trisestri
31.12.12,23:38
Kuk na monitor - z mesta zábery - už je po paráde, pomaly sa tratia ta het.

a ty si preco na obed nesiel buchat sampus,keby si najdalej odpalil mohol si daco vyhrat
Dav
31.12.12,22:38
Bola som pozrieť ohňostroj, psinu som zaparkovala do kumbálu,aby sa sama nebála. Teraz sedí na kábloch pod klábosnicou a vystrkuje len koniec ňufáku. Trasie sa, akoby tie káble neboli izolované. Rachot pokračuje z každej strany, pokračujem v prepínaní kanálov...
trisestri
31.12.12,22:41
Stanko, moji rodičia sa narodili za Rakúska-Uhorska, skús sem nepliesť politikov. Ja naozaj oslavujem výročie vzniku SR.

je to krasne vyrocie a okruhle samostatnosti a ze to tu tak vyzera je to vina nas vsetkych-uz sa nemozeme vyhovarat ani na cechov ani madarov.
pepsikova
31.12.12,22:42
...šarkan sa konečne uložil pred telku, starinky môže aj hlasnejšie a už tak nepočuť rachoty....sám by nebol ani za nič!..
kukučka
31.12.12,22:44
poľská TV - živý koncert vo Wroclawi, na plnom námestí pred polnocou spivala Maryla Rodowicz
asedma
31.12.12,22:47
a nas bobo o polnoci vybehol z kupelne si s nami strngnut
Stanislav 1975
31.12.12,23:02
no dobre, raketky dobúchané-pre dnešok to tu rozpúšťam- vycikať, umyť zuby a spať, dobrú noc...:D
lenkak
31.12.12,23:05
u nás ešte buchocú. :D Ale už potichšie, tak hádam bude kľud. :)
trisestri
31.12.12,23:06
poslene 3 sampusi a dobru:D
lujza.j
31.12.12,23:07
u nás už dávno nie....pes chytil druhý dych erotoman jeden...tu prehovára zajaca:D
ewita888
31.12.12,23:08
pepsikova
31.12.12,23:11
no dobre, raketky dobúchané-pre dnešok to tu rozpúšťam- vycikať, umyť zuby a spať, dobrú noc...:D..

..a kde je vinš?..dáke prianie?..nič nemáš v talóne pre nás?..mne sa ešte nechce spať!..čo tak rozprávka na dobrú noc!..
pepsikova
31.12.12,23:13
u nás už dávno nie....pes chytil druhý dych erotoman jeden...tu prehovára zajaca:D..

..joj, lui, dohovor mu, čoklíškovi jednému, že párenie druhov sa nesmie, detičky by mohli podediť len tú najhoršiu neplechu!..:D
asedma
31.12.12,23:29
aj nas havo ozil, aj granule mu chutiili a asik pojdeme este von, len furt buchaju a david je zase na obraze..
nika.sum
31.12.12,23:32
Vsetkym poradakom PF 2013
Stanislav 1975
31.12.12,23:36
..

..a kde je vinš?..dáke prianie?..nič nemáš v talóne pre nás?..mne sa ešte nechce spať!..čo tak rozprávka na dobrú noc!..
Pepsi, šak som už 2 krát vinšoval tu 3 krát na Fb...zas tolko vinšov až netreba...
Valcake
01.01.13,00:02
pepsikova
01.01.13,06:10
...dobré ráno vám, posielam kafu pre skorostajov, aj čajík, vianočku a oplátku s medom a k tomu zamrznuté ráno a hádam sa aj slniečko vydriape, vyzerá to na krásny deň dnes...šarkan ide dospať a ja asik pojdem s ním...fajn vám dnes!..

http://www.commentsyard.com/graphics/good-morning/good-morning164.jpg
sito
01.01.13,07:11
Troška si zaspomínam, možno aj vy, niektorí si spomeniete. Na Silvestra už vopred sa plánovalo kde ho veselo strávime a nový rok šťastne privítame. Zvyčajne to bolo naplánované do niektorej dediny zájsť na zábavu, prípadne niekam na chatu, tak nejak to bývalo, a nebolo zle, to.

A teraz, len do ulíc nás ženú.

Ale spomeňme si ako začínal ten rok 2012.

Takto nás chcú mať!


http://www.youtube.com/watch?v=zpiHi3hCp3g



Aj parádu pre nás nachystajú, len si toho užite, veď nie vy sa budete mať ako prasce v žite. Stačí keď myslieť nebudete. Ak, kam vás to dovedie? Zasa len na ulicu.




http://www.youtube.com/watch?v=XmK6w866Wks



Vyšli ste do ulíc ako zblúdile zvery, nik z nás hore vám už neverí. To, že ste národ holubičí, to nám je u 3,14či, na ša polícia vás zničí. Pomáhať a chrániť, povinnosť, predsa má.



http://www.youtube.com/watch?v=wSZ9qDHCNhM (http://www.youtube.com/watch?v=wSZ9qDHCNhM)



A tak ste tu už dostali, čo ste si tak žiadali. Zaženieme vás zasa do košiara, medzi nami bude vždy hrubá čiara.


Spomínam si ešte na ten hit, čo mladí nie a nie pochopiť.




http://www.youtube.com/watch?v=SvMxGdlgEiA



Rytmus, iný ich dnes láka. Čo nás, laka? Aký rytmus sme tu dvadsať rokov mali, ako nám na chrbtoch a nervoch hrali.




http://www.youtube.com/watch?v=rk81RudYmfs



NIE! SPOMÍNAJ!


http://www.youtube.com/watch?v=NpHchoq9VPY
sito
01.01.13,07:21
Si sa rozcitlivel, akoby ti fčera málo naliali.

Nie preto, ale keď som videl v noci toľko šťastných ľudí na ulici.



http://www.youtube.com/watch?v=odR1ObRTEP8



Aj to je šťastie, nebyť v noci na ulici.
lujza.j
01.01.13,08:28
Dav
01.01.13,08:35
smutné a strašné
Mila123
01.01.13,08:37
bez slov, človek si myslí, (aspoň ja!, že by už v 60. roku veku mohol mať rozum......
buchač
01.01.13,08:40
Hm .......ohňostroje ......

Nuž tak poviem ... z iného súdka ...
Tie ohňostroje budú odpaľovať aspoň odborníci a nie dementi ...
Tých behá už teraz po uliciach dostatok .
Som zvedavý ( ako každý rok ) na tie štatistiky z čiernej kroniky po Silvestrovskej noci ....

Včera som videl dve ženy na prechádzke , jedna kočik tlačila a pobehoval okolo nich malý šracko ...môj odhad - maximálne 4 ročný .
Zrazu šleha , nuž som sa otočil ...spred chlapcových nôh sa dymilo ............a ženské nič .
Viem , že existujú aj tie detské petardy , ktoré nárazom o tvrdý povrch rachnú , no jedno je isté .
Moje deti ( ak by boli chlapci ) by hento určite v takomto veku do ruky nedostali .

Raz darmo , profesia nepustí ... viem , čo to dokáže ...........šak buchač som bol roky...


ludia sú nepoučiteľní dementi.....http://www.topky.sk/cl/10/1335816/Zranenia-na-Silvestra--Podomacky-vyrobena-pyrotechnika-mu-odtrhla-hlavu-


BRATISLAVA - Pri odpaľovaní zábavnej pyrotechniky počas silvestrovskej noci a osláv vítania nového roka sa po celom Slovensku zranilo 34 ľudí. Ako informoval Jozef Minár z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby, úrazy utrpelo päť detí a mladých ľudí do 18 rokov, zvyšných 29 zranených boli dospelí ľudia.



....nuž pekne .........
Zdenka 0705
01.01.13,08:48
strašné len pomyslieť ... toť neďaleko odo mňa ...
alaya1
01.01.13,09:20
Potesilo ma, ze aspon niekedy zvitazi aj spravodlivost......
Prvá správa! Deti Ivany Boórovej práve letia na Slovenskohttp://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/01-01-2013/prva-sprava-deti-ivany-borovej-prave-letia-na-slovensko.html
trisestri
01.01.13,09:38
dobre rano
lenkak
01.01.13,09:52
aj v Zámkoch je ohnostroj? :D

na námestí bol.
misoft
01.01.13,10:09
Prajem Vám všetkým nádherné krásne ránko :D (kto vymyslel vstávať tak skoro o 12-tej?) - vonku je nádherne novoročne 2013-stkovo - dokonca i Oskarko sa prišiel pozrieť na 20-ročné Slovensko.

Tak šup-šup mládež - dožrať a doslopať, čo zostalo zo včera (to aby sme potom len celý rok sa napchávali a nalievali), nohy na stôl vyložiť (to aby niektorí sa mali dobre :D).


Rodinka Poraďácka:

Prajem Vám všetkým VEĽA úspechov, radosti zdravia a aj €uráčov (po odpočítaní daní, odvodov, poplatkov a iných Kazisvetových výmyslov) počas celého roka, končiaceho sa na 13-ku (pre niekoho šťastnú, pre iného možno smolnú).
trisestri
01.01.13,10:10
nuz statistiky hovoria o obetiach pyrotechniky,lenze v drvivej väcsine ide o nespravne zaobchadzanie z nou,alebo o podomacky vyrobenu a tie obete s trvalymi nasledkami boli aj v casoch,kedy bol predaj pyrotechniky zakazany a mozno este viac ak prepocitame kolko ludi k nej vtedy malo pristup,alebo si ju amatersky vyrabali a nasli sa aj taky debili ktory si z vojny uliali delobuchy a dokonca aj granaty a opity sa z nimi zabavali a dakde su este blbsie zvyky,ako napr strielat ostrymi z balkonov.
mna skor zaraza narastajuca bezohladnost podaktorych tupcov,ktory hadzu petardy pod nohy nahodne okoloiducim,alebo blizko pod okna.
pepsikova
01.01.13,10:29
Prajem Vám všetkým nádherné krásne ránko :D (kto vymyslel vstávať tak skoro o 12-tej?) - vonku je nádherne novoročne 2013-stkovo - dokonca i Oskarko sa prišiel pozrieť na 20-ročné Slovensko.

Tak šup-šup mládež - dožrať a doslopať, čo zostalo zo včera (to aby sme potom len celý rok sa napchávali a nalievali), nohy na stôl vyložiť (to aby niektorí sa mali dobre :D).


Rodinka Poraďácka:

Prajem Vám všetkým VEĽA úspechov, radosti zdravia a aj €uráčov (po odpočítaní daní, odvodov, poplatkov a iných Kazisvetových výmyslov) počas celého roka, končiaceho sa na 13-ku (pre niekoho šťastnú, pre iného možno smolnú)...

..ďakujem,mojko, za seba!...mám v pláne tento rok predarebačiť, takže dnes okrem šarkana a nôžok na stole nerobím naozaj nič...13-stka je moje šťastné číslo, tak sa na ňu spolahnem:D
Stanislav 1975
01.01.13,10:51
Zasa o rok starší- o rok múdrejší... !!!
Indeed
01.01.13,11:07
..

..ďakujem,mojko, za seba!...mám v pláne tento rok predarebačiť, takže dnes okrem šarkana a nôžok na stole nerobím naozaj nič...13-stka je moje šťastné číslo, tak sa na ňu spolahnem:D

To je to najhoršie čo mo že byť, takýto prístup...

Stále si treba vytyčovať CIELE !

Iba tak može človek napredovať.

žiť bez cieľov je NEBEZPEČNÉ ! znamená to stagnaciu ruka v ruke s upadkom.
lujza.j
01.01.13,11:30
..

..ďakujem,mojko, za seba!...mám v pláne tento rok predarebačiť, takže dnes okrem šarkana a nôžok na stole nerobím naozaj nič...13-stka je moje šťastné číslo, tak sa na ňu spolahnem:D
ja ani neviem čo mám v pláne;) nech to tak nejak plynie .....tak nejak normálne, hlavne v zdraví....asi zase ďalší rok len decko ja a pes:(/nesťažujem sa len tak konštatujem/..ale čo už, nejak sa snažím to moc neriešiť v hlave:)
nech nie je horšie,....lepšie iba privítam:D aj ked čo by tu asi lepšie:rolleyes:
Duški dakujem:)
terezamaria
01.01.13,12:18
Milí poraďáci ! Prajem všetko, čo radosť vzbudí,prajem lásku, lebo spája ľudí.
Prajem priateľov, čo dokážu žiť, prajem milovať a milovaný byť.
Šťastný Nový rok! A bárs by sme sa stretli o rok plní sily a zdravia !
http://img1.obrazkyanimace.com/oa/006/028.gif
misoft
01.01.13,14:03
...a o rok bližšie k penzii :D:D
misoft
01.01.13,14:04
Ale veď to je CIEĽ - nič NEROBIŤ :D
Zimama
01.01.13,14:16
Presne tak - čo sa Ti nepáči na konkrétne a jasne vytýčenom cieli "predarebačiť" celý rok??? Už len to sloveso samo osebe je nádherné... :-)
Zimama
01.01.13,14:37
Vďaka Porade som sa pred chvíľou dozvedela, že deti Ivany Boórovej sú naspäť doma - ako prvá správa v novom roku je to nádherné, a ak všetky správy resp. udalosti budú aspoň spolovice takéto, tak to bude dobrý rok...! :)

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/01-01-2013/lietadlo-pristalo-deti-ivany-boorovej-su%20doma.html

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/01-01-2013/prve-foto-martinko-4-a-samko-3-na-letisku-takto-sa-tesili-domov.html

Pre mňa osobne to potvrdzuje aj názory na "koniec sveta" - koniec starého (hnusného) sveta so starým (hnusným) zmýšľaním a medziľudskými vzťahmi. Zvíťazila ľudskosť, Človečenstvo... no je to len prvé víťazstvo, ešte nás čaká kopec roboty - začnime, prosím, "zlepšovať svet" každý v svojom najbližšom okolí, možno jeden úsmev, jeden dobrý skutok denne, pre blízkych i neznámych ľudí...! :)

...lebo ešte stále máme "ľudstvo ako celok" málo času - o päť minút dvanásť...


http://www.voiceable.org/wp-content/uploads/2012/12/New-Soul-Wallpaper-For-2013-New-Year.jpg

Šťastný nový rok všetkým! :)
promont maja
01.01.13,14:41
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nYf9sqlEWJo

... šťastný Nový rok ... Vám všetkým ...
ivuliatko
01.01.13,14:47
Aj ja sa pripájam k želaniam do nového roka, už tu bolo všeličo napísané - zdravie, šťastie, láska, radosť, priateľstvo, úspechy, euráče, splnené sny...
...tak pridávam, aby sme nezabudli snívať :)

http://c.universalscraps.com/files/en/new.year.greetings/new_year_greeting_065.gif

Jedno decko silvestruje v Tatranskej Štrbe, druhé na Donovaloch a ja som bola u kamarátov na chalupe v Dolnom Trhovišti - usporiadali geriatrickú párty :D pre bývalé krasomamy a krasotatov, ktorým decká odrástli. Poobede sme si dali takú 4-hodinovú vychádzku kade-tade (s medzipristátím v krčme v susednej dedine) a večer pri kozube so psom a mačkami, súdkom piva, spomienkami a šibnutými nápadmi. Ráno sme pokračovali, snažili sme sa dojesť sladké aj slané zásoby, ale nepodarilo sa, lebo každý navláčil jak pre celý regiment. Okolo obeda sme sa rozišli... teda toto sa stalo medzi nami dievčatami (a chlapcami) - a to ma potešilo :)
bettylou
01.01.13,14:57
talčítko štart smerom dole, suroviny vyjdú späť hore
lujza.j
01.01.13,15:15
ako u koho...:-)
avalik
01.01.13,18:09
ČT1 ... Občanský průkaz
pepsikova
01.01.13,18:14
To je to najhoršie čo mo že byť, takýto prístup...

Stále si treba vytyčovať CIELE !

Iba tak može človek napredovať.

žiť bez cieľov je NEBEZPEČNÉ ! znamená to stagnaciu ruka v ruke s upadkom...

..no, podľa horoskopu mi vyšlo, že mám veľmi dobrý rok na kúpu nehnuteľnosti...takže, ak by prišiel dáky rušivý element do mojej darebnosti, rada tú pajtu kúpim a budem darebačiť tam.:D..však to je jedno, kde,podstata je "čo"..či?.....tak nejako...
lujza.j
01.01.13,18:19
..

..no, podľa horoskopu mi vyšlo, že mám veľmi dobrý rok na kúpu nehnuteľnosti...takže, ak by prišiel dáky rušivý element do mojej darebnosti, rada tú pajtu kúpim a budem darebačiť tam.:D..však to je jedno, kde,podstata je "čo"..či?.....tak nejako...

......tak držím palce a silno želám;)
pivko
01.01.13,18:21
Máme novoročný darček:mee: kiahne :mad:
trisestri
01.01.13,18:27
Máme novoročný darček:mee: kiahne :mad:

aj u nas zaciatok roka na figu-exem,mail o zruseni kseftov,znovuotvorenie starych problemov:mad:
lujza.j
01.01.13,18:31
Máme novoročný darček:mee: kiahne :mad:
ty si ich už mal? no ale nepoteší:(
pivko
01.01.13,18:34
Mal , ale malému vyskakujú každú minútu.Už mastíme.
Anik
01.01.13,18:34
Zasa o rok starší- o rok múdrejší... !!!

Stanko bohužiaľ máš krutú pravdu. Čo už že starší, ale poniektorí tejto noci aj zmúdreli. Dcéra s priateľom boli dnes v noci na námestí však koniec roka osláviť medzi svojimi a dnes večer cupky, dupky do Prešova do práce a do školy. Všetko v pohode až príliš triezvy po polnoci ešte pogratulovali celej rodine a šli posedieť do tepla na chvíľu rozlúčiť sa s kamarátmi. O 1:30 telefonát, že mami neboj sa nič tak strašného sa nestalo len Janíkovi ukradli vetrovku s kľúčmi a novým mobilom. Asistovala aj polícia. Domov prišli nešťastní o 2:45 lebo ešte skúšali vypátrať veci. Chvíľu pospali, nepospali a okolo 8:30 sme sa vybrali na políciu spísať záznam aj s krabičkou mobilu a papiermi. Ešte za cestu som im nešťastným vysvetlovala, že je to len mobil a že človek v taký silvetrovský čas môže čakať všetko aj nejakú tú bitku atď.
Keď sme dorazili na políciu tak mládež čo s nimi sedela po polnoci resp. poniektorá, spala sa nachádzala na polícii po veľkej bitke vraj niekto leží aj v nemocnici v ohrození života. Veci od krvi poniektoré hlávky poobíjané atď. na rukách putá už zväčša prespatí, väčšia časť poniektorí ani nevedeli čo sa udialo. Ľahko sa mi vysvetľovalo, že na niektoré veci, ktoré sa NÁM nemôžu nikdy stať to jednoducho neplatí. Okradol ich niekto kto s nimi sedel pri jednom stole. Nemohli tomu uveriť už veria.
Ja som však bola neskutočne rada, že tam neostali a že sa potom nezapojili aj do bitky to už by malo isto väčšie následky.
Takže napriek tomu, že sa nám stalo to čo sa stalo - určite sme zmúdreli aj keď v podstate s fackou, niekedy to bez nej nejde.
Prajem všetkým len samé radosti a zdravie v roku 2013
lujza.j
01.01.13,18:34
aj u nas zaciatok roka na figu-exem,mail o zruseni kseftov,znovuotvorenie starych problemov:mad:
tak to je na šľak-traf:mad:....poznám....
lujza.j
01.01.13,18:37
Mal , ale malému vyskakujú každú minútu.Už mastíme.
ked ich mala moja....doktorka mi poradila ju opáliť horským slnkom....ak nemá teplotu.....spravila som tak.....mala iba to čo vyskákalo....po opálení sa už nerobili....
a ty bud rád, že si ich mal..... priebeh u dospelého horor....
trisestri
01.01.13,18:41
Stanko bohužiaľ máš krutú pravdu. Čo už že starší, ale poniektorí tejto noci aj zmúdreli. Dcéra s priateľom boli dnes v noci na námestí však koniec roka osláviť medzi svojimi a dnes večer cupky, dupky do Prešova do práce a do školy. Všetko v pohode až príliš triezvy po polnoci ešte pogratulovali celej rodine a šli posedieť do tepla na chvíľu rozlúčiť sa s kamarátmi. O 1:30 telefonát, že mami neboj sa nič tak strašného sa nestalo len Janíkovi ukradli vetrovku s kľúčmi a novým mobilom. Asistovala aj polícia. Domov prišli nešťastní o 2:45 lebo ešte skúšali vypátrať veci. Chvíľu pospali, nepospali a okolo 8:30 sme sa vybrali na políciu spísať záznam aj s krabičkou mobilu a papiermi. Ešte za cestu som im nešťastným vysvetlovala, že je to len mobil a že človek v taký silvetrovský čas môže čakať všetko aj nejakú tú bitku atď.
Keď sme dorazili na políciu tak mládež čo s nimi sedela po polnoci resp. poniektorá, spala sa nachádzala na polícii po veľkej bitke vraj niekto leží aj v nemocnici v ohrození života. Veci od krvi poniektoré hlávky poobíjané atď. na rukách putá už zväčša prespatí, väčšia časť poniektorí ani nevedeli čo sa udialo. Ľahko sa mi vysvetľovalo, že na niektoré veci, ktoré sa NÁM nemôžu nikdy stať to jednoducho neplatí. Okradol ich niekto kto s nimi sedel pri jednom stole. Nemohli tomu uveriť už veria.
Ja som však bola neskutočne rada, že tam neostali a že sa potom nezapojili aj do bitky to už by malo isto väčšie následky.
Takže napriek tomu, že sa nám stalo to čo sa stalo - určite sme zmúdreli aj keď v podstate s fackou, niekedy to bez nej nejde.
Prajem všetkým len samé radosti a zdravie v roku 2013

to co sa dialo-u dcerineho kamosa bola policia,lebo ich vykradli,dalsieho cez silvestra zbili,jej kamosky bratranec si podrezal zily,dalej bitky,vytrznosti,havarie,kolegyne susede bola policia pre domace nasilie.
Anik
01.01.13,18:48
tento rok asi nezačal moc dobre večer, keď som ich odprevádzala na autobus už som bola na odchode, keď zo stanice odchádzali 2 straší chlapi a jeden z nich plakal, že mu ukradli úplne všetko, že nemá ani doklady. Mám pocit, že ideálne bolo dnes zostať dnu a nevidieť a nepočuť.
lujza.j
01.01.13,18:59
moje decko už druhý Silvester so mnou doma...nevyžadovala som to...prežila by som ved aj tak zábava na silu...ale viem, že na námestie v mojom prípade v BA by nešla...čo som rada, ja nemám rada davy a ešte takéto opilecké nevyspytateľné .....keby to nebolo tak narýchlo...možno by som volila ten gay klub, ktorý bol v ponuke, ale až večer.
lujza.j
01.01.13,19:00
no "krásne".....:-(
wagner
01.01.13,19:11
Máme novoročný darček:mee: kiahne :mad:
Takto pred rokom ich mali všetky moje vnúčatá. Najhoršie dopadla vtedy najstaršia devätnástka. Vysoké horúčky, vyhádzaná na celom tele a to mala pred maturitami. Liečba trvala skoro tri týždne a celý čas sa nemohla učiť, ani chodiť do školy. :mee::confused:
wagner
01.01.13,19:13
http://magazin.atlas.sk/spektrum/najblizsia-apokalypsa-uz-v-roku-2017/806181.html ešte že sme prežili jeden koniec sveta a už chystajú na nás ďalšie:confused:
srska
01.01.13,19:40
moje decko už druhý Silvester so mnou doma...nevyžadovala som to...prežila by som ved aj tak zábava na silu...ale viem, že na námestie v mojom prípade v BA by nešla...čo som rada, ja nemám rada davy a ešte takéto opilecké nevyspytateľné .....keby to nebolo tak narýchlo...možno by som volila ten gay klub, ktorý bol v ponuke, ale až večer.ani my - sedeli sme doma, popíjali pivko, whisky a nakoniec huberta. deň pred sme zatiahli na trochen špacírung do podersdorfu am see a po špacírungu sme si dali obedík tu (http://s2.deskline.net/images/BGL/e226b558-12e8-48b7-b4d3-7e6664680ed0_1/1/Bianca_Waba.jpg)
lujza.j
01.01.13,19:47
ani my - sedeli sme doma, popíjali pivko, whisky a nakoniec huberta. deň pred sme zatiahli na trochen špacírung do podersdorfu am see a po špacírungu sme si dali obedík tu (http://s2.deskline.net/images/BGL/e226b558-12e8-48b7-b4d3-7e6664680ed0_1/1/Bianca_Waba.jpg)
hmm...tam by sa šikla robota mojmu chlapovi....teda nie konkretne;)
srska
01.01.13,19:49
hmm...tam by sa šikla robota mojmu chlapovi....teda nie konkretne;)luj, radi tam chodíme. na jar pravidelne (málo ľudí na jazere) a pekné prostredie. a krčmičky na každom kroku na seestrasse
lujza.j
01.01.13,19:52
luj, radi tam chodíme. na jar pravidelne (málo ľudí na jazere) a pekné prostredie. a krčmičky na každom kroku na seestrasse
že vraj to tam je pekne nebola som tam ešte...ani neviem prečo:rolleyes:
srska
01.01.13,19:56
že vraj to tam je pekne nebola som tam ešte...ani neviem prečo:rolleyes:cca 60 km. na jar - máj, jún ozaj pekné prostredie. júl a august tam nechodíme - strašne veľa dovolenkárov a dosť veľké % maďarov. potom až jeseň a občas v zime. 30-teho bolo super počasie, ticho, len domáci
lujza.j
01.01.13,20:07
cca 60 km. na jar - máj, jún ozaj pekné prostredie. júl a august tam nechodíme - strašne veľa dovolenkárov a dosť veľké % maďarov. potom až jeseň a občas v zime. 30-teho bolo super počasie, ticho, len domáci
minulý rok tam kolegynin známy otváral reštiku na sezonu naháňaj personál, teda aj kuchárov, ale nejako sa čas pohol moj chlap chcel že by to v De ukončil.....nakoniec mi kolegyňa niekedy v septembri, že oni to tam ukončili:eek: že ešte bola rada, že moj chlap tam nešiel bol by bez roboty....len neviem prečo to ukončili.....
srska
01.01.13,20:14
minulý rok tam kolegynin známy otváral reštiku na sezonu naháňaj personál, teda aj kuchárov, ale nejako sa čas pohol moj chlap chcel že by to v De ukončil.....nakoniec mi kolegyňa niekedy v septembri, že oni to tam ukončili:eek: že ešte bola rada, že moj chlap tam nešiel bol by bez roboty....len neviem prečo to ukončili.....poviem ti takto luj: nedeľa 11 hodín, skončí omša, skoro všetci sa vždy usadia v tejto reštike (http://web.deskline.net/PODERSDORFgastro/de/show_infrastructure/BGL/250cc512-46b7-41b2-91f9-4786dc61fffc/jupps_bierst%C3%BCberl) buď dnu alebo na terase, varia super, ceny dobré, niektorí ani nesadnú, objednajú si šnicle a odnesú domov k obedu (aj 30.12. tak bolo). domáci idú furt k domácim. a tí čo bývajú v penziónoch a majú polpenziu sa prestravujú tam. ťažko sa asi presadiť
lujza.j
01.01.13,20:21
poviem ti takto luj: nedeľa 11 hodín, skončí omša, skoro všetci sa vždy usadia v tejto reštike (http://web.deskline.net/PODERSDORFgastro/de/show_infrastructure/BGL/250cc512-46b7-41b2-91f9-4786dc61fffc/jupps_bierst%C3%BCberl) buď dnu alebo na terase, varia super, ceny dobré, niektorí ani nesadnú, objednajú si šnicle a odnesú domov k obedu (aj 30.12. tak bolo). domáci idú furt k domácim. a tí čo bývajú v penziónoch a majú polpenziu sa prestravujú tam. ťažko sa asi presadiť
chodievajú tam ludia aj so psami ?
srska
01.01.13,20:27
chodievajú tam ludia aj so psami ?popri jazere bežne a do reštiky tiež.
srska
01.01.13,20:37
ešte k tomu koncu v septembri - 80% reštík, penziónov asi ukončí sezónu a idú zarábať do álp. zostanú len domáci.
lujza.j
01.01.13,20:42
ešte k tomu koncu v septembri - 80% reštík, penziónov asi ukončí sezónu a idú zarábať do álp. zostanú len domáci.
no to je výhodné, že majú kam zmiznúť za zárobkom....
wagner
01.01.13,20:59
..

..no, podľa horoskopu mi vyšlo, že mám veľmi dobrý rok na kúpu nehnuteľnosti...takže, ak by prišiel dáky rušivý element do mojej darebnosti, rada tú pajtu kúpim a budem darebačiť tam.:D..však to je jedno, kde,podstata je "čo"..či?.....tak nejako...
Žiadalo sa Ti lacamontera a už Ti tu rozkazuje - musíš si dať ciele a makať:D Aj keď budeš mať 99 rokov.:D Ak by si nemala kde napredovať, môžeš pomaly šlapať aj so šarkanom ku mne a naspäť. A budeš napredovať:D
lapejko
01.01.13,23:20
u mňa relatívny kľud ale na Nový rok som sa zobudil vedľa holého zadku mojej polovičky a keď platí jak na nový rok tak po celý rok, ocotne to beriem:) Trochu oneskorene všetkým ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! http://www.youtube.com/watch?v=Kn8k4AVmYMI
Erislava
02.01.13,03:59
Všetkým poraďakákom želám všetko dobré do nového roku, veľa zdravia, šťastia, lásky, samozrejme aj peňazí a veľa krásnych a pohodových dní.
srska
02.01.13,04:54
Zdenka 0705
02.01.13,05:54
.. aký lapaj si Ty, lapejko :)))
hnedoočka
02.01.13,07:36
súhlasím so Zdenkou :D
buchač
02.01.13,07:59
nemá šancu, zakázal som sa jej do konca roka ku mne ozývať! Začne hundrať pre hocijakú maličkosť, aj jej dám za pravdu aaľe ona furt ľem svojo, žeby ju šľak trafil tam dze je, fuj aľe me rozjedla...a taká pekná nedeľa to mohla byť, dve hodiny v aquaparku Delňa sme s deťmi strávili...asi tam zoči dostala, nalpa!

ta pravda, mali sme ísť k bratovi na Sekčov, prefičal som cez Prešov, deti ani nemukli a moja až v Lade špitla aby som sa nehneval a otočil... pri Lipníku som to naraz zvládol, návšteva Ok, ale teraz sa duje, no nezabijem ju?! A ten nedostatok sexu isto nie je príčina ale následok asi bude dlho keďže zase idem von...

u mňa relatívny kľud ale na Nový rok som sa zobudil vedľa holého zadku mojej polovičky a keď platí jak na nový rok tak po celý rok, ocotne to beriem:) Trochu oneskorene všetkým ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

.................................................h m................................................. ..:rolleyes:
Stanislav 1975
02.01.13,08:19
.................................................h m................................................. ..:rolleyes:
už sa to asi urovnalo madzi lapejkom a pani lapejkovou...,dobre ju šupol a je pokoj, ako som radil a písal...:D, Stanislav nieje chmuľo- Stanislav vie čo a jak...:D
buchač
02.01.13,08:27
už sa to asi urovnalo madzi lapejkom a pani lapejkovou...,dobre ju šupol a je pokoj, ako som radil a písal...:D, Stanislav nieje chmuľo- Stanislav vie čo a jak...:D
...hehehehehe.....

Ibaže Stanislav teraz nepochopil celkom to moje " hm ".....a ja som schválne nezvýraznil poniektoré slová ...;) :rolleyes:
calawen
02.01.13,09:22
Zdravím všetkých a želám všetko len to dobré do nového roku. Ku nám prišiel koniec sveta a vzal si niečo z motora mojej Talie... Takže od vianoc už aj ja mám nehnuteľnosť... :(
lujza.j
02.01.13,09:28
Zdravím všetkých a želám všetko len to dobré do nového roku. Ku nám prišiel koniec sveta a vzal si niečo z motora mojej Talie... Takže od vianoc už aj ja mám nehnuteľnosť... :(
no mňa by asi vystrelilo z gatí...ale čo ak to je znamenie...že ak sa dá treba sa kuknúť po novšej alebo novej hnuteľnosti;)
calawen
02.01.13,09:47
no mňa by asi vystrelilo z gatí...ale čo ak to je znamenie...že ak sa dá treba sa kuknúť po novšej alebo novej hnuteľnosti;)

Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?
lujza.j
02.01.13,09:57
Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?
a nemáte nejakého kámoša čo by riadne kukol a odhadol cenu opravy....300e je strašne veľa...
neštartuje akože ani ťuk neurobí...alebo aj chce ale nedarí sa mu....
Ivana Š
02.01.13,10:21
skorosedemnástka mi odcestovala a Harryho mi nechala nech opatrujem - kŕmim dopĺňam vodu a kukám či žije - zasran - celú noc sa kolotočoval, teraz drichme :D
Stanislav 1975
02.01.13,10:33
Sviňajedna neštartuje, najprv sme mysleli, že baterka odišla - ani po nabití a vložení do auta neštartovalo, manžel tvrdí, že problém nie je elektrický, odhadovaná cena opravy 300E a vyššie, na nové nie sú love...

Ale zas 11 ročné auto si to môže dovoliť zaštrajkovať, nie?

aj tento zle dopadol-pozor fakt, na to...:D
lujza.j
02.01.13,10:56
skorosedemnástka mi odcestovala a Harryho mi nechala nech opatrujem - kŕmim dopĺňam vodu a kukám či žije - zasran - celú noc sa kolotočoval, teraz drichme :D
ja len tak od veci...večer dávajú Wiliša:D
aby nemal svalovicu:D
lujza.j
02.01.13,10:57
tak mu treba...nemal na hotel.....:-P
Stanislav 1975
02.01.13,10:59
ja len tak od veci...večer dávajú Wiliša:D
aby nemal svalovicu:D
Neviem, čo na ňom vidíte všetky...:eek:
promont maja
02.01.13,11:00
... dúfam, že ochotne ... abo predsa ocotne ...
promont maja
02.01.13,11:01
... ocotne? ... kvašno? ... asi lem preklep ... či?
srska
02.01.13,11:14
došlo mi v maili - funkcia v poisťovni:

manažér obchodu pre výbehy z leasingu :D
misoft
02.01.13,11:15
Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je :D), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá :D), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"
srska
02.01.13,11:18
Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je :D), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá :D), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"mňa proboval ešte v starom roku dr**** o 5 evri pokladník v bille. neprešiel:D
calawen
02.01.13,11:19
a nemáte nejakého kámoša čo by riadne kukol a odhadol cenu opravy....300e je strašne veľa...
neštartuje akože ani ťuk neurobí...alebo aj chce ale nedarí sa mu....

chce, ale nedarí sa mu, vraj štartér nevládze motorom otočiť, či jak spomínal manžel...
Ivana Š
02.01.13,11:27
Neviem, čo na ňom vidíte všetky...:eek:

ten beťársky úsmev ;)
misoft
02.01.13,11:27
Štartér sa dá rozobrať, premazať, prečistiť.
pavol54
02.01.13,11:38
uhlíky zodrané môžu byť aj baterka stará, kompresiu na valcoch až nakoniec naj prv si požičajte od niekoho zaručene dobrú bat.
lujza.j
02.01.13,11:43
chce, ale nedarí sa mu, vraj štartér nevládze motorom otočiť, či jak spomínal manžel...
štartér nie je oprava za 300e....treba nájsť chlapa čo robí štartéry, alebo kúpiť repasovaný.... poznám....čo to som si preskákala s autom čo som posunula dcére....;) potom ma nas.alo dosť.....
lujza.j
02.01.13,11:44
možno to je pastorok....
lujza.j
02.01.13,11:46
dobré...
buchač
02.01.13,12:25
štartér nie je oprava za 300e....treba nájsť chlapa čo robí štartéry, alebo kúpiť repasovaný.... poznám....čo to som si preskákala s autom čo som posunula dcére....;) potom ma nas.alo dosť.....
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-airbag/eshop/7-1-Startery/726-2-Dacia/5/718-Starter-Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...rozdiel v cene oproti novému bude zanedbateľný...
srska
02.01.13,12:27
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-airbag/eshop/7-1-Startery/726-2-Dacia/5/718-Starter-Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...cena oproti novému bude zanedbateľná ...alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí
lujza.j
02.01.13,12:31
...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-airbag/eshop/7-1-Startery/726-2-Dacia/5/718-Starter-Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...cena oproti novému bude zanedbateľná ...
ale ja som jej toto nechcela napísať /aj ked si to myslím/;)....každý sme zaťažený na iné zn.:rolleyes: v mojom prípade bola lacnejšie oprava ako nový kus....teda vtedy
buchač
02.01.13,12:32
Dneska som si zgustol - v hyperobchode - poslal som jednu onú pekne po slovensky do **** a to všetko nahlas a pred "publikom" (boli aj standing ovácie).
Čakáme zo piati pekne v šóre na nejakú tú šunčičku (či čo to vlastne je :D), keď sa dovalí fiflena (záručná doba prepadnutá, doba spotreby prešvihnutá :D), hneď dopredu a začne si vyberať.
Ja jej - reku - "Pani, koniec je za mnou." Ona: "Ponáhľam sa!".
Ja "A my tu hádam máme more času? Choďte dozadu!"
Ona: "Nestaraj sa, héééééj? Debil!"
Tak som zapol iný slovník: "Očuj ty pri***ana ku**a, padaj dozadu, alebo vypadni do 3,14če, také kravy by mali do chlieva zavrieť, nie do obchodu medzi ľudí pustiť!"
Nasratá odplachtila a celý šór: "Ale jej dal!"
Fúúúúúj .......ale si vulgárny ...:eek:

Veď sa to dá aj pekne , slušne a jemne povedať ...:---
Ja , napríklad , pri takejto konverzácii mám v talóne jedne vetičku ...

" Áno pani ...ponáhľate sa ??? ...a kde prosím Vás ???...do hrobu , do hrobu ???...šak ako tak pozerám , už na to aj vyzeráte ..."

Si asi vieš predstaviť ten úškľabok a iróniu v hlase , čo nahodím...:rolleyes:
Zatiaľ sa nik nezmohol na odpoveď ...;)
srska
02.01.13,12:34
dnes bol celkom dobrý film na pluske o tomto killerovi http://cs.wikipedia.org/wiki/Ted_Bundy
Tweety
02.01.13,12:34
No teda, ste teda poriadni gentemani, len čo je pravda.:( Nechcela by som byť tou pani.
buchač
02.01.13,12:35
alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí

...ja šomrem pri zapínaní televízora ....

Ale ani Alah nepomáha .......nuž sa chystám skočiť do nejakej predajne , že nový kúpiť ....repas nemienim dať robiť...
buchač
02.01.13,12:39
No teda, ste teda poriadni gentemani, len čo je pravda.:( Nechcela by som byť tou pani.

Gentleman som odtál - potál .........

Nie jednu osobu som už pustil pred seba v šóre .....

Lenže aj tá osoba ( na pohlaví a veku nezáleží ) slušne požiadala a zdôvodnila ...

...a to je veľký rozdiel medzi chrapúnstvom a slušnou prosbou ....
lubko6394
02.01.13,12:39
No, na thalii sa mi stalo, že nám prestal fungovať 1 kľúčik - baterka v ňom a preto sa nedala naštartovať pokiaľ nebol v blízkosti ten správny. Raz som s tým blbým aj vyštartoval, vybavil čo bolo treba a naštartovať nešlo ani za Boha. Prišla kolegyňa s tým nepokazeným a štartovalo to aj s blbým. Ten dobrý musí byť v blízkosti, a nemusí to byť v zapaľovaní.
lujza.j
02.01.13,12:41
hnusný vrah....
srska
02.01.13,12:45
No, na thalii sa mi stalo, že nám prestal fungovať 1 kľúčik - baterka v ňom a preto sa nedala naštartovať pokiaľ nebol v blízkosti ten správny. Raz som s tým blbým aj vyštartoval, vybavil čo bolo treba a naštartovať nešlo ani za Boha. Prišla kolegyňa s tým nepokazeným a štartovalo to aj s blbým. Ten dobrý musí byť v blízkosti, a nemusí to byť v zapaľovaní.tam je baterka? a nieje tam len pasívny transpodér?
Stanislav 1975
02.01.13,12:53
VIEM PRVÝ- JUDr. Čentéš nebude generálny prokurátor...
Tweety
02.01.13,12:54
VIEM PRVÝ- JUDr. Čentéš nebude generálny prokurátor...
Nevie, nevieš, prvý bol sám veľký Gašparko.:---
Stanislav 1975
02.01.13,12:58
Nevie, nevieš, prvý bol sám veľký Gašparko.:---
Ale k prezidentovi sa treba stavať a vyjadrovať o ňom vždy slušne- pán prezident Prof. JUDr Ivan Gašparovič PhD., DrHc...
Tweety
02.01.13,13:00
Ale k prezidentovi sa treba stavať a vyjadrovať o ňom vždy slušne- pán prezident Prof. JUDr Ivan Gašparovič PhD., DrHc...
Veď áno, to nepopieram, aj on sa má v prvom rade správať tak, ako sa na hlavu štátu patrí, nie?
buchač
02.01.13,13:05
Veď áno, to nepopieram, aj on sa má v prvom rade správať tak, ako sa na hlavu štátu patrí, nie?

Ja sa správam ako správny dôchodca .......

Idem šmariť šlófika .......
Vy zatiaľ pracujte , lebo :
- čím viac budete , tým vyššie príjmy budú
- čím vyššie prijmy budú , tým vyššie tie dane
- čím vyššie dane , tým lepší rozpočet
- čím lepší rozpočet , tým lepšie prerozdelenie
- čím lepšie prerozdelenie ...tým vyššie dôchodky ....

capisci ?????....;):rolleyes::---:D
Stanislav 1975
02.01.13,13:08
Veď áno, to nepopieram, aj on sa má v prvom rade správať tak, ako sa na hlavu štátu patrí, nie?
Ale on je už postarší ujo...:D
Tweety
02.01.13,13:10
Ale on je už postarší ujo...:D
Na veci to predsa nič nemení.
lubko6394
02.01.13,13:32
tam je baterka? a nieje tam len pasívny transpodér?

A čo ja viem ? Stačí aby sa to v kľúči poškodilo a môžeš s autom špekulovať do nekonečna, vymieňať batériu... Netvrdím, že je to aj v tomto prípade, ale príznaky sú podobné
kopretinka
02.01.13,13:42
ten beťársky úsmev ;)
aaaaaaaach............:rolleyes:
kopretinka
02.01.13,13:47
keď tu spomínate tie autá....ja nemám,takže sa o takéto veci nestarám,ale.....kamošku nedávno vykradli a to takým spôsobom,že tí pancharti majú nejakú srandu,ktorá spôsobí,že keď zatvárate auto diaľkovým ovládačom,tak to prerušia,a vy ani neviete,že ste nezavreli auto.Chlapíci prídu,bez námahy si otvoria nezamknuté auto a odkráčajú,takže nestačí len pípnuť diaľkovým,ale aj skúste ručne,či máte ozaj zavreté.Možno toto nie je novinka,ale ja som to doteraz nevedela.
srska
02.01.13,13:51
Ale k prezidentovi sa treba stavať a vyjadrovať o ňom vždy slušne- pán prezident Prof. JUDr Ivan Gašparovič PhD., DrHc...zabudol si ešte - jeho excelencia ....
Tweety
02.01.13,13:53
zabudol si ešte - jeho excelencia ....
Skôr vaše blahorodie.:---
avalik
02.01.13,13:53
ten beťársky úsmev ;)

ani smiat sa nemusi ... hmmmmmmmmmmmm ;)

http://next-games.de/wp-content/uploads/2012/09/brucewillis.jpg
lujza.j
02.01.13,13:53
keď tu spomínate tie autá....ja nemám,takže sa o takéto veci nestarám,ale.....kamošku nedávno vykradli a to takým spôsobom,že tí pancharti majú nejakú srandu,ktorá spôsobí,že keď zatvárate auto diaľkovým ovládačom,tak to prerušia,a vy ani neviete,že ste nezavreli auto.Chlapíci prídu,bez námahy si otvoria nezamknuté auto a odkráčajú,takže nestačí len pípnuť diaľkovým,ale aj skúste ručne,či máte ozaj zavreté.Možno toto nie je novinka,ale ja som to doteraz nevedela.
rušičku.....vždy si skontrolujem ručne či som zamkla.....už som tu niekde o tom písala;)
srska
02.01.13,13:58
Skôr vaše blahorodie.:---... hlava ........, z boží vule ....
Tweety
02.01.13,13:59
... hlava ........, z boží vule ....
hlava rozmazaná, z boží vúle v....
lubko6394
02.01.13,14:01
keď tu spomínate tie autá....ja nemám,takže sa o takéto veci nestarám,ale.....kamošku nedávno vykradli a to takým spôsobom,že tí pancharti majú nejakú srandu,ktorá spôsobí,že keď zatvárate auto diaľkovým ovládačom,tak to prerušia,a vy ani neviete,že ste nezavreli auto.Chlapíci prídu,bez námahy si otvoria nezamknuté auto a odkráčajú,takže nestačí len pípnuť diaľkovým,ale aj skúste ručne,či máte ozaj zavreté.Možno toto nie je novinka,ale ja som to doteraz nevedela.

To je "výhoda elektroniky ". Mne tak automatika nezamykala, lepšie povedané zamkla a hneď odomkla - čidlo z kufra stále hlásilo otvorené a tak pri zamknutí automaticky aj odomklo - takže do výmeny čidla sa auto nedalo uzamknúť.
pavol54
02.01.13,14:07
Ja sa správam ako správny dôchodca .......

Idem šmariť šlófika .......
Vy zatiaľ pracujte , lebo :
- čím viac budete , tým vyššie príjmy budú
- čím vyššie prijmy budú , tým vyššie tie dane
- čím vyššie dane , tým lepší rozpočet
- čím lepší rozpočet , tým lepšie prerozdelenie
- čím lepšie prerozdelenie ...tým vyššie dôchodky ....

capisci ?????....;):rolleyes::---:D
si vedle, e z toho čo si vymenoval dôchodok nedostávaš, ale : ČÍM VYŠŠIE odvody tým vyššie dôchodky
pavol54
02.01.13,14:15
alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí Radiolokačná technika nám takto fungovala, lapanie duchov sme tomu hovorili rozobrali,zložili spustili a fungovalo to, servisaci sa blahosklonne usmiali a a odišli
lujza.j
02.01.13,14:24
ani smiat sa nemusi ... hmmmmmmmmmmmm ;)

http://next-games.de/wp-content/uploads/2012/09/brucewillis.jpg

http://img.cas.sk/img/4/articleXL/228207-img-bruce-willis-novy-image.jpg
:D
http://2.bp.blogspot.com/-jyHhpKQFMgo/T6mdoj2K_WI/AAAAAAABS8U/9gJoqWeV1qI/s400/bruce+willis+naked+3.jpg
http://www.odhaleno.cz/images/textiky/20090317054944_bruce%20willis.jpg

dúfam, že ma nikto nezabije:D ak tak ma nahláste;)
kopretinka
02.01.13,14:27
http://img.cas.sk/img/4/articleXL/228207-img-bruce-willis-novy-image.jpg
:D
http://2.bp.blogspot.com/-jyHhpKQFMgo/T6mdoj2K_WI/AAAAAAABS8U/9gJoqWeV1qI/s400/bruce+willis+naked+3.jpg
http://www.odhaleno.cz/images/textiky/20090317054944_bruce%20willis.jpg

dúfam, že ma nikto nezabije:D ak tak ma nahláste;)
wow,tak tieto fotky som ešte nevidela :eek::D
lujza.j
02.01.13,14:45
no minule tu Buchi...že celý on.....:-P....:-D
Valcake
02.01.13,14:46
..bisťu, takto som ho ešte nevidela, ale mám ho straaaašne rada aj keď je oblečený.xi,xi
srska
02.01.13,15:03
Radiolokačná technika nám takto fungovala, lapanie duchov sme tomu hovorili rozobrali,zložili spustili a fungovalo to, servisaci sa blahosklonne usmiali a a odišlina p35 bola tabuľka - tu 3x kopnúť
pavol54
02.01.13,15:07
na p35 bola tabuľka - tu 3x kopnúť až takú veľkú som nemal
buchač
02.01.13,15:15
Valčake 22 Minutes Ago #30462
..bisťu, takto som ho ešte nevidela, ale mám ho straaaašne rada aj keď je oblečený.xi,xi
....hehehe....stáááášne by si chcela ??? :---

lujza.j 22 Minutes Ago #30461
no minule tu Buchi...že celý on.....:-P....:-D

Neslintaj toľko .....dočkaj času , ako husa klasu ......potom posúdiš ......:---
lujza.j
02.01.13,15:25
....hehehe....stáááášne by si chcela ??? :---

Neslintaj toľko .....dočkaj času , ako husa klasu ......potom posúdiš ......:---
Buchi...ale ja nie;) ja som to tu pre holky prilepila:)
Valcake
02.01.13,15:26
..mnooo, ani teba som nevidela vyzlečeného,xi,xi...ale oblečený sa fakt troooošičku podobáš..či..
avalik
02.01.13,15:28
luji, nevadi ... dockas a posudis :D
Valcake
02.01.13,15:29
a dobre si urobila...taký Pitt, Di Caprio je niiišt...to sú taký slintoši pre mňa
VieraPopluharova
02.01.13,15:32
Luji, dobre si urobila. len škoda, že tam má pol 6-tej.....
wagner
02.01.13,15:35
Ale k prezidentovi sa treba stavať a vyjadrovať o ňom vždy slušne- pán prezident Prof. JUDr Ivan Gašparovič PhD., DrHc...
Stanko, Tebe sa tie k...y komunistické nejako veľmi ľúbia.:confused: Ja by som sa k nemu vedela postaviť aj vyjadriť, len tu nemôžem.:eek: Iba toľko, už aby tam nebol. Toľko hanby nenarobil Slovensku žiadny prezident ako on.:( Len otvorí hubu a už potí k......y. Najvyšší čas, aby odtiaľ zmizol.
Valcake
02.01.13,15:36
xi,xi, že vraj škoda, no,no Vierka ..to je len nato , aby sme si popásli očičká
pavol54
02.01.13,15:49
Stanko, Tebe sa tie k...y komunistické nejako veľmi ľúbia.:confused: Ja by som sa k nemu vedela postaviť aj vyjadriť, len tu nemôžem.:eek: Iba toľko, už aby tam nebol. Toľko hanby nenarobil Slovensku žiadny prezident ako on.:( Len otvorí hubu a už potí k......y. Najvyšší čas, aby odtiaľ zmizol.
za toľko peňazí by som sa tiež bez rozpakov strapňoval.
maja
02.01.13,16:00
len som pred odchodom zabehla, že čo nové a aké peknééé fotečky:D, aj keď zlý čas;) ako Vierka vraví.
kopretinka
02.01.13,16:00
za toľko peňazí by som sa tiež bez rozpakov strapňoval.
ale najhoršie je,že on si nemyslí,že je trapný:mad:
kopretinka
02.01.13,16:01
len som pred odchodom zabehla, že čo nové a aké peknééé fotečky:D, aj keď zlý čas;) ako Vierka vraví.
mne tie zlé hodiny nevadia,šak mne stačí kukať mu do očí :rolleyes:
marjankaj
02.01.13,16:09
Stanko, Tebe sa tie k...y komunistické nejako veľmi ľúbia.:confused: Ja by som sa k nemu vedela postaviť aj vyjadriť, len tu nemôžem.:eek: Iba toľko, už aby tam nebol. Toľko hanby nenarobil Slovensku žiadny prezident ako on.:( Len otvorí hubu a už potí k......y. Najvyšší čas, aby odtiaľ zmizol.
No zase nehovor, ako keby sme tých prezidentov mali tisíce.:---
A treba aj povedať, že nenúti kráľov a kniežatá brať do ruky rýle a sadiť stromčeky.
srska
02.01.13,16:10
No zase nehovor, ako keby sme tých prezidentov mali tisíce.:---
A treba aj povedať, že nenúti králov a kniežatá brať do ruky rýle a sadiť stromčeky.
lenivý od prírody.
ktorých?
Stanislav 1975
02.01.13,16:13
Stanko, Tebe sa tie k...y komunistické nejako veľmi ľúbia.:confused: Ja by som sa k nemu vedela postaviť aj vyjadriť, len tu nemôžem.:eek: Iba toľko, už aby tam nebol. Toľko hanby nenarobil Slovensku žiadny prezident ako on.:( Len otvorí hubu a už potí k......y. Najvyšší čas, aby odtiaľ zmizol.
Zdenka, aj komunisti sú deti božie...
lujza.j
02.01.13,16:14
No zase nehovor, ako keby sme tých prezidentov mali tisíce.:---
A treba aj povedať, že nenúti kráľov a kniežatá brať do ruky rýle a sadiť stromčeky.
no to pracovníci protokolov daných delegácii čumeli:eek: čo sa tu po nich chce....
srska
02.01.13,16:21
no to pracovníci protokolov daných delegácii čumeli:eek: čo sa tu po nich chce....už len žmolenie klasov jačmeňa v cíferi chýbalo:D
lujza.j
02.01.13,17:18
adoptuj si politika:eek: a pol roka sa za neho modli:eek: ten čo takéto idiotiny vymýšľa sa asi silne nafúkal....
srska
02.01.13,17:20
adoptuj si politika:eek: a pol roka sa za neho modli:eek: ten čo takéto idiotiny vymýšľa sa asi silne nafúkal....akurát som chcel napísať, že z ktorej chorej hlavy toto vykypelo
srska
02.01.13,17:21
aké dobré - whisky & cola:)
kukučka
02.01.13,18:11
Zdenka, aj komunisti sú deti božie...

Ja si to tiež myslím - takže radšej tie modlitby, ako nadávky. ;) :D
A pre tých, ktorí majú krátku pamäť, mali sme aj takých, čo....zatýkače, amnestie,
alebo http://www.necenzurovane.sk/kovac/labus1.html
srska
02.01.13,18:13
Ja si to tiež myslím - takže radšej tie modlitby, ako nadávky. ;) :D
A pre tých, ktorí majú krátku pamäť, mali sme aj takých, čo....zatýkače, amnestie,
alebo http://www.necenzurovane.sk/kovac/labus1.htmlšak hej kto začal? dať synkovi amnetiu a terazky si lebedí tuším na ambasáde v chine
lujza.j
02.01.13,18:14
pre boha to čo bolo za strašidlo na hnojke s čvirikovou:eek:
srska
02.01.13,18:15
pre boha to čo bolo za strašidlo na hnojke s čvirikovou:eek:??? som bol huliť - nevidel som:D koho tam mala prekrížená noha?:D
lujza.j
02.01.13,18:23
??? som bol huliť - nevidel som:D koho tam mala prekrížená noha?:D
nejakú ryšavú ježibabu...neviem ako sa volá ale úplne zle:D
lujza.j
02.01.13,18:25
inak mi je smiešno ked sa pýtajú ľudí/už vopred dohodnuté/, že koľko sms na tú ich súťaž poslali...:D
buchač
02.01.13,18:26
nejakú ryšavú ježibabu...neviem ako sa volá ale úplne zle:D

Súdna sieň - jedna z obhájkyň....;)........make upe :--- veľa zrobí ...:rolleyes:


http://zenskyweb.sk/sites/default/files/articles/891/thumb.jpg
srska
02.01.13,18:27
inak mi je smiešno ked sa pýtajú ľudí/už vopred dohodnuté/, že koľko sms na tú ich súťaž poslali...:Dja kukám, keď mi pípne mobil, že kerý k**** mi píše - a to 123, že pošlite na 987 "joj" - šľak ma ide trafiť:D
srska
02.01.13,18:28
Súdna sieň - jedna z obhájkyň....;)


http://zenskyweb.sk/sites/default/files/articles/891/thumb.jpgbucha, šak hen tá je ok, enem má slabé vyjadrovacie schopnosti (ako obhajkyňa):D
lujza.j
02.01.13,18:32
bucha, šak hen tá je ok, enem má slabé vyjadrovacie schopnosti (ako obhajkyňa):D
fuj...stará harfa....to áno náter urobí veľa......lebo dnes čistá striga....
Stanislav 1975
02.01.13,18:38
neviem,čo všetci na ňu pindáte, náhodou minule hrala v jednom ero filme a trtkošila od zadu že až- parádna bola...a navyše ryšavá farba - vzrušuje...
Stanislav 1975
02.01.13,18:39
neviem,čo všetci na ňu pindáte, náhodou minule hrala v jednom ero filme a trtkošila od zadu že až- parádna bola...a navyše ryšavá farba - vzrušuje...
všetko musíte ohovoriť , zohyzdiť...
lujza.j
02.01.13,18:41
neviem,čo všetci na ňu pindáte, náhodou minule hrala v jednom ero filme a trtkošila od zadu že až- parádna bola...a navyše ryšavá farba - vzrušuje...
ja ja...pindám.....ježiši Stano ty čo si zbláznený s ryšavého "magického oka":D aj tak to tam má na skinheda..:---
srska
02.01.13,18:42
všetko musíte ohovoriť , zohyzdiť...hééj? posunovač ju tlačil?:D
pavol54
02.01.13,18:49
ja ja...pindám.....ježiši Stano ty čo si zbláznený s ryšavého "magického oka":D aj tak to tam má na skinheda..:---
jedna to hovorila vznešenejšie že "na bábätko"
lujza.j
02.01.13,18:51
nebud taký precitlivelý.....:-P
Stanislav 1975
02.01.13,18:52
hééj? posunovač ju tlačil?:D
aj akty nafotila údajne..

http://www.topky.sk/cl/15/1225986/Palevicova-zo-Sudnej-siene-EROTICKE-akty-
srska
02.01.13,18:54
aj akty nafotila údajne..

http://www.topky.sk/cl/15/1225986/Palevicova-zo-Sudnej-siene-EROTICKE-akty-a čo? keď neprší - aspoň kvapká. šak poistku tiež musí platiť:D
lujza.j
02.01.13,18:54
aj akty nafotila údajne..

http://www.topky.sk/cl/15/1225986/Palevicova-zo-Sudnej-siene-EROTICKE-akty-
.......kozy a frndu tu už ukazuje skoro každá ...............no asi nemala čím zaujať.....toto má 34r:eek:
srska
02.01.13,18:58
.......kozy a frndu tu už ukazuje skoro každá ...............no asi nemala čím zaujať.....toto má 34r:eek:to je veľa alebo málo
buchač
02.01.13,19:01
to je veľa alebo málo
...podľa toho , že na čo ....

Rozumu možno ( podľa oného ) možno aj málo...
Do dôchodku zasa aj ďaleko ....

Na sex tak akurát ....;):---:D
srska
02.01.13,19:03
...podľa toho , že na čo ....

Rozumu možno ( podľa oného ) možno aj málo...
Do dôchodku zasa aj ďaleko ....

Na sex tak akurát ....;):---:Dbuchy ty huncut mlady - ja radšej forty:D
lujza.j
02.01.13,19:03
to je veľa alebo málo
málo...myslím, že vyzerá o dosť staršie.... alebo ja mladšie:D:D
pavol54
02.01.13,19:04
Prečo sa potom najviac rozmáha trestná č. pedofília čo je problém pomýliť sa?
Stanislav 1975
02.01.13,19:04
ktovie,či aj lujza je na bábatko :-)))))))))))))))
pavol54
02.01.13,19:05
aj akty nafotila údajne..

http://www.topky.sk/cl/15/1225986/Palevicova-zo-Sudnej-siene-EROTICKE-akty- DO domova pre seniorov?
Stanislav 1975
02.01.13,19:07
jedna to hovorila vznešenejšie že "na bábätko"
podla vás, myslíte že aj lujza je na bábatko???...:D
lujza.j
02.01.13,19:09
Stano a ty????
lujza.j
02.01.13,19:11
podla vás, myslíte že aj lujza je na bábatko???...:D
stano si dovoluješ čo:---...som tu sama....baby asi snívajú o Wilišovi:D
srska
02.01.13,19:12
stano si dovoluješ čo:---...som tu sama....baby asi snívajú o Wilišovi:Dsom s tebu - emancipácia je
Stanislav 1975
02.01.13,19:16
stano si dovoluješ čo:---...som tu sama....baby asi snívajú o Wilišovi:D
šak nebud taká úzkocitná, šak možeš povedať, nie???:D
srska
02.01.13,19:17
šak nebud taká úzkocitná, šak možeš povedať, nie???:Dšak riekni naplno - úzkoprsá:D
srska
02.01.13,19:19
stano si dovoluješ čo:---...som tu sama....baby asi snívajú o Wilišovi:Dsnívajú o 90 - 60 - 20:D
lujza.j
02.01.13,19:21
šak nebud taká úzkocitná, šak možeš povedať, nie???:D
no...treba byť vždy pripravený :---nikdy nevieš koho stretneš:D a pozve ťa do sauny:---.... nechty na nohách a celkovo chodidlá musia byť tip-top:D aj ruky su samozrejmosťou....
wagner
02.01.13,19:32
Zdenka, aj komunisti sú deti božie...
Stanko komunisti neverili v Boha, zakazovali vieru. Tak ako môžu byť deti božie?:confused:
Stanislav 1975
02.01.13,19:36
Stanko komunisti neverili v Boha, zakazovali vieru. Tak ako môžu byť deti božie?:confused:
zdenka, ja neviem, pán farár minule vraveli...
lujza.j
02.01.13,19:37
tento rok si už dám určite kerku....cítim to:D
Stanislav 1975
02.01.13,19:39
tento rok si už dám určite kerku....cítim to:D
kam?- tam?:D
lujza.j
02.01.13,19:41
kam?- tam?:D
na nohu:---
Anik
02.01.13,19:41
srska
02.01.13,19:44
srska
02.01.13,19:52
lujza.j
02.01.13,19:54
wagner
02.01.13,19:55
zdenka, ja neviem, pán farár minule vraveli...
Stanko, neviem. Ale už aj farári kecajú.Však nevidíš, ako dopadla trnavská arcidiecéza? Biskup (bývalý) podľa istých vyjadrení klame, dozvedáme sa z policajných zdrojov niečo, čo nemôžu robiť normálny ľudia a tam sa to robí:eek: Čumím na tie "objavy" a za to si pápež dovolí odvolať nevinného, pretože poukázal na chyby. Takže cirkev je u mňa už pasé:( Farárom neverím, do kostola nechodím už nejakých minimálne 25 rokov. Keď povieš že farár povedal, to je to isté ako že JPP
trisestri
02.01.13,20:00
Stanko komunisti neverili v Boha, zakazovali vieru. Tak ako môžu byť deti božie?:confused:

ale arcibiskupi zato verili komunistom,ked aspon minimalne dvaja spolupracovali z stb/Sokol,Zvolensky/a komusticko-estebacka spicka su tvrdy materialisti najviac veria vo svoju penazenku a su schopny akehokolvek hriechu,aby mali zlate tela,ale to nakoniec i ich udavacsky kamosiz cirkvi./sice vsetci sme hriesny,ale kym jedny ich maju menej a sa kajaju,druhy ich maju kopec a idu od zleho k horsiemu.
trisestri
02.01.13,20:04
amnestie myslim ze su sprostost,aspon ze nie je taka aku dal Klaus /defradantov nielen ze prepustili,este zlodejiskom platit aj velke odskodne/
AlaNR
02.01.13,20:04
Dobrý večer vospolok!

Od dnes mám dovolenku, rozmýšľam, čo so sebou...
Lebo 6 dní v kuse doma... to som už dávno nebola...
buchač
02.01.13,20:10
Dobrý večer vospolok!

Od dnes mám dovolenku, rozmýšľam, čo so sebou...
Lebo 6 dní v kuse doma... to som už dávno nebola...

...hehehe......ja vyše 6 rokov ...:rolleyes:

Keby som nemal chalupu ...asi som na práškoch ...
bettylou
02.01.13,20:11
cool
wagner
02.01.13,20:11
ale arcibiskupi zato verili komunistom,ked aspon minimalne dvaja spolupracovali z stb/Sokol,Zvolensky/a komusticko-estebacka spicka su tvrdy materialisti najviac veria vo svoju penazenku a su schopny akehokolvek hriechu,aby mali zlate tela,ale to nakoniec i ich udavacsky kamosiz cirkvi./sice vsetci sme hriesny,ale kym jedny ich maju menej a sa kajaju,druhy ich maju kopec a idu od zleho k horsiemu.
Preto si myslím, že k božím deťom mali ďaleko. To je o týchto dvoch známe, však inak by sa tam neboli udržali, keby neboli vyznávali komunistickú ideológiu.
wagner
02.01.13,20:13
Dobrý večer vospolok!

Od dnes mám dovolenku, rozmýšľam, čo so sebou...
Lebo 6 dní v kuse doma... to som už dávno nebola...
Treba mi odhádzať sneh - zľadovatený pred garážou. Aj by som išla autom, ale nemá to kto očistiť. Môžeš si prísť upevniť svaly :D
lujza.j
02.01.13,20:19
Treba mi odhádzať sneh - zľadovatený pred garážou. Aj by som išla autom, ale nemá to kto očistiť. Môžeš si prísť upevniť svaly :D
ja som doma od 22.12:eek: mám dojsť, alebo čo?:D
ja po 7rokoch som takto doma....museli sme sa s kolegyňou striedať...kto bude v robote medzi sviatkami...teraz je to inak....
dovolenku si už musím nahlásiť ked prídem po sviatkoch do roboty...na leto aj dalšie vianoce....
Stanislav 1975
02.01.13,20:28
Dobrý večer vospolok!

Od dnes mám dovolenku, rozmýšľam, čo so sebou...
Lebo 6 dní v kuse doma... to som už dávno nebola...
ešte Ala neodpovedala na anketovú otázku dnešnú...:D, Lujza to už má za sebou...
lujza.j
02.01.13,20:30
ešte Ala neodpovedala na anketovú otázku dnešnú...:D, Lujza to už má za sebou...
ked myslíš:D
lenkak
02.01.13,20:34
Fúúúúúj .......ale si vulgárny ...:eek:

Veď sa to dá aj pekne , slušne a jemne povedať ...:---
Ja , napríklad , pri takejto konverzácii mám v talóne jedne vetičku ...

" Áno pani ...ponáhľate sa ??? ...a kde prosím Vás ???...do hrobu , do hrobu ???...šak ako tak pozerám , už na to aj vyzeráte ..."

Si asi vieš predstaviť ten úškľabok a iróniu v hlase , čo nahodím...:rolleyes:
Zatiaľ sa nik nezmohol na odpoveď ...;)

perfektné. :)
lenkak
02.01.13,20:39
Neviem, čo na ňom vidíte všetky...:eek:

ja nič. :rolleyes: ;)
lapejko
02.01.13,20:54
.................................................h m................................................. ..:rolleyes:
NESMEJ SA! ja to aj tak len aby reč nestála a Stanislav nech sa nerobí múdry, nie je to vôbec len o sexe, nerobím si ilúzie o svojich kvalitách:rolleyes:... a nasratého ma to aj tak NEMBAVÍ!!!
buchač
02.01.13,20:57
NESMEJ SA! ja to aj tak len aby reč nestála a Stanislav nech sa nerobí múdry, nie je to vôbec len o sexe, nerobím si ilúzie o svojich kvalitách:rolleyes:... a nasratého ma to aj tak NEMBAVÍ!!!

Múdro vravíš .......:)
lujza.j
02.01.13,20:59
NESMEJ SA! ja to aj tak len aby reč nestála a Stanislav nech sa nerobí múdry, nie je to vôbec len o sexe, nerobím si ilúzie o svojich kvalitách:rolleyes:... a nasratého ma to aj tak NEMBAVÍ!!!
nepaprč sa na nich:) ved to sú tu miestny poddžubávači;)
kukučka
02.01.13,21:09
Lui, kukám, že dnes hraješ presilovku. Stančo ty budz rád, že to Tvoja Kaťuša nečíta, bo zas budeš mať zaracha, radšej ulej dákej hrušky, bo vaječný koňak mi dochádza. Mám tu akurát mlieko s medom a pustený poľský kabaret. :D

mimotemy Moja uľubjona Grupa Mo Carta
Dav
02.01.13,21:15
amnestie myslim ze su sprostost,aspon ze nie je taka aku dal Klaus /defradantov nielen ze prepustili,este zlodejiskom platit aj velke odskodne/
... no, slovenská spravodlivosť je slepá, tak možno nebolo komu dávať veľkú amnestiu...
buchač
02.01.13,21:16
nepaprč sa na nich:) ved to sú tu miestny poddžubávači;)
Ja medzi nich nepatrím .......http://i257.photobucket.com/albums/hh222/gvlcek_2008/36_1_12.gif

Najhorší je srska , misoft , pivko , stanislav , lujza.j , pepsikova .....a dalo by sa aj pokračovať ...http://i257.photobucket.com/albums/hh222/gvlcek_2008/10mtu83.gif

Ale ja , opakujem , ja nie....http://i257.photobucket.com/albums/hh222/gvlcek_2008/11-9.gif
lujza.j
02.01.13,21:17
Lui, kukám, že dnes hraješ presilovku. Stančo ty budz rád, že to Tvoja Kaťuša nečíta, bo zas budeš mať zaracha, radšej ulej dákej hrušky, bo vaječný koňak mi dochádza. Mám tu akurát mlieko s medom a pustený poľský kabaret. :D
ste ma tu nechali osamotenú....ale na chlapský kolektív som zvyknutá, alebo som si musela zvyknúť:cool: vajčák dochádza....škoda...určite bol domáci....tak dávam do pľacu marhuľovicu:)
kukučka
02.01.13,21:21
To vieš že domáci. :--- Neboj, ešte urobím, zásoby doplnené. Buchy, buchy, jeden by ti aj uveril. :D
misoft
02.01.13,21:24
..to druhé..... :D
misoft
02.01.13,21:27
Kto ti doma káže byť?
lujza.j
02.01.13,21:28
misoft
02.01.13,21:29
...alebo "vylepšiť" - miesto "vyzeráte", povedať "už tam meškáte" :D
misoft
02.01.13,21:31
Áááále - buchy - ty si iná kategória - výbušná sila ukrytá v jemnom výzore :D:D:D
lujza.j
02.01.13,21:32
A ty si kerá?

Tá čo ukazuje skoro
Tá čo ukazuje neskoro
Tá čo skoro ukazuje
Tá čo skoro neukazuje :D
Tá čo čoskoro bude ukazovať

kozy:--- v lete..... ked si robím zásobu vitamínu D:D na slnku ...prečo by len chlapi mohli behať s holými bradavkami:D
misoft
02.01.13,21:37
No - dnešná inventúra chladničky ala ALF u mňa dopadla nie veľmi priaznivo -
VŠETKO POŽRALI!
Ešte že tú chladničku nechali v celosti a plasty nekonzumovali.

A potešila ma faktúrka od nového mobilphone operátora (čo som sa k nemu natlačil) - taká malá sumička, až som http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10611.gif . A to som volal kde komu - šak treba zabehnúť nový "produkt".
lujza.j
02.01.13,21:39
No - dnešná inventúra chladničky ala ALF u mňa dopadla nie veľmi priaznivo -
VŠETKO POŽRALI!
Ešte že tú chladničku nechali v celosti a plasty nekonzumovali.

A potešila ma faktúrka od nového mobilphone operátora (čo som sa k nemu natlačil) - taká malá sumička, až som http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10611.gif . A to som volal kde komu - šak treba zabehnúť nový "produkt".
a čo si prebehol do o2?
lujza.j
02.01.13,21:39
máš nejaký špeci recept?
misoft
02.01.13,21:41
AlaNR
02.01.13,21:54
ešte Ala neodpovedala na anketovú otázku dnešnú...:D, Lujza to už má za sebou...

a čo to bolo za otázku? Zaiste nejaká hovadina :D, si nemysli, že teraz prečítam 200 príspevkov, aby som sa k nej dopracovala... sa mi nechceeee :(
lujza.j
02.01.13,21:56
jasné, že hovadina....
Stanislav 1975
02.01.13,22:04
a čo to bolo za otázku? Zaiste nejaká hovadina :D, si nemysli, že teraz prečítam 200 príspevkov, aby som sa k nej dopracovala... sa mi nechceeee :(

5298...č.príspevku:D
Stanislav 1975
02.01.13,22:05
Lujza, ja som ešte za 5 rokov žiadnu hovadinu nepovedal :-)))
AlaNR
02.01.13,22:07
ešte Ala neodpovedala na anketovú otázku dnešnú...:D, Lujza to už má za sebou...


5298...č.príspevku:D


šak to nebola otázka na mňa, ale na niekoho, kto mal napísať, či Lujza je tak alebo hentak :D :D

no, ale keby to aj bola anketa, nedostaneš odpoveď, lebo by si nezaspal a potom čo? Vezmem si Ťa ja na svedomie? :D
lujza.j
02.01.13,22:15
ježiši...ty si už tu.....:-O...:-D
lujza.j
02.01.13,22:23
táto moja nová psina....to je moj neskutočný spoločník, ani by ma vo sne nenapadlo, že bude takýto prítulný....netvrdím, že máme s výchovou vyhrané...lebo rožky vystrkuje, ale je to strašný cucáčik....velmi ho lúbim:)
AlaNR
02.01.13,22:31
ešte Ala neodpovedala na anketovú otázku dnešnú...:D, Lujza to už má za sebou...


táto moja nová psina....to je moj neskutočný spoločník, ani by ma vo sne nenapadlo, že bude takýto prítulný....netvrdím, že máme s výchovou vyhrané...lebo rožky vystrkuje, ale je to strašný cucáčik....velmi ho lúbim:)

to je ten kábeldemolátor alebo máš nového pesa?
lujza.j
03.01.13,08:14
ano to je on...:-)
lujza.j
03.01.13,08:15
no to je tvoj problem...:-P
calawen
03.01.13,09:36
štartér nie je oprava za 300e....treba nájsť chlapa čo robí štartéry, alebo kúpiť repasovaný.... poznám....čo to som si preskákala s autom čo som posunula dcére....;) potom ma nas.alo dosť.....

údajne to nie je chyba ani štartéra ani imobilizéru, či elektriky, že mám pokašľaný motor... a tam bude oprava vo vyššej cenovej relácii...


...nenenenene......nepoznáš ....

Calaven má iné auto ....čistú patháliu....

Nový štartér sa dá aj 70 € ... http://www.tacho-airbag.sk/tacho-airbag/eshop/7-1-Startery/726-2-Dacia/5/718-Starter-Renault-Thalia

Hentenlink som len náhodou vybral , po prelúskaní netu - respektíve po zbehnutí do kameňáku by sa možno dalo aj niečo iné - aj lacnejšie zohnať ...
Repas by som asi neriešil ...rozdiel v cene oproti novému bude zanedbateľný...

toto mi včera zamietol, včera mi radili ešte pre istotu vyskúšať cez štartovacie káble na baterku z manželovej Octafky novej naštartovať a ak ani vtedy nebude točiť, tak je chyba v štartéri, aj servis poradili na krivej...



alebo skúsiť chvíľu šomrať allah akbar, ... možno naskočí

žeby som skúsila? :D
lujza.j
03.01.13,10:19
lujza.j
03.01.13,10:22
údajne to nie je chyba ani štartéra ani imobilizéru, či elektriky, že mám pokašľaný motor... a tam bude oprava vo vyššej cenovej relácii...



toto mi včera zamietol, včera mi radili ešte pre istotu vyskúšať cez štartovacie káble na baterku z manželovej Octafky novej naštartovať a ak ani vtedy nebude točiť, tak je chyba v štartéri, aj servis poradili na krivej...




žeby som skúsila? :D
dával znamenie....že či svietila kontrolka, aj ked vždy nemusí....ale je lepšie ked áno, potom to na diagnostike vyskočí...
a už bol problém pri štartovaní...pred úplným vykapaním?
Ivana Š
03.01.13,10:25
ďakujem za kafu - veru sa zíde - od druhej v noci som hore

aj allah akbar som skúšala
- že keď callawen nepomohlo naštartovať, snáď mne pomôže zhasnúť - no čo vám poviem - nefunguje :D
srska
03.01.13,10:37
ďakujem za kafu - veru sa zíde - od druhej v noci som hore

aj allah akbar som skúšala
- že keď callawen nepomohlo naštartovať, snáď mne pomôže zhasnúť - no čo vám poviem - nefunguje :Dani allah akbar tureckému autu nepomohol? ta co tam hore robi?
Ivana Š
03.01.13,10:40
ani allah akbar tureckému autu nepomohol? ta co tam hore robi?

možno spí aj - za mňa :(
lujza.j
03.01.13,11:15
ďakujem za kafu - veru sa zíde - od druhej v noci som hore

aj allah akbar som skúšala
- že keď callawen nepomohlo naštartovať, snáď mne pomôže zhasnúť - no čo vám poviem - nefunguje :D
a čo si už buntošila....:D
lujza.j
03.01.13,11:36
buchač
03.01.13,11:48
údajne to nie je chyba ani štartéra ani imobilizéru, či elektriky, že mám pokašľaný motor... a tam bude oprava vo vyššej cenovej relácii...
KTO povedal ?????
BOLA si na diagnostike ???
toto mi včera zamietol, včera mi radili ešte pre istotu vyskúšať cez štartovacie káble na baterku z manželovej Octafky novej naštartovať a ak ani vtedy nebude točiť, tak je chyba v štartéri, aj servis poradili na krivej...
žeby som skúsila? :D

Nuž ja by som skúsil po tej istote cez káble ...tiež mi mašina netočí , ale u mňa je to batériou , zistené - preverené - overené ...

Choď do servisu na diagnostiku...onehdá som bol a zaplatil za tento úkon cca 12,50 € ( ???? ) ...
Ak sa vyskytnú závady , dajú Ti aj kalkuláciu cien a POTOM choď na tú Krivú ....
Ak chlapec nemá PC s programom na ten alebo onen voz - opýtam sa ;)... hm , ak nie , ani by motor nestihol vychladnúť a bol by som pá ...
trisestri
03.01.13,11:57