avalik
16.08.12,15:45
misoft, mas pravdu ... som zabudla :))) ... hm, tak nejaky predsa len budem musiet kupit ... aby som mala "na šveto" :D:D:D ... asi sa tam cez vikend vyberiem
lujza.j
16.08.12,13:53
ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu :)
http://www.karin-fashion.sk/karin_historia.htm
a nemali výrobňu v Prievoze?
lujza.j
16.08.12,13:57
poraďáčky poraďte - sk (cz) firmu - kvalitné dámske nohavicové kostýmy
všetky kostýmy som si kupovala v Hlohovci, ale aj tak sa najlepšie cítim v kostýme od Benettonu...tam sa dal skombinovať vrch aj spodok, čiže každé iné číslo....
lujza.j
16.08.12,14:02
Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
http://www.youtube.com/watch?v=kRpM93QDEns
pepsikova
16.08.12,14:02
..no čo sa dnes človek nedozvie!..vraj vodeodolná klávesnica!..kuwňašopa, ako by sa mi zišla!!..semotamo na mojej obyčajnej pristane slza-dvetri kávy, šplech polievky, segáč aj s knellom, smerujúci decku do huby-any nepokračujem!..

..no , to len tak, mezirečú...posielam dolče a cigu...
avalik
16.08.12,14:03
http://www.karin-fashion.sk/karin_historia.htm
a nemali výrobňu v Prievoze?

neviem kde mali vyrobnu ... ja som tam zvykla raz alebo dvakrat do roka oplieskat par tisic Sk - nakupila som kostymy aj s bluzkami, a mohla som kombinovat kolko som chcela :D ... ja nerada pobehujem po obchodoch, a tam mi aj upravili, ked nieco nesedelo - som "male pivo" :D
lujza.j
16.08.12,14:04
odhadzovanie kšeftu...
pepsikova
16.08.12,14:05
..opravte ma, ak sa mýlim- neučia sa toto už deti v školke?..zadarmo?..
lujza.j
16.08.12,14:12
neviem kde mali vyrobnu ... ja som tam zvykla raz alebo dvakrat do roka oplieskat par tisic Sk - nakupila som kostymy aj s bluzkami, a mohla som kombinovat kolko som chcela :D ... ja nerada pobehujem po obchodoch, a tam mi aj upravili, ked nieco nesedelo - som "male pivo" :D
som si to pomýlila s K&M...idem si to výgúgliť či ešte fungujú...mali pekné veci..
......mi niečo hovor:eek: ja ked musím ....sa sama seba prehováram:D
lujza.j
16.08.12,14:15
..no čo sa dnes človek nedozvie!..vraj vodeodolná klávesnica!..kuwňašopa, ako by sa mi zišla!!..semotamo na mojej obyčajnej pristane slza-dvetri kávy, šplech polievky, segáč aj s knellom, smerujúci decku do huby-any nepokračujem!..

..no , to len tak, mezirečú...posielam dolče a cigu...
dakujééém....ja posielam lubenicu:D
http://www.roditelji.hr/files.php?file=watermelon_1_729089727.jpg
Ivana Š
16.08.12,14:31
ďakujem za všetko čo posielate - od kávy, knedla, zela .... zaváranie, melón ... až po kostýmy

kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE :) teším sa http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11729.gif
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3285.gif
pepsikova
16.08.12,14:38
ďakujem za všetko čo posielate - od kávy, knedla, zela .... zaváranie, melón ... až po kostýmy

kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE :) teším sa http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11729.gif
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3285.gif..

..to lietadlo je dáke vyškerené, mojík, sadni si radšej k oknu, aby si nevypadla za jazdy...
ivuliatko
16.08.12,14:49
K tým mňamkám ešte toto...
http://www.extrarecepty.cz/images/stories/recepty/000400.jpg práve sa dovarila, idem sa vykŕmiť jak taká kačica, pridáte sa?
Musím sa natlačiť do zásoby, ráno si idem dať vytrhnúť zub (decká si samozrejme neodpustili poznámku "Jak vytrhnout velrybě stoličku") a bude minimálne jednodňová hladovka... možno schudnem 15 gramov :D



kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE :) teším sa http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11729.gif

... tuším si onehdá písala, že ideš do Bulharska... na Bulharsko mám krásne spomienky - Slnečné pobrežie, Nesebar, malinké pražené rybičky v papierových kornútoch... jáááj to boli časy... nech sa Ti dovolenka vydarí :)
lujza.j
16.08.12,14:50
kásting na novú grc šou na tv markíza:eek: v reflexe.....nechápem....
lujza.j
16.08.12,14:52
K tým mňamkám ešte toto...
http://www.extrarecepty.cz/images/stories/recepty/000400.jpg práve sa dovarila, idem sa vykŕmiť jak taká kačica, pridáte sa?
Musím sa natlačiť do zásoby, ráno si idem dať vytrhnúť zub (decká si samozrejme neodpustili poznámku "Jak vytrhnout velrybě stoličku") a bude minimálne jednodňová hladovka... možno schudnem 15 gramov :D


... tuším si onehdá písala, že ideš do Bulharska... na Bulharsko mám krásne spomienky - Slnečné pobrežie, Nesebar, malinké pražené rybičky v papierových kornútoch... jáááj to boli časy... nech sa Ti dovolenka vydarí :)
bóžinku áno....aj ja si spomínam.....aj pražená slaná slnečnica tiež v takých kornútoch..
avalik
16.08.12,14:55
jaaaj toto je super diel ... Anife mozem ... ale len v telke, tam ju mozem vypnut :D

http://www.iprima.cz/prostreno/ucastnici/anife-vyskocilova
Ivana Š
16.08.12,15:02
už aby som v ňom sedela, je mi jedno kde, všetko lepšie, ako toto čo dnes je
pri balení mamíííí ....
od mamííí čo? odkiaľ? komu? kde to je? kam to mám dať? ....až po ... mamíí čo máme jesť?
jáj, nech už sedím a letím http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1252.gif

áno , je to Bulharsko - Pomorie
Ivana Š
16.08.12,15:08
ďakujem
lujza.j
16.08.12,15:08
už aby som v ňom sedela, je mi jedno kde, všetko lepšie, ako toto čo dnes je
pri balení mamíííí ....
od mamííí čo? odkiaľ? komu? kde to je? kam to mám dať? ....až po ... mamíí čo máme jesť?
jáj, nech už sedím a letím http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1252.gif
mamíííííí:eek: brrrr.....
ja tento rok prvý krát sa budem baliť, bez "mamíííí":D
asedma
16.08.12,15:15
...dnes som mala praci den, paplony, deky, zimne vetrovky..vsetko sa pekne susi na balkone.. roboty este v byte habadej, mam len dva tyzdne na gruntovanie..no nemozem sa zase trhat od roboty..:D
..posielam ringloty, len ringove, ale su sladucke..:)
http://www.profimedia.sk/fotografie/ringloty-slivky-v-kosi/profimedia-0002400721.jpg
Ivana Š
16.08.12,15:15
mamíííííí:eek: brrrr.....
ja tento rok prvý krát sa budem baliť, bez "mamíííí":D

riadny rozdiel, ako keď som sa do Nórska balila - to bola oproti tomuto brnkačka :D
lujza.j
16.08.12,15:24
idem si hopsnúť... poslúchajte tu:) Ivik, klídek...čo zabudneš a nebodaj budeš potrebovať...kúpiš, ved nejdeš cestovať v čase do stredoveku:D
Ivana Š
16.08.12,15:43
idem si hopsnúť... poslúchajte tu:) Ivik, klídek...čo zabudneš a nebodaj budeš potrebovať...kúpiš, ved nejdeš cestovať v čase do stredoveku:D

ja nestresujem, já mám nohy v teple :)
ako švejk hovoril "to chce klid a nohy v teple"
- to moji ostatní - no len si predstav, že by si moja skorosedemnástka zabudla vodeodolnú maskaru :eek:
terezamaria
16.08.12,15:58
Tak Vám idem napísať, že pred chvíľou sa už Zitulka aj zasmiala do telefónu, žalúdok s pažerákom ešte moc neposlúcha, ale už to je trošičku aspoň pooperačne lepšie, dnes bola na stehy....samozrejme zničená, veď ani sa nedivím, taká zoslabnutá a 10 kg schudnutá. To schudnutie to by bolo fajn, len keby prestali problémy, ktoré momentálne má. Pozdravuje naozaj všetkých, veľmi sa na Vás teší a teší sa, že bude môcť sama písať, ako jej je za Vami smutno. Vždy jej prečítam, čo ste napísali..... pre pepsi odkazuje, že kávičku len vonia, že len slabý čajík skúša a všetkým želá veľa zdravia. :):):)
Ivana Š
16.08.12,16:37
prajem skoré uzdravenie :)
Kvaka
16.08.12,16:45
Pozdravujem Zitulku a nech je už každý deň pre ňu lepší. Prajem jej skoré uzdravenie bez komplikácií.
Dnes som žienka domáca, od rána spracúvam paradajky a papriku, už som z tých aróm aj presýtená. Zriedila som to v sebe s dobrým bielym vínkom, zaslúžim si. Posledné lečo sa sterilizuje, plnená paprika na zajtra sa varí a ďalša čaká v 6 sáčkoch na zamrazenie. Keď skončím s lečom, plnená paprička v surovom stave poputuje do mrazáku. Ešte urobím nejaký kečup, ale aj zajtra je deň.
pavol54
16.08.12,17:11
Pozdravujem Zitulku a nech je už každý deň pre ňu lepší. Prajem jej skoré uzdravenie bez komplikácií.
Dnes som žienka domáca, od rána spracúvam paradajky a papriku, už som z tých aróm aj presýtená. Zriedila som to v sebe s dobrým bielym vínkom, zaslúžim si. Posledné lečo sa sterilizuje, plnená paprika na zajtra sa varí a ďalša čaká v 6 sáčkoch na zamrazenie. Keď skončím s lečom, plnená paprička v surovom stave poputuje do mrazáku. Ešte urobím nejaký kečup, ale aj zajtra je deň.
s lečom som už v polovičke, ešte 1500 ks a prestane sa mi s ním snívať, tú plnenú papriku najprv neuvaríš?
trisestri
16.08.12,17:12
dajto-dalsia odpadova tv-to fakt nemaju malo dookola toceniia x repriz Segala,Chana a inych akcakov resp.thilerov,kedy sa dockame sportoveho kanalu kde by sme mohli sledovt naasich na ms,me aj v menej atraktivnych spotov ako kanoistika,letny biatlon,in line hokej a ine?
Tweety
16.08.12,17:12
Pozdravujem Zituldu a prajem skoré uzdravenie. Nech sa drží
Kvaka
16.08.12,17:21
s lečom som už v polovičke, ešte 1500 ks a prestane sa mi s ním snívať, tú plnenú papriku najprv neuvaríš?Ja som len malovýrobca na lečo a papriku mám odtiaľto, len som použila zelenú. http://www.toprecepty.cz/recept/7677-plnene-papriky-na-zamrazeni/ Myslíš, že to treba variť? Veď uvarím v omáčke v zime.
srska
16.08.12,17:27
dajto-dalsia odpadova tv-to fakt nemaju malo dookola toceniia x repriz Segala,Chana a inych akcakov resp.thilerov,kedy sa dockame sportoveho kanalu kde by sme mohli sledovt naasich na ms,me aj v menej atraktivnych spotov ako kanoistika,letny biatlon,in line hokej a ine?kukol som program - seriály za 3,90/epizóda a filmy 9,90/ks:D rocky nejaká mozilla, žeň čen, aj retardovaný schybí, .... a tak:---
asedma
16.08.12,17:30
tiez zelam Zituske skore uzdravenie a posielam pozdrav
Kvaka
16.08.12,17:30
Ako mi je dobre, ja tv nemusím, kosti občas pozriem, tam je to aspoň zaujímavé, mne sa páči, ako riešenia prípadov idú pol na pol s riešením vzťahov.
lujza.j
16.08.12,17:33
prúser najsamväčšííí.....
srska
16.08.12,17:33
Ako mi je dobre, ja tv nemusím, kosti občas pozriem, tam je to aspoň zaujímavé, mne sa páči, ako riešenia prípadov idú pol na pol s riešením vzťahov.jediné čo ma po x rokoch zaujalo je expozitúra - drbli ju tento týždeň po polnoci
pepsikova
16.08.12,17:33
s lečom som už v polovičke, ešte 1500 ks a prestane sa mi s ním snívať, tú plnenú papriku najprv neuvaríš?
..

..super, bude leča pre celú poradu, aj mne sa ujde!..:D
pavol54
16.08.12,17:33
Ja som len malovýrobca na lečo a papriku mám odtiaľto, len som použila zelenú. http://www.toprecepty.cz/recept/7677-plnene-papriky-na-zamrazeni/ Myslíš, že to treba variť? Veď uvarím v omáčke v zime. my si doma varíme plnenú papriku komplet aj s omáčkou ale len pre seba treba vychladiť potom hodíme do kelímkov od veta a po vybratí z mrazáku za pár minút ohriate keby sa malo mäso rozmraziť potom uvariť s papriky je blato a šupka , ale viacerí mi radili že paprika, mrkva, kukurica sa pred zmrazením povariť aby neprišla o svoje vlastnosti to máš to isté ako zmrznutá paprika ani mrkva zo záhradky sa nedá jesť. som pozrel na ten odkaz, dobre si spravila zelená je lepšia.
trisestri
16.08.12,17:35
Expozituru uplne odpisali,komu sa chce pozerat ppo polnoci?
lujza.j
16.08.12,17:35
ale ved to dáka tv pre chlapov....
srska
16.08.12,17:36
Expozituru uplne odpisali,komu sa chce pozerat ppo polnoci?hold - al pacino má asi lepšiu sledovanosť
Kvaka
16.08.12,17:36
my si doma varíme plnenú papriku komplet aj s omáčkou ale len pre seba treba vychladiť potom hodíme do kelímkov od veta a po vybratí z mrazáku za pár minút ohriate keby sa malo mäso rozmraziť potom uvariť s papriky je blato a šupka , ale viacerí mi radili že paprika, mrkva, kukurica sa pred zmrazením povariť aby neprišla o svoje vlastnosti to máš to isté ako zmrznutá paprika ani mrkva zo záhradky sa nedá jesťNo tak to si ma nepotešil, ja som myslela, že ušetrím robotu, ale ešte je nasáčkovaná v chladničke, môžem zajtra uvariť, paradajok na omáčku mám dosť.
lujza.j
16.08.12,17:38
posielam...je fajnové..."pán bytný" mi priniesol...:D
http://2.bp.blogspot.com/_mJXScaf8_yU/TDyyWtidc_I/AAAAAAAABW8/dFaVoyLZRcw/s1600/amaretto1.gif
pavol54
16.08.12,17:40
..

..super, bude leča pre celú poradu, aj mne sa ujde!..:D
však prídi, dones si zdravé palce a ešus trojdielny do menšieho dostaneš kávu cigorku do väčšieho lečo klobásku nedávam ani celú ani pokrájanú
buchač
16.08.12,17:40
...keď už spomínate to zaváranie ...

Robil som :
- 25 l čučoriedky ...kompót a lekvár
- 20 l černice ........detto
- 5 l maliny .........lekvár
- 10 l brusnice ......kompót ...........teraz sa realizujem

...sezóna ešte neskončila ....;)


- uhorky radšej nespomínam....:---...ešte aj vnučka pomáhala ....:)
Tweety
16.08.12,17:42
Juraj, a niečo z lesných plodov si nechal aj pre zvieratká v lese?
srska
16.08.12,17:42
...keď už spomínate to zaváranie ...

Robil som :
- 25 l čučoriedky ...kompót a lekvár
- 20 l černice ........detto
- 5 l maliny .........lekvár
- 10 l brusnice ......kompót ...........teraz sa realizujem

...sezóna ešte neskončila ....;)


- uhorky radšej nespomínam....:---...ešte aj vnučka pomáhala ....:)buchy, nešál - toľko brusníc nenájdeš na celom SK:D
Kvaka
16.08.12,17:43
jediné čo ma po x rokoch zaujalo je expozitúra - drbli ju tento týždeň po polnociJa ešte pozerám tých našich hercov, ako sa túlajú po Slovensku, aspoň vidím, akú máme krásnu našu rodnú vlasť a milých a srdečných ľudí, takých je veru dosť. V sobotu, ale veru nepamätám, na akej stanici, myslím, že markíza, nájdeš to. Poobede je repríza a večer nový diel, ak ma pamäť neklame.
pavol54
16.08.12,17:45
...keď už spomínate to zaváranie ...

Robil som :
- 25 l čučoriedky ...kompót a lekvár
- 20 l černice ........detto
- 5 l maliny .........lekvár
- 10 l brusnice ......kompót ...........teraz sa realizujem

...sezóna ešte neskončila ....;)


- uhorky radšej nespomínam....:---...ešte aj vnučka pomáhala ....:)
inak deti to baví a keď svojimi šikovnými prstami tromfne dospelého to je radosť.
jedna brigádnička nemala kam dať dcéru prváčku vraj či môže byť s ňou ja že mne nezavadzia a za hodinu už matke pomáhala
Kvaka
16.08.12,17:47
Keď ja veto nekupujem, ale nejaké krabice do mrazáku ešte mám. Ja mám radšej sáčky, no ale s omáčkou to asi nepôjde.
buchač
16.08.12,17:49
buchy, nešál - toľko brusníc nenájdeš na celom SK:D

....PCHE !!!!!

...že dôkaz ?????
...a aby nedošlo k omylu , že pohľad na nádobu je skreslený ...viď na porovnanie iná foto ...tam boli ale čučoriedky...
...zajtra môžem ofoťiť ale fľašky , počet krát objem bude jednoduchý...:rolleyes:
Kvaka
16.08.12,17:50
...keď už spomínate to zaváranie ...

Robil som :
- 25 l čučoriedky ...kompót a lekvár
- 20 l černice ........detto
- 5 l maliny .........lekvár
- 10 l brusnice ......kompót ...........teraz sa realizujem

...sezóna ešte neskončila ....;)


- uhorky radšej nespomínam....:---...ešte aj vnučka pomáhala ....:)Tie čučo ti závidím, aj brusnice a tie už sú? Veď my sme chodievali v septembri voľakedy, na Baranec.
pavol54
16.08.12,17:50
Mikroténové vrecko do mrazáku položiť na pekáč kým sa nezmrazí a potom je to už jedno
buchač
16.08.12,17:52
...jáááááááááá......neblázni !!!......ja mám na to lidi ....ale snáď aj niečo medveďom - kamošom ostalo ...:-)
srska
16.08.12,17:53
Tie čučo ti závidím, aj brusnice a tie už sú? Veď my sme chodievali v septembri voľakedy, na Baranec.na ten som sa každý deň 71-73 kukal (aj kvaku sme mali na rote:D )
Kvaka
16.08.12,17:53
No my sme oberali červené brusnice, totok sa mi nepáči, nie sú dozreté.
pavol54
16.08.12,17:54
deleno dvoma lebo kompot je cca pol nálev tak nešál
Kvaka
16.08.12,17:54
na ten som sa každý deň 71-73 kukal (aj kvaku sme mali na rote:D )Fakt? A dobrú?
buchač
16.08.12,17:56
Tie čučo ti závidím, aj brusnice a tie už sú? Veď my sme chodievali v septembri voľakedy, na Baranec.
...šak keď mám v nádobe ...tak snáď aj hej ....;):---
...fľaštičiek je v komore jak v konzervárenskom sklade .......

Ja beriem vtedy , keď sú ...minulý rok nebolo ništ .......tak zvykne byť ...jeden rok hojno a ten druhý ho.no , takže robím tak , aby som prekonal aj to mrtve obdobie ...
srska
16.08.12,17:57
Fakt? A dobrú?to bol on - kpt. kvaka - dobrý človek to bol - férový
misoft
16.08.12,18:04
No mala by dačo zhltnúť - bo sa aj za ihlu schová.
Kvaka
16.08.12,18:09
Mne sa ešte tento receptík páčil, http://baranek.blog.sme.sk/c/301785/Varime-s-medvedom-Konecne-Bulharska-plnena-paprika.html,
len ja radšej omáčku paradajkovú.
asedma
16.08.12,18:13
dobry napad si dala, papriku do mrazaku a bude aj v zime na plnenu
kukučka
16.08.12,18:16
mne tam nepasujú tie vajcia do omáčky, ale ináč by som rada ochutnala :D
misoft
16.08.12,18:21
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
lujza.j
16.08.12,18:27
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
Duški....málo si jej... do...y
srska
16.08.12,18:28
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?ta ši jej mal dac aspoň tri karetky aj pinami - neboženkovala by
lujza.j
16.08.12,18:29
pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot:eek:
ivuliatko
16.08.12,18:32
pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot:eek:
kedysi fičala taká talianska komédia "Bože, ako hlboko som klesla!" :D
pepsikova
16.08.12,18:40
však prídi, dones si zdravé palce a ešus trojdielny do menšieho dostaneš kávu cigorku do väčšieho lečo klobásku nedávam ani celú ani pokrájanú..

..v žiadnom prípade!..ja som kedysi dávno mala z leča šarlach, nejedla som ho už 50 rokov, naozaj!...any by som ho nezjedla, any keby si dal celú klobásku..len pri tolkom množstve ma napadlo, že varíš ako veľkovýrobňa!..no a ujde sa aj mne-decko ľúbi a ja nemusím zavárať!..no..
AlaNR
16.08.12,18:42
Ľudkovia moji, ja som to afto spomínané včera nakoniec teda zajednala. Je auto po babe, ktorá s ním jazdila maximálne zo Sládkovičova do Galanty. Teraz má malé bábo a bojí sa šoférovať, keď ho má v aute, tak auto predávajú, nechcú, aby im stálo len tak v garáži. Tri mesiace na ňom nikde neboli, diaľničnú na tento rok ani kúpenú nemajú...
Servisná knižka bola pravá, už len zato, že tam boli pečiatky viacerých autorizovaných servisov, sa mi zdalo, že to nie je nejaký paškvil.
Žiadne závažné znaky opotrebovania trebárs v interiéri neboli. Pedále boli tiež v pohode.
Chlapík doniesok všetky doterajšie STK a EK protokoly, doklady o opravách, doklady k zabezpečovaciemu zariadeniu.
Dostanem ho rovno aj s minulý rok kúpenými letnými gumami a komplet zimnými na diskoch.
Jediné, čo treba, je vymeniť olej, lebo do servisnej prehliadky po 90tis. km má ešte 2000 km...a podľa potreby asi čelné sklo, lebo v hornej časti pri spätnom zrkadle je "pavúk", uvidíme, či sa bude dať iba zaliať.
A - nebol to nejaký vychcanec, bol to seriózny pán... ;)
pepsikova
16.08.12,18:42
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?..

..joj, mojko, ty len buc rád, že ti len jedna domov príde!..čo tam po ostrove a po peňázoch, len nech v zdraví oddychovala a nedonesie domenko dáke prírastky..:D:D
pepsikova
16.08.12,18:44
pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot:eek:..

..na markyze pojde onedlho mojsej s kamarátmi, budú variť!..môžeš prepnúť tam!..
misoft
16.08.12,18:48
ta ši jej mal dac aspoň tri karetky aj pinami - neboženkovala by
Ta hej, dam jej tote tri karetky a potom mi možu pisac karetku na cinter. Šak ja tote karetky nevirabam - ňe som Vilo Kapury (Bill Gates), ja ľem taky običajny misoft :D:D
pepsikova
16.08.12,18:48
..posielam smotanovú tortu s malinami a k tomu meltu s mliekom, komu čo chutí..aj uhorku domácu môžem pribaliť..aj pažravého šarkana, sedí pod chladničkou ako bezdomovec a čaká na tú smotanku!..také on môže-ale nedostane!..a ešte dám dobrú noc a padám odtiaľto!..
buchač
16.08.12,18:49
..
..na markyze pojde onedlho mojsej s kamarátmi, budú variť!..môžeš prepnúť tam!..

...he ......len prepnutý prepne na toho prepitého debila.....
pepsikova
16.08.12,18:50
...sa nerob!..Bill nemá tu takého fleka ako ty, tak ti može len závidieť!..
lujza.j
16.08.12,18:53
už som na ct1.....ved tam nejaký ...advokát...
lujza.j
16.08.12,18:54
mohla si dať konkrétnu gps.....mám odtiaľ kolegov....
pavol54
16.08.12,18:56
prečo "ako"
pavol54
16.08.12,18:57
Ľudkovia moji, ja som to afto spomínané včera nakoniec teda zajednala. Je auto po babe, ktorá s ním jazdila maximálne zo Sládkovičova do Galanty. Teraz má malé bábo a bojí sa šoférovať, keď ho má v aute, tak auto predávajú, nechcú, aby im stálo len tak v garáži. Tri mesiace na ňom nikde neboli, diaľničnú na tento rok ani kúpenú nemajú...
Servisná knižka bola pravá, už len zato, že tam boli pečiatky viacerých autorizovaných servisov, sa mi zdalo, že to nie je nejaký paškvil.
Žiadne závažné znaky opotrebovania trebárs v interiéri neboli. Pedále boli tiež v pohode.
Chlapík doniesok všetky doterajšie STK a EK protokoly, doklady o opravách, doklady k zabezpečovaciemu zariadeniu.
Dostanem ho rovno aj s minulý rok kúpenými letnými gumami a komplet zimnými na diskoch.
Jediné, čo treba, je vymeniť olej, lebo do servisnej prehliadky po 90tis. km má ešte 2000 km...a podľa potreby asi čelné sklo, lebo v hornej časti pri spätnom zrkadle je "pavúk", uvidíme, či sa bude dať iba zaliať.
A - nebol to nejaký vychcanec, bol to seriózny pán... ;) Z Diosegu nie je ani koza dobrá nieto auto
wagner
16.08.12,19:28
..posielam smotanovú tortu s malinami a k tomu meltu s mliekom, komu čo chutí..aj uhorku domácu môžem pribaliť..aj pažravého šarkana, sedí pod chladničkou ako bezdomovec a čaká na tú smotanku!..také on môže-ale nedostane!..a ešte dám dobrú noc a padám odtiaľto!..

A čo tak zavčasu? Však ja som len včuľ prišla a Ty už utekáš preč. Smotanovú tortu nechaj na zajtra, ponúknem sa. Pažravého šarkana si nechaj, bude Ti tú tortu strážiť do rána:D Ja ponúkam za vedro broskýň, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, uhoriek a papriky. Lebo ak nezjete, zajtra to musím spracovať. Asi to niekomu podarujem, ja už mám všetkého dosť.Aj broskýň, aj rajčín - dnes som zavarila len tak na prírodno s troškou soli. Uhorky tých som už prejedená a nezaváram. Papriky mám zavarené už tiež dosť.
wagner
16.08.12,19:36
No tak to si ma nepotešil, ja som myslela, že ušetrím robotu, ale ešte je nasáčkovaná v chladničke, môžem zajtra uvariť, paradajok na omáčku mám dosť.
Ja som robila plnenú papriku do mrazničky, ale varila som ju len v zásmažke. Je uvarená, iba sa vyberie, do šťavy sa pridá kôpor, spraví sa zátrepka a kôprová omáčka je hotová. Ja neľúbim s rajčinovou omáčkou, len s kôprovou.
Kvaka
16.08.12,19:36
Wagner, ty dobrá duša, poraď, mám plnenú papriku v chladničke, chcela som zamraziť surovú, ty ju najprv uvaríš? Pavol ma nalomil, že mám uvariť a až potom zamraziť aj s omáčkou.
Kvaka
16.08.12,19:44
Písali sme naraz, ďakujem.
wagner
16.08.12,19:56
Wagner, ty dobrá duša, poraď, mám plnenú papriku v chladničke, chcela som zamraziť surovú, ty ju najprv uvaríš? Pavol ma nalomil, že mám uvariť a až potom zamraziť aj s omáčkou.

Samozrejme, naprv som spravila zásmažku, zaliala vodou a vložila papriku. nechala som ju uvariť. A taká uvarená išla do mrazáka. Nemusíš robiť rajčinovú omáčku. Do uvarenej potom pridáš iba pretlak, necháš prevrieť a máš hotovo.
Kvaka
16.08.12,20:05
Urobím tak, že uvarím papriku v paradajkovej vode, tú zlejem do fľaše a zvlášť zamrazím. Potom v zime už len urobím zásmažku, zalejem padajkovou šťavou a dorobím omáčku.
wagner
16.08.12,20:08
Urobím tak, že uvarím papriku v paradajkovej vode, tú zlejem do fľaše a zvlášť zamrazím. Potom v zime už len urobím zásmažku, zalejem padajkovou šťavou a dorobím omáčku.
Môžeš aj tak spraviť. Ja tiež všetko mrazím. Zostala mi uvarená zásmažka, dnes som z nej spravila brokolicovú polievku. Dala som do nej zemiak a potom som pridala pokrájanú brokolicu ( vybratá z mrazáka) Polievka za 15 minút hotová.
wagner
16.08.12,20:11
Inak ja som papriku dala do mrazáka zaliatu v kelímkoch. Nedala som do sáčku. Tá uvarená zásmažka má tú výhodu, že tam už dám iba zátrepku a paprika bude za chvíľku hotová.
Kvaka
16.08.12,20:22
Inak ja som papriku dala do mrazáka zaliatu v kelímkoch. Nedala som do sáčku. Tá uvarená zásmažka má tú výhodu, že tam už dám iba zátrepku a paprika bude za chvíľku hotová.Máš pravdu, na kôprovú ide aj zátrepka, ale na paradajkovú netreba, aspoň ja robím do nej len zásmažku.
misoft
16.08.12,22:00
Anciáša jeho i s Talianom prid*baným a s jeho firmou:
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6489384/odbory-upozornuju-na-meskajuce-vyplaty-vo-vranovskom-slotexe.html
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6499663/vo-vranovskom-slotexe-su-v-strajkovej-pohotovosti.html

Vyplatenie chýbajúcich miezd by však mohla podľa jeho slov skomplikovať súčasná ekonomická situácia vo firme. Spoločnosť má zároveň podlžnosti voči Sociálnej poisťovni.

"Vieme, že tu už bola vykonaná exekúcia. Táto spoločnosť podľa môjho názoru, no neviem to povedať na sto percent, už nemá nič a je to spoločnosť bez majetku. Bude teda záležať na vlastníkoch, či sú ochotní poskytnúť zdroje, aby boli ich záväzky prefinancované," konštatoval Machyna.

"Z vyjadrení zamestnávateľa vyplynulo, že koniec roka je neistý, že zákazková náplň je istá do konca októbra. Pokiaľ bude takýto stav, tak tu zadržiavanú mzdu by mal vyplatiť čo najskôr, pretože potom už nebude šanca,



Jednoducho povedané - Talian zhrabol, čo sa dalo, ženičky tri mesiace robia ako otrokyne, štát si ruky umýva - výsledok? Nejako už len bude - Talian si založí firmu v Rumunsku, tu zanechá skrachovanú firmu + dlhy + robotníčky bez výplaty. Odbory (ak sa to dá tak nazvať) sa ozvali až teraz - čo doteraz robili? Nič! Len platy brali.

Čo na to "sociálne" cítiaci pán Hranol Premúdry, ktorý robí "pokroky" v získavaní financií zdieraním obyvateľstva? Nepokúsi sa týmto ženičkám zdaniť aj ich nevyplatené mzdy?

Taliana za gule do prievanu povesiť.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=134721&SID=7&P=1

EUROTESSIL s.r.o.
Piazza Monsignor Ciffo 2
Rosa (VI) 360 27
Taliansko
-hoďte si to do gúgl mapy, alebo Google Earth.
pavol54
17.08.12,03:56
Anciáša jeho i s Talianom prid*baným a s jeho firmou:
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6489384/odbory-upozornuju-na-meskajuce-vyplaty-vo-vranovskom-slotexe.html
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6499663/vo-vranovskom-slotexe-su-v-strajkovej-pohotovosti.html


Jednoducho povedané - Talian zhrabol, čo sa dalo, ženičky tri mesiace robia ako otrokyne, štát si ruky umýva - výsledok? Nejako už len bude - Talian si založí firmu v Rumunsku, tu zanechá skrachovanú firmu + dlhy + robotníčky bez výplaty. Odbory (ak sa to dá tak nazvať) sa ozvali až teraz - čo doteraz robili? Nič! Len platy brali.

Čo na to "sociálne" cítiaci pán Hranol Premúdry, ktorý robí "pokroky" v získavaní financií zdieraním obyvateľstva? Nepokúsi sa týmto ženičkám zdaniť aj ich nevyplatené mzdy?

Taliana za gule do prievanu povesiť.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=134721&SID=7&P=1

EUROTESSIL s.r.o.
Piazza Monsignor Ciffo 2
Rosa (VI) 360 27
Taliansko
-hoďte si to do gúgl mapy, alebo Google Earth. ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?
pavol54
17.08.12,03:58
fľaša vydrží?
srska
17.08.12,04:00
ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wc
pavol54
17.08.12,04:06
a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wcNielen to ale aj domáci pomáhači voľakedy sa tomu hovorilo kolaboranti veď tí museli vedieť kam to smeruje nejaký manažér, len účtovníčka musela tie toky vidieť ale títo boli radi že majú prácu a koľko ľudí obetovali len pre bližšiu košeľu ako kabát.
srska
17.08.12,04:09
marian si prehadzuje s vidlami melóny a banka to ma v ,,,,:) http://www.sme.sk/c/6500208/banke-penty-hrozi-po-kontrole-znovu-pokuta.html
buchač
17.08.12,04:09
ak koľko ten hajzel zobral na vytvorenie pracovného miesta A čo anti gorila nepôjde do ulíc? Tam nebola korupcia ako havädo?
...Blava ďaleko .....

a čo robil inšpektorát práce? že 340 v hrubom? aspoň x1,2 - šak to nie sú hajzelbaby na verejných wc
...tie baby u toho taliana boli pritom šľastné , že aspoň čo - to zarobia ......nuž " zarobili ".....

...ale takýchto talianov máme dosť aj slovákov............ojedrbať každého za každú cenu , počnúc zamestnancom až po štát - zákony...
srska
17.08.12,04:11
Nielen to ale aj domáci pomáhači voľakedy sa tomu hovorilo kolaboranti veď tí museli vedieť kam to smeruje nejaký manažér, len účtovníčka musela tie toky vidieť ale títo boli radi že majú prácu a koľko ľudí obetovali len pre bližšiu košeľu ako kabát.možno jej často vravel, že je "al dente" :D
srska
17.08.12,04:14
...Blava ďaleko .....

...tie baby u toho taliana boli pritom šľastné , že aspoň čo - to zarobia ......nuž " zarobili ".....

...ale takýchto talianov máme dosť aj slovákov............ojedrbať každého za každú cenu , počnúc zamestnancom až po štát - zákony...buchy neboj - raz to vykypí
buchač
17.08.12,04:20
buchy neboj - raz to vykypí
...len aby sa to raz nezvrhlo , ako občas vidno v správach .....
...že pomsta zamestnanca zamestnávateľovi ......
...lenže vtedy občas aj nevinní na to doplatia ....
srska
17.08.12,04:26
...len aby sa to raz nezvrhlo , ako občas vidno v správach .....
...že pomsta zamestnanca zamestnávateľovi ......
...lenže vtedy občas aj nevinní na to doplatia ....neviem či makarón spravil dobre, že odtiahol do rumunska - tam mu to rýchlo zrátajú
pavol54
17.08.12,04:35
neviem či makarón spravil dobre, že odtiahol do rumunska - tam mu to rýchlo zrátajú aj tam budú niektorí radi že zarobia a kým sa na to príde ....
pepsikova
17.08.12,06:38
...ráno bolo dobre zatiahnuté a tak som v dobrom zvyku-že umyjem okná a zaprší- tie okná umyla...a ono sa zatial odtiahlo!..tu už fakt nikto nič negarantuje,any tie dobré zvyky!..a tak fčul posielam druhú kafu, aj čajík mátový, aj šípkový aj niečo pod zub..a fajn deň vám...
http://www.youtube.com/watch?v=jzJt1tcXlOQ

..no a tak..
pepsikova
17.08.12,06:42
...môj jutúb dáko koktá..a tak dám ešte miláčika, nech mám krásny deň a padám odtialto...

http://www.youtube.com/watch?v=0XKnpMzbKEg&feature=related
MarcelkaT
17.08.12,07:20
Je to Petr Spálený-ak sa nemylí.
MarcelkaT
17.08.12,07:20
Toto je Aleš Ulm?
Zita5
17.08.12,08:34
Hej, počul si to už, zrušili daňový úrad.
A ty to odkiaľ vieš?
Ale, prišiel mi domov taký papierik a tam bolo napísané, že posledná upomienka.
Zita5
17.08.12,08:59
dám ešte jeden ...:)

"Traja podnikatelia Slovák, Poliak a Ukrajinec boli vyzvaní, aby predložili návrhy na opravu plotu okolo
budovy ministerstva. Prišli teda za ministerským úradníkom, aby plot preskúmali a predložili návrhy.

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plotu, všetko si načrtol na papier a niečo prepočítal. - Spravíme to za
350.000 = 200.000 materiál, 100.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal. - My to spravíme za 250.000 =
150.000 materiál, 50.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Slovák sa neobťažoval žiadnym meraním, nákresmi a výpočtami. Pristúpil k úradníkovi a pošepol mu: - 2.250.000.
Ministerský úradník zalapal po dychu: - Ako ste došiel k tak vysokej sume? - Jednoducho - pošepol Slovák úradníkovi - milión tebe, milión mne a za 250.000 si najmem tuto Ukrajinca nech to spraví."
Stanislav 1975
17.08.12,10:25
:eek::eek:-myslel som že som už na svete videl všetko, ale včera iný šok som mal-bol som pre rodinku autom ich čakať na stanici a došiel vonku taxík-vystúpil pánko a išiel otvoriť druhé zadné dvere-vybral vodítko a ja že vyleze pes alebo niečo také- a z taxíka na vodítku normálne vystúpilo malé prasa, tak cca. 30 kilové, normálne biele, nie to čínské A išlo s pánkom na vlak...:eek:,normálne na vodítku jak pes...
Stanislav 1975
17.08.12,10:29
dám ešte jeden ...:)

"Traja podnikatelia Slovák, Poliak a Ukrajinec boli vyzvaní, aby predložili návrhy na opravu plotu okolo
budovy ministerstva. Prišli teda za ministerským úradníkom, aby plot preskúmali a predložili návrhy.

Poliak vzal pásmo, zmeral dĺžku plotu, všetko si načrtol na papier a niečo prepočítal. - Spravíme to za
350.000 = 200.000 materiál, 100.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Ukrajinec vzal palicu, niečo pomeral, niečo pokreslil, niečo prepočítal. - My to spravíme za 250.000 =
150.000 materiál, 50.000 pre robotníkov a 50.000 je marža firmy.

Slovák sa neobťažoval žiadnym meraním, nákresmi a výpočtami. Pristúpil k úradníkovi a pošepol mu: - 2.250.000.
Ministerský úradník zalapal po dychu: - Ako ste došiel k tak vysokej sume? - Jednoducho - pošepol Slovák úradníkovi - milión tebe, milión mne a za 250.000 si najmem tuto Ukrajinca nech to spraví."
No ale toto predsa nieje žiaden vtip...:confused:,toto je skutočnosť...

čo ja viem, čo mám informácie, čo som počul,že sa to tak robí ÚDAJNE (:D)- tak nejaká firma napr, vyhrá nejaký konkurz( samozrejme 10% sa odvedie kam sa má) a tá firma to následne dá urobiť ďalšej firme...-takže to je realita, nie vtip
trisestri
17.08.12,10:42
Taliani tu robia riadne paseky,sikanuju zamestnancov,nevyplacaju mzdy,neplatia najom za podu,neplnia zmluvy ktore samy vyhotovia-ale to sa naucili od Slovakov,lebo u nich je mafia kontra stat a tu stat pripravuje pre mafiu a zberbu take zakony a podmienky o ktorych nesnivali ani v tom najlepsom sne.
Zita5
17.08.12,10:43
No ale toto predsa nieje žiaden vtip...:confused:,toto je skutočnosť...

čo ja viem, čo mám informácie, čo som počul,že sa to tak robí ÚDAJNE (:D)- tak nejaká firma napr, vyhrá nejaký konkurz( samozrejme 10% sa odvedie kam sa má) a tá firma to následne dá urobiť ďalšej firme...-takže to je realita, nie vtip

Je to vtip, tak ako som to uviedla ale .....versus aj skutočnosť môže byť :D
MarcelkaT
17.08.12,10:46
Trošku veselosti pred víkendom :

Na čo mi je : Google?
Na nič, moja žena šicko zná!
bettylou
17.08.12,11:48
to kde sú na sk škôlky zadarmo? ešte tak v raichu alebo austrálii
AlaNR
17.08.12,16:37
Predstavujem vám moju malú Matildu, ktorá už krášli náš dvor... (pred hnusným susediným plotom )
kukučka
17.08.12,17:11
Jak nové z obchodu, blahoželám.
A susedu neohováraj, /a sused čo?/ ale vyrvi pár dlaždíc a nasaď kriaky :---
srska
17.08.12,17:21
aj vám blbne zarovnávanie v porade?
220870
17.08.12,17:24
Porada mi blbne vôbec sa mi nedá načítať ani čítať .Doobeda to bolo ok poobede ledva píšem tento príspevok.
srska
17.08.12,17:36
ja som bola spokojna s Karin v Poluse ... teraz uz kostymy nekupujem, mam ich plnu skrinu ... a inu pracu :)a toto? aký máte názor? http://verino.cz/bussines-kostymy
Rozalka
17.08.12,17:36
Porada mi blbne vôbec sa mi nedá načítať ani čítať .Doobeda to bolo ok poobede ledva píšem tento príspevok.
Ako si vôbec pridala ten príspevok? aj mne blbne a štve ma to riadne.
Kvaka
17.08.12,17:43
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
JankaO
17.08.12,17:59
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.
Takto to blbne, ak som prihlásená pod svojim nickom. Keď sa odhlásim a som tu ako neregistrovaný užívateľ, tak stránka funguje v poriadku. Zvláštny druh znechutenia registrovaných členov.
wagner
17.08.12,18:02
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke.

Tiež mi to blbo ukazuje a mám prehliadač explorer
Kvaka
17.08.12,18:07
Ak tu chcem posledné príspevky čítať, musím najprv niečo napísať. Potom idem na môj posledný príspevok a pomaličky oddola idem vyššie. Vidím, že aj iné prehliadače nefungujú.
avalik
17.08.12,18:09
ja mam problem aj rolovat na spodok strany ... blbne mi to vo FF, IE aj chrome ... citat bez problemov mozem len ked som odhlasena :(
wagner
17.08.12,18:12
Ak tu chcem posledné príspevky čítať, musím najprv niečo napísať. Potom idem na môj posledný príspevok a pomaličky oddola idem vyššie. Vidím, že aj iné prehliadače nefungujú.
Ja aj keď napíšem, tak čítať nemôžem. Prekryje mi to nejaká reklama. Asi to tu zabalíme a poďme spať. Admin sa nás tu chce asi zbaviť.
avalik
17.08.12,18:28
ja citam neprihlasena v IE :) ... na FF som prihlasena a obcas sa mi podari dostat dole na stranku a teda nieco napisat ... suhlasy nemozem dat, lebo vyssie sa z tohto okna nedostanem - hned mi to skace na zaciatok strany :(
pepsikova
18.08.12,08:43
Mne sa nedá načítať nič v nijakej téme, príspevok dávam zdola, ak pohnem myšou, hodí ma na samý vrch, nedajú sa vôbec príspevky rolovať, okrem toho sú zarovnané doprava a akoby sa prekrývali tým, čo obvykle býva na stránke úplne dole. Toto si ani neprečítam po odoslaní, 220870 tu niečo podobné napísal, mihlo sa mi to pri otvorení témy, až keď som klikla na jeho posledné príspevky, časť sa mi podarilo prečítať. Mám ff, asi blbne len tento prehliadač. Vidím na hlavnej stránke, že príspevky aj témy sa pridávajú. Rolovať môžem len na hlavnej stránke...

..no, na citáciu sa dá aspoň odpísať...a porada je nakomplet zbláznená, neviem, komu dať vinu, ale odvčera sa tu nedá nič...a nikto tu nič negarantuje...tak fčul neviem, sme diskriminovaní,alebo bojkotovaní, alebo neviemčoakí, ale kafica mi samej nechutí...
...na hlavnej stránke pribúdajú príspevky, tak čo sa to tu deje?..
AlaNR
18.08.12,08:49
Je to tu teda fakt katastrofa.
Každú hodinu skoro dávam kontrolné nákuky, ale nič z toho...

Richaaaaaaaaaard pomóooooc!!!
Katy a R
18.08.12,09:07
Je to tu teda fakt katastrofa.
Každú hodinu skoro dávam kontrolné nákuky, ale nič z toho...

Richaaaaaaaaaard pomóooooc!!!

.. že či to zámer nebude ;):confused: Richard chce, aby sme aj dovolenkovali :D - treba oddych aj od Porady! :);)
AlaNR
18.08.12,13:12
No hurá...
misoft
18.08.12,13:23
No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené :eek:)
Stanislav 1975
18.08.12,13:38
No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené :eek:)
Potom tí motorkári končia, tak ako končia- na cintorínoch...:mad:
Ja osobne nenávidím motorkárov skoro ako Ferencváros Bpesti, nemožem si pomocť.- nemám ich rád...
Stanislav 1975
18.08.12,13:41
No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené :eek:)
Misoft, neviem, ale všetci moji známi chodia cez rakúske cestovky a nie cez slovenské žumpy- tam síce zaplatíš nejakých cca. 15% navyše ale nevyj....ú s tebou ako s ovcami- keď sa povie ALL Inclusive-tak je to all inclusive, keď sa povie,že to je 100metrov od mora-tak je to 100 metrov od mora atď...
Rozalka
18.08.12,13:48
.... a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

Neviem, či s týmto pochodí, podľa môjho známeho - delegáta CK - vzdialenosť od pláže sa uvádza v metroch vzdušnou cestou.
misoft
18.08.12,14:05
No istú šancu by mali - viď
http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/kreta/hersonissos/sergios-32.html

PLÁŽ
Hotel sa nachádza 60 m od piesočnatej pláže. Slnečníky a lehátka na pláži sú poskytované za poplatok.




No platiť za chladničku, TV (čo už je bežný štandard hotelov) - trochu za vlasy pritiahnuté. A platiť za lehátko a slnečník 5€/deň pri ich bazéne - :eek: - nieto že ešte aj na pláži museli platiť 6€ za slnečník a lehátko - s tým rátali.

VYBAVENIE HOTELA
K vybaveniu hotela patrí 24 hodinová recepcia, výťahy, lobby, obchod so suvenírmi, internetový kútik (4€/hod), hlavná reštaurácia, 2 bary, bazén s lehátkami a slnečníkmi poskytovanými bezplatne. Športové vyžitie zabezpečuje 500 m vzdialené centrum vodných športov so širokou ponukou, obohatenou aj o jazdu na koňoch a SPA centrom. Cca 10 km od hotela sa nachádza aj golfový klub s 18 – jamkovým ihriskom.
Stanislav 1975
18.08.12,14:07
No istú šancu by mali - viď
http://www.travel.sk/dovolenka/grecko/kreta/hersonissos/sergios-32.html


No platiť za chladničku, TV (čo už je bežný štandard hotelov) - trochu za vlasy pritiahnuté. A platiť za lehátko a slnečník 5€/deň pri ich bazéne - :eek: - nieto že ešte aj na pláži museli platiť 6€ za slnečník a lehátko.
Typický slovenský oyeb...-nič také šokujúce...:)
avalik
18.08.12,15:12
a toto? aký máte názor? http://verino.cz/bussines-kostymy

moooze byt ... keby aj figuru k tomu dali :D:D:D
pepsikova
18.08.12,15:20
..potešilo ma, že to tu konečne fičí...ešteže som mala kopu roboty, takže poradový dlh sa nemal kedy prejaviť...fajn večer vám..idem ešte šiť!..
lujza.j
18.08.12,16:26
na ct1 o 21,10h....čierny tulipán s delonom.....inak dobrý film s belmondom bol podvečer na čt1, ešte som ho nevidela...
lujza.j
18.08.12,16:33
DOD tv markíza:eek: ešte stále sa nájdu....tí čo sa tam dotrepú....pre mňa nepochopiteľné:rolleyes:
trisestri
18.08.12,17:19
hura konecne funguje
lujza.j
18.08.12,17:34
tiež ich neznášam...napriek tomu že mám ich dosť medzi kolegami...všetci sú to psychopati......
lujza.j
18.08.12,17:35
Misoft, neviem, ale všetci moji známi chodia cez rakúske cestovky a nie cez slovenské žumpy- tam síce zaplatíš nejakých cca. 15% navyše ale nevyj....ú s tebou ako s ovcami- keď sa povie ALL Inclusive-tak je to all inclusive, keď sa povie,že to je 100metrov od mora-tak je to 100 metrov od mora atď...
ak sa dá treba cestovať " indi-vindi", alebo cez At alebo De....
buchač
18.08.12,18:07
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?


Facebook se stal natolik vše prostupujícím fenoménem v moderní společnosti, že stále rostoucí počet zaměstnavatelů a dokonce někteří psychologové věří, že lidé, kteří nejsou na sociální síti, jsou „podezřelí“.

Německý magazín Der Taggspiegel zašel dokonce ještě dále. Upozornil na to, že jak James Holmes obviněný z hromadné vraždy v kině v Auroře, tak Anders Breivik, který loni zastřelil v Norsku 69 lidí, také neměli svůj facebookový profil.

Na více hmatatelné notě: Forbes.com píše, že řada oddělení lidských zdrojů (já vím, zní to hrozně, ale tak se dnes bohužel překládá human resource department, pozn. překladatele) ve firmách napříč Spojenými státy zpozorní, pokud mladý zájemce o práci ve firmě nemá svůj profil na Facebooku.

Mezi manažery převládá názor, že nepřítomnost zájemce o práci na Facebooku by mohla naznačovat, že tam s ním bylo tolik problémů, že mu nakonec jeho profil vymazali.

Reportér Slate.com Farhad Manjoo zase napsal ve své rubrice, kde radí mladým lidem, že by člověk neměl jít na schůzku s někým, kdo není na Facebooku.

„Pokud jste v určitém věku a potkáte někoho, s kým se chystáte hupnout do postele, a ten dotyčný/dotyčná nemá svou facebookovou stránku, může jít o někoho úplně jiného, než jak se vám představil. Mělo by to být pro vás určité varování,“ říká.

Manjoo ale upozorňuje, že se tento závěr nemusí týkat starších lidé, kteří byli v produktivním věku před rozvojem sociálních médií.


Webová stránka počítačových gegů Slashdot.com učinila závěr z článku o sociálních sítích z Der Taggspiegel. Podle nich to, že někdo nemá účet na Facebooku, je první známkou toho, že jde o masového vraha.

Upozorňuje, že jak Holmes, obviněný ze zabití 12 lidí a nenarozeného dítěte a zranění 58 dalších v kině Aurora v Denveru, tak Breivik obviněný ze zabití 77 lidí, nepoužívali Facebook a na internetu měli jen nevelkou stopu.

Breivik používal MySpace a Holmes byl údajně závislý na erotické seznamce Adult Friend Finder.

Psycholog Christopher Moeller řekl, že používání Facebooku je známkou zdravých sociálních vazeb.

Připomněl, že Holmes a několik dalších masových vrahů postrádali skutečné přátelé.

Vychází nám z toho tento závěr: Skutečnost, že někdo není na Facebooku, který se stal mezi mladými lidmi normou, vyvolává podezření, že dotyčný je nenormální, dysfunkční a dokonce i nebezpečný.

http://zvedavec.org/komentare/2012/08/5064-nejste-li-na-facebooku-znamena-to-ze-jste-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...
lujza.j
18.08.12,18:21
Vychází nám z toho tento závěr: Skutečnost, že někdo není na Facebooku, který se stal mezi mladými lidmi normou, vyvolává podezření, že dotyčný je nenormální, dysfunkční a dokonce i nebezpečný.

takže toto som ja:D....nemali by mi odobrať aj tú moju "snajpeku":cool::D
wagner
18.08.12,18:32
Aj ja. Ja som tam síce bola, ale zobrala som údaje a dala som im zbohom. Môj čas je drahší ako ten facebook.
wagner
18.08.12,18:34
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?


http://zvedavec.org/komentare/2012/08/5064-nejste-li-na-facebooku-znamena-to-ze-jste-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...

Juraj nevieš písať r? :D Ak vieš, tak to kľudne do toho slova doplň, lebo niektorí tam zverejňujú aj iné horšie blbosti.:D
wagner
18.08.12,18:36
hura konecne funguje

Však mu to aj trvalo, nejakých 24 hodín. To sa veru nepatrí toľko nechať čakať niektorých závislákov.
lujza.j
18.08.12,18:45
ja som tam ani ....nebola...:)
Dav
18.08.12,19:04
Však mu to aj trvalo, nejakých 24 hodín. To sa veru nepatrí toľko nechať čakať niektorých závislákov.
Normálne mám absťák :D
wagner
18.08.12,19:12
Normálne mám absťák :D

Ja síce nie, lebo sem chodím väčšinou neskoro večer. Ale aspoň som včera išla skorej spať. Dnes na obed som nakukla neprihlásená a čítala som sťažnosti, že to nejde. Tak som išla po robote.
alaya1
18.08.12,19:13
Niekto na FB, niekto na Porade.
Katy a R
18.08.12,19:15
terazky čo, más sa objednať na psycho-vyšetrenie .. keď ani neviem, ako fasa buk funguje ??
wagner
18.08.12,19:21
A idem spať. Posielam Vám ešte za vedro broskýň(ak nejzjete, tak zajtra buď rozdám ako dnes, alebo spracujem ako včera). za vedro papriky, uhoriek a rajčín. Lebo ak to nezjete, zajtra budem musieť venovať nedeľu spracovávaniu úrody.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11871.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4391.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11872.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Katy a R
18.08.12,19:23
mňam .. ja môžem hocikedy, a hocikoľko ... :)
pepsikova
18.08.12,20:09
pepsikova
18.08.12,20:11
...aj ja môžem...ale radšej spracuj,zima vyzerá, že bude tuhá a dlhá...aby bolo čo večerom semo hodiť..
misoft
18.08.12,22:30
No bisťu - som asi psychopat - na ksichtoknihe nie som :(
misoft
18.08.12,22:32
Tu je ešte slušňák - tam by si papierovu servítku pred mluvidlo nedával. Čo v hlave (v za*ku) - to na FB :D
pavol54
19.08.12,02:54
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?


http://zvedavec.org/komentare/2012/08/5064-nejste-li-na-facebooku-znamena-to-ze-jste-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...
prekladový slovník pre mňa psychoša
face - čelo , tvár
book - knižka
cítim sa mladší preto sedím odo dnes na čele knižky, to znamená že už nie som, psychoš, je to tvrdé hranaté ale nie je to pohodlné, dokonca to tlačí pripomína mi to šámlik, štokerlu, lepšie bolo kreslo,
hubatá
19.08.12,03:52
A ešte v takom horku aj s detičkami, ktoré o markízackych celebritách nevedia ani "Ň"
hubatá
19.08.12,03:54
Ja som tam .......
hubatá
19.08.12,03:56
Ja tiež, lebo inak by som sa s deťmi neporozprávala......a tu viem že sú vždy prítomné.
hubatá
19.08.12,03:58
A kde máme kávu???
pavol54 predsa kto sem príde ráno ako prvý, vždy varí k á v u !!!
Nebudem predsa robiť za druhých!
alaya1
19.08.12,04:33
pepsikova
19.08.12,04:39
...dobré ráno hub, aj všetci..kafa sa už posiela, aj čajík, aj melta aj bársčo, kaetae, polla gépées...čo sa týka facebooku, je to kniha tvárí, čiže s tam zobrazuje tvár človeka na jeho časovej osi, národy tam píšu naozaj všeličo a presne to sa dozvieme..teda, aj to, čo nejak hneď nemusíme, ale máme to "až pod hubu",ako hovorieva moj had, donedávna zarytý nepriateľ internetu a facebooku zvlášť!..to znamená, že pokrok sa pomaličky prebíja ku každému a uberá nám z toho mála drahocenného času, čo máme k dispozícii...
..no, ale zatiaľ nevymysleli také čosik, čo by za nás urobilo robotu a tak otročiť treba ďalej vlastnými rukami..no čo už, hádam sa dočkáme..
..ale zatiaľ vám prajem krásnu nedeľu, slnko fičí na plný plyn, lúka je obehnutá, najnovšie správy prečítané a tak idem po svojom...kuchyňa je plná nití, ak by sa chcelo niekomu vysávať, má možnosť!..
..hubík, tebe špeciálne posielam aj cukor do kafice!..http://friends18.com/img/hugs/0252.jpg...strašne ma svrbí ľavá dlaň..je možné , že by som niekomu prifázovala, alebo to predpovedá prvú cenu v lotte..čo myslíte?..
buchač
19.08.12,05:43
prekladový slovník pre mňa psychoša
face - čelo , tvár
book - knižka
cítim sa mladší preto sedím odo dnes na čele knižky, to znamená že už nie som, psychoš, je to tvrdé hranaté ale nie je to pohodlné, dokonca to tlačí pripomína mi to šámlik, štokerlu, lepšie bolo kreslo,
prekladový slovník - môj

book - knižka
face - fejs - pre mňa fasa ( alebo fas )...

čiže kniha fasov .................

Kazdy fici, kde mu prijemne, niekto aj v realnom svete.
a preto sa cítim príjemne , hlavne v reálnom svete , cítim sa mladší ....
...to znamená že už nie som psychoš....som normál chlap užívajúci si život všade , kde je to len možné...
...aj keď pravdou je , že niekedy ten reálny život je hotová psychiatria .......no pochybujem , že nejaký bookfasov k normálnemu životnému a hlavne reálnemu šťastiu či láske ( o zdraví ani nevravím ) dopomôže ...


...kniha tvárí, čiže s tam zobrazuje tvár človeka na jeho časovej osi...
...a vidiac poniektoré ksichty , pozerajúc a či čítajúc tie všeliaké hlášky ????...nemusím radšej ..... respektíve na upozornenie od iných na poniektoré linky po prečítaní pištole v trezore započujú šťavnaté slovíčko , okamžite sa začnú hádať , že ktorá by prvá strieľaľa ....
pavol54
19.08.12,06:21
A kde máme kávu???
pavol54 predsa kto sem príde ráno ako prvý, vždy varí k á v u !!!
Nebudem predsa robiť za druhých!
Mňa zobudí môj pocit zodpovednosti potvora jedna a že hneď pracovať, tak som na chvíľu ubzinkol včera to bolo na porade fajn, pozriem na poradu čo v nej nové, stále pokazená tak hop do práce.
pavol54
19.08.12,06:29
prekladový slovník - môj

book - knižka
face - fejs - pre mňa fasa ( alebo fas )...

čiže kniha fasov .................

a preto sa cítim príjemne , hlavne v reálnom svete , cítim sa mladší ....
...to znamená že už nie som psychoš....som normál chlap užívajúci si život všade , kde je to len možné...
...aj keď pravdou je , že niekedy ten reálny život je hotová psychiatria .......no pochybujem , že nejaký bookfasov k normálnemu životnému a hlavne reálnemu šťastiu či láske ( o zdraví ani nevravím ) dopomôže ...


...a vidiac poniektoré ksichty , pozerajúc a či čítajúc tie všeliaké hlášky ????...nemusím radšej ..... respektíve na upozornenie od iných na poniektoré linky po prečítaní pištole v trezore započujú šťavnaté slovíčko , okamžite sa začnú hádať , že ktorá by prvá strieľaľa ....
voľakedy na škole nám vysvetľovali že kultúra západu je kultúra násilia a odtrhávania od reálneho sveta. Vtedy som si tak trocha myslel že nám chcú masírovať mozgy ideológiou ML, ale čím dalej som viac a viac presvedčený že to bolo blízko k pravdivosti týchto výrokov.
buchač
19.08.12,06:43
voľakedy na škole nám vysvetľovali že kultúra západu je kultúra násilia a odtrhávania od reálneho sveta. Vtedy som si tak trocha myslel že nám chcú masírovať mozgy ideológiou ML, ale čím dalej som viac a viac presvedčený že to bolo blízko k pravdivosti týchto výrokov.
...voľakedy aj v škole dobre bolo .......aj sme sa niečo naučili .......teda občas aj voľačo - preto sme dnes za múdrych ;) ( teda aspoň ja ...:---:D:D....) ...
ivuliatko
19.08.12,06:47
asi zase platí tá zlatá stredná cesta - všetko s mierou ;) nehádžem ľudí do jedného vreca, poznám dosť primitívov, ktorí sú na Ksichtbuku, aj aj dosť takých, ktorí tam nie sú :)
pavol54
19.08.12,06:51
Voľakedy sa hovorilo že televízor je najväčší zlodej času predtým to bola beletria alebo iné čítanie . Teraz by to bolo treba inovovať prvé miesto má internet s prístupmi do rôznych búkov, pokecov porád a čo viem ešte kam medzi tým si akurát treba odskočiť uvariť zjesť vyspať a rýchlo daváj späť "aby mi niečo neuniklo čo nakoniec ani nepotrebujem". nie som tu veľa ale niekedy som mal viac času na všetko najmä na koordinovanú činnosť rúk a mozgom. A potom príde Pocit zodpovednosti a kričí vstávaj ešte toto či tamto si chcel urobiť.
buchač
19.08.12,07:33
Voľakedy sa hovorilo že televízor je najväčší zlodej času predtým to bola beletria alebo iné čítanie . Teraz by to bolo treba inovovať prvé miesto má internet s prístupmi do rôznych búkov, pokecov porád a čo viem ešte kam medzi tým si akurát treba odskočiť uvariť zjesť vyspať a rýchlo daváj späť "aby mi niečo neuniklo čo nakoniec ani nepotrebujem". nie som tu veľa ale niekedy som mal viac času na všetko najmä na koordinovanú činnosť rúk a mozgom. A potom príde Pocit zodpovednosti a kričí vstávaj ešte toto či tamto si chcel urobiť.
...a na jednu koordinovanú činnosť rúk a mozgu s výsledkom povstania , že toto je potrebné urobiť ... holt nejak net nie je veľmi nápomocný ....;):---
trisestri
19.08.12,08:03
zda sa my ze museli amici nieco vymysliet lebo akcie FB padli na polovicu,prave ze poznam mudrych ludi co tam nie su a celkom dobre socializovanych v realnom zivote a este zmanipulovat taku sprostost ze dvaja psychopati masovy vrahovia tam neboli,to je tak manipulativna debilina na entu,zabudli dodat ze cez FB sa zorganizovola zopar vrazd a samovrazd ako aj par psychopatom sa zabranilo vrazdit,aspon podla toho ako sa tam pochvalili a na zaklade toho nasli u nich zbrane./apropo Breivik aj ten druhy boli na nete a ktovie ci aj na FB nie,ved tu jeden den sa hovori a pise cierne,druhy den uplny opak a media a spol uz pravdu nepovedia ani ked sa pomylia,lebo mozno su sami tak zmagoreny z toho ze sami nevedia co je pravda,lebo ta dakde cupi a vyplakava na pustom ostrove/Nuz a kto zamestnava ludi podla toho ci maju profil na FB,tak nech my daju nejaku dobru manazersku poziciu ja ich tam mam zo 5.:D
misoft
19.08.12,12:13
A to si zabudol dodať, že cez FB si A-Q plánovala svoje big actions in world
wagner
19.08.12,13:24
U nás hic už dnes. Vonku teplých 33 stupňov, v obývačke fajných 20,5 stupňa. To je na nohavice s dlhými nohami. A to nehovorím o zajtrajšku - sľubujú nám teplo :confused: http://prievidza.sme.sk/c/6502364/meteorologovia-varuju-opat-bude-horuco.html :D
wagner
19.08.12,13:26
pepsikova
19.08.12,13:28
...tak som dnes vyhlásila pátranie po mojej kamke Mimi zvalík, no ale veru sa mi nepodarilo ju nájsť ani telefonicky, ani na smsku neodpovedala...tak len verím, že keďže sú prázdniny, tak s andelmi niekde šantí a rekreuje sa...
..a tak dám sem popoludňajšiu kaficu, aj čajík môžem poslať, aj orieškovú bábofku,alebo ak by niekto silou-mocou chcel ísť do toho tepla, čo šalie vonku, pribalím šarkana..
wagner
19.08.12,13:32
wagner
19.08.12,13:34
...tak som dnes vyhlásila pátranie po mojej kamke Mimi zvalík, no ale veru sa mi nepodarilo ju nájsť ani telefonicky, ani na smsku neodpovedala...tak len verím, že keďže sú prázdniny, tak s andelmi niekde šantí a rekreuje sa...
..a tak dám sem popoludňajšiu kaficu, aj čajík môžem poslať, aj orieškovú bábofku,alebo ak by niekto silou-mocou chcel ísť do toho tepla, čo šalie vonku, pribalím šarkana..

Kaficu som vypila hneď poobede, ako som sa prebrala z obednej siesty. Veru vonku to poriadne kúri a zajtra bude hotové peklo:confused: Šarkana nechaj v chládku, však by mu bolo vonku teplo.
pavol54
19.08.12,13:42
Vraj chudobným zoberú viacej http://spravy.pravda.sk/chudobnym-stat-sprisni-podmienky-pri-vyplacani-davok-pfq-/sk_domace.asp?c=A120819_145707_sk_domace_p58
Ale ty nie si v zozname tých chudobných čo im vyplácajú sociálne dávky alebo vari áno? Mňa viac štve že tých nezamestnaných čo chcú robiť na dohodu cvaknú to mi už nikto nepríde na brigádu na dva tri dni. mohli by spraviť výnimku ma sezónne práce. Spravidla sú to ľudia v priemyslovej výrobe nepoužiteľní a ani v poľnohospodárstve im nie je čo dať keď prší lebo vtedy sa ťažko okopáva alebo robí zber úrody a to ich akože kto má pri prestojoch platiť pri tej cene zeleniny no aspoň viac dovezieme.
wagner
19.08.12,13:42
Tak teplo hlásia aj v BA:D http://www.topky.sk/cl/10/1321238/Extremne-teplo-bude-pokracovat-aj-v-utorok--upozornuje-SHMU-Iba neviem, prečo stále hovoria, že západné Slovensko je teplejšie, keď pozriem na teplotnú mapu tak v PD je minimálne taká istá teplota ako v BA a niekedy aj vyššia. Asi budú musieť meniť názor na najteplejšie miesta. PD jednoznačne k nim patrí.
pavol54
19.08.12,13:43
U nás hic už dnes. Vonku teplých 33 stupňov, v obývačke fajných 20,5 stupňa. To je na nohavice s dlhými nohami. A to nehovorím o zajtrajšku - sľubujú nám teplo :confused: http://prievidza.sme.sk/c/6502364/meteorologovia-varuju-opat-bude-horuco.html :D
a zajtra do poľa asi si ho nechám osvetliť aby sa robilo aspoň 6 hodín
AlaNR
19.08.12,13:48
Vonku u nás hic, dvor otočený na slnko, žiaden chládok dlažba má asi 500 stupňov, tak sedím vo vnútri a na nohách mám hrubé ponožky...
Psychicky sa pripravujem na zajtrajšiu návštevu dopravného inšpektorátu, dúfam, že tam nebude kopa ľudí, že tam nebudem dlho, lebo 37 stupňov je 37 stupňov... Pre istotu balím fľašu vody a horalku... Hádam si tam aj obed dám objednať... ;)
wagner
19.08.12,13:48
a zajtra do poľa asi si ho nechám osvetliť aby sa robilo aspoň 6 hodín

Ja som v sobotu konečne začala strihať živý plot. Strihala som iba zo stolčeka boky a zajtra mi treba vyliezť na rebrík a strihať vrch. Neviem či sa neupražím, alebo počkám na "chladnejšie :D počasie"
wagner
19.08.12,13:52
Ale ty nie si v zozname tých chudobných čo im vyplácajú sociálne dávky alebo vari áno? Mňa viac štve že tých nezamestnaných čo chcú robiť na dohodu cvaknú to mi už nikto nepríde na brigádu na dva tri dni. mohli by spraviť výnimku ma sezónne práce. Spravidla sú to ľudia v priemyslovej výrobe nepoužiteľní a ani v poľnohospodárstve im nie je čo dať keď prší lebo vtedy sa ťažko okopáva alebo robí zber úrody a to ich akože kto má pri prestojoch platiť pri tej cene zeleniny no aspoň viac dovezieme.
Chvala bohu nie som vedená v armáde nezamestnaných. Ja dokonca aj pracujem na štyri hodiny popri ID. To len aby som mohla aj vyžiť, lebo ťahať veľký dom, auto, lieky a seba z čiastočného ID sa veru nedá. A keď sa dožijem, tak snáď ten starobný čo mi vypočítajú bude vyšší ako tie sociálne dávky.
wagner
19.08.12,13:53
Však auto môžeš prihlásiť až keď sa ochladí, či?
Stanislav 1975
19.08.12,13:55
Neviem,pár hodín nefunguje Porada a poniektorí už z toho majú orgazmové stavy...:D
pepsikova
19.08.12,14:03
...tebe, Staník, také niečo určite nehrozí...ty sa odrušuješ na fb a to ti stačí...lenže ja a mne podobní, sme nenásytní a tak nám tá nefunkčná porada spôsobila poradový dlh!..no a teda nedostatok orgazmu...čo teda-pri dlhšej absencii môže spôsobiť aj rôzne iné stavy...keby si vedel, čo spôsobí nedostatok orgazmu, pochopil by si to hneď!...http://friends18.com/img/bye/0115.gif......................http://friends18.com/img/bye/0087.gif
Stanislav 1975
19.08.12,16:50
...tebe, Staník, také niečo určite nehrozí...ty sa odrušuješ na fb a to ti stačí...lenže ja a mne podobní, sme nenásytní a tak nám tá nefunkčná porada spôsobila poradový dlh!..no a teda nedostatok orgazmu...čo teda-pri dlhšej absencii môže spôsobiť aj rôzne iné stavy...keby si vedel, čo spôsobí nedostatok orgazmu, pochopil by si to hneď!...http://friends18.com/img/bye/0115.gif......................http://friends18.com/img/bye/0087.gif
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...:D
Stanislav 1975
19.08.12,16:51
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...:D
čo 100- 1000 čertov...:D
pepsikova
19.08.12,17:19
Pepsi, ja velmi dobre viem, čo sposobuje nedostatok orgazmu- nervozné ste potom jak 100 čertov...:D..

..jááj, Staník, ja veru nie..mne orgazmus nespôsobuje ani face, ani porada...ale chlap!..chápeš, nyje?..som na tom zatiaľ celkom dobre...
asedma
19.08.12,17:49
..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili..:mee:..len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..:mee:
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu..:)..nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..:D
pepsikova
19.08.12,17:57
..hm..mate to tam pestré, v tej NR...
pepsikova
19.08.12,17:58
dufam, že si tým nechcel povedať, že nervoznu máš aj doma?..to by o tebe čosi napovedalo:)
wagner
19.08.12,18:08
No sľubujú nám pekné teplo :confused: http://www.meteoalarm.eu/index2.php?country=SK&day=1&lang=sl_SK
asedma
19.08.12,18:09
veru mame, no vrchnost nic nerobi a ten bordel okolo nas..utekala by som keby bolo kam
Stanislav 1975
19.08.12,18:26
..

..jááj, Staník, ja veru nie..mne orgazmus nespôsobuje ani face, ani porada...ale chlap!..chápeš, nyje?..som na tom zatiaľ celkom dobre...
a niekedy ani chlap nieje potrebný- fšak víme čo a jak...:D:D
Stanislav 1975
19.08.12,18:30
..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili..:mee:..len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..:mee:
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu..:)..nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..:D
Viem, videl som to v správach- ja osobne moc psíčkárov nemusím a 85% ich nemám rád, ale zasa toto je druhý extrém, nesúhlasím s týmto...
Indeed
19.08.12,18:30
chvalabohu,že len SĽUBUJÚ, realita bude o niekoľko stupňov nižšia
Indeed
19.08.12,18:31
asi zato je to najteplejšie miesto,lebo leží na Podunajskej nížine
Indeed
19.08.12,18:32
..ked nechceš chlapa....
Indeed
19.08.12,18:35
ja tiež nesuhlasím,ale dodávam,že treba začat tých drzých psíčkarov riešiť,lebo to už nie je normálne...
lujza.j
19.08.12,18:38
a niekedy ani chlap nieje potrebný- fšak víme čo a jak...:D:D
garantované je iba to čo .......
Pikoška
19.08.12,18:39
..nepotesilo ma vnukove ochorenie, dostal vcera teplotu, asi z nanukov, dnes ho uz aj hrdlo boli, takze ziadna kupacka sa nediala..havino kvoli debilnemu idiotovi, co rozsypal po nasom sidlisku otravu, musel ist domov, aj sa mi s nim snivalo, videla som vo sne jeho exkrementy, asi som mala ist podat nike..no chyba nam tu, neviem ani ktori jeho dvaja kamosi to neprezili..:mee:..len vidim z balkona, ze havov beha menej..na pieskoviskach ziadne decka..:mee:
..no aspon nas moj sb rozosmial a nasiel konecne dlho hladanu bakulu..:)..nahodou sa zase objavi ako minule pri vytahu nejaky blazon, co ide navstivit priatelku, pritom nevie ako sa vola, nervozne prestupuje z nohy na nohu, vo vacku rukou smatoril..vtedy mojmu nebolo vsetko jedno, rozbehol sa do bytu, sak pockaj ja ti ukazem a ja, ze volam okamzite policiu..lenze moj nic nenasiel a zlodej, fetak, ako som z jeho dychu zistila sa dal na utek..nemal urcite dobre umysly..
..takze pelendrek je pripraveny, co keby zase nejaky typek prisiel obtazovat..:DAnka, aspoň na niečom som sa dnes pobavila:) Poznať feťáka podľa dychu sa ešte určite nepodarilo nikomu. Ale však vždy musí byť niečo po prvý raz.
Stanislav 1975
19.08.12,18:39
garantované je iba to čo .......

:D
Indeed
19.08.12,18:39
Však ono Vás ten smiech raz prejde... a aj tie pochybné dvojzmyselné reči....
Stanislav 1975
19.08.12,18:43
Inak,dneska ma zarazila správa o útoku toho pitbulla ked zomrela tá žena- až mi zimomriavky nabehli pri spomienke na rok 1995, keď sa mne toto isté stalo, keď si ma podal rotwailer- mám to pred očami ako mi skákal po krku a ten jeho pohľad, brrrrrrrrr, nakoniec sa to síce skončilo nejakými 25 pokúsaniami a to že mi vytrhol kusisko masa z nohy a doteraz mám v nohe dieru ale som tu a žijem...- ale to už bola beznádej-už som sa s ním bil ako s človekom-tam už išlo iba kto z koho...
wagner
19.08.12,18:43
Však ono Vás ten smiech raz prejde... a aj tie pochybné dvojzmyselné reči....
Ty sa sem chodíš čo, iba vyhrážať? Nezabudni ich bonznúť adminovi a potom počítaj s tým, ako oni budú bonzovať Teba.
asedma
19.08.12,18:45
Viem, videl som to v správach- ja osobne moc psíčkárov nemusím a 85% ich nemám rád, ale zasa toto je druhý extrém, nesúhlasím s týmto...
..ved to je chore, ta otrava vyzera ako cukriky, to aj dieta by mohlo zdvihnut a otravit sa, len tak to pohadze do travy...myslim, ze tomu cloveku asi preskocilo, asi nejaky uchylny bude..urcite nema rad ani psov, ale ani deti..som zvedava, ako pokracuju nasi policajti v hladani pachatela..
lujza.j
19.08.12,18:49
neteší ma až som:mee: v sobotu som mala ísť s bratom a jeho novou babenkou do HR...zajtra ide na prijatie do špitálu.....má 15 000 leukocytov v krvi a nevedia z čoho......mne sa proste musí všetko posrať......
tictac7
19.08.12,18:50
..ved to je chore, ta otrava vyzera ako cukriky, to aj dieta by mohlo zdvihnut a otravit sa, len tak to pohadze do travy...myslim, ze tomu cloveku asi preskocilo, asi nejaky uchylny bude..urcite nema rad ani psov, ale ani deti..som zvedava, ako pokracuju nasi policajti v hladani pachatela..

...ako, ako - predsa tak, ako vždy. Páchateľ neznámy a hotovo. Takéto tu už bolo - a nie raz (tiež to bolo ružové v tráve na sídlisku, na detskom ihrisku....) - aj medializované - a záver - páchateľ neznámy...
asedma
19.08.12,18:52
Anka, aspoň na niečom som sa dnes pobavila:) Poznať feťáka podľa dychu sa ešte určite nepodarilo nikomu. Ale však vždy musí byť niečo po prvý raz.
..no smrdela mu z huby sama alpa takze, co som si mala mysliet, ale potom som sa dozvedela, ze je drogovo zavisly..:mee:
AlaNR
19.08.12,19:08
Kurník-šopa-holubník zasa boli na uličke policajti.
U vzdialenejších susedov - zať so ženou ukradli svojej svokre-mame dôchodok, ktorý mala v nejakom skrytom vačku v teplákoch.
Aj mi jej je ľúto, ale sa čudujem, že ich aj s harantami nevyhodí z domu a dá si furt robiť zle...
DanielaSL
19.08.12,19:13
Dojdi ku nám...ubytujem ťa u svokry...tam aj zima ti bude...
DanielaSL
19.08.12,19:13
Staník..vieme, veď nie sme včerajšie....
Indeed
19.08.12,19:16
Ja mam svoju hrdost, nerobim take veci...
Stanislav 1975
19.08.12,19:22
Až dneska som sa dozvedel že Vinco Van Gogh a Paul Gaugin boli milenci-to som nevedel...:eek:
Indeed
19.08.12,19:24
možno si len liečil pokazený zub...
lujza.j
19.08.12,19:27
Až dneska som sa dozvedel že Vinco Van Gogh a Paul Gaugin boli milenci-to som nevedel...:eek:
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či:D
ivuliatko
19.08.12,19:31
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či:D

:D :D :D že by som vygúglila všetky pikošky a spravíme v 8. ročníku tematickú hodinu "sexuálna orientácia našich národných dejateľov"? ... to určite puberťáci nebudú drichmať v lavici :--- alebo im dám vypracovať prezentáciu? :D
Stanislav 1975
19.08.12,19:34
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či:D
a to kto akože?:eek: dúfam,že nie ľudevít...
lujza.j
19.08.12,19:34
:D :D :D že by som vygúglila všetky pikošky a spravíme v 8. ročníku tematickú hodinu "sexuálna orientácia našich národných dejateľov"? ... to určite puberťáci nebudú drichmať v lavici :--- alebo im dám vypracovať prezentáciu? :D
no toto má moje decko zo ZŠ....ich triedna im to medzi "rečou":D
asedma
19.08.12,19:37
..ze by
ivuliatko
19.08.12,19:40
a to jediné si asi o štúrovcoch zapamätali :)
pavol54
19.08.12,20:20
no toto má moje decko zo ZŠ....ich triedna im to medzi "rečou":D
a navyše luteráni a slováci aj rožky mali. ktohovie či triedna nie lesba aspoň tajne. Veď dnes je IN byť lesba alebo gay alebo pofajčiť trávu kto to nerobil je aut.
ivuliatko
19.08.12,20:23
a to kto akože?:eek: dúfam,že nie ľudevít...
práve o ňom sa špekuluje ;)

http://to.own.cz/
pavol54
19.08.12,20:25
Film majster kat učinkujúci herec Mikuláš Huba a jeho výrok poplatný komunistickej ideológii "Kristus bol nepriateľ žien" teda podľa komunistov bol na chlapov.
pavol54
19.08.12,20:27
práve o ňom sa špekuluje ;)

http://to.own.cz/ Románik s Adelou Ostrolúckou bol len na zakrytie orientácie?
srska
19.08.12,20:30
Románik s Adelou Ostrolúckou bol len na zakrytie orientácie?šak po našom pavle54 zname co je "štur" :D- slovné spojenie: šturil ši? je na vyhodze bežné
pavol54
19.08.12,20:35
šak po našom pavle54 zname co je "štur" :D- slovné spojenie: šturil ši? je na vyhodze bežné Najlepšie pri kapure tiež som neznal to slovo dovtedy kým som si nedal piatu kapurkovú
buchač
19.08.12,20:43
Najlepšie pri kapure tiež som neznal to slovo dovtedy kým som si nedal piatu kapurkovú
...že tak som še zašpotal na gardičoch pri kapure , až mi gerok spad...
lujza.j
20.08.12,04:22
pepsikova
20.08.12,04:23
...dobré ráno vám tu a prajem normálny pondelok, žiadne dlhé rady a nervy po úradoch,len milé úradníčky a úsmev kadetade!...posielam kaficu a čajík do všetkých kútov,móžem aj cukor pribaliť, komu chutí sladké, nech si kúpi čokoládu...a sláva, dnes som po troch mesiacoch prespala celú noc a dúfam, že mi to vydrží...
...vysvetlite mi, čo to je "kapurková"..respektíve, z čoho to slovo vzniklo..to len tak, aby som bola v obraze,lebo môj spodný sused, stredoslovák ako brno a notorik, práve včera večer vykrikoval pod oknami na svoju ženu, vraj, poď, ideme na jednu kapurku....myslím, že na polievku do krčmy nešiel,teda, no:)
..a inak len pohodu vám tu a padám odtiaľto...http://friends18.com/img/hugs/0216.gif..no a tak...
lujza.j
20.08.12,04:23
bože....mu nedopraješ...:-P
lujza.j
20.08.12,04:27
vysvetlite mi, čo to je "kapurková"



Oblasť:
vychodné Slovensko


Nárečie:
zemplínske nárečie


Nárečové slovo:
kapurková


Spisovný ekvivalent:
zaverečný pohárik
pepsikova
20.08.12,04:46
...a dám ešte, aby ste mali čo čítať pri kafi..od našej Lucky, z face..

Najnovší krátky slovník cudzích slov:

dogmatik - pes vycvičený na matematické úlohy
Snehurka - zmrazená jaternica
ananás - zborový výkrik dievčat hladných po sexe
vendety - výkrik záhoráckej mamy vyháňajúcej deti na dvor
virgule - povel obsluhe výrivky v kúpeľoch papuča - pozdrav manželke pri odchode
matrika - po záhorácky "mať hovorí"
kongeniálny - úžasne nadaný kôň
drbol - doktor, ktorému odňali titul
stehno - prosba Angličana, aby ho nezašívali
semester - navigácia Estery na určité miesto
požiarnik - na ceste do Žiaru nie je ani živej duše
ventilačný - vyhnanie hladného z jedálne
obariť - otcov závet dvom nehodným synom
aritmetika - sťažnosť Záhoráka po zhltnutí budíka
stoporiť - dĺžka ľudských nôh, vyjadrená v centimetroch
defilé - otázka Záhoráka na zmiznuté filé
lujza.j
20.08.12,05:32
http://aktualne.atlas.sk/markiza-od-pondelka-na-troch-programoch-spusta-stanicu-dajto/showbizz/televizia/
...už fakt nemajú kde oprať lóve:eek:.....že "sexy šport" to čo už za úchyliaka bude kukať....trapné...amatérske...to fakt si myslia, že sa každý chlap po*erie z veľkých ceckov....:rolleyes:
lujza.j
20.08.12,06:40
MarcelkaT
20.08.12,06:59
Trošku humoru na začiatok horúceho týždňa:

Cigánsky párik sa vezme a sú na medových týždňoch.

> Cigánka sa prezlečie do sexi spodnej bielizne a ľahne si na posteľ.

> Vyzývavo sa pozrie na muža a zašepká: "Buď na mňa jemný, som
> ešte panna."
> Cigoš s revom vstane z postele, schmatne nohavice a utečie domov, aby
> topovedal otcovi.
> Otec ho upokojuje: "Neboj, nájdeš si inú. Ak nebola dobrá pre svoju
> rodinu,tak nie je dosť dobrá ani pre teba."
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
> Prišla Araňa na poštu s úsmevom na tvári a hovorí zamestnankyni
> pošty za okienkom:

> - Prišla som po love. Dneška dvadsatoho. Socialka.

> - Peňeži net a ani vecej nebudu! - hovorí zamestnankyňa pošty.

> - Ta co še stalo? Gadžove prestali robic ????
lujza.j
20.08.12,07:30
trisestri
20.08.12,08:05
Markiza si moze povedat boze ako sme hlboko klesli,ked uz su utiahnuty na to aby im Mojsej zachranoval sledovanost relacie Bez servitky a k tomu nejaky pokus o telenovelu,aspon podla uputaviek a nazvu Horuca krv,najprv som myslel ze to mexicka alebo spanielska tvorba./neviem preco neskusia dat nejaku zabavno sutaznu hru,vlastny sitkom,ceske komedie a serialy/
AlaNR
20.08.12,08:20
No už som s afétkom prihlásená, označkovaná, oestekačkovaná, nový kľúč, serepetičky do auta - 130 eur v pr.eli :D
Ale u policajtov to bolo veľmi rýchle, až som sa čudovala, o pol deviatej som prišla a o pol desiatej odchádzala... asi všetci dovolenkujú a len blázni v takom hice prihlasujú autá... :D
lujza.j
20.08.12,08:33
No už som s afétkom prihlásená, označkovaná, oestekačkovaná, nový kľúč, serepetičky do auta - 130 eur v pr.eli :D
Ale u policajtov to bolo veľmi rýchle, až som sa čudovala, o pol deviatej som prišla a o pol desiatej odchádzala... asi všetci dovolenkujú a len blázni v takom hice prihlasujú autá... :D
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka;) woodoo musí byť:D
1h to je rýchlo:eek: pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala....:D....že masaker...
AlaNR
20.08.12,09:02
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka;) woodoo musí byť:D
1h to je rýchlo:eek: pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala....:D....že masaker...

Keď to porovnáš so 4 hodinami pred asi rokom, keď sa hromadne vybavovali malé techničáky, a to za tie 4 hodiny si aj nič nevybavila, lebo bola obedňajšia prestávka a potom zasa si sa mohla postaviť do radu... ufff
A ešte príde na rad nejaký talizman, len rozmýšľam, čo to bude... :D
MarcelkaT
20.08.12,09:05
Tak veľa šťastných kilometrov.
srska
20.08.12,09:07
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka;) woodoo musí byť:D
1h to je rýchlo:eek: pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala....:D....že masaker...ja mám woodoo len občas na pravom sitze:D
lujza.j
20.08.12,09:25
ahá ty tomu talizman...ja zase woodoo....:-D
trisestri
20.08.12,10:00
pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
pavol54
20.08.12,10:17
Oblasť:
vychodné Slovensko


Nárečie:
zemplínske nárečie


Nárečové slovo:
kapurková


Spisovný ekvivalent:
zaverečný pohárik


kapura po východniarsky brána, a poriadni hostia napr pri svadbách kršteniach a pod dostávali pri bráničke ešte pohárik a odtiaľ kapurková to mi vysvetlili starousadlíci keď som tam bol nasadený.