srska
13.08.12,19:35
dobrý večer, dajte si pauzu - dajte si mňamík
Stanislav 1975
13.08.12,17:38
Stanko, v ambulanciach neberú úplatky, už si pýtajú verejne na prevádzku ambulancie - bežná prax u srdciarov a internistov v našom meste ...
veronika, ja som sa musel minule smiať cez slzy- obvodná nás poslala s malým k neurologičke a dojdem tam, že fajn, nikto tam nebol- vyšla sestrička, či som objednaný, a ja že nie -nikto tu nieje a ona- moment, poprosím 10 euro a objdnám vás- zašla dovnútra a hned vyšla von - ďalší objednaný- dovnútra...-doteraz som to nepochopil...
Stanislav 1975
13.08.12,17:39
dobrý večer, dajte si pauzu - dajte si mňamík
srskovitý, teba tie baby tu už načisto z rozumu dostali?:D
srska
13.08.12,17:41
srskovitý, teba tie baby tu už načisto z rozumu dostali?:Dja som enem terasky prišiel z predĺženého vikendu:) aj strážcovi sa dostalo:)
Stanislav 1975
13.08.12,17:46
ja som enem terasky prišiel z predĺženého vikendu:) aj strážcovi sa dostalo:)
vidím že si nejako podozrivo veselý, nejaký hala-bala až mi to je divné, asi bolo zo srskovou "čoro-moro"- inak to nevidím...:D
srska
13.08.12,17:47
vidím že si nejako podozrivo veselý, nejaký hala-bala až mi to je divné, asi bolo zo srskovou "čoro-moro"- inak to nevidím...:Dskôr takto: whisky to je moje gusto, bez whisky je v duši pusto, .....:D
Stanislav 1975
13.08.12,17:50
skôr takto: whisky to je moje gusto, bez whisky je v duši pusto, .....:D

jáááj a ja že srsková a to whisky...-inak pozor, riešil sa tu dost Jožo Ráž a jeho whisky...:D
srska
13.08.12,17:52
jáááj a ja že srsková a to whisky...-inak pozor, riešil sa tu dost Jožo Ráž a jeho whisky...:Djožo to má terazky nejaké ťažké - nemá rád žltú farbu;)
Stanislav 1975
13.08.12,17:57
jožo to má terazky nejaké ťažké - nemá rád žltú farbu;)
ja neviem kde vidí problém- náhodou tie číňanočky ping pong istky na olympiáde boli celkom fajn- jednu už mám aj na fejsbuku ako kamošku :-) viťazku dvojhry žien XIUoXIU...,fajn baba inak, len nevie po rusky a ja po anglicky moc neviem...:D
trisestri
13.08.12,18:00
a kde je aktualne poradie podla poctu medaily na vsetkych doterajsich letnych oh?/ako vidim bodavanie sa uz ani neuvadza/
srska
13.08.12,18:01
ja neviem kde vidí problém- náhodou tie číňanočky ping pong istky na olympiáde boli celkom fajn- jednu už mám aj na fejsbuku ako kamošku :-) viťazku dvojhry žien XIUoXIU...,fajn baba inak, len nevie po rusky a ja po anglicky moc neviem...:Dstenly a vieš ako sa to meno číta?:D
srska
13.08.12,18:02
dobrý vtip: nevyhoď tanier z okna, lebo zabiješ bakalára (http://hubenakova.blog.sme.sk/c/305023/Dobre-rano-pani-Bc-Mgr-Dr-PhD-MPH-MBA.html):D
Stanislav 1975
13.08.12,18:03
a kde je aktualne poradie podla poctu medaily na vsetkych doterajsich letnych oh?/ako vidim bodavanie sa uz ani neuvadza/
naši sú na 58 mieste, delíme sa o neho s Mongolskom...:D
Stanislav 1975
13.08.12,18:04
stenly a vieš ako sa to meno číta?:D
no neviem, zas nemusím znac šicko...:D
srska
13.08.12,18:09
no neviem, zas nemusím znac šicko...:Dčíta sa to šiju šiju - to môže znamenať, že maká 16 hodín v textilke v číne alebo to druhé:D
buchač
13.08.12,18:10
Razove vyroky maju dozvuky,budu preverovat jeho opravnenie na zbrojny preukaz.

...kua .......to aby som si na hubu začal dávať pozor .........:rolleyes:
pavol54
13.08.12,18:11
naši sú na 58 mieste, delíme sa o neho s Mongolskom...:D
to sú na tom Mongoli tak zle?
srska
13.08.12,18:11
...kua .......to aby som si na hubu začal dávať pozor .........:rolleyes:buchy, šak toto povedať môžeš: no poď bližšie, poď:D
buchač
13.08.12,18:13
no neviem, zas nemusím znac šicko...:D
...to ani nikdaj nebudzeš ...

...ale snáď aj môžeš všetko vedieť ......teda možno ......;)
srska
13.08.12,18:16
to zme tu ľen trojo? šicke roby kukaju toteho tureckeho sultana? konec šveta
lujza.j
13.08.12,18:18
...kua .......to aby som si na hubu začal dávať pozor .........:rolleyes:
Buchi, ale ty si nemal totok úraz hlavy spojený s výrezom mozgu, teda neviem, iba si myslím:D
pavol54
13.08.12,18:18
...kua .......to aby som si na hubu začal dávať pozor .........:rolleyes:
Za mojej éry sa "len brali pištolky na kontrolu technického stavu" niekedy som ich musel skladovať aj pár mesiacov. Jeden kolega mal rakovinu a nejaký opilec sa mu dobíjal do bytu a ráno to porozprával ako stál s pištolkou za dverami ak by sa mu tam vlámal tak ho odbachne, na druhý deň rozkaz stiahnúť všetky súkromné (ale to už bola aby sám neodbachol vo vyššom štádiu nemoci.
ivuliatko
13.08.12,18:19
to sú na tom Mongoli tak zle?

Nie sú na tom až tak zle ako my, lebo... 56. Mongolsko, 57. Thajsko, 58. Egypt a 59. Slovensko :mee:

http://sport.sme.sk/c/6452505/konecna-medailova-bilancia-oh-londyn-2012.html
srska
13.08.12,18:22
Nie sú na tom až tak zle ako my, lebo... 56. Mongolsko, 57. Thajsko, 58. Egypt a 59. Slovensko :mee:

http://sport.sme.sk/c/6452505/konecna-medailova-bilancia-oh-londyn-2012.htmlmňa skôr prekvapilo 60-62 miesto fínska
pavol54
13.08.12,18:22
Nie sú na tom až tak zle ako my, lebo... 56. Mongolsko, 57. Thajsko, 58. Egypt a 59. Slovensko :mee:

http://sport.sme.sk/c/6452505/konecna-medailova-bilancia-oh-londyn-2012.html
no do pr... to čo jazda na koňoch, streľba lukom a čo ešte by ich mohlo dať tak vysoko.
ivuliatko
13.08.12,18:25
A Maďarsko zvykne bývať také úspešné alebo sa im teraz mimoriadne zadarilo?
Mila123
13.08.12,18:26
ale čo naši susedia? AT? žiadna medaila......
Stanislav 1975
13.08.12,18:27
A Maďarsko zvykne bývať také úspešné alebo sa im teraz mimoriadne zadarilo?
maďari sú dobrí v bazéne...:cool:,odjakživa...
srska
13.08.12,18:27
no do pr... to čo jazda na koňoch, streľba lukom a čo ešte by ich mohlo dať tak vysoko.boxing 2, judo 2, wrestling 1:D http://www.london2012.com/country/mongolia/medals/index.html
Stanislav 1975
13.08.12,18:27
no do pr... to čo jazda na koňoch, streľba lukom a čo ešte by ich mohlo dať tak vysoko.
TA EK WON DO
Stanislav 1975
13.08.12,18:28
ale čo naši susedia? AT? žiadna medaila......
Rakušáci sú scípli...:D
trisestri
13.08.12,18:28
naši sú na 58 mieste, delíme sa o neho s Mongolskom...:D

dik ale myslel som poradie po vsetkych olymiadach dokopy,vsetkych 30 -tusim to bola jubilejna a cesi asi aj tak dopadli na rozdiel od nas boli asi najuspesnejsi v historii
srska
13.08.12,18:30
Rakušáci sú scípli...:Dtá disciplína ešte nie je v programe - posediačky pri pive hojdať sa doľava a doprava a jódlovať- v tom sú naj:D
Stanislav 1975
13.08.12,18:31
Chcem napísať Usainovi Boltovi, či by ma nezobrali na budúcu olympiadu do štafety Jamaiky na 4 krát 400 metrov, uvidíme či ma zoberú alebo ne...
srska
13.08.12,18:33
Chcem napísať Usainovi Boltovi, či by ma nezobrali na budúcu olympiadu do štafety Jamaiky na 4 krát 400 metrov, uvidíme či ma zoberú alebo ne...ktorý úsek?
Stanislav 1975
13.08.12,18:35
ktorý úsek?
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...:D-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...:D
srska
13.08.12,18:37
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...:D-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...:Dstenly, vieš čo je to 9,21? :D ale to platí pre 4x100m
Stanislav 1975
13.08.12,18:45
stenly, vieš čo je to 9,21? :D ale to platí pre 4x100m

to je akože reakčný štart vladino na štarte?:D
buchač
13.08.12,18:46
Za mojej éry sa "len brali pištolky na kontrolu technického stavu" niekedy som ich musel skladovať aj pár mesiacov. Jeden kolega mal rakovinu a nejaký opilec sa mu dobíjal do bytu a ráno to porozprával ako stál s pištolkou za dverami ak by sa mu tam vlámal tak ho odbachne, na druhý deň rozkaz stiahnúť všetky súkromné (ale to už bola aby sám neodbachol vo vyššom štádiu nemoci.
...ani to by nepomohlo.....

U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....

Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....
srska
13.08.12,18:48
to je akože reakčný štart vladino na štarte?:D4x9,21=36,84=wr
buchač
13.08.12,18:49
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...:D-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...:D

...he ,daj si ricínový olej a zapi Šaraticou - ani za doping sa nedá považovať......Boltík by šancu nemal .....:---
srska
13.08.12,18:50
...ani to by nepomohlo.....

U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....

Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....u nás ani pištoľku nepotrebovali - poniektorí študenti skákali v l. petri cez zatvorené okno z 3. poschodia -rip
trisestri
13.08.12,19:01
...he ,daj si ricínový olej a zapi Šaraticou - ani za doping sa nedá považovať......Boltík by šancu nemal .....:---

šaraticu uz nepredavaju:)
buchač
13.08.12,19:07
šaraticu uz nepredavaju:)
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....:rolleyes:

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........;)
srska
13.08.12,19:08
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....:rolleyes:

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........;)aj vincentku predávajú - v obchodoch
trisestri
13.08.12,20:33
ta u nas nie
misoft
13.08.12,21:35
Last minute zájazd :D
misoft
13.08.12,21:36
A majú to s požehnaním a razítkom :D
misoft
13.08.12,21:37
No jeho pohľad vraví -"...ti drbe?..."
misoft
13.08.12,21:44
Piaty!
misoft
13.08.12,22:00
U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....

Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....

u nás ani pištoľku nepotrebovali - poniektorí študenti skákali v l. petri cez zatvorené okno z 3. poschodia -rip

To poznám - akurát však u nás nešiel do služby, ale na streľby, výkoňák kvéra vydal, on včeličky mal, žene zavolal, počas hovoru hlavu preľuftoval.
Absík tvrdým potúžený po vychádzke si na okennom parapete ustlal - tri štoky padal - ku*va - len nohu si dochrámal (ožratí majú šťastie).
Deveťák ráno o štvrtej na kontrolu stráže mašíroval, strážny pri zástave sapíkom si mozog na plafón rozprašoval.

Akurát že TU a TU som malého koníka ťahal, TU som stráže poučoval. Bisťu - veselo bolo, veselo - "elita" veliteľská ako prvého vinníka mňa skoro považovala. Nie je sranda, keď o pol piatej ráno ti spojka dobre že dvere nevyvalí a vybafne na teba "vojak sa vám pri zástave odbachol, treba spísať protokol".
Dav
14.08.12,05:02
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....:rolleyes:

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........;)
aj v potravinách ....
pavol54
14.08.12,05:03
To poznám - akurát však u nás nešiel do služby, ale na streľby, výkoňák kvéra vydal, on včeličky mal, žene zavolal, počas hovoru hlavu preľuftoval.
Absík tvrdým potúžený po vychádzke si na okennom parapete ustlal - tri štoky padal - ku*va - len nohu si dochrámal (ožratí majú šťastie).
Deveťák ráno o štvrtej na kontrolu stráže mašíroval, strážny pri zástave sapíkom si mozog na plafón rozprašoval.

Akurát že TU a TUsom malého koníka ťahal, TU som stráže poučoval. Bisťu - veselo bolo, veselo - "elita" veliteľská ako prvého vinníka mňa skoro považovala. Nie je sranda, keď o pol piatej ráno ti spojka dobre že dvere nevyvalí a vybafne na teba "vojak sa vám pri zástave odbachol, treba spísať protokol".
Nebolo nad absíkov (vysokoškolákov) tí vedeli ako vyrobiť mimoriadku zo zbraňou velite stráže a závodčí v noci z dlhej chvíle tasili ako kovboji pištole ale len dovtedy kým sa jednému pri zasúvaní do púzdra pištoľ nenabila jeden skončil ako víťaz druhý dostal od štátu novú uniformu aj s trenírkami.
príprava do služby jeden chytí pištol a povie druhému a teraz ti ustrelím gule, ustrelil (už nepotreboval frajerku)
absík doktor na hádzaní granátov rg 4 hod 2 m pred seba to bolo rýchlosť vidieť rýchlosť volne padajúceho človeka
toho by bolo
srska
14.08.12,05:09
Nebolo nad absíkov (vysokoškolákov) tí vedeli ako vyrobiť mimoriadku zo zbraňou velite stráže a závodčí v noci z dlhej chvíle tasili ako kovboji pištole ale len dovtedy kým sa jednému pri zasúvaní do púzdra pištoľ nenabila jeden skončil ako víťaz druhý dostal od štátu novú uniformu aj s trenírkami.
príprava do služby jeden chytí pištol a povie druhému a teraz ti ustrelím gule, ustrelil (už nepotreboval frajerku)
absík doktor na hádzaní granátov rg 4 hod 2 m pred seba to bolo rýchlosť vidieť rýchlosť volne padajúceho človeka
toho by bolobol aj taký prípad:
o 05:00 poplááááách v objekte A pod hájom v lm - potom pri nástupe roty 1 chýbal aj s sa-26 - prúser - našiel ho za dva dni pohraničiarsky pes v čiernej nad tisou v nákladnom vagóne - chlapec na výsluchu: chcel som emigrovať do zssr (1971):D - vyšetrený u psychiatra - prepustený do zálohy
buchač
14.08.12,05:26
bol aj taký prípad:
o 05:00 poplááááách v objekte A pod hájom v lm - potom pri nástupe roty 1 chýbal aj s sa-26 - prúser - našiel ho za dva dni pohraničiarsky pes v čiernej nad tisou v nákladnom vagóne - chlapec na výsluchu: chcel som emigrovať do zssr (1971):D - vyšetrený u psychiatra - prepustený do zálohy
...hm .....

Raz mi brácha volal ( boli sme kolegovia ), nakoľko som nebol doma a mobily vtedy ešte v plienkach boli ( u švekry ma zastihol ) a vraví -dodnes pamätám ...:

" Čau ...viem , že je dnes 1.apríl , nerobím si prdel , ale zavolaj deveťákovi ...zháňa Ťa hore dole ......VYKRADLI Ti muničák ..."

Tak som zavolal , za desať minút došlo po mňa auto ...hybaj do kasína do pakšamenty ......

....páchateľom bol veliteľ strážnej jednotky s jedným strážakom ....vyhrážali sa celej stráži , že ich postrieľajú ....tak jeden strážny doslova zdrhol zo strážneho stanovišťa a utekal zo 20 km na posádku ...

Že jaké fofry nastali......
Keď som došiel na muničák , všetci strážaci boli pekne na zemi a spútaní .......
Následne okamžitá inventarizácia podľa zostavy .....
Kua ....100 ks ručných granátov RG F 1 .....
Domov som došiel okolo polnoci.....

...chlapci celkom slušne nadsluhovali .....v Sabinove ....
pepsikova
14.08.12,06:13
..tak tieto príspevky z vojny mi pripomínajú vianoce...moji hadi síce nemajú "také ostré ", ale po štedrej večeri sa dve hodinky sedí a spomína-jasné, na čo budú spomínať dvaja bývalí vojaci?..len na vojnu a detstvo..je to milé..
pepsikova
14.08.12,06:17
..a dávam druhú kafu ,aj gépées je poslané s čajíkom a kaficou, dnes som aj nescu poslala..a k tomu si dajte čo chcete!..alebo čo máte po ruke!..čakám opravára na magio..svynajenna, nefunguje od piatku,nijakovsky nenaštartuje a po dvoch urgenciách sa konečne uvolili, že príde technik...som zvedavá...(to bol najnerozumnejší krok,to mágio, aký som za posledné roky urobila, digi fičalo 5 rokov bez poruchy!..)...a ešte príde elektrikár,lebo do dvoch vypínačov zázračne nejde elektrina....dnes bude zaujímavý deň..
pepsikova
14.08.12,09:05
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..
calawen
14.08.12,09:11
Určite ich je tam viac, jedna to nemôže zvládnuť.

na tých 400 som sama - ale len mzdy robím, personalistku máme ďalšiu osobu...
Tweety
14.08.12,09:16
na tých 400 som sama - ale len mzdy robím, personalistku máme ďalšiu osobu...
Tak to je teda dosť, určite Ťa aj dobre platia.
AlaNR
14.08.12,09:29
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..

Keď bude odchádzať zaúčtuj mu "nájomné" aj kafu :D
calawen
14.08.12,09:31
Tak to je teda dosť, určite Ťa aj dobre platia.
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
Tweety
14.08.12,09:36
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..
Neboj, ak to zvládneš, možno časom bude aj to.
Hansa
14.08.12,09:36
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..

-držím palčoky. Dúfam, že máš dobrý soft. Časom bude aj tá štvorciferná suma na výplatnej páske.;)
calawen
14.08.12,09:41
Neboj, ak to zvládneš, možno časom bude aj to.

Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...


-držím palčoky. Dúfam, že máš dobrý soft. Časom bude aj tá štvorciferná suma na výplatnej páske.;)

Zatiaľ je POHODA, ale plánujú prejsť na nový, lebo pohoda neumožňuje 2 nákladové strediská... (prvé je náš projekt, druhé je NS užív. zamestnávateľa)
Žarnov
14.08.12,09:45
Dobrý deň, rozčúlil ma dnes list z DÚ, vraj som podala k DP prílohy: NO Úč 1-01 a NO Úč 1-02 na nesprávnych tlačivách. Pritom sú to tie isté do písmena a bodky, uverejnené ako vzor na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk), (v PDF, nedajú sa priamo vyplňovať), tak som si ich otvorila v exceli, vyplnila, vytlačila....čo je zrejme neprípustné, musia sa vytlačiť prázdne a ručne vypísať! Ako pred 100 rokmi! Podotýkam že u nás ani v širokom okolí tlačivá nikde nedostať, skúšala som aj v ŠEVT B.Bystrica, ani tam ich nemajú. Ľudia, ako to riešite vy?
Tweety
14.08.12,09:47
Tak to je teda veľká firma, ide o stavebnú?
Hansa
14.08.12,09:53
[QUOTE=calawen;2123914]Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...

-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres :) /samozrejme pri adekvátnom plate/:---
Stanislav 1975
14.08.12,10:09
ešte som v skúšobnej dobe a vzhľadom na krátku prax som si štvorcifernú sumu netrúfla pýtať... zatiaľ som len jemne nad bývalým platom v predošlej firme - účtovník v KE..

Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...:D
Barbara
14.08.12,10:18
Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...:D

no ja tú prax mám 32ročnú, /mzdy/ ale u nás teda veľké peniaze nemvidíme, ............bohužiaľ ani vodiči:mee:
pavol54
14.08.12,10:20
[QUOTE=calawen;2123914]Dúfam, tento mesiac bolo 412 výplat zamestnancov, 26 dohodárov, 43 zamestnancov odišlo, plánuje sa tak 60 - 100 nástupov...

-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres :) /samozrejme pri adekvátnom plate/:---lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie
Stanislav 1975
14.08.12,10:20
no ja tú prax mám 32ročnú, /mzdy/ ale u nás teda veľké peniaze nemvidíme, ............bohužiaľ ani vodiči:mee:

treba ísť do štrajku...
Tweety
14.08.12,10:22
treba ísť do štrajku...
Najlepšie odborárskeho.:rolleyes:
Hansa
14.08.12,10:22
[QUOTE=Hansa;2123927]lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie

-oni to už zo zvyku tak.....;)
Stanislav 1975
14.08.12,10:23
[QUOTE=Hansa;2123927]lepší je ale plat bez pracovného stresu - predstava mnohých uchádzačov o zamestnanie
mne kamarát plakal na ramene, že nemá robotu, tak som našiel u iného kamoša, na pumpe, nejako moc fyzicky nenáročnú a s celkom dobrým nástupným platom ( 700 eur) a ked som s ním bol o mesiac ,povedal mi,že tam už nerobí a ja že prečo? a on, že nedalo sa tam nič ukradnúť...,asi tak...
maja
14.08.12,10:42
Pre vlastnú nepozornosť som musela "vyrábať" opravné prehľady od začiatku roka:mad:....kto nemá v hlave:mee:..
Hansa
14.08.12,10:52
-niežeby ma to štvalo, ale - šéfstvo vie o zmenách, ktoré schválila vláda s platnosťou od 1.1.2013, a nič sa nerieši. Už teraz ledva, ledva vieme zaplatiť dohodárov, s tým spojené odvody a daň a vysokú dph-čku?! Ja neviem nad čím rozmýšľajú?! Na firemnom účte je už dávnom veľké mínus. Mne to pripadá k novému roku likvidačné.
No, ešte dúfam, ako sa hovorí: "Keď Pán Boh zavelí, aj motyka strelí."
Na dnes to už neriešim..............
srska
14.08.12,10:55
-niežeby ma to štvalo, ale - šéfstvo vie o zmenách, ktoré schválila vláda s platnosťou od 1.1.2013, a nič sa nerieši. Už teraz ledva, ledva vieme zaplatiť dohodárov, s tým spojené odvody a daň a vysokú dph-čku?! Ja neviem nad čím rozmýšľajú?! Na firemnom účte je už dávnom veľké mínus. Mne to pripadá k novému roku likvidačné.
No, ešte dúfam, ako sa hovorí: "Keď Pán Boh zavelí, aj motyka strelí."
Na dnes to už neriešim..............no, u jednoosobových sro to nebude až také kritické - vždy sa dierka dá nájsť
Hansa
14.08.12,10:58
no, u jednoosobových sro to nebude až také kritické - vždy sa dierka dá nájsť

-no, my sme tu už celkom vydierkovaní.....
srska
14.08.12,11:00
-no, my sme tu už celkom vydierkovaní.....ak áno, tak máte čas dumať
Hansa
14.08.12,11:04
ak áno, tak máte čas dumať

-máme tu na to kompetentných /ako býva zvykom aj v iných firmách/. Howg, majte sa, idem na ryby!
ivuliatko
14.08.12,11:23
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..
k tej kávičke pudingový koláč Anetka (prečo sa tak volá, netuším), v nedeľu si čerstvá devätnástka objednala k narodkám a zázračne sme boli trochu menej pažraví, takže ešte ostalo ;) nech sa páči
MarcelkaT
14.08.12,11:37
Mňammmmm, dobre vyzera aj chutí.
MarcelkaT
14.08.12,11:41
[QUOTE=pavol54;2123955]
mne kamarát plakal na ramene, že nemá robotu, tak som našiel u iného kamoša, na pumpe, nejako moc fyzicky nenáročnú a s celkom dobrým nástupným platom ( 700 eur) a ked som s ním bol o mesiac ,povedal mi,že tam už nerobí a ja že prečo? a on, že nedalo sa tam nič ukradnúť...,asi tak...

Ja som sa snažila jedného znameho zamestnať v SBS/po protekcií/ a on,že to nie je práca v kancelárií. No vieš "direktorské a námestnícké miesta" sú už obsadené. A myslím, že kto chce robiť robotu si nájde.
AdaMtiM
14.08.12,12:02
Práve som vytočená do nepríčetna: dovolila som sa zastať u vedúcej predajne jednej kolegyne, ktorá popri svojej kanc. práci aj upratuje denne predajňu a musí v čase čerpania dovolenky chodiť denne upratať - tak som zarýpla, že či sa nenájde nikto z jej kolegýň v predajni, kto by v čase jej dovolenky za ňu upratal : že sa mi to z ľudského hľadiska zdá choré..... a že ja by som teda za ňu chodila. Tak mi vynadala, že čo sa starám do vecí, do ktorých ma nič...... . No ale tak mi treba, keď hasím, čo ma nepáli.....že /och, tie mladé baby teraz, to nič navyše neurobí a ZADARMO už vôbec nie......
Kvaka
14.08.12,12:20
Potešilo ma, že môžem ísť do záhrady. Oči si oddýchnu od monitoru, tak len preto.
pepsikova
14.08.12,14:05
...zlomil sa mi rámik na očkoch..tak som ho odniesla, že či sa to dá zreparovať, lebo on je ešte aj v záruke, ten rámik..chalanisko v optike, milý, úslužný, vraj fšetko sa dá, tak zreparuje..do piatku...aj som súhlasila, ale any o hodinu dlhšie, lebo s týmito starými nevydým any y...
..a dieťa mi kúpilo žltý melón, tak vám kúštik posielam...ale fakt-len kúštik!..
pepsikova
14.08.12,14:06
k tej kávičke pudingový koláč Anetka (prečo sa tak volá, netuším), v nedeľu si čerstvá devätnástka objednala k narodkám a zázračne sme boli trochu menej pažraví, takže ešte ostalo ;) nech sa páči..

..a recepísek by nebol?..vyzerá to mňam!..
misoft
14.08.12,14:13
Kočka - stačí aj trojciferná, ale s opakujúcim sa číselkom 9. :D
misoft
14.08.12,14:14
Kamoško - ona je aj schopná, aj schopná :D:D:D.
misoft
14.08.12,14:18
Niekde som písal o tvojich škuľkách - došlo na moje slová :D
misoft
14.08.12,14:20
A nečum tak zúrivo do toho monitorčeka - praskne mu sklíčko a on ti nič neurobil :D:D:D
ivuliatko
14.08.12,14:35
..

..a recepísek by nebol?..vyzerá to mňam!..
ale čo by né...

Mramorové cesto:


250 g polohrubej múky
250 g cukru
5 vajec
1 dl oleja
1 dl vody
1 vanilkový cukor
1 prdopeč
kakao (přiměřeně)

Puding:

1/2 l mlieka
1 zlatý klas
1 vanilkový cukor
2 PL cukru

Navrch:

4 kyslé smotany (niekedy mám 250 ml a inokedy 200 ml, nevidím rozdiel na koláči)
4 PL cukru
1 vanilkový cukor

Cesto - klasický postup... vajcá s cukrom vymiešať, pridať olej, vodu a nakoniec múku s prdopečom. Na vymastený a vysypaný plech nalejeme 1/2 cesta, zvyšok zafarbíme kakaom a mramorovo šup do bledého cesta. Uvaríme puding a hneď ho cik-cak nalejeme do cesta. Pečieme vo vyhriatej rúre (170) asi 25-30 min. Zmiešame smotany + cukor + VC a natrieme na horúci koláč hneď po vybratí z rúry. Posypeme grankom alebo strúhanou čokoládou, niekto dáva škoricový cukor. Dáme dobre vychladiť.
terezamaria
14.08.12,14:41
Marcelka ale kto nechce, tak si okamžite výhovorku nájde.....
terezamaria
14.08.12,14:49
Práve som dohovorila so Zitulkou, dala vás všetkých pozdraviť a posiela objatie tým, ktorí jej držali palčeky. K operácii sa jej pridružil ešte aj zápal pažeráka, tak si užila a nič celý týždeň nejedla. Ale dostala lieky a ja verím, že sa jej po troške bude stav zlepšovať a zosilnie, aby nám mohla ona sama napísať. :)
avalik
14.08.12,14:55
zlty melon lubim ... kujeeem :)
Zdenka 0705
14.08.12,16:12
výborný! ... ja len jemne poprášim obyčajnou škoricou, sladký je dosť :)
Dav
14.08.12,16:38
Poteší )):
Stanislav 1975
14.08.12,16:47
V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes...
pepsikova
14.08.12,16:50
..fajnové čosik toto!..
pepsikova
14.08.12,16:51
V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes.....

..a čo ty vieš?..či sa práve z neho nerobia klobásky a tak tu nygdo neny?..
trisestri
14.08.12,17:03
V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes...

ta ja pocul ze v Niznom Hrabovci sa v den narodenim zabil zastupca starostu na aute,neviem ci nemal vypite a preto havaroval.
asedma
14.08.12,17:21
robievam tiez casto, lebo je rychlo hotovy
buchač
14.08.12,17:31
ta ja pocul ze v Niznom Hrabovci sa v den narodenim zabil zastupca starostu na aute,neviem ci nemal vypite a preto havaroval.
...videl som v správach auto ......rozbité na pár kusov ...

Narazil do stromu ...odhodilo ho na druhú stranu cesty ...odtrhlo blok motora s prevodovkou a koleso...
Chlast ???...ktož vie ...
..jednoznačne RÝCHLOSŤ ...tá zabíjala ...pri takýchto následkoch...
BMW je síce bezpečné auto , ale nie je to obrnený transportér...

http://img.topky.sk/1141076.jpg http://img.topky.sk/big/1141075.jpg/bmw-havaria-zastupca-starostky.jpg
srska
14.08.12,18:05
AlaNR
14.08.12,18:10
..

..a čo ty vieš?..či sa práve z neho nerobia klobásky a tak tu nygdo neny?..


Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla.... :D
srska
14.08.12,18:14
Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla.... :Dšak neny daleko - enem v šulekove - zebrala ju konkurencia na klbáse:D
misoft
14.08.12,18:36
No bisťu - týždeň diéty - šak bude jak modelka tenká.
misoft
14.08.12,18:38
...a v Amerike o tom nepíšu - tam tiež asi skapal - kojot prériový
pepsikova
14.08.12,18:41
Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla.... :D..

..jáááj, veru je niečo pohurkané v štáte slovenskom, keď už rómom miznú kobylky..
AlaNR
14.08.12,18:43
šak neny daleko - enem v šulekove - zebrala ju konkurencia na klbáse:D

ťahali sme ju na Koplotovce :D nestela ísť, zdráhala sa, chuďátko...

Uuuuha, ale dosť čérneho humoru ...
buchač
14.08.12,18:50
..

..jáááj, veru je niečo pohurkané v štáte slovenskom, keď už rómom miznú kobylky..

...trt miznú..........rómske kobylky pekne šlapú.....či v Blave , či v Ke.....;) :---
lujza.j
14.08.12,19:00
.....ráno prišiel "pán bytný" s už zase išiel het.....:(
Stanislav 1975
14.08.12,19:17
Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!
Stanislav 1975
14.08.12,19:19
.....ráno prišiel "pán bytný" s už zase išiel het.....:(
Ale tak, čo to ste stihli "poriešiť " určite...
:D,takže spokojná s úsmevom na perách...:D
lenkak
14.08.12,19:28
konečne dnes som už vo svojom živle, v plnom nasadení, po sobotnom páde, nedeľnej triaške, a dávaní sa dokopy už som ok. :)
Stanislav 1975
14.08.12,19:34
konečne dnes som už vo svojom živle, v plnom nasadení, po sobotnom páde, nedeľnej triaške, a dávaní sa dokopy už som ok. :)
tak sa drž...:) a dobre zúčtuj tú DPH- teraz to dosť údajne sledujú...:D
lenkak
14.08.12,19:46
sledujú viem, nás kontroly tiež neminuli, jednu firmu mám výsledok všetko v poriadku, potešilo :)
Druhá ešte prebieha,
a teraz momentálne ja dph neriešim, ale určite sa ním zaoberať budem. :D
wagner
14.08.12,19:47
...zlomil sa mi rámik na očkoch..tak som ho odniesla, že či sa to dá zreparovať, lebo on je ešte aj v záruke, ten rámik..chalanisko v optike, milý, úslužný, vraj fšetko sa dá, tak zreparuje..do piatku...aj som súhlasila, ale any o hodinu dlhšie, lebo s týmito starými nevydým any y...
..a dieťa mi kúpilo žltý melón, tak vám kúštik posielam...ale fakt-len kúštik!..

Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik:D Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť.:D Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika.
wagner
14.08.12,19:48
Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!

Stanko to myslíš akože Teba?:rolleyes:
Stanislav 1975
14.08.12,19:49
Inak potešilo ma,že ak všetko výjde ako má,tak budem mať pivné stretko s jednou našou kolegyňou poraďáčkou...:D:rolleyes:
Stanislav 1975
14.08.12,19:51
Stanko to myslíš akože Teba?:rolleyes:
ale néééééééé, ja nie som predsa žiadny Máhatma Gándhi- akože som síce pekný, zlatý, múdry, inteligentný, ale zasa až tak vysolo nie- ale pomaličky tam na vrchol šlapem-pomaly ,ale isto...:D
lenkak
14.08.12,19:53
ale néééééééé, ja nie som predsa žiadny Máhatma Gándhi- akože som síce pekný, zlatý, múdry, inteligentný, ale zasa až tak vysolo nie- ale pomaličky tam na vrchol šlapem-pomaly ,ale isto...:D

zabudol si napísať, že aj sexy :D, už len to Ti tam chýba ;)


Inak potešilo ma,že ak všetko výjde ako má,tak budem mať pivné stretko s jednou našou kolegyňou poraďáčkou...:D:rolleyes:

nech Ti vyjde stretko podľa predstáv :)
pepsikova
14.08.12,20:13
Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik:D Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť.:D Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika...

..mojík, vidím ťa celkom lajf, ako sa vyšanťuješ na tej tvojej plantáži, si veru dobrá mičurinka!..a na melón som ja skupaňa, ale za to som celý deň kukala na nebíčko, či ti z tých mrakov zaprší, alebo nyje....teda, myslela som na teba..aspoň volačo..
pepsikova
14.08.12,20:18
Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!..

..hm...som bola teraz so šarkanom okolo baráku a sused aj s dvomi dákymi stáli pred domom a svorne prikyvovali "autovriti!...nepýtala som sa, čo sa stalo, ale však tu už nikto nič negarantuje..:D
lenkak
14.08.12,20:53
nejako pomaly šlape server, no dorobím už čo mám načaté, dám obklad a pekné sny :)
calawen
15.08.12,04:39
-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres :) /samozrejme pri adekvátnom plate/:---

Hej? Môžeš prísť vypomôcť... :---


Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...:D
Dúfam :)

Pre Tweety, nie, nejedná sa o stavebnú firmu, je to personálna agentúra, dodávame zamestnancov do Faurecie - tu v Košiciach - pre nich robím mzdy ja, ešte v BA sú nejaké projekty a tam je tiež dosť zamestnancov - tam robí mzdy kolegyňa plus ešte účto robí...
calawen
15.08.12,04:41
Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...
Hansa
15.08.12,04:43
[QUOTE=calawen;2124403]Hej? Môžeš prísť vypomôcť... :---

-jájjj, mojik, ja to mám cez celú republiku:---
srska
15.08.12,04:46
Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé
calawen
15.08.12,04:52
na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé

Ale asi nie s takýmto autom...http://img.aaaauto.eu/thumb/940455_1024x768x75.jpg
srska
15.08.12,04:54
Ale asi nie s takýmto autom...http://img.aaaauto.eu/thumb/940455_1024x768x75.jpgjáááj s turkom to ide ťažko:D
calawen
15.08.12,04:55
jáááj s turkom to ide ťažko:D

za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...
buchač
15.08.12,05:18
Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...
...he ...na Moldavskej , na Moldavskej ......????? ;)

na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé
...v pohode sa aj 80 dá....

za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...
...nie ani koľajnice na tom mieste ...skôr tie hrbolce a vyjazdené koľaje v asfalte na danom kruháči....
AlaNR
15.08.12,05:23
Akého krásneho maličkého chrumkavého citroeníka som včera našla na inzerátoch...
juuuuj a ráno mail, že je predaný..... :(
Takže teraz držím smútok:mee:
pepsikova
15.08.12,05:47
...dobré ráno tu..posielam kaficu a čajík podľa rozpisu, ešte pridám za jeden na smútok pre Alušu, k tomu vysávač a prachofku, ak by niekto mal chuť..inak nič...ešte, možno, ak by šarkan bol štedrý a dal zo svojho-ale to pochybujem hlasno..
..a prajem vám fajn deň dnes..
MarcelkaT
15.08.12,05:51
Ďakujem za čajík, padol na úrodnú pôdu.
pepsikova
15.08.12,05:55
AlaNR
15.08.12,06:37
...dobré ráno tu..posielam kaficu a čajík podľa rozpisu, ešte pridám za jeden na smútok pre Alušu, k tomu vysávač a prachofku, ak by niekto mal chuť..inak nič...ešte, možno, ak by šarkan bol štedrý a dal zo svojho-ale to pochybujem hlasno..
..a prajem vám fajn deň dnes..

díky za spéci čajíček, pomohol, lebo zajtra idem kukuknúť pežotíka maličkého krásneho vínovo červeného s mááááličko kilometráma ;)
Srdco mi robí jak v tej reklame: pižó-pižó pižó-pižó :D
Stanislav 1975
15.08.12,07:20
...he ...na Moldavskej , na Moldavskej ......????? ;)

...v pohode sa aj 80 dá....

...nie ani koľajnice na tom mieste ...skôr tie hrbolce a vyjazdené koľaje v asfalte na danom kruháči....
Ja chodievam na východ zasadne "dolom"-celkovo tá cesta mi je sympatickejšia ako cez žilinu a poprad a na tieto vyjazdené jamy v daždi si treba dávať pozor na tej ceste okolo plešivca, keď prší,tak je to dost nebezpečné...aquaplaningy len tak fičia...
Stanislav 1975
15.08.12,07:21
díky za spéci čajíček, pomohol, lebo zajtra idem kukuknúť pežotíka maličkého krásneho vínovo červeného s mááááličko kilometráma ;)
Srdco mi robí jak v tej reklame: pižó-pižó pižó-pižó :D
máličko kilometrov? dobre stiahnuté, nie?:D
AlaNR
15.08.12,08:09
máličko kilometrov? dobre stiahnuté, nie?:D

Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
MarcelkaT
15.08.12,08:16
Pepsi ďakujem, nenachadzám slov,.....
ivuliatko
15.08.12,09:00
držím palce, nech sa šecko vydarí
Stanislav 1975
15.08.12,09:17
Potešilo ma, že dneska mám také ultra-mini stretko s jednou nemenovanou poraďáčkou:rolleyes:,ale keďže mám u seba na prázdninách mamu:D,tak beriem aj ju, nech na mňa dozrie, aby som sa slušne správal...:D
Stanislav 1975
15.08.12,09:18
Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
daj na to pozor, lebo takých servisných knižiek ti ja možem zohnať 120...:D:D
Rozalka
15.08.12,09:22
Nevyzerá... Má to servisnú knižku, pokukáme.
Pre mňa je aj 88tis mááličko
Treba kuk do servisnej knižky a spýtať sa v servise, či naozaj tam chodili.
Aké staré je to autíčko?
trisestri
15.08.12,09:26
vcera na stv 1 o 20,10 isla velmi dobra drama-drsne zrkadlo dnesnej reality na vidieku,netradicne spracovane.
Katy a R
15.08.12,09:37
daj na to pozor, lebo takých servisných knižiek ti ja možem zohnať 120...:D:D
nože toto trošku obšírnejšie keby si ... pre laika (alebo naivku:confused:) ..
avalik
15.08.12,09:37
Potešilo ma, že dneska mám také ultra-mini stretko s jednou nemenovanou poraďáčkou:rolleyes:,ale keďže mám u seba na prázdninách mamu:D,tak beriem aj ju, nech na mňa dozrie, aby som sa slušne správal...:D

joooj sak uz tolko nevypisuj :D ...

PS: zabudol si napisat, ze to tvoje garde som navrhla ja ;):D
AlaNR
15.08.12,10:03
Treba kuk do servisnej knižky a spýtať sa v servise, či naozaj tam chodili.
Aké staré je to autíčko?

2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...
srska
15.08.12,10:04
2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...cena?
AlaNR
15.08.12,10:05
vcera na stv 1 o 20,10 isla velmi dobra drama-drsne zrkadlo dnesnej reality na vidieku,netradicne spracovane.

bolo to natáčané v susednej dedine, dokonca starostka tam hlásila do rozhlasu. Milé bolo vidieť ju ;)
AlaNR
15.08.12,10:07
cena?

3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
srska
15.08.12,10:10
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.dosť - ja dám po 15.01.2013 do ponuky punto 1.2 r.v. 11/2007 teraz 65000 km za 3600 s dph (tk+ek platná do 09.11.13)
pavol54
15.08.12,10:23
Ja chodievam na východ zasadne "dolom"-celkovo tá cesta mi je sympatickejšia ako cez žilinu a poprad a na tieto vyjazdené jamy v daždi si treba dávať pozor na tej ceste okolo plešivca, keď prší,tak je to dost nebezpečné...aquaplaningy len tak fičia...
Moja šikana je v Batke pri Rimbat sombat,tam som položil škodovku do jarku
AlaNR
15.08.12,10:24
dosť - ja dám po 15.01.2013 do ponuky punto 1.2 r.v. 11/2007 teraz 65000 km za 3600 s dph (tk+ek platná do 09.11.13)

Moja naivná predstava je, že ho stiahnem ešte ale o 200 eur... podľa toho, ako bude vyzerať. Naočkujem starého môjho, nech nájde minimálne jednu chybičku krásy ;)
Katy a R
15.08.12,10:42
bolo vidno Zobor ..
buchač
15.08.12,11:23
2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...

cena?

Tri litre ......:rolleyes:


...fakt ale vyzerá dobre .....;)
...len tie pedále ( podľa foto ) svedčia , že snáď aj nejaký kilometrík sa stiahol ???
...ošúchané sú totiž....
trisestri
15.08.12,11:38
Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahly-zvrat-preco-nebude-vinna-dara-cvakat-odskodne.html
BXLmiami
15.08.12,11:54
Ty nejakú poznáš?Daj info,budem rešpektovať.
AlaNR
15.08.12,11:57
Tri litre ......:rolleyes:
...fakt ale vyzerá dobre .....;)
...len tie pedále ( podľa foto ) svedčia , že snáď aj nejaký kilometrík sa stiahol ???
...ošúchané sú totiž....

vraj si mám všímať volant, riadiacu páku, pedále, štuplíky na ovládacom paneli, páčky a roh sedačky, ako nastupuje šofér. To len veci na prvý pohľad...
Ostatné okuká starigáň, šak na čo ho mám? :D
AlaNR
15.08.12,12:00
Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahly-zvrat-preco-nebude-vinna-dara-cvakat-odskodne.html


Zodpovednosť za spôsobenú škoduNutnosť vzniku takéhoto poistenia a povinnosť uzatvoriť si ho je daná právnym nárokom poškodených osôb na úhradu vzniknutých škôd na zdraví a živote osôb, ako aj na majetku občanov. Vzhľadom na rastúcu životnú úroveň má výška škôd tendenciu výrazného rastu a náhrada spôsobených škôd obvykle presahuje finančné možnosti zodpovednej osoby. Zákon preto uložil povinnosť uzavrieť si povinné zmluvné poistenie ako spoločenský záujem a nutnosť primerane peňažne odškodniť poškodených účastníkov dopravných nehôd.
Ivana Š
15.08.12,12:04
posielam poobednú kaficu a čajík :)

jáj, takú príjemnú prácu mám teraz ;)
balím na dovolenku, odchádzame 17.8. - tak poprosím presmerovať GPS a kafu posielať do Bulharska
alebo si ju vypijem keď sa vrátim?
MarcelkaT
15.08.12,12:25
posielam poobednú kaficu a čajík :)

jáj, takú príjemnú prácu mám teraz ;)
balím na dovolenku, odchádzame 17.8. - tak poprosím presmerovať GPS a kafu posielať do Bulharska
alebo si ju vypijem keď sa vrátim?

Káva Ťa počká a príjemnú dovolenku a vráť sa celá,......
MarcelkaT
15.08.12,13:06
Obyvatelia Luníku IX začali odpratavať odpad - ručne. Potrebných bude asi 150 kontajnerov a práca bude trvať asi 2 mesiace.........a potom.
misoft
15.08.12,13:56
Obyvatelia Luníku IX začali odpratavať odpad - ručne. Potrebných bude asi 150 kontajnerov a práca bude trvať asi 2 mesiace.........a potom.
10 mesiacov lehárko - odpad letecky von oknom (možno príde i kúzelník a politik a poupratuje) - a o rok opäť sa "ukážu" - 2 mesiace budú odpratávať. Šak sú čistotní, no nie?
lujza.j
15.08.12,13:58
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
ja len tak pre orientáciu po koľko idú v De.....najlacnejší sú tam francúzi a japonci....zrovna včera som o tom s mojim oným:D bavila
http://suchen.mobile.de/auto/peugeot-206-benzin.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&lang=de&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=8&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&fuels=PETROL
Stanislav 1975
15.08.12,14:14
Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahly-zvrat-preco-nebude-vinna-dara-cvakat-odskodne.html
Tch čo im robia obštrukcie poisťovne si netreba nejako ľutovať, alebo tak- sami si za to možu- to sú vačšinou ľudia ktorí naschvál vyberú čo najlacnejšiu poistku a potom čumákujú, keď chodia po súdoch- netreba tých ľudí ľutovať, kto chce kam-pomožme mu tam...-niekto si dá poistku v kadejakej axe alebo komunálnej a potom jasné,že nemajú vyplatené, čo majú mať ,skor sa čudujem,že si tí ľudia myslia že niečo dostanú...-ja tých ludí nelutujem, ja sa im smejem, že boli blbí
Stanislav 1975
15.08.12,14:18
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
keď má auto roku výroby 2003 najazdených 88.000km, tak ja som pápežov komorník...,akože SCIENCE-FICTION-ale možno má ale neverím moc tomu...:o
Stanislav 1975
15.08.12,14:20
Stretko s poráďáčkou Darou dopadlo dobre- milá dievčina to je- napapali sme sa, pivko si dali, pokecali , vojnu rozobrali...,tak o mesiac by mohlo byť pokračovanie...;)
Stanislav 1975
15.08.12,14:23
nože toto trošku obšírnejšie keby si ... pre laika (alebo naivku:confused:) ..
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...
srska
15.08.12,14:24
ani tk + ek
lujza.j
15.08.12,14:30
avalik
15.08.12,14:31
Stretko s poráďáčkou Darou dopadlo dobre- milá dievčina to je- napapali sme sa, pivko si dali, pokecali , vojnu rozobrali...,tak o mesiac by mohlo byť pokračovanie...;)

fajne bolo :) ... prida sa k nam na buduce niekto? ;)

PS: cestou domov som si stihla aj vybavit zaslanie noveho preukazu poistenca - uz obojstranny - spolu s europskym, nebudem musiet strazit 2 karticky :)
buchač
15.08.12,14:35
fajne bolo :) ... prida sa k nam na buduce niekto? ;)

...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???
avalik
15.08.12,14:37
...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???

aj som rozmyslala ... no ale sak ty si velky chalupar, tak som ta nechcela rusit ... asi v oktobri ked bude maraton budem v KE, tak rada zavitam aj medzi Kosicanov :D
AlaNR
15.08.12,14:37
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...

No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
Stanislav 1975
15.08.12,14:40
...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???
a pritom vy by ste si velmi porozumeli si myslím...:)
avalik
15.08.12,14:41
aj do sedmicky ... poradackej :)
Stanislav 1975
15.08.12,14:41
No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
Neviem, ja mám strašne vela kamošov čo robia s autami, ale doveryhodný nieje ani jeden- akože mňa neopinkajú, mne hneď povedia,že toto odo mna nekupuj, ale cudzí sú lapení...
lujza.j
15.08.12,14:43
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...
to sú iní kúzelníci:D
my máme tú výhodu, že nám náš mechanik vie v rámci Európy kuknúť "naše" Hnissany-Nissany:D trošku prekuknúť, teda dovtedy pokiaľ sa chodilo do značkového servisu.... takže občas vieme aj to čo nevedel, ten čo predával:D neviem či takú službu robí aký koľvek zn.servis
Stanislav 1975
15.08.12,14:44
fajne bolo :) ... prida sa k nam na buduce niekto? ;)

PS: cestou domov som si stihla aj vybavit zaslanie noveho preukazu poistenca - uz obojstranny - spolu s europskym, nebudem musiet strazit 2 karticky :)
Však mohli by sa konečne aj bratislavskí poraďáci zobudiť- HALLLO, ACHTUNG- Blaváci budíček-!!!- mohol by aj srska prísť, všetci- len lujza je asi beznádejná- tú už som volal asi 15 krát ale kašle na mňa- sa bojí,že je z nosa odkusnem,tak lujzu už nevolám nikam, ked ignorácia ako hovado...:eek:-ona je nejaká hanblivá...:-)
avalik
15.08.12,14:46
no, dost bolo zabavy, idem robit kecup, mam fajnovy recept od Kvaky ... a daj te si so mnou kto mate chut :D

http://www.webnoviny.sk/fotografia/525981/stredna/bazant-radler-novinky.jpg
Katy a R
15.08.12,14:46
-.. ..-niekto si dá poistku v kadejakej axe alebo komunálnej a potom jasné,že nemajú vyplatené, čo majú mať ,skor sa čudujem,že si tí ľudia myslia že niečo dostanú...-ja tých ludí nelutujem, ja sa im smejem, že boli blbí
.. ale nemáš pravdu ... pri PZP máš predsa rovnaké stropy .. a nemal by si očierňovať konkurenciu;):confused: .. pretože sú takisto prípady, keď ani tvoja poisťovňa nezaplatila - a robí takisto obštrukcie. (a mám veľmi, ale veľmi zlú skúsenosť :mee:).
Ani jedna poisťovňa sa veru neteší - keď má poskytnúť plnenie ... samozrejme, treba sa dožadovať svojho (ak teda všetko je zdokumentované, ako má byť)
srska
15.08.12,14:46
to sú iní kúzelníci:D
my máme tú výhodu, že nám náš mechanik vie v rámci Európy kuknúť "naše" Hnissany-Nissany:D trošku prekuknúť, teda dovtedy pokiaľ sa chodilo do značkového servisu.... takže občas vieme aj to čo nevedel, ten čo predával:D neviem či takú službu robí aký koľvek zn.servisna začiatok vždy stačí urobiť podrobné testy na examinéri v značkovom servise
Stanislav 1975
15.08.12,14:49
.. ale nemáš pravdu ... pri PZP máš predsa rovnaké stropy .. a nemal by si očierňovať konkurenciu;):confused: .. pretože sú takisto prípady, keď ani tvoja poisťovňa nezaplatila - a robí takisto obštrukcie. (a mám veľmi, ale veľmi zlú skúsenosť :mee:).
Ani jedna poisťovňa sa veru neteší - keď má poskytnúť plnenie ... samozrejme, treba sa dožadovať svojho (ak teda všetko je zdokumentované, ako má byť)
To si len laici myslia,že sú rovnaké podmienky...:D:D A napríklad axa ani komunálna už vobec nepreplatí napr. čelné sklo a pod- ked nevieš, tak nerieš- za 18 rokov v brandži tomu rozumiem,čo a jak, neboj, ja niesom nejaký šuflikant, ja som toho už dosť zažil, v tomto obore predsa len už som nejaká hviezda...:-)))
lujza.j
15.08.12,15:00
No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
kupovať jazdenku je des...to každopádne.....
moj chlap ked kupovať minulý rok v novembri auto a to sme boli jeho hnissan:D až v LM.....chlapec čo predával, mal z mojho chlapa hlavu v smútku.... všetko pokukal možné aj nemožné, všetky medzery....spoje pod gumami.... napriek tomu že chlapec povedal že brzdy boli menené moj hned že nie, aj tak bolo....kedže moj je chorý na zvuky v aute čo som chytila od neho...tak bol zvuk, čo telefonicky konzultoval s mechanikom v BA, ten hned povedal čo to je.../aj tak bolo/ ale vec "halierová" dokonca mu povedal, že zavolá do Martina do Nissanu, že mu urobia prehliadku...toto ked nahlásil chlapcovi:eek: že on už toľko nemá času, že musí ísť do Prešova a náš mechanik, že on to vybaví aj v Prešove:D....nakoniec sa auto kúpilo......na druhý deň išiel muž na diagnostiku.....a potom volá chlapovi, ktorý hned ako zdvihol, že nemá čas.....a bla bla....moj chlap, že hej ako že nemáš čas...proste mu lepilo....a moj... chcel som ti len povedať, že všetko je OK, len sa ma o*ebal s tými brzdami. ale vlastne ani nie, lebo to vedel po jazde.....že brzdy nie su ok....myslím, že sa 99% predávajúcich snaží vždy ojebabrať....
Katy a R
15.08.12,15:20
To si len laici myslia,že sú rovnaké podmienky...:D:D A napríklad axa ani komunálna už vobec nepreplatí napr. čelné sklo a pod- ked nevieš, tak nerieš- za 18 rokov v brandži tomu rozumiem,čo a jak, neboj, ja niesom nejaký šuflikant, ja som toho už dosť zažil, v tomto obore predsa len už som nejaká hviezda...:-)))
tak opravím sa - mali by byť rovnaké podmienky - po správnosti.
A k tomu člelnému sklu príklad (boli sme celkom milo prekvapkaní) .. práveže z PZP vinníka - v komunálnej, môj drahý dostal preplatené čelné sklo - bolo to vlani koncom roka (a vyplatené za 9 dní).
takže, tiež nemusíš vedieť všetko :):confused:
lujza.j
15.08.12,15:22
na začiatok vždy stačí urobiť podrobné testy na examinéri v značkovom servise
no...vieš ale ked si ideš kúpiť auto napr. do De tak je fajn ked si telefonicky do SR zistíš aspoň či km ako tak sedia....;)
lujza.j
15.08.12,15:27
Však mohli by sa konečne aj bratislavskí poraďáci zobudiť- HALLLO, ACHTUNG- Blaváci budíček-!!!- mohol by aj srska prísť, všetci- len lujza je asi beznádejná- tú už som volal asi 15 krát ale kašle na mňa- sa bojí,že je z nosa odkusnem,tak lujzu už nevolám nikam, ked ignorácia ako hovado...:eek:-ona je nejaká hanblivá...:-)
ako si to takto odhadol ...no totok:D ale inak už som si na seba aj vypočula....."ty si hanblivá:eek::rolleyes:....ved tebe hanbu vyrezali":eek::D
ale inak som žienka domáca:)
srska
15.08.12,15:50
no...vieš ale ked si ideš kúpiť auto napr. do De tak je fajn ked si telefonicky do SR zistíš aspoň či km ako tak sedia....;)ja nechcem auto z D, bo viem ako, v akom stave a za akú cenu sa dovážali autá z I v rokoch 91-98;)
hubatá
15.08.12,15:54
Čo robíte?
Nerobíte zle?
Pekne sa tu hrajte a nebite sa!:---
lujza.j
15.08.12,15:57
ja nechcem auto z D, bo viem ako, v akom stave a za akú cenu sa dovážali autá z I v rokoch 91-98;)
prečo ved ked ideš osobne + niekto kto sa vyzná...nevidím v tom problém...dokonca poznám aj taký kšeft, že ľudia ťa zoberú za nejakú keš....pobehajú s tebou bazáre ....kupiš , alebo nekúpiš a ideš dom;)
lujza.j
15.08.12,16:08
dám aj sem.....
...aká je mužská smrteľná choroba na 8 písmenok?....chrípočka:D:---
srska
15.08.12,16:28
prečo ved ked ideš osobne + niekto kto sa vyzná...nevidím v tom problém...dokonca poznám aj taký kšeft, že ľudia ťa zoberú za nejakú keš....pobehajú s tebou bazáre ....kupiš , alebo nekúpiš a ideš dom;)poznám aj my sme tak robili - a keď sa začalo hovoriť o cene, tak sme kamošovi z I ukazovali prstami vodorovne V aby vedel, že má prihodiť +due mil. lire:D
lujza.j
15.08.12,16:36
poznám aj my sme tak robili - a keď sa začalo hovoriť o cene, tak sme kamošovi z I ukazovali prstami vodorovne V aby vedel, že má prihodiť +due mil. lire:D
pre boha nemyslíš vážne si bol kúpiť afto v It kúpiť:eek: z It nikdy...taliani sú šialenci....teda aj..:D ja som bola dnes ráno tiež hovädo:--- no dobre hanbím sa....;)
buchač
15.08.12,16:38
kupovať jazdenku je des...

....myslím, že sa 99% predávajúcich snaží vždy ojebabrať....
......noooooooo , nie vždy .........

Ja mám na to lidi ........nevlastného syna......
Vyučený v obore , vlastný domáci servis pre známych mal...
Kupoval som s ním ...šak pozri ...TY sa budeš o auto starať ....

Teraz (minulý rok po totálke ) som kupoval tiež jazdenku .....vedel som , v akom stave je auto , koľko kilákov , proste všetko ...
Čo bolo hlavné - vedel som ( poznám osobne ) , od koho kupujem...akú starostlivosť auto malo ....
buchač
15.08.12,16:41
dám aj sem.....
...aká je mužská smrteľná choroba na 8 písmenok?....chrípočka:D:---

Výklad cudzích slov :

Bigamia - jedna žena navyše

Monogamia - niekedy tiež naviac......:rolleyes:
srska
15.08.12,16:47
pre boha nemyslíš vážne si bol kúpiť afto v It kúpiť:eek: z It nikdy...taliani sú šialenci....teda aj..:D ja som bola dnes ráno tiež hovädo:--- no dobre hanbím sa....;)si kúpili iní - my sme sprostredkovali:D - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky:D
buchač
15.08.12,16:51
si kúpili iní - my sme sprostredkovali:D - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky:D

...jááááj ....že jaké chrumkavé autíčko ........

...šak aj komisár Cattani na ňom behal .........
srska
15.08.12,16:53
...jááááj ....že jaké chrumkavé autíčko ........

...šak aj komisár Cattani na ňom behal .........buchy. šak croma 2,5 td v koži - aj vyspať si sa v nej mohol aj pohodlne za......:D
buchač
15.08.12,16:56
buchy. šak croma 2,5 td v koži - aj vyspať si sa v nej mohol aj pohodlne za......:D

...veď práve ......veď to .....aj som si ....aj preto mi chýba ..................:rolleyes::---:D
srska
15.08.12,17:02
...veď práve ......veď to .....aj som si ....aj preto mi chýba ..................:rolleyes::---:Dasi máš A1Rh+:D
lujza.j
15.08.12,17:05
......noooooooo , nie vždy .........

Ja mám na to lidi ........nevlastného syna......
Vyučený v obore , vlastný domáci servis pre známych mal...
Kupoval som s ním ...šak pozri ...TY sa budeš o auto starať ....

Teraz (minulý rok po totálke ) som kupoval tiež jazdenku .....vedel som , v akom stave je auto , koľko kilákov , proste všetko ...
Čo bolo hlavné - vedel som ( poznám osobne ) , od koho kupujem...akú starostlivosť auto malo ....
no ved to asi to 1%;)
a ked nie tak už len ísť kupovať s takým aby "prebil" predávajúceho.....moj brat je vyučený automechanik, ale určite nie!!!!zásadne kupujem s mojim.... vyučený kuchár-čašník občas sa niekto minie povolaniu:D potom sú fajné také tie kúpy za protihodnotu....jasné že nie všetky..treba mať človeka v servise...
lujza.j
15.08.12,17:08
si kúpili iní - my sme sprostredkovali:D - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky:D
no ešte že tak:D od taliana tak iba pizzu alebo pastu;)
buchač
15.08.12,17:09
asi máš A1Rh+:D
...téééésne vedľa.....

...vyššia berie .....A2Rh+.....:rolleyes:
buchač
15.08.12,17:14
no ešte že tak:D od taliana tak iba pizzu alebo pastu;)

...mi chceš povedať , že .....Gučiho , Dolce Gabaňu , Vutoňku a podobne by si von oknom šmarila...
...povídej holubúm...
lujza.j
15.08.12,17:18
...mi chceš povedať , že .....Gučiho , Dolce Gabaňu , Vutoňku a podobne by si von oknom šmarila...
...povídej holubúm...
dobrééé tak si ma dostal...na očiach nosím proti slnku....;) gabaňu nemám maxi tak vonafku a LV určite nie....
AlaNR
15.08.12,17:28
wagner
15.08.12,18:49
Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik:D Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť.:D Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika.
Mäso pomleté, paprika očistená, naplnená a uvarená. Päť misiek naplnených v mrazničke, štyri papriky som mala na dnes a zajtra. Omáčka bola kôprová - mňam. Ja papriku ľúbim s kôprovou omáčkou, nie rajčinovou. Takže polotovar - plnená paprika so základom omáčky pripravená v mrazničke na zimu :D. Paprika je už sterilizovaná v pohároch, otočená na víčkoch. Zajtra pôjde do špajze ( možno aj po vlastných :D) Môžem pokračovať - mám dve veľké vedrá rajčín, asi spravím iba rajčinovú šťavu.


..

..mojík, vidím ťa celkom lajf, ako sa vyšanťuješ na tej tvojej plantáži, si veru dobrá mičurinka!..a na melón som ja skupaňa, ale za to som celý deň kukala na nebíčko, či ti z tých mrakov zaprší, alebo nyje....teda, myslela som na teba..aspoň volačo..

Tak vidíš, zase som robila od rána a to vraj je sviatok:confused:. Na plantáž neprídeš pomôcť :D, ale pekné od Teba, že aspoň na mňa myslíš. Však keď uvidíš niekde na obzore dážď, tak ho nasmeruj ku mne. takto: http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3822.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9736.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Rozalka
15.08.12,18:54
toto sa sem včuľ celkom hodí:


mne sa od Bruna páči tento
http://www.youtube.com/watch?v=Hd9OZXkw6sQ
wagner
15.08.12,18:59
za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...

No ja som si aj za sucha dávala pozor.Najazdila som na ňom pár desiatok tisíc kilometrov - bolo to moje služobné auto. Na diaľnici do BA som nemohla otvoriť okno, lebo by ma asi sfúklo z cesty pri 130 km rýchlosti. A v zákrutách, kde teraz idem 60 km rýchlosťou, som tým autom mohla ísť iba 40. Nemá tú stabilitu, ako má teraz moje súkromné. (VW GOLF)inak motoricky bolo dobré auto.
calawen
15.08.12,19:09
moje bolo rv 2001 a malo v 2011 79000 km... Teraz má skoro 85000...
calawen
15.08.12,19:10
a verím tomu, lebo to bolo auto manželovho kolegu a dodali nám všetky podklady, posledných 9 rokov iba stálo v garáži (prevažne)...
DanielaSL
16.08.12,06:15
Práve som dohovorila so Zitulkou, dala vás všetkých pozdraviť a posiela objatie tým, ktorí jej držali palčeky. K operácii sa jej pridružil ešte aj zápal pažeráka, tak si užila a nič celý týždeň nejedla. Ale dostala lieky a ja verím, že sa jej po troške bude stav zlepšovať a zosilnie, aby nám mohla ona sama napísať. :)

Pozdravujem Zitulku ..a želám skoré uzdravenie ....
DanielaSL
16.08.12,06:16
pepsikova
16.08.12,06:20
...rozmýšlam, či už môže takú slabšiu kaficu, či len čajík jej poslať!..ase aspoň stískanec zatiaľ,Zituldík, drž sa!..
pepsikova
16.08.12,06:25
...krásny deň vám prajem...káva a čajík sa varí, konečne sme si pospali so šarkanom- od tretej nad ránom do pol deviatej!..a potvora by bola ešte drichmala, pýtam sa ho ""ty nepoznáš hodiny?..to dokedy spíš?..však ti všetky esemesky kolegovia prečítajú!"...ale všetko je tak, ako má byť a tak vám prajeme fajn deň...pozdrav letí kadetade,Vieroč by už mohla aj písmenko šuchnúť, aj alabut, aj bárskdo...neviem, to jen tak...
MarcelkaT
16.08.12,06:36
Ďakujem za čajík. Šarkana si mohla nechať spať,....pekný deň.
DanielaSL
16.08.12,06:37
Vďaka za pozdrav Veronika...šarkan pospal, zato moji mačací chlpáči dupkali pred dverami na terase už od 6-ej.... A teraz sa predháňajú, kto viac zbojstva predvedie.....Oskárek konečne vysvecuje aj na našom konci...radosť žiť a dnes sa zvítam s príjemnými ľuďmi, ktorých som onehdy pred rokmi spoznala na jednej peknej dovolenke.....
Hurá..... a aj vám všetkým pekný dnešný deň .....

a už odchádzam cvičiť nohu.....
MarcelkaT
16.08.12,06:37
Zitka, drž sa a pozdravujeme.
willma
16.08.12,06:37
poznám, jazdila som veľmi opatrne a kamiony len tak zhučali.
MarcelkaT
16.08.12,06:41
Danielka, dúfam že len nohu budeš cvičiť, nie ostatných doma. Veď sú ešte prázdniny.
Stanislav 1975
16.08.12,07:33
Dobré ráno, mňa potešilo,že sa mi včera v noci ozval moj kamarát, ktorý 10 rokov žije v nemecku,už som ani nemyslel ,že žije - tak sme spolu troška vybehli do 3 podnikov, zatvárali sme o 3 hod. ráno, teraz vstanem, kuknem do zrkadla- v tvári výraz ako keby som vyhral jackpot, v ústach hrozné sucho, súrne potrebujem jedlo, jedno grilované masko, jedno knedlo , vepro, zelo a o vrecku mi ostalo zo 70 eur len pár centov...
JankaO
16.08.12,07:36
Kde spravili súdruhovia z portal.gov chybu?, keď vypisujú, že...

:D:D:D
Toto pripojenie nie je dôveryhodné
Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke portal.gov.sk
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.
Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.

Čo by som mal urobiť?

Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov,
táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.
...koniec citátu
AlaNR
16.08.12,08:00
Dobré ráno, mňa potešilo,že sa mi včera v noci ozval moj kamarát, ktorý 10 rokov žije v nemecku,už som ani nemyslel ,že žije - tak sme spolu troška vybehli do 3 podnikov, zatvárali sme o 3 hod. ráno, teraz vstanem, kuknem do zrkadla- v tvári výraz ako keby som vyhral jackpot, v ústach hrozné sucho, súrne potrebujem jedlo, jedno grilované masko, jedno knedlo , vepro, zelo a o vrecku mi ostalo zo 70 eur len pár centov...

http://www.impuls.cz/data/photo/26531.jpg

http://i2.pinger.pl/pgr348/bc5a03d9001c52484ca64b6e/vepro_knedlo_zelo.jpg

http://www.lekarennawebe.sk/obrazek.php?pdk=8595011105421

:D :D nuž teda, daj si!
Mato5
16.08.12,08:55
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
Zita5
16.08.12,09:00
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.

Tomu sa vraví dentálna hygiena
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CFoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.bielezuby.sk%2Fdentalna_hygie na%2Findex.html&ei=lcQsUJy8Fo73sgb7nYDwCA&usg=AFQjCNE5IXjMLcw3PWzN2w7hHeYjv6bT0Q
KatarinaNR
16.08.12,09:05
no Zituš, moja švagriná chodí v Nitre jednému dosť drahému zubárovi, minule bola na dentálnu hygienu ok, to vedeľa aká je suma, ale bol tam nejaký mladí doktor, ktorý jej trošku porozprával o zuboch, ako si čistiť pochytal jej sánku a tak, a okrem dentálnej hygieny platila 15 eur za poučenie, no zubári využívajú situáciu aká s nimi na Slovensku (myslím to, že ich je málo) je na plné obrátky, švagriná teraz rozmýšľa, že zmení zubára, za nič naorginovať 15€ a už je tam dlhodobá klienta.....nemám slov
MarcelkaT
16.08.12,09:14
Aspoň sa Ti neprederavia vrecka od peniažkov. a dnes mám na obed knedlo,vepřo, zelo,.....
MarcelkaT
16.08.12,09:14
Mňammm, dobre to vyzera,......
Ivenka
16.08.12,09:22
KatarinaNR
16.08.12,09:25
sa ospravedľňujem za chyby, keď to tak po sebe čítam :-(
pepsikova
16.08.12,09:29
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved...

..no, vieš, ak nemáš kam vyhodiť peniaze, tak tam choď...naučia ťa, ako si máš robiť poriadok v puse..lebo doteraz si to síce robil tak isto,ale zadarmo!..a čím viac chémie na tie zúbky dáš, tým lepšie a tým kratšie ti vydržia a zubár má o prácu postarané...
pepsikova
16.08.12,09:34
...a dávam obedňajšiu kaficu, kto ešte nemal, aj nescu pošlem, aj čajík, aj zážitok z našej pošty...hadovi prišlo z dôvery RZP, jasné, do vlastných rúk..tak hovorím babe pri okienku, že synko je dlhodobo v zahraničí a tak nech to pošlú späť..a ona, milučká, vraj "a nemôže prísť domov a prevziať to?"...no a ja , ešte milšia, že teda môže, z Laponska je to na skok a tak nech počkajú do vianoc...a naozaj sa mi zastavil rozum nad hlupákmi, čo si nevedia uvedomiť, čo im zákazník hovorí, prebrať si to v tej sprostej hlave, čo majú na krku a pochopiť jednoduchú vec!...a toto dajú robiť na poštu!..achjaj!..
MarcelkaT
16.08.12,09:51
Vidíš aka bola "milučka, keď Ťa poprosila či nemôže prísť domov a prevziaťpeniažky a potom odskočiť do Laponska.
sito
16.08.12,10:08
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.

Z lacného kraja, si. Tu aj, až 35 €. :);)
VieraPopluharova
16.08.12,10:14
Ahoj všetci,

najskôr sa chcem poďakovať za Vašu podporu, ktorá ma veľmi potešila, ďalej vďaka Pepsi za každodenný čajík - potešil vždy, Buchymu za darček - vitamínky....milo ma prekvapili.....teraz iste na mňa hromží, že som to sem verejne vykvákala, ďalej Hnedoočke za osobnú návštevu a tiež za krásny darček....deti mi ho nafotia a pripnem, dojala ma k slzám ako všetci.....som rada, že Vás mám všetkých.....už sabudem snažiť zapájať i do debaty....len potrebujem trošku čas.....naozaj Ste mi pomohli, keď mi bolo depkovo.....
AlaNR
16.08.12,10:42
......a naozaj sa mi zastavil rozum nad hlupákmi, čo si nevedia uvedomiť, čo im zákazník hovorí, prebrať si to v tej sprostej hlave, čo majú na krku a pochopiť jednoduchú vec!...a toto dajú robiť na poštu!..achjaj!..


Mne sa dneska rozum pozastavil nad tým, keď som z termíňáku vyberala peniaze, tak teta prepážková mi namiesto môjho výberu ponúkla spotrebný úver :eek: ... Kukala som jak puk :cool:... šak asi keď mám prachy, tak si nebudem brať úver a dotovať mojimi úrokmi ich rekonštrukcie, firemné autá a xy "dôležitých! úradníkov...
pavol54
16.08.12,10:49
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
musím byť za srandičkára ale tej pani by nestačilo 5 € a mobil za to že sa predvedie ako sa jej umývajú zuby?
Rozalka
16.08.12,10:57
... a ja som dnes videla zubnú kefku za 45 €, stačí kúpiť a tá sa už sama postará o hygienu :);)
buchač
16.08.12,10:58
Ahoj všetci,

najskôr sa chcem poďakovať za Vašu podporu, ktorá ma veľmi potešila, ďalej vďaka Pepsi za každodenný čajík - potešil vždy, Buchymu za darček - vitamínky....milo ma prekvapili.....teraz iste na mňa hromží, že som to sem verejne vykvákala, ďalej Hnedoočke za osobnú návštevu a tiež za krásny darček....deti mi ho nafotia a pripnem, dojala ma k slzám ako všetci.....som rada, že Vás mám všetkých.....už sabudem snažiť zapájať i do debaty....len potrebujem trošku čas.....naozaj Ste mi pomohli, keď mi bolo depkovo.....
...už som Ti povedal ....

NEMUDRUJ .....UŽÍVAJ ...:rolleyes:
trisestri
16.08.12,11:47
BXLmiami
16.08.12,12:48
Pabavila ma diskusia o lekároch a kongresoch,neprestávam žasnúť nad príspevkami,smiešne.Tí novinári to zvrtnú ako chcú,som zvedavá čo sa zase v zdravotníctve chystá,že potrebujú každý deň na nás útočiť.Už ked Sme začne tak treba byť v strehu,lebo na 100% niečo kryjú.
misoft
16.08.12,13:06
Tri dni akože opravovali kotolňu, takže netiekla teplá voda - synátor neurózny, bo zušľachtiť sa chcel. Dnes - reku hurá - pustí si teplú vodu, ide sa ospršiť a zreval jak taký tur - ninčen teplá - len taká akási kvázi teplá (skôr studená). Vravím mu - šak nechaj odtiecť, nech si natiahne po oprave. No ani po 30 minútach (bisťu, ale vodomer sa točil :eek:) sa teplá voda nedostala k nám (asi zablúdila). Tak som si zmeral, koľkože to má tých Celziusov - mala zimnicu - celých 25 celziusov - a kde je tých 30 celziusov do normy?
Jááj - už viem - odvody, odvody od vody :D
srska
16.08.12,13:16
poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy
pepsikova
16.08.12,13:24
..to neboli peňáze, to bol list!..no, milá, fakt!..
avalik
16.08.12,13:27
poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy

ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu :)
misoft
16.08.12,13:32
...a aj inú postavu - kostýmčeky na mne pľandajú :D:D