pavol54
23.08.12,20:31
V toto momente som utrpel šok chcel som sa kultúrne vzdelávať zapnem telku hnoj prvý obraz jedna protagonistka kope našu kleopatru z turca do gulí, musel som utiecť že fúúúúj to je kultúra
wagner
23.08.12,18:34
Potešilo ma - rajčinový džem po osem hodinovom varení je uvarený. Je mňamkový:) Ráno ide do špajze. Paprika natrhaná, mäso uvarené. Zajtra ho pomeliem, uvarím ryžu, naplním papriku a uvarím. Večer podelím do mrazničky, bude na zimu:D. Treba využiť vlastnú úrodu. Nasr..á som, lebo mi mrzne PC. Tie písmenká čo píšem naskakujú až keď mám napísanú celú vetu. :confused: A pokiaľ sa pohne :confused:. Neviem či ho vypnúť, alebo to dnes s ním vydržať. Pritom poobede išiel normálne.
wagner
23.08.12,18:35
V toto momente som utrpel šok chcel som sa kultúrne vzdelávať zapnem telku hnoj prvý obraz jedna protagonistka kope našu kleopatru z turca do gulí, musel som utiecť že fúúúúj to je kultúra

Na TV hnoj pozerám iba najlepšie počasie. Pri TV sa už nedá kultúrne vzdelávať :confused: tie časy sú už dávno za nami.
lujza.j
23.08.12,18:36
..

...ale, čoby nenapadlo!..len v tom stave, čo máš, a aj udalostiach okolo, ťa to v prvom momente nenapadne!..ale zajtra by ťa to určite!..joj, ako závidím čoklíškovi!...si vás obidve poriadne užije!..daj mu cmuky!
pepsi viem, že nie...vždy sme chodili bez psa nemohol tam a tak mi to aj nejak ostalo ..... decko je z toho asi takto:eek: ideme tam kde to poznám, tak aspoň kuknem čo tam nové za 3roky, možno sa mi podarí aj olej si kúpiť konečne domáci.....
Stanislav 1975
23.08.12,18:43
Na TV hnoj pozerám iba najlepšie počasie. Pri TV sa už nedá kultúrne vzdelávať :confused: tie časy sú už dávno za nami.
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...:D
AlaNR
23.08.12,18:58
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...:D

Zabudol si Filmárika a Filmušku :D
46 sekunda ;)


http://www.youtube.com/watch?v=zJBMkI3zaNg&feature=player_detailpage
buchač
23.08.12,19:05
dovolenka zbuchnutá za 5 min. doslova...

...radšej dovolenka zbuchnutá za 5 minút ako Ty za pár sekúnd .....http://www.celysvet.cz/skin/smile/kat2/smajlici-ke-stazeni-1713.gif..............doslova......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif
pepsikova
23.08.12,19:16
..mrzne aj mne..vraj je to tým teplom..
pepsikova
23.08.12,19:19
pepsi viem, že nie...vždy sme chodili bez psa nemohol tam a tak mi to aj nejak ostalo ..... decko je z toho asi takto:eek: ideme tam kde to poznám, tak aspoň kuknem čo tam nové za 3roky, možno sa mi podarí aj olej si kúpiť konečne domáci.......

..nezabudni pribaliť čoklíškovu výbavu-misku na vodu, vodu a granulovú misku..a semotamo esemeskuj, ako je!..a na decko nekukaj,zvykne si!...
pepsikova
23.08.12,19:20
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...:D..

..a Majster N čo?..toho si nemal rád?..
AlaNR
23.08.12,19:29
..

..a Majster N čo?..toho si nemal rád?..

veru, deti moje, osprostené, nedáte si trošku žabieho slizu? :D :D
lujza.j
23.08.12,19:29
..

..nezabudni pribaliť čoklíškovu výbavu-misku na vodu, vodu a granulovú misku..a semotamo esemeskuj, ako je!..a na decko nekukaj,zvykne si!...
určite áno....bud zoberiem notes, alebo decko má veľký mobitel....decko je v šoku lebo ani nevie ako ide na dovču....možno to tak malo byť....
inak začipovanie+pas pre psinu 50e, keby niekto....
wagner
23.08.12,19:32
Nerob tu do smiechu
AlaNR
23.08.12,19:34
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...
pepsikova
23.08.12,19:38
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá.....

..si ma rozrehotala, úplne na živo si predstavujem šarkana, ako sa ksichtí, keď sa k nemu blíži veterinár...najprv len zahundre, potom zúbky vytrčí, a potom to príde!..šteká vo všetkých tóninách od a dur po bé mol a opačne!..a práve teraz mi žerie nanuk,fajniak jeden maškrtný!..
sito
23.08.12,19:40
No jo, kde sú tie časy ked som každú nedeľu kukal Dancúla, raťafáka plachtu a ruky rukaté...:D



http://www.youtube.com/watch?v=uDYyxlVfSOA
avalik
23.08.12,19:43
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...

trosku hrubsia ihla injekcie, to dole je cip:

http://files.veterinarna-ambulancia.sk/200000039-adf78aef17/DSC05322a.JPG

10 evry je dobra cena ... ja som platila tak ako luji 50.
wagner
23.08.12,19:44
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...
A to nebodaj každý pes musí mať čip :confused: A nechcú za chvíľu aj nás očipovať :D
AlaNR
23.08.12,19:45
..

..si ma rozrehotala, úplne na živo si predstavujem šarkana, ako sa ksichtí, keď sa k nemu blíži veterinár...najprv len zahundre, potom zúbky vytrčí, a potom to príde!..šteká vo všetkých tóninách od a dur po bé mol a opačne!..a práve teraz mi žerie nanuk,fajniak jeden maškrtný!..

Náš je taký neštekavec, nevrčavec.
S doktorom je kamarát, vlastne, on je kamarát s každým. Teší sa, skáče. Keď mu šťurgnú injekciu, mám síce obavu o jeho očné svalstvo, či oči udrží, alebo mu načisto vyleťá, ale za chvíľku zabudne. Akurát sa ozval, asi má zasa ježaciu spoločnosť, alebo mu mačka niečo ukradla spred nosa... Ale 5x štek a ticho...
lujza.j
23.08.12,19:46
U nás teraz v sobotu očkujú pesov, aj čipy budú dávať. Vraj za 10,- čip, to je akurát? Alebo málo? Chcem ho dať nášmu čuftovi.... Ako to dávajú? Nastrelia? či čo? Ani neviem, ako to vyzerá...
je to vlastne ihla taká hrubšia + injekčná striekačka, takže mu to vpichne pod kožu....asi je to menšie ako zrnko ryže....kde je číslo.....je aj na obale kde bola striekačka balená to ti nalepia aj do očkovacieho preukazu.... neviem koľko stojí čip samostatne....
lujza.j
23.08.12,19:47
A to nebodaj každý pes musí mať čip :confused: A nechcú za chvíľu aj nás očipovať :D
ano....už je to schválené, ale dali prechodné obdobie do 09/2013 tuším....
AlaNR
23.08.12,19:47
trosku hrubsia ihla injekcie, to dole je cip:

http://files.veterinarna-ambulancia.sk/200000039-adf78aef17/DSC05322a.JPG

10 evry je dobra cena ... ja som platila tak ako luji 50.

tak to mu chudákovi aj sopeľ vyletí :D


A to nebodaj každý pes musí mať čip :confused: A nechcú za chvíľu aj nás očipovať :D

u nás je na stĺpe oznam, že od roku 2013, ale celé som to bohvieako nečítala, len cenu a rok som si všimla.
lujza.j
23.08.12,19:49
..

..si ma rozrehotala, úplne na živo si predstavujem šarkana, ako sa ksichtí, keď sa k nemu blíži veterinár...najprv len zahundre, potom zúbky vytrčí, a potom to príde!..šteká vo všetkých tóninách od a dur po bé mol a opačne!..a práve teraz mi žerie nanuk,fajniak jeden maškrtný!..
náš sa metal ako "metaxa":D aj som myslela, že sa to nepodarilo, ale odpipol ho tou čitačkou....
wagner
23.08.12,19:49
ano....už je to schválené, ale dali prechodné obdobie do 09/2013 tuším....

Tak to si ma nepotešila :confused: lebo aj ja začínam uvažovať, že si pozriem v útulku nejakého hafana. A to ho budem musieť dať rovno očipovať:mee: . Dúfam že to na inú zver domácu neplatí, iba na hafanov :D
avalik
23.08.12,19:51
Tak to si ma nepotešila :confused: lebo aj ja začínam uvažovať, že si pozriem v útulku nejakého hafana. A to ho budem musieť dať rovno očipovať:mee: . Dúfam že to na inú zver domácu neplatí, iba na hafanov :D

z utulku by ti mali dat uz zacipovaneho - podla mna :)

Podľa nového zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti od. 1. 11. 2011 platí pre všetky novonarodené spoločenské zvieratá (psy, mačky a fretky) povinnosť označenie čipom. Pre spoločenské zvieratá, ktoré sa narodili pred 1. 11. 2011 platí dvojročné prechodné obdobie počas ktorého musia byť začipované, pretože od 30. septembra 2013 bude táto povinnosť už platiť BEZ VÝNIMKY pre všetky spoločenské zvieratá. Dvojročná výnimka sa nevzťahuje na psy, mačky a fretky narodené do 31. októbra 2011, KTORÉ SA UVÁDZAJÚ NA TRH, PREVÁDZAJÚ SA DO VLASTNÍCTVA ALEBO DRŽBY INEJ OSOBY.
Za nedodržanie novej povinnosti sa ukladá pokuta až do výšky 370 EUR!

zdroj: http://www.veterinarna-ambulancia.sk/news/nova-povinnost-pre-majitelov-psov-maciek-a-fretiek-povinne-cipovanie-/
AlaNR
23.08.12,19:52
tam sa tuším aj očkovania platia, či nie?
Minule to niekto u nás spomínal, že tam nechal ale 30 euro...


Tak to si ma nepotešila :confused: lebo aj ja začínam uvažovať, že si pozriem v útulku nejakého hafana. A to ho budem musieť dať rovno očipovať:mee: . Dúfam že to na inú zver domácu neplatí, iba na hafanov :D
avalik
23.08.12,19:54
A to nebodaj každý pes musí mať čip :confused: A nechcú za chvíľu aj nás očipovať :D

speje to k tomu ... na zaciatok budu elektronicke obcianske preukazy ... potom to zminimalizuju do cipu ;)
Dav
23.08.12,19:54
U nás je hodovanie, kolotoče, od zajtra jarmok a ešte kadejaká sláva veliká. Bola som to omrknúť a vylučovacou metódou - kolotoče nie, na autíčkach plno, pivo mi nešlo na chuť, som zakotvila pri strelnici. Vystrelila som si kľúčenku, ale najlepší boli tí okolostojaci : Jéééj, tetuška trafila!!!! :D
pepsikova
23.08.12,19:56
...dopijem tú studenú nočnú kaficu a padám odtiaľto...dobrú noc vám...

http://friends18.com/img/sweet-dreams/0129.gif
...mladosť je už kúsok za rohom,
pár vláskov ti už dalo zbohom,
vrásky okolo úst však nemáš náhodou-
to nie, že si zostarol,
len ideš s dobou...
..z rozprávky stal sa horor
a slová "ja to urobím"
už nevravíš s pohodou,
ubehli časy, keď si bol frajer s dobrou náladou,
myšlienkou veselou bavil si svet,
kam podelo sa tých pár liet?..http://friends18.com/img/smile/0193.gif
Dav
23.08.12,19:56
speje to k tomu ... na zaciatok budu elektronicke obcianske preukazy ... potom to zminimalizuju do cipu ;)
A nech mi do toho čipu zakódujú polročný predpis na lieky, aby som ako blbá nemusela každý mesiac k doktorke:---
AlaNR
23.08.12,19:57
speje to k tomu ... na zaciatok budu elektronicke obcianske preukazy ... potom to zminimalizuju do cipu ;)

tak by ma zaujímalo, kam nám ho asi tak strčia... :D
srska
23.08.12,19:57
wagner
23.08.12,19:59
z utulku by ti mali dat uz zacipovaneho - podla mna :)

Podľa nového zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti od. 1. 11. 2011 platí pre všetky novonarodené spoločenské zvieratá (psy, mačky a fretky) povinnosť označenie čipom. Pre spoločenské zvieratá, ktoré sa narodili pred 1. 11. 2011 platí dvojročné prechodné obdobie počas ktorého musia byť začipované, pretože od 30. septembra 2013 bude táto povinnosť už platiť BEZ VÝNIMKY pre všetky spoločenské zvieratá. Dvojročná výnimka sa nevzťahuje na psy, mačky a fretky narodené do 31. októbra 2011, KTORÉ SA UVÁDZAJÚ NA TRH, PREVÁDZAJÚ SA DO VLASTNÍCTVA ALEBO DRŽBY INEJ OSOBY.
Za nedodržanie novej povinnosti sa ukladá pokuta až do výšky 370 EUR!

zdroj: http://www.veterinarna-ambulancia.sk/news/nova-povinnost-pre-majitelov-psov-maciek-a-fretiek-povinne-cipovanie-/

Myslíš si, že v útulkoch majú peniaze na to, aby psov dali očipovať? A ak dajú, tak určite si to ten, čo si psa zoberie, zaplatí. Útulky sú viacmenej dobročinná organizácia - za starostlivosť o psov nedostávajú nič. Robia to dobrovoľne. Väčšinou patria pod obce - mestá a tie majú na takéto veci hlboko do kasy:confused: Kedysi tam chcel dať nájdeného psa jeden kamarát starosta a povedali mu, že musí dať aj dosť veľkú sumu na jeho starostlivosť.
wagner
23.08.12,20:02
speje to k tomu ... na zaciatok budu elektronicke obcianske preukazy ... potom to zminimalizuju do cipu ;)

To aby sa nám zmestil do análneho otvoru? :confused:
avalik
23.08.12,20:07
Myslíš si, že v útulkoch majú peniaze na to, aby psov dali očipovať? A ak dajú, tak určite si to ten, čo si psa zoberie, zaplatí. Útulky sú viacmenej dobročinná organizácia - za starostlivosť o psov nedostávajú nič. Robia to dobrovoľne. Väčšinou patria pod obce - mestá a tie majú na takéto veci hlboko do kasy:confused: Kedysi tam chcel dať nájdeného psa jeden kamarát starosta a povedali mu, že musí dať aj dosť veľkú sumu na jeho starostlivosť.

no teraz citam, ze ti psa z utulku zadarmo nedaju

napr. BA Polianky

CENY ADOPCÍÍ
- šteňa (adopcia, vakcína, odčervenie, čipovanie) 34€
- pes kastrovaný (adopcia, kastrácia, odčervenie, vakcinácia, čipovanie) 65€
- fena kastrovaná (detto) 70€
- pes, fena nekastrovaná 40€


- mača (adopcia, vakcinácia, odčervenie) 15€
- mačka dospelá (adopcia, vakcinácia, kastrácia, odčervenie) 35€
wagner
23.08.12,20:09
no teraz citam, ze ti psa z utulku zadarmo nedaju

napr. BA Polianky

CENY ADOPCÍÍ
- šteňa (adopcia, vakcína, odčervenie, čipovanie) 34€
- pes kastrovaný (adopcia, kastrácia, odčervenie, vakcinácia, čipovanie) 65€
- fena kastrovaná (detto) 70€
- pes, fena nekastrovaná 40€


- mača (adopcia, vakcinácia, odčervenie) 15€
- mačka dospelá (adopcia, vakcinácia, kastrácia, odčervenie) 35€
Si ma nepotešila. Ale pôjdem sa tam pozrieť a budem potom múdrejšia.
wagner
23.08.12,20:11
A keď Ti zmenia lieky, tak si budeš musieť dať robiť nový čip za vlastné - nešpekuluj
wagner
23.08.12,20:13
Idem aj ja spať, dobrú noc všetkým. Ráno ma budú žeriavom ťahať z postele:confused:
buchač
23.08.12,22:36
...inak začipovanie+pas pre psinu 50e, keby niekto....
...v prvej chvíli mi skoro oči vypadli :--- :D...ale potom som škulky prečistil a v kontexte už lepšie vyznelo ...
buchač
24.08.12,03:20
...keby že dakto chcel kaveju alebo čaj , poprípade nejaký koláč.......

Kavej alebo čaj si dajte do šálky ( pohára , findži , kotla ...) každý sám a zalejte vodou ...
Koláče buď zo špajzky alebo z obchodu ...

Ja nemám ...vypil som všetku moju a zožral v priebehu noci všetko , co dum mal a dal .....
pavol54
24.08.12,03:30
z utulku by ti mali dat uz zacipovaneho - podla mna :)

Podľa nového zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti od. 1. 11. 2011 platí pre všetky novonarodené spoločenské zvieratá (psy, mačky a fretky) povinnosť označenie čipom. Pre spoločenské zvieratá, ktoré sa narodili pred 1. 11. 2011 platí dvojročné prechodné obdobie počas ktorého musia byť začipované, pretože od 30. septembra 2013 bude táto povinnosť už platiť BEZ VÝNIMKY pre všetky spoločenské zvieratá. Dvojročná výnimka sa nevzťahuje na psy, mačky a fretky narodené do 31. októbra 2011, KTORÉ SA UVÁDZAJÚ NA TRH, PREVÁDZAJÚ SA DO VLASTNÍCTVA ALEBO DRŽBY INEJ OSOBY.
Za nedodržanie novej povinnosti sa ukladá pokuta až do výšky 370 EUR!

zdroj: http://www.veterinarna-ambulancia.sk/news/nova-povinnost-pre-majitelov-psov-maciek-a-fretiek-povinne-cipovanie-/
ja moju mačku niekedy nevidím aj týždeň minule sa okotila a to chcem vidieť toho borca čo tie mačience chytí malé polodivé vrtké, ani všetci zákonodarcovia keď ku mne prídu.
lujza.j
24.08.12,04:19
dnes síce už Buchi "navaril" raňajky, ale dám ja niečo po zúbok.....:D
http://www.novosti.rs/upload/images/2011//13/1901j/zp-DORUCAK.jpg
arizona
24.08.12,04:22
A to nebodaj každý pes musí mať čip :confused: A nechcú za chvíľu aj nás očipovať :D


Tak to si ma nepotešila :confused: lebo aj ja začínam uvažovať, že si pozriem v útulku nejakého hafana. A to ho budem musieť dať rovno očipovať:mee: . Dúfam že to na inú zver domácu neplatí, iba na hafanov :D

Zdenka, nielen hafani,ale aj macky,fretky a psy uz musia byt ocipovani ,mrk sem http://www.porada.sk/t176343-zakon-o-ochrane-zvierat.html

uz len cakam, kedy zacnu cipovat aj ludi,uz ma asik nic neprekvapi...:cool:
arizona
24.08.12,04:31
no teraz citam, ze ti psa z utulku zadarmo nedaju

napr. BA Polianky

CENY ADOPCÍÍ
- šteňa (adopcia, vakcína, odčervenie, čipovanie) 34€
- pes kastrovaný (adopcia, kastrácia, odčervenie, vakcinácia, čipovanie) 65€
- fena kastrovaná (detto) 70€
- pes, fena nekastrovaná 40€


- mača (adopcia, vakcinácia, odčervenie) 15€
- mačka dospelá (adopcia, vakcinácia, kastrácia, odčervenie) 35€

len na porovnanie :
Poplatky za moju cicu,ktora nebola z utulku :
vakcinacia cca 12 €€ - za jednu vakcinu
odcervenie cca 4 € za jednu tabletku / rocne treba opakovat 3-4 x /
sterilizacia 50 €


Nie,nie su celkom zadarmo .Za zvieratka z utulku si utulky uctuju veterinarne poplatky.

Ale ked pozeram na tie ceny, tak su urcite ovela nizsie,ako ked majitel zvierata absolvuje vsetky vysetrenia a zakroky sam.
Ked zoberieme do uvahy, ze vela utulkov funguje iba z "milodarov" od ludi,tak sa necudujme, ze aj oni nemozu robit zazraky.
Takto novy majitel dostane uz "hotove" zvieratko :)
lujza.j
24.08.12,04:45
srska
24.08.12,04:48
...keby že dakto chcel kaveju alebo čaj , poprípade nejaký koláč.......

Kavej alebo čaj si dajte do šálky ( pohára , findži , kotla ...) každý sám a zalejte vodou ...
Koláče buď zo špajzky alebo z obchodu ...

Ja nemám ...vypil som všetku moju a zožral v priebehu noci všetko , co dum mal a dal .....ja som hudačovú o jednej kukal tiež s dvoma rožkami:D
lenkak
24.08.12,05:39
teší ma, že synčekovi je už lepšie, včera mal aj teplotu, ale stolica bola ok, tak asi niečo cez neho preletelo,
teraz už je ok. :)
najlepší aj tak bol, keď vylial na dlážku vodu, ako som utierala a bola zohnutá, tak v tej rýchlosti, aby som na neho nekričala, stiahol mi nohavičky (mala som len tie na sebe a tričko :D) a dal pusu na riťku. :D :D Odkiaľ berie nápady netuším, doma nevidí, v škôlke asi nie, síce je celý tato. :)
Tweety
24.08.12,05:40
šak odkukal z domu, nie?
lenkak
24.08.12,05:41
písala som, že nie, muž mi nohavičky pred deťmi nesťahuje. :)
pepsikova
24.08.12,05:51
..moj mudručký, však vidí, keď obliekaš menšieho, po kúpaní-nikdy si ho necmukla na ritienku?..
pepsikova
24.08.12,05:54
...dobré ráno tu, luí šikovná už všetko nachystala, tak sadnem, vypijem a zjem a vy tiež tak...nič sa mi nechce už od rána,takže ani žiadne vypisovačky nebudú..víkend sa už plazí hore schodmi, kdesi som čítala, že sa má ochladiť...keby to už bolo...fajn deň vám dnes...
lenkak
24.08.12,05:54
Pepsi vidíš, to ma nenapadlo, bude tým.
lujza.j
24.08.12,05:56
škoda, že sa to nedá kuknúť,akože natočené ako video...:-D
lujza.j
24.08.12,05:57
pepsi už som myslela, že nič nebude.....:)
lenkak
24.08.12,05:58
to by bola sranda :)
lujza.j
24.08.12,06:01
dnes som sa zase skoro zobudila, čiže som aj decko vyprevadila do roboty....tá sa teší ako malé decko, že niekam ideme;)
pepsikova
24.08.12,06:02
som si musela najskôr ranné povinnosti splniť-vyvenčiť, pre cigaretky skočiť-až potom môžem začať žiť!..
pepsikova
24.08.12,06:06
dnes som sa zase skoro zobudila, čiže som aj decko vyprevadila do roboty....tá sa teší ako malé decko, že niekam ideme;)..

..no veď to bude výborná dovolenka, neboj nišť,keby som mohla, idem tiež!..ale, pojdeme na rok!...ale v zime!..
lujza.j
24.08.12,06:11
..

..no veď to bude výborná dovolenka, neboj nišť,keby som mohla, idem tiež!..ale, pojdeme na rok!...ale v zime!..
dobre si to vymyslela....;) móžne, ale kam v zime?
pepsikova
24.08.12,06:12
...a novinky z face...od našej mgm...
pepsikova
24.08.12,06:18
pepsikova
24.08.12,06:19
dobre si to vymyslela....;) móžne, ale kam v zime?..

..joj, neponáhľaj, fšak voľačo nájdeme..hlavne, aby tam mali radi šarkanov!..lebo inak nejdem!..
lujza.j
24.08.12,06:21
...aká novinka!...http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/prominenti/hriesny-tanec-ma-25-rokov-jeho-hlavna-hviezda-sa-dnes-na-seba-nepodoba.html
to je tak ked niekto ostane závislý od plastických zákrokov.....je to ako drogy tiež sú ľudia z toho ohavní....
na zaplakanie...
Stanislav 1975
24.08.12,06:22
Dnes hneď ráno ma potešil dlhodobý klient, že mi dal 300 eur, len tak ako trinkgeld, že si váži čo pre neho robím a na Vianoce tiež údajne niečo bude...:rolleyes:-poteší taká pochvala...:o
lujza.j
24.08.12,06:24
kukám reprízu tej vysokokvalitnej tele-novely čo na markíze......kukám ako je kto nalíčený vráskavý a pod. len mi uniká realita pre SR...to už radšej ten panelák... alebo nič, alebo aspoň kosti s búskom
Stanislav 1975
24.08.12,06:26
z utulku by ti mali dat uz zacipovaneho - podla mna :)

Podľa nového zákona č. 39/2007 Z. z. o veterinárnej starostlivosti od. 1. 11. 2011 platí pre všetky novonarodené spoločenské zvieratá (psy, mačky a fretky) povinnosť označenie čipom. Pre spoločenské zvieratá, ktoré sa narodili pred 1. 11. 2011 platí dvojročné prechodné obdobie počas ktorého musia byť začipované, pretože od 30. septembra 2013 bude táto povinnosť už platiť BEZ VÝNIMKY pre všetky spoločenské zvieratá. Dvojročná výnimka sa nevzťahuje na psy, mačky a fretky narodené do 31. októbra 2011, KTORÉ SA UVÁDZAJÚ NA TRH, PREVÁDZAJÚ SA DO VLASTNÍCTVA ALEBO DRŽBY INEJ OSOBY.
Za nedodržanie novej povinnosti sa ukladá pokuta až do výšky 370 EUR!

zdroj: http://www.veterinarna-ambulancia.sk/news/nova-povinnost-pre-majitelov-psov-maciek-a-fretiek-povinne-cipovanie-/
Neviete, dúfam,že naš Nemo nemusí byť byt začipovaný, on nikam nechodí, on len jednu izbu má svoju,občas mu ideme k veterinárovi pazúriky ostrihať...
Jedná sa o morské prasiatko...:D
lujza.j
24.08.12,06:28
Neviete, dúfam,že naš Nemo nemusí byť byt začipovaný, on nikam nechodí, on len jednu izbu má svoju,občas mu ideme k veterinárovi pazúriky ostrihať...
Jedná sa o morské prasiatko...:D
my sme našej strihávali samé...
koľko má rokov ?
avalik
24.08.12,06:30
kosti to istia :D
Stanislav 1975
24.08.12,06:31
my sme našej strihávali samé...
koľko má rokov ?
ešte nemá ani rok, v decembri má rok...-však aj ja som išiel strihať a chudák začal jačať jak besný,tak som išiel k zverolekárovi a ten len očami pregúglil, že však to ste mu až do živého strihali..., chudáčisko Nemo...
kašlem na 1,50 eur a nech mu to robí on...
lujza.j
24.08.12,06:35
ešte nemá ani rok, v decembri má rok...-však aj ja som išiel strihať a chudák začal jačať jak besný,tak som išiel k zverolekárovi a ten len očami pregúglil, že však to ste mu až do živého strihali..., chudáčisko Nemo...
kašlem na 1,50 eur a nech mu to robí on...
no moje decko raz za 4e u vetoša, tak to nie tak sme jej samé strihali....mám doma dosť jedla čo mi ostalo...mohla by som ti ho dať.....
nám v jednom týždni v marci pondelok umrelo morča a v piatok pes:mee:
lujza.j
24.08.12,06:39
kde to točili v At?
Stanislav 1975
24.08.12,06:46
no moje decko raz za 4e u vetoša, tak to nie tak sme jej samé strihali....mám doma dosť jedla čo mi ostalo...mohla by som ti ho dať.....
nám v jednom týždni v marci pondelok umrelo morča a v piatok pes:mee:
to nejaký drahý vetoš- u nás tento má taxu 1,50 malé hlodavce a 2,50 mačky a velké hlodavce...
lujza.j
24.08.12,06:59
lenkak
24.08.12,07:04
pridala som do albumu mojich krásavcov :D spolu so mnou, môžte pokukať:
keď ich už toľko spomínam
http://www.porada.sk/album.php?albumid=5
(http://www.porada.sk/album.php?albumid=5)
evuš
24.08.12,08:28
pridala som do albumu mojich krásavcov :D spolu so mnou, môžte pokukať:
keď ich už toľko spomínam
http://www.porada.sk/album.php?albumid=5
(http://www.porada.sk/album.php?albumid=5)

..Lenka, chcela som spraviť "mrk" na tých Tvojich miláčikov a nemfunguje to..:D ..ale určite sú zlatí...;)
Tweety
24.08.12,08:32
mne to fungíruje, zlatučkí sú
lenkak
24.08.12,08:33
..Lenka, chcela som spraviť "mrk" na tých Tvojich miláčikov a nemfunguje to..:D ..ale určite sú zlatí...;)

potvrď žiadosť o priateľstvo čo som Ti poslala, a pôjde to. :)
Tweety
24.08.12,08:35
potvrď žiadosť o priateľstvo čo som Ti poslala, a pôjde to. :)
Lenka, takže to vidia len priatelia?
AlaNR
24.08.12,08:36
toto je výsledok mojej dnešnej cesty z Nitry na našu prevádzku v Zbehoch:

Adresované Slovenskej správe ciest.
Dobrý deň,

dovoľujeme si srdečne "zagratulovať" kompetentým, ktorí sa rozhodli rekonštruovať cestu medzi Jelšovcami a Dražovcami v čase konania výstavy Agrokomplex.
Veľmi pekne vám ďakujeme za miestami 5 kilometrové kolóny na cestách, po ktorých je možné tento úsek obísť, t.j. Zbehy a Lužianky.
Ak sa budete nudiť, skúste sa tam ísť pozrieť, medzi autami neprepadne ani špendlík. Cesta je upchatá od Zbehov cez celé Lužianky a tak isto aj cesta od penziónu Hoffer až po most pred Kynekom. Cesta trvajúca predtým maximálne 10 minút sa teraz predĺžila na 35-40 minút.
Skúste to absolvovať!

Tešíme sa na víkend, dúfam, že aj vy...

"Spokojní" obyvatelia

Viem dopredu, že nad tým mávnu rukou, ale vyventilovať som sa musela...!
lenkak
24.08.12,08:36
Lenka, takže to vidia len priatelia?
asi to mám tak nastavené
AlaNR
24.08.12,08:37
Lenka, takže to vidia len priatelia?

:( vyzerá to, že sme dopozerali :(
čo už ...
lenkak
24.08.12,08:40
:( vyzerá to, že sme dopozerali :(
čo už ...

to by som netvrdila. Aspoň v tvojom prípade. :D
AlaNR
24.08.12,08:46
to by som netvrdila. Aspoň v tvojom prípade. :D


Beriem späť! Beriem späť! Už som popozerala, nádherní sú!
Kuk odkaz :D
Poraď sa s buchačom o zbrojnom pase :D
lenkak
24.08.12,08:47
Dík,
niečo vymyslíme. :)
buchač
24.08.12,09:08
Beriem späť! Beriem späť! Už som popozerala, nádherní sú!
Kuk odkaz :D
Poraď sa s buchačom o zbrojnom pase :D

...dôvod ???????? :eek:
AlaNR
24.08.12,09:15
...dôvod ???????? :eek:


Lebo má takých zlatých chlapcov, že za pár rokov bude potrebovať flintu na baby, aby ich ochránila :D :D
Tweety
24.08.12,09:16
Lebo má takých zlatých chlapcov, že za pár rokov bude potrebovať flintu na baby, aby ich ochránila :D :D
Máš to trošku naopak, flintu pre ocina dievok na chlapov, aby dali babám pokoj.:---
AlaNR
24.08.12,09:22
Máš to trošku naopak, flintu pre ocina dievok na chlapov, aby dali babám pokoj.:---

Prečo naopak? Veď aj tak sa to dá použiť, šak sme emancipované, nie? Aj mama môže ochraňovať :D :D
kukučka
24.08.12,09:25
Ali má pravdu, dnes už aj baby treba odháňať.
A nemôžem napísať, ako to niekedy komentoval môj nebohý otec, ešte nie je 22.00 :D
A radšej nenapíšem ani potom :---
Tweety
24.08.12,09:32
Prečo naopak? Veď aj tak sa to dá použiť, šak sme emancipované, nie? Aj mama môže ochraňovať :D :D
Pozor bo mamička vystrelí? :---
lenkak
24.08.12,09:37
oni budú ochraňovať mňa. :D
moji muškatieri.
Tweety
24.08.12,09:38
oni budú ochraňovať mňa. :D
moji muškatieri.
ÁNo, to je to najsprávnejšie, vystihla si to.:)
trisestri
24.08.12,10:18
pozerate Horucu krv alebo Pod povrchom?/a to sa od septembra na nas vrhnu talenty,kuchari a farmari/
trisestri
24.08.12,10:19
nemam sampus-bum 3000 prispevok
AdaMtiM
24.08.12,10:27
dosť silno mi pripomínajú argent. telenovely - to ja ozaj nee - fuuuj
AdaMtiM
24.08.12,10:30
Tweety
24.08.12,10:47
pozerate Horucu krv alebo Pod povrchom?/a to sa od septembra na nas vrhnu talenty,kuchari a farmari/
Začala som sledovať Pod povrchom, je to ako vystrihnuté zo života, a veľmi, veľmi pravdivé, takže zatiaľ som celkom spokojná. Ja tú druhú TV nemusím.
witch
24.08.12,10:48
Tie horúčavy mi silno lezú na nervy. Teplo v kanclu (33°C) riešim takto:
srska
24.08.12,10:50
pozerate Horucu krv alebo Pod povrchom?/a to sa od septembra na nas vrhnu talenty,kuchari a farmari/nie, bo nechceme skončiť u chocholouška
AlaNR
24.08.12,10:57
Začala som sledovať Pod povrchom, je to ako vystrihnuté zo života, a veľmi, veľmi pravdivé, takže zatiaľ som celkom spokojná. Ja tú druhú TV nemusím.

Ja si počkám na Imra a starú Niedschneiderku s Blichárom... :D
Tieto dva nové ma nejako neberú zatiaľ...
Tweety
24.08.12,11:00
Ja si počkám na Imra a starú Niedschneiderku s Blichárom... :D
Tieto dva nové ma nejako neberú zatiaľ...
V pondelok začínajú, tiež budem sledovať, veď keď som u začala, už sa nedá nepozerať. Teším sa na Masláka, Dudka.....
Je to taký relaxový seriál. Ale ten nový je trochu aj na zamyslenie.
AlaNR
24.08.12,11:20
V pondelok začínajú, tiež budem sledovať, veď keď som u začala, už sa nedá nepozerať. Teším sa na Masláka, Dudka.....
Je to taký relaxový seriál. Ale ten nový je trochu aj na zamyslenie.

Chystám si čierne šaty, v prvých častiach pôjdeme na pohreb...
srska
24.08.12,11:24
tv fanda na satelite - http://fanda.skylink.cz/
tuta
24.08.12,11:26
Chystám si čierne šaty, v prvých častiach pôjdeme na pohreb...

Daj pokoj...dnes som bola bývalej kolegyni.:mee: Ale stretlo sa nás tam z bývalej práce neúrekom. Tak už len nech odpočíva v pokoji.
Tweety
24.08.12,11:45
Chystám si čierne šaty, v prvých častiach pôjdeme na pohreb...
Hej, Kordiak, ale veď to je len vo filme, tak šaty netreba. Horšie by bolo, kedy naozaj bolo treba.
lujza.j
24.08.12,12:13
Hej, Kordiak, ale veď to je len vo filme, tak šaty netreba. Horšie by bolo, kedy naozaj bolo treba.
ja to neuvidím....ale i nich sa tuším dá do archívu zadarmo....
lenkak
24.08.12,12:35
Tie horúčavy mi silno lezú na nervy. Teplo v kanclu (33°C) riešim takto:

veru horúco, ja som to poriešila kratučkým topom. A synček nezvyknutý že mi trčí brucho, mi furt popravoval top, zakrýval brucho, až som mu vysvetlila, že teraz mám také krátke tričko, bruško vidno. Tak sa pozrel na mňa, zamyslel sa, a vraví mi: Maminka máš veľké bruško. :D :D Ja som sa ho opýtala, že čo ešte, a on pohotovo: aj riťku. :D a on že má malinkú riťku. Tak som dopadla, veľké brucho, veľká riť, aby som začala cvičiť. :D A to mám len 60kg, na modelku síce ďaleko, ale aspoň má ma muž za čo chytiť. :)
srska
24.08.12,12:37
veru horúco, ja som to poriešila kratučkým topom. A synček nezvyknutý že mi trčí brucho, mi furt popravoval top, zakrýval brucho, až som mu vysvetlila, že teraz mám také krátke tričko, bruško vidno. Tak sa pozrel na mňa, zamyslel sa, a vraví mi: Maminka máš veľké bruško. :D :D Ja som sa ho opýtala, že čo ešte, a on pohotovo: aj riťku. :D a on že má malinkú riťku. Tak som dopadla, veľké brucho, veľká riť, aby som začala cvičiť. :D A to mám len 60kg, na modelku síce ďaleko, ale aspoň má ma muž za čo chytiť. :)vždy lepšie ako keby malo platiť: fiť firiť - holé va****, holá riť:D
Tweety
24.08.12,12:38
Milučké, mala by si s tým niečo robiť, deti neklamú, chi,chi
lenkak
24.08.12,12:42
veď to, ale zase až také zlé to nie je. :) Teraz mám o 10kg menej.
wagner
24.08.12,12:54
Tie horúčavy mi silno lezú na nervy. Teplo v kanclu (33°C) riešim takto:
Chúďa, ale si dopadla. Namiesto mora Ti musí stačiť vedro s vodou:confused:
wagner
24.08.12,12:59
pridala som do albumu mojich krásavcov :D spolu so mnou, môžte pokukať:
keď ich už toľko spomínam
http://www.porada.sk/album.php?albumid=5
(http://www.porada.sk/album.php?albumid=5)
Sú zlatí. Veru budeš musieť dievky odháňať. Len neviem či aj pištoľ bude stačiť, možno radšej dobrého vlčiaka, toho sa baby zvyknú báť
wagner
24.08.12,13:03
To nie je úplatok? Či Ty dary a úplatky môžeš brať? hehe
lenkak
24.08.12,13:06
Sú zlatí. Veru budeš musieť dievky odháňať. Len neviem či aj pištoľ bude stačiť, možno radšej dobrého vlčiaka, toho sa baby zvyknú báť
dík, sú to moje slniečka :)
lujza.j
24.08.12,13:15
tie mrchy hnusné v At-čku stále menia cenu palív v priebehu dna, napriek tomu že vraj už nie, že majú nový zákon.....tak išla som načapúvať.....v prvej dedine najlacnejší,ale to som zistila až v hainburgu....ked som išla späť ten hnusobník už mal o 5cent drahší...tak skočím asi ešte večer, pôjdem s deckom do madarov cigošky kúpiť.....
a bože zase som išla v pátek:eek: ešte aj nejaká trgovina v centre hainburgu bola ....
srska
24.08.12,13:15
lujza.j
24.08.12,13:35
misoft
24.08.12,13:40
A šak nený on dochtor - označiky nenosí :D:D
misoft
24.08.12,13:42
Len!
misoft
24.08.12,13:49
Ale veľa slnka škodí :D
lenkak
24.08.12,13:51
to je pravda. :)
misoft
24.08.12,13:52
tie mrchy hnusné v At-čku stále menia cenu palív v priebehu dna, napriek tomu že vraj už nie, že majú nový zákon.....tak išla som načapúvať.....v prvej dedine najlacnejší,ale to som zistila až v hainburgu....ked som išla späť ten hnusobník už mal o 5cent drahší...tak skočím asi ešte večer, pôjdem s deckom do madarov cigošky kúpiť.....
a bože zase som išla v pátek:eek: ešte aj nejaká trgovina v centre hainburgu bola ....
No vidíš - tí sú flexabilní. Tí aspoň menia za pohybu. To naši pumpári menia smerom hore okamžite, smerom dole deň pred zdražovaním smerom hore.
lujza.j
24.08.12,14:19
No vidíš - tí sú flexabilní. Tí aspoň menia za pohybu. To naši pumpári menia smerom hore okamžite, smerom dole deň pred zdražovaním smerom hore.
to tak bolo a vidím, že napriek tomu že to mali mať upravené zákonom, že cena sa bude meniť raz za týždeň a že budú mať určené maxi cenu ktorú môžu dať...ja chodievam, vždy až po 15,30h ked idem z roboty, vždy som nakúpila a až potom tankovala.....už bola cena vždy menšia...
srska
24.08.12,14:19
tie mrchy hnusné v At-čku stále menia cenu palív v priebehu dna, napriek tomu že vraj už nie, že majú nový zákon.....tak išla som načapúvať.....v prvej dedine najlacnejší,ale to som zistila až v hainburgu....ked som išla späť ten hnusobník už mal o 5cent drahší...tak skočím asi ešte večer, pôjdem s deckom do madarov cigošky kúpiť.....
a bože zase som išla v pátek:eek: ešte aj nejaká trgovina v centre hainburgu bola ....nepočúvaš starších:)
lujza.j
24.08.12,14:22
nepočúvaš starších:)
ježiši...srsković dobréé:D ani vo sne by m nenapadlo, že tam bude najlacnejšie...
lujza.j
24.08.12,15:23
Ingrid Ondruskova
24.08.12,15:29
chudáci...asi by potrebovali fakt dobrého psychiatra!!!!
lujza.j
24.08.12,15:37
pozerate Horucu krv alebo Pod povrchom?/a to sa od septembra na nas vrhnu talenty,kuchari a farmari/
http://www.cas.sk/clanok/230990/tretia-seria-farmy-sa-blizi-v-hre-budu-manzelia-i-sexi-kraska.html
AlaNR
24.08.12,15:42
mňa toto šoklo dnes: http://www.topky.sk/cl/11/1321847/Navrat-z-Bulharska-skoncil-tragickou-nehodou--Zahynula-matka-dvoch-deti-
Vraj z Výčap-Opatoviec... skoro vedľajšia dedina... :(
lujza.j
24.08.12,15:58
lujza.j
24.08.12,16:10
bože ten gučík, je strašne nechutný......aj na živo....
AlaNR
24.08.12,16:13
tu už vyšpehovali aj kde bývajú...
http://krimi.cas.sk/clanok/230991/nehoda-slovakov-v-srbsku-matka-35-zahynula-po-zrazke-s-tereniakom.html

Novinári... škoda aj komentovať... Dobre, že nezazvonili a neopýtali sa, čo majú nové...
Mila123
24.08.12,16:44
wagner
24.08.12,17:46
http://www.topky.sk/cl/1000125/1321796/Fico-v-novom-cervenom-tatosovi--Takto-si-uziva-silny-stroj- no nech si fico zvyká, lebo po voľbách môže skončiť aj na traktore:D
Zdenka 0705
24.08.12,17:46
aj moja neterka havarovala s rodinou/ priateľ + 2 malé deti/, keď sa vracali z dovolenky, našťasite mali len nejaké odreniny, no auto totál zničené
wagner
24.08.12,17:49
http://spravy.pravda.sk/novela-zvysujuca-dane-je-uz-pripravena-d92-/sk_ekonomika.asp?c=A120824_173548_sk_ekonomika_p01 predvolebné sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Vykýve so strednou triedou a so živnostníkmi:confused: a výsluhovými dôchodcami - ide ich zdaniť ( Buchač čítal si?)
wagner
24.08.12,17:51
Tie horúčavy mi silno lezú na nervy. Teplo v kanclu (33°C) riešim takto:
No už sa teplá mali skončiť a zase nám to teplo sľubujú :confused: http://spravy.pravda.sk/horucavy-sa-stale-nekoncia-d05-/sk_domace.asp?c=A120824_174153_sk_domace_p23
pepsikova
24.08.12,17:52
pepsi, prečo zlatá baňa? http://www.porada.sk/album.php?albumid=1663..

..lebo je tam ložisko drahých kovov...zlaté šupky sa povaľujú kaetae po zemi, nuž tak v tej fabrike ich budú vypierať z kameňov.....
wagner
24.08.12,17:54
Kto vie, či Kaliňák nenaštartuje motor a nebude utekať pre Mella http://spravy.pravda.sk/belize-zrusilo-mellovi-trvaly-pobyt-dsj-/sk_svet.asp?c=A120824_183328_sk_svet_p23
wagner
24.08.12,17:57
Nezvyknem byť škodoradostná, ale v tomto prípade som. Tak mu treba http://spravy.pravda.sk/ustavny-sud-odmietol-staznost-trnku-prezident-centesa-aj-tak-nevymenuje-1rp-/sk_domace.asp?c=A120824_150713_sk_domace_p58 Jednoducho - Trnka si myslí, že nad neho neni. On jediný a sám zo Slovenska má povolený prejazd po hrádzi, už bolo načase aby mu to jeho snobstvo niekto zrátal.
wagner
24.08.12,18:02
http://aktualne.atlas.sk/stale-nie-je-jasne-odkial-mal-sokol-peniaze-na-domov-dochodcov/dnes/kauzy/ uvidíme, či to nezametú pod koberec. A koho teraz pápež odvolá? Z koho spraví upratovačku? Asi sa ušlo dosť aj pre štát Vatikán:confused:
buchač
24.08.12,18:06
http://spravy.pravda.sk/novela-zvysujuca-dane-je-uz-pripravena-d92-/sk_ekonomika.asp?c=A120824_173548_sk_ekonomika_p01 predvolebné sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Vykýve so strednou triedou a so živnostníkmi:confused: a výsluhovými dôchodcami - ide ich zdaniť ( Buchač čítal si?)
...hej , teraz už hej ........

...a má byť čo ???......snáď sa mám posrať a so mnou ďaľších X ...???
Pokiaľ neuvidím novelu , tak neriešim tú jednu vetu ...nič totiž nevraví , len široké všeobecno spomína...

Ministerstvo financií v novele zavádza taktiež zdanenie výsluhových dôchodkov vyplácaných podľa zákona o sociálnom zabezpečení vojakov a policajtov do dosiahnutia dôchodkového veku týchto daňovníkov.

...a mimochodom , neverím tomu nejak ...
...lebo hentá novela nemôže ísť retroaktívne , t.j. bude sa týkať len tých , ktorí pôjdu po zavedení novely do výsluhy ...

Zákaz retroaktivity je jeden zo základných právnych princípov demokratickej spoločnosti zaručujúci právnu istotu.
...ak by to predsa len schválil parlament pod vedením dzignutého predsedu vlády , holt iné vetry potom nastanú .....a jednom miernom vánku som už totiž začul ...
wagner
24.08.12,18:15
Ja len že či si to čítal, netvrdím že sa Ťa to bude týkať. Ale aj chytro môže, títo komunisti dokážu hocičo
Katy a R
24.08.12,18:18
Kto vie, či Kaliňák nenaštartuje motor a nebude utekať pre Mella http://spravy.pravda.sk/belize-zrusilo-mellovi-trvaly-pobyt-dsj-/sk_svet.asp?c=A120824_183328_sk_svet_p23

.. no lepšie by hádam bolo, keby nič neštartoval .. veď koľko peňazí stojí len taký let, no a keď by aj prišiel domov ... zase by ho prepustili - buď vďaka "procesnej":confused: chybe .. alebo už by sa hocičo iné našlo.;)
A prečo by sme mu všetci daňovníci mali prispievať na (štátne) bývanie :confused: .. však nech si pekne hradí ubytko v daňovom raji sám (alebo ktoviekto mu ho hradí :confused:).
Vraj má realitku ... žeby sme popozerali - aké služby poskytuje :confused::D
Indeed
24.08.12,18:20
Ja som čítal ažiadnú zmienku o výsluhových dochodcoch som tam NENAŠIEL
misoft
24.08.12,18:20
Vykýve so strednou triedou a so živnostníkmi:confused: a výsluhovými dôchodcami - ide ich zdaniť ( Buchač čítal si?)
Len aby potom oni nevykývali s Hranolom a jeho poskokmi - no čo - keďže to budú príjmy, budú aj daňové priznania a možno budú aj dane vracať :D.
wagner
24.08.12,18:21
Tí v tom SHMU asi nevedia, čo robí ľavá ruka a čo pravá. Toť pozrite, predpoveď na zajtra: meteoalarm http://www.meteoalarm.eu/index2.php?country=SK&day=1&lang=sl_SK
a predpoveď na stránke verejne vycapená http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1#
Rozdiel je pokiaľ nám sľubujú vysoké teploty, porovnajte si.
wagner
24.08.12,18:22
Len aby potom oni nevykývali s Hranolom a jeho poskokmi - no čo - keďže to budú príjmy, budú aj daňové priznania a možno budú aj dane vracať :D.

Aj tak še dá :D
misoft
24.08.12,18:27
Tí v tom SHMU asi nevedia, čo robí ľavá ruka a čo pravá. Toť pozrite, predpoveď na zajtra: meteoalarm http://www.meteoalarm.eu/index2.php?...y=1&lang=sl_SK (http://www.meteoalarm.eu/index2.php?country=SK&day=1&lang=sl_SK)
a predpoveď na stránke verejne vycapená http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=1#
Rozdiel je pokiaľ nám sľubujú vysoké teploty, porovnajte si.
Ani nie - to len tie ich mapky sú akési oné - rozdielne.
A keby aj - porieši to
http://kupelne.skrblik.sk/image/cache/import/iieou7ctc2nsroe0vptc6g7lsnyj9u.jpg-250x250.jpg + http://www.probiofix.sk/foto/napoj-s-ladom.jpg
wagner
24.08.12,18:27
wagner
24.08.12,18:28
Porieši, keď je hic pracujem vo vnútri, keď nie je som na záhrade. Robotu si musím plánovať, aby som to stíhala
Katy a R
24.08.12,18:43
.. súhlasím s Lady Gaga, čoby sme nekukli na mladého chlapa..:)
Mila123
24.08.12,18:53
a opäť na pretrase.......K.M. je za vodou, už dávno, všetko má už dopredu zabezpečené a pochybujem, že ho tí naši dostanú na Sk.....

http://www.topky.sk/cl/100371/1321892/Belizske-ministerstvo-pre-imigraciu-rozhodlo--Mellovi-zrusilo-trvaly-pobyt-
avalik
24.08.12,19:35
Indy, neviem co si cital ale navrh novely zakona o dani z prijmov asi nie
lenkak
24.08.12,19:43
po takom peknom dni s deťmi sa v pohode pracuje. :)
pepsikova
25.08.12,05:14
...dobré ráno tu, kafica odoslaná, aj čajík...a inak ništ...len fajn sobotu vám prajem...
pepsikova
25.08.12,05:57
..páčia sa mi hlavne tie konšpiráčné teórie, ako ho dostať domov..únos, alebo chytiť v štáte, ktorý by ho vydal!..to by musel byť KM pekne sprostý...aspoň tak, ako naši výmyselníci..
hubatá
25.08.12,06:13
Hehe, a prečo banujeme že sa nepodarí už nikdy chytiť KM? Veď druhí sú stále ešte tu, tak môžu začať už dnes len čo dopijú víkendovú kávu na Ibize ........
Čo iných nemáme len KM?
pepsikova
25.08.12,06:50
Hehe, a prečo banujeme že sa nepodarí už nikdy chytiť KM? Veď druhí sú stále ešte tu, tak môžu začať už dnes len čo dopijú víkendovú kávu na Ibize ........
Čo iných nemáme len KM?..

...ale máme aj iných..však čo už budeme trocháriť!..lenže tento prišiel tak akurát do rany-v tomto dôležitom období pre rozvoj slovenska!.....chapeš, nyje?..budeš počúvať o KM a nepostrehneš, že tuto a tamto ti uberú, henotamo zdražie, nooo...a tááák..
..no, nech som neny skupáň, fčul nás dosť zaujíma aj princezná z režeša, ale no , maďari budú iste ústretoví a čochvíľka ju pustia pekne domenko a tu to už niekto zaplatí..
..aaale, len tak!..
pepsikova
25.08.12,06:56
...a fčul ma viac zaujíma, kto sem hodí predobedňajšiu kaficu!..lebo išla som do obchodu, lebo nemám kávu a zabudla som ju kúpiť!..lebo pri zelenine som sa zakvákala so susedou pri spoločnom uvažovaní o stave zeleniny v regáli,ktorá pochádza z ďalekého zahraničia...a ešte o cibuli, velkej ako banícka päsť, ktorú mi je zbytočné kupovať, lebo je obrovská-ale bohužiaľ, taká sa urodila,nuž takú predávajú...a o zvädnutej paprike, samozrejme, že prvá trieda kvality,ktorú ráno iste kúpali!...no -nepokecáš!...a zabudneš na podstatnejšie!..
lujza.j
25.08.12,07:03
ked je KM vinný mal by si to odsedieť o tom niet pochýb, ako mnohí inchí ......aj ked realita v SR je veľa krát iná:( je tragédia že s tým nič neurobíme a tu ešte aj tomu smradovy zaplatíme "penzion"+ plnú penziu.......
pepsi hej to je taktika .....majú bublinu...fúkajú a fúkajú a popri tom unikajú iné veci....len oni to už vedia aj prehnať s tým fúkaním a človeku sa vyhodí už aj alergia.....

peknú slniečkovú sobotu želám:)
ela77
25.08.12,07:04
Pepsík , tú cibuľu veľkú ak celú nepotrebuješ daj ten nepoužitý zvyšok do mrazáku do sáčku a potom keď budeš znovu potrebovať tak ju vyberieš a nakrájaš, neplače sa pri nej a ľahko sa naseká ešte lepšie ako čerstvá.
lujza.j
25.08.12,07:05
idem uvariť...:_
lujza.j
25.08.12,07:09
wagner
25.08.12,07:52
No a hic začína http://www.meteoalarm.eu/index2.php?country=SK&day=0&lang=sl_SK presne podľa tohto - vonku je už 32 stupňov a čo bude do večera :confused: Aj keď podľa tej istej stránky, len v inom prevedení by ma dnes malo pomaly oziabať :D http://www.shmu.sk/sk/?page=987&d=0# No nech je už ako chce, len nech už je večer a nech sa ochladí. Normálne mi vlasy dupkom stoja z toho tepla, prebúdzam sa do toho tepla s odporom :confused:
srska
25.08.12,08:13
..

..lebo je tam ložisko drahých kovov...zlaté šupky sa povaľujú kaetae po zemi, nuž tak v tej fabrike ich budú vypierať z kameňov.....všade píšu, že iron mine (http://www.northland.eu/en-us/projects/kaunisvaara)
wagner
25.08.12,08:51
...hej , teraz už hej ........

...a má byť čo ???......snáď sa mám posrať a so mnou ďaľších X ...???
Pokiaľ neuvidím novelu , tak neriešim tú jednu vetu ...nič totiž nevraví , len široké všeobecno spomína...

...a mimochodom , neverím tomu nejak ...
...lebo hentá novela nemôže ísť retroaktívne , t.j. bude sa týkať len tých , ktorí pôjdu po zavedení novely do výsluhy ...

...ak by to predsa len schválil parlament pod vedením dzignutého predsedu vlády , holt iné vetry potom nastanú .....a jednom miernom vánku som už totiž začul ...

Myslíš si stále, že príde víchrica? Ja nie, zdania všetkých a všetko a nie retroaktívne, ale od januára. Kašlú sa oni na národ :confused:. Za chvíľu budeme platiť aj daň z dýchania. Len dúfam že to nebude podľa váhy, lebo už aby som začala chudnúť :D http://openiazoch.zoznam.sk/cl/123954/Rezort-financii-uz-pripravil-novelu-na-zvysenie-dani
pepsikova
25.08.12,09:13
Myslíš si stále, že príde víchrica? Ja nie, zdania všetkých a všetko a nie retroaktívne, ale od januára. Kašlú sa oni na národ :confused:. Za chvíľu budeme platiť aj daň z dýchania. Len dúfam že to nebude podľa váhy, lebo už aby som začala chudnúť :D http://openiazoch.zoznam.sk/cl/123954/Rezort-financii-uz-pripravil-novelu-na-zvysenie-dani..

..no, čo sa týka dane z dýchania- tú predsa platí každý, kto s recepisom prekročí prah lekárne...a tá teda stúpa kozmickým tempom!...za to, že žije, hlavne dôchodca!..
pepsikova
25.08.12,09:15
všade píšu, že iron mine (http://www.northland.eu/en-us/projects/kaunisvaara)..

..jáááj, no keby fšade písali, že je tam nálezisko zlata, bol by tam klondajk a veru aj ploty a ohrady by potrebovali!..chapeš, nyje!.....

..jáááj, ty múdry chlapec!..ak máš predstavu, koľko zarobí kvalitný zvárač u nás a orientačne, koľko zarobí tam, tak zlatá baňa vysvetľuje všetko...ale to len medzi nami dvomi:)
lujza.j
25.08.12,09:26
trisestri
25.08.12,09:29
vidim ze nespravodlivost sa rozmaha vsade-vid pripad ked Lanceovi Amstrongovi idu po rokoch odnat tituly pre udajny doping aj napriek tomu ze mu nikdy ziadny nepreukazali.
misoft
25.08.12,09:30
Lu - to si sa do čoho navliekla? :D:D:D
pepsikova
25.08.12,09:41
...to som jaaaaa...!!!
srska
25.08.12,09:54
..

..jáááj, no keby fšade písali, že je tam nálezisko zlata, bol by tam klondajk a veru aj ploty a ohrady by potrebovali!..chapeš, nyje!.....

..jáááj, ty múdry chlapec!..ak máš predstavu, koľko zarobí kvalitný zvárač u nás a orientačne, koľko zarobí tam, tak zlatá baňa vysvetľuje všetko...ale to len medzi nami dvomi:)jáááj pepsi - zlatá baňa tak pre tvojho chalana - ale ten krút by som nechcel zažívať cez tamojšiu zimku:rolleyes:
misoft
25.08.12,09:55
Proteže když řekneš voda, vono ti to umrzne rovno u huby :D:D
avalik
25.08.12,09:56
Takže to možno chápať aj takto, že daň z VD 19% + stabilizačný odvod 10% - kua - šak je to skoro tretina.

To potom fakt bude ten dôchodok 300€.

a este to vyzera na zdravotne odvody
pepsikova
25.08.12,10:01
...ale, však tam je len dákych -40,+- studených!..niečo viac, ako prízemný mrazík!..:)
srska
25.08.12,10:02
a este to vyzera na zdravotne odvody
chvalabohu, že o tom nemusím premýšľať. bo to na infarkt.
ale vlastne to mám zajedno - musím rozmýšľať ako zaplatiť za zamestnancov v 2013 čo najmenej do 8180:cool:
Zdenka 0705
25.08.12,10:18
ten má ale dlhý jazyk :D
lujza.j
25.08.12,10:20
ked ide o jedlo...dokážu divy ......:-D
lujza.j
25.08.12,10:27
to ja taká od prirodzenia....:-D
misoft
25.08.12,10:32
Neviem, ale roberta7 asi skúša nahnať počet príspevkov. V priebehu 6 minút zadala 6 rovnakých tém!
pepsikova
25.08.12,10:34
Neviem, ale roberta7 asi skúša nahnať počet príspevkov. V priebehu 6 minút zadala 6 rovnakých tém!..

..nooo, ak jej do každej podrobne odpovieme, tak hádam aj pochopí, čo chce vedieť!...
kukučka
25.08.12,10:38
no aj vojaci by si mohli založiť svoju tému, potešili by ma :D
lujza.j
25.08.12,10:40
pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) 27 Minutes Ago #19502

..no, snažím sa to prečítať a porozumieť tomu,lebo sa to týka aj môjho brata, ale poviem ti, nie som múdra z tohoto!...

no to znamena, ze z vysluhoveho dochodku ti vezmu 10% aby bolo na dochodky v buducnosti - to ale neznamena, ze ti v buducnosti zdvihnu dochodok alebo dostanes nejaku davku navyse, pripadne vianocny vysluhovy dochodok

este aj valorizaciu 3 % tohto roku stopli a do buducna dali (a este pripravuju dalsiu zmenu), ze to vyzera, ze valorizacie sa uz asi nedozijem
by som chcela vedieť kto nám vykuchal účet:mad::mad: miklos...alebo nejaký iný oný:cool:
misoft
25.08.12,10:43
Valorizácia sa odvíjala od výšky funkčných platov - nakoľko tieto stagnujú (a často stagnovali aj v minulosti aj 4 roky) - tak sa aj valorizovalo - teda nijako. A keďže v štátnom rozpočte plánujú 0,99% HDP na armádu (miesto 1,09%), tak ani platy nestúpnu, teda ani dôchodky sa nebudú valorizovať - ešte zoberú.
To sme teda dopadli - dostaneš dôchodok, z ktorého ti zoberú, aby si dostal dôchodok - je to asi také, že dostaneš chlieb, z neho ti zoberú krajec, aby si ten krajec dostal zajtra, ale zajtra ti opäť zoberú krajec, aby ..........



Lu- aj ten nejaký oný - šak potrebujú na nové kravatľe - červené, pásikavé. A tiež na nových úradníkov.
avalik
25.08.12,10:58
tema vytvorena, poziadam moderatorov o presunutie prispevkov tam
buchač
25.08.12,11:00
Ak ešte nemáš dôchodkový vek a podáš si DP, zrazenú daň ti pri VD 300€ vrátia. (môžeš si uplatniť ročnú NČZD).K čomu je dobrý ten "cirkus" vo forme podaní DP, neviem... Postihne to VD, ktorí popri poberaní VD pracujú.
...sorry za výrazy .....

Možem ( a ani neprepytujem ) nasrať na daňové priznanie ...to dostanem až o rok , no love sú potrebné predsa každý mesiac ...

Serú ma doslovne také myšlienkové pochody nejakého Kažimíra , ktorý zožral zvyšky múdrosti sveta ( šak predseda je väčší nenažranec )...
Smer je proste strana plná pakov...

Logika počtov ( Má dať - dal ) proste nepustí ...som iba zvedavý , čo sa bude diať následne ...
Veď si vezmime ...príkladne jeden má :
- hypotéku ...na nehnuteľnosť , či podnikanie
- lízing na auto
- rôzne poistky
- telefón , internet atď..
- iné
Tieto záväzky finančného charakteru si jeden vzal toť nedávno a ešte nejaký ten piatok budú trvať ...
...a banka , poisťovňa , operátor nie je charita...a výpovedné lehoty sa nedajú len tak , zo dňa na deň urobiť ...
No , keď k dôjde k situácii , že sa výsluhový zdaní tými cca 20 % , šak to je o dršku...
lujza.j
25.08.12,11:29
nový člen.... Stanko00 (http://www.porada.sk/member.php?u=280168) trošku to tu nepochopil...
srska
25.08.12,11:47
nový člen.... Stanko00 (http://www.porada.sk/member.php?u=280168) trošku to tu nepochopil...stanko00, chce hneď mená:D
lujza.j
25.08.12,11:49
stanko00, chce hneď mená:D
no mená sú skôr na FB:D si to asi poplietol.....
BXLmiami
25.08.12,12:10
by som chcela vedieť kto nám vykuchal účet:mad::mad: miklos...alebo nejaký iný oný:cool:
Všetci maju svoj diel viny,ale nad otca národa nie je.Na ktoré kupele pozrieš,tam je aspon podiel.A o pôde a lesoch ani nevravím,potichu má strčených svojich.Ved aj za predošlej Robertkovej vlády potichu bol na lesoch jeho zať.A potom sa to robia výmeny pozemkov.Je to proste jednička.
BXLmiami
25.08.12,12:15
Takže to možno chápať aj takto, že daň z VD 19% + stabilizačný odvod 10% - kua - šak je to skoro tretina.

To potom fakt bude ten dôchodok 300€.
No to vieš,bohatí musia pykať,nedá sa nič robiť.Istoty sú istoty.
sito
25.08.12,12:32
nový člen.... Stanko00 (http://www.porada.sk/member.php?u=280168) trošku to tu nepochopil...

Ale nie, nie je! Ale ... čas ukáže, či nebude?
Stanislav 1975
25.08.12,12:53
vidim ze nespravodlivost sa rozmaha vsade-vid pripad ked Lanceovi Amstrongovi idu po rokoch odnat tituly pre udajny doping aj napriek tomu ze mu nikdy ziadny nepreukazali.
Celá USADA ,nech ide do čerta- Lance is Nr.1 !!!!
Indeed
25.08.12,13:08
keby bol pri moci LENON Vladko M. Mellllo by už bručal...
Indeed
25.08.12,13:10
pozrú sa na www.porada.sk a kto často prispieva toho zdania...
Indeed
25.08.12,13:11
ja by som im tie tituly napchal do hrtanky, naj sa zadusia....
Indeed
25.08.12,13:15
...sorry za výrazy .....

Možem ( a ani neprepytujem ) nasrať na daňové priznanie ...to dostanem až o rok , no love sú potrebné predsa každý mesiac ...

Jebú ma doslovne také myšlienkové pochody nejakého Kažimíra , ktorý zožral zvyšky múdrosti sveta ( šak predseda je väčší nenažranec )...
Smer je proste strana plná chujov...

Logika počtov ( Má dať - dal ) proste nepustí ...som iba zvedavý , čo sa bude diať následne ...
Veď si vezmime ...príkladne jeden má :
- hypotéku ...na nehnuteľnosť , či podnikanie
- lízing na auto
- rôzne poistky
- telefón , internet atď..
- iné
Tieto záväzky finančného charakteru si jeden vzal toť nedávno a ešte nejaký ten piatok budú trvať ...
...a banka , poisťovňa , operátor nie je charita...a výpovedné lehoty sa nedajú len tak , zo dňa na deň urobiť ...
No , keď k dôjde k situácii , že sa výsluhový zdaní tými cca 20 % , šak to je o dršku...

SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí ***** a ****...
Indeed
25.08.12,13:18
viď toho pána čo bol najprv u HZDS , potom ked skrachovalo to skúšal u inej strany a nakoniec skončil v SMER... Jarjabek sa volá...
pepsikova
25.08.12,13:22
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *********..

..no, nedá mi-Indy, keby dal hlas jeden, alebo sto, tak chápem tie ujky a ičky...ale milion hlasov, to je teda hotová skaza národa..kde si len ty bol pred voľbami, Indy, však si teraz otrep hlavu o múr a hybaj klačať do kúta, za to, že si nám, pri*ebaným nedal to správne vysvetlenie!..ach, Indy!..vieš, že len väčší -uj a -ič mi môže povedať, že som -iča,lebo ten vie, o čom hovorí...
Indeed
25.08.12,13:27
všetko može PROPAGANDA, vymývanie mozgov atd.

JA som voliť NEBOL...

NIKOHO.
Indeed
25.08.12,13:28
mne ja to 8 ako ma nazvú... stav na účte mi to nedvihne...
Stanislav 1975
25.08.12,13:32
..

..no, nedá mi-Indy, keby dal hlas jeden, alebo sto, tak chápem tie ujky a ičky...ale milion hlasov, to je teda hotová skaza národa..kde si len ty bol pred voľbami, Indy, však si teraz otrep hlavu o múr a hybaj klačať do kúta, za to, že si nám, pri*ebaným nedal to správne vysvetlenie!..ach, Indy!..vieš, že len väčší -uj a -ič mi môže povedať, že som -iča,lebo ten vie, o čom hovorí...
TAK !!! Toto treba vytesať do kameňa...
Stanislav 1975
25.08.12,13:34
Ja osobne tiež patrím medzi -otov a iče...:D,volil som Smer a nehanbím sa za to a nabudúce ich budem zasa voliť, len aby sa zasa sem nedostala tá čierňava čo tu bola a pritom nie som žiaden fanatik do Smer-u, ani som ich nevolil od počiatku ale prešiel som k ním z KSS...:D


( buchy ma teraz zožere...:-)))
buchač
25.08.12,13:41
TAK !!! Toto treba vytesať do kameňa...
Tak , tak presne ...súhlasím , inak sa ani nedá ...Ty vždy dobre vravíš...;)
Len by som trošička , Stano , špecifikoval ten kameň....

...vytesať do NÁHROBNÉHO KAMEŇA...



...na epitafe ani tak nezáleží ...skôr na tých , ktorí by pekne hlboko pod kameňom ležali ...:rolleyes:


P.S.:
...mám známeho hrobára , dosť hrobov už vykopal ...myslím si , že viacerí by ruku k dielu priložili...
Indeed
25.08.12,13:42
Tak voľte KSS !

či Úsvit, alebo ako sa to volá..

možno zavedú plánované hospodárstvo s fixným platom pre KAŽDÉHO 1400 €...

Za takých podmienok volím KOMUNISTOV

a všade sa s tym PRIZNÁM a vobec sa nebudem za to HANBIŤ.
Indeed
25.08.12,13:44
..a ženu pošlem do tvrdo kapitalistického Rakúska,aby utierala zadky rakúskym dochodcom za tvrdých 1500 € na mesiac !
Indeed
25.08.12,13:45
..a tiež sa vobec nebudem za to hanbiť...
misoft
25.08.12,13:46
Ono je to prakticky fuk, koho volíš - či Smer, či Šípku, či KDH svätuškárov, či KSS idealistov - všetko je jedno, pretože oni akonáhle sa dostanú k moci, zabúdajú, odkiaľ prišli, myslia len na to, ako mať trvalý vysoký príjem, ako využiť tie 4 roky (a možno aj viac), pretože oni už nie sú ľud - oni sú ELITA!
A elita musí míňať - je jedno kde a koľko, jednoducho musí, lebo to nie sú ich peniaze (ich to netrápi). No a keď vznikne diera, kto ju zapláta? No predsa tí, ktorým oni sľubovali hory-doly, dušovali sa, ako "zatočia" s tými pred nimi. A tak siahnu na platy, siahnu na prídavky, siahnu na dôchodky, len aby do štátnej kasy (rozumej - do ich vrecák) natieklo čo najviac, aby mohli ďalej elitárčiť.

A často v čele krajiny (prípadne na miestach, ktoré rozhodujú o ekonomike a pod.) sedia ľudia, ktorí o tom počuli tak akurát z rozhlasu a videli to z rýchlika. Potom aj tak vyzerá tá naša banánová republika.
Paula
25.08.12,13:46
Pošli, nemusíš tu oznamovať :)
Indeed
25.08.12,13:48
..šak písal som o nich..
Indeed
25.08.12,13:51
Jarjabek, Vaľová, Beňová.. všetko ľudia bez chrbtovej kosti.....
buchač
25.08.12,14:00
Ja osobne tiež patrím medzi -otov a iče...:D,volil som Smer a nehanbím sa za to a nabudúce ich budem zasa voliť, len aby sa zasa sem nedostala tá čierňava čo tu bola a pritom nie som žiaden fanatik do Smer-u, ani som ich nevolil od počiatku ale prešiel som k ním z KSS...:D


( buchy ma teraz zožere...:-)))

...ani nie .....

Mne osobne je jedno , kto a koho volil .....
...a ani nie som až taký pejoratívny k voličom ...
...ja sa iba čudujem ........

Bol som pri voľbách osobne ( robil som prieskum medzi voličmi pre jednu agentúru ) ...podľa výsledkov Smer volilo v danej miestnosti dosť málo ...štatistiky nie je problém nájsť ( mne sa ale nechce ) , že kto a kde bolo najviac voličov hentej " soci/lististicke/alnej strany ...
Poviem inak ...ešte žiadna strana ( tým pádom aj vláda ) pre tento národ moc veľa neurobila ...
Či ten alebo onen ( nemenujem ) sa nabalili ...
Keby som bol pri miske , aj ja si zobák omočím ...no nepijem do nemoty ako vôl , raz tá hladina vody musí opadnúť a dno sa nakoniec ukáže...
...lenže , ak to dno uvidíme , tak to bude už neskoro ...
...to radšej situáciu ako na šírom mori ...nech ku dnu ide Bismarck či Titanic ...
...more zažije trochu vlnobitia , jeden silnejší vír ...no , čo je podstatné , hladina neklesne ani o piaď ...
...kapitánovi sa vzdá česť a sláva...
No čo je hlavné , na hladine sa môžu v kľude plaviť člny , bárky , fregaty , jachty , či tankové lode .........
Stanislav 1975
25.08.12,14:08
...ani nie .....

Mne osobne je jedno , kto a koho volil .....
...a ani nie som až taký pejoratívny k voličom ...
...ja sa iba čudujem ........

Bol som pri voľbách osobne ( robil som prieskum medzi voličmi pre jednu agentúru ) ...podľa výsledkov Smer volilo v danej miestnosti dosť málo ...štatistiky nie je problém nájsť ( mne sa ale nechce ) , že kto a kde bolo najviac voličov hentej " soci/lististicke/alnej strany ...
Poviem inak ...ešte žiadna strana ( tým pádom aj vláda ) pre tento národ moc veľa neurobila ...
Či ten alebo onen ( nemenujem ) sa nabalili ...
Keby som bol pri miske , aj ja si zobák omočím ...no nepijem do nemoty ako vôl , raz tá hladina vody musí opadnúť a dno sa nakoniec ukáže...
...lenže , ak to dno uvidíme , tak to bude už neskoro ...
...to radšej situáciu ako na šírom mori ...nech ku dnu ide Bismarck či Titanic ...
...more zažije trochu vlnobitia , jeden silnejší vír ...no , čo je podstatné , hladina neklesne ani o piaď ...
...kapitánovi sa vzdá česť a sláva...
No čo je hlavné , na hladine sa môžu v kľude plaviť člny , bárky , fregaty , jachty , či tankové lode .........
Buchy to s tými prieskumami je tak- čo ja mám čo komu vyprávať pred volebnou miestnostou koho som volil?:eek:,samozrejme ani ja by som pravdu nepovedal, načo, prečo, za čo? Tam nejakej ťape, študentke s tangáčmi také intím veci vysvetlovať...Tebe poviem ale prieskumnému delostreleckému oddielu( PSDO ) - NEIN...
misoft
25.08.12,14:23
že nezaplatia svojim zamestnacom viacej ako 450 €
v hrubom, alebo v čistom, to je jedno... no jedno to nie je - 450€ v čistom je predsa len viacej ako 450€ v hrubom - odpočítaj odvody, dane a výsledok bude niekde na úrovni 350-370€.

Ale máš v jednom pravdu - je to banda vychcancov, ktorí si zo Slovenska urobili dojnú kravu a elita im to zožrala i s navijákom (návnada + naviják = pracovné miesta).
Pikoška
25.08.12,14:24
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****...:mee::mee::mee: Aj môj vyslúžilec mi to naznačuje jemnejšie ako Ty, ale naznačuje.:) Odkedy tu podpisuje tie petície a zúri ako Vy, tak sa smejem, že na ritiach nevybavíte nič. A do ulíc sa Vám nechce. Tak čo s Vami?;)
P.S. Jurajko buchač a misoft môžu začať organizovať protest, ja to doma nanesiem bývalej šarže a zabezpečím účasť!:)
misoft
25.08.12,14:26
Keby povolili trieskať po gebuliach, alebo urobiť súťaž v streľbe na pohyblivé terče - by si videla, koľko by sa ich nahrnulo.
Pikoška
25.08.12,14:41
Včera som si o Beňovej googlila, volajú ju DONAR Flašíková:)
buchač
25.08.12,15:02
:mee::mee::mee: Aj môj vyslúžilec mi to naznačuje jemnejšie ako Ty, ale naznačuje.:) Odkedy tu podpisuje tie petície a zúri ako Vy, tak sa smejem, že na ritiach nevybavíte nič. A do ulíc sa Vám nechce. Tak čo s Vami?;)
P.S. Jurajko buchač a misoft môžu začať organizovať protest, ja to doma nanesiem bývalej šarže a zabezpečím účasť!:)

...no s tým protestom je to tak ...ja kladiem na to bobek ...
Na to sú iní , lepší - múdrejší ...
Odhliadnuc od toho , že moje zdravie je mi prednejšie ako všetko iné ... adrenalín zabíja...
buchač
25.08.12,15:03
Nik ništ nerozprával , iba vyplnil anonymný dotazník a do urny dal..takže nik nevedel ,kto , čo , ako ...
pavol54
25.08.12,15:24
A tým podnikateľom podnikajúcim na SVK,ktorím sa zaprisahali,že nezaplatia svojim zamestnacom viacej ako 450 €
v hrubom, alebo v čistom, to je jedno...

tým prajem , aby im ich luxusné sídla nadobudnuté za UKRADNUTÉ peniaze VYHORELI od el.skratu

a oni sami aby zahynuli pri dopravnej nehode na diaľnici..

svet nebude o nič chudobnejší, akurát bude zbavený o zopár zlodejov a vychytralcov !
len pozor niekedy priania za chrbát padajú a to nie som poverčivý ale poznám niekoľko prípadov keď osoba vykrikovala a nakoniec to skončilo v rodine, každý len toľko zožerie čo žalúdok zvládne a misis Rezešová napr Aj starý Rezeš si veľa neodniesol
pavol54
25.08.12,15:27
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****.. a ty že si ktorú chásku slušných, poctivých a dobromyselných volil?
pavol54
25.08.12,15:30
všetko može PROPAGANDA, vymývanie mozgov atd.

JA som voliť NEBOL...

NIKOHO.
KED SI NEVOLIL NEKRTIZUJ si sa bál plné galoty boli čo?
srska
25.08.12,15:31
Keby povolili trieskať po gebuliach, alebo urobiť súťaž v streľbe na pohyblivé terče - by si videla, koľko by sa ich nahrnulo.misoft + buchač, šak vznieste pripomienku verejnosti vrámci pripomienkového konania
https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialHome.aspx?instEID=-1&matEID=5415&langEID=1

ak vás bude tuším 500, musia sa ňou zapodievať
pavol54
25.08.12,15:47
misoft + buchač, šak vznieste pripomienku verejnosti vrámci pripomienkového konania
https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialHome.aspx?instEID=-1&matEID=5415&langEID=1

ak vás bude tuším 500, musia sa ňou zapodievať
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.
srska
25.08.12,15:51
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.ale určite sa ozvú tí, čo prdia do stoličiek na rôznych ministerstvách:D. keď nie - tak to už je potom tu fakt o ničom
pavol54
25.08.12,15:58
ale určite sa ozvú tí, čo prdia do stoličiek na rôznych ministerstvách:D. keď nie - tak to už je potom tu fakt o ničom
myslíš tých čo demobilizovali a teraz sedia na tabuľkách Obč. Prac? tak tí budú čušať ako voš pod chrastou, lebo by sa mohlo zistiť že sú nadbytoční. a tí chytrejší už dávno robia v dodávateľských firmách a ten VD ako vreckové nie na zahodenie.
pepsikova
25.08.12,16:24
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..
srska
25.08.12,16:31
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..pepsi, tragédia je to, že ani v tom vajci nemáš dnes istotu či nie je smradľavé
Mila123
25.08.12,16:56
lujza.j
25.08.12,17:09
buchač
25.08.12,17:15
niekto, konkrétne Ivajlo, či z Porady robí súkromnú, bezplatnú inzerciu.......
1/ http://www.porada.sk/t173054-p3-bulharsko-vlakom.html#post2130730
2/ http://www.porada.sk/t159379-bulharsko.html#post2130729
3/ http://www.porada.sk/t81829-p2-kupa-nehnutelnosti-bulharsko.html#post2130731
4/ http://www.porada.sk/t9298-p22-bulharsko.html#post2130727
5/ http://www.porada.sk/t77906-p16-bulharsko-dovolenka.html#post2130726
6/ http://www.porada.sk/t168859-p2-dovolenka-dobulharska.html#post2130732 (http://www.porada.sk/t168859-p2-dovolenka-do-bulharska.html#post2130732)
7/http://www.porada.sk/t157285-skusenosti-s-ubytovanim-na-sukromi-v-bulharsku.html#post2130734
málo toho dal.....mal by celú stránku zapísať......


Ivajlo
ak chcete poradim vam kludne ubytko, info hladajte v mojom profile
...nasrať na jeho profil .....aj keď som sa pozrel ...

NIE iba Bulharsko , ale aj " zaparkoval " doménu na Poradu .........
kukučka
25.08.12,17:24
A nahlásili ste ho?
Indeed
25.08.12,17:46
..nech brouka žít...
misoft
25.08.12,17:47
Kukol som do neho - nič moc - nezaujímavá to perzóna :D.
kukučka
25.08.12,18:12
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****...


Laci a teba tu poslali z ktorej centrály? Potrebuješ si privyrobiť? Vulgárnejší príspevok som ešte na porade nevidela. :eek:
Moderátori tu nie sú?
wagner
25.08.12,18:34
Keď budem mať výsluhový, tak sa pridám aj ja.
pepsikova
25.08.12,18:39
...večerná kafica sa mi neušla, no čo už, bola som položiť veniec partizánom,po ceste nám hrali "Walz fur Elise", až som čumela, že čo toto je!!...nakoniec starosta zavolal hviezde na OU, že má dať pochod!..
..tak si dám pohár dobrej, pitnej vody a rizoto posielam, kto ešte nevečeral...lebo ja som ani neobedovala dnes...
..ešte kliknem krásotám a balím to tu...dobrú noc vám...
lujza.j
25.08.12,18:41
bože ja už ani variť neviem....:mee: bud všecko presolím, alebo rezne ako keby pravidelne do solárka chodili, no každopádne budú také chrupkavé....
Pikoška
25.08.12,18:51
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.Ale to vieš, že bude. A tupohlaví nie sú len zelení, tak sa nedurdi.:)
P.S. A udržia aj meč aj moč aj všeličo iné.
wagner
25.08.12,18:57
...hej , teraz už hej ........
...ak by to predsa len schválil parlament pod vedením dzignutého predsedu vlády , holt iné vetry potom nastanú .....a jednom miernom vánku som už totiž začul ...

Však si chcel robiť buchy vetry. A čo si zrazu tak skrotol? Či ozaj starí neudržia moč a mladí meč?:D Takí mladí ex vojaci a neviete sa zorganizovať? alebo....
wagner
25.08.12,19:00
[QUOTE=pepsikova;2130765]...večerná kafica sa mi neušla, no čo už, bola som položiť veniec partizánom,po ceste nám hrali "Walz fur Elise", až som čumela, že čo toto je!!...nakoniec starosta zavolal hviezde na OU, že má dať pochod!..
QUOTE]

Komunista sa v sebe nezaprie. Aj keď kedysi bol veľký snsák, dnes dúfam že kádehák a ktovie čo bude zajtra? Možno aj smerák:confused: Riadna podšívka sa z neho stala.
wagner
25.08.12,19:03
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..

Komunisti sa nezaprú :confused: Ja iba toľko - si ich volila, nemáš nárok na nich nadávať.
pepsikova
25.08.12,19:13
Komunisti sa nezaprú :confused: Ja iba toľko - si ich volila, nemáš nárok na nich nadávať...

..no práve preto, že som ich volila...
wagner
25.08.12,19:15
..

..no práve preto, že som ich volila...

Keby som Ti to bola povedala vopred, že ako to dopadne, tak by si mi neverila. Asi bolo treba si na nich hlavu otrieskať, inak neuveríš. Záver z nich si sprav sama
pepsikova
25.08.12,19:18
Keby som Ti to bola povedala vopred, že ako to dopadne, tak by si mi neverila. Asi bolo treba si na nich hlavu otrieskať, inak neuveríš. Záver z nich si sprav sama..

..nerieš ma...
wagner
25.08.12,19:20
..

..nerieš ma...

Neriešim, iba som si otvorila hubu. Prepáč že som si to dovolila. :D
pepsikova
25.08.12,19:28
Neriešim, iba som si otvorila hubu. Prepáč že som si to dovolila. :D..

..môžeš, kludne..lenže takých sklamaných , ako ja, je 3/4 miliona okrem mňa...oponentom sotva pomôže mädliť si ruky, že smer nevolili..bieda sa dotkne aj ich..a po boji je každý generálom...dnes sme to tu už mali..a čo sa týka komunistov, mali jednu dobrú výhodu, muselo sa robiť..a kto mal klobásky,aj vyštudoval..kto nemal, nadrel sa, ale tiež mohol študovať...a bol síce ocenený-ale robotou...no ale to je už vyššia politika...a do tej ja nejdem,nechce sa mi..
wagner
25.08.12,19:51
..

..môžeš, kludne..lenže takých sklamaných , ako ja, je 3/4 miliona okrem mňa...oponentom sotva pomôže mädliť si ruky, že smer nevolili..bieda sa dotkne aj ich..a po boji je každý generálom...dnes sme to tu už mali..a čo sa týka komunistov, mali jednu dobrú výhodu, muselo sa robiť..a kto mal klobásky,aj vyštudoval..kto nemal, nadrel sa, ale tiež mohol študovať...a bol síce ocenený-ale robotou...no ale to je už vyššia politika...a do tej ja nejdem,nechce sa mi..

Ja nie som sklamaná, očakávala som to. A vôbec si nemädlím ruky. Mne hneď po výsledku volieb vstali vlasy dupkom. Komentovať vtedy by bolo zbytočné. To že bude zle, to bolo isté už vtedy. A vôbec si nemyslím, že som generálom. Lebo aj keď očakávaš zle, tak tie ceny liekov sú ešte vyššie ako sme predpokladali a to ma zabíja.Nie je pravda, že každý mohol za komunistov študovať. Ja nie, ja som nemala ani kolobásky a ani mi nedovolili študovať. Študovala som, až keď bola voľnejšia atmosféra - na dovolenku aj večernú priemyslovku a aj VŠ. Si myslíš, že prečo som musela každé štyri roky meniť zamestnanie?:confused: Ja na nich nepoviem nič dobré, len že to boli k.... komunistické. A tí čo Ťa sklamali sú čo? To isté. Iba pod iným názvom. Už v roku 1989 som povedala, že bolo treba všetkých komunistov povešať rebrá.