buchač
01.09.12,10:46
...a keby nervózna bola ???.......šak nech pochrúma nejaké tie kamienky ...
Ivana Š
01.09.12,08:54
...obývačku neriešiť ...

Sobota nie je iba robota .......idem sa ja poihrať s černicami , zrána som bol nazbierať...:)

Ivanka černice môže :) posuň, pomôžem zavariť
včera som lečo zavárala, niekto tu včera ponúkal? alebo pýtal? či? ponúkam moje - včera zavarené
štipľavé je, jáj svynajedna, štípe na trikrát
1x keď krájaš
2x keď papáš
3x keď na druhý deň ideš na toaletu sr*ť
buchač
01.09.12,09:00
Ivanka černice môže :) posuň, pomôžem zavariť
včera som lečo zavárala, niekto tu včera ponúkal? či?
štipľavé jaj svynajedna, štipe trikrát-
1x keď krájaš
2x keď papáš
3x keď na druhý deň slušne podané - ideš na toaletu sr*ť
Jurko môže tiež ......síce som jeden čas u ČSD robil , no nie posunovača....

To akože čípoš lečo ???....že tri krát štípe ???
Tak také ešte " nevyrobili " ....moje len raz môže , keď je už na stole...
Ivana Š
01.09.12,09:19
Jurko môže tiež ......síce som jeden čas u ČSD robil , no nie posunovača....

To akože čípoš lečo ???....že tri krát štípe ???
Tak také ešte " nevyrobili " ....moje len raz môže , keď je už na stole...

vyrobila som - včera
štípalo ma všetko - ruky, huba, oči a dnes už 3x r*ť
Ivana Š
01.09.12,09:20
som sa stavila so synáčikom o 5 evri :)
že kedy skorosedemnástka vstane - ak pred 12:35 vyhrávam, ak po - cálujem
asik prehrám, bo sme včera trošku potiahli, prišla k nám moja milovaná sestra, tak sme sa zakecali, až že jáj, poďme do hajan, však už je zajtra :) bolo skoro pol druhej :)

VYHRALA SOM :)
MarcelkaT
01.09.12,09:35
Žijem tam kde aj Ty, ale neuražaj .......
buchač
01.09.12,10:32
vyrobila som - včera
štípalo ma všetko - ruky, huba, oči a dnes už 3x r*ť
Raz ma štípal aj oný ...čistili sme papriku a paradičky na zaváranie ...
Už mi tak silno bolo treba na malú , že som si ani ruky neumyl ...;)
...ach jo ...
Že jak studenú vodu som si potom púšťal ...kua ...:---


Ale prdel ma od leča ešte neštípala ...:rolleyes:
Ivana Š
01.09.12,11:08
Raz ma štípal aj oný ...čistili sme papriku a paradičky na zaváranie ...
Už mi tak silno bolo treba na malú , že som si ani ruky neumyl ...;)
...ach jo ...
Že jak studenú vodu som si potom púšťal ...kua ...:---


Ale prdel ma od leča ešte neštípala ...:rolleyes:

Juri - toto moje lečo vyštípe aj tvoju prdel, ver mi, ak neveríš príď na koštovku :)
wagner
01.09.12,11:10
Tá voda, čo furt padá, mi dneska zmarila skoro všetky plány..
- umývať okná - nedá sa
- prať návlečky - nedá sa, neni kam vyvesiť
- boli sme pozvaní na poľovnícku chatu - nedá sa, zmokli by sme
tak idem zavariť kápiu a pustím sa do obývačkovej steny chuderky zaprášenej, čo už z takej soboty... :(
Aká voda padá? :confused: Teda u mňa nepadá žiadna voda.Padlo desať kvapiek, ani prach z cesty nezmylo. Tomu sa predsa nemôže hovoriť voda a oskár tu na mňa zase vyplazuje oči. Inak okná sa u mňa dajú umývať aj keď prší - :D. Stiahnem žakúziu a umývam. Prať návlečky sa tiež u mňa dajú kedykoľvek, keď sa mi chce. Prádlo vešiam zásadne na poval - vonku ani šnúry nemám. Aj na chatu sa dá ísť, to len tí, čo sa im nechcelo, hľadali výhovorku. Kápiu zavar a obývačkovú stenu povysávaj vysávačom :D. Prach zoberieš a ostatné dorobíš, keď sa Ti bude chcieť. Nekaz si sobotu.
wagner
01.09.12,11:12
Keby si si to zrkadlo radšej nastavil sebe a poriadne sa do neho pozrel.
trisestri
01.09.12,11:35
pre tuto ziskovu firmu,ide dotacia ktorej vyska je polovica vysky ktora sa planuje vybrat zo zvysenych odvodov na buduci rok a vraj nie su peniaze a treba neustale utahovat opasky-to aby sa druhou rukou rozdavali stedre tzv investicne stimuly pre ziskove firmy?aspoon keby to dali do rozvoja potravinarstva,alebo zachranu textilneho priemyslu/ http://komentare.sme.sk/c/6515713/60-tisic-eur-na-jedneho-zamestnanca.html
kukučka
01.09.12,11:37
U nás podobne, za domom mám furt mokro, ale včera som dostala krásne maliny a chcem ich posadiť viac na slnko, bo tie moje v tieni chytajú pleseň, no nemôžem vyryľovať kvety, aby som urobila miesto čo je tak sucho. Je hrozne dusno, idem dokončiť, len som sa prišla napiť.
Zdenka 0705
01.09.12,11:37
žeby bolo aj dobré preháňadlo? :D
lenkak
01.09.12,11:50
po fantastickom obede keď už aj deti zaspali, (som ich zničila :D) nohy vyložené, na chvíľu sama v kľude, iba s netom, pohodička. :)
asedma
01.09.12,12:11
..mladez som vystrojila na svadbu a konecne klud a pohoda pri kaficku..:)..s dvoma chlapmi este ako tak, da sa vydrzat doma..:D
AlaNR
01.09.12,12:20
Aká voda padá? :confused: Teda u mňa nepadá žiadna voda.Padlo desať kvapiek, ani prach z cesty nezmylo. Tomu sa predsa nemôže hovoriť voda a oskár tu na mňa zase vyplazuje oči. Inak okná sa u mňa dajú umývať aj keď prší - :D. Stiahnem žakúziu a umývam. Prať návlečky sa tiež u mňa dajú kedykoľvek, keď sa mi chce. Prádlo vešiam zásadne na poval - vonku ani šnúry nemám. Aj na chatu sa dá ísť, to len tí, čo sa im nechcelo, hľadali výhovorku. Kápiu zavar a obývačkovú stenu povysávaj vysávačom :D. Prach zoberieš a ostatné dorobíš, keď sa Ti bude chcieť. Nekaz si sobotu.

tak u nás tiež už dopadala, ale ďalšej visia nohy, takže čakám, čo bude...:---
Okná nehrozia, lebo vonkajšie rolety nemám, nechcela som vŕtať do plastových okien...;)
Návlečky neperiem, lebo s nimi naraz právam aj letné pamplóny, a tie musím dať von, lebo by vo vnútri schli asi tri dni ;) a na povale máme sprostosti. Vonku mám kolotoč, keď svieti slniečko, za dva tri hodinky sú suché, takže si ešte počkám :D
Na chatu teda nendem, lebo to zrušili...že prší... ;)
Kápia naložená, len som naštvaná, lebo z troch kilov mám 8 horčičákov, čakala som viac... A už sa sterilizujeme... ;)
A obývačka čaká a čaká a čaká, lebo som vyraďovala staré veci zo špajze. Moja dôchodkyňa záhadne objavila oriešky po záruke, nejaké oblátky, cukríky, za tašku krowiek, čo boli strčené vzadu na steláži... tak sa včul zdúvame, lebo som jej to všetko povyhadzovala :D Zuby nemá, s čím to bude rýpať :D :D
lenkak
01.09.12,13:29
po fantastickom obede keď už aj deti zaspali, (som ich zničila :D) nohy vyložené, na chvíľu sama v kľude, iba s netom, pohodička. :)

nakoniec som skončila v posteli, aj zdriemnúť som si stihla. Vyslovená náhoda, málokedy Martinko cez deň spinká a naraz ich uspať to je iná fuška. Napriek dažďu máme krásny deň, usmievame sa ako slniečka. :)
misoft
01.09.12,14:44
Jéééjdanenky - objavil som Antaktídu - nie som na FB, nemusím nikoho otravovať. :D:D:D
misoft
01.09.12,14:45
Džviridlo ma dakedi dva strani - a jedna z nich je taka vipuknuta - potom vidno večšu gebuľu.
misoft
01.09.12,14:49
Bo vstala 12:34 :D:D:D
pepsikova
01.09.12,16:01
...som skúšala nastaviť ten sprostý mobil, aby fotil normálne, ale nejako je zo dňa na deň starší a tým aj nevýkonný...šarkan sa síce stále trepe, takže chytiť ho v normálnej polohe je umenie, ale aj tak, tie fotky sú nič, moc..nevadí, stačí okolo domu!..:)

..a fajn večer vám prajem...len tak..
lenkak
01.09.12,16:32
prvé tri kroky za nami. :) Andrejko sa odrazil od pračky a pristál mi v náručí. Bude mať 11mes. :) Náš šikovníček. :*
asedma
01.09.12,16:34
...som skúšala nastaviť ten sprostý mobil, aby fotil normálne, ale nejako je zo dňa na deň starší a tým aj nevýkonný...šarkan sa síce stále trepe, takže chytiť ho v normálnej polohe je umenie, ale aj tak, tie fotky sú nič, moc..nevadí, stačí okolo domu!..:)

..a fajn večer vám prajem...len tak..

pepsi aj tebe prima vecer..celkom som sa pobavila na sarkanovi..presne ako nas, ani za svet nepostoji, aj ked spi, zaciti, ze ho chcem cvaknut..maju velmi dobry cuch..:)
hubatá
01.09.12,16:41
Jééj to musí byť zlaté, gratulujem!
pepsikova
01.09.12,17:23
...aj náš!..zdieľame s tebou tvoju radosť!..
misoft
01.09.12,17:25
OK a teraz sa posunúť o 1 krok ďalej. O chvíľu miestnosť bude malá!
buchač
01.09.12,18:44
pepsi aj tebe prima vecer..celkom som sa pobavila na sarkanovi..presne ako nas, ani za svet nepostoji, aj ked spi, zaciti, ze ho chcem cvaknut..maju velmi dobry cuch..:)
...a ani sa nečudujem .....bodaj by aj postál - šarkan ...také cvaknutie nie sranda ..........;) :--- :D :D
pepsikova
01.09.12,19:24
.http://friends18.com/img/good-night/0122.gif..šarkan na mňa robí oči, že čo tu ešte vyklopkávam, on by už aj šiel,len nemôže, kým ja sa ešte motám kadetade!..tak dobrú noc vám a aj nejaké fajné sníčky prajem.http://friends18.com/img/good-night/0234.gif..
asedma
01.09.12,19:26
...a ani sa nečudujem .....bodaj by aj postál - šarkan ...také cvaknutie nie sranda ..........;) :--- :D :D

..no a k tomu este zavesit ho na poradu..ma betarik rozumu, co sa ma komu ukazovat..:D
Lubaba
01.09.12,19:36
teda ty máš ale sprostý mobil...poznám to čím starší, tým .....
Ivana Š
01.09.12,19:37
nyje - šak všimni čas príspevku, 12:18 bolo :)
Lubaba
01.09.12,19:37
to je radosť, super Andrejko!
asedma
01.09.12,19:42
mne disco vyhrava..inak dobru aj tebe
lenkak
01.09.12,20:58
celý byt je jeho, on už chodil sám, stačil, že sa niečoho pridržal, teraz už sa nedržal ničoho. :)
pepsikova
02.09.12,05:26
http://www.ilovegif.net/immaginianimateglitter/buongiorno/03/09_buona_giornata_amici.gif..
..no a ešte kaficu pošlem, aj čajík a vypadnem odtiaľto nachvíľu...ráno sa nám motalo po lúke nejako moc kamošov, šarkan sa nemohol sústrediť na esemesky, tak to ideme dočítať,vonku je fajnovo...krásny deň vám prajeme...
pepsikova
02.09.12,09:21
...obedňajšia káva je na stole...a fajn popoludnie vám prajem...zas sa neprekrikujte tu fšeci naraz!.....http://images.anitji.com/good-afternoon/005.gif (http://images.anitji.com/good-afternoon/005.gif)
asedma
02.09.12,09:28
..pepsi, vdaka za kaficko..dobru chut k obedu a peknu nedelu vsetkym..u mna trochu stresu, no, ale ako vzdy pred cestou, ale inak pohoda, klidek, penazenku som uz nasla :D a hlavne, ze pocasie sa zlepsilo..:)
AlaNR
02.09.12,09:59
veru veru v Nitre aj povella sa ukazuje pekný deň.
Spravím si kafčo, odtrhnem z koláča a vytasím sa na dvor.
Možno vyvenčím aj notebook, alebo aj nie, lebo náš čufino by mi čumel cez plece, alebo by mi ťukal do klávesnice a to ja zrovna nemám dvakrát v láske... ;)
pavol54
02.09.12,12:45
Lipšicova Nová väčšina pri pripomína názov čerstvé maslo aj ročné je čerstvé
buchač
02.09.12,13:10
Lipšicova Nová väčšina pri pripomína názov čerstvé maslo aj ročné je čerstvé

Ale bude KONEČNE PREDSEDOM STRANY....

...že druhý Fico ???
pavol54
02.09.12,13:31
hnutia nie strany
Ivana Š
02.09.12,14:59
dnes je čo? návštevný deň?
predchvíľou tretia návšteva od nás odišla -1. sestra s rodinou, 2. svokra, a 3. bratranec, ktorého som asi 3 roky nevidela
a ešte na dve návštevy sme pozvaní - k jedným susedom na pizzu, k druhým susedom na panáka

padám k susedom, riad po návštevách musí postarať sám o seba :D
buchač
02.09.12,15:06
pavol54 1 Hour Ago #20040
hnutia nie strany

...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......;)

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...:confused:
pepsikova
02.09.12,15:32
..nikdo any kaficu, any koláčik nedáva?..fšak si budem musieť ísť kúpiť do krčmy horalku!...v mašine frfoce dolče aj s gustom, teda so smotankou, keby ste niekto mali chuť!...a fajnový podvečer vám prajem...
pavol54
02.09.12,15:34
...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......;)

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...:confused:
mal si ho počúvať zle mi bolo spomenul som si na vojnu: krátke, úsečné nekvetnaté vety, vyslovené rozhodným tónom to ako keď veliteľ pluku vydával bojový rozkaz pre útok.
pavol54
02.09.12,15:41
...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......;)

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...:confused:
ten prvý staval tak rýchlo dialnice že kým vládol Trenčín LADCE spišký cigán za osem rokov osem km dialnice, Súčasný vládca bol odkojený v SDĽ tiež robil tretiu cestu ale koridor je len pre jednu tak nedá sa iná.
Stanislav 1975
02.09.12,15:46
:rolleyes: Ďakujeme KDH, krajská organizácia Bratislava za príjemné strávenie popoludnia. s divadielkom pre deti, so súťažou v púšťani šarkanov, za gulášik z dobrého chudého, kvalitného maska, za dobré pivečko a vela koláčikov a za vozenie detí na koníkoch

KDH varí jednoznačne najlepší guláš spomedzi 17 politických strán , ktoré som ochutnal...:rolleyes:
pavol54
02.09.12,15:49
:rolleyes: Ďakujeme KDH, krajská organizácia Bratislava za príjemné strávenie popoludnia. s divadielkom pre deti, so súťažou v púšťani šarkanov, za gulášik z dobrého chudého, kvalitného maska, za dobré pivečko a vela koláčikov a za vozenie detí na koníkoch

KDH varí jednoznačne najlepší guláš spomedzi 17 politických strán , ktoré som ochutnal...:rolleyes:
vari si nepoistil samého predsedu?
Stanislav 1975
02.09.12,15:52
vari si nepoistil samého predsedu?
Velký predseda tam nebol...:mad:,hladal som ho- ale bola tam podpredsedníčka a od predsedu som si doniesol knihu, čo napísal...
ale ten guláš bol fajnovučký-dal som si 3 porcie-ak mám hodnotit guláše tak- 1.- KDH, 2 SDĽ, 3 SMER-SD, 4 OĽ a NO, 5 SDKU- DS atď...
lujza.j
02.09.12,17:03
dobrý večer;) tu sa už spí či čo:D
tak sme dnes dorazili, šťastlivo dom...psina bola super...krásne zvládol cestu, aj pobyt...to čo bolo pre mňa dovtedy ako mi Pepsi vnukla myšlienku cesty do HR decko+pes+ja nemysliteľné dopadlo tak, že rezervácia aj pre buduću godinu;) pepsi ďakujem ešte raz za postrčenie potrebovala som to, ale zohralo určite aj nasratie, že ten moj brat a jeho pritelica sa dva dni pred odchodom nevedeli vymáčknuť či sa vôbec pôjde.
bola som vlastne v mojom známom Zadare časť Puntamika...boli sme kuknúť našu starú domácu aj jej susedov v našom Kožine /dedina 5km od Zadru/stretli sme sa aj ďalšou pritelicou tá býva kúsok na Boriku tiež časť Zadru.....
inak cesta tam aj späť katastrofa:eek:
a ešte mám ďalšiu vec bez ktorej by som si ja nekúpila auto prvá je ľaktová opierka:D a druhá tempomat, keby som mala mať celú cestu pricapenú nohu na plyne *eblo by ma.....kto to dokáže ....smekám;)
tu som chodila na kafíću ..
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/74723124.jpg
aj na plažu...
pepsikova
02.09.12,17:07
...luíí, si sa teda mala!!..vitaj doma a čoklíškovi daj cmuka...za statočnosť, že to s vami vydržal..
BXLmiami
02.09.12,17:10
Veru - ale moji "stvoritelia" išli na to takticky psychologicky - nechceš, nechaj tak - iné som nedostal, takže som sa k pôvodnému vrátil. A predkovia tiež kuchtili všeobecne tak, aby všetci boli uspokojení. Takže tých vzdorov bolo obmedzene (preto aj "šrotujem" skoro všetko, čo vidím :D:D:D).
No,to aj moji stvoritelia začali takto,ale ked som už tretí deň nič nejedla,vždy znervozneli,aj ked som nikdy nerozumela prečo.
buchač
02.09.12,17:10
trisestri
02.09.12,17:12
Velký predseda tam nebol...:mad:,hladal som ho- ale bola tam podpredsedníčka a od predsedu som si doniesol knihu, čo napísal...
ale ten guláš bol fajnovučký-dal som si 3 porcie-ak mám hodnotit guláše tak- 1.- KDH, 2 SDĽ, 3 SMER-SD, 4 OĽ a NO, 5 SDKU- DS atď...
a nam tu nikto ani ten gulas nenavaril,pre nas ostali len prazdne reci:)
lujza.j
02.09.12,17:21
...luíí, si sa teda mala!!..vitaj doma a čoklíškovi daj cmuka...za statočnosť, že to s vami vydržal..
´dakujem;)pepsi bolo super...decko ďakovalo na 100x, že super dovča:D čoklís zostal taký strašný tulko....som zvedavá čo bude ked ostane sám doma....nič nezničil:D spávala som bez štupľov do uší pre istotu....tak to som raz zobudila, že zrovna mal nohu od stola v hube:eek: ale inak sve ok....
lujza.j
02.09.12,17:31
Kvaka
02.09.12,18:42
Toto došlo mailom manželovi: Dobrý deň V zmysle zákona o elektronickej komunikácii Vás žiadame o súhlas so zaslaním ponuky sušenej levandule lekárskej vo vrecúškach priamo od pestovateľky .
Sú tam dva odkazy na stránky s levandulou.
Nerozumiem, ako to zablúdilo na post.sk.
pepsikova
02.09.12,18:47
Toto došlo mailom manželovi: Dobrý deň V zmysle zákona o elektronickej komunikácii Vás žiadame o súhlas so zaslaním ponuky sušenej levandule lekárskej vo vrecúškach priamo od pestovateľky .
Sú tam dva odkazy na stránky s levandulou.
Nerozumiem, ako to zablúdilo na post.sk...

..niekto si požičal jeho emailovú adresu a robí si reklamu, takto sa predáva po novom!...
Kvaka
02.09.12,18:55
..

..niekto si požičal jeho emailovú adresu a robí si reklamu, takto sa predáva po novom!...Nerozumiem, ten niekto je lieciverastliny@byvajme.sk. Poslal to ako žiadosť.
pepsikova
02.09.12,19:08
Nerozumiem, ten niekto je lieciverastliny@byvajme.sk. Poslal to ako žiadosť...

..no veď- bývajme.sk sa pýta tvojho muža (na jeho emailovej adrese), či mu môže poslať ponuku na predaj levandule, a tú hneď aj pridaným linkom ponúka...chápeš?..im je jedno, či súhlasí, alebo nie, oni poslali otázku...a aby sa nemuseli obťažovať ešte raz, pre istotu hneď poslali aj link na pestovateľku..

Toto došlo mailom manželovi: Dobrý deň V zmysle zákona o elektronickej komunikácii Vás žiadame o súhlas so zaslaním ponuky sušenej levandule lekárskej vo vrecúškach priamo od pestovateľky .
Sú tam dva odkazy na stránky s levandulou.
Nerozumiem, ako to zablúdilo na post.sk.




(jednu z mojich emailoviek si takto požičala akási cestovka, posiela mi pravidelne ponuky last...alebo česká predajňa kabeliek ,2x mesačne mám čerstvú ponuku poslednej módy...kto vie, kde zobrali moju emailovku..
pepsikova
02.09.12,20:08
...rozmýšlam takto na noc, prečo je slovenský cesnak drahší, ako čínsky...defacto, irituje ma táto otázka skoro celé popoludnie, dokonca na lúke sme o tom debatovali a na nič sme neprišli..teda, na nič svetaborné...tému som nečítala, v čase núdze používam nemecký cesnakový prášok, je fajný, silný...akurát, že ten slovenský diablik štiplavý je náš, domáci a tak musí byť drahý,však aj robota okolo neho je drahá...číňanci robia lacnejšie...no a ak sa mi bude o cesnaku aj snívať, aspoň mi dajú bosoráci pokoj!..

..a tak vám prajem dobrú noc...a pokojné sníčky...ráno nezaspite do školy...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4845.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=4845)
lujza.j
02.09.12,20:40
...rozmýšlam takto na noc, prečo je slovenský cesnak drahší, ako čínsky...defacto, irituje ma táto otázka skoro celé popoludnie, dokonca na lúke sme o tom debatovali a na nič sme neprišli..teda, na nič svetaborné...tému som nečítala, v čase núdze používam nemecký cesnakový prášok, je fajný, silný...akurát, že ten slovenský diablik štiplavý je náš, domáci a tak musí byť drahý,však aj robota okolo neho je drahá...číňanci robia lacnejšie...no a ak sa mi bude o cesnaku aj snívať, aspoň mi dajú bosoráci pokoj!..

..a tak vám prajem dobrú noc...a pokojné sníčky...ráno nezaspite do školy...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4845.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=4845)
pepsi čo ti poviem...ja že si v HR kúpim ich fajný, že celý vrkoč..... trt makový.....tiež čínsky v obchode, lebo pri ceste nekupujem nič...lebo tam sú schopní balkánci ti predať slnečnicový olej ako olivový, alebo aspoň mix:mad:ako zistia, že si turista máš smolu....
misoft
02.09.12,21:11
Napíš "Bedeker politických gulášov" - bude to zaiste bestseller :D:D
misoft
02.09.12,21:13
No ja som tri dni nevydržal - maximálne tak 6 hodín - potom som už ládoval do seba.
misoft
02.09.12,21:14
A je to tu! Lu sa vrátila a už provokuje :D:D:D s lakotinkami.
lenkak
03.09.12,04:34
tak na obed idem si pre výsledky + sono, aj dva by sa zišli, uvidíme čo stihnem všetko pobehať :confused:, držte palce.
Tweety
03.09.12,05:07
tak na obed idem si pre výsledky + sono, aj dva by sa zišli, uvidíme čo stihnem všetko pobehať :confused:, držte palce.Určite budú dobré, držím prsty.
lujza.j
03.09.12,05:17
http://www.porada.sk/image.php?u=52571&dateline=1243200504

misoft (http://www.porada.sk/member.php?u=52571) 7 Hours Ago #20055 A je to tu! Lu sa vrátila a už provokuje :D:D:D s lakotinkami.








Duški ešte som zabudla.....:D bez čoho v HR nemôžem byť a som nato maxi pažravá:---
http://www.najboljeuhrvatskoj.info/universalis/1052/slika/1jpg_551118736.jpg
http://lh4.ggpht.com/-Jco3yPMSDiY/TDLogH5lNUI/AAAAAAAAAJ0/vZMiJev3jJA/P1200676.JPG
lujza.j
03.09.12,05:35
http://www.duhitelo.com/slike/dorucak.jpg
dobré ránko a dobrú chuť k raňajkám.....
pepsikova
03.09.12,05:41
...držíme silno...budú dobré, neboj!..
pepsikova
03.09.12,05:42
..mala by som decko poslať do HR nech sa naučí na tenučko krájať šuntu!..nyje to 2 cm hrubé krajce, ako on vie!..
pepsikova
03.09.12,05:49
...dobré ránko luí a všetci...konečne sa prázdniny skončili a tak nech si už kafu robí každý sám, akurát tak vodu postavím variť,luí obstarala frištuk, takže krásny deň pred nami..červík išiel dnes ráno prvýkrát do školy, no, netváril sa nadšene, hoci včera bol plný elánu a optimizmu, dnes sa pratal mamke za sukne!..uvidíme, ako bude..len aby neprišiel domov, ako moje dieťa najstaršie aj s deckom, po prvej návšteve triedy povedali "už som tu bol, nepáči sa mi tu,viac sem nejdem"..
..tak, ak máte doma prdáčika, nech sa im v škole páči...
..decko vyliezlo práve z nory a kuká na hodiny, s komentárom "kurňa zaspal som do školy!"...
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8653.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=8653)..tak, nech sa vám darí dnes!...
pepsikova
03.09.12,05:50
...mojušík, to zelené mi tam nabudúce nedávaj!...:)
lenkak
03.09.12,05:54
dík. :)
pavol54
03.09.12,06:04
...rozmýšlam takto na noc, prečo je slovenský cesnak drahší, ako čínsky...defacto, irituje ma táto otázka skoro celé popoludnie, dokonca na lúke sme o tom debatovali a na nič sme neprišli..teda, na nič svetaborné...tému som nečítala, v čase núdze používam nemecký cesnakový prášok, je fajný, silný...akurát, že ten slovenský diablik štiplavý je náš, domáci a tak musí byť drahý,však aj robota okolo neho je drahá...číňanci robia lacnejšie...no a ak sa mi bude o cesnaku aj snívať, aspoň mi dajú bosoráci pokoj!..

..a tak vám prajem dobrú noc...a pokojné sníčky...ráno nezaspite do školy...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4845.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=4845)
prajem všetkým čínsky dôchodok (starobný, výsluhový, invalidný) a čínske zdravotné zabezpečenie tie sa limitne blížia k veľkej nule potom bude aj u nás všeličo lacnejšie
Stanislav 1975
03.09.12,06:15
dobrý večer;) tu sa už spí či čo:D
tak sme dnes dorazili, šťastlivo dom...psina bola super...krásne zvládol cestu, aj pobyt...to čo bolo pre mňa dovtedy ako mi Pepsi vnukla myšlienku cesty do HR decko+pes+ja nemysliteľné dopadlo tak, že rezervácia aj pre buduću godinu;) pepsi ďakujem ešte raz za postrčenie potrebovala som to, ale zohralo určite aj nasratie, že ten moj brat a jeho pritelica sa dva dni pred odchodom nevedeli vymáčknuť či sa vôbec pôjde.
bola som vlastne v mojom známom Zadare časť Puntamika...boli sme kuknúť našu starú domácu aj jej susedov v našom Kožine /dedina 5km od Zadru/stretli sme sa aj ďalšou pritelicou tá býva kúsok na Boriku tiež časť Zadru.....
inak cesta tam aj späť katastrofa:eek:
a ešte mám ďalšiu vec bez ktorej by som si ja nekúpila auto prvá je ľaktová opierka:D a druhá tempomat, keby som mala mať celú cestu pricapenú nohu na plyne *eblo by ma.....kto to dokáže ....smekám;)
tu som chodila na kafíću ..
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/74723124.jpg
aj na plažu...
Zahováraš, toto sú samé nepodstatné veci- tak hovor ,ako? nejaký Chorváti nápadníci neboli?:D:confused:
pepsikova
03.09.12,06:21
...mala so sebou čoklíša..tak neviem, či boli nejakí odvážlivci!..
Stanislav 1975
03.09.12,06:30
však aj čoklíšky -chorvátky sú tam, nie?
lujza.j
03.09.12,06:37
Zahováraš, toto sú samé nepodstatné veci- tak hovor ,ako? nejaký Chorváti nápadníci neboli?:D:confused:
Stanko to ma málo poznáš....;) nato predsa nemusím ísť do HR...a navyše ja balkáncov nemusím, aj títo akože zlatučkí chorváti ťa aj tak chcú len poriadne ošklbať...nemajú na čom naplniť svoje ani štátne vrecká iba z turistov aj ked je to vlastne logické vadí mi to, moje decko celkom dobre komunikuje....raz ked si išla kúpiť ten ich chleba, chcela si kúpiť aj šišku ale nevedela ako sa to povie...no čo myslíš dala jej chrumkavý a svieži...nie zvädnutý skoro ranný, alebo nočný a toto je len chlieb....a kopec iných vecí, ale aj napriek tomu to tam milujem:)
Stanislav 1975
03.09.12,06:56
Stanko to ma málo poznáš....;) nato predsa nemusím ísť do HR...a navyše ja balkáncov nemusím, aj títo akože zlatučkí chorváti ťa aj tak chcú len poriadne ošklbať...nemajú na čom naplniť svoje ani štátne vrecká iba z turistov aj ked je to vlastne logické vadí mi to, moje decko celkom dobre komunikuje....raz ked si išla kúpiť ten ich chleba, chcela si kúpiť aj šišku ale nevedela ako sa to povie...no čo myslíš dala jej chrumkavý a svieži...nie zvädnutý skoro ranný, alebo nočný a toto je len chlieb....a kopec iných vecí, ale aj napriek tomu to tam milujem:)
lujzi ako sa povie šiška?:confused:-ja by som asi povedal the šiška...:D
AlaNR
03.09.12,08:34
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on :D
Hansa
03.09.12,08:39
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on :D

-aj môj synko išiel do novej školy, aj do nového mesta medzi celkom nových ľudí!?
Zatiaľ sa nehlási, nevolá.
Na nete som našla, že prváci majú dnes školenie BOZP, takže čakám čo bude, ako bude cestovať?
Som z toho trošku mimo.
lujza.j
03.09.12,09:00
lujzi ako sa povie šiška?:confused:-ja by som asi povedal the šiška...:D
tak tiež by si dostal zvädnutý chleba....
krafna, aj ked som to v slovníku nenašla...:rolleyes: a to "JO" slovník:D ale na račune iz marketa "krafna"
http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00373/krafne_373209S0.jpg
lujza.j
03.09.12,09:01
dúfam, že mu to dopadlo k jeho očakávaniu....:)
lujza.j
03.09.12,09:02
držím palce, aby sa aklimatizoval k spokojnosti....:)
Mila123
03.09.12,09:03
-aj môj synko išiel do novej školy, aj do nového mesta medzi celkom nových ľudí!?
Zatiaľ sa nehlási, nevolá.
Na nete som našla, že prváci majú dnes školenie BOZP, takže čakám čo bude, ako bude cestovať?
Som z toho trošku mimo.

a ja som už nevypravila dieťa do školy (je 4-táčka na gymnáziu), dcéra ma prišla zobudiť ráno, keď odchádzala.....

a to druhé o čosi vyššie? tá ide na zápis do 3-tieho ročníka až niekedy 17.09.... tak si užíva ešte slobody.......
AlaNR
03.09.12,09:08
tak tiež by si dostal zvädnutý chleba....
krafna, aj ked som to v slovníku nenašla...:rolleyes: a to "JO" slovník:D ale na račune iz marketa "krafna"


krafne s džemom od višanja - šišky s višňovým džemom ;)

našla som v chorvátskych receptoch :D
lujza.j
03.09.12,09:22
krafne s džemom od višanja - šišky s višňovým džemom ;)

našla som v chorvátskych receptoch :D
to hej ale v srbochorvátskom slovníku také slovo nie je;) škoda, že si decko nestihlo kúpiť na pláž chodila pani a predávala svoje domáce a tie kupovala aj naša pritelica Elza a to ked už domáci kúpi...tak to odlično:D
buchač
03.09.12,09:30
lujzi ako sa povie šiška?:confused:-ja by som asi povedal the šiška...:D

Keď už...the shishcka....:---
srska
03.09.12,09:57
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on :D:D a ja som tiež zvedavý - dnes išla pani srsková prvýkrát na nové pracovné miesto
Tweety
03.09.12,09:57
:D a ja som tiež zvedavý - dnes išla pani srsková prvýkrát na nové pracovné miesto
Tiež mala veľkú kabelku, či?
srska
03.09.12,09:58
Tiež mala veľkú kabelku, či?dokonca novú;)
Tweety
03.09.12,09:59
dokonca novú;)
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam, že aspoň dajakú vitonku. Nech vidia. s kým majú dočinenia. ALe inak, že držím prsty, nech je to správny ťah.
srska
03.09.12,10:01
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam že aspoň dajakú vitonku.to nie lebo to nešla do penty ani do j+t:D ale slušná
srska
03.09.12,10:02
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam, že aspoň dajakú vitonku. Nech vidia. s kým majú dočinenia. ALe inak, že držím prsty, nech je to správny ťah.ja som síce s prestupom nesúhlasil - ale môj názor v tomto prípade nie je až taký dôležitý
Tweety
03.09.12,10:04
ja som síce s prestupom nesúhlasil - ale môj názor v tomto prípade nie je až taký dôležitý
Súhlasím, ak chcela, nech si to zlíže sama. :--- Ale potom nech sa ti na pleci nesťažuje. :--- ALe ak išla na lepšie, tak dobre vybrala.
srska
03.09.12,10:08
Súhlasím, ak chcela, nech si to zlíže sama. :--- Ale potom nech sa ti na pleci nesťažuje. :--- ALe ak išla na lepšie, tak dobre vybrala.čo sa týka love, to je zajedno, čo sa týka profesnej činnosti - trochu bokom od predchádzajúcej - čo sa týka "bordelu", myslím, že na novom je väčší
Tweety
03.09.12,10:10
čo sa týka love, to je zajedno, čo sa týka profesnej činnosti - trochu bokom od predchádzajúcej profesnej činnosti - čo sa týka "bordelu", myslím, že na novom je väčši
No tak to potom bude mať čo robiť, ale drž jej palce aj tak. Veď sa zas niečo nové naučí.
srska
03.09.12,10:13
No tak to potom bude mať čo robiť, ale drž jej palce aj tak. Veď sa zas niečo nové naučí.perióda zmien sa skracuje:D 13, 2 (to bol omyl), 6, ???
tictac7
03.09.12,10:20
perióda zmien sa skracuje:D 13, 2 (to bol omyl), 6, ???

....celkom slušné - hlavne ten začiatok....

1, 5, 7, 5, 2, 3,

1, 5 a 6 - veľký omyl
srska
03.09.12,10:29
....celkom slušné - hlavne ten začiatok....

1, 5, 7, 5, 2, 3,

1, 5 a 6 - veľký omylmoja: 2, 0,5 (omyl), 15, 20 (voľná noha)
trisestri
03.09.12,10:49
1 kg reznov a styri piva za 10 eur,len neviem ci velke piva a v com je hacik. :---
pepsikova
03.09.12,10:52
..no, červík vypochodoval z výťahu, očividne natešený, tak sa ho pýtam "no ako?..ideš aj zajtra?.."...nooo, idem...dajú mi tam aj desiatu, aj obed!......
srska
03.09.12,10:53
1 kg reznov a styri piva za 10 eur,len neviem ci velke piva a v com je hacik. :---poľských po záruke - dnes dovezených na avii = 0 eur + 4 pivá á 2,50 eur - či?
pepsikova
03.09.12,10:54
1 kg reznov a styri piva za 10 eur,len neviem ci velke piva a v com je hacik. :---...

..ešte ti mali vydať!...či to si niekde zjedol a vypil?..lebo ak áno, tak padaj odtade rýchlo het, bude musieť hlbšie načrieť do budilára!...
lujza.j
03.09.12,10:56
zlatý....:)
trisestri
03.09.12,11:15
...

..ešte ti mali vydať!...či to si niekde zjedol a vypil?..lebo ak áno, tak padaj odtade rýchlo het, bude musieť hlbšie načrieť do budilára!...
nie-to som iba zazrel putac na akciu-to neviem ci nie take rezne jak na vojne jeden robil,ze obalil kus handry do trojobalu a vyprazil,alebo jak srska pise z polskej Avie.:)/bo po reznoch a dajakym skysnutym pive bude treba aspon pollitrom slivovice zapit-jak poznam majitela,tak jeho akcie ,,uplne doveryhodne,,/
lujza.j
03.09.12,11:23
....tak zas ten zvláštny pocit...bola som si doplatiť pobyt za cvičenie v Tućepi odchod 7.9. teda tento piatok.....ešte čakám na pokyny. dnes v noci som ani nevedela spať, že či to nemám zrušiť....
AlaNR
03.09.12,11:43
NERUŠ!
Oddychuj aj za mňa. Mne to s dovčou tento rok nevyšlo, tak to musí niekto za mňa oddovolenkovať :D
lujza.j
03.09.12,11:50
NERUŠ!
Oddychuj aj za mňa. Mne to s dovčou tento rok nevyšlo, tak to musí niekto za mňa oddovolenkovať :D
OK, už som doplatila tak už neruším....
no ved ja som mala tiež na mále, keby ma pepsi nepostrčila minulý týždeň by som tu zdochýnala....ale mám ponaučenie, už nikdy s bratom a už nikdy bez psa:D
lenkak
03.09.12,11:57
Určite budú dobré, držím prsty.

výsledky v norme, doktorka spokojná, ja tiež, predpísala liečiky, tých sa už nezbavím. :D Dúfam, že aj ďalšia kontrola bude takáto istá. :)
Druhý Dr až o dva týždne, cestou domov nákup som si vybavila, ešte v lekárni oplieskala peniaze.
P.S. Ževraj som nejako dosť schudla, ale že zatiaľ nevadí. :D :D, ale hlavne synček tvrdí, že mám riť veľkú. :D
Tweety
03.09.12,11:59
výsledky v norme, doktorka spokojná, ja tiež, predpísala liečiky, tých sa už nezbavím. :D Dúfam, že aj ďalšia kontrola bude takáto istá. :)
Druhý Dr až o dva týždne, cestou domov nákup som si vybavila, ešte v lekárni oplieskala peniaze.
P.S. Ževraj som nejako dosť schudla, ale že zatiaľ nevadí. :D :D
No vidíš, tak celkom dobre si pochodila. A s tým chudnutím nevadí, veď pribrať môžeš.(riťka) Len treba dobrú stravu, aby mali zas za čo chytiť malí šarvanci.
lenkak
03.09.12,12:06
majú za čo chytiť, toho sa neobávam. :D :D
Stanislav 1975
03.09.12,12:07
No dneska som troška porobil veci, zarobených 550 eur je :), a teraz možem do konca týždňa oddychovať, celé dni len ležať a masturbovať pod paplonom...:D:D
lenkak
03.09.12,12:07
Stanko nech sa Ti teda darí. :) :D
Tweety
03.09.12,12:09
a teraz možem do konca týždňa oddychovať, celé dni len ležať a masturbovať pod paplonom...:D:D
To sa chváliš, či žaluješ?
lenkak
03.09.12,12:14
To sa chváliš, či žaluješ?

od samej radosti ani sám nevie. :D
pepsikova
03.09.12,12:24
No dneska som troška porobil veci, zarobených 550 eur je :), a teraz možem do konca týždňa oddychovať, celé dni len ležať a masturbovať pod paplonom...:D:D..

..no len...
Tweety
03.09.12,12:25
no pepsi, ty sa nezdáš
lujza.j
03.09.12,12:31
Stanko nech sa Ti teda darí. :) :D
to ako pod tým paplonom:D
lujza.j
03.09.12,12:33
dobrééé....
lenkak
03.09.12,13:12
to ako pod tým paplonom:D

nooo trebars aj tam. :D
Tweety
03.09.12,13:17
nooo trebars aj tam. :D
Stanko už asi tvrdo maká.:---
lenkak
03.09.12,13:27
žebyyyyyy
pavol54
03.09.12,13:31
No dneska som troška porobil veci, zarobených 550 eur je :), a teraz možem do konca týždňa oddychovať, celé dni len ležať a masturbovať pod paplonom...:D:D
si sa moc nepretrhol s tým zárobkom, mňa by dnes už musela bolieť aj pravá aj ľavá ruka a ešte aj prípadné dve kočenky by boleli obe ruky a...!
ale niekedy je lepší sex s prácou (ľudove povedené "je....m na prácu")
pavol54
03.09.12,13:57
Ani som nevedel aký som múdry Keď nám štát vyplácal dlhopisy z druhej vlny, tak som hovoril že mi mohli vyplácať ročne dividendy tie peniažky by nám nechýbali z výnosu by sme mali radosť no a dnes štát prišiel na to aby nám tie dlhopisy predával, lenže to je už iné dať tie prachy čo sú reálne moje, ten miklóš bol predsa ynteligent na n-tú
ivuliatko
03.09.12,15:05
ahojte, hlásim sa po víkendovej chate a lodičkách na dunajských ramenách, pršiplášte a gumáky využité na 100%, obžerstvo na n-tú (opekačka+grilovačka+kotlík pod strechou)
kamoška uvarila fantastické chilli con carne, vyzeralo asi takto
http://sp.life123.com/bm.pix/chili-con-carne.s600x600.jpga chutilo ešte lepšie... účinky zaručené, všetci sme boli ošľahaní vlastnými vetrami :---
ponúknite sa na večeru :)
a dnes začala škola... dzeci rozbesnené :eek: vraj "chýbali sme vám?" (čierny humor :D:D:D)

chcela som prihodiť pivo, ale nedá sa mi vložiť obrázok :mee:
misoft
03.09.12,15:19
Tweety
03.09.12,15:20
Veď pivo k tomu sadne ako r.. na šerbeľ.
misoft
03.09.12,15:22
No - necapli by ste jej jednu po gebuli - zase provokuje! :D:D
misoft
03.09.12,15:29
Šak na to som ho tam vycapil!
misoft
03.09.12,15:35
Moja 3/4 prišla z robotičky (škôlky) a hneď od dverí:
"Tá naša direktorka - to je teda koza! Decko jej z triedy ušlo a ona to ani nezbadala."
Keď mi potom vyrozprávala, ako sa to zomlelo, tak nepochopím, ako môže direktorovať.
Moja totiž nastupuje na 8:00 (upratovačka) a ako si šla po chodbe, malé asi 2-ročné deculo s plačom sa valí kade-tade. Moja 3/4 sa ho opýtala, že kde má triedu - "Nemám! :(" , kde má mamu - "Nemám!:( a idem domov!"
Takže začali zisťovať, z ktorej triedy sa na "výlet" vybralo.
Direktorka totiž ráno určila, ktorá učka s rodičmi bude, že ona bude s deťmi, no asi si to rozmyslela a odišla (akože) k rodičom a deťúrence (skupina okolo 2 roky) nechala v triede samotné!
lujza.j
03.09.12,15:46
je to teda profesionálka...díky...
Bionda
03.09.12,17:04
s tým cesnakom- chcú zlikvidovať náš, keď nebude, zdvihnú cenu 2x ako teraz slovenský
terezamaria
03.09.12,17:08
A rodičia presvedčení, že je dieťa v dobrých rukách......no pani riaditeľka je príma baba.....
terezamaria
03.09.12,17:10
Á......možno Ti aj dvaja-traja chýbali....či?
terezamaria
03.09.12,17:11
Lenočka nech Ti to dobre dopadne aj na ďaľšej kontrole, teším sa....
misoft
03.09.12,17:14
Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce.
pepsikova
03.09.12,17:16
..toto moji hadi volajú "indiánska fazuľa...som nevedela, že chilli fon...mňam..
pepsikova
03.09.12,17:17
...takú ****aj my ti máme..odvekov, už tretia sa vymenila...
trisestri
03.09.12,17:19
Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce.

a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria:)
lujza.j
03.09.12,17:24
aj školníčka bola u nás fajn...ked pani učiteľka ešte nebola v práci a ja už s deckom vo dverách...
ivuliatko
03.09.12,17:27
odpoveď pre Terezku: chýbali, priznávam sa bez mučenia :-))
ivuliatko
03.09.12,17:34
a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria:)
Náhodou... je to pravda. Vieš, koľkokrát decká grcajú, krvácajú, sople im vyletujú... alebo rozlejú jogurt, puding... nedá sa vždy zohnať upratovačka. Ale nesťažujem sa, lebo naša upratovačka je super a na oplátku mi kukne na deti, keď si dovolím takú nehoráznosť ísť cez prestávku na WC :eek: keď mám mať dozor na chodbe :---
misoft
03.09.12,17:58
ivuliatko - tu ani tak nejde o to, či musia, alebo nemusia. Tie upratovačky rady na chvíľu "zaskočia" za učky - sú s detičkami (a moja 3/4 vraví, že je to niekedy celkom sranda), vedia, že keď detičky papkajú, niečo vždy pobrindajú (tie maličké), takže ony automaticky "naklušú" na "miesto činu" :D a upracú to. O odpratanie riadikov a príborov sa však má starať kuchársky personál (predsa len má aj nejaké lastrá o hygiene a upratovačky pracujú aj na podlahách).
No vie však "naštvať" upratovačku, ak učka si ju "povolá", aby decku umyla zadoček - nie je to náhodou v sfére vychovávateliek?



Za tie roky, čo moja 3/4 upratovačkuje som čo to pochytil zo škôlkárskeho prostredia.
misoft
03.09.12,18:10
No ešte ma naštvala jedna vec z východnej "gubernie":
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6519499/slotex-vo-vranove-konci-ludia-prisli-o-pracu.html

Italiáno Makaróno dal mašiny do Transilvánie odviezť, konateľ sa zatajuje, ženy 3 mesiace plácu nedostali (len lajstrá na pošte), ďalšie cca 3 mesiace budú čakať, či im Garančný fond aspoň čo-to preplatí. Podnikanie na slovenský spôsob. V Taliansku by carabinieri Italiano Makaróno do basy šmarili. Tu u nás dlhuje robotníkom, na odvodoch, kto ho vie komu ešte - zbalí stroje a zdrhne.
Čo na to naše "orgány"? Odbory sú bezzubé (prd vybavili, ešte aj ich odrbali), polícia nečinná, štátna správa a finančná správa čuší (a to im chýbajú nie €uríčka, ale státisíce €).

Tie ženy vo Vranove nemajú skoro žiadnu šancu si robotu nájsť. A je ešte otázne, či ohlásil hromadné prepúšťanie na UPSVaR. Asi nie - urobil to "šikovne" - cez celozávodnú dovolenku sa vyparil.
lujza.j
03.09.12,18:35
toto strašné, videla som to v novinách....
ivuliatko
03.09.12,18:49
Direktorka totiž ráno určila, ktorá učka s rodičmi bude, že ona bude s deťmi, no asi si to rozmyslela a odišla (akože) k rodičom a deťúrence (skupina okolo 2 roky) nechala v triede samotné! súhlasím - prúser jak mraky


Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce. to je pravda


a to minule v televizii hovorili opacne, ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek - vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria:) myslela som to tak, že tentoraz sú v tom novinári nevinne, lebo naozaj je pravda, že učitelia často upratujú namiesto upratovačiek


ivuliatko - tu ani tak nejde o to, či musia, alebo nemusia. Tie upratovačky rady na chvíľu "zaskočia" za učky - sú s detičkami (a moja 3/4 vraví, že je to niekedy celkom sranda), vedia, že keď detičky papkajú, niečo vždy pobrindajú (tie maličké), takže ony automaticky "naklušú" na "miesto činu" :D a upracú to. O odpratanie riadikov a príborov sa však má starať kuchársky personál (predsa len má aj nejaké lastrá o hygiene a upratovačky pracujú aj na podlahách).
No vie však "naštvať" upratovačku, ak učka si ju "povolá", aby decku umyla zadoček - nie je to náhodou v sfére vychovávateliek? toto fakt neviem, ale aj mne pripadá čudné, aby upratovačka umývala deti...

Za tie roky, čo moja 3/4 upratovačkuje som čo to pochytil zo škôlkárskeho prostredia.
Indeed
03.09.12,19:05
No prosím...

A keď som ja tuna v minulosti dvíhal hlas za zlepšenie platovej situacie robotníkov,

tak ma posielali kamsi...., vyčítali mi plač na nesprávnom hrobe a doporučovali mi stať sa zamestnávateľom

No pekne....

Nejaký názorový zvrat o 360° by som povedal...
trisestri
03.09.12,19:06
No ešte ma naštvala jedna vec z východnej "gubernie":
http://vranov.korzar.sme.sk/c/6519499/slotex-vo-vranove-konci-ludia-prisli-o-pracu.html

Italiáno Makaróno dal mašiny do Transilvánie odviezť, konateľ sa zatajuje, ženy 3 mesiace plácu nedostali (len lajstrá na pošte), ďalšie cca 3 mesiace budú čakať, či im Garančný fond aspoň čo-to preplatí. Podnikanie na slovenský spôsob. V Taliansku by carabinieri Italiano Makaróno do basy šmarili. Tu u nás dlhuje robotníkom, na odvodoch, kto ho vie komu ešte - zbalí stroje a zdrhne.
Čo na to naše "orgány"? Odbory sú bezzubé (prd vybavili, ešte aj ich odrbali), polícia nečinná, štátna správa a finančná správa čuší (a to im chýbajú nie €uríčka, ale státisíce €).

Tie ženy vo Vranove nemajú skoro žiadnu šancu si robotu nájsť. A je ešte otázne, či ohlásil hromadné prepúšťanie na UPSVaR. Asi nie - urobil to "šikovne" - cez celozávodnú dovolenku sa vyparil.

bohuzial vo Vranove to nie je prvy pripad-pred 5 rokmi nahnali ludmi zo zps aj zo ztp do chranenej dielne ako aj v inych mestach a po roku sikany ich firma bratrancov Csorbovcov prepustila bez vyplat a odstupneho-ten scenar sa tu opakuje pravidelne aj za asistencie uradov prace a benevolencie kompetentnych organov ako cez kopirak-sikanovanie,potom nezaplatenie mzdy nasleduje celozavodna dovolenka pocas ktorej sa vyrabuje hnuteny majetok a nakoniec vypovede-tento stat je mafiansky,inak by take praktiky a mnohe ine podobne finty a podvody neboli dlhodobo tolerovane a pokial nedojde k lyncovaniu,nikto to nezmeni,lebo cely stat a jeho organy su prehnite korupciou a lumpy maju ochranu sudov,policie ,uradov,verejnej spravy atd.
Indeed
03.09.12,19:07
kto povedal,že musia dochádzať za prácou len do 20 km od bydliska ?? ked velmi budú chcieť robotu si určite nájdu, alebo sa rekvalifikujú...
pepsikova
03.09.12,19:10
...ako je tu ticho!..tak zhrniem dnešný deň- pomaľované, umyté očistené...steny krásne bielunké, ,prskla by som na ne trochu oranže, musím to premyslieť, lebo je to ako sterilné..zajtra nič nerobím, ani tu nebudem, kaficu si navarte, kedy chcete a na poobede si prosím nechať niečo od obeda...no asi tak..dobrú noc vám...a aj nejaké pekné sníčky prajem...
http://www.commentsyard.com/graphics/good-night/good-night103.jpg...a ak pôjdete do chladničky náhodou, tak bacha- po chodbe sa povaľujú škrupiny od orechov!..svynajennamalá vymyslel, ako sa dostať k orieškom a tak povyvlákal, poschovával si a teraz chrúme...
Indeed
03.09.12,19:12
len Ty nič neprskaj ! kytičky do rohov nalep a tiež takú farebnú pásku asi 10 cm pod stropom stenu olemuj a bude to O.K.
avalik
03.09.12,19:15
No prosím...

A keď som ja tuna v minulosti dvíhal hlas za zlepšenie platovej situacie robotníkov,

tak ma posielali kamsi...., vyčítali mi plač na nesprávnom hrobe a doporučovali mi stať sa zamestnávateľom

No pekne....

Nejaký názorový zvrat o 360° by som povedal...

:confused::D
pepsikova
03.09.12,19:31
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1345620502

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 15 Minutes Ago #20146 len Ty nič neprskaj ! kytičky do rohov nalep a tiež takú farebnú pásku asi 10 cm pod stropom stenu olemuj a bude to O.K.

..Indy, žiadne kytičky, to je izba pre hada,nie pre princeznú jordánsku!..ten by mi dal !!...ale nejaká jedna stena by mohla byť oranž..len linku od vrchu stropu s mojimi labkami asi neurobím rovno!..
(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...
jacekova
03.09.12,19:35
fuuuuuuu, no dakujem pekne. dnes moj drobec nastupil prvykrat do skolky ... no zaujimave, keby mi peso dosiel domov, ze odisiel :-(
Kvaka
03.09.12,19:36
http://www.porada.sk/image.php?u=205154&dateline=1345620502

Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154)

15 Minutes Ago #20146 len Ty nič neprskaj ! kytičky do rohov nalep a tiež takú farebnú pásku asi 10 cm pod stropom stenu olemuj a bude to O.K.

..Indy, žiadne kytičky, to je izba pre hada,nie pre princeznú jordánsku!..ten by mi dal !!...ale nejaká jedna stena by mohla byť oranž..len linku od vrchu stropu s mojimi labkami asi neurobím rovno!..
(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...Pepsi, nerob linku žiadnu, daj na strop na okraj pásku a natri celú stenu. My sme si tak dali. Tie linky sa už moc nerobia a stena je pekná tak, ako je. Mám broskyňovú, že je dobrá na srdce.:)
AlaNR
03.09.12,19:39
Pepsi, skombinuj kávovú s kapučínkovou - bude Ti to pripomínať dolče... :D
lujza.j
03.09.12,20:00
farmár hľadá ženu:eek: som myslela že horšie to už nemohlo byť....ale môže, teda z upútaviek:eek:
Rozalka
03.09.12,20:09
(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...

.... šmarjá, ty si koleduješ o sádru, však? nebola si v Egypte, tak sa ti zažiadalo aspoň gypsu?
AlaNR
03.09.12,20:10
farmár hľadá ženu:eek: som myslela že horšie to už nemohlo byť....ale môže, teda z upútaviek:eek:

ale môže, do toho nám uvaria na troch televíziách, pridajú trošku amerických slobodných "pšimeš mou rúži"... a jeseň je v p..li... :(
Čo by som dala za nejaké dobré filmy! Teraz do októbra mám na Skylinku zadara HBO, rozmýšľam, že si ho predplatím aj potom. Za týždeň som už videla asi 5 dobrých filmov... Dúfam, že tam to nejde dokola...
Kvaka
03.09.12,20:12
Pepsi, nerob linku žiadnu, daj na strop na okraj pásku a natri celú stenu. My sme si tak dali. Tie linky sa už moc nerobia a stena je pekná tak, ako je. Mám broskyňovú, že je dobrá na srdce.:)
Teda, nejako som zle dočítala tvoj príspevok,
na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x... pepsi, nijaká páska, nijaké maľovanie, lebo budete doma dvaja zlomení.
lujza.j
03.09.12,20:18
ale môže, do toho nám uvaria na troch televíziách, pridajú trošku amerických slobodných "pšimeš mou rúži"... a jeseň je v p..li... :(
Čo by som dala za nejaké dobré filmy! Teraz do októbra mám na Skylinku zadara HBO, rozmýšľam, že si ho predplatím aj potom. Za týždeň som už videla asi 5 dobrých filmov... Dúfam, že tam to nejde dokola...
v HR ich kŕmia tým istým ako nás ved stanice majú tuším rovnakých vlastníkov , ešte aj "s kým bankujete":eek: bolo.... HBO mám dá sa tam...len občas nejaká tá reklama chýba:)
lujza.j
03.09.12,20:19
ked sa obkukáš tak zrušíš....
AlaNR
03.09.12,20:23
To by nevadilo, prepnem na chvíľu na malú krízu a reklám bude do sýtosti :D
trisestri
03.09.12,20:28
sama nerealna realita,len sa cudujem zdravotnikom ze sa daju kupit na take lacnne divadla-to zacina uz byt otrepane tie zinscenovane reallity-plac,hadky,nevolnst resp zdravotny problem,pomoc zdravotnikov,vulgarita,plytkost nazorov,nezrozumitelne formulovane mysienky-uz len cakam na zasuvaci noz a kecup,ktovie akych dram sa dockame ak to takto budu stupnovat:D-ked uz chcu hrat tak nech sa vratia k nakrucaniu dobrych filmov,zabavnych sutazi a serialov.
minule ma dost sokovala infrmacia ze vraj Martinka z Turca za vecer zarobi viac ako herec Narodneho divadla za mesiac.
hubatá
04.09.12,03:27
Včera som bola u notárky a dostala som šok: po oboznámení sa so spisom som zistila, že ja 2 roky zháňam to, čo už tam uviedla pri dedičskom konaní moja babka: staré kúpno-predajné zmluvy, rodičov, prarodičov.
Ale naopak: zmizla jedna originálna zmluva s ktorou som chcela porovnať podpisy, takže už ju ani v archívoch nenájdem a v prípade potreby vyhotovenia znaleckého posudku fotokópiu nemôžem použiť. Je toto možné?

Okrem toho mi vraj poslala e-mail, ukázala mi ho a utrpela som ďalší šok: e-mail bol bez uvedenia e-mailovej adresy odosielateľa, dátumu a hodiny. Samozrejme že som taký e-mail nikdy nedostala, nemohla naň odpovedať. Normálne vyrobila na počítači e-mail.

Ako môže takéto podvody robiť notárka, ktorá by podľa zákona mala byť strážcom zákonnosti. :eek::eek::eek:
Ja som ani spať nemohla!
pavol54
04.09.12,03:41
Včera som bola u notárky a dostala som šok: po oboznámení sa so spisom som zistila, že ja 2 roky zháňam to, čo už tam uviedla pri dedičskom konaní moja babka: staré kúpno-predajné zmluvy, rodičov, prarodičov.
Ale naopak: zmizla jedna originálna zmluva s ktorou som chcela porovnať podpisy, takže už ju ani v archívoch nenájdem a v prípade potreby vyhotovenia znaleckého posudku fotokópiu nemôžem použiť. Je toto možné?

Okrem toho mi vraj poslala e-mail, ukázala mi ho a utrpela som ďalší šok: e-mail bol bez uvedenia e-mailovej adresy odosielateľa, dátumu a hodiny. Samozrejme že som taký e-mail nikdy nedostala, nemohla naň odpovedať. Normálne vyrobila na počítači e-mail.

Ako môže takéto podvody robiť notárka, ktorá by podľa zákona mala byť strážcom zákonnosti. :eek::eek::eek:
Ja som ani spať nemohla!
originál nikdy nespúšťam z očí ani notárovi a ani sudcovi kópií si môžu porobiť koľko chcú a to že si jej ho dala nedokážeš ono sa už niekoľkokrát v živote stalo že sa osoby dušovali že niečo odovzdali a potom s veľkým ospravedlnením prišli že zabudli a že to len chceli dať, a niektoré hrubé kože sa ani neospravedlnili. ale možné je aj to že si ho u tej notárky nechala a je napísané v zápisnici z konania že si tam nechala to a to, dva roky no to je šupa nechať niečo bez dozoru
buchač
04.09.12,04:13
pravá aj ľavá ruka

...Stano je ale predsa " ĎÁBEL " .....

http://img.csfd.cz/posters/3/33441_dvd.jpg
mimi
04.09.12,05:16
Chcem sa touto cestou poďakovať televíziam Markíza a JOJ, že vysielaním svojich programoch o varení, manželiek či čo to je a ostatné, ma znova doviedli k pozeraniu programov na stanici ČT2 a sem tam aj na STV2. :) A dokonca som aj knihy oprášila, čomu som najradšej. :--- ďakujem ešte raz :D
pavol54
04.09.12,05:27
Chcem sa touto cestou poďakovať televíziam Markíza a JOJ, že vysielaním svojich programoch o varení, manželiek či čo to je a ostatné, ma znova doviedli k pozeraniu programov na stanici ČT2 a sem tam aj na STV2. :) A dokonca som aj knihy oprášila, čomu som najradšej. :--- ďakujem ešte raz :D
musím s tebou vrelo súhlasiť ale nezúfaj ešte máš šancu ako stráviť dobre večer -na porade
mimi
04.09.12,05:32
to pravda...niečo pozitívne ako porada dobre urobí :-)
lujza.j
04.09.12,05:52
pomóc...ďalšia farma:eek:..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...
lenkak
04.09.12,05:54
už aj Porada zapadá, tak ako slnko, ale aspoň že sa stále dá na výslnie, občas sa vyjasní, niektorí Poraďáci dajú jej lesk, a spomienku...
Tweety
04.09.12,05:55
pomóc...ďalšia farma:eek:..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,
lujza.j
04.09.12,06:28
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***:eek:
mimi
04.09.12,06:31
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,

Nebude to des a hrôza :) Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? :--- Ja sa veľmi teším na jeseň.
Tweety
04.09.12,06:33
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***:eek:
Presne, akoby si mi z duše hovorila. Tiež ma chytá hanba aj za nich. Len jedno neviem pochopiť, či sú fakt takí sprostí, že nevidia, ako sú na smiech každému v štábe, veď tam sa musia od tých stupídností až prepadávať. ALebo aj tam sú podobní? Mne stačilo vidieť len upútavku, a mala som dosť. Stále neviem prísť na to, čo núti TV toto vysielať, fakt to sme takí nekuktúrni, keď robíme celevriti z primitívov? Minule som čítala, že napr. Martinka z Turca zarobí za deň viac, ako Milka Vašáryová, tak toto je už fak, ako sa hovorí, čo je veľa, to je veľa.
Čo bude z našej mládeži pri takomto vysielaní až hrôza predpokladať.
Stanislav 1975
04.09.12,06:36
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***:eek:
Náhodou- Zámena manželiek sa mi páči..., aj Master chef...:)
Tweety
04.09.12,06:36
Nebude to des a hrôza :) Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? :--- Ja sa veľmi teším na jeseň.
Kníh mám doma dostatok, plnú knižnicu, tak oprášim staré čítania. Ale čo tí, čo knihy neľúbia? Prechádzky prírodou tiež uznávam, ale večer sú už nebezpečné.
lujza.j
04.09.12,06:36
Nebude to des a hrôza :) Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? :--- Ja sa veľmi teším na jeseň.
zbieram..... dám do vrecka toľko koľko mám rokov + jeden navyše dám do textilného vrecka...a mám pohodené v posteli, že odháňa chrípku a zlepšuje geopatogénnu zónu....našla som niekde tu na porade, dúfam že si to dobre pamätám:) pozor len musia byť nazbierané na priaznivom-pozitívnom mieste:D
Stanislav 1975
04.09.12,06:38
Dneska majú Poraďáci nejaký zjazd- bol som si kúpiť v technopole cigy a tam tabulka, že porada.sk-zmena v odvodoch a 17-tky tam už vypalovali zobák pri vchode- nahodené, s vlasmi rovno od kaderníka...:D
lujza.j
04.09.12,06:38
Náhodou- Zámena manželiek sa mi páči..., aj Master chef...:)
:eek: to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
Tweety
04.09.12,06:40
:eek: to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
Toto som trochu pozerala, celkom solídna relácia, ale neviem, kto vyhral, či syrová torta,alebo taštičky.Ale ten šéf master, či čo, že len urážajú. Aj moderátorka tejto TV už kritizovala.
Stanislav 1975
04.09.12,06:42
a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria:)
Akože ja sa musím učiteliek zastať- za pár flokov robia ťažkú ,vyčerpávajúcu prácu, musia naháňať školenia a kredita kadejaké a dnes si ich nikto poriadne neváži- keď chodili naši rodičia do školy,tak učiteľ bol velký pán a ešte aj za mojích časov mali akú takú reputáciu, i ked už vtedy to začalo íst dole vodou a dneska vobec nemajú tú vážnosť ako by si zaslúžili...
terezamaria
04.09.12,06:44
No naozaj si riadne riskovala.....
Stanislav 1975
04.09.12,06:44
:eek: to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
ja neviem, čo máš proti zámene M....:D,náhodou tá nerváčka z ostravy bola namakaná včera...:D
Stanislav 1975
04.09.12,06:44
Toto som trochu pozerala, celkom solídna relácia, ale neviem, kto vyhral, či syrová torta,alebo taštičky.Ale ten šéf master, či čo, že len urážajú. Aj moderátorka tejto TV už kritizovala.
neviem čo varil, lebo som až koniec kukal, ale vyhral ten ujo v klobúku...
Tweety
04.09.12,06:46
neviem čo varil, lebo som až koniec kukal, ale vyhral ten ujo v klobúku...
Tie taštičky na každý deň, čiže 365 chutí tiež neboli zlé. Som zvedavá, až to príde do obchodnej siete.
lujza.j
04.09.12,06:47
Presne, akoby si mi z duše hovorila. Tiež ma chytá hanba aj za nich. Len jedno neviem pochopiť, či sú fakt takí sprostí, že nevidia, ako sú na smiech každému v štábe, veď tam sa musia od tých stupídností až prepadávať. ALebo aj tam sú podobní? Mne stačilo vidieť len upútavku, a mala som dosť. Stále neviem prísť na to, čo núti TV toto vysielať, fakt to sme takí nekuktúrni, keď robíme celevriti z primitívov? Minule som čítala, že napr. Martinka z Turca zarobí za deň viac, ako Milka Vašáryová, tak toto je už fak, ako sa hovorí, čo je veľa, to je veľa.
Čo bude z našej mládeži pri takomto vysielaní až hrôza predpokladať.

niekedy mám pocit, že potrebujú oprať lóve...nechápem:confused: a to už nehovorím o aktéroch , ako ved každému by sa zišli peniažky, ale za takúto cenu...ved to mi príde , že maxi zúfalstvo...., alebo ide o ich IQ:rolleyes: viem, že sú špeciálne vyberaní....ešte možno tí mladí čo sa tam prihlásia dobre, berú to ako dobrodružstvo-adrenalín, ale čo tí "v rokoch":eek:
lujza.j
04.09.12,06:50
je to pozerateľné...
Kvaka
04.09.12,06:52
pomóc...ďalšia farma:eek:..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...Tak Lui, ja nekukám, nepoznám, neviem, čo je farma, (asi si tam farmár hľadá ženu?) iba raz som tuším nejakých 10 minút pozerala , možno pred rokom, dvomi, už sa nepamätám. Zosmiešňujú ľudí s ich súhlasom, je to smutné. Od upútaviek utekám z izby, lebo ten televízor zapne môj sb večer a je zapnutý až skoro do polnoci. Zväčša pozeráme Kosti a české programy, no a teraz iba ja aj Pod povrchom, zaujalo ma to. Keď nabehnú akékoľvek reklamy, prepíname.
babi2
04.09.12,06:58
Stanislav 1975
04.09.12,07:01
A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...:D
lujza.j
04.09.12,07:02
:confused:
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/degradujeme-postavicky-z-reality-sou-zarabaju-viac-ako-divadelni-herci.html (http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/degradujeme-postavicky-z-reality-sou-zarabaju-viac-ako-divadelni-herci.html)
nemôžem si to ani prečítať.....stačí mi prvá veta....toto je choréééé:eek: dnes normálne stačí ak je niekto debilný....čím viac tým lepšie...lóve má...
Tweety
04.09.12,07:02
A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...:D
Šak to nič, každý sme iný, niekedy treba aj hlavu vyvetrať niečím menej náročným, ale až takým menej fakt nemusím.
lujza.j
04.09.12,07:03
A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...:D
ježíííš Stanko, ja tiež nie som až ......mne sa proste len mozog zastavuje...;)
Stanislav 1975
04.09.12,07:07
Šak to nič, každý sme iný, niekedy treba aj hlavu vyvetrať niečím menej náročným, ale až takým menej fakt nemusím.
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,:D:D

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...:eek::D
Kvaka
04.09.12,07:10
Pozitívne miesto je ktoré?
Tweety
04.09.12,07:12
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,:D:D

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...:eek::D
ALe Eva má terazky dobrú reklamu, ako pre ňu stvorenú, tam sa môže teda vykecať ostošesť. Vieš Stanko, to, že sa nám nepáčia neznamená, že nie sú iní, ktorí sú super, napr. taký Babjak, Vášaryová, Bednárik,...., ej či je ich dosť, chválabohu za ních. A náš pán priemer, ten svoj kredit stratil už dávno.
lujza.j
04.09.12,07:13
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,:D:D

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...:eek::D
dobrééééé:D ja som ho tiež...aj ked som vôbec nechcela ísť, ale vo štvrtok pred voľbami na nas*ala iná strana tak som išla......ale už nikdy, nikdy nepôjdem....ani voľby predtým som nebola.....
Stanislav 1975
04.09.12,07:14
ALe Eva má terazky dobrú reklamu, ako pre ňu stvorenú, tam sa môže teda vykecať ostošesť. Vieš Stanko, to, že sa nám nepáčia neznamená, že nie sú iní, ktorí sú super, napr. taký Babjak, Vášaryová, Bednárik,...., ej či je ich dosť, chválabohu za ních. A náš pán priemer, ten svoj kredit stratil už dávno.
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...:cool:,čosik sa jej nepáčilo...:D a pritom Evička je cicuška...
Tweety
04.09.12,07:15
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...:cool:,čosik sa jej nepáčilo...:D a pritom Evička je cicuška...
Evu môžem, ona nie je zlá, len veľa veľa kecá. Furt a stále.:---
lujza.j
04.09.12,07:20
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...:cool:,čosik sa jej nepáčilo...:D a pritom Evička je cicuška...
http://img.topky.sk/70941.jpghttp://img.topky.sk/635px/1105750.jpg/Pacho-hybsky-zbojnik.jpg
kuk aký "bobor":D
buchač
04.09.12,07:21
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,:D:DČo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...:eek::D
...tak ja neviem ....
Sledovanosť ???...no skúsme , od konca ...
Martinka - chudák dievča , veď ona za to nemôže , že je taká ...hm " inteligentná intelektuálka "...
Mojsejka - nuž , keď niekto nevie zaujať ničím iba ak írečitým slovníkom ...
Máziková - hm ...proti gustu ...atď...
Nuž a Fico ???...
...veď jeho už sám veľký učiteľ jedného hnutia presne nazval - pekne zdrobnelinkou oslovil ...že " robertko " ...
Stanislav 1975
04.09.12,07:29
...tak ja neviem ....
Sledovanosť ???...no skúsme , od konca ...
Martinka - chudák dievča , veď ona za to nemôže , že je taká ...hm " inteligentná intelektuálka "...
Mojsejka - nuž , keď niekto nevie zaujať ničím iba ak írečitým slovníkom ...
Máziková - hm ...proti gustu ...atď...
Nuž a Fico ???...
...veď jeho už sám veľký učiteľ jedného hnutia presne nazval - pekne zdrobnelinkou oslovil ...že " robertko " ...
Napr. ja mám rád humor ale napr. Ander z Ke sa mi vobec ale vobec nepáči- tento štýl nemusím, to už skorej dlho nebohý Strýco Marcin-áno-ten bol super..., ale Ander néééééééééééé
buchač
04.09.12,07:34
Napr. ja mám rád humor ale napr. Ander z Ke sa mi vobec ale vobec nepáči- tento štýl nemusím, to už skorej dlho nebohý Strýco Marcim-áno-ten bol super..., ale Ander néééééééééééé

...aj keď som z KE ( nepoddžubuj ...;) ...) , mňa ani jeden nezaujal ...

Obaja na jedno kopyto ...len iným nárečím rozprávajú/li...

Humor ja tiež rád ...no to je už iná kapitola ...
kukučka
04.09.12,07:36
Humor? Mňa dnes pobavil ten Stanov! :D
Stanislav 1975
04.09.12,07:38
...aj keď som z KE ( nepoddžubuj ...;) ...) , mňa ani jeden nezaujal ...

Obaja na jedno kopyto ...len iným nárečím rozprávajú/li...

Humor ja tiež rád ...no to je už iná kapitola ...
Ja nepoddžubujem- ja mám východniarov rád, inak by som nemal manželku od Trebišova...:D-a najlepšie sú tie kapurkové, a ked ich je aspoň 8...:D
terezamaria
04.09.12,07:39
Kvaka
04.09.12,07:42
Mňa dnes potešilo, že som našla recept na rusle, robievate to? Nájsť nebol problém, len som zabudla názov tejto delikatesy.
http://varecha.pravda.sk/recepty/rusle-fotorecept/19540-recept.html
(http://varecha.pravda.sk/recepty/rusle-fotorecept/19540-recept.html)
Stanislav 1975
04.09.12,07:48
Ja nepoddžubujem- ja mám východniarov rád, inak by som nemal manželku od Trebišova...:D-a najlepšie sú tie kapurkové, a ked ich je aspoň 8...:D
aj ženy sú také vášnivejšie na východe, vedia sa viac odviazať- také šmrnc- neviem- bratislavčanky sa mi zdajú také chladné troška...:D
evuš
04.09.12,07:52
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...:cool:,čosik sa jej nepáčilo...:D a pritom Evička je cicuška...

..uf, až ma obarilo, že to myslíš Staník mňa..http://www.kasman.sk/download/anim/osoby/smajlici/mm1.gif
AlaNR
04.09.12,07:55
Napr. ja mám rád humor ale napr. Ander z Ke sa mi vobec ale vobec nepáči- tento štýl nemusím, to už skorej dlho nebohý Strýco Marcin-áno-ten bol super..., ale Ander néééééééééééé

a keď s tetkou Agnešou začali trkotať :D

Ako malé decko som skoro zodrala platňu, aj keď som polovičke nerozumela a dokonca s ním mám niekde ešte fotku, čo sme boli na vystúpení s našimi... ;)
lujza.j
04.09.12,08:03
aj ženy sú také vášnivejšie na východe, vedia sa viac odviazať- také šmrnc- neviem- bratislavčanky sa mi zdajú také chladné troška...:D
a to sú dnes už ktoré....:rolleyes: ako také ako moja kolegyňa, že z Ružomberku....sa raz kolegovi smiala, že z akej to je dediny Šoporňa, že či to je na Slovensku.....ked sa jej opýtali, že a ty si odkiaľ o ona " z Blavy nééé".....
terezamaria
04.09.12,08:03
Mňa dnes potešilo, že som našla recept na rusle, robievate to? Nájsť nebol problém, len som zabudla názov tejto delikatesy.
http://varecha.pravda.sk/recepty/rusle-fotorecept/19540-recept.html
(http://varecha.pravda.sk/recepty/rusle-fotorecept/19540-recept.html)
Moja nevesta ich robí, sú vynikajúce, štipľavé, to my všetci môžeme. Je s tým trochu papračka tie jadrá dávať preč, ale dvaja keď sadnú k tomu, je to spravené raz-dva.
Uhorky ošúpať, vybrať jadrá, nakrájať, dať do veľkej misy - vandlíka, prikrojiť na pásiky cibuľu a zaliať horúcim dekom, len nie O,5 dcl octu ale len O,3 dcl octu. Nechať 5 minút postáť, plniť do pohárov a medzi ne dať feferónky, kto koľko má rád.
terezamaria
04.09.12,08:04
Až teraz som pozrela, skoro zhodný postup.....
Ivana Š
04.09.12,08:06
a keď s tetkou Agnešou začali trkotať :D

Ako malé decko som skoro zodrala platňu, aj keď som polovičke nerozumela a dokonca s ním mám niekde ešte fotku, čo sme boli na vystúpení s našimi... ;)

platňa, čo bude zodraná dnes, je tá naša obecná repeťácka
dnes je od ôsmej do dvanástej skúška obecného rozhlasu - ide ma poraziť, ešte hodinu to bude vyhrávať
Malvína, čo víno nalieva, by ma už ožrala
Júlia je čarovná, a trávu mám pokosenú trikrát
semo-tamo to reznú desmodom, aby sme chytili druhý dych - chcel som ti ponúknuť viac, a bezmenní zlodeji si ukradli navzájom
taraz ide 2x, vzdialená je moja láska, už ma nikto nepoláska
už len Ave Mária - http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10073.gif
Tweety
04.09.12,08:09
platňa, čo bude zodraná dnes, je tá naša obecná repeťácka
dnes je od ôsmej do dvanástej skúška obecného rozhlasu - ide ma poraziť, ešte hodinu to bude vyhrávať
Malvína, čo víno nalieva, by ma už ožrala
Júlia je čarovná, a trávu mám pokosenú trikrát
semo-tamo to reznú desmodom, aby sme chytili druhý dych - chcel som ti ponúknuť viac, a bezmenní zlodeji si ukradli navzájom
taraz ide 2x, vzdialená je moja láska, už ma nikto nepoláska
už len Ave Mária - http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10073.gif
Čo máš proti Evičke Kostolányovej? Veď jej pokosená tráva je krásna. Ešte by mohli dať Smoliiara..... Ale verím ti, tie ostatné odrhovačky, br, a hlavne keď idú ako na kolotoči. Nezávidím teda.
willma
04.09.12,08:10
hmmm, tak odpovie len ten, čo sa do BA pristahuval
Ivana Š
04.09.12,08:20
Čo máš proti Evičke Kostolányovej? Veď jej pokosená tráva je krásna. Ešte by mohli dať Smoliiara..... Ale verím ti, tie ostatné odrhovačky, br, a hlavne keď idú ako na kolotoči. Nezávidím teda.

záver bude o 12:00 - že keď sa skúša, tak sa skúša všetko

skúška obecnej sirény - len či to zatiaľ nebudem jačať ja http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9037.gif
AlaNR
04.09.12,08:25
platňa, čo bude zodraná dnes, je tá naša obecná repeťácka
dnes je od ôsmej do dvanástej skúška obecného rozhlasu - ide ma poraziť, ešte hodinu to bude vyhrávať
Malvína, čo víno nalieva, by ma už ožrala
Júlia je čarovná, a trávu mám pokosenú trikrát
semo-tamo to reznú desmodom, aby sme chytili druhý dych - chcel som ti ponúknuť viac, a bezmenní zlodeji si ukradli navzájom
taraz ide 2x, vzdialená je moja láska, už ma nikto nepoláska
už len Ave Mária - http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10073.gif

nuž ale máš pestrý repertoár :D

u nás už tretí mesiac - Žbirka, dookola.... Každé hlásenie...
Tweety
04.09.12,08:26
nuž ale máš pestrý repertoár :D

u nás už tretí mesiac - Žbirka, dookola.... Každé hlásenie...
A to sa nedá sťažovať, či? Veď je to zrelé na psychiatriu, tým na úrade to nevadí, alebo majú štuple v ušiach?
Ivana Š
04.09.12,08:38
A to sa nedá sťažovať, či? Veď je to zrelé na psychiatriu, tým na úrade to nevadí, alebo majú štuple v ušiach?

ja mám to hučátko rovno pod nosom - teda pod uchom, priamo pri okne pracovne
úradníčky majú sťažnosti v .... na lehátku - je tam jedna, druhá ma dovolenku, a ani stránkový deň nie je - môžem tak na lampáreň behnúť
a reproduktory majú umiestnené veľmi múdro - dosť ďaleko aj z jednej aj druhej strany, aby ich to neotravovalo

ááá ma napadlo dodatočne - zabudli vyskúšať pouličné osvetlenie, čo by bolo užitočnejšie
v sobotu ma sestra vytiahla o 22:00 na prechádzku a veru je tam čo opravovať
ale podľa našich obecných je asi lepšie cez deň počuť, ako v noci vidieť pod nohy
Ivana Š
04.09.12,09:17
Tweety
04.09.12,09:22
radi si dáme, dík
kukučka
04.09.12,09:42
A to sa nedá sťažovať, či? Veď je to zrelé na psychiatriu, tým na úrade to nevadí, alebo majú štuple v ušiach?

Majka, ja budem zrelá, keď ešte raz uvidím to Tvoje ", či?" :--- :D
trisestri
04.09.12,10:18
zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/
trisestri
04.09.12,10:19
zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/ http://spravy.pravda.sk/kazimirov-institut-navrhuje-zdanit-auta-dalsou-danou-cirkulacnou-1di-/sk_ekonomika.asp?c=A120904_115604_sk_ekonomika_p01
Tweety
04.09.12,10:22
trošku tolerancie, či? chichi
Kvaka
04.09.12,10:34
zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/ http://spravy.pravda.sk/kazimirov-institut-navrhuje-zdanit-auta-dalsou-danou-cirkulacnou-1di-/sk_ekonomika.asp?c=A120904_115604_sk_ekonomika_p01 No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.
trisestri
04.09.12,10:46
No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.

mne sa zda ze su to iba take pokusne bubliny,na druhej strane od toho Kazisveta vystane cokolvek,resp od jeho sefov,lebo ten je skor iba figurka ktoru priamo riadia Pociatek a Fico a nepriamo lobisti./mafiani,tunelari verejnych zdrojov/
Stanislav 1975
04.09.12,10:47
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...:D
Tweety
04.09.12,10:50
Tweety
04.09.12,10:51
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...:D
Stanko, nech sa teda vybavovačky vydaria, aj ten večer s kámošom, len myslí na nás, že ťa vidíme. Tak nám neurob hanbu.
Stanislav 1975
04.09.12,10:54
Stanko, nech sa teda vybavovačky vydaria, aj ten večer s kámošom, len myslí na nás, že ťa vidíme. Tak nám neurob hanbu.
Majka, ja nikdy nerobím hanbu- ja som slušný, pekný,inteligentný,občas síce načas nezaplatím odvody ale inak som super, " ČI"...???:D
Tweety
04.09.12,10:55
Majka, ja nikdy nerobím hanbu- ja som slušný, pekný,inteligentný,občas síce načas nezaplatím odvody ale inak som super, " ČI"...???:D
Šak ja len pripomínam, aby si na to nezabudol.:) A či nemôžem, lebo niekto to nemá rád.:o
hnedoočka
04.09.12,11:00
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...:D

u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie?:D a k tomu domáce cibuľové bagetky...
Stanislav 1975
04.09.12,11:02
Šak ja len pripomínam, aby si na to nezabudol.:) A či nemôžem, lebo niekto to nemá rád.:o
či - možeš...:D:D
Stanislav 1975
04.09.12,11:02
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie?:D a k tomu domáce cibuľové bagetky...
hmhmhm- nevyzerá to zle...:rolleyes:
Tweety
04.09.12,11:02
či - možeš...:D:D
Môžem, môžem, len či nemôžem.:---
Stanislav 1975
04.09.12,11:07
Môžem, môžem, len či nemôžem.:---

:---:eek:-No idem ja het,lebo sa zasa zamotám...:o
buchač
04.09.12,11:13
No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.

Kažimír je ten typ človeka ( nehovorím o ňom teraz ako o politikovi ) , ktorého vidím iba po prvýkrát v živote ...a v tom momente by som mu jeho úsmev bejzbolkou upravil ...
trisestri
04.09.12,11:23
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie?:D a k tomu domáce cibuľové bagetky...
ajhla tolko pijatiky ani nepozves,aj rebra by sa zvladli:D
Ivana Š
04.09.12,11:46
Pobavilo ma, to nevymyslíš, to je život.
http://www.pluska.sk/zena/sex-laska/bizarne-odhalenie-nevery-z-vysavaca-vytiahla-cudzie-nohavicky.html

dobré :) po nevere povysáva byt
a ešte by len kukala, keby náhodou našla slipoše alebo boxerky
Ivana Š
04.09.12,11:51
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie?:D a k tomu domáce cibuľové bagetky...

takže ponúkaš všetko na č- ako môj známy hovorí, pijem všetko na č - či pivo, či víno, či pálené
potom popije, a upozorní ma - Ivana ty už nepi - nejak sa mi rozmazávaš :D
pepsikova
04.09.12,11:52
...kuknem, čo tu nové, fajn popoludnie vám a som het...
Tweety
04.09.12,11:56
...kuknem, čo tu nové, fajn popoludnie vám a som het...
Aj Tebe Pepsi pekné popoludnie.:) Ale vieš ako sa hovorí, kto het išol, vecej už neprišol.
trisestri
04.09.12,12:05
pravdu ma Janko narodnie ozraly,len na seba zabudol,resp ze taky tam sedia uz od cias komunistickych http://www.aktuality.sk/clanok/213373/slota-v-nr-sr-sedia-blazni-idioti-zlodeji/
Kvaka
04.09.12,12:07
Aj ja idem het, utekám do záhrady, pekný deň vám.