pepsikova
07.08.12,14:08
Źeby také?
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSXe-uZ90D2NFJXBDfDgXOVmIyk1SLoN-zZpLp0fBs5qpdXMHT65w..

..kdeže!..tie moje sú pekné, občas aj namaľované, sexi oblečené sedemnástky..v mojom veku...mali by sa teda zaoberať inými myšlienkami ako klebetami...a mne sa aj tak najlepšie páčia, keď si tak sedkajú a ja vybehnem von v novom tričku (zo sekáča) a vždy, vždy!!to okomentujú, že musím byť bohatá, keď mám tri x denne iné tričko, no a ja , svynajenna, im vždy poviem že treba mať milenca, alebo lepšie troch, potom je aj tričiek na výber!..zabili by ma!..
pepsikova
07.08.12,12:09
Nemusia to byť ani babenky, aj poštárka postačí, tiež niektoré sú pekné ľapotačky. Tie majú tiež dosť info, kto čo ako, kedy, aká pošta, a furt nejaký papier zo súdu, ........

..100bodov, kuriatko...mali sme jednu takú!..všetko vedela..pokiaľ ju neprepustili...
Tweety
07.08.12,12:10
..

..kdeže!..tie moje sú pekné, občas aj namaľované, sexi oblečené sedemnástky..v mojom veku...mali by sa teda zaoberať inými myšlienkami ako klebetami...a mne sa aj tak najlepšie páčia, keď si tak sedkajú a ja vybehnem von v novom tričku (zo sekáča) a vždy, vždy!!to okomentujú, že musím byť bohatá, keď mám tri x denne iné tričko, no a ja , svynajenna, im vždy poviem že treba mať milenca, alebo lepšie troch, potom je aj tričiek na výber!..zabili by ma!..
Tiež mi neraz bolo povedané, že jak dobre vyzerám, určite mám milenca. A ja na to, keby len jedného, a bolo(možno aj na ďalšie ohováračky) Na hlúpu otázku, hlúpa odpoveď. Ale niektorí to nerozoznajú nikdy.
pepsikova
07.08.12,12:11
Ďakujem, príjemne ste ma pobavili.
srska - lomničák naozaj vidím z okna :---..

..šmarjá, také bohatstvo ty vidíš z okna a ľudské reči ťa naserú!..v momente by som okomentovala "kuknite, na lomničáku horí"...to by si videla, aký by to bol cvrkot!..
srska
07.08.12,12:12
podobá sa Marišku, len Mariška má aj fúzikymariška?
Oliwa
07.08.12,12:13
pepsíková, pošli mi friško utierku na monitor, aj kafu poobednú, keď už si tu

a ešte jednu utierku pošli navyše, som si predstavila susedy - Marišku a Olinku, ako by som im toto povedala, chechtala som sa tak, že deťá sa prišli pozrieť, či maminke nepreskočilo
a oprskali mi monitor aj oni
Pre Ivanku - namiesto utierky... :)
pepsikova
07.08.12,12:14
pepsíková, pošli mi friško utierku na monitor, aj kafu poobednú, keď už si tu

a ešte jednu utierku pošli navyše, som si predstavila susedy - Marišku a Olinku, ako by som im toto povedala, chechtala som sa tak, že deťá sa prišli pozrieť, či maminke nepreskočilo
a oprskali mi monitor aj oni..

..očuj, mojík, moj nebohý tatík mal susedy, Marku a Olinu, keď stáli na ulici a klebetili, tatík mal rehoty desné, jedna totiž ruky pod pazuchami a druhá vo vačkoch teplákov no a tatík hovorieval "jenna si drží cecky a druhá p*ču..
pepsikova
07.08.12,12:16
...idem já radčej so šarkanom na lúku, kým mi vietor nepováľa všetky stromy okolo vody!..poslúchajte tu!..
Ivana Š
07.08.12,12:18
strašne ťažko sa píše, keď sa človek rehoce
Tweety
07.08.12,12:18
...idem já radčej so šarkanom na lúku, kým mi vietor nepováľa všetky stromy okolo vody!..poslúchajte tu!..
Šak to, radšej spraviť niečo užitočné, ešte nevieme, či na starobu nerozširíme rady a budeme rady, že máme o čom o kom a s čím.. :--- Hentí majú furt nové auto, tamtá fiflena zas nová plastika a nový frajer, len my furt na lavičke.
Ivana Š
07.08.12,12:18
ďakujem zíde sa :)
srska
07.08.12,12:19
Šak to, radšej spraviť niečo užitočné, ešte nevieme, či na starobu nerozširíme rady a budeme rady, že máme o čom o kom a s čím.. :--- Hentí majú furt nové auto, tamá fiflena zas nová plastika, len my furt na lavičke.šak aj tu je to dakedy jak na rýnku:---
Dav
07.08.12,12:24
O druhej v noci ma zobudili oba telefóny - volám naspäť - psychiatria....a oni mi nevolali, a nech si nevymýšľam. No keď myslia.... O piatej ráno znovu obidva telefóny, syn - že je starký v nemocnici a volal mu z mobilu. Tak ja znovu na to číslo čo v noci - nie, nie, nevolali, nevedia, takého pacienta nemajú.... a sú psychiatria. Po dosť dlhom dialógu systémom, že s bláznami opatrne, sa priznali, že v tej budove je aj neurológia, a že tam teda zvyknú doviezť pacientov aj v noci, a že teda majú jednu ústredňu... a prepli ma tam.
Tak som konečne vypátrala, že naozaj ma volali v noci, lebo tam sanitka doviezla otca (83) s mozgovou príhodou. Bleskove som absolvovala so synom Rallye Lučenec - Tisovec - Rimavská Sobota - pre veci do Tisovca, odniesť do Soboty..... Otec už v relatívnej pohode, pán doktor mi napísal číslo telefónu..
Pekne si v robote počítam výplaty, ideálne na zostresovanú hlavu. Vytiahla som z kabelky papierik s číslom telefónu a civím : to je na dve desatinné miesta!!!! Potom som sa ukľudnila, to je len koncovka z druhého čísla.... Už som bola pripravená, že na návštevu do nemocnice si vezmem zubnú kefku a na tej psychiatrii radšej preventívne ostanem .....
Ivana Š
07.08.12,12:27
mariška?


skôr olinka. mariška má fúziky :)
juj aká som hnusná, ale klebetnice jedny si to aj zaslúžia
furt majú niekoho v hube :D

voľakedy som si tieto reči veľmi brala k srdcu a trápila sa nad nimi - a úplne zbytočne, lebo darmo budeš klebety vysvetľovať
aj tak ti neuveria, skôr uveria tým klebetám
pred 2 rokmi, keď sme strechu menili ma ohovárali - že "vlastnej sesternici požičali peniaze na opravu strechy a pýtali za to aj úroky"
a pravda je - že so sesternicou máme dvojdom, strechu sme neopravovali, ale prerábali sme, robili sme aj podkrovie a obidve sme si brali úver, ktorý splácame a splácať ešte budeme, a úroky berie akurát banka


dnes to beriem tak - že čo sa o mne? nech, mám iné starosti, aj radosti
Tweety
07.08.12,12:29
O druhej v noci ma zobudili oba telefóny - volám naspäť - psychiatria....a oni mi nevolali, a nech si nevymýšľam. No keď myslia.... O piatej ráno znovu obidva telefóny, syn - že je starký v nemocnici a volal mu z mobilu. Tak ja znovu na to číslo čo v noci - nie, nie, nevolali, nevedia, takého pacienta nemajú.... a sú psychiatria. Po dosť dlhom dialógu systémom, že s bláznami opatrne, sa priznali, že v tej budove je aj neurológia, a že tam teda zvyknú doviezť pacientov aj v noci, a že teda majú jednu ústredňu... a prepli ma tam.
Tak som konečne vypátrala, že naozaj ma volali v noci, lebo tam sanitka doviezla otca (83) s mozgovou príhodou. Bleskove som absolvovala so synom Rallye Lučenec - Tisovec - Rimavská Sobota - pre veci do Tisovca, odniesť do Soboty..... Otec už v relatívnej pohode, pán doktor mi napísal číslo telefónu..
Pekne si v robote počítam výplaty, ideálne na zostresovanú hlavu. Vytiahla som z kabelky papierik s číslom telefónu a civím : to je na dve desatinné miesta!!!! Potom som sa ukľudnila, to je len koncovka z druhého čísla.... Už som bola pripravená, že na návštevu do nemocnice si vezmem zubnú kefku a na tej psychiatrii radšej preventívne ostanem .....
Celkom úsmevný príbeh, nebyť tej mozgovej príhody. Želám skoré uzdravenie pre ocina.
buchač
07.08.12,12:58
... povodeň
...keď je spomínaná tá voda ....
Svojho času ( ešte jak študent ) sme sa s partiou zabávali ....zavolali na pár čísel v našom dome ...citujem :
" Dobrý deň !Tu sú vodárne , prepáčte , že ...............
Dovoľujem si vám oznámiť čiastočnú odstávku vody vo vašom dome .
Z uvedeného dôvodu by bolo dobré , ak by ste sa zásobili na určitú dobu ...cca 2 dni ..."

...hm , ešte sa aj poďakovali ......a správa sa šírila rýchlosťou blesku .....
Väčšina si do hrncov , kastrólov , fliaš ...samozrejme aj do vane zásoby nachystali....


...kúúúúa ....boli sme to ale hajzli ..........;)....a poniektorým to aj ostalo....:---:D
pepsikova
07.08.12,13:35
...to si nikdy nebol u "psov"?..tam býva veselšie..dakedy!..
lujza.j
07.08.12,14:03
kukni z obloka na lomničák a hneď budeš šťastná, už len z toho, že blaváci takú možnosť nemajú:D
niektorí....majú výhľad na Pentagon:D:( vymením za ....lomničák
http://www.sme.sk/vydania/20070521/photo/pentagonC.jpg
Ivana Š
07.08.12,14:12
Tweety
07.08.12,14:14
Dobre, že hovoríš, už aj si idem aj urobiť, lebo z tej tvojej sa mi neujde
Tweety
07.08.12,14:14
ale aj tak dík
Tweety
07.08.12,14:20
veď to sú všetko potenciálne, či?
Tweety
07.08.12,14:20
bosorky čakateľky,
Ivana Š
07.08.12,14:26
dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo
pepsikova
07.08.12,14:31
...som klikla na link a v riadku sa mi objavilo "maričuj"...
pepsikova
07.08.12,14:33
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
pavol54
07.08.12,14:40
sypký je prezretý
lujza.j
07.08.12,14:40
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
pepsi ...počkaj opýtam sa:D
http://fotky.sme.sk/foto/44066/rosnicka?type=v&x=650&y=517
Tweety
07.08.12,14:47
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?
Ivana Š
07.08.12,15:39
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?

ja som osvieženie sľúbila - nezabudla som, tu je
Ivana Š
07.08.12,15:41
aj mne teraz - no to bude asi skratka z "mária suseda už toľko n*p*čuj" :(
terezamaria
07.08.12,15:43
Chvíľočku som hovorila so Zitulkou, ešte je po operácii na Áre, pozdravuje všetkých, čo jej držali palce a aj tých,čo nevedeli o tom,že bola včera operovaná. Tak nech sa len zotaví a rýchlo napíše sama.:):):)
Tweety
07.08.12,15:46
Chvíľočku som hovorila so Zitulkou, ešte je po operácii na Áre, pozdravuje všetkých, čo jej držali palce a aj tých,čo nevedeli o tom,že bola včera operovaná. Tak nech sa len zotaví a rýchlo napíše sama.:):):)

Prosím Ťa pozdravuj ju odo mňa, že jej prajem skoré uzdravenie, aby bola skoro fit a zas tu. Objímam aj ju.
misoft
07.08.12,15:53
...ktorí jeden druhého našli! :D:D:D
misoft
07.08.12,15:57
...aj s náhradníkmi :D
misoft
07.08.12,15:59
Ale majú! PLÁŽ 33 :D:D:D
Kvaka
07.08.12,16:44
Múdrosti vekov. Cicero
pepsikova
07.08.12,16:58
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?

..dneska sa herečky presunuli do krčmy..nikdy nikoho!..asi sa zľakli, že na fotkách budú strigaté:)
Tweety
07.08.12,16:59
..dneska sa herečky presunuli do krčmy..nikdy nikoho!..asi sa zľakli, že na fotkách budú strigaté:)
Možno niektorá vysedávala aj tu a čítala tvoje riadky, tak sa stiahli. Možno nabudúce, počkám si.
pepsikova
07.08.12,17:00
...a jeden na večer...aj s utierkou..

Matka má tri dcéry a všetky sú ešte panny. Všetky tri majú svadbu krátko po sebe. Pretože sa ich matka trochu obáva, ako si poradia s prvým sexuálnym zážitkom, povie im, aby poslali pohľadnicu zo svadobnej cesty a nejakým diskrétnym spôsobom sex popísali. Prvá dcéra poslala kartu z Havajských ostrovov. Bolo na nej napísané len: NESCAFÉ. > Matka najprv nechápala, ale potom bežala do kuchyne, vzala
.........NESCAFÉ a čítala...DOBRÉ DO POSLEDNEJ KVAPKY. Trochu sa začervenala, ale bola spokojná. Skoro prišiel druhý pozdrav z Miami. Opäť krátka správa: BENSON and HEDGES. Matka šla rovno do obývačky, kde vzala manželove cigára a číta....EXTRA DLHÉ, KING > SIZE. Opäť sa začervenala, ale bola spokojná. Po mesiaci prišla tretia pohľadnica od najmladšej dcéry. Na pohľadnici bolo roztraseným písmom napísané BRITISH AIRWAYS. Matka bežala nájsť prospekt leteckej spoločnosti a číta: TRIKRÁT DENNE, 7 DNÍ V TÝŽDNI, VŠETKÝMI CESTAMI.
AlaNR
07.08.12,17:03
niektorí....majú výhľad na Pentagon:D:( vymením za ....lomničák
http://www.sme.sk/vydania/20070521/photo/pentagonC.jpg

Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli :D
AlaNR
07.08.12,17:07
dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo

hmmm, žeby krakonoš? :D
Tweety
07.08.12,17:09
dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo
Mňa to, že som tam našla aj mužof, dokonca aj cyklistu Mikiho. bez fúzof.:---
pepsikova
07.08.12,17:09
Možno niektorá vysedávala aj tu a čítala tvoje riadky, tak sa stiahli. Možno nabudúce, počkám si...

..tak to si teda nemyslím, dokonca som presvedčená, že nie...
Tweety
07.08.12,17:10
..

..tak to si teda nemyslím, dokonca som presvedčená, že nie...
Potom sa nemáme čoho báť.:---
pepsikova
07.08.12,17:14
Potom sa nemáme čoho báť.:---..

..a čoho si sa chcela báť?..neboj, nič nie je stratené, aj zajtra svitá a bude poobedie..nikdy nemajú absenciu viac, než raz v týždni:)
Tweety
07.08.12,17:14
..

..a čoho si sa chcela báť?..neboj, nič nie je stratené, aj zajtra svitá a bude poobedie..nikdy nemajú absenciu viac, než raz v týždni:)
No, toho, že nás odhalia.
pepsikova
07.08.12,17:15
..a idem na sultána..dnes to bude napinák!..chudáčik krásny dostal mrtvičku...a ukážu sa charaktery!..teším sa...
pepsikova
07.08.12,17:15
No, toho, že nás odhalia...

..kdežeeeee..už som tolko krát o nich písala a ešte ma nezbili...:)
Tweety
07.08.12,17:15
tak príjemné sledovanie, ja to nesledujem,
asedma
07.08.12,17:27
..zdravim a pekny vecer prajem..tecie zo mna, peso caka ako na bozi zazrak, vonku kamos uz zvolava..no, nejdem ani za svet, musim oddychnut po dalsom zavarani leca..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..a skoro som sa usulala na vasich prispevkoch, sak viete o ktorych pisem..dik za pobavenie..:---
buchač
07.08.12,17:56
..zdravim a pekny vecer prajem..tecie zo mna, peso caka ako na bozi zazrak, vonku kamos uz zvolava..no, nejdem ani za svet, musim oddychnut po dalsom zavarani leca..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..a skoro som sa usulala na vasich prispevkoch, sak viete o ktorych pisem..dik za pobavenie..:---
...tak toto dáva rôzny význam .....:rolleyes:
misoft
07.08.12,18:11
http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: lujza.j http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/t186192-p296-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2119923)
niektorí....majú výhľad na Pentagon:D:( vymením za ....lomničák
http://www.sme.sk/vydania/20070521/photo/pentagonC.jpg

Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli :D
No to ja zase (síce v diaľke) pri pohľade vidím toto:
http://www.pnmi.sk/kodak.jpg
a v detaile:
http://www.novinyzemplina.sk/files/a0c8abmdmjb3iqrh.jpg
wagner
07.08.12,18:14
Povedz pepsi, že žabka tvrdí že až v sobotu, ale sa ochladí a tridsiatky z kuchyne odíde.
Kvaka
07.08.12,18:15
No to ja zase (síce v diaľke) pri pohľade vidím toto:
http://www.pnmi.sk/kodak.jpg
a v detaile:
http://www.novinyzemplina.sk/files/a0c8abmdmjb3iqrh.jpgTaká veľká nemocnica u vás? To je aj plne obsadená?
wagner
07.08.12,18:16
Toho poniektorého si myslel seba?
wagner
07.08.12,18:18
Si prepracovaná, to by chcelo pár dní oddych.
misoft
07.08.12,18:28
Nepočítal som, ešte som normálny :D:D:D
wagner
07.08.12,18:32
Posielam broskyne, rajčiny, uhorky, papriku a oravskú slaninu. Kto je hladný, nech sa ponúkne. Už som broskýň prežrjedená. Stačia dva kusy broskýň a priberiete jedno kilo. Sú pekné, veľké - domáca úroda všetko, okrem slaniny.
wagner
07.08.12,18:33
Veď vychodňarov je kopec, treba im veľa miesta v nemocniciach.
lujza.j
07.08.12,19:01
ta psychiatria sa móže niekedy hodiť...:-D
Dav
07.08.12,19:03
Posielam broskyne, rajčiny, uhorky, papriku a oravskú slaninu. Kto je hladný, nech sa ponúkne. Už som broskýň prežrjedená. Stačia dva kusy broskýň a priberiete jedno kilo. Sú pekné, veľké - domáca úroda všetko, okrem slaniny.
Ja mám domácu úrodu len tú slaninu. A aj to nie je oravská, ale Oľgovská...:---:D
wagner
07.08.12,19:03
Však pošli, vymeníme naše úrody
lujza.j
07.08.12,19:06
ja posielam koláč s drobným ovocímhttp://i.sme.sk/cdata/3/64/6479003/007.jpgcesto malo byť s jogurtom, ale mala som len 30%kyslú smotanu tak som tam strelila tie.....robila som včera.....na dnes mal prísť "pán bytný", ale včera večer volal, že nepríde...že ťažké dni sú za ním.....tak zajtra to musím pobrať do roboty.....lebo ja to z deckom nepojem....
tak kto má chuť.....:)
wagner
07.08.12,19:11
Pošli dala by som si niečo sladké
lujza.j
07.08.12,19:15
Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli :D
no ja som mala tú "česť":D si "užiť" pentagon aj z vnúter.....na túto príležitosť som sa zo sadlálov obula vždy zatvorené topánky, keby nejaká šťanka, alebo hovienko alebo aj nejaká tá striekačka minimálne s C-hepatit.:D potom mali chlapi o čom rozprávať, ako som ja mala v nočnej v aute 3páry topánok:D gombík vo výťahu zásadne stláčaný pomocou obuchu....:D ale inak pohoda..
asedma
07.08.12,19:16
...tak toto dáva rôzny význam .....:rolleyes:

..no aky ? spokojny by mal byt s lecom..bolo na case, ze spoznal svokrusu..:D..a inak..:confused:
wagner
07.08.12,19:18
no ja som mala tú "česť":D si "užiť" pentagon aj z vnúter.....na túto príležitosť som sa zo sadlálov obula vždy zatvorené topánky, keby nejaká šťanka, alebo hovienko alebo aj nejaká tá striekačka minimálne s C-hepatit.:D potom mali chlapi o čom rozprávať, ako som ja mala v nočnej v aute 3páry topánok:D gombík vo výťahu zásadne stláčaný pomocou obuchu....:D ale inak pohoda..
Ti poviem, že tam by som bývať nechcela - chlpy mi stoja na tele z toho všetkého :confused:
pepsikova
07.08.12,19:25
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
asedma
07.08.12,19:29
..no u nas prave rozvoniavaju pukance, keby niekto mal chut..predtym zvlcil vnuk chleby s pastekou, rajciny..som rada, ze cez prazdniny pribere
lujza.j
07.08.12,19:38
Ti poviem, že tam by som bývať nechcela - chlpy mi stoja na tele z toho všetkého :confused:
des....katastrofa....každopádne lepšie o tom počuť ako vidieť a cítiť. neviem ako to tam je teraz, ale určite sa to nezmenilo.....
ale pozri ako niektorý poprerábali tie dvojgarzónky....http://www.realitybratislava.eu/garzonka-bratislava-predaj-1029752/popis/
buchač
07.08.12,19:48
Anna Garajova-Hruskova
..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..


...tak toto dáva rôzny význam .....:rolleyes:

..no aky ? spokojny by mal byt s lecom..bolo na case, ze spoznal svokrusu..:D..a inak..:confused:
...že aký ???.....a to sa ešte aj pýtaš ...???

..." môj " zaťko dokonca u nás 2 roky býval , spával , jedol .....spoznal " svokru a svokra "....
...už je to čas minulý - cca 3 týždne nazad......takže aký význam to dáva ???

Nevrav hop , pokiaľ nepreskočíš .............

Jeden deň vidíš a už sa bečelujete ???.....svokrička , zaťko ????.......neblázni , aj keď to myslíš obrazne ...
lujza.j
07.08.12,19:53
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
http://www.plantex.sk/uploads/pics/P1070938.JPG
asedma
07.08.12,20:03
...že aký ???.....a to sa ešte aj pýtaš ...???

..." môj " zaťko dokonca u nás 2 roky býval , spával , jedol .....spoznal " svokru a svokra "....
...už je to čas minulý - cca 3 týždne nazad......takže aký význam to dáva ???

Nevrav hop , pokiaľ nepreskočíš .............

Jeden deň vidíš a už sa bečelujete ???.....svokrička , zaťko ????.......neblázni , aj keď to myslíš obrazne ...

..cas ukaze..a jasne, ze som to tak myslela..
pepsikova
08.08.12,05:14
...dobré ráno vám prajem...http://images.anitji.com/good-morning/019.gif (http://images.anitji.com/good-morning/019.gif)...kafica je už poslaná, aj čajík,Vieroč dúfam, že sa má dobre, Macka maká ako fčielka Maja,ostatní nepodali správu, tak sa len domýšlam, že im je fajnovo,ale inak pohoda...slnko od rána fičí na plný plyn,som zas nevyspatá, lebo nad ránom o pol štvrtej bolo pod oknami divadlo, dáke talianske manželstvo si vykrikovalo do všelijakých,takže som mala o krásne prebudzanie postarané...čo už!..šarkan kuká z okna, zisťuje ,kto mu behá po jeho trávičke a hundre ako starý chlap..krásnY deň predo mnou...
MarcelkaT
08.08.12,06:19
Pekné ráno prajem. Keď že dnes je posledný deň na zmenu trvalého príkazu - odvody do Soc.poisťovne tak už to chválabohu mám za sebou. Ostáva všetko tak ako bolo, tak ani príkazy nemením.Aj teta v Soc.poisť. mi to potvrdila a bola veľmi milá. Zatiaľ som nemala žiadne problémy so SP.:)
MarcelkaT
08.08.12,06:22
Vďaka za čajík. A šarkana vypusť vonku nech si pobehá a vyhundre sa. Pekný dníček.
MarcelkaT
08.08.12,06:23
Len, aby som to neuriekla.
Mila123
08.08.12,06:47
pepsikova
08.08.12,06:56
..toto som si požičala z facu...ako nápad je to super a posielam to obuchovi..teda, ak princezná ešte nemá draka, tak tento by hádam aj mohol byť..
Ivana Š
08.08.12,07:05
kafa doletela tam kde mala, ďakujem :)

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
Tweety
08.08.12,07:07
kafa doletela tam kde mala, ďakujem :)

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
Ja Ti teda poviem, počúvať každučký deň bliakanie dedinského rozhlasu, to už môže byť pomaly na psychiatriu, hlavne, ak je to furt jedno a to isté dookola. Veď o tých pomníkoch si už písala, či?
Kvaka
08.08.12,07:08
KONEČNE......

http://www.cas.sk/clanok/229910/totalne-fiasko-letneho-hitu-plaz-33-predcasne-konci.htmlPozerala som, že budú padať hlavy, že sledovanosť žiadna, či nízka? Neviem teda, ale ľudia majú asi plné zuby takýchto reality show, ja som ani nevedela, na akej tv stanici to išlo, ani kúsok reklamy som nezachytila, nejak také už ani v podvedomí neregistrujem.
Ivana Š
08.08.12,07:10
Ja Ti teda poviem, počúvať každučký deň bliakanie dedinského rozhlasu, to už môže byť pomaly na psychiatriu, hlavne, ak je to furt jedno a to isté dookola. Veď o tých pomníkoch si už písala, či?

písala som, moja, včera, a dnes idú znova :confused:
asi včera neuspeli, skúšajú aj dnes
srska
08.08.12,07:10
Pozerala som, že budú padať hlavy, že sledovanosť žiadna, či nízka? Neviem teda, ale ľudia majú asi plné zuby takýchto reality show, ja som ani nevedela, na akej tv stanici to išlo, ani kúsok reklamy som nezachytila, nejak také už ani v podvedomí neregistrujem.kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto
Tweety
08.08.12,07:10
ale bolo to už aj dávnejšie,
Tweety
08.08.12,07:13
kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto
Mali by dostať ešte aj pokutu za kazenie morálky, veď čo môžu dať dobrého mladým ľudom takéto stupidity? Nejakým nedopatrením som pozerala len takú úvodnú časť a stačilo. Inak túto TV ani nepozerám, len Na Telo, a možno Lampáreň, a keď ešte ide nejaký super film, ale to je málokedy.
Ivana Š
08.08.12,07:14
pravidelne chodia každý týždeň, teraz to nejak nahustili, lebo, tiež som písala, bolo teraz u nás veľa úmrtí - 9 za dva týždne, tak asi to chcú využiť
srska
08.08.12,07:16
Mali by dostať ešte aj pokutu za kazenie morálky, veď čo môžu dať dobrého mladým ľudom takéto stupidity? Nejakým nedopatrením som pozerala len takú úvodnú časť a stačilo. Inak túto TV ani nepozerám, len Na Telo, a možno Lampáreň, a keď ešte ide nejaký super film, ale to je málokedy.kameramani v tejto relácii majú na podlahe "red line", za ktorú nesmú prejsť kvôli prskaniu moderátorky :D
buchač
08.08.12,07:43
kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto

...lenže to by museli pochopiť aj tí iní ...

TV Roleta je predsa členom skupiny CME a túto majú pod palcom amíci ...
Veď aj ostatné stanice patriace pod túto skupinu , podobné blbosti dávajú , občas síce pod iným názvom , ale pointa je zachovaná...

...a jedno je isté ...slovák ešte " nedospel na takú úroveň " ako hamburgerový divák , nalievajúc sa kolou....
pavol54
08.08.12,09:01
kafa doletela tam kde mala, ďakujem :)

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
u nás vyhlasujú 2 krát za deň inak majú predávajúci smolu,a ja mám " smolu" že nič neviem lebo reprák je 100 m a nastavený odo mňa.
Kvaka
08.08.12,09:09
u nás vyhlasujú 2 krát za deň inak majú predávajúci smolu,a ja mám " smolu" že nič neviem lebo reprák je 100 m a nastavený odo mňa.U nás tam, kde máme chalupu, vyhlasujú z rozhlasu skoro denne, je to také milé, poteší, že sa niekto unúva informovať občanov priamo, ale nerozumiem, čo hlásia, lebo som niekde medzi dvomi reprákmi, a keďže zvuk sa šíri ku mne z každého repráku inak, nie je rozumieť. :) Iba keď venčím náhodou psa, tak z krajného repráka rozumiem.
Tweety
08.08.12,09:26
Nič sa nedeje, všetci sa nám pekne smejú do tváre. Fuj, dokedy toto a tomu podobné ešte budeme musieť znášať?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/bubenikova-dostava-z-grecka-tisice-eur-nepriznala-to.html
jozka56
08.08.12,09:31
A mne osobne Pláž 33 ani Farma ako reality šou neprekážajú. Vždy si ich radšej pozriem ako Zámenu manželiek, Súdnu sieň, Sultána...Ale naozaj je škoda, že si nemôžem pozrieť dobrý film. Tak a práve teraz pozerám reprízu pláže:D, dobre sa mi po dvoch dňoch v robotovni pri nej relaxuje, spať sa v tomto horku nedá.
VieraPopluharova
08.08.12,09:44
Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň....
Tweety
08.08.12,09:46
Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň....
Jej, to musíš byť veľmi dobrá,:) keď si dostala taký darčok, gratulírujem. Pekný a v zdraví prežitý dník aj Tebe.
VieraPopluharova
08.08.12,09:48
Jej, to musíš byť veľmi dobrá,:) keď si dostala taký darčok, gratulírujem. Pekný a v zdraví prežitý dník aj Tebe.

Hej som super, to mám zato, že chodím z domu často, možno keby som ostávala dlhšie aj laptop nový by som dostala......
jozka56
08.08.12,09:55
Vierka prajem Ti veľa zábavy s dotykovým telefónom, mám ho už polroka, ale neraz som mala chuť ho opäť vymeniť za obyčajný. Pravda je taká, že semtam nakuknúť na netík aj v robotovni je fasa vec, aj mailiky si prečítať:)
Tweety
08.08.12,09:57
Vierka prajem Ti veľa zábavy s dotykovým telefónom, mám ho už polroka, ale neraz som mala chuť ho opäť vymeniť za obyčajný. Pravda je taká, že semtam nakuknúť na netík aj v robotovni je fasa vec, aj mailiky si prečítať:)
Dotykový mám tiež, je dobrý, ale dakedy je rýchlejší jak dotyk.:---
buchač
08.08.12,10:04
Dotykový mám tiež, je dobrý, ale dakedy je rýchlejší jak dotyk.:---
...he ........aj ja ......
...ten môj nepotrebuje ani dotyky ...reaguje aj na myšlienkové pochody...a že ako rýchlo....;):rolleyes::---:D:D:D
pavol54
08.08.12,10:10
Nič sa nedeje, všetci sa nám pekne smejú do tváre. Fuj, dokedy toto a tomu podobné ešte budeme musieť znášať?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/bubenikova-dostava-z-grecka-tisice-eur-nepriznala-to.html
EŠTE KEBY SA NIEKTO ODVÁŽIL dať otázku referendovú o eú tak práve kvôli tým čo takéto svine kryjú by som vedel ako hlasovať
Kvaka
08.08.12,10:15
Stále aktuálne, Jan Hus, úryvok z kázne.
MarcelkaT
08.08.12,10:16
Vierka, Ty si musela byť veľľľmi dobrááááááá,.......uži si ho.
MarcelkaT
08.08.12,10:20
Bývalej šéfke pošty prispieval štát aj na bývanie (http://spravy.pravda.sk/byvalej-sefke-posty-prispieval-stat-aj-na-byvanie-fv1-/sk_domace.asp?c=A120807_115805_sk_domace_p12) - chúdera, pri takom plate si to nemohla dovoliť.
Štátna Slovenská pošta nechce prezradiť, aké benefity a v akej výške si popri plate užívala jej bývalá šéfka Marcela Hrdá.
srska
08.08.12,10:25
Bývalej šéfke pošty prispieval štát aj na bývanie (http://spravy.pravda.sk/byvalej-sefke-posty-prispieval-stat-aj-na-byvanie-fv1-/sk_domace.asp?c=A120807_115805_sk_domace_p12) - chúdera, pri takom plate si to nemohla dovoliť.
Štátna Slovenská pošta nechce prezradiť, aké benefity a v akej výške si popri plate užívala jej bývalá šéfka Marcela Hrdá.páči sa mi v diskusii k tomu článku slovné spojenie: krivohlavý minister:D
ivuliatko
08.08.12,10:26
aleluja
pepsikova
08.08.12,10:29
Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň......

..fuha!..ty musíš dobre poslúchať!..skúsim aj ja, možno aj ja dostanem telefón,any by nemusel byť dotykový, stačilo by, keby ho bolo počuť...lebo moja tehla len blikne,ale nezazvoní,svynajenna, nemá zvuk..
..tak si uži v zdraví a dobrej nálade a píš!..
wagner
08.08.12,10:36
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
Broskyne ešte zostali. Zopár v košíku a ešte aj na strome. Hádžem po Tebe tri, aby si nepovedala, že som škrob. Budeš z nich najedená do večera. Sú veľké. A druhý raz sa preber skôr, lebo ja o takom čase už musím ísť spať. Lebo čo ak mi bude niekto o pol noci vyhrávať pri dome?:confused: Potom by som bola nevyspatá.
trisestri
08.08.12,10:46
1 kg broskyne,2 kg slivky,1 kg maliny spolu 3,20 eur za cerstvo naoberane
srska
08.08.12,10:47
spomenul som si na jednu show tuším ešte za socíku na orf:D

http://www.youtube.com/watch?v=wM89T74MPnE&feature=relmfu
trisestri
08.08.12,11:21
a tak kruto to dopadne ak cielom zdravotnictva je zisk a vstupia do neho korporacie resp.financny zraloci.http://www.premladych.sk/zahranicie/nemocnice-v-usa-chceli-vyssi-zisk-operovali-srdcia-zdravych-ludi/
ivuliatko
08.08.12,12:18
Hviezda olympijského ceremoniálu vám servíruje popoludňajšie café
http://nd05.jxs.cz/386/029/0c336f8996_85395719_o2.png
trisestri
08.08.12,12:30
Hviezda olympijského ceremoniálu vám servíruje popoludňajšie café
http://nd05.jxs.cz/386/029/0c336f8996_85395719_o2.png
ta cierna uplne vystihuje dnesny den nasich na olympiade,ako aj vetsiny nasich sportovcov,bohuzial.
pavol54
08.08.12,12:54
výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod
misoft
08.08.12,14:33
výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod a nie je? Šak má doktorandský diplom - asi podfukom..
pepsikova
08.08.12,15:02
výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod..

..priezvisko presne vystihuje majiteľa...100 bodov..!!!
Tweety
08.08.12,15:07
..

..priezvisko presne vystihuje majiteľa...100 bodov..!!!

Tomu sa hovorí dva v jednom. ALe výraz má taký, že by jeden povedal, že nevie napočítať do troch.
pepsikova
08.08.12,15:09
..potrebujem dobrý nápad, lebo dnes any nezaspým!...v rámci prerábky bytu mi zostali dve skrinky,sú to dievky stredného veku a teda aj tak vyzerajú a potrebovala by som im pridať dákych aspoň 40 rokov, aby vyzerali ako starožitné...lebo mladšie z nich taško urobím...neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..
BXLmiami
08.08.12,15:11
Na Nove mám CSI Miami.To mesto sa mi nikdy nezunuje.Krása.
pavol54
08.08.12,15:16
spisovne nie podfukom ale švindľom
pepsikova
08.08.12,15:17
..no a pridám obrázok, z ktorého beriem nápad..tie moje skrinky budú použité, spolu s ostatnými doplnkami na chodbu, bude tam aj taká lavička..ako na tomto tu:
buchač
08.08.12,15:26
..no a pridám obrázok, z ktorého beriem nápad..tie moje skrinky budú použité, spolu s ostatnými doplnkami na chodbu, bude tam aj taká lavička..ako na tomto tu:
...že konečne ŤA aj JA môžem pochváliť ........:rolleyes:;):---:D

...má to niečo do seba ....podumem , do chodby na chalupu by sa mi také sedenie so skrinkami hodilo ....samozrejme prispôsobiť by som musel ....

...ale pekný nápad...
ivuliatko
08.08.12,15:28
neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..
šupla si do googla PATINOVANIE NÁBYTKU? ak nie, kukni... a prečo si vylúčila maľovanie a lakovanie - že sa Ti nesťe alebo z nejakých technických príčin?... ešte mi napadlo, že teraz sú v obchodoch také všelijaké výmyselné tapety na vysokej úrovni, ktoré imitujú tkaninu, korok, drevo atď. a sú aj umývateľné...
pepsikova
08.08.12,15:36
šupla si do googla PATINOVANIE NÁBYTKU? ak nie, kukni... a prečo si vylúčila maľovanie a lakovanie - že sa Ti nesťe alebo z nejakých technických príčin?... ešte mi napadlo, že teraz sú v obchodoch také všelijaké výmyselné tapety na vysokej úrovni, ktoré imitujú tkaninu, korok, drevo atď. a sú aj umývateľné.....

..nie sú zničené, tak by som ich len niečím potiahla, alebo niečo..nechcem ich premaľovávať,lebo celé premalované sa mi nepáčia,..fšaaak hovorím, že ma nič nekopeee...čo s nimi:(
kukučka
08.08.12,15:51
A nefiéš ani kde ich postavíš? :confused: Vedľa seba, na seba, spolu, každú do inej izby? Ja ti nevím Karle!
Ja mám na chodbe starý mamin trojdverový šifonér v ktorom sú skryté tašky, bundy, kabáty. Jedny dvere sme vybrali a tam sú na policiach naskladané pašmíny, šály, v košíkoch čiapky, rukavice, igelitky, veci na odovzdanie atď. Ale decko povedalo von, už je to okukané, mám sa nechať prekvapiť, už má všetko vymyslené.
Ivana Š
08.08.12,16:08
keď som sa sťahovala sem, do domu po babičke, zostal tu po nej všetok jej nábytok
ktorý, keď uvidel starinár, čo chodí - a vyvreskuje - "vykupujem nábytok starý"
skoro onemel, slintal a bral všetko (my sme nevedeli kam s ním)
ešte veľmi chcel babičkin šijací stroj, ktorý pamätá asi ešte aj Franca Jozefa, nenormálne prachy za to núkal, ale ten sme nedali
dali sme ho zreparovať (tiež to stálo veľa), či veríte alebo nie, ten stroj nielen krásne vyzerá ale šije lepšie ako dnešné moderné mašiny
Kvaka
08.08.12,17:16
Dnes ma prvý krát sklamal FF, padol mi asi 5 krát, musela som vypnúť a zapnúť, aj som klikla na hlásenie o chybe. To nepoteší.
lujza.j
08.08.12,17:44
idem vám len popriať pekný oddychový večer a pokukám to tu a idem het......zase vycicaná z energie:(ležím jak zdochlina......"skupinka ľudí" vie nenormálne cecať z energie....vrrrr..vrrrr
kukučka
08.08.12,17:58
zasmej sa a bude lepčie :D
DanielaSL
08.08.12,18:04
Kukuč čo to je pašmín?
DanielaSL
08.08.12,18:05
Dnes som plná energie, lebo konečne prišlo ochladenie..tuším sa ešte budem nakoniec tešiť z toho, že žijem na severe, kde je chladnejšie ako všade inde na Slovensku.
wagner
08.08.12,18:14
Dnes som plná energie, lebo konečne prišlo ochladenie..tuším sa ešte budem nakoniec tešiť z toho, že žijem na severe, kde je chladnejšie ako všade inde na Slovensku.
Ale veď u Vás ani poriadne teplo nebolo, tak ako u nás. V tých horúčavách bolo u nás 38 stupňov v chládku(nie v meteorologickej búdke) U Vás bolo maximálne 32 stupňov, alebo sa mýlim?
misoft
08.08.12,18:22
No nápad je to perfektný - a zároveň aj recykluješ :D
hubatá
08.08.12,18:25
..potrebujem dobrý nápad, lebo dnes any nezaspým!...v rámci prerábky bytu mi zostali dve skrinky,sú to dievky stredného veku a teda aj tak vyzerajú a potrebovala by som im pridať dákych aspoň 40 rokov, aby vyzerali ako starožitné...lebo mladšie z nich taško urobím...neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..

Žeby otapetovať: nie je pri tom bordel, je to lacné, je to hneď a to najškaredšie sa pod tapetou skyje na dlho ........:confused:
misoft
08.08.12,18:26
Pašmín - toť taký šál z kašmíru by manual factory (ručne tkaný)
arizona
08.08.12,19:13
..

..nie sú zničené, tak by som ich len niečím potiahla, alebo niečo..nechcem ich premaľovávať,lebo celé premalované sa mi nepáčia,..fšaaak hovorím, že ma nič nekopeee...čo s nimi:(
mozno chytis inspiraciu http://artmama.sme.sk//servitkova-ostatne/renovacia
kukučka
08.08.12,19:22
pepsikova
08.08.12,19:25
A nefiéš ani kde ich postavíš? :confused: Vedľa seba, na seba, spolu, každú do inej izby? Ja ti nevím Karle!
Ja mám na chodbe starý mamin trojdverový šifonér v ktorom sú skryté tašky, bundy, kabáty. Jedny dvere sme vybrali a tam sú na policiach naskladané pašmíny, šály, v košíkoch čiapky, rukavice, igelitky, veci na odovzdanie atď. Ale decko povedalo von, už je to okukané, mám sa nechať prekvapiť, už má všetko vymyslené...

..ja viem, ako a kde ich postavím, aj ako to bude s konečným efektom vyzerať,dala som aj foto vyššie...len -len..ak ma kopne nápad alebo niečo krásne, tak celé to bude ešte krajšie..
Kvaka
08.08.12,19:26
Toto vyzerá zaujímavo.
pepsikova
08.08.12,19:29
a čo toto?
http://www.fler.cz/zbozi/franz-kafka-listy-milene-komoda-2917081..

..waaau, kukuč, ty si mi dala tip!..na tej stránke je šuflora so starým písmom!..a ja mám starosvetské písmo nádhernééé..kurňa,ydem nad tým premýšlať!..to musím dôkladne!..

..aj toto je dobré..premyslieť to na dvierka!..
http://www.fler.cz/zbozi/malovana-komoda-2083020
kukučka
08.08.12,19:30
ešte raz som to čítala, no zaplo mi :---
čelo zásuvky či dvierok olištovať, skús hľadať inšpiráciu v sklenárstve - lišty na rámy

nevyskoč z kože! :---:D
Kvaka
08.08.12,19:39
pepsikova
08.08.12,19:48
ešte raz som to čítala, no zaplo mi :---
čelo zásuvky či dvierok olištovať, skús hľadať inšpiráciu v sklenárstve - lišty na rámy

nevyskoč z kože! :---:D..

..no-nevidím to so mnou ružovo do rána!...rámy by som skôr niekde v bazári nábytku, zo starých obrazov..
pepsikova
08.08.12,19:49
Aj toto je zaujímavé, ešte viac. http://www.fler.cz/zbozi/skrinka-z-80-let-stareho-nabytku-2782796..

..takú skrinku po babke mám v pivnici, had v nej má vercajch!..akýý nápad!..
pepsikova
08.08.12,19:55
ešte raz som to čítala, no zaplo mi :---
čelo zásuvky či dvierok olištovať, skús hľadať inšpiráciu v sklenárstve - lišty na rámy

nevyskoč z kože! :---:D..

..myslíš, že by som mohla starosvetskym písmom prepísať básne, čo mi písal prvý frajer z vojny?..fšak to je už dákych 41 rokov..čo?..a dať ich na tie dvierka?..joooj!..(mám to odložené, tolké roky, fčul by som ich zužitkovala:)
arizona
08.08.12,20:01
pepsi,tolko inspiracii si dostala, ze aj skriniek budes mat malo :D
pepsikova
08.08.12,20:05
pepsi,tolko inspiracii si dostala, ze aj skriniek budes mat malo :D..

..ani nevrav, mojík, nikdy nie je problém nejakú starinku kúpiť a zreparovať!..také roboty mám rada..
pepsikova
08.08.12,20:32
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11957.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11957)...ďakujem vám za rady a tipy, milé kamky a dobrú noc vám prajem...luí bola fakt dnes vyšťavená, ani cukroše nedala,nuž bude si sama do chladničky chodiť.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11447.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11447).ja ešte dám fajnovú domácu uhorku na dĺžku, možno aj dve a posnorím po stránkach...spinkajte krásne, budem potichu...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11439.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11439)
Zdenka 0705
09.08.12,05:14
moja obľúbená stránka :D .. nebola som tu, takže až dnes pozerám, na artmame nájdeš, čo potrebuješ, aj pýtať sa môžeš :)
ivuliatko
09.08.12,05:38
Dobré ránko vospolok, ujo Google posiela takéto raňajky, dobrú chuť :)
http://wl.static.fotolia.com/jpg/00/12/33/15/400_F_12331515_Oo1wEaUKVEGwGGJigfuYkmVoVzzr3bHI.jp g ... a mne zas včera večer prišlo prekvapko od kamošky - debnička uhoriek (darček z lenivosti, ona ich tiež dostala, ale nechcelo sa jej zavárať), tak sa idem na ne vrhnúť, sú hrozne špinavé (ako peniaze našich politikov :D) takže budem umývať do nemoty, ale darovanému koňovi sa nepatrí vyšetrovať chrup... pánboh zaplac, som rada, že som ich nemusela kúpiť :)
MarcelkaT
09.08.12,05:42
Ivuliatko, dík za takéto raňajky.
Pekný deň všetkým, azda dnes už nebude tak horúco ako včera.
pepsikova
09.08.12,05:49
...dobré ráno vám...káva a čajík rozletené podľa gépées,k tomu posielam rajču, papriču a uhorku s maslovým chlebom, ak by niekto mal chuť a chuť na picu-takú domácu, čo by som mohla upiecť, ak sa mi bude chcieť...
..a ak všetci už pracujete, tak robte!..
MarcelkaT
09.08.12,06:17
...dobré ráno vám...káva a čajík rozletené podľa gépées,k tomu posielam rajču, papriču a uhorku s maslovým chlebom, ak by niekto mal chuť a chuť na picu-takú domácu, čo by som mohla upiecť, ak sa mi bude chcieť...
..a ak všetci už pracujete, tak robte!..

Pepsi, Ty si na nezaplatenie ako sa o nás staraš. Ďakujem a nezabudla si na "mäkčeň"? Pekný pracovný deň.
pepsikova
09.08.12,06:24
Pepsi, Ty si na nezaplatenie ako sa o nás staraš. Ďakujem a nezabudla si na "mäkčeň"? Pekný pracovný deň...

..no, skoro som aj dala!..to sa ma nedávno decko pýtalo po telefone, bolo to poobede, vraj "mami, čo robíš"?..a ja, práve dosť jedovatá, som mu odpovedala, "pi*u robím celý deň, čo chceš?...a on, že "waaau, budeme mať fajnú večeru"!...
..aj tebe fajn robotku, mojík..
pepsikova
09.08.12,07:04
..v kuchyni sa mi ochladilo na krásnych 24 teplých, tak ešte posielam pozdrav našej Zitulke, dúfam, že sa zotavuje a žiadne ďaľšie potvory ju neohrozujú..jasné, že aj stískanec..ešte furt držíme palčoky..však?..

..zabudla som- padám odtialto..nachvíľu:)
aktaK
09.08.12,07:20
hoci ma to ani neprekvapilo, mna dnes zasa rozculilo toto, ...nakolko to tu máme na dennom poriadku...
doporučujem tej slečne, aby sa čo najskor rozbehla a nezastavila sa, az kým neprekročí hranice nejakej civilizovanejsej krajiny,
i ked to bude mat aj tak psychicke nasledky este mooc dlhu dobu..

http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html (http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html)
MarcelkaT
09.08.12,07:57
Tak máme už ďalšiu medailu?
Nemáme ďalšiu medailu - skončili šiesty, aj to je úspech novozloženej posádky.
pepsikova
09.08.12,08:48
hoci ma to ani neprekvapilo, mna dnes zasa rozculilo toto, ...nakolko to tu máme na dennom poriadku...
doporučujem tej slečne, aby sa čo najskor rozbehla a nezastavila sa, az kým neprekročí hranice nejakej civilizovanejsej krajiny,
i ked to bude mat aj tak psychicke nasledky este mooc dlhu dobu..

http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html (http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html)
..

..to je to, že pre nich neplatia zákony!..a polícia na to kašle..
pepsikova
09.08.12,08:51
..potešil ma telefonát od mojej kamky Zuzky-Kazu...posielam stískanec,,
trisestri
09.08.12,09:00
bolo by dobre keby tak zbili policajtove manzelky
AlaNR
09.08.12,09:24
Marhuľky sú už tekuté :D
12 litrov 52% (resp. cca 8,5l 68%)

A to som si myslela, že z toho moc nebude, kvasu bolo cca 120 litrov ;)
trisestri
09.08.12,09:28
Marhuľky sú už tekuté :D
12 litrov 52% (resp. cca 8,5l 68%)

A to som si myslela, že z toho moc nebude, kvasu bolo cca 120 litrov ;)

ta nalejes,?-alebo aspon:) posli liter
srska
09.08.12,09:28
hoci ma to ani neprekvapilo, mna dnes zasa rozculilo toto, ...nakolko to tu máme na dennom poriadku...
doporučujem tej slečne, aby sa čo najskor rozbehla a nezastavila sa, az kým neprekročí hranice nejakej civilizovanejsej krajiny,
i ked to bude mat aj tak psychicke nasledky este mooc dlhu dobu..

http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html (http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/c/6489721/hostia-na-kare-lyncovali-casnicky.html)napadli ju: neprispôsobiví alebo neprispôsobiví ?
pavol54
09.08.12,09:43
..

..to je to, že pre nich neplatia zákony!..a polícia na to kašle..
polícia sa ich bojí je z nich pokakaná to len na nás debilov si môžu dupnúť( najmä na cestách A V SúVISLOSTI S PREVáDZKOU VOZIDLA) kedy chcú však sme kravy dojné
pavol54
09.08.12,09:44
Marhuľky sú už tekuté :D
12 litrov 52% (resp. cca 8,5l 68%)

A to som si myslela, že z toho moc nebude, kvasu bolo cca 120 litrov ;)
dobre ti tečie
Stanislav 1975
09.08.12,10:50
Tak máme už ďalšiu medailu?
Nemáme ďalšiu medailu - skončili šiesty, aj to je úspech novozloženej posádky.

Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...
Stanislav 1975
09.08.12,10:51
Marhuľky sú už tekuté :D
12 litrov 52% (resp. cca 8,5l 68%)

A to som si myslela, že z toho moc nebude, kvasu bolo cca 120 litrov ;)
Ala, to nieje dúfam taký tovar, že potom už nikdy nič neuvidíš :-), že?
trisestri
09.08.12,11:08
a tak pre nas olympiada skoncila najhorsim vysledkom v ere samostatnosti a obavam sa ze uz tie vysledky ani v buducnosti lepsie nebudu./este aj ten ministatik Grenada ma na rozdiel od nas zlato/
AlaNR
09.08.12,11:16
Ala, to nieje dúfam taký tovar, že potom už nikdy nič neuvidíš :-), že?

niee, normálna poriadna marhuľovička z vynikajúcej originál pálenice asi 10 km od NR (nechcem robiť reklamu)
DanielaSL
09.08.12,11:23
nevidela som koľko ukazovalo, ale tieklo zo mňa v sobotu teda statočne...
DanielaSL
09.08.12,11:26
oprskala som aj monitor.... Pepsi ty si nenahraditeľná....
DanielaSL
09.08.12,11:27
..v kuchyni sa mi ochladilo na krásnych 24 teplých, tak ešte posielam pozdrav našej Zitulke, dúfam, že sa zotavuje a žiadne ďaľšie potvory ju neohrozujú..jasné, že aj stískanec..ešte furt držíme palčoky..však?..

..zabudla som- padám odtialto..nachvíľu:)

Čo sa stalo našej Zitulke, prišiel mi od nej mail, ktorý som nejako nechápala...ale bolo tam čosi o operácii...čo sa stalo? :eek:
DanielaSL
09.08.12,11:31
trisestri
09.08.12,11:42
kyslee
MarcelkaT
09.08.12,12:01
Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...

To vieš, viac kohútov na jednom smetisku,.........
asedma
09.08.12,12:13
aj mne to prislo od K.M
asedma
09.08.12,12:14
jej, my zase medvedikov..
Ivana Š
09.08.12,12:25
trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373) 42 Minutes Ago #18504 kyslee



Škopková: No že vám huba neupadne, maminko - tak my prej jí trápíme hlady, člověk si vod huby utrhne, sám jí přinese... A vy tady budete vykládat takovýdle věci!
babička: No dyť je to pravda, bodejť ne, prosím tě a co dneska ta polívka - kyselá!
Škopková: Maminko, dyť to bylo kyselo. A když je to kyselo, tak je to kyselý. To si taky musíte rozmyslet, co vlastně chcete!
pepsikova
09.08.12,14:36
polícia sa ich bojí je z nich pokakaná to len na nás debilov si môžu dupnúť( najmä na cestách A V SúVISLOSTI S PREVáDZKOU VOZIDLA) kedy chcú však sme kravy dojné..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...
DanielaSL
09.08.12,14:39
Ochoreli mi mačence.... nejedia, vracajú a veterinár robí až zajtra.....:confused::(
Stanislav 1975
09.08.12,14:42
..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...

Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!! ;)
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...;)
buchač
09.08.12,14:45
..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...

...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....


„Ak má šofér bielu autolekárničku, ktorej nevypršal dátum spotreby, a zároveň si dokúpil kartu prvej pomoci, je to v poriadku,“

atď ......

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/vodici-pozor-autolekarnicka-ma-byt-oranzova.html
Stanislav 1975
09.08.12,14:45
Ako tak kukám olympiadu, najma volejbal, hádzanu a pin pong,tak tie korejočky, japonečky, číňanočky sú nádhérne dievčatá- drobunké, mrštné, usmievavé-také na tľapnutie po zadočku :o- radosť na nich pozerať- ach jááááááááááj....
Stanislav 1975
09.08.12,14:46
...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....



atď ......

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/vodici-pozor-autolekarnicka-ma-byt-oranzova.html

BINGOOOOOOOOOOOO- Som rýchlejšíííí...:D

Vyslúžilý delostrelec je vyslúžilý delostrelec...
pepsikova
09.08.12,14:52
Ochoreli mi mačence.... nejedia, vracajú a veterinár robí až zajtra.....:confused::(..

..ale určite má nejaké telefónne číslo, kam sa dá zavolať pre základné info..či?..nezospapli nejakú otravu?..
Ivana Š
09.08.12,14:53
svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek :) že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová :)

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)
DanielaSL
09.08.12,14:55
Volala som mu..povedal, že až zajtra v ambulancii....
pepsikova
09.08.12,14:56
Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!! ;)
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...;)

...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooo

..no, fšetko je možné, až na tie pokuty..som fčul bola smetie vyniesť a sused pred barakom sa rozdrapoval, že dosta 30€ (ukecaných) za lekárničku, lebo bola síce v záruke-ale biela...já ti nevím, karle, proč je porád někde neco...

..a ja nerobím paniku..reagovala som na dojné kravy a policajtov-...
pepsikova
09.08.12,14:57
svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek :) že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová :)

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)..

..veru, nech jej dobré zvyky vydržia!..mňamm..
veronikasad
09.08.12,14:58
Stanislav 1975
09.08.12,14:59
svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek :) že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová :)

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)

poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...:D
Stanislav 1975
09.08.12,15:01
Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!! ;)
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...;)

...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooo

..no, fšetko je možné, až na tie pokuty..som fčul bola smetie vyniesť a sused pred barakom sa rozdrapoval, že dosta 30€ (ukecaných) za lekárničku, lebo bola síce v záruke-ale biela...já ti nevím, karle, proč je porád někde neco...

..a ja nerobím paniku..reagovala som na dojné kravy a policajtov-...

Nabudúce netreba veriť ani internetu, ani kamošom z dvora, ani policajtom- ale treba sa informovať u pána doktora BUCHAČA...;)
evuš
09.08.12,15:18
Nabudúce netreba veriť ani internetu, ani kamošom z dvora, ani policajtom- ale treba sa informovať u pána doktora BUCHAČA...;)

..to hej, keď už on neporadí, aspoň vytiahne kolt : : :) ;)
Ivana Š
09.08.12,15:39
poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...:D

šak daj recept ;)

stihla som odfotiť, tak aspoň :)
buchač
09.08.12,16:20
poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...:D
...ja tiež ...:---

šak daj recept ;)
stihla som odfotiť, tak aspoň :)
...koláče ja síce celkom a aj rád ..........ale daj radšej niečo iné....:---
pepsikova
09.08.12,16:47
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CFYQFjAB&url=http%3A%2F%2Fdrahovsky.blog.sme.sk%2Fc%2F30467 3%2FOranzova-autolekarnicka-od-182012-a-skrtidlo.html&ei=5N0jUObhDdGN4gTs-oH4AQ&usg=AFQjCNEGTVfYwzbDSplRQrD-gma6UWXJjw&sig2=6wAHt61oqGiweZF3UHqScg..

..a citujem z linku:
Prvým termínom bol 31. júl 2009 (§3 ods. 1 ) čo je pred tromi rokmi. To bol posledný deň, dokedy mohli byť predávané lekárničky podľa starého vzoru.
Druhý termín nie je definovaný dátumom ale lehotou a to tak, že lekárničky podľa starého vzoru sa môžu požívať najdlhšie do dátumu spotreby/exspirácie (§3 ods. 2). Keďže väčšina lekárničiek má exspiráciu 3 roky, tak to pripadlo na včerajšok.
Čiže ak máte lekárničku podľa starého vzoru, tak nie je problémom starý vzor, ale to, že je pravdepodobne už po exspirácii.


...ďakujem, Veronika...

..chlapci,niečo na tom bude, že padajú pokuty..ale spam to teda nebude...
pepsikova
09.08.12,16:48
...alebo tebe, však si bol rýchlejší...
pepsikova
09.08.12,16:51
...a potešila ma dnes veľmi milá návšteva, patrila síce šarkanovi, ale aj mne sa ušlo...potvora sa predvádzala v plnej paráde, , bol vo svojom živle, patrične sa mu venovali, chválili ho a ani ich veľmi nevyprevádzal, čo v jeho ponímaní bolo myslené, že však prídu zas!..nádherný deň...ďakujeme...
buchač
09.08.12,16:58
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CFYQFjAB&url=http%3A%2F%2Fdrahovsky.blog.sme.sk%2Fc%2F30467 3%2FOranzova-autolekarnicka-od-182012-a-skrtidlo.html&ei=5N0jUObhDdGN4gTs-oH4AQ&usg=AFQjCNEGTVfYwzbDSplRQrD-gma6UWXJjw&sig2=6wAHt61oqGiweZF3UHqScg


..

..a citujem z linku:
Prvým termínom bol 31. júl 2009 (§3 ods. 1 ) čo je pred tromi rokmi. To bol posledný deň, dokedy mohli byť predávané lekárničky podľa starého vzoru.
Druhý termín nie je definovaný dátumom ale lehotou a to tak, že lekárničky podľa starého vzoru sa môžu požívať najdlhšie do dátumu spotreby/exspirácie (§3 ods. 2). Keďže väčšina lekárničiek má exspiráciu 3 roky, tak to pripadlo na včerajšok.
Čiže ak máte lekárničku podľa starého vzoru, tak nie je problémom starý vzor, ale to, že je pravdepodobne už po exspirácii.


...ďakujem, Veronika...

..chlapci,niečo na tom bude, že padajú pokuty..ale spam to teda nebude...



...keď cituješ , tak čítaj všetko a cituj aj iné - tiež podstatné !!!!


Záver:
Skontrolujte si či vaša auto lekárnička nie je po dátume exspirácie. Ak nie je, môžete ju ďalej používať aj keď nie je oranžovej farby.
Ak už vyexspirovala, je vhodné si kúpiť autolekárničku oranžovej farby podľa vzoru 143/2009 Z.z.
Pri kúpe si treba dať pozor, lebo na našom trhu existujú autolekárničky aj podľa českých, rakúskych aj poľských predpisov, ktoré majú význam akurát pre zahraničných turistov, lebo vozidlo musí mať autolekárničku podľa predpisu krajiny v ktorej je registrované.


... a pokuty že padajú ???....tož nie každý poliš sa pozrie , okamžite bločky vypisuje , takže brániť sa je potrebné ....


ak máte bielu lekárničku s platnou lehotou spotreby, pokutu nedostanete. V prípade, že by to nevedel policajt, ktorý vás zastaví, pripomeňte mu to! Objavili sa totiž aj zavádzajúce informácie, podľa ktorých autolekárnička v nijakom prípade nesmie byť biela.

...capisci ??????????
Ivana Š
09.08.12,17:41
hneď som sa išla od hrncov ubezpečiť, jakú mám ...lekárničku - mám správnu

dnes zas zavárací deň, drahého krstná mama mi venovala dve debničky uhoriek - jednu som posunula maminke, lebo minule stonala, že uhorky sa neurodili a nemá čo zavárať (to mala odo mňa pomstu za tie paradajky)

teraz mi volala, a nevládala rozprávať,tak sa rehnila, že čo sa jej skoro podarilo
spravila nálev , všetko mala naložené, zaliate, už len viečka navrch a dať sterilizovať

prišiel ocko - že čo robíš? uhorky zaváraš? a že tu vôbec nie je ocot cítiť :)
mami sa plesla po čele, že ocot!!!
Tweety
09.08.12,17:42
pepsikova
09.08.12,17:48
...posielam domácu uhorku na dĺžku a fajnovú hrušku..maslovku, mňam..tiež domácu...suseda dala..
Tweety
09.08.12,17:49
...posielam domácu uhorku na dĺžku a fajnovú hrušku..maslovku, mňam..tiež domácu...suseda dala..
Si ma rozosmiala, že uhorka na dlžku,:--- ale pochopila som.:--- dík a ja môžem aj posielam broskyňku domácu a uhorku na výmenu, tiež domácu. OK?
avalik
09.08.12,18:09
hneď som sa išla od hrncov ubezpečiť, jakú mám ...lekárničku - mám správnu

dnes zas zavárací deň, drahého krstná mama mi venovala dve debničky uhoriek - jednu som posunula maminke, lebo minule stonala, že uhorky sa neurodili a nemá čo zavárať (to mala odo mňa pomstu za tie paradajky)

teraz mi volala, a nevládala rozprávať,tak sa rehnila, že čo sa jej skoro podarilo
spravila nálev , všetko mala naložené, zaliate, už len viečka navrch a dať sterilizovať

prišiel ocko - že čo robíš? uhorky zaváraš? a že tu vôbec nie je ocot cítiť :)
mami sa plesla po čele, že ocot!!!

aj u nas dalsi zavaraci den ... dnes 17 poharov broskynoveho kompotu
zajtra leco - 5 kg papriky, 5 kg cibule, 7 kg paradajok, zvysne paradajky len osupane zavarime do poharov
v sobotu nalozim vysluzku, pre mna a pre dceru, do auta a navrat do BA
wagner
09.08.12,18:09
Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...
Stanko, máš pravdu. Hovorí sa, že najväčšia radosť je škodoradosť, ale normálne ma to potešilo, keď nevyhrali. Nie že by som im to nedopriala, ale za to, že oj....bratov R. To sa im nevyplatilo. Narazili si huby. Tak im treba. Jednoducho im to osud vrátil, nemali tam čo robiť, nemohli vyhrať. Stále tvrdím, že koľko dáš, toľko naspäť dostaneš. Oni spravili to, čo spravili a to sa im vrátilo aj s úrokami:( A našťastie veľmi rýchlo. To isté ako aj JD. Po pretekoch povedala, že tam nemala chodiť. Hlavná vec že akože predbehla ostrieľanú vodáčku, ktorá by bola určite lepšie dopadla. A aká to mala byť bohatá "žatva " na medaile vo vodných športoch :confused:
lujza.j
09.08.12,18:13
ahojte fšetci...tak už doma z "blázninca" asi by som radšej v normálnom....tam sú aspoň na liekoch a pod dohľadom.....pokukám a idem späť...zdochnutá som do maxima zas....vrrrr
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
wagner
09.08.12,18:14
Posielam domáce broskyne, uhorky, papriku, rajčiny. Slanina už neni:mad:, iba ak chcete čerstvý domáci chlebík.
buchač
09.08.12,18:16
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
...nemusíš ....dá sa aj spredu ........:---:D
lujza.j
09.08.12,18:24
...nemusíš ....dá sa aj spredu ........:---:D
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky....:mad: nemám ani také kľúče...
Tweety
09.08.12,18:25
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky....:mad: nemám ani také kľúče...
Na skrutku treba skrutkovač a nie kľúče.
Mila123
09.08.12,18:27
dnes som si kúpila kancelársky papier, 80 g / m2 v Txxcu a milo ma prekvapili.....
500 ks / 1 balenie malo byť za 2.29 € (ak sa nemýlim) a mala som na % ňom i 20% zľavu, t.j balík ma stál cca 1,80€....
preto odporúčam, zľava je iba tento víkend.....
lujza.j
09.08.12,18:28
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky....:mad: nemám ani také kľúče...
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQU6QIE96dQhtNVfdB9b3Ec-PhJ-kk3N7fAlcP-TZjuGoz28xidBw
malinké.....
lujza.j
09.08.12,18:29
síce teraz ma napadlo, že imbusáky som niekde doma videla...ale kde? do kelu....
buchač
09.08.12,18:30
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
...psa vytrieskať poriadne ....

...zadný kryt dať dole...
...ísť po kábli až ku pripojeniu ...
...odmontovať kábel - zapamätať si , kde ktorá farba káblika ide ...
...montáž je opačný postup...

buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky....:mad: nemám ani také kľúče...
...a budem ...a just ....:cool:

...skrutky ...hm , žeby imbusáky ???
...nemáš ???....zavolaj suseda ...
wagner
09.08.12,18:34
síce teraz ma napadlo, že imbusáky som niekde doma videla...ale kde? do kelu....

Pošlem? Ja mám a dokonca viem kde sú na drôte obesené - v garáži na stene.
pepsikova
09.08.12,18:36
ahojte fšetci...tak už doma z "blázninca" asi by som radšej v normálnom....tam sú aspoň na liekoch a pod dohľadom.....pokukám a idem späť...zdochnutá som do maxima zas....vrrrr
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes..

..lui, zavolaj niekoho, kto tomu rozumie!..lebo si jedovatá, aby ťa ešte neotrieskala elektrina!..prosím teba!..
wagner
09.08.12,18:37
Ale to je imbusová skrutka. Tam Ti je skrutkovač zbytočný. Na to treba imbusový kľúč.
lujza.j
09.08.12,18:46
..

..lui, zavolaj niekoho, kto tomu rozumie!..lebo si jedovatá, aby ťa ešte neotrieskala elektrina!..prosím teba!..
pepsi dnes už nie...ale zajtra to musím urobiť potrebujem prať....chlapi v robote to dúfam zachránia....možno aj šnúru nejakú budú mať aj kľúče...len sa bojím, že kryt dám dole a potom to nezložím....že skrížené alebo niečo podobné už má nejaký rôčik...ja najprv sama ked nie potom niekoho, ved je to len šnúra;)
lujza.j
09.08.12,18:50
...psa vytrieskať poriadne ....

...zadný kryt dať dole...
...ísť po kábli až ku pripojeniu ...
...odmontovať kábel - zapamätať si , kde ktorá farba káblika ide ...
...montáž je opačný postup...

...a budem ...a just ....:cool:

...skrutky ...hm , žeby imbusáky ???
...nemáš ???....zavolaj suseda ...
Buchi u mňa nie je problém s káblom....len to ako sa k nemu dostať...zadný diel je z časti plechový + skrutky potom plastový uchytený neviem ako a ešte časť ktorá je z časti dekel kde sú na vrchu bombíky....čiže ten bok
no nič uvidím zajtra...
buchač
09.08.12,18:54
Buchi u mňa nie je problém s káblom....len to ako sa k nemu dostať...zadný diel je z časti plechový + skrutky potom plastový uchytený neviem ako a ešte časť ktorá je z časti dekel kde sú na vrchu bombíky....čiže ten bok
no nič uvidím zajtra...

add 1. - opravovať niečo na diaľku je trochu problematické ....
add 2. - ráno múdrejšie večera ...
add 3. - no comentt.....
Dav
09.08.12,19:02
Ešte stále som ako pribuchnutá medzi dvere, ale snáď sa znormalizujem. Pripadám si, že fungujem v náhradnom režime a sem-tam si všimnem dačo z reality. Paradoxne - také veci, že pochybujem o tom, čo vidím. Aj dnes-idem si nastaviť pripomienku na mobile: nastavte dátum v tvare DD MMM RRRR.:eek: Panenka skákavá, odkedy máme 100 a viac mesiacov?????? Potom sa mi z hlbín mozgu objavilo, že to nebude 08 ale aug. :---:D:D
Otca už zajtra pustia z nemocnice domov, tak sa teším.
Dcéra a spol. ho boli pozrieť včera a vravela mi, že si myslela, že s tou psychiatriou preháňam. Až do chvíle, keď uvidela v bufete otváracie hodiny pre letný čas a otváracie hodiny pre zimný čas.
wagner
09.08.12,19:05
Usudzujem, že obidvoje mali rovnaký otvárací čas - ale tým na psychiatrii to niekedy ťažko vysvetlíš.
Stanislav 1975
09.08.12,19:09
Stanko, máš pravdu. Hovorí sa, že najväčšia radosť je škodoradosť, ale normálne ma to potešilo, keď nevyhrali. Nie že by som im to nedopriala, ale za to, že oj....bratov R. To sa im nevyplatilo. Narazili si huby. Tak im treba. Jednoducho im to osud vrátil, nemali tam čo robiť, nemohli vyhrať. Stále tvrdím, že koľko dáš, toľko naspäť dostaneš. Oni spravili to, čo spravili a to sa im vrátilo aj s úrokami:( A našťastie veľmi rýchlo. To isté ako aj JD. Po pretekoch povedala, že tam nemala chodiť. Hlavná vec že akože predbehla ostrieľanú vodáčku, ktorá by bola určite lepšie dopadla. A aká to mala byť bohatá "žatva " na medaile vo vodných športoch :confused:
Zdenka, tiež si myslím, že Elenka by bola vhodnejšia adeptka , aspoň ešte teraz v tomto čase- ona je už zrelá ťahúnka- Janka je peknučká, zlatučká všetko, ale ešte je to také teliatko nevybúrené- jej čas može ešte prísť, kým Elena už pomaly bude veteránka o 4 roky...
Ivana Š
09.08.12,19:10
...nemáš ???....zavolaj suseda ...
ponáhľam sa , lebo idem predposledné uhorky dať sterilizovať
ale nedá mi nekomentovať

"dobrý sused požičia, dobrá suseda dá"
Stanislav 1975
09.08.12,19:11
Posielam domáce broskyne, uhorky, papriku, rajčiny. Slanina už neni:mad:, iba ak chcete čerstvý domáci chlebík.
pošli - Topolčianska 16, 85105 Bratislava-poteším sa...:D
Dav
09.08.12,19:12
Ani som sa nespýtala, lebo sme sa začali rehotať :)))
pepsikova
09.08.12,19:19
...šmarjá, ja odpadnem!..any neviem, či sa má rozčúliť, či kašlať na to takto na noc, však sa ma to netýka osobne...ale já neviem, špekulantov by som **** po chrbte ostnatým drátom a zasýpala soľou!!!..
..že prečo?..no, jeden taký kurviak špekulantský sučiansky prenajal svoj dom dvom chalanom, chlapci aj elektrinu a plyn dostali na svoje meno-ale zmluvy im do ruky nedal, vraj sú uložené u neho.keby dačo...chalaniská bývali do konca mája, samozrejme, zmluvy zrušili-ale zas -papier do ruky nedostali a teraz plynárne a elektrárne od nich vymáhajú peniaze ..lebo ten fas ich neodhlásil..a viem to preto, že som dobrá duša, ktorej sa problém zavolá aj o pol noci,však načo máme kamarátov!...chalani bez zmluvy o ukončení nájmu nemôžu odber odhlásiť a tak budú platiť-alebo mať na krku exekútora...viete niekto, či sa dá odber odhlásiť aj bez zmluvy o ukončení nájmu, ktorú majiteľ domu nájomcom odmietol dať do ruky?..
Stanislav 1975
09.08.12,19:22
aj u nas dalsi zavaraci den ... dnes 17 poharov broskynoveho kompotu
zajtra leco - 5 kg papriky, 5 kg cibule, 7 kg paradajok, zvysne paradajky len osupane zavarime do poharov
v sobotu nalozim vysluzku, pre mna a pre dceru, do auta a navrat do BA
nezabudni,že nabudúci týždeň máme na jazere dohodnuté to pivo- dúfam,že dojdeš...:)
Dav
09.08.12,19:23
Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?
Stanislav 1975
09.08.12,19:25
Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...;),ale inak v pohode babulka...
pepsikova
09.08.12,19:37
Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?..

..vraj to prehlásil ten majiteľ na základe podpísaných zmlúv o nájme...ale ako sa to dalo, to neviem..nevidí sa mi to...zajtra sa dozviem asi aj nejaké iné detaily..
pepsikova
09.08.12,19:38
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...;),ale inak v pohode babulka.....

..babulka je trubka, ktorá robí butlavku vždy a aj o pol noci..to bude tým...

..mal by si , Staník, lepšie čítať...lebo domotaná neny to správne slovo...ale, však ty sa tu delíš bárskedy s nami s fajnou pálenkou, tak čoby sm sa ja nepodelila s problémom na noc?..to je tiež večerníček!..
Dav
09.08.12,19:40
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...;),ale inak v pohode babulka...
Ak by boli nájomné zmluvy u plynárov, v elektrárňach - dať si tam urobiť kópiu, ísť s ňou na daňový úrad na prešetrenie, či je prenajímateľ prihlásený ako prenajímateľ nehnuteľnosti.... a možno by sa dopracovali k tomu, že zaplatiť musia,lebo neodhlásili, ale môžu si od prenajímateľa vymáhať časť za máj až august... ak majú opísané stavy el. hodín a plynomeru....
arizona
09.08.12,19:40
V poslednom case stale citam nejaky "humbung" okolo autolekarniciek. Tak som sa konecne donutila /vlastne skor nezabudla, hi / ist omrknut tu moju, ci je este platna.
Otvorim lekarnicku,vsetky vecicky zabalene pekne v original igelitovom sacku. Na vrchu svietila vyrazna cedula s udajmi o obsahu,ale aj datumom do kedy ma lekarnicka platnost. Skoro ma porazilo! ved ja uz skoro rok jazdim s neplatnou autolekarnickou :rolleyes::eek:
Uz som sa chystala behnut do lekarne kupit novu.

neviem,co ma to napadlo,ale rozbalila som ten balik a obsah lekarnicky vysypala. Skontrolovala som cely obasah,kus po kuse.
Na moje udivenie,vsetky veci mali svoju nalepku,kde doba pozitelnosti je do r. 2013 :eek:

Tak ja teda neviem, ci sa niekto pomylil pri lepeni stitku na lekarnicku,alebo bol v tom nejaky umysel...hmmm:confused:

Skontrolujte si svoju lekarnicku kus po kuse predtym,nez pojdete uplne zbytocne kupit novu...:)
kukučka
09.08.12,19:41
žalovať ho a to čo najskôr
Ivana Š
09.08.12,19:42
posledné uhorky v hrnci
synáčik, sedemnástka a drahý uložení, ležící, spící

ešte čakám na tie uhorky , že vypnem aj seba, a len tak kuk na facebuk
a môj milovaný brat má takýto komentár citujem:
Bolt ma sklamal.Robí si znás prdel.Ako sex bez orgazmu.

(inak sedemnástka asi zasa simuluje, že spí, lebo ju počujem chechtať sa
pepsikova
09.08.12,19:43
..toto ma tiež napadlo...len tie detaily neviem...zajtra musím rozbehnúť vyšetrovanie, chalanov poriešiť a dáko im pomôcť...
pepsikova
09.08.12,19:45
žalovať ho a to čo najskôr..

..no, ja to musím najskôr vyšetriť,lebo toto viem len od otca jedného z nich...ale tomu špekulantovi svynskému to nedarujem..nyjako!..
misoft
09.08.12,20:23
Prvé i druhé - jedno mali spoločné - boli "zákonom chránení" (ale neboli to medvede!)
misoft
09.08.12,20:30
Šak choď do čínskych, vietnamských krámov - tiež tam nájdeš - ach jáááááj...
misoft
09.08.12,20:31
To je tak - jeden čihi, druhý hota a ty plať.
Ivana Š
09.08.12,20:34
no išto ništo, tak len stlmím svetlo
aby ste do chladničky trafili :)

na večernú kafu neskoro, a ranná by bola už studená

ale zas :
studená kafa vraj pridáva na kráse
AlaNR
09.08.12,20:36
dnes som si kúpila kancelársky papier, 80 g / m2 v Txxcu a milo ma prekvapili.....
500 ks / 1 balenie malo byť za 2.29 € (ak sa nemýlim) a mala som na % ňom i 20% zľavu, t.j balík ma stál cca 1,80€....
preto odporúčam, zľava je iba tento víkend.....

Pri kúpe kopírky nás upozornili, že nemáme kupovať úplne najlacnejší papier, lebo je veľmi prašný a môže nám poupchávať nejaké otvorčoky.
Vraj ideálny je od 4,- hore... ;)
pepsikova
09.08.12,20:36
no išto ništo, tak len stlmím svetlo
aby ste do chladničky trafili :)..

..posielam ti nočnú hrušku...a dobrú noc tu...
pepsikova
09.08.12,20:38
Pri kúpe kopírky nás upozornili, že nemáme kupovať úplne najlacnejší papier, lebo je veľmi prašný a môže nám poupchávať nejaké otvorčoky.
Vraj ideálny je od 4,- hore... ;)..

..novidíšto!..a tá moja mrcha any bársjaký nezebere, pokrkve a zadre sa!..môže len fajnový, pre ňu určený, potvora!...ale hápéčka vezme hocičo!..
Ivana Š
09.08.12,20:40
..

..posielam ti nočnú hrušku...a dobrú noc tu...

hrušku nie, maliny pošli :) alebo ríbezle alebo egreše - tie zbožňujem!
misoft
09.08.12,20:42
Blbosť - to len preto vravia, aby niekomu zarobiť dali - inak je T**** papier klasická 80-ka.
pepsikova
09.08.12,20:56
hrušku nie, maliny pošli :) alebo ríbezle alebo egreše - tie zbožňujem!..

..počkaj, nakreslím ti...lebo ja nemám plantáž, ja mám len dostalky...
Ivana Š
09.08.12,21:06
klasická posplnovská noc, nie a nie zaspať, ešte tu straším

dnes budem ako "mrtvá živola" prehoďte si písmenká ako chcete ;)

ani čajík medovkový mi nepomáha
asedma
09.08.12,21:07
hrušku nie, maliny pošli :) alebo ríbezle alebo egreše - tie zbožňujem!

..ja zboznujem hrusky..beriem aj v tekutom stave, aspon lepsie zaspim..tak som sa tesila a len chvilu..dcera chce ist namiesto mna do HR, zevraj na svadobnu cestu..:eek:..sb sa tesi, sak co bys tam baka medzi mladymi robila.. :rolleyes: