misoft
03.01.13,12:57
Ále - T-debili mi účtovali niektoré veci pre istotu 6x - a reklamácie nebrali.
lujza.j
03.01.13,12:02
misoft
03.01.13,12:05
Ešte by to chcelo "rekordne najkratší pobyt na slobode po amnestii" - aby sme vedeli.
trisestri
03.01.13,12:33
naco ludom emailove schranky,ked mnohy z nich ich vobec nekontroluju resp.nepouzivaju.
misoft
03.01.13,12:37
...bo čakajú na obálky - a tie tam nie sú :D
pepsikova
03.01.13,15:01
...posielam podvečerný wintertea a k tomu niečo namiesto koláčika:


V Sovětském svazu umírá babička.
Děda obíhá každého lékaře, o kterém předpokládá, že dokáže babičku vyléčit.
Nakonec sa dostane i k alternativnímu léčiteli, který mu radí, aby babičku
co nejdříve sexuálně uspokojil.
Děda se vymlouvá: "Ale vždyť už jsem na to starý, dávno už to nedělám, v
mých rukou umřel i soudruh Lenin, už to není pro mne !"
Ale léčitel byl neúprosný a trval na svém.
Nakonec děda souhlasil...
Šel domů a umírající babičku řádně přefiknul, potom usnul.
Když se ráno probudil, vidí, že babička není v posteli, ale v kuchyni peče
palačinky, usmívá se, vesele si zpívá, div že netancuje.
Děda znechuceně bije hlavou do stěny:
"Jakej jsem já osel !
Mohl jsem zachránit i soudruha Lenina.
pavol54
03.01.13,15:17
Nuž ja by som skúsil po tej istote cez káble ...tiež mi mašina netočí , ale u mňa je to batériou , zistené - preverené - overené ...

Choď do servisu na diagnostiku...onehdá som bol a zaplatil za tento úkon cca 12,50 € ( ???? ) ...
Ak sa vyskytnú závady , dajú Ti aj kalkuláciu cien a POTOM choď na tú Krivú ....
Ak chlapec nemá PC s programom na ten alebo onen voz - opýtam sa ;)... hm , ak nie , ani by motor nestihol vychladnúť a bol by som pá ...
Vždy hovorím ak mašina málo točí postupné vylučovanie 1. očistiť káble(svorky na baterke) a prekontrolovať dotiahnutie kontaktov
2. skúsiť druhú batériu s dobrou kapacitou
3. dať odborníkovi čo tomu rozumie nech skontroluje štartér
4. pripraviť si balík na opravu.
buchač
03.01.13,17:46
Hugh Hefner si vzal o 60 rokov mladšiu playmate

http://www.aktuality.sk/clanok/220454/urobil-to-hugh-hefner-si-vzal-o-60-rokov-mladsiu-playmate/


P.S.:
Teraz bol šot o tejto " udalosti " ...
Zlatka komentovala , že si ho vzala z lásky .......a ja tomu fakt verím ....:rolleyes:
lujza.j
03.01.13,17:51
lujza.j
03.01.13,17:57
aj ja.....aj predmanželská zmluva je?
buchač
03.01.13,17:58
Neviem ...ja som na svadbe nebol ....
misoft
03.01.13,18:08
Kua - šak to gorilica Kijiva v pražskej ZOO ich má onakvejšie - http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=gorily-v-zoo&c=A130102_204020_gorily-v-zoo_mce
(Na záver si pozrite to video. Malý goriliačik - bo to je on - sa má k svetu od 22.12.2012)
lujza.j
03.01.13,18:12
Kua - šak to gorilica Kijiva v pražskej ZOO ich má onakvejšie - http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=gorily-v-zoo&c=A130102_204020_gorily-v-zoo_mce
(Na záver si pozrite to video. Malý goriliačik - bo to je on - sa má k svetu od 22.12.2012)
...natur:)
kopretinka
03.01.13,18:15
lujza.j
03.01.13,18:38
stano má dnes asi zaracha:D
pavol54
03.01.13,18:42
stano má dnes asi zaracha:D
robí anketu na príspevok 5298 som sa dobre pobavil
calawen
03.01.13,18:45
dával znamenie....že či svietila kontrolka, aj ked vždy nemusí....ale je lepšie ked áno, potom to na diagnostike vyskočí...
a už bol problém pri štartovaní...pred úplným vykapaním?

v piatok som vzala malého do škôlky a až som išla zo škôlky do práce začal štrajkovať... blikala kontrolka jak divá (teraz ma nezabite, ak netrafím, ale myslím, že imobilizér), naštartovalo až na piaty pokus, rovnako cestou z roboty do škôlky a zo škôlky domov...

btw ten allah agbar asi zabral, manžel chcel zobrať auto do servisu a čuduj sa svete, auto naštartovalo na prvý šup... uvidíme ako dlho to vydrží...
Stanislav 1975
03.01.13,18:45
stano má dnes asi zaracha:D
:):) Stano je tu, Vas sleduje, ale dneska mam oddych od Porady, davam priestor aj inym...:D
lujza.j
03.01.13,18:45
robí anketu na príspevok 5298 som sa dobre pobavil
a kde v Pétržke, alebo na fb...:D alebo veľa hruštičky:rolleyes:
lujza.j
03.01.13,18:46
:):) Stano je tu, Vas sleduje, ale dneska mam oddych od Porady, davam priestor aj inym...:D
ty mrcha už si tu...to je telepatia:eek::D
calawen
03.01.13,18:48
Nuž ja by som skúsil po tej istote cez káble ...tiež mi mašina netočí , ale u mňa je to batériou , zistené - preverené - overené ...

Choď do servisu na diagnostiku...onehdá som bol a zaplatil za tento úkon cca 12,50 € ( ???? ) ...
Ak sa vyskytnú závady , dajú Ti aj kalkuláciu cien a POTOM choď na tú Krivú ....
Ak chlapec nemá PC s programom na ten alebo onen voz - opýtam sa ;)... hm , ak nie , ani by motor nestihol vychladnúť a bol by som pá ...


kábel má ale na octafku, program asi nie... ale problém bol, že po vypnutí motora tak ľahko neštartoval... teda dnes sa asi stal zázrak...
Stanislav 1975
03.01.13,18:49
ty mrcha už si tu...to je telepatia:eek::D
:D
lujza.j
03.01.13,18:53
v piatok som vzala malého do škôlky a až som išla zo škôlky do práce začal štrajkovať... blikala kontrolka jak divá (teraz ma nezabite, ak netrafím, ale myslím, že imobilizér), naštartovalo až na piaty pokus, rovnako cestou z roboty do škôlky a zo škôlky domov...

btw ten allah agbar asi zabral, manžel chcel zobrať auto do servisu a čuduj sa svete, auto naštartovalo na prvý šup... uvidíme ako dlho to vydrží...
tiež som to mala takto...všetko sa vylúčilo, čo trebalo vymenilo a nakoniec štartér....nejde o to koľko to vydrží, ale kde ťa to nechá...:(
buchač
03.01.13,19:03
v piatok som vzala malého do škôlky a až som išla zo škôlky do práce začal štrajkovať... blikala kontrolka jak divá (teraz ma nezabite, ak netrafím, ale myslím, že imobilizér), naštartovalo až na piaty pokus, rovnako cestou z roboty do škôlky a zo škôlky domov...
btw ten allah agbar asi zabral, manžel chcel zobrať auto do servisu a čuduj sa svete, auto naštartovalo na prvý šup... uvidíme ako dlho to vydrží...
...do času moja ....iba do času ...;)

kábel má ale na octafku, program asi nie... ale problém bol, že po vypnutí motora tak ľahko neštartoval... teda dnes sa asi stal zázrak...
...to sa aj mne tak zázrak stal....hehehehe...

tiež som to mala takto...všetko sa vylúčilo, čo trebalo vymenilo a nakoniec štartér....nejde o to koľko to vydrží, ale kde ťa to nechá...:(
Tak veru .....

Takže calawenko nemudruj a zbehni do toho servisu ...
Mne sa to minule stalo ...auto som musel odtiahnuť ...ešte šťastie , že to bolo u nás na sídlisku a zať nebol v robote ...

Oprava samotná aj s náhradnými dielmi cca 250 € ( už si presne nepamätám )....
Počítam ale , že Ty viac cvakneš ...na tej Krivej budú asi iné ceny ...:rolleyes:
calawen
03.01.13,19:09
...do času moja ....iba do času ...;)

...to sa aj mne tak zázrak stal....hehehehe...

Tak veru .....

Takže calawenko nemudruj a zbehni do toho servisu ...
Mne sa to minule stalo ...auto som musel odtiahnuť ...ešte šťastie , že to bolo u nás na sídlisku a zať nebol v robote ...

Oprava samotná aj s náhradnými dielmi cca 250 € ( už si presne nepamätám )....
Počítam ale , že Ty viac cvakneš ...na tej Krivej budú asi iné ceny ...:rolleyes:

Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...
buchač
03.01.13,19:11
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...

...aj imobilizéry robia ????
calawen
03.01.13,19:12
...do času moja ....iba do času ...;)

...to sa aj mne tak zázrak stal....hehehehe...

Tak veru .....

Takže calawenko nemudruj a zbehni do toho servisu ...
Mne sa to minule stalo ...auto som musel odtiahnuť ...ešte šťastie , že to bolo u nás na sídlisku a zať nebol v robote ...

Oprava samotná aj s náhradnými dielmi cca 250 € ( už si presne nepamätám )....
Počítam ale , že Ty viac cvakneš ...na tej Krivej budú asi iné ceny ...:rolleyes:


Pri tom, aké trasy jazdím, tak môže zostať na 3 miestach - pred prácou, pred domom (ani jedno nie je extra problém), problém bude až zostane pred škôlkou - botanická záhrada (tam možno parkovať max 2 hodiny, potom odťah - ale platený)...
lujza.j
03.01.13,19:12
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...
no ja som zaplatila ďaleko viac...ale ja mám BA prirážku:mad:
lubko6394
03.01.13,19:33
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť...

Viac problémov ako v thálii je v Tebe. Mne to beztak pripadá skôr ten imobilizér ako čokoľvek iné. Však obetuj tých 16,50 alebo koľko za diagnostiku a keď budeš presne vedieť čo tomu je tak potom špekuluj s hľadaním lacnej opravovne. Môže byť, že závada je banalita opraviteľná za 30 Eur aj s diagnostikou v značkovom servise.
pavol54
03.01.13,19:39
Tam za štartér počítajú tak 50-70E - tam sa venujú iba týmto veciam údajne - štartéry, alternátory... Ale keď vieš poradiť servis, kde opravia aj moju pathaliu rv 10/2001 za rozumnú cenu, nechám si poradiť... Pôjdeš po dvoprúdovej ceste smerom na Moldavu nad Bodvou, odbočíš vľavo smerom na USS na vrátnici povieš že vezieš materiál, za vrátnicou odbočíš do ľava tam uvidíš halu s 250 tonovými konvertormi, pred nimi je žeriavová dráha a žeriavy s magnetmi ktorý zdvihne na jednu šupu 5 ton vystúp z auta a žeriavnik nadvihnutím auta skontroluje čo mu chýba. A máš po patháliách.
Ale vážne elektronika je svinstvo, mne sa stalo na novom aute fioríno že zrazu mi išlo na 5 krokom zničoho nič sa dusil a nie a nie tak som ho odstavil zavolal do záručného servisu vraj prídu asi za 4 hodiny tak mi nedalo, otvoril som kapotu a začal loviť duchov každého káblika ktorý som zbadal som potlačil zavrel kapotu a vyskúšal naštartovať najprv slabý výkon a zrazu akoby uťal naskočil do normálnej prevádzky.
treba sa zamerať na elektrovýzbroj, zo samotným motorom by nemalo byť nič iba že by si mala najazdené strašne veľa
lubko6394
03.01.13,19:54
Presne takto by som diagnostikoval závadu v kľúči, skús použiť ten druhý.
srska
03.01.13,20:04
v piatok som vzala malého do škôlky a až som išla zo škôlky do práce začal štrajkovať... blikala kontrolka jak divá (teraz ma nezabite, ak netrafím, ale myslím, že imobilizér), naštartovalo až na piaty pokus, rovnako cestou z roboty do škôlky a zo škôlky domov...

btw ten allah agbar asi zabral, manžel chcel zobrať auto do servisu a čuduj sa svete, auto naštartovalo na prvý šup... uvidíme ako dlho to vydrží...ako radí lubko - skús štartnúť druhým kľúčom.
kukni doma koľko máš náhradných kľúčov.
pri starých modeloch (napr. fiat) boli pri kúpe auta 2 kľúče modré + master kľúč (červený) a z tých dvoch modrých bol prevádzky schopný tuším len jeden. ak odišiel, dalo sa naštartovať v núdzovom režime z master kľúčom a ten druhý modrý v servise "naprogramovali".
Stanislav 1975
03.01.13,20:06
Pri tom, aké trasy jazdím, tak môže zostať na 3 miestach - pred prácou, pred domom (ani jedno nie je extra problém), problém bude až zostane pred škôlkou - botanická záhrada (tam možno parkovať max 2 hodiny, potom odťah - ale platený)...
treba sa tej Thalie co najskor zbavit, teraz budes chodit len po opravach/ das opravit toto a v marci ti rupne nieco ine/ to auto bude teraz len na ostaru a len bude pytat prachy...predaj to co najskor alebo supni do Ondavy ci co to tam mate v ke tu rieku...OPRAVUJEM/ HORNAD...
calawen
03.01.13,20:19
Viac problémov ako v thálii je v Tebe. Mne to beztak pripadá skôr ten imobilizér ako čokoľvek iné. Však obetuj tých 16,50 alebo koľko za diagnostiku a keď budeš presne vedieť čo tomu je tak potom špekuluj s hľadaním lacnej opravovne. Môže byť, že závada je banalita opraviteľná za 30 Eur aj s diagnostikou v značkovom servise.

musím počkať do výplaty - aj tých spomínaných 16,50 je momentálne dosť... :(


Pôjdeš po dvoprúdovej ceste smerom na Moldavu nad Bodvou, odbočíš vľavo smerom na USS na vrátnici povieš že vezieš materiál, za vrátnicou odbočíš do ľava tam uvidíš halu s 250 tonovými konvertormi, pred nimi je žeriavová dráha a žeriavy s magnetmi ktorý zdvihne na jednu šupu 5 ton vystúp z auta a žeriavnik nadvihnutím auta skontroluje čo mu chýba. A máš po patháliách.
Ale vážne elektronika je svinstvo, mne sa stalo na novom aute fioríno že zrazu mi išlo na 5 krokom zničoho nič sa dusil a nie a nie tak som ho odstavil zavolal do záručného servisu vraj prídu asi za 4 hodiny tak mi nedalo, otvoril som kapotu a začal loviť duchov každého káblika ktorý som zbadal som potlačil zavrel kapotu a vyskúšal naštartovať najprv slabý výkon a zrazu akoby uťal naskočil do normálnej prevádzky.
treba sa zamerať na elektrovýzbroj, zo samotným motorom by nemalo byť nič iba že by si mala najazdené strašne veľa

:DD, že díki, robila som tam, ale to som ešte pathaliu nemala... kúpili sme ju od prvého majiteľa v 11/2011, vtedy mala 79000 cca, teraz má cca o 7500 viac. Ja som prístupná radám, enem to ešte vysvetlite môjmu škorpiónovi...


ako radí lubko - skús štartnúť druhým kľúčom.
kukni doma koľko máš náhradných kľúčov.
pri starých modeloch (napr. fiat) boli pri kúpe auta 2 kľúče modré + master kľúč (červený) a z tých dvoch modrých bol prevádzky schopný tuším len jeden. ak odišiel, dalo sa naštartovať v núdzovom režime z master kľúčom a ten druhý modrý v servise "naprogramovali".

že skúšal obomi kľúčmi a nešlo... teraz ide, hádam pôjde ešte do výplaty....


treba sa tej Thalie co najskor zbavit, teraz budes chodit len po opravach/ das opravit toto a v marci ti rupne nieco ine/ to auto bude teraz len na ostaru a len bude pytat prachy...predaj to co najskor alebo supni do Ondavy ci co to tam mate v ke tu rieku...OPRAVUJEM/ HORNAD...

Stanko, na nové nemám, hoci tiež by som rada aspoň novšiu Fabku, keď nie rovno Octafku. Toto je prvé auto pre manželku a prezraď mi prosím, čo by si kúpil za 2000 E?
srska
03.01.13,20:25
:DD, že díki, robila som tam, ale to som ešte pathaliu nemala... kúpili sme ju od prvého majiteľa v 11/2011, vtedy mala 79000 cca, teraz má cca o 7500 viac. Ja som prístupná radám, enem to ešte vysvetlite môjmu škorpiónovi...ja mám na predaj 5 ročné punto 69000 km :)
trisestri
03.01.13,21:05
AlaNR
04.01.13,11:06
Akože mám rada psíkov, ale aby cudzí behal po mojej záhrade a zúrivo na mňa štekal, keď som ho chcela odohnať?? To už čo je? Majitelia sa ods...ú ktovie kam, psa pustia po dvore a on podhrabáva ploty mírniks-dírniks....
trisestri
04.01.13,11:23
neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
pavol54
04.01.13,12:50
neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
divíš sa nejaký anglán ti predsa nebude prispievať na dôchodok(aj z odvodov dohodárov) ty si tu na to aby si míňal peniaze, odkiaľ ich naberieš nie je jeho problém on má naplánovaný zisk a hotovo.
veronikasad
04.01.13,12:55
neviem,to tak vadia tie odvody hypermarketom,dcere volali ze moze odrobit iba 58 hodin namiesto cca 80 a udajne vraj niektorym dohodarom rusili zmluvy.
akú má hodinovú mzdu a akú dohodu má uzatvorenú ?
AlaNR
04.01.13,13:03
Takže psíkov rada
(ale IBA svojho :D )

Väčšinu, iba nie tých, ktorí na mňa zúrivo štekajú.
Ty takých miluješ?
bettylou
04.01.13,13:16
prirážka je v Blave aj na platoch...
Tweety
04.01.13,13:40
lujza.j
04.01.13,13:47
hej ...je tu tak "skvelo", že moj chlap drie na ekonomiku v De..
lujza.j
04.01.13,16:35
Jedného som sa aj zľakol

boxer

štekal / slintal mi tak pol metra od kolena

plot tam nebol

iba asi 9 ročné susedovie dievčatko, čo ho venčilo na našom firemnom pozemku
si mal jaterničky a klobásky vo vrecku....čó.....buď rád, že bol iba jeden:--- a čo aj si sa pokakal:D
lujza.j
04.01.13,16:46
vo vrecku nyjeeee - ale bál som sa o ňu

nebol čassss
zase nebuď taký bojko...:D ved adrenalín né...:---
wagner
04.01.13,16:57
ja som doma od 22.12:eek: mám dojsť, alebo čo?:D
ja po 7rokoch som takto doma....museli sme sa s kolegyňou striedať...kto bude v robote medzi sviatkami...teraz je to inak....
dovolenku si už musím nahlásiť ked prídem po sviatkoch do roboty...na leto aj dalšie vianoce....
Prečítala som neskoro.Keby som bola vedela, že sa Ti chce narobiť na mojom snehu, tak sa tam nenarobím ja. Trochu som to včera odhádzala, lebo pršalo. Zostala tam mierna poľadovica a tá sa snáď pustí, keď bude teplo. Ďakujem za ochotu a posielam aspoň osvieženie
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3290.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11550.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11549.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
trisestri
04.01.13,17:38
akú má hodinovú mzdu a akú dohodu má uzatvorenú ?

dohodu o brigadnickej praci studentov a asi cca 2,65 eur na hodinu,tam je asi ten limit 155 eur mesacne,len neviem isto ci ulava na odvodoch do tohto limitu ma aj zamestnavatel.
trisestri
04.01.13,17:47
divíš sa nejaký anglán ti predsa nebude prispievať na dôchodok(aj z odvodov dohodárov) ty si tu na to aby si míňal peniaze, odkiaľ ich naberieš nie je jeho problém on má naplánovaný zisk a hotovo.

mna by v tejto suvislosti zaujimala statistika:
trzby na meter stvorcovy v europskom porovnani a celosvetovom porovnani podla krajin a potom ich priemery.
rabaty na jednotlive sortimenty tovarov na meter s. predajnej plochy
trzby na meter stvorcovy podla specifikacie a sortimentu.
celkova cena prace a pocet zamestnacov detto
celkove naklady na prevadzku na m.s.
-ale neviem ci je to pohodlnost novinarov a medii ze chybaju mnohe uzitocne informacie, statistiky, porovnania atd-novinari radsej informuju ako prdia vevericky v tatrach,kdejaka reality shou hviezdicka zurovala,kde ktora play mate roztahovala nohy,kde aku hlupost hodil na FB alebo co je in na Yotube atd.
lujza.j
04.01.13,17:55
dohodu o brigadnickej praci studentov a asi cca 2,65 eur na hodinu,tam je asi ten limit 155 eur mesacne,len neviem isto ci ulava na odvodoch do tohto limitu ma aj zamestnavatel.
:eek: čo robí v tom markete?
trisestri
04.01.13,18:32
polakanicku,blokarku,informatorku-pokladnicku
hubatá
05.01.13,06:27
OZNÁMENIE PRE PORAĎÁKOV:
Z technických príčin som sa zdržala v posteli ...... a preto dnes raňajšia káva nebude. Ďakujem za pochopenie.
Hubatá, vedúca odd. varenia kávy

(slušné komentáre prijímam tu, neslušné prosím zasielať do SS - tiež ďakujem za pochopenie.)
Zdenka175
05.01.13,06:30
pepsikova
05.01.13,06:38
OZNÁMENIE PRE PORAĎÁKOV:
Z technických príčin som sa zdržala v posteli ...... a preto dnes raňajšia káva nebude. Ďakujem za pochopenie.
Hubatá, vedúca odd. varenia kávy

(slušné komentáre prijímam tu, neslušné prosím zasielať do SS - tiež ďakujem za pochopenie.)..

..neslušné prosím posielať vedúcej ako RSS...
http://komentare.sme.sk/c/6654531/cynicka-obluda-nepoucujte-prezidenta.html
pepsikova
05.01.13,06:42
...dobré ránko vám, keďže hubík má dnes posteľné povinnosti, (neviem, či prezlieka paplony, alebo sa s nimi , či pod nimi,alebo čo), tak posielm kafu ja, a ku nej špikový megamakovník, od Terezky, úplne fantázia žemňam!...nič krajšie ani nemôže byť, len dobrá kamka, ktorá ešte aj napečie!..ušiel sa mi len konček, som si musela schovať, lebo makovník u nás nemá dlhé trvanie...ale podelím sa !..
..a slniečko sa driape, dnes to bude venku na plavky a krémik, tak si nezabudnite okuliače....krásny deň vám!..
Tweety
05.01.13,07:20
Trochu som bola v rozpakoch kam to dať, či do srandičiek, ale sranda to nie je, či do politiky s humorom, tiež mi to tam nepasovalo. http://ipravda.sk/res/2013/01/04/thumbs/danglar-512013-nestandard1.jpg
buchač
05.01.13,07:26
OZNÁMENIE PRE PORAĎÁKOV:
Z technických príčin som sa zdržala v posteli ...... a preto dnes raňajšia káva nebude. Ďakujem za pochopenie.
Hubatá, vedúca odd. varenia kávy

(slušné komentáre prijímam tu, neslušné prosím zasielať do SS - tiež ďakujem za pochopenie.)


...hm .....technické príčiny ????....

To sa dneska tak nazýva ... onehdá sa tomu vravelo ranný sex .... káva bola neskôr ....;)


( Dúfam , že som bol slušný ...)
pavol54
05.01.13,07:35
...dobré ránko vám, keďže hubík má dnes posteľné povinnosti, (neviem, či prezlieka paplony, alebo sa s nimi , či pod nimi,alebo čo), tak posielm kafu ja, a ku nej špikový megamakovník, od Terezky, úplne fantázia žemňam!...nič krajšie ani nemôže byť, len dobrá kamka, ktorá ešte aj napečie!..ušiel sa mi len konček, som si musela schovať, lebo makovník u nás nemá dlhé trvanie...ale podelím sa !..
..a slniečko sa driape, dnes to bude venku na plavky a krémik, tak si nezabudnite okuliače....krásny deň vám!..
no kde je tá káva nevidím aspoň v horčičiaku a s mliekom stačí aj. č.b.
Tweety
05.01.13,07:38
veronikasad
05.01.13,07:42
dohodu o brigadnickej praci studentov a asi cca 2,65 eur na hodinu,tam je asi ten limit 155 eur mesacne,len neviem isto ci ulava na odvodoch do tohto limitu ma aj zamestnavatel.
Ale veď ten výpočet zamestnávatela je správny 155/2,65=58 hod.
Ak by odrobila viac hodín, padne ulava na DoBPŠ.
Mila123
05.01.13,08:27
pavol54
05.01.13,08:39
ja len z horčičiaku ako tam ten s tou vodou, z toho náprstku mi padne do zubnej diery a je po káve, len plnohodnotnú to znamená že zalievanú
pavol54
05.01.13,08:42
Inak najväčšia pochúťka bola ručne mletá v nedeľu poobede tá vôňa a tá trpezlivosť čakať kým sa pomlelasa
lujza.j
05.01.13,09:10
zalievaná-"okidaná"....chápeš...
lujza.j
05.01.13,09:19
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

trisestri (http://www.porada.sk/member.php?u=63373) 14 Hours Ago #30668

polakanicku,blokarku,informatorku-pokladnicku



pre boha:eek: som vedela že sú to ku.vy, ale že až takéto.....sa chodím v sobotu upratovať jeden rodinný dom zbohatlíkom...nedá sa niečo podobné aj u vás......lebo tu je to také "Bratislavské":mad:......preto "milujem" tie poznámky o BA platoch a o pracovných možnostiach....treba skúsiť v reále....
hubatá
05.01.13,09:40
A bohatý .......
hubatá
05.01.13,09:42
Som sa zmodernizovala ..... veď onehdá ani notbuky neboli a vedeli sme kto-s kým, o kom-o čom a kde.
hubatá
05.01.13,09:44
Ako vidím, kľudne sa môžem z technických príčin zdržiavať aj inokedy. Poradili ste si aj bez vedúcej.
pavol54
05.01.13,10:17
Nechápem, prečo"okydaná"
trisestri
05.01.13,10:32
Ale veď ten výpočet zamestnávatela je správny 155/2,65=58 hod.
Ak by odrobila viac hodín, padne ulava na DoBPŠ.

no skor som myslel odvody zamestnavatela,ci tiez maju do tej sumy nejaku ulavu,vsak taky kamosi zas nie su aby sa unuvali informovat kvoli studentom,alebo iba ked preventivne,aby im niekto nevynadal ze nebol informovany.
trisestri
05.01.13,10:33
pre boha:eek: som vedela že sú to ku.vy, ale že až takéto.....sa chodím v sobotu upratovať jeden rodinný dom zbohatlíkom...nedá sa niečo podobné aj u vás......lebo tu je to také "Bratislavské":mad:......preto "milujem" tie poznámky o BA platoch a o pracovných možnostiach....treba skúsiť v reále....

vsak je to v Bratislave :D,tam kde studuje-kde na vychode tolko,tu davaju 2 eura.
veronikasad
05.01.13,10:38
no skor som myslel odvody zamestnavatela,ci tiez maju do tej sumy nejaku ulavu,vsak taky kamosi zas nie su aby sa unuvali informovat kvoli studentom,alebo iba ked preventivne,aby im niekto nevynadal ze nebol informovany.
Ak študent pred začatím práce na dohodu podpíše vyhlásenie podľa § 227a, za mesiac, v ktorom príjem študenta nepresiahne 155 eur,- zamestnávateľ odvádza len poistné na úrazové a garančné poistenie z celého dosiahnutého mesačného príjmu
lujza.j
05.01.13,10:53
vsak je to v Bratislave :D,tam kde studuje-kde na vychode tolko,tu davaju 2 eura.
no tak potom;)...nech si najde nejaké upratovanie, ale nie cez firmu....
to je jedno kde sú tamtí aj sú to .... v De ani také sieť márketov nie je....
lujza.j
05.01.13,10:54
"okidaná" ved akože špinavá šalica od kávy....:-D
lujza.j
05.01.13,11:05
potešilo..teraz mi decko ukazovalo fotky na fb...našej známej v HR - Zadar...už mi teraz srdco piští:)
trisestri
05.01.13,11:12
no tak potom;)...nech si najde nejaké upratovanie, ale nie cez firmu....
to je jedno kde sú tamtí aj sú to .... v De ani také sieť márketov nie je....

vsak jej staci pokladna,dakedy mala aj doucovanie,ale potom poklesol zaujem-vsak naco,teraz komu sa treba ucit,ked sa skoly o ziakov trhaju.
trisestri
05.01.13,11:15
mam iba jednu slovensku verziu,asi to juzanska ludovka
http://www.youtube.com/watch?v=B7yT7lcqKCM
buchač
05.01.13,12:36
pre boha:eek: som vedela že sú to ku.vy, ale že až takéto.....sa chodím v sobotu upratovať jeden rodinný dom zbohatlíkom...nedá sa niečo podobné aj u vás......lebo tu je to také "Bratislavské":mad:......preto "milujem" tie poznámky o BA platoch a o pracovných možnostiach....treba skúsiť v reále....

...a šmaríš aj hodinovú cifru ???

Lebo ja som minule šiel na bývalé pracovisko , že si cez zimu niečo privyrobím či by sa ako záskok občas nedalo ...ako SBS...
Netrvalo dlho a volal ma ten zodpovedný , že nejaký maník dlhšiu dobu bude marodiť...
Klasika rozhovor ....no keď mi na dotaz o plate oznámili sumu na hodinu , nuž som sa slušne vyhovoril na rodinné problémy ...

Ozaj ...šlo o sumu 2,15 € na hodinu ...
Daňový bonus nemám , nuž a za taký " plat " slúžiť dvanástky ???
Nehrozí ...
misoft
05.01.13,13:21
..a v hrubom!
trisestri
05.01.13,13:37
...a šmaríš aj hodinovú cifru ???

Lebo ja som minule šiel na bývalé pracovisko , že si cez zimu niečo privyrobím či by sa ako záskok občas nedalo ...ako SBS...
Netrvalo dlho a volal ma ten zodpovedný , že nejaký maník dlhšiu dobu bude marodiť...
Klasika rozhovor ....no keď mi na dotaz o plate oznámili sumu na hodinu , nuž som sa slušne vyhovoril na rodinné problémy

to fakt?-lebo neveril som tunajsim sbskarom,ked sa medzi sebou bavili ze za 2 eura na hodinu .... na to aby niekoho chytali,sak tak to aj vyzera

Ozaj ...šlo o sumu 2,15 € na hodinu ...
Daňový bonus nemám , nuž a za taký " plat " slúžiť dvanástky ???
Nehrozí ...

o fakt?-lebo neveril som tunajsim sbskarom,ked sa medzi sebou bavili ze za 2 eura na hodinu .... na to aby niekoho chytali,sak tak to aj vyzera
trisestri
05.01.13,13:40
2 eura ma aj majitel sbsky?
pepsikova
05.01.13,14:01
no kde je tá káva nevidím aspoň v horčičiaku a s mliekom stačí aj. č.b.

..a ja som myslela, že bude tlačenica na makofník!...tak ti pošlem kafu teraz, v tom modernom horčičiaku so šrobovacím víčkom, chceš?..lebo iný horčič nemám...
pepsikova
05.01.13,14:04
...a šmaríš aj hodinovú cifru ???

Lebo ja som minule šiel na bývalé pracovisko , že si cez zimu niečo privyrobím či by sa ako záskok občas nedalo ...ako SBS...
Netrvalo dlho a volal ma ten zodpovedný , že nejaký maník dlhšiu dobu bude marodiť...
Klasika rozhovor ....no keď mi na dotaz o plate oznámili sumu na hodinu , nuž som sa slušne vyhovoril na rodinné problémy ...

Ozaj ...šlo o sumu 2,15 € na hodinu ...
Daňový bonus nemám , nuž a za taký " plat " slúžiť dvanástky ???
Nehrozí .....

..a ty si na ten plat prišiel až teraz?..ja som ich odmietla už pred tromi rokmi!..že skoro zadara robiť teda nyje!...a tam platy nestúpajú...
pepsikova
05.01.13,14:05
..hm, majiteľ má béemvé,dom a bazén...načo by mu boli 2€?...
pepsikova
05.01.13,14:07
...a dnes naobed mi odišiel monitor, hnusobajenna, taký matný, fajný,5 rokov mal, nenaštartoval...našťastie mám rezervu, ale lesklý, nepáči mi!..dám tú potvoru ešte opraviť...
pavol54
05.01.13,14:15
...a dnes naobed mi odišiel monitor, hnusobajenna, taký matný, fajný,5 rokov mal, nenaštartoval...našťastie mám rezervu, ale lesklý, nepáči mi!..dám tú potvoru ešte opraviť...
vyhoď aj s počítačom a kúp taký všetko v jednom inak mne vydržal monitor od roku 1996 do jari ale už som myslel že mu kúpim slepeckú palicu ale odišiel počítač tak som si kúpil Lenovo
pepsikova
05.01.13,14:21
vyhoď aj s počítačom a kúp taký všetko v jednom inak mne vydržal monitor od roku 1996 do jari ale už som myslel že mu kúpim slepeckú palicu ale odišiel počítač tak som si kúpil Lenovo..

..ja nechcem také všetko v jednom...mám rada moju skriňu, monitor a všetko pekne extra uložené...na jednom pevnom placi...inak by som si musela chodiť k decku pre moje, chapeš, nyje?..takto to mám pod dohľadom...:D
pavol54
05.01.13,14:24
..

..ja nechcem také všetko v jednom...mám rada moju skriňu, monitor a všetko pekne extra uložené...na jednom pevnom placi...inak by som si musela chodiť k decku pre moje, chapeš, nyje?..takto to mám pod dohľadom...:D Ale to nie je notebook, počítač a monitor spolu myš klávesnica klasika
asedma
05.01.13,14:38
mojaklavesica,mrca,dostalakafu,totojevysledok:mee:
wagner
05.01.13,17:01
12 hodín po 2,15 je na deň 25 €
(a keby si ťahal dvadsaťštvorky, mal by si 50 €/ deň - - 1500 € / mesiac // to ti málo ?? )
A nej.....lo by mu? Za tie peniaze nech robia tí, čo nemajú čo dať do úst.
wagner
05.01.13,17:06
...a dnes naobed mi odišiel monitor, hnusobajenna, taký matný, fajný,5 rokov mal, nenaštartoval...našťastie mám rezervu, ale lesklý, nepáči mi!..dám tú potvoru ešte opraviť...
Tak dúfam, že môj monitor ešte vydrží, lebo inak bude zle:confused: Keď som kúpila PC, klábosnicu a myš, teda vycálovala som 500€, veru na monitor už nemám. Tak by som musela oddychovať od PC. Tiež už má 6 rokov.
wagner
05.01.13,17:10
..

..a ty si na ten plat prišiel až teraz?..ja som ich odmietla už pred tromi rokmi!..že skoro zadara robiť teda nyje!...a tam platy nestúpajú...
Tam stúpa aspoň tlak. Inak aj mne to ponúkali už dávno. Poďakovala som s odôvodnením, že môžem byť v práci iba 4 hodiny - podotýkam nie pracovať, iba byť v zamestnaní.
buchač
05.01.13,17:36
...a šmaríš aj hodinovú cifru ???

Lebo ja som minule šiel na bývalé pracovisko , že si cez zimu niečo privyrobím či by sa ako záskok občas nedalo ...ako SBS...
Netrvalo dlho a volal ma ten zodpovedný , že nejaký maník dlhšiu dobu bude marodiť...
Klasika rozhovor ....no keď mi na dotaz o plate oznámili sumu na hodinu , nuž som sa slušne vyhovoril na rodinné problémy ...

Ozaj ...šlo o sumu 2,15 € na hodinu ...
Daňový bonus nemám , nuž a za taký " plat " slúžiť dvanástky ???
Nehrozí ...

..
..a ty si na ten plat prišiel až teraz?..ja som ich odmietla už pred tromi rokmi!..že skoro zadara robiť teda nyje!...a tam platy nestúpajú...
...si ma zle čítala ...
Nemakám už od 2006 , keď ma navštívila cukrovka ....a nejak sa jej nechce odísť ...

12 hodín po 2,15 je na deň 25 €
(a keby si ťahal dvadsaťštvorky, mal by si 50 €/ deň - - 1500 € / mesiac // to ti málo ?? )

..a poviem Ti ???
Na palivo , na kávu ... tak akurát ....
buchač
05.01.13,17:49
Tak berieš tie 24 ? :)
...hehehe....si Ty normál ???
Šak za chvíľu otváram sezónu na chalupe , tam budem makať dosť ...
A bez blbých kydov šéfov .... stačí , keď manželka mudruje ...;):---
trisestri
05.01.13,17:51
neviem preco nemaju vlastnu ochranku,jednak mozu pridat na plate,priamo riadit ich a kontrolovat,a mozno este nejake to euro usetria,takisto motivacia davat pozor je lepsia./inak za 6 rokov maju uz piatu firmu a stale to ide k horsiemu,takze duplom nechapem/
pepsikova
05.01.13,18:44
...si ma zle čítala ...
Nemakám už od 2006 , keď ma navštívila cukrovka ....a nejak sa jej nechce odísť ...


..a poviem Ti ???
Na palivo , na kávu ... tak akurát ......

..nečítala som zle, neboj..len to, že mne 2.15€ dávali už pred tromi rokmi (na bani) a tebe by aj teraz dali toľko...(keby si mal chuť pracovať...)
buchač
05.01.13,18:47
...hehehe....si Ty normál ???
Šak za chvíľu otváram sezónu na chalupe , tam budem makať dosť ...
A bez blbých kydov šéfov .... stačí , keď manželka mudruje ...;):---

..
..nečítala som zle, neboj..len to, že mne 2.15€ dávali už pred tromi rokmi (na bani) a tebe by aj teraz dali toľko...(keby si mal chuť pracovať...)

...
pepsikova
05.01.13,18:50
Zuzana Špišáková (https://www.facebook.com/zuzana.spisakova.9)

POZOR, POZOR, POZOR, dostala som hlásenie že po Furči behá agresívnejší vlčiak pravdepodobne ušiel, boli napadnutí viacerí psi s majiteľmi tak sa majte na pozore... !!!!!!! Poliklinika, Krosnianska, Lingov Furča. bol hlásený na mestskú políciu, dajte pozor na Vašich miláčikov
terezamaria
05.01.13,18:51
Anička, to je teda naozaj mrca....keď je smädná daj jej slivku, tá vyprchá....
nika.sum
05.01.13,19:06
Dnes o 6.00 h pribudol v nebi krasny anjel, ktorý bude zhora strazit svoje krasne dve 8-rocne dievcata. Zial taky je zivot. Aj nebo plakalo...
o 18.00 h sa zase narodil tu na zemi maly anjel znamym. To je druha stranka zivota.
misoft
05.01.13,19:47
...no a tá je niekedy horšia ako 100 šéfov - bo svoju výpoveď jej nemôžeš doporučene poslať ......
hubatá
05.01.13,19:47
Film Miloša Formana "Prelet nad kukučím hniezdom" s titulkami v angličtine som dokukala po 10 minutách: krk z plazmy o výmere 80 x 160 cm ma začínal bolieť presne tak isto ako keď som minule pozerala ping-pong.............:mad::mad::mad:
Tak som prišla sem. Film
hubatá
05.01.13,19:53
To je veľmi smutné: od dvoch krásnych dievčatiek sa mu muselo ťažko odchádzať. Nika prijmi úprimnú sústrasť, ak ti bol blízky.
lujza.j
05.01.13,19:56
Film Miloša Formana "Prelet nad kukučím hniezdom" s titulkami v angličtine som dokukala po 10 minutách: krk z plazmy o výmere 80 x 160 cm ma začínal bolieť presne tak isto ako keď som minule pozerala ping-pong.............:mad::mad::mad:
Tak som prišla sem. Film
a je tento film aj bez titulok? tiež som to chcela kukať, ale ja mám iný problém ako "ping-pong";)
nika.sum
05.01.13,20:00
dakujem. tri roky sa trapila a statocne bojovala...ale choroba bola silnejsia.
Ingrid Ondruskova
05.01.13,20:02
Dnes o 6.00 h pribudol v nebi krasny anjel, ktorý bude zhora strazit svoje krasne dve 8-rocne dievcata. Zial taky je zivot. Aj nebo plakalo...
o 18.00 h sa zase narodil tu na zemi maly anjel znamym. To je druha stranka zivota.

aj ja som sa dnes dozvedela, že zomrel brat môjho skoro-švagra, 40tnik...ostali po ňom
3 detičky...česť jeho pamiatke! život je fakt sviňa...
buchač
05.01.13,20:02
Byt o poschodie nižšie .....že " Dloúúúúháááá noc " ..........wááááv .....wooooooov.............

Ráno odveziem manželku do roboty , neskôr aj mladá sa taktiež poberie ....

Dumem nad výberom skladieb ..........že budííííííííííček urobím o tej 8,20 hodine .....
Žeby niečo také na začiatok ???...:rolleyes:


http://www.youtube.com/watch?v=pckMm9k7cJw
hubatá
05.01.13,20:11
Mne sa zdá že na ČT som ho videla síce veľmi dávno, ale v češtine.
lujza.j
05.01.13,20:32
nicolas cage to je iný búchaš...na HBO2:eek:
vulxy
05.01.13,20:39
Film Miloša Formana "Prelet nad kukučím hniezdom" s titulkami v angličtine som dokukala po 10 minutách: krk z plazmy o výmere 80 x 160 cm ma začínal bolieť presne tak isto ako keď som minule pozerala ping-pong.............:mad::mad::mad:
Tak som prišla sem. Film
mam doma 55cm elektronkovy , sa obetujem a spravime vymenu 1:1...a naviac ten moj vie perfektne po slovensky takze ziadne titulky:D
lujza.j
05.01.13,21:04
pmajap
05.01.13,22:07
:-)))
bettylou
05.01.13,22:18
pre boha:eek: som vedela že sú to ku.vy, ale že až takéto.....sa chodím v sobotu upratovať jeden rodinný dom zbohatlíkom...nedá sa niečo podobné aj u vás......lebo tu je to také "Bratislavské":mad:......preto "milujem" tie poznámky o BA platoch a o pracovných možnostiach....treba skúsiť v reále....

jasne sce chudaci, ale my ne. u nas sa aj po 5 baby nazhaňaju, aby s motorom /dajaky favorit 20ročny/ rano chodili 10km do kablikarne a poobede domu. za, no, ked necelych tristo evri dostanu ta su radzi, že nešedza za 62 /šesdzešac dva/ doma. a to ne rospravky. Bo minuly rok do jednej taky frajerik s pežotom zos košicoch vof kire štrajchnul im motor a oni jak s roboty, ta jedna rovno do neba a druhe dva s češkymy do špitaľu rubali a dva lem lehko. tot košičan sebe lem blatnik štrajchnul, no naše baby buli tatam a tot motor tyž. ta ty mi o platoch nerečuj moja,
bettylou
05.01.13,22:22
žeby fake?
bettylou
05.01.13,22:25
real? valky plne v nedeľu smerom na blavu a v piatok smerom na vychod - toť real ani nemuši byc madrid. komu ideš mozgy myť?
bettylou
05.01.13,22:29
na kavej ne?
bettylou
05.01.13,22:30
apoň máš de prach utierať
bettylou
05.01.13,22:33
v reichu ivalid nema pod 800 dôchodok
nika.sum
06.01.13,05:08
vsak jej staci pokladna,dakedy mala aj doucovanie,ale potom poklesol zaujem-vsak naco,teraz komu sa treba ucit,ked sa skoly o ziakov trhaju.

A co doucuje?
hubatá
06.01.13,06:15
Mením, ale len za čierno-biely. Ping pong som tam mohla pozerať aj v polohe ležiaceho strelca a krk ma nebolel.......
hubatá
06.01.13,06:21
Novodobé nevoľníctvo v praxi ....... na ktoré z bratislavského hradného kopca nie je vidno.
hubatá
06.01.13,06:32
Dobré ráno!
Nika.sum prečo si neplníš povinnosti a neuvarila si raňajšiu kávu? Ja keď som včera ráno mala technické problémy v posteli som sa slušne ospravedlnila že káva nebude......:)

No nič, nech sa páči milí poraďáci, kávička!




http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScvzkWpOGFxjoLDpOEvkX4oLqfOV7jF frxE_a_D1LaS5N86WbP
nika.sum
06.01.13,06:37
Dobre ranko,ospravedlnujem sa. To je tym, ze kavu nepijem:D ale teraz som priniesla cerstve pecivko.
pepsikova
06.01.13,06:41
Dobré ráno!
Nika.sum prečo si neplníš povinnosti a neuvarila si raňajšiu kávu? Ja keď som včera ráno mala technické problémy v posteli som sa slušne ospravedlnila že káva nebude......:)

No nič, nech sa páči milí poraďáci, kávička!




http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScvzkWpOGFxjoLDpOEvkX4oLqfOV7jF frxE_a_D1LaS5N86WbP..

..nooo jasné, hubovať vie každý, ale kuknúť na PZ, či kafica je v pracovnej náplni a kolko je za ňu príplatok, to sa nikomu nechce...sa berie ako samosebou, či?...:D
...ako vedúca by si mala ísť príkladom a nyje od rána vykrikovať!...:D

(no a dúfam, že ma nevyhodíš z roboty, že som si dovolila otvoriť hubu)
pepsikova
06.01.13,06:46
...dobré ránko vám a krásny deň prajem, hub, díky za kafu, čo už, vypijem aj studenú, nabudúce poprosím do termokotlíčka,ďakujem a posielam trošku čoklíš,ak by niekto, alebo kôrku z raňajkového chlebíka s maslom a syrom, ktorý som si nepredvídavo zase nechala pri pc len tak-a šla som na burzu...prídem a fakt, len kôrka.... http://www.chocolate.com/dimages/product_images/13581-valentine-gift-box-artisan-cookie-biscotti-w-milk-chocolate_275x275.jpg
hubatá
06.01.13,07:26
Pepsi, čo je to na tom koláčiku navrchu ako ozdoba? To srdiečko viem je asi z marcipánu, ale to druhé bledohnedé, čo to je?
hubatá
06.01.13,07:28
To asi nejaký štvornohý škriatok: zlízal maslo, zožral syr a striedku...... hehe!
hubatá
06.01.13,07:29
To je tiež opovážlivosť otvoriť si hubu voči Hubatej!
hubatá
06.01.13,07:32
A kde je pečivko?
pavol54
06.01.13,07:32
jasne sce chudaci, ale my ne. u nas sa aj po 5 baby nazhaňaju, aby s motorom /dajaky favorit 20ročny/ rano chodili 10km do kablikarne a poobede domu. za, no, ked necelych tristo evri dostanu ta su radzi, že nešedza za 62 /šesdzešac dva/ doma. a to ne rospravky. Bo minuly rok do jednej taky frajerik s pežotom zos košicoch vof kire štrajchnul im motor a oni jak s roboty, ta jedna rovno do neba a druhe dva s češkymy do špitaľu rubali a dva lem lehko. tot košičan sebe lem blatnik štrajchnul, no naše baby buli tatam a tot motor tyž. ta ty mi o platoch nerečuj moja, A ten košičan to mal z poistky uhradené veľká škoda na tom plechu bola? Otrokov sa dá nájsť dosť že vraj 14% ich je voľných.
buchač
06.01.13,07:36
hub ...také nevieš ???...to je ten podnos , tácka z dreva ( alebo napodobenina )...
lujza.j
06.01.13,10:37
jasne sce chudaci, ale my ne. u nas sa aj po 5 baby nazhaňaju, aby s motorom /dajaky favorit 20ročny/ rano chodili 10km do kablikarne a poobede domu. za, no, ked necelych tristo evri dostanu ta su radzi, že nešedza za 62 /šesdzešac dva/ doma. a to ne rospravky. Bo minuly rok do jednej taky frajerik s pežotom zos košicoch vof kire štrajchnul im motor a oni jak s roboty, ta jedna rovno do neba a druhe dva s češkymy do špitaľu rubali a dva lem lehko. tot košičan sebe lem blatnik štrajchnul, no naše baby buli tatam a tot motor tyž. ta ty mi o platoch nerečuj moja,
ale čo nepovieš.....fíha ale sa sa rozohnila:D ved príd si to tu skúsiť a uvidíš ako si tu žijeme ako si tu medíme....moje decko 430.- na zmluve 293e...."roboty tu je po vajcia"...preto moj chlap je druhý rok mimo SR:cool: ále ja sa nesťažujem ja len konštatujem....:--- to je tak ked média masírujú aké su tu nenormálne platy a koľko roboty...budúci švagrinú mám bez roboty.....niekdy pred vianocami sa jej "stratil" šéf...nakoniec sa našiel vo väzbe, určite jej niekto ešte vyplatí dĺžnu mzdu....životopisy rozposiela ako na bežiacom pása a nič....ako je to vôbec možné, ved tu to je všetko aké jednoduché :eek::cool:
trisestri
06.01.13,10:45
matematiku,fyziku,slovencinu
kukučka
06.01.13,10:51
Nemáme náhodou príslovie: všade je chlieb o dvoch kôrkach? Tak sa nenaťahujte a radšej napíšte, čo vás potešilo. Deň bude krajší, hoci u nás je zamračené. :)
trisestri
06.01.13,10:58
ono je to mozno tak,pred krizou to bolo v Bratislave slusne,teraz uz ani tam nechcu zvysovat platy a priemerny plat zvysuju zamestnanci medii /ved taky moderator v tv berie okolo 10000 eur mesacne/,sidlia tam firmy a manazeri so super platmi,takisto zamestnanci ustrednych organov statnej spravy,monopoly a pod a to v niecom nadhodnocuje platy,ale je pravda ze su tam o nieco vyssie platy,lebo je tam vyspelejsi trh prace,resp. nizka nezamestnanost.
ja vidim celoslovensky problem v tom,ze pokial nemate znamosti,alebo nie ste zabetonovany vo svojom zamestnani,tak smola aj keby ste boli akokolvek vzdelany a talentovany,ked mate dobre znamosti,mozte byt aj lenivy dement,robota sa najde.
ta nevrazivost zapad-vychod je uplne zbytocna,kazdy chce nejak vyzit a vsetci sme slovaci a vsetkych poctivych likviduje zlodejstvo,podvody,rodinkarsko a chaska darebakov./mozno to dakomu vyhovuje,lebo plati stare zname rozdeluj a panuj/
Kvaka
06.01.13,11:00
Mňa potešilo, že dnes môžem leňošiť, že mačiatkam sa darí, ozaj, nechcete niekto? Darujem tri 3,5 mesačné, foto v albume.
nika.sum
06.01.13,11:01
Je zaujimave ako nas Bratislavcanov maju vsetci v zuboch, ale kolki sme rodeni. Mnozstvo mladych sem uteka za pracou, idu robit za par drobnych a tym znizuju cenu prace,oni ai to mozu dovolit, pretoze byvaju v prenajatych bytoch viaceri. Funguje tu vela vychodniarskych firiem, kde zase prijmu len ludi z vychodu lebo drzia spolu. Je pravda ze tu mame vela neohladuplnych vodicov ale to ze ma niekto SPZ BA neznamena ze musi byt bratislavcan. Sme jednen stat tak by sme sa uz mali prestat sortovat...
pavol54
06.01.13,11:08
Zaujímavé, a že ja mám voľné 2 pracovné miesta na robotnícke profesie za 600€ na mesiac v hrubom a ništ všetci sa len do tej Bratislavy trepú
trisestri
06.01.13,11:25
Zaujímavé, a že ja mám voľné 2 pracovné miesta na robotnícke profesie za 600€ na mesiac v hrubom a ništ všetci sa len do tej Bratislavy trepú

nechce sa im krumple okopavat?:)zalezi ze aku tam mate nezamestnanost a v akej strukture,vsak co ked tam su len studovany a tych opalenych zase by si nebral.
kukučka
06.01.13,11:49
no v noci som v debate kdesi pod článkom čítala nadávky na východniarov, že kazia trh v Bratislave nízkymi cenami, odpovedal druhý: buď rád, bo keď ostanú doma na podpore, tebe budú sťahovať 80% z platu :mee:
a ešte jedna poznámka: doteraz som nestretla remeselníka, ktorý by nebol v Bratislave oklamaný aspoň o jeden plat!
PS
viem, aj inde...
lujza.j
06.01.13,12:16
Zaujímavé, a že ja mám voľné 2 pracovné miesta na robotnícke profesie za 600€ na mesiac v hrubom a ništ všetci sa len do tej Bratislavy trepú
vieš mne to niekedy príde ako keby potrebovali mať nálepku - mohli povedať, že robia v Blave aj ked za menej ako u teba...
pmajap
06.01.13,12:17
Mňa potešilo, že dnes môžem leňošiť, že mačiatkam sa darí, ozaj, nechcete niekto? Darujem tri 3,5 mesačné, foto v albume.

Tiež len sladko leňoším, však je sviatok. Pes odišiel za kamoškou,už len dobrú kávičku a niečo sladké....:)
lujza.j
06.01.13,12:22
Tiež len sladko leňoším, však je sviatok. Pes odišiel za kamoškou,už len dobrú kávičku a niečo sladké....:)
2 v 1...móže byť;)
http://www.maxidesign.cz/clanky/880/sardi-edible-coffee-cup-1-e1343934489381.jpg
pmajap
06.01.13,12:39
Lujza, to musí byť dobrota, asi si niečo upečiem:D
lujza.j
06.01.13,12:42
moja milovaná rozprávka na markíze
pmajap
06.01.13,12:47
Toto mi doniesol Ježiško, tak sa ponúknite. Prvý pohľad, že hurá cigary, druhý cigary z výýýbornej čokolády :)

http://www.rausch.de/shop/_saison-normal/landing-geschenke.jpg
Valcake
06.01.13,12:56
..to je také pekné, že škoda zjesť :eek:..ak keď už, tak do tých papierov zabaľ nejaké ceruzky, tyčinky:---
pmajap
06.01.13,13:04
zjem a budem dobrá, aby doniesol ďalšiu :-)))
lujza.j
06.01.13,13:06
pekná krabičôčka ostane....
lujza.j
06.01.13,13:27
tak..potešilo včera....že mi decko dohodilo od kamošky mikinu "mojej" značky a mohla som konečne minúť nejaké peniažky čo mám ešte od ježimráza;) a to že bola za výhodnú cenu, teší ešte viac:D a deň pretým ma moje decko potešilo kúpila mi taký struhák kuchynský, ale taký menší, aby som si na ňom mohla strúhať zázvor do čaju...juj aký je krásny.....nie že by som si to aj sama nemohla.....ale ja ked to nemajú v lidl...
lujza.j
06.01.13,15:33
http://2.bp.blogspot.com/-lPiE1ALtgmk/TyUh6kpYxvI/AAAAAAAABaI/0yAQ9cx5XMg/s1600/25.JPG
kuk....hááám:D
avalik
06.01.13,15:42
provokujes? :D :D
avalik
06.01.13,15:44
dam sem, bo sranda to neni :)


Právnici by nikdy nemali klásť otázku, ak nevedia, ako bude svedok odpovedať.

Na súde, v južanskom malomeste, predvolal prokurátor svedkyňu - staršiu pani svedčiť. Obrátil sa na ňu: "Pani Jonesová, poznáte ma?" Ona odpovedala: "Nuž, áno, poznám vás pán Williams. Poznám vás od detských čias, boli ste pre mňa veľkým sklamaním. Klamete, podvádzate vašu ženu, manipulujete ľudí a rozprávate o nich za chrbtom. Považujete sa za štramáka, hoci v skutočnosti nemáte ani toľko rozumu, aby ste pochopili, že nie ste viac, ako drobný byrokrat. Áno, poznám vás."

Právnik úplne skamenel. V rýchlosti nevedel čo má urobiť, tak ukázal prstom na obhajcu a spýtal sa: "Pani Jonesová, poznáte obhajcu?"

Ona opäť odpovedala: "No, áno, poznám aj pána Bradleyho od jeho mladých čias. Je to bigotný lenivec a má problém s alkoholom. Nedokáže si s nikým vybudovať normálny vzťah, jeho právnická kancelária je jedna z najhorších v celom štáte. To ani nehovorím o tom, že podviedol svoju manželku s tromi rôznymi ženami. Jedna z nich bola vaša manželka. Áno, poznám ho."

Obhajca takmer zomrel.

Sudca požiadal oboch právnikov, aby pristúpili k nemu a veľmi tichým hlasom im povedal: Ak sa jej ktorýkoľvek z vás, idiotov, opýta, či svedkyňa pozná mňa, pošlem vás oboch na elektrické kreslo!"
lujza.j
06.01.13,15:49
ved toto ako u nás...v SR
kukučka
06.01.13,15:59
nie som právnik, mňa si veľmi pobavila, hoci na ich mieste by som nechcela byť :D
misoft
06.01.13,16:07
Provokuje!
Indeed
06.01.13,16:08
Ľudia vo väčšine prípadov ignorujú fakt,že dostanu odpoved na to čo sa pýtajú,nie na to čo ich zaujíma... Treba sa vediet SPRÁVNE opýtať .
avalik
06.01.13,16:10
Ľudia vo väčšine prípadov ignorujú fakt,že dostanu odpoved na to čo sa pýtajú,nie na to čo ich zaujíma... Treba sa vediet SPRÁVNE opýtať .

no ides Indy ... ako mala zniet SPRAVNA otazka? :)
pmajap
06.01.13,16:10
....a ako
lujza.j
06.01.13,16:10
by ste si nedali....né....:-P já taký ako za komačov predávali...alebo domáci...
avalik
06.01.13,16:14
mne staci aj ta napln :D
buchač
06.01.13,16:14
no ides Indy ... ako mala zniet SPRAVNA otazka? :)Indy ... si Ty RUSNAK ???
srska
06.01.13,16:16
Film Miloša Formana "Prelet nad kukučím hniezdom" s titulkami v angličtine som dokukala po 10 minutách: krk z plazmy o výmere 80 x 160 cm ma začínal bolieť presne tak isto ako keď som minule pozerala ping-pong.............:mad::mad::mad:
Tak som prišla sem. Filmvymeň alebo kúp nový byt:D
Indeed
06.01.13,16:17
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok

Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.

Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
misoft
06.01.13,16:23
Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok
No pokiaľ by to bolo za komančov a v pohraničnom pásme - otázky neboli zbytočné a odpovede priniesli úžitok - ale keďže je iná doba - otázky i odpovede fakt boli na dve veci.
avalik
06.01.13,16:23
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok

Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.

Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.

joooj ty si nepochopil ... "pocestny" ... robil prieskum pre štatisticky urad alebo nejaku marketingovu agenturu - alebo bol zvedavy ... jemu uzitok priniesol ... len ty si musel dlhsie cakat na svoju odpoved

na druhu stranu, ak by si bol miestny, tak by ti cestu popisal v miestnych nazvoch, pripadne skratku ;)
Indeed
06.01.13,16:29
jasne že on vedel,že ja nie som miestny..len tam v tom udolí žiju takí ľudia, čo si myslia,že všetko pochopia svojou vlastnou hlavou...
lujza.j
06.01.13,16:29
alebo bývalý poliš....:-P...deformácia z práce...
buchač
06.01.13,16:30
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Nepoznal Ťa a preto sa pýtal ,že odkiaľ si ....veď nemusíš poznať cestu , aj keď si tz.miestny - možno si bol považovaný za prisťahovalca...
Takže otázka bola na mieste ...
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
Mohol si bývať u niekoho alebo v ubytovni , hotely - týmto spôsobom Ti chcel urýchliť navigáciu ...
Takže otázka bola na mieste ...uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
Povedzme , že táto bola zbytočná ....
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?
Nuž videl a pochopil .....čo Ty nechápeš .....capisci ??? :rolleyes:

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok
Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.
Aká otázka , taká odpoveď .....v Tvojom prípade asi aj naopak ...
Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
....občas si tiež myslím ......čo už ale s Tebou ???? :---
...
avalik
06.01.13,16:31
Indeed
(http://www.porada.sk/member.php?u=205154) 1 Minute Ago #30862

jasne že on vedel,že ja nie som miestny..len tam v tom udolí žiju takí ľudia, čo si myslia,že všetko pochopia svojou vlastnou hlavou...

:confused: ... a to maju chapat tvojou hlavou ????
avalik
06.01.13,16:32
alebo si chcel len pokecat :D
Indeed
06.01.13,16:35
Prečo mam taký pocit,že hoci by som sem napísal čokoĺvek , aj len 1 písmenko, najdu sa ľudia,čo to budú kritizovať

a namietať,že som to sem nemal napísať ??
srska
06.01.13,16:37
Prečo mam taký pocit,že hoci by som sem napísal čokoĺvek , aj len 1 písmenko, najdu sa ľudia,čo to budú kritizovať

a namietať,že som to sem nemal napísať ??100 ľudí - 100 názorov (ako u právnikov)
avalik
06.01.13,16:38
Prečo mam taký pocit,že hoci by som sem napísal čokoĺvek , aj len 1 písmenko, najdu sa ľudia,čo to budú kritizovať

a namietať,že som to sem nemal napísať ??

Indy, nikto nenamieta, ze sem pises ... len ako sa hovori "menej je niekedy viac"
Indeed
06.01.13,16:43
Prečo mam taký pocit,že hoci by som sem napísal čokoĺvek , aj len 1 písmenko, najdu sa ľudia,čo to budú kritizovať

a namietať,že som to sem nemal napísať ??

Jááááj, už som si spomenul....

keď začínalo neviem už koľké pokračovanie tejto d****nej témy,

tak sa niekto pýtal,či už je pre prispievanie vyselektovaný klan...

Asi nie som členom klanu,preto sem nemam prispievať...

Ahááá, tak dobre.... budem to rešpektovať..
buchač
06.01.13,16:44
Prečo mam taký pocit,že hoci by som sem napísal čokoĺvek , aj len 1 písmenko, najdu sa ľudia,čo to budú kritizovať
a namietať,že som to sem nemal napísať ??

No dobre ....tak skús ....;)
lujza.j
06.01.13,16:45
Jááááj, už som si spomenul....

keď začínalo neviem už koľké pokračovanie tejto d****nej témy,

tak sa niekto pýtal,či už je pre prispievanie vyselektovaný klan...

Asi nie som členom klanu,preto sem nemam prispievať...

Ahááá, tak dobre.... budem to rešpektovať..
bóžinku...prečo si taký vzťahovačný;)
veronikasad
06.01.13,16:48
Indeed, tvoje príspevky mám vypnuté, takže ich našťastie čítať (v odborných témach) nemusím. Ak budeš písať k veci, v témach, ktorým rozumieš, nebudú nikomu tvoje odpovede vadiť. Aj užitočný bodík ti pridám, ak mi odpoveď pomôže.
pavol54
06.01.13,16:53
To sa dajú vypnúť príspevky niektorých prispievateľov? len škoda že to prispievateľ nepozná že je vypnutý,
Tweety
06.01.13,16:58
To sa dajú vypnúť príspevky niektorých prispievateľov? len škoda že to prispievateľ nepozná že je vypnutý,
Áno, dajú.
pavol54
06.01.13,17:00
čo stým získam ak vypnem keď vypadne časť dialógu.
pavol54
06.01.13,17:03
Napríklad tu je moja osobná skusenosť ked som sa v cudzom kraji pýtal na cestu /išiel som na bicykli v blízkosti
mojho dočasného ubytovania na strednom Slovensku,pretože som tam pracoval..../

Ja sa pýtam na cestu...
otázka od pocestného: Odkiaľ ste ?
Moja odpoveď : Z *******, uviedol som mesto kde som sa narodil, od miesta kde sme sa nachádzali vzdialené asi 400 km
Ďalšia otázka od pocestného : Kde bývate ?
uviedol som mesto kde mam trvalý pobyt,vzdialené cca 280 km
Ďalšia otázka od pocestného : Čo tu robíte ?
uviedol som,že pracujem v miestnych strojárńach..
Ďalšia otázka od pocestného ,teraz už k veci: Kam sa chcete dostať ?

Teda prvé 3 otázky od miestneho občana boli položené zbytočne a aj pravdivé odpovede na tieto otázky
neprinesli žiadný užitok

Teda pýtajme sa k veci , ohľadom skutočností,ktoré chceme,potrebujeme zistiť.

Ohľadom skutočností, na ktoré odpoveď poznať nie je užitočné , sa nepýtajme, je to strata času.
Na cvičení: "Babička vojaci vyťahujú mapu zablúdili určite sa budú pýtať na cestu".
nika.sum
06.01.13,17:12
len vsetci povedia bol oklamany v BA, to neznamena bol oklamany bratislavcanom, ale nejakym hajzlikom predsa....
nika.sum
06.01.13,17:18
dovolila som si to pozicat, je to super, to ze je to zial aj realita, to je ina vec....
trisestri
06.01.13,17:41
ako ten prepity Depardie uteka pre dan zo socialistickeho Francuska do postkomunistickeho Ruska a jeden z jeho argumentov ze jeho dedo fandil ruskym komunistom:D /sice v spravach bolo ze socialistom,ale za cias jeho deda boli len bolsevici/
srska
06.01.13,17:42
lujza.j
06.01.13,17:47
ako ten prepity Depardie uteka pre dan zo socialistickeho Francuska do postkomunistickeho Ruska a jeden z jeho argumentov ze jeho dedo fandil ruskym komunistom:D /sice v spravach bolo ze socialistom,ale za cias jeho deda boli len bolsevici/
už im tú "mini" daň ústavný sú zrušil...
pepsikova
06.01.13,18:00
...ako vidíš, slováci dokážu diskutovať o čomkolvek...nebuc prefajnovelý...
pepsikova
06.01.13,18:01
...kecáš!..to fakt sa niekto pýtal?..neverím!..
pepsikova
06.01.13,18:02
...prídeš o pointu, prípadne záver diskusie...
pivko
06.01.13,18:03
Ja utekám 25.2.;)
trisestri
06.01.13,18:04
no hej,ale aj tak utekaju
pivko
06.01.13,18:04
bóžinku...prečo si taký vzťahovačný;)

LEBO JE RUSNAK
pepsikova
06.01.13,18:08
To sa dajú vypnúť príspevky niektorých prispievateľov? len škoda že to prispievateľ nepozná že je vypnutý,..

..ale ano, dajú sa...aj profily sa dajú vypnúť...a nevypnutému môže hocikto do profilu popísať hocičo a ten chudák sa môže brániť buď verejne, alebo nijako...to tu fičí v zákulisí ako bežný šport, toto...
...a myslím, že toto Indyho trápiť moc nebude a any ťažkú hlavu a nepokojný spánok z toho mať nebude a ujmu na zdraví už vôbec nie...(ako poniektorí)
pavol54
06.01.13,18:15
..

..ale ano, dajú sa...aj profily sa dajú vypnúť...a nevypnutému môže hocikto do profilu popísať hocičo a ten chudák sa môže brániť buď verejne, alebo nijako...to tu fičí v zákulisí ako bežný šport, toto...
...a myslím, že toto Indyho trápiť moc nebude a any ťažkú hlavu a nepokojný spánok z toho mať nebude a ujmu na zdraví už vôbec nie...(ako poniektorí)
To je v pr..li to si môžem pripadať ako keby som mal samohovorenie (niektorí tomu hovoria vnútorná komunikácia nahlas.)
lujza.j
06.01.13,18:16
..

..ale ano, dajú sa...aj profily sa dajú vypnúť...a nevypnutému môže hocikto do profilu popísať hocičo a ten chudák sa môže brániť buď verejne, alebo nijako...to tu fičí v zákulisí ako bežný šport, toto...
...a myslím, že toto Indyho trápiť moc nebude a any ťažkú hlavu a nepokojný spánok z toho mať nebude a ujmu na zdraví už vôbec nie...(ako poniektorí)
alebo sa tu chodí špehovať po profiloch..kto komu čo a okom o čom píše....
pavol54
06.01.13,18:19
Skôr by som povedal, že by niektorí zadávatelia mohli svoje témy po splnení cieľa zamknúť (alebo aspoň moderátori) minule študujem nejakú odbornú tému a tá bola otvorená v roku 2007 čo už tá len môže byť prínosom v roku 2013. akurát tak môže zmiasť žiadajúcich o radu.
pavol54
06.01.13,18:29
alebo sa tu chodí špehovať po profiloch..kto komu čo a okom o čom píše....
a majú na to čas? ako zistím že niekto študuje? preto treba zatĺkať zatĺkať zatĺkať, alebo utajovať utajovať
pivko
06.01.13,19:04
Mňa aktuálne rozčúlilo zatvorenie témy :http://www.porada.sk/t206834-porno.html , nakoľko v bedni nič neide mohla byť dnes večer aspoň sranda.
misoft
06.01.13,19:04
Šak to je z MERKURU, ale nejakého odrastenejšieho :D
pavol54
06.01.13,19:12
Mňa aktuálne rozčúlilo zatvorenie témy :http://www.porada.sk/t206834-porno.html , nakoľko v bedni nič neide mohla byť dnes večer aspoň sranda. SA to mohlo pekne rozvinúť ako podobné slaboduché témy.
misoft
06.01.13,19:12
Ale šak sranda je aj tu - a bez toho http://www.porada.sk/t206834-porno.html je o to zábavnejšia (domýšľaj si, domýšľaj :D)
lujza.j
06.01.13,19:15
Mňa aktuálne rozčúlilo zatvorenie témy :http://www.porada.sk/t206834-porno.html , nakoľko v bedni nič neide mohla byť dnes večer aspoň sranda.
ale pre neho to ale nebola sranda...on to potreboval seriózne:D
trisestri
06.01.13,19:26
ale pre neho to ale nebola sranda...on to potreboval seriózne:D

no iste ved na nete ma tolko inspiracie,ze by jeho ruky nestihali 24 hodin,jedine se by sa nevedel ukajat inde ako na babach z azbukou:D:D:)
nika.sum
06.01.13,19:29
ja nestiham prispevky uzitocne pre pracu a niekto stiha spehovat...
lujza.j
06.01.13,19:29
no iste ved na nete ma tolko inspiracie,ze by jeho ruky nestihali 24 hodin,jedine se by sa nevedel ukajat inde ako na babach z azbukou:D:D:)
no možno to ma nejaké čaro:D
nika.sum
06.01.13,19:30
aj taka tu bola? :-D
trisestri
06.01.13,19:35
no možno to ma nejaké čaro:D

ta azbuka robi divy,pri ruckovani pre niekoho tak sexi:D:)-to uz aky fetis,keby gatky,historicke pradlo,silonky,latex a one vnady,ale toto?:eek::D
wagner
06.01.13,19:35
no iste ved na nete ma tolko inspiracie,ze by jeho ruky nestihali 24 hodin,jedine se by sa nevedel ukajat inde ako na babach z azbukou:D:D:)
nemusí čakať na baby s azbukou, u nás zase napadlo snehu. Môže ho prísť odhádzať. Možno ho budú aj ruky bolieť a nebude na sprostosti myslieť.
vulxy
06.01.13,19:37
porno s titulkami v azbuke....ziadny problem.....pre tych co si toho casu predplatil Kolobok :D
lujza.j
06.01.13,19:41
porno s titulkami v azbuke....ziadny problem.....pre tych co si toho casu predplatil Kolobok :D
no pornu treba rozumieť čo ak by ušiel...nejaký dôležitý a múdry dialóg:D:D
buchač
06.01.13,19:44
ale pre neho to ale nebola sranda...on to potreboval seriózne:D

...a čo keď to nie je ON ale ONA ???? :rolleyes:



Mišušulinečka

Pri sledovaní porno videí na stránkach s azbukou /znakmi/ mi mrzne Mozilla Firefox, čo s tým? Seriózne to potrebujem kôli masturbácii, a je to zadarmo.


Nie je zrejmý žiaden rod ........či ???????? :cool:
pmajap
06.01.13,19:46
vulxy
06.01.13,19:47
Mišušulinečka.....skor zensky rod ....
buchač
06.01.13,19:49
...šak hej ...ale tu je už takých pomenených nickov ...že naopak ...
vulxy
06.01.13,19:50
ale ja mam aj bledomodru vinylovu platnu ...a ty nie....bebebe
lujza.j
06.01.13,19:51
ježíš áno taká dvojitá bola....
pmajap
06.01.13,19:54
ukáž
pmajap
06.01.13,20:12
a na takú s fotkou brnenského výstaviska sa pamätáš, tú mám ja
pavol54
06.01.13,20:25
že vraj celý dialóg " no, no, Yes Yes" nech si zapne prekladač do ruštiny
pepsikova
07.01.13,05:42
tvoju pravdu-si zabudol dodať...
pepsikova
07.01.13,05:47
...dobré ránko vám...a aj vydarený prvý pracovný deň (alebo aj druhý,tretí)...len nech sú normálne tie dni!...
..no a vrchná kavošéfka asik zas má postelovú kulturu, a tak posielam kaficu, aj čajík, aj niečo k tomu na zájedku-čo si urobíte.....napadlo trošku snehu, nič moc to neny, akurát poschovávalo správičky pre šarkana a tak dnes ráno štekal ešte aj na suseda, potvorajenna!...ale pohoda, nejde nám výťah, takže krásny deň pred nami...teším sa...nd in E-mail (http://www.commentsyard.com/good-morning-and-how-you-going-today-my-friend/emailpopup/) http://www.commentsyard.com/graphics/good-morning/good-morning161.jpg
pepsikova
07.01.13,05:48
MarcelkaT
07.01.13,06:35
Ďakujem za čajík, padol dobre lebo u nás fuuuka severák.....
MarcelkaT
07.01.13,06:35
Potešil má včerajší novoročný koncert v Dome umenie. Bol to zažitok.
pepsikova
07.01.13,06:35
...dedinský kvákač vyvreskuje, že z ekonomických dôvodov bude v prievidzskom okrese iba jedna pohotovosť-pre celučičký okres a to na uniklinike!..všetko ostatné je zrušené...aj pohotovosť nováky a iné...
...to zas bude radosti pri čakaní na radu...v novákoch to za dobrej éry bývali aj tri-štyri hodinky,a to bola spádová oblasť!...
pmajap
07.01.13,07:58
Pepsi,už len tváriť sa zdravo a umrieť s topánkami na nohách. U nás nesneží, len mrzne.A po kávičke ešte

http://www.srandaweb.com/pic/cervenec/2015.jpg
calawen
07.01.13,08:32
Tak, skúmaním sme prišli na to, že v paThalii odišiel imobilizér v jednom bežne používanom kľúči... na rezervný funguje jak má... Nevie niekto, kde v KE mi ten chybný kľúč vedia opraviť?
buchač
07.01.13,11:52
Tak, skúmaním sme prišli na to, že v paThalii odišiel imobilizér v jednom bežne používanom kľúči... na rezervný funguje jak má... Nevie niekto, kde v KE mi ten chybný kľúč vedia opraviť?
Najprv skús batériu vymeniť v kľúči ... :rolleyes:

...kľúč nemá imobilizér !!!
Ten je v aute a reaguje na podnety - signály z kľúča ...
lubko6394
07.01.13,12:11
Tak, skúmaním sme prišli na to, že v paThalii odišiel imobilizér v jednom bežne používanom kľúči... na rezervný funguje jak má... Nevie niekto, kde v KE mi ten chybný kľúč vedia opraviť?

Však som Ti to prorokoval hneď a Ty štartér, baterka... Najjednoduchšie to bude v originál servise.
calawen
07.01.13,12:36
Najprv skús batériu vymeniť v kľúči ... :rolleyes:

...kľúč nemá imobilizér !!!
Ten je v aute a reaguje na podnety - signály z kľúča ...

he, dík za vysvetlenie, ja som enem žena, nikdy po mne nechci popis závady ak sa niečo pokazí. Poznám len dva stavy vecí - funguje a nefunguje...


Však som Ti to prorokoval hneď a Ty štartér, baterka... Najjednoduchšie to bude v originál servise.

zájdem po výplate
calawen
07.01.13,12:38
videl niekto dnes tú búračku električky s autom v KE niekde medzi amfikom a galériou? Jak strašne to vyzeralo?

To nabúrané auto viedol môj manžel a ešte teraz je v šoku... v tej nabúranej časti auta - v zadu za vodičom máme autosedačku, nechcem pomyslieť, ako by to dopadlo, keby bola obsadená...
trisestri
07.01.13,12:47
videl niekto dnes tú búračku električky s autom v KE niekde medzi amfikom a galériou? Jak strašne to vyzeralo?

To nabúrané auto viedol môj manžel a ešte teraz je v šoku... v tej nabúranej časti auta - v zadu za vodičom máme autosedačku, nechcem pomyslieť, ako by to dopadlo, keby bola obsadená...

aspon ze sa nikomu nic nestalo.
srska
07.01.13,13:31
Najprv skús batériu vymeniť v kľúči ... :rolleyes:

...kľúč nemá imobilizér !!!
Ten je v aute a reaguje na podnety - signály z kľúča ...???? - nepotrebuje batériu, je tam len transpodér a ten reaguje na podnety, keď ho fúkneš do dziry (skoro ako orgazmus:D)

http://en.wikipedia.org/wiki/Transponder_car_key
srska
07.01.13,13:33
Tak, skúmaním sme prišli na to, že v paThalii odišiel imobilizér v jednom bežne používanom kľúči... na rezervný funguje jak má... Nevie niekto, kde v KE mi ten chybný kľúč vedia opraviť?pravdepodobne sa neopravuje (ak sa nedá rozobrať) mali by ti poradiť v renaulte
pepsikova
07.01.13,14:50
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/technologie/nasa-existuje-moznost-ze-zem-zasiahne-asteroid.html



...no fuha!..Brusko wilisovie si bude musieť švihnúť,aby stihol zachrániť svet...a kdesi som počula, vraj mu má asistovať aj najvačší slovenský traper, Rytmus vrbovských,ktorý tuším dostal od Bruska ponuku, že jedine on to s ním môže spasiť!...uvidíme...
buchač
07.01.13,16:20
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/technologie/nasa-existuje-moznost-ze-zem-zasiahne-asteroid.html

...no fuha!..Brusko wilisovie si bude musieť švihnúť,aby stihol zachrániť svet...a kdesi som počula, vraj mu má asistovať aj najvačší slovenský traper, Rytmus vrbovských,ktorý tuším dostal od Bruska ponuku, že jedine on to s ním môže spasiť!...uvidíme...
JA som mu nijakú ponuku nedal ....ale čo už , producent ponúkol degešovi taký malý štek .....:rolleyes:

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/film/mieri-do-hollywoodu-rytmus-si-zahral-v-novej-smrtonostnej-pasci.html
pivko
07.01.13,16:46
Najvačší raper a magor.
Ivana Š
07.01.13,16:52
zas a znova mi zlyháva Flash Adobe zásuvný modul - obnovte stránku - pošlite správu o zlyhaní a- znova to isté
ako zacyklované :mad:
trisestri
07.01.13,17:44
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/technologie/nasa-existuje-moznost-ze-zem-zasiahne-asteroid.html



...no fuha!..Brusko wilisovie si bude musieť švihnúť,aby stihol zachrániť svet...a kdesi som počula, vraj mu má asistovať aj najvačší slovenský traper, Rytmus vrbovských,ktorý tuším dostal od Bruska ponuku, že jedine on to s ním môže spasiť!...uvidíme...

ze sa tam objavi na 3 sek,neviem ci si ho tam vsimneme,tak pre istotu nam to oznamuju v mediach a na socialnych sietach,:)
lujza.j
07.01.13,17:45
dnes okolo 17h wolfsthal - At diesel 1,32e, benz. 95 ..1,34e
trisestri
07.01.13,17:57
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/velke-porovnanie-platov-vychodniari-verzus-bratislava.html - cena za kwh elektriny bratislavsky a kosicky kraj 0,96 eur,nesekli sa tak trocha? /takmer euro za kwh,to za priemernu spotrebu 4 clenej domacnosti 2000 kwh rocne bolo okolo 2000 eur,cize okolo 170 eur mesacne:eek:,ale isto to bol kiks/
srska
07.01.13,18:07
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/velke-porovnanie-platov-vychodniari-verzus-bratislava.html - cena za kwh elektriny bratislavsky a kosicky kraj 0,96 eur,nesekli sa tak trocha? /takmer euro za kwh,to za priemernu spotrebu 4 clenej domacnosti 2000 kwh rocne bolo okolo 2000 eur,cize okolo 170 eur mesacne:eek:,ale isto to bol kiks/361,61/2555= 0,1415 evri/kwh vrátane distribúcie v 2011
srska
07.01.13,18:10
trisestri: to počítal taký, čo počítal ceny za socializmu
BXLmiami
07.01.13,18:14
Oneskorene ale predsa-všetko dobré v Novom roku,hlavne zdravie.Nech sa nám všetkým darí.
misoft
07.01.13,18:14
ze sa tam objavi na 3 sek,neviem ci si ho tam vsimneme, .... ako ruský majiteľ reštauračky posunie pod servítkou Bruskovi kvéra. Jeho ksichtík s brejličkami sa mihne na cca 2,5-3 sekundy - ale i tak, bude hrať s akčným megahrdinom!
srska
07.01.13,18:21
aj vám
srska
07.01.13,18:23
:-)
stifo77
07.01.13,18:25
Tak asi budeme mat zas novy a bombovy portal Financnej spravy za viac ako 8 mil. EUR !!! ....teda ak som to dobre pochopil.
http://crz.gov.sk/index.php?ID=759353&l=sk
Skoro som to nepredychal, to je okolo 250 mil SKK.
misoft
07.01.13,18:27
A o tri týždne zistia, že je (ako vždy) úplne nepoužiteľný.