trisestri
07.01.13,19:27
361,61/2555= 0,1415 evri/kwh vrátane distribúcie v 2011
nakoniec ani jeden udaj nemali spravny v cene elektriny-aka uboha uroven novinarov.
misoft
07.01.13,18:29
...sa divíš? Tí už toho niekedy napísali (tých volovín)........
pepsikova
07.01.13,18:35
...ale, ved bude bombový!!!...no, a to neny zadarmo!..
pepsikova
07.01.13,18:36
..ja si ho teda isto nefšimnem...lebo brusko je už obstarožný dedko a takých ja teda moc nyje, pleškatých...:)
lujza.j
07.01.13,18:53
story s autom mojeho decko pokračuje:mad: volá mi doobeda.... mama nie je to vôbec smiešne...rehotala sa ako strelená, ja ježíš čo sa stalo.....počuješ to v telefóne a ja že čo...to trúbenie....to trúbi moja auto...iba tak samovoľne:eek::mad:....zavolaj Milanovi, ktorú poistku máme vytiahnuť......volám nič...volám nič...píšem sms.....volám decku, že nech postupne povyberajú ...nakoniec kolega našiel vybral.....takže už viem že elektrika....vrrrr.....toto je následok jej minuloročnej búračky....klampiári ako sa im podarilo tak to spravili alebo nespravili....len mohli povedať...dala by som si to kuknúť u mojeho Milanka..... klampiar tiež Milanko:D takže genéza.... nezopínala vrtuľa na chladenie motora vypálená poistka, naposledy vrtula zapla a už nevypla vytiahla som poistku, potom zaseknuté stierače...zase poistka vymenená a teraz trúba.....vytiahnutá poistka.....vrrr....Milanko konečne napísal....budúci týždeň kedy koľ-vek takže v pondelok ....dúfam, že to nejak auto prežije...aj decko......len zas budeme s jedným autom....:mad:
buchač
07.01.13,19:01
...hehe...otázku by som položil opačne a to ...všimol by si ON - BruseTeba ???
nika.sum
07.01.13,19:02
Tak asi budeme mat zas novy a bombovy portal Financnej spravy za viac ako 8 mil. EUR !!! ....teda ak som to dobre pochopil.
http://crz.gov.sk/index.php?ID=759353&l=sk
Skoro som to nepredychal, to je okolo 250 mil SKK.

ja som pozerala spravy a tam hovorili ze teraz novy system nechystaju, ze obstaravaju len nejake tonery. Ale za ten exnovy zaplatili 8 mil. a viac uz neboli ochotni dat nakolko nefungoval:D
wagner
07.01.13,19:03
...dedinský kvákač vyvreskuje, že z ekonomických dôvodov bude v prievidzskom okrese iba jedna pohotovosť-pre celučičký okres a to na uniklinike!..všetko ostatné je zrušené...aj pohotovosť nováky a iné...
...to zas bude radosti pri čakaní na radu...v novákoch to za dobrej éry bývali aj tri-štyri hodinky,a to bola spádová oblasť!...
Lepšie bude zavolať rýchlu a hneď si v nemocnici. Nemusíš čakať na rad a ešte sa aj odvezieš. Akurát naspäť musíš ísť na vlastné náklady. Však oni vedia čo robia, asi majú malú obsadenosť na oddeleniach
pepsikova
07.01.13,19:11
story s autom mojeho decko pokračuje:mad: volá mi doobeda.... mama nie je to vôbec smiešne...rehotala sa ako strelená, ja ježíš čo sa stalo.....počuješ to v telefóne a ja že čo...to trúbenie....to trúbi moja auto...iba tak samovoľne:eek::mad:....zavolaj Milanovi, ktorú poistku máme vytiahnuť......volám nič...volám nič...píšem sms.....volám decku, že nech postupne povyberajú ...nakoniec kolega našiel vybral.....takže už viem že elektrika....vrrrr.....toto je následok jej minuloročnej búračky....klampiári ako sa im podarilo tak to spravili alebo nespravili....len mohli povedať...dala by som si to kuknúť u mojeho Milanka..... klampiar tiež Milanko:D takže genéza.... nezopínala vrtuľa na chladenie motora vypálená poistka, naposledy vrtula zapla a už nevypla vytiahla som poistku, potom zaseknuté stierače...zase poistka vymenená a teraz trúba.....vytiahnutá poistka.....vrrr....Milanko konečne napísal....budúci týždeň kedy koľ-vek takže v pondelok ....dúfam, že to nejak auto prežije...aj decko......len zas budeme s jedným autom....:mad:..

..luí, ty sa pomaly rekvalifikuješ na automechanika a telefonistku!..ak sa ti zunuje kopec, tak nájdi niečo nižšie...:D
nika.sum
07.01.13,19:11
pozeram Panelak. v jednom zabere je Pato neoholeny, v druhom oholeny, v dalsom neoholeny, znova oholeny:D
pepsikova
07.01.13,19:12
Lepšie bude zavolať rýchlu a hneď si v nemocnici. Nemusíš čakať na rad a ešte sa aj odvezieš. Akurát naspäť musíš ísť na vlastné náklady. Však oni vedia čo robia, asi majú malú obsadenosť na oddeleniach..

..daj pokoj, dúfam, že nebude treba tento rok ani jedno, ani druhé..bolo dosť vlani!..
kukučka
07.01.13,19:15
tam je pes v zakopanom - panelák :D
wagner
07.01.13,19:20
ja som pozerala spravy a tam hovorili ze teraz novy system nechystaju, ze obstaravaju len nejake tonery. Ale za ten exnovy zaplatili 8 mil. a viac uz neboli ochotni dat nakolko nefungoval:D
Ak som dobre pochopila, tak idú obstarávať tonery do starých kopíriek. Aj my sme používali taký toner do kopírky, pretože sa tam bude kopírovať a kopírovať a zasielať poštou:confused: a nový systém neplánujú. Vyjadrenie redaktora bolo, že sa vracajú do 20 storočia:eek:. Vidno - komunistom je pokrok u riti :eek:. Vedia že ich moc je v 20 storočí a v 21 storočí nemajú šancu byť pokrokoví.
Ivana Š
07.01.13,19:22
Musí mať spotrebu žiletiek jak hovado


rýchlo si rastie bradu :D
lujza.j
07.01.13,19:26
..

..luí, ty sa pomaly rekvalifikuješ na automechanika a telefonistku!..ak sa ti zunuje kopec, tak nájdi niečo nižšie...:D
mojko ani nehovor...lebo ja ked počujem, že niečo je s tou starou prostitjutkou tak ma ide rozdrapiť.......pepsi vieš si predstaviť...že by bola išla tej kamoške do Prievidze.....a tam alebo po ceste by jej trúbilo auto:eek: a ona by mi zavolala....a to som jej povedala, že nech mi nevolá ak sa jej pokazí auto....a ona hned, že zase niečo privolávam...
nika.sum
07.01.13,19:36
ale tonery za 2 mil.EUR
wagner
07.01.13,19:40
mojko ani nehovor...lebo ja ked počujem, že niečo je s tou starou prostitjutkou tak ma ide rozdrapiť.......pepsi vieš si predstaviť...že by bola išla tej kamoške do Prievidze.....a tam alebo po ceste by jej trúbilo auto:eek: a ona by mi zavolala....a to som jej povedala, že nech mi nevolá ak sa jej pokazí auto....a ona hned, že zase niečo privolávam...
Si predstav, že sme boli v AT a keď sme vypli motor začal nám húkať alarm na aute. Až keď sme prišli do jednej firmy a vrátnik videl, čo máme za problém, tak prišiel sa nás opýtať, či nám ho môže vypnúť. S radosťou sme súhlasili a potom bol s alarmom pokoj.Neviem čo s tým spravil majiteľ auta, lebo bolo nefunkčné celé zariadenie - auto bolo požičané:confused: Ale nám to bolo jedno, lebo sme boli v AT na tri dni a to sa nám stalo hneď v prvý deň. Neviem si predstaviť húkanie alarmu tri dni po celom AT.:D (inak to bolo v roku 1993 )
Ivana Š
07.01.13,19:51
mojko ani nehovor...lebo ja ked počujem, že niečo je s tou starou prostitjutkou tak ma ide rozdrapiť.......pepsi vieš si predstaviť...že by bola išla tej kamoške do Prievidze.....a tam alebo po ceste by jej trúbilo auto:eek: a ona by mi zavolala....a to som jej povedala, že nech mi nevolá ak sa jej pokazí auto....a ona hned, že zase niečo privolávam...

bosorka si :D;) http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9720.gif
Ivana Š
07.01.13,19:52
nebrať osobne prosím - len sa mi smajlík zapáčil http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9651.gif
lujza.j
07.01.13,20:00
Si predstav, že sme boli v AT a keď sme vypli motor začal nám húkať alarm na aute. Až keď sme prišli do jednej firmy a vrátnik videl, čo máme za problém, tak prišiel sa nás opýtať, či nám ho môže vypnúť. S radosťou sme súhlasili a potom bol s alarmom pokoj.Neviem čo s tým spravil majiteľ auta, lebo bolo nefunkčné celé zariadenie - auto bolo požičané:confused: Ale nám to bolo jedno, lebo sme boli v AT na tri dni a to sa nám stalo hneď v prvý deň. Neviem si predstaviť húkanie alarmu tri dni po celom AT.:D (inak to bolo v roku 1993 )
ja som v At v hainburgu na semofóre pred hradbami cestou domov už raz na tom jej aute vyrobila kolónu:eek: stála som tam bezradná a xy dementných slovákov len kukalo...nikoho nenapadlo, že by ma trochu nabok odtlačilo.....som štartovala toľko že som myslela že spínačku pretočím a tá ku.va nenaskočila už bateria vysilená bola.....potom taký mladý muž, že on ma odtiahne....ja že nie netreba už ide moj chlap...on, že zavolajte mu že nemusí ja vás odtiahnem až na prechod:eek: ako sme išli lano natiahnuť tak som ešte skúsila a tá mrcha naskočila....mladý muž, že nevadí pôjdem za vami keby niečo:eek: to bolo dva roky do zadu....ked sme sa na prechode rozlúčili kde už bol aj moj chlap...ten len nechápavo čumel:eek:....nakoniec to bol snímač klukovky.....bol vymenený, ale kedže sú dva druhý mi odišiel na prístavnom moste v po-obednej špičke v ľavom pruhu:eek:....a následné ťahanie po obchvate a iné hrôzostrašné veci.....to už bol "konec japonec" posledná kvapka....a kúpa druhého auta. ale na jazdenie pre decko do roboty stačí... motor je dobrý....
lujza.j
07.01.13,20:02
to som ja ...:D ale ja rýchlejšie.....dobre hanbím sa....
lujza.j
07.01.13,20:05
uvarila som punč....ponúknite sa:)
http://3.bp.blogspot.com/-wfM4MyQSqhE/UMIIit8GKtI/AAAAAAAABaA/Lh8-37pIAXA/s1600/5348757-604987-hot-punch-for-winter-and-christmas.jpg
Ivana Š
07.01.13,20:11
trapasov nikdy nie je dosť

my sme si tiež užili trapasov - bóže to som ešte mladá a slobodná bola to červená škodovka 105L
v Bratislave na križovatke na Kamennom námestí
pred Priorom (dnešným Tescom) skapala na križovatke a nie a nie naštartovať - traja fešáci nám ju pomáhali roztlačiť :)

alebo ocinko neodhadol raz koľko má benzínu - auto zdochlo a my deťá aj s maminkou sme museli tlačiť 1,5 km na najbližšiu benzínku, lebo sa nenašiel nikto kto by pomohol :(

alebo - keď sme potrebovali odviesť nás aj našu rodinu - 6 dospelých a 3 deti , a bratranec zahlásil, to dáme do jedného auta, veď je to len jedna dedina a cez háj, tam policajti nebudú - no či neboli?
keď videli koľko sa nás z tej škodovky súka von, sa tak chechtali, že cez slzy skoro nedokázali vypísať pokutový lístok
lujza.j
07.01.13,20:19
no ja som už aj na Račku v uniforme tlačila policajné auto:eek: tiež zdochlo....potom nám takým pán pomohol, ale stalo sa to ako z filmu, že naskočilo a pán dole hubou aj s práznymi pivovými fľaškami čo mal v plátenke:D:eek:
Ivana Š
07.01.13,20:36
a už fakt neviem čo s tým zásuvným modulom . stále zlyháva
idem si od jedu dať jedného frťana - nemalkoholického http://www.jenprozeny.cz/sites/default/files/imagecache/dust_nodegrid_big/teasers/20669/35689.jpg
Ivana Š
07.01.13,20:40
srska
07.01.13,21:00
Tak asi budeme mat zas novy a bombovy portal Financnej spravy za viac ako 8 mil. EUR !!! ....teda ak som to dobre pochopil.
http://crz.gov.sk/index.php?ID=759353&l=sk
Skoro som to nepredychal, to je okolo 250 mil SKK.
tak túto zmluvu si prečítam:D.

že záručný servis na 8 mil. zakázku:

d) pokiaľ nie je uvedené inak, servis bude trvať v čase od pondelka do piatku od 8.00 hod. do 17.00 hod. (okrem dní pracovného voľna a pracovného pokoja),:D
pepsikova
08.01.13,06:04
...dobre, no!..som síce prečítala "google night", ale nevadí, však!..dobré bolo!...
pepsikova
08.01.13,06:05
tak túto zmluvu si prečítam:D.

že záručný servis na 8 mil. zakázku:

d) pokiaľ nie je uvedené inak, servis bude trvať v čase od pondelka do piatku od 8.00 hod. do 17.00 hod. (okrem dní pracovného voľna a pracovného pokoja),:D..

..v sobotu a nedeľu any tráva nerastie...tak hádam servisáci nebudú mať riadnu pracovnú dobu!...
pepsikova
08.01.13,06:12
...dobré ránko vám a vydarený deň prajem...posielam kafu, čajík a bársčo, čo by ste zjedli!...niekde majú dnes vianoce,takže možno sa aj nám ujde z dobrôtok...
...a vraj môžeme aj spokojne spávať kvoli tomu, že prasačková chrípka si určila za svoje teritorium len polsko a čechy...k nám istotne nepríde, povedali kompetentní,tak nech sme zdraví furt!...
..no a keďže ten debko z kopca pustil na slobodu aj sexuálnych deviantov v márnej nádeji, že sa polepšia, tak aj ja verím,pevne-ako on, že sa nájde šlohnuté auto môjho suseda,puntíka šlohli predfčerom v noci, no a že nás pliagy v podobe prázdnych peňaženiek budú obchádzať celý rok!...čo už...fajn vám dnes!...http://friends18.com/img/good-morning/0206.gif...jaj,a tá kafa!...http://friends18.com/img/good-morning/0056.gif
Tweety
08.01.13,06:14
vďaka starostlivá víla
Stanislav 1975
08.01.13,07:02
no ja som už aj na Račku v uniforme tlačila policajné auto:eek: tiež zdochlo....potom nám takým pán pomohol, ale stalo sa to ako z filmu, že naskočilo a pán dole hubou aj s práznymi pivovými fľaškami čo mal v plátenke:D:eek:
Mne sa stalo lepšie, ešte ked som mal žiguláka, ked som mal 19 rokov, tak ma zastavovali policajti pri krematoriu a bohužial to nemali robiť, lebo ako som išiel k nim do odstavného pruhu, tak som im zo zadu švacol do auta služobného...:D
Stanislav 1975
08.01.13,07:04
TV MARKIZA, hláška z filmu - " ešte stále súložíš s tou fínskou letuškou s tými vyrážkami..."?:D
Stanislav 1975
08.01.13,07:37
Tento pán farár z talianska nemá chybu- oplatí sa kuknúť si to...:D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vDoBsYRrG4U
srska
08.01.13,07:45
TV MARKIZA, hláška z filmu - " ešte stále súložíš s tou fínskou letuškou s tými vyrážkami..."?:Dodpoveď: no a čo? zakrývam s daily telegraph
Žabinka
08.01.13,09:13
Mňa včera potešilo x-té pokračovanie majora Zemana na tv barrandov...
srska
08.01.13,09:18
Mňa včera potešilo x-té pokračovanie majora Zemana na tv barrandov...danka a mňa, že včera okolo 21 nám začala tiecť teplá voda + začalo fachčiť kúrenie v byte. :)
Žabinka
08.01.13,09:22
danka a mňa, že včera okolo 21 nám začala tiecť teplá voda + začalo fachčiť kúrenie v byte. :)
Vladko, no ale toľko radosti..:D leň či ste uniesli toľké šťastie..:D:---
srska
08.01.13,09:26
Vladko, no ale toľko radosti..:D leň či ste uniesli toľké šťastie..:D:---ta len suseda nás vyrušila otázkou "vám kúria?" - nechápavo na mňa kukala ...:D
lujza.j
08.01.13,09:37
Uz sa kúri....ja som ešte nezačala....no dobre občas:D
srska
08.01.13,09:38
Uz sa kúri....ja som ešte nezačala....no dobre občas:Dluj, máš dobrý hubertus? alebo plný bar?
lujza.j
08.01.13,09:44
luj, máš dobrý hubertus? alebo plný bar?

Bar aj hej....ale inak po dome skoro na holo....ak mi je chladno tak si hodim na seba nieco,ale spodok iba boxerky....obcas ponozky.....stupacky su teple:)
AlaNR
08.01.13,09:56
Mne sa stalo lepšie, ešte ked som mal žiguláka, ked som mal 19 rokov, tak ma zastavovali policajti pri krematoriu a bohužial to nemali robiť, lebo ako som išiel k nim do odstavného pruhu, tak som im zo zadu švacol do auta služobného...:D

PRidám sa:
Ako čerstvá šoférka v mojich 19tich rokoch som išla dať umyť našu Barborku škodofku 120tku riadne do umyvárky... Už som sa nastavila v linke, presne podľa pokynov, ani mi to dlho netrvalo. Vystúpila som, zavrela dvere, vyšla von, linka sa spustila... Ešte pozerám, že som to celkom dobre odhadla, za mnou asi 5 áut prišlo...
Prvú mi odtrhlo anténu, ale to nebolo ništ...
Umývanie sa skončilo a mňa vtedy napadlo, že nám zaskakuje zámok na šoférových dverách...
A samozrejme, zaskočil aj teraz. A kľúče v aute... Ani jedno okno nebolo otvorené - samozrejme... Dvere všetky zatvorené a Alena vonku vmknutá...
Reku že čo včul..
Najskôr trapas strašný, potom panika, volala som chlapa z obsluhy, nevedel to otvoriť... chlap z benzínky - nevedel. Pán z davu za mnou... nevedel...
Sakra chlapi reku toto čo je... Zlodeji by z nich teda neboli.
Tak som schytila drôtik, ktorým sa pokúšali auto otvoriť, povytiahla gumu pri zámku, strčila drôt, pomykala a .... otvorilo sa.... :D
Všetko jedno mi síce nebolo a museli sme tam nejaké veci dať opraviť, lebo som vytrhla aj čo som nemala, ale aj tak... šikula som čoooo?
Ivana Š
08.01.13,11:18
Bar aj hej....ale inak po dome skoro na holo....ak mi je chladno tak si hodim na seba nieco,ale spodok iba boxerky....obcas ponozky.....stupacky su teple:)


si jak môj syn - tomu je tiež vždy teplo celá babka z 1/2 strany - došli sme z lyžovačky - my všetci premrznutí kým sme sa stihli vyzuť, on už bol naholo len v slipoch
ponožky nosí keď je vonku - 10 °C a oblečie sa len keď čakáme návštevu
Stanislav 1975
08.01.13,11:57
Ja som akože šokovaný a to takto...:eek::eek:,mám dneska vybavovací den- bol som na bytovom družstve, v socialnej aj zdravotnej poistovni a mne sa hádam sníva, všade kde som prišiel, všade usmiate ,milé, ochotné úradníčky- ja asi teraz spím, teraz je ešte noc...:eek::D
srska
08.01.13,12:00
Ja som akože šokovaný a to takto...:eek::eek:,mám dneska vybavovací den- bol som na bytovom družstve, v socialnej aj zdravotnej poistovni a mne sa hádam sníva, všade kde som prišiel, všade usmiate ,milé, ochotné úradníčky- ja asi teraz spím, teraz je ešte noc...:eek::Dnemal si stenly náhodou nejaký "toaletný defekt"? :)
Kvaka
08.01.13,14:08
misoft
08.01.13,15:44
Od 16:30 do17:30 - mi nenašlo Poradu, len načítavalo a načítavalo a hodilo späť. Gŕŕŕŕ!
pepsikova
08.01.13,15:54
..ja som unesená z avizovaných zliav v našich značkových, športových obchodoch!..a totálne odpadávam z takého veľkého klamstva!..tak napríklad, Interšport-zľavy 70%-no ale v zlave bude iba jedna vetrovka(povedala predavačka)...Alpina-vetrovka, ktorú som mala vybratú v novembri za 99€, bola v zľave 30% za 99€,ostatné, alo kenvelo,a ostatné v Korze,tiež ceny podobne upravené ako alpina,Tesco-ešte ako-tak v 30% zľave-ale len malé veľkosti, (väčšie sa asik predali ešte za normálnu cenu,)...dnes som prešla s mojím netypizovaným kamarátom všetky obchody v PD,(asik 15),ale vetrofku XXL sme nikde nekúpili!...nakoniec som rezignovala a naozaj od útraty ho zachránilo len to, že je fúzatý, inak ho asi zastrelím...naozaj...
Negoti
08.01.13,16:03
buchač
08.01.13,16:10
..ja som unesená z avizovaných zliav v našich značkových, športových obchodoch!..a totálne odpadávam z takého veľkého klamstva!..tak napríklad, Interšport-zľavy 70%-no ale v zlave bude iba jedna vetrovka(povedala predavačka)...Alpina-vetrovka, ktorú som mala vybratú v novembri za 99€, bola v zľave 30% za 99€,ostatné, alo kenvelo,a ostatné v Korze,tiež ceny podobne upravené ako alpina,Tesco-ešte ako-tak v 30% zľave-ale len malé veľkosti, (väčšie sa asik predali ešte za normálnu cenu,)...dnes som prešla s mojím netypizovaným kamarátom všetky obchody v PD,(asik 15),ale vetrofku XXL sme nikde nekúpili!...nakoniec som rezignovala a naozaj od útraty ho zachránilo len to, že je fúzatý, inak ho asi zastrelím...naozaj...

:---:---:---:D:D:D

Poučím neznalú ......ale keď Ty aj tak všetko určite vieš ....takže radšej nie .......

....ale o tých zľavách by som vedel to svoje povedať ....
buchač
08.01.13,16:12
http://aktualne.atlas.sk/harabin-mal-odletiet-do-cile-skoncil-vo-viedenskej-nemocnici/slovensko/politika/

konečná?????

viem, že som ironická, ale nedalo mi......:D

...žiadnu iróniu nevidím ...
...šak na hlavu sa mal liečiť už predsa dávno ....
misoft
08.01.13,16:14
...i ja.... by som vedel....
pmajap
08.01.13,16:18
ja tiež v Lučenci ochotné milé, všetko vybavené
wagner
08.01.13,16:22
Bratislavčania, netreba Vás hľadať? http://aktualne.atlas.sk/bratislava-pod-snehom-mhd-nejazdi-pravidelne-policia-vyzyva-vodicov-k-opatrnosti/dnes/regiony/ A koľko to napadlo? 5 cm? Či ani toľko nie?
jefff
08.01.13,16:31
http://aktualne.atlas.sk/harabin-mal-odletiet-do-cile-skoncil-vo-viedenskej-nemocnici/slovensko/politika/

konečná?????

viem, že som ironická, ale nedalo mi......:D
inak sa tomu hovorí...
napriek tomu ti želám, tebe až raz bude morka ďobať do riti, aby nikto nenapísal konečne!!! namiesto konečná???
nedalo mi... :eek:
Žabinka
08.01.13,16:37
manipulačný komunistický seriál

pozeráš a potom volíš Ficka
pozerám, a rada, ale skade si ty prišiel na to, koho som volila..:rolleyes: ficovcov určite nie, to si píš.. ale o tom - potom..
misoft
08.01.13,16:38
...šak na hlavu sa mal liečiť už predsa dávno ....
....a možno to "ťuknutie" gebuľkou" o schwechatskú dlažbu mu vyženie tie debiliny z mozgu..... alebo bude ešte horšie?:confused:
wagner
08.01.13,16:40
alaya1
08.01.13,16:48
hm...tak clovek moze byt akykolvek, ale zelat mu to,. co tu citam.- OTRASNE.
pepsikova
08.01.13,16:56
:---:---:---:D:D:D

Poučím neznalú ......ale keď Ty aj tak všetko určite vieš ....takže radšej nie .......

....ale o tých zľavách by som vedel to svoje povedať ......

..no, nemohla som napísať, že ma rozčúlilo...any že ma potešilo...any že čo sa mi dnes stalo...unesená sa mi vydelo najvýstižnejšie...(lebo unesená som nebola dáávno!)..no...asik tak...:D(ja nechodím po nákupných centrách ani kvoli sebe, dnes som urobila ústupok, chápeš, kvoli kamošovi aj cez plot:D
misoft
08.01.13,17:00
No ale veď je to pravda - podľa toho skončí jeho funkčné obdobie ako prezidenta - čo je na tom otrasné?
misoft
08.01.13,17:01
No kočka, začni viacej chodiť do obchodov - a nezabudni si poto ústočka zavrieť - od údivu ti sánka padne.
wagner
08.01.13,17:01
..

..no, nemohla som napísať, že ma rozčúlilo...any že ma potešilo...any že čo sa mi dnes stalo...unesená sa mi vydelo najvýstižnejšie...(lebo unesená som nebola dáávno! a kto by Ťa chcel uniesť? :D veď Ty by si išla aj dobrovoľne, či nie?)..no...asik tak...:D(ja nechodím po nákupných centrách ani kvoli sebe, dnes som urobila ústupok, chápeš, kvoli kamošovi aj cez plot:D
odpoveď v texte
Kvaka
08.01.13,17:04
Bratislavčania, netreba Vás hľadať? http://aktualne.atlas.sk/bratislava-pod-snehom-mhd-nejazdi-pravidelne-policia-vyzyva-vodicov-k-opatrnosti/dnes/regiony/ A koľko to napadlo? 5 cm? Či ani toľko nie?
No, aj viac, ako 5cm, hľadať nás netreba, iba všetko dlhšie trvá. Môj hafan sa išiel zblázniť, dokonca som ho pustila z vôdzky a lietal kolečká, dobrý je ten sneh. Mne radosť urobil.
alaya1
08.01.13,17:04
reagovala som na kometnty ohladne padu na letisku. Zabavat sa na tom. Pre mna nepochopitelne.
buchač
08.01.13,17:07
..ja som unesená z avizovaných zliav v našich značkových, športových obchodoch!..a totálne odpadávam z takého veľkého klamstva!..tak napríklad, Interšport-zľavy 70%-no ale v zlave bude iba jedna vetrovka(povedala predavačka)...Alpina-vetrovka, ktorú som mala vybratú v novembri za 99€, bola v zľave 30% za 99€,ostatné, alo kenvelo,a ostatné v Korze,tiež ceny podobne upravené ako alpina,Tesco-ešte ako-tak v 30% zľave-ale len malé veľkosti, (väčšie sa asik predali ešte za normálnu cenu,)...dnes som prešla s mojím netypizovaným kamarátom všetky obchody v PD,(asik 15),ale vetrofku XXL sme nikde nekúpili!...nakoniec som rezignovala a naozaj od útraty ho zachránilo len to, že je fúzatý, inak ho asi zastrelím...naozaj...


..

..no, nemohla som napísať, že ma rozčúlilo...any že ma potešilo...any že čo sa mi dnes stalo...unesená sa mi vydelo najvýstižnejšie...(lebo unesená som nebola dáávno!)..no...asik tak...:D(ja nechodím po nákupných centrách ani kvoli sebe, dnes som urobila ústupok, chápeš, kvoli kamošovi aj cez plot:D
To máš tak ...
Ty si hľadala oblečenie ...poviem IBA ... a na to oblečenie musíš mať známosti v tých butikoch a predajniach , lebo inak nekúpiľ ništ alebo handry schopné akurát tak na utieranie podlahy... :---
...a vieš veľmi dobre , že ja do vetra nevravím ...:rolleyes:

Ja som toť minulý týždeň hľadal nový televízor ...starý telkáč dal kapurkovú...
Reklám do bludu všade ... prídeš do obchodu a trt nájdeš ...ono sa ani nedá tých pár kusov elektroniky na celú republiku prerozdeliť .
Takže z tej pôvodne zamýšľanej investície bolo razom ništ a cvakol som statočne o 100 % navyše ...
...aj som si povedal ....že dlabem na tie staré výbehové šunky ...
pepsikova
08.01.13,18:25
...keby sa našiel taký, čo ti bude ohrabávať sneh a kopať záhradu, tiež pojdeš aj behom...
trisestri
08.01.13,18:38
pepsikova
08.01.13,18:41
..jedno šťastie, že sa mu to nestalo v tom CHile...to by bolo starostí, ako ho dopratať domenko!...
lujza.j
08.01.13,18:52
Bratislavčania, netreba Vás hľadať? http://aktualne.atlas.sk/bratislava-pod-snehom-mhd-nejazdi-pravidelne-policia-vyzyva-vodicov-k-opatrnosti/dnes/regiony/ A koľko to napadlo? 5 cm? Či ani toľko nie?
...no poviem ti to takto...že cesty " stredovek" som išla po 15:30h z roboty /staré mesto/ domov ja tam kde srsković......ako si vodiči vyjazdili také boli cesty most SNP určite ohŕňač nevidel....nechcela som ísť v bus pruhu, ale nechcela som robiť nikomu technický pot....tak som v ňom ostala.....aj stará einsteinova popri auparku....tiež iba vyjazdena.....obchvat sa dal....sídlisko des....
ale bola som na veľkej prechádzke mojim spoločníkom , čakali sme aj boxerku, ale nedočkali sme sa...tak sme boli sami polietal si na voľno...potom sme v lesíku trošku poblúdili, ale zachránila nás panička s maďarskou vyžlou ,tak si polietal silno s ňou....jediné pozitívum sňahu v BA, ale mohol byť dva týždne do zadu....
avalik
08.01.13,19:14
http://aktualne.atlas.sk/harabin-mal-odletiet-do-cile-skoncil-vo-viedenskej-nemocnici/slovensko/politika/

"Podľa informácií Aktuálne.sk odpadol pri nastupovaní do lietadla a veľmi silno si udrel hlavu."
...

"Šéf Najvyššieho súdu pritom už mal úspešne zaregistrovanú batožinu a dokonca už absolvoval bezpečnostnú prehliadku. Záchranka ho prišla vyzdvihnúť priamo pred lietadlo."


alebo

http://www.cas.sk/clanok/240454/harabin-v-nemocnici-po-kolapse-uz-ho-previezli-do-bratislavy.html

"Harabinovci úspešne prešli kontrolou batožiny a letiskovou kontrolou na terminál s odletmi mimo schengenského priestoru."


no to su mi novinky!!! ... blahozelam k uspechu ... autori clankov asi o cestovani lietadlom ani necitali
trisestri
08.01.13,19:35
http://aktualne.atlas.sk/harabin-mal-odletiet-do-cile-skoncil-vo-viedenskej-nemocnici/slovensko/politika/

"Podľa informácií Aktuálne.sk odpadol pri nastupovaní do lietadla a veľmi silno si udrel hlavu."
...

"Šéf Najvyššieho súdu pritom už mal úspešne zaregistrovanú batožinu a dokonca už absolvoval bezpečnostnú prehliadku. Záchranka ho prišla vyzdvihnúť priamo pred lietadlo."


alebo

http://www.cas.sk/clanok/240454/harabin-v-nemocnici-po-kolapse-uz-ho-previezli-do-bratislavy.html

"Harabinovci úspešne prešli kontrolou batožiny a letiskovou kontrolou na terminál s odletmi mimo schengenského priestoru."


no to su mi novinky!!! ... blahozelam k uspechu ... autori clankov asi o cestovani lietadlom ani necitali

kebyze,nasi novinari o mnohom necitali,ani neviem co to vlastne studovali na ej zurnalistike:D
lujza.j
08.01.13,19:43
...no boh vie ako to naozaj s pánom Štefanom bolo....naši novinári...jeden veľký grc.....
trisestri
08.01.13,20:12
...no boh vie ako to naozaj s pánom Štefanom bolo....naši novinári...jeden veľký grc.....
mozno ho len prehnalo,alebo dostal zapchu po sviatkoch.:)
prave idu Cerny baroni na CT1,serial aj Sekerovci na Mamkrize pobavili.
wagner
08.01.13,20:59
..jedno šťastie, že sa mu to nestalo v tom CHile...to by bolo starostí, ako ho dopratať domenko!...

Kto vie, či nešiel pre Mela a Chile bol len zastierací manéver:D Alebo na dovolenku - dať si poldecák v melovom bare
wagner
08.01.13,21:04
No, aj viac, ako 5cm, hľadať nás netreba, iba všetko dlhšie trvá. Môj hafan sa išiel zblázniť, dokonca som ho pustila z vôdzky a lietal kolečká, dobrý je ten sneh. Mne radosť urobil.
Neboj sa, aj u nás sa zobudili až teraz a odhrnuli cestu. Zajtra môžem ten obecný sneh odhadzovať, lebo mi ho zase nahrnuli pred garáž. Zabiť takého blba je málo.
wagner
08.01.13,21:25
Prečo staviaš garáž pri ceste?
Netušila si že bude snežiť?
Netušila si že budú odhrňať?
Netušila si že z cesty nabok ?
Netušila si že ti to bude vadiť ?
Ty do mňa nerýpaj, vôbec nemám garáž pri ceste. Mám ju na vlastnom pozemku 5 m od cesty - máli sa Ti? Tak drž zobák
srska
08.01.13,21:59
...no poviem ti to takto...že cesty " stredovek" som išla po 15:30h z roboty /staré mesto/ domov ja tam kde srsković......ako si vodiči vyjazdili také boli cesty most SNP určite ohŕňač nevidel....nechcela som ísť v bus pruhu, ale nechcela som robiť nikomu technický pot....tak som v ňom ostala.....aj stará einsteinova popri auparku....tiež iba vyjazdena.....obchvat sa dal....sídlisko des....
ale bola som na veľkej prechádzke mojim spoločníkom , čakali sme aj boxerku, ale nedočkali sme sa...tak sme boli sami polietal si na voľno...potom sme v lesíku trošku poblúdili, ale zachránila nás panička s maďarskou vyžlou ,tak si polietal silno s ňou....jediné pozitívum sňahu v BA, ale mohol byť dva týždne do zadu....klasika do 23:00 - to som na fajčovke videl pluh na kazanskej
pepsikova
09.01.13,00:50
...len mrknem, či tu neni niekto na skororannú kafinku...ale ticho tu je, takže idem het, spinkajte...
AlaNR
09.01.13,07:13
Šmarjá, či si Ty robila o troch hore??
Ja som sa v tej dobe prebudila v teplákoch a tričku, ako som večer zachrápala, tak som sa prebrala.
Tak som sa prezliekla do pyžama (tiež neviem načo :D ) a išla som akože normálne spať.
A ráno som zaspala :D
Divná noc to bola, hm :(
Tweety
09.01.13,07:17
Šmarjá, či si Ty robila o troch hore??
Ja som sa v tej dobe prebudila v teplákoch a tričku, ako som večer zachrápala, tak som sa prebrala.
Tak som sa prezliekla do pyžama (tiež neviem načo :D ) a išla som akože normálne spať.
A ráno som zaspala :D
Divná noc to bola, hm :(Možno len dostala neskutočnú chuť na kávu, tak sa zobudila. Niekto sa zobudí lebo sused vedľa chrápe tak, že to počuť aj cez stenu, niekto ide do tej malilinkej miestnosti a ona na kafé.:---
AlaNR
09.01.13,07:18
A ráno som sa nevedela dostať do mojej autíčkovej Matildy. Nie, že len kľúčom otočiť ale ani diaľkové mi nefungovalo :(
Andel záhranca, sused automechanik išiel akurát okolo do roboty, nahrial kľúčik a opatrne otvoril.
Nuž darmo, škodovicu s nahrievaným kľúčom som kedysi otvárala, ale že aj pežotíky sa takto otvárajú, to som netušef... :D
srska
09.01.13,07:26
Len nepovedz, že pluh to odhadzuje 3m od cesty :---
(to by musel ísť aspoň 66 km/hod )veru hej - včera si to u nás šinul asi tak ako píšeš a oddr*** sneh na celý chodník + viac
AlaNR
09.01.13,07:28
Možno len dostala neskutočnú chuť na kávu, tak sa zobudila. Niekto sa zobudí lebo sused vedľa chrápe tak, že to počuť aj cez stenu, niekto ide do tej malilinkej miestnosti a ona na kafé.:---

Môžem iba súhlasiť, môj posteľný sused a moja dôchodkyňa keď začnú, o zábavu je postarané :D
srska
09.01.13,07:32
Môžem iba súhlasiť, môj posteľný sused a moja dôchodkyňa keď začnú, o zábavu je postarané :D
duet jak vyšitý. :D
kúp im štipce na nos - sú v ponuke v katalógu magnet -cca 8evri
srska
09.01.13,07:35
šťastie, že tam nikto nemá garážžžžžžžž :Dnemá ale keby išiel pomaly, všetko z cesty by bolo enem na chodníku
Stanislav 1975
09.01.13,07:49
Prajem pánovi JUDr. Harabinovi skoré uzdravenie...
buchač
09.01.13,07:50
Prajem pánovi JUDr. Harabinovi skoré uzdravenie...
Si mal dodať .....................že môjmu klientovi .....:---
AlaNR
09.01.13,07:51
Mňa ide šľak trafiť, keď si niekto vynosí sneh z dvora, nahrnie to na cestu pred svoj dom na čerstvo odhrnutú cestu a potom sa mi príde sťažovať, že sa neodhŕňa cesta...
Jak keby sme v dedine mali toľko prachov, aby sa odhŕňače preháňali haj-buj jak šarkani... :( zakaždým, keď si niekto zmyslí vykydať sneh.
Pritom máme všetci aj predzáhradky aj ešte asi 3 metrový priestor pred nimi, asi majú pocit, že na tej ceste sa to skôr vsiakne, než na tráve...
srska
09.01.13,07:51
Prajem pánovi JUDr. Harabinovi skoré uzdravenie...ja v podstate tiež - aby nebol záťažou sociálneho systému
srska
09.01.13,07:51
Si mal dodať .....................že môjmu klientovi .....:---:D
buchač
09.01.13,07:53
ja v podstate tiež - aby nebol záťažou sociálneho systému
Ešte aj zem ťažko strávi ....a do pece budú musieť fest priložiť.....
Stanislav 1975
09.01.13,07:53
Si mal dodať .....................že môjmu klientovi .....:---
:D
srska
09.01.13,07:56
Ešte aj zem ťažko strávi ....a do pece budú musieť fest priložiť.....hrob vedľa by som nechcel mať:D
buchač
09.01.13,08:01
hrob vedľa by som nechcel mať:D

Ide chlap po ulici, nesie urnu, veselo si poskakuje a vyhadzuje si ju...
Stretne ho kamarát:
Koho máš v tej urne?
Svokru, celý život nič nerobila, flákala sa, teraz bude makať ako otrok...dám ju do presýpacích hodín... :D
Tweety
09.01.13,08:02
staré ale dobrééé
Emka Roman
09.01.13,09:24
Prajem pánovi JUDr. Harabinovi skoré uzdravenie...

A hneď aj odchod do dôchodku.
srska
09.01.13,09:28
A hneď aj odchod do dôchodku.načo? veď aj počas pn mu idú plné love
Emka Roman
09.01.13,09:31
načo? veď aj počas pn mu idú plné love

On nemá PN ako "priemerný občan" - v % ?
srska
09.01.13,09:34
On nemá PN ako "priemerný občan" - v % ?pozri výhody sudcov a im podobných
Ivana Š
09.01.13,10:22
Šmarjá, či si Ty robila o troch hore??
Ja som sa v tej dobe prebudila v teplákoch a tričku, ako som večer zachrápala, tak som sa prebrala.
Tak som sa prezliekla do pyžama (tiež neviem načo :D ) a išla som akože normálne spať.
A ráno som zaspala :D
Divná noc to bola, hm :(

ja som tu bola tiež ale kým som stihla napísať, pepsi odišla
divná bola, fakt - aj teta sa hovorila že nemohla spať, a teraz sa sťažuje že ju hlava bolí
zmerala som jej tlak, vysoký má, dala som jej magnézium, uložila som ju nech spí a chodím ju pozerať
neviem neviem či jej nezavolám doktorku - ona odmieta, ale keď sa mi nebude pozdávať, tak ju neposlúchnem a zavolám
wagner
09.01.13,10:23
Len nepovedz, že pluh to odhadzuje 3m od cesty :---
(to by musel ísť aspoň 66 km/hod )
Nerýp, okrem pluhu nepoznáš radlicu, ktorú ťahá dedinský traktor? V snahe odhrnúť úzku cestu(cca 2,5m), ten sneh vykydne na voľné priestranstvo - pred mojou garážou:confused: Ja tam nemám ani plot, pretože protivnému susedovi by sa nákladné auto nedostalo do dvora. Vždy mi treskol do plotu, tak tam mám voľné priestranstvo dlhé cca 7 m. Tam sa dobre radlica uvolní. Veru snehu je aj na troch metroch šírky. Okrem toho nebývam tam, kde napadne 5 cm snehu, ale najmenej 15 - 20cm. To keď radlica ťahá(lebo ju majú pripevnenú vzadu na traktore) tak to už je pekná kopa. A keď sa tak otočí aspoň tri krát, tak tam stiahne aj sneh od piateho suseda. Keď nepoznáš podmienky, tak nerýp. Takých blbov tu máme dosť. Sklapni.
wagner
09.01.13,10:27
Ešte aj zem ťažko strávi ....a do pece budú musieť fest priložiť.....
Však ak by mali málo dreva, povedz že poskytnem - aby ho náhodou nemuseli nabalzamovať. :D
lubko6394
09.01.13,10:56
Za dobrotu na žobrotu. Nedá sa tam dať na zimu masívny stĺpik ako zábrana ?
buchač
09.01.13,11:34
[QUOTE=Ivana Š;2219829]ja som tu bola tiež ale kým som stihla napísať, pepsi odišla
divná bola, fakt [QUOTE]
Bola ????

Prečo ten minulý čas ???
Šak kľudne použi prítomný ...a ani budúci to nezmení ......fakt....:rolleyes:
sito
09.01.13,11:40
Nerýp, okrem pluhu nepoznáš radlicu, ktorú ťahá dedinský traktor? V snahe odhrnúť úzku cestu(cca 2,5m), ten sneh vykydne na voľné priestranstvo - pred mojou garážou:confused: Ja tam nemám ani plot, pretože protivnému susedovi by sa nákladné auto nedostalo do dvora. Vždy mi treskol do plotu, tak tam mám voľné priestranstvo dlhé cca 7 m. Tam sa dobre radlica uvolní. Veru snehu je aj na troch metroch šírky. Okrem toho nebývam tam, kde napadne 5 cm snehu, ale najmenej 15 - 20cm. To keď radlica ťahá(lebo ju majú pripevnenú vzadu na traktore) tak to už je pekná kopa. A keď sa tak otočí aspoň tri krát, tak tam stiahne aj sneh od piateho suseda. Keď nepoznáš podmienky, tak nerýp. Takých blbov tu máme dosť. Sklapni.

:D:D:D
pepsikova
09.01.13,12:00
...som bola rozrušená z Onura!...a nemohla som zaspať, tak som sa bavkala...
pepsikova
09.01.13,12:00
..veru tak, kafu vždy!...
pepsikova
09.01.13,12:02
...jaká je jedovatá!...:)
srska
09.01.13,12:31
pán prezident sa nám terazky budú prihovárať každý týždeň?
Tweety
09.01.13,12:35
pán prezident sa nám terazky budú prihovárať každý týždeň?
Prečo myslíš? To nebudeme mať pokoja, alebo čo?
srska
09.01.13,12:36
Prečo myslíš? To nebudeme mať pokoja, alebo čo?prešvihla si ho - pred 2 minútami plače skončili
Tweety
09.01.13,12:43
prešvihla si ho - pred 2 minútami plače skončili
Nemrozumiem? Nad čím plače? Nad rozliatym mliekom?
trisestri
09.01.13,12:44
raz za cas pridem do kosic a zatvorene to co chcem navstivit,ta potom sa necudujem ze tolko budov na predaj a prenajom,ked nevedia ako sa robi biznis:D
srska
09.01.13,12:46
Nemrozumiem? Nad čím plače? Nad rozliatym mliekom?asi tak. téma: čentéš a hrubé osočovanie prezidenta ako osoby, ako funkcie, .... médiami. blá, blá,....

p.s.. čítačka išla ok a font size bol tiež ok
Tweety
09.01.13,12:47
asi tak. téma: čentéš a hrubé osočovanie prezidenta ako osoby, ako funkcie, .... médiami. blá, blá,....
Tu niekde som to aj pricapila, že ďalší súdivši sa.
srska
09.01.13,12:48
raz za cas pridem do kosic a zatvorene to co chcem navstivit,ta potom sa necudujem ze tolko budov na predaj a prenajom,ked nevedia ako sa robi biznis:Duž aj wecko v centre zavreli?
trisestri
09.01.13,12:50
už aj wecko v centre zavreli?

na take nechodim,ja mam 30 centove na stanici.:D
srska
09.01.13,12:53
na take nechodim,ja mam 30 centove na stanici.:D30 centové wecko na stanici? cjj (50cent) by sa potešil:D
Stanislav 1975
09.01.13,12:56
Je to dobré všetko, darí sa, som spokojnučký :-), teším sa..
Stanislav 1975
09.01.13,13:00
na take nechodim,ja mam 30 centove na stanici.:D
ja zo zásady nechodím na wecka verejné, už asi 20 rokov nechodím, ako som raz išiel a tam taký chlapík mi dával všelijaké návrhy a kukal mi cimprlala tak odvtedy sa mi tieto wecka zhnusili, už radšej idem niekde k soche alebo do parku...
a to ešte nehovorím, že raz som išiel na wc a zrazu cez dieru cimprlal pri mne...:D:eek: som to hovoril kamošovi a on, že to sa tak robí,že to je taká hra či čo...
srska
09.01.13,13:01
Je to dobré všetko, darí sa, som spokojnučký :-), teším sa..si predstav stenly, sadikiho kámoš nedostal infarkt:eek:
Tweety
09.01.13,13:03
pán prezident sa nám terazky budú prihovárať každý týždeň?
Toto si myslel, najčerstvejšie akutálno? Paráda, už je s ním veru zle .
Stanislav 1975
09.01.13,13:03
si predstav stenly, sadikiho kámoš nedostal infarkt:eek:
Vladino, teším sa, Pišta je náš predsa...:D:D
trisestri
09.01.13,13:05
Však im poraď.

komu nie je rady,tomu niet pomoci-ked nevedia ze zatvorena prevadzka tazko urobi biznis:D-neviem,neviem ako odprezentuju to europske mesto kultury,sluzby pokrivkavaju a je 9 januara a v centre este stale strasia stanky z predvianocnych trhov./pruznost,poriadok,sortiment,otvaracie hodiny,dostupnost,ochotny personal, kvalita sluzieb-to by asi netrebalo nikoho ucit,ak hej tak je to neskoro,alebo nech idu sa ponaucit do majitela podniku Camelot.
srska
09.01.13,13:05
Toto si myslel, najčerstvejšie akutálno? Paráda, už je s ním veru zle .asi trubka číta diskusie pod článkami a doporučil mu dnes vystúpiť
Stanislav 1975
09.01.13,13:07
komu nie je rady,tomu niet pomoci-ked nevedia ze zatvorena prevadzka tazko urobi biznis:D-neviem,neviem ako odprezentuju to europske mesto kultury,sluzby pokrivkavaju a je 9 januara a v centre este stale strasia stanky z predvianocnych trhov./pruznost,poriadok,sortiment,otvaracie hodiny,dostupnost,ochotny personal, kvalita sluzieb-to by asi netrebalo nikoho ucit,ak hej tak je to neskoro,alebo nech idu sa ponaucit do majitela podniku Camelot.
Keby bol buchač primátorom-inak by to tam fičalo...:D,to by bola drezúra...
srska
09.01.13,13:10
Keby bol buchač primátorom-inak by to tam fičalo...:D,to by bola drezúra...ty vole, ani nemluv - čierni na LIX by od roboty aj obeleli:D
Stanislav 1975
09.01.13,13:21
Ponúkal prípravky na zväčšenie ?

PS
Najlacnejšie je podľa sloganu :

Ak máš malý NEZÚFAJ

(strč do úľa zabúchaj )
Ale nie v pohode...:D, v puberte síce boli komplexy, ale už to je jedno...:D:D
Tweety
09.01.13,13:24
Ale nie v pohode...:D, v puberte síce boli komplexy, ale už to je jedno...:D:D
Stanko, jedno je len koliesko na fúriku.
trisestri
09.01.13,13:32
Keby bol buchač primátorom-inak by to tam fičalo...:D,to by bola drezúra...

dneska sa dakde pozabudol:)
Tweety
09.01.13,13:36
nepoznám čo je podpapiernik
Ivana Š
09.01.13,13:37
[QUOTE=Ivana Š;2219829]ja som tu bola tiež ale kým som stihla napísať, pepsi odišla
divná bola, fakt [QUOTE]
Bola ????

Prečo ten minulý čas ???
Šak kľudne použi prítomný ...a ani budúci to nezmení ......fakt....:rolleyes:


Juraj - nechápem !čo tu splietaš dva moje príspevky do jedného ? :confused:

pepsi tu bola, napísala príspevok, kým som stihla zareagovať, tak odišla - asi spať

a tá divná bola - zasa reakcia na alenkin príspevok a pepsi sa vôbec netýkal
Ivana Š
09.01.13,13:40
ja zo zásady nechodím na wecka verejné, už asi 20 rokov nechodím, ako som raz išiel a tam taký chlapík mi dával všelijaké návrhy a kukal mi cimprlala tak odvtedy sa mi tieto wecka zhnusili, už radšej idem niekde k soche alebo do parku...
a to ešte nehovorím, že raz som išiel na wc a zrazu cez dieru cimprlal pri mne...:D:eek: som to hovoril kamošovi a on, že to sa tak robí,že to je taká hra či čo...

Stano bacha pri cikaní do kríkov, moja 1/2 raz tak našla mŕtvolu, nahlásil to a potom boli vyšetrovačky a opletačky s políciou
Tweety
09.01.13,13:41
Stano bacha pri cikaní do kríkov, moja 1/2 raz tak našla mŕtvolu, nahlásil to a potom boli vyšetrovačky a opletačky s políciou
ŚAk jasné, cikať do kríkov je priestupok.:---
Ivana Š
09.01.13,13:48
mám fotku:D chcela som Ti poslať Tweety, ale že vraj nemôžeš prijímať SS
Tweety
09.01.13,13:48
už som zas povymazovala, tak môžeš
Tweety
09.01.13,14:09
mám fotku:D chcela som Ti poslať Tweety, ale že vraj nemôžeš prijímať SS
Čakám na fotečku.
Kvaka
09.01.13,14:14
P.S. Ako na Nový rok, tak po celý rok.
srska
09.01.13,14:17
Stano bacha pri cikaní do kríkov, moja 1/2 raz tak našla mŕtvolu, nahlásil to a potom boli vyšetrovačky a opletačky s polícioumne za to dali v brne 200 kč pokutu:D
misoft
09.01.13,16:07
Srandista.
wagner
09.01.13,16:09
Žiaľ bohu nie. Občas idem aj autom von. Kašlem na to, nemám na blbov nervy. A ten múdry čo tu do mňa rýpe je taký istý, ako ten môj protivný sused..
wagner
09.01.13,16:10
Si myslíš, že ho bude niekto počúvať? Teda okrem smerákov a filciek
Ivana Š
09.01.13,16:12
misoft
09.01.13,16:15
Šak napíš skrátene - HOVNO.
Ivana Š
09.01.13,16:17
aj takto som mohla - ale Tweety si aspoň upratala schránku ;)
Mila123
09.01.13,16:19
mne za to dali v brne 200 kč pokutu:D
za mŕtvolu? iba bloková pokuta????:D
misoft
09.01.13,16:22
...to akože povyhadzovala ...... :D
misoft
09.01.13,16:22
Pokuta nie za mrtvolku, ale za pomočenie ležiaceho spoluobčana.
wagner
09.01.13,16:27
za mŕtvolu? iba bloková pokuta????:D
Že by už vtedy bol mal mŕtvolu?:D Neverím :D
Ivana Š
09.01.13,16:27
nie za mŕtvolu ,za cikanie
lujza.j
09.01.13,16:29
akože hovno....:-D
hubatá
09.01.13,16:32
bodaj by nie, keď ocikala mŕtvolu ....,,
lujza.j
09.01.13,16:33
haloooo banda:D dobrý večer.....
uvarila som čerstvý punč....ponúknite sa....
http://img.diva.sk/stories/2011/varenie/napoje/vianocny-napoj-2.jpg
hubatá
09.01.13,16:34
V Brne je to jedno: či sa ociká mŕtvola alebo len tak sa ciká proti vetru aj tak je to za 200,- Kč.
To my na Slovensku si môžme aspoň vyberať.........:)
Ivana Š
09.01.13,16:35
za mŕtvolu? iba bloková pokuta????:D

srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, že zomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti
lujza.j
09.01.13,16:41
srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, že zomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti
kruté, ale súhlasím....
u "nás" raz hlásil chlap, že v malom dunaji pláve mŕtvola ..hlásil to v nedeľu....ale povedal...videl som ju tam už v piatok, ale nechcel som si kaziť víkend:eek::D
Ivana Š
09.01.13,16:59
luí nie kruté - ale pravdivé
keby si vedela aké manžel mal z toho problémy - predvolanie na políciu , výsluch

nič príjemné :(
lujza.j
09.01.13,17:04
luí nie kruté - ale pravdivé
keby si vedela aké manžel mal z toho problémy - predvolanie na políciu , výsluch

nič príjemné :(
verím...každá súvisiaca osoba so spisom musí byť vypočutá....a otázky kladené....tak ako sú musia byť, aj ked to je nepríjemné....aj ked tvoj chlap vedel, že stým nič nema .....
lujza.j
09.01.13,17:12
inak dnes v BA okolo 6st....išla som z roboty okolo 15.30h stretla som posýpač a posýpal:eek: dementi
terezamaria
09.01.13,17:22
Lui výborný, vďaka...:-)
buchač
09.01.13,17:30
dneska sa dakde pozabudol:)
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...:rolleyes:
Tweety
09.01.13,17:32
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...:rolleyes:
Buď rád, že neklepe po klávesnici. Moja staršia vnučka, keď mala asi dva roky mi takto povyberala asi 10 kláves, stačilo jej len asi 5 min., čo som od nej odbehla.
pepsikova
09.01.13,18:51
...Iví, nechaj ho!..IQ prichádza s vekom , ale u obucha vek prišiel sám...
jozka56
09.01.13,18:59
...ani nie ......

Ale dosť ťažko sa klepe do PC , keď jednému po byte lieta 3 - ročné tornádo ...:rolleyes:

Moja malá 2-ročná vnúčenka iba víchrica.......ale je zlatunká, občas mi dovolí si ísť aj zapáliť cigu:D...teeeda, keď ide Bárny na Mini-max:) dnes som ju varovala 6hod...plastelina všade, lego prestavené stokrát, pesničky zopakované s prísnym zákazom môjho spevu, knižky čítať nechcela, Miníka v pravidelných intervaloch kontrolovala, aby náhodou nezaspal...chladnička bez pribináčikov, čokoládku som neponúkla, lebo by malá neobedovala reštikové menu(overené).....dnes som mala pohodu a zajtra doma zarezávam.
misoft
09.01.13,19:06
Šikulka malá :D:D:D
srska
09.01.13,20:20
srandujete? 1/2 došlo predvolanie na políciu, keď toho mŕtveho našiel a ohlásil, ako jedného z podozrivých, a mal opletačky s tým, kým sa
súdnou pitvou nedokázalalo, žezomrel na zlyhanie pečene a nebolo dokázané cudzie zavinenie a bol mŕtvy 2 dni po nájdení

keď nabudúce pôjdete okolo mřtvoly - kdekoľvek a čokoľvek robíte , radšej ju prekročte, ušetríte si nepríjemnosti???
trisestri
09.01.13,21:29
aka tragicka moze byt smola,dievca padne na chodnik padne tak nestastne ze sa zabije.
Indeed
10.01.13,03:17
tomu hovorím demencia a neschopnost vnímania reality, že vraj aký výborny punč ! Drbe, drbe ???
pavol54
10.01.13,03:58
Aj to pri venčení psa, inak by asi von nešla
pavol54
10.01.13,04:01
Je to tragédia ale "existuje dôvodné podozrenie o nepredpojatosti( LEN) dvoch sudcov" voči čentéšovi toľko citát pravdy.
V takom mladom veku a už si šlape na jazyk čo bude robiť keď bude mať toľko čo gašparovič
Ivana Š
10.01.13,04:54
ach jaj bol mŕtvy dva dni pred nájdením
Ivana Š
10.01.13,04:55
???


jáj čo sa podarí niekedy aký brebt - presne to má byť takto : manžel ohlásil nájdenie mřtvoly, súdnou pitvou sa dokázalo že už bol dva dni mŕtvy

ale zas srska - dva dni po nájdení bol stále mŕtvy
pavol54
10.01.13,04:59
jáj čo sa podarí niekedy aký brebt v - presne to má byť takto : manžel ohlásil nájdenie mřtvoly, súdnou pitvou sa dokázalo že už bol dva dni mŕtvy

ale zas srska - dva dni po nájdení bol stále mŕtvy
treba sa cvičiť v breptoch, čochvíľa budú voľby na prezidenta čo tak kandidatúra?
Ivana Š
10.01.13,05:02
teraz budem ako ma synovec stále volá - Nene - politika - to nene :D
promont maja
10.01.13,06:20
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=C_9KurUMNf4&list =AL94UKMTqg-9CxvLgtPVLEHEK_wTvvFbqd

... u nás ticho sneží ... aj fúka ... ticho ... tak Vám posielam ku kávičke aj trošku duševnej pohody ...


http://www.youtube.com/watch?list=AL94UKMTqg-9CxvLgtPVLEHEK_wTvvFbqd&v=fHaE9ABXPtw&feature=play er_detailpage
Tweety
10.01.13,07:05
Má slúžiť Bohu a žiť v chudobe! Napriek tomu bývalý trnavský arcibiskup Ján Sokol priznal, že má súkromný účet vo Vatikánskej banke.Foto: Karikatúra: DUŠAN BLAŽEKhttp://www.pluska.sk/thumb/images/gallery/slovensko/2013/01/sokol.jpg?w=670&h=376&ip=5
srska
10.01.13,07:35
jáj čo sa podarí niekedy aký brebt - presne to má byť takto : manžel ohlásil nájdenie mřtvoly, súdnou pitvou sa dokázalo že už bol dva dni mŕtvy

ale zas srska - dva dni po nájdení bol stále mŕtvytiež sa mi stane:)
Stanislav 1975
10.01.13,07:57
Maďarská pošta pre teba...:D:D-moderátor len kukal...

http://www.youtube.com/watch?v=P7nw00a0cZ0
Kvaka
10.01.13,08:08
[QUOTE=Stanislav 1975;2220736]Maďarská pošta pre teba...:D:D-moderátor len kukal...
/QUOTE]Koľko emócií, úžas. Preklad pár vetami by nebol?
srska
10.01.13,08:09
toto je stenly tiež dobré - zhrabneme dotácie a potom pá, pá (http://auto.idnes.cz/motor-rtu-efone-0il-/automoto.aspx?c=A121228_121857_automoto_vok)
Stanislav 1975
10.01.13,08:09
Koľko emócií, úžas. Preklad pár vetami by nebol?
no niekto by to mohol preložiť, ja neviem po madarsky, že o čo tam išlo ?:rolleyes:
Stanislav 1975
10.01.13,08:10
chudák chlapec, ktovie ako by ktokolvek takto dopadol...:confused:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KO3IX2oWQzA#!
Kvaka
10.01.13,08:13
no niekto by to mohol preložiť, ja neviem po madarsky, že o čo tam išlo ?:rolleyes:Vypípané ani netreba, iba pointu.:D
Stanislav 1975
10.01.13,08:17
Vypípané ani netreba, iba pointu.:D
to asi boli bratia, podobajú sa...
pmajap
10.01.13,08:32
ten moderátor je tiež Ind?
trisestri
10.01.13,09:06
pepsikova
10.01.13,09:35
...mám dnes superdeň!...fact!...išla som na poštu s hrčou peňazí, poplatiť čo bolo treba a kúpila som si 5 kominárov-losov...pozotieram a na dvoch boli po 3 rovnaké symboly...keďže ja lósy nekupujem bežne, kukám ako puk, že hlavná výhra 5 tisíc, som ani nejako neuvažovala hlasnejšie, žeby som mohla mať také veľké šťastie!..prvé, čo ma napadlo, že vnúčikovi kúpim riadny veľký kočiar,lebo má síce krásny, ale s fusakom, dekou a nababušený má v ňom dosť obmedzeno...teda-dám poštovej babe do ruky lósy,že teda nech skontroluje, ona zobrala centík, oškrabala ešte dáke okienko a z piatich litrov hneď bolo 50 centov!..krát dva, to je eurko!..jakééé šťastie veľkééé!..tak som kúpila tých kominárov ešte dvoch a vyhrala na nich ešte dve eurká...
..no, asi tak som ja na tom so šťastím hneď na začiatku roka...
Oliwa
10.01.13,09:36
http://mojerecepty.sk/v_obrazky/napoje/pochutiny/viedenska-kava.jpg
Sestra ;), tie čierne bodky to sú broky? :D Žeby už za čias Napoleona :rolleyes:...? Nepoužívali vtedy pušný prach? Ako predchodcu škorice... :)
pepsikova
10.01.13,09:37
...mohla by to byť strúhaná čoklíška, aby sa nám ušlo aj zajtra,,chápeš, šetrnoeť:)
pepsikova
10.01.13,09:37
..šetrnosť..
Stanislav 1975
10.01.13,09:39
Všetky takéto programy majú ladené ostrejšie / konfliktnejšie.
ale najlepšie boli aj tak tie ich ženy jak sa začali cápať...:D
noemi-ke
10.01.13,09:50
Ta videovizitka, nie je Posta pre teba. je to asi nejaky podobny program, okrem nadavok tam vraveli, ze ci mal odvahu tam prist, ked im to urobili. Co, to nepovedali a opat len nadavky. Takze o nic ste neprisli, aj ked ste nerozumeli.

Ale burlivu krv, to maju.
misoft
10.01.13,15:07
aka tragicka moze byt smola,dievca padne na chodnik padne tak nestastne ze sa zabije.
no asi to bude inak - údajne vyskočila z okna, našli v jej krvi nejaké lieky. Teraz v správach dávali info.
lujza.j
10.01.13,17:41
fuj ....dnes na strelnici som mala pocit že je - "1 000" st:mad:... vrrrr
trisestri
10.01.13,17:50
no dnes to davali-ale verit policii a novinarom,je to divne a mimoriadne tragicke,ved tusim z rodiny ostala iba matka,ked otec a brat zahynuli pri nehode
trisestri
10.01.13,17:51
fuj ....dnes na strelnici som mala pocit že je - "1 000" st:mad:... vrrrr

a co ty na strelnici?:)
buchač
10.01.13,17:57
a co ty na strelnici?:)
...išla sa prevetrať .......:---

Na streľby by som teda ja nešiel .....to nie je tá pohoda ....
Ale keď jeden musí ....čo už ...
pavol54
10.01.13,18:05
fuj ....dnes na strelnici som mala pocit že je - "1 000" st:mad:... vrrrr
koľko zásahov? čo sa ti nepáči dnes som išiel cez Bratislavu a pekné počasie, treba vedieť strieľať v každom veď nie ste z papiera.
lujza.j
10.01.13,18:05
a co ty na strelnici?:)
ved vybúchať xy kusov nábojov...;)
buchač
10.01.13,18:09
ved vybúchať xy kusov nábojov...;)
Všetkých deväť...:---

...že tri nástrelné a šesť normál .....:rolleyes:
pavol54
10.01.13,18:11
ved vybúchať xy kusov nábojov...;)
čo vybúchať, snáď trafiť terč a ak ostane po poslednom výstrele čistý tak ho treba deflorovať hodenou pištoľou.
lujza.j
10.01.13,18:16
koľko zásahov? čo sa ti nepáči dnes som išiel cez Bratislavu a pekné počasie, treba vedieť strieľať v každom veď nie ste z papiera.
vieš tam je zima aj v auguste:eek: kdeže som sa pochytila s inštruktorom tak som bola nasratá.....tak to bolo až tak, že ma pred chlapmi....pochválil, že som najlepšie nastrieľala......:D
lujza.j
10.01.13,18:19
čo vybúchať, snáď trafiť terč a ak ostane po poslednom výstrele čistý tak ho treba deflorovať hodenou pištoľou.
moja mama, mala vždy po ruke ceruzku a tou si robila "zásahy":D
trisestri
10.01.13,18:22
ved vybúchať xy kusov nábojov...;)

a co si tajny agent,policajtka alebo zeby v armade?
buchač
10.01.13,18:24
moja mama, mala vždy po ruke ceruzku a tou si robila "zásahy":D
...že aj páchateľovi ????

Počkaj , ty lump ....netrafil som ....musím ceruzku použiť a budeš trafený ....

Lenže , kto bude a kto je potom trafený ???.....hmmmmmm....
trisestri
10.01.13,18:33
raz som zastrielat tak,ze ten co mal terc vedla mna sa vyhovaral ze strielal omylom do mojho:)
lujza.j
10.01.13,18:33
a co si tajny agent,policajtka alebo zeby v armade?
čo tipuješ....alebo "prežiješ":D;)
lujza.j
10.01.13,18:35
...že aj páchateľovi ????

Počkaj , ty lump ....netrafil som ....musím ceruzku použiť a budeš trafený ....

Lenže , kto bude a kto je potom trafený ???.....hmmmmmm....
Buchi nie všetci po pachošoch...niektorí aj v kancloch...ale to bolo dávno
vulxy
10.01.13,18:43
a co si tajny agent,policajtka alebo zeby v armade?
keby to povedala tak vsetkych musi zlikvidovat......necitas Bonda???:)
buchač
10.01.13,18:43
raz som zastrielat tak,ze ten co mal terc vedla mna sa vyhovaral ze strielal omylom do mojho:)

...hehehehehe.......ja som musel do vedľajších strieľať .....aby mali nejaké zásahy v terči ......

Ale fakt ....a nechválim sa ....šak nábojov som mal vždy dostatok a práve pre ten účel napáskované ....

Nie raz sa ozvalo z vedľajšieho stavu ..." Neblbni , práskni niečo aj do môjho ...".....nuž som pustil zo tri a hneď to mal za "2"...:---
lapejko
10.01.13,18:46
toto ale nie je dobrá vizitka pre bojaschopnosť armády...cooo
misoft
10.01.13,19:00
Jak vo filmoch - ratatatatatatatatata - zlí padajú, dobrý strieľa, no ani tomu onému nenabíja - večný zásobník :D:D:D
ivuliatko
10.01.13,19:00
no asi to bude inak - údajne vyskočila z okna, našli v jej krvi nejaké lieky. Teraz v správach dávali info.

trisestri

47 Minutes Ago #31275

no dnes to davali-ale verit policii a novinarom,je to divne a mimoriadne tragicke,ved tusim z rodiny ostala iba matka,ked otec a brat zahynuli pri nehode




Pred 13 rokmi išli otec s tým mladším (vtedy sedemročným) synom na bicykli do Zavara, pred dedinou je taká ostrá zákruta a tam nejaký opitý šofér vo veľkej rýchlosti nezvládol zákrutu, vyletel do protismeru a zabil ich.
Terezkine sestry a bratia chodili do našej ZŠ, ja som ich neučila, ale kolegyne si ich pamätajú. Jej najstaršia sestra (dnes tridsaťročná) chodila do triedy s kolegyninou dcérou. Terka chodila na susednú ZŠ. Bola najmladšia z 5 detí (3 dievčence a 2 chlapci). Staršia sestra a brat už majú svoje rodiny a s mamou ešte bývala prostredná sestra a Terezka. Mama je už na dôchodku a vraj si robila starosti, čo bude po maturite, lebo z dôchodku si asi nebudú môcť dovoliť VŠ... :(
lujza.j
10.01.13,19:01
...išla sa prevetrať .......:---

Na streľby by som teda ja nešiel .....to nie je tá pohoda ....
Ale keď jeden musí ....čo už ...
mi hovor:mad: ale bolo aj horšie ked som páskovala a už sa ľad chytal na náboje:eek: čo myslíš prečo som sa pochytila s inštruktorom....."tasíme z pod bundy":mad: v robote tiež máš vec skryte.....hej ale v robote nemám bundu po päty-spacákoidnú.....takže som si povrčala on na mňa a ták....potom možno trpel, že musel priznať že 10ks som mala v strednom vajíčku a aj v tom okolo...čiže šecko v strede....:---
hubatá
10.01.13,19:27
Veľmi smutné, čo všetko musela tá žena prežiť.....
Mila123
10.01.13,20:10
trisestri
10.01.13,20:15
http://www.topky.sk/cl/10/1336840/Obrovske-pokuty-trnavskej-arcidiecezy--Zle-odvedene-dane-stali-Bezaka-122-tisic-

a ja ze cirkev neplati dane,vsak ani registracne pokladne nemaju:D
uctovnicky robi daktora z vas danove cirkvi?
Mila123
10.01.13,20:18
a ja ze cirkev neplati dane,vsak ani registracne pokladne nemaju:D
uctovnicky robi daktora z vas danove cirkvi?
cirkev neplatí daň zo zbierok, zo zvončeka,a pod......
ale ak má príjem z prenájmov, platí ako každá iná osoba.....
neúčtujem žiadnu cirkev, či podobné spoločenstvo.......
trisestri
10.01.13,20:20
tusim vcera ma pobavila v 5 priti 5 jedna zenska,na otazku kde robi,tak ze asistentku generalneho riaditela v jednej velkej statnej firme a po troche strachovania,nakonic z nej modreator vytiahol ze ta velka statna firma je urad vlady.
nuz ze vraj generalny riaditel,pokial sa nemylim na urade vlady sefuje veduci sluzobneho uradu.
a urad vlady nie je statna firma ale organ verejnej spravy alebo jednoducho statny urad.
wagner
10.01.13,20:22
a ja ze cirkev neplati dane,vsak ani registracne pokladne nemaju:D
uctovnicky robi daktora z vas danove cirkvi?
Platí spôsobom, že všetky peniaze hodia smerom do neba s tým, že čo si pán Boh chytí, bude jeho. Ostatné čo spadne na zem, zostane farárovi:D
trisestri
10.01.13,20:22
cirkev neplatí daň zo zbierok, zo zvončeka,a pod......
ale ak má príjem z prenájmov, platí ako každá iná osoba.....
neúčtujem žiadnu cirkev, či podobné spoločenstvo.......

ja len preto ze v daktorej tv bolo ze cirkev nemusi viest ziadne uctovnictvo,evidenciu ani platit dane-ze sa divim,media:)
Mila123
10.01.13,20:25
musia si niečo viesť....už iba preto, lebo z takýchto ľudových zbierok, odvádzajú na príslušný biskupský úrad 25% a zostatok im ostáva.....
ak nevykonávajú žiadnu podnikateľskú činnosť, popr. nikoho nezamestnávajú je to iné voči štátu....ale arcidiecéza či biskupské úrady? neverím, že by neviedli nič.....
a netuším kto je ich zamestnávateľ......(najskôr asi biskupský úrad), kt. dostáva dotácie od štátu na ich platy, odvody....
kňaz, farár či dekan farnosti je kontrolovaný farskou radou a je na jeho svedomí koľko peňazí prizná......
trisestri
10.01.13,21:41
nie je nad dobreho suseda,aj keby ste bol kotolnik:D
pepsikova
11.01.13,04:06
...dobré ránko vám, posielam kaficu, špeciál pre hubku, lebo zase si spí a spí..no a čajík pre Vieroč a Macku,aj frišký rožtek s maslom,lebo salamku zožral šarkan..fajnové črevojedno, friskies má len ako doplnok stravy!..
..vonku krásne snehuje a tak, ak nemusíte, ani spod paplona nechoďte!...budem potichu...

..fajn deň vám...padám, čaká ma feš doktor...
Ivana Š
11.01.13,04:49
no to sa dnes pekne deň začal - slzami a nadávkami - skorosedemnástke ušiel Harry - škrečok - z klietky - dobehla so slzami v očiach - mamí, ten zmrd krpatý ušiel
tak sa mi tu teraz niekde skrýva :(
promont maja
11.01.13,05:30
http://www.youtube.com/watch?v=FAkAndVuGz4&feature=player_detailpage

... zahodíím starosti a komplexy súú preeeč ... keď je 7 ráno zapnem rááádio .... pekné ránko Vám všetkým ...


http://www.youtube.com/watch?v=HH47bp-f6WE&list=ALzxNYRMVOCRigLmxx8sqhHdCbHtYCtF4O&featu re=player_detailpage
lujza.j
11.01.13,05:51
no....toto nepoteši...
AlaNR
11.01.13,06:28
no to sa dnes pekne deň začal - slzami a nadávkami - skorosedemnástke ušiel Harry - škrečok - z klietky - dobehla so slzami v očiach - mamí, ten zmrd krpatý ušiel
tak sa mi tu teraz niekde skrýva :(



Tichúčko Ťa sleduje z nejakej škáry a v nestráženej chvíli zaútočí :D

Ja som ráno odniesla tortičku, ešte som aj viac dostala, ako som si pýtala, tak sa vytešujem, šporím na novú komodu ;)
Ivana Š
11.01.13,06:34
Tichúčko Ťa sleduje z nejakej škáry a v nestráženej chvíli zaútočí :D

Ja som ráno odniesla tortičku, ešte som aj viac dostala, ako som si pýtala, tak sa vytešujem, šporím na novú komodu ;)

už som ho chytila :) má takú guľu cca 20 cm v priemere, kde ho skoro17 dáva, keď mu čistí bydlo,
nasypala som žrádlo do nej a položila na miesto kde som počula že šuchoce - potom som bola chvíľu ticho ako muška, striehla som
zasran, vliezol do gule a už bol lapený - teraz sa mi v tej guli premáva po byte, asi je naštvaný že sa dal lapiť :D
AlaNR
11.01.13,06:38
už som ho chytila :) má takú guľu cca 20 cm v priemere, kde ho skoro17 dáva, keď mu čistí bydlo,
nasypala som žrádlo do nej a položila na miesto kde som počula že šuchoce - potom som bola chvíľu ticho ako muška, striehla som
zasran, vliezol do gule a už bol lapený - teraz sa mi v tej guli premáva po byte, asi je naštvaný že sa dal lapiť :D

Tomu sa hovorí zorbing? :D

http://www.funnyamusement.com/pic/20120724162906998.jpeg
Ivana Š
11.01.13,06:48
no také niečo
trisestri
11.01.13,11:11
buchač
11.01.13,11:42
ta kde ste vsetci,zamrzli ste ?
...ta .....v r..i :---
misoft
11.01.13,13:24
Dnes som sa schuti zasmial na našich smetiaroch. Odvoz a likvidácia odpadu - separovaný zber (len či naozaj, lebo to drbali všetko naraz) a ich práca:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=123801&stc=1&d=1357913845
jednoducho sa im kontajner (plastový) vysypal na zem. Počul som rachot, tak som sa otočil, vytasil mobil a cvak.
Doma som sa ešte pozrel z okna a rehlil som sa opäť. Zbierali a nakladali to do kontajnera ručne, bo ani lopatu nemali:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=123802&stc=1&d=1357913858HHlavne, že nám zdvihli poplatky o 23%. A tuším toto napíšem (aj foto pošlem) mestským mocipánom - ako sa za zvýšené poplatky pracuje a ako sa pracuje - lebo toto vozidlo nakladá bežný odpad.
pepsikova
11.01.13,14:14
...ja som ešte len predchvílkou prišla z mesta...a išla som cca 2km peškom, tak krásne snežilo, že škoda sa voziť...a potom som si pospinkala...teraz daj kafu...
hubatá
11.01.13,14:54
Ta ... o takomto čase budujem kapitalizmus ......
trisestri
11.01.13,17:39
prihlasenie na urad prace elektronicky,dobry napad,len aby to nedopadlo ako s danovym systemom.
misoft
11.01.13,19:06
No šak ten daňový systém im funguje na nie 100%, ale na 1000% - ale v mínuse.
vulxy
11.01.13,19:16
prihlasenie na urad prace elektronicky,dobry napad,len aby to nedopadlo ako s danovym systemom.
tajm tu mejk biznis....... Internetove kaviarne na Luniku, Letanovciach atd
lujza.j
11.01.13,19:20
šikula len tak dalej..... nepýtaj málo...dúfam, že 50e bolo alebo aj viac
wagner
11.01.13,19:53
misoft
11.01.13,21:59
:D:D:D skoro padol rekord:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/6663771/opitemu-muzovi-namerali-neuveritelnych-71-promile.html

P.S. ak vám vyskočí nejaké varovanie o škodlivej stránke - ignorujte - to len Google niečo vraj našiel a blokuje ako sprostý.
BXLmiami
12.01.13,05:43
Podobné vravievala krstná.Budujem socializmus,ale kedže vedecky pracovať vem len v noci a pracovná doba je od 7,00 do 16,00,veľa toho nenabudujem.
trisestri
12.01.13,09:21
vonku je nadherne,stromy ako vymalovane,krajina ako z pohladnic-uz davno tak pekne nebolo.
buchač
12.01.13,10:05
:D:D:D skoro padol rekord:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/6663771/opitemu-muzovi-namerali-neuveritelnych-71-promile.html

P.S. ak vám vyskočí nejaké varovanie o škodlivej stránke - ignorujte - to len Google niečo vraj našiel a blokuje ako sprostý.


Na to, aby dosiahol viac ako sedempromilový rekord, musel vypiť viac ako 1,5 litra vodky, alebo 23 pollitrových pív alebo 4,7 litra vína.
...hm.....ale za akú dobu ???
trisestri
12.01.13,10:30
to som zvedavy koho si zvoli cesi-nejake tipy na postup do 2 kola?
Mila123
12.01.13,10:51
včera som započula v rádiu, dávali otázku, či si Vás niekto poplietol s niekým iným, popr. s niečím iným.....

jedna odpoveď ma pobavila, že .......
mladú predavačku si zákazníčka poplietla s figurínou.....keď jej začala pomaly vyzliekať tričko, "obchytávať" , skúšala kvalitu trička, tak sa predavačka konečne pohla a zákazníčka s rumencom vybehla z butiku......
bettylou
12.01.13,10:51
a nemôžu to byť rozpolené mandle?