

*** Prehlasujem na čisté svedomie, že Jaroslav bol u mňa celú noc, ale ak
spal u Boženy, tak to mu nedarujem a môžete si to škrtnúť aj s alibi.

*** Na svoju obhajobu uviedol, že ju po prvý raz udrel preto, že
nepriznala, že mu bola neverná, a druhý raz preto, že sa mu k nevere
priznala.

*** Za celú dobu, čo s ňou spávam, som jej vrazil trikrát facku, a to vždy
preto, že mi bola neverná so svojím manželom.

*** Manžel ma doma bil. Keď som mu povedala, že to pôjdem dať k súdu, tak
mi povedal, nech idem hoci aj do riti. Tak som tu.

*** S priebehom manželstva nie som spokojná. Odporca len zaberá miesto v
posteli niekomu, kto by si to viac zaslúžil.

*** Pohlavný styk ma bavil, ale to vyšívanie veľmi nie. A preto náš vzťah
na týchto záľubách stroskotal.

*** Pokiaľ sa jedná o dôvody väzby, tak k tým sa nechcem vyjadrovať, ale
veľmi sa mi tam nechce.

*** Na otázku, či si nechce podať sťažnosť proti uzneseniu o vzatí do
väzby, uviedol: "Nechcem, mne je tu dobre."

*** Poučeniu som rozumel, ale nie veľmi.

*** Nepoznám paragrafy ako trebárs advokát, pretože som slušný a čestný
človek.

*** Pri stánku so zdravou výživou som vypil asi štyri vodky.

*** Obvinený priznáva, že nakupoval doláre. Na svoju obhajobu uvádza, že
chcel skúpiť všetky doláre, aby Američania nemali na zbrojenie. *** Kradnem
veľmi nerád, ale často.

*** Nič som neurobila, nič som neukradla, prosím vás, už sa to viackrát
nestane.

*** Poškodený bol smrteľne zranený a jeho liečenie potrvá 6 až 7 dní.

*** Snažil som sa hliadke vysvetliť, že som toho veľa nevypil, ale asi mi
pre podnapilosť nerozumeli.

*** U menovaného bolo nájdené väčšie množstvo pornografických materiálov;
ich časť bola ponechaná na stanici pre ďalšie využitie"
Stanislav 1975
05.08.12,07:43
Sláva nášmu výletu....kto má blízko HU, skúste kúpalisko Kazincbarcika, vhodné aj pre maličké deti, dokopy 4 bazény, 1 tobogán, chrliče na masáž, vírivka, nafukovací hrad, atď., veľký areál, ceny normálne, čisto. Z nás som bola najstaršia, tak som si ako prvá rozbila koleno a vyskúšala ošetrovňu.... neskutočne milá slečna na ošetrovni... Po mne sa zinvalidizovali aj skorosvat a jeho manželka .... malým deťom sa nič nestalo, to sú nezmary... z väčších detí - synček nepočuje, uši plné vody; skoronevesta prepočítala, že na ňu z tobogánu spadlo 150 kg... Z kúpaliska sme odchádzali až pri záverečnej, akurát začala búrka a ledva sme vliezli do busu, začali padať krúpy, 1-2 cm v priemere, a asi tak 10 cm na výšku - zrazu bolo ako v zime...
Naši vraveli, že radšej pôjdu do HU ako na Dolnú Strehovú. Od LC je to 85 km, cez Kráľ - Bánréve.
4 BAZÉNY- Málo...:confused:, aké sú velké -aj nejaký poriadny pre plavcov, čo chcú plávať, alebo len také na sedenie?-voda nieje moc teplá? Ak áno je to obrovská nevýhoda- nedá sa poriadne plávať...;)
lujza.j
05.08.12,08:07
chlapi neviete kedy sa hraje štvorhra tenis-ženy? /sestry wiliemsky/ díkes
buchač
05.08.12,08:23
chlapi neviete kedy sa hraje štvorhra tenis-ženy? /sestry wiliemsky/ díkes

TENIS
zápasy o 3. miesto - štvorhra žien (13.00), dvojhra mužov (13.00)
finále - miešaná štvorhra (13.00), štvorhra žien (15.00), dvojhra mužov (15.00)
AlaNR
05.08.12,08:24
mrkni sem, vyzerá že o 12tej to bude (o jednej u nás asi teda posun, neviem.. )

http://www.london2012.com/tennis/
lujza.j
05.08.12,08:28
dakujem.....:-)
Dav
05.08.12,08:37
4 BAZÉNY- Málo...:confused:, aké sú velké -aj nejaký poriadny pre plavcov, čo chcú plávať, alebo len také na sedenie?-voda nieje moc teplá? Ak áno je to obrovská nevýhoda- nedá sa poriadne plávať...;)
1 bazén je len pre plavcov, 190 cm hĺbka,teplota asi 22 °, v rekreačných - teplota vody rôzna- od polievky(36°???) po asi 24°. Nie je to žiaden zázrak, ale je tam príjemne. Asi tým, že to nie je veľmi "in" lokalita, nebola tam hlava na hlave, trávnik, v časti areálu staré veľké stromy.... Nerobím im reklamu, ale na oddych je to vhodné.
trisestri
05.08.12,08:47
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
wagner
05.08.12,08:52
wagner
05.08.12,08:54
wagner
05.08.12,08:55
wagner
05.08.12,08:57
Komentár k tomuto článku bol - že ten menovaný tomu neverí, lebo to istia Ficove istoty
Dav
05.08.12,08:59
Podobne bolo včera aj v Maďarsku
pepsikova
05.08.12,09:06
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/..

..máš pravdu, ale televízia predá a o to im ide...čo vyrastie z detí, ktoré toto pozerajú a zapamätajú si to skôr, ako to dobré, čo ich učia rodičia, to si pozrieme o pár rokov v správach..
pepsikova
05.08.12,09:07
Na vine je človek http://www.topky.sk/cl/13/1319317/Svet-nezanikne-v-roku-2012--ale-2100--tvrdia-vedci-..

..jáááj, vedci toho už natvrdili!...a ten komentár je trefný...(aj fico toho už natvrdil!..
srska
05.08.12,09:36
včera potešilo:
fajka na eritrejcov, etiopanov, keňanov - zo strany Mo Faraha + Galen Ruppa (10 km)
trisestri
05.08.12,09:38
včera potešilo:
fajka na eritrejcov, etiopanov, keňanov - zo strany Mo Faraha + Galen Ruppa (10 km)
ten Ruppa teda prekvapil,necakal ze vydrzi tempu Africanov.
srska
05.08.12,09:41
ten Ruppa teda prekvapil,necakal ze vydrzi tempu Africanov.tiež som mu držal prsty - po dlhých rokoch ich konečne niekto zlomil. ten brit a američan vraj trénujú spolu
trisestri
05.08.12,10:02
dobre pre dlhe trate,ved Kenania a iny africania budu pomaly za kazdu krajinu behat okrem Ruska,USA,Ciny,horsie ako Brazilcania vo futbale
misoft
05.08.12,10:09
Pláž 33 je podľa mňa len znôška hnoja a vulgarizmu - toto vôbec sa nemalo vysielať v hlavnom vysielacom čase.
misoft
05.08.12,10:11
...aj natvrdí, potom pritvrdí, až budeme tvrdí!
tuta
05.08.12,10:31
všetkým Vám posielam krásny slnečný pozdrav z dovolenky :)
misoft
05.08.12,10:33
Aha ho, kto sa ozval! Kočka na grile :D
pavol54
05.08.12,10:53
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
už je najvyšší čas aby ich začali brať na nočné premiery napr batmana a už budeme ako náš naveky milovaný vzor a nikdy inak
terezamaria
05.08.12,10:54
Podarené...múdra mama...
terezamaria
05.08.12,11:04
Telefónny záznamník babičky a dedka :

" Dobré ráno ........ momentálne nie sme doma. Po zaznení zvukového
signálu nechajte prosím odkaz:

- ak ste jedno z našich detí, stlačte 1
- ak potrebujete, aby sme vám strážili vaše deti, stlačte 2
- ak si potrebujete požičať naše auto, stlačte 3
- ak potrebujete, aby sme vám vyprali a vyžehlili bielizeň, stlačte 4
- keď chcete, aby dnes u nás spali vnúčatá, stlačte 5
- keď chcete, aby sme vyzdvihli vnúčatá zo školy, potom stlačte 6
- keď chcete, aby sme uvarili v nedeľu obed, stlačte 7
- ak chcete prísť najesť sa ku nám, stlačte 8
- ak potrebujete od nás peniaze, stlačte 9

- ak máte v úmysle pozvať nás na večeru alebo nás vziať do
divadla........... "ZAČNITE HOVORIŤ!!! POČÚVAME!!!"
pepsikova
05.08.12,11:34
všetkým Vám posielam krásny slnečný pozdrav z dovolenky :)..

..mojík, je milé, že nám posielaš pozdrav, ale máš tam oddychovať,takže šupky do mora a potom pod slnečníček...uži si to!..a neboj, fleka ti držíme...
pepsikova
05.08.12,11:35
..a ja dám popoludnajšiu kaficu a pokiaľ vychladne, idem vyvetrať šarkana, lebo už nevie, kde by si ľahol,lenivší je ako ja!..a slnko pečie a pečie-ale koláče nám nedá!..
asedma
05.08.12,12:04
..a ja dám popoludnajšiu kaficu a pokiaľ vychladne, idem vyvetrať šarkana, lebo už nevie, kde by si ľahol,lenivší je ako ja!..a slnko pečie a pečie-ale koláče nám nedá!..

..najlepsie som dosla, mam rada teplu kavicku, dik..vonku je na skapanie, dusnota, s havinom sme trochu pobehali v chladku..a ideme polonnovat..posielam na oplatku cerveny melon..http://nd01.jxs.cz/558/280/0ef7801061_33880024_o2.jpg
lujza.j
05.08.12,12:17
dik len to nikde nedávali...dúfam že aspoň niekde záznam
Stanislav 1975
05.08.12,14:06
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
lujza.j
05.08.12,14:27
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
zúfalci aj súťažiaci aj tí čo to sledujú...
lujza.j
05.08.12,14:33
na CT1...funesovka
srska
05.08.12,14:34
na CT1...funesovkana tv srska .... porada:D
pavol54
05.08.12,14:42
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
totálne vygumované hlavy výsledok permanentnej mediálnej masáže = návod na výrobu magorov odtrhnutých od reality života respektíve za prachy všetko.
lujza.j
05.08.12,15:03
na CT1...funesovka
oprava....na tv nova, až teraz mi to prišlo ked je reklama;)
Paula
05.08.12,17:11
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...


totálne vygumované hlavy výsledok permanentnej mediálnej masáže = návod na výrobu magorov odtrhnutých od reality života respektíve za prachy všetko.


Tak tak tak .....Pochybujem o duševnej zrelosti a vyrovnanosti nielen účinkujúcich (veď na tom produkcia stavia v každej šou šou šou) , ale najmä celej realizačnej svorky. Ak sú takéto programy vrcholom jej životného profesného rebríčka, potom dovidenia :cool:
pavol54
05.08.12,18:41
Tak tak tak .....Pochybujem o duševnej zrelosti a vyrovnanosti nielen účinkujúcich (veď na tom produkcia stavia v každej šou šou šou) , ale najmä celej realizačnej svorky. Ak sú takéto programy vrcholom jej životného profesného rebríčka, potom dovidenia :cool:
pre realizačnú svorku je podstatné že narýžovala a najviac pre svojho chlebodárcu, ktorý je spravidla niekde v cudzine. Po revolúcií som zo zvedavosti pozrel na tzv trezorové filmy a vo väčšine prípadov som zistil že to bol taký grc že ich zlá komunistická komisia zavrela do trezoru, škoda že dnes nemá kto v spoločnosti vytvoriť kategóriu trezorových "umeleckých programov"
lujza.j
05.08.12,18:45
pepsikova
05.08.12,19:31
...kde je tlačítko "veľmi užitočné"???..kliknem tri krát!..
lujza.j
05.08.12,19:43
tv nova ....Zodiak
lujza.j
05.08.12,19:45
keby som aspoň nejaký bazénik....vo vani to nie je ono...
wagner
05.08.12,20:42
Neprovokuj, lebo v južných Čechách spadlo 10 cm krúpov včera. Doničilo by nám to úrodu
pepsikova
06.08.12,06:50
...ahojky vám tu..bola som chvíľu s našou Zitulkou,teda nyje naozaj, ale naozaj..a dúfam, že už má po operácii a že fšetko dobre dopadlo, tak držím palčoky,teraz už odtialto a posielam druhú kaficu,aj čajík, kto ešte nemal a k tomu konček z teplého chlebíka, len tak, bez ničoho,chrumkavý, mňamkový...vonku je hnusný dunst,aj vnútri je hnusný dunst a pomaly mi dochádza dych...naopak, šarkanovi je náramne do skoku, naháňa granule po dlažbe, skúša trafiť do bránky, ale ,no, možno bežec z neho bude, ale futbalista ťažko!...asi tak ja dnes..
..aj môjmu počítaču je teplo, tak sa rozhodol, že bude zamŕzať..som ho upratala, očistila, ale nepočúva, svynajenna!...
MarcelkaT
06.08.12,07:06
Pekný deň všetkým. Od rána je ako v saune, taka vodička a ovievanie černoškom by sa zišlo. No, čo už keď musím makať v prácičke.
terezamaria
06.08.12,07:16
Veru pepsi aj ja myslím stále na Zitulku, aby ju dobre zoperovali a bolo jej fajn. Ešte nejakú polhodinku ju asi budú robiť. Hlavne aby anjelíčkovia boli pri nej a viedli ruky lekárov, nech to spravia O.K. Príjemný deň všetkým, i keď je tu ako v pekle, horúčava už od 7 ráno.
Barbara
06.08.12,07:49
aj ja jej držím palce, nembojme všetko dopadne dobre
MarcelkaT
06.08.12,08:01
Figeľova práca mala nedostatky, titul dostal za odmenu (http://www.sme.sk/c/6485333/figelova-praca-mala-nedostatky-titul-dostal-za-odmenu.html)http://www.porada.sk/storm/imgs/ico_video_1b.gif Keby šéf KDH nebol eurokomisárom, na škole by mal s dizertáciou problém.
MarcelkaT
06.08.12,08:02
Zitulke dopadne všetko dobre.Držíme palčoky.
wagner
06.08.12,11:31
Tweety
06.08.12,11:34
wagner
06.08.12,11:39
Dnes som bola v PD, u lekárov. Nechcelo sa mi, ale bola som objednaná, tak som musela ísť. Pre istotu autom, lebo v takom teple by som sa v bude roztopila :D Odchádzala som z PD o jedenástej a teplote pred Tescom bola 32 stupňov. Podotýkam že teplomer bol v chládku, vo výške možno aj osem metrov. Takže pri zemi bola teplota určite okolo 35 stupňov. Auto sa nedalo inak vetrať, iba otvorenými oknami počas celej cesty domov. Klímu ešte nemám naplnenú, nie sú voľné zdroje. Ale za to som natankovala v PD za desať € - liter nafty 1,397 €. U nás 1,420 €
http://aktualne.atlas.sk/tropy-su-spat-teploty-polezu-v-pondelok-vysoko-nad-tridsat/slovensko/lacove-pocasie/
wagner
06.08.12,11:40
Má nárok, to jej nevyčítam. Iba žasnem, že sa vôbec vyjadrila, lebo odmietala dávať stanoviská
wagner
06.08.12,11:45
wagner
06.08.12,11:49
Užívajme si teplo, lebo už v noci nás čakajú búrky a ochladeniehttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s9736.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Tweety
06.08.12,11:51
Užívajme si teplo, lebo už v noci nás čakajú búrky a ochladeniehttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s9736.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)

Radšej trochu ochladenia než toto neznesiteľné dusno.
Rozalka
06.08.12,12:07
Pekný deň všetkým. Od rána je ako v saune, taka vodička a ovievanie černoškom by sa zišlo. No, čo už keď musím makať v prácičke.
náhodou, ja tu mám fajn "príjemnučko, chládeček, klímička", ani sa mi nežiada do rozpáleného bytu na sídlisku ....
AlaNR
06.08.12,12:29
Mne je v kancelárii tiež vegetno, je tu takých 27...
Vonku v aute bude určite 57...
Večer ideme na jogu, takže po cvičení sa budem cítiť jak eskimák v rovníkovej afrike... :D
misoft
06.08.12,13:37
Zitulda je NEZMAR - o chvíľu bude opäť tu.
misoft
06.08.12,13:40
Jej názor - nemusím sa s nim stotožňovať - nech si vraví (píše) čo chce - nemusím to počúvať (čítať).
misoft
06.08.12,13:41
No vydýš - zarobyla si!
AlaNR
06.08.12,18:33
Fúúúha, skoro som si vycvičila dušu :D
A keď si ju vycvičím, tak skúsim vycvičiť aj pneumatiku... lebo ja nemám bezdušové :D
buchač
06.08.12,18:37
Dnes 15:07
náhodou, ja tu mám fajn "príjemnučko, chládeček, klímička", ani sa mi nežiada do rozpáleného bytu na sídlisku ....
...včera som takýto čas do mesta došiel.......
...dnes som taký čas zdrhal z neho .....
...hory , lesy .....prírodná klímička ....
Stanislav 1975
06.08.12,18:41
POTEŠILO- Božie mlyny malú pomaly ale isto- dnes bol zlikvidovaný izraelský terorista, ktorý bojoval ako žoldnier na strane sýrskych zločincov ,ktorý mal na svedomí velmi veľa životov žien a detí...
wagner
06.08.12,18:54
Posielam na druhú večeru oravskú slaninku, domáci chlieb, cibuľu, rajčiny, papriku a uhorky. Ponúknite sa.
misoft
06.08.12,18:55
Ďakuuuujeeeem :D
lujza.j
06.08.12,18:57
dakujééééém....
Ivana Š
06.08.12,19:04
beriem zeleninku, slaninku nemusím :)
bola som sa ešte očápať v bazéne a musela som zbabelo ujsť :mad:
tie svine komaracie urobili nálet, mrchy hnusné , doštípaná som, nadávam a mažem sa fenistilom
wagner
06.08.12,19:07
Nehreš ich, však aj oni potrebujú večerať. U nás sú našťastie neni, neni dávno som prišla zo záhrady. Komára vidím iba sporadicky.
wagner
06.08.12,19:08
Som rada že Vám chutí
Ivana Š
06.08.12,19:43
komáre ti posielam, už som dala GPS na teba :D
avalik
06.08.12,19:43
dajte si aj cerstvy ostruzinovy kolacik ... uz vychladol :) ... kto uz tak neskoro nemoze, odlozte si k rannej kafici :D
Ivana Š
06.08.12,19:43
že sa tešia na čerstvú krvičku
Ivana Š
06.08.12,19:49
nechápem, prečo tie svyne chcú moju krv cecať,
však mám na výsledkoch od hora - dole krvné testy všetko zle
od hemoglobínu cez hepatálky až po zrážanlivosť
jediné čo mám dobré je cholesterol

asi lepšie muž spravil - dali si so susedom nejakú domácu figovicu čo sused doniesol z dovolenky z Chorvátska
ani jeden štípanec nemajú :D smrdeli aj komárom
avalik
06.08.12,19:52
mna tie svyne tiez lubia :( ... momentalne bez fenistilu ani na krok
Indeed
06.08.12,19:52
..a čo MY s tým ???
avalik
06.08.12,19:54
diky ... ja som to mala na olovrant ... len slaninka bola domaca ... fajna adidaska :D:D:D
Ivana Š
06.08.12,19:56
pošlem ti z tej figovice :)
avalik
06.08.12,20:10
jaaaj :D:D:D ...dakujem pekne ... ale neprosim ... ja nelubim palene ... budem musiet vydrzat :)
pepsikova
07.08.12,05:05
nechápem, prečo tie svyne chcú moju krv cecať,
však mám na výsledkoch od hora - dole krvné testy všetko zle
od hemoglobínu cez hepatálky až po zrážanlivosť
jediné čo mám dobré je cholesterol

asi lepšie muž spravil - dali si so susedom nejakú domácu figovicu čo sused doniesol z dovolenky z Chorvátska
ani jeden štípanec nemajú :D smrdeli aj komárom..

.dobré ránko Iví,ja neviem presne, akosa to volá, tuším thyamin-alebo tak podobne,čo sa dá užívať a potom vraj komáre neštípu,dala to kedysi doktorka mojmu hadovi, ked bol menší..komáre ho milovali a týrali ho každú noc...a vraj krv napáchne tým liekom a musela to byť pravda,lebo potom bol pokoj...ja pre seba kupujem v lekárni " 2xK"..natriem sa večer a svynejenny nech sa ondejú, kde chcú, na mna nejdú!...

...a fčul posielam kaficu a čajík voňavý a inak nič, jedzte, čo chcete,mne chutí ten koláčik od Dary, ak ešte zostalo,a teším sa na babky zemiakové na obed...a vraj samá ochladiť, tak nech friško, lebo skončím ako sulejman..
Ivana Š
07.08.12,05:09
kafu a čajík posielam :)

a majte krajší začiatok dňa ako ja
ale zasa ma to ani nejak nenaštvalo, skôr tuším pobavilo, čo som dnes na seba počula ;)
ľudská blbosť je nekonečná
stála som na pošte, predo mnou klientova maminka s ešte jednou rovnako inteligentnou tetou a sa sťažovali na život,
a tá klientova matka začala, aký ťažký a nákladný život má jej Mareček, a ešte aj tá účtovníčka zgerba (doslova citujem) mu vyrátala platiť nejaké poistenie, tuším sociálne či jaké? (od 1.7. sa stal povinným platcom) z čoho to má Mareček platiť? to čo si o sebe myslí?
Keby som mu do účtovníctva nevidela a nevedela koľko má Mareček príjem, aj ju poľutujem chuderku, Mareček je pritom najneporiadnejší, aj čo sa týka nosenia dokladov, aj platenia zatiaľ ZP, nehovorím ešte o tom , že podnes deň mi za spracovanie DP nedoniesol ani cent a hrá sa na mŕtveho chrobáka :mad:

Ale poviem vám, výraz na tvárach okolostojacich ľudí pri jej prejave a hlavne výraz jej tváre, keď sa po mnohých šťuchancoch obzrela a zbadala ma - na nezaplatenie

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4014.gif
Ivana Š
07.08.12,05:11
si ma predbehla s kafou, ale neva - tiamín užívam každý deň ale tie moje svyne si už asi zvykli :(
pepsikova
07.08.12,05:20
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))
pepsikova
07.08.12,05:22
..tak skús ten gel..možno zaberie..
pavol54
07.08.12,05:29
upresni komárice, ale vraj len vtedy keď sú opelené
Stanislav 1975
07.08.12,05:30
kafu a čajík posielam :)

a majte krajší začiatok dňa ako ja
ale zasa ma to ani nejak nenaštvalo, skôr tuším pobavilo, čo som dnes na seba počula ;)
ľudská blbosť je nekonečná
stála som na pošte, predo mnou klientova maminka s ešte jednou rovnako inteligentnou tetou a sa sťažovali na život,
a tá klientova matka začala, aký ťažký a nákladný život má jej Mareček, a ešte aj tá účtovníčka zgerba (doslova citujem) mu vyrátala platiť nejaké poistenie, tuším sociálne či jaké? (od 1.7. sa stal povinným platcom) z čoho to má Mareček platiť? to čo si o sebe myslí?
Keby som mu do účtovníctva nevidela a nevedela koľko má Mareček príjem, aj ju poľutujem chuderku, Mareček je pritom najneporiadnejší, aj čo sa týka nosenia dokladov, aj platenia zatiaľ ZP, nehovorím ešte o tom , že podnes deň mi za spracovanie DP nedoniesol ani cent a hrá sa na mŕtveho chrobáka :mad:

Ale poviem vám, výraz na tvárach okolostojacich ľudí pri jej prejave a hlavne výraz jej tváre, keď sa po mnohých šťuchancoch obzrela a zbadala ma - na nezaplatenie

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4014.gif
ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...:D,by jej sánky spadli...
Ivana Š
07.08.12,05:30
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))

babka skoro odpadla, dúfam že neskolabuje dnes, aby som ju ešte na svedomí nemala

a ešte tie stony - že dnes je už siedmeho, a Mareček ešte nemal výplatu júlovú (!!!) kde má na všetky výdavky brať peniaze, každy len pýta a jemu nikto nič nedá
(ako keby mne niekto zadarmo peniaze nosil)

a pepsi, nič som nemusela povedať, ani slovo, všetkým, okrem tej druhej tetky, čo má IQ rovnaké ako tá babka, ako húpací koník ( týmto sa húpacím koníkom ospravedlňujem za prirovnanie) bolo všetko jasné
každý vie, že Mareček je hajzlík, ktorý premrhá prachy na chľast a automaty, keby bol taký ideálny, ako ho maminka ospevuje tak ho asi nenechá žena, pre tú mala tiež pekný výraz - "tá špina"
Ivana Š
07.08.12,05:34
ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...:D,by jej sánky spadli...

nemusela som sa predstavovať, veľmi dobre ma pozná, šak sme malá dedina

a nielen sánky, ale aj umelé zuby jej skoro z tej nevymáchanej huby vypadli

hovorím, ten výraz - na nezaplatenie a sa teším ako sa bude tváriť, keď ma stretne zajtra http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11900.gif

a výplatu mať mareček nemôže, lebo nie je zamestnanec, ale SZČO a keď nevystavil faktúru, tak mu nemá firma na základe čoho spraviť úhradu, a to na 100% viem, že fa vystavená nebola, lebo ju vystavujem ja, a ešte mi nezavolal , na akú sumu za júl, a ja - zgerba - mu ju vystavím aj posielam
ach ja tupaňa, končím s ním
pepsikova
07.08.12,05:49
babka skoro odpadla, dúfam že neskolabuje dnes, aby som ju ešte na svedomí nemala

a ešte tie stony - že dnes je už siedmeho, a Mareček ešte nemal výplatu júlovú (!!!) kde má na všetky výdavky brať peniaze, každy len pýta a jemu nikto nič nedá
(ako keby mne niekto zadarmo peniaze nosil)

a pepsi, nič som nemusela povedať, ani slovo, všetkým, okrem tej druhej tetky, čo má IQ rovnaké ako tá babka, ako húpací koník ( týmto sa húpacím koníkom ospravedlňujem za prirovnanie) bolo všetko jasné
každý vie, že Mareček je hajzlík, ktorý premrhá prachy na chľast a automaty, keby bol taký ideálny, ako ho maminka ospevuje tak ho asi nenechá žena, pre tú mala tiež pekný výraz - "tá špina"..

..jáááj, no to je tak, že všetci všetko vedia, iba milujúca matka cíti, že jej synkovi krivdí celý svet!.....ale však, keby ti niečo povedala, tak jej vysvetli, že si bola u krčmára-lebo tam mareček nosí výplatu a tak ti krčmár zaplatí za robotu, ktorú robíš pre jej syna..to ešte len vyvalí oči, mrcha!..
buchač
07.08.12,05:52
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))
....eeeeeeeeeeeeeeeee......
...nyje ......ozveš sa a ostaneš za blba TY ......


ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...:D,by jej sánky spadli...
...eeeeeee................pepsi vraví o kriku na pošte ....

...he....darmo raz ......Stano , si učenlivý žiak ........naučil si sa irónii.....:---......

...a nie iba sánka spadla , ale aj sopeľ by jej vybehol ....;)
Stanislav 1975
07.08.12,06:06
....eeeeeeeeeeeeeeeee......
...nyje ......ozveš sa a ostaneš za blba TY ......


...eeeeeee................pepsi vraví o kriku na pošte ....

...he....darmo raz ......Stano , si učenlivý žiak ........naučil si sa irónii.....:---......

...a nie iba sánka spadla , ale aj sopeľ by jej vybehol ....;)

Dobrý učiteľ- dobrý žiak...:D
Ivana Š
07.08.12,06:06
dnes zas nejaký podivný deň od rána
od 6.30 ide susedovi miešačka rovno mne pod oknom pracovne - majú brigádu ,spať sa nedalo, tak odvtedy robím - dorábam výplaty - poriadnemu klientovi :), všetko spravené už len tlačím zostavy
a teraz počujem -nenačúvam! ako suseda nadáva ako pohan
sused o 8:59 naliaty ako sviňa sa potáca, suseda nadávajúca nahadzuje piesok a cement do miešačky a do toho už štvrtýkrát vyrevuje obecný rozhlas - zahoď starosti, zahoď svoje starosti ...
predávajú 1. melóny, 2. pojazdná predajňa mäsa 3. čokoládové výrobky 4. ponuka výhodných pomníkov na miestnom cintoríne - v prípade zlého zdravotného stavu alebo imobility vás predajca na cintorín odvezie bezplatne


zachvíľu maminka donesie ďalšie bedničky paradajok na spracovanie

už aby bolo 18.8. zahodím všetko za hlavu a odlietam - Bulharsko volá....
Stanislav 1975
07.08.12,06:07
Inak neviem,prečo toto im vadí...:confused:,však to robíme skoro všetci a nikto sa nad tým nevzrušuje...:D

http://www.sme.sk/c/6486791/mociaci-lochte-v-bazene-rozdelil-americanov.html
pepsikova
07.08.12,06:10
dnes zas nejaký podivný deň od rána
od 6.30 ide susedovi miešačka rovno mne pod oknom pracovne - majú brigádu ,spať sa nedá, tak odvtedy robím - dorábam výplaty - poriadnemu klientovi :), všetko spravené už len tlačím zostavy
a teraz počujem -nenačúvam! ako suseda nadáva ako pohan
sused o 8:59 naliaty ako sviňa sa potáca, suseda nadávajúca nahadzuje piesok a cement do miešačky a do toho už štvrtýkrát vyrevuje obecný rozhlas - zahoď starosti, zahoď svoje starosti ...
predávajú 1. melóny, 2. pojazdná predajňa mäsa 3. čokoládové výrobky 4. ponuka výhodných pomníkov na miestnom cintoríne - v prípade zlého zdravotného stavu alebo imobility vás predajca na cintorín odvezie bezplatne


zachvíľu maminka donesie ďalšie bedničky paradajok na spracovanie

už aby bolo 18.8. zahodím všetko za hlavu a odlietam - Bulharsko volá......

..fuha, tých ruchov máš veru dosť na jedny ušky!..
srska
07.08.12,06:16
..

..fuha, tých ruchov máš veru dosť na jedny ušky!..a že na vidieku nudný život:)
pepsikova
07.08.12,06:23
a že na vidieku nudný život:)..

..nooo!..radšej miešačka a jedovaté susedy, ako neskutočné zvuky prasiatok z bitúnku, ktoré sa ozývajú u mňa!..akoby ich vraždili za živa!...
Ivana Š
07.08.12,06:38
a že na vidieku nudný život:)

eee to veru neni
teraz ide 5. vyhlásenie - hrajú " Pod bielou alejou" - pre zmenu
uvidíme aká výhodná ponuka bude teraz
Stanislav 1975
07.08.12,06:42
eee to veru neni
teraz ide 5. vyhlásenie - hrajú " Pod bielou alejou" - pre zmenu
uvidíme aká výhodná ponuka bude teraz
ešteže tam nebývam v tej vašej dedine, lebo keby mi hento púšťali celý deň v kuse,tak sa asi upálim pred Národným výborom...
ešte Gizku Oňovú by som zvládol počúvať aj 20 min.- ale potom by mi začalo šibať už...
Stanislav 1975
07.08.12,06:44
..

..nooo!..radšej miešačka a jedovaté susedy, ako neskutočné zvuky prasiatok z bitúnku, ktoré sa ozývajú u mňa!..akoby ich vraždili za živa!...
Pepsi nič v zlom a možno sa mýlim- ale tak vačšinou sa vraždí za živa- neviem, keď je už niekto mrtvy-tak už ho asi nemožeš zavraždiť...-dobre na to idem?
pepsikova
07.08.12,06:44
...som kukla , len tak, do spotreby môjho mobilvolania a rozmýšlam, prečo na každej faktúre mám iný variabilný symbol...však som furt ten istý zákazník!...a decko dostane po ušiach, neviem, kam posielal esemesky, ktoré boli spoplatnené,keď všade máme v paušáli!...tri kusy sú extra,vraj spätné spoplatnené...klofnem ho riadne,teda!...
..idem het,opatrujte sa a nech vás nerozčuľuje nič...any nyč!...
pepsikova
07.08.12,06:48
Pepsi nič v zlom a možno sa mýlim- ale tak vačšinou sa vraždí za živa- neviem, keď je už niekto mrtvy-tak už ho asi nemožeš zavraždiť...-dobre na to idem?..

..dooobre na to ideš!..ale tuším prasiatka najprv omráčia a potom opracovávajú...ale tieto opracovávajú za živa...!..teda ešte nie mrtve,ale len primŕtvené a preto tak ryčia!.!..už som tu o tom písala,aj obecný úrad sa sťažoval-ale len u zamestnancov, lebo majiteľ bitúnku nie je dostupný,nemôžu ho nájsť...alebo nechcú..len tie zvuky sú strašné...a hneď vedľa bitúnku je penzion pre starčekov...a ja vzdušnou čiarou dákych 300metrov..
Stanislav 1975
07.08.12,06:56
..

..dooobre na to ideš!..ale tuším prasiatka najprv omráčia a potom opracovávajú...ale tieto opracovávajú za živa...!..teda ešte nie mrtve,ale len primŕtvené a preto tak ryčia!.!..už som tu o tom písala,aj obecný úrad sa sťažoval-ale len u zamestnancov, lebo majiteľ bitúnku nie je dostupný,nemôžu ho nájsť...alebo nechcú..len tie zvuky sú strašné...a hneď vedľa bitúnku je penzion pre starčekov...a ja vzdušnou čiarou dákych 300metrov..
ale ja ťa chápem a som s tebou- ja síce niesom vegán, a som teda taký pseudo-ochranca zvierat- ale ja to tiž nemám rád tieto krváky- ešte dedo ma kritizoval volakedy, že čo som to za chlapa keď ani zabiť zajaca neviem, že nič zo mna nebude...- a ked som mal 12 rokov a pomáhal som mu zabíjať sliepky- ja som ich držal a on im odsekol hlavu a jedna sliepka začala behať po záhrade bez hlavy...- nič pre mňa teda, bééééééééé
Letko
07.08.12,06:57
Podľa mňa Grécko nie je v ozajstných problémoch, problémy sú vyvolané umelo, aby sa ku gréckemu majetku v privatizácii dostali "vládcovia".
Letko
07.08.12,06:58
Hej, aj susedovi sa "bezhlavo" rozutekali po záhrade, potom ich musel hľadať. :)
srska
07.08.12,07:25
...som kukla , len tak, do spotreby môjho mobilvolania a rozmýšlam, prečo na každej faktúre mám iný variabilný symbol...však som furt ten istý zákazník!...a decko dostane po ušiach, neviem, kam posielal esemesky, ktoré boli spoplatnené,keď všade máme v paušáli!...tri kusy sú extra,vraj spätné spoplatnené...klofnem ho riadne,teda!...
..idem het,opatrujte sa a nech vás nerozčuľuje nič...any nyč!...a to s kým mobilujete? u tc je to tak ako píšeš, u pomaranču je vs vždy ten istý ale čf tiež iné, u kyslíku neviem
srska
07.08.12,07:26
eee to veru neni
teraz ide 5. vyhlásenie - hrajú " Pod bielou alejou" - pre zmenu
uvidíme aká výhodná ponuka bude terazuhorky+melóny+.... z veľkého mederu:D
Stanislav 1975
07.08.12,07:29
Akurát kukám na banku, pripisovali prachy teraz a velmi dobrá výplatka došla- som spokojnúčký, len tak si pradiem...:)
dojdite niekto na Topolčiansku ulicu a pozývam na jazero na pivo, na 2-3 Novopacké...
pepsikova
07.08.12,07:36
..ja by som nevedela zabiť sliepku, ešte tak muchu-aj to len už keď má šarkan nervy, že mu lieta v teritótiu!..(aj to streknem biolit!:)
avalik
07.08.12,07:38
Akurát kukám na banku, pripisovali prachy teraz a velmi dobrá výplatka došla- som spokojnúčký, len tak si pradiem...:)
dojdite niekto na Topolčiansku ulicu a pozývam na jazero na pivo, na 2-3 Novopacké...

teraz pozyvas ked som v KE? :D ... odloz nieco aj na buduci tyzden ...
srska
07.08.12,07:40
Akurát kukám na banku, pripisovali prachy teraz a velmi dobrá výplatka došla- som spokojnúčký, len tak si pradiem...:)
dojdite niekto na Topolčiansku ulicu a pozývam na jazero na pivo, na 2-3 Novopacké...kurňa a ja mám od včera vybielený účet:) - predčasná splátka úveru po fixe 5/5,14%, teraz 3/4,69% . ale šak na šalát mi zostalo
Ivana Š
07.08.12,07:42
u mňa by vianočný kapor ešte teraz plával vo vani, keby zabitie záviselo odo mňa
Stanislav 1975
07.08.12,07:44
teraz pozyvas ked som v KE? :D ... odloz nieco aj na buduci tyzden ...
OK, ale bez srandy- nežartujem...:),budúci týžden stretko na Draždiaku...
pepsikova
07.08.12,07:45
..no však s TC...inak mám na všetkých iných vždy rovnaký, ten si pamatujem, ale toto ma len nervuje, lebo ho vždy musím opisovať, keď idem platiť!..
Stanislav 1975
07.08.12,07:45
kurňa a ja mám od včera vybielený účet:) - predčasná splátka úveru po fixe 5/5,14%, teraz 3/4,69% . ale šak na šalát mi zostalo
kašli na hypo- neplať im to- nenažrancom- a zabarikáduj byt- teba nikdy nedostanú...:D-ty si šikovný...
pepsikova
07.08.12,07:46
..zober jeden meléon a pošli!..u nás v zelovoci sú už len polystyrńové-t.j. nechutné, sypké...
Ivana Š
07.08.12,07:46
uhorky+melóny+.... z veľkého mederu:D

melóny po 0,39 €/kg alebo 1,39€/za ks - no nekúp to :D

a zas 6. vyhlásenie - znovu pod tou alejou bolo, na cintor asi nikto nechcel odviesť, tak predlžujú akciu do 12:30
trisestri
07.08.12,07:50
ta tu boli aj 0,26 e za kg
Ivana Š
07.08.12,07:51
u kyslíka VS je číslo faktúry - vždy iné
avalik
07.08.12,07:52
ja som uz mala sliepku pekne s hlavou na klatiku, sekerka hore ... a nemohla som ... zavolala som radsej babku ... potom oskubat a vykuchat uz nemam problem
srska
07.08.12,07:52
kašli na hypo- neplať im to- nenažrancom- a zabarikáduj byt- teba nikdy nedostanú...:D-ty si šikovný...neni hypo - len som zvedavý, či to čo sme dohodli a podpísali včera v pobočke bude akceptované aj bankovou verchuškou. bo pred 4 mesiacmi ma pri podobnej záležitosti tak nas...., že sme skončili u ombudsmanky a tá musela urovnávať pochybenia centrály v náš prospech.
srska
07.08.12,07:58
melóny po 0,39 €/kg alebo 1,39€/za ks - no nekúp to :D

a zas 6. vyhlásenie - znovu pod tou alejou bolo, na cintor asi nikto nechcel odviesť, tak predlžujú akciu do 12:30zavolaj starostovi, nech alej nechá alejou a nech pustí toto:

http://www.youtube.com/watch?v=77Hjbw1nwn0
Kvaka
07.08.12,08:11
Srska, krásna pieseň. Prídem po pár dňoch na poradu a toto na uvítanie dobre padlo.
srska
07.08.12,08:14
Srska, krásna pieseň. Prídem po pár dňoch na poradu a toto na uvítanie dobre padlo.novák má len pekné pesničky - počúvam ho od 14-tich;)
Ivana Š
07.08.12,08:39
už to fakt ide na nervy
7. vyhlásenie - súkromný podnikateľ ponúka na predaj za akciové ceny - a vymenovanie všetkého možného čo si spomeniete od a -po zet trvalo 10 minút, a potom, opakujem oznam, súkromný .... ďalších 10 min

prosím prosím, oskar len peč a pripekaj, aby 8. vyhlásenie bolo ako včera - že kvôli vysokým teplotám je obecný úrad otvorený len do 12:00, alebo nech im aspoň zapečie obecný rozhlas
AlaNR
07.08.12,08:51
Tiež som sa dnes zobúdzala do zaujímavého rána...

Asi tak o 5:20 strašný buchot dverí a krik, pišťanie...
Rozpoznala som:
Ty hovado staré, zadarmo tu žereš, ale už dlho žrať nebudeš! Ništ nerobíš, sama musím robiť, já stará žena...
Až ma heglo, reku čooo? :eek:
Teraz som nevedela, či to mne patrí, alebo komu, ale keď ma prebralo, tak som zistila, že suseda budí svojho mužíčka... že si nedajú pokoj! Ona 80, on 83 a skoro každé ráno takéto ródeo...
Mám tú smolu, že mám spálňové okno oproti ich kúpeľni a tá akustika je na nezaplatenie :mad:
Pritom ujko je celkom normálny, jeho nie je počuť nikdy ani kričať ani nič, len ona je prípad pre Chocholúšika...
AlaNR
07.08.12,08:53
už to fakt ide na nervy
7. vyhlásenie - súkromný podnikateľ ponúka na predaj za akciové ceny - a vymenovanie všetkého možného čo si spomeniete od a -po zet trvalo 10 minút, a potom, opakujem oznam, súkromný .... ďalších 10 min

prosím prosím, oskar len peč a pripekaj, aby 8. vyhlásenie bolo ako včera - že kvôli vysokým teplotám je obecný úrad otvorený len do 12:00, alebo nech im aspoň zapečie obecný rozhlas

u nás boli experti, ktorí napísali starostovi petíciu, že chcú vypnúť rozhlas pri ich dome, lebo jeden robí nočné, druhý má malé deti, tretiemu to reve do okna... jednoducho ich to obťažuje.
Tak ho vypli a za týždeň druhá petícia od ďalších, že ho treba zapať, lebo nič nevedia :D
Ivana Š
07.08.12,09:40
u nás boli experti, ktorí napísali starostovi petíciu, že chcú vypnúť rozhlas pri ich dome, lebo jeden robí nočné, druhý má malé deti, tretiemu to reve do okna... jednoducho ich to obťažuje.
Tak ho vypli a za týždeň druhá petícia od ďalších, že ho treba zapať, lebo nič nevedia :D

u nás stačí isť do jednoty, alebo najlepšie rovno k zdroju - v nedeľu po omši pred kostol, budeš vedieť všetko
napríklad niekedy ešte aj to skôr ako ty, že večer otehotniešhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s12207.gif
evuš
07.08.12,10:11
u nás stačí isť do jednoty, alebo najlepšie rovno k zdroju - v nedeľu po omši pred kostol, budeš vedieť všetko
niekedy ešte skôr ako ty, že večer otehotniešhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s12207.gif

..no na dedine o nás predsa babky-klebky vedia aj to, s kým a ako....:D ...iba raz som povedala susedovi, keď povedal mojej mame, že jej je hej, že má peňazí jak pliev - ja mu nato, ale čoby susedko, my ich rovno vidlami na hnojisku prehadzujeme.. /bola vdova s 3 neplnoletými deťmi/
Ivana Š
07.08.12,10:21
tetky klebetky - keby som bola toľkokrát tehotná, ako bolo o mne klebetené
dnes mám futbalovú jedenástku
Tweety
07.08.12,10:27
tetky klebetky - keby som bola toľkokrát tehotná, ako bolo o mne klebetené
dnes mám futbalovú jedenástku
Nechajte tetky klebetnice tak. Aj oni musia z niečoho žiť.:--- Je to ich profesia, zastupujú dedinský rozhlas a možno ho aj v niečom predbehnú, sú to info z prvej ruky. Terazky nebývam na dedine, ale niekedy dávnejšie áno. Ta co? dze idzece, co tak neskoro, dze sce buli, ta co dzifče, co ši varela? hej, nehutor. Ale dobré ráno, alebo dobrý deň z nich nedostaneš.
evuš
07.08.12,10:41
Nechajte tetky klebetnice tak. Aj oni musia z niečoho žiť.:--- Je to ich profesia, zastupujú dedinský rozhlas a možno ho aj v niečom predbehnú, sú to info z prvej ruky. Terazky nebývam na dedine, ale niekedy dávnejšie áno. Ta co? dze idzece, co tak neskoro, dze sce buli, ta co dzifče, co ši varela? hej, nehutor. Ale dobré ráno, alebo dobrý deň z nich nedostaneš.

..však ja ich neberiem :D:D:D... a ani neriešim... :---
pepsikova
07.08.12,11:01
..kolko berie obecný úrad za jedno vyhlásenie?..a kolko za predajné miesto?..
AlaNR
07.08.12,11:02
..však ja ich neberiem :D:D:D... a ani neriešim... :---

aj ja mám už vybudovanú imunitu (ale iba na 90%, nejaký ten alergén sem tam zabehne) :D :D
Tweety
07.08.12,11:03
aj ja mám už vybudovanú imunitu (ale iba na 90%, nejaký ten alergén sem tam zabehne) :D :D
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.:---
pepsikova
07.08.12,11:05
..kto by chodil pred kostol?..ja -stačí zísť výťahom pred barák, na lavičke sedia zdroje všetkých informácií, vždy v minimálnom počte 5 rití..vždy všetko vedia,aj kto s kým, kedy, kolko , výplata,nákupy, no skrátka- lepšie ako eštébé a colná správa spolu!...
JAJA11
07.08.12,11:06
pozor, sú to topky :-D, ktovie koľko z toho je pravda....
Ivana Š
07.08.12,11:08
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.:---

nesúhlasím
akékoľvek info im dáš, počujú to, čo chcú počuť a tak to aj podajú ďalej
pripadá mi to ako tá hra šu-šu telefón - 1. niečo pošuškal 2. , ten 3. atď a posledný nahlas povevie niečo absolútne od veci
buchač
07.08.12,11:10
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.:---
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať...
trisestri
07.08.12,11:12
bohuzial,
http://www.youtube.com/watch?v=0P5JVY3sq6Y&feature=relmfuneviem ci nie aktualna z Masarykovej republiky
Tweety
07.08.12,11:17
nesúhlasím
akékoľvek info im dáš, počujú to, čo chcú počuť a tak to aj podajú ďalej
pripadá mi to ako tá hra šu-šu telefón - 1. niečo pošuškal 2. , ten 3. atď a posledný nahlas povevie niečo absolútne od veci
Ivanka, šak som písala, že také info im musíš dať, aké chcú počuť.
Ivana Š
07.08.12,11:19
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať...

juraj, ty si prípad, ako môj muž, tiež zapotí nejakú pikošku a všetci mu uveria, až na mňa, ja viem kedy klame
naposledy obalamútil rodinu, že neter je tehotná
chúďa Veronika, všetci si ju na svadbe obzerali, a poznámky - Nika a kedy bude svadba, a ešte to na tebe nevidieť...
buchač
07.08.12,11:22
juraj, ty si prípad, ako môj muž, tiež zapotí nejakú pikošku a všetci mu uveria, až na mňa, ja viem kedy klame
naposledy obalamútil rodinu, že neter je tehotná
chúďa Veronika, všetci si ju na svadbe obzerali, a poznámky - Nika a kedy bude svadba, a ešte to na tebe nevidieť...
...he ....niekedy ešte aj manželka nevie , na čom je ;)...lenže radšej neriskujem ....:---
Ivana Š
07.08.12,11:22
to máš tak, u nás máme bystré tetky :( , počujú aj to, čo nik nehovorí
srska
07.08.12,11:33
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.:---napr: včera som počula, že ste zomreli
Tweety
07.08.12,11:39
napr: včera som počula, že ste zomreli
Napadol ma príbeh jednej slobodnej dievčiny. Kedz bulo vo valale vešeľe furt jej babka hutorela, že no a teraz ši ty na radze, raz ju to už dožralo a na pohrebe babke hutori, no a teraz sce vy na radze. A potom už bul svatý pokuj.
Ivana Š
07.08.12,11:42
napr: včera som počula, že ste zomreli

to fakt je lepšie počuť, že "včera si otehotnela"
MarcelkaT
07.08.12,11:45
Alebo : čula ši tot abo tot za totu chopdzi, a že už je hruba 2 mešaci,....
MarcelkaT
07.08.12,11:46
Alebo : čula ši tot abo tot za totu chopdzi, a že už je hruba 2 mešaci,....
MarcelkaT
07.08.12,11:46
Alebo : čula ši tot abo tot za totu chopdzi, a že už je hruba 2 mešaci,....
pepsikova
07.08.12,11:50
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať.....

...boooše, ty si taký ohladuplný!..to ja, keď vychádzam so šarkanom von a oni stíchnu,tak im poviem "čo dievčence, ešte vás tie p*če nebolia od sedenia?..(ale to len tak, raz za týždeň, aby mali o čom...
rastlinka
07.08.12,11:50
Ahojte.
mimotemy Hľadala som na porade niečo iné a našla som toto, čo ma príjemne pobavilo, keďže posledné dni mám náladu pod psa práve z takýchto rečí.
Ale teraz k téme : Mňa vedia vždy takéto reči poriadne vytočiť. Ja si potom poviem : " Bodaj by tu bolo zemetrasenie, povodne, požiare alebo iná nešťastná udalosť. " Potom by ste mohli hovoriť! Najmä keď takého ujka klebetnicu mám doma :(
Viem, že to, čo mne chodí po rozume nie je správne, nemám nikomu priať nič zlé, ale mňa naozaj dokážu takéto reči vytočiť, dokážem sa hádať a potom som celé dni nešťastná ako napríklad teraz.
Tweety
07.08.12,11:53
asi vyšší level, chi,chi
srska
07.08.12,11:54
Ahojte.
mimotemy Hľadala som na porade niečo iné a našla som toto, čo ma príjemne pobavilo, keďže posledné dni mám náladu pod psa práve z takýchto rečí.
Ale teraz k téme : Mňa vedia vždy takéto reči poriadne vytočiť. Ja si potom poviem : " Bodaj by tu bolo zemetrasenie, povodne, požiare alebo iná nešťastná udalosť. " Potom by ste mohli hovoriť! Najmä keď takého ujka klebetnicu mám doma :(
Viem, že to, čo mne chodí po rozume nie je správne, nemám nikomu priať nič zlé, ale mňa naozaj dokážu takéto reči vytočiť, dokážem sa hádať a potom som celé dni nešťastná ako napríklad teraz.kukni z obloka na lomničák a hneď budeš šťastná, už len z toho, že blaváci takú možnosť nemajú:D
Ivana Š
07.08.12,11:54
..

...boooše, ty si taký ohladuplný!..to ja, keď vychádzam so šarkanom von a oni stíchnu,tak im poviem "čo dievčence, ešte vás tie p*če nebolia od sedenia?..(ale to len tak, raz za týždeň, aby mali o čom...

pepsíková, pošli mi friško utierku na monitor, aj kafu poobednú, keď už si tu

a ešte jednu utierku pošli navyše, som si predstavila susedy - Marišku a Olinku, ako by som im toto povedala, chechtala som sa tak, že deťá sa prišli pozrieť, či maminke nepreskočilo
a oprskali mi monitor aj oni
pepsikova
07.08.12,11:57
Ahojte.
mimotemy Hľadala som na porade niečo iné a našla som toto, čo ma príjemne pobavilo, keďže posledné dni mám náladu pod psa práve z takýchto rečí.
Ale teraz k téme : Mňa vedia vždy takéto reči poriadne vytočiť. Ja si potom poviem : " Bodaj by tu bolo zemetrasenie, povodne, požiare alebo iná nešťastná udalosť. " Potom by ste mohli hovoriť! Najmä keď takého ujka klebetnicu mám doma :(
Viem, že to, čo mne chodí po rozume nie je správne, nemám nikomu priať nič zlé, ale mňa naozaj dokážu takéto reči vytočiť, dokážem sa hádať a potom som celé dni nešťastná ako napríklad teraz...

...ale, prosím ťa!..nesmieš sa zaoberať ľudskými rečami a zvlášť nie klebetnicami!..lebo tá povodeň by postihla aj teba!..(teda, obrazne povedané)..usmej sa, pekne ich pozdrav-pre začiatok, radšej nech ťa ohovárajú, akoby si ťa nemali všímať!..ber to tak, že pokiaľ o tebe hovoria, žiješ!..a nejeduj sa, jedovať sa na hlúposti iných škodí len tebe..oni majú radosť..
pepsikova
07.08.12,11:58
pepsíková, pošli mi friško utierku na monitor, aj kafu poobednú, keď už si tu..

..načo utierku?..prskla si na monitor?..večer dám fotečku, ak bude dnes zlet bosoriek na lavičke...a kafa ti už letííí , aj cukor a šmatánka...
Tweety
07.08.12,12:00
Ivana Š
07.08.12,12:03
MarcelkaT
07.08.12,12:04
A dozvieš sa všetko čo sama o sebe nevieš, že prečo, začo, no a čo,...
rastlinka
07.08.12,12:06
Ďakujem, príjemne ste ma pobavili.
srska - lomničák naozaj vidím z okna :---
Tweety
07.08.12,12:06
..kto by chodil pred kostol?..ja -stačí zísť výťahom pred barák, na lavičke sedia zdroje všetkých informácií, vždy v minimálnom počte 5 rití..vždy všetko vedia,aj kto s kým, kedy, kolko , výplata,nákupy, no skrátka- lepšie ako eštébé a colná správa spolu!...
Nemusia to byť ani babenky, aj poštárka postačí, tiež niektoré sú pekné ľapotačky. Tie majú tiež dosť info, kto čo ako, kedy, aká pošta, a furt nejaký papier zo súdu, ......