lujza.j
20.08.12,12:38
pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
mňa hlavne vytáča poplatok za vklad keš na vlastný účet čo je 0,45e, ani nevedia vysvetliť prečo je a akú má logiku....
ja mám balík za 3,90e v to je všetko, ale platím menej, lebo za platbu kartou mi vrátia nejaké lóve....
misoft
20.08.12,11:17
Alebo si povedali: jááj prišla, huba sa jej nezastaví - vybavme ju čo najrýchlejšie :D - šak potrebujeme pokoj v práci.
misoft
20.08.12,11:21
mňa hlavne vytáča poplatok za vklad keš na vlastný účet.... a to ti ešte nedali poplatok za kukuč na zákazníka.


http://www.youtube.com/watch?v=mf6cEC0hXB0

http://www.youtube.com/watch?v=hdGFY-Su2O0
Stanislav 1975
20.08.12,11:30
pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
Mýlia sa ľudia, ktorí si myslia, že banky zvyšujú poplatky kvoli tomu odvodu bankovému- oni by to zdvihli aj bez toho- dokaz- už 10 rokov banky zvyšujú poplatky minimálne 2 krát do roka( či z odvodom , či bez) a zvyšovať budú-nevidíte to,že si z nás robia dojné kravy??? A tými kravami by sme boli aj bez odvodu...
Ja osobne bankujem bez poplatkov, skoro..., mám Mbank a všetko je OK...
Stanislav 1975
20.08.12,11:33
Mýlia sa ľudia, ktorí si myslia, že banky zvyšujú poplatky kvoli tomu odvodu bankovému- oni by to zdvihli aj bez toho- dokaz- už 10 rokov banky zvyšujú poplatky minimálne 2 krát do roka( či z odvodom , či bez) a zvyšovať budú-nevidíte to,že si z nás robia dojné kravy??? A tými kravami by sme boli aj bez odvodu...
Ja osobne bankujem bez poplatkov, skoro..., mám Mbank a všetko je OK...
Ja osobne Ficovi vyčítam iné- že nemá odvahu a charizmu Huga Chaveza- všetky banky by sa mali zoštátniť, zrušiť a ponechať len štátnu pokladnicu...
Lebo tieto banky sú len výpalníci obyčajní...
pavol54
20.08.12,11:37
Ja osobne Ficovi vyčítam iné- že nemá odvahu a charizmu Huga Chaveza- všetky banky by sa mali zoštátniť, zrušiť a ponechať len štátnu pokladnicu...
Lebo tieto banky sú len výpalníci obyčajní...
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
Stanislav 1975
20.08.12,11:43
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
Tak tak- ja osobne moc nepropagujem Moslimskú vieru, ale tu majú pravdu v koráne, že pýtať úžernícke úroky za služby je ZAKAZANE !!! V tomto majú moslimovia pravdu...
terezamaria
20.08.12,11:51
Pozdravujem Vás z prechodného pobytu u syna, robím operku vnúčikovi /5/ a vnučke/10/, je mi báječne piplem sa s kvetinkami, sem-tam ľahnem na lehátko, keď ma tam náš sloniak / pes- bernský salašnícky / pustí. Posielam poobedňajšiu kávičku, ešte idem zavolať Zitulke, ako sa jej darí, včera bola málinko lepšie, tak som sa veľmi tešila.....http://i586.photobucket.com/albums/ss309/klucikovaolga/Decorated%20images/chash176.png
Tweety
20.08.12,11:53
Pozdravujem Vás z prechodného pobytu u syna, robím operku vnúčikovi /5/ a vnučke/10/, je mi báječne piplem sa s kvetinkami, sem-tam ľahnem na lehátko, keď ma tam náš sloniak / pes- bernský salašnícky / pustí. Posielam poobedňajšiu kávičku, ešte idem zavolať Zitulke, ako sa jej darí, včera bola málinko lepšie, tak som sa veľmi tešila.....http://i586.photobucket.com/albums/ss309/klucikovaolga/Decorated%20images/chash176.png
Terezka, nech Ti teda ide práca od ruky a pekne pozdravuj Zitulku, že jej držím prstíky, nech je rýchlo domka, zdravá a šťastná. Objímam a posielam pusu vnúčikom.
Stanislav 1975
20.08.12,12:06
Terezka, nech Ti teda ide práca od ruky a pekne pozdravuj Zitulku, že jej držím prstíky, nech je rýchlo domka, zdravá a šťastná. Objímam a posielam pusu vnúčikom.
Tak tak, nech už Zitulda príde sem, lebo som tu bez nej nejaký nesvoj, vystresovaný , smutnučký...;)
lenkak
20.08.12,14:38
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam...
lujza.j
20.08.12,14:48
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
škoda, že je len utopia...ked "chobotnica kšeftov" má chápadlá všade... po-prepájané je aj ne-prepojiteľné a všetko so všetkým súvisí.....a pritom sme taká mini republika....
Zimama
20.08.12,14:50
kapura po východniarsky brána, a poriadni hostia napr pri svadbách kršteniach a pod dostávali pri bráničke ešte pohárik a odtiaľ kapurková to mi vysvetlili starousadlíci keď som tam bol nasadený.

...a správny Slováčisko vypije aj 4 kapurkové... :cool:
Zimama
20.08.12,14:52
škoda, že je len utopia...ked "chobotnica kšeftov" má chápadlá všade... po-prepájané je aj ne-prepojiteľné a všetko so všetkým súvisí.....a pritom sme taká mini republika....

Nič z toho by mi až tak nevadilo ako to, že nakoniec ich (banky) aj zachraňujeme kadejakými eurovalmi, len aby nekrachli - keď zle investujú, prečo by nemohli krachnúť??? :confused: To nepochopím asi nikdy... :o
pavol54
20.08.12,14:59
som písal päť(do každej končatiny aby fungovala), štyri môžu len Slováčky
kukučka
20.08.12,16:04
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam...
Ja som dnes vyšla z obchodu, na múriku sedel mladší muž s bábätkom na rukách, v tom za sebou počujem staršieho muža:
Jéj, daj mi potrimac! Ja už som tak dávno netrimal na rukách také malé!
Než som sa nazdala, už ho aj pestoval. Mala som chuť sa pridať. :)
lujza.j
20.08.12,16:06
kukučka
20.08.12,16:12
dáš aj nám? :D
lujza.j
20.08.12,16:16
Nič z toho by mi až tak nevadilo ako to, že nakoniec ich (banky) aj zachraňujeme kadejakými eurovalmi, len aby nekrachli - keď zle investujú, prečo by nemohli krachnúť??? :confused: To nepochopím asi nikdy... :o
mne vadí aj ked s tým nič neurobím.....zisky majú mega a aj tak sú to mrchy nenažraté....:mad:
avalik
20.08.12,16:18
lujza.j
20.08.12,16:20
lujza.j
20.08.12,16:42
pepsikova
20.08.12,16:47
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam.....

..už by si mala byť voči nemu ústretová a otrčiť aspoň líčko, nech sa furt neopakuje...takto sa zdravilo kedysi dávno, pamatám, aj ako decká sme zdravili "boskávam"...alebo len "skávam"...ale páni za mojej mladosti veru takto gentlemansky!..
trisestri
20.08.12,16:48
...a správny Slováčisko vypije aj 4 kapurkové... :cool:
ta to tak u nas chodi,do jednej noohy do druhej nohy do tretej nohy,jedna kapurkova,druha kapurkova a skoncis v sancu:D
pepsikova
20.08.12,16:48
...to je tuším sneh!!..luíí, ty pokušiteľka!..ja tu nemožem dýchať a ty tam sypeš!..:)
lenkak
20.08.12,17:46
..

..už by si mala byť voči nemu ústretová a otrčiť aspoň líčko, nech sa furt neopakuje...takto sa zdravilo kedysi dávno, pamatám, aj ako decká sme zdravili "boskávam"...alebo len "skávam"...ale páni za mojej mladosti veru takto gentlemansky!..

ale veď je taký zlatučký, usmejeme sa, prehodíme pár slov. Minule ako ma zbadal, pri svojom vchode schody skoro preletel, našťastie ustál to. :)
lenkak
20.08.12,17:48
Ja som dnes vyšla z obchodu, na múriku sedel mladší muž s bábätkom na rukách, v tom za sebou počujem staršieho muža:
Jéj, daj mi potrimac! Ja už som tak dávno netrimal na rukách také malé!
Než som sa nazdala, už ho aj pestoval. Mala som chuť sa pridať. :)

keď budeš mať chuť a pôjdeš okolo, stav sa. Už síce malinké bábo nemám, ale ten 10 mes. povarovať neodmietne. Je síce vysoké riziko ošklbania vlasov, zistenie ostrosti zubov, ale ten široký úsmev by sa Ti páčil. :)
wagner
20.08.12,17:55
Takú mám chuť na sladké, čo si mi chute narobila. A to u mňa mie je zvykom, sladké nejedávam
wagner
20.08.12,17:58
Chúďa naše, že by si bol Ty práve nejaký vystresovaný, smutnučký a nesvoj z toho, že tu Zitulka nie je? Veru sa mi nezdá. A ako Ťa poznám, je Ti to jedno, či tu niekto chýba alebo nie. Ale holt, však tváriť sa tak môžeš.
lujza.j
20.08.12,18:24
ale veď je taký zlatučký, usmejeme sa, prehodíme pár slov. Minule ako ma zbadal, pri svojom vchode schody skoro preletel, našťastie ustál to. :)
ide po tebe...:D
lujza.j
20.08.12,18:31
......by ohrozili plnenie úloh armády.....:eek:mi niečo uniklo...akú úlohu plní....:rolleyes:
http://www.topky.sk/cl/10/1321368/Obranne-vydavky-pod-percento-by-ohrozili-plnenie-uloh-armady
wagner
20.08.12,18:34
lujza.j
20.08.12,18:36
http://online.konzum.hr/images/products/030/03075007l.gif
ulievam....vychladené.......kto si dáááá:)
wagner
20.08.12,18:36
lujza.j
20.08.12,18:37
ani moj....
lujza.j
20.08.12,18:38
som zvedavá za koľko bude v At....pôjdem tento týždeň dočapovať...
wagner
20.08.12,18:42
http://spravy.pravda.sk/posun-sedembolestnej-udajne-neumoznuje-vatikanska-zmluva-pog-/sk_domace.asp?c=A120820_144236_sk_domace_p12 Inak ani ja si to neviem predstaviť, že by sa presúvali katolícke sviatky tak, ako to Ficovi vyhovuje. Toto je už poriadne pritiahnuté za vlasy. Správa sa ako keby bol komunistický režim :confused:
kopretinka
20.08.12,18:42
pepsikova
20.08.12,19:17
...ja sa any nevyjadrujem..to stádo ootov nie je hodno ani ovna mojho šarkana,len plná huba prázdnych slov..normálne američan by našiel niekoho, čo ho tam pojde odfajčiť a my si tu vypisujeme, ako mu je tam dobre..nech mu je a nech sa smeje!..
lenkak
20.08.12,19:20
ide po tebe...:D

no už len to by mi bolo treba :D :D
ale nemyslím si to.
wagner
20.08.12,19:22
wagner
20.08.12,19:26
pepsikova
20.08.12,19:39
..tak naša MImi Zvalík sa mi konečne ozvala!!..je na dovolenke v Turecku, smutná a nešťastná, z 5*hotela , zo špinavého mora,(dokonca s hovienkami), maličkej pláže..hotel Club Alara ***** tak sklamal našu Mimi...no tak sa odvažujem dúfať, že sa niečo stane a aspoň si oddýchne..a vráti sa sem pozitívne naladená..
misoft
20.08.12,19:58
http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/turecko/alanya/incekum/hotel-club-alara-park/
http://www.travel.sk/dovolenka/turecko/alanya/avsallar/club-alara-park-57.html

Tie hodnotenia vravia samy za seba.

Ale inak povedané - cestovky sa držia osvedčeného "hodnotenia", ktoré im dodá protistrana + nejaké tie naaranžované foto, ale nikdy si to osobne nepreveria - hlavne, že v katalógoch sa im ligocú samé * * * * * .
lenkak
20.08.12,20:49
dnes som sa nejak rozšupla, makám na plné obrátky, mám už dosť, ale tak treba aj makať, dph sa blíži, aj na výlet chcem ísť, tak šup, šup robotka . :)
buchač
20.08.12,21:01
Zase si priplatíme :confused: http://spravy.pravda.sk/ceny-benzinu-a-nafty-prepisu-historicke-rekordy-fur-/sk_ekonomika.asp?c=A120820_181229_sk_domace_p12


že palivá na Slovensku pôjdu koncom týždňa hore o ďalšie dva centy....

...dumem ....v sobotu a či nedeľu si asi hodím mašľu ......že neprežijem ???
buchač
20.08.12,21:10
......by ohrozili plnenie úloh armády.....:eek:

mi niečo uniklo...akú úlohu plní....:rolleyes:
http://www.topky.sk/cl/10/1321368/Obranne-vydavky-pod-percento-by-ohrozili-plnenie-uloh-armady
...asi aj hej , takže Ti poviem .....



Ozbrojené sily SR majú tieto úlohy:
zaručovať
- obranu Slovenskej republiky a bezpečnosť štátu pred vonkajším ozbrojeným napadnutím cudzou mocou,
- plnenie záväzkov vyplývajúcich z medzinárodných zmlúv, ktorými je Slovenská republika viazaná,
podieľať sa :
- na zachovávaní verejného poriadku a bezpečnosti štátu,
- na zachovávaní zvrchovanosti, územnej celistvosti a nedotknuteľnosti hraníc SR.
Poslaním a povinnosťou ozbrojených síl je podielať sa na plnení úloh v čase výnimočného stavu alebo núdzového stavu, pri ktorom sú ohrozené životy a zdravie osôb alebo majetok a pri odstraňovaní jeho následkov.

Ozbrojené sily v rámci poskytovania humanitárnej pomoci a v rámci vojenských cvičení plnia úlohy aj mimo územia Slovenskej republiky; ak to vyplýva zo záväzkov z medzinárodných zmlúv, ktorými je SR viazaná, plnia tiež úlohy v mierových pozorovateľských misiách OSN, OBSE a EÚ a úlohy vojenských misií medzinárodných organizácií.

Ozbrojené sily možno použiť na:
- ochranu štátnej hranice SR,
- ochranu a obranu stavieb a budov, ktoré boli určené rozhodnutím vlády SR ako objekty osobitnej dôležitosti alebo ďalšie dôležité objekty na obranu štátu,
- odstraňovanie následkov výnimočného stavu alebo núdzového stavu a na riešenie mimoriadnych udalostí,
- boj proti terorizmu,
- pátranie po lietadlách a pri záchrane ľudských životov,
- zabezpečenie leteckej prepravy ústavných činiteľov určených vládou,
- zabezpečenie leteckej zdravotníckej prepravy.
lujza.j
21.08.12,04:58
...asi aj hej , takže Ti poviem .....
ježiši Buchi...dobre-...... vieš ako som to myslela.....viem že ste nato háklivý;)
pepsikova
21.08.12,05:22
...odbré ráno vám, kafa je už poposielaná, aj čajík, aj syrík a domáci chlebík,šarkan vyvenčený a tak idem po svojom...aj vy choďte, roboty síce neny zajac ,neutečie, ale semotamo sa patrí dáku činnosť vykázať...tak dnes len milých ľudí stretnite!..
http://friends18.com/img/smile/0200.gif

...lebo slnko zas nevie, čo so sebou!..a nezasneží a nezasneží..no!..pozdrav pre všetky moje schované kamky...
lujza.j
21.08.12,05:27
http://www.duhitelo.com/slike/dorucak.jpg
ja tiež posielam....;)

Pepsi....dobré ránko....nestihla som.....dlho hľadám obrášťoky....
mám dovču a neviem dlhšie spať...vrrrr
pepsikova
21.08.12,05:35
..luíí, díky za frištuk, po pansky si pripravila..pošlem sem decko aj s deckom,práve sedia v kuchyni a rozmýšlajú, či konečne dorobia tie dve steny, čo ešte treba dokožovať..normálne by ma zavreli za vraždu vlastných detí, keby som bola slabších nervov-čo už tí vedia vymyslieť, aby nemuseli robiť..
lujza.j
21.08.12,05:39
..luíí, díky za frištuk, po pansky si pripravila..pošlem sem decko aj s deckom,práve sedia v kuchyni a rozmýšlajú, či konečne dorobia tie dve steny, čo ešte treba dokožovať..normálne by ma zavreli za vraždu vlastných detí, keby som bola slabších nervov-čo už tí vedia vymyslieť, aby nemuseli robiť..
...ale ved vieš, že v tomto sme spolu-úplne narovnako....;)
Indeed
21.08.12,05:48
šak sa Ta ani nikto nepýta....
Stanislav 1975
21.08.12,05:56
..tak naša MImi Zvalík sa mi konečne ozvala!!..je na dovolenke v Turecku, smutná a nešťastná, z 5*hotela , zo špinavého mora,(dokonca s hovienkami), maličkej pláže..hotel Club Alara ***** tak sklamal našu Mimi...no tak sa odvažujem dúfať, že sa niečo stane a aspoň si oddýchne..a vráti sa sem pozitívne naladená..
Hlavne,že minule som to tu písal...:eek:-som písal,že treba chodit zásadne s rakúskymi cestovkami a nie zo slovenskými- to je tak nepočúvate Stanislava 1975 a potom to tak dopadne- Stanislav vie čo a jak, Stanislav Vám chce len dobre...:D
Stanislav 1975
21.08.12,05:58
http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/turecko/alanya/incekum/hotel-club-alara-park/
http://www.travel.sk/dovolenka/turecko/alanya/avsallar/club-alara-park-57.html

Tie hodnotenia vravia samy za seba.

Ale inak povedané - cestovky sa držia osvedčeného "hodnotenia", ktoré im dodá protistrana + nejaké tie naaranžované foto, ale nikdy si to osobne nepreveria - hlavne, že v katalógoch sa im ligocú samé * * * * * .
V rakúsku sa to nestane- tam ide na 98% vždy sa majiteľ OSOBNE presvedčiť na miesto ponúkaných služieb...
MarcelkaT
21.08.12,06:14
Stanko, vo všetkom nám chceš dobre,.......?
lenkak
21.08.12,06:32
Stanko všetko vie, všetko videl, všetko počul a ešte k tomu je krásavec. :D :D
Indeed
21.08.12,06:35
aj fotku seba-sameho kdesi tu na Porade ma vycapenú...
Indeed
21.08.12,06:37
..tak naša MImi Zvalík sa mi konečne ozvala!!..je na dovolenke v Turecku, smutná a nešťastná, z 5*hotela , zo špinavého mora,(dokonca s hovienkami), maličkej pláže..hotel Club Alara ***** tak sklamal našu Mimi...no tak sa odvažujem dúfať, že sa niečo stane a aspoň si oddýchne..a vráti sa sem pozitívne naladená..

Tak jej treba,

a aj všetkým, čo ohrnaju nos nad Bulharskom....
lujza.j
21.08.12,06:41
moj pes chce, aby som sa stále hrala na elektrikárku.....vrrrrr:mad: dnes zase načatý další kábel..... od lampy.....v piatok som opravovala predlžovačku, aj na tej odžral šteker.....:mad:
buchač
21.08.12,06:43
Hlavne,že minule som to tu písal...:eek:-som písal,že treba chodit zásadne s rakúskymi cestovkami a nie zo slovenskými- to je tak nepočúvate Stanislava 1975 a potom to tak dopadne- Stanislav vie čo a jak, Stanislav Vám chce len dobre...:D

Tak jej treba,
a aj všetkým, čo ohrnaju nos nad Bulharskom....

...jeden za 18 .....a druhý za 20 - 2 .......
buchač
21.08.12,06:49
Stanko všetko vie, všetko videl, všetko počul a ešte k tomu je krásavec. :D :D

...šak prečo nebol celý júl pripojený ???........šak šiel do Bulharska ...na plastiku ksichtu bol objednaný.....

...včul je celkom fešák ...

http://www.mccullagh.org/db9/d30-14/mummy-reclining.jpg
lenkak
21.08.12,06:54
:eek: len nejako je už vychudnutý :D kde je tých 112kg, či 108? :D
ale nie, Stanko je zlatučký. ;)
MarcelkaT
21.08.12,07:20
Dajte Stankovi pokoj, on je dobrý a fešák /v dobrom to myslím/.
lenkak
21.08.12,07:25
Dajte Stankovi pokoj, on je dobrý a fešák /v dobrom to myslím/.
veď ja osobne som nič špatného o Stankovi nenapísala :confused:, ba dokonca že je zlatučký
fuuu tu aby človek radšej ani nič nepísal. :o
Indeed
21.08.12,07:26
a obhrýza tvoj pes tieto káble aj pod prúdom ? Ak nie tak daj mu to raz vyskušať ,potom už nebude...
lujza.j
21.08.12,07:32
nie...poprípade si ich v pravú chvíľku vytiahne...
lujza.j
21.08.12,07:44
chlapi neviete kde sa mi mohla stratiť jojHD, včera upc nahadzovalo novú tv a ked sa mi ukončilo ukladanie kanálov...tento kanálový kanál mi vykapal....
Stanislav 1975
21.08.12,07:47
...šak prečo nebol celý júl pripojený ???........šak šiel do Bulharska ...na plastiku ksichtu bol objednaný.....

...včul je celkom fešák ...

http://www.mccullagh.org/db9/d30-14/mummy-reclining.jpg
Buchač, čo si sa zjančil? Ja a na dovolenku do BG?:eek: Si zapamataj- Chorvátsko je krajina snov...:D
Stanislav 1975
21.08.12,07:51
Buchač si myslí, že som ešte mladý- ale nejsom- myslí si,že som neskúsený-ale nejsom-Stanislav nieje namyslený, arogantný tuberák, nikdy nerozpráva len bla bla, keby nemal charizmu,tak už má sánku zlomenú,nieje žiarlivá maska ako manželka Ivan Mikloša, je silný ako s.r.o. Detox...
buchač
21.08.12,08:02
Buchač si myslí, že som ešte mladý- ale nejsom- myslí si,že som neskúsený-ale nejsom-Stanislav nieje namyslený, arogantný tuberák, nikdy nerozpráva len bla bla, keby nemal charizmu,tak už má sánku zlomenú,nieje žiarlivá maska ako manželka Ivan Mikloša, je silný ako s.r.o. Detox...
...STANO !!!....ja nemyslím - ja viem ....
...slovo za slovom teraz vyvrátim - zdôvodnim ...

Mladý ???...čo je to vek ???...niektorý mladý sa cíti jak starec a platí to aj opačne ....
...ja som niekedy schopný na tie plienky ...

Neskúsený ???...čo je to skúsenosť ???...malé dieťa sa popáli na piecke a podobne , nuž skúsenosť má do smrti ...postaršejšejší pochodí celý svet a nič mu to nedalo ...

Namyslený ???...skôr by som povedal , že reálny ...

Arogantný ???...ani nie , prirovnal k sebe - za ironikov sme občas ...obaja.......arogancia môže síce prísť , no to je až v druhom slede ...

Na zlomenú sánku ani charizmu jeden nemusí mať ...alebo jej má až príliš .........
...že dôjdem ???....zlomím ???

...kto je to Mikloš ???...
lujza.j
21.08.12,08:04
trisestri
21.08.12,08:14
tolko tem tu je ohladom energetickeho centra,tolko anonymnych hrdinov ale ked treba sa ozvat televizii,zrazu nieto hrdinov a radsej budu platit pokuty./netvrdim ze by ich to obislo,to pltenie pokut-ale tak to vyzera potom ze vsetko co sa tvrdi su vymysly a to je potom voda na mlyn takym podvodnikom/
avalik
21.08.12,09:24
posielam obednu kaficu, aj cajik, meltu, kto co chcete ... a idem okna umyt bo uz nevidim cez ne ... a zajtra dam aj auto ... zaprasene je ze az :D
Tweety
21.08.12,09:27
pri silnom slnku sa okná neumývajú
MarcelkaT
21.08.12,09:35
Majka má pravdu, úpri silnom slniečku sa okná neumývajú ale oddychuje sa pri vodičke pod slnečníkom
avalik
21.08.12,09:53
to viem, ved prave preto ... u nas je slnko za mrakmi a poobede mam aj tak vsetky okna v tieni :)
wagner
21.08.12,10:52
...dumem ....v sobotu a či nedeľu si asi hodím mašľu ......že neprežijem ???

Ja mať taký dôchodok ako Ty, tak by som to tu ani nebola pricapila. Ešte že som si natankovala desať litrov preventívne pred dvomi týždňami. A keď sa naštvem, budem chodiť autobusom pokiaľ nezlacnia naftu. Niekde som čítala, že začiatkom septembra býva zvykom zlacňovať PHM. Tak uvidím:D.
evuš
21.08.12,10:52
Tak jej treba,

a aj všetkým, čo ohrnaju nos nad Bulharskom....

..prepáč, ale to bolo trápne... niekomu želať takú dovolenku... :cool:
wagner
21.08.12,10:54
Chcela som mu dať neužitočné, ale škoda sa ťahať s blbcom. Blbec vždy len s blbcom zostane.
trisestri
21.08.12,11:37
cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/212521/zufale-predstavenie-nikoly-komorovej-ukazovala-prsia-pred-detmi/
srska
21.08.12,11:39
cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/212521/zufale-predstavenie-nikoly-komorovej-ukazovala-prsia-pred-detmi/má prázdnu lebkovú komoru
willma
21.08.12,12:03
má prázdnu lebkovú komoru
no čo už - mozog padol o niečo nižšie :D
Stanislav 1975
21.08.12,12:14
cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/212521/zufale-predstavenie-nikoly-komorovej-ukazovala-prsia-pred-detmi/
Mne sa aj tak páčia malé prsia- neviem, viac ma priťahujú ako nejaké obrovské...:confused:
lujza.j
21.08.12,12:16
no čo už - mozog padol o niečo nižšie :D
ale tragédia je to, že je to nákazlivé.....je toho dosť....:D....ale neva, že nemá mozog hlavne že má kozy:Dteda ako pre koho...
Stanislav 1975
21.08.12,12:17
Dneska ma inak potešili 2 poraďáčky- Lenkak a MarcelkaT....:rolleyes:
lujza.j
21.08.12,12:18
Mne sa aj tak páčia malé prsia- neviem, viac ma priťahujú ako nejaké obrovské...:confused:
tak teraz ako čo...mám ísť pred tým "pivkovým stredkom" na zmenšenie....:D
Stanislav 1975
21.08.12,12:18
ale tragédia je to, že je to nákazlivé.....je toho dosť....:D....ale neva, že nemá mozog hlavne že má kozy:Dteda ako pre koho...
Ale Evička Máziková- to je kus..., tá by stála možno aj za hriech...:D
terezamaria
21.08.12,12:18
V príspevku č.17498 píše Zitulka, včera večer mi hovorila, že aspoň pár riadkov hodila. Tak jej držme palce,tak ako aj doteraz, aby bola skoro fit. http://www.porada.sk/t144679-p1750-cccc-pokoj-v-srdci-a-suzvuk-dusi.html#post2126463
lujza.j
21.08.12,12:18
Dneska ma inak potešili 2 poraďáčky- Lenkak a MarcelkaT....:rolleyes:
jááj, že idú po tebe...:D
Stanislav 1975
21.08.12,12:19
tak teraz ako čo...mám ísť pred tým "pivkovým stredkom" na zmenšenie....:D
sa hneď neurážaj...:D:D
lujza.j
21.08.12,12:25
Ale Evička Máziková- to je kus..., tá by stála možno aj za hriech...:D
neboj tá by ťa inak zničila...:D
lujza.j
21.08.12,12:26
sa hneď neurážaj...:D:D
:---
Stanislav 1975
21.08.12,12:27
neboj tá by ťa inak zničila...:D
Asi áno- kašlať aj na evičku aj na noriku m.:D
lujza.j
21.08.12,12:35
to ste už videli...v sobotu mám ísť do HR s bratom a jeho babenkou...brácho od včera v špitáli a mňa teraz seklo v krížoch:eek: tak, že neviem chodiť......hodím sa dolu schodmi alebo čoooooo:mee:
lenkak
21.08.12,12:39
jááj, že idú po tebe...:D
:eek: žeby :confused:, ale ja mám dosť veľké prsia. :D :D ;)
lenkak
21.08.12,12:40
Dneska ma inak potešili 2 poraďáčky- Lenkak a MarcelkaT....:rolleyes:

aspoň, že uznáš :)
dík.
lenkak
21.08.12,12:42
to ste už videli...v sobotu mám ísť do HR s bratom a jeho babenkou...brácho od včera v špitáli a mňa teraz seklo v krížoch:eek: tak, že neviem chodiť......hodím sa dolu schodmi alebo čoooooo:mee:
možno obstrek by viac uľavil. Dajte sa čím skôr do kopy, do výletu nech ste fit.:)
lujza.j
21.08.12,12:51
možno obstrek by viac uľavil. Dajte sa čím skôr do kopy, do výletu nech ste fit.:)
šľak ma asi trafíííí, idem požrať všecko čo mám doma od bolesti.....
lujza.j
21.08.12,12:52
tak potom na zmenšenie....:-D
MarcelkaT
21.08.12,12:53
aspoň, že uznáš :)
dík.

Lenka, aspoň to niekto uznal.
MarcelkaT
21.08.12,12:54
Lenka, aké sme kočky?.........na jedničku......
MarcelkaT
21.08.12,12:56
Dnes je to v móde,......aj pre 17-nástky.....
lenkak
21.08.12,12:58
tak potom na zmenšenie....:-D.....

len to nie, môjmu mužovi sa páčia také aké sú, ešte keď sú aj plnšie od mlieka...
Originál sú najkrajšie, žiadne silikóny, žiadne úpravy. :)
lenkak
21.08.12,13:00
šľak ma asi trafíííí, idem požrať všecko čo mám doma od bolesti.....

skús pomasírovať, niekomu pomáhajú teplé obklady.
lenkak
21.08.12,13:03
Marcelka, jasné že sme. :)
lujza.j
21.08.12,13:04
len to nie, môjmu mužovi sa páčia také aké sú, ešte keď sú aj plnšie od mlieka...
Originál sú najkrajšie, žiadne silikóny, žiadne úpravy. :)
tak to bez debaty:D....aj ked ja by som aj na úpravu išla keby to nebolo také bolestivé a ja sa mám veľmi rada.....niekedy som už z nich unavená:D
lujza.j
21.08.12,13:05
skús pomasírovať, niekomu pomáhajú teplé obklady.
:eek: a to ako....decko v robote, chlap v De.....
buchač
21.08.12,13:10
Ja mať taký dôchodok ako Ty, tak by som to tu ani nebola pricapila. Ešte že som si natankovala desať litrov preventívne pred dvomi týždňami. A keď sa naštvem, budem chodiť autobusom pokiaľ nezlacnia naftu. Niekde som čítala, že začiatkom septembra býva zvykom zlacňovať PHM. Tak uvidím:D.
...he , že môj dôchodok ???......tá smiešna suma ???...do tých 2.000 € ??? :eek:...šak to len na naftu , kávu ...akože dennú na nete čítam...:confused:

...hm , MHD ???...mám síce voľňáska , no nehrozí v lete ...radšej jesť nebudem , len aby na PHM bolo ...;)

...a keď sa naseriem , aj kaštieľ im vypálim.......frndžalicou na nich.......:rolleyes:
avalik
21.08.12,13:10
:eek: a to ako....decko v robote, chlap v De.....

a sused nepomoze? :rolleyes::D
lujza.j
21.08.12,13:12
a sused nepomoze? :rolleyes::D
týýý, ako vieš že mám dvoch susedov:D jeden taký pokerovaný akože podnájomník vlastníka bytu a vlastník taký malý rozvedený....
avalik
21.08.12,13:15
týýý, ako vieš že mám dvoch susedov:D jeden taký pokerovaný akože podnájomník vlastníka bytu a vlastník taký malý rozvedený....

naaaa ... a stazujes sa :D:---
lenkak
21.08.12,13:16
tak to bez debaty:D....aj ked ja by som aj na úpravu išla keby to nebolo také bolestivé a ja sa mám veľmi rada.....niekedy som už z nich unavená:D

to by si už nebola ty. :)
Kozmetickú úpravu len v prípade, že už sú z nich zdravotné komplikácie...
lenkak
21.08.12,13:19
:eek: a to ako....decko v robote, chlap v De.....
všetko sa dá, z časti samoobsluha ;)
ale keď už ani sused nebude chcieť :D
ľahni si na tvrdú dosku, lavicu, podlahu, a pootáčaj sa zo strany na stranu, len o pár stupňov, také cvičenie, pozor bolestivé.
lujza.j
21.08.12,13:26
to by si už nebola ty. :)
Kozmetickú úpravu len v prípade, že už sú z nich zdravotné komplikácie...
ved hej...len niekedy už otravuje identifikácia..."to je tá čo má veľké kozy":D komplikácie...našli by sa, teda aj sú:(
lujza.j
21.08.12,13:30
všetko sa dá, z časti samoobsluha ;)
ale keď už ani sused nebude chcieť :D
ľahni si na tvrdú dosku, lavicu, podlahu, a pootáčaj sa zo strany na stranu, len o pár stupňov, také cvičenie, pozor bolestivé.
aj ked som si už zvykla, ale občas som už dosť vytočená.......;) tak sa teda idem "šľahnúť o podlahu":D
avalik
21.08.12,13:42
aj ked som si už zvykla, ale občas som už dosť vytočená.......;) tak sa teda idem "šľahnúť o podlahu":D

luji, skus toto


http://www.youtube.com/watch?v=VnR2N0TgPSY&feature=related
buchač
21.08.12,13:45
Včera začal na TV Grc nový seriál - Pod povrchom.......

Dnes na TV Roleta tiež začínajú - Horúca krv ......


Ja nič , ja muzikant .........ale tie isté ksichty sa mi už tak nejak zunovali ...............radšej nemenujem ...
lenkak
21.08.12,13:50
aj ked som si už zvykla, ale občas som už dosť vytočená.......;) tak sa teda idem "šľahnúť o podlahu":D

podlaha mala by pomôcť ;) len sa neotáčaj rýchlo, pekne pomaly.
lenkak
21.08.12,13:51
lenkak
21.08.12,13:52
Včera začal na TV Grc nový seriál - Pod povrchom.......

Dnes na TV Roleta tiež začínajú - Horúca krv ......


Ja nič , ja muzikant .........ale tie isté ksichty sa mi už tak nejak zunovali ...............radšej nemenujem ...

nepozerám tv, a načo, zbytočná strata času, keď už tak radšej iné činnosti. :D
lenkak
21.08.12,13:55
ved hej...len niekedy už otravuje identifikácia..."to je tá čo má veľké kozy":D nerieš, komplikácie...našli by sa, teda aj sú to už je horšie

veď sama uvidíš, čo bude pre Teba ideálnejšie. :) Držím palce, nech komplikáciám predchádzaš. :)
avalik
21.08.12,13:55
aj take som nasla ... tusim tu pomoze uz aj hlas toho chlapika :D:D:D


http://www.youtube.com/watch?v=fwHXenI-ywM&feature=related
lujza.j
21.08.12,14:21
toto je dobré....už som vyskúšala.....
lujza.j
21.08.12,14:24
aj toto som už vyskúšala.....
lujza.j
21.08.12,14:52
v reflexe....tanečnica pri tyči= varietná tanečnica:D
srska
21.08.12,14:58
lenkak
21.08.12,15:10
a čo nepomohlo? S tou loptičkou je to super, poznám to, zvyknem aj o zárubňu si vystierať chrbticu.
lujza.j
21.08.12,15:13
lujza.j
21.08.12,15:17
no...ešte neviem ležím a strelila som si 3druhy pirúl.....lebo mňa takto porazí ešte aj cvičko som si musela zrušiť...a to som včera začala s dovolenkou...
lujza.j
21.08.12,15:19
misoft
21.08.12,15:27
Takým sa hovorí Truhlík - ešte Ferdo chýba :D
misoft
21.08.12,15:30
Pozri si zoznam kanálov v správcovi kanálov - určite tam bude - možno na spodku.
misoft
21.08.12,15:33
Šak je to lost generation - po našim šaľena baba s kuracim mozgom.
misoft
21.08.12,15:34
..ale niečo tam hrkoce - jáááj - žeby zrniečko piesku?
lenkak
21.08.12,15:34
všetko som požehlila, teraz tak akurát dobre padne sprcha. :D
misoft
21.08.12,15:38
...a na plot si zabudol?
asedma
21.08.12,15:58
to ste už videli...v sobotu mám ísť do HR s bratom a jeho babenkou...brácho od včera v špitáli a mňa teraz seklo v krížoch:eek: tak, že neviem chodiť......hodím sa dolu schodmi alebo čoooooo:mee:

..Lui, mne pomohlo behanie vonku s bobbynom..:)..najprv bola otrasna bolest, ze som hvizdicky videla..no preslo to..inak na chrbticu pomaha zavesit sa sem tam na dvere a ponatahovat si svalstvo..
lujza.j
21.08.12,16:07
..Lui, mne pomohlo behanie vonku s bobbynom..:)..najprv bola otrasna bolest, ze som hvizdicky videla..no preslo to..inak na chrbticu pomaha zavesit sa sem tam na dvere a ponatahovat si svalstvo..
už som bola musela som, tak ako píšeš bolesť :eek: ako posratá po sídlisku.....zajtra sa pôjdem natiahnuť na rebrine do fitka ked pojdem okolo....inak mňa pravidelne "preťahoval" cez chrbát kolega.... odišiel robiť inam, ale minule ked sa zastavil, tak ma.... nie úplne lebo som sa bála, /mám zrastené stavce/ ale stavce pekne popukali... a hned to boli cítiť...
lujza.j
21.08.12,16:08
šikulka....ešteže nežehlím...:)
lenkak
21.08.12,16:09
ja rada žehlím. :)
asedma
21.08.12,16:19
lujza.j
21.08.12,16:26
veľa krát tomu pomôžu aj turisti....
buchač
21.08.12,16:38
.......hehehehehhehehehehehe.......

...brala si ho z lásky ???

http://www.chilloutpoint.com/images/2010/11/bizarre-weddings/bizarre-weddings-05.jpg
lujza.j
21.08.12,16:43
krásna kytica....
Tweety
21.08.12,16:48
Nevesta nič moc, by som povedala, ale láska tam určite je
Tweety
21.08.12,16:48
tiež sa mi páči kytica, ale inak nič
Tweety
21.08.12,16:49
.......hehehehehhehehehehehe.......

...brala si ho z lásky ???

http://www.chilloutpoint.com/images/2010/11/bizarre-weddings/bizarre-weddings-05.jpg
Juraj, ruku na srdce, ktorý starček by sa neradoval, že mu pomôže minúť prašule?
pavol54
21.08.12,16:55
.......hehehehehhehehehehehe.......

...brala si ho z lásky ???

http://www.chilloutpoint.com/images/2010/11/bizarre-weddings/bizarre-weddings-05.jpg
dlane má dosť veľké, môže mu urobiť žliabok pri močení
Tweety
21.08.12,16:56
tá nevestička má niečo medzi tými onými, či zle vidím, žeby nejaká stovečka?
Stanislav 1975
21.08.12,16:57
Tuším ten prípad dovolenky Zvalik bol aj teraz v správach- Turecko s Koala tours...:eek:

a bolo tam ešte že tučniak v košickej zoo podviedol tučniačicu a majú teraz mladé tučniačiky...s milenkou-tučniačkou...
Tweety
21.08.12,16:59
a bolo tam ešte že tučniak v košickej zoo podviedol tučniačicu a majú teraz mladé tučniačiky...s milenkou-tučniačkou...
No hotová Sodoma i Gomora, odkiaľ asi zobrali príklad?:---
buchač
21.08.12,17:03
asedma
21.08.12,17:06
poniektore cinnosti treba obnovit, no a bude fajn
lujza.j
21.08.12,17:10
decko mi kúpilo flector náplať, idem si to streliť na tie chrontavé kríže, som zvedavá aký zázrak za 8,80e:eek:
srska
21.08.12,17:11
lujza.j
21.08.12,17:13
http://www.topky.sk/cl/11/1321420/Tragicku-nehodu--pri-ktorej-zhoreli-traja-Madari-zavinila-Rezesova-
som zvedavá ako bude prebiehať vyšetrovanie....a ako bude ukončené....
srska
21.08.12,17:14
som zvedavá ako bude prebiehať vyšetrovanie....a ako bude ukončené....ako u žitného a gambošovej
srska
21.08.12,17:18
aký je to „stredný stupeň opitosti“ ? :D stenly tu není aby vysvetlil?
lujza.j
21.08.12,17:19
hmmm.....:)
Tweety
21.08.12,17:20
aký je to „stredný stupeň opitosti“ ? :D stenly tu není aby vysvetlil?
Asi záleží aj od IQ pacienta.:rolleyes: Každý má stred inde, či?
srska
21.08.12,17:22
Asi záleží aj od IQ pacienta.:rolleyes: Každý má stred inde, či?čím menšie iq, tým stačí menej?:rolleyes:
lujza.j
21.08.12,17:22
chcela by som vedieť kde berú tú teplotu mora v Hr čo hlásia na markíze.....
Tweety
21.08.12,17:22
čím menšie iq, tým stačí menej?:rolleyes:
Ja Ti nevím Karle. Neviem ti to tak z hlavy povedať.:)
Stanislav 1975
21.08.12,17:23
ved hej...len niekedy už otravuje identifikácia..."to je tá čo má veľké kozy":D komplikácie...našli by sa, teda aj sú:(
Neviem, ked som bol 7-8- mak na zdš,tak celá škola milovala Samanthu Fox...
podobáš sa troška na ňu?;)
srska
21.08.12,17:23
chcela by som vedieť kde berú tú teplotu mora v Hr čo hlásia na markíze.....ja kukám novinku - tv fero:D
buchač
21.08.12,17:27
som zvedavá ako bude prebiehať vyšetrovanie....a ako bude ukončené....

...keby to bolo na Slovensku , tak klasicky predsa ..........
Možno by to skončilo tak , ako Smerekova dcéra .
http://www.sme.sk/c/2144913/o-pripade-dcery-prezidenta-vsz-silvie-smerekovej-rozhodne-sud-bez-verejnosti.html

Táto dostala príslušný flajster ( niečo smiešneho - už sa nepamätám ) , no ocko sa vyrovnal mimosúdnym odškodnením ...počul som šumy na doooosť vysokú ( sedem miestnu ) sumu ....
srska
21.08.12,17:28
chcela by som vedieť kde berú tú teplotu mora v Hr čo hlásia na markíze.....čo nesúhlasia s týmito údajmi? http://meteo.hr/index_en.php
buchač
21.08.12,17:29
aký je to „stredný stupeň opitosti“ ? :D stenly tu není aby vysvetlil?

...aj by som Ti vysvetlil .......no kukučka by mi dala zasa " neužitočné " :---...viď foto...http://www.porada.sk/t186192-p637-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2127993
srska
21.08.12,17:29
...keby to bolo na Slovensku , tak klasicky predsa ..........
Možno by to skončilo tak , ako Smerekova dcéra .
http://www.sme.sk/c/2144913/o-pripade-dcery-prezidenta-vsz-silvie-smerekovej-rozhodne-sud-bez-verejnosti.html

Táto dostala príslušný flajster ( niečo smiešneho - už sa nepamätám ) , no ocko sa vyrovnal mimosúdnym odškodnením ...počul som šumy na doooosť vysokú ( sedem miestnu ) sumu ....kríza - možno skončí v belize:D
srska
21.08.12,17:30
...aj by som Ti vysvetlil .......no kukučka by mi dala zasa " neužitočné " :---...viď foto...http://www.porada.sk/t186192-p637-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2127993buchy, tá miluje strašne dávida:D
buchač
21.08.12,17:32
kríua - možno skončí v belize:D
...alebo ju mladý Šaňo natankoval chlastom ....že zbaviť sa jej chcel ....:rolleyes:
Stanislav 1975
21.08.12,17:33
kríza - možno skončí v belize:D
Akože možno je Mello zločinec( ja neviem, kde je pravda) ale v tomto pred ním klobúk dolu- ako zo všetkými vy.....al, elegantne, rozumne-a je za vodou...a spokojnučký...
lujza.j
21.08.12,17:34
čo nesúhlasia s týmito údajmi? http://meteo.hr/index_en.php
veru niéééé:D
http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=more_n
srska
21.08.12,17:36
Akože možno je Mello zločinec( ja neviem, kde je pravda) ale v tomto pred ním klobúk dolu- ako zo všetkými vy.....al, elegantne, rozumne-a je za vodou...a spokojnučký...minister zatiaľ utrel hubu
lujza.j
21.08.12,17:36
ja som predsa celá ona.....:-D
Stanislav 1975
21.08.12,17:40
minister zatiaľ utrel hubu
Vladko- bez toho zatiaľ...proste definitívne...
jedine( čomu ale neverím),že by sme o pomoc požiadali MOSSAD a tí by ho sem velmi rýchlo dostali , hneď by ho šupli do nejakého lietadla tajného...,ale pochybujem,že by sa MOSSAD zaoberal nejakým Slovenskom...
lujza.j
21.08.12,17:41
Akože možno je Mello zločinec( ja neviem, kde je pravda) ale v tomto pred ním klobúk dolu- ako zo všetkými vy.....al, elegantne, rozumne-a je za vodou...a spokojnučký...
tomu sa hovorí procesná chyba....
hnedoočka
21.08.12,17:44
hm...ani sa jej nečudujem...nie je to 2x príjemný pohľad
kukučka
21.08.12,17:48
Buchy, ja si tu sadnem aj s večerou, a ty takto :eek: dám aj druhykrát! :---
Dáš si kávu?
kukučka
21.08.12,17:49
buchač
21.08.12,17:56
Buchy, ja si tu sadnem aj s večerou, a ty takto :eek: dám aj druhykrát! :---
Dáš si kávu?
He ...kávu ani nie , na dnes stačilo ....
ALE ak mi dáš link , kde by som si mohol objednať ten hrnček , bol by som rád - respektíve objednaj TY , ja darčeky celkom rád ...

...už máš po večeri...???

http://www.chilloutpoint.com/images/2011/09/mona-lisa-parodies/mona-lisa-parodies-16.jpg
kukučka
21.08.12,18:01
Bohužiaľ, neposlúžim, obrázok stiahnutý z netu pre Teba ako muster. :D
lujza.j
21.08.12,18:07
hnedoočka
21.08.12,18:11
lujza.j
21.08.12,18:13
:)
srska
21.08.12,18:13
buchač
21.08.12,18:15
Bohužiaľ, neposlúžim, obrázok stiahnutý z netu pre Teba ako muster. :D
To tu už nik a nič negarantuje ????????

...nevieš Ty ???...našiel som aj sám ....

http://1.2.1.4/bmi/ecx.images-amazon.com/images/I/51QfBRX89JL._SL500_SS100_.jpg

...nechceš takýto ????

http://1.2.1.1/bmi/ecx.images-amazon.com/images/I/41rHIluanfL._SL500_SS100_.jpg

......hehehehehe.....

http://www.chilloutpoint.com/images/2011/09/mona-lisa-parodies/mona-lisa-parodies-32.jpg
buchač
21.08.12,18:17
lujza.j
21.08.12,18:21
lujza.j
21.08.12,18:23
buchač
21.08.12,18:26
http://tovar.topshopping.sk/darcekove-salky-a-supravy/pistolnicky-hrncek-37752....hm .....kua , zabijem sa , keď ja som prieberčivý ......Nie je zlý , len toho " zlata " je tam nejak priveľa....Na Amazone je fasa výber a nie iba hrnčekov ( tie sú úplne vedľajšie ) .....asi sa už konečne zaregistrujem....
srska
21.08.12,18:29
tipnite čo je vo vnútri plechovky:)
lujza.j
21.08.12,18:29
....hm .....kua , zabijem sa , keď ja som prieberčivý ......

Nie je zlý , len toho " zlata " je tam nejak priveľa....
tak potom už len....hrnček toaletahttp://www.webko.sk/img/p/715-795-large.jpg
alebo hrnček penis:Dhttp://www.webko.sk/img/p/748-828-large.jpg
buchač
21.08.12,18:34
tak potom už len....
hrnček toaleta
alebo hrnček penis:D
...ten prvý ??....povedzme ....

...ten druhý ???...šak muža máš vonku v D , tak Tebe sa viac bude hodiť .....;)
srska
21.08.12,18:39
sme už zrušilo diskusiu k téme opitej košičanky
wagner
21.08.12,18:40
A čo sa kukučke na tom zdá neužitočné? Však jasné že to nebude robiť sedemdesiat ročná baba, ale taká mladá si takú grcavú gymnastiku môže občas dovoliť, nie?
kukučka
21.08.12,18:49
lujza.j
21.08.12,18:51
wagner
21.08.12,18:53
...he , že môj dôchodok ???......tá smiešna suma ???...do tých 2.000 € ??? :eek:...šak to len na naftu , kávu ...akože dennú na nete čítam...:confused:

...hm , MHD ???...mám síce voľňáska , no nehrozí v lete ...radšej jesť nebudem , len aby na PHM bolo ...;)

...a keď sa naseriem , aj kaštieľ im vypálim.......frndžalicou na nich.......:rolleyes:

Síce aj ja mám 2000 €, za dobrý polrok mi ich po čiastkach ich vyplatia:confused:
lujza.j
21.08.12,18:53
aj topky, to čo je tam je staré....
lujza.j
21.08.12,18:55
...ten prvý ??....povedzme ....

...ten druhý ???...šak muža máš vonku v D , tak Tebe sa viac bude hodiť .....;)
hej...a budem piť a vypichnem si oko:D
buchač
21.08.12,18:57
gun mug (https://www.google.sk/search?q=gun+mug+handle&hl=sk&client=firefox-a&hs=8bv&rls=org.mozilla:sk:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_-QzULT_E8_OsgaJyYHIDQ&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1440&bih=704) :D
..skús prelúskať a uhádni tie , ktoré by som prijal ........tri ma celkom oslovili .....

...času máš do rána dosť ....na dnes končím ...
Melnick
21.08.12,18:58
Si dobrá, ak za polrok. Sú tu takí čo si ich nechajú vyplatiť v priebehu 9 mesiacov :D
Melnick
21.08.12,18:59
Hádam ste si nemysleli, že o bohatých sa môže len tak mírnix-dírnix písať!!!!
kukučka
21.08.12,19:00
tak tu už ked si nevyberie....:D velice je fajnový ako .....
Ako tento krásavec? :D Našla som mu kamaráta! :---:D
kukučka
21.08.12,19:03
Keby len fajnový...ani nepoďakoval, kdežeby ešte neužitočné strelil! :--- :D
lujza.j
21.08.12,19:05
fešáka si mu našla....:-D
lujza.j
21.08.12,19:06
Keby len fajnový...ani nepoďakoval, kdežeby ešte neužitočné strelil! :--- :D
ale ved vieš čo povie...že o by si aj sám našiel.....
wagner
21.08.12,19:06
Iba Ti to vrátil, tak sa ani nerozčuluj
lujza.j
21.08.12,19:08
Buchi, ale bacha...nie len hrnky sú tam...http://laughingsquid.com/pistol-door-handle-by-nikita-kovalev/
wagner
21.08.12,19:10
ivuliatko
21.08.12,19:13
túto scénku velice lúbim
srska
21.08.12,19:17
lujza.j
21.08.12,19:18
srsković.... čo je tej plechovici?...
wagner
21.08.12,19:27
Prekonaný dlhodobý rekord !!

21.8.2012 12:55 | Autor: redakcia
http://www.meteopress.sk/wp-content/uploads/2012/08/alergie1-200x150.jpg (http://www.meteopress.sk/wp-content/uploads/2012/08/alergie1-1024x768.jpg) Nie ale u nás, na Slovensku, ale v Čechách!

Mimoriadne teplý tropický vzduch včera popracoval a vytlačil ortuť v teplomeri na hodnotu síce len o kúsok vyššiu, ale predsa …
Doposiaľ Praha-Uhříneves z júla v roku 1983 ( a to ešte nebola ani klimatická zmena:-) ), kedy bolo nameraných 40.2 °C . Od včera iná časť Prahy a o dve desatinky.

Ešte to prejde revíziou a ak to bude potvrdené, tak to bude pecka !
Zdroj: www.meteopress.sk (http://www.meteopress.sk)
pepsikova
21.08.12,19:48
..posielam ukážku toho, čo ráno letí do Kaunisvaary..teda do Laponska..a fajn večer nespavcom..ponúknite sa...
lenkak
21.08.12,19:51
mňa dnes veľmi veľmi veľmi potešil manžel. :)
wagner
21.08.12,19:51
..posielam ukážku toho, čo ráno letí do Kaunisvaary..teda do Laponska..a fajn večer nespavcom..ponúknite sa...

A ja stále rozmýšľam, kde si, keď Ťa tu nie je vidieť. A Ty vypekáš synkovi do Laponska :D Zažiadalo sa mu maminkinej kuchyne? A čo si ho nenaučila piecť? Mohla si mu poslať iba dve kilá múky a kvasnice. Bol by si upekol sám :D:D
kukučka
21.08.12,20:06
To nebol najlepší nápad, neviem, neviem, či do rána niečo ostane! Takto sa budem olizovať :--- A to som práve chcela vypnúť...:D :D:D
pepsikova
21.08.12,20:48
A ja stále rozmýšľam, kde si, keď Ťa tu nie je vidieť. A Ty vypekáš synkovi do Laponska :D Zažiadalo sa mu maminkinej kuchyne? A čo si ho nenaučila piecť? Mohla si mu poslať iba dve kilá múky a kvasnice. Bol by si upekol sám :D:D..

..no had zvládne jablkové pyté aj bábofku, ale nemá na čom..nemajú tam plechy na pečenie a najbližší obchod je 150km daleko...v bufetíku vraj neny nyč moc...no, na severnom póle sa asi nevypeká ako doma!...
pepsikova
21.08.12,20:49
To nebol najlepší nápad, neviem, neviem, či do rána niečo ostane! Takto sa budem olizovať :--- A to som práve chcela vypnúť...:D :D:D..

..ale neboj, nechám ti na ráno ku kafici..príde džípíeskovým špeciálom...
pepsikova
21.08.12,20:51
mňa dnes veľmi veľmi veľmi potešil manžel. :)..

..nech si dobré zvyky zachováva!...však si ťa treba vážiť!!..
kukučka
21.08.12,20:55
Cha, cha, jeden plech už máš skoro prázdny, vravela som :---
pepsikova
21.08.12,20:57
...a tuším to tu zabalím..všetko je hotové, aj nabalené, tri steny okožované, zajtra ešte jedna, plus zateplenie balkónovej steny a potom hádam môžem maľovať, upratať a konečne to tu bude vyzerať ako u ľudí...teším sa dopredu!..a teším sa, že hádam sa aj vyspím, vo všetkých krčmách je ticho, hádam už zavreli a tak sa síce nič nedozviem (kto, kedy, s kým a ako), ale mooožno sa vyspím...som taká dáka veľmi unavená...veľmi a často...
...dobrú noc vám...a aj nejaké fajn sníčky posielam nočným rýchlikom..http://friends18.com/img/get-well-soon/024.gif
pepsikova
21.08.12,21:01
Cha, cha, jeden plech už máš skoro prázdny, vravela som :---http://friends18.com/img/get-well-soon/003.gif...nezostane ti na ráno, maškrtnica!...
Indeed
21.08.12,22:53
tak to zmaž, lebo to sem nepasuje tento minikomentar ..
Indeed
21.08.12,22:57
Akože možno je Mello zločinec( ja neviem, kde je pravda) ale v tomto pred ním klobúk dolu- ako zo všetkými vy.....al, elegantne, rozumne-a je za vodou...a spokojnučký...

Nieéééé, nyjééé ,tadéééé by Melo bol zločinec......

čo ste na hlavu popadali ?

Ved je to najčestnejší a najpoctivejší občan SVK.

Celá polícija si vymýšľa...

A aj do Belize sa dostal len nedopatrením,ked tam medzipristalo lietadlo,čo letelo do Ameriky,kde si išiel zarobiť dajaké lóve

ked na Slovensku sa stále menia tie zákonníky práce a zvyšujú sa odvody a kdečo....
Indeed
21.08.12,22:59
ja ľúbim len jednú osobu , ale nerieš , nechaj tak...
Indeed
21.08.12,23:03
mňa dnes veľmi veľmi veľmi potešil manžel. :)

... ?

daj dajaké detaily naj zhodnotíme či naozaj alebo len imitačne...
Indeed
21.08.12,23:05
..mňa furt poteší moja zákonitá,keď zahlási : "miláčik, chceš vedieť , keľo som dneska zarobila ? "
pepsikova
22.08.12,03:55
...fšak daj , Indy, detaily, nech vieme, či ťa je hodná tými zárobkami...:)
pepsikova
22.08.12,04:01
...dobré ráno tu, kafica je už na stole, aj poslaná kaetae,aj čajík,z koláčov nezostalo,čo bolo trochu navyše, pojedli kukuč s deckami ešte v noci..a tak len rožtek so syrom-ak zostane, lebo šarkan tu hladno kuká a slintá,že čo on bude suché granule chrúmať a všetci papkajú orieškové koláčiky!..
..no asi tak...a idem het,dochtor čaká túžobne na zhodnotenie môjho zdravia...a mňa zase poteší pohľad na fešného chlapa...a bude krásny deň!..tak nech aj vás niečo poteší a aj choseň z toho nech máte...fajn vám!..http://friends18.com/img/hi-hello/0234.gif
willma
22.08.12,05:19
a také ľahké nevieš? Predsa hajzeľpapier ale viacvrstvový- lebo kópie treba na oné uvedené zasielať :D
lenkak
22.08.12,05:23
..mňa furt poteší moja zákonitá,keď zahlási : "miláčik, chceš vedieť , keľo som dneska zarobila ? "
aj môj muž sa poteší, keď donesiem výplatu, každý mesiac ;) niekedy aj prémijky sa ujdu


... ?

daj dajaké detaily naj zhodnotíme či naozaj alebo len imitačne...

nuž keďže robím popri dvoch malých deťoch zvyčajne po večeroch, tak doma určite všetko nestíham, akoby som chcela, a v tomto mi manžel pomáha, včera napr. kým som deti dávala do poriadku, spinkať, tak zatiaľ vyleštil kúpeľňu. :)
Stanislav 1975
22.08.12,05:23
mňa dnes veľmi veľmi veľmi potešil manžel. :)
"komplet servisom" ??? :D
lenkak
22.08.12,05:25
"komplet servisom" ??? :D
samozrejme, ako vždy...
buchač
22.08.12,05:29
Ako tento krásavec? :D Našla som mu kamaráta! :---:D

Keby len fajnový...ani nepoďakoval, kdežeby ešte neužitočné strelil! :--- :D

...šak si aj strelím ......he ...
Stanislav 1975
22.08.12,07:19
samozrejme, ako vždy...
A+O+V ? :D:D
lenkak
22.08.12,07:20
A+O+V ? :D:D
už len sado maso chýba. :D
Stanislav 1975
22.08.12,07:26
už len sado maso chýba. :D
Nemáš pútka? predám ti nejaké za pár eur...:D
Tweety
22.08.12,07:28
Nemáš pútka? predám ti nejaké za pár eur...:D
Vari aj s dominou?
lenkak
22.08.12,07:31
Nemáš pútka? predám ti nejaké za pár eur...:D
dík za ponuku, ale vystačím si... :D
AlaNR
22.08.12,07:31
Ale ale, čo toto? Deťúrence máte dole rolety? šak neni večer pol jedenástej :D :D
Šak ešte len obed bude :D a vy tu už také kučeravé myšlénky :D

Ja mám aký veget... nikoho tu v kancli neni, len rádio...
Ako včul hrá: voda, party, slnko, relax ( či tak nejak) ;)
Stanislav 1975
22.08.12,07:32
Vari aj s dominou?
to už nééé., to už si musí zohnať sama- zas nebudem všetko ja vybavovať...:D
Tweety
22.08.12,07:33
to už nééé., to už si musí zohnať sama- zas nebudem všetko ja vybavovať...:D
Śak ja len tak, keď už komplet, tak komplet. Ale Lenka asi také nempotrebuje.
lenkak
22.08.12,07:36
to už nééé., to už si musí zohnať sama- zas nebudem všetko ja vybavovať...:D

a to už je čo za servis, tak obháňa tu a potom sa z toho chce vyhrabať :D :D
no pekne Stanko. :D
ale Majka má pravdu. :)
lenkak
22.08.12,07:48
halooooo Stanko kde si?
človek má chuť si popísať, horko ťažko má s kým, a on si zdrhne. :D
že by išiel niekde vyhrabať dominu, či putá? :D
trisestri
22.08.12,07:49
halooooo Stanko kde si?
človek má chuť si popísať, horko ťažko má s kým, a on si zdrhne. :D
že by išiel niekde vyhrabať dominu, či putá? :D

slebo bicik:D
Stanislav 1975
22.08.12,07:52
halooooo Stanko kde si?
človek má chuť si popísať, horko ťažko má s kým, a on si zdrhne. :D
že by išiel niekde vyhrabať dominu, či putá? :D
Rabotaju...;)