BXLmiami
17.12.12,10:57
Mno, sú tu všelijaké masky a postihy- najlepšie je keď niekto niekomu poradí a ten mu dá za to neužitočné...
Tak ked mu radíš to,čo nechcel počuť?:D
Llívia
17.12.12,12:24
a posielam cerstvy vianocny hit
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CQQYi1Q3LRg
Super!!! :):):)
erzet
17.12.12,12:28
Za chválu Prazdroja
bettylou
17.12.12,12:29
sa nechcel deliť
lujza.j
17.12.12,12:29
A pritom aké jennoduché :

Zoberiem kombinačky
odstrihnem káblik na ventilátor
a je to :D
To faaaakt......viem a?....si budem vyrabat robotu ne?......popripade zbytocne za nieco platit!!
misoft
17.12.12,12:35
Príma text! Taký optimistický :D. Kapor, šalát, rezeň......
pepsikova
17.12.12,13:27
...otvorím face, že kuknem,čo novô a toť, aha!...

Hneď od rána, ako sa zobudíš, fluorid sodný v zubnej paste, chemické a modifikované potraviny. Nasadneš do auta na ropný pohon v roku 2012 (keď alternatívne zdroje existujú už desaťročia!), splašený sa ponáhľaš stihnúť cvakať kartu k novodobému otrokárovi. Po práci jak zbitý pes na nákup do korporátneho obchodného reťazca, kde na teba číhajú samé navoňané a dofarbené zdochlinky, o ktorých nám tvrdia, aké sú zdravé, a pritom rakovina číha na každom rohu. Doma ešte zapneš krabicu na vymývanie mozgov, ktorá má pre teba nachystané myseľ obmedzujúce programy v podobe senzácií a negatívnych správ plných strachu a zrazu je koniec dňa. A ráno krysí závod zas a znova celý týždeň, až kým nepríde „víkendový opušťák“ a s ním spojené alkoholové opojenia, pri ktorých mnohí získavajú aspoň ilúziu slobody. A pomedzi to Systémovej oblude splácaš dane (čoskoro aj za kyslík), odvody, splátky, všetky možné aj nemožné poplatky, a mladí pritom vedia, že dôchodok ich už nečaká. Na podvodnom bankovom systéme (založenom na dlhu), ktorý nás všetkých drží za gule, sa zúčastňuje celý svet, a prežíva už len vďaka našej neinformovanosti.
:: Suvereno
pepsikova
17.12.12,13:28
Stanislav 1975
17.12.12,13:54
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem:D.
:D:D:D
Stanislav 1975
17.12.12,13:57
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem:D.
včera som bol kupovať pre naše morčátko peletky a senko a bola tam predo mnou taká panička s takým kund.....om, chcela nejaké oblečenie pre neho- predavač jej ukázal asi 4 oblečiky anič sa jej nepáčilo- že všetko bolo nemoderné, krútila nosom celý čas...
Tweety
17.12.12,14:00
včera som bol kupovať pre naše morčátko peletky a senko a bola tam predo mnou taká panička s takým kund.....om, chcela nejaké oblečenie pre neho- predavač jej ukázal asi 4 oblečiky anič sa jej nepáčilo- že všetko bolo nemoderné, krútila nosom celý čas...
Stanko, ak to bolo nemoderné, nepáčilo sa je, tak ako by potom reprezentovalo svoju paničku? Na to si nepomyslel? Tak jej dávam za pravdu, radše nech chúďatko mrzne, ako ísť von v niečom OUT.:---
Kvaka
17.12.12,14:05
srska
17.12.12,14:10
Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
keď nevie ako cez 192.181. .... tak potom už len poradť odšroubovať 2-4 šrouby zospodu routra
pepsikova
17.12.12,14:10
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem:D...

..neboj sa, žeby nepadla!..tá moja fetrofka, už asi 20-ročná, dobre padla pri prvom snehu kamarátovej vlčiačke, aj s konskou dekou vo flanelovej návlečke...a tá nevďačnica sivá, čapla mi zamazanými labkami rovno na plecia, lízanec som dostala rovno medzi oči a -blato si poobtierala aj o moje kostolné nochavice!....ak sa nebojíš, zanes do útulku, nepovedia, že nechcú!...
srska
17.12.12,14:11
pepsikova
17.12.12,14:12
Vzdal to http://aktualne.atlas.sk/dusan-cinkota-to-vzdal-nastupil-do-vazenia/showbizz/domace/..

..no asi sa mu videlo jednoduchšie, ako sa odpratať na belize...
misoft
17.12.12,14:16
Elektrikárskou - nie tou za 0,60€ z obchodného reťazca!
misoft
17.12.12,14:17
...až kým jej neodpadol :D
misoft
17.12.12,14:19
..alebo modifikácia - kladivo
ivuliatko
17.12.12,15:31
Tu je celý včerajší dokument ČT Arcibiskup s lidskou tváří

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uhE0wrCVUVI
Kvaka
17.12.12,15:38
keď nevie ako cez 192.181. .... tak potom už len poradť odšroubovať 2-4 šrouby zospodu routraNo chlapci, ja som teda konečne pochopila, že ide o prehliadač počítača, myslela som, nie nemyslela som, som občas blondína, aj IT analfabet, tak som zadala, a nič, nepripojilo ma, ale našla som debatu, kde je aj toto:
Tak router mava nejaku ip adresu (vychodziu, ak si ju nezmenis), napr. 192.168.1.1, alebo 192.168.2.1 ..... ak sa neda pripojit, je mozne, ze ho niekto hackol a zmenil meno a heslo, cize tvrdy reset na vyrobne nastavenia (nejake tlacitko vzadu, alebo pichnutie do dierky ihlou :) resetovacej) a potom zistit v navode vychodziu ip adresu a prihlasit sa pomocou vychodzich udajov (najcastejsie admin a admin) a potom vsetko nanovo nastavit (zabezpecenie routera - zmenit prihlasovacie udaje) a nastavenie siete ...
No a zas viem viac. Takže nabudúce napíš presne, pre nás menej chápavých.
pepsikova
17.12.12,17:25
No chlapci, ja som teda konečne pochopila, že ide o prehliadač počítača, myslela som, nie nemyslela som, som občas blondína, aj IT analfabet, tak som zadala, a nič, nepripojilo ma, ale našla som debatu, kde je aj toto:
Tak router mava nejaku ip adresu (vychodziu, ak si ju nezmenis), napr. 192.168.1.1, alebo 192.168.2.1 ..... ak sa neda pripojit, je mozne, ze ho niekto hackol a zmenil meno a heslo, cize tvrdy reset na vyrobne nastavenia (nejake tlacitko vzadu, alebo pichnutie do dierky ihlou :) resetovacej) a potom zistit v navode vychodziu ip adresu a prihlasit sa pomocou vychodzich udajov (najcastejsie admin a admin) a potom vsetko nanovo nastavit (zabezpecenie routera - zmenit prihlasovacie udaje) a nastavenie siete ...
No a zas viem viac. Takže nabudúce napíš presne, pre nás menej chápavých...

..notybrďo, ty si aká múdra!..mne robilo problém toto aj len prečítať, ne to ešte aj vyskúšať...ale kludne priznám málochápavosť!..
Mária27
17.12.12,17:39
Mne ani toto nestačí prečítať ... Mám pomoc cez TeamViewer s odborníkom
robin1
17.12.12,17:53
Po dnešnom školení (posledná bodka) o odvodoch od 2013 asi zložím funkciu účtovníka a idem pestovať jablká, alebo robiť masérku, alebo pedikérku alebo idem upratovať domácnosti. Tento štát zlyhal v kontrolnej činnosti a preto tu máme tento masaker v odvodoch a daniach. A on zas bude iba hovno robiť a čakať, kým mu neplníme ten nenažraný gágor. Je mi z toho všetkého zle, lebo na nepoctivých chytrákov doplácame my, poctiví. Moje myslenie sa teraz začína zameriavať, ako tejto čiernej diere nedať ani cent. Ani to, čo sme doteraz bez rozmýšľania platili. A vložím do toho všetko moje úsilie, vzdelanie a vedomosti. Ak pohorím, jeden bytík upracem za 30-40€ nadrevo :-)
veronikasad
17.12.12,17:58
Ak je niekto zvedavý, ťukne si na nete "mojeip.cz" a ukáže mu aj vnútorné aj pripojovacie
prečo sa mi v prihláseniach na Pokeci zobrazujú dve rôzne IP adresy ? Ako zistím komu patrí tá druhá ? Nikto iný sa z môjho PC na pokec neprihlasuje, čas súhlasí s tým kedy som bola prihlásená ja.
trisestri
17.12.12,18:18
Volal mi teraz nejaký srandista, Že by chcel so mnou 10-12 minút poanketovať o mojej spokojnosti s dodavateľmi energií.

Anketu som vybavil 2 slovami : Som spokojný. :)

Beriem pre zákazníka ročne tak 6 GWh elektriny a 2 GWh plynu.

Takže kua ak by som bol nespokojný s dodavateľom, už by bol vymenený :D.

PS
1 kWh EE cca 0,13 € / plynu asi 0,07 = spolu cca 1 M€

nebol nahodou z Energetickeho centra-ten by teda zo mnou nevdrzal pokecat ani 20 sekund,tolko nevydrzala ani ich konatelka taka dosadena hlupa hus.:D
pavol54
17.12.12,18:43
presne tak všetko viem cez vzdialené pripojenie viewer je ohromný šetrič času netreba všetko vedieť ale treba vedieť kto to vie a pomôže
Stanislav 1975
17.12.12,18:51
Po dnešnom školení (posledná bodka) o odvodoch od 2013 asi zložím funkciu účtovníka a idem pestovať jablká, alebo robiť masérku, alebo pedikérku alebo idem upratovať domácnosti. Tento štát zlyhal v kontrolnej činnosti a preto tu máme tento masaker v odvodoch a daniach. A on zas bude iba hovno robiť a čakať, kým mu neplníme ten nenažraný gágor. Je mi z toho všetkého zle, lebo na nepoctivých chytrákov doplácame my, poctiví. Moje myslenie sa teraz začína zameriavať, ako tejto čiernej diere nedať ani cent. Ani to, čo sme doteraz bez rozmýšľania platili. A vložím do toho všetko moje úsilie, vzdelanie a vedomosti. Ak pohorím, jeden bytík upracem za 30-40€ nadrevo :-)

Kamoška upratuje bytíky a ide jej to- je spokojná- chytila nejakých zbohatlíkov, nejakých starých mládencov, managerov a mesačne má cca. 2000 eur a to sa nejak nepretrhne, denne tak do 14 hod. to povybavuje...
Stanislav 1975
17.12.12,18:53
prečo sa mi v prihláseniach na Pokeci zobrazujú dve rôzne IP adresy ? Ako zistím komu patrí tá druhá ? Nikto iný sa z môjho PC na pokec neprihlasuje, čas súhlasí s tým kedy som bola prihlásená ja.
:eek:- z toho som šokovaný, že aj také distinguované, slušné panie sú na pokeci- teraz tam nejakých 8 rokov niesom, ale za slobodna som tam bol denne a vačšinou tam boli všelijakí zvrhlíci / vrátane mňa /:D- Síce na KaMil-a nemám, ale nejakých 150 nickov som tam mal aj ja...
Dav
17.12.12,18:59
Stanko, ak to bolo nemoderné, nepáčilo sa je, tak ako by potom reprezentovalo svoju paničku? Na to si nepomyslel? Tak jej dávam za pravdu, radše nech chúďatko mrzne, ako ísť von v niečom OUT.:---
K IN oblečeniu pre psíky mám nádhernú príhodu : matka s dcérou:
D :Mamíí, chcem takú prešívanú vetrovku.
M: Ale nie, veď to jen k***y nosia.
D: náhodou, aj kamoškin pes má takú a on nie je k***a...
Stanislav 1975
17.12.12,19:01
K IN oblečeniu pre psíky mám nádhernú príhodu : matka s dcérou:
D :Mamíí, chcem takú prešívanú vetrovku.
M: Ale nie, veď to jen k***y nosia.
D: náhodou, aj kamoškin pes má takú a on nie je k***a...
:D
Stanislav 1975
17.12.12,19:05
Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )
lujza.j
17.12.12,19:05
Vzdal to http://aktualne.atlas.sk/dusan-cinkota-to-vzdal-nastupil-do-vazenia/showbizz/domace/
alebo...Vianoce sa blížia...ušetrí na darčekoch:D len keby si na pobyt zarobil....by som zaviedla povinné pracovné tábory v base...
Kvaka
17.12.12,19:06
Mária 27 1 Hour Ago #29172 Mne ani toto nestačí prečítať ... Mám pomoc cez TeamViewer s odborníkom




pavol54 20 Minutes Ago #29175 presne tak všetko viem cez vzdialené pripojenie viewer je ohromný šetrič času netreba všetko vedieť ale treba vedieť kto to vie a pomôže


Ja mám tiež tento program, potom čumím, ako puk, len myš (syn) behá po mojom monitore a všetko sa "samo" spraví, opraví, aktualizuje, ani nestíham sledovať.
lujza.j
17.12.12,19:06
nehrozí kábel krátky.....
pepsikova
17.12.12,19:26
..hm-hm...to sa tu dozvieme vecí...
pepsikova
17.12.12,19:29
Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )..

..no, keď takto všetci budú mať koniec sveta, som zvedavá dosť moc, komu ja budem variť kafu...:D:D..veď zajtra je ešte len 18-steho, Staník, a zásah tuším hlásili na 21.12....či nyje?..:confused:
Stanislav 1975
17.12.12,19:38
..

..no, keď takto všetci budú mať koniec sveta, som zvedavá dosť moc, komu ja budem variť kafu...:D:D..veď zajtra je ešte len 18-steho, Staník, a zásah tuším hlásili na 21.12....či nyje?..:confused:
:D-to by bola sranda, keby na teba koniec sveta zabudol a ostala by si tu sama- na celom svete jediná osoba...:D-všetko by bolo tvoje...
Mila123
17.12.12,19:46
" či to bude teraz, alebo po sviatkoch to Vám ešte nepoviem , ale určite rozhodnem skôr, ako som sám predstavoval , že budem rozhodovať až po poslednom rozhodnutí Ústavného súdu " doslovná citácia hlavy nášho štátu......:eek:
misoft
17.12.12,20:11
Nevidno na dievčati - ale fištrónu má!
misoft
17.12.12,20:17
Vivat, el presidente!!! :D:D:D
Ivana Š
17.12.12,21:03
prečo sa všetci chystáte na koniec sveta?
už som tam už bola a som tu viď foto :D
http://translate.google.sk/?hl=sk&tab=wT#no/sk/verdens%20ende


A som pozvaná na oslavu 30. narodenín mojej sestry - v ten 21.12. bude mať 30 :) - takže budem oslavovať, spievať, jesť a piť, tancovať (piť síce nem alko, lebo som bola pasovaná na úlohu šoféra, ale nech, aj tak piť nemôžem )
Llívia
17.12.12,21:04
a na záver žlčníkoví záchvat :D:D:D
Llívia
17.12.12,21:09
Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )
Bóže, čo si taký nedočkavý? Ešte sa 4x vyhajáš a uvidíš :---
Moc na koniec sveta neverím, ale aj tak som vianočné upratovanie odložila až na víkend :D
taiko
17.12.12,22:54
pepsikova
18.12.12,06:20
...krásne ránko vám prajem, dnes aj s muzičkou parádnou, díky tai, tak ja už len vydarený deň prajem a kafu posielam, aj čajík pre Macku a Vieroč,(dáko dlho je ticho, neviete niekto, čo je s ňou?), no a k tomu čierny rožtek s maslom, z ktorého syrík už zožral pespažravý...
...tak- fajn vám dnes...
Tweety
18.12.12,06:21
...krásne ránko vám prajem, dnes aj s muzičkou parádnou, díky tai, tak ja už len vydarený deň prajem a kafu posielam, aj čajík pre Macku a Vieroč,(dáko dlho je ticho, neviete niekto, čo je s ňou?), no a k tomu čierny rožtek s maslom, z ktorého syrík už zožral pespažravý...
...tak- fajn vám dnes...
Vieroč si užíva liečenia. Je jej fajn, tak nech je fajn aj nám dnes.
pepsikova
18.12.12,06:25
...tuším fičí na niečom!..lebo táto štylizácia nedokazuje vedomostnú úroveň prezidenta...bolo by dobre, keby to už povedali aj nahlas, že je chorý!...
MarcelkaT
18.12.12,08:00
Ďakujem za čajik,......
MarcelkaT
18.12.12,08:06
Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
Tweety
18.12.12,08:11
Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
Dnes určite nepochodíš. Nedá sa svietiť, nestránkový, nemáš teda čo vyvolávať, toť ich jednoznačný názor. Náš daňovník náš pán.:rolleyes:
Žabinka
18.12.12,08:19
Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
Marcelka, čo máš čo vyvolávať, veď aj oni sa už chystajú na vianoce..:---:cool:
Mila123
18.12.12,08:51
Tweety
18.12.12,08:57
pepsikova
18.12.12,09:13
...aká novinka!..na DÚ...to už je klasika, mali by tú skratku otočiť-ÚD- úrad darebných!..
pepsikova
18.12.12,09:14
...a možno sa naľakali, ak si mal vo vačku delobuch!..
pepsikova
18.12.12,09:20
aj toho sme sa dočkali ?????? nie je to choré????
http://www.topky.sk/cl/10/1334763/Dalsi-dovod-Bezakovho-odvolania--Bol-vraj-posadnuty-diablom-..

..no, povedal to mikloško a to už hovorí samo za seba, že je to kvokvotina...nebude predsa tvrdiť, že ten, kto odhalil ich podvody a špinavosti a náhodou nezdieľa ich-cirkevnú- chamtivosť, je normálny!...a ten hovorca by si tiež mal poriadne vypláchnuť hubu, keď sa vyjadril, že Pán Bezák by sa mal vatikánu ospravedlniť!..za to, že má čistú dušu a aj čisté myšlienky, by som , byť ním, ani očkom nemrkla vatikánskym smerom!...
MarcelkaT
18.12.12,10:39
Áno, máš pravdu že som "drzá" teraz pred Vianocami im vyvolavať, asi nemám dobré vychovanie,........
MarcelkaT
18.12.12,10:41
A ja blbec čakám,a čakám,.... kedy niekto telefón zoberie.
MarcelkaT
18.12.12,10:42
Veru, tú skratku by mali otočiť na ÚD.
MarcelkaT
18.12.12,10:44
Čítaš mi z duše......
MarcelkaT
18.12.12,10:47
A že p.Bezák je ešte posadnutý diablom......tak už je fakt kvokotina....
trisestri
18.12.12,11:15
slovenska posta a jej slimacie sluzby,5 den cakam na balik-keby som mal zdrave nohy a bolo leto asi peso si ho donesiem rychlejsie /chodza 6 km za hod po 10 hod denne krat 5 to je 300 km,byciklom za 8 hodin a autom za 4/
vulxy
18.12.12,11:47
keby niekoho zaujimalo kdo skasiruje vsetky love za vianocne darceky,jedlo ,pitie.......a vobec...
http://www.whale.to/a/who-owns-what-infographic-food-companies.jpg
Ivana Š
18.12.12,11:54
poobednú káfu dávam, aj čajík, bez obrázka, nestíham pricapiť, ale reálnu si idem zaliať hneď - drieme sa mi a roboty mám moc
Tweety
18.12.12,12:04
nemuselo to byť ale aj tak dík
Stanislav 1975
18.12.12,12:31
:) Ja si nedám pokoj s tými kuponmi, teraz som dominul 25 kuponov na pizze konečne a povedal som si že končím a hned dneska zasa 6 kuponov na divinový guláš kúpených...-ale aspoň pozvem obchodných partnerov zasa...
Stanislav 1975
18.12.12,12:35
Zajtra mi od obeda držte palce, idem s pani riaditelkou a 4 kolegami na vianočné posedenie do Grobu na kačičku-to zas dopadne, prežratý budem z pečienky, vypité 2 flašky hruškovičky, lokšíky a pod.- zasa sa nebudem vedieť postaviť od stola ako minulý rok, ma museli niesť do taxíka...
Tweety
18.12.12,12:36
Zajtra mi od obeda držte palce, idem s pani riaditelkou a 4 kolegami na vianočné posedenie do Grobu na kačičku-to zas dopadne, prežratý budem z pečienky, vypité 2 flašky hruškovičky, lokšíky a pod.- zasa sa nebudem vedieť postaviť od stola ako minulý rok, ma museli niesť do taxíka...
Stanko pamätaj, že obžerstvo je hriech.
Stanislav 1975
18.12.12,12:38
Stanko pamätaj, že obžerstvo je hriech.
:) Majka, ja viem, ale keď ja to tak ľúbim...
Tweety
18.12.12,12:42
:) Majka, ja viem, ale keď ja to tak ľúbim...
To hej, ale čo si potom pomyslí pani riaditeľka?
Stanislav 1975
18.12.12,12:44
To hej, ale čo si potom pomyslí pani riaditeľka?
Neboj sa, ona ma už pozná, čo som zač...:D-tú už neprekvapí nič...
pepsikova
18.12.12,13:01
pepsikova
18.12.12,13:03
Stanko pamätaj, že obžerstvo je hriech...

..fšak pokiaľ to platí pani riaditeľka, tak nech!...aj hriech je len raz do roka:)
pepsikova
18.12.12,13:04
poobednú káfu dávam, aj čajík, bez obrázka, nestíham pricapiť, ale reálnu si idem zaliať hneď - drieme sa mi a roboty mám moc..

..Iví, nevravela si toť nedávno, že tú robotu nejako podelíš medzi príbuzenstvo a návštevníkov tvojej kuchyne?..:D
Stanislav 1975
18.12.12,13:07
..

..fšak pokiaľ to platí pani riaditeľka, tak nech!...aj hriech je len raz do roka:)
mno 5 krát- 4 krát za splnenie plánu za štvrťroky a raz za ročný...:D
pepsikova
18.12.12,13:07
Tweety
18.12.12,13:07
mno 5 krát- 4 krát za splnenie plánu za štvrťroky a raz za ročný...:D
Tak holt, máš to ťažké, ale si statočný.:---
Ivana Š
18.12.12,13:08
Kedže ani len obrážťok nepricapila, ozaj nie je za čo :D

však píšem že nemám kedy,som rada že som navarila, ale aby ste ma nekritizovalo toľko - tak dávam


http://www.porada.sk/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wCEAAkGBhQSERUUExQVFRUWFxgXFxcYGRcXGBgcHBcXFxobGh ccHSYfFxokGhccHy8gJCcpLCwsGB4xNTAqNSYrLCkBCQoKDgwO Gg8PGiwkHyQsLCwsKSwsLCwsLCwsLCwsLCwsKSkpKSwsLCwsLC wsKSkpLCwsLCwsLCwsLCwpLCwsLP/AABEIALgBEgMBIgACEQEDEQH/xAAcAAABBQEBAQAAAAAAAAAAAAAFAAEEBgcDAgj/xABBEAABAwIEBAQEBAUCBQQDAQABAgMRACEEBRIxBkFRYRMicY EHMpGhQlKx0RQjweHwM2IVcoKS8SRDorIXNMIW/8QAGQEAAwEBAQAAAAAAAAAAAAAAAAIDAQQF/8QAJxEAAgICAgEEAgMBAQAAAAAAAAECEQMhEjFBBBMiYTJRcZH wQgX/2gAMAwEAAhEDEQA/ANwp6alQA9KmpUAPSpqVAD0qalQA9KmrypYG9Y2l2B7pUKxfEu HbBKnUgDczYep2FBH/AIr5ckx/EAnokKP3Aipe/j6TH4S/RcKVZ9iPjbl6TAU4r0RA+pIpMfG7L1GCXE9yiR9QTW+7H/JmcGaDSoJk/GWExX+i+2s/lmFf9pg0ZCppozjLpmNNHqlTUqcwelTUqAHpU1KgB6VNSoAelT RSoAelTRSoAelTRSoAelTUqAHpU1KgB6VNFPQAqVNUPFZu02dK nEBcWSVAE9KxujUrJs001iWI4jxKn1OqcWlQNgFWEHaAYjtWs5 HxEzikBTapMAqSbEex5d6nHIpOh5Y3FWFaVNXhx0JuSB6mKqTO leFuRUDD56244ttslSkfMQPKD01df2qLmGbhMhJvzP7Vw+q9bj wRtvZWGKU3SJGZ56hkEqMHoLmqHj+JVvu8/DF9MmIHWKrPxD4wAllk6nD8ygZ0Dp/zH7Vx4PzJRb/mLhWkiYB58/avG9RlzZMXuz0vCO7FjhGXFdhrPMvbxTXhuKUNlAoixAO42O9Z xj+CHkuaWf56b3TYiOSgdj7kVoJxbSdyVnvt9NqjP8YJQI1ISN gP7Jrl9P6rPj1jVr7OieDHLcmZrjcgeaA1IjVe0G3cjb0NRgxF aTkvGrKTCygg2uCQKtP/ABvL3Pw4RR6kJT/9gK7J/wDqZ8Wp4m/tHO/Tw/5ZjGVsEvIHmHmF0mFAcyDyNbHkfF+h1GHK1KsQFrV5jBtqmxJ7 dKdl/CqJCdCR0Toj7VnmeFKsSso9B/nWaivUS9bOmnGkU9pYo/s+gMJmRMX9j+9E2ngaw/h3jxTafDxAUoAWcAk9IUOfr9aPt/FFtLvhvNq/h1iAv8Ymx1IvKfS/arek9R6rFkePIrj+zmy4otcomptvJVsQY6EGvdZzisocwsYrBu FbZGvSDMp3t+dMcjcd6v8Ag8R4jaFi2pKVR6gH+te/iyrItHJKNHanoTnnETeFAKwpROyUiT6noKjZNxmxiFaQShZ2Sq BPoQYJ7VTmrozi6ug/SpqVMKPSpqVAD0qalQA9KmpUAPSpqVAD0qalQA9KmpUACsp4hb xBKUhSTGoBUXHXtuLd6yLjTNVN4x4LBnWfccvtT4bHYprEKClK aWU6TsCE2Jvy25V4VnKFvhDaUuKAMqUAuVG3PmN5rg9xySU+zv WNRdx6A2V4lbhXAhJJ8x7j71OGMS2SjWRaDBi0TH2onmLTikiS 35RA0gIG/M7E8rVRcTmK23SY82oiDebFJt6VmpP4m24rZfG+IXMLhSEOK0r gKlRMT+U/h3j0oG7mWNxa2GpKkp8rY66lbnrHXkBQ/KMcpawH0jwxYA7TymtB4MypJxfigR4bZ9JMJB+hNK5uPZjSatH fPcw/4bh04do+c3W4dyeZj6ADt2rN8Txdi3EqQXLbFUAfQgT7UY4ux/8AFYhV/IDE+mwHfcnpPpVbRhVPOhCYEnckJSkcyTsBHOuHDBZHzmrbHl8 VSBuiPKiSo8+Z/a9TXw7hoSVJCzcp3KeyuST2N/SieIfbww0YbzObKxBEHuGgflH+83PKKrjyCa9X2o189nK5u9Dv 49avncPoKjF9I5T60/8ABqPKvacuNUjFR/FCNt9s8t5gB/7aD66v3r0cY2d2gP8AlUofrNdE5V/uH0NJeVdFD7/tWmHhL7XLWn3B/apbL4IuSeih/UUOcwCh0PvTstqSedY4p9o1SaLRgneZ8w6jf351zzNU3BkCwHf vQ7DrIuLGpr0LhemCPnSOf+4D9a45emUZc4nQs1rizSfhlxknw v4Z4xp/01GwI30+oNxVm4p4oewYGhKVhwaWyZGlQuZ5EabjasKxCVBNrp 7f1rWOHUnFZUlCzLjNgTcgpgpknsrT6CueMnimmnp6oxwTKXi+ OHVOK8adZ3m3tHIelcMNm+t9JBKedrXB5GueZ/8A7DjgbC0Qm9um8dK8uhpagoeUp5AgV1V5KXqjQsVx5iFIGkgF O+kCVfWak5L8RyFpGIUNBsVEaSnueorJ8Tnqm3kHVKIuD+9EcB mTOIdQhxUN/iNyfMreRyE1ROad2Tag1VGztcf4RSoC1R+bT5frvHtVgZfStIU khSTcEXBrCcTkKm3y02+hSY1IN7j9xRTL82xWFaUyHgkrJUCkS U8rE7TvTrPTakI8FpOJoPFnFX8NpQiCtQm+wH7144O4nXiS4hw CUQQoWmetZy1hl491KVOqS7OklRJ6x7HlWpcK8NJwbWmdSjdSu v8AaiEpTlyT0E4xhGvIbp6aKVdRzD0qVNQA9KmpUAPSpqegADx DwcxjLuApUBGpNjHTuKxjO8N/B4lbbafKgqBP4lD15V9BrXAJOwE1i3FuNaxb3iolrcEiDq7qmw MVz5qSOjDbZWV8QuuABtAEki5kpj2tXT//ADOogiELOy1K8snrO09ajtlLC1al6yfMARaTz/tUrKcE5inkIbuVHaPKkfmPpvUFp1E6GrXyBHEWHdZlpwQtPT6y DzFXv4NvrK3kuGdTKSBO0Kv+orp8RM8ZkMMIQtTQCXHnBYEAWB O55mKrPBnFjbD83Ok3VEagqyhHIdB6U+RKmkRVs75tl4Th23Ew C2tbTqbyFBSoUZ/NBv2jlQZiAgq5qMD/AD3rSONuFw80p9hQKVwsR+ILImO4UZ/61dKzjEtlEIIggCfcT/Wub0cdu/A2SVrRH0V5UmuleTXpHMc9FKK9RTEVoHg14Ua6EVzIrAPEU6U0 9OKDD2BXRpZSQRuK8pFeooNJEjdIsrdPQ9uxrUPhzglfwb0/jJ366U1mmCa1EISCVKMCNzyA+prYi0MFgAyDLhRB9VWJ7729K8 vNGPvJfdnTyfAreTZBhWgpeIX4htqEkNjlYbq97dqL5ZmWVOHQ htgp6+ED/wDLSf1qgZrj0LcCXFyOkAgEbWPlV6kEdBzITN3FtpHguLcneSS ofTl7VP2pzly5fwvBRpUaNxDwlhoWrDhBCt0i4kbCD8p6bCs/Q+2kLDQ0JUAlexJggjfa4ojkOZuJbVrKoaCdRUTPmVA0zeRBMd jXvGZMk4pxSI0FRKheJPmMdBJquNyi3Gb/AICrSo44TNkLUG1khYgpVMd5HqLUUXj21L+YeXbn2+9R82yph1 IEJQ6B5SLH+9U9vKHvEhWrSnc8v7VRRjLZrk46Nc4P4QeOKD7y ShCLoGxVzE9hWn1hmTceO4YFLa/Lt5vNccwDtRPJONXkuhQcUuTK0qJII577e1dUZxgujmlCUmbDS qsf/kLCgEqK0x1T/UGKJZJxKxi9Xgr1FMahEETt7VVTi+mRcJLtBWlSpU4oqVKlQAq VKlQBWODOLv41CwpIC24nT8qgQYI6Gxt6VkjubpZUorbJfC1TN gjzGAEbbVoGQcRYbC4dIbb86/MuPKJPfewtXHFP4LGPJGKw+hSiAFhXM7atrcprjk45Ek2dcVKD bS0U7LkN4iHXkpXMwjV4ZFzMmDM71eOHuIcDhv5aWC1qgFUhck nmZ1faqvxXluGJUzhxCUmNYM3G8dp50E4e4Xdu8hJd8M2SASSo REdTeaWNxdRfQ0qkrki88f8ABWGdUp0uaFbq0gqn2HOqjwlwOM UtSG5DIIKnFCDHK35juB03rRMBwop1v/1JI1i6Em4nqvkfT61ZMvy9thsNtJCEjkP1J3J7msjKUvyVCS4x/F2DW8lawzCWEg+BGkySopkzqk9/YWrNeO+F1snXEonyrGxSTYHoQbdwR0tsbwToOsgA2kkAX9aoz2 clsqacTqbMpUlXnTvBsdvaslFwlzQqdqjIq8mr7mnAzLoLmFcC J3bWSUj/AJV7p9CPeqjmWQPsf6jagPzDzIPosSn710QzQlq9/oRwaB1NTxSqwp5IrwRXWKbTWActNe0pr2EV2w+DW4YbSpZ6JBU ftQ2l2FHEV1wuHU4sIQkqUowABJNW/JPhfiHYU+Qwj/ddfsnl7mrI1gGsN/JwQGo2ceNz7q//AJFq4M/rYw+MFyk/9/RWGLl2cuGOGm8DD2IIW+R5GxB0DmSdp5TsLxNeOLXH1N+ZCkpc IhWwMi0K5Qmd+9WXKMhSFeaVndRVcn1/blR3M8K060pDoBQdwbdwQdwQbgip4sTfzn+QzlWkY7h/h8PmLan1beVWsD6H+lSMHwOtCiu7KJ8xcmEjogG5P+TVgxLv8G SWH16JMiQI73BB9o9Kqme4514Ff8wtWupS1km8nRYBMR+HlzvW TWTpFoyT6J+fYtgtBDRBSNzPmWoHyknoDJ6AWvNBcCh9YJDgAv AUkX+8360PGPY8UJWpRGkWX5RP9R2o6Qh1HkOk8o2+lEMbgqY9 p9ADGZgpLiA4oFQVsBET33q0+MgMa7eVQ1dkqgX7TFV/DZYHHSlZSogAnyAnnYEm21D80acWoJREEGRM27iYmquKYttHvO 8Eh1ai2Qhafm6KG/1rghbjF21FYIFT2uHFJTIhMi+pdyI5dK5f8TUglIhASQnQUg+q grmKe/AteR8BmDj5IjbfVIFal8LcqKA48tYKleTSnZIBmT3NZngsGVqU UuABR1C1ScLmz+HWptStKFwFQfmi4vTRfF2ZJOSo+g0LBFjPpX qsp4F4iIxaGwolDkpIO0xII72rVa6oT5qzknDg6HpU1PTiCpUq VAHzXh+Kmy5KZskkAjbao+t55zU2VKCiAokgRufYW3okMSy6n/TQkKSdgNuX70FYzxLIUhMTsL7R19a89L6PQbrthfDPKQsoCy4k C+0DewO5rbOFMMhGDY8MQFISs9SVCST71ivC+VnGuJZZ1KEhTz sEJQkm5J6xYDmfQxuGLxicOwpYEIabMJ7JTYfYCqR+JGbvQQWi/ass4l46xCnow7nhNAwICSVxzJIO/wClVfNOOsU+sqL6kpM2CiEgdAkco5nevGTYnxWVLUfxlKesAD+ 9ZktKzMaTdMNZpxw7iC03iAElIVJFgqSBMbAxaj+HzVnEOCDMo SlwHkvTH3AmR3qh5ixra5atpEWJ2P1in4VDzWJWHBZSUx5gbpg i2+2rlzpV8h5RovOLy9TR1IJj/LEUEVk5DpeYdUyo3UgkltR52nY9L1Y8TiSoCdoqG41Q42tk+VE JzDa/9RvCE8zCgfqIP3qI5kLJ/wDZb/6Hlo/+wUKnfwZVsK5rwJHI1kIpKkzW2wW7w+0BPgYr/pdZWPron7VCVgWx8uFfV2W6gfZLdHw2odRRrDp8oneh3Hy/7BbKrl+Xr+Y4PDtp/M6txZ+hVB+lHsLmSvlC1EflZSGkD6XqU5gUqMqk9jt9K7obAFg BUpY8cnctjKTWkJlAX8yfqoqP6mpmV6QomwA8qR1PM/0qOVaUKV7CozChrSCYSSJPSnhjXaRjkztmZcW/qCy02iwI+ZRBuU9BNtRtAsDXjH5y9iV+EwCtfb5U91HYUF4s4p b8dLIUTJ8yhshPc8rcuVWfhDP8M3/LAKNWyraT6kHvuarSWhfk9kjJeAkoIcxKvGc30/8Atp9vxH1+lBfiBwriPFGJwiNY0w4hK1IUCOYAsoEctxHe2iOS K8g1jiumLGTTs+WcwzjxHx4qICT5knqN6Iamo1MOLQfym4G3W8 elaL8WeDUhIxzLQUpKh4yIsoGwXHUGAesg9ZzZ7FYd9FkBpxP5 bTF4I2rZaKwdhLIMy/mJBBQtQI1rkIMcweZvUt/hAfM06uQZUSfKrmQP8iuP/FmsRhvCJ0qTBSekUDwjzhhWpS4N0AKMx9qkre1os6X2WDLeInE JIUy4dR+fSTPLmNqi5zifGUjWCgJuSQTM2uR+9F8NxGmdK7Hmk 2I9jUZ15lzxEJMhQmOh29q1d3QeOyAVpCP/AE6VEpIBUJIv1jajzvDIcSnW4YIBCgBv6c/SvOXvpbwyG1NgFfy6T5h3J5GomHz51hKmnGypIPkVzHS+xpW5P 8TVX/RY8JkSMp0YkupxDi58EQQgWuo3kmDEd6sGRfEpS3UoeSmFmJSC NJO3O4qtsKZxOFDbynEqCypCgNQSCBbed70V4c+GZ8RDpeQtkE KGmZVB27d6unKVOJCSir5GoUppCnrsOQaaelSoA+SX/FaUEEEbAd/ej+DwiG0BEBbjhA2kkmwH1NMrNQt2HEp0gKCgLkEggCY3m/sa78G5drzLDAuJKQ6lV7E6TqAHUyNu1cXZ2XxNp4b4fbwbCWG0 gRdZH4ln5if0HYCu/EeWLeYU038ygDcwDHKpeqFGh/FOfHD4ZSx8xOlJ6TN/oKG97J7fRi73BnhuqC2ysgnygjQPeYJ7cq44t91uR4aUpAsjc+ trCo2ccULUogKgcyJFecuIWhTi1kJO3NSvQHakbb2y0UlpHJzO ydOofikzuY6j6fSp2Hxykupc1pI1AzBuJuOxiaGoyQvqKgspE7 qgn0AET+lesXkgaFnjPcCPpNNUfBny8mpNOygfSlNQ8me1sIvP kTfqYgn6iu6aqtohJbJuENo/zenIqM1idK5Oxn71LXE1zyjTKRejzFdEivCa6pFIxjppryRXQV xxLmkE1qRjI2YO7IHK5qv8QZupholEaiCB2J2PbY/SiSnDqJ3qlZznQXiVtLSC2lQF53APLndR+lXqkYhnsx0pRKisi CVnfzCD9CI9qKYdyApSSkixIBibb9jQrGNMrRpCQlZOlOm09Kj YfKnG9SCsgkgCAFJKTOo6uR2tHWk4lLo3Xg7Ow/hkyZKfLO8gWn1o2TWGZTj14R1IQpXlgpvYp5ggGN5H0rbmXwpI UNiAetMpWiM4cWecXhw42tBEhSVCPUV894bJ0vOFShF49favoj Xevn3jplzA45xoTpUfEaOwKVEkX7GU+1HfQRddhpprDMJ0aUAm w5z70KU+lCiCyozqUASUpHp+Ezvah7mDS4hCpWt1RiUmwv8Al+/tU9rLsS01/MhQ5oBlQ7jv6feppUdFnN9DDx0lJZdixmUke/6io7mSstnUHigkXAGof+a6N4UvpUjyJIsCqQfWKjZxlTqFICyk oJAlPM9xyp78GVew9h8yQUpKCdKPKeUwBf051MZ4oR4Zw+hBCi TrIlV9xPId6Dt5K2UFCHlJVAIlIKT+3rXPD4RsQC4tKtpKd+wp IteBmn5OeYYlTBBbVKDtzir98Hs1dW46CT4ZTMH80iNPW0zFAs pfZYC0eCh7UN1SSLGCDyE3iuWGzRSBHJPSR7jpTcuNNCuPK0zd 6eqnwBxMcW0pKjKmyBq6gzE9xFWyu2MuSs4ZR4uhUqVKmMPkJb rhVF/3qycK5ViEvsO+EsAPNaTEX1jkbx1NE2cX4JDqhAEbAlRnaBGki j/B2fO4jMWUkKQ35z5zdRCFFICeVxPtXHzT1R1uLW7NRcPmPrVA+ JuMWpBaSICTPeY/vV7Sq9CeJslbcbW5fXAtNrWNusUncmL0YK1lcaSoQuypM9doNo/81NzHBBaQoeRSTCwLA7E2H686n5rgVoc8oKh+n19KHOOqK9Ggg qAFxb16QB3obKLo9rxs6dgE2AvJBubSKhY7GgAxb0t/c1Jc4dKwooWfESPlVAnuCDtNScLlKEJTMEqtJMk2O3vyrE4+Da l5C3AeYlbEH8KlD2+YfrVlZdmqXlWYoYxHhz/qfqNvrerAxi4qyZILOkGuLjlRf4qufj01CBjAPkmCZooBYUCyx 4SZN6O6hArnmtlEe5obmztgOpr2/jAjeoONd1L7QKIgN44Av/kVlScG68pThITrUYnnJn9DNXTiPHqShSUAqUUmAO9vpVbybGny 6hZPL9fe29PbSsFtkfDZQrxyFuRpTIJHaYgbdBVgw6jDiUyolB CZ68rTAvUDPcuWj+ayolC4Ckm5SrlfoetPleEeHnKhKfNp/vzNLL5K7KLTqhsvwby3UpdBBRvPczFbPwviTGk9P8+1VfJ8tnz rHmVFqu+WZbohR36fvTLaIyZPNZt8ZsElaWfz6FR1MKTA+5rSw mTFY/8AFTMVP40ttpUUsoCZHNV1EA+6foazwEeyj5Zm5aMEwYEc7G4/Wj6c71gKUTAIv/frQTBYdoPf+oQSQlI0nUnbmQCDVwweU4Fwp1BaUc9CiInnBmax uN0y0U6sBY/OErxCnZUpRABJM3AsfpFRn8cXnNDpUgAAjkSNwRNaO18GUeMlS HP5JubypXSDttVf43+G72HUX1OeIzqSmSSVgEwBHMcqr7Xlk/dvQKayhBTLTxmNlQf2ocnFrbJBSg/mIAUfeeVFMFiFNAS2hxsfiQPMB3T/AFr04nCOr1jUlR/5kz/eoot2ecmxTZJI8pMeWZB/5enpXVhaSFJWQk6iCTbc7nteoObcPaFBxpYCPmJJHKNhzPauWJ y7WF6lnWAClWwUOhHqIraXZjfg1XhHM8BgGi0h7xFKMrcCVEHk IMbDt1q74HMG3k6m1pWnqD+vQ9jWDYZj+UlSVSCkHVuAYuFDkA ZvVq+F5xBxajBDYQdf5T+WORveek1aGW3VEMmJJXZq80qVKuiz nPnnOuI7GLiNqbJ8UlpbGIBUpaVJcuYG1x3EEi/WhmZZk23p8AlO531D1IO5/ao+DJ0B4uALJOlsJseVzy9IrghCo2d8pW6PodLqVpS4gyhYCge xqFi8I4SrSZSsXFUX4T8a+I4rBOiDBU16i6k/TzfWtJFqZ62R+jI+KiplZ1Ax1/pVdbzHWoBElXIbmtL4xxzLupGgKIkKJ2Mdu3WqHgcKzhnPGuIB EEyBPfl096RtFY2elvoJ1I/1EG6CIPeSYJPeYvVewOCKlrViFrZbBJAHzKkmw7d6JqzRtTilG ATsf6HtMVzzBxpSQFkqMk2kRv6mKyCcWNOmiLiWcJYtoWCNlFR 1T133qUjO7gE3qv4wJSfLt6mj+TYJoMSsedV78r232qz+Cskvm 6DOHxsj1ruhygTiihClJuEgn1G/1qLhuI0ncx600XyQslxLU29eimHx5Sk3kcu1VHD5wg/iH1FEf+Mt6fnT9RSyTBMKO4qVXqPi8wDaVKUYAG9BMbxGkAlKV Ki07D60AxGYreB1STyAFk+39TQog2FMDjVKKlq/FP05D6UIaxAQ4ocpNOMfACU77UUbTh2mCpYC3CLnv0FHXY3fR6 wuayFJuQQQbExan4cxLrzgQNpBUegH6GllGYNoQItH3nv1rQ+H MuBR4mgJKzO0E+tT68DvrsMZXgiogDtJ6VaxQPBMKCvIT7UeIp n0QfZ4W8EpUo7JSSfQCTWKYpy38QDqQ4rWuLxqvrTvME3HQ9q0 D4kcQow+EU1qIcfBQI+YJjzK7WMe4rD8oz5xqWoC0SYB5dx+sV nFyHi6ZYs/0vN8vEQJSoc7T9DQnLlPlClJHygH5gFGSBASTKjfYVKRk+JUrU GiW06NWkyEJ6H71Cbxikny+UzcXgn+hp4wVDOWzXuGPiUPDbbW zCUJSiQqVWAEkECdu1FOO81wzmDALlnSUo0iZIgmQY0xbvtWNv 55YKAAWCOe4qPjcet5JWvUALpSDA1ECT/8Rt0p1OSWxHCN6CwwjzdwkrT+ZN/rG1T1cN4zE4dS22yoJUJH4+trUX+Hai1iEa3YR4SitG4XCdUD0 +b2715c48L6iSotonyoSdASPQbmOdJ8UuTQ/wAm+KZV8MwbtYlK0yYEykg2g/WubfDLynSkalpTeQJIH/im4nzNSylQcUuDsSTv63oz8OOL1N4pCFJKgshsgXJSowDHODB9 Joj3fg2XVeQYp1eGcWAgpbUZCfyzvBq7fC7FunEQgHwilRcBsB aUkd9Vo7mtFx/DzD3ztpNe8ryRrDghpITO/Wre0rs5/cuNE2lT0qsSPl5p3Dhamw2koVBGqSQRaxm3WKnZXk6FuSJShA2 7n9BVXThVqIPM7VZMucDTc+Jq1ESIiK45xaWjshK3smOYdGGdQ +yAlxtWoGdz0N7giQexrYMgz9vGMB1o32UnmhXMH/LiKxLG4qRXvhLOHMMXHmjcKSFJnyqTBNx1nny+tTSdWbKrLJxL hHmFL1JKkKJOoes396p2LzHV5SJBt7VseScV4bHJg2XHmSfmHq OY7inxfw/writRbSOcgftWR+zG2jCW8uc20q0nmL2rwzho1eKSCn5U7FX+d q3xzg9hCIROr2j6VU884PbespMKHMb1VTEozz+AAVrQJCRME/e9EziUqQEnzAC55z617x2QYhhJSAVI6pEntPOgTrpReOxGxrGu Q6lR1xCVg+GFSF2ntzBqarh/QBIBmmyfHpDRkAqJlR5jtU/+NBSSLFPXatbaBJdgvCcOJXKj8pJ0+k/baiLPDrI/EU/9Q/SouCzVsrWFfmMCVaVCbRe1F1Z1IgIbTHNKEg/WKnNzvQ0FBogMISw4UqUFtrke4jcVFGJDD5SAIIkHkoV2zNh1+ A22pxUzqAJ5RE7f4KlYT4eYp/T4uloDqdSvoKdLyxG60gNmeECodbB1EwpPM7XHebUSyrgp/EQXAUI6cz69K0DIOCW8OJutf5lX+g2FWNrCwNqFLwjH+yp5NwI wyQpSdShtOw9queEaBgHbtTt4OTtRTDYIJ336Vgp2RAFhFCOI+ I28IiVHUs/Kgcz/AJz2FROMuOGcA0SohbpHkbBuT1PQdTWGP8Q4jFOqdXKlKN7iAO gBOw6UvFvZqoicUZ1icTiFOvykqMAXhIBsE9u/O5rpjEgfw56XjqdVQM2SsrEoKTuSRv3miWV5M5iUy2CrQLjoYu PoPvXRV0KnVml/DnPWULeW+4lKVJCAkySozqJCRJgDn3opnHwzwuNJdwjiUknzAG Uz6bpNZDhMWpp8kgJuLegAir/w9xCpCvFbISoDY7KHNKuv+RSqXD4taGcefyT2S86aZytpvChll b7g1rdUgLgSQAJ3Nj2HQzQjMcEMWnUV6V6QkFISAANhpAAirH8 Q8mONw7eNYBPlhaRciN/UgyKzfCZutmJmOUix9OtZkT8G42q2WfgfLH/4xlhSCpLagsrAlHhiZlXKwiDzNc88wLGGx7zbY8oUN4O4BIHYE 1YPhZj3nsUVJB8JLZCzyExoE8zIkdga4/FLhVxOID7SSoOQDHJX+fpWpXDYcqmDWww2284plK1KbJbP5VDt tF/sK45TikJSFtnSsXBBhX1qI1leL0hPhnzGI1IIuYuJtQfF5Bi8I vS42tMGxgkH0I3FSS5rTKNqL35PoXhnOP4nDoc/F8qvUb/Wx96K1heU8SYrBIaSV+Glz+akAAiSSnSuR0SDFvmFabw5x01iI Q4Q26bQbJUf9pP6H711Qn4fZyyh5XRZ5p6aaVVJnzDlmSupcR4 ggxKUnoZEmimMyFtQJMz2JA+gtVjz/hLELQ080krIaQhaRva8jrubVUsQl5EpWlYPQgiuPIpWdmNxoHY fKU+Jo1mDtex/zepjLrbDY67Oc+ce+9EeH+Bn3SFmUiZFojfapWP+HroXpsoTqK ZEn2pnBtbEUkuioY/FaV6kKKdiCCZ7EEfrV94N+KbiGwjGDWkbOj5o/wByfxeov2NVjN0hUJ0QrYSIvtF9qDO5K43858vQE2rLi1TNald n0Pl2dsYhAU24lSTzBB/8e9e8RlwUZFfOWGeU2jWw4pCgoyQYO1vX3tVjyr4k4ptKdRC7k E/Kbeltu1SlCS3ELTNgOUnpXNzJxzSD7VSMJ8XwI8VKk9bBQ+0H7 VbMs+ImEdAlxIJ5E6T9FRU7n5Ruv2R8dwThnR52Uz1T5T9UxUF r4b4ZIIhRSeSzqH3vVtRnuHVstNdBjGT+NP1FZ7q8m8WVBv4cY ObtJP1/eimG4JwqPlw6P+0H9aPJxjI/En6ikvOGh+Ie16HmiZxaIScpCbJTA6CI+1dU4PtFel8Rsjc/r+1QcTx1hm7lxI9SB+po92PhBTDLGBESfaureHHIVRsd8XcMmd Gpw9hP3MCqjmvxfxD0paAaT1MFX02H3qiUpfQrpGqZvxIxhhLi 0p9SAP7+1Z3xF8XlLSpGETeD5yLeyTv727Vmr63HlKcWtSieai SfvTYR4J363HI1SOFR3dmcrOmNxTi0lx0qLkySoyT79K85TjQk 8r0axeIQ+ypOkEhMiBtHOg+DyVC0BSHQlXNKv6U9prZtNPRZHM eHmdCwnyix5iP3rxlOaNoT+U8iLfpQ7L+H3nFpaQZUswk9efta rDmHwqfZw6nXVpGkToTdSvfYVih+hnP9kDMG23kIWpK9UqBUmB qHIjqf7b0NcLjcFAVpICr3jcGTG1qmNYguJOlBlIAuQAoQeU77 Vf8AJOH1O5G4EkKU6TIt5QiNKe10z7ishcnTNnUVok8Ecbss4R DDiXCfMVKASUypRVYTMCelVFOIblQWAQPnBHsF35R+tVlt1xol JkEbg2IonhMC9idS2gVFsDUYsQdgfv8AemnFySQkJJOzSeC+JG 8KkNEJDRNiN0z16p/Sl8WcUVfw6W1gKGpYE7ggAK/UT3qm8N8LOYl5DakeEmZKkgggDpBH3+hqd8UMEpD7Sm0qAQ0lo C5sgnSeswa2KlxaYNx5pogMZy6wlXipJCr6gZG23b/zR3B8dYpxpDQIbKAkSpCVKUD50K82wKCBtPOqMzniiNKgTyuKI 4kOYZxtxQMLbRrB3sNuxAtUY43G3ErKadJhbOtWLQNUahMbC/MEf19KqzDj7KtGkmDZJBt6GrD/ABACgsEFDg3mwUO/cW+lEcxzkOpbS0kBxI/mrgbgwAmdrQSe8U0ZWvkZKNP4hBjGZ0UpKdWkgESETEWmVTMda VQ0cRYoAAPrgW5ftSpr+2Lwf0a1hcGECK9rwiTukH2pUq6jkK3 xbnLbDSm21APqACQN0gkSo8kwJiedZDmL6UELklQOqUkk7i5UN vrTUq48km5UdmNJRsHZ88FyQbEfWRUV/OC62EhNwIMb250qVEUqCbdgcNqCSdp5UdzPCNhtCEiIG/U9T3pUq2T2jIrTAuEdRJ8UyRsK6IR4y9oSL0qVVa02RT3R6cQU nykj0JFc2c0eFg65/wB6v3pUqWKTWxp6ZMbzp/TBdc9dav3ri7mLp3Wv3UT/AFpUqOKCzi46pR+ZR9zXAKB2p6VOhGdcOoixFJ7Dbqg0qVY3TG StDJ1pTIAgV1wj5bu42L81J/rSpUrdjJUEWc6SnZCYNrW/SomIw7YdaJRoQvlcg97/AOGlSrEhrLfw1m38C/rDKHLQFXgT0idKotInfatX8ZGZYTW3MGUlJ3B5g/YjsRSpU2N74i5Eq5GdvfC98OeUG55SK1nhzI04XDpaAvErNzqV Ak39PtSpVVRSdkXJtUQc74BwmKMuNwrqmxqbw/w0zg2vDZTAJlRNyo7XNPSpqFsnFpKAVBIFpMCKwN/PHFYhxx0lS1KM9r7DoALRSpVLKtFsT2T8LmDJWh3SkrbIVpVbV BncVoWMyljMsMHUCNQMg7pULEHuD9d6VKkxadFMy1Zn+L+G+IC ilAkHYG6T6jY1VgziMMShaVAyZkH3pUqpKConGbslB1zor709K lUeKLcmf//Zhttp://www.porada.sk/image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wCEAAkGBhQSERUUExQVFRUWFxgXFxcYGRcXGBgcHBcXFxobGh ccHSYfFxokGhccHy8gJCcpLCwsGB4xNTAqNSYrLCkBCQoKDgwO Gg8PGiwkHyQsLCwsKSwsLCwsLCwsLCwsLCwsKSkpKSwsLCwsLC wsKSkpLCwsLCwsLCwsLCwpLCwsLP/AABEIALgBEgMBIgACEQEDEQH/xAAcAAABBQEBAQAAAAAAAAAAAAAFAAEEBgcDAgj/xABBEAABAwIEBAQEBAUCBQQDAQABAgMRACEEBRIxBkFRYRMicY EHMpGhQlKx0RQjweHwM2IVcoKS8SRDorIXNMIW/8QAGQEAAwEBAQAAAAAAAAAAAAAAAAIDAQQF/8QAJxEAAgICAgEEAgMBAQAAAAAAAAECEQMhEjFBBBMiYTJRcZH wQgX/2gAMAwEAAhEDEQA/ANwp6alQA9KmpUAPSpqVAD0qalQA9KmrypYG9Y2l2B7pUKxfEu HbBKnUgDczYep2FBH/AIr5ckx/EAnokKP3Aipe/j6TH4S/RcKVZ9iPjbl6TAU4r0RA+pIpMfG7L1GCXE9yiR9QTW+7H/JmcGaDSoJk/GWExX+i+2s/lmFf9pg0ZCppozjLpmNNHqlTUqcwelTUqAHpU1KgB6VNSoAelT RSoAelTRSoAelTRSoAelTUqAHpU1KgB6VNFPQAqVNUPFZu02dK nEBcWSVAE9KxujUrJs001iWI4jxKn1OqcWlQNgFWEHaAYjtWs5 HxEzikBTapMAqSbEex5d6nHIpOh5Y3FWFaVNXhx0JuSB6mKqTO leFuRUDD56244ttslSkfMQPKD01df2qLmGbhMhJvzP7Vw+q9bj wRtvZWGKU3SJGZ56hkEqMHoLmqHj+JVvu8/DF9MmIHWKrPxD4wAllk6nD8ygZ0Dp/zH7Vx4PzJRb/mLhWkiYB58/avG9RlzZMXuz0vCO7FjhGXFdhrPMvbxTXhuKUNlAoixAO42O9Z xj+CHkuaWf56b3TYiOSgdj7kVoJxbSdyVnvt9NqjP8YJQI1ISN gP7Jrl9P6rPj1jVr7OieDHLcmZrjcgeaA1IjVe0G3cjb0NRgxF aTkvGrKTCygg2uCQKtP/ABvL3Pw4RR6kJT/9gK7J/wDqZ8Wp4m/tHO/Tw/5ZjGVsEvIHmHmF0mFAcyDyNbHkfF+h1GHK1KsQFrV5jBtqmxJ7 dKdl/CqJCdCR0Toj7VnmeFKsSso9B/nWaivUS9bOmnGkU9pYo/s+gMJmRMX9j+9E2ngaw/h3jxTafDxAUoAWcAk9IUOfr9aPt/FFtLvhvNq/h1iAv8Ymx1IvKfS/arek9R6rFkePIrj+zmy4otcomptvJVsQY6EGvdZzisocwsYrBu FbZGvSDMp3t+dMcjcd6v8Ag8R4jaFi2pKVR6gH+te/iyrItHJKNHanoTnnETeFAKwpROyUiT6noKjZNxmxiFaQShZ2Sq BPoQYJ7VTmrozi6ug/SpqVMKPSpqVAD0qalQA9KmpUAPSpqVAD0qalQA9KmpUACsp4hb xBKUhSTGoBUXHXtuLd6yLjTNVN4x4LBnWfccvtT4bHYprEKClK aWU6TsCE2Jvy25V4VnKFvhDaUuKAMqUAuVG3PmN5rg9xySU+zv WNRdx6A2V4lbhXAhJJ8x7j71OGMS2SjWRaDBi0TH2onmLTikiS 35RA0gIG/M7E8rVRcTmK23SY82oiDebFJt6VmpP4m24rZfG+IXMLhSEOK0r gKlRMT+U/h3j0oG7mWNxa2GpKkp8rY66lbnrHXkBQ/KMcpawH0jwxYA7TymtB4MypJxfigR4bZ9JMJB+hNK5uPZjSatH fPcw/4bh04do+c3W4dyeZj6ADt2rN8Txdi3EqQXLbFUAfQgT7UY4ux/8AFYhV/IDE+mwHfcnpPpVbRhVPOhCYEnckJSkcyTsBHOuHDBZHzmrbHl8 VSBuiPKiSo8+Z/a9TXw7hoSVJCzcp3KeyuST2N/SieIfbww0YbzObKxBEHuGgflH+83PKKrjyCa9X2o189nK5u9Dv 49avncPoKjF9I5T60/8ABqPKvacuNUjFR/FCNt9s8t5gB/7aD66v3r0cY2d2gP8AlUofrNdE5V/uH0NJeVdFD7/tWmHhL7XLWn3B/apbL4IuSeih/UUOcwCh0PvTstqSedY4p9o1SaLRgneZ8w6jf351zzNU3BkCwHf vQ7DrIuLGpr0LhemCPnSOf+4D9a45emUZc4nQs1rizSfhlxknw v4Z4xp/01GwI30+oNxVm4p4oewYGhKVhwaWyZGlQuZ5EabjasKxCVBNrp 7f1rWOHUnFZUlCzLjNgTcgpgpknsrT6CueMnimmnp6oxwTKXi+ OHVOK8adZ3m3tHIelcMNm+t9JBKedrXB5GueZ/8A7DjgbC0Qm9um8dK8uhpagoeUp5AgV1V5KXqjQsVx5iFIGkgF O+kCVfWak5L8RyFpGIUNBsVEaSnueorJ8Tnqm3kHVKIuD+9EcB mTOIdQhxUN/iNyfMreRyE1ROad2Tag1VGztcf4RSoC1R+bT5frvHtVgZfStIU khSTcEXBrCcTkKm3y02+hSY1IN7j9xRTL82xWFaUyHgkrJUCkS U8rE7TvTrPTakI8FpOJoPFnFX8NpQiCtQm+wH7144O4nXiS4hw CUQQoWmetZy1hl491KVOqS7OklRJ6x7HlWpcK8NJwbWmdSjdSu v8AaiEpTlyT0E4xhGvIbp6aKVdRzD0qVNQA9KmpUAPSpqegADx DwcxjLuApUBGpNjHTuKxjO8N/B4lbbafKgqBP4lD15V9BrXAJOwE1i3FuNaxb3iolrcEiDq7qmw MVz5qSOjDbZWV8QuuABtAEki5kpj2tXT//ADOogiELOy1K8snrO09ajtlLC1al6yfMARaTz/tUrKcE5inkIbuVHaPKkfmPpvUFp1E6GrXyBHEWHdZlpwQtPT6y DzFXv4NvrK3kuGdTKSBO0Kv+orp8RM8ZkMMIQtTQCXHnBYEAWB O55mKrPBnFjbD83Ok3VEagqyhHIdB6U+RKmkRVs75tl4Th23Ew C2tbTqbyFBSoUZ/NBv2jlQZiAgq5qMD/AD3rSONuFw80p9hQKVwsR+ILImO4UZ/61dKzjEtlEIIggCfcT/Wub0cdu/A2SVrRH0V5UmuleTXpHMc9FKK9RTEVoHg14Ua6EVzIrAPEU6U0 9OKDD2BXRpZSQRuK8pFeooNJEjdIsrdPQ9uxrUPhzglfwb0/jJ366U1mmCa1EISCVKMCNzyA+prYi0MFgAyDLhRB9VWJ7729K8 vNGPvJfdnTyfAreTZBhWgpeIX4htqEkNjlYbq97dqL5ZmWVOHQ htgp6+ED/wDLSf1qgZrj0LcCXFyOkAgEbWPlV6kEdBzITN3FtpHguLcneSS ofTl7VP2pzly5fwvBRpUaNxDwlhoWrDhBCt0i4kbCD8p6bCs/Q+2kLDQ0JUAlexJggjfa4ojkOZuJbVrKoaCdRUTPmVA0zeRBMd jXvGZMk4pxSI0FRKheJPmMdBJquNyi3Gb/AICrSo44TNkLUG1khYgpVMd5HqLUUXj21L+YeXbn2+9R82yph1 IEJQ6B5SLH+9U9vKHvEhWrSnc8v7VRRjLZrk46Nc4P4QeOKD7y ShCLoGxVzE9hWn1hmTceO4YFLa/Lt5vNccwDtRPJONXkuhQcUuTK0qJII577e1dUZxgujmlCUmbDS qsf/kLCgEqK0x1T/UGKJZJxKxi9Xgr1FMahEETt7VVTi+mRcJLtBWlSpU4oqVKlQAq VKlQBWODOLv41CwpIC24nT8qgQYI6Gxt6VkjubpZUorbJfC1TN gjzGAEbbVoGQcRYbC4dIbb86/MuPKJPfewtXHFP4LGPJGKw+hSiAFhXM7atrcprjk45Ek2dcVKD bS0U7LkN4iHXkpXMwjV4ZFzMmDM71eOHuIcDhv5aWC1qgFUhck nmZ1faqvxXluGJUzhxCUmNYM3G8dp50E4e4Xdu8hJd8M2SASSo REdTeaWNxdRfQ0qkrki88f8ABWGdUp0uaFbq0gqn2HOqjwlwOM UtSG5DIIKnFCDHK35juB03rRMBwop1v/1JI1i6Em4nqvkfT61ZMvy9thsNtJCEjkP1J3J7msjKUvyVCS4x/F2DW8lawzCWEg+BGkySopkzqk9/YWrNeO+F1snXEonyrGxSTYHoQbdwR0tsbwToOsgA2kkAX9aoz2 clsqacTqbMpUlXnTvBsdvaslFwlzQqdqjIq8mr7mnAzLoLmFcC J3bWSUj/AJV7p9CPeqjmWQPsf6jagPzDzIPosSn710QzQlq9/oRwaB1NTxSqwp5IrwRXWKbTWActNe0pr2EV2w+DW4YbSpZ6JBU ftQ2l2FHEV1wuHU4sIQkqUowABJNW/JPhfiHYU+Qwj/ddfsnl7mrI1gGsN/JwQGo2ceNz7q//AJFq4M/rYw+MFyk/9/RWGLl2cuGOGm8DD2IIW+R5GxB0DmSdp5TsLxNeOLXH1N+ZCkpc IhWwMi0K5Qmd+9WXKMhSFeaVndRVcn1/blR3M8K060pDoBQdwbdwQdwQbgip4sTfzn+QzlWkY7h/h8PmLan1beVWsD6H+lSMHwOtCiu7KJ8xcmEjogG5P+TVgxLv8G SWH16JMiQI73BB9o9Kqme4514Ff8wtWupS1km8nRYBMR+HlzvW TWTpFoyT6J+fYtgtBDRBSNzPmWoHyknoDJ6AWvNBcCh9YJDgAv AUkX+8360PGPY8UJWpRGkWX5RP9R2o6Qh1HkOk8o2+lEMbgqY9 p9ADGZgpLiA4oFQVsBET33q0+MgMa7eVQ1dkqgX7TFV/DZYHHSlZSogAnyAnnYEm21D80acWoJREEGRM27iYmquKYttHvO 8Eh1ai2Qhafm6KG/1rghbjF21FYIFT2uHFJTIhMi+pdyI5dK5f8TUglIhASQnQUg+q grmKe/AteR8BmDj5IjbfVIFal8LcqKA48tYKleTSnZIBmT3NZngsGVqU UuABR1C1ScLmz+HWptStKFwFQfmi4vTRfF2ZJOSo+g0LBFjPpX qsp4F4iIxaGwolDkpIO0xII72rVa6oT5qzknDg6HpU1PTiCpUq VAHzXh+Kmy5KZskkAjbao+t55zU2VKCiAokgRufYW3okMSy6n/TQkKSdgNuX70FYzxLIUhMTsL7R19a89L6PQbrthfDPKQsoCy4k C+0DewO5rbOFMMhGDY8MQFISs9SVCST71ivC+VnGuJZZ1KEhTz sEJQkm5J6xYDmfQxuGLxicOwpYEIabMJ7JTYfYCqR+JGbvQQWi/ass4l46xCnow7nhNAwICSVxzJIO/wClVfNOOsU+sqL6kpM2CiEgdAkco5nevGTYnxWVLUfxlKesAD+ 9ZktKzMaTdMNZpxw7iC03iAElIVJFgqSBMbAxaj+HzVnEOCDMo SlwHkvTH3AmR3qh5ixra5atpEWJ2P1in4VDzWJWHBZSUx5gbpg i2+2rlzpV8h5RovOLy9TR1IJj/LEUEVk5DpeYdUyo3UgkltR52nY9L1Y8TiSoCdoqG41Q42tk+VE JzDa/9RvCE8zCgfqIP3qI5kLJ/wDZb/6Hlo/+wUKnfwZVsK5rwJHI1kIpKkzW2wW7w+0BPgYr/pdZWPron7VCVgWx8uFfV2W6gfZLdHw2odRRrDp8oneh3Hy/7BbKrl+Xr+Y4PDtp/M6txZ+hVB+lHsLmSvlC1EflZSGkD6XqU5gUqMqk9jt9K7obAFg BUpY8cnctjKTWkJlAX8yfqoqP6mpmV6QomwA8qR1PM/0qOVaUKV7CozChrSCYSSJPSnhjXaRjkztmZcW/qCy02iwI+ZRBuU9BNtRtAsDXjH5y9iV+EwCtfb5U91HYUF4s4p b8dLIUTJ8yhshPc8rcuVWfhDP8M3/LAKNWyraT6kHvuarSWhfk9kjJeAkoIcxKvGc30/8Atp9vxH1+lBfiBwriPFGJwiNY0w4hK1IUCOYAsoEctxHe2iOS K8g1jiumLGTTs+WcwzjxHx4qICT5knqN6Iamo1MOLQfym4G3W8 elaL8WeDUhIxzLQUpKh4yIsoGwXHUGAesg9ZzZ7FYd9FkBpxP5 bTF4I2rZaKwdhLIMy/mJBBQtQI1rkIMcweZvUt/hAfM06uQZUSfKrmQP8iuP/FmsRhvCJ0qTBSekUDwjzhhWpS4N0AKMx9qkre1os6X2WDLeInE JIUy4dR+fSTPLmNqi5zifGUjWCgJuSQTM2uR+9F8NxGmdK7Hmk 2I9jUZ15lzxEJMhQmOh29q1d3QeOyAVpCP/AE6VEpIBUJIv1jajzvDIcSnW4YIBCgBv6c/SvOXvpbwyG1NgFfy6T5h3J5GomHz51hKmnGypIPkVzHS+xpW5P 8TVX/RY8JkSMp0YkupxDi58EQQgWuo3kmDEd6sGRfEpS3UoeSmFmJSC NJO3O4qtsKZxOFDbynEqCypCgNQSCBbed70V4c+GZ8RDpeQtkE KGmZVB27d6unKVOJCSir5GoUppCnrsOQaaelSoA+SX/FaUEEEbAd/ej+DwiG0BEBbjhA2kkmwH1NMrNQt2HEp0gKCgLkEggCY3m/sa78G5drzLDAuJKQ6lV7E6TqAHUyNu1cXZ2XxNp4b4fbwbCWG0 gRdZH4ln5if0HYCu/EeWLeYU038ygDcwDHKpeqFGh/FOfHD4ZSx8xOlJ6TN/oKG97J7fRi73BnhuqC2ysgnygjQPeYJ7cq44t91uR4aUpAsjc+ trCo2ccULUogKgcyJFecuIWhTi1kJO3NSvQHakbb2y0UlpHJzO ydOofikzuY6j6fSp2Hxykupc1pI1AzBuJuOxiaGoyQvqKgspE7 qgn0AET+lesXkgaFnjPcCPpNNUfBny8mpNOygfSlNQ8me1sIvP kTfqYgn6iu6aqtohJbJuENo/zenIqM1idK5Oxn71LXE1zyjTKRejzFdEivCa6pFIxjppryRXQV xxLmkE1qRjI2YO7IHK5qv8QZupholEaiCB2J2PbY/SiSnDqJ3qlZznQXiVtLSC2lQF53APLndR+lXqkYhnsx0pRKisi CVnfzCD9CI9qKYdyApSSkixIBibb9jQrGNMrRpCQlZOlOm09Kj YfKnG9SCsgkgCAFJKTOo6uR2tHWk4lLo3Xg7Ow/hkyZKfLO8gWn1o2TWGZTj14R1IQpXlgpvYp5ggGN5H0rbmXwpI UNiAetMpWiM4cWecXhw42tBEhSVCPUV894bJ0vOFShF49favoj Xevn3jplzA45xoTpUfEaOwKVEkX7GU+1HfQRddhpprDMJ0aUAm w5z70KU+lCiCyozqUASUpHp+Ezvah7mDS4hCpWt1RiUmwv8Al+/tU9rLsS01/MhQ5oBlQ7jv6feppUdFnN9DDx0lJZdixmUke/6io7mSstnUHigkXAGof+a6N4UvpUjyJIsCqQfWKjZxlTqFICyk oJAlPM9xyp78GVew9h8yQUpKCdKPKeUwBf051MZ4oR4Zw+hBCi TrIlV9xPId6Dt5K2UFCHlJVAIlIKT+3rXPD4RsQC4tKtpKd+wp IteBmn5OeYYlTBBbVKDtzir98Hs1dW46CT4ZTMH80iNPW0zFAs pfZYC0eCh7UN1SSLGCDyE3iuWGzRSBHJPSR7jpTcuNNCuPK0zd 6eqnwBxMcW0pKjKmyBq6gzE9xFWyu2MuSs4ZR4uhUqVKmMPkJb rhVF/3qycK5ViEvsO+EsAPNaTEX1jkbx1NE2cX4JDqhAEbAlRnaBGki j/B2fO4jMWUkKQ35z5zdRCFFICeVxPtXHzT1R1uLW7NRcPmPrVA+ JuMWpBaSICTPeY/vV7Sq9CeJslbcbW5fXAtNrWNusUncmL0YK1lcaSoQuypM9doNo/81NzHBBaQoeRSTCwLA7E2H686n5rgVoc8oKh+n19KHOOqK9Ggg qAFxb16QB3obKLo9rxs6dgE2AvJBubSKhY7GgAxb0t/c1Jc4dKwooWfESPlVAnuCDtNScLlKEJTMEqtJMk2O3vyrE4+Da l5C3AeYlbEH8KlD2+YfrVlZdmqXlWYoYxHhz/qfqNvrerAxi4qyZILOkGuLjlRf4qufj01CBjAPkmCZooBYUCyx 4SZN6O6hArnmtlEe5obmztgOpr2/jAjeoONd1L7QKIgN44Av/kVlScG68pThITrUYnnJn9DNXTiPHqShSUAqUUmAO9vpVbybGny 6hZPL9fe29PbSsFtkfDZQrxyFuRpTIJHaYgbdBVgw6jDiUyolB CZ68rTAvUDPcuWj+ayolC4Ckm5SrlfoetPleEeHnKhKfNp/vzNLL5K7KLTqhsvwby3UpdBBRvPczFbPwviTGk9P8+1VfJ8tnz rHmVFqu+WZbohR36fvTLaIyZPNZt8ZsElaWfz6FR1MKTA+5rSw mTFY/8AFTMVP40ttpUUsoCZHNV1EA+6foazwEeyj5Zm5aMEwYEc7G4/Wj6c71gKUTAIv/frQTBYdoPf+oQSQlI0nUnbmQCDVwweU4Fwp1BaUc9CiInnBmax uN0y0U6sBY/OErxCnZUpRABJM3AsfpFRn8cXnNDpUgAAjkSNwRNaO18GUeMlS HP5JubypXSDttVf43+G72HUX1OeIzqSmSSVgEwBHMcqr7Xlk/dvQKayhBTLTxmNlQf2ocnFrbJBSg/mIAUfeeVFMFiFNAS2hxsfiQPMB3T/AFr04nCOr1jUlR/5kz/eoot2ecmxTZJI8pMeWZB/5enpXVhaSFJWQk6iCTbc7nteoObcPaFBxpYCPmJJHKNhzPauWJ y7WF6lnWAClWwUOhHqIraXZjfg1XhHM8BgGi0h7xFKMrcCVEHk IMbDt1q74HMG3k6m1pWnqD+vQ9jWDYZj+UlSVSCkHVuAYuFDkA ZvVq+F5xBxajBDYQdf5T+WORveek1aGW3VEMmJJXZq80qVKuiz nPnnOuI7GLiNqbJ8UlpbGIBUpaVJcuYG1x3EEi/WhmZZk23p8AlO531D1IO5/ao+DJ0B4uALJOlsJseVzy9IrghCo2d8pW6PodLqVpS4gyhYCge xqFi8I4SrSZSsXFUX4T8a+I4rBOiDBU16i6k/TzfWtJFqZ62R+jI+KiplZ1Ax1/pVdbzHWoBElXIbmtL4xxzLupGgKIkKJ2Mdu3WqHgcKzhnPGuIB EEyBPfl096RtFY2elvoJ1I/1EG6CIPeSYJPeYvVewOCKlrViFrZbBJAHzKkmw7d6JqzRtTilG ATsf6HtMVzzBxpSQFkqMk2kRv6mKyCcWNOmiLiWcJYtoWCNlFR 1T133qUjO7gE3qv4wJSfLt6mj+TYJoMSsedV78r232qz+Cskvm 6DOHxsj1ruhygTiihClJuEgn1G/1qLhuI0ncx600XyQslxLU29eimHx5Sk3kcu1VHD5wg/iH1FEf+Mt6fnT9RSyTBMKO4qVXqPi8wDaVKUYAG9BMbxGkAlKV Ki07D60AxGYreB1STyAFk+39TQog2FMDjVKKlq/FP05D6UIaxAQ4ocpNOMfACU77UUbTh2mCpYC3CLnv0FHXY3fR6 wuayFJuQQQbExan4cxLrzgQNpBUegH6GllGYNoQItH3nv1rQ+H MuBR4mgJKzO0E+tT68DvrsMZXgiogDtJ6VaxQPBMKCvIT7UeIp n0QfZ4W8EpUo7JSSfQCTWKYpy38QDqQ4rWuLxqvrTvME3HQ9q0 D4kcQow+EU1qIcfBQI+YJjzK7WMe4rD8oz5xqWoC0SYB5dx+sV nFyHi6ZYs/0vN8vEQJSoc7T9DQnLlPlClJHygH5gFGSBASTKjfYVKRk+JUrU GiW06NWkyEJ6H71Cbxikny+UzcXgn+hp4wVDOWzXuGPiUPDbbW zCUJSiQqVWAEkECdu1FOO81wzmDALlnSUo0iZIgmQY0xbvtWNv 55YKAAWCOe4qPjcet5JWvUALpSDA1ECT/8Rt0p1OSWxHCN6CwwjzdwkrT+ZN/rG1T1cN4zE4dS22yoJUJH4+trUX+Hai1iEa3YR4SitG4XCdUD0 +b2715c48L6iSotonyoSdASPQbmOdJ8UuTQ/wAm+KZV8MwbtYlK0yYEykg2g/WubfDLynSkalpTeQJIH/im4nzNSylQcUuDsSTv63oz8OOL1N4pCFJKgshsgXJSowDHODB9 Joj3fg2XVeQYp1eGcWAgpbUZCfyzvBq7fC7FunEQgHwilRcBsB aUkd9Vo7mtFx/DzD3ztpNe8ryRrDghpITO/Wre0rs5/cuNE2lT0qsSPl5p3Dhamw2koVBGqSQRaxm3WKnZXk6FuSJShA2 7n9BVXThVqIPM7VZMucDTc+Jq1ESIiK45xaWjshK3smOYdGGdQ +yAlxtWoGdz0N7giQexrYMgz9vGMB1o32UnmhXMH/LiKxLG4qRXvhLOHMMXHmjcKSFJnyqTBNx1nny+tTSdWbKrLJxL hHmFL1JKkKJOoes396p2LzHV5SJBt7VseScV4bHJg2XHmSfmHq OY7inxfw/writRbSOcgftWR+zG2jCW8uc20q0nmL2rwzho1eKSCn5U7FX+d q3xzg9hCIROr2j6VU884PbespMKHMb1VTEozz+AAVrQJCRME/e9EziUqQEnzAC55z617x2QYhhJSAVI6pEntPOgTrpReOxGxrGu Q6lR1xCVg+GFSF2ntzBqarh/QBIBmmyfHpDRkAqJlR5jtU/+NBSSLFPXatbaBJdgvCcOJXKj8pJ0+k/baiLPDrI/EU/9Q/SouCzVsrWFfmMCVaVCbRe1F1Z1IgIbTHNKEg/WKnNzvQ0FBogMISw4UqUFtrke4jcVFGJDD5SAIIkHkoV2zNh1+ A22pxUzqAJ5RE7f4KlYT4eYp/T4uloDqdSvoKdLyxG60gNmeECodbB1EwpPM7XHebUSyrgp/EQXAUI6cz69K0DIOCW8OJutf5lX+g2FWNrCwNqFLwjH+yp5NwI wyQpSdShtOw9queEaBgHbtTt4OTtRTDYIJ336Vgp2RAFhFCOI+ I28IiVHUs/Kgcz/AJz2FROMuOGcA0SohbpHkbBuT1PQdTWGP8Q4jFOqdXKlKN7iAO gBOw6UvFvZqoicUZ1icTiFOvykqMAXhIBsE9u/O5rpjEgfw56XjqdVQM2SsrEoKTuSRv3miWV5M5iUy2CrQLjoYu PoPvXRV0KnVml/DnPWULeW+4lKVJCAkySozqJCRJgDn3opnHwzwuNJdwjiUknzAG Uz6bpNZDhMWpp8kgJuLegAir/w9xCpCvFbISoDY7KHNKuv+RSqXD4taGcefyT2S86aZytpvChll b7g1rdUgLgSQAJ3Nj2HQzQjMcEMWnUV6V6QkFISAANhpAAirH8 Q8mONw7eNYBPlhaRciN/UgyKzfCZutmJmOUix9OtZkT8G42q2WfgfLH/4xlhSCpLagsrAlHhiZlXKwiDzNc88wLGGx7zbY8oUN4O4BIHYE 1YPhZj3nsUVJB8JLZCzyExoE8zIkdga4/FLhVxOID7SSoOQDHJX+fpWpXDYcqmDWww2284plK1KbJbP5VDt tF/sK45TikJSFtnSsXBBhX1qI1leL0hPhnzGI1IIuYuJtQfF5Bi8I vS42tMGxgkH0I3FSS5rTKNqL35PoXhnOP4nDoc/F8qvUb/Wx96K1heU8SYrBIaSV+Glz+akAAiSSnSuR0SDFvmFabw5x01iI Q4Q26bQbJUf9pP6H711Qn4fZyyh5XRZ5p6aaVVJnzDlmSupcR4 ggxKUnoZEmimMyFtQJMz2JA+gtVjz/hLELQ080krIaQhaRva8jrubVUsQl5EpWlYPQgiuPIpWdmNxoHY fKU+Jo1mDtex/zepjLrbDY67Oc+ce+9EeH+Bn3SFmUiZFojfapWP+HroXpsoTqK ZEn2pnBtbEUkuioY/FaV6kKKdiCCZ7EEfrV94N+KbiGwjGDWkbOj5o/wByfxeov2NVjN0hUJ0QrYSIvtF9qDO5K43858vQE2rLi1TNald n0Pl2dsYhAU24lSTzBB/8e9e8RlwUZFfOWGeU2jWw4pCgoyQYO1vX3tVjyr4k4ptKdRC7k E/Kbeltu1SlCS3ELTNgOUnpXNzJxzSD7VSMJ8XwI8VKk9bBQ+0H7 VbMs+ImEdAlxIJ5E6T9FRU7n5Ruv2R8dwThnR52Uz1T5T9UxUF r4b4ZIIhRSeSzqH3vVtRnuHVstNdBjGT+NP1FZ7q8m8WVBv4cY ObtJP1/eimG4JwqPlw6P+0H9aPJxjI/En6ikvOGh+Ie16HmiZxaIScpCbJTA6CI+1dU4PtFel8Rsjc/r+1QcTx1hm7lxI9SB+po92PhBTDLGBESfaureHHIVRsd8XcMmd Gpw9hP3MCqjmvxfxD0paAaT1MFX02H3qiUpfQrpGqZvxIxhhLi 0p9SAP7+1Z3xF8XlLSpGETeD5yLeyTv727Vmr63HlKcWtSieai SfvTYR4J363HI1SOFR3dmcrOmNxTi0lx0qLkySoyT79K85TjQk 8r0axeIQ+ypOkEhMiBtHOg+DyVC0BSHQlXNKv6U9prZtNPRZHM eHmdCwnyix5iP3rxlOaNoT+U8iLfpQ7L+H3nFpaQZUswk9efta rDmHwqfZw6nXVpGkToTdSvfYVih+hnP9kDMG23kIWpK9UqBUmB qHIjqf7b0NcLjcFAVpICr3jcGTG1qmNYguJOlBlIAuQAoQeU77 Vf8AJOH1O5G4EkKU6TIt5QiNKe10z7ishcnTNnUVok8Ecbss4R DDiXCfMVKASUypRVYTMCelVFOIblQWAQPnBHsF35R+tVlt1xol JkEbg2IonhMC9idS2gVFsDUYsQdgfv8AemnFySQkJJOzSeC+JG 8KkNEJDRNiN0z16p/Sl8WcUVfw6W1gKGpYE7ggAK/UT3qm8N8LOYl5DakeEmZKkgggDpBH3+hqd8UMEpD7Sm0qAQ0lo C5sgnSeswa2KlxaYNx5pogMZy6wlXipJCr6gZG23b/zR3B8dYpxpDQIbKAkSpCVKUD50K82wKCBtPOqMzniiNKgTyuKI 4kOYZxtxQMLbRrB3sNuxAtUY43G3ErKadJhbOtWLQNUahMbC/MEf19KqzDj7KtGkmDZJBt6GrD/ABACgsEFDg3mwUO/cW+lEcxzkOpbS0kBxI/mrgbgwAmdrQSe8U0ZWvkZKNP4hBjGZ0UpKdWkgESETEWmVTMda VQ0cRYoAAPrgW5ftSpr+2Lwf0a1hcGECK9rwiTukH2pUq6jkK3 xbnLbDSm21APqACQN0gkSo8kwJiedZDmL6UELklQOqUkk7i5UN vrTUq48km5UdmNJRsHZ88FyQbEfWRUV/OC62EhNwIMb250qVEUqCbdgcNqCSdp5UdzPCNhtCEiIG/U9T3pUq2T2jIrTAuEdRJ8UyRsK6IR4y9oSL0qVVa02RT3R6cQU nykj0JFc2c0eFg65/wB6v3pUqWKTWxp6ZMbzp/TBdc9dav3ri7mLp3Wv3UT/AFpUqOKCzi46pR+ZR9zXAKB2p6VOhGdcOoixFJ7Dbqg0qVY3TG StDJ1pTIAgV1wj5bu42L81J/rSpUrdjJUEWc6SnZCYNrW/SomIw7YdaJRoQvlcg97/AOGlSrEhrLfw1m38C/rDKHLQFXgT0idKotInfatX8ZGZYTW3MGUlJ3B5g/YjsRSpU2N74i5Eq5GdvfC98OeUG55SK1nhzI04XDpaAvErNzqV Ak39PtSpVVRSdkXJtUQc74BwmKMuNwrqmxqbw/w0zg2vDZTAJlRNyo7XNPSpqFsnFpKAVBIFpMCKwN/PHFYhxx0lS1KM9r7DoALRSpVLKtFsT2T8LmDJWh3SkrbIVpVbV BncVoWMyljMsMHUCNQMg7pULEHuD9d6VKkxadFMy1Zn+L+G+IC ilAkHYG6T6jY1VgziMMShaVAyZkH3pUqpKConGbslB1zor709K lUeKLcmf//Z

prípadne dojdite :D spravím -ale až zajtra :D
pepsikova
18.12.12,13:08
mno 5 krát- 4 krát za splnenie plánu za štvrťroky a raz za ročný...:D..

..Staník, to je málo hriechov, dajú sa spočítať na prstoch jednej ruky a okrem toho, zarobil si si na ne, takže kludne, bez výčitiek!..:D
MarcelkaT
18.12.12,13:09
Stanko, kačičku pečenú to by som si dala, mňammm......aspoň v duchu mi pošli trošku....
Ivana Š
18.12.12,13:09
Stanislav 1975
18.12.12,13:09
Tak holt, máš to ťažké, ale si statočný.:---
Tak snaží sa ma si udržať,predsa som jeden z najlepších na slovensku a nerada by prišla o takého človeka...:), ale na druhej strane, ja som s ňou tiež spokojný, je mi pri nej dobre...:o
MarcelkaT
18.12.12,13:11
Hriech sem, hriech tam,.... no čo už......
Ivana Š
18.12.12,13:11
no už ukazuje - idem ďalej robotovať :)
zknihy
18.12.12,13:26
Tak snaží sa ma si udržať,predsa som jeden z najlepších na slovensku a nerada by prišla o takého človeka...:), ale na druhej strane, ja som s ňou tiež spokojný, je mi pri nej dobre...:o

Ja IBA tak skromne:D : NIE je nás veľa na Slovensku !
trisestri
18.12.12,13:36
nuz poniektory novacikovia cakaju od porady ze ich bude vsade vodit za rucicku,alebo ze tu najde zazracne vyriesenie problemov,alebo nevie selektovat a pouzivat infa v temach a potom tu dava ironicke prispevky.
sito
18.12.12,14:08
Ja IBA tak skromne:D : NIE je nás veľa na Slovensku !

Ja by takto. Nie je veľa na Slovensku, nás!

A ten kocúr, aj dobrý je. Niekedy, že?
misoft
18.12.12,14:28
No počkajte - najnovšie asi bude, že je to sám diabol!
misoft
18.12.12,14:30
Ale šak on sa neobžiera - takto chráni iných pred obžerstvom :D:D
misoft
18.12.12,14:34
nuz poniektory novacikovia cakaju od porady ze ich bude vsade vodit za rucicku,alebo ze tu najde zazracne vyriesenie problemov,alebo nevie selektovat a pouzivat infa v temach a potom tu dava ironicke prispevky.
Ďalší poraďák, ktorý si to všimol. Takže nie som paranoik.
misoft
18.12.12,14:41
Uffff! Susedovi akurát na nohu padol balvan - ten môj :D
sito
18.12.12,15:03
Hm? Názov, Čo ... ... ?

No vybral som sa na prechádzku, keďže nemám psa, zobral som manželku. To by nebola až taká tragédia, ale omylom som zobral so sebou aj peniaze. Prídeme k jednému centru a tam rybník, taký bakelitový, umelý a tí pri tom to umneli. Kapry neboli umelí. Zober, zaplať dvoch, zalomil som ruky, bože, óóóch. Domov sme ich dopratali, ale s niečim po rokoch sme nerátali. Vždy sme im aspoň dva dni, noci prespať dali. A však ver, tieto dva boli ako zver. Vrčí práčka, asi to nei je ich značka. Plieskajú sa vo vani, ako dva nenažraní vorvani. Žene hrôzou vstanú vlasy, hneď u teká do salónu krásy, pritom z diaľky volá, kapre vo vani, divoké máš, tak ich rozporcuj, však to poznáš. Ona sudcom, a ja katom. Aj strach mám, či ešte pri dnešných politikoch, možnosť prežiť mám? Kde - kto si na Slovensku chatuje, do svojej kasy, čo najviac richtuje. Mládež rúča, na všetko súca, všetko zrúca. Skolil som ich aj ja, ako veleryby, nebolo to bez chyby, ale v mrazáku, už im nič nechybí.

Aj ak bude mrznúť, to nie je dôvod, že musíme, nemusíme zmrznúť! O rok bude zasa, kaprov treba?! Tiež aj chleba.

A nás nie?


http://www.youtube.com/watch?v=zZn9BeNO2Mg
zknihy
18.12.12,17:02
Ako poučenie pre darčeky a medzisviatkový čas :

http://www.youtube.com/watch?v=UnIF2PTqqGA
trisestri
18.12.12,17:56
Hm? Názov, Čo ... ... ?

No vybral som sa na prechádzku, keďže nemám psa, zobral som manželku. To by nebola až taká tragédia, ale omylom som zobral so sebou aj peniaze. Prídeme k jednému centru a tam rybník, taký bakelitový, umelý a tí pri tom to umneli. Kapry neboli umelí. Zober, zaplať dvoch, zalomil som ruky, bože, óóóch. Domov sme ich dopratali, ale s niečim po rokoch sme nerátali. Vždy sme im aspoň dva dni, noci prespať dali. A však ver, tieto dva boli ako zver. Vrčí práčka, asi to nei je ich značka. Plieskajú sa vo vani, ako dva nenažraní varani. Žene hrôzou vstanú vlasy, hneď u teká do salónu krásy, pritom z diaľky volá, kapre vo vani, divoké máš, tak ich rozporcuj, však to poznáš. Ona sudcom, a ja katom. Aj strach mám, či ešte pri dnešných politikoch, možnosť prežiť mám? Kde - kto si na Slovensku chatuje, do svojej kasy, čo najviac richtuje. Mládež rúča, na všetko súca, všetko zrúca. Skolil som ich aj ja, ako veleryby, nebolo to bez chyby, ale v mrazáku, už im nič nechybí.

Aj ak bude mrznúť, to nie je dôvod, že musíme, nemusíme zmrznúť! O rok bude zasa, kaprov treba?! Tiež aj chleba.

A nás nie?


http://www.youtube.com/watch?v=zZn9BeNO2Mg


a preto kupujem uz zabite:)-aj ked pointa mala byt inde,alebo?
lujza.j
18.12.12,18:08
dievčatá ponúkam vychladený zatiaľ iba origoš...domáci má ešte čakačku:D v At lídli akcoška za 9,80e... no nekúp to...
http://www.travelnewsnotes.com/wp-content/uploads/2010/11/Baileys.jpg
trisestri
18.12.12,18:15
dievčatá ponúkam vychladený zatiaľ iba origoš...domáci má ešte čakačku:D v At lídli akcoška za 9,80e... no nekúp to...
http://www.travelnewsnotes.com/wp-content/uploads/2010/11/Baileys.jpg
a dajaky ponukaju za 3,99 za 0,7 dcl-ale to bude daco ine
lujza.j
18.12.12,18:25
a dajaky ponukaju za 3,99 za 0,7 dcl-ale to bude daco ine
fúha a to kde? to je ako amareto za 4e dobré do koláča,ale nie na pitie...
Dav
18.12.12,18:28
Ja IBA tak skromne:D : NIE je nás veľa na Slovensku !

ale na Porade je Ťa veľa :D :D :D
trisestri
18.12.12,18:28
v Lidli,nejaky konak z whiskey
asedma
18.12.12,18:41
u nas kaprik tiez dodychal..
buchač
18.12.12,19:32
Zas nejaký odborník :D
( koňak je z vína a whisky z obilia )

...a nie je whisky ako whiskey....;)
Dav
18.12.12,19:40
:)))))
pepsikova
18.12.12,19:53
Hm? Názov, Čo ... ... ?

No vybral som sa na prechádzku, keďže nemám psa, zobral som manželku. To by nebola až taká tragédia, ale omylom som zobral so sebou aj peniaze. Prídeme k jednému centru a tam rybník, taký bakelitový, umelý a tí pri tom to umneli. Kapry neboli umelí. Zober, zaplať dvoch, zalomil som ruky, bože, óóóch. Domov sme ich dopratali, ale s niečim po rokoch sme nerátali. Vždy sme im aspoň dva dni, noci prespať dali. A však ver, tieto dva boli ako zver. Vrčí práčka, asi to nei je ich značka. Plieskajú sa vo vani, ako dva nenažraní varani. Žene hrôzou vstanú vlasy, hneď u teká do salónu krásy, pritom z diaľky volá, kapre vo vani, divoké máš, tak ich rozporcuj, však to poznáš. Ona sudcom, a ja katom. Aj strach mám, či ešte pri dnešných politikoch, možnosť prežiť mám? Kde - kto si na Slovensku chatuje, do svojej kasy, čo najviac richtuje. Mládež rúča, na všetko súca, všetko zrúca. Skolil som ich aj ja, ako veleryby, nebolo to bez chyby, ale v mrazáku, už im nič nechybí.

Aj ak bude mrznúť, to nie je dôvod, že musíme, nemusíme zmrznúť! O rok bude zasa, kaprov treba?! Tiež aj chleba.

A nás nie?

..

..no teda sito, ty si kaliber!!!..až na to vraždenie nevinných kapríkov som sa statočne vyrehotala!...díky ti!...
pepsikova
18.12.12,19:54
...ty jedna pokušiteľská potvora!...
pepsikova
18.12.12,20:15
A to zas vieš odkiaľ ????..

..nevieš, že ja viem všetko?..:D
trisestri
18.12.12,20:45
..

..nevieš, že ja viem všetko?..:D

zase niekoho vyhodili z porady a vratil sa pod 1056 nickom :D:):Dasi by bez Porady mal hlboku traumu.
pavol54
18.12.12,20:52
Zas nejaký odborník :D
( koňak je z vína a whisky z obilia )
tak pouč poriadne z vína je brandy a to čo sa vypálilo z vína vyrobeného z hrozna urodeného vo Francúzsku v oblasti Cognac sa volá koňak.
misoft
18.12.12,23:25
Čo sa hádate! Vínovica, cognac, whisky, whiskey, brandy - pokiaľ je to všetko dobré, má to vůni i chuť - nie je čo riešiť - šup s ním do vnútra a neuškoď!
Ivana Š
19.12.12,07:33
..

..Iví, nevravela si toť nedávno, že tú robotu nejako podelíš medzi príbuzenstvo a návštevníkov tvojej kuchyne?..:D

tú bežnú z domácnosti som podelila, ale prišla nečakaná účtovnícka práca - no a to sa nespoľahnem na nikoho

ranná kafa dnes nič?
avalik
19.12.12,07:33
Tweety
19.12.12,07:34
super taká správa poteší
Ivana Š
19.12.12,07:42
blahoželám, nech sa jej darí aj naďalej úspešne
Ivana Š
19.12.12,07:44
dnes mám spoločnosť - švagriná mi doniesla neterku Sofiu, chorá je, chúďa, vracia a preháňa ju, bledučká je ako stena :(
avalik
19.12.12,08:04
ďakujem, odovzdám ... :D
lujza.j
19.12.12,08:25
jej...blahozelam.....ja od mojeho decka "mamaaaa pokazili sa mi stierače,mam ich zaseknute pred ksichtom"vrrr
Stanislav 1975
19.12.12,08:45
Čo sa hádate! Vínovica, cognac, whisky, whiskey, brandy - pokiaľ je to všetko dobré, má to vůni i chuť - nie je čo riešiť - šup s ním do vnútra a neuškoď!
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...
Stanislav 1975
19.12.12,08:51
ale na Porade je Ťa veľa :D :D :D
mimotemy čo sa týka KaMil-a, myslím že by sa malo zabudnúť na to, bolo a normálne legálne ho prijať pod jedným stálym nickom a nech fičí- však už je slušný, nevypisuje červené kone cez pol obrazovky a aj mentálne je prínosom pre poradu, rozumu má dosť a čo sa týka vedomostí je určite jeden z najlepších na porade-takže si myslím, že treba uzavrieť túto kapitolu, zabudnúť na staré veci a normálne ho prijať...a hotovo...;)
Ivana Š
19.12.12,08:57
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...

ani sa nejak nečudujem :)


A Lují - ty máš s tou tvojou posedemnástkou a jej autom nejak smolu :(
avalik
19.12.12,09:12
lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313) 40 Minutes Ago #29277

jej...blahozelam.....ja od mojeho decka "mamaaaa pokazili sa mi stierače,mam ich zaseknute pred ksichtom"vrrr

luji, ďakujem ... moje decko našťastie auto ešte nemá ... my riešime cez telefón alebo skype hlavne varenie ... už nemá Hotel mama - All Inclusive :D ... ale býva na podnájme, pracuje a diaľkovo študuje - a zrazu si vie aj navariť, riady umyť, povysávať, žehliť, ... :eek::D
BXLmiami
19.12.12,09:18
Kde je smajlík?
Ivana Š
19.12.12,09:25
lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313) 40 Minutes Ago #29277

jej...blahozelam.....ja od mojeho decka "mamaaaa pokazili sa mi stierače,mam ich zaseknute pred ksichtom"vrrr

luji, ďakujem ... moje decko našťastie auto ešte nemá ... my riešime cez telefón alebo skype hlavne varenie ... už nemá Hotel mama - All Inclusive :D ... ale býva na podnájme, pracuje a diaľkovo študuje - a zrazu si vie aj navariť, riady umyť, povysávať, žehliť, ... :eek::D

jak by som to našou ezdeckou rečou okomentovala - ony veďá, len sa im neste, robá to až keď mosá :D
Stanislav 1975
19.12.12,09:34
11.34 hod...:D:D
Dneska sa opijem ako taký neohrabaný maturant...
vcielkaisr
19.12.12,09:50
11.34 hod...:D:D
Dneska sa opijem ako taký neohrabaný maturant...

Nepi toľko-máš sa postiť a nepiť,inak uvidíš zlaté prasiatko dvojmo.:D:D:D
Stanislav 1975
19.12.12,11:57
Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...
lujza.j
19.12.12,12:08
Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...

Už piješ...:D
lujza.j
19.12.12,12:09
jezis toto som nevidela....ja este nepijem...:-D
lujza.j
19.12.12,12:17
jejo...aj ja chceem... :-D
trisestri
19.12.12,12:28
trisestri
19.12.12,12:31
Už piješ...:D

ani nemusi-zhodou okolnosti dnes idem po meste a dvaja chalani sa bavia,ze pocuvaj ma,, ja sa zobudim,nasi boli prec a ta neviem ci snivam alebo co,ta stara baba sa my trepe do postele,cumim jak puk sak ona ma okolo 70ky a trebe sa ku mne,neznam ci jej rajblo alebo co,,:D:)
avalik
19.12.12,12:31
posli decko na skusy do sveta :)
lujza.j
19.12.12,12:36
tu poznam vyborna....
csillag3112
19.12.12,12:46
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!
srska
19.12.12,12:48
Potešilo ma moje decko - prvú skúšku na VŠ má úspešne za sebou :)

Tak si dajte so mnou kafu alebo čajík ...

http://o5.com/wp-content/uploads/2010/08/coffee-cup1.jpg

http://kaleidoscope.cultural-china.com/chinaWH/upload/upfiles/2009-08/07/how_to_make_a_cup_of_tea_using_the_microwave115cec ca9c65f0de97f6.jpgto je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3:D
terezamaria
19.12.12,12:49
Blahoželám, je šikovná, nech jej to vydrží, raz-dva pôjdeš na promócie....
srska
19.12.12,12:49
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili
srska
19.12.12,12:54
Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...načo chodíš stenly za sestričkami na patológiu?:D potom ti priložia na stôl darček
srska
19.12.12,13:01
avalik
19.12.12,13:04
to je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3:D

Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske :)


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny :D
Oliwa
19.12.12,13:20
šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili
Šak si daj župan ;) a choď za županom :D... možno sa Ti zadarí vybaviť... :rolleyes:
Inak nepozerali ste včera starých Bakalárov - Janžurku s Kopeckým? Tiež sa vybrali na návštevu k šéfovi v županoch :) - akože "jak Vy k my, tak my k Vy" :D... Akurát že ostatní boli nahodení do gala...
csillag3112
19.12.12,13:21
šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili

Srska vazne nad tym rozmyslam !!!!!!!!!!!!! Lebo uz mam toho dost !!!!!!!!
zknihy
19.12.12,13:51
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...

Samnajsamlepšia bola kedysi :
bio = z vlastnej záhrady , vlastnoručne som triedil VŠETKY slivky, čo išli do suda
zknihy
19.12.12,13:53
mimotemy čo sa týka KaMil-a, myslím že by sa malo zabudnúť na to, bolo a normálne legálne ho prijať pod jedným stálym nickom a nech fičí- však už je slušný, nevypisuje červené kone cez pol obrazovky a aj mentálne je prínosom pre poradu, rozumu má dosť a čo sa týka vedomostí je určite jeden z najlepších na porade-takže si myslím, že treba uzavrieť túto kapitolu, zabudnúť na staré veci a normálne ho prijať...a hotovo...;)

To ako , aby som si zas robil nového nicka ???????????

Šak aj čuleky som prijatý :D.
Tweety
19.12.12,13:56
šak Kamila, pod tým predsa fičíš aj tak
zknihy
19.12.12,13:57
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!

Mne sa zdalo, že som minulý týždeň počul, že ( z tých veľkých a protichodných želaní) Ježiško abdikoval !!!!
zknihy
19.12.12,13:59
Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske :)


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny :D

To meno mi je nejaké povedoméééééééééé
srska
19.12.12,14:02
Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske :)


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny :Dno, mne pán cambeľ tiež pripomenul, že aj keď je to za 2 ale ste tu tretíkrát:D my diaľkari sme to mali ťažké - ale zas na 2 dni na každú skúšku sme mali §:D
zknihy
19.12.12,14:03
šak Kamila, pod tým predsa fičíš aj tak

(Kamila) - To je príliš ženské

Na FB mám tuším moju variantu : MilKa

PS
A Ka Mil je asi ešte prítomní (ako zoombie :D ) - idem pozrieť do zoznamu
Tweety
19.12.12,14:05
(Kamila) - To je príliš ženské

Na FB mám tuším moju variantu : MilKa

PS
A Ka Mil je asi ešte prítomní (ako zoombie :D ) - idem pozrieť do zoznamu
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.
srska
19.12.12,14:05
Šak si daj župan ;) a choď za županom :D... možno sa Ti zadarí vybaviť... :rolleyes:
Inak nepozerali ste včera starých Bakalárov - Janžurku s Kopeckým? Tiež sa vybrali na návštevu k šéfovi v županoch :) - akože "jak Vy k my, tak my k Vy" :D... Akurát že ostatní boli nahodení do gala...oliwka, ver mi, že ja s tým nemám problém sa opýtať - stačí cez telefón (niekedy)
misoft
19.12.12,14:54
Ha! Život ju začal učiť - nielen škola :D
misoft
19.12.12,14:57
:D - Šak si daj župan a choď za županom - a doplniť - rozhaľ župan :D:D:D
avalik
19.12.12,15:48
nebodaj aj teba ucil? ... ci?
avalik
19.12.12,15:52
no, mne pán cambeľ tiež pripomenul, že aj keď je to za 2 ale ste tu tretíkrát:D my diaľkari sme to mali ťažké - ale zas na 2 dni na každú skúšku sme mali §:D

tak to ja som si dovolenku cerpala ... prve 3 roky ... bo stary velitel nesuhlasil s vyslanim na studium ... ved naco by vojakovi bola civilna skola :)
Oliwa
19.12.12,16:09
oliwka, ver mi, že ja s tým nemám problém sa opýtať - stačí cez telefón (niekedy)
Srska, to nie Teba som posielala v župane za županom :D, ale tú nešťastnú materu Csilag, čo nemá dať čo chúďaťu dieťaťu pod stromček... :(
Ale dík za pobavenie...! ;):)
Teba som citovala, lebo som s Tebou súhlasila, že nech napíše tú župu, či skôr žumpu? :mad:
srska
19.12.12,17:21
Srska, to nie Teba som posielala v župane za županom :D, ale tú nešťastnú materu Csilag, čo nemá dať čo chúďaťu dieťaťu pod stromček... :(
Ale dík za pobavenie...! ;):)
Teba som citovala, lebo som s Tebou súhlasila, že nech napíše tú župu, či skôr žumpu? :mad:odpoviem po IT-ťácky: sorry wolle error:D
trisestri
19.12.12,17:50
pekne pred sviatkami idu dohodnut Pente kseft ktory zaplatime v cene elektriny,definitivne schvalenie zakona odlozili na Novy rok.
buchač
19.12.12,18:13
pekne pred sviatkami idu dohodnut Pente kseft ktory zaplatime v cene elektriny,definitivne schvalenie zakona odlozili na Novy rok.


http://www.youtube.com/watch?v=8npI0Xe2wi4
csillag3112
19.12.12,18:31
napísať sa dá ale tým pádom po náhodnom prevaleni..... vypoved - mobbing u nas kazdodenny
zknihy
19.12.12,20:36
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.

Vždy lepšie, ako keby tu boli samé učtárky :D .
zknihy
19.12.12,20:39
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.

To sa sťažuj inde = ja som nezačal porušovať Etiketu ani etiku .
misoft
19.12.12,20:48
Veru - riadne ofuky vtedy robili.
misoft
19.12.12,20:50
Počkaj na tú srandu, až ich pozabúda a bude odpovedať sám sebe :D
Ivana Š
19.12.12,21:46
to je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3:D

nebola to síce prvá ale veľmi dôležitá dôležitá - tzv. sito - v 3. r. chemické inžinierstvo - kto týmto prešiel, tak už bol skoroinžinier
pavol54
20.12.12,06:48
keď si bude odpovedať to ešte ujde al ak si začne nadávať cez nicky
Stanislav 1975
20.12.12,07:25
To ako , aby som si zas robil nového nicka ???????????

Šak aj čuleky som prijatý :D.
inak, tolko nickov vymyslieť je fakt umenie, ja volakedy dávno za slobodna, som ich mal iba cca 150 na pokeci a nieje to lahké vymyslieť ich...-a to som proti tebe obyčajný amatér...:D
Stanislav 1975
20.12.12,07:27
To tu nikto nepodáva kaficu? Takže , kedže som ešte ani raz nepodával,tak premiérovo podávam dobrú, horúcu kaficu od Juliusa Meinla, nie Popradskú ...
Tweety
20.12.12,07:28
To tu nikto nepodáva kaficu? Takže , kedže som ešte ani raz nepodával,tak premiérovo podávam dobrú, horúcu kaficu od Juliusa Meinla, nie Popradskú ...
Tak Stanko, ďakujem za kaficu, ale nezatracuj ani Popradskú, extra špeci je celkom OK. A pochváľ sa nám, ako, ako?
Stanislav 1975
20.12.12,07:30
Včera bolo dobre na kačičke v grobe-posedeli sme od 16 hod. do 00.00 hod, napapkali sme sa, šupol som si "údajne" podla čašníka 14 hruškovičiek a ešte som aj od pani riaditeľky dostal na vianoce 16 ročnú, Bošácku...50 % :D a ešte mi aj pobalili na domov lokšíky a kačičku, čo sa nedojedlo( no dojížďák ):D
Tweety
20.12.12,07:31
Včera bolo dobre na kačičke v grobe-posedeli sme od 16 hod. do 00.00 hod, napapkali sme sa, šupol som si "údajne" podla čašníka 14 hruškovičiek a ešte som aj od pani riaditeľky dostal na vianoce 16 ročnú, Bošácku...50 % :D a ešte mi aj pobalili na domov lokšíky a kačičku, čo sa nedojedlo( no dojížďák ):D
No super a do taxíka ťa nemuseli viesť?
Stanislav 1975
20.12.12,07:34
No super a do taxíka ťa nemuseli viesť?
nene, akože nebol som pod parou vobec, bol asi 10 min. ale vonku ma to prešlo...,to vieš pri jedle, pri mojích 108 kg a za 8 hodín , som toho nevypil zasa až tak veľa...:D
buchač
20.12.12,07:35
Včera bolo dobre na kačičke v grobe-posedeli sme od 16 hod. do 00.00 hod, napapkali sme sa, šupol som si "údajne" podla čašníka 14 hruškovičiek a ešte som aj od pani riaditeľky dostal na vianoce 16 ročnú, Bošácku...50 % :D a ešte mi aj pobalili na domov lokšíky a kačičku, čo sa nedojedlo( no dojížďák ):D
...iba ??? :eek:
...len ??? :confused:
...amatér.............:---
Tweety
20.12.12,07:36
nene, akože nebol som pod parou vobec, bol asi 10 min. ale vonku ma to prešlo...,to vieš pri jedle, pri mojích 108 kg a za 8 hodín , som toho nevypil zasa až tak veľa...:D
No potom si sa držal statočne, vieš ako to je, raz si urobíš hanbu a potom sa to s tebou už len tak vezie. Myslím si, že aj tak si prekročil limit v pití. Ale keď piť, tak aj jesť, takže si to dobre skombinoval.
Oliwa
20.12.12,07:38
Včera som v obch. centre našla pri eskalátoroch spadnuté výplatné pásky :eek:... Všimla som si ich, lebo boli zopnuté spinkou a dokona originál podpísané, tak som ich zdvihla, že ich dám nejakému SBS-károvi, lebo niekomu asi budú chýbať... Ľudia chodili okolo, "naháňali" Ježiška a nikto nič...
No ľudia, poviem Vám, výplaty 318 € :( - žiadne mladé brigádničky, HPP, odrobený celý mesiac + dovolenka... Holt, slovenská realita... :mee::mee::mee:
MarcelkaT
20.12.12,07:39
Ďakujem pekne,......
MarcelkaT
20.12.12,07:40
Stanko, Ty sa máš.........
Tweety
20.12.12,07:41
Včera som v obch. centre našla pri eskalátoroch spadnuté výplatné pásky :eek:... Všimla som si ich, lebo boli zopnuté spinkou a dokona originál podpísané, tak som ich zdvihla, že ich dám nejakému SBS-károvi, lebo niekomu asi budú chýbať... Ľudia chodili okolo, "naháňali" Ježiška a nikto nič...
No ľudia, poviem Vám, výplaty 318 € :( - žiadne mladé brigádničky, HPP, odrobený celý mesiac + dovolenka... Holt, slovenská realita... :mee::mee::mee:
No téda, super mzdárka, keď s páskami ide po obchodoch, ochrana osobných údajov:confused:
buchač
20.12.12,07:45
No potom si sa držal statočne, vieš ako to je, raz si urobíš hanbu a potom sa to s tebou už len tak vezie. Myslím si, že aj tak si prekročil limit v pití. Ale keď piť, tak aj jesť, takže si to dobre skombinoval.
Keď piť , tak piť...
Keď jesť , tak jesť...
Keď robiť , tak robiť ...
Keď sexovať , tak poriadne...

;) :--- :D
Mila123
20.12.12,07:47
Včera som v obch. centre našla pri eskalátoroch spadnuté výplatné pásky :eek:... Všimla som si ich, lebo boli zopnuté spinkou a dokona originál podpísané, tak som ich zdvihla, že ich dám nejakému SBS-károvi, lebo niekomu asi budú chýbať... Ľudia chodili okolo, "naháňali" Ježiška a nikto nič...
No ľudia, poviem Vám, výplaty 318 € :( - žiadne mladé brigádničky, HPP, odrobený celý mesiac + dovolenka... Holt, slovenská realita... :mee::mee::mee:
do hája....ja som myslela, že také platy sú len u nás.....
pivko
20.12.12,07:47
Hovorí sa keď j...ť :D nie sexovať:D
Tweety
20.12.12,07:48
Keď piť , tak piť...
Keď jesť , tak jesť...
Keď robiť , tak robiť ...
Keď sexovať , tak poriadne...

;) :--- :D
Súhlasím, polovičatá robota stojí za .......
Oliwa
20.12.12,07:50
No téda, super mzdárka, keď s páskami ide po obchodoch, ochrana osobných údajov:confused:
Podľa mňa ich bola dať nejakej prevádzke podpísať, a cestou späť ich stratila...
buchač
20.12.12,07:50
Hovorí sa keď j...ť :D nie sexovať:D
Ja som slušný ... takto sa vyjadrujem až po tej 10,00 hodine ....a teraz je iba 9,50 hod......:---

Súhlasím, polovičatá robota stojí za .......
Práveže polovičatá nestojí ...:rolleyes:
legolas
20.12.12,08:13
...ci pána, ta ne? lem vy tam majce radšej to blato.. bo kedz napadne kuščičko šnihu ta v telke už hlaša na šickich programoch...vichodňare poce nam pomohnuc bo nam napadalo kuščok šnihu...ta kalamita :-)))))
Tweety
20.12.12,08:16
Ja som slušný ... takto sa vyjadrujem až po tej 10,00 hodine ....a teraz je iba 9,50 hod......:---

Práveže polovičatá nestojí ...:rolleyes:
Myslela som robotu, nie pracovný nástroj.:---
buchač
20.12.12,08:31
Vsio rovno .....
aktaK
20.12.12,10:23
mna práve velmi potesilo, že sa vyriešil problem na luniku IX:

http://kosice.korzar.sme.sk/c/6643550/ucitelia-z-lunika-ix-dostali-slzny-sprej-na-obranu.html
Oliwa
20.12.12,10:59
Podľa mňa ich bola dať nejakej prevádzke podpísať, a cestou späť ich stratila...
Zmýlila som sa len v pohlaví... Nestratila ich žena, ale muž :D... Pásky odovzdané, bolo ďakované... Ale viac by tie predavačky určite potešila vyššia výplata. :( A ktovie, možno to bola len polovica - pre Fica :), a druhú dostali kešem do kešene... :rolleyes:
buchač
20.12.12,11:08
mna práve velmi potesilo, že sa vyriešil problem na luniku IX:

http://kosice.korzar.sme.sk/c/6643550/ucitelia-z-lunika-ix-dostali-slzny-sprej-na-obranu.html
Tak sme sa pobavili .......

add. 1. - problém sa nevyriešil , nerieši a boh vie , či sa vôbec niekedy aj vyrieši ...

add. 2 - slzák ???...skôr peper , ale nevadí

add. 3. - viď video ...že z akej vzdialenosti do mladý tomu odvážlivcovi aplikoval ...
Nemyslím si , že učka bude mať šancu ....
Nevraviac aj o iných aspektoch ...


http://www.youtube.com/watch?v=nebzumPp-A4
trisestri
20.12.12,11:20
ta co to tolko ludi v obchodoch,este som vynadat musel dvom starym chrapunom-vsak ludi hromada o oni cez celu ulicku debatny kruzok maju.
buchač
20.12.12,12:01
ta co to tolko ludi v obchodoch,este som vynadat musel dvom starym chrapunom-vsak ludi hromada o oni cez celu ulicku debatny kruzok maju.

Na takéto prípady som prichystaný ....alebo keď je vozík drbnutý v strede uličky a jeden musí jak Killy pomedzi bránky jazdiť ...

Okamžite sa pozerám všade len nie na " tú prekážku " ...proste ma zaujme regál , debatujem ...
Výsledok je jasný ...že karambol a drbnem do dotyčného ( prihliadam na vek ) alebo do vozíka tak , že ide ta het ...
Následne sa " pokorne ospravedlním "....
Žena ma už dobre pozná , vie čo bude nasledovať ...len mi vraví ..." neblázni - prestaň !!! "
...a ja just nie :rolleyes:.....teda niekedy aj hej ....;)
Stanislav 1975
20.12.12,12:18
SPOLOČNE A NEROZDIELNE !!!
trisestri
20.12.12,12:27
Na takéto prípady som prichystaný ....alebo keď je vozík drbnutý v strede uličky a jeden musí jak Killy pomedzi bránky jazdiť ...

Okamžite sa pozerám všade len nie na " tú prekážku " ...proste ma zaujme regál , debatujem ...
Výsledok je jasný ...že karambol a drbnem do dotyčného ( prihliadam na vek ) alebo do vozíka tak , že ide ta het ...
Následne sa " pokorne ospravedlním "....
Žena ma už dobre pozná , vie čo bude nasledovať ...len mi vraví ..." neblázni - prestaň !!! "
...a ja just nie :rolleyes:.....teda niekedy aj hej ....;)

ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.:D:):D
trisestri
20.12.12,12:28
zabudol som este poucenia o rizikach tychto situacii
pavol54
20.12.12,13:31
ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.:D:):D
to z hlavy alebo máš písomnú prednášku zo sebou? Ja to robím jednoduchšie chcem si pozrieť ten tovar pred ktorým práve stoja.
pavol54
20.12.12,13:34
Kedy sa bude organizovať najbližšie zájazd k múru nárekov? niekto tam zabudol šeky na päťsto miliónov dolárov. možno by sa ešte nejaké šeky našli
srska
20.12.12,14:40
ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.:D:):D
poniektorí aj takto

http://www.youtube.com/watch?v=AXX4wpYPz1Y
vulxy
20.12.12,14:48
viete mi poradit ako sa slusne a patricne oslavuje koniec sveta?nemam s tym ziadne skusenosti tak som si nachystal 7 dl mojej oblubenej znacky Tulamore Dew a jedno dost drahe cigaro....ide mi o to ze ked to pride aby po mne susedia nezazeraly ze co som to za sedliaka.....moze to takto byt ci radsej dokupit este flasu pre istotu???ake mate skusenosti s podobnymi oslavami?:D
a este dotaz....kedy sa to presne zacne,nerad by som to zmeskal...
alaya1
20.12.12,14:59
‎"Výstražná zpráva NASA o zvláštních jevech
a zatmění 21.12.2012 potvrzena.
Zatmívání oblohy začne okolo 9:30 našeho
času v oblasti Tichého oceánu, mělo by
postupovat přes území Číny a Ruska, a na
území ČR dorazí okolo 16 hodiny našeho
času. NASA vyzývá, aby lidé nepodléhali
panice a pro jistotu se dostali do svých
obydlí dřív, než daný jev nastane. Jev by
měl byt dočasný, měl by skončit v 7:52
následujícího dne. V klidnějších dobách je
tento jev označován termínem noc."
marjankaj
20.12.12,15:20
viete mi poradit ako sa slusne a patricne oslavuje koniec sveta?nemam s tym ziadne skusenosti tak som si nachystal 7 dl mojej oblubenej znacky Tulamore Dew a jedno dost drahe cigaro....ide mi o to ze ked to pride aby po mne susedia nezazeraly ze co som to za sedliaka.....moze to takto byt ci radsej dokupit este flasu pre istotu???ake mate skusenosti s podobnymi oslavami?:D
a este dotaz....kedy sa to presne zacne,nerad by som to zmeskal...
Ak sa ti podarí zohnať ten "správny" český alkohol, tak ten koniec sveta nastane. Alebo aspoň tá tma.:---:D
vulxy
20.12.12,16:03
to uz nezozeniem....nestihnem,ale aj z Tulamoru je poriadna tma :)
misoft
20.12.12,16:52
Buchy - to samé ja uplatňujem - šak karambol nie?
misoft
20.12.12,17:00
ta co to tolko ludi v obchodoch,este som vynadat musel dvom starym chrapunom-vsak ludi hromada o oni cez celu ulicku debatny kruzok maju.
To je ešte ako tak prijateľné.
Dnes - pri samoobslužných pokladniciach (štyroch!) - všetky obsadené (aj ja som pred skenerom behal) - keď tu tlupa oblečených skoroopíc (miestnych, nie z Luníka) sa s károu ryje (ako Žid do neba :D) krížom het. Personál ich posiela preč, že to je pre tých s nákupom, no opice začali pindať ako choré vrany, tak im vravím, že inde je východ prte "prázdnych".
Reakcia:
"Ta ty k***t, co vyskakuješ, chceš na papuľu?"
A ja: "Skús, video bude ukážkové, basa bude okamžite, kamera na teba zamierená! A gule si budeš po zemi zbierať - smrad!"
No už sa tam šinul SBS-kár (inak skoro 100-kilový obor) a opičiak radšej chvost stiahol.
lujza.j
20.12.12,17:03
neviem ako vy chlapi..... ja idem zajtra do róboty...dúfam že nie na dlho...že nejaký onýý.... dá pokyn, že o 12h odchod dom....o potom mám dovču....nástup 7.1.2013....campingový varič mám v pivke:D v téme súvisiacej so zajtrajším dátumom išiel v obchode na dračku....
tento dátum ako koniec.... vymyslel niekto úmyselne aby sa vypredali ležiaky...
trisestri
20.12.12,18:16
ten Rasi je rachnuty,tak mesto vybera mastne poplatky za miesto na vianocnych trhoch a este zakaze predavat punc aby mali monopol na ten primatorsky,aspon keby potom ho mali dostatok a otvorene od rana do vecera.
buchač
20.12.12,18:25
ten Rasi je rachnuty,tak mesto vybera mastne poplatky za miesto na vianocnych trhoch a este zakaze predavat punc aby mali monopol na ten primatorsky,aspon keby potom ho mali dostatok a otvorene od rana do vecera.

NEMYSLÍŠ VÁŽNE .........:eek:

Kua , šak to jak za socíku ....od 10,00 bolo povolené chlastať ( síce blbé prirovnanie , lebo tam šlo o iné ..) , ale aj tak ...
Že slobodné podnikanie má chlapec v trubke ???
Veď keď sa nejaký živnostník naserie , tak udrie na súd a Raši sa bude potom čudovať ...
Alebo na budúci rok nepríde jeden , dvaja ......a Hlavná bude poloprázdna ....

Holt ....KtK ....
trisestri
20.12.12,18:35
NEMYSLÍŠ VÁŽNE .........:eek:

Kua , šak to jak za socíku ....od 10,00 bolo povolené chlastať ( síce blbé prirovnanie , lebo tam šlo o iné ..) , ale aj tak ...
Že slobodné podnikanie má chlapec v trubke ???
Veď keď sa nejaký živnostník naserie , tak udrie na súd a Raši sa bude potom čudovať ...
Alebo na budúci rok nepríde jeden , dvaja ......a Hlavná bude poloprázdna ....

Holt ....KtK ....

este nech si vyhradia monopol na vino,ostre a cenu nech najmu stankov nech strojnasobia./aj ked kvitujem ze peniaze idu na dobrocinne ucely/ http://www.cas.sk/clanok/234499/ciastocna-prohibicia-v-kosiciach-vianocne-trhy-bez-puncu.html
buchač
20.12.12,19:00
este nech si vyhradia monopol na vino,ostre a cenu nech najmu stankov nech strojnasobia./aj ked kvitujem ze peniaze idu na dobrocinne ucely/ http://www.cas.sk/clanok/234499/ciastocna-prohibicia-v-kosiciach-vianocne-trhy-bez-puncu.html
Jáááj , ale to je potom iné ...

Bol som lešnúť na Hlavnú minulý týždeň ...nuž , nič moc.......bolo už aj lepšie a aj viac tých stánkov...
Teraz o ho..e ( o ničom ) ...
Chlast ma nezaujíma/l ...a aj tak fest predražený ........
misoft
20.12.12,19:06
Šak sa pýtalo: A keľo je hodzin? - Ta už naľivaju!
Ivana Š
20.12.12,19:11
dnes okolo obeda som skajpovala so sesternicou - tou čo do Nórska za ňou lietam :)

pobavila ma, že "dnes je u nás príjemne, len - 9 °C" :D
trisestri
20.12.12,19:28
pozrel som program-zda sa my najslabsi silvestrovsky program v historii nasich tv.
stv este nejak drzi vianocny program,ale neviem ako pojde tam dalsi vyvoj,bolo podla mna chyba tam zvolit byvaleho riaditela Markizi Miku.
trisestri
20.12.12,19:30
Jáááj , ale to je potom iné ...

Bol som lešnúť na Hlavnú minulý týždeň ...nuž , nič moc.......bolo už aj lepšie a aj viac tých stánkov...
Teraz o ho..e ( o ničom ) ...
Chlast ma nezaujíma/l ...a aj tak fest predražený ........

to je pravda,take trhy o nicom,vsak punc ne chlast,to na zahriatie.:)
pepsikova
21.12.12,06:27
...no a keďže sme sa všetci dnes ráno pekne zobudili a zistili sme, že predbežný program konca sveta, ktorý začína tuším o siedmej, je v sklze, tak si môžeme dať kaficu...a aj čajík posielam, dnes aj s medom, Macke a Vieroč, ktorá sa ,dúfam, zregenerovala, oddýchla si a tak aj sem kukne očkom,aspoň pre snehovú pusinku ku čaju...
...no a keďže ste si tuším fšetci brali dovolenku, aby ste si vychutnali ten koniec sveta- nakoniec, fšak to neny každý deň- tak pekne nôžky na stôl, kaficu a -a na cigu na balkán!...
..krásny deň vám dnes...
Ivana Š
21.12.12,06:44
už som si myslela, že nikto kafu nedá -
ja som ráno decá odprevadila do školy, pustila Armagedon, štrikujem a čakám kto alebo čo príde skôr :)
či koniec sveta, Bruce Willis alebo hladné deti :D s otázkou - som doma, čo máme jesť?
bettylou
21.12.12,06:47
Sme včera boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť. :)
Tweety
21.12.12,06:48
Sme včeras boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť. :)
No čo sa čuduješ, veď ísť spať hladný nie je veľmi zdravé.
Ivana Š
21.12.12,07:03
Sme včeras boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť. :)

a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina:)
Stanislav 1975
21.12.12,07:30
AlaNR
21.12.12,07:34
už som si myslela, že nikto kafu nedá -
ja som ráno decá odprevadila do školy, pustila Armagedon, štrikujem a čakám kto alebo čo príde skôr :)
či koniec sveta, Bruce Willis alebo hladné deti :D s otázkou - som doma, čo máme jesť?

Ivanka a ide to podľa toho návodu? ;) Dúfam, že áno :D

A Bruce už ide, teraz utekal okolo :D :D
Sa mi ho nepodarilo zastaviť, ale má šťastie chlapec, keby sa mi dostal do pazúrov, tak kľudne aj koniec sveta by mohol byť :D :D
lujza.j
21.12.12,07:49
Ivanka a ide to podľa toho návodu? ;) Dúfam, že áno :D

A Bruce už ide, teraz utekal okolo :D :D
Sa mi ho nepodarilo zastaviť, ale má šťastie chlapec, keby sa mi dostal do pazúrov, tak kľudne aj koniec sveta by mohol byť :D :D

No hen na nu...jaka dračica...:D
zknihy
21.12.12,07:54
...no a keďže sme sa všetci dnes ráno pekne zobudili a zistili sme, že predbežný program konca sveta, ktorý začína tuším o siedmej, je v sklze, tak si môžeme dať kaficu...a aj čajík posielam, dnes aj s medom, Macke a Vieroč, ktorá sa ,dúfam, zregenerovala, oddýchla si a tak aj sem kukne očkom,aspoň pre snehovú pusinku ku čaju...
...no a keďže ste si tuším fšetci brali dovolenku, aby ste si vychutnali ten koniec sveta- nakoniec, fšak to neny každý deň- tak pekne nôžky na stôl, kaficu a -a na cigu na balkán!...
..krásny deň vám dnes...

Ja nie som na dovolenke

ale na balkone som už bol párkrát
(aj kavik bol)
( Oskar sa usmieva - - skúste aj vy :) )
Žabinka
21.12.12,08:43
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú..:D Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..:D), no dá sa mi pracovať?..:cool:
pepsikova
21.12.12,08:44
...nesranduj takto doobeda!..čo by si robila s takým starcom?..a holohlavým...len nech pekne ide zachraňovať svet po svojom!..
pepsikova
21.12.12,08:46
a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina:)..

...šanina je proste šanina!..aj moj had, (33) ročný), mi včera večer hovorí,štefánia, kuki von, hmla je ako šlanyna!...
pepsikova
21.12.12,08:47
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú..:D Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..:D), no dá sa mi pracovať?..:cool:..

..nyje, z žiadnom prípade ty nepracuj!..len nech pekne donesú, fšak majú za čo!..a lakomosť je hriech, chapeš, nyje?..
pepsikova
21.12.12,08:49
...nyšť sa nedeje, tak si tuším idem urobiť stromček, nech mám aspoň dájaké vzrúšo dnes!...milujem farebné stromčekové svetielka...
Oliwa
21.12.12,08:52
U nás v robote sa zjavil vo dverách urastený mládenec v kroji - ľanové galoty, opasok vybíjaný, plátenná košeľa, na hlave širák - ako keby zablúdil rovno zo salaša. Aj som chvíľu zapochybovala, koľkého je, žeby predčasní koledníci...? Nuž sa ho pýtam, reku, čo nám priniesol - či dobrú novinu. A on že, ako pre koho, lebo priniesol - faktúru... :D:D:D

Oproti v obchodnom centre má ich firma vianočný stánok s ľudovými remeslami - tak si odtiaľ odbehol... :) Lebo takto ustrojeného obchodného zástupcu som teda u nás ešte nevidela... :---
bettylou
21.12.12,09:35
a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina:)

ne, kapustnicu vega a špagety - aha maš pravdu, boli so šaninu a syrom..
trisestri
21.12.12,10:05
v Trnave maj dobre unikatne pivo-Sessler
zknihy
21.12.12,10:29
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú..:D Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..:D), no dá sa mi pracovať?..:cool:

Veď stačí preberať (nemusíš kontrolovať kvalitu obsahu každej )
Žabinka
21.12.12,10:31
Veď stačí preberať (nemusíš kontrolovať kvalitu obsahu každej )
Veď preberám, preberám..:D Len neviem, čo bude večer.. so mnou..:D:D
wagner
21.12.12,10:43
...nyšť sa nedeje, tak si tuším idem urobiť stromček, nech mám aspoň dájaké vzrúšo dnes!...milujem farebné stromčekové svetielka...
Asi sa len u nás nič nedeje, pozri čo sa robí vo svete
http://www.topky.sk/cl/1000667/1334919/ONLINE-Magicky-datum-21-12-2012-je-tu--Prezili-sme-prvy-cas-apokalypsy--caka-nas-este-jeden-
A vyzerá to tak, že ozaj budem musieť splatiť tú moju pôžičku :D
Ivana Š
21.12.12,11:08
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú..:D Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..:D), no dá sa mi pracovať?..:cool:

a môjmu len pohľadnice podajú ná ta to čo? my sme asi od macochy
trisestri
21.12.12,11:20
Asi sa len u nás nič nedeje, pozri čo sa robí vo svete
http://www.topky.sk/cl/1000667/1334919/ONLINE-Magicky-datum-21-12-2012-je-tu--Prezili-sme-prvy-cas-apokalypsy--caka-nas-este-jeden-
A vyzerá to tak, že ozaj budem musieť splatiť tú moju pôžičku :D

neviem kto za akym ucelom rozputal tuto hysteriu,ale na tomto je pekne vidiet ze vplyv medii na vymyvanie mozgov je obrovsky a ze sirenie takych sprav je nebezpecne pre labilnejsie povahy-samovrazdy,rabovanie v Argentine,pobodanie deti v Cine to je len vrchol vsetkych tych hluposti ktore sposobilo masove celosvetove vymyvanie mozgov-len neviem kto a za akym ucelom rozputal toto sialenstvo-lebo avizovanych koncov sveta bolo mnoho ale asi nikdy to nebolo tak sustavne,dlhodobo,celosvetovo a masivne propagovane.
Žabinka
21.12.12,11:21
a môjmu len pohľadnice podajú ná ta to čo? my sme asi od macochy
Však veď príď, čo ja s tým všetkým..
trisestri
21.12.12,11:39
Však veď príď, čo ja s tým všetkým..

jednoduche-zabal a zasli my ich.
Žabinka
21.12.12,11:42
jednoduche-zabal a zasli my ich.
Pošta cez sviatky pracuje vééľmi nespoľahlivo.. Aby sa nestalo, že kým ti to doručia, bude z neho archívne..:D
buchač
21.12.12,11:48
neviem kto za akym ucelom rozputal tuto hysteriu,ale na tomto je pekne vidiet ze vplyv medii na vymyvanie mozgov je obrovsky a ze sirenie takych sprav je nebezpecne pre labilnejsie povahy-samovrazdy,rabovanie v Argentine,pobodanie deti v Cine to je len vrchol vsetkych tych hluposti ktore sposobilo masove celosvetove vymyvanie mozgov-len neviem kto a za akym ucelom rozputal toto sialenstvo-lebo avizovanych koncov sveta bolo mnoho ale asi nikdy to nebolo tak sustavne,dlhodobo,celosvetovo a masivne propagovane.

Keby sa len a len o Slovensko jednalo , ja by som aj vedel ..........hm .......;)
trisestri
21.12.12,11:49
Pošta cez sviatky pracuje vééľmi nespoľahlivo.. Aby sa nestalo, že kým ti to doručia, bude z neho archívne..:D

cim starsie,tym lepsie-posta pracuje nespolahlivo stale,len cez sviatky sebe pridavaju volna,tak u nas uz od vcera maju padla.
Ivana Š
21.12.12,13:01
Však veď príď, čo ja s tým všetkým..

a já čo? nepijan nemôžem ani nestem :D - pošlem polovičku? - tiež diskutabilné - veľmi príležitostný pijan, ale
dá si za dva a rozkence sa tak, už ho ani koniec sveta nezastaví
Žabinka
21.12.12,13:04
a já čo? nepijan nemôžem ani nestem :D - pošlem polovičku? - tiež diskutabilné - veľmi príležitostný pijan, ale
dá si za dva a rozkence sa tak, už ho ani koniec sveta nezastaví
No veď s týmto mám aj ja problém.. nepijan.. už som si dala zo dve (dcl), aká som ja teraz mluvná..:D
Tweety
21.12.12,13:13
Ivana Š
21.12.12,13:40
No veď s týmto mám aj ja problém.. nepijan.. už som si dala zo dve (dcl), aká som ja teraz mluvná..:D

môj je mluvný aj keď nepije. A jak si dá frťana, tak je výrečný ako --- teraz rozmýšľam ------------počkať ---------------- no len chuck norris ma napadol :D
asedma
21.12.12,14:30
potesila ma SMS od syna, ze stastlivo docestoval po 15 hod. cesty v buse k svojej milej az do Gdanska a uz si pochutnava na krkovicke..tak a mozem sa znovu spokojne pustit do pecenia kolacikov, sak secko som rozdala, len nejak sa mi neste..
Zdenka175
21.12.12,15:50
Tak náš vianočný stromček už je hotový:) Syn sám viazal salónky a kolekcie a keď sme dnes išli zdobiť všetko bolo domotané:eek: Bože, tak sme museli viazať odznova:D A pokračujem v pečení:)
SamuelSK
21.12.12,16:12
No v pondelok eshop odoslal blaik postou, do dnes neprisla, vydr*ana posta, toto si este niekto odnesie..
(nie, nebol to vianocny darcek, ale z principu budem pozadovat refundaciu..)
pepsikova
21.12.12,16:34
..tak a mňa dosť teší, že to ten Brusko Willisovie stihol všetko zachrániť a včas a tak mám už aj stromček vyzdobený, aj prevrat v obývačke poriešený,aj obkladačky vyleštené a už nerobím nič- do zajtra...plán splnený, decko slúbilo na zajtra povysávať no a tak sa vianoce môžu začať, pomaličky...
..fajn večer vám a pohodu prajem...dolče s gustom už cvrkoce do skleniek a tak posielam, aj medovníček ku tomu...aj snehovú pusinku..
wagner
21.12.12,16:42
Keď sa nekonal koniec sveta, upratala som obývačku.Zajtra upracem kuchyňu, v nedeľu spravím rumové pralinky ak nájdem recept. Ak nie, tak sa zaobídem, nemusím sa napchávať. Pôjdem niekde pozrieť vetvičky do vázy a stromček bude hotový. Je to fajn, keď nemusím piecť, variť, zdobiť stromček. Piekla som minulú sobotu venčeky z odpalovaného cesta - bola tu moja najstaršia vnučka. Ešte že som jeden venček ochutnala, ani by som nevedela aké boli. Ale vnučka tvrdila, že sú véééééééééééééééééľmi dobré.:)
pmajap
21.12.12,16:46
Čítam a tíško závidím, tu sneží, v chladničke domáca klbáska aj údené, ale neviem, neviem, či kapustnicu aj variť budem a sama jesť. Aj internet mi funguje len ruka zdihnutá s NB pod plafónom už ma aj z porady odhlásilo :-))) a ani som si neťukla, do kelu, či by som menila, aj zhnité banány pojedla, aj sa s nikým nehádala ...a tak.:)
pmajap
21.12.12,16:53
Keď sa nekonal koniec sveta, upratala som obývačku.Zajtra upracem kuchyňu, v nedeľu spravím rumové pralinky ak nájdem recept. Ak nie, tak sa zaobídem, nemusím sa napchávať. Pôjdem niekde pozrieť vetvičky do vázy a stromček bude hotový. Je to fajn, keď nemusím piecť, variť, zdobiť stromček. Piekla som minulú sobotu venčeky z odpalovaného cesta - bola tu moja najstaršia vnučka. Ešte že som jeden venček ochutnala, ani by som nevedela aké boli. Ale vnučka tvrdila, že sú véééééééééééééééééľmi dobré.:)

Tu je recept:
Recept :Rýchle rumové pralinky.
Vezmeš dutú čokoládovou figúrku, odhryzneš jej hlavu a doleješ rumom. A je to pripravené na konzumáciu (rýchle)!!!
A že vraj pečenie na Vianoce zaberie veľa času...na rýchle rumové pralinky: