BXLmiami
01.12.12,10:19
Od začiatku ich považujem za dalšie pijavice na trhu.
BXLmiami
01.12.12,09:23
Poprečitovala som si Žilinu,no,myslím,že budete Žilinčania cestovať.Nevyzerá to už vratné.
misoft
01.12.12,14:03
Zastupiteľnosť je zaručená! :D
Ivana Š
01.12.12,14:30
nevratná je smrť, krstiny, svadba, vianočné trhy a fľaše
čierny humor - viem, ale
Aj slzy sa dokážu smiať , aj úsmev sa naučí plakať ...

všetko stíham v jeden deň - dnes sme ráno boli na omši za Marka, čo zomrel, a hneď po omši sme pokrstili dve bábätká, Olivera a Tomáša, a poobede sme boli zagratulovať sesternici k svadbe,

a tie vianočné trhy - už piaty krát vyspevuje z OÚ - Vidiek -Vianočná - zajtra s budú konať, no toto rozhodne vynechám
Ivana Š
01.12.12,14:41
Stále sa neviem s tým zmieriť, ako jednu minútu tu človek je, a ďalšiu nie!
mala som ho strašne rada, ako brata, veľmi mi chýba, bola som pri ňom, keď naposledy vydýchol. Vyslovene si ma pýtal, len aby Ivuška prišla. Tak ma volal.
Vedela som, že je zle, ale som si to tak nepripúšťala, stále som mala takú vieru, že ešte s nami bude. On to už cítil, že zomiera, ten výraz v očiach
strašné, už nevedel rozprávať, len chrčal, mal metastázy v pľúcach, žalúdku aj v pečeni,
predsa len mal takú silnú vôľu, že sa s nami stihol rozlúčiť, pýtal si papier a pero a napísal nám - že nám všetkým ďakuje za pomoc, rodičom za život a synovi odkázal, že Daliborko, veľmi som ťa ľúbil.
prepáčte za môj výlev, ale pomohlo mi aj toto, že som sa mohla posťažovať.
lujza.j
01.12.12,14:45
Stále sa neviem s tým zmieriť, ako jednu minútu tu človek je, a ďalšiu nie!
mala som ho strašne rada, ako brata, veľmi mi chýba, bola som pri ňom, keď naposledy vydýchol. Vyslovene si ma pýtal, len aby Ivuška prišla. Tak ma volal.
Vedela som, že je zle, ale som si to tak nepripúšťala, stále som mala takú vieru, že ešte s nami bude. On to už cítil, že zomiera, ten výraz v očiach
strašné, už nevedel rozprávať, len chrčal, mal metastázy v pľúcach, žalúdku aj v pečeni,
predsa len mal takú silnú vôľu, že sa s nami stihol rozlúčiť, pýtal si papier a pero a napísal nám - že nám všetkým ďakuje za pomoc, rodičom za život a synovi odkázal, že Daliborko, veľmi som ťa ľúbil.
prepáčte za môj výlev, ale pomohlo mi aj toto, že som sa mohla posťažovať.
:mee::mee::mee:.......vieš sme tu nato.....
pepsikova
01.12.12,14:49
Stále sa neviem s tým zmieriť, ako jednu minútu tu človek je, a ďalšiu nie!
mala som ho strašne rada, ako brata, veľmi mi chýba, bola som pri ňom, keď naposledy vydýchol. Vyslovene si ma pýtal, len aby Ivuška prišla. Tak ma volal.
Vedela som, že je zle, ale som si to tak nepripúšťala, stále som mala takú vieru, že ešte s nami bude. On to už cítil, že zomiera, ten výraz v očiach
strašné, už nevedel rozprávať, len chrčal, mal metastázy v pľúcach, žalúdku aj v pečeni,
predsa len mal takú silnú vôľu, že sa s nami stihol rozlúčiť, pýtal si papier a pero a napísal nám - že nám všetkým ďakuje za pomoc, rodičom za život a synovi odkázal, že Daliborko, veľmi som ťa ľúbil.
prepáčte za môj výlev, ale pomohlo mi aj toto, že som sa mohla posťažovať...

..Iví,odchod blízkeho je vždy ťažký,náročný na prežitie ľuďom, ktorí ho mali radi...ale namiesto neho prišli dve radosti-bábetká, a šťastie v podobe svatby..to asi tak v živote musí byť, smútok a bolesť strieda radosť..spomínaj na Marka s radosťou,bol ti milý,nie s bolesťou, lebo on už netrpí..a iste by nechcel, aby jeho milovaní trpeli pri spomienke na neho..
Ivana Š
01.12.12,14:56
..

..Iví,odchod blízkeho je vždy ťažký,náročný na prežitie ľuďom, ktorí ho mali radi...ale namiesto neho prišli dve radosti-bábetká, a šťastie v podobe svatby..to asi tak v živote musí byť, smútok a bolesť strieda radosť..spomínaj na Marka s radosťou,bol ti milý,nie s bolesťou, lebo on už netrpí..a iste by nechcel, aby jeho milovaní trpeli pri spomienke na neho..

Marko bol dobrák, myslím že by nechcel aby sme za neho plakali, ale stále mám slzy v očiach
bude to chvíľu trvať, kým sa s tým vyrovnám
wagner
01.12.12,15:07
lujza.j
01.12.12,18:18
čo je to za blbosť, že trendy vianočný stromček:eek: /bolo v TV novinách/ si ho ozdobím tak ako sa mi ten ktorý rok chce....a je mi šuma-fuk, aké sú trendy...idiotiny
tento rok som si kúpila od kolegu...jeho mama robí medovníky...dám si na stromec....každý medovníček je zabalený zvlášť v celofáne, tak ich aspoň moja psina nebude ožierať...dúfam:D
Tweety
01.12.12,18:29
čo je to za blbosť, že trendy vianočný stromček:eek: /bolo v TV novinách/ si ho ozdobím tak ako sa mi ten ktorý rok chce....a je mi šuma-fuk, aké sú trendy...idiotiny
tento rok som si kúpila od kolegu...jeho mama robí medovníky...dám si na stromec....každý medovníček je zabalený zvlášť v celofáne, tak ich aspoň moja psina nebude ožierať...dúfam:D
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
lujza.j
01.12.12,18:32
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
videla:eek:
Tweety
01.12.12,18:33
a páči?
zknihy
01.12.12,18:35
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?

Pred 2 rokmi mali v Tescu : čierny :D
lujza.j
01.12.12,18:45
to nemá nič spoločné s vianočným stromčekom...niekto bol asi zhúlený...
trisestri
01.12.12,19:30
Brusel nech ide do riti,este ani komunistom nevadili vianocne symboly,uz to z tym multikulturizmom a ritolezenim arabom riadne prehanaju-oni doma taky tolerantny nie su a ked to by nedajboze ovladli,tak sarja namiesto tolerancie-ja uz neviem komu by mala vadit pekna a vkusna vyzdoba,ved to zdaleka nie je iba o nabozenstve.
pavol54
01.12.12,19:31
Budíčéééék! Rozcvičkááááááá! A potom rááááňajkýýýýýýýý!!! Nech sa páči k stolu:

http://www.thefeelgoodlifestyle.com/wp-content/uploads/2011/07/breakfast2.jpg

...a krásny deň Vám prajem, nech sa všetky odvážne (aj nesmelé) víkendové plány vydaria :)
a že vraj je učiteľom zle.
ivuliatko
01.12.12,19:53
šak virtuálne môžem machrovať, nee? :-))
buchač
01.12.12,19:53
a že vraj je učiteľom zle.
...a to sú len raňajky ...:rolleyes:

Si teraz , Pali , predstav ten obed :eek:....ach jo , ja nešťastný zemepán ....:cool:
pavol54
01.12.12,20:29
No veď práve že virtuálne ale mám voľné miesto robotníka za 600 €
erzet
01.12.12,20:42
S kandidátom na českého prezindenta vo Valašských Klobúkoch a s "čerty nejsou žerty"
ivuliatko
01.12.12,20:44
teraz machruješ Ty, hehe... neverím, že tam nestoja zástupy na to miesto (pri súčasnej katastrofickej nezamestnanosti)
kopretinka
01.12.12,20:59
pavol54
01.12.12,21:00
veď píšem že mám voľné miesto takže konkurz na okopávačku zeleniny sa nekoná zástup nestojí že " za tie peniaze"?
pavol54
01.12.12,21:02
S kandidátom na českého prezindenta vo Valašských Klobúkoch a s "čerty nejsou žerty"
Pošleme im Ibiho typický Slovák mohol by byť aj Čech
ivuliatko
01.12.12,21:09
to by sa dalo nazvať "naše současnost za pětset"
misoft
01.12.12,21:28
Ma švihne! Nemôžem otvoriť Skicár, WordPad, Správcu zariadení. Dal som kontrolu systémových súborov - malo by opraviť - neopravilo, vraj tiež poškodené :( - a robí to jedna jediná blbá Dynamic Link Lybrary (dll). No mám o zábavu postarané - skúsiť zohnať boot instal CD a urobiť Repair, ak nepomôže - záloha všetkých súborov a nastavení a reinstall.
pmajap
01.12.12,21:34
...sa máš, keď to vieš
lujza.j
01.12.12,21:36
Pošleme im Ibiho typický Slovák mohol by byť aj Čech
no on ako "bonus" má ešte aj C-čkovú hepatitídu:cool:
wagner
01.12.12,21:41
Ma švihne! Nemôžem otvoriť Skicár, WordPad, Správcu zariadení. Dal som kontrolu systémových súborov - malo by opraviť - neopravilo, vraj tiež poškodené :( - a robí to jedna jediná blbá Dynamic Link Lybrary (dll). No mám o zábavu postarané - skúsiť zohnať boot instal CD a urobiť Repair, ak nepomôže - záloha všetkých súborov a nastavení a reinstall.
Môj PC tiež dva dni vyskakoval - pýtal inštalačné CD, vraj najskôr treba opraviť nastavenia a potom reštartovať. A keďže ja nie som až taký odborník, zavolala som suseda a zároveň som kúpila novú baterku, aby tá stará nevyvádzala. Baterku vymenil, dokonca som našla aj to správne CD, len problém bol s heslami. Systém pýtal heslo správcu súboru. A keďže my sme dvaja správcovia súboru postavený na roveň, moje heslá nechcel. Musela som zohnať zaťa, ten zase nevedel ktoré heslo je do môjho systému, nadiktoval viac hesiel:confused: Tak sme skúšali systémom pokus- omyl. Ale posledné heslo pasovalo:D a systém ho prijal. Tak CD načítal systém a konečne pracuje. A keby to bolo možné, tak mu natrepem na zadok, lebo aj baterka bola dobrá :confused:, iba si niečo zmyslel. Podľa vyjadrenia odborníka - mám starý PC a nový, moderný antivirák. A ten blbne, lebo nie je stavaný na také staré verkle :eek: A to PC mám od decembra 2006 - teda šesť rokov
lujza.j
01.12.12,22:48
http://2.bp.blogspot.com/_bFjHcAW1G1M/TPORPEaJ3TI/AAAAAAAAB2A/VDXyjip3V0A/s1600/6251Advent_wreath.jpg
srska
02.12.12,04:42
Môj PC tiež dva dni vyskakoval - pýtal inštalačné CD, vraj najskôr treba opraviť nastavenia a potom reštartovať. A keďže ja nie som až taký odborník, zavolala som suseda a zároveň som kúpila novú baterku, aby tá stará nevyvádzala. Baterku vymenil, dokonca som našla aj to správne CD, len problém bol s heslami. Systém pýtal heslo správcu súboru. A keďže my sme dvaja správcovia súboru postavený na roveň, moje heslá nechcel. Musela som zohnať zaťa, ten zase nevedel ktoré heslo je do môjho systému, nadiktoval viac hesiel:confused: Tak sme skúšali systémom pokus- omyl. Ale posledné heslo pasovalo:D a systém ho prijal. Tak CD načítal systém a konečne pracuje. A keby to bolo možné, tak mu natrepem na zadok, lebo aj baterka bola dobrá :confused:, iba si niečo zmyslel. Podľa vyjadrenia odborníka - mám starý PC a nový, moderný antivirák. A ten blbne, lebo nie je stavaný na také staré verkle :eek: A to PC mám od decembra 2006 - teda šesť rokovsa vraví, že treba vymeniť - po 4 pc, po 7 ženu
BXLmiami
02.12.12,06:14
Bludim po zahradkarskych temach a hľadám temu,v ktorej som videla vysoký záhon z plastových fliaš,nevie niekto,kde to bolo?D.
srska
02.12.12,06:29
Bludim po zahradkarskych temach a hľadám temu,v ktorej som videla vysoký záhon z plastových fliaš,nevie niekto,kde to bolo?D.http://www.recyclart.org/2011/08/plastic-bottles-garden/
arizona
02.12.12,06:58
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
Este ze povedali co to je. :D
Mna by pri pohlade na to monstrum ani nenapadlo, ze to ma byt vianocny stromcek.
Myslim, ze nie som sama...:rolleyes:
pepsikova
02.12.12,07:01
...mal si sa lepšie učiť!..
BXLmiami
02.12.12,07:42
Dakujem,ale to bola taká téma,bola tam rozprávková chalupka s kopou kvetov a vysoký záhon z plastových fliaš a kopa dalších nápadov.
lujza.j
02.12.12,07:44
hbo2....dokument "Tahle země není pro gaye" teda Uganda.....:eek:
lujza.j
02.12.12,07:45
Dakujem,ale to bola taká téma,bola tam rozprávková chalupka s kopou kvetov a vysoký záhon z plastových fliaš a kopa dalších nápadov.
kuk tu....http://www.porada.sk/t196428-napady-na-recyklaciu.html
kukučka
02.12.12,08:07
moja princezná teraz recykluje fľaše a dečky na vianočné svietniky-lampáše
BXLmiami
02.12.12,08:12
Dakujem
lujza.j
02.12.12,08:18
foto nemáme?
pepsikova
02.12.12,08:51
..rečou nášho kmeňa by to nešlo?..toto len samé odborné..ja poviem "dojeondené je to:).......ale ty si šikovník, ten pc má šťastie, že ťa má po ruke!..
pepsikova
02.12.12,08:53
..môj má 5 a technit od internetu povedal, že to je už "pekný starec"...ešteže nebýva často chorý:)
pepsikova
02.12.12,09:02
...fotečku poprosíme..
buchač
02.12.12,11:15
Mala si sa lepšie učiť a nyjé trepať semo tamo ...
trisestri
02.12.12,11:41
dezert k nelelnemu obedu,dobru chut http://2.bp.blogspot.com/_pXbnuzoqXow/TIQRVNrLu1I/AAAAAAAACEY/84ErpypqM6E/s1600/cokoladova-torta.jpg
lujza.j
02.12.12,12:14
pivko
02.12.12,12:54
Majka a kde zmizol ten MAGOR ?
Tweety
02.12.12,14:37
Majka a kde zmizol ten MAGOR ?
Vymazala som ho a terazky ten krásny obrázok strýka držgroša neviem nájsť. Asi ho už stiahli z obehu, možno preto, že sa až trestuhodne usmieval, či vysmieval?
Odvolávam, čo som odvolala a sľubujem, čo som sľúbila, nech sa páči. Len pozor, aby vám neprišlo smiešnosmutno. No nie je zlatý? :rolleyes:http://www.pluska.sk/thumb/images/gallery/slovensko/politika/2012/12/kazimir.jpg?w=670&h=376&ip=5
Paula
02.12.12,14:39
On len bol sám zo seba prekvapkaný :)
buchač
02.12.12,15:23
pepsikova
02.12.12,16:18
...a na čom fičí tento?..vyzerá, že káva a torta to nebude!...(to len tak na papieri, ale súkromne si myslím, že vyzerá ako totálkokos......s?..či "t"..tak dáko..)
trisestri
02.12.12,18:18
Buchy oplati sa ist na trhy,maju tam daco pre gurmanov?
pmajap
02.12.12,18:22
ukroj
buchač
02.12.12,18:23
Buchy oplati sa ist na trhy,maju tam daco pre gurmanov?
...a poviem Ti ???

Vo Viedni som len prstom na mape bol :rolleyes:
...ale určite sa niečo nájde ...vždy sa niečo niekde nájde ...:)
trisestri
02.12.12,18:30
...a poviem Ti ???

Vo Viedni som len prstom na mape bol :rolleyes:
...ale určite sa niečo nájde ...vždy sa niečo niekde nájde ...:)

ze vo Viedni :D:):D-si ty narocny,ja tak skromne o Kosiciach,ze jaky lokarpatriocizmus a to nova doba,kazdy len do Vidne by sa hnal:)
lujza.j
02.12.12,18:37
http://i.pravda.sk/12/042/skcl/P234274cc_kazimir.jpghttp://teamhellions.files.wordpress.com/2012/06/joker02.jpg?w=232&h=300

pri tomto úšklebe ma hned toto napadlo.....len ne druhý je pre mňa Pán herec a ten prvý tiež "Pán"....:D
lujza.j
02.12.12,19:00
dosť ma vytáčajú akcie na kozmetiku na "mojej" internetovej parfumérke.....pred Vianocami tam hádžu pekné ležiaky, ved ľudia kúpia všecko...vrrr a ja potrebujem očný krém-došiel mi:(
wagner
02.12.12,20:37
Neviem ktorého hľadáš, ale jeden rýpal aj na šuťáku
pepsikova
02.12.12,21:22
dosť ma vytáčajú akcie na kozmetiku na "mojej" internetovej parfumérke.....pred Vianocami tam hádžu pekné ležiaky, ved ľudia kúpia všecko...vrrr a ja potrebujem očný krém-došiel mi:(..

..lui, behni kuk na Včeliu kozmetiku..majú vynikajúce produkty, mám overené, vyskúšané..a nemajú ležiaky...
http://www.vceliakozmetika.sk/
srska
02.12.12,21:27
dosť ma vytáčajú akcie na kozmetiku na "mojej" internetovej parfumérke.....pred Vianocami tam hádžu pekné ležiaky, ved ľudia kúpia všecko...vrrr a ja potrebujem očný krém-došiel mi:(pricap na 20 minút narezané šalátovky:D
lujza.j
02.12.12,21:31
..

..lui, behni kuk na Včeliu kozmetiku..majú vynikajúce produkty, mám overené, vyskúšané..a nemajú ležiaky...
http://www.vceliakozmetika.sk/
dakujem;)
ležiaky som myslela, že kozmetické sady, oleje a masky na vlasy a podobné ptákoviny už štvrtý týždeň dávajú:mad: aj som im tam napísala lebo dali minule do akcie olej na vlasy a cena v akcii taká istá ako štandardne .....ale ludia čo nevedia kupia ved je v akcii a na vianoce sa kúpi všecko....
jozka56
02.12.12,21:32
ako kto kupi, u mna nehrozi:D
lujza.j
02.12.12,21:33
pricap na 20 minút narezané šalátovky:D
tým sa mi akože natáhne víčko:D ale nie poznám okurku na voko;)
srska
02.12.12,21:34
dosť ma vytáčajú akcie na kozmetiku na "mojej" internetovej parfumérke.....pred Vianocami tam hádžu pekné ležiaky, ved ľudia kúpia všecko...vrrr a ja potrebujem očný krém-došiel mi:(všade kde kukneš sú teraz akcie - akurát na pošte nie:)
srska
02.12.12,21:35
tým sa mi akože natáhne víčko:D ale nie poznám okurku na voko;)otázka laika: a nač je dobrý krém na voko?
pepsikova
02.12.12,21:37
pricap na 20 minút narezané šalátovky:D..

..no, lui by musela mať najprv tých 20 minut čas!..lebo s uhorkovým plátkom na očku sa nedá utierať prach ani venčiť pes, len ležkať a oddychovať..a to ona nemá kedy!..:D
srska
02.12.12,21:41
..

..no, lui by musela mať najprv tých 20 minut čas!..lebo s uhorkovým plátkom na očku sa nedá utierať prach ani venčiť pes, len ležkať a oddychovať..a to ona nemá kedy!..:Dna gumičku a v strede ďúrku:D
lujza.j
02.12.12,21:42
..

..no, lui by musela mať najprv tých 20 minut čas!..lebo s uhorkovým plátkom na očku sa nedá utierať prach ani venčiť pes, len ležkať a oddychovať..a to ona nemá kedy!..:D
ako si vedela:) dnes sme boli zase na veľkej prechádzke spojenej, že aj na voľno si pobehal s boxerkou od vedla...u nás je taký že Vrakunský lesík a v čase ked o 18h vyrazíme a prejdeme celé sídlisko a dorazíme tam nikoho niet...svetlo žiadne....domov sme dorazili okolo 19,45h ale je to super...len dosť daleko:)
lujza.j
02.12.12,21:43
na gumičku a v strede ďúrku:D
srsković...počuj, že ty tak doma chodíš:D ked to máš také namakané....
srska
02.12.12,21:48
srsković...počuj, že ty tak doma chodíš:D ked to máš také namakané....nijé, dnes mám dobrú náladu. spravil som bravčovo - hovädzí guláš enem tak na večeru a len sa po ňom zaprášilo. ps keď došla večer z bb tak bola prekvapená.
pepsikova
02.12.12,21:52
..fšak neodskúšané by ti neodporúčal!..
pepsikova
02.12.12,21:52
...ako málo stačí chlapovi k dobrej nálade!..len sa postaviť ku šporáku...
lujza.j
02.12.12,21:53
nijé, dnes mám dobrú náladu. spravil som bravčovo - hovädzí guláš enem tak na večeru a len sa po ňom zaprášilo. ps keď došla večer z bb tak bola prekvapená.
že bol guláš, alebo že už nebol:D.....teda sa nezdáš čo tebe spraví náladu, že guláš.... to som ešte nepočula:---
lujza.j
02.12.12,21:54
ježiš...... ved ja už idem het ...ráno vstávam , potom hasnite:)
srska
02.12.12,21:56
že bol guláš, alebo že už nebol:D.....teda sa nezdáš čo tebe spraví náladu, že guláš.... to som ešte nepočula:---zásadne papáme spolu:). a prečo nie?
terezamaria
03.12.12,07:12
Krásne dobré ráno, aj celý týždeň aby ste prežili v pohode, bez stresov. Posielam kávičku, čajík a niečo na zachrumkanie
.http://www.mcdonalds.sk/img/sk/mccafe/produkty/videnska_kava.jpghttp://nd05.jxs.cz/228/378/1444f6052f_85942568_o2.jpghttp://www.superrecepty.sk/obrazky/recepty/300/Zkusok-0.jpg
alaya1
03.12.12,08:30
evuš
03.12.12,08:31
..čítam až dnes...úprimnú sústrasť.....
MarcelkaT
03.12.12,09:05
tEREZKA, ĎAKUJEM, všetko dobre padlo,......
trisestri
03.12.12,11:04
kde su vsetci-odhadzuju sneh?:D
kukučka
03.12.12,11:10
akurát, však sa rozpustí :--- :D
lujza.j
03.12.12,11:18
Ja som v robote.....iba tak nakukam v BA slnko pleščí jak dive....
Tweety
03.12.12,11:19
Ja som v robote.....iba tak nakukam v BA slnko pleščí jak dive....
Vy sa teda máte, u nás zas fučí ako keby mu za to platili.
terezamaria
03.12.12,11:36
Brala by som....slniečko aspoň dodá energiu....
buchač
03.12.12,11:45
Ja som v robote.....iba tak nakukam v BA slnko pleščí jak dive....

.....hehehe......radšej nech pleščí , vždy lepšie ako celý deň v autorádiu počúvať a potom večer v správach pozerať , že v BA je snehová kalamita ...3 cm snehu napadalo ...:--- :D
lujza.j
03.12.12,11:46
Vy sa teda máte, u nás zas fučí ako keby mu za to platili.
Aj vam tam snežka?u nas podla shmu zajtra sneženie...tak zbohom rodina...
Tweety
03.12.12,11:47
Aj vam tam snežka?u nas podla shmu zajtra sneženie...tak zbohom rodina...
Ráno čosi poletovalo, ale terazky už len fučíííí.
asedma
03.12.12,13:26
U nas poletovalo do rana a nieco zostalo na trave a nieco sa pustilo..inak studeno fucika a je aj namraza na chodnikoch, mala som co robit pri behani s havinom, aby som si nos nerozbila:mee:
MarcelkaT
03.12.12,14:11
V Blave ak napada sneh mravcom po kotníky a už je celoslovenský problém.....
MarcelkaT
03.12.12,14:13
Fičííí, fičííí a sme všetci v SZM.........
pepsikova
03.12.12,17:02
Aj vam tam snežka?u nas podla shmu zajtra sneženie...tak zbohom rodina.....

..luí, však pošli sem ku mne,ak by sa dáko silno rozsnežilo!..tu sa zíde!..šarkan bol dnes ako jašo a to len trošku napadlo,tak sa vytešoval...a ja s ním!..
marleau
03.12.12,18:05
Dá sa poslať 6 litrov domácej pálenky do Anglicka poštou?
trisestri
03.12.12,18:27
vzdy ked idem daco objednat tak je to vypredane :)
lujza.j
03.12.12,18:43
vzdy ked idem daco objednat tak je to vypredane :)
no musíš začať objednávať včas...ja som si minule dala budík na 06,55h lebo o 07h mi začala kampaň na jednej stránke a tam je teda väčšinou hned fšecko vypredané..
buchač
03.12.12,18:48
no musíš začať objednávať včas...ja som si minule dala budík na 06,55h lebo o 07h mi začala kampaň na jednej stránke a tam je teda väčšinou hned fšecko vypredané..

...nepevná :---.....a nechcem použiť výraz nenormálna ...;)
pivko
03.12.12,18:55
Ďuri , to sú pacienti:D čo nakupujú o 7am:mee:
lujza.j
03.12.12,18:55
...nepevná :---.....a nechcem použiť výraz nenormálna ...;)
Buchi v pohode ja to viem;) ale bola v kampani moja obľúbená značka Desigual a ešte bola sobota som zabudla:D...keby to bolo cez týždeň tak mám "holú riť"...
lujza.j
03.12.12,18:56
no akože sa kludne do mňa pustite:D:---
Tweety
03.12.12,18:57
Buchi v pohode ja to viem;) ale bola v kampani moja obľúbená značka Desigual a ešte bola sobota som zabudla:D...keby to bolo cez týždeň tak mám "holú riť"...
Lujza, tá značka je práve na zakrytie tej r...:---?
pivko
03.12.12,18:57
dúfam že nemáš chlpatú???
pivko
03.12.12,18:58
a čo máš chlpatú?
lujza.j
03.12.12,19:03
fíha ja som niekde písala o chlpacine? :-D...Pivčo a ty čo ako na skinheda..:-P
lujza.j
03.12.12,19:04
Lujza, tá značka je práve na zakrytie tej r...:---?
holá oná bola ako príklad:D hentú značku milujem....pozitívne farby;)
buchač
03.12.12,19:06
no akože sa kludne do mňa pustite:D:---
...nabudúce ....keď dôjdem do Blavy ....:rolleyes:
lujza.j
03.12.12,19:24
...nabudúce ....keď dôjdem do Blavy ....:rolleyes:
machruješ a sľubuješ...:rolleyes:
buchač
03.12.12,19:27
machruješ a sľubuješ...:rolleyes:
...hehehehehehehehe ........

Aj Vieroč bola svojho času na větvi , keď som jej v podstate pred barákom stál ...
No u nej sa nedalo robiť prekvapko na 100% - dôvody sú ( žiaľ ) jasné ..
Jarka 1
03.12.12,19:56
Buchy,čo by nebola Vieroč na větvi ....keď si jej akože "pokazil ten oný ...kávovar"... to Ti nemôže zabudnúť :);)
lujza.j
03.12.12,20:01
Buchy,čo by nebola Vieroč na větvi ....keď si jej akože "pokazil ten oný ...kávovar"... to Ti nemôže zabudnúť :);)
Buchi ty si kazisvet:eek::D:---
buchač
03.12.12,20:03
Buchy,čo by nebola Vieroč na větvi ....keď si jej akože "pokazil ten oný ...kávovar"... to Ti nemôže zabudnúť :);)
To je len medzi nami dvoma....

Ale kávu sa už naučila robiť ;)....jak ja ľúbim ...silnú , horúcu - cukor som si sám narval ...:---
buchač
03.12.12,20:04
...hehehe...nenenenenenenenenene....
pepsikova
03.12.12,20:10
..jaké ja mám šťastie, že tebe kávu variť mi nehrozí!!:)...musel by si si vlastný cukor doniesť,u mňa sa nesladí kafa...:):)
buchač
03.12.12,20:14
Nosím ...kvoli krkavcom ....ale hlavne kvôli DIA ...
misoft
03.12.12,20:40
No konečne mi moju mašinku moja 3/4 uvoľnila - bo jej mašinku zase synátor obsadil - pána beka, kde som sa to dopracoval. Už ani môj noťásik nemôžem využívať. Furt mi ho dakto zhabe.
evuš
04.12.12,05:28
No konečne mi moju mašinku moja 3/4 uvoľnila - bo jej mašinku zase synátor obsadil - pána beka, kde som sa to dopracoval. Už ani môj noťásik nemôžem využívať. Furt mi ho dakto zhabe.

...no, snáď to nie je také hrozné :D ...u nás si ja môžem akurát tak labu lízať, ešte aj o svoj mobil vždy prídem, keď sa naši rozšantia :D;)

A pekné krásne utorkové ráno, nech sa Vám všetkým iba darí, a stretnete iba samých príjemných a usmiatych ľudí !!!
pepsikova
04.12.12,05:55
..neplač!..u mňa je to tak s mobilmi...komu sa pokazí, zoberie si z mojich,takže zbytočne mám dva, furt len jeden...
pepsikova
04.12.12,05:59
...no, snáď to nie je také hrozné :D ...u nás si ja môžem akurát tak labu lízať, ešte aj o svoj mobil vždy prídem, keď sa naši rozšantia :D;)

A pekné krásne utorkové ráno, nech sa Vám všetkým iba darí, a stretnete iba samých príjemných a usmiatych ľudí !!!..

..dobré ráno evuš...aj všetci..posielam kafu a piškoty....čo som šlohla šarkanovi spod huby, svynamalápažravá, aj by ma predal za ne!...

http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/17c81d4a.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--8.html)....krásny deň vám dnes..a tiež tých milých ľudí stretnite čo najviac...mám pocit, že sa dáko znižujú stavy aj tu...
Tweety
04.12.12,06:08
http://i.sme.sk/cdata/4/66/6625144/blogger-image--503145166_res.jpg
srska
04.12.12,06:19
http://i.sme.sk/cdata/4/66/6625144/blogger-image--503145166_res.jpgjeden za 18, druhý za 20-2
evuš
04.12.12,06:37
..čítala som ch...a ???!!!!!!!!!! :-) :-) :-)
evuš
04.12.12,06:42
Viete, čo povie dážďovka, keď spadne do taniera so špagetami ???
"Sakra, to je ale grupák" :D
Tweety
04.12.12,06:42
Čítala ako počula, veď to tak aj Gašparko onehdá povedal
MarcelkaT
04.12.12,07:05
Dobrý deň, u nás sa začína slniečko predierať a vyzerá na pekný deň.
Tak sa tešme o dva dni na Mikuláša.
Tweety
04.12.12,08:14
Ale len tí môžu, ktorí boli dobrí
Jarka 1
04.12.12,08:20
Peknučké predpoludnie, u nás pocukrovalo a ďateľ mi práve operuje strom pred oknom. Ide mu to jedna radosť a búši doňho statočne. Radosť pozerať ... aj počúvať:).
Tweety
04.12.12,09:26
calawen
04.12.12,09:35
Tweety, kde? U nás na periférii mračno...
Žabinka
04.12.12,09:37
Tweety
04.12.12,09:38
Tweety, kde? U nás na periférii mračno...
Na KVP, ale už zašlo, asi som to zakríkla. A idú asi snehové mračná, ale nech sneží, je zimka, a čo sme horší ako ostatní, aj my si zaslúžime snežik.
calawen
04.12.12,09:43
Posielam (aspoň textovo) obednú kaficu...

Včera sme začali závierku - výplaty za november, takže aj napriek 6-hodinovému pracovnému času som išla spať až dnes o druhej... Snáď ma to nečaká aj dnes...
srska
04.12.12,09:47
Terazky vyšlo krásne https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRI33fBJB5XDcqkFcjTScgM8u1VZPrJS aG2zRWgikhm45GvEKgD , paráda. Hneď je ten deň krajší.u nás zahulené takto
Tweety
04.12.12,09:49
skôr zhulené, tak som aj čítala chi,chi
srska
04.12.12,09:50
Viete, čo povie dážďovka, keď spadne do taniera so špagetami ???
"Sakra, to je ale grupák" :Daj keď sú s kečupom?:eek::D
MarcelkaT
04.12.12,10:18
My sme všetci dobručkí......
buchač
04.12.12,11:02
aj keď sú s kečupom?:eek::D
...že jedna , dve ...X dáždďoviek mali " krámy "...???
pepsikova
04.12.12,11:14
A sneží, a sneží..
http://i307.photobucket.com/albums/nn291/Kathleen36_2008/welcome-Snowman.gif..

..toto je tu samá protekcia!!..čo mám urobiť, aby aj u mňa zasnežilo?..
lujza.j
04.12.12,11:29
Pepsi...posielam....tu snežka.....som zvedava ako sa budem dolu kopcom.....ked pojdem z cirkusu domov
srska
04.12.12,11:34
to sa riadni keketi
pavol54
04.12.12,11:35
každý musí nejak zarábať peniažky
Letko
04.12.12,11:40
srska
04.12.12,11:42
Thumb up!

http://www.sme.sk/c/6626152/aktivisti-budu-protestovat-proti-vystave-the-human-body.htmlkeby len tým sa porušovali ľudské práva - bolo by sveta žiť
MarcelkaT
04.12.12,12:00
Na cirkus ideš do parlamentu?........
Mila123
04.12.12,15:33
hrôza.....
naši susedia niečo vyviedli.....prišla RZP jedného ho odviezla a toho druhého stráži polícia (hliadka) v jeho byte....
prišli aj vyšetrovatelia, pofotili, išli do nemocnica za tým druhým (je mimo ohrozenia života), urobia obhliadku tela, zaistili daktyloskopické stopy, odobrali vzorky DNA......

kde to žijem!!!!!!!:eek:
misoft
04.12.12,15:47
kde to žijem!!!!!!!:eek:
Ty to nevieš?

No predsa na našom malom a milom Slovensku!
lujza.j
04.12.12,15:49
decko mi pokazilo moj notas.....vrrrrr:mad:
misoft
04.12.12,15:52
No kam tá dnešná mládež speje - tebe pokazia noťas, mne ho (buď 3/4, alebo už osemnástka) obsadia ...... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12632.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9899.gif
calawen
04.12.12,15:53
pomoc, už mi hrabe - robím mzdy súbežne v dvoch programoch a kým v jednom - SPIN ide všetko krásne importovať, akurát mi začína hrabať z pohody, kde musím ručne nahádzať čísla... je to veľa mzdových údajov pre cca 300 zamestnancov
Oliwa
04.12.12,15:56
Peknučké predpoludnie, u nás pocukrovalo a ďateľ mi práve operuje strom pred oknom. Ide mu to jedna radosť a búši doňho statočne. Radosť pozerať ... aj počúvať:).
Som si tak nejak spontánne spomenula na veršíky, ktoré som kedysi učila moje deti... :)
Pánečku, to boli časy... Prečo si človek pamätá práve takéto "zbytočnosti"...? :D

Lieta ďatel po hore
a strom, ktorý ochorie,
preklepáva z každej strany.
Je tu dáky červiak planý?
hovorí on veveričke,
ktorá sedí na vetvičke.
Ja ho musím dostať von!
- taký je Vám lekár on...

P.S. Mám dojem, že to je jediný "druh" lekárov, ktorý nežiada zvýšenie platov... :---
misoft
04.12.12,15:59
pomoc, už mi hrabe - robím mzdy súbežne v dvoch programoch a kým v jednom - SPIN ide všetko krásne importovať, akurát mi začína hrabať z pohody, kde musím ručne nahádzať čísla... je to veľa mzdových údajov pre cca 300 zamestnancovKočka - na pol hodinky http://www.celysvet.cz/skin/smile/s0238.gif + http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11951.gif+http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7289.gif+http://www.celysvet.cz/skin/smile/s2736.gif
calawen
04.12.12,16:05
Kočka - na pol hodinky http://www.celysvet.cz/skin/smile/s0238.gif + http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11951.gif+http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7289.gif+http://www.celysvet.cz/skin/smile/s2736.gif

však počkaj, termíny nepustia - klient chce zajtra do 15:00 ostrú faktúru... a ja chcem ísť aj spať podľa možnosti ešte dnes, nie až zajtra...
Mila123
04.12.12,16:07
pepsikova
04.12.12,16:29
však počkaj, termíny nepustia - klient chce zajtra do 15:00 ostrú faktúru... a ja chcem ísť aj spať podľa možnosti ešte dnes, nie až zajtra.....

..vonku snehuje, tak sa choď aspoň vyvetrať, vydýchať a potom to všetko pojde lepšie...do zajtra stihneš!..
buchač
04.12.12,17:05
však počkaj, termíny nepustia - klient chce zajtra do 15:00 ostrú faktúru... a ja chcem ísť aj spať podľa možnosti ešte dnes, nie až zajtra...

...hehehe..........

Choď zajtra na ostro ........boh vie , že kedy sa po/zajtra vrátiš... dľa možností ešte uvidíš " to faktúrovanie "...:---
calawen
04.12.12,17:14
...hehehe..........

Choď zajtra na ostro ........boh vie , že kedy sa po/zajtra vrátiš... dľa možností ešte uvidíš " to faktúrovanie "...:---

No neviem, či by mi to pomohlo, keď mojím klientom je veľká firma v priemyselnom parku pri letisku :rolleyes:
video1983
04.12.12,18:11
dobry vecer
Tweety
04.12.12,18:15
No téda, kde si sa túlala?
Tweety
04.12.12,18:15
ale inak vitaj videjko
Zitulda
04.12.12,18:23
veru, tak dlho sme Ťa nevideli, tak srdečne vítaj...a tiež pekný večer každému želám:)
lujza.j
04.12.12,18:37
No kam tá dnešná mládež speje - tebe pokazia noťas, mne ho (buď 3/4, alebo už osemnástka) obsadia ...... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12632.gif http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9899.gif
a to som si ho ráno schovala....našla som ho vrátený akože nepohnutý...ale priznala sa....ale noťas nič nerobí, tak neviem či je vybitý a kábel vadný po psovi....vrrrr.....

teraz mam jej....
Tweety
04.12.12,20:31
Hlásim snežík aj u nás, ešte stále snežuje, paráda, len aby to vydržalo. Deti budú mať pekného Mikuláša.
Paula
04.12.12,21:50
Sype statočne,
pmajap
05.12.12,05:58
Blažené ráno, ležím v posteli a hľadím von oknom, riadne sa ho nasypalo a to neviem ani kde mám snehovú lopatu.
Takže hlásim rodisko prezidenta zasypané, káva navarená :)
pepsikova
05.12.12,06:08
Blažené ráno, ležím v posteli a hľadím von oknom, riadne sa ho nasypalo a to neviem ani kde mám snehovú lopatu.
Takže hlásim rodisko prezidenta zasypané, káva navarená :)..

..dobré ránko,mojík, tak aj prezident zasypaný?..lebo to by ma teda, akosik,nejako,chápeš-ale predstava zasypaného prezidenta v kope snehu, ktorý práve odhrňač natlačil do kanála a jemu trčí len hlava a driapa sa k nemu kažimír s účtom v ruke-akože kolko to bude jeho kanceláriu stáť, keď ho vydriapu z tej kopy- ti poviem, rozosmiala si ma!..
..lopata neny podstatná, podstatný je oddych..veď snehu sa ešte nasype, tak to potom naraz odhádžeš...
..a díky za kaficu, mňamka jedna čierna, vonia až sem!....
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5744abd6.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-amitie-29.html)...krásny deň vám,ja ešte čajík pripošlem Macke, Vieroč a horalku na šírku pridám ako bonus...
pmajap
05.12.12,06:21
Ach, fuj, tak s chuti som si to vybavila, aj spánok ma prešiel.
MarcelkaT
05.12.12,06:43
...ďakujem a čajík a horalku. A máš prichystanú digitálnu lopatu na odhravanie snehu?.....
Ivana Š
05.12.12,06:47
u mňa večer nasnežilo, rozpustilo sa, do rána zamrzlo - pekná šmýkavica je a ešte aj hmlisto

posielam na tú kaficu a čajík originálny hrnček :)

http://www.bety.cz/dveprvacky/sites/default/files/toiletmug-300x300.jpg
pmajap
05.12.12,07:25
Ja sa sňähu nebojím, doteraz čo napadal, sa vždy všetok roztopil :D (takže lopata zbytočná ).

.....dám na radu a metla dolámaná:D
trisestri
05.12.12,09:36
mily poradaci,vy ste museli velmi dobre a skoro cistit cizmy,ked ste dostali taku nadielku:)
Indeed
05.12.12,09:40
tak z takeho by mi nechutilo..
Mila123
05.12.12,09:55
trisestri
05.12.12,09:58
pepsikova
05.12.12,10:48
...Iví a to za čo takýto trest?..však by som ubila toho, kto toto na kávu vymyslel!..aj ako recesia je to brrr...
Kvaka
05.12.12,13:15
Idem vykrajovať s vnukom medovníčky. Teším sa.
Oliwa
05.12.12,14:30
dobry vecer
Dobré ráno videjko, vitaj! :D Kde si sa túlalo pol roka, čo si bolo pokazené, či čo...? ;):)
Čo nového v Irelande, alebo si sa už vrátilo "dom"? :rolleyes:
misoft
05.12.12,15:45
Ad video1983: nazdar! Upgrade na nové kodeky urobené? :D:D:D

Ad Slovač:
http://www.topky.sk/cl/100313/1333147/Sexi-vychodniarka-bodovala-na-svetovej-sutazi-krasy-
http://feminity.zoznam.sk/c/859122/slovenka-uspela-na-svetovom-finale-eml-v-cine
Naše baby sú najkrajšie na svete (len to nie všetci dobre vidia).
Mária Mojžišová
05.12.12,16:05
Je čo vyvážať....
arizona
05.12.12,16:35
Robila som nieco v kuchyni,ked som zacula na chodbe necakany ramus. Mrknem ockom na chodbu a zbadala som len koniec macacieho chvosta a zacula rachot padajucich veci.
V prvom momente som si pomyslela, ze nasa macka dostala hadam besnotu,ved nezvykne takto vystrajat :eek:
Nasa cica skocila sipku cez celu chodbu,priamo nad stolikom a vsetko sa zrutilo na zem.Sla som pozriet,co sa deje. Nasa cica u nas v dome nahanala sykorku :eek:

Mame v zahrade povesane krmitka aj lojove gule pre vtaciky. Cele balenia do zasoby som mala ulozene na balkone na parapete.
Tie male potvory to objavili,potrhali igelit a pustili sa do lojovych gul. Ked bol otvoreny balkon, asi sa sli dnu zohriat :D

Lojove gule vesiam aj na plot oproti oknam,potom sa vytesujem,ake velke krdle hladosov tam nalietavaju. Len zasoby asi budem musiet schovat inam :D:)
wagner
05.12.12,17:14
Tak PC mi konečne frčí, ale prišla som o všetky dáta:mee:, fotky:mee:, programy:mee:. Zatiaľ sa tu iba rozhliadam, mám nový prehliadač, nič nemôžem nájsť.:confused: Jednoducho si PC povedal, že sa nebude štartovať a musel sa preinštalovať. Nič mi z dokumentov nezachránil, vraj disk je na nič:mee: mám si šetriť na nové PC. A to ho mám ledva šesť rokov:confused: To len tak málo naša technika vydrží? Myslela som že to vydrží aspoň dvadsať rokov:eek: To vyzerá, ako keby to bol iba šrot:mee:
pepsikova
05.12.12,17:46
..no fuha!..stratiť všetko z počítača-to je panta...mne sa zatial osvedčilo všetko uložiť ako prílohu do emailu, prehnať cez dve moje schránky a bezpečne nájdem aj v čechách..lebo aj môj pc je už starček...a nemá nič uložené, neuniesol by to..servery udržia..

..fajn večer vám...videla som tu videlo...tak ho vítam a hádam prispeje aj niečím iným, nyje len včerajším pozdravom...
trisestri
05.12.12,18:18
uf,mlade baby nevedia kolko je stvrtina litra.
srska
05.12.12,18:21
uf,mlade baby nevedia kolko je stvrtina litra.treba im vysvetliť, že vácej ako 2 deci vína a menej ako 1 malé pivo
buchač
05.12.12,18:22
treba im vysvetliť, že vácej ako 2 deci vína a menej ako 1 malé pivo
...ale 5 púliek ...
Ivana Š
05.12.12,18:29
a prečo sa vám nepáčila tá hajzelšálka? veď z nej nemusíte piť, použiť ju môžete ako napríklad ako dekoračný šok pri nepríjemnej návšteve :D

http://www.doba.sk/wp-content/uploads/2012/06/040612_cliff_hanger_mug_1-620x465.jpg

http://www.hovno.sk/img/full/150/5.jpg
Ivana Š
05.12.12,18:31
mne osobne sa páčia skôr takéto :) keď príde návšteva príjemná :)

http://www.extradarcek.sk/fotky5570/fotos/gen320/gen__vyr_3208zamilovane-salky-s-prstenom-a-lyzickou.jpg
trisestri
05.12.12,18:51
ta bola srandovne varenie bez servitky-presolit sackovu polievku,pripalit kupenu pizzu,skaredo nasstriekat cokoladu na ovocie a ta zaba povie este vie ze varit-asi hej ked do sosovice dala klinceky aby vonala.:D:D:):---:eek:
lujza.j
05.12.12,18:56
moj noťas čo včera decko odpalilo.....kukali na neho dnes IT chlapi v robote.... "že mrtef" musí ísť do servisu...vrrrrrr:mad:
pepsikova
05.12.12,19:25
..no čo nedáš za tvoje decko?..budeš mať na vianoce novonastajlovaný noťas...prebehne generálkou a hneď bude mladší:)
lapejko
05.12.12,19:37
a my v byte čo prerábame v Rakúsku popíjame muškát, vodku aj hrušku a je nám /momentálne/ faaajn. ;)
lujza.j
05.12.12,19:46
a my v byte čo prerábame v Rakúsku popíjame muškát, vodku aj hrušku a je nám /momentálne/ faaajn. ;)
tak ulej z tej hrušky aj tu.....Stano tu zatiaľ nie je tak nám šecko nevypije :D
lujza.j
05.12.12,19:48
pepsi ide ma rozdrapiť....mi zahlásia cenu tak si dám akontáciu a kupim si nový..
Ivana Š
05.12.12,19:57
ta bola srandovne varenie bez servitky-presolit sackovu polievku,pripalit kupenu pizzu,skaredo nasstriekat cokoladu na ovocie a ta zaba povie este vie ze varit-asi hej ked do sosovice dala klinceky aby vonala.:D:D:):---:eek:

mladá je, musí sa naučiť
dala klince aspoň desiny? ľahšie sa vyberajú z omáčky ako tie mrňavé

pripáliť kúpenú pizzu v tom problém nevidím,
horšie je objednať si pizzu s donáškou do domu, čakať na ňu 1 1/2 hodiny, zaplatiť bez frfľania, že meškajú (išla som radšej ja von, lebo 1/2 by ich tak sprdla, že by donáškovú službu našim smerom celkom zrušili) a potom zistiť, že je pripálená a nezjediteľná
že pozdravujem Bé-čko
lujza.j
05.12.12,20:05
mladá je, musí sa naučiť
dala klince aspoň desiny? ľahšie sa vyberajú z omáčky ako tie mrňavé

pripáliť kúpenú pizzu v tom problém nevidím,
horšie je objednať si pizzu s donáškou do domu, čakať na ňu 1 1/2 hodiny, zaplatiť bez frfľania, že meškajú (išla som radšej ja von, lebo 1/2 by ich tak sprdla, že by donáškovú službu našim smerom celkom zrušili) a potom zistiť, že je pripálená a nezjediteľná
že pozdravujem Bé-čko
:eek:....
ja studenú vrátim reštike.....donáškovej o hlavu oplieskať:D pozdrav "pána dokonalého" lebo šeci chlapi si to myslia:D
buchač
05.12.12,20:08
moj noťas čo včera decko odpalilo.....kukali na neho dnes IT chlapi v robote.... "že mrtef" musí ísť do servisu...vrrrrrr:mad:

lujza.j 17 Minutes Ago #27968
pepsi ide ma rozdrapiť....mi zahlásia cenu tak si dám akontáciu a kupim si nový..

Keď odišla základovka , nuž zajtra môžeš aj z nového NTB v kľude písať :rolleyes:... že jaká si čááája ...:---
Budeš vrčať jak gáter abo pitnull...:D
Ivana Š
05.12.12,20:14
ona bola horúca, keď som ju preberala, enem odspodu tak pripečená tak, že sa nedala jesť (asi ju na 3x prihrievali, kým poslali
a to som zistila až po otvorení krabice, no nič, nabudúce buď neobjednám, alebo - kuknem do krabice, čo za skvost mi to priniesli
a keď sa mi nebude páčiť, nepreberiem
lujza.j
05.12.12,20:15
Keď odišla základovka , nuž zajtra môžeš aj z nového NTB v kľude písať :rolleyes:... že jaká si čááája ...:---
Budeš vrčať jak gáter abo pitnull...:D
chcela by som keby tam bola odpálená len nejaká poistka...lebo on ani blik ani ťuk neurobí.....a kábel od nabíjačky som po pokazení trošku opravovala bol nakusnutý psom, tá je OK chlapi mi to merali....ale neviem aká bola predtým...u mna fungovala, ale čo s nou decko robilo neviem....
lujza.j
05.12.12,20:16
ona bola horúca, keď som ju preberala, enem odspodu tak pripečená tak, že sa nedala jesť (asi ju na 3x prihrievali, kým poslali
a to som zistila až po otvorení krabice, no nič, nabudúce buď neobjednám, alebo - kuknem do krabice, čo za skvost mi to priniesli
a keď sa mi nebude páčiť, nepreberiem
ahá...idioti, dobrá reklama...
buchač
05.12.12,20:22
chcela by som keby tam bola odpálená len nejaká poistka...lebo on ani blik ani ťuk neurobí.....a kábel od nabíjačky som po pokazení trošku opravovala bol nakusnutý psom, tá je OK chlapi mi to merali....ale neviem aká bola predtým...u mna fungovala, ale čo s nou decko robilo neviem....

Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

:---:D
hubatá
05.12.12,20:37
Pre istotu by som s ňou išla osobne. Ani nevieš kto má službu .....
lujza.j
05.12.12,20:39
Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

:---:D

Buchi, ja som strašný pesimista, ale tu chcem aby mi svietilo také malé svetielko nádeje:o
lujza.j
05.12.12,20:41
niečo tam nechutné som už dávno tak si pochutnajte.....:D:eek:...fujky...fujky
http://img.mimibazar.sk/h/bs/8/060727/21/h670.jpg
sito
05.12.12,21:16
Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

:---:D

Ak nepomôže, tak potom len Vilo Rozboril! Rozboril, rozboril, rozboril ...

Pomôžme mu, ak nie otče Náš, mu ...

Ale nie rozboriť ...

Že?!
sito
05.12.12,23:03
Všetkým, čo si nezabudli vyleštiť a vyložiť, nech im Mikuláš nenarobí v nich guľáš. :);)
wagner
05.12.12,23:14
Všetkým, čo si nezabudli vyleštiť a vyložiť, nech im Mikuláš nenarobí v nich guľáš. :);)
Mne nie, moje sú pod radiátorom a naplnené novinovým papierom, aby vyschli :D ale nie od gulášu.
wagner
05.12.12,23:17
Keď odišla základovka , nuž zajtra môžeš aj z nového NTB v kľude písať :rolleyes:... že jaká si čááája ...:---
Budeš vrčať jak gáter abo pitnull...:D
Aj moja základovka je taká na odstrel, upozornil ma na to opravár.:mee: Nabieha asi päť minút,:eek: najprv to musím nechať nech "vrndží", potom vypnúť a zapnúť. A potom nabehne:confused:
sito
05.12.12,23:40
Mne nie, moje sú pod radiátorom a naplnené novinovým papierom, aby vyschli :D ale nie od gulášu.

A to čo sú za čižmy? Či od vrchu do nich, že sa musia ...

Alebo sú na ...

Sucho?

Len?
wagner
05.12.12,23:47
A to čo sú za čižmy? Či od vrchu do nich, že sa musia ...

Alebo sú na ...

Sucho?

Len?
To sú jesenné topánky - treba vysušiť a odložiť na teplejšie obdobie :D
buchač
05.12.12,23:49
Aj moja základovka je taká na odstrel, upozornil ma na to opravár.:mee: Nabieha asi päť minút,:eek: najprv to musím nechať nech "vrndží", potom vypnúť a zapnúť. A potom nabehne:confused:
Čítaj a pridaj sa ...

http://www.porada.sk/t200637-p187-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2197459

Minulý rok mi presne tak odišla základovka ...tie isté príznaky , nakoniec už nenabehla ...
Nová cca 300 € , nuž som radšej nový noťebuke kúpil a starý vydrancoval ...
sito
05.12.12,23:54
To sú jesenné topánky - treba vysušiť a odložiť na teplejšie obdobie :D

Aha?! Neskoro si prezula.

:) :D:D:D ;)
wagner
05.12.12,23:56
Čítaj a pridaj sa ...

http://www.porada.sk/t200637-p187-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2197459

Minulý rok mi presne tak odišla základovka ...tie isté príznaky , nakoniec už nenabehla ...
Nová cca 300 € , nuž som radšej nový noťebuke kúpil a starý vydrancoval ...
Vieš problém je v tom, že ja tých 300 € na nový PC nemám :mee: - aj keď vyplatili životnú poistku, ale musím šetriť na drevo. Aby bolo s čím kúriť na ďalšiu zimu. Musím si rozmyslieť čomu dať prednoť - či PC alebo drevo. Asi tak. Takže môžem iba dúfať, že to nejaký čas vydrží :rolleyes:
wagner
05.12.12,23:57
Aha?! Neskoro si prezula.

:) :D:D:D ;)
Stačilo, iba včera napadol sneh:D A doteraz som fungovala väčšinou v botaskách
sito
06.12.12,00:06
Stačilo, iba včera napadol sneh:D A doteraz som fungovala väčšinou v botaskách

A tielku ...
buchač
06.12.12,00:09
Vieš problém je v tom, že ja tých 300 € na nový PC nemám :mee: - aj keď vyplatili životnú poistku, ale musím šetriť na drevo. Aby bolo s čím kúriť na ďalšiu zimu. Musím si rozmyslieť čomu dať prednoť - či PC alebo drevo. Asi tak. Takže môžem iba dúfať, že to nejaký čas vydrží :rolleyes:
Dá sa na splátky ...10 + 1 ....

Či .........???? ......hm....
wagner
06.12.12,00:16
A tielku ...
Tiež, len na ňom aj tričko :D
wagner
06.12.12,00:20
Dá sa na splátky ...10 + 1 ....

Či .........???? ......hm....
Ak vznikne problém, budem musieť riešiť :confused: Vieš ja nemám rada dlhy - celý život som pôžičky splácala:mee: Nerada by som si brala na splátky. Asi nebudem jesť lieky :eek: a za tri mesiace mám PC:D a za štyri mesiace budem kývať z druhej strany:rolleyes:
buchač
06.12.12,05:56
He .......
Ráno vstanem , kuknem von oknom a čo nevidím ...
NIČ
Akurát iba vrany po zemi pochodovať , lebo taká hmla sadla ...
Tweety
06.12.12,05:58
Kde? co? U nás svieti Oskarko?
buchač
06.12.12,06:00
Kde? co? U nás svieti Oskarko?
Terasa ? KVP ? Furča ??...tie sú predsa vyššie o nejaký metrík ako ja ...
Tweety
06.12.12,06:01
Na KVP prosím pekne, my sme asi lepšejší ako vy tam na Jazere.:---
bettylou
06.12.12,06:14
no... hm skús si to
bettylou
06.12.12,06:16
investuj do záložného disku, ak ti veľmi dáta chýbajú
bettylou
06.12.12,06:20
možno by si ho odpálila ty, keby si ho práve v tom čase použila.
Erislava
06.12.12,06:20
bettylou
06.12.12,06:28
aj mne sa pred pár rokmi zadarilo. som šila na maminej mašine a naraz nejde. som si to pekne schytala, že čo som krava s tou mašinou robila. potom šla do opravy, a bolo, že odišla nejaká súčiastka a bolo by bývalo úplne jedno, že kto by tam bol za tou mašinou sedel. ani prepáč som nepočula. odvtedy, nešijem, chodím radšej do krčmy.
buchač
06.12.12,06:33
Na KVP prosím pekne, my sme asi lepšejší ako vy tam na Jazere.:---
....jasnéééé ....šak preto je na L. IX čoby kameňom dohodil ......hehehehe

KVP
- doupě drog ...
- " perfektne " zaparkovaných vozidiel
- mám pokračovať ???
pepsikova
06.12.12,06:38
Prajem všetkým krásneho Mikuláša.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYuAS38vkhwK2ilaARZilMfMyGAF7Vv RENHvYjnZ3PdNqOlxUrVw..

..Erí, vitaj, rada ťa vidím!..tak, dúfam, že k tým lepším bol Mikuláš dosť štedrý no a tí, takí ako ja, majú ešte nádej na budúci rok...

..prajem vám krásne slniečkové ráno a aj vydarený, studený deň..posielam kaficu, čajík a k tomu, čo kto má...a ak by nič, šlohnem šarkanovi zo dve piškoty, nech tú kafu nepijete samu...http://images.anitji.com/good-morning/007.gif (http://images.anitji.com/good-morning/007.gif)
Tweety
06.12.12,06:45
....jasnéééé ....šak preto je na L. IX čoby kameňom dohodil ......hehehehe

KVP
- doupě drog ...
- " perfektne " zaparkovaných vozidiel
- mám pokračovať ???
Neviem síce o ktorom kokrétne píšeš, ale u nás pri kláštore o tom ani nechýrujeme.
bettylou
06.12.12,06:47
ukážeme ti?? alebo aj nie...
pekné ránko prajem
Tweety
06.12.12,06:54
čo chceš ukázaťň
Stanislav 1975
06.12.12,07:17
BUM- BÁC, a dobačoval som- prišiel na psa mráz
marec 2013- daň 1450 eur, od júla 2013 odvody vyše 320 eur mesačne...

P.S.- Kúpim lacno povraz ( može byť aj použitý ):D
Stanislav 1975
06.12.12,07:21
aj mne sa pred pár rokmi zadarilo. som šila na maminej mašine a naraz nejde. som si to pekne schytala, že čo som krava s tou mašinou robila. potom šla do opravy, a bolo, že odišla nejaká súčiastka a bolo by bývalo úplne jedno, že kto by tam bol za tou mašinou sedel. ani prepáč som nepočula. odvtedy, nešijem, chodím radšej do krčmy.

ROZUMNE- Kto nič nerobí- nič nepokazí a vtej krčme nieje až tak zle...;)
Erislava
06.12.12,07:28
Môže byť aj s vianočnými svetielkami?:)
Rozalka
06.12.12,07:39
BUM- BÁC, a dobačoval som- prišiel na psa mráz
marec 2013- daň 1450 eur, od júla 2013 odvody vyše 320 eur mesačne...

P.S.- Kúpim lacno povraz ( može byť aj použitý ):D
čo frfleš? ja by som rada platila daň aj vyše milióna .....
Stanislav 1975
06.12.12,07:39
hihi...
Stanislav 1975
06.12.12,07:43
Neviem, mám 37 ale niektorým veciam nerozumiem vobec- Dušan Cinkota 8 rokov, mladík čo kopne policajtku do kolena 11 rokov, chalanisko čo má u deba 3 dávky marihuany 7 rokov - VERSUS- Žitný , zabitie dieťaťa 3 roky -polovník čo opitý zastrelí svojho kolegu PODMIENKA + peňažný trest 1000 eur
Troška nechápem...
Erislava
06.12.12,07:54
Neviem, mám 37 ale niektorým veciam nerozumiem vobec- Dušan Cinkota 8 rokov, mladík čo kopne policajtku do kolena 11 rokov, chalanisko čo má u deba 3 dávky marihuany 7 rokov - VERSUS- Žitný , zabitie dieťaťa 3 roky -polovník čo opitý zastrelí svojho kolegu PODMIENKA + peňažný trest 1000 eur
Troška nechápem...

No, ja mám 40 a tiež nechápem. Presne sme sa o tom včera bavili v robote,no ale na Slovensku je to tak. Žiaľbohu.
Indeed
06.12.12,07:57
BUM- BÁC, a dobačoval som- prišiel na psa mráz
marec 2013- daň 1450 eur, od júla 2013 odvody vyše 320 eur mesačne...

P.S.- Kúpim lacno povraz ( može byť aj použitý ):D

Ale za celý rok si si pekne žil ...

z viac ako 60 000 starých peňazí mesačne....

Na poisťováka vobec nie zle...
Indeed
06.12.12,07:58
My sa v robote vobec nebavíme o hlupákoch zo šou-biznisu.
Stanislav 1975
06.12.12,08:03
Ale za celý rok si si pekne žil ...

z viac ako 60 000 starých peňazí mesačne....

Na poisťováka vobec nie zle...
A tak za 17 rokov v brandži už sú nejaké kontakty, nejaké známosti...
maja
06.12.12,08:04
bars čudné zákony v tejto čudnej dobe.....
Paula
06.12.12,08:06
Rozalka, to bola samochvála, nie plač :)
Indeed
06.12.12,08:12
..a že Slováci taja udaje osvojich príjmoch...
sito
06.12.12,08:17
Neviem, mám 37 ale niektorým veciam nerozumiem vobec- Dušan Cinkota 8 rokov, mladík čo kopne policajtku do kolena 11 rokov, chalanisko čo má u deba 3 dávky marihuany 7 rokov - VERSUS- Žitný , zabitie dieťaťa 3 roky -polovník čo opitý zastrelí svojho kolegu PODMIENKA + peňažný trest 1000 eur
Troška nechápem...

Stanko, čo?

A nevidel si jú, však jej ľudia oči zaviazali, aby ju ľahšie o......

A vrchol, keď tá sudkyňa, jej kolegyni syn mal už podmienku za opilosť a znova ho čapli policajti opitého. A ona, vraj výnimka, on môže.



(http://www.youtube.com/watch?v=H_4LJCNrzBw)http://www.youtube.com/watch?v=H_4LJCNrzBw
MarcelkaT
06.12.12,09:02
Stanko, si ešte veľmi mladý........
zknihy
06.12.12,09:51
BUM- BÁC, a dobačoval som- prišiel na psa mráz
marec 2013- daň 1450 eur, od júla 2013 odvody vyše 320 eur mesačne...

P.S.- Kúpim lacno povraz ( može byť aj použitý ):D

Jennoduché = nezarábaj tak veľa :---
zknihy
06.12.12,09:53
Neviem, mám 37 ale niektorým veciam nerozumiem vobec- Dušan Cinkota 8 rokov, mladík čo kopne policajtku do kolena 11 rokov, chalanisko čo má u deba 3 dávky marihuany 7 rokov - VERSUS- Žitný , zabitie dieťaťa 3 roky -polovník čo opitý zastrelí svojho kolegu PODMIENKA + peňažný trest 1000 eur
Troška nechápem...

Sú :

kone chovné

kone ťažné.

Čo na tom nechápeš ??????????????
zknihy
06.12.12,09:54
Ale za celý rok si si pekne žil ...

z viac ako 60 000 starých peňazí mesačne....

Na poisťováka vobec nie zle...

Si predstav, koľko ľudí musel oblbnúť.
pavol54
06.12.12,10:09
BUM- BÁC, a dobačoval som- prišiel na psa mráz
marec 2013- daň 1450 eur, od júla 2013 odvody vyše 320 eur mesačne...

P.S.- Kúpim lacno povraz ( može byť aj použitý ):D
daňový základ a daň ešte nič neznamená, respektíve hrubý mesačný príjem cca 1000, taký mráz by som zniesol
trisestri
06.12.12,10:52
aj skrinu som vypratal a Mikulas sa na mna vykaslal a to este bola pripravena ladnicka, mrazbicka, pivnica :D
Mila123
06.12.12,10:52