buchač
10.12.12,17:33
1. neuspešne! 2. neúspešne! 3. podarilo sa! :D
Len tak na okraj

...neviem prečo si vzal osobne ...
Všeobecne bola myslená oná popísaná skutočnosť ...

...je to len o tom ako sa tu jazdí....
...hlúposť za volantom nemá hraníc.....a preto som nerváčka za volantom:D
Nervákov neriešim ...buď pošlem pusu , alebo vztýčim prostredník .......na pohlaví nezáleží ...

To je samozrejmé, že tam človek musí vedieť kde chce ísť. Lebo na špekulovanie nie je čas, jazdí sa tam rýchlejšie. A potom za chyby sa platí.
Dze v prdely som ( GPS ) vždy poriešilo.....
Aj v Blave...:cool:
willma
10.12.12,16:33
že som priam s vešteckou predvídavosťou vedela ako to dnes ráno bude na cestách vyzerať, dotrepala som sa do BA už včera večer a chválila som sa celý deň aká som bola šikovnica šikovná - všetko som pekne postíhala - kolónam som šla oproti bez straty blatníka :D
srska
10.12.12,16:35
Nemáme tu tému "pán Mihál radí"? Ak nie tak si prečítajte http://aktualne.atlas.sk/platenie-odvodov-mozu-obist-aj-studenti-mihal-nasiel-dalsie-diery-v-zakone/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/čiže platí - použijem leteckú terminológiu - "vidím díru, můžu do ní?":D
pivko
10.12.12,16:36
Nemáme tu tému "pán Mihál radí"? Ak nie tak si prečítajte http://aktualne.atlas.sk/platenie-odvodov-mozu-obist-aj-studenti-mihal-nasiel-dalsie-diery-v-zakone/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/
No neviem :rolleyes: či sa mu to len tak prepečie , keď tu na Porade radil tak nebol ústavný činitel ako dnes. Tak že ho za to možu aj pekne .....
wagner
10.12.12,16:37
...neviem prečo si vzal osobne ...
Všeobecne bola myslená oná popísaná skutočnosť ...

Nervákov neriešim ...buď pošlem pusu , alebo vztýčim prostredník .......na pohlaví nezáleží ...

Dze v prdely som ( GPS ) vždy poriešilo.....
Aj v Blave...:cool:

Ja na BA nepotrebujem GPS, poznám ju aj tak. Kde potrebujem ísť, tam trafím bez neho. Však som tam určitý čas pôsobila :D
srska
10.12.12,16:37
No neviem :rolleyes: či sa mu to len tak prepečie , keď tu na Porade radil tak nebol ústavný činitel ako dnes. Tak že ho za to možu aj pekne .....nebuď optimista:D
wagner
10.12.12,16:40
http://aktualne.atlas.sk/carnogursky-ma-v-kandidature-jasno-ako-prezident-chce-byt-zadobre-s-ruskom-aj-uniou/slovensko/politika/
Chráň nás Boh, lebo budeme chodiť na dovolenky do Ruska a v škole bude povinné náboženstvo, kríže na stene a povinná účasť na omši
srska
10.12.12,16:42
http://aktualne.atlas.sk/carnogursky-ma-v-kandidature-jasno-ako-prezident-chce-byt-zadobre-s-ruskom-aj-uniou/slovensko/politika/
Chráň nás Boh, lebo budeme chodiť na dovolenky do Ruska a v škole bude povinné náboženstvo, kríže na stene a povinná účasť na omšito je o ňom všeobecne známe, že inklinuje k moskve
lujza.j
10.12.12,16:51
ja tiež často počúvam z pravého sitz-u, že ako môžem v ba bez nadávok šoférovať:D - je to zvyk. (treba tu na kuracov dávať pozor)
srsković tu sami kurac....
dnes ráno som išla po tvojej ulici...som videla ako to vyzerá za križovatkou tak som to "strhla" do ľava;)...moj chlap tiež bez nadávok, ale jazda s ním..... na druhý deň mám herpes na hube:eek:
lujza.j
10.12.12,16:54
šikulka....
pepsikova
10.12.12,17:27
No neviem :rolleyes: či sa mu to len tak prepečie , keď tu na Porade radil tak nebol ústavný činitel ako dnes. Tak že ho za to možu aj pekne .......

..nemôžu...zvalí sa to na opozíciu, ktorá je lajdák a nefšimla si to...a jožkoM z toho vyjde ako kaliber..no a čo?..
Anik
10.12.12,17:29
a zas to schytal ten pravý - niežeby mi nevadili tieto praktiky........................

http://www.topky.sk/cl/100370/1333885/Zamestnanec-Inspektoratu-prace-zobral-uplatok-50-eur--Dostal-pat-rokov
buchač
10.12.12,17:33
a zas to schytal ten pravý - niežeby mi nevadili tieto praktiky........................

http://www.topky.sk/cl/100370/1333885/Zamestnanec-Inspektoratu-prace-zobral-uplatok-50-eur--Dostal-pat-rokov

AK je to PRAVDA , nuž pán inšpektor je pako ...
AK vzal , málo sa ocenil ...
Ivana Š
10.12.12,17:59
treba odmontovať malo by sa dať;)

nene, nech si dievča užije http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11765.gif
trisestri
10.12.12,18:10
pobavila ma sudna sien a ta co hrala navstevnicku zoo ktoru ocikala opica:D
lujza.j
10.12.12,18:24
pobavila ma sudna sien a ta co hrala navstevnicku zoo ktoru ocikala opica:D
neznášam túto reláciu....smutné je že to pozerajú deti - malé dievčatá 10r so svojimi cáklymi matkami....
Mila123
10.12.12,18:38
buchač
10.12.12,18:45
niet čo viac dodať.......
http://www.topky.sk/cl/100313/1333879/Pariskova-sokuje--Navrat-na-obrazovky-21-dni-po-cisarskom-
...žeby sa bála ???

Straty svojho miestečka sa preto vôbec nemusela obávať.

...dodávam , že nie je celkom normál ...
lujza.j
10.12.12,18:52
krásna idylka.... 10min do zadu rana, že sa okna zatriasli ...som myslela, že Slovnaft, ale vybuchla garáž....dreve vyleteli:eek: na troch....
buchač
10.12.12,18:55
krásna idylka.... 10min do zadu rana, že sa okna zatriasli ...som myslela, že Slovnaft, ale vybuchla garáž....dreve vyleteli:eek: na troch....
...žeby náhoda ? ;)

Zajtra na GrCke sa dozvieme.....:rolleyes:
srska
10.12.12,18:55
srsković tu sami kurac....
dnes ráno som išla po tvojej ulici...som videla ako to vyzerá za križovatkou tak som to "strhla" do ľava;)...moj chlap tiež bez nadávok, ale jazda s ním..... na druhý deň mám herpes na hube:eek:ja som kukol z wokna o pol 9-tej a išiel som si radšej kafino urobiť. povedal som si - až o 10-tej bude dobré do petržalky vyraziť
srska
10.12.12,18:56
...žeby náhoda ? ;)

Zajtra na GrCke sa dozvieme.....:rolleyes:to zas bude dráma:D
pepsikova
10.12.12,18:57
krásna idylka.... 10min do zadu rana, že sa okna zatriasli ...som myslela, že Slovnaft, ale vybuchla garáž....dreve vyleteli:eek: na troch......

..hádam nyje na tvojej garáži!...teda, vy v tej blave nemáte moc klud!..to u mňa počuť aj vločku padnúť!..také ticho...
misoft
10.12.12,18:58
A k tomu kúsok zdravej drzosti treba!
lujza.j
10.12.12,18:58
...žeby náhoda ? ;)

Zajtra na GrCke sa dozvieme.....:rolleyes:
nechcela som to tam moc očumovať..."borci" sú už na mieste.....by som to tipovala na LPG, alebo:rolleyes: ..no aby to tu "z niekym" nespájali....
srska
10.12.12,18:59
he, šak kto by tu tankoval za 1,55 keď včera vo wfl bol n95 za 1,37 . iba ak šaňko z profesionálov

https://auto.sme.sk/c/6630075/slovaci-tankuju-coraz-menej-benzinov.html
misoft
10.12.12,18:59
Tuším ťa v za*ku svrbelo, šla si a takto si s ostatnými vyd*bala! :D
misoft
10.12.12,19:01
I ja, i ja - hádam zo tri roky. A spomínal som - vodičák mám blavácky - mňa nerozhádžu domáci.
misoft
10.12.12,19:02
A za každú vyslovenú pííííp - poznámka v žiakajde.
lujza.j
10.12.12,19:02
..

..hádam nyje na tvojej garáži!...teda, vy v tej blave nemáte moc klud!..to u mňa počuť aj vločku padnúť!..také ticho...
chvala bohu nie...by som bola vybavená, ale sme len dvaja v trojboxe, ale naše druhé auto bolo zaparkované poblíž...inokedy aj v dráhe tlakovej vlny býva:mad: a sused z garáže bawariu ešte vonku....už to bol pakovať dnu...
misoft
10.12.12,19:04
Tak! Chcela mať, tak nech je to aj so zvukovou kulisou :D.
misoft
10.12.12,19:05
Šak lóve, lóve - ta ňe?
buchač
10.12.12,19:06
nechcela som to tam moc očumovať..."borci" sú už na mieste.....by som to tipovala na LPG, alebo:rolleyes: ..no aby to tu "z niekym" nespájali....
...hm , LPG ...???

Jedna garáž hej , ale tri je veľa ..
Pascal síce vraví niečo o tých plynoch , no jedne dvere vytlačilo von ...to by museli aj steny padnúť a epicentrum by malo byť v tej strednej ...bola by poškodená potom asi aj tá strecha ...

Iba ak toho plynu bolo požehnane a ten sa dostal nejak aj do tých vedľajších a následne nejaký iniciátor spôsobil to bum ...
lujza.j
10.12.12,19:11
...hm , LPG ...???

Jedna garáž hej , ale tri je veľa ..
Pascal síce vraví niečo o tých plynoch , no jedne dvere vytlačilo von ...to by museli aj steny padnúť a epicentrum by malo byť v tej strednej ...bola by poškodená potom asi aj tá strecha ...

Iba ak toho plynu bolo požehnane a ten sa dostal nejak aj do tých vedľajších a následne nejaký iniciátor spôsobil to bum ...
v jednej je auto...sú to tuším tiež trojboxy , ale staršie ako moja...dvere otváracia nie zdvíhacie... LPG ma ako prvý napadol....ak by to bolo nebodaj NVS tak "konec Japonec":eek:
buchač
10.12.12,19:19
v jednej je auto...sú to tuším tiež trojboxy , ale staršie ako moja...dvere otváracia nie zdvíhacie... LPG ma ako prvý napadol....ak by to bolo nebodaj NVS tak "konec Japonec":eek:
...trojboxy sú iný level .............:cool:
lujza.j
10.12.12,19:25
už aj hasiči....snáď aj nejaký pyroš ....
wagner
10.12.12,20:28
lujza.j
11.12.12,07:19
v jednej je auto...sú to tuším tiež trojboxy , ale staršie ako moja...dvere otváracia nie zdvíhacie... LPG ma ako prvý napadol....ak by to bolo nebodaj NVS tak "konec Japonec":eek:

Tak nakoniec.... "iba" pyrotechnika I.triedy
buchač
11.12.12,07:22
Tak nakoniec.... "iba" pyrotechnika I.triedy
...to jej koľko mal nadrbanej v tej garáži , že troje dvere vyvalilo ...
lujza.j
11.12.12,07:43
...to jej koľko mal nadrbanej v tej garáži , že troje dvere vyvalilo ...

No to jedna vec....a potom nepodlieha tento stupen povoleniu nejakemu špeci...
Mila123
11.12.12,07:53
do teraz som fandila učiteľom, ale už nie.....prečo ? nové školské odbory vymyslel niečo také, pokiaľ ich požiadavkám nebude vyhovené budú bojkotovať maturity........(mám dcéru vo 4. ročníku gymnázia).....túto správu som zachytila v rádiu a tak som si šťavnato zanadávala, čo má s tým moja dcéra spoločné? čo jej VŠ? nikto nehľadí na iných, len na seba? egocentrizmus zavládne?

aj ja ako účtovníčka pôjdem do ulíc? (nemyslím tým teraz bratislavskú povestnú Krížnu alebo cestu pri Slovnafte)......súdny človek to odsúdi za nehoráznosť.......

preto Vás páni učitelia, pani učiteľky prosím nekazte budúcnosť mladým.....,,
veď ich budete, niekedy v živote raz určite potrebovať......

p r o s í m,nerobme to čo nechceme aby nám robili iní.......
kopretinka
11.12.12,07:54
niet čo viac dodať.......

http://www.topky.sk/cl/100313/1333879/Pariskova-sokuje--Navrat-na-obrazovky-21-dni-po-cisarskom-

a to je akože nejaká práca,nebodaj namáhavá? :eek: veď dojde do telky,dá sa namaľovať,učesať,a prečíta pár viet nachystaného textu....a dostane za to toľko,čo iný obyčajný chudák za pol roka tvrdej driny....veď táto je akožepráca by bola relaxom pre každú matku,veď to je ako ísť ku kaderníčke a kozmetičke.
evuš
11.12.12,08:01
No to jedna vec....a potom nepodlieha tento stupen povoleniu nejakemu špeci...

...mimotemy Luji, a nebola to "Ohňostrojová šou" ako včera v Paneláku ??? :D:D:D
kopretinka
11.12.12,08:11
No to jedna vec....a potom nepodlieha tento stupen povoleniu nejakemu špeci...
http://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1bavn%C3%A1_pyrotechnika

1.a 2. trieda sa bežne predáva....ak si to niekde nakúpil,akože pre vlastnú potrebu,tak ho nikto nebude kontrolovať,ako to má uskladnené.
Predajca však musí spĺňať dané požiadavky na miesto skladovania a aj predavači musia mať preukaz.
Llívia
11.12.12,08:14
a to je akože nejaká práca,nebodaj namáhavá? :eek: veď dojde do telky,dá sa namaľovať,učesať,a prečíta pár viet nachystaného textu....a dostane za to toľko,čo iný obyčajný chudák za pol roka tvrdej driny....veď táto je akožepráca by bola relaxom pre každú matku,veď to je ako ísť ku kaderníčke a kozmetičke.
Keď je to taká jednoduchá práce, prečo ju nerobíš aj ty? :rolleyes:
Llívia
11.12.12,08:17
do teraz som fandila učiteľom, ale už nie.....prečo ? nové školské odbory vymyslel niečo také, pokiaľ ich požiadavkám nebude vyhovené budú bojkotovať maturity........(mám dcéru vo 4. ročníku gymnázia).....túto správu som zachytila v rádiu a tak som si šťavnato zanadávala, čo má s tým moja dcéra spoločné? čo jej VŠ? nikto nehľadí na iných, len na seba? egocentrizmus zavládne?

aj ja ako účtovníčka pôjdem do ulíc? (nemyslím tým teraz bratislavskú povestnú Krížnu alebo cestu pri Slovnafte)......súdny človek to odsúdi za nehoráznosť.......

preto Vás páni učitelia, pani učiteľky prosím nekazte budúcnosť mladým.....,,
veď ich budete, niekedy v živote raz určite potrebovať......

p r o s í m,nerobme to čo nechceme aby nám robili iní.......
Možeš ísť štrajkovať za vyšší plat ako účtovníčka, môžu ísť štrajkovať upratovačky, predavačky... Nič to nebude platné, štát sa z takého štrajku nepos..e. Vydierať štát štrajkom je možnosť len pre zopár povolaní (platených z našich daní :mad:).
lujza.j
11.12.12,08:18
http://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1bavn%C3%A1_pyrotechnika

1.a 2. trieda sa bežne predáva....ak si to niekde nakúpil,akože pre vlastnú potrebu,tak ho nikto nebude kontrolovať,ako to má uskladnené.
Predajca však musí spĺňať dané požiadavky na miesto skladovania a aj predavači musia mať preukaz.

Hmm...tak asi zla info zistena....lebo prskavky a ine,asi tak šupu nedaju... Nic to hlavne že sa nič horsie nestalo...
alaya1
11.12.12,08:34
do teraz som fandila učiteľom, ale už nie.....prečo ? nové školské odbory vymyslel niečo také, pokiaľ ich požiadavkám nebude vyhovené budú bojkotovať maturity........(mám dcéru vo 4. ročníku gymnázia).....túto správu som zachytila v rádiu a tak som si šťavnato zanadávala, čo má s tým moja dcéra spoločné? čo jej VŠ? nikto nehľadí na iných, len na seba? egocentrizmus zavládne?

aj ja ako účtovníčka pôjdem do ulíc? (nemyslím tým teraz bratislavskú povestnú Krížnu alebo cestu pri Slovnafte)......súdny človek to odsúdi za nehoráznosť.......

preto Vás páni učitelia, pani učiteľky prosím nekazte budúcnosť mladým.....,,
veď ich budete, niekedy v živote raz určite potrebovať......

p r o s í m,nerobme to čo nechceme aby nám robili iní.......

nefandi odborarskym predakom, ucitelom mozes...nie kazdy ucitel suhlasi s jednanim odborarskych funkcionarov.
Mila123
11.12.12,08:38
nefandi odborarskym predakom, ucitelom mozes...nie kazdy ucitel suhlasi s jednanim odborarskych funkcionarov.

ja viem , aspoň si to myslím, že viem oceniť prácu učiteľov......pripravia dieťa do života, na VŠ.......táto skutočnosť, ktorou ma šokovali vo mne ako matke vyvoláva pocit beznádeje,,,,,,,preto si myslím, že som vstala hore zadkom? nesprávnou nohou? alebo????? prečo?????
alaya1
11.12.12,09:33
ja viem , aspoň si to myslím, že viem oceniť prácu učiteľov......pripravia dieťa do života, na VŠ.......táto skutočnosť, ktorou ma šokovali vo mne ako matke vyvoláva pocit beznádeje,,,,,,,preto si myslím, že som vstala hore zadkom? nesprávnou nohou? alebo????? prečo?????

Tyka sa ta to osobne, preto si z toho podrazdena, ja to chapem a aj akceptujem. Deti by nemali byt rukojemnikmi ucitelov, tak isto, ako pacienti lekarov.
kukučka
11.12.12,09:52
zaoberaj sa dneškom, nedaj sa ovplyvniť poplašnými správami a nekaz si deň
zknihy
11.12.12,10:13
do teraz som fandila učiteľom, ale už nie.....prečo ? nové školské odbory vymyslel niečo také, pokiaľ ich požiadavkám nebude vyhovené budú bojkotovať maturity........(mám dcéru vo 4. ročníku gymnázia).....túto správu som zachytila v rádiu a tak som si šťavnato zanadávala, čo má s tým moja dcéra spoločné? čo jej VŠ? nikto nehľadí na iných, len na seba? egocentrizmus zavládne?

aj ja ako účtovníčka pôjdem do ulíc? (nemyslím tým teraz bratislavskú povestnú Krížnu alebo cestu pri Slovnafte)......súdny človek to odsúdi za nehoráznosť.......

preto Vás páni učitelia, pani učiteľky prosím nekazte budúcnosť mladým.....,,
veď ich budete, niekedy v živote raz určite potrebovať......

p r o s í m,nerobme to čo nechceme aby nám robili iní.......
Podporujem túto myšlienku

Inak si náš priemer bude ďalej z nich robiť srandu = kamarátovi prihrá kšeft so ziskom porovnateľným s 10 % zvýšením platov učiteľov

(a do kamery sa skormútene tvári, že nie je z čoho :D )

Vieš si predstaviť ako by vyškerený ulízanec za 2 hodiny pribehol, že už má peniaze :) - a ani by nemuselo byť ako v tej pesničke : Až nás pújdou miliony

stačilo by pár desaťtisíc takých rozčúlených rodičov ako ty

Btw
Nerozumiem tvojej otázke ?
Prečo by účtovníčky nemohli ísť do ulíc :---
zknihy
11.12.12,10:20
ja viem , aspoň si to myslím, že viem oceniť prácu učiteľov......pripravia dieťa do života, na VŠ.......táto skutočnosť, ktorou ma šokovali vo mne ako matke vyvoláva pocit beznádeje,,,,,,,pretosi myslím, že som vstala hore zadkom? nesprávnou nohou? alebo????? prečo?????

Všimla si si ako priemer použil staré : Rozdeľuj a panuj

Doteraz dávali riaditeľom a pod slušné platy (bežne 2-3 000 € ) aby ukočírovali to učiteľské stádo
teraz , keď sa k štrajku sem tam pridalo aj šéfstvo, vytiahol : Priemerný plat 840 € (sú učitelia, čo po 30 ročnej práci sa dostali s platom až na:D 550 € ) = ukázal im riť .
marjankaj
11.12.12,10:23
Btw
Nerozumiem tvojej otázke ?
Prečo by účtovníčky nemohli ísť do ulíc :---
A ktoré? Tie čo sú na živnosť?:eek:
zknihy
11.12.12,10:24
Tyka sa ta to osobne, preto si z toho podrazdena, ja to chapem a aj akceptujem. Deti by nemali byt rukojemnikmi ucitelov, tak isto, ako pacienti lekarov.

To je tá predposratosť stáda - a on sa vám rehoce.

Lebo sami seba varujete, aby ste nebodaj nepovedali, že priemer je DRZÝ debo

(teraz začal oblbovať tým, že také starosti má so štátnymi peniazmi, že ani oholiť sa nestíha :D )
wagner
11.12.12,10:25
zknihy
11.12.12,10:26
A ktoré? Tie čo sú na živnosť?:eek:

Veď nie za seba :D - to ani v mojej sro NEBUDÚ žiadne štrajky :--- (konateľ zakázal !!!!!!!!!!!!!!!! )

Za učiteľov, aby jej dcéra mohla maturovať !!!!!!!!!!
wagner
11.12.12,10:35
Však prečo nie? Ulice sú pre každého. Niektoré zavesia remeslo na kliniec a kúpia si kabelku.
zknihy
11.12.12,11:24
Ach tie blbé televízie

Veru. Tak ako pred niektorými zábermi vystríhajú mladistvých, tak by mali dávať :

Nevhodné pre ženy - nevodičky.

Včera večer rozprávali, že tento týždeň bude policajná akcia (aj na alkohol) a budú kontrolovať, aby boli okná na aute ometené
Ale nie iba tie. Aj či nie je sneh na streche , alebo kapote (už len aby začali kontrolovať, či mám koberček vyčistený :--- ).
Takže dnes, keď som moju sb odviezol do roboty , nešla hneď pracovať, ale začala mi metličkou kapotu ometať (aby som od nejakých debov nedostal pokutu ).

Holt tá ženská logika sa nejako neráči s fyzikou

(lebo neviem si pri rýchlosti 50 km/h vysvetliť, kto by mi ten sneh z kapoty švacol na predné sklo (a tak, aby som nevidel :D )
horinka
11.12.12,11:32
Priemerný plat 840 € (sú učitelia, čo po 30 ročnej práci sa dostali s platom až na:D 550 € ) = ukázal im riť .


Po 30 ročnej praxi nemôže mať žiaden učiteľ 550 € platu. Len pre zaujímavosť keď pozriem do platovej tabuľky pre PZ platnej od 1.1.2012 tak v 10.PT je nástupný plat 555 € + 30 ročná prax=683 €. Každý učiteľ by mohol už po 30 rokoch byť v 11. PT (samozrejme musel by preto niečo urobiť) nástupný PT 622 €+ 30r.praxe=752,5. Každý učiteľ má možnosť vzdelávať sa a zháňať kredity. (To je ostuda školstva za čo ich učitelia získavajú,tak napr. za začiatočnícke práce vo worde, exceli, na PC...) Za 60 kreditov sa mu zvýši plat o 12 %, keď je triedny učiteľ tak ešte o 5 %. V školstve nikto nezastúpi chýbajúceho kolegu zadarmo, každý dostane za 1 vyuč.hodinu priemerný plat + 30 % zvýhodnenie. Stačí sa pozrieť na web stránku niektorej zo škôl, ktoré zástupovanie majú uverejnené , zistíte, že nie je deň, aby všetci učitelia boli v škole. A to už mnohí učitelia majú 12.PT triedu, tak nech sa potom nečudujú, že ten priemer môže byť tých 840 € úplne v pohode. Stačí si zobrať kalkulačku a počítať.
promont maja
11.12.12,11:42
Jedného dňa kráča muž po ceste,
keď tu na neho skríkne žaba: „Ak ma pobozkáš, premením sa na
krásnu princeznú.“ Muž sa skloní, zvidne žabu a vloží si ju do
vrecka. Žaba skríkne znovu: „Ak ma pobozkáš a premením sa späť
na krásnu princeznú, poviem každému, aký si múdry a statočný a
že si môj hrdina“. Muž vytiahne žabu z vrecka, usmeje sa a vloží
ju spät do vrecka. Žaba ale kričí ďalej: „Ak ma pobozkáš a
premením sa späť na krásnu princeznú, budem Tvojou spoločníčkou
po celý týždeň.“ Muž vytiahne žabu z vrecka, opäť sa na ňu
len usmeje a vloží si ju späť do vrecka. Žaba už narieka: „Ak ma
pobozkáš a premením sa späť na princeznú, ostanem s Tebou po celý
rok a urobím, ČOKOĽVEK budeš chcieť.“ Muž opäť vytiahne žabu
von z vrecka, usmeje sa na ňu a vráti ju späť do vrecka. Nakoniec sa
žaba pýta: „O čo tu ide? Povedala som Ti, že som krásna
princezná, že s Tebou ostnem po celý rok a že urobím čokoľvek,
čo budeš chcieť. Prečo ma nechceš pobozkať?“ Muž hovorí:
“Pozri, ja som počítačový programátor, nemám čas na priateľku,
ale hovoriaca žaba, to je cool.“
Llívia
11.12.12,11:49
:D:D:D
Paula
11.12.12,11:57
Milé :)
Kvaka
11.12.12,12:31
Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté, chrbát bolí, ach jaj.
Llívia
11.12.12,12:38
Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté, chrbát bolí, ach jaj.
A čo, Ježiško nepríde, keď neumyješ okno? :---
Mila123
11.12.12,12:42
A čo, Ježiško nepríde, keď neumyješ okno? :---
určite zavíta.....a bude sa cítiť ako doma, veď sa sám narodil v maštaľke.......:D (hádam neurážam, to som nechcela, vopred sa ospravedlňujem)
trisestri
11.12.12,12:58
srska
11.12.12,13:09
pepsikova
11.12.12,13:11
Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté,(any ma to neseondie) chrbát bolí,(any radšej nehovorím) ach jaj...

..a ty si už zabudla, mojík, odkiaľ pochádza ježiško?..tiež nemal vyleštené okná a vypulírovano na podlahe!..tak nech príde ako domov!...čo je dôležité??..
trisestri
11.12.12,13:31
..

..a ty si už zabudla, mojík, odkiaľ pochádza ježiško?..tiež nemal vyleštené okná a vypulírovano na podlahe!..tak nech príde ako domov!...čo je dôležité??..

to my pripomenulo,ze ked som bol dieta,tak bol zvyk davat slamu do kuchyne-tak neviem ani doteraz co to presne symbolizovalo-mozno nebol betlehem,tak jaslicky.
BXLmiami
11.12.12,13:35
V Smere si potrpia na hodinky http://www.cas.sk/clanok/238350/poslanec-socialistickeho-smeru-janos-hodinky-za-desattisice-eur.html
Pár Smerákov predá hodinky a bude na zaplatenie arbitráže.
BXLmiami
11.12.12,13:36
ego góóóóó:eek::D

http://tomaskolen.blog.sme.sk/c/315504/Raper-Ego-clenom-spravnej-rady-nemocnice-Prosim-ihned-paralen.html
Normalizácia ako vyšitá,už majú aj 1 zjazd UV KSSmer a aj dvorného šaša Ega.Déja vu.
srska
11.12.12,13:40
Normalizácia ako vyšitá,už majú aj 1 zjazd UV KSSmer a aj dvorného šaša Ega.Déja vu.no mohla by mu nemocnica terazky prispievať na klipy:cool:
BXLmiami
11.12.12,13:43
no mohla by mu nemocnica terazky prispievať na klipy:cool:
Ved prispieva.Piešťanská,je členom dozornej rady.To si rád čo platíš v zdravotnom poistení však?
Kvaka
11.12.12,13:44
určite zavíta.....a bude sa cítiť ako doma, veď sa sám narodil v maštaľke.......:D (hádam neurážam, to som nechcela, vopred sa ospravedlňujem)
No mne to nevadí, Mila, u nás je taká maštalka v podstate vždy, mám psa. :)
Ale tých okien je viac ako jedno, 5ks + 2 balkónových dverí. No takže začnem tam, kde som naposledy prestala, umyjem len dve.
srska
11.12.12,13:52
Ved prispieva.Piešťanská,je členom dozornej rady.To si rád čo platíš v zdravotnom poistení však?bxlmiami, veď ja nie z letanoviec:) - viem kde začína zhŕňať love a to niesom rád.
srska
11.12.12,13:54
Pár Smerákov predá hodinky a bude na zaplatenie arbitráže.+ doktorom kasičky a ozaj bude z čoho:cool:
BXLmiami
11.12.12,13:56
+ doktorom kasičky a ozaj bude z čoho:cool:
No ved dobre.Doktori zamestnanci si budú aj tak robiť čo chcú a sukromní-no dvihneme priepustky aby bolo na pokrytie:)
srska
11.12.12,14:01
No ved dobre.Doktori zamestnanci si budú aj tak robiť čo chcú a sukromní-no dvihneme priepustky aby bolo na pokrytie:)tým som si nie istý - už by ich mal dagdo seknúť alebo nech zmiznú do hada z tejto gubernie ak sa im tu za tri litre nepáči robiť. zem je veľká - môžu skúsiť
BXLmiami
11.12.12,14:02
Skúsia neboj.A oni zarábajú 3 litre asi tak ako učitelia v priemere 1000,0€.Ja neviem,pochopíš to až ked o Tebe niekto bude v telke vyhlasovať nerealne čísla?Dočkáš sa neboj.
srska
11.12.12,14:09
Skúsia neboj.A oni zarábajú 3 litre asi tak ako učitelia v priemere 1000,0€.Ja neviem,pochopíš to až ked o Tebe niekto bude v telke vyhlasovať nerealne čísla?Dočkáš sa neboj.nevravím, že všetci toľko zarábajú ale tí najviac pyskujú.
človek aby sa bál ísť k doktorovi, bo pravdepodobnosť ešte väčších zdravotných problémov po takejto návšteve sa za posledné roky výrazne zvýšila.
srska
11.12.12,14:18
Skúsia neboj.A oni zarábajú 3 litre asi tak ako učitelia v priemere 1000,0€.Ja neviem,pochopíš to až ked o Tebe niekto bude v telke vyhlasovať nerealne čísla?Dočkáš sa neboj.možno sa dočkám toho, že raz prídem z vnukom k doktorovi vyoperovať krčné mandľe a ten bude s trasľavími rukami na 5x jednu narezávať a na 3x zo slučku odstrihovať až kým vnuk neomdlie a popritom si bude mrmlať pod nosom, aké je to tu v sk všetko na h....
BXLmiami
11.12.12,14:20
nevravím, že všetci toľko zarábajú ale tí najviac pyskujú.
človek aby sa bál ísť k doktorovi, bo pravdepodobnosť ešte väčších zdravotných problémov po takejto návšteve sa za posledné roky výrazne zvýšila.
Určite,ved už nie je ani čím robiť a pomaly človek nevie ani zobrať krv bez toho aby sa na neho nevyrútili,že je neekonomický.A na čistenie a dezinfekciu to už vôbec nie je.A to samé u súkromných.Každý vezme len svoje,lebo akonáhle skúsi niečo komplexne tak problém.
BXLmiami
11.12.12,14:21
možno sa dočkám toho, že raz prídem z vnukom k doktorovi vyoperovať krčné mandľe a ten bude s trasľavími rukami na 5x jednu narezávať a na 3x zo slučku odstrihovať až kým vnuk neomdlie a popritom si bude mrmlať pod nosom, aké je to tu v sk všetko na h....
To je realny scenár,ved ten lekár čo sa vyjadroval za Žilinu že nevládze už slúžiť a dal výpoved zo služieb mal podľa Pravdy 68 rokov.
srska
11.12.12,14:22
Určite,ved už nie je ani čím robiť a pomaly človek nevie ani zobrať krv bez toho aby sa na neho nevyrútili,že je neekonomický.A na čistenie a dezinfekciu to už vôbec nie je.A to samé u súkromných.Každý vezme len svoje,lebo akonáhle skúsi niečo komplexne tak problém.pani doktorka, toto ja všetko chápem ale ak je to tak, tak nech vykrikujú o tom, o čom píšeš a nie o tom aby prvým bodom bolo zvýšenie ich platu .
BXLmiami
11.12.12,14:26
pani doktorka, toto ja všetko chápem ale ak je to tak, tak nech vykrikujú o tom, o čom píšeš a nie o tom aby prvým bodom bolo zvýšenie ich platu .
Odkiaľ vieš o čom vykrikujú?Nevrav že z médií,tí sú už najmenej rok tak normalizované,že neuverejnia nič čo im nedovolia.Teraz neviem čo sa stalo Markize ale uplne som v šoku,že práve oni rozkrývajú pravdu o Tvaružkovi.Možno tam majú nejakého skrytého disidenta.
srska
11.12.12,14:28
To je realny scenár,ved ten lekár čo sa vyjadroval za Žilinu že nevládze už slúžiť a dal výpoved zo služieb mal podľa Pravdy 68 rokov.no ale vysvetli mi, čo tam 68 ročný doktor robí. dávno mal odpočívať na dôchodku.
pozn.: to o tých mandľach som zažil ja v 1974 vo vn rk, keď mi primár klein jednu šmykol na dva razy von a druhú dal "robiť" učňovi. až keď som po troch neúspešných pokusoch učňa omdlel (jediný krát v živote), primár sa nasral a dorobil aj druhú šmahom ruky
BXLmiami
11.12.12,14:32
No keby tam nemal čo robiť asi by ho prepustili nie?A netlačili by ho do 32 hodinových služieb.S množstvom špecialistov sme na tom uplne ,,skvele".
srska
11.12.12,14:34
Odkiaľ vieš o čom vykrikujú?Nevrav že z médií,tí sú už najmenej rok tak normalizované,že neuverejnia nič čo im nedovolia.Teraz neviem čo sa stalo Markize ale uplne som v šoku,že práve oni rozkrývajú pravdu o Tvaružkovi.Možno tam majú nejakého skrytého disidenta.pozri, napr. velecký je - mylím si - celkom dobrý reportér. a ak chce byť napr. on dobrý, musí mať a aj vyhľadávať kvalitné zdroje informácií. pomáha tomu vo všeobecnosti aj momentálna situácia v štáte t.j. zdroje sa ľahšie hľadajú resp. aj sami ponúkajú.
BXLmiami
11.12.12,14:37
No dobre,ale ten chlap je na SR už dlhšie a to bol aj jeden z bodov vlanajška a kde boli médiá?Nahánali nás ako psov,horšie ako teraz učiteľov,miesto aby počúvali čo im lekári hovoria.A stále ešte nepočúvajú.
srska
11.12.12,14:41
No keby tam nemal čo robiť asi by ho prepustili nie?A netlačili by ho do 32 hodinových služieb.S množstvom špecialistov sme na tom uplne ,,skvele".úprimne, 32 hodinová služba? koľko z toho času lofí na bydle? robil som ako mladý smeny v turnuse 12/24 voľno + 12/48 voľno a po dvoch mesiacoch som nevedel pomaly čí som.
srska
11.12.12,14:58
No dobre,ale ten chlap je na SR už dlhšie a to bol aj jeden z bodov vlanajška a kde boli médiá?Nahánali nás ako psov,horšie ako teraz učiteľov,miesto aby počúvali čo im lekári hovoria.A stále ešte nepočúvajú.vieš, už som to tu veľakrát písal - peňazí je dosť v tomto štáte. len ich prerozdelenie a míňanie v prospech rôznych chmatákov je tu na úrovni najvyššieho levelu. a tomu nikto v tomto štáte nevie urobiť koniec a ani nechce. naviac teraz, sú si už niektorí vedomí, že medzi vyvolených sa táto krajina nedostane. tak uchmatnime čo sa ešte dá
buchač
11.12.12,15:08
Ty súhlasíš ???
Mila123
11.12.12,15:12
srska , BXL miami už je koniec? dohádané? dovysvetľované?

inak každý z Vás má v niečom pravdu, priznávam........
srska
11.12.12,15:16
srska , BXL miami už je koniec? dohádané? dovysvetľované?

inak každý z Vás má v niečom pravdu, priznávam........len výmena názorov. ja sa nehádam. a oponenta BXLmiami si vážim
Kvaka
11.12.12,15:24
srska: ich prerozdelenie a míňanie v prospech rôznych chmatákov je tu na úrovni najvyššieho leveluToto je však na všetkých úrovniach, nie je to len o peniazoch, ale aj o flekoch, nie? A je to slovenský národný šport, ten sa dedí už od komunistov, detí komunistov (myslím tých prominentných komunistov).
srska
11.12.12,15:40
Toto je však na všetkých úrovniach, nie je to len o peniazoch, ale aj o flekoch, nie? A je to slovenský národný šport, ten sa dedí už od komunistov, detí komunistov (myslím tých prominentných komunistov).ako u doktorov a právnikov
srska
11.12.12,15:43
Úväzok 23 hodín23? alebo 17 a štvrť
srska
11.12.12,15:44
Len aby si k takému nemusel s niečím súrnym :Dten hore nech ma ochraňuje
BXLmiami
11.12.12,15:50
len výmena názorov. ja sa nehádam. a oponenta BXLmiami si vážim
Dakujem,podobne.Ked má niekto iný názor ako ja nemusí byť môj nepriateľ.Neurážam sa,nechcem byť celý život urazená,na to je život príliš krátky a príliš krásny.
BXLmiami
11.12.12,15:52
ako u doktorov a právnikov
U lekárov je rodič lekár nesmierna výhoda.Nikto ťa toľko nenaučí,ako rodič a môžeš kedykoľvek zavolať o radu,poradí aj o polnoci.Výhoda pre dieťa lekára a pre jeho pacienta.
BXLmiami
11.12.12,15:53
Len aby si k takému nemusel s niečím súrnym :D
Niekedy ano niekedy nie.A dovolím si tvrdiť,že každý z Vás už u takého lekára bol.
srska
11.12.12,15:57
Niekedy ano niekedy nie.A dovolím si tvrdiť,že každý z Vás už u takého lekára bol.no ja som u takého experta bol už ako asi 10-12 ročný. hlboká rezná rana na dlani. toho exota nenapadlo nič múdrejšie ako odstrihnúť to, čo z rany vytŕčalo. výsledok - do dnes nedám prsteník a malíček k prostredníku
BXLmiami
11.12.12,16:45
Tak ale zase načo toľko zbytočného masa a šliach,no nie?Ved máš ešte druhú ruku.Neboj,ked dá Volák 5 ortopedov dospelých prípadne 4 detských na nepretržitú prevádzku,bude ešte väčšia zábava.:)
lujza.j
11.12.12,16:56
...mimotemy Luji, a nebola to "Ohňostrojová šou" ako včera v Paneláku ??? :D:D:D
inak ma aj toto napadlo dokonca to bolo krátko predtým....
......ale nakoniec, že legálna držba pyrotechniky za účelom až výroby ohňostrojov .....len neviem či uskladnenie v takých priestoroch je OK...lebo je rozdiel niekde skladovať pirátov a "delá" na odpaľovanie ohňostrojov...ešte, že to neuskladnil niekde v nejakej pivničke:eek: v paneláku ale nie v tv hnoj
jahoszmsk
11.12.12,17:04
lujza.j
11.12.12,17:15
toto ma dnes zaskočilo

http://androidportal.sk/2012/12/preco-francuzi-neobmedzene-smskuju-len-za-2-eura-mesacne-a-my-nie/

mňa by zase zaskočilo, keby sme aj my mohli takto isto....každopádne treba vyžrať najchudobnejšiu EU krajinu...operátorom sa to darí....možno by to bolo všetko inak, keby sme mali viac operátorov už vtedy ked sa z tejto hrozby pos.ali tí, ktorí nás tu už okupovali...alebo možno aj nie....
srska
11.12.12,17:27
buchač
11.12.12,17:29
no ja som u takého experta bol už ako asi 10-12 ročný. hlboká rezná rana na dlani. toho exota nenapadlo nič múdrejšie ako odstrihnúť to, čo z rany vytŕčalo. výsledok - do dnes nedám prsteník a malíček k prostredníku
Exot strihal to ,čo nemal ...
Mne chirurg strelnú ranu tiež povystrihoval , ani stehy nedával .....


...a tu som ...hehehe...:---
lujza.j
11.12.12,17:38
Exot strihal to ,čo nemal ...
Mne chirurg strelnú ranu tiež povystrihoval , ani stehy nedával .....


...a tu som ...hehehe...:---

teda nie že by som si robila srandu so strelených, alebo postrelených:rolleyes::D...ale o jednom konkrétnom,..... že strelený, ale presne:D:D
ja som zatiaľ - dúfam .....bola strelená, vo sne...bolo dosť blbé...do brucha
trisestri
11.12.12,17:45
a to Fico nadaval Miklosovi ako lacno predal,nemyslel som ze on bude este horsi http://hnonline.sk/slovensko/c1-58948900-lipsic-stat-by-mal-akcie-v-spp-ponuknut-aj-obcanom
BXLmiami
11.12.12,17:59
a to Fico nadaval Miklosovi ako lacno predal,nemyslel som ze on bude este horsi http://hnonline.sk/slovensko/c1-58948900-lipsic-stat-by-mal-akcie-v-spp-ponuknut-aj-obcanom
Ale on predsa musí.Treba vyplatiť poisťovne tak chudák nemá inu možnosť len predať SPP a asi telekom,uvidíme čo sa z toho vykluje.A hlavne koľko ľudí mu naletí na ten nešťastný ksicht,že ako ho to mrzí ale nedá sa inak.
lujza.j
11.12.12,18:05
srska
11.12.12,18:08
kde sa to podelo.....
http://aktualne.atlas.sk/zomrel-dlhorocny-clen-cinohry-snd-herec-peter-bzduch/dnes/cierna-kronika/

nepíšu čo sa stalo, alebo som slepá...no, na rade je už skoro aj môj ročník
Mila123
11.12.12,18:09
no, na rade je už skoro aj môj ročník

máš pocit, že presluhuješ?????:D
srska
11.12.12,18:10
máš pocit, že presluhuješ?????:Dno podľa tej smutnej správy áno
lujza.j
11.12.12,18:13
no, na rade je už skoro aj môj ročník
nesranduj...

nepíšu čo sa stalo...
pepsikova
11.12.12,18:17
...všetci by už len umierali...!:)
pepsikova
11.12.12,18:21
máš pocit, že presluhuješ?????:D..

...skôr by som povedala, že ho ničí myšlienka na vymýšlanie toho, na čo minie svoj fantastický dôchodok!...:D


...fajn večer všetkým...
Mila123
11.12.12,18:23
..

...skôr by som povedala, že ho ničí myšlienka na vymýšlanie toho, na čo minie svoj fantastický dôchodok!...:D


...fajn večer všetkým...

dokážeme mu dobre poradiť čo ako s ním.....:D
srska
11.12.12,18:25
dokážeme mu dobre poradiť čo ako s ním.....:Dno, vidly nebudem potrebovať:D
lujza.j
11.12.12,18:29
chcela som sa opýtať tých z východu;) že vy máte nejaký slovník, aby som si mohla preložiť...dnes ma kolega "z tamaď":D počastoval, že som "pajedna":eek::D
pmajap
11.12.12,18:33
Už dva roky bol v kritickom stave, zlyhávala mu pečeň aj obličky a posledný mesiac v kóme.Vytrpel si dosť.
srska
11.12.12,18:33
chcela som sa opýtať tých z východu;) že vy máte nejaký slovník, aby som si mohla preložiť...dnes ma kolega "z tamaď":D počastoval, že som "pajedna":eek::Dtuším - jedovatá, zlostná
Mila123
11.12.12,18:35
výstižné.....
pepsikova
11.12.12,18:36
chcela som sa opýtať tých z východu;) že vy máte nejaký slovník, aby som si mohla preložiť...dnes ma kolega "z tamaď":D počastoval, že som "pajedna":eek::D..

..no, máš "kôň" a "pakôň"...a ty si "jedna", alebo "pajedna"...chapeš, nyje?..
pepsikova
11.12.12,18:38
no, vidly nebudem potrebovať:D..

..nikdy nevieš!..s vidlami na bankomat teda ešte nikto nešiel, ale čo my vieme, čoho si ty schopný?...:D
lujza.j
11.12.12,18:41
..

..no, máš "kôň" a "pakôň"...a ty si "jedna", alebo "pajedna"...chapeš, nyje?..
ešte že si mi takto...krásne...dakujem;)dnes boli na mňa odporní....ešte že som "sekera":D chápeš pepsi ja:eek: že sa nečudujú, že moj chlap "zdrhol" do De:eek:
lujza.j
11.12.12,18:43
ked som sa ho opýtala, že nech preloží tak on že...."planá" a potom, že v BA preklade , že" zlá "....jáááá????
misoft
11.12.12,18:59
Prskavky nie, ale to vedľa uložené - možno hej!
misoft
11.12.12,19:00
A červenú!!! :D
buchač
11.12.12,19:01
..

..no, máš "kôň" a "pakôň"...a ty si "jedna", alebo "pajedna"...chapeš, nyje?..
Blbosť ....chápeš abo nyjiéééé ???

ešte že si mi takto...krásne...dakujem;)dnes boli na mňa odporní....ešte že som "sekera":D chápeš pepsi ja:eek: že sa nečudujú, že moj chlap "zdrhol" do De:eek:

pajedný p.zlostný 1

zlostný 1. ktorý sa rýchlo nazlostí, náchylný k zlosti; vyjadrujúci zlosť • srditý • hnevlivý: zlostný, srditý človek; zlostné, hnevlivé reči • hnevný • zlobný • jedovatý • jedovitý • jedovlivý: hnevný, jedovatý tón v hlase • prchký • popudlivý • expr.: pajedlivý • pajedivý • pajedný • žlčovitý: popudlivý, pajedlivý, žlčovitý človek • expr. prezlostný: mal prezlostného suseda • zried. zlostiplný • srdnatý • kniž. srdný • expr. zried. srdovitý • kraj. zázrivý • nár.: jedlivý • durný • kniž. zastar. zdurný (Vajanský, Kalinčiak): srdnatá žena, zázrivý pohľad, durný hlas • expr. roziskrený: roziskrené oči • pren. supí

2. p.nahnevaný


...ALE ja nyjiesom taký .... nyjiéééé :---
srska
11.12.12,19:06
ešte bolo na východe používané slovo "vozgroš":D (nemá nič spoločné s vozením grošov)
lujza.j
11.12.12,19:08
ešte bolo na východe používané slovo "vozgroš":D (nemá nič spoločné s vozením grošov)
a to je čo možem to použiť...
buchač
11.12.12,19:08
ešte bolo na východe používané slovo "vozgroš":D (nemá nič spoločné s vozením grošov)
...hm , ale Liptov už je viac menej stredné Slovensko ....či ?
srska
11.12.12,19:09
a to je čo možem to použiť...keď by sa ti začal posmievať, vysmievať:)
buchač
11.12.12,19:09
a to je čo možem to použiť...
...mladému nejakému proste vynadáš ......do sopľošov - sopliakov ...
srska
11.12.12,19:10
...hm , ale Liptov už je viac menej stredné Slovensko ....či ?ja z iglova buchy. a iglov - ten má redutu a v redute danas brnká večer cmoro:D
lujza.j
11.12.12,19:11
inak ja som pajedná, lebo on je ako každý chlap zaťažený na svoje auto a ja som si dovolila ho nazvať inak, ako ho on nazýva ...to už čo je chlap dá autu meno....ešte žena dobre, ale chlap:eek:
srska
11.12.12,19:13
inak ja som pajedná, lebo on je ako každý chlap zaťažený na svoje auto a ja som si dovolila ho nazvať inak, ako ho on nazýva ...to už čo je chlap dá autu meno....ešte žena dobre, ale chlap:eek:to znamená, že tvoja osobná výška v kľudnom stave je max. 1,60 m:D
lujza.j
11.12.12,19:13
...mladému nejakému proste vynadáš ......do sopľošov - sopliakov ...
ale ved on je taký moj zlatúšik, ale sopľoš je to je pravda ako si vedel... ale to my sme sa len tak "doťahovali"....
misoft
11.12.12,19:14
Ja už hej.
lujza.j
11.12.12,19:16
to znamená, že tvoja osobná výška v kľudnom stave je max. 1,60 m:D
ty si ma kde videl:eek: v aute určite nie...lebo tam ležím, nie je ma vidno:D dobre tak 1,63m...kedysi 1,65m
misoft
11.12.12,19:17
= sopliak.
misoft
11.12.12,19:18
Hádam sa len nescvrkávaš :D.
buchač
11.12.12,19:20
ja z iglova buchy. a iglov - ten má redutu a v redute danas brnká večer cmoro:D
Nezvyknem , ale budiž ...

Sluchaj srsko , to tota reduta , co pri koscele stoji ?
A na tym koscele su tote hodzinky , co mace pre iglovčanoch a i pre cudzich ?
Sebe dumaš , že dneška tot Cmoro budze hrac na totych gajdoch , tak še zos..m ???

:---
wagner
11.12.12,19:22
no, na rade je už skoro aj môj ročník
Tak ja som tam potom už mala byť dávno, keby sme to brali podľa ročníkov.:confused: Aj keď človek nikdy nevie......
wagner
11.12.12,19:23
Scvrkávanie ide s vekom
lujza.j
11.12.12,19:24
hej scvrkla som sa....
Mila123
11.12.12,19:40
na parkovisku NS nás oslovil pán, mal taký český prízvuk a pýtal sa na Mariána Kuffu (IKV Žakovce)
ja som mu ponúkla, že ho tam zaveziem, pretože nevedel ako sa tam a za čo dostane....jeho odpoveď bola aká???? nechcem Vás pani zaťažovať s tým, aby ste ma tam zaviezli, ale keby ste mi dali nejaký ten groš, pomohli by ste bezdomovcovi........tak na napaprčil a schytal odo mňa .......
s dcérou sme chvíľku počkali v aute a on nelenil, zase ďaľšiu pani, kt. nakladala nákup do auta odchytil, a tlačil kaleráby do hlavy,,,,,,,
srska
11.12.12,19:47
Nezvyknem , ale budiž ...

Sluchaj srsko , to tota reduta , co pri koscele stoji ? - hej
A na tym koscele su tote hodzinky , co mace pre iglovčanoch a i pre cudzich ? - hej
Sebe dumaš , že dneška tot Cmoro budze hrac na totych gajdoch , tak še zos..m ??? - ta jak ty sceš

:---:---
srska
11.12.12,19:49
ty si ma kde videl:eek: v aute určite nie...lebo tam ležím, nie je ma vidno:D dobre tak 1,63m...kedysi 1,65mta ked ši pajedna ta aj 1,85 maš:eek: . znal som taku, vešla by bez problemov do 175 litrovej calexky (v kľudnom stave):D
lujza.j
11.12.12,19:51
na parkovisku NS nás oslovil pán, mal taký český prízvuk a pýtal sa na Mariána Kuffu (IKV Žakovce)
ja som mu ponúkla, že ho tam zaveziem, pretože nevedel ako sa tam a za čo dostane....jeho odpoveď bola aká???? nechcem Vás pani zaťažovať s tým, aby ste ma tam zaviezli, ale keby ste mi dali nejaký ten groš, pomohli by ste bezdomovcovi........tak na napaprčil a schytal odo mňa .......
s dcérou sme chvíľku počkali v aute a on nelenil, zase ďaľšiu pani, kt. nakladala nákup do auta odchytil, a tlačil kaleráby do hlavy,,,,,,,
predpokladám, že to je sexy chlap, jeden z našej TOP 150-tky:D
lujza.j
11.12.12,19:53
ta ked ši pajedna ta aj 1,85 maš:eek: . znal som taku, vešla by bez problemov do 175 litrovej calexky (v kľudnom stave):D
hmmm...by som brala takú výšku:D hned...ale asi máš pravdu;)
Mila123
11.12.12,19:54
predpokladám, že to je sexy chlap, jeden z našej TOP 150-tky:D
nie, nie.....Marián Kuffa je kňaz v zariadení Inštitút Krista Veľkňaza. v Žakovciach....
z Top 150 je jeho brat Štefan......
lujza.j
11.12.12,19:56
nie, nie.....Marián Kuffa je kňaz v zariadení Inštitút Krista Veľkňaza. v Žakovciach....
z Top 150 je jeho brat Štefan......
viem, ktorý to je.....
to nemyslíš vážne, že tam ten je jeho brat?:eek:
Mila123
11.12.12,19:57
viem, ktorý to je.....
to nemyslíš vážne, že tam ten je jeho brat?:eek:
jasne, jeho brat, a zároveň riaditeľ Hospicu v Lubici.....
pepsikova
11.12.12,20:04
ešte že si mi takto...krásne...dakujem;)dnes boli na mňa odporní....ešte že som "sekera":D chápeš pepsi ja:eek: že sa nečudujú, že moj chlap "zdrhol" do De:eek:..

..luí, že ty si bola od rána ako slniečko vysmiata, tak ich to nasjedovalo a boli z toho odporní, že ty si krásna a mladá a veselá!!!...a že tvoj chlap zdrhol-to dáki tupci boli,veď si im mala vysvetliť, že tvoj chlap za iné prachy robí ako tu robko ponúka!..ty sa tiež nevieš vynájsť hneď proti odporným!..:o
lujza.j
11.12.12,20:10
..

..luí, že ty si bola od rána ako slniečko vysmiata, tak ich to nasjedovalo a boli z toho odporní, že ty si krásna a mladá a veselá!!!...a že tvoj chlap zdrhol-to dáki tupci boli,veď si im mala vysvetliť, že tvoj chlap za iné prachy robí ako tu robko ponúka!..ty sa tiež nevieš vynájsť hneď proti odporným!..:o

pepsi aký úsmev si mi vyčarovala na tvári, ani nevieš ako som to potrebovala.....zajtra pozajtra tahám v "robote" do večera, alebo aj do rána....čo ti poviem viac.....:(
trisestri
11.12.12,20:43
toho roku predvianocne ponuky marketov sa my zdaju nejak poslabsie a nasi farmari su tiez nejako pohodly-nechce sa im odpovedat na emaily a sms a potom placu ze nemaju odbyt.
bettylou
11.12.12,20:46
aj tak živíš
bettylou
11.12.12,21:02
charitu ši zapomnul, toti nigda nechybeju
bettylou
11.12.12,21:13
drogy boli vždy vďačná téma, tak ako politika napríklad
Ivana Š
11.12.12,22:52
môžem si pospevovať - hlava, ramená, kolená, päste, kolená, päste - poznáte tú pesničku, však
no mne do spevu nie je, celý človek ma bolí, najradšej by som zložila nejakú novú pieseň - že s*riem na celú zimu

nielen že mi je stále zima, ale som sa včera tak zj...
pardón, tak som sa šmykla na snehu a spadla, bolí ma všetko - mám hrču na hlave
narazené rameno, zápästie, lakeť, obe kolená :(
kukučka
11.12.12,22:59
Nemá ti kto pofúkať bibi? Daj si na udreté miesta obklady z kyslej kapusty, rýchlejšie vraj zmiznú modriny.
srska
11.12.12,23:16
Nemá ti kto pofúkať bibi? Daj si na udreté miesta obklady z kyslej kapusty, rýchlejšie vraj zmiznú modriny.no neviem či v domčekoch pod vodopádom majú terazky kyslú kapustu:D
Ivana Š
11.12.12,23:31
v tescu majú :D
to zápästie a rameno ma trápi, najlepšie mi je, keď sedím

- no a ťukať do klábosnice viem - len ležať ma bolí :mad:
modriny neriešim - tie mám bežne, ráno zrátam
pepsikova
12.12.12,00:46
môžem si pospevovať - hlava, ramená, kolená, päste, kolená, päste - poznáte tú pesničku, však
no mne do spevu nie je, celý človek ma bolí, najradšej by som zložila nejakú novú pieseň - že s*riem na celú zimu

nielen že mi je stále zima, ale som sa včera tak zj...
pardón, tak som sa šmykla na snehu a spadla, bolí ma všetko - mám hrču na hlave
narazené rameno, zápästie, lakeť, obe kolená :(..

..Iví, teda ja nyježeby som chcela byť dáko odporná, ale nemáš pocit, že varovanie prišlo práve včas?..teraz, keď ťa už všetko bolí, máš vynikajúcu možnosť zvaliť polovicu povinností na zbytok rodiny a ty sa polož do kresla do polohy, v ktorej obsedíš a pozeraj, ako im ide roboty od ruky...ty si mala toho v poslednom čase habadej-len dedukujem z toho, čo si tu písala...a očividne nijako inak sa nespomalíš...či?..
pepsikova
12.12.12,00:49
...a dávam na stôl kafu, pre strašneskorovstávajúcich, alebo neskorolíhajúcich, alebo -to je jedno...a môžem poslať aj chleba s mascú a cibulú, lebo tak strašne mi chutí, až ,no strašne....ale o tretej ráno predsa nebudem jesť!...
Ivana Š
12.12.12,01:19
...a dávam na stôl kafu, pre strašneskorovstávajúcich, alebo neskorolíhajúcich, alebo -to je jedno...a môžem poslať aj chleba s mascú a cibulú, lebo tak strašne mi chutí, až ,no strašne....ale o tretej ráno predsa nebudem jesť!...
a čo daj si - šak raňajky
pepsikova
12.12.12,01:21
a čo daj si - šak raňajky..

..nepokúšaj!..ráno fičím po doktoroch a pri mojej pažravosti na cibuľu by ma nespasilo ani kilo žuvačiek!..
Ivana Š
12.12.12,01:31
..

..nepokúšaj!..ráno fičím po doktoroch a pri mojej pažravosti na cibuľu by ma nespasilo ani kilo žuvačiek!..

držím palčoky, či päste? nech máš dobré výsledky u doktorov :)

já sa teším, ako dnes vytočím naše tety na OÚ - skoro ma vyvesili na zoznam neplatičov, vraj nemám zaplatenú daň z nehnuteľnosti
ja im dám, že nemám zaplatené, hneď ako prišiel výmer, som platila - IB - mám výpis z účtu
ale volala mi teta, že síce stala sa im chyba v systéme, ale ja na 99,9 % nemám daň vyplatenú,ak mám, nech donesiem doklad o úhrade

ráno im to 0,1% ukážem - ešte raz - teším sa na to, lebo sú tam také "šikovnice" na zaplakanie :(
Ivana Š
12.12.12,03:36
05:35 - už sa mi neoplatí uložiť sa spať, o 06:00 vstáva skorosedemnástka, o 6:30 synáčik
raňajky majú nachystané, aj desiate

vám všetkým pekný deň prajem
pavol54
12.12.12,04:23
v tescu majú :D
to zápästie a rameno ma trápi, najlepšie mi je, keď sedím

- no a ťukať do klábosnice viem - len ležať ma bolí :mad:
modriny neriešim - tie mám bežne, ráno zrátam
Nie je to náhodou pravé rameno a pravé zápästie?
Ivana Š
12.12.12,04:43
Nie je to náhodou pravé rameno a pravé zápästie?

náhodou je. prečo?
Ivana Š
12.12.12,04:45
( 100,00 - 99,9 = 0,1 ) noooooooooooooooooo možno to bude v tom 0,09 % :D - ("šykovnyca" a nyje že účtovnýčka,kerá do 100 nevyje napočýtat )

opravila som sa - ukážem im 0,1 %

nemení to nič na veci - 0,1 alebo 0,01 - fakt je že tam majú хаос - gemors - segadus -
وضى

prosto bordel
MarcelkaT
12.12.12,06:49
Napriek zimnému počasiu trošku na dobrú naládu - došlo mi to e_ilom:

Z ĽÚBOSTNÉHO LISTU VÝCHODŇARA:

-Drahá, odpušč mi, že som k tebe minulý tydzeň neprišol, ale bul som pic a
nemoch som dva dni prisc ku sebe, ne to išče ku tebe ...

Neuverice co še mi stalo.Včera rano o druhej, rano o druhej !!! U mňe
dzvonil sušed. Rano o druhej, ci pana ... Normalne došol a dzvonil... Tak
som še ľeknul, že mi priklepova vrtačka vipadla z ruki !!!!


Po Štefanskej zabave budzi mama syna.
M: - Stavaj do koscela.
S: - Mamo ja neidzem.
M: - Lem skoro stavaj ci hutorim.
S: - Jóóój mne še nechce, kamaraci neidu ta čom ja mušim?
M: - Ty mušiš synu bo ši farar ...

SMS-ka:
ona: Ahoj zlatko, co robiš?
on: Milačik, ja už ľeźim v posceľi a miśľim na tebe ... a ty?
ona: Som na diskoteke a stojim za tebu ...


Pán Boh vymyslel pálenku, žeby Rusnáci neovládli
svet!

Východoslovenská múdrosť:
" Čim vecej pijem, tim som vecej pijani. Čim som vecej pijani, tim ševecej
trašem. Čim vecej še trašem, tim vecej viľejem. Čim vecej viľejem, tim
menej pijem."
Z toho vypľíva ponaučeňe: "ČIM VECEJ PIJEM, TIM PIJEM MENEJ."
Ivana Š
12.12.12,06:55
toto je účtovnýčke jenno ????????????????? - preto si účtujem radšej sám
:D

a ty si sa čo do mňa hneď takto zrána obul?
poznáš ma? vieš ako účtujem?
samozrejme že mne ako - účtovníčke chýba aj jeden cent a pátram kde sa stala chyba
a že mi ušla jedna 0 - ber alebo neber to ako preklep - si pozri hodinu keď som ten príspevok písala, tak mi ušiel prstík a opravila som sa
Ivana Š
12.12.12,06:55
ak účtuješ tak, ako píšeš, tak sa nauč gramatiku
Ivana Š
12.12.12,07:07
OÚ vyriešený. Sám pán starosta so mnou jednal.
Ospravedlnil sa mi ,
že sa to stalo nedopatrením jednej pracovníčky, čo bola dlhodobo na PN, čím nastala situácia, že sa výzvy posielali občanom, čo už mali všetko uhradené, len neboli spárované platby s výpismi z účtu
kukučka
12.12.12,07:24
Ivanka nekaz si deň, chlapi sa nudia a objavili Poradu. Asi majú nedostatok adrelínu a tu si ho chodia vyrábať, keď nie jeden, tak rýpne druhý. A tie dennodenné vulgarizmy...
srska
12.12.12,07:28
OÚ vyriešený. Sám pán starosta so mnou jednal.
Ospravedlnil sa mi ,
že sa to stalo nedopatrením jednej pracovníčky, čo bola dlhodobo na PN, čím nastala situácia, že sa výzvy posielali občanom, čo už mali všetko uhradené, len neboli spárované platby s výpismi z účtuta bordel jak všadzi
Ivana Š
12.12.12,07:33
ta bordel jak všadzi

no chrum chrum, vychutnala som si rozpaky tetušiek

ááá- skoro som zabudla srska - ty vieš ako to vyzerá v bordeli? mňa sa to jeden pýtal v príspevku 4117
a nevedela som mu odpovedať
srska
12.12.12,07:36
no chrum chrum, vychutnala som si rozpaky tetušiek

ááá- skoro som zabudla srska - ty vieš ako to vyzerá v bordeli? hej. stačí ísť na oú, žú, dú, ....:D
Ivana Š
12.12.12,07:37
tipnem si - tak ako na našom úrade

bohužiaľ - na zaplakanie, aj zaplatíš, a skôr ako treba,
a ešte potom tam "nedopatrením" aj tak figuruješ na zozname dlžníkov
ako
neplatič (hádanka - čo ste mysleli že napíšem?)
srska
12.12.12,08:04
tipnem si - tak ako na našom úrade

bohužiaľ - na zaplakanie, aj zaplatíš, a skôr ako treba,
a ešte potom tam "nedopatrením" aj tak figuruješ na zozname dlžníkov
ako
neplatič (hádanka - čo ste mysleli že napíšem?)ivana, ja by som im na tvojom mieste nič neukazoval (úhradu, výpis, ...) . majú dostatočne bujný aparát na to aby si poriadok urobili sami. dáš im lehotu a ak nenapravia to čo do......, tak minimálne sťažnosť alebo na súd za poškodzovanie dobrého mena.
mal som podobný prípad s drsr pred asi 6 rokmi. telefón na drsr: buď ma do týždňa z webu stiahnete alebo vás dám na súd.a za dva dni bola databáza upravená.
Ivana Š
12.12.12,08:21
ivana, ja by som im na tvojom mieste nič neukazoval (úhradu, výpis, ...) . majú dostatočne bujný aparát na to aby si poriadok urobili sami. dáš im lehotu a ak nenapravia to čo do......, tak minimálne sťažnosť alebo na súd za poškodzovanie dobrého mena.
mal som podobný prípad s drsr pred asi 6 rokmi. telefón na drsr: buď ma do týždňa z webu stiahnete alebo vás dám na súd.a za dva dni bola databáza upravená.

ukázala som a vzájomne sme si odsúhlasili platby.
mám podpísané a dúfam že sa friško z toho zoznamu stratím.
Sme malá dedina,
beztak nás majú ľudia v zuboch, lebo -manžel SZČO, čiže podnikateľ, máme asi mrte peňazí, nebudem teraz rozvádzať podrobnosti, kto chce, nájde v mojich predošlých príspevkoch
a ešte! podnikateľ - a nezaplatil daň, to si ako predstavuje, a tie klebety okolo toho - vŕŕŕ
Indeed
12.12.12,08:31
naozaj všetci tvoji susedia a známy 5x denne budú kukať do registra, či si tam alebo nie...
lujza.j
12.12.12,08:32
Ivík,ale ved tato republika je jeden velvelky bordel....tak ten co sa pytal je asi mimo....aj SR
luja5
12.12.12,08:35
Sneh sa nám v Bratislave zatiaľ drží, aj poletuje a pribúda, tešíme sa dnes na Vianočné trhy na vínečko http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12347.gifa iné vianočné dobroty,
že si konečne trhy užijeme na poriadnom snehu:), nie na suchu či na blate, ako sa zvykne v tomto našom meste zadariť:rolleyes:.
Indeed
12.12.12,08:39
Len si porychtuj ku tym trhom aj dobre nabitý pudilár.. alebo sa nejedz doma a na tych trhoch si naozaj dáš už len ten punč...
Marína
12.12.12,08:39
Musím sa s vami podeliť, ešte ráno som bola voľajaká "splihnutá", pred chvíľou mi však priateľka poslala link na ...... veď sami uvidíte.
Osobne takéto gýčovitosti neznášam, ale tie "baby" ma fakt dostali.;) V svojej podstate všetky rovnaké a predsa každá iná, či malá, veľká, štíhla alebo guľka, všetky sú nádherné, pôvabné a toľko radosti zo života, ojojoj, ....... aj mne sa ušlo a ešte im strašne veľa ostalo na rozdávanie.;)
Mne osobne okamžite vyčarili úsmev, hádam aj vám spríjemnia deň.:)

http://www.youtube.com/embed/vcmfCXwAFs4
srska
12.12.12,08:42
Musím sa s vami podeliť, ešte ráno som bola voľajaká "splihnutá", pred chvíľou mi však priateľka z ďalekej Afriky poslala link na ...... veď sami uvidíte.
Osobne neznášam takéto gýčovitosti, ale tie "baby" ma fakt dostali.;) V svojej podstate všetky rovnaké a predsa každá iná, či malá, veľká, štíhla alebo guľka, všetky sú nádherné, pôvabné a toľko radosti zo života, ojojoj, ....... aj mne sa ušlo a ešte im strašne veľa ostalo na rozdávanie.;)
Mne osobne okamžite vyčarili úsmev, hádam aj vám spríjemnia deň.:)

http://www.youtube.com/embed/vcmfCXwAFs4dobré - ešte keby zanôtili "oh happy day"
luja5
12.12.12,08:54
pudilár nepotrebujem ... :-)))))
lujza.j
12.12.12,08:59
to s tym snehom ano to treba vyuzit,ale inak uz nie,keby to bolo iba predrazene,tak šlak to traf,ale ked tam nemaš v stanku kamošša,tak hroza...ale možno budeš milo prekvapena...
Ivana Š
12.12.12,09:36
Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154)


55 Minutes Ago #28531 naozaj všetci tvoji susedia a známy 5x denne budú kukať do registra, či si tam alebo nie..

mne nejde o web, to ma fakt netrápi -tam sa popíše čokoľvek, aj to napr. že Marienka Eliášovie si konečne dala depilovať fúziky pod nosom

ide mi o to, že tento - konkrétny -. zoznam dlžníkov je vytlačený a vyvesený vo vestibule OÚ
OÚ susedí s poštou - čiže logicky, každý kto ide na poštu alebo OÚ, si to prečíta

Indy - ty asi nežiješ v malej dedine? kde o tebe vie každý všetko, ešte aj to, kedy si si
navaríl
Ivana Š
12.12.12,09:46
ďakujem za dobrú radu
kukučka
12.12.12,09:50
prinúť ich vyvesiť opravu aj s ospravedlnením
srska
12.12.12,10:03
prinúť ich vyvesiť opravu aj s ospravedlneníma nech určí font písma - Times New Roman veľkosť aspoň 48
Marína
12.12.12,10:56
Vyzerá, že sa nám trošku pokazila plynová varná doska :

- ľavé predné zapaľovanie neiskrí
- ale keď zapínam ľavý zadný horák, tak aj na prednom hodí (1 iskru :))
Len či v ňom nie je nejaký mininininirezník, čistil si?;)
misoft
12.12.12,11:36
Zase neprezula na zimné botinky!
misoft
12.12.12,11:42
No difče- ši v ri*i - cali valal budze znac, že neplacice daňe!
misoft
12.12.12,11:50
Vyzerá, že sa nám trošku pokazila plynová varná doska :

- ľavé predné zapaľovanie neiskrí
- ale keď zapínam ľavý zadný horák, tak aj na prednom hodí (1 iskru :))
Skús to ako "automechanik" - "odborným očkom" mrkni na kábliky - jeden odpojený, druhý zoskratovaný na oba horáčiky.
bettylou
12.12.12,13:06
paráádne
bettylou
12.12.12,13:09
vďaka
bettylou
12.12.12,13:15
že, kto je to pri tých Malackách?
pavol54
12.12.12,13:30
náhodou je. prečo?
pretože kým som nerobil na počítači a neovládal myš tak ma nič nebolelo, tiež ma vždy viac rozbolí keď dlhšie robím s počítačom.
pepsikova
12.12.12,13:38
Hotel MAMA , all inclusive :D..

..tak toto sa mi veľmi páči!...tuším si vyrobím ozdobnú tabuľku s týmto nápisom a pribijem nad dvere!!...máš 100 bodov, ruksak...aj stískanec!!!...

..a posielam fašírky a zemiakovú kaššu...a kto má chuť, nech navarí kaficu, ja idem so šarkanom von, zakiaľ vládzem...lebo mám dosť dnes!...fajn vám tu...
bettylou
12.12.12,13:47
ešče ne, ale chcem
bettylou
12.12.12,14:05
kamošovi raz u mäa nan návšteve vybehla hore gaťami, ale z vnútornej strany. to bola sranda, ako ich rýchlo vyzliekal. a my len "pozor, pozor, neublíž jej"
bettylou
12.12.12,14:07
treba kuknúť, či má gule
bettylou
12.12.12,14:11
ja keď neviem, tak ostanem aj vo Viedni stáť, kým sa rozkukám. naj trúbia, povedal mi jeden Slovinec, napoly rakušák.
pivko
12.12.12,14:36
srska
12.12.12,15:43
bettylou
12.12.12,15:50
s niekým a z niekoho
Mila123
12.12.12,15:54
neviem, netuším, či to iba ja mám také "šťastie" ?
volala ma dnes poobede kriminálna polícia .....dostavila som sa tam, pán Boh zaplať ako svedok, pretože....jeden pán ohlásil, že videl hľadaného narkomana a je presvedčený, že tá staršia žena (tak ma opísal :eek:, pridal mi 5 rokov:()s dcérou nakupovali a parkovali pred NS....a včera sme s ním rozprávali......jasne, že žobral prašulky.......

nestačilo pred týždňom naši susedia - gayovia sa pichali s nožom, dnes kriminálka......kde to žijem??????:eek:
Kvaka
12.12.12,15:58
neviem, netuším, či to iba ja mám také "šťastie" ?
volala ma dnes poobede kriminálna polícia .....dostavila som sa tam, pán Boh zaplať ako svedok, pretože....jeden pán ohlásil, že videl hľadaného narkomana a je presvedčený, že tá staršia žena (tak ma opísal :eek:, pridal mi 5 rokov:()s dcérou nakupovali a parkovali pred NS....a včera sme s ním rozprávali......jasne, že žobral prašulky.......

nestačilo pred týždňom naši susedia - gayovia sa pichali s nožom, dnes kriminálka......kde to žijem??????:eek:To je ten, čo si mu ponúkla namiesto peniažkov odvoz?
Mila123
12.12.12,16:00
To je ten, čo si mu ponúkla namiesto peniažkov odvoz?
ten to je, ten......hľadá ho rodina, včera to dávali na TV joj krimi, nejaký Marek L. z Tatier......
Tweety
12.12.12,16:03
Ja som mala zas strach včera podvečer. Pekne krásne si vykrajujem, pečiem linecké aj medovníčky, zrazu hasičská siréna, ale tak brutálne, že ma vystrašili. ALe piekla som ďalej, hoci niečo mi hovorilo, choď sa pozrieť na druhú stranu bytu. Tak som asi po 15 min. išla a onemela. Oni boli vedľa našej brány. Sanitka, hasiči s plošinou a ratovali jeden byt. Našťastie to nebolo až také strašné, ako to vyzeralo. Bolo asi len zadymenie, že vraj od sviečky. Ľudia sú čím ďalej, tým nezodpovednejší. Nechajú horieť sviečku a ufujazdia z bytu. To, že ohrozujú seba aj ostatných už nikoho nezaujíma, alebo len tomu ja nerozumiem?
bettylou
12.12.12,16:09
bettylou
12.12.12,16:10
sa inšpiroval Feďom z Panelaku
bettylou
12.12.12,16:14
jaky zvedavy
bettylou
12.12.12,16:16
alebo zlatú
bettylou
12.12.12,16:40
lepčej zrobíš sam doma, na internete naštuduješ, na domacej hydine odskušaš (podotykam mrtvej) a ideš na to
alaya1
12.12.12,16:46
26.11.2012 bol velmi plodny den na prihlasovanie na Poradu....
bettylou
12.12.12,16:48
ne, dedilo sa to oveľa skôr
bettylou
12.12.12,17:29
zlostná
bettylou
12.12.12,17:32
vozger je sopeľ
bettylou
12.12.12,17:49
caly švet je jeden veľky bordeľ
bettylou
12.12.12,17:53
a zápalkou sa nedá pripáliť?
bettylou
12.12.12,17:59
pánu Bohu za chrbátom, či nie?
Ivana Š
12.12.12,18:30
pretože kým som nerobil na počítači a neovládal myš tak ma nič nebolelo, tiež ma vždy viac rozbolí keď dlhšie robím s počítačom.

pavol, mňa bolí preto, bo som spadla :mad:
buchač
12.12.12,18:38
101 ks

(a 25. IBA 58) - nie je každý deň nedeľa :D

Dnes je ten vhodný deň .......:---
Kvaka
12.12.12,18:46
ten to je, ten......hľadá ho rodina, včera to dávali na TV joj krimi, nejaký Marek L. z Tatier......
"....a pýtal sa na Mariána Kuffu (IKV Žakovce)",
už som našla tvoj včerajší príspevok, takže bol to ten hľadaný narkoman?
Kvaka
12.12.12,18:50
Dnes som veľa porobila, aj okno:), aj medovníčky, aj som zo svojich polotovarov varila, už len relax mi chýba, ale zajtra pokračujem.
Mila123
12.12.12,18:50
"....a pýtal sa na Mariána Kuffu (IKV Žakovce)",
už som našla tvoj včerajší príspevok, takže bol to ten hľadaný narkoman?
oj keby som ja vedela, tipovala som ho na 50%, dcéra na 70%, že áno......
ja som si ho ani nevšimla skoro, ako vyzeral......viem, že keby to je taký Fico( môj idol:D ) tak toho si určite všimnem.....
ja som ho zaradila medzi bezdomovcov, kt. využívajú, či zneužívajú Kuffu.....a v podstate chcel prašulky.....
Melnick
12.12.12,18:55
Tak sem Ty chodíš vyznávať sa z lásky k Ficovi :D:D:D


U nás to tento rok bude "bez okien" bez medovníčkov, zato o dohodárochj sa budeme zhovárať celý deň. Už som zmagorila aj môjho mng. , ktorý má od mzdára na míle ďaleko.
Mila123
12.12.12,19:02
Tak sem Ty chodíš vyznávať sa z lásky k Ficovi :D:D:D


U nás to tento rok bude "bez okien" bez medovníčkov, zato o dohodárochj sa budeme zhovárať celý deň. Už som zmagorila aj môjho mng. , ktorý má od mzdára na míle ďaleko.
iba irónia, či až cynizmus to bol a prvý ma napadol......
veď ja nadávam, nadávam, nadávam mu dennodenne........ale .....
trisestri
12.12.12,19:08
http://www.topky.sk/cl/13/1333415/Zoznam-25-veci--ktore--musite--stihnut-urobit-pred-koncom-sveta-
ta dačo sme už stihli, aj bez konca sveta :D
koniec sveta bude 13.13.:) 2013
Melnick
12.12.12,19:27
koniec sveta bude 13.13.:) 2013

To sa mi uľavilo.:):D:D Takže neblbnú iba zákonodarcovia.
No vidíte aj jasnovidci sa mýlia, tak prečo sa na našich tr.á..v hneváme, že nevedia predvídať aký vplyv tie ich po.r...é zákony budú mať na drobný ľud.

mimotemy: supermarkety sa potešia, že v bunkroch sa bude o pár dní dlhšie konzumovať. :D:D:D
pepsikova
12.12.12,19:33
..no a u nás dnes aká konverzácia!!...""mami, čochvíľka sú vianoce!"..."no a?"...no a nič nepečieme!"..."my??"...no ty!"..."ahaaa, no ja veru nie!"..."no veď ja by som ti pomohol, zamiesil blatko na koláčiky!"...."no tak potom budeme piecť zajtra!"...
(nožefuha!, moj had si všimol, že mamu bolia ruky,tuším si dám postaviť komín a napíšem to tam čiernou kriedou!)

...a inak nič, len pohodu večernú vám prajem...
Kvaka
12.12.12,21:15
koniec sveta bude 13.13.:) 2013Si ma rozosmial. Ale musím povedať, že som poverčivá, tak dumaj. Moje 4 plechy medovníkov sú krásne a na piatom bolo už len 12 figúriek, jedna, posledná a jediná bola medzi nimi kométa, je to veľká formička, má tri chvosty, hviezda bola v poriadku, ale dva chvosty (z troch) boli z dvoch tretín spálené. Nechápem, ako, ale boli, iba tie dva chvosty, z dvoch tretín.
Keby sa mi toto prisnilo, tak kupujem vodu do pivnice,:) lebo mne sa sny plnia. Našťastie, nebol to sen.
kukučka
12.12.12,21:24
začatek šveta 24.12 a koňec 26-teho, take ľehke, neznace?
pepsikova
13.12.12,05:08
...dobré ránko vám, krásne, iskrivé a zamrznuté je dnes!..vybehnem so šarkanom von a kúsok od domu na chodníku si dve dámy dali konverzačnú hodinku!..neviem, kolko je studených na teplomeri, ale stáli tam, keď som vyšla a stáli aj keď som šla domov,a to, prosím, lúka je tak na 20 minút so psom!..takže očividne až taká studená zima nie je, čo iste poteší teplomilky, dnes nezamrznete!...
...a posielam kaficu a čajík, pozdrav Vieroč, Macke, aj všetkým ostatným...a pc sa ide restatrovať po nasýtení sa novými aktualizáciami, tak aj padám het...

..fajn vám dnes!...
Llívia
13.12.12,06:02
koniec sveta bude 13.13.:) 2013
Koniec sveta už bol - 6.12.2012, keď napadlo 2 cm snehu, čo nikto - najmä cestári nie - nečakal :---
pepsikova
13.12.12,06:04
...a ak sa Iľkovi naplní predpoveď, obávam sa, že koniec sveta bude častejšie ako pravidelné kávičkovanie...
buchač
13.12.12,06:14
Hehehehe...iba ak v Blave a aj to podľa Tv GRC...Tv Angelika si robila , napodiv , z toho konca sveta prdel...
buchač
13.12.12,06:16
Mamu bolia ruky ???...nuž neklepkaj po klávesnici toľko ...potom komín nebudeš musieť stavať ..
MarcelkaT
13.12.12,06:22
S O U Č A S NÁ R E A L I T A

Dnes ke mně vlezl zloděj.
Hledal peníze.
Vstal jsem a hledal s ním ...!!!!
MarcelkaT
13.12.12,06:24
Dík za čajík, v dnešné chladné ráno dobre padol. Pekný deň všetkým a nezlostite sa.