Stanislav 1975
30.12.12,00:13
čo už všetci sexujete, že je tu tak mrtvo ?:cool:
bettylou
29.12.12,23:55
to už račej guľovnicu pre vas sa to v tych vyfukoch strati a my mame pokoj ot tych kadejakych zachranaroch
bettylou
29.12.12,23:58
aby ti zle neprislo
bettylou
29.12.12,23:59
šaa šaa
misoft
30.12.12,00:30
Hehehe , babky-trubky - viete ako sa to dobre číta - tie vaše debatičky mostovo-bredpitikovsko-viliskovske. Šak to lepšie ako action-movie & comedy dohromady. :D:D:D

A nikam sme neodišli, len sme sa takticky stiahli a vyhodnocujeme situáciu.
bettylou
30.12.12,02:08
díík
Ivana Š
30.12.12,04:50
Dušan - ty si trubka! - aká som ti ja babka ?!
či,
čo zas niečo neviem? skorosedemnástka bola v čajovni ... no ... bude výsluch
takticky a aj prakticky dávam rannú kafu - ináč tuším nevstanem :D

aj čajík tým, ktorí kafu nemusia ... mätový s černicou :)
Ivana Š
30.12.12,05:33
Hehehe , babky-trubky - viete ako sa to dobre číta - tie vaše debatičky mostovo-bredpitikovsko-viliskovske. Šak to lepšie ako action-movie & comedy dohromady. :D:D:D

A nikam sme neodišli, len sme sa takticky stiahli a vyhodnocujeme situáciu.

ako tie vaše pyrotechnikovo - vojnové :D
pavol54
30.12.12,07:02
Včera pred polnocou som chvíľu šibrinkoval ovládačom pred televízorom a zrazu slovenský film "LOVE" v prvom momente som si myslel že som na hodine prírodopisu -nauka o ľudskom tele- samé pi..,ko,.. potom drogy hulvátstvo, keď pôjdem za roh do krčmy pred záverečnou tak takých hercov donesiem za kýbel alebo aj dva Ak na to dostali prostriedky z kultúry, to by potom mal štát podporiť každú krčmu na grc. Škoda že už neexistujú trezory na filmy tento by tam mal prvé miesto, a nikdy ho nepustiť na svetlo Božie, a nechať im to preplatiť z vlastného, "umelcom nevyplatiť honorár" však Andy Hric by časť stáda získal na príspevky. Ale už viem ako sa fajčí tráva alebo čo. Po desiatich minútach som išiel zhnusene spať, lebo ešte aj tí čo nevedia ako to chodí tak si to ujasnili.
buchač
30.12.12,07:08
teraz ma napadol jeden zo srandičiek.......Ivanka, nie že ťa ráno napadne toto.....
ak chceš dať do reči zrozumiteľnej , môžem....

Pridzechlop domu až rano a takoj medzi dzverami vyfasuje od ženy z vaľkom na rezankymedzi oči..
>
> Jak še na obidprebere, žena mu hvari :
>
> Feri prebač!!! Jasom zapomla že ši mal nočnu...;o))

Tu máš lepšejšejší .....

Do banky vbehne maskovany lupič a zgravči"
-"Šicke na žem!!!"
...šicke ľehňu a on pridze ku pokladničke a vybere chuja..
-"Kur me!!"-zvrešči na pokladničku a ona ho začňe fajne cahac a cmuľac.Starhne sebe masku a hutori:
-"Ta vidziš, že to idze a doma je to fuj!!!
Tweety
30.12.12,07:11
No Juraj, šak ešči lem ráno
pavol54
30.12.12,07:20
Vraj : píše se v koránu že nejlepší je to po ránu.
Ivana Š
30.12.12,07:35
Juraj ty si už bol na fejsbuku :---
buchač
30.12.12,07:38
Juraj ty si už bol na fejsbuku :---
Na fejs som to JA pripol ....na tú príslušnú stránku Porady ....;) :---
pepsikova
30.12.12,07:47
...dobré ráno tu a aj fajn deň prajem...beriem tu studenú kafu, čo sa tu poneviera od zadesaťsedem, ,vypijem aj takú, lebo nemám kedy, šarkan už 2x vyvenčený, štetky sa mu hárajú a on nestíha to nijako ukočírovať, ani esemesky po nich prečítať a tuším ho mám na dnes dosť, svynejennejstrapatej,neviem, kto mu vymenil duracelky, býval to taký kludný psík, ale posledné dni už len čakám, kedy mi oddrapí ruku od ramena a bude si lietať s ňou a mňa nechá kdesi pri vchode spomínať, ako som vyzerala kompletná!...
..no, asi tak!...a inak nič...obkukané programy v telke,tak tuším dnes spím,ak mi to ten kníkajúci had dovolí...fajn vám čas...

...a o pol šiestej bude bičianka z doliny,stará dobrá, veselá klasika...(žiadne vraždy, ani meče, ani nože a kolty- hurá!)
Ivana Š
30.12.12,07:49
Na fejs som to JA pripol ....na tú príslušnú stránku Porady ....;) :---

šak ja viem - :--- len si si ma tuším stále nepridal k priateľom
pepsikova
30.12.12,07:54
...Iví, to tak robia gentlemani- nechajú sa vyprosovať,aby boli vzácnejší:(
Indeed
30.12.12,08:05
tiež nemusíš byt ako pepsikova,čo jeden čas hlasila každych 5 min.čo práve robí..
Ivana Š
30.12.12,08:07
xi - a má tam dobrú fotku - vílis v najlepšom veku :D a teraz si ma už just nepridá :D
Ivana Š
30.12.12,08:12
máš so mnou problém? - nečítaj ma!
Indeed
30.12.12,08:14
ty si nejaká fest bojovná...
Ivana Š
30.12.12,08:17
ja? nie - ja som pokojná povaha
buchač
30.12.12,08:23
šak ja viem - :--- len si si ma tuším stále nepridal k priateľom

pepsikova 11 Minutes Ago #30130
...Iví, to tak robia gentlemani- nechajú sa vyprosovať,aby boli vzácnejší:(

...hm....

Ťažká odpoveď ...ale sorry za úprimnosť ...

Priateľstvo ja totiž inak vidím , tu nejde o žiadne gentlemanstvo ...
To moje priateľstvo je viac menej založené na osobnejšom a osobnostnom kontakte , kde som mal možnosť danú osobu spoznať aj v tom reále .
Kto si mňa získa , to je pomaly jak jackpot .
Fejs ako taký neuznávam a beriem ako to nutné zlo ...
Tie klikačky na like , zdieľanie , páči - nepáči je pre niekoho IN , no pre mňa veľmô nie ...
Moje meno je fiktívne ( šak každý vie ) a je iba pre jeden účel vytvorené .
Na stránku som si všimol aj toto :

Zdravim vas moji FCB priatelia.
Chcem s Vami zostat v SUKROMNOM spojení.
S nedávnými zmenami na FCB, može teraz "verejnost" vidiet činnosti na akejkolvek stene.
To sa stane, ked ktorykolvek priatel označí "TO SA MI PACI" alebo "PRIDAT KOMENTAR" ~ automaticky,vsetci jeho priatelia rovnako vidí nase príspevky.
Bohužial, toto nemožeme sami zmenit, Facebook je proste takto mozno i zámerne nakonfigurovany!

PROSÍM chod mysou na moje meno (neklikaj), objavi sa okno, teraz chod na "priatelia" (takisto bez kliknutia), potom na "Nastavenia", kliknite tu a zobrazi sa zoznam, zruš prosím zaškrtnutie u "Komentara a To sa mi paci" a „ Fotky ".
Tymto, nebude moja činnost v suvislosti s mojimi priatelmi a rodinou verejná vsetkym.
Toto prosím zkopíruj a vlož na svoju plochu, nech aj ja mozem toto nastavenie urobit u Teba.

Ako protiklad hentoho som pripol :


Zdravím vás , moji FCBookovia ...
Ak CHCEM s niekým zostať v SÚKOMNOM spojení , tak na to mám iné možnosti ako nejaké " liňajkovanie " a " čo sa mi páči alebo nepáči "...
Ak niečo chcem od nejakého priateľa , tak siahnem po mobile , alebo po kľúčoch od auta ...
Týmto nebude moja činnosť v súvislosti s mojimi priateľmi verejná všetkým .
Toto , prosím , zkopíruj a vlož si kde len chceš ....:)

Ide o to , že každý môže zatajovať , heslovať , neumožniť prístup na svoju stránku , no nič z toho .
Lebo aj po vymazaní čohokoľvek všetko zostáva na tých serveroch a jeden si ani možno neuvedomuje , kde všade je o ňom zmienka a čo o ňom niekto vie a čo všetko sa dá využiť a zneužiť ...
Aby bolo jasné , nejde o tú nejakú paranoju , no všetkého veľa škodí a Fejs považujem za škodnú...


Ozaj ...to reálne meno mám tiež zaregistrované , prístup naň majú iba členovia rodiny a jeden - dvaja priatelia ( nie kamaráti ) ...:cool:
pavol54
30.12.12,08:43
Presne tak čím menej toho o sebe povieš tým si slobodnejší, čo je verejné ak niekto chce o tebe vedieť a nájde si čas tak to zistí
lujza.j
30.12.12,09:00
pre boha..:-O, ty čo si mal akú noc, ked o 9h dávaš takéto vtípky....:-D
lujza.j
30.12.12,09:08
nie som na FB a žijem....:-D
Ivana Š
30.12.12,09:22
celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej
Stanislav 1975
30.12.12,09:37
celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej
No jo, súkromie v dnešnej dobe NEEXISTUJE a to nielen na FB, ale nikde, všetci sme "začipovaní", ako tie netopiere niekde v jaskyni...
buchač
30.12.12,09:40
celkom nechápem. Lui že nie je na FB - v pohode - kopec ľudí tam nie je. Ani moja 1/2.

Juraj, keď FB neuznávaš, tak potom načo tam máš založené 2 mená?

a viem že máš narodky na Juraja - vygúglila som si - súkromie? chlapci, snívajte ďalej

Hehehe.......polovička Porady o tom vie ... žiadne tajomstvo ...;)

Súkromie ???...nuž aspoň aké také :rolleyes:..........a snívam rád ...:---
Stanislav 1975
30.12.12,09:40
No jo, súkromie v dnešnej dobe NEEXISTUJE a to nielen na FB, ale nikde, všetci sme "začipovaní", ako tie netopiere niekde v jaskyni...
a to aj že sme už tu na Porade, tak aj v tomto ohlade sme už velmi čitateľní a priehľadní...
Stanislav 1975
30.12.12,09:41
Hehehe.......polovička Porady o tom vie ... žiadne tajomstvo ...;)

Súkromie ???...nuž aspoň aké také :rolleyes:..........a snívam rád ...:---
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
Tweety
30.12.12,09:42
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
Aj v databáze PZ, DÚ, SP,ZP.:---
Stanislav 1975
30.12.12,09:44
Aj v databáze PZ, DÚ, SP,ZP.:---
no, to je ten horší prípad...:D
lujza.j
30.12.12,09:45
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...
no tam sme všetci:mad:
buchač
30.12.12,09:45
buchy, neboj sa- v databáze CIA a Mosad-u určite si...

Keby tam , tak mi iba odľahne ......česť by to dokonca bola ....:---
...skôr by som sa obával tej inej , jednej - nemenovanej ...;)
Melnick
30.12.12,09:51
Neboj, aj tam Ťa vieme dostať :D:D:D
trisestri
30.12.12,10:18
niektory cesky dôchodcovia nam zavidia vianocny prispevok,len dajak im uniklo ze oni maju priemernu vysku dôchodkov okolo 420 eur /10500kč/,kym u nás je to okolo 330 eur/8250kč/a oni v zmysle prepočtu priemerného majú ten náš vianocný za 1 mesiac vyrovnaný a to este pri nizsich cenach.
prekvapilo ma ze v preratani cistej mzdy po grekoch maju najvyssi dochodok madari v priemere,nieco cez 100%,my mame okolo 60%.
pepsikova
30.12.12,11:17
...hm....

Ťažká odpoveď ...ale sorry za úprimnosť ...

Priateľstvo ja totiž inak vidím , tu nejde o žiadne gentlemanstvo ...
To moje priateľstvo je viac menej založené na osobnejšom a osobnostnom kontakte , kde som mal možnosť danú osobu spoznať aj v tom reále .
Kto si mňa získa , to je pomaly jak jackpot .
Fejs ako taký neuznávam a beriem ako to nutné zlo ...
Tie klikačky na like , zdieľanie , páči - nepáči je pre niekoho IN , no pre mňa veľmô nie ...
Moje meno je fiktívne ( šak každý vie ) a je iba pre jeden účel vytvorené .
Na stránku som si všimol aj toto :

Ako protiklad hentoho som pripol :

Ide o to , že každý môže zatajovať , heslovať , neumožniť prístup na svoju stránku , no nič z toho .
Lebo aj po vymazaní čohokoľvek všetko zostáva na tých serveroch a jeden si ani možno neuvedomuje , kde všade je o ňom zmienka a čo o ňom niekto vie a čo všetko sa dá využiť a zneužiť ...
Aby bolo jasné , nejde o tú nejakú paranoju , no všetkého veľa škodí a Fejs považujem za škodnú...


Ozaj ...to reálne meno mám tiež zaregistrované , prístup naň majú iba členovia rodiny a jeden - dvaja priatelia ( nie kamaráti ) ...:cool:...

..sprostosť!..a trápne výhovorky...lebo aj na porade ťa kopa ľudí nepozná osobne a píšeš s nimi, odpovedáš a , no::::....a triediť ľudí, sa mi vidí podradné, to nie sú škatule, ani ponožky a ak ma niekto, koho nepoznám- a len z písania, požiada o priateľstvo, je to podla mňa väčšia česť, než, keby ma poznal osobne...ten človek ma má v úcte a stojím mu za to....ale tebe takéto čosik asi nič nehovorí...
..mienka o ľuďoch sa netvorí len osobným kontaktom, to dokáže pochopiť hádam už aj malé dieťa...teda, trochu väčšie...ale ty si ešte na také nedorástol asi....
...a toto je môj názor...
buchač
30.12.12,11:32
ale sorry za úprimnosť ...
...som napísal predsa ...


...

..sprostosť!..a trápne výhovorky...lebo aj na porade ťa kopa ľudí nepozná osobne a píšeš s nimi, odpovedáš a , no::::....a triediť ľudí, sa mi vidí podradné, to nie sú škatule, ani ponožky a ak ma niekto, koho nepoznám- a len z písania, požiada o priateľstvo, je to podla mňa väčšia česť, než, keby ma poznal osobne...ten človek ma má v úcte a stojím mu za to....ale tebe takéto čosik asi nič nehovorí...
..mienka o ľuďoch sa netvorí len osobným kontaktom, to dokáže pochopiť hádam už aj malé dieťa...teda, trochu väčšie...ale ty si ešte na také nedorástol asi....
...a toto je môj názor...

Nejdem do polemiky ...nechce sa mi rozpisovať ...takže len v skratke ....
Názor máš ten svoj a ja zasa ten môj ...

Si ma zle pochopila .....ja netriedim ľudí , ako si Ty spomenula ...
Ide o to iné ...
Na Porade si píšem s tým alebo oným človekom , no nik nemá prístup do môjho ja ( podľa uváženia )...
Na fejse sa cez mojich priateľov dostane ( môže ) niekto tam , kde ja nechcem .....( hackerov nerátam , tí vedia aj chlpky na prdely porátať cez net )...

Čo sa týka tej mienky o mne ???....
Nuž spýtaj sa poniektorých , že ako zmenili názor na mňa , keď sa mi do očí pozreli ...

Ver mi , že mienku o ľuďoch si netvorím iba o písanom kontakte ...
Prax ma totiž iné naučila ... je dobré vedieť očíhnuť jedinca na prvý pohľad , keď už s takým máš nejaký ten rok stráviť ..
Tých jedincov bolo jeden čas cca 150 a to je už iná káva , nakoľko na každého iné platí a nie všetko sa dá rozkazom ...
Stanislav 1975
30.12.12,11:38
TV MA- Hnízdo, Igor Hnízdo...
pavol54
30.12.12,11:58
TV MA- Hnízdo, Igor Hnízdo...
Učitelia nástup pred televízor váš výcvikový film Obecná škola beží, tak šup, šup, nezdržovať sa
lujza.j
30.12.12,12:03
Učitelia nástup pred televízor váš výcvikový film Obecná škola beží, tak šup, šup, nezdržovať sa
no zrovna sa chlapci "hrajú" včerajšia tematika..
pavol54
30.12.12,12:06
no zrovna sa chlapci "hrajú" včerajšia tematika..
každé povolanie má "svoj" a niektoré aj niekoľko.
Zitulda
30.12.12,12:21
Náhodou som natrafila na toto:
http://vas.cas.sk/clanok/7252/mnisi-sa-zmilovali-botanicka-zahrada-ostava-na-svojom-mieste.html
a verte mi, že mi adrenalín stúpol nad normu. Nie som proti cirkvám, či cirkevným rádom, ale naozaj som proti tomu, aby si - cirkev atď čo mali niekedy viac ako dosť (že odkiaľ nepátram!), teraz robili čo chcú, lebo sú "majiteľmi".
Páni tam hore, nedá sa s tým niečo robiť a stopnúť ich?
... len tak mimo témymoja skúsenosť s nemenovaným pánom (z KDH) čo bol vo veľkej funkcii a ja som šla za ním s prosbou o zamestnanie jedného z rodiny, ktorý prišiel o zamestnanie iba preto, že bol stranníkom...povedal mi toto: vieš dievča, to je jedno, či bol iba radový člen strany a naozaj, je veľmi dobrý odborník vo svojom obore, ale "my" nikdy nepripustíme, aby sa stranníci zamestnali, lebo svojimi chápadlami ovládali doteraz všetko a tomu je už koniec. Spýtala som sa ho " pán profesor a Vy (myslela som tým KDH) nebudete hľadieť iba na svojich a s nimi v politike počítať? a cirkev čo predtým rozkazovala a riadila úbohý malý ľud, držala ich v nevedomosti si nebudú neskôr žiadať neprávom nadobudnuté majetky späť a správať sa bezohľadne?" Onemel, nevedel mi odpovedať, alebo nechcel. A tak je to tu to, proti čomu som - že cirkev by nemala dostať všetky majekty späť a roboť si čo chce.
Ivana Š
30.12.12,12:36
že v skratke :D - dobre, pochopila Ivana - keď nie tak nie
Ivana Š
30.12.12,12:37
na prdeli sa píše mäkké I
pavol54
30.12.12,12:47
Náhodou som natrafila na toto:
http://vas.cas.sk/clanok/7252/mnisi-sa-zmilovali-botanicka-zahrada-ostava-na-svojom-mieste.html
a verte mi, že mi adrenalín stúpol nad normu. Nie som proti cirkvám, či cirkevným rádom, ale naozaj som proti tomu, aby si - cirkev atď čo mali niekedy viac ako dosť (že odkiaľ nepátram!), teraz robili čo chcú, lebo sú "majiteľmi".
Páni tam hore, nedá sa s tým niečo robiť a stopnúť ich?
... len tak mimo témymoja skúsenosť s nemenovaným pánom (z KDH) čo bol vo veľkej funkcii a ja som šla za ním s prosbou o zamestnanie jedného z rodiny, ktorý prišiel o zamestnanie iba preto, že bol stranníkom...povedal mi toto: vieš dievča, to je jedno, či bol iba radový člen strany a naozaj, je veľmi dobrý odborník vo svojom obore, ale "my" nikdy nepripustíme, aby sa stranníci zamestnali, lebo svojimi chápadlami ovládali doteraz všetko a tomu je už koniec. Spýtala som sa ho " pán profesor a Vy (myslela som tým KDH) nebudete hľadieť iba na svojich a s nimi v politike počítať? a cirkev čo predtým rozkazovala a riadila úbohý malý ľud, držala ich v nevedomosti si nebudú neskôr žiadať neprávom nadobudnuté majetky späť a správať sa bezohľadne?" Onemel, nevedel mi odpovedať, alebo nechcel. A tak je to tu to, proti čomu som - že cirkev by nemala dostať všetky majekty späť a roboť si čo chce. Sokol povedal že cirkev musí dostať majetky a najmä pôdu lebo keby ju od štátu kúpili poľnohospodári tak by ju mohli predať cudzincom, a vzápätí predával pôdu pod obchody s veľkou ryžou cudzincom. To vieš oni robili dvetisíc rokov s rýľom motykou a hrabľami tak mohli zbohatnúť keď to dokázali poctivou prácou rezešovci a im podobní a to už nehovorím o nejakom americkom goldmanovi a pod
Stanislav 1975
30.12.12,12:55
Sokol povedal že cirkev musí dostať majetky a najmä pôdu lebo keby ju od štátu kúpili poľnohospodári tak by ju mohli predať cudzincom, a vzápätí predával pôdu pod obchody s veľkou ryžou cudzincom. To vieš oni robili dvetisíc rokov s rýľom motykou a hrabľami tak mohli zbohatnúť keď to dokázali poctivou prácou rezešovci a im podobní a to už nehovorím o nejakom americkom goldmanovi a pod
Sokol mal už dávno sedieť spolu s Černákom a Bakim Sadikim...
Stanislav 1975
30.12.12,12:55
TV MA- Hnízdo, Igor Hnízdo...
Myslím, že nejedeme na Žižkov...
misoft
30.12.12,13:52
Jááááááj - babka = kočka, babenka, čája, kosť ...... a nie som trubka - som heligón :D
misoft
30.12.12,13:57
Aj ja - ksichtokniha je pre mňa nepodstatná - súkromie je prednejšie. A priateľov (internetových i skutočných) mám i na Porade.
misoft
30.12.12,14:07
Sokol povedal že cirkev musí dostať majetky a najmä pôdu lebo keby ju od štátu kúpili poľnohospodári tak by ju mohli predať cudzincom, a vzápätí predával pôdu pod obchody s veľkou ryžou cudzincom. To vieš oni robili dvetisíc rokov s rýľom motykou a hrabľami tak mohli zbohatnúť keď to dokázali poctivou prácou rezešovci a im podobní a to už nehovorím o nejakom americkom goldmanovi a pod

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
vraj toto
šak oni len
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11571.gif
a
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11567.gif
poznali.
pavol54
30.12.12,14:12
som myslel že si pochopil invektívu
pavol54
30.12.12,14:15
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif
vraj toto
šak oni len
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11571.gif
a
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11567.gif
poznali.
oprav "poznali " na poznajú napr z nadácie z usa 1,5 melóna usd to asi pre manželky a deti farárov
pavol54
30.12.12,14:20
Myslím, že nejedeme na Žižkov...
Raz takto jeden poručík poznal že nejede so siedmimi OT 64 z Boletíc na Krumlov keď ho haltla pohraničná stráž na Dolním Dvořišti (Vraj chcel ísť skratkou poľnými cestami)
misoft
30.12.12,14:22
Ale pochopil - aj tých 2000 rokov :D
buchač
30.12.12,14:26
Ivana Š 1 Hour Ago #30166
na prdeli sa píše mäkké I

To tvrdé " i "...že " y " som napísal , aby aj tvrdo hovoriaci a aj mysliaci pochopili ...:rolleyes:


Ivana Š 1 Hour Ago #30165
že v skratke :D - dobre, pochopila Ivana - keď nie tak nie


Ivi ...pochopila Ivana ... a dobre ...hehehe...;)

Lenže musím podotknúť , že ja sa fakt snažím vyjadrovať v krátkosti v tých príspevkoch , mám svoje dôvody...
Tie sú v podstate tie , aby aj otázku kladúci sa zamysleli a nie iba čakali na tie holuby z neba...

Jedným dychom dodám , že nemám problém dišputu viesť ...ale to fakt iba na reálnom podklade ...najradšej zoči -voči ...
Ide proste o to , že žiadne slovo a ani smajlík nenahradí výraz tváre , jej mimiku a či ten tón - podtón v hlase ...

Mýlim sa snáď ???...nemyslím si to ...:)
pavol54
30.12.12,14:32
To tvrdé " i "...že " y " som napísal , aby aj tvrdo hovoriaci a aj mysliaci pochopili ...:rolleyes:



Ivi ...pochopila Ivana ... a dobre ...hehehe...;)

Lenže musím podotknúť , že ja sa fakt snažím vyjadrovať v krátkosti v tých príspevkoch , mám svoje dôvody...
Tie sú v podstate tie , aby aj otázku kladúci sa zamysleli a nie iba čakali na tie holuby z neba...

Jedným dychom dodám , že nemám problém dišputu viesť ...ale to fakt iba na reálnom podklade ...najradšej zoči -voči ...
Ide proste o to , že žiadne slovo a ani smajlík nenahradí výraz tváre , jej mimiku a či ten tón - podtón v hlase ...

Mýlim sa snáď ???...nemyslím si to ...:)
v žiadosti odsúdeného o milosť cár odpovedal : Popraviť nie milosť. to je to isté ako s tými podtónmi a mimikami, nedá sa prečítať pravda, len si domyslieť čo autor chcel.
buchač
30.12.12,14:37
v žiadosti odsúdeného o milosť cár odpovedal : Popraviť nie milosť. to je to isté ako s tými podtónmi a mimikami, nedá sa prečítať pravda, len si domyslieť čo autor chcel.

Popraviť nie , milosť .

Popraviť , nie milosť.

Čo zrobí jedna čiarka pri písanom ....to isté je aj o tej intonácii , ako si spomenul ...:rolleyes:
Stanislav 1975
30.12.12,14:42
Popraviť nie , milosť .

Popraviť , nie milosť.

Čo zrobí jedna čiarka pri písanom ....to isté je aj o tej intonácii , ako si spomenul ...:rolleyes:
Chudáčisko, ten odsúdený...:mee:
pavol54
30.12.12,14:46
Chudáčisko, ten odsúdený...:mee:
si predstav že ešte väčší chudák vykonávateľ ako splní pokyn nadriadeného. ak sa pomýli potom aby si hľadal bydlisko v Belize.
bettylou
30.12.12,14:57
no, ale tam je z toho aspoň teoretický úžitok , krby o dačo išlo
bettylou
30.12.12,15:00
aspoň budeš pekná, nerozmažú sa ti šminky od tej kávovej pary
bettylou
30.12.12,16:13
me no exist, but Iam
bettylou
30.12.12,16:27
tak pepsi to ich ešče nepoznáš, jakí sú namyslení na tú svoju prevahu, že kto o živote rozhoduje
lujza.j
30.12.12,17:50
buchač
30.12.12,18:22
bettylou
30.12.12,19:18
gaudeamus iigitur
srska
30.12.12,19:38
Heart - Stairway to Heaven Led Zeppelin - Kennedy Center Honors

jedna z mojich naj - a starí páni v čestnej lóži

http://www.youtube.com/watch?v=JK_DOJa99oo
bettylou
30.12.12,19:48
biblia prišla na zem faxom, či?
bettylou
30.12.12,19:54
prva veta suhlas
lapejko
30.12.12,20:08
strašne ma vytočila žena /moja/, dúfam, že tohto roku naposledy...alebo naposledy?!:cool:
lujza.j
30.12.12,20:15
strašne ma vytočila žena /moja/, dúfam, že tohto roku naposledy...alebo naposledy?!:cool:
fúha....že by to bolo až také strašné....neverím;)
Mila123
30.12.12,20:17
aj ja som zvedavá, čože ho to tak vytáča......
wagner
30.12.12,20:24
strašne ma vytočila žena /moja/, dúfam, že tohto roku naposledy...alebo naposledy?!:cool:
Ale dnes ešte nie je posledný deň tohto roku:D ešte má šancu Ťa vytočiť aj zajtra:D
lujza.j
30.12.12,20:25
no toto mu moc nepomohlo....:-D
buchač
30.12.12,20:27
Ale dnes ešte nie je posledný deň tohto roku:D ešte má šancu Ťa vytočiť aj zajtra:D
A keď nie , tak prenesie ako bonus do budúceho ...;)

...že poznámka ?....ženy dôvod nepotrebujú ...:---
wagner
30.12.12,20:30
Neviem, nepoznám, neriešim.
lujza.j
30.12.12,20:43
A keď nie , tak prenesie ako bonus do budúceho ...;)

...že poznámka ?....ženy dôvod nepotrebujú ...:---
no niekedy je dobré nemať posledné slovo...
buchač
30.12.12,20:46
no niekedy je dobré nemať posledné slovo...
Súhlasím !

Ja hádky už zo zásady nemusím a doslova sa im vyhýbam ...teda snažím ...:cool:
lapejko
30.12.12,20:51
Ale dnes ešte nie je posledný deň tohto roku:D ešte má šancu Ťa vytočiť aj zajtra:D
nemá šancu, zakázal som sa jej do konca roka ku mne ozývať! Začne hundrať pre hocijakú maličkosť, aj jej dám za pravdu aaľe ona furt ľem svojo, žeby ju šľak trafil tam dze je, fuj aľe me rozjedla...a taká pekná nedeľa to mohla byť, dve hodiny v aquaparku Delňa sme s deťmi strávili...asi tam zoči dostala, nalpa!
Stanislav 1975
30.12.12,20:53
nemá šancu, zakázal som sa jej do konca roka ku mne ozývať! Začne hundrať pre hocijakú maličkosť, aj jej dám za pravdu aaľe ona furt ľem svojo, žeby ju šľak trafil tam dze je, fuj aľe me rozjedla...a taká pekná nedeľa to mohla byť, dve hodiny v aquaparku Delňa sme s deťmi strávili...asi tam zoči dostala, nalpa!
to bude nedostatkom sexu...
kukučka
30.12.12,20:55
pŕŕ, aby si neľutoval...
lujza.j
30.12.12,20:55
Súhlasím !

Ja hádky už zo zásady nemusím a doslova sa im vyhýbam ...teda snažím ...:cool:
ani ja, ale ked musím tak musím.......najlepšie hned zrána ked len doleziem do roboty a kolega na mňa spustí "ty si je.nutá":D no nepohádaj sa:D ostatné osadenstvo :eek:, ale sranda musí byť...
lujza.j
30.12.12,20:59
to bude nedostatkom sexu...
ale čo nepovieš:D
hnedoočka
30.12.12,21:00
A keď nie , tak prenesie ako bonus do budúceho ...;)

...že poznámka ?....ženy dôvod nepotrebujú ...:---

ale ako krásne sa vedia udobrovať :D
aj Laca to do zajtra prejde , keď sa jeho polovička z toho vyspí ;)
lujza.j
30.12.12,21:02
nemá šancu, zakázal som sa jej do konca roka ku mne ozývať! Začne hundrať pre hocijakú maličkosť, aj jej dám za pravdu aaľe ona furt ľem svojo, žeby ju šľak trafil tam dze je, fuj aľe me rozjedla...a taká pekná nedeľa to mohla byť, dve hodiny v aquaparku Delňa sme s deťmi strávili...asi tam zoči dostala, nalpa!
hmmm.... vieš niekedy je dobré, ak sa podarí toho druhého filtrovať;) že jedným uchom dnu a druhým von....
hnedoočka
30.12.12,21:02
to bude nedostatkom sexu...

tak potom by som to nedávala len jej za vinu :D
krízovým stavom treba vedieť predísť;)
Stanislav 1975
30.12.12,21:04
tak potom by som to nedávala len jej za vinu :D
krízovým stavom treba vedieť predísť;)
:D
lapejko
30.12.12,21:05
ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...
hnedoočka
30.12.12,21:11
ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...

na tvojom mieste by som si ješitnosť rozmyslela, jeden z dvojice by mal ustúpiť....vonku ti to možno bude ľúto........


Súhlasím !

Ja hádky už zo zásady nemusím a doslova sa im vyhýbam ...teda snažím ...:cool:

nechcem byť za múdru, ale dovolím si nesúhlasiť.....niekedy zdravá hádka je účinnejší spôsob ako dusiť v sebe problémy. Protejšok si môže myslieť, že ti to vyhovuje.;)
lapejko
30.12.12,21:14
ale nie je o čom sa hádať...
lujza.j
30.12.12,21:17
veľa krát je to pre blbiny....
misoft
30.12.12,22:22
E-e - letecky medzigalaktickým prenosom božských častíc - bozónov :D:D:D
misoft
30.12.12,22:23
Podľa toho na koho to má platiť - inak druhá veta súhlas :D
misoft
30.12.12,22:35
...to si trafila. Ale poslednú myšlienku môže chlop mať - tú mu aj tak nezoberie. :D
pepsikova
31.12.12,05:31
....dobré ráno vám prajem...našlaktrafenie, ak si ekologický budík zmyslí kníkať o pol šiestej, lebo po ulici ide fenečka a , chúďa, na piate poschodie nedovidí, aký fešák na ňu čumí spoza okna!...no a tak sme prebehli len najbližšie okolie a pomeho domenko,ale dospať sa nedalo už!...
...tak posielam kaficu,čerstvý rožtek a niečo s tomu si nájdite vo vlastnej chladničke...a prajem vám vydarený deň dnes...
pepsikova
31.12.12,05:44
Vyzerá, že posledný v tomto roku..

..nyje, ved ešte budú z ostatných okále na noc, takže posledné budú pred polnocou....ale to sa nebudem tak štedro rozhadzovať...:D
pavol54
31.12.12,05:49
tak potom by som to nedávala len jej za vinu :D
krízovým stavom treba vedieť predísť;)
dať mu a je po kríze.
pepsikova
31.12.12,06:01
...a šlohla som našej Martuške z fb:

Boli sme oblečení a pripravení odísť na Silvestrovskú oslavu. Rozsvietili sme nočné svetlo, zapli telefónny záznamník, zakryli klietku s andulkou a vyhnali mačku na dvor. Zavolali sme do taxislužby a objednali taxík. Taxík prišiel a my sme vyšli z domu prednými dverami.
Keď sme vychádzali, mačka, ktorú sme vyhnali na dvor, prekĺzla pod našimi nohami späť do domu. Nechceli sme, aby ostala vnútri domu, lebo vždy keď je tam sama, snaží sa zožrať andulku. Manželka si šla sadnúť do taxíka, a ja som vbehol do domu, aby som vyhnal mačku z domu na dvor. Mačka mi ale vybehla na poschodie a ja som musel bežať za ňou.
Manželka, ktorá zatiaľ čakala v taxíku nechcela, aby taxikár vedel, že dom bude celú noc prázdny. Povedala preto taxikárovi, že sa hneď vrátim, že som len šiel dať dobrú noc jej mame (mojej svokre).
Po pár minútach som si sadol do taxíka vedľa manželky.
"Prepáčte, že mi to trvalo tak dlho", povedal som keď sme sa rozbiehali. Tá sprostá krava sa schovávala pod posteľou. Musel som ju pichať do riti s vešiakom, aby odtiaľ vyliezla! Snažila sa mi utiecť, tak som ju schmatol pod krkom. Potom som ju ešte musel zabaliť do deky, aby ma tá sviňa nepoškriabala. Ale - podarilo sa! Odtiahol som ju po schodoch dole a šmaril naspäť na dvor! Dúfam, že sa zasa nevyserie do zeleninového záhonu!"
... ticho v taxíku bolo ohlušujúce.
buchač
31.12.12,06:59
to bude nedostatkom sexu...

ale čo nepovieš:D

tak potom by som to nedávala len jej za vinu :D
krízovým stavom treba vedieť predísť;)

Nejlepším strojem na světě je vagina.
Dá se nastartovat jedním prstem.
Má schopnost samomazání.
Může se v ní pohybovat jakýkoliv píst.
Sama si umí vyměnit olej vždy po čtyřech týdnech.

Jediná nevýhoda je, že řídící jednotka je tak zatraceně nespolehlivá....:confused:
lujza.j
31.12.12,07:46
http://www.kava-online.cz/wp-content/uploads/2010/02/xxx2.jpghttp://www.zlavomat.sk/images/products/440/21397-20c8.jpg
dobré ránko a pekný posledný deň v roku želám....

pepsi mi okrem patálie s fenami....musíme isť k vetošovi s uchom....klepal nimi v noci ako divý:(
Indeed
31.12.12,09:03
Až na to,že ked ide o ukončenie života popravou, tak vždy tam bolo toho textu viac aby sa presne vedelo začo, a prečo,pripadne prečo nie....
Stanislav 1975
31.12.12,09:12
ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...
Ale inak fakt, tie ženy sú celkovo nejaké zvláštné, bárskedy sa odujú a človek ani nevie prečo, za čo, na čo...:cool:
Stanislav 1975
31.12.12,09:15
ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...
ked ideš mimo treba jej kúpiť takéto niečo- teraz je to v akcii...:D

http://www.mojvibrator.sk/Klitorisove-a-perlove-vibratory/Rabbit-Pearl
lujza.j
31.12.12,09:16
Ale inak fakt, tie ženy sú celkovo nejaké zvláštné, bárskedy sa odujú a človek ani nevie prečo, za čo, na čo...:cool:
snažím sa nemíňať na toto energiu:)
lujza.j
31.12.12,09:18
ked ideš mimo treba jej kúpiť takéto niečo- teraz je to v akcii...:D

http://www.mojvibrator.sk/Klitorisove-a-perlove-vibratory/Rabbit-Pearl
tak že ty ked si mimo ....máš už toto nakúpené..... dúfam:--- dík za stránku idem to kuknúť:D
Stanislav 1975
31.12.12,09:24
tak že ty ked si mimo ....máš už toto nakúpené..... dúfam:--- dík za stránku idem to kuknúť:D
majú teraz výpredaje...:D
trisestri
31.12.12,10:01
je koniec roka cas bilancovat-na jednej strane je co kritizovat, zlepsovat, zijime v krajine tunelovania, lajdackosti, safarenia, nespravodlivosti, podvodov, bezohladnosti,korupcie a klientelizmu -takze kopec problemov a riesenie v nedohladne v bludnom kruhu.
na druhej strane este stale si nezijeme zle,aj ked to stoji dost usilia a nervov,ale mnohy z nas sa mame lepsie ako za komunistov a mali by sme byt radi ak sa nebudeme mat horsie,lebo vizie dalsich rokov su dost nepriaznive a bodaj by kazdy mal co jest,pit a kde byvat a aby mal naplnene vecne prava v nasej ustave a zakladnej listine prav-lenze za tie treba neustale bojovat spolocne a nestaci iba raz za 4 roky hodit listok-dakujme bohu za to co mame a modlime sa za tych co nemaju,ako aj za to aby nikto netrpel neznesitelnym utrpenim v chorobe,alebo biede,nech nam nechyba vdacnost, pokora,porozumenie,solidarita,pohoda a pokoj.
lujza.j
31.12.12,10:05
cestou od vetoša....decko holilo v aute...dohulí vyhodí špak za jazdy...teda si to myslela, ale ten sa vrátil a rovno jej za chrbát:eek: kedy som tam nebola...neviem neviem....

pes u vetaša ako taká bábofka robil formu väčšiu, ako skutočná bolesť ucha bola....traja ludia mali čo robiť...normálne sme boli "upachcení a spocení":D som musela nakoniec Brunovi ubrať kyslík, už by bol vetoša aj rafol.....
Stanislav 1975
31.12.12,10:08
cestou od vetoša....decko holilo v aute...dohulí vyhodí špak za jazdy...teda si to myslela, ale ten sa vrátil a rovno jej za chrbát:eek: kedy som tam nebola...neviem neviem....

pes u vetaša ako taká bábofka robil formu väčšiu, ako skutočná bolesť ucha bola....traja ludia mali čo robiť...normálne sme boli "upachcení a spocení":D som musela nakoniec Brunovi ubrať kyslík, už by bol vetoša aj rafol.....
decko fajčí v aute? :eek:-to som šokovaný a zhroucen...:D,ja v aute nefajčím...-to by som mojmu degežkovi nikdy neurobil...
Stanislav 1975
31.12.12,10:09
je koniec roka cas bilancovat-na jednej strane je co kritizovat, zlepsovat, zijime v krajine tunelovania, lajdackosti, safarenia, nespravodlivosti, podvodov, bezohladnosti,korupcie a klientelizmu -takze kopec problemov a riesenie v nedohladne v bludnom kruhu.
na druhej strane este stale si nezijeme zle,aj ked to stoji dost usilia a nervov,ale mnohy z nas sa mame lepsie ako za komunistov a mali by sme byt radi ak sa nebudeme mat horsie,lebo vizie dalsich rokov su dost nepriaznive a bodaj by kazdy mal co jest,pit a kde byvat a aby mal naplnene vecne prava v nasej ustave a zakladnej listine prav-lenze za tie treba neustale bojovat spolocne a nestaci iba raz za 4 roky hodit listok-dakujme bohu za to co mame a modlime sa za tych co nemaju,ako aj za to aby nikto netrpel neznesitelnym utrpenim v chorobe,alebo biede,nech nam nechyba vdacnost, pokora,porozumenie,solidarita,pohoda a pokoj.
Amen...
kukučka
31.12.12,10:22
Koľko máš hrúštičky húževnatej v zásobe? ;) :D
Stanislav 1975
31.12.12,10:26
Koľko máš hrúštičky húževnatej v zásobe? ;) :D
už nie veľa, niečo na dne tam ostalo-to si šupnem večer...:rolleyes:,včera som si víno radšej uvaril...:D
trisestri
31.12.12,10:27
Amen...

by bolo keby toto povedal Bezak:)
lujza.j
31.12.12,10:29
decko fajčí v aute? :eek:-to som šokovaný a zhroucen...:D,ja v aute nefajčím...-to by som mojmu degežkovi nikdy neurobil...
ja nefajčím vôbec;)
hej fajčí a fajčí si aj v izbe:mad:....a ked je doma "pán bytný" ten zas na hajzly...banda fajčárska......som utláčaný nefajčár....
kedysi bola doma fajčárska disciplína tie mrchy fajčili na balkúnku....som rezignovala, aby to nebolo takto:D

Ale inak fakt, tie ženy sú celkovo nejaké zvláštné, bárskedy sa odujú a človek ani nevie prečo, za čo, na čo
lujza.j
31.12.12,10:31
už nie veľa, niečo na dne tam ostalo-to si šupnem večer...:rolleyes:,včera som si víno radšej uvaril...:D
hen na neho...len aby sme nedošli:---
hnedoočka
31.12.12,10:36
:D
hnedoočka
31.12.12,10:37
zabijem sa? :D
trisestri
31.12.12,10:55
lujza.j
31.12.12,11:09
dakujem vyzerá božsky....
Tweety
31.12.12,11:36
a šuteméň nembude?
Stanislav 1975
31.12.12,12:37
:):):rolleyes:
pmajap
31.12.12,13:00
to si dal ako šuteméň ?
lujza.j
31.12.12,13:50
lujza.j
31.12.12,13:57
asedma
31.12.12,14:07
posielam vam este horuce zemiakove pagaciky..
srska
31.12.12,14:08
Ale inak fakt, tie ženy sú celkovo nejaké zvláštné, bárskedy sa odujú a človek ani nevie prečo, za čo, na čo...:cool:ako ktoré
kukučka
31.12.12,14:10
ále Kamil, dlho si tu nembol...:D
lujza.j
31.12.12,14:10
waw...waw...pagáááčiky....
asedma
31.12.12,14:18
..vidim, ze slane vam tu chyba, tak sa ponuknite, prave sa dopiekli a este sa pecu..
srska
31.12.12,14:19
..vidim, ze slane vam tu chyba, tak sa ponuknite, prave sa dopiekli a este sa pecu..mne nie - mal som údené so šalátom:)
asedma
31.12.12,14:19
vdaka, jeden veternik poprosim..nechcelo sa mi babrat s nimi na vanoce
Stanislav 1975
31.12.12,14:25
neviete čo je s buchym ? , dneska sa tu ešte neukázal-dúfam, že žije...
lujza.j
31.12.12,14:27
bol ráno....
asedma
31.12.12,14:29
tak necham ti na vecer k vinku
asedma
31.12.12,14:32
neviete čo je s buchym ? , dneska sa tu ešte neukázal-dúfam, že žije...

..mozno, ze sa moce v kuchyni..pomaha zenuske s kabacmi..:)
asedma
31.12.12,14:33
medovnicky su famozne, len za 35 centov sacok
hnedoočka
31.12.12,14:41
neviete čo je s buchym ? , dneska sa tu ešte neukázal-dúfam, že žije...

milé, že ti chýba...tuším bol ráno :)


..mozno, ze sa moce v kuchyni..pomaha zenuske s kabacmi..:)

pokiaľ viem, tak on je hlavný kuchtík ;) ...to sa niektoré ženušky majú :)
Stanislav 1975
31.12.12,14:42
milé, že ti chýba...tuším bol ráno :)



pokiaľ viem, tak on je hlavný kuchtík ;) ...to sa niektoré ženušky majú :)
žeby ženuška bola doma generál ?:D:D
hnedoočka
31.12.12,14:54
neviete čo je s buchym ? , dneska sa tu ešte neukázal-dúfam, že žije...


žeby ženuška bola doma generál ?:D:D

to musí zodpovedať on,:D ale jeho to zrejme baví
možno má len milé povinnosti pri vnučke alebo nemilé s mamou / čo dúfam nie/
asedma
31.12.12,14:55
Ako si ktorá vychová, takého má.

..davam za pravdu..
misoft
31.12.12,14:59
žeby ženuška bola doma generál ?
No - skôr by som povedal, že zaujal VPS a teraz to "riadi".
buchač
31.12.12,15:03
neviete čo je s buchym ? , dneska sa tu ešte neukázal-dúfam, že žije...
...čo Ti poviem ....šiel som sa prásknuť , ale netrafil som sa ...

milé, že ti chýba...tuším bol ráno :)
pokiaľ viem, tak on je hlavný kuchtík ;) ...to sa niektoré ženušky majú :)
Ten dělá to a ten zas tohle ..............a jeden aby sa zbláznil , kua ....

žeby ženuška bola doma generál ?:D:D
...ani nie ... ibaže ona do roboty chodí a ja na riti teraz doma nečinne vysedávam ...
Ale varenie ma celkom baví ...

Ako si ktorá vychová, takého má.
Nebuť troť ...

to musí zodpovedať on,:D ale jeho to zrejme baví
možno má len milé povinnosti pri vnučke alebo nemilé s mamou / čo dúfam nie/
Jo jo ...doobeda Leuška ....poobede špitáľ ....

..davam za pravdu..
Nebudz bars múdra ...hej ...
misoft
31.12.12,15:21
A jake strachy mali, že kde si sa podel.
pepsikova
31.12.12,15:31
...vypijem aj studenú, len fčul som ju našla...slabo si zvonil!...
pepsikova
31.12.12,15:32
...ale boool, len s iným nickom...on je ako oheň a voda-všade!...
pepsikova
31.12.12,15:34
...ja ešte pozdravím alabuta,laca a všetky stratené nicky, ktoré sa zapovedali, alebo odpovedali, že sem už any krok!...šťastný a veselý nový rok!...
Rozalka
31.12.12,15:36
Práve za mi "zašprajcol" odšťavovač - nie a nie ho otvoriť, nemôžem ho takto odložiť, vnútri sú zvyšky surovín.
Nemáte niekto Hurom juicer, aby poradil, na ktorú stranu mám vlastne točiť?
Stanislav 1975
31.12.12,15:36
...ja ešte pozdravím alabuta,laca a všetky stratené nicky, ktoré sa zapovedali, alebo odpovedali, že sem už any krok!...šťastný a veselý nový rok!...
Laco tu JE...
lujza.j
31.12.12,15:41
čarodejnice z eastwicku DOMA... dávno som nevidela....nicholson strašná mrcha
kukučka
31.12.12,15:44
Práve za mi "zašprajcol" odšťavovač - nie a nie ho otvoriť, nemôžem ho takto odložiť, vnútri sú zvyšky surovín.
Nemáte niekto Hurom juicer, aby poradil, na ktorú stranu mám vlastne točiť?

Otváraš proti smeru hodinových ručičiek 12, 11, 10, zatváraš v smere 1, 2, 3.
Rozalka
31.12.12,15:56
Otváraš proti smeru hodinových ručičiek 12, 11, 10, zatváraš v smere 1, 2, 3.
čiže keď to mám položené na podstavci, čiernou časťou vrtím 12,11,10? idem vyskúšať

Hurá, podarilo sa. Vďakáááááááá
Stanislav 1975
31.12.12,16:24
Otváraš proti smeru hodinových ručičiek 12, 11, 10, zatváraš v smere 1, 2, 3.
Kukučka, tento poznatok si daj patentovať...:D
Stanislav 1975
31.12.12,16:25
TV MA- 22.50 Pán všetkých Pánov- Michal David...:)
lujza.j
31.12.12,16:26
čo ti poviem ženy sú šikulky:---
trisestri
31.12.12,16:29
wagner
31.12.12,16:32
...ja ešte pozdravím alabuta,laca a všetky stratené nicky, ktoré sa zapovedali, alebo odpovedali, že sem už any krok!...šťastný a veselý nový rok!...
Ako keby si tu nemala dostatočný výber tiež poraďákov exotov? - nestačí Ti taký Indy? alebo Nadrolon? alebo občas tu úraduje Milan Karas? Ešte aj alabuta sa Ti zažiadalo, laco montér sa tu vytŕča a nezaprie sa. U nás sa hovorí - neprivolávaj, lebo ich tu budeš mať coby dup.
lujza.j
31.12.12,16:33
idem si urobiť drink....
pepsikova
31.12.12,17:41
Ako keby si tu nemala dostatočný výber tiež poraďákov exotov? - nestačí Ti taký Indy? alebo Nadrolon? alebo občas tu úraduje Milan Karas? Ešte aj alabuta sa Ti zažiadalo, laco montér sa tu vytŕča a nezaprie sa. U nás sa hovorí - neprivolávaj, lebo ich tu budeš mať coby dup...

..a čo ti ja viem?..každý sme volajaký...a mne akosi prestali vadiť,majú svoje názory a aj ja mám svoje...a Milan-viem, kto sa za jeho takmertisíckou skrýva, písmenká nezaprie...alabutova klokotavá polievka mi chýba, najmä v nedeľu...no čo už...a aj na Indym, aj Nandym je semotamo dačo dobré....aspoň korenie!...
pepsikova
31.12.12,17:42
..posielam ľadový čaj...
lujza.j
31.12.12,17:54
mojemu decku došla "zákazníčka" ...robí nechty:eek:
lujza.j
31.12.12,17:56
pepsikova
31.12.12,18:09
...aspoň jedno vlastnými výrokmi zaslúžené víťazstvo...tým sa veru máloktorý štát môže pochváliť!...

http://www.cas.sk/clanok/239853/anketa-najhlupejsia-celebrita-2012-kralom-je-ivan-gasparovic.html
pepsikova
31.12.12,18:10
mojemu decku došla "zákazníčka" ...robí nechty:eek:..


...šikulka dievčisko tvoje!..robí, keď je treba...
lujza.j
31.12.12,18:20
...aspoň jedno vlastnými výrokmi zaslúžené víťazstvo...tým sa veru máloktorý štát môže pochváliť!...

http://www.cas.sk/clanok/239853/anketa-najhlupejsia-celebrita-2012-kralom-je-ivan-gasparovic.html

to áno a dalšie dve miesta skvosty....alebo "prostitjútky":D
lujza.j
31.12.12,18:22
..


...šikulka dievčisko tvoje!..robí, keď je treba...
zákazníčka, ešte aj s frajerom došla:eek: len psina mi tu kňúka, pri uchu....lebo tam nemôže ísť...
Stanislav 1975
31.12.12,18:22
..

..a čo ti ja viem?..každý sme volajaký...a mne akosi prestali vadiť,majú svoje názory a aj ja mám svoje...a Milan-viem, kto sa za jeho takmertisíckou skrýva, písmenká nezaprie...alabutova klokotavá polievka mi chýba, najmä v nedeľu...no čo už...a aj na Indym, aj Nandym je semotamo dačo dobré....aspoň korenie!...
ja mam napríklad KaMila dosť rád... a už sa polepšil, už je slušný, milý, zlatý...
lujza.j
31.12.12,18:24
ja mam napríklad KaMila dosť rád... a už sa polepšil, už je slušný, milý, zlatý...
ty čo si na chlapov:D ideš po ňom, alebo čo:---
Stanislav 1975
31.12.12,18:25
ty čo si na chlapov:D ideš po ňom, alebo čo:---
ale to zas nééééééé, zas neber všicko doslovne...:D
lujza.j
31.12.12,18:37
zákazníčka, ešte aj s frajerom došla:eek: len psina mi tu kňúka, pri uchu....lebo tam nemôže ísť...
robí biletára v gay klube:D volal decko, že či nejde že majú v podniku Silvester, decko, že ona je doma s mamou....on ved zober aj mamu:D že by som strávila Silvester v gay klube:eek::D
trisestri
31.12.12,18:45
buchy utekal na hlavnu,budu mat hudobny ohnostroj.
Stanislav 1975
31.12.12,18:45
robí biletára v gay klube:D volal decko, že či nejde že majú v podniku Silvester, decko, že ona je doma s mamou....on ved zober aj mamu:D že by som strávila Silvester v gay klube:eek::D
:D Však chod, porozprávaš ako tam je- ja som tam ešte nebol...
lujza.j
31.12.12,18:48
:D Však chod, porozprávaš ako tam je- ja som tam ešte nebol...
že pre ženy to tam je super...lebo ich tam neotravujú otravný chlapi:D má to logiku....;)
http://www.apollon-gay-club.sk/
buchač
31.12.12,19:00
buchy utekal na hlavnu,budu mat hudobny ohnostroj.
...buchy sedí doma na riti ...a dlabe na ohňostroje ....:rolleyes:
lujza.j
31.12.12,19:02
čo máš zaracha...
lujza.j
31.12.12,19:07
v Košicoch padá sňah...aj ja kcem...
buchač
31.12.12,19:08
Nie ....ale vraj som už dospel , na blbosti nemám čas....:-)
Dav
31.12.12,19:14
Ako keby si tu nemala dostatočný výber tiež poraďákov exotov? - nestačí Ti taký Indy? alebo Nadrolon? alebo občas tu úraduje Milan Karas? Ešte aj alabuta sa Ti zažiadalo, laco montér sa tu vytŕča a nezaprie sa. U nás sa hovorí - neprivolávaj, lebo ich tu budeš mať coby dup.
Podľa mojich vedomostí Laco montér a Indeed jedno jest :D
sito
31.12.12,19:19
Keby len ty dva, boli, len jeden???
avalik
31.12.12,19:38
ewita888
31.12.12,19:47
ewita888
31.12.12,19:49
avalik
31.12.12,19:53
jeee ... to som nepocula ani nepamatam ... diiik :)
Stanislav 1975
31.12.12,19:54
Neviem Vám sa páči tá Partička? Všetci sa na tom smejú jak pripečení, ale ja nič zábavného na tom nevidím, tak neviem, či som blbý ja alebo ako...:eek:
lujza.j
31.12.12,19:55
Neviem Vám sa páči tá Partička? Všetci sa na tom smejú jak pripečení, ale ja nič zábavného na tom nevidím, tak neviem, či som blbý ja alebo ako...:eek:
tiež to nekukávam....:)
ewita888
31.12.12,19:56
to bola moja tzv. zamlada srdcofka :)
Dav
31.12.12,20:08
Páááánečku :))) díky
trisestri
31.12.12,20:14
Neviem Vám sa páči tá Partička? Všetci sa na tom smejú jak pripečení, ale ja nič zábavného na tom nevidím, tak neviem, či som blbý ja alebo ako...:eek:

prestal som pozerat,ked sa tam ten jeden za kazdym rehotal ako zmyslov zbaveny-obcas sa moze zasmiat,ale smiat by sa mali hlavne divaci,je to tak silene az je to trapne.
kukučka
31.12.12,20:14
čo ti poviem ženy sú šikulky:---

Jasné! :D
To vieš Stenly, nemáš chlopa, zrob si sama! :--- :D
wagner
31.12.12,20:20
Ja nescem, ja mám sňahu na túto zimu už dosť. Už som narobená na celá január a to mám ešte zamrnutú kopu pred garážou. Nemá ju kto odhádzať a mne sa veru na tom nechce drieť, rradšej nebudem jazdiť autom(mojim)
kukučka
31.12.12,20:21
No ja to nekukám furt, 3ses3, nemáš pravdu, Dangel sa nesilí, on sa fakt baví a ja s ním. :D
Už to aj česi okukali. ;)
wagner
31.12.12,20:22
lujza.j
31.12.12,20:24
ja kukam TV barrandov;)
Jarka 1
31.12.12,20:28
Ja kukám TV Porada a čakám, či ten Stano uleje tomu prasiatku polnočný prípitok. Tak nemôžem prepnúť.
lujza.j
31.12.12,20:29
už som to tu....asi strana pred
trisestri
31.12.12,20:32
No ja to nekukám furt, 3ses3, nemáš pravdu, Dangel sa nesilí, on sa fakt baví a ja s ním. :D
Už to aj česi okukali. ;)

nuz ved kazdy ma svoj vkus a tak je to spravne-inak by sme boli ako naklonovany,nuz nazor iny a len sam Dangl vie ako to je,mame ovladace,hlavne je zeby kazdy mohol kukat to co sa mu lubi.
trisestri
31.12.12,20:33
ja kukam TV barrandov;)

do kelu zabudol som,asi som presvihol videostop./aj ine zabavne tam idu/
wagner
31.12.12,20:33
Ešte ani Nový rok nie je a Kažimir už rozmýšla, ako v roku 2014 ošklbe slovenský národ:confused: http://byvanie.pravda.sk/peniaze-a-paragrafy/clanok/133664-dane-z-nehnutelnosti-z-trhovych-cien-by-mali-byt-v-roku-2014
lujza.j
31.12.12,20:35
ja som zvedavá ako to tá moja nová psina zvládne ten hukot....
wagner
31.12.12,20:35
Nevšimla som si, prepáč. Mám vymazať?
trisestri
31.12.12,20:47
Ešte ani Nový rok nie je a Kažimir už rozmýšla, ako v roku 2014 ošklbe slovenský národ:confused: http://byvanie.pravda.sk/peniaze-a-paragrafy/clanok/133664-dane-z-nehnutelnosti-z-trhovych-cien-by-mali-byt-v-roku-2014

ta to asi zle precital toho Harryho Potera:D
misoft
31.12.12,20:50
No ja som zabezpečil včera a dnes dopoludnia materiálne zabezpečenie a povedal som - ani temu onému sa už nehnem. Moja 3/4 urobila obedík (mňam), o pohostenie sa už postarala moja už-osemnástka :D. Teraz len sedím, rukou chlebíčky, jednohubky a koláče do huby sáčem a prežúvam, tuto na porade do klábosnice ťukám (v telebedni je aj tak odpad vysielania - teda prakticky nič).
misoft
31.12.12,20:53
Se*ú na nejaké "autorské" práva - ošľahli to ako šikmookí čiňania.
misoft
31.12.12,20:55
On ho nečítal! V rámci "úsporných opatrení" ho radšej ani nekúpil.
Valcake
31.12.12,20:55
...no vidíš... a maďari majú skvelý program..:---
asedma
31.12.12,21:02
softik a pan David ti je nic ?
Valcake
31.12.12,21:04
...na Davida som sa bola pozrieť osobne, keď bol v KE....bol skvelý, úžasný;)
lujza.j
31.12.12,21:08
softik a pan David ti je nic ?
ale je...len to už je tak nejak každý rok .....to nič chcú vytrhnúť Michalom.....za celý rok nie su schopný nič zbuchnúť....čo by nebolo vyslovene smiešne na silu....
misoft
31.12.12,21:13
Maďarov nemusím - Nem értem a magyar - a Davidko!? - tiež nemusím, počul som ho dosť.
asedma
31.12.12,21:14
nic lepsie nemaju, tak co daju..
asedma
31.12.12,21:16
a uzasny je staaaale
Dav
31.12.12,21:16
Behám po kanáloch ako potkan, pravým okom sledujem TV, ľavým ospalú vystrašenú psinu...
trisestri
31.12.12,21:17
No ja som zabezpečil včera a dnes dopoludnia materiálne zabezpečenie a povedal som - ani temu onému sa už nehnem. Moja 3/4 urobila obedík (mňam), o pohostenie sa už postarala moja už-osemnástka :D. Teraz len sedím, rukou chlebíčky, jednohubky a koláče do huby sáčem a prežúvam, tuto na porade do klábosnice ťukám (v telebedni je aj tak odpad vysielania - teda prakticky nič).

same jedlo a na pijatiku zabudli:D
Jarka 1
31.12.12,21:21
No, čím bližšie k polnoci, tým viac nás tu pribúda. Možno bude na Porade aj ohňostroj. Ale už som porušila predsavzatie, že do polnoci už jesť nebudem. Ťažko to bolo dodržať, keď misoft sáče dobroty do huby.
Valcake
31.12.12,21:21
..vidííím,...je to bezchybne napísané..xi,xi
Valcake
31.12.12,21:23
..Jarka,...nič si z toho nerob, teraz som sa napráskala a predsavzatie???? hm..ešte len bude:D
lujza.j
31.12.12,21:27
Behám po kanáloch ako potkan, pravým okom sledujem TV, ľavým ospalú vystrašenú psinu...
moja psina ráno na vetoša zuby ceril, že ho rafne...teraz je tu skrútený v posteli mi pri zadku...jeho flek vedla-lôžko volné...macher jeden..teraz je pos.atý:D
asedma
31.12.12,21:28
nasmu som ustlala v kupelke a tusim aj zaspal
misoft
31.12.12,21:29
Pijatika je v ich réžii, ja nemusím - už dosť dlho.
misoft
31.12.12,21:31
No, čím bližšie k polnoci, tým viac nás tu pribúda. Možno bude na Porade aj ohňostroj. Ale už som porušila predsavzatie, že do polnoci už jesť nebudem. Ťažko to bolo dodržať, keď misoft sáče dobroty do huby.
Lemmmmn simmmm dajmmmmm a nemmmmmmšetrmmmmi - bisťu - zase mi z huby na klábosnicu šunka padla z chlebíka. Já sa na to vyprdnu!
hnedoočka
31.12.12,21:33
:D
Jarka 1
31.12.12,21:37
Mišo už toľko než.. a začni aj chľastať. Šak by som si po tej šunke dala za pohárik niečoho ...no, teda šak. A just mi moja polovička uliala červené.
misoft
31.12.12,21:37
A ešte z tepla za klábosnicou si pozerám, ako sa u nás na námestí hromadia mladí pred tribúnou - v priamom prenose (bez zvuku)
Dav
31.12.12,21:41
lujza.j
31.12.12,21:46
jej aké kahančeky....
kukučka
31.12.12,21:52
Nech žije Slovenská republika! Živjó! :)
trisestri
31.12.12,21:57
prepinam,prepinam a uz aj chladnicku sa bojim otvorit,aby z nej Michal David nevyliezol
jozka56
31.12.12,21:57
Oli to šampáňo pre morčatá som šlohla.....:D
asedma
31.12.12,22:03
Stanislav 1975
31.12.12,22:14
Nech žije Slovenská republika! Živjó! :)
Otec národa Judr. Vladimír Mečiar, tiež asi slávi...:)
pepsikova
31.12.12,22:15
...tak, všetko dobré, moji milí, nech pri vás šťastie stojí v každej chvíli!..
misoft
31.12.12,22:21
No a 15 minút slávy je fuč. Sused medzibarákový parádny ohňostroj spustil - okna sa dobre nepototo od rachotu, ja som po mrknutí na monitor (no ľudí pred tribúnou sa dosť nazliezalo) zodvihol svoje pozadie, o polnoci som šampaňo pre spoločnosť otvoril (potvory - vedeli, že nepijem, viacej im zostalo), na balkáne sme prsky-prsky pozapaľovali a susedom na ich balkány hádzali, hlasivky sme prevetrali (teda ja nie - ale moja 3/4 - jak malá bliakala).
Terazky kafčo chlemstám, na monitor mrkám.
misoft
31.12.12,22:23
A jak pozerám a počúvam - múzejné vykopávky v telke spievajú.
pepsikova
31.12.12,22:23
...obligátna kafa na stole už vonia,
všetci slávia, popíjajú, vonku a aj doma,
predsavzatia jasné, dokonalé,
pevné zdravie, eurečky-nech sú pri nás stále!...
...čo viac si máme priať?..
..len nech človák člováka má o trochu radšej -ako rád,
nech pomoc príde v pravej chvíli,
nech sme dobrí, k iným milí,
"dlouhá noc" čochvíľa skončí a príde všedný deň-
tak nech z našej dnešnej lásky nezostane iba tieň...
pepsikova
31.12.12,22:25
...aj u mňa vreštia vykopávky, prehlušujú ten rachot vonku, šarkan nevie, kam by sa pichol,ani piškoty nepomáhajú...tiež pripíjam kafou, doma ani hada, tak si dám, čo mi chutí...
Stanislav 1975
31.12.12,22:26
prepinam,prepinam a uz aj chladnicku sa bojim otvorit,aby z nej Michal David nevyliezol
prečo, náhodou ja Michala Davida celkom možem...- nie je vypatlaný ako iní nemenovaní "umelci"
misoft
31.12.12,22:27
No ja už so žraním musím brzdiť - šak pupok za klábosnicu nezasuniem. :D:D:D
pepsikova
31.12.12,22:28
No ja už so žraním musím brzdiť - šak pupok za klábosnicu nezasuniem. :D:D:D..

..no tak si kúpiš fotelečku na kolečkách a tá ti dovolí, kolko labky dočiahnu!..neboj nišť!..však zhodíš!..
misoft
31.12.12,22:28
Kuk na monitor - z mesta zábery - už je po paráde, pomaly sa tratia ta het.
Valcake
31.12.12,22:30
...obrovské rachoty aj u nás, len počasie neprialo:(..hmla je:rolleyes:
Stanislav 1975
31.12.12,22:30
Kuk na monitor - z mesta zábery - už je po paráde, pomaly sa tratia ta het.
za málo eur - málo ohňostroja- videli ste ten v Sydney alebo v Honk kongu?
lujza.j
31.12.12,22:31
HALO na PLUS-ke....niečo sa dá
asedma
31.12.12,22:34
na CT1 moravaci ..hudba, vtipy
pepsikova
31.12.12,22:34
...mám svoj song, ktorý má pár viet, mám svoj song....rachotky starinky na stv1...a prvé lásky od Zorky...krása..



...a moja láska, Karolko Konárik..achjaj!...
asedma
31.12.12,22:35
...obrovské rachoty aj u nás, len počasie neprialo:(..hmla je:rolleyes:

u nas krasny ohnostroj a furt buchaju delobuchy..
trisestri
31.12.12,22:36
...tak, všetko dobré, moji milí, nech pri vás šťastie stojí v každej chvíli!..
jak fajne,tvoje pranie nas zachranilo plus dalsich par poradakov-totiz potomkovia resp hadi odpalovali pyrotechniku,vietor ju odfukol naspät na balkon a len par centimentrov zabranilo tragedie-popalenina oci,resp poziar a ja uprimne verim kazdemu kto je dobroprajny na porade,hoci ludia anonymny,vsak su viac ako ty ktory nie su anonymny, lebo cloveka mozno precitat aj bez realneho poznania.dakujem vsetkym milym ludom na porade a som rad ze tu su a budu.
lenkak
31.12.12,22:37
u nas krasny ohnostroj a furt buchaju delobuchy..

aj u nás hluk, pri deťoch som bola 1,5 hod, kým zaspali, 5x ich zobudili :(:mee:
kukučka
31.12.12,22:38
Stanko, moji rodičia sa narodili za Rakúska-Uhorska, skús sem nepliesť politikov. Ja naozaj oslavujem výročie vzniku SR.
Stanislav 1975
31.12.12,22:38
aj u nás hluk, pri deťoch som bola 1,5 hod, kým zaspali, 5x ich zobudili :(:mee:
aj v Zámkoch je ohnostroj? :D