asedma
09.08.12,23:07
prave som dopijala
pepsikova
10.08.12,04:09
..ja zboznujem hrusky..beriem aj v tekutom stave, aspon lepsie zaspim..tak som sa tesila a len chvilu..dcera chce ist namiesto mna do HR, zevraj na svadobnu cestu..:eek:..sb sa tesi, sak co bys tam baka medzi mladymi robila.. :rolleyes:..

..to ako, že na miesto teba?..však ty potrebuješ dovolenku a dcéra nech si zariadi svadobnú cestu kam chce!..čo len zoberie tvoje?..no teda!..
pepsikova
10.08.12,04:12
...dobré ráno vám, posielam kaficu a čajčo a nič viac k tomu..zatiaľ!..je piatok, tak zas nemusíte stíhať všetko,niečo si treba šanovať aj na pondelok, lebo víkend je za dvermi,tak pekne, pijánko, aby aj v pondelok bolo čo robiť..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11833.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11833)..idem kúpiť rožky..
srska
10.08.12,04:29
neni hypo - len som zvedavý, či to čo sme dohodli a podpísali včera v pobočke bude akceptované aj bankovou verchuškou. bo pred 4 mesiacmi ma pri podobnej záležitosti tak nas...., že sme skončili u ombudsmanky a tá musela urovnávať pochybenia centrály v náš prospech.nesklamali - urobili si po svojom a to čo bolo podpísané je len zdrapom papiera.

po mimoriadnej splátke úveru bolo podpísané toto:
nižšia úroková sadzba, nižšia doba fixácie ,rovnaká výška mesačnej splátky => skrátenie celkovej doby splatnosti úveru

banková verchuška oznámila toto:
nižšia úroková sadzba, nižšia doba fixácie, nižšia výška mesačnej splátky => rovnaká celková doba splatnosti úveru ako pred mimoriadnou splátkou

už sa znovu teším na ombudsmanku ako sa nám bude ospravedlňovať a vyhovárať sa na zavádzanie nového informačného systému v banke ako pred 4 mesiacmi
pepsikova
10.08.12,04:31
...a dám jeden pre úsmev..od mojej kamky:

>
> Raz jeden Pápež rozhodol, že vyženie židov z Ríma. Židia samozrejme
> okamžite protestovali,
>
> preto Pápež súhlasil, že ak ho jeden Rabín porazí v teologickej
> diskusii, takmôžu ostať.
>
> Židia okamžite vybrali svojho zástupcu o ktorom bolo známe, žepatrí
> medzi najmúdrejších Rabínov.
>
> Ten Pápežovi navrhol, aby sa súboj odohral bez slov tak, že ani jeden
> z nich neprehovorí.
>
> Keď prišiel deň súboja, tak si Pápež a Rabín sadli oproti sebe a
> veriaci sipekne posadali okolo nich.
>
> Pápež zdvihol tri prsty. Rabín zas zdvihol jeden prst.
>
> Pápež vo vzduchu nakreslil jeden kruh. Rabín zas ukázal na zem.
>
> Pápež vytiahol hostiu a kalich s omšovým vínom. Rabín zas vytiahol
> jedno jablko.
> Na toto Pápež už nevydržal a vstal: - Vzdávam to! ...hovorí Pápež. -
> Ty si skutočne veľmi múdry Rabín, preto môžete v Ríme ostať.
>
> Neskôr sa kardináli pýtajú Pápeža, že čo bolo obsahom toho čudného
> rozhovoru s Rabínom a on im odpovedal:
> - Najskôr som zdvihol svoje tri prsty, aby som mu pripomenul svätú
> trojicu.
> On nato ukázal jeden prst, že Boh je len jeden pre obe náboženstvá.
> Potom som nakreslil vo vzduchu jeden kruh, čím som povedal, že Boh je
> všade okolo nás. On ukázal na zem, že Boh je aj tu s nami.
>
> Vtedy som ja vytiahol hostiu a kalich, čím som povedal, že Boh nám
> odpustí svoje hriechy a obetoval sa za nás.
>
> On zas vytiahol jedno jablko čím poukázal na prvotný hriech. Na všetko
> mal odpoveď. Čo iné som mohol robiť?
>
> Aj židia sa zhromaždili okolo Rabína a tiež sa pýtali, že čo sa udialo
> a Rabín im odpovedal:
> - No...najskôr mi ukázal, že máme tri dni na opustenie Ríma. Ja som mu
> na to ukázal, že ani jeden žid neopustí mesto.
>
> Potom vo vzduchu nakreslil kruh, čím povedal, že celé mesto očistí od
> židov. Ja som ukázal na zem, že napriek tomu tu ostaneme.
> - No a potom? ... pýtajú sa židia v strachu a zvedavo Rabín len
> pokrčil plecia a povedal:
> - Čo ja viem? On vytiahol svoju desiatu, tak aj ja!
buchač
10.08.12,04:34
...keby len dnes....
MarcelkaT
10.08.12,05:03
Dobré ráno a pekný deň. Konečne sa ochladilo a máme pred sebou víkend,tešme má.
Čajík doletel a je veľmi dobrý.
avalik
10.08.12,05:14
nesklamali - urobili si po svojom a to čo bolo podpísané je len zdrapom papiera.

po mimoriadnej splátke úveru bolo podpísané toto:
nižšia úroková sadzba, nižšia doba fixácie ,rovnaká výška mesačnej splátky => skrátenie celkovej doby splatnosti úveru

banková verchuška oznámila toto:
nižšia úroková sadzba, nižšia doba fixácie, nižšia výška mesačnej splátky => rovnaká celková doba splatnosti úveru ako pred mimoriadnou splátkou

už sa znovu teším na ombudsmanku ako sa nám bude ospravedlňovať a vyhovárať sa na zavádzanie nového informačného systému v banke ako pred 4 mesiacmi

no ved oni ta tak radi maju - nenechaju ta ujst :) ... vzorny klient, ktory plati aj mimoriadne splatky = sen kazdej banky
avalik
10.08.12,05:19
dobre ranko,
pepsi dik za kaficu, fajna je :) ... ja pridavam kolacik - ostruzinovobroskynovy ... foto pridam za chvilu idem si bafnut :)
buchač
10.08.12,05:23
aj u nas dalsi zavaraci den ... dnes 17 poharov broskynoveho kompotu
zajtra leco - 5 kg papriky, 5 kg cibule, 7 kg paradajok, zvysne paradajky len osupane zavarime do poharov
v sobotu nalozim vysluzku, pre mna a pre dceru, do auta a navrat do BA


dobre ranko,
... foto pridam za chvilu idem si bafnut :)

...Ty máš čas na bafky ??????????
srska
10.08.12,05:30
no ved oni ta tak radi maju - nenechaju ta ujst :) ... vzorny klient, ktory plati aj mimoriadne splatky = sen kazdej bankysen môžu mať ale nesmú si myslieť, že na druhej strane je kurac. takže sa teším na stretnutie na tomášikovej 48
avalik
10.08.12,05:32
...Ty máš čas na bafky ??????????

jasne ... zacinam o 9:00 :D
srska
10.08.12,05:35
jasne ... zacinam o 9:00 :Dja zadymujem už o piatej:D aby včely a sršne neotravovali:D
AlaNR
10.08.12,06:01
Vyberám avétko, malé, ojazdené, Fabku najradšej... iné nechcem. ;)

Fuuuuu, ťažká to úloha!
Katy a R
10.08.12,07:12
tak pozerám kabaret z NRSR :eek: prišiel aj hlavný šéf:)
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. :eek: - už dopredu jasnývýsledok :mee:
.. no - škoda slov :mee:
Tweety
10.08.12,07:17
tak pozerám kabaret z NRSR :eek: prišiel aj hlavný šéf:)
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. :eek: - už dopredu jasnývýsledok :mee:
.. no - škoda slov :mee:
Katka aj škoda tvojho času, ktorý im venuješ. Mali by byť neprístupné slušným občanom.
asedma
10.08.12,07:26
tak tak
Katy a R
10.08.12,07:30
Katka aj škoda tvojho času, ktorý im venuješ. Mali by byť neprístupné slušným občanom.

normálne to nepozerám .. len teda je to na TA3ke .. a skutočne je to kľúčový zákon .. no neviem veru, čo poradiť svojim deťom :confused: :mee:
- a teraz sa minister ešte aj chváli - ako dobre schválili:mee:
Na krátku dobu získali peniaze od sporiteľov .. a čo bude ďalej:confused: - potopa :confused:

No len aby nepodcenili občanov, lebo keď sa jedná o ich peniažky, vedia si aj zrátať, kde ich dajú - kebyže tak všetci, ktorí môžu prešli do II. piliera:confused: , alebo odchod do daňových rajov :confused: ..
Pochybujem, že sa naše deti nejakého dôchodku zo SP dožijú :mee::confused: (pri takomto demografickom vývoji)
Ja som myslela, že nejaký dôchodok dostanem, ale už mi ho posunuli asi o 7 rokov, ktovie, o koľko ešte posunú ... takže ... :confused:
srska
10.08.12,07:47
tak pozerám kabaret z NRSR :eek: prišiel aj hlavný šéf:)
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. :eek: - už dopredu jasnývýsledok :mee:
.. no - škoda slov :mee:judr. laššáková - ukazovačka?
Katy a R
10.08.12,07:57
.. že nemenujeme ?? (nechcelo sa mi hľadať, ako sa volá)
MarcelkaT
10.08.12,08:46
Malo by to byť s hviezdičkou, pozor nepozerať......
ivuliatko
10.08.12,09:21
Stanislav 1975
10.08.12,09:33
normálne to nepozerám .. len teda je to na TA3ke .. a skutočne je to kľúčový zákon .. no neviem veru, čo poradiť svojim deťom :confused: :mee:
- a teraz sa minister ešte aj chváli - ako dobre schválili:mee:
Na krátku dobu získali peniaze od sporiteľov .. a čo bude ďalej:confused: - potopa :confused:

No len aby nepodcenili občanov, lebo keď sa jedná o ich peniažky, vedia si aj zrátať, kde ich dajú - kebyže tak všetci, ktorí môžu prešli do II. piliera:confused: , alebo odchod do daňových rajov :confused: ..
Pochybujem, že sa naše deti nejakého dôchodku zo SP dožijú :mee::confused: (pri takomto demografickom vývoji)
Ja som myslela, že nejaký dôchodok dostanem, ale už mi ho posunuli asi o 7 rokov, ktovie, o koľko ešte posunú ... takže ... :confused:

V tomto má ale Fico pravdu, len opozícia kričí že vám akože niekto "ukradol" dochodky, čo nieje pravda- 2 pilier je len taká finta na ludí-pozrite sa na svoje výpisy a garantujem vám, že každý tam máte menej ako ste tam dali- a navyše ak nezarábate viac ako 1000 eur mesačne tak sa to neoplatí a najhoršie dopadnú tí s príjmom okolo 500 eur- tí by si v 2 pilieri ani na žiadny dochodok nenašetrili...-toto sú všetko Sulíkovsko- Kaníkovské fantasmagorie...
Katy a R
10.08.12,09:47
V tomto má ale Fico pravdu, len opozícia kričí že vám akože niekto "ukradol" dochodky, čo nieje pravda- 2 pilier je len taká finta na ludí-pozrite sa na svoje výpisy a garantujem vám, že každý tam máte menej ako ste tam dali- a navyše ak nezarábate viac ako 1000 eur mesačne tak sa to neoplatí a najhoršie dopadnú tí s príjmom okolo 500 eur- tí by si v 2 pilieri ani na žiadny dochodok nenašetrili...-toto sú všetko Sulíkovsko- Kaníkovské fantasmagorie...

to je tvoj názor :)... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).
Určite sú aj lepšie spôsoby ;):)
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho :mee:
pavol54
10.08.12,10:05
Vyberám avétko, malé, ojazdené, Fabku najradšej... iné nechcem. ;)

Fuuuuu, ťažká to úloha!
akú HTP? hádam to pojede
pavol54
10.08.12,10:17
to je tvoj názor :)... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).
Určite sú aj lepšie spôsoby ;):)
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho :mee:
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
Akde máš istotu že je lepšie odvádzať kde koľvek ako do SP (inak moja mama už viac dostala ako vložila a keby za jej aktívnej doby bol II. pilier tak je už dávno pod mostom alebo by sme ju museli živiť a to už vidím tú ochotu potomkov)
marjankaj
10.08.12,10:24
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho :mee:
Veď odvody do SP Kaník mohol hneď zrušiť a mohlo sa šetriť na dôchodok v DSSkách. Detičky by si na dôchodok nasporili, a tým ostatným by sa poskladali na dôchodok daňoví poplatníci. DSSkám sa hosporári, keď iba zhŕňajú euri a vyplácať dôchodky začnú postupne až pod roku 2015. A sociálna poisťovňa má menšie príjmy, ale vyplácať dôchodky musí. Ale jasné, na vine sú Romales, veď na niekoho to treba zhodiť.
marjankaj
10.08.12,10:28
to je tvoj názor :)... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).

A čo asi tak investujú na finančných trhoch? Svoje peniaze? Na to tie DSSky zakladať nemuseli.
A ak na investícii prerobia aj gate, tak potom na účet doložia zo svojho?
Stanislav 1975
10.08.12,10:31
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
Akde máš istotu že je lepšie odvádzať kde koľvek ako do SP (inak moja mama už viac dostala ako vložila a keby za jej aktívnej doby bol II. pilier tak je už dávno pod mostom alebo by sme ju museli živiť a to už vidím tú ochotu potomkov)

Súhlasím- ja osobne by som dochodkové odvody zrušil a každý nech by si šetril kam, kolko, akú dobu chce a tak potom aj bude žiť v dochodkovom veku...- ja čo teraz odvádzam na dochodkové poistenie, tak keby som si to dal u nás, tak mám 65-ťke jednorazové( garantované) plnenie 150.000 eur- a to počítam, čo platím teraz- žiadne zvyšovanie...
Katy a R
10.08.12,10:36
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho
lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
.. a čo spravodlivosť a I. pilier, tam je to lepšie :confused: tí, čo tam roky dávajú veľké prachy, nebudú mať nič :mee:
Ja nechcem obhajovať II. pilier ako riešenie dobrých dôchodkov - len to nie je horšie ako SP
Veď SP disponuje takým balíkom peňazí, že to si ja ani predstaviť neviem - a kam idú, keď furt nie sú:confused:. Veď len pozri, koľlko si SP zoberie za prevod (poistenci by si to určite lacnejšie previedli)
Ja by som už podľa "starých podmienok" bola poberateľom SD .. teraz mi ale chýba ešte veľa, veľa rokov .. a ešte predĺžia .. takže asik nič z toho ..
Ale škoda sa tomu aj venovať .. dám si kávu a idem popozerať niečo o tých "daňových rajoch" ;) ..
Ešte jeden typ som raz počula .. že nakúpiť veľa kvalitného alkoholu vo vratných fľašiach ... :D
pavol54
10.08.12,10:42
.. a čo spravodlivosť a I. pilier, tam je to lepšie :confused: tí, čo tam roky dávajú veľké prachy, nebudú mať nič :mee:
Ja nechcem obhajovať II. pilier ako riešenie dobrých dôchodkov - len to nie je horšie ako SP
Veď SP disponuje takým balíkom peňazí, že to si ja ani predstaviť neviem - a kam idú, keď furt nie sú:confused:. Veď len pozri, koľlko si SP zoberie za prevod (poistenci by si to určite lacnejšie previedli)
Ja by som už podľa "starých podmienok" bola poberateľom SD .. teraz mi ale chýba ešte veľa, veľa rokov .. a ešte predĺžia .. takže asik nič z toho ..
Ale škoda sa tomu aj venovať .. dám si kávu a idem popozerať niečo o tých "daňových rajoch" ;) ..
Ešte jeden typ som raz počula .. že nakúpiť veľa kvalitného alkoholu vo vratných fľašiach ... :D
To si na tom tak dobre že sa musíš zaoberať daňovým rajom? A čo ti ponúka štát daňový raj? rodičov už máš na pravde Božej? tak potom neváhaj ani minútu a choď aspoň budem z mojich daní na menej ľudí prispievať na správu štátu
Katy a R
10.08.12,10:46
.. neteš sa ... to ma trápi budúcnosť potomkov .. moja už nie ..
trisestri
10.08.12,10:54
sranda-bol som na jarmoku,chodila danova kontrola,do 5 sekund po jej odchode na stanku pri ktorom som bol prestali vydavat blocky z erp.
Tweety
10.08.12,10:55
sranda-bol som na jarmoku,chodila danova kontrola,do 5 sekund po jej odchode na stanku pri ktorom som bol prestali vydavat blocky z erp.
Sranda? Podnikanie niektorých podnikavcov.
pavol54
10.08.12,11:06
Ja vždy tvrdím sú svojprávni tak nech sa starajú. čo nemôžem ovplyvniť to ma netrápi, koľkokrát sa stalo tot by som deťom a deti chcú niečo iné a moja snaha vyšla navnivoč
trisestri
10.08.12,11:12
sranda myslene ironicky,ale pokial zakaznik nepozaduje blocek ziadne kontroly nemaju sancu to ustriehnut
Stanislav 1975
10.08.12,12:01
Držte mi palce, akurát som volal s dcerou Marty Kubišovej a vybavujem pre jej fan klub také prekvapko,nejaké posedenie pre jej fanúšikov spolu s Martou, chcel by som to urobiť niekedy v januári- vyzerá to zatiaľ dobre, p. Marta sa potešila a nemá výhrady, tak držte palce , nech nám to vyjde...
Katy a R
10.08.12,12:12
možno k tomuto ... zaujímavá upútavka na dnešnú "Súdnu sieň" na JOJke ..
terezamaria
10.08.12,12:32
Volala som so Zitulkou, dala Vás všetkých pozdravovať a samozrejme ďakuje za všetky pozdravy, ktoré ste jej poslali. Už ju dali z Ára na normálnu izbu, tak už sa bude len a len zotavovať. Že sa teší, keď bude už doma a sadne k počítaču a pozdraví Vás sama. Určite jej všetci želáme, aby to bolo čo najskôr. :)
Stanislav 1975
10.08.12,12:38
Volala som so Zitulkou, dala Vás všetkých pozdravovať a samozrejme ďakuje za všetky pozdravy, ktoré ste jej poslali. Už ju dali z Ára na normálnu izbu, tak už sa bude len a len zotavovať. Že sa teší, keď bude už doma a sadne k počítaču a pozdraví Vás sama. Určite jej všetci želáme, aby to bolo čo najskôr. :)

:confused::mee: a čo sa stalo Zitulde????:mee:, toto nerád počúvam, že sa jej niečo zlé stalo, predsa len to je moj človek na porade a mám ju rád...
lenkak
10.08.12,13:12
bola operovaná, už dávnejšie mala problémy.
Tiež držíme palčeky, Zituška je veľmi fajn, a teším sa na jej písmenká.
Kvaka
10.08.12,13:39
Pekný deň všetkým. Dnes sa dusím v kuchyni, lebo varím kečup z 2x2kg paradajok, aj keď som pôvodne chcela paradajky iba zavariť. Ale muž doniesol peknú kápiu, no neurob kečup. :) Idem pomiešať, lebo mne už pár krát prihorelo, keď tu vysedávam pri porade.
Katy a R
10.08.12,14:01
.. ževraj je dneska deň leňošenia ... tak to netreba preháňať (ja ho už tuším od včera mám ;):D...)
Kvaka
10.08.12,14:13
Katy, musím, nevyhodím, zajtra cestujem tahet na východ, do nedele by sa pokazilo. Leňošila som posledné tri dni, dnes je lepší záťažový stupeň, akosi to ide, ale včera bolo na skapanie.
pepsikova
10.08.12,14:25
...dám zo dva veselé, aby vám neprihoreli tie rajče a aby sa lepšie leňošilo...:

>> >> V roku 1466 začal jesť gróf Dracula 16 ročné panny.
>> V roku 2011 zomrel od hladu......
>>
>> Hovori manžel manželke: "Mám kvadratickú chorobu."
>> "A to je, preboha, aká?"
>> "Mám chuť na druhú."
>>
>> Viete, kto je to tieňová svokra?
>> - Matka vašej milenky.
>>
>> Jeden pilot hovorí druhému: - Povedz parašutistom,aby prestali
>> vyskakovať. Eštesme nevzlietli.
>>
>> Pár v posteli.
>> Ona: "Urobím z Teba najšťastnejšieho muža na svete.
>> On: " Budeš mi chýbať:"
>> >>
>> Lekár má v noci upchatý záchod.
>> Manželka hovorí: Zavolaj inštalatéra.
>> -Teraz v noci?
>> -Keď ťa volal inštalatér v noci, tak ty si šiel.
>> - No dobre. Zavolá inštalatérovi.
>> Tomu sa nechce, ale lekár ho presviedča: Keď niekto zavolá mne v noci,
>> prídem.
>> Aj k vám som došiel v noci, keď ste ma potrebovali!
>> Horko-ťažko presvedčí inštalatéra. Ten za pár minút dobehne.
>> Príde k záchodu, hodí tam 2 tabletky a hovorí: Ak sa to nezlepší do
>> rána, zavolajte mi.
lenkak
10.08.12,14:34
no ja aby začala baliť, zajtra rodinný výlet. :) Tešíííííím sa už teraz.
asedma
10.08.12,14:39
.. ževraj je dneska deň leňošenia ... tak to netreba preháňať (ja ho už tuším od včera mám ;):D...)

..blizi sa studeny front..http://www.topky.sk/cl/10/1320273/Leto-sa-cez-vikend-vytrati--Prichadza-chlad-a-nizke-teploty-
..vraj v Tatrach sa ocakava snezenie..
asedma
10.08.12,14:50
..posielam poobedne kaficko..ponuknite sa..paci..:)
http://nd04.jxs.cz/606/353/fae4e1a286_73541826_o2.gif
janaGT
10.08.12,14:51
dneska ma potešila pochvala od audítorky, že mám takmer bezchybné účtovníctvo ;)
misoft
10.08.12,14:53
A čo poviete na toto?
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6489384/odbory-upozornuju-na-meskajuce-vyplaty-vo-vranovskom-slotexe.html

Firma údajne dlhuje svojim zamestnancom mzdy za mesiac jún a júl, "aj keď je treba povedať, že júlová výplata je ešte v dobe splatnosti do konca augusta," poznamenal zástupca odborov.
Platy v areáli bývalej Slovenky, kde pracuje momentálne približne 180 žien, sú pritom podľa Balicových slov dosť nízke.
"Podľa informácií, ktoré mám, ide o zárobok na úrovni 330, 340 eur mesačne v hrubom. Zamestnanci tak majú problém ušetriť si a preklenúť nepriaznivé obdobia."


Čítajte viac: http://vranov.korzar.sme.sk/c/6489384/odbory-upozornuju-na-meskajuce-vyplaty-vo-vranovskom-slotexe.html#ixzz239uJU5i0

Čo na to panstvo tam hore, ktoré tvrdí, aké sú tu na východe rozprávkové platy - vraj až okolo 680€.
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=50695
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=50649

Kedy už konečne sa rozhýbu a klepnú "tiežpodnikateľom" spoza hraníc po pazúroch?
Pomoc by chceli (euroválov zaplať) od tých, ktorých ešte zdierajú.
misoft
10.08.12,14:58
....no vidíš - takmer bezchybné, ale......... (furt sa niečo nájde - napr. chýbajúca bodka vo vete :D)
pavol54
10.08.12,17:20
dneska ma potešila pochvala od audítorky, že mám takmer bezchybné účtovníctvo ;)
tá pochvala ti platná ako mŕtvemu zimník. rozhodujúca je pochvala od prípadnej kontroly daňového úradu
srska
10.08.12,17:25
lujza.j
10.08.12,17:30
pekný večer všetkým želám:)
kedže mi včera pes odžral koncovku na šnúre od práčky, tak som mala dnes zábavičku a stiahnutú prdku, že čo bude ked zapnem práčku....
nakoniec som to vyriešila najjednoduchšie ako som to mala v pláne na začiatku, len som nevedela, že či to nie je zakázané.....kúpila som nový šteker namontovala a už periem.....;) chlapi v robote boli zlatý napísali akú farbu káblika kam, ešte mi aj dali také koncovky na odbužírovaný káblik + klieštiky ktorým sa to stlačí aby bol lepší kontakt.
inak viete kto bol na vine...jasné, že decko ako si brala z jedného háčika fén spadla šnúra od práčky z druhého...normálka "veď po mne potopa" ked som jej povedala, že kúpi novú na splátky tak:eek:
trisestri
10.08.12,17:34
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6489384/odbory-upozornuju-na-meskajuce-vyplaty-vo-vranovskom-slotexe.html
Čo na to panstvo tam hore, ktoré tvrdí, aké sú tu na východe rozprávkové platy - vraj až okolo 680€.
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=50695
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=50649

navrhoval som ministerstvu spravodlivosti aby novelou trestneho zakona vypustili podmienku mat dostatok penazi na ucte pri posudzovani nevyplatenia mzdy,odstupneho,odvodov a dani-arogantne my odpovedali v zmysle ze zakon dostatocne chrani zamestnancov,co kazdy normalny clovek vie ze toto ustanovenie robi zakon neucinnym,ppoznam z mnohych aj vlastnych skusenosti/v michalovciach zastavili trestne stihanie v predmetnej veci,s uplne absurdnym odvovodnenin,vraj sa nepodarilo stotoznit osoby ktore vyberali peniaze z podnikatelskeho uctu,asi kazdy ma pristup k uctom v banke,trapne ako cela skorumpovana policia.
inak taliani idu udajne do Rumunska,hajzli v base by mai sediet a nie dekovat sa prec-chobotnica suvix a nie iba talianska,ta sa tu iba uci.

Kedy už konečne sa rozhýbu a klepnú "tiežpodnikateľom" spoza hraníc po pazúroch?
Pomoc by chceli (euroválov zaplať) od tých, ktorých ešte zdierajú.[/QUOTE]
pepsikova
10.08.12,17:40
pepsikova
10.08.12,17:41
..dám jeden na večer..z face...
asedma
10.08.12,17:49
Lui, to sa ho neda odnaucit hryzt kable
Stanislav 1975
10.08.12,18:00
idééééš Lucka Klocova- always star Lucka Klocová, GO GO GO GO, šlapéééš- pravá, ľavá- šťastné a veselé...
Ivana Š
10.08.12,18:16
dnes som bola zas po úradoch
a tetu v Unione som pobavila, to sa len mne môže stať :D
vybavovala som sesternici zrušenie ZP, nakoľko robí v nórsku a poistenie má tam
potrebovali pracovnú zmluvu, tá bola samozrejme v nórštine, takže preklad - díky strýček gúgl, zas si mi pomohol
no a pri prekladaní som mala telefonát od maminky, že či teda platí na sobotu tá gulášpárty, ja že hej
a ja automaticky si pri telefonátoch všetko zapisujem, tak som si napísala - sobota - guláš párty

teta sa tešila, že som jej tlačivko preložila, že som ani nemusela, ale ďakuje veľmi pekne,
aj za pozvanie na guľáš v sobotu - ja som si to basa napísala nie do zoznamu, ale na tú prac. zmluvu
ešteže ceruzkou :D
Stanislav 1975
10.08.12,18:30
dnes som bola zas po úradoch
a tetu v Unione som pobavila, to sa len mne môže stať :D
vybavovala som sesternici zrušenie ZP, nakoľko robí v nórsku a poistenie má tam
potrebovali pracovnú zmluvu, tá bola samozrejme v nórštine, takže preklad - díky strýček gúgl, zas si mi pomohol
no a pri prekladaní som mala telefonát od maminky, že či teda platí na sobotu tá gulášpárty, ja že hej
a ja automaticky si pri telefonátoch všetko zapisujem, tak som si napísala - sobota - guláš párty

teta sa tešila, že som jej tlačivko preložila, že som ani nemusela, ale ďakuje veľmi pekne,
aj za pozvanie na guľáš v sobotu - ja som si to basa napísala nie do zoznamu, ale na tú prac. zmluvu
ešteže ceruzkou :D
to nič nieje :-) , mne sa stalo pred rokmi( asi 12 rokov dozadu), že som písal sms mojej terajšej nastávajúcej a hned potom klientovi, bol som v bare sa priznám a klientovi som napísal túto sms- komplet havaria,živel, odcudzenie spol 5% - 22 000 skk ročne, ľubim ťa, cmuky cmuk...:D
arizona
10.08.12,19:02
to nič nieje :-) , mne sa stalo pred rokmi( asi 12 rokov dozadu), že som písal sms mojej terajšej nastávajúcej a hned potom klientovi, bol som v bare sa priznám a klientovi som napísal túto sms- komplet havaria,živel, odcudzenie spol 5% - 22 000 skk ročne, ľubim ťa, cmuky cmuk...:D

:D:D:D

ten musel cumet ako puk :D
evuš
11.08.12,02:23
to nič nieje :-) , mne sa stalo pred rokmi( asi 12 rokov dozadu), že som písal sms mojej terajšej nastávajúcej a hned potom klientovi, bol som v bare sa priznám a klientovi som napísal túto sms- komplet havaria,živel, odcudzenie spol 5% - 22 000 skk ročne, ľubim ťa, cmuky cmuk...:D

..Stanko, tak to si zabil :D:D:D...však ďakovať zákazníkovi sa dá všelijak :---:---:---;)
evuš
11.08.12,02:28
Všetkým poraďákom želám krásny víkend, len samú pohodičku a smiech.. padám na dovču, majte sa tu krásne a nie, že tu nebudete, keď sa vrátim ;)....
........a snažte sa, nech mám potom, čo čítať... :D:---
hubatá
11.08.12,04:14
Škoda že mama nevolala skôr, neviem ako by sa trápila prekladateľka s "guláš párty" do nórštiny ........
hubatá
11.08.12,04:20
Akamže máš namierené na Belize? Príjemné pele-melo.....
hubatá
11.08.12,04:28
Ja so tu prváááá!
Dobré ráno poraďáci!


http://interierdetail.files.wordpress.com/2012/06/tumblr_lyrvmgppdx1qzwmsso1_1280.jpg?w=490&h=336

dnes sa podáva káva na chate, zalievaná studničnou vodou bez chlóru, zomletá na ručnom mlynčeku .........
Indeed
11.08.12,04:45
ale čo , už sa Ti splnil sen ?? Máš zahradku aj s chatkou ???
pepsikova
11.08.12,04:48
...čestné slovo, pôjdem klačať do kúta a predtým si pôjdem hodiť hlavu o múr,aj keď všetko, čo som v tejto téme napísala,aj v iných, je moje vlastné,ale už naozaj tu sa musí zprzniť všetko, čo je ešte akotak pekné a dá sa čítať ...na ceste internetom denne stretneme bársčo, čo nás osloví a chceme, aby sa potešili aj naši priatelia, tak dáme sem, alebo do iných tém a nikto sa nad tým nepozastavuje...ak sa dá skopírovať, skopírujeme, pokiaľ si autor nepraje, tak si svoju báseň, alebo obrázok ochráni a kopírovať sa nedá!..to všetci dobre vieme...a príde jedna ****, urobí tu vietor a poondie akékoľvek potešenie, ktoré môže potešiť dušu čitateľa...ako aj tému o básničkách...
...a tak sa odteraz budeme hanbiť v kúte, ak budeme chcieť potešiť svojich priateľov..
..Chobot to určite urobil s dobrým úmyslom,že prešiel básne a vyčistil to tam-ale naozaj, naozaj budem mať už stále pocit,že sa neoplatí robiť radosť,ničím, lebo závisť a zákernosť vždy má svojho pána a ten zničí v zárodku všetko, čo by mohlo spôsobiť potešenie, v čomkoľvek!..bohorovnosť a dokonalosť niektorých ľudí nemá medze a škoda len, že prevláda nad citmi a priateľstvom...
...a to som len jemne opísala moje dnešnoranné pocity, keď som vošla na poradu...a strašne dávno som sa tak blbo necítila..naozaj...
Indeed
11.08.12,04:57
..čo keby si Porade pridelila nižšiu prioritu? potom by si mala čas aj na ine podstatnejšie záležitosti.
Indeed
11.08.12,04:58
Inak tato fotka je hrozná z hľadiska kompozície...takto sa objekty NEFOTIA !!!!
Zdenka 0705
11.08.12,07:46
Veronika, Tvoje písmenkovanie nemusí byť ani podpísané a viem, že si písala Ty, tak isto aj Tvoje rýmovanie je rozpoznateľné :) ... aspoň pre mňa ... a viem, že aj pre iných, .... tak nemaj pocity, Ty a Toje písmenká sú nezameniteľné, neokopírované, proste origoš :)
Ja som do tej témy preto nepridávala básničky, aj keď som ich všetky čítala, lebo to proste neviem a keď niečo zosmolím, zdá sa mi to lacné a gýčové, tak radšej čítam básničky iných ... a krásny deň si nedaj pokaziť, je celkom fajn ;)
Petra Nová
11.08.12,08:46
Pepsíková, dlho som ignorovala tvoje impertinencie, ktoré vytrvalo trúsiš za mojimi príspevkami. Myslím, že je čas aj niečo k nim napísať.

I.


..hm...v poslednom čase si prečítala množstvo básničiek?..aleba?..a že si nezaregistrovala dátum vzniku tejto témy!..25.08.2008...to už štyri roky tu fičíme v pohode a. ty teraz ideš byť dôležitá a mudrovať?..kade si chodila čítať doteraz?..tak tam aj pokračuj a nerýp tu zbytočne!..Nepleť sa do vecí, ktorých podstate nerozumieš, alebo rozumieť nechceš! Potom si za dementa. Ty si tvoje rady a doporučenia nechaj sama pre seba, evidentne ich potrebuješ viac, možno aj nejaké odbornejšie.



II.

...čestné slovo, pôjdem klačať do kúta a predtým si pôjdem hodiť hlavu o múr,aj keď všetko, čo som v tejto téme napísala,aj v iných, je moje vlastné,ale už naozaj tu sa musí zprzniť všetko, čo je ešte akotak pekné a dá sa čítať ...na ceste internetom denne stretneme bársčo, čo nás osloví a chceme, aby sa potešili aj naši priatelia, tak dáme sem, alebo do iných tém a nikto sa nad tým nepozastavuje...ak sa dá skopírovať, skopírujeme, pokiaľ si autor nepraje, tak si svoju báseň, alebo obrázok ochráni a kopírovať sa nedá!..to všetci dobre vieme...a príde jedna ****, urobí tu vietor a poondie akékoľvek potešenie, ktoré môže potešiť dušu čitateľa...ako aj tému o básničkách...
..Chobot to určite urobil s dobrým úmyslom,že prešiel básne a vyčistil to tam-ale naozaj, naozaj budem mať už stále pocit,že sa neoplatí robiť radosť,ničím, lebo závisť a zákernosť vždy má svojho pána a ten zničí v zárodku všetko, čo by mohlo spôsobiť potešenie, v čomkoľvek!..bohorovnosť a dokonalosť niektorých ľudí nemá medze a škoda len, že prevláda nad citmi a priateľstvom...
...a to som len jemne opísala moje dnešnoranné pocity, keď som vošla na poradu...a strašne dávno som sa tak blbo necítila..naozaj...

Čítam, čítam tvoje príspevky a tuším, že "láska", ktorú tak vytrvalo rozdávaš a divadelná snaha vnucovať radosť a potešenie, ťa raz zabije. Z príspevkov vidieť, že nemáš k tomu ďaleko.

Brzdi! ...´čo by si bez teba Porada počala?
Stanislav 1975
11.08.12,09:42
Mňa dnes nepotešilo, že mi prepadne 8 malých pív, objednal som 2 rebrá a 8 pív na dnes na 15.30 hod v alfe, lebo ráno mala prísť moja milovaná mamička a príde až večer a kedže po ňu idem na stanicu, tak 1 rebrá zjem, 1 si dám zabaliť a kedže pojdem autom,tak 8 pív tam budem musieť nechať prepadnuť v prospech personalu:mad:,zas len hanbu budem mať

HALOOOOO SRSKA, DOJDI DNES DO ALFY....
sito
11.08.12,09:53
:eek: Do ALFY? A čo Ty tu u nás? V našej ... :);)
pepsikova
11.08.12,10:02
Pepsíková, dlho som ignorovala tvoje impertinencie, ktoré vytrvalo trúsiš za mojimi príspevkami. Myslím, že je čas aj niečo k nim napísať.

I.
Nepleť sa do vecí, ktorých podstate nerozumieš, alebo rozumieť nechceš! Potom si za dementa. Ty si tvoje rady a doporučenia nechaj sama pre seba, evidentne ich potrebuješ viac, možno aj nejaké odbornejšie.



II.

Čítam, čítam tvoje príspevky a tuším, že "láska", ktorú tak vytrvalo rozdávaš a divadelná snaha vnucovať radosť a potešenie, ťa raz zabije. Z príspevkov vidieť, že nemáš k tomu ďaleko.

Brzdi! ...´čo by si bez teba Porada počala?


..

..Peťka, mne iba väčší dement môže povedať, že som dement..lebo ten väčší vie, o čom to je...ty ani nevieš správne opísať môj nick, takže si ma presvedčila!..vážne toč iba o tom, čomu rozumieš a vtedy, keď je to aktuálne...
..a ak ma raz zabije láska, tak ma teší aspoň to, že tu nechám láskavé slová...kdežto teba zabije tvoja zloba a nenávisť a ver, že spomínať na to národ poraďácky úprimne nebude!..
Stanislav 1975
11.08.12,10:06
:eek: Do ALFY? A čo Ty tu u nás? V našej ... :);)

ja myslím tú našu- v Patržalka city, Delaware state
sito
11.08.12,10:14
Ahaaa, takže nie je ALFA ako ALFA a ešte aj romeo ...
Stanislav 1975
11.08.12,10:15
Ahaaa, takže nie je ALFA ako ALFA a ešte aj romeo ...
to akože muj tata není muj tata?:D
bettylou
11.08.12,10:27
ta ne?
trisestri
11.08.12,10:35
hej stano a kde v Trnave maju barani gulas alebo pecenunbaraninu ?/a k tomu dobre capovane ?/
Stanislav 1975
11.08.12,10:39
hej stano a kde v Trnave maju barani gulas alebo pecenunbaraninu ?/a k tomu dobre capovane ?/

ja ti nevím, odkedy som v Trnave dostal na futbale po papuli, tak sa jej snažím vyhýbať...:D-je to už dobrých 20 rokov...;)
bettylou
11.08.12,10:47
pokiaľ si autor nepraje, tak si svoju báseň, alebo obrázok ochráni a kopírovať sa nedá! to ako ?? ty nevieš prepisovyť?
bettylou
11.08.12,10:51
dobré ráno, idem zistiť, kde som včera nechala bickoš a po ceste si dám dáke dobré pivo. Goesser asi
Petra Nová
11.08.12,11:09
..
..Peťka, mne iba väčší dement môže povedať, že som dement..lebo ten väčší vie, o čom to je...ty ani nevieš správne opísať môj nick, takže si ma presvedčila!..vážne toč iba o tom, čomu rozumieš a vtedy, keď je to aktuálne...
..a ak ma raz zabije láska, tak ma teší aspoň to, že tu nechám láskavé slová...kdežto teba zabije tvoja zloba a nenávisť a ver, že spomínať na to národ poraďácky úprimne nebude!..
Tak, tak, pepsíková, písať si sa naučila, ešte keby si sa naučila rozumieť textu. Pamätáš si ešte, čo si ráno napísala? Tak, aby som sa ti nejako priblížila, skúsim rovnako: To príde jedna ****,ešte väčšia, ... a pokračovanie si môžeš dotvoriť. Že nerozumieš? Možno aj teraz chcem od teba priveľa.:rolleyes:

Každého čosi raz zabije. A teší ma(napriek mojej zlobe a nenávisti), že teba teší, ...že necháš po sebe aspoň láskavé slová. Hlavne tie, z posledných tvojich príspevkov, sú excelentné a plné lásky. Jáj, či už aj ja si pletiem sezónu s fazónou? Veď tie láskavé slová sú predsa ... stískance, srdiečka, cmuky, kafy, zmrzky,nyéé a podobné duchaplnosti. No, čo už, každému čo jeho je!

Pre budúcnosť mám požiadavku. Prestaň ma prenasledovať a obťažovať tvojou pozornosťou. Venuj ju tým, čo sú na ňu odkázaní. Ja na tvoje príspevky zásadne nereagujem A len občas na tie, ktorými mi smradíš za zadkom. Lenže všetko má svoje hranice, aj moja trpezlivosť. Dúfam, že aspoň toto si pochopila!!!
sito
11.08.12,11:33
to akože muj tata není muj tata?:D

Tak na toto, Ti muže jen tata ... :);)
AlaNR
11.08.12,13:53
Burina je okopaná, čo to pokosené, len mi ju sem tam špatí nejaká tá paprika a rajčina... Porozmýšľam, čo s tým... ;)
buchač
11.08.12,14:07
dobré ráno, idem zistiť, kde som včera nechala bickoš a po ceste si dám dáke dobré pivo. Goesser asi
...hm ...v súvislosti s textom vety ma napadá iba jedno ....

To si včera dobre musela vyzerať , keď musíš zisťovať , že kde je bickoš ...žeby okno???
...a dosť neskoro si vstávala ...
No a to pivko ???...akože na popravku ???...sušáky sú ???

;):rolleyes::---:D
pepsikova
11.08.12,14:46
Tak, tak, pepsíková, písať si sa naučila, ešte keby si sa naučila rozumieť textu. Pamätáš si ešte, čo si ráno napísala? Tak, aby som sa ti nejako priblížila, skúsim rovnako: To príde jedna ****,ešte väčšia, ... a pokračovanie si môžeš dotvoriť. Že nerozumieš? Možno aj teraz chcem od teba priveľa.:rolleyes:

Každého čosi raz zabije. A teší ma(napriek mojej zlobe a nenávisti), že teba teší, ...že necháš po sebe aspoň láskavé slová. Hlavne tie, z posledných tvojich príspevkov, sú excelentné a plné lásky. Jáj, či už aj ja si pletiem sezónu s fazónou? Veď tie láskavé slová sú predsa ... stískance, srdiečka, cmuky, kafy, zmrzky,nyéé a podobné duchaplnosti. No, čo už, každému čo jeho je!

Pre budúcnosť mám požiadavku. Prestaň ma prenasledovať a obťažovať tvojou pozornosťou. Venuj ju tým, čo sú na ňu odkázaní. Ja na tvoje príspevky zásadne nereagujem A len občas na tie, ktorými mi smradíš za zadkom. Lenže všetko má svoje hranice, aj moja trpezlivosť. Dúfam, že aspoň toto si pochopila!!!

...požiadavky na mňa, Peťka, nijako neplatia...možno prosby...aj to, len keď mám dobrú náladu..a tú mávam skoro stále,takže ak ma ničím nenajeduješ, budem v nej aj pokračovať..prosím ťa, postaraj sa o to vo svojich príspevkoch v témach, kde som nejako zainteresovaná a ja ti dám pokoj..naozaj!..ver mi!..
misoft
11.08.12,15:33
...a Júlia, prípadne Omega :D:D:D
misoft
11.08.12,15:36
Neviem, čo to do Vás vliezlo - baby jedne neposedné - ak už si neviete rady, napíšte Sally:http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=118992&stc=1&d=1344702963
Stanislav 1975
11.08.12,15:37
Mňa dnes nepotešilo, že mi prepadne 8 malých pív, objednal som 2 rebrá a 8 pív na dnes na 15.30 hod v alfe, lebo ráno mala prísť moja milovaná mamička a príde až večer a kedže po ňu idem na stanicu, tak 1 rebrá zjem, 1 si dám zabaliť a kedže pojdem autom,tak 8 pív tam budem musieť nechať prepadnuť v prospech personalu:mad:,zas len hanbu budem mať

HALOOOOO SRSKA, DOJDI DNES DO ALFY....
Akože poraďáci, sklamali ste ma- najma tí bratislavskí !!!:mad:8 tankových plzní ,pivečiek som musel pred reštauráciou vyliať do trávy a verte mi, doteraz ma to bolí a pri pomyslení na to, mám slzy v očiach...
kukučka
11.08.12,16:00
Stano, trošku ďaleko a ani nie som pivár a k tomu pršíííí, žima a čma! :D
kopretinka
11.08.12,16:27
prosím o pomoc pri hľadaní psa.....kto ste na FB,dajte zdieľať,ďakujem....nie je to môj pes,iba sa snažím pomôcť.
http://www.sashe.sk/sabaha/journal/prosim-o-pomoc-pri-hladani
lujza.j
11.08.12,18:29
lujza.j
11.08.12,18:37
angelína o 22,05h ct1
pepsikova
11.08.12,18:46
angelína o 22,05h ct1..

..dobre, že si pripomenula...a beží tam debat so Stelinkou Zázvorkovou...a práve Carmen!..
ivuliatko
11.08.12,18:46
já se picnu, Velebnosti!!!
220870
11.08.12,19:17
Sa mi dnes stalo v Bordellande pri pokladni.Stál som tretí v poradí keď sa "pokladníčka" od susednej pokladne spýtala tej čo bude obsluhovať mňa."prosím ťa má platiť 99 centov dal mi 5 eurovku .Koľko mu mám vydať?"Slzy do očí a šiel som do výbuchu smiechu !:o
asedma
11.08.12,19:21
teda, este pizza by bodla..a mam vystarano..
asedma
11.08.12,19:22
angelína o 22,05h ct1

..my pozerame tulavych chlapcov po SK..
asedma
11.08.12,19:23
jedine k susedom mozem ist kukat
hubatá
11.08.12,19:27
V Alfe som zapíjala rozvod....... och ako to je už dávno.
Ivana Š
11.08.12,20:20
poumývala som riad po gulášpárty, idem aj ja het do hajan
"pěkná oslava" to bola - (maminkina 62.) a najviac ma teší, že ma pochválila (bo ona je na pochvaly veľmi skúpa)
potešilo ju :
1. že to všetko čoro - moro mohlo bolo byť u nás (6 detí , 16 dospelých)
2. že som jej veľmi pomohla s nákupmi, prípravou stola , s varením, obsluhou, umývaním riadu ....
3. darček od nás, kúpila som jej knižku (dobrá, včera som ju stihla prečítať:D) a darčekový poukaz na masáž, sa zdráhala, že nepôjde, ale bude musieť, lebo tá masáž je zaplatená :)

a nepotešilo ma, že Šimon ma má stále za Nene - keď ma vidí, ide si odkrútiť hlavu nenenene
a za mojou sedemnástkou sa ide potrhať, aj tá je asi Nene, lebo to isté robí, keď ho od nej niekto berie :)
Ivana Š
11.08.12,20:36
zostala mi pečená klobáska a hurka - kto si dá - a dobrú noc? alebo na raňajky?
s kapustovým šalátom, feferónkami alebo štipľavými uhorkami
a marlenka, domáca tribitka, červený a žltý melón je na ceste, chytajte
hubatá
12.08.12,03:38
Všetci sú ešte hore brkom, Pepsíková venčí, zasa je to na mne aby som varila kávu????
Dnes je nejako zima, žeby už leto končilo???? Ešte nyjéééé........

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTeFeWTQ7Z5dq3tcQRWQ_zB6EPepoHS1 XBawWpRD5-8OnBo2UQRiw
BXLmiami
12.08.12,03:39
zostala mi pečená klobáska a hurka - kto si dá - a dobrú noc? alebo na raňajky?
s kapustovým šalátom, feferónkami alebo štipľavými uhorkami
a marlenka, domáca tribitka, červený a žltý melón je na ceste, chytajte
Dakujem za ranajky,tentoraz presne moje.
buchač
12.08.12,05:35
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

„Nie som žiadny rasista, ale Číňanov sa bojím – je ich veľmi veľa. Preto tiež mám doma dve búchačky, keď sem dorazí táto ázijská vlna, tak prvých štyridsaťpäť Číňanov zastrelím a posledné tri guľky si nechám pre seba a svoju rodinu,“ zneli slová, z ktorých doslova mrazí.
http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/jozo-raz-57-prehnal-chce-zastrelit-45-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
pavol54
12.08.12,06:03
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/jozo-raz-57-prehnal-chce-zastrelit-45-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
občas utečie dozoru, keby nemal mediálnu slávu, minulosť a nebol peňazonosič, tak po ňom ani pes neštekne, deti utečú, manželka ho vykopne, svokrovci zavrhnú, a vôbec takých jasnozrivých bývajú plné krčmy len ich reči si nikto nevšíma na vzdialenosť väčšiu ako 10m, a jemu sa tie rôzne fopa v správaní a vyjadrovaní prepečú "však mal haváriu" .
Príde chlapík do realitky a koktá :Chchcem vvvilu
realiťák sa pýta za koľko ? Mám za 60 000€
nnie za 300 000€ tttisíc
a kde ste k ním prišli?
vvvvyhral som
realiťák: mňa by asi drblo
nnno mmmňa len lllízlo.
pepsikova
12.08.12,06:06
..to je teda almázia, prídem z lúky, kafenko na stole, ešte aj ponuka menu na frištuk, melón, hurka, klobáska..takéto kamošky sú na nezaplatenie!..tak ja ešte čajík pošlem, nech gépées nejde naprázdno a pribalím broskyňu, hruškumaslofku a slivky, všetko domáce produkty z Lubenkinej záhrady..
...a tak vám prajem krásnu nedeľu,prízemné mrazíky už hlásili aj v Pajale a krajnom Laponsku,takže čoskoro je to aj tu a kto si ešte neužil slnka, tak šup..lebo sneh je tu cobydup!..fajn vám dnes!..http://friends18.com/img/good-morning/0010.jpg
pepsikova
12.08.12,06:15
...a fakt je jedno, čo taký jožo pustí z huby,on nie je podstatný,i keď ako relikvia bude uctievaný a kritizovaný ešte dlhú dobu...ale jeho hity sú pre mňa mega!..poteší ma vždy a čo je najlepšie, vždy prilezie v tú pravú chvíľu!..potvor jožo jeden!...http://www.youtube.com/watch?v=-tlS86Ku69Q
pepsikova
12.08.12,06:18
...a určite aj vám mykalo riťkou prednedávnom, keď ešte z našich rádií zneli pesničky, ktorým sme rozumeli a zaznela napríklad táto!..http://www.youtube.com/watch?v=VWbZsCeu8j0&feature=related
pepsikova
12.08.12,06:20
pepsikova klábosila o pol siednej na lúke so susedom!..a so psami!..
pepsikova
12.08.12,06:39
..a dám sem jeden od mojej milej kamky, tak ten ma vyrehotil riadne!..

V šestdesiatke sex nekončí!
Ešte s nami vyje*e dôchodkový systém!..
lujza.j
12.08.12,06:40
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/jozo-raz-57-prehnal-chce-zastrelit-45-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...

+ whisky urobia svoje....
lujza.j
12.08.12,06:43
inak keby mal takú haváriu niekto z nás, tak sme už hore brkom...
AlaNR
12.08.12,06:44
+ whisky urobia svoje....

na 100% bola aj súčasťou toho rozhovoru...
V poslednej dobe, čo slovo, to perla... Havária sa začína prejavovať, vlastne, on chľastal aj pred ňou, asi už má požraté mozgové bunky.
Jeho ako osobu nemám rád, na mňa je príliš arogantný.
Stanislav 1975
12.08.12,06:50
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/jozo-raz-57-prehnal-chce-zastrelit-45-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...

Buchy, pravdu máš síce všetko, ale píšeš ako keby si Jožka nepoznal..., on je známy tým,že perlí..., ja ho mám inak rád,ja mám rád takých prostých ľudí...
Stanislav 1975
12.08.12,06:53
Dobré ráno, kaficu ani koláčky neposielam- dnes je ten z tých dní, ked som aspoň troška sebecký a nezaujímajú ma cudzie problémy- nedá sa stále len rozdávať sa všade naokolo, sú veci ktoré si musím vyriešiť bez vás- ja sám-dnes som sebecké prasa
nie ty- iba ja, nie on-iba ja, nie vy- iba ja, úspech- iba ja,ked urobím- iba ja, zaslúžim- iba ja...
pavol54
12.08.12,06:55
ale hudobná história bola dobrá
AlaNR
12.08.12,07:01
Skoro ma Copperfield dostal, ale došla som mu na to kúzlo :D

Tie jeho očiiiiii.... ach!
Stanislav 1975
12.08.12,07:07
Skoro ma Copperfield dostal, ale došla som mu na to kúzlo :D

Tie jeho očiiiiii.... ach!
ja kúzelníkov nesledujem odvtedy ako išiel ten "antikúzelník", kde predvádzal všetko ako sa robí- všetko aj s kartami , aj zo žiarovkami, s miznúcim busom-všetko- je to pritom také jednoduché všetko-len treba byť šikovný...( čo ja nie som )
Stanislav 1975
12.08.12,07:23
tak ja neviem... tu
http://sport.sme.sk/c/6493283/k-olympiade-patri-aj-sex-atleti-su-po-nom-vraj-divi.html

píšu že na olympiade každý športovec mal prídel 15 kondomov na hry, lebo že po sexe sa zvyšuje výkon a sú ako diví-čím to je že na naších to nefunguje???:mad::confused:
kukučka
12.08.12,07:33
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/jozo-raz-57-prehnal-chce-zastrelit-45-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...

To už si nedeľné ráno nemohol začať príjemnejšie?
truch
12.08.12,07:52
Šľak ma trafí, sprostý Skylink a jeho nová karta nám vypadla rovno dnes, keď mám finále basketbalu aj volejbalu:(
avalik
12.08.12,07:55
Dakujem za fajnove ranajky aj kavu :)
Vcera som dorazila po 4 tyzdnoch z dovolenky u rodicov domov - stihla som toho dost :D ... operaciu aj so zotavenim, vytrhnutie osmicky, zahradkovanie... zistila som, ze este viem kosit aj normalnou kosou, grilovacky, zavaracky ... len v piatok sme zavarili 54 poharkov leca, domov som si doniesla veeela zavareneho a este ma mamka nabalila 15 kg paradajok, tri cukety a tri tekvice ... to aby som sa nenudila :D
Ale najviac co ma potesilo, ze som za tie 4 tyzdne schudla 5 kg! ;):)

Peknu pohodovu nedelu Vam zelam.
buchač
12.08.12,08:08
Buchy, pravdu máš síce všetko, ale píšeš ako keby si Jožka nepoznal..., on je známy tým,že perlí..., ja ho mám inak rád,ja mám rád takých prostých ľudí...
...chýba mi tam jedno písmenko :rolleyes:...............nápoveda pre neznalých - na začiatku slova .....:---
buchač
12.08.12,08:16
...a fakt je jedno, čo taký jožo pustí z huby,on nie je podstatný,i keď ako relikvia bude uctievaný a kritizovaný ešte dlhú dobu...ale jeho hity sú pre mňa mega!..poteší ma vždy a čo je najlepšie, vždy prilezie v tú pravú chvíľu!..potvor jožo jeden!..

...a určite aj vám mykalo riťkou prednedávnom, keď ešte z našich rádií zneli pesničky, ktorým sme rozumeli a zaznela napríklad táto!..

...pepsi ...ale ja NERIEŠIM jeho hudbu .......niektoré skladby môžem aj ja .........

...to máš tak , aj Rytmus je svojím spôsobom debil ...a možno už od narodenia ......no jeho poniektoré skladby majú čo do seba ...
Nepozeraj klip
nerieš Rytmusa a ani vulgarizmy....
počúvaj text
ten treba aj pochopiť ...!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=s6aBseA09LE
buchač
12.08.12,08:18
To už si nedeľné ráno nemohol začať príjemnejšie?
...ale hej .....čoby aj nie ...............

Čo ma potešilo ????

Včera som prežil krásny , nádherný deň ........................................zvyšok si ponechám pre seba .......:)

....stačí takto ????? ;)
Stanislav 1975
12.08.12,08:23
...chýba mi tam jedno písmenko :rolleyes:...............nápoveda pre neznalých - na začiatku slova .....:---
To nevadí Buchy-ale všetci sme ovečky Pánové...
A tak pred nedelnejším obedom si nezabudnime dať VYZNANIE VIERY...

Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, - Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.
I v jedného Pána Ježiša Krista, - jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;
Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, - splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom. Skrze neho bolo všetko stvorené.
On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. - A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.
Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, - bol umučený a pochovaný, ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma.
A vstúpil do neba, sedí po pravici Otca. - A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.
I v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna. - Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov.
V jednu svätú, všeobecnú, apoštolskú Cirkev. - Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov a očakávam vzkriesenie mŕtvych - a život budúceho veku.Amen.
Dav
12.08.12,08:47
Elán ešte len začínal, ale Jožo mal nos poriadne dohora...
Dav
12.08.12,08:48
hudba hej, v pohode
buchač
12.08.12,08:55
To nevadí Buchy-ale všetci sme ovečky Pánové...
A tak pred nedelnejším obedom si nezabudnime dať VYZNANIE VIERY...

Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, - Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.
I v jedného Pána Ježiša Krista, - jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;
Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, - splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom. Skrze neho bolo všetko stvorené.
On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. - A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.
Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, - bol umučený a pochovaný, ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma.
A vstúpil do neba, sedí po pravici Otca. - A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.
I v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna. - Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov.
V jednu svätú, všeobecnú, apoštolskú Cirkev. - Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov a očakávam vzkriesenie mŕtvych - a život budúceho veku.Amen.


Dnes je vám dovolené všetko, čo je dobré (všetka potrava, ktorá je dobrá a čistá) .
A jedlo tých, ktorým bola daná Kniha (jedlo židov a kresťanov) je vám dovolené a vaše jedlo je im dovolené.
A (sú vám dovolené) počestné ženy z radov veriacich (muslimiek) a počestné ženy z radov tých, ktorým bola daná Kniha pred vami, pokiaľ im dáte ich odmeny (vená ako dar za spolužitie s vami) chrániac tým seba (aj ich) , nie s cieľom mať mimomanželský styk (verejne známy) alebo mať priateľky (tajne – milenky, s ktorými by ste sa tajne schádzali) .
A kto by odmietol vieru, toho skutky budú zmarené a v živote poslednom (a večnom) bude patriť medzi tých, ktorí prehrali (svoj život pozemský i večný) .

ﷲ أكبر
bettylou
12.08.12,09:21
nemusím, viem kde je, ale po2 pivách sa u nás už nejazdí ani s bickošom. inak v noci sa učíme tancovať, keby že sa nerozumieme pošlem fotky.
bettylou
12.08.12,09:22
sušáky ani ne, skorej hlad, no ale sranda musí byt aj kedz chleba nebudze. idem dačo zohnať, bo chladnička je vymetena a dneska sú obchody zatvorené
bettylou
12.08.12,09:29
asi mu je...e
bettylou
12.08.12,09:40
bist gut drauf, ale u mňa len Dionisos a partia
bettylou
12.08.12,09:41
sláva víťazom a česť porazeným
trisestri
12.08.12,09:44
Jozo aj Rytmus jeden arogantnejsi ako druhy,asi opak toho o com je ich par textov,Raž si vypil a spasoval lebo chcel byt zaujimavy a ten druhy si tiez nenechal ujst sancu prihriat medialnu polievocku-nuz oni maju medialnu pozornost a ludia sa aspon nemusia zaoberat zdieranim zivnostnikov,dohodarov,strednej triedy a pokracovanim tunelovanim verejnych zdrojov.
bettylou
12.08.12,09:45
podľa včerajšej štatistiky je v raichu 340000 závislých na alkohole a 760000, ktorí pijú veľa
pavol54
12.08.12,09:54
podľa včerajšej štatistiky je v raichu 340000 závislých na alkohole a 760000, ktorí pijú veľa
V tom sú aj kolónie?
kukučka
12.08.12,10:02
lujza.j
12.08.12,10:15
na 100% bola aj súčasťou toho rozhovoru...
V poslednej dobe, čo slovo, to perla... Havária sa začína prejavovať, vlastne, on chľastal aj pred ňou, asi už má požraté mozgové bunky.
Jeho ako osobu nemám rád, na mňa je príliš arogantný.
Jožo Ráž bol 20. júna (http://sk.wikipedia.org/wiki/20._j%C3%BAn)1999 (http://sk.wikipedia.org/wiki/1999) účastníkom dopravnej nehody, ktorú však nezavinil. Utrpel vážny úraz hlavy spojený s výrezom mozgu, z ďalších zranení mal zlomený nos, pravé predkolenie a ľavé zápästie. V noci z pondelka na utorok mu bola zoperovaná zlomená noha a o deň neskôr podstúpil takmer 9-hodinovú operáciu hlavy, keď sa podarilo spevákov stav stabilizovať. Z kómy sa prebral po dvoch mesiacoch.
Absolvent psychológie.
AlaNR
12.08.12,10:28
Jožo Ráž bol 20. júna (http://sk.wikipedia.org/wiki/20._j%C3%BAn)1999 (http://sk.wikipedia.org/wiki/1999) účastníkom dopravnej nehody, ktorú však nezavinil. Utrpel vážny úraz hlavy spojený s výrezom mozgu, z ďalších zranení mal zlomený nos, pravé predkolenie a ľavé zápästie. V noci z pondelka na utorok mu bola zoperovaná zlomená noha a o deň neskôr podstúpil takmer 9-hodinovú operáciu hlavy, keď sa podarilo spevákov stav stabilizovať. Z kómy sa prebral po dvoch mesiacoch.
Absolvent psychológie.

uups.
túto časť vety beriem späť... :(
všeličo to vysvetľuje...
lujza.j
12.08.12,10:39
uups.
túto časť vety beriem späť... :(
všeličo to vysvetľuje...
nemusíš...on bol odporný a arogantný aj predtým....len tie rozumové pochody sa ako tak dali.......;)
misoft
12.08.12,10:51
Dôsledky havárie sa začínajú v plnej miere prejavovať - no Jožko už nie je Jožko - skôr Joseph.
misoft
12.08.12,10:54
Možno fungovalo - ale obrátene:D
misoft
12.08.12,10:57
Stanko: to mi niekoho pripomína - hen v BA na tróne sedí, do pléna hľadí......
pepsikova
12.08.12,10:58
...pepsi ...ale ja NERIEŠIM jeho hudbu .......niektoré skladby môžem aj ja .........

...to máš tak , aj Rytmus je svojím spôsobom debil ...a možno už od narodenia ......no jeho poniektoré skladby majú čo do seba ...
Nepozeraj klip
nerieš Rytmusa a ani vulgarizmy....
počúvaj text
ten treba aj pochopiť ...!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=s6aBseA09LE..

..ja s prvým ranným klikom sem som rozmýšlala, čím sa dnes poteším..padol mi jožo od teba do rany...a keďže píšem z hlavy, tak som dala,čo mi práve šlo závitmi...ani jedno nepotrebuje komentár...jožo je kaliber svojimi hitmi, ktoré môžem..a jeho by som nechcela ...any rytmusa, ani jeho repy...
..a len pre vysvetlenie, decko práve na ňom fičí, takže aj keď ho nemusím, počujem ho...márna snaha, nič moc!..
trisestri
12.08.12,10:58
nemusíš...on bol odporný a arogantný aj predtým....len tie rozumové pochody sa ako tak dali.......;)

pochybujem ze cast toho co hovori mysli vazne-aj ked neviem ako mysli tu cast kde zo seba robi chudobneho chudacika,este niekedy v 1988 za komunistov prisiel na koncert v milionovom fare,uz vtedy boli arogantny frajeri,nuz chcel by som byt taky ,,chudobny,,:D ako on-ano zarobili to poctivo hudbou,ale trochu pokory by neuskodilo.
Tweety
12.08.12,11:01
ÁNo pokora, tá mu chýba. Veď čím by bol bez Filana. Nebyť jeho skvelých textov, nebol by takým úspešným.
pepsikova
12.08.12,11:02
...a čo je?..čo tu je?..to dnes nikto kafu popoludňajšiu nedáva?..tak posielam, aj koláčik všakovaký,ovocný mix a ku tomu ako bonus jedného pažravého psa, ktorému nevadí kyslá ringlota!..http://friends18.com/img/party/009.gif
Tweety
12.08.12,11:05
Pepsi, to sú vari tie baby jagy, čo si sľúbila?
pepsikova
12.08.12,11:09
[QUOTE=Tweety;2122735]Pepsi, to sú vari tie baby jagy, čo si sľúbila?[/QUOTE


..jáááj, nyjeee..tie sú momentálne na kafici v pivnici...nebolo kedy ich odfotiť vonku, ale neboj ništ, ešte je teplo, ešte sa mi to podarí:)
Tweety
12.08.12,11:10
trisestri
12.08.12,11:12
ta nist my nezobrazuje
pepsikova
12.08.12,11:19
..a to je ako možné?..že ništ?..
asedma
12.08.12,11:27
trisestri
12.08.12,11:31
az teraz
ivuliatko
12.08.12,11:38
misia splnená :-))
Stanislav 1975
12.08.12,11:54
Akože,len aby ste vedeli, že nesúhlasím s vami ohladne toho že Ráž je arogantný, nie každý sa do kamery stále škerí a robí opičky ako Ďuro Mokrý, ale ešte nemusí byť arogantný- príklad- kým som sa nestretol s A.Hrycon, tak tiež som si myslel že je arogantný jak repa, dokonca posobí 28 krát arogantnejšie ako Ráž a potom som bol u neho mu poisťovať auto a všetko OK- normálný chlapík, slušný, kávu ponúkol a ešte aj trinkgeld mi dal že som sa mu klaňal až po zem...
takže nemyslím si,že podla kamery treba súdiť človeka, len preto, že nerobí stále opičky jak v cirkuse...
tak to vidím ja...
Indeed
12.08.12,12:01
Akože,len aby ste vedeli, že nesúhlasím s vami ohladne toho že Ráž je arogantný, nie každý sa do kamery stále škerí a robí opičky ako Ďuro Mokrý, ale ešte nemusí byť arogantný- príklad- kým som sa nestretol s A.Hrycon, tak tiež som si myslel že je arogantný jak repa, dokonca posobí 28 krát arogantnejšie ako Ráž a potom som bol u neho mu poisťovať auto a všetko OK- normálný chlapík, slušný, kávu ponúkol a ešte aj trinkgeld mi dal že som sa mu klaňal až po zem...
takže nemyslím si,že podla kamery treba súdiť človeka, len preto, že nerobí stále opičky jak v cirkuse...
tak to vidím ja...


Jednoducho neprišiel ešte taký čas aby boli akceptovateľné vyjadrenia typu,že treba začať likvidovať euroindov.

Počkajme ešte trochu...
kukučka
12.08.12,12:11
Potešili by ste ma, keby ste si to pustili aspoň 3x.... :mee:




http://www.youtube.com/watch?v=c2l19ZiU-nA
Indeed
12.08.12,12:27
Potešili by ste ma, keby ste si to pustili aspoň 3x.... :mee:


Vážený Jozef Ráž !

Podľa toho ako sa prezentujete na verejnosti,

S*R*eme na Vás aj na vašu popularitu !

Ste zapadnutá hviezda minulého režimu,ktorej lesk udržiavajú Vaši fanušikovia z toho obdobia.
lujza.j
12.08.12,12:36
Akože,len aby ste vedeli, že nesúhlasím s vami ohladne toho že Ráž je arogantný, nie každý sa do kamery stále škerí a robí opičky ako Ďuro Mokrý, ale ešte nemusí byť arogantný- príklad- kým som sa nestretol s A.Hrycon, tak tiež som si myslel že je arogantný jak repa, dokonca posobí 28 krát arogantnejšie ako Ráž a potom som bol u neho mu poisťovať auto a všetko OK- normálný chlapík, slušný, kávu ponúkol a ešte aj trinkgeld mi dal že som sa mu klaňal až po zem...
takže nemyslím si,že podla kamery treba súdiť človeka, len preto, že nerobí stále opičky jak v cirkuse...
tak to vidím ja...
nemyslíš vážne, že podľa tohto súdiš :eek: a už si ho od vtedy stretol....že by nevedel, že si mu robil nejakú službu....:rolleyes:
mne bola kedysi sympatická Cibuľková...zlatá usmievavá ...potom pri jednej pracovnej príležitosti.....drzý, macher, rozmaznaný fracek....
Stanislav 1975
12.08.12,12:44
Potešili by ste ma, keby ste si to pustili aspoň 3x.... :mee:

Elán :-)
Aj tak sa nedozvieš kto proti komu s kým
Topí sa svedomie terén je horúci
Aj tak sa nedozvieš kto drží opraty
Amatér nabok, heš, tu ide o prachy

®: Tak oblečte si dresy keď sme takto v kope
Aby bolo jasné, kto za koho kope
Tak oblečte si dresy keď sme takto v kope
Aby bolo jasné kto za koho kope
kukučka
12.08.12,12:53
Vážený Jozef Ráž !

Podľa toho ako sa prezentujete na verejnosti,

S*R*eme na Vás aj na vašu popularitu !

Ste zapadnutá hviezda minulého režimu,ktorej lesk udržiavajú Vaši fanušikovia z toho obdobia.

Jožo občas tresne, no na rozdiel od teba neprezlieka kabáty! Prečo používaš množné číslo? Žeby preto?
Stanislav 1975
12.08.12,13:03
nemyslíš vážne, že podľa tohto súdiš :eek: a už si ho od vtedy stretol....že by nevedel, že si mu robil nejakú službu....:rolleyes:
mne bola kedysi sympatická Cibuľková...zlatá usmievavá ...potom pri jednej pracovnej príležitosti.....drzý, macher, rozmaznaný fracek....
akože fakt , myslím to vážne- Andy bol v pohode, nehovorím že bol zrovna vyškerený od ucha k uchu, ale bol normálny, slušný a okrem toho, aj 1000 šilingov trink nechal...
ja zasa čo možem povedať, že mám na niekoho zlé spomienky a bol fakt arogantný tak to ked som bol doma u údajne najvačšej slovenskej hokejovej legendy-ten bol fakt nepríjemný až hnusný a odchádzal som od neho spotený poriadne, a som rád že som sa ovládol, že som mu niečo nepovedal,lebo ten bol schopný sa íst na mňa sťažovať k prezidentovi asi aj :-)
a potom som mal ale ovela menší problémik s jedným volakedajším vysokým politikom za SDĽ,ten tiež bol zo začiatku hnusný, ale keď som mu povedal, že som volil SDĽ, tak skrotol...
Inak som nemal problémy s ľuďmi, " celebritami " žiadnymi, boli v pohode
lujza.j
12.08.12,13:07
akože fakt , myslím to vážne- Andy bol v pohode, nehovorím že bol zrovna vyškerený od ucha k uchu, ale bol normálny, slušný a okrem toho, aj 1000 šilingov trink nechal...
ja zasa čo možem povedať, že mám na niekoho zlé spomienky a bol fakt arogantný tak to ked som bol doma u údajne najvačšej slovenskej hokejovej legendy-ten bol fakt nepríjemný až hnusný a odchádzal som od neho spotený poriadne, a som rád že som sa ovládol, že som mu niečo nepovedal,lebo ten bol schopný sa íst na mňa sťažovať k prezidentovi asi aj :-)
a potom som mal ale ovela menší problémik s jedným volakedajším vysokým politikom za SDĽ,ten tiež bol zo začiatku hnusný, ale keď som mu povedal, že som volil SDĽ, tak skrotol...
Inak som nemal problémy s ľuďmi, " celebritami " žiadnymi, boli v pohode
myslíš toho šušľavca:D
Stanislav 1975
12.08.12,13:11
myslíš toho šušľavca:D
tak ja neviem, nezdalo sa mi že by šušlala táto legenda...:D
willma
12.08.12,13:22
je arogantný - moja mama mala tú "česť" osobne a sestrička na CP v nemenovanej nemocnici v BA tiež
lujza.j
12.08.12,13:46
tak ja neviem, nezdalo sa mi že by šušlala táto legenda...:D
tak ja asi niekoho iného myslím....;)
pepsikova
12.08.12,13:55
..tak, hodinka a pol šlapania je za nami,šarkan má stále energie navyše a ja padám na hubu..je tu niekto, kto urobí dolče, alebo aspoň meltu?..
Andyho som mohla kedysi dosť moc, aj zo Zuzou fialovou, v relácii Bumerang!..vedeli zabaviť tak, že som pozerávala aj reprízy...teraz už nič také nieje...škoda!..
Stanislav 1975
12.08.12,13:56
tak ja asi niekoho iného myslím....;)
Tak ja neviem kto je u teba údajná najvačšia hokejová legenda historie...?:D
Tweety
12.08.12,13:58
..tak, hodinka a pol šlapania je za nami,šarkan má stále energie navyše a ja padám na hubu..je tu niekto, kto urobí dolče, alebo aspoň meltu?..
Andyho som mohla kedysi dosť moc, aj zo Zuzou fialovou, v relácii Bumerang!..vedeli zabaviť tak, že som pozerávala aj reprízy...teraz už nič také nieje...škoda!..
Posielam kafčo, nech Ti teda padne na úžitok.http://img1.obrazkyanimace.com/oa/009/022.jpg
lujza.j
12.08.12,14:02
Tak ja neviem kto je u teba údajná najvačšia hokejová legenda historie...?:D
to neviem kto je u mňa.....:rolleyes:možno Vlado Dzurila...
no ja som myslela toho nechutného golonkovića:D
lujza.j
12.08.12,14:03
..tak, hodinka a pol šlapania je za nami,šarkan má stále energie navyše a ja padám na hubu..je tu niekto, kto urobí dolče, alebo aspoň meltu?..
Andyho som mohla kedysi dosť moc, aj zo Zuzou fialovou, v relácii Bumerang!..vedeli zabaviť tak, že som pozerávala aj reprízy...teraz už nič také nieje...škoda!..
akého?
buchač
12.08.12,14:03
tak ja neviem, nezdalo sa mi že by šušlala táto legenda...:D

Tak ja neviem kto je u teba údajná najvačšia hokejová legenda historie...?:D

Golonka síce nešušle , len tak zvláštne vypráva ......:---
lujza.j
12.08.12,14:05
pre mňa je to šušľavec...:-D
Stanislav 1975
12.08.12,14:06
to neviem kto je u mňa.....:rolleyes:možno Vlado Dzurila...
no ja som myslela toho nechutného golonkovića:D
aká zhoda, Ing. Golonku som myslel aj ja...- u Dzurillu som nemohol byť, lebo bohužial zomrel, keď som bol ešte maličký ( idem hned vygúgliť či mám pravdu)
Stanislav 1975
12.08.12,14:08
aká zhoda, Ing. Golonku som myslel aj ja...- u Dzurillu som nemohol byť, lebo bohužial zomrel, keď som bol ešte maličký ( idem hned vygúgliť či mám pravdu)
tak nie, mýlim sa- dzurilla zomrel až v 95 roku, to už som nebol malé bábo...
lujza.j
12.08.12,14:08
aká zhoda, Ing. Golonku som myslel aj ja...- u Dzurillu som nemohol byť, lebo bohužial zomrel, keď som bol ešte maličký ( idem hned vygúgliť či mám pravdu)
ježiši ved ja viéééém nééé:--- ty si sa pýtal kto je podľa mňa.....;)
Stanislav 1975
12.08.12,14:09
ježiši ved ja viéééém nééé:--- ty si sa pýtal kto je podľa mňa.....;)

ale aj Vinco Lukáč je legenda, či nyjééé?:D:D
lujza.j
12.08.12,14:10
lujza.j
12.08.12,14:11
ale aj Vinco Lukáč je legenda, či nyjééé?:D:D
teraz už áno....už sa zapísal, až až...tí čo o ňom ani netušili už vedia.....:D
pepsikova
12.08.12,14:20
..tak, hodinka a pol šlapania je za nami,šarkan má stále energie navyše a ja padám na hubu..je tu niekto, kto urobí dolče, alebo aspoň meltu?..
Andyho Hryca som mohla kedysi dosť moc, aj zo Zuzou fialovou, v relácii Bumerang!..vedeli zabaviť tak, že som pozerávala aj reprízy...teraz už nič také nieje...škoda!..

..lui, no však Staník o ňom píše vyššie..
lujza.j
12.08.12,14:22
ahá ....nenapadlo ma:)ja že Ady Hajdú
Stanislav 1975
12.08.12,14:22
..lui, no však Staník o ňom píše vyššie..
Lujza má dneska nedeľu- odpočíva...:D
lujza.j
12.08.12,14:24
Lujza má dneska nedeľu- odpočíva...:D
:D to áno ráno som nebola cvičiť.....zrušené a náš "cvičko" nenašiel za seba náhradu....že by to bolo tým:rolleyes:
lujza.j
12.08.12,14:28
inak ešte tento pracovný týždeň a mám dovču....je mi ľúto, že sa tak skutočne neteším ako to štandardne po iné roky bývalo...ani neviem prečo:rolleyes: a to sme teda mali v "robote" iný blázninec......a to do roboty až 16.9.:D
Stanislav 1975
12.08.12,14:30
:D to áno ráno som nebola cvičiť.....zrušené a náš "cvičko" nenašiel za seba náhradu....že by to bolo tým:rolleyes:
a tak ty si to možeš dovoliť- ty už si vlastne svojím sposobom tiež celebrita...:D porady, a o chvílku budeš aj los- legendos- niečo ako Usain Bolt...:rolleyes:, to ti už budem musieť vykať potom, alebo onikať?
misoft
12.08.12,14:31
Poznal som aj ja niekoľko (v tej dobe sa tomu tak nevravelo) celebrít - umelcov i športovcov (niektorí už nie sú tu, ďalší majú krásny vek) - s niektorými som mal osobný kontakt v rámci možností a situácie a myslím si o nich svoje - to dobré a pekné zostáva v mysli natrvalo, to zlé sa občas pripomenie ako malá nepríjemná epizódka.
Nebudem vymenuvávať osobnosti, ktoré som poznal, prípadne som s nimi prišiel do styku - ale bolo by ich dosť.
lujza.j
12.08.12,14:31
lujza.j
12.08.12,14:36
a tak ty si to možeš dovoliť- ty už si vlastne svojím sposobom tiež celebrita...:D porady, a o chvílku budeš aj los- legendos- niečo ako Usain Bolt...:rolleyes:, to ti už budem musieť vykať potom, alebo onikať?
tak to určite nie:D poradácky vek mi to určite nedovoľuje:---.... tu sú iné, ktoré to určite sú...teda aspoň pre mňa;)
Stanislav 1975
12.08.12,14:38
http://www.csfd.cz/film/8599-kamarad-do-deste/ na tv nova 17,45h

:eek::eek: Sagvan Tofi, béééééééééééééééé....:---
lujza.j
12.08.12,14:41
ako bééééé, alebo blééééé....nie je to jednoznačné...:-D
buchač
12.08.12,14:42
VIDEO Dráma v New Yorku: Muža s nožom zastrelili na ulici plnej turistov!

http://www.topky.sk/cl/11/1320448/Policia-zastrelila-v-centre-New-Yorku-muza-ohanajuceho-sa-nozom

Komentár :

Marques De Campo

....najnovsia sprava zo slovenskej tlacovej agentury hovori , ze to bol gejza lakatos z lunika 9 , ktory si bol pozriet new york, kedze kupil za socialne davky dobry last minute ....
...no a prave si natieral bravcovu majku na chlebik , ked ho chceli skontrolovat americki cowboys...
....cest jeho pamiatke...:)))

:---:D:D
lujza.j
12.08.12,14:48
na TOP-kách vyhľadávam hlavne komenty....:-D
pavol54
12.08.12,14:53
VIDEO Dráma v New Yorku: Muža s nožom zastrelili na ulici plnej turistov!

http://www.topky.sk/cl/11/1320448/Policia-zastrelila-v-centre-New-Yorku-muza-ohanajuceho-sa-nozom

Komentár :

Marques De Campo

....najnovsia sprava zo slovenskej tlacovej agentury hovori , ze to bol gejza lakatos z lunika 9 , ktory si bol pozriet new york, kedze kupil za socialne davky dobry last minute ....
...no a prave si natieral bravcovu majku na chlebik , ked ho chceli skontrolovat americki cowboys...
....cest jeho pamiatke...:)))

:---:D:D
ten nožík na natieranie mu požičali až po smrti?
buchač
12.08.12,14:56
ten nožík na natieranie mu požičali až po smrti?
...he .....vrátili Bolkovi Polívkovie...šak potrebuje na reklamu Májky....
misoft
12.08.12,15:06
:eek::eek: Sagvan Tofi, béééééééééééééééé....:---
A čo takto:
Sagvan http://1.bp.blogspot.com/_emVVxD0jGRk/R0H0ysxj7ZI/AAAAAAAABM4/MWkQ4KkiFRU/s400/toffifee2.jpg
Dont Care!
12.08.12,15:13
Nasral ma FB inak nič :)
lujza.j
12.08.12,15:23
Nasral ma FB inak nič :)
no to tak býva ked život "začína" a "končí" na FB:D:---
lujza.j
12.08.12,15:24
niééé tofiféé móžem....sagyho už ani nie....
lujza.j
12.08.12,15:25
:eek::eek: Sagvan Tofi, béééééééééééééééé....:---
ale ved ti tam hraje tvoj klient:D
terezamaria
12.08.12,16:03
lujza.j
12.08.12,16:16
beriem pivko...akurát som sa napchala pečenými kur. stehnami...
asedma
12.08.12,16:20
ja najprv cierne hurky, potom pivco..
gardenia
12.08.12,17:02
...už len pri pohľade na tieto dobroty sa mi ozval žlčník.
gardenia
12.08.12,17:05
Tento môj komentár patrí pod zabíjačkové dobroty terezymarie,sorry.
buchač
12.08.12,17:20
lujza.j
12.08.12,17:22
hubatá
12.08.12,17:28
Ježišmárja také niečo som naposledy videla v 70 rokoch u mamy ....... vidno že sú domááááce!
Stanislav 1975
12.08.12,17:29
ale ved ti tam hraje tvoj klient:D
Klient- neklient, ale Sagvan- bééééééééééé:D
AlaNR
12.08.12,17:49
...to z čoho sú tie formy ......kua , snáď zo zlata ????.....:confused:


http://www.gastrozone.sk/forma-na-mufiny-muffiny-pudink-6-porci-silikon-otvor-7cm-4968.html?PHPSESSID=4ca6ef9e62ac84e775e2eaf9a4ff62 91

alebo

http://www.gastrozone.sk/pecenie-cukrarstvo/formy/na-muffiny/?PHPSESSID=4ca6ef9e62ac84e775e2eaf9a4ff6291

Je to česká firma, podľa mňa tam trepli cenu v CZK, ale ako menu uviedli Eurá... Ono by to aj po prepočte vychádzalo.
buchač
12.08.12,18:02
Je to česká firma, podľa mňa tam trepli cenu v CZK, ale ako menu uviedli Eurá... Ono by to aj po prepočte vychádzalo.
...a ja už pomaly v domnení ...." že zlatý český ručičky "......:rolleyes:

Len potom by všade mali také hausnumerá nahodené ....hm ....:confused:
AlaNR
12.08.12,18:13
...a ja už pomaly v domnení ...." že zlatý český ručičky "......:rolleyes:

Len potom by všade mali také hausnumerá nahodené ....hm ....:confused:

škriatok internetový...
príklad http://www.gastrozone.sk/forma-dariol-11-otvorom-4-5-cm-dezerty-predjedla-zmrzlina-silikon-profi-7718.html?PHPSESSID=4ca6ef9e62ac84e775e2eaf9a4ff62 91
a
http://www.gastrozone.sk/forma-dariol-11-porci-silikon-otvor-4-5cm-4965.html?PHPSESSID=4ca6ef9e62ac84e775e2eaf9a4ff62 91

rovnaké...
pepsikova
12.08.12,18:31
..netrep!..dobre?
pepsikova
12.08.12,18:33
...som si požičala z face..od nášho Branka..:

Žena večar leži z mužom v posceľi a hutori mu. Drahy dajme sebe to ešči raz...
On na to: Ňe, som unaveny...
Ona že, no tak dajme ešči raz, aspoň kusek ...
On: ne fakt som ucahany jak koň ...
Ona stale: že dajme len kratko ...
On jej hutori: ...okej, ta se priprav, 3,2,1... A od Prešoooova a od Prešooova a od Prešooova v týým poľuuuu...
terezamaria
12.08.12,19:49
lujza.j
12.08.12,19:54
Možno je to len jej predstava.....http://www.cas.sk/clanok/230124/sisa-lelkes-sklovska-prezradza-zavidia-nam.html
miesto toho aby priznali že sú prepnutí, tak to hodia na závisť.....chúďa moje:D
pepsikova
12.08.12,19:55
..idem spať, lebo tie domáce klobásky mi tak točia slinky, že som ako môj šarkan, čo tu pri mne sedí a čaká, že nejaká vypadne z monitora jemu rovno do papuľky..mňňamm..také som naposledy jedla u môjho tatíka, keď klofol domácu svinku-ktorú som ja pred tým statočne odslzila...dobrú noc vám a aj nejaké krásne sníčky prajem..
lujza.j
12.08.12,19:58
ja dokukám Foresta a idem tiež.....;)
Mila123
12.08.12,20:02
ja dokukám London a padám.......
Kvaka
12.08.12,20:17
Ja mám za sebou od včera 9 hodín po vlakoch a 4 hodiny v aute, takže tiež padám. Od únavy.
buchač
12.08.12,21:07
miesto toho aby priznali že sú prepnutí, tak to hodia na závisť.....chúďa moje:D

...alebo trafení.....ani nie tak veľmô silne ......no bohovô presne .....:---
pepsikova
12.08.12,21:16
...alebo vedia, že peňáze si na druhý svet nezoberú,lebo taký vlak ešte nevymysleli a tak si ich užívajú...a že im svet závidí-nuž to je jeho vec,čo?..
pepsikova
13.08.12,06:02
...dobré ráno vám a krásny deň prajem..raňajky rozposlané, čajík, kafica, chlebík vo vajci so syrom,paprika, rafča,aj uhorku môžem, komu chutí..no a pre šarkaniatka by šarkan mohol poslať ryžu a fajnové mäsko z konzervy-teda,ak jeho pažravosť nezvíťazí nad štedrosťou..to uvidíme:D...tak nech sa vám dnes darí všade...
MarcelkaT
13.08.12,06:12
Čajík dobre padol v tom chladnom počasí. Ďakujem.
buchač
13.08.12,06:21
pepsikova 8 Hours Ago #18752
...alebo vedia, že peňáze si na druhý svet nezoberú,lebo taký vlak ešte nevymysleli a tak si ich užívajú...a že im svet závidí-nuž to je jeho vec,čo?..

Sisa a ten jej Lelkes ....hm , tu nejde ani tak o tie peniaze ( aj keď o ne ide ) v ich prípade ....holt , zarobili - nenakradli ...
Svet ???...akože Slovensko iba , nakoľko obaja sú vo svete neznámi ...Vyšegradsku štvorku nerátam ...

Ľudia ( tí normálnejší ) sa viacmenej pozastavujú nad tou okázalosťou , s ktorou prezentujú to svoje...sú iní - oveľa bohatší , no menej trafení...
...nevraviac už o tom , že Sisuľka je na smrť urazená , ak sa o nej nepíše kladne a nebodaj už vôbec nie...prirovnal by som k pani Rafikovej ...
nika.sum
13.08.12,06:32
Možno je to len jej predstava.....http://www.cas.sk/clanok/230124/sisa-lelkes-sklovska-prezradza-zavidia-nam.html

Je to smiesne, celebritky potrebuju aby sa o nich pisalo.....je to trapne, ked poslu svoje vyumelkovane fotky do casopisov, alebo si zavolaju novinarov aby si ich pofotili ako si super ziju. Ja im doprajem, nech si ziju, tak ako to tu Buchač pise, zarobili si...ale naco to nasilu prezentovat, to je ako tí Geysenovci, ci ako sa to pise...ja nesledujem ani smotanku a casopisy a klebety necitam, akurat v stanku vzdy kuknem na titulku, ake tvare tam zase su. Ja som pocula, ze celebritky sami na seba upozornuju ak sa o nich nepise....
pavol54
13.08.12,07:11
Sisa a ten jej Lelkes ....hm , tu nejde ani tak o tie peniaze ( aj keď o ne ide ) v ich prípade ....holt , zarobili - nenakradli ...
Svet ???...akože Slovensko iba , nakoľko obaja sú vo svete neznámi ...Vyšegradsku štvorku nerátam ...

Ľudia ( tí normálnejší ) sa viacmenej pozastavujú nad tou okázalosťou , s ktorou prezentujú to svoje...sú iní - oveľa bohatší , no menej trafení...
...nevraviac už o tom , že Sisuľka je na smrť urazená , ak sa o nej nepíše kladne a nebodaj už vôbec nie...prirovnal by som k pani Rafikovej ...
jeden známy robil v tej poisťovni likvidátora, musel odísť lebo bol príliš ústretový k poškodeným čo sa priamo vedeniu nepáčilo , takže nenakradli ale odtál - potál.
pepsikova
13.08.12,08:10
..posielam predobedňajšiu kafu...a nervy mám!..svynajennamalá pažravá, na lúke narástol jeden-jediný hríbik, any neviem, akej sorty a ten moj šarkan ho musel nájsť a zožrať!..len dúfam, že mu z neho nebude zle!..lebo už fakt dostane!..
trisestri
13.08.12,08:14
Razove vyroky maju dozvuky,budu preverovat jeho opravnenie na zbrojny preukaz.
http://www.aktuality.sk/clanok/211985/jozo-raz-cinania-vyroky-citaty/
Kvaka
13.08.12,08:45
Uf, naštvala som sa, sklamala som sa a nechápem. Poézia jak vyšitá, len hrdzavou ihlou.
AlaNR
13.08.12,08:59
To nové stravné ešte nie je schválené, že? Či?
Hrabem sa na internete, ale nejak som objavila iba "návrhy"... :(
Mila123
13.08.12,09:04
To nové stravné ešte nie je schválené, že? Či?
Hrabem sa na internete, ale nejak som objavila iba "návrhy"... :(
nové stravné ešte nebolo publikované...ale účinnosť návrhov je od 01 09 2012......
Hansa
13.08.12,09:22
To nové stravné ešte nie je schválené, že? Či?
Hrabem sa na internete, ale nejak som objavila iba "návrhy"... :(

-môj šéfinko chce už dnes odo mňa tabuľky, že KOĽKO, AKO, KOMU sa od 1.1.2013 zvýšia odvody /dohodári, dôchodci, študenti, mamičky atď/.
No nie je zlatý?:) Ja ho mám tak rada, keď ho nevidím!;)
Popri spracovaní miezd pre cca 200 ľudí a ostatnej práci sa k tomuto NAKLONUJEM a poviem môjmu "KLONOVI" nech pracuje!:)
Ale nenaštvalo ma to! V práci sa nemienim rozčuľovať a zásadne nenosiť city.
No, trošku som sa vyventilovala, idem dať kaficu. Majte sa zatiaľ, papa!
calawen
13.08.12,09:48
-môj šéfinko chce už dnes odo mňa tabuľky, že KOĽKO, AKO, KOMU sa od 1.1.2013 zvýšia odvody /dohodári, dôchodci, študenti, mamičky atď/.
No nie je zlatý?:) Ja ho mám tak rada, keď ho nevidím!;)
Popri spracovaní miezd pre cca 200 ľudí a ostatnej práci sa k tomuto NAKLONUJEM a poviem môjmu "KLONOVI" nech pracuje!:)
Ale nenaštvalo ma to! V práci sa nemienim rozčuľovať a zásadne nenosiť city.
No, trošku som sa vyventilovala, idem dať kaficu. Majte sa zatiaľ, papa!

My máme cez 400 zamestnancov a užívateľský zamestnávateľ si zmyslel, že mu máme aktualizovať poisťovňu u každého zamestnanca, však malina nie? Keď robím výstupy za júl (43 zamestnancov - ELDP, Zápočtový list, potvrdenie o príjme)
AlaNR
13.08.12,10:02
Do čoho sa pustím, to nedokončím... :D

Stravné - ešte neschválili...
Lekárničky objednávam - nikde nemajú...

Ale kávu som si spravila kompletnú, aj vypila :D
Hansa
13.08.12,10:05
My máme cez 400 zamestnancov a užívateľský zamestnávateľ si zmyslel, že mu máme aktualizovať poisťovňu u každého zamestnanca, však malina nie? Keď robím výstupy za júl (43 zamestnancov - ELDP, Zápočtový list, potvrdenie o príjme)

-no dievča, máš sa čo oháňať pri 400 ľuďoch.
Tweety
13.08.12,10:07
-no dievča, máš sa čo oháňať pri 400 ľuďoch.
Určite ich je tam viac, jedna to nemôže zvládnuť.
misoft
13.08.12,10:18
To hlavné je SPLNENÉ! Kafičo vylôgané - nie je čo riešiť :D
pepsikova
13.08.12,12:18
Uf, naštvala som sa, sklamala som sa a nechápem. Poézia jak vyšitá, len hrdzavou ihlou...

..nejeduj sa, mojík, však to je tak vždy, ak je niečo len trochu dobré a pekné, príde prievan a vírus a je po všetkom!..to si si tu ešte nevšimla?..
Stanislav 1975
13.08.12,17:18
-môj šéfinko chce už dnes odo mňa tabuľky, že KOĽKO, AKO, KOMU sa od 1.1.2013 zvýšia odvody /dohodári, dôchodci, študenti, mamičky atď/.
No nie je zlatý?:) Ja ho mám tak rada, keď ho nevidím!;)
Popri spracovaní miezd pre cca 200 ľudí a ostatnej práci sa k tomuto NAKLONUJEM a poviem môjmu "KLONOVI" nech pracuje!:)
Ale nenaštvalo ma to! V práci sa nemienim rozčuľovať a zásadne nenosiť city.
No, trošku som sa vyventilovala, idem dať kaficu. Majte sa zatiaľ, papa!
Pokial chce len tabulky tak je dobre- horšie by bolo, keby scel dačo iného...:D
Stanislav 1975
13.08.12,17:19
VINNÁ !!! INNOCENT !!!
Mila123
13.08.12,17:20
čo som si všimla? u nás pod Vysokými Tatrami, skoro každoročne lastovičky odlietali koncom augusta.....
a teraz zhruba 2 týždne ich nieto.......:eek:
veronikasad
13.08.12,17:21
-môj šéfinko chce už dnes odo mňa tabuľky, že KOĽKO, AKO, KOMU sa od 1.1.2013 zvýšia odvody /dohodári, dôchodci, študenti, mamičky atď/.
No nie je zlatý?:) Ja ho mám tak rada, keď ho nevidím!;)
Popri spracovaní miezd pre cca 200 ľudí a ostatnej práci sa k tomuto NAKLONUJEM a poviem môjmu "KLONOVI" nech pracuje!:)
Ale nenaštvalo ma to! V práci sa nemienim rozčuľovať a zásadne nenosiť city.
No, trošku som sa vyventilovala, idem dať kaficu. Majte sa zatiaľ, papa!
Nech ti zaplatí prístup do DRAKa, tam ich všetky nájdeš a položíš šéfovi na stôl.
Stanislav 1975
13.08.12,17:22
:eek: Akože som pomerne mladý a som jeden z najmladších čo sa dostal s poradou do povedomia zo svojho ghetta, ale videl som toho už dosť v živote ale to, čo dnes majú tí lekári tú iniciatívu, že neberú úplatky ,tak z toho som črajchnutý doteraz- akože keď lekári neberú úplatky, tak ja vyznám lásku pepsikovej...:D
veronikasad
13.08.12,17:25
:eek: Akože som pomerne mladý a som jeden z najmladších čo sa dostal s poradou do povedomia zo svojho ghetta, ale videl som toho už dosť v živote ale to, čo dnes majú tí lekári tú iniciatívu, že neberú úplatky ,tak z toho som črajchnutý doteraz- akože keď lekári neberú úplatky, tak ja vyznám lásku pepsikovej...:D
Stanko, v ambulanciach neberú úplatky, už si pýtajú verejne na prevádzku ambulancie - bežná prax u srdciarov a internistov v našom meste ...