alaya1
14.01.13,17:43
Normálne by aj došlo aj blbcovi, že keď bude uzatvorená téma, že kompetentní do nej písať nebudú ;)
Normálne by došlo aj blbcovi, že kompetentni nesedia celý deň na porade a tak nedokážu dať odpoveď v téme, ktorú stále tí istí ľudia do hodiny po jej otvorení považujú za "vyriešenú" ;)
Normálne by došlo aj blbcovi, že od založenia témy 25.7.2012 http://www.porada.sk/t198281-zrusenie-hodnotenia-neuzitocny.html, ktorá bola vyklikaná dnes, uplynulo už skoro pol roka ;) Za ten čas tu kompetentní boli, ale neozvali. A nikomu za ten čas nevadilo, že tu táto téma stále svietila. Až dnes :eek:
Takého blbc myslíš? :)


Etiketa Porady
15. Žiadnym spôsobom sa nesnažím pôsobiť na členov, ktorí hodnotili témy. Nekontaktujem z tohoto dôvodu žiadneho hodnotiaceho ani mu v spojitosti s hodnotením nevyčítam jeho hodnotenie v diskusii. Hodnotenie príspevkov a tém nemôže nadväzovať na osobné sympatie či antipatie, ale môže odrážať len vlastný názor na obsah príspevkov a tém.
Llívia
14.01.13,16:44
Etiketa Porady
15. Žiadnym spôsobom sa nesnažím pôsobiť na členov, ktorí hodnotili témy. Nekontaktujem z tohoto dôvodu žiadneho hodnotiaceho ani mu v spojitosti s hodnotením nevyčítam jeho hodnotenie v diskusii. Hodnotenie príspevkov a tém nemôže nadväzovať na osobné sympatie či antipatie, ale môže odrážať len vlastný názor na obsah príspevkov a tém.
Citovať vieš krásne (nielen etiketu, ale aj kadejaké citátiky), len sa ešte toho skús aj držať ;)
alaya1
14.01.13,16:44
aj ty moja, aj ty-)
Monika Kováčová
14.01.13,16:44
Normálne by aj došlo aj blbcovi, že keď bude uzatvorená téma, že kompetentní do nej písať nebudú http://www.porada.sk/images/smilies/wink.gif
Normálne by došlo aj blbcovi, že kompetentni nesedia celý deň na porade a tak nedokážu dať odpoveď v téme, ktorú stále tí istí ľudia do hodiny po jej otvorení považujú za "vyriešenú" http://www.porada.sk/images/smilies/wink.gif
Normálne by došlo aj blbcovi, že od založenia témy 25.7.2012 http://www.porada.sk/t198281-zrusenie-hodnotenia-neuzitocny.html, ktorá bola vyklikaná dnes, uplynulo už skoro pol roka http://www.porada.sk/images/smilies/wink.gif Za ten čas tu kompetentní boli, ale neozvali. A nikomu za ten čas nevadilo, že tu táto téma stále svietila. Až dnes http://www.porada.sk/images/smilies/eek.gif
Takého blbc myslíš? http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif

No TOTO? Llívia? Tvoju tému si nikto z kompetentných už pol rok a nevšimol? To by som ja na tvojom mieste neprežila! Ešteže sme nejaké vyriešili, lebo by si úplne prachom zapadla... och jóój... :D
Monika Kováčová
14.01.13,16:47
Ešte moja... ešte daj neužitočné....
Llívia
14.01.13,16:47
Ty ma vieš vždy tak rozosmiať :D A máš nah..o pamäť, bolo to naopak, stačí si pozrieť prvú tému o starostlivosti o psa.
buchač
14.01.13,16:47
Dobre vám ide , čajočky .......:D
alaya1
14.01.13,16:47
Pepsi, vaz slova, aby si sa tiez neocitla v nejakej tajnej skupine na blogu-))nejakeho ludolfa-)
pivko
14.01.13,16:47
Začala 3. svetová :D a tu na porade :D
alaya1
14.01.13,16:48
Zas bude klud, o par dni , neboj-)
Llívia
14.01.13,16:48
Etiketa Porady
15. Žiadnym spôsobom sa nesnažím pôsobiť na členov, ktorí hodnotili témy. Nekontaktujem z tohoto dôvodu žiadneho hodnotiaceho ani mu v spojitosti s hodnotením nevyčítam jeho hodnotenie v diskusii. Hodnotenie príspevkov a tém nemôže nadväzovať na osobné sympatie či antipatie, ale môže odrážať len vlastný názor na obsah príspevkov a tém.
Citovala som príspevok od Pepsiny a v jeho duchu som aj pokračovala :)
pepsikova
14.01.13,16:48
..normálne som dnes spokojná, že sa tu káva pila dosť zavčasu na to, aby ju strávil môj žalúdok..inak ,slušne poviem, grcám z teba, Llívia....si ako ten chrobáčik,vieš, ktorý...sorry za výraz,neviem, čo ťa tak poznačilo, ale tvoja zášť, nenávisť a zloba je bezmedzná,sama si vyrábaš nepriateľov a vyžívaš sa v tom...
..kludne si uži aj mňa, mám dosť sily, aby som to zniesla...len či ty unesieš to, že ťa nenávidia poraďáčky, ktoré ťa mali za normálnu..kedysi...
buchač
14.01.13,16:49
Začala 3. svetová :D a tu na porade :D

Šariš - Prešov versus zvyšok Slovenska....;)
pepsikova
14.01.13,16:50
...ples na porade!..len nechaj!...
Llívia
14.01.13,16:50
..normálne som dnes spokojná, že sa tu káva pila dosť zavčasu na to, aby ju strávil môj žalúdok..inak ,slušne poviem, grcám z teba, Llívia....si ako ten chrobáčik,vieš, ktorý...sorry za výraz,neviem, čo ťa tak poznačilo, ale tvoja zášť, nenávisť a zloba je bezmedzná,sama si vyrábaš nepriateľov a vyžívaš sa v tom...
..kludne si uži aj mňa, mám dosť sily, aby som to zniesla...len či ty unesieš to, že ťa nenávidia poraďáčky, ktoré ťa mali za normálnu..kedysi...
Tvoja "objektivita" mi je dávno dobre známa :D
alaya1
14.01.13,16:52
Kto je Saris- Presov?
pepsikova
14.01.13,16:52
Tvoja "objektivita" mi je dávno dobre známa :D..

..no, rada som v centre tvojej pozornosti!..potešená tým, že na rozdiel od teba, nesnažím sa roznášať tu zlosť a zlobu, ale pohodu a svetový mier...ale tieto pojmy tebe nič nehovoria...
Llívia
14.01.13,16:52
Sloboda a objektivita na porade:
Kámošky sa spoja, vyklikajú mi 4 témy a všetko je OK. :rolleyes:
Kliknem na vyriešenie duplicitnej témy alebo témy o h...e a je zle :rolleyes:

:D:D:D
alaya1
14.01.13,16:53
a taka tu bola nuda-)
Llívia
14.01.13,16:54
Za klamstvá môžeš skončiť v pekle ;-)
AlaNR
14.01.13,16:55
Zamiešam sa:
načo tri témy na zrušenie "neužitočné", keď ich tu teraz rozdávaš rad radom? ;)
pepsikova
14.01.13,16:56
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Llívia (http://www.porada.sk/member.php?u=37215) 1 Minute Ago #31749 Za klamstvá môžeš skončiť v pekle ;-)..

..no, keby si mala väčší prehľad, tak ti je dávno známe, že ja som tu kedysi písala, že nebo pre mňa nie je!..nezmestila by som sa tam s takými , ako si ty!..
Llívia
14.01.13,16:56
:---Dnes 18:37 #5838 buchač

Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo III

Navrhujem založiť tému aj s hlasovaním na vylúčenie poniektorých ....

Ako prvé dve by mali ísť na paškál Llívia a alaya1....

Ďaľšia dvojica by nasledovala Stanislav1975 a moja maličkosť ...

Potom srska a pavol54...

...atď .....

Celkom ma zaujíma, prečo si nominoval aj mňa. Môžeš objasniť? Ďakujem :)

No fuj, Stanislava prečo?
pepsikova
14.01.13,16:57
Zamiešam sa:
načo tri témy na zrušenie "neužitočné", keď ich tu teraz rozdávaš rad radom? ;)..

..no, a sme pri koreni problému!..nedostatok sexu!..a diagnóza je určená...
Llívia
14.01.13,16:57
http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Llívia (http://www.porada.sk/member.php?u=37215) 1 Minute Ago #31749 Za klamstvá môžeš skončiť v pekle ;-)..

..no, keby si mala väčší prehľad, tak ti je dávno známe, že ja som tu kedysi písala, že nebo pre mňa nie je!..nezmestila by som sa tam s takými , ako si ty!..
Ja dúfam, že po smrti už nič nie je, len smrť, koniec a kľud na veky vekov ámen tma :)
Llívia
14.01.13,16:58
Zamiešam sa:
načo tri témy na zrušenie "neužitočné", keď ich tu teraz rozdávaš rad radom? ;)
Využívam možnosti, ktoré mi dáva porada :) A hodnotím príspevky podľa obsahu, nie podľa toho, kto ich píše ;)
buchač
14.01.13,16:59
Sloboda a objektivita na porade:
Kámošky sa spoja, vyklikajú mi 4 témy a všetko je OK. :rolleyes:
Kliknem na vyriešenie duplicitnej témy alebo témy o h...e a je zle :rolleyes:

:D:D:D

Raz som sa už zmienil ...
Žiadne spojenie nie je potrebné ...
Stačia 3 - 4 nicky pod jednou osobou a zvyšok je VYRIEŠENÝ !!!
Llívia
14.01.13,16:59
..

..no, a sme pri koreni problému!..nedostatok sexu!..a diagnóza je určená...
Myslíš si, že tu niekoho zaujíma, že ho máš nedostatok? :---
Monika Kováčová
14.01.13,16:59
Využívam možnosti, ktoré mi dáva porada :) A hodnotím príspevky podľa obsahu, nie podľa toho, kto ich píše ;)

toto je fór dňa!
alaya1
14.01.13,17:01
Skor je to na zaplakanie. Vodu kaze, vino pije!.
pepsikova
14.01.13,17:02
Myslíš si, že tu niekoho zaujíma, že ho máš nedostatok? :---..

..ale moja!..si o dosť mladšia ako ja,ale dopriala by som ti aspoň o polovicu viac, zmenilo by sa ti správanie a odbúral stres!..a chovala by si sa normálnejšie...
Monika Kováčová
14.01.13,17:02
na zaplakanie? nie, ja sa bavím... slzy si zaslúžia ľudia, na ktorých ti záleží...
pepsikova
14.01.13,17:03
...no veru!..
buchač
14.01.13,17:03
Tesim sa na leto, dovolenku. Viem urcite, ze do Llivie oddychovat nepojdem, boze uchovaj-) este by som bola neuzitocna aj tam.-)

Tak to ja sa už neviem dočkať..že do akej pôjdem oddychovať..hlavne , kde je bude teplúčko a aj vlhko ....;):rolleyes::---:D
Monika Kováčová
14.01.13,17:05
xixixi...
alaya1
14.01.13,17:05
Ja by som to uzavrela tym, ze kto je s cim nespokojny a nezela si hodnotenie ostatnych v teme, nech napise zoznam svojich poziadaviek a pripomienok a posle kompetentnym. Ma to tiez vyriesene!
Lebo kym tu existuju moznosti, ktore porada ponuka, ja osobne si ich vyuzijem, kedy chcem.

Lebo som na vselico zvyknuta, ale toto uz je privela.
alaya1
14.01.13,17:06
tak to ti z celeho srdca, ze na zdravie-))
pepsikova
14.01.13,17:08
..posielam dolče, aj gusta s lopatou, komu treba odhrnúť sneh, aj čajík s umom a pohodu na večer vám prajem...
alaya1
14.01.13,17:09
Posielaj, ale aj tu perinu. Tu nic a cakam od rana nadielku-)
Llívia
14.01.13,17:09
Dnes 18:59 #5859 buchač

Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo III
Raz som sa už zmienil ...
Žiadne spojenie nie je potrebné ...
Stačia 3 - 4 nicky pod jednou osobou a zvyšok je VYRIEŠENÝ !!!

Myslíš niečo také, na čo som sa pýtala v druhej téme o uzatváraní tém?
alaya1
14.01.13,17:10
Pre mna tak, lebo je smutne, ak mlady clovek takto travi svoj cas a takto sa realizuje. mal by ZIT a uzivat si.
alaya1
14.01.13,17:11
Uz ma to nebavi, dovi...
pepsikova
14.01.13,17:13
..mne už do snehu prší...chceš aj dážď?..
Llívia
14.01.13,17:13
Moja, pozri sa dobre do zrkadla :-)
alaya1
14.01.13,17:14
Nieeeeeeeeeee...
AlaNR
14.01.13,17:14
..posielam dolče, aj gusta s lopatou, komu treba odhrnúť sneh, aj čajík s umom a pohodu na večer vám prajem...


díky za lopatu, sakra, toľko ho bolo nakydaného až no...
ešte aj skoro z celého auta sa mi zviezol dolu, lebo sa to odspodu trošku púšťa. Tak som sa nalopatkovala.
Ale zasa kydá, škoda roboty. Akurát čufino je ako keby okúpaný, musím ho na noc zatvoriť, aby uschol, lebo sa hádže hlavou do závejov... :D
Monika Kováčová
14.01.13,17:14
Llívia čo je? Unudila si alaya1 - u.... no tak! veď to je trápne, to si nenechaj
alaya1
14.01.13,17:18
nechaj ju.....neunudila, ale ma to nebavi. Asi ju nasr...v robote, doprajme, odreagovanie, ine nie je.-) P.S. Snazim sa pisat kratke spravy, aby sa stihlo archivovat-)))))
buchač
14.01.13,17:21
Dnes 18:59 #5859 buchač

Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo III
Raz som sa už zmienil ...
Žiadne spojenie nie je potrebné ...
Stačia 3 - 4 nicky pod jednou osobou a zvyšok je VYRIEŠENÝ !!!

Myslíš niečo také, na čo som sa pýtala v druhej téme o uzatváraní tém?

Ja si občas nemyslím nič ...
Občas si zasa myslím až príliš veľa...
Stáva sa , že si myslím , no nemyslím a nedomyslím ...

...ozaj , k otázke .....nuž nemyslím si ..........VIEM .....:---
alaya1
14.01.13,17:24
Pozeraj moja, pozeraj. Bol tak klud, kym si nedorazila s otazkou- cim krmit psa sestry. LEBO ANI TO SI NEVEDELA, ALE UZ SI PROFICKA!.
Dav
14.01.13,17:27
díky za lopatu, sakra, toľko ho bolo nakydaného až no...
ešte aj skoro z celého auta sa mi zviezol dolu, lebo sa to odspodu trošku púšťa. Tak som sa nalopatkovala.
Ale zasa kydá, škoda roboty. Akurát čufino je ako keby okúpaný, musím ho na noc zatvoriť, aby uschol, lebo sa hádže hlavou do závejov... :D
Ja asi budem musieť tej mojej psíčici odhadzovať sneh spred labiek, lebo ho má po podvozok, darmo má dlhé labky. A dosť udivene na mňa hľadí, že čo som jej to zase vyviedla. Už asi zabudla, že boli aj takéto zimy.
alaya1
14.01.13,17:31
Ja asi budem musieť tej mojej psíčici odhadzovať sneh spred labiek, lebo ho má po podvozok, darmo má dlhé labky. A dosť udivene na mňa hľadí, že čo som jej to zase vyviedla. Už asi zabudla, že boli aj takéto zimy.


a drzi jej to na srsti?
srska
14.01.13,17:35
Navrhujem založiť tému aj s hlasovaním na vylúčenie poniektorých ....:)

Ako prvé dve by mali ísť na paškál Llívia a alaya1....;)

Ďaľšia dvojica by nasledovala Stanislav1975 a moja maličkosť ...:---
Potom srska a pavol54...

...atď .....:--- :D :cool:



Jedinú výnimku má Milan ...toho priebežne drbú von .........:rolleyes:ja už som bol;)
Dav
14.01.13,17:39
a drzi jej to na srsti?
Nie, je krátkosrstá, bez podsady (vipet + dalmatín), našťastie nie je problém ju doma rýchlo vyutierať dočista a dosucha. Mám pre ňu pršiplášť, ale nosíme ho len do lejakov a chráni viac chrbát, ako brucho.
alaya1
14.01.13,17:43
Nie, je krátkosrstá, bez podsady (vipet + dalmatín), našťastie nie je problém ju doma rýchlo vyutierať dočista a dosucha. Mám pre ňu pršiplášť, ale nosíme ho len do lejakov a chráni viac chrbát, ako brucho.


Tak to mas v pohode, nas ma na nohach srst cca 6-7 cm, niektore "druhy"snehu sa prilepia a vytvaraju gulky. To musim odfenovat, alebo odmocit a fenovat. fenujem tak aj 4krat denne. Mokre brucho je najhorsie. Koli crevam a nas je nizky.
Nohy vyzeraju aj takto-)
ilust.foto
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/32174_194520287359848_803958735_n.jpg
trisestri
14.01.13,17:44
co sa tu deje?:eek:
lujza.j
14.01.13,17:47
no totok tu:eek::D to je z toho sňahu či čo:D ja som doma už druhý krát OK, odbehla som ešte mechanikovi Milankovi, odviesť červenú káru, čo trúby bez vodiča len tak a iné paranormálne javy robí:D srsković som ti mávala ked si dával cigu....ma ignoruješ, alebo čo:eek::D inak ako bol si v teréne?
http://www.varime.sk/public/galleries/15/14448/_thbs_/280X280__j39309.jpg

keby niekomu náhodou klesol cukor:D
trisestri
14.01.13,17:58
dnes dalsia,,skvela reality shou,,na hnojke s ciganmi v hlavnej ulohe a lait motiv ze vraj jak ojebat gadza o love.:D
terezamaria
14.01.13,18:00
Alenka to sú jeho labky?...ale je to pekné, len nie asi zdravé...
terezamaria
14.01.13,18:01
Toto tu veru chýbalo...díky...
lujza.j
14.01.13,18:16
dnes dalsia,,skvela reality shou,,na hnojke s ciganmi v hlavnej ulohe a lait motiv ze vraj jak ojebat gadza o love.:D
tu kedysi hlavný protagonista....
http://www.youtube.com/watch?v=vsx-OcXQXdI
alaya1
14.01.13,18:19
Niektory drih snehu sa prilepi na srst. Doma to oplachnem vlaznou vodou a vyfenujem. Tazko sa v tom psikom chodi, niekedy ho uz nesiem na rukach domov.-)
pepsikova
14.01.13,18:31
..už nič!..
pepsikova
14.01.13,18:32
..ja som ponúkala dolče pred siedmou, ale bez šlahačky...a s gustom a lopatou...
lujza.j
14.01.13,18:33
inak celkom rada som ich počúvala....
Stanislav 1975
14.01.13,18:37
Neviem,čo všetci na tom análnom sexe vidíte...:confused:, mňa to nejak nezaujalo...:)
lujza.j
14.01.13,18:41
Neviem,čo všetci na tom análnom sexe vidíte...:confused:, mňa to nejak nezaujalo...:)
stano ty zas piješ:eek::D:--- to tu niekto niekde písal....
pavol54
14.01.13,18:45
Chvíľu som mimo a žasnem taká kuca paca . Voľakedy v krčme keď sa chlapi nasrali tak jeden druhého vyzval "na férovku" a pred dverami krčmy sa vymlátili ostatní čo chceli stáli a drukovali tej ktorej strane. Krčmár nemusel zasahovať lebo stoly mu nerozbíjali ostatných nerušili.
prečo zaprasiť tému hádkami? navrhujem aby niektorý moderátor urobil tému " Po papuli" alebo " Na férovku" alebo "Ring" a kto sa bude chcieť porafať nech sa bijú tam my budeme prizerať veď v kaviarni sa to nepatrí. čo poviete som borec s takým nápadom nie (a keď sa nučím dávať smajlíkov tak is sem capím zopár)
pavol54
14.01.13,18:47
Neviem,čo všetci na tom análnom sexe vidíte...:confused:, mňa to nejak nezaujalo...:)
NO keď nie si vpredu je vraj brnkačka.
arizona
14.01.13,18:47
si si nemohol sadnut, ci....???
avalik
14.01.13,18:48
jaaaaj luji ... toto si dala faaaaaajnu vec .... dikyyy :)
misoft
14.01.13,18:49
HE! A ja som čo? Vosk?
pepsikova
14.01.13,18:51
Chvíľu som mimo a žasnem taká kuca paca . Voľakedy v krčme keď sa chlapi nasrali tak jeden druhého vyzval "na férovku" a pred dverami krčmy sa vymlátili ostatní čo chceli stáli a drukovali tej ktorej strane. Krčmár nemusel zasahovať lebo stoly mu nerozbíjali ostatných nerušili.
prečo zaprasiť tému hádkami? navrhujem aby niektorý moderátor urobil tému " Po papuli" alebo " Na férovku" alebo "Ring" a kto sa bude chcieť porafať nech sa bijú tam my budeme prizerať veď v kaviarni sa to nepatrí. čo poviete som borec s takým nápadom nie (a keď sa nučím dávať smajlíkov tak is sem capím zopár)..

..no, ja myslím, že ako nápad je to dobré..len kto by mal odvahu si do tej témy behnúť udrieť!..osobne mám aj vlastnú skúsenosť s bitkou v kaviarni,dokonca nadštandardnej, keď jeden odvážlivec dostal odo mňa po papuli tak, že zobral pri páde 7 stolov...škoda nevznikla, len popadali...
..a smajlíky máš hneď pred očami, taký žltý, vyškerený v okienku, klikneš, vyberieš si a klikneš na neho a zavrieš...a je to!..
misoft
14.01.13,18:52
Vymaňte si e-mailové adresy a pošlitre si sekundantov - asi to bude najrýchlejšie riešenie.
Paula
14.01.13,18:52
Na "Po papuli" sme smerovali mnohých už pred rokmi..najlepšie by bolo, keby si založili vlastnú miniporadu.
pavol54
14.01.13,18:56
Ala ty neprikyvuj, dámy nemôžu byť vzadu hehe
vulxy
14.01.13,18:56
to co ...si delate prdel....pozriet to dokonca tak mam zapchu tyzden..
misoft
14.01.13,18:56
No ale to má predsa 4x4 - náhon na všetky labky :D
buchač
14.01.13,18:57
..

..no, ja myslím, že ako nápad je to dobré..len kto by mal odvahu si do tej témy behnúť udrieť!..osobne mám aj vlastnú skúsenosť s bitkou v kaviarni,dokonca nadštandardnej, keď jeden odvážlivec dostal odo mňa po papuli tak, že zobral pri páde 7 stolov...škoda nevznikla, len popadali...
..a smajlíky máš hneď pred očami, taký žltý, vyškerený v okienku, klikneš, vyberieš si a klikneš na neho a zavrieš...a je to!..

...luster sa mi začal kývať v izbe ........Tebe nie ??? :rolleyes: :---
pepsikova
14.01.13,19:01
...luster sa mi začal kývať v izbe ........Tebe nie ??? :rolleyes: :---..

..tak už nepi!...lebo mne sa luster nekýva..
Stanislav 1975
14.01.13,19:01
..

..no, ja myslím, že ako nápad je to dobré..len kto by mal odvahu si do tej témy behnúť udrieť!..osobne mám aj vlastnú skúsenosť s bitkou v kaviarni,dokonca nadštandardnej, keď jeden odvážlivec dostal odo mňa po papuli tak, že zobral pri páde 7 stolov...škoda nevznikla, len popadali...
..a smajlíky máš hneď pred očami, taký žltý, vyškerený v okienku, klikneš, vyberieš si a klikneš na neho a zavrieš...a je to!..
7 stolov je pomerne dosť, to skoro ako Steven Segal...
avalik
14.01.13,19:01
nepozeraj ... kludne zavri oci ... :)
pavol54
14.01.13,19:03
až mi slzy vybehli a to nehovorím o oprskanom monitore
srska
14.01.13,19:03
7 stolov je pomerne dosť, to skoro ako Steven Segal...aj 3 je veľa
misoft
14.01.13,19:06
avalik
14.01.13,19:07
inak celkom rada som ich počúvala....

dalsie mnamky :)


http://www.youtube.com/watch?v=MBx1QYXFZn0


http://www.youtube.com/watch?v=9ccD6AhCTJQ
misoft
14.01.13,19:07
7 stolov je pomerne dosť, to skoro ako Steven Segal...
Tak potom "skoro ako Seven Stegal..."
pepsikova
14.01.13,19:07
..nie Segal...ale keď sa mi sila znásobí so zlosťou, nezdám sa...
Monika Kováčová
14.01.13,19:08
óóópŕŕŕŕŕsk
pepsikova
14.01.13,19:09
aj 3 je veľa..

..no, on ten chlap padal a po ceste zobral stôl, ten stôl zase ďalší a tak sa to pekne posúvalo..no..
buchač
14.01.13,19:10
..

..tak už nepi!...lebo mne sa luster nekýva..
Ja nepijem ....som už fest dlho trápne triezvy .....ale asi začnem , jak kukám poslednú dobu na Poradu .......:D

Tým lustrom a jeho kývaním som narážal na tento seriál ..

Chválenkári
(zábavný seriál, Československo, 1969, 39 minút)

Popis:
Zábavný seriál o slovenských chválenkároch, ktorí rozprávajú svoje neuveriteľné dobrodružstvá z čias hrdinských bojov na Pijave.
Réžia: Martin Ťapák
Herci: Jozef Kroner, Jozef Cierny, Samuel Adamčík, Ondřej Jariabek


...keď sa dotyčnému už fakt nedalo veriť , lebo si až tak výmýšľal a preháňal , tak rozkývali petrolejku nad stolom.....:cool:
lujza.j
14.01.13,19:10
pepsikova
14.01.13,19:10
...čakám na Onura na doma...a oni pustia v reklame "viaaanoce, viáánoce prichádzajú"...no, neviem, ako predýcham zmenu dátumu...:D
Stanislav 1975
14.01.13,19:11
..

..no, on ten chlap padal a po ceste zobral stôl, ten stôl zase ďalší a tak sa to pekne posúvalo..no..
pepsi, nehnevaj sa- ale moc neverím teda...:D,to dokázala jedine Ružičkova Helena...
pepsikova
14.01.13,19:12
Ja nepijem ....som už fest dlho trápne triezvy .....ale asi začnem , jak kukám poslednú dobu na Poradu .......:D

Tým lustrom a jeho kývaním som narážal na tento seriál ..


...keď sa dotyčnému už fakt nedalo veriť , lebo si až tak výmýšľal a preháňal , tak rozkývali petrolejku nad stolom.....:cool:..

..no, čo už!..až na to že ja nepreháňam...a toto som uviedla len kvoli Paliho nápadu na riešenie problémov v kaviarni...
kukučka
14.01.13,19:13
len ju neprovokuj, lebo ti to môže dokázať :D
misoft
14.01.13,19:14
...lidičky, se perou......
Monika Kováčová
14.01.13,19:15
no tak to ja zdrhám... ja sa bojím dostať po papuli od pepsi :D Ale bolo to tu fajne. čaute.
/ermon/
pepsikova
14.01.13,19:15
len ju neprovokuj, lebo ti to môže dokázať :D..

..myslíš, kukuč, žeby mal odvahu mi šahať na kolienko ako ten chlap vtedy?..asi nie..
pepsikova
14.01.13,19:16
Žeby už teraz začali?A kde veľká noc?..

..no, tú, na moju velikánsku radosť, zrušili...
kukučka
14.01.13,19:19
Monči, to nebolo tebe, ale Stanovi, ten sa rád hrá na neveriaceho Tomáša :D
Monika Kováčová
14.01.13,19:20
ja len aby sa mi neušlo, keď sa tie stoly pohrnú
kukučka
14.01.13,19:22
..

..myslíš, kukuč, žeby mal odvahu mi šahať na kolienko ako ten chlap vtedy?..asi nie..

Moja kamoška by ti so smiechom odpovedala: dal by boh aspoň dvoch! :--- :D
Dav
14.01.13,19:28
Dav
14.01.13,19:39
Aj tak mi je ľútou za starou poradou s lampičkami (tie neukazovali mená - nie ako dnes svynejennyžalobné :) )
a keď sme vítali každého nováčika na Porade :D
lujza.j
14.01.13,19:43
odporúčam aj viac krát...:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=v6CZbjiRHsM
Katy a R
14.01.13,19:50
Vydýššššššššššš

Veď ja som vlastne priekopník = prinášam pokrok :D

:D houby priekopník - riadny nezmar si !!! :mee::confused::)
.. ale ak je pravda, čo pepsi písala - že za každé nové prihlásenie niečo kvapne - tak ... :confused:;)
alaya1
14.01.13,20:03
Monika, este dostanes, neboj sa, prichadza to okolo polnoci-)))
alaya1
14.01.13,20:04
Kriste pane co? Tie keci tu?-)), ci ten dnesny 1.klik, co niekto nezvladol? ved po nom prisli este 2- cudzie-))
alaya1
14.01.13,20:05
Zacni..
jozka56
14.01.13,20:05
Kamile, veď aspoň nás informuj o poradovom čísle Tvojho prihlásenia, nicku......veď nie je času, aby sme to mali v merku:D:D
Dav
14.01.13,20:07
:D houby priekopník - riadny nezmar si !!! :mee::confused::)
.. ale ak je pravda, čo pepsi písala - že za každé nové prihlásenie niečo kvapne - tak ... :confused:;)
Si myslím, že kvapne z internetových reklám na základe zmlúv o poskytnutí priestoru na reklamy...
Stanislav 1975
14.01.13,20:10
Zato robte si srandu z KaMil-a, ale viete čo je to vymyslieť 960 nickov??? to je umenie, ja som svojho času, ešte za slobodna musel mat na pokeci okolo 200 nickov a už som bol hotový...960 je heroický, nedosiahnutelný výkon...
jozka56
14.01.13,20:16
Stanko ja neviem, ale tuším Kamil od nás.....no nefandi mu:)....to sa nedá....Kamil si na ťahu:D
Stanislav 1975
14.01.13,20:18
Stanko ja neviem, ale tuším Kamil od nás.....no nefandi mu:)....to sa nedá....Kamil si na ťahu:D
Ja neviem, ale ja ho mám celkom rád...
jozka56
14.01.13,20:23
Stanko, veď áno....dá sa mu pritakávať, ale aj nie....a je tuším pohoďák....je tu a rešpektujeme ho, lebo vieme o koho ide. Poraďáci ho osobne poznajú. Skôr sú na zamyslenie nicky, ktoré nepoznáme osobne a chcú byť ready:)...dnes tu bolo veselo:)zavrieť, nezavrieť tému a tak.
Stanislav 1975
14.01.13,20:27
Stanko, veď áno....dá sa mu pritakávať, ale aj nie....a je tuším pohoďák....je tu a rešpektujeme ho, lebo vieme o koho ide. Poraďáci ho osobne poznajú. Skôr sú na zamyslenie nicky, ktoré nepoznáme osobne a chcú byť ready:)...dnes tu bolo veselo:)zavrieť, nezavrieť tému a tak.
No ale Llívia mala aj pravdu v niečom- v poslednom čase sa tu dejú čudné, paranormálne javy- také strašidelné to tu je nejaké...:confused:,fakt je to tu celé zvláštnééé...
Stanislav 1975
14.01.13,20:30
U gynekológa*:
-"Pán doktor, dejú sa čudné veci. Neviem odkiaľ sa mi vo vag*ne objavujú* poštové* známky z Kostariky.* Už som nazbierala* celý album...*"
-"Milá moja..." vysvetlí* doktor po prehliadke*.
-To nie sú známky, to sú nálepky z banánov...
jozka56
14.01.13,20:31
Stanko, čo píšeš....som trochu viac pracovne zaneprázdnená,menej som na Porade, ale tie paranormálne javy tu určite nie sú...a Lívia by sa mala viac krotiť, nielen teraz....slušne vychovaná žena, nevypustí z úst slová, ktoré by ju mohli kompromitovať...a to sa Líviii nedarí, už naozaj veľmiii dlho.
Stanislav 1975
14.01.13,20:35
Stanko, čo píšeš....som trochu viac pracovne zaneprázdnená,menej som na Porade, ale tie paranormálne javy tu určite nie sú...a Lívia by sa mala viac krotiť, nielen teraz....slušne vychovaná žena, nevypustí z úst slová, ktoré by ju mohli kompromitovať...a to sa Líviii nedarí, už naozaj veľmiii dlho.
Jožka, takto-úprimne- asi pred 2 rokmi som sa strašne povadil s Llíviou, nechci počut tie slová, čo som hučal pri pc...,čo všetko bola...:D, šupla mi 9 neužitočných naraz...:D,ale postupom času som zistil,že ona nieje zlá žena, niekedy síce troška prchká, ale rozhodne ju radím k tým kladnejším osobám na Porade, nieje zlá-to mi ver...a najma nieje falošná, radšej nech mi niekto povie do očí,že som starý ujo, ako keby mi mal niekto tvrdit aký som dobrý a poza chrbát ohovárať...
alaya1
14.01.13,20:42
Dnes velky den pre chore deticky. Konecne.
V Prešove otvorili centrum pre autistické detihttp://presov.korzar.sme.sk/c/6666553/v-presove-otvorili-centrum-pre-autisticke-deti.html
Llívia
14.01.13,20:47
Stanko, čo píšeš....som trochu viac pracovne zaneprázdnená,menej som na Porade, ale tie paranormálne javy tu určite nie sú...a Lívia by sa mala viac krotiť, nielen teraz....slušne vychovaná žena, nevypustí z úst slová, ktoré by ju mohli kompromitovať...a to sa Líviii nedarí, už naozaj veľmiii dlho.
Jozka56, hej, nebola si tu, tak nevieš, o čo ide. Teda že mi nejaké osôbky pozatvárali 4 témy a to väčšina z tých tém nebola na svete ani 1 hod. A ak ti príde v poriadku, že ma tu stále niekto osočuje, aj keď ma nepozná, že som taká, či onaká, vymýšľa si o mne hovadiny, píše na moju adresu slová, ktoré by v USA boli považované za sexuálne obťažovanie... tvoja vec :)
Prosím si napísať tie kompromitujúce slová :-)
jozka56
14.01.13,20:48
Stanko trochu o nickoch na Porade viem, ale môj názor, nepáči sa mi jej prístup k daným témam, je nalinkovaná odtiaľ - potiaľ....a takto sa s ľuďmi nedá jednať, tak nie je divu, že jej témy sú označované ako vyriešené, nemá nikto k nim, čo dodať.....zadávateľka neprijme iný názor, iba ten, čo vyhovuje jej predstavám. Ja sa k jej témam nevyjadrujem, to by ma musel admin po komentároch na jej zadania stále označovať za vylúčeného člena:D
Llívia
14.01.13,20:48
Jožka, takto-úprimne- asi pred 2 rokmi som sa strašne povadil s Llíviou, nechci počut tie slová, čo som hučal pri pc...,čo všetko bola...:D, šupla mi 9 neužitočných naraz...:D,ale postupom času som zistil,že ona nieje zlá žena, niekedy síce troška prchká, ale rozhodne ju radím k tým kladnejším osobám na Porade, nieje zlá-to mi ver...a najma nieje falošná, radšej nech mi niekto povie do očí,že som starý ujo, ako keby mi mal niekto tvrdit aký som dobrý a poza chrbát ohovárať...
Tuším zle rátaš, nebolo to viac? A zabudol si dodať, že to bolo obojstranné. A môžeš si za to sám - si založil tému s názvom "právnici vyjadrite sa" a ty právnik nie si :D
jozka56
14.01.13,20:52
Llívia ja som bola na porade celý deň, ale nie prihlásená....mala som inú prácu.....a súhlasím, že Ti všetko pouzatvárali....a vôbec, že sa už konečne neozve admin, aby sa tu bohapusté a trápne témy neotvárili, ale aby si každý našiel trochu času a pridal svoj príspevok tam, kde už je podobná téma otvorená. Zbytočné zahlcovanie serveru by som naozaj spoplatnila. Vieš o tom, že si v cudzom priestore????
Llívia
14.01.13,20:54
alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119)
12 Minutes Ago #31799 Ak sa niekto dokaze vytocit do takych stavov len preto, ze mu niekto da vyriesene, to nie je paranormalne, ale ine. To co druhym vytyka, sama dnes udelovala- pozehnane. Mne sice len 1.krat.A slusne ju poziadas, aby prestala, len ju to startne.

Myslí to "vyriešené", ktorým si mi "vyriešila 4 témy? :D Tie témy, kde som o.i. písala o tom, aby sa k nim vyjadrili kompetentní, čo teda ty nie si? :D Objektivita a pravdovravnosť na hovado :D
alaya1
14.01.13,20:55
1,klik temu neuzatvara.
jozka56
14.01.13,20:57
Llívia Ty a alaya1 si vyriešte svoje problémy v súkromných správach, nezaťažujte iných poraďákov....len tak na okraj.
alaya1
14.01.13,21:01
Jozka, ja nemam co riesit. Pozri s kym a co riesila dnes.Ja som dala dnes 3 krat len 1. vyriesene. na to mam pravo a ona podla Etikety nema co k tomu pindat. len nie je, ako ona chce a to ona nezvlada.To je vsetko na dlho k tej osobe.
Llívia
14.01.13,21:02
Llívia ja som bola na porade celý deň, ale nie prihlásená....mala som inú prácu.....a súhlasím, že Ti všetko pouzatvárali....a vôbec, že sa už konečne neozve admin, aby sa tu bohapusté a trápne témy neotvárili, ale aby si každý našiel trochu času a pridal svoj príspevok tam, kde už je podobná téma otvorená. Zbytočné zahlcovanie serveru by som naozaj spoplatnila. Vieš o tom, že si v cudzom priestore????
?????????????????????????????????????????????????? ?
Neviem o tom, že by tu bola iná téma o zrušení hodnotenia neužitočný okrem tej mojej, ktorú mi isté nicky uzatvorili. A nie som jediná, ktorá založila novú tému, keď tú predošlú niekto uzatvoril (napr. téma o teple tu bola otvorená aspoň 6x).
Detto platí pre tému zatváranie tém. Prvú otvoril marjankaj, tú už niekto vyriešil, nedalo sa v nej pokračovať, otvorila som novú. Ktorú zas niekto vyriešil.

Pre mňa sú tie témy dôležité. A zas iné témy považujem za úplne zbytočné, ako napr. starostlivosť o bišónika, obrázky také či onaké, recepty, ale nebudem ich vykllikávať len preto, že ich založil nejaký nick :)

Mimochodom, požiadala som o otvorenie tém, ktoré mi dnes vyklikali. Zatiaľ žiadna reakcia. Tak čo iné môžem robiť okrem toho, že ich založím nanovo, aj keď viem, že tie isté nicky zase nabehú a vyklikajú ich? :confused:
alaya1
14.01.13,21:05
-))
Llívia
14.01.13,21:06
Stanko trochu o nickoch na Porade viem, ale môj názor, nepáči sa mi jej prístup k daným témam, je nalinkovaná odtiaľ - potiaľ....a takto sa s ľuďmi nedá jednať, tak nie je divu, že jej témy sú označované ako vyriešené, nemá nikto k nim, čo dodať.....zadávateľka neprijme iný názor, iba ten, čo vyhovuje jej predstavám. Ja sa k jej témam nevyjadrujem, to by ma musel admin po komentároch na jej zadania stále označovať za vylúčeného člena:D
Jozka56, budem sa x-tý raz opakovať: tie témy boli smerované na kompetentných!!! A to nie je žiadna Alaya1, Monika Kováčová,...
A ak chceš niečo posudzovať, tak si aspoň pozri, o čo dnes išlo ;) Aké názory som neprijala napr. v tejto téme http://www.porada.sk/t207457-zatvaranie-tem-ii.html#post2224515 ???
jozka56
14.01.13,21:07
Llívia môžeš urobiť niečo, a vieš, čo to je????...kašli na to, že chceš otvoriť novú tému, je to životu dôležité???? zváž, ak nie...kašli na to. Aj zajtra je deň a možno sa bez tej témy zaobídeš. Skloň hlavu, sú aj iné dôležité veci.
jozka56
14.01.13,21:08
Jozka56, budem sa x-tý raz opakovať: tie témy boli smerované na kompetentných!!! A to nie je žiadna Alaya1, Monika Kováčová,...
A ak chceš niečo posudzovať, tak si aspoň pozri, o čo dnes išlo ;)
Admin je pán, je to jeho server, Ty mu nemáš, čo diktovať a žiadať, on sa rozhodne, on urobí a zhodnotí. A sklapni...je to jeho server.
Llívia
14.01.13,21:14
Ukazujú len prvých dvoch, tretieho už nie. Toho vidí len zadávateľ témy v prehľade získaných bodov.
Llívia
14.01.13,21:16
Llívia môžeš urobiť niečo, a vieš, čo to je????...kašli na to, že chceš otvoriť novú tému, je to životu dôležité???? zváž, ak nie...kašli na to. Aj zajtra je deň a možno sa bez tej témy zaobídeš. Skloň hlavu, sú aj iné dôležité veci.
Pre mňa je, inak by som sa na to vykašľala už pred pol rokom :)
jozka56
14.01.13,21:20
Llívia nie je to Tvoj server, podľa toho sa správaj. Ja chcem, neplatí, je tu kopec nickov, ktoré Ti to nedovolia, vedia prečo. Treba si všetko premyslieť, nájsť iné vhodné riešenie a potom pôjde všetko, ako po masle.
Llívia
14.01.13,21:20
Admin je pán, je to jeho server, Ty mu nemáš, čo diktovať a žiadať, on sa rozhodne, on urobí a zhodnotí. A sklapni...je to jeho server.
Nikomu som nič nediktovala. Čakala som 5 mesiacov, až potom som poznamenala, že sa nikto nevyjadril. Ani teraz nečakám, že hneď odpovie. Počkám si, pre mňa to nie je problém. Len neviem, že ak sa bude chcieť vyjadriť, kde sa vyjadrí, keď mi niekto stále uzatvára témy :confused: Ako sa mi v uzavretej téme vyjadrí k uzatváraniu tém? :confused: Teda ak bude chcieť.

A sklapni :)
jozka56
14.01.13,21:24
Nikomu som nič nediktovala. Čakala som 5 mesiacov, až potom som poznamenala, že sa nikto nevyjadril. Ani teraz nečakám, že hneď odpovie. Počkám si, pre mňa to nie je problém. Len neviem, že ak sa bude chcieť vyjadriť, kde sa vyjadrí, keď mi niekto stále uzatvára témy :confused: Ako sa mi v uzavretej téme vyjadrí k uzatváraniu tém? :confused: Teda ak bude chcieť.

A sklapni :)
No definitívne sklapnúť budeš musieť asi Ty, keď admin nepovažuje za dôležité reagovať na Tvoje talafatky:)....nie si doma, nediriguj, tu je iný pán.....zafixuj si to definitívne, inak Ti nie je pomoci.....a der sa kam chceš:)
misoft
14.01.13,21:28
Čo vymyslieť, ale tie heslá k nim (ibaže by používal jedno - nbu123 :D)
kukučka
14.01.13,21:30
:D :D :D
misoft
14.01.13,21:31
Už bolo na čase! Stále sa na ne zabúdalo.
misoft
14.01.13,21:34
Pŕŕŕŕŕŕ! Vášne stúpajú, hlas preskakuje, písmenká sa zväčšujú! Pohár studenej vody pomôže.
jozka56
14.01.13,21:34
tak ten úsmev sa mi páči:D:D:D a pridám ešte jeden:D
misoft
14.01.13,21:36
On ako admin ju môže kedykoľvek znovu otvoriť - preto má ADMINISTRÁTORSKÉ práva - je veľký šéf (big boss, cappo del tutti cappo :D)
misoft
14.01.13,21:39
V komentáriku som poznamenal - vymeňte si e-maily, pošlite si sekundantov, určite si caffe haus a tam: a) pri kávičke vydiskutujte; b) a tam si kávičku do tváre vyšplechnite.
A bude to.
Ale v tejto kaviarni NIE! (Upratovačky dali výpoveď, vraj za tých pár šupov budú v Austrii chodníky čistiť)
alaya1
14.01.13,21:41
U nas mame cirkevnu skolu predieto deticky. Od matestkej . velmi dobre, ale tazke.
pmajap
14.01.13,21:42
Ako som vďačná, že nie som lesba, so ženami je to fakt ťažké:D:D:D
alaya1
14.01.13,21:44
Ty sa chces duelovat?-)
jozka56
14.01.13,21:45
Ale misoftík, ja robotujem aj ťažšie ako tie upratovačky....tak sa preto snažím ukľudniť Llíviu, zrejme nevie o čom je život:) len tak medzi rečou ťahám 15,5h/deň.....ale je to moje rozhodnutie.
jozka56
14.01.13,21:47
poprosím nerýpať na moju osobu:D aby následne nedošlo k vylučovaniu členov Porady:D
pmajap
14.01.13,21:50
..teraz pracuj, ostáva ti 10 minút do konca dňa, to je na dlhšie.
jozka56
14.01.13,21:53
..teraz pracuj, ostáva ti 10 minút do konca dňa, to je na dlhšie.
to je choré, asi som doma, keď som na Porade.....v robote robotujem.....nechápem, logika je kde?
misoft
14.01.13,21:53
Jáááá?? Nie!!!!! - ja len diplomaticky. Aby reč nestála :D
misoft
14.01.13,21:54
Šak ja nič, ja "muzikant".
misoft
14.01.13,21:55
Nerýpem - rýpadlá sa akosi minuli - ani v stavebninách ich nemajú.
misoft
14.01.13,21:55
misoft
14.01.13,21:56
misoft
14.01.13,21:57
misoft
14.01.13,21:58
jozka56
14.01.13,21:58
misoft, Ty ma tak málo poznáš, že mi odpočítavaš minúty......som prekvapená.
misoft
14.01.13,21:59
misoft
14.01.13,21:59
Fčul!
misoft
14.01.13,22:01
No v robote nie, na Porade nie, vo vláde nie - hádam doma v šifonéri :D
A oné si robím - šak vieš - http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11177.gif
pmajap
14.01.13,22:01
akú logiku chceš o pol noci
pmajap
14.01.13,22:03
zaspal chúďa
misoft
14.01.13,22:04
Kto? Ja? Len teraz idem!
jozka56
14.01.13,22:06
Logika je celý deň, sorry....a čo je šifonér??
misoft
14.01.13,22:21
http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=%C5%A1ifonier


Synonymá slova „ šifonier ” v Synonymickom slovníku slovenčiny

šifonier p.skriňa

skriňa väčší kus nábytku na ukladanie rozličných vecí • zastar. al. hovor. kasňa: dvojdielna železná skriňa na spisy; má plnú kasňu oblekov • šatník (skriňa na uschovanie šiat): zavesiť si kabát do šatníka • bielizník • zastar. komoda (skriňa na uschovanie bielizne) • vitrína (zasklená skriňa na vystavovanie predmetov): vitríny s muzeálnymi zbierkami • príborník • hovor. kredenc (skriňa na príbory a ďalší riad): vyberať šálky z príborníka, z kredenca • almara • hovor. armara (starodávna skriňa) • zastar.: šifonier • šifón
ivuliatko
15.01.13,04:39
Dobré ráno a krásny deň prajem, slunce v duši a svetový mier :) raňajky si vygúglite sami vo virtuálnom svete, musím vyštartovať z domu, aby som prišla včas na dozor do nášho pubertálneho safari-parku na siedmackej chodbe :--- lebo v takomto sniežiku sa ide Leninovým štýlom "krok vpred, dva kroky nazad"

http://nd05.jxs.cz/741/929/3894851727_78733927_o2.gif http://nd05.jxs.cz/092/124/9942cb0086_78733921_o2.gif
pepsikova
15.01.13,05:53
...dobré ránko ivulí,aj všetci...ty si to tak krásne napísala, že mám normálne nádherný deň a aj tebe prajem, aby mláďatá v safari boli dnes ústretové, milé a prítulné k tebe a ostatným rozdávateľom múdrosti...
..beriem kafu, raňajky tiež nemám,ale dám aspoň piškoty do pľacu...

..fajn deň vám..vonku člapkanica,ničmoc to neny...dúfam, že BA sa po kalamite nezrútila...
maja
15.01.13,06:50
Tak dievčatá ďakujem, palčeky ste držali včera veľmi dobre, moja malá postúpila do druhého kola! Druhé kolo teraz bude dva dni, tak ešte vydržte držať....:D Dnes je v BA po kalamite, tak som sa rozhodla vyraziť do ulíc veľkomesta :cool:...
Tweety
15.01.13,06:51
super teším sa
AlaNR
15.01.13,07:03
štve ma neskutočne, že jedna pani účtovníčka nášho dodávateľa si nevie od septembra opraviť úhrady faktúr...
Peniaze dááávno poslané - jednou sumou 10 faktúr aj s riadnym rozpisom úhrady - 8 nahratých a 2 ani za svet... :(
jozka56
15.01.13,07:11
Aj u nás je pekne snehovo, tíško, či je zimno neviem, lebo dnes som hafana nevenčila, ešte nie je doma z víkendovej varovačky, ale za chvíľu dorazí aj s malinkou vnučenkou, pôjdeme sa von trochu posánkovať:)
pepsikova
15.01.13,07:41
...som to hovorila!...a držíme ešte furt!...
pepsikova
15.01.13,07:42
..sa nezmestili ...
lujza.j
15.01.13,07:42
šikulka.. :))
Emka Roman
15.01.13,08:56
No definitívne sklapnúť budeš musieť asi Ty, keď admin nepovažuje za dôležité reagovať na Tvoje talafatky:)....nie si doma, nediriguj, tu je iný pán.....zafixuj si to definitívne, inak Ti nie je pomoci.....a der sa kam chceš:)

Vraj psí hlas do neba nejde.
trisestri
15.01.13,09:03
u nas nesnezi ale prsi:D
Ivana Š
15.01.13,10:18
MarcelkaT
15.01.13,10:27
Momentálne neprší, ale čľapkanica až po uši.........
jozka56
15.01.13,10:39
U nás je ešte pekne snehovo a veľmi príjemne:)
srska
15.01.13,11:07
prepis auta v ba = na nervy
jozka56
15.01.13,11:11
Prepis auta minulú stredu v PK pohodička, dnes už sms, že si môžem vyzdvihnúť osvedčenie:)
lujza.j
15.01.13,11:20
prepis auta v ba = na nervy

Oni su tam ako z inej dimenzie....nechodim tam ...ak sa podari vyriesim inak...v krajnom pripade s "big bossom"..... Tam "brat nepozna brata"....ale robila som odhlašku v LM,vybavili ma aj v nestrankovy deň....ale den pred tym som tam cenkla....takze je to o ludoch...
trisestri
15.01.13,13:27
nuz kotolnici,arogancia moci,kamaradkunsafty,zastrasovanie novinarov su zase v kurze-Fico ma sice poslusnu ovecku,ale ta zjavne nevie kamuflovat a jej schopnosti su tak na urovni Bubenikovej http://omediach.blog.sme.sk/c/318290/Ministerka-nema-problem-s-kotolnikom-ale-s-redaktorkou-Markizy.html
pavol54
15.01.13,14:10
nuz kotolnici,arogancia moci,kamaradkunsafty,zastrasovanie novinarov su zase v kurze-Fico ma sice poslusnu ovecku,ale ta zjavne nevie kamuflovat a jej schopnosti su tak na urovni Bubenikovej http://omediach.blog.sme.sk/c/318290/Ministerka-nema-problem-s-kotolnikom-ale-s-redaktorkou-Markizy.html
Moja firma tiež robí veci na ktoré nemám patričné vzdelanie som špeciálny strojár
napríklad
účtovníctvo
alebo europrojekty
alebo výskum v rastlinnej výrobe
takže kotolník sem kotolník tam, ale ak je tam prepojenie to treba dokázať Aj Dinsbier bol kotolník
Stanislav 1975
15.01.13,14:33
Moja firma tiež robí veci na ktoré nemám patričné vzdelanie som špeciálny strojár
napríklad
účtovníctvo
alebo europrojekty
alebo výskum v rastlinnej výrobe
takže kotolník sem kotolník tam, ale ak je tam prepojenie to treba dokázať Aj Dinsbier bol kotolník
Ja napríklad tiež robím celý život ,čo niesom vyštudovaný- ja som originál elektrikár ale nerobím to, lebo to proste NEVIEM...:D
pepsikova
15.01.13,15:15
...predvečerná káva sa posiela,aj čajík so zázvorom, prípadne škoricou,alebo s cukrom, medom, komu ako chutí..obrázky si nájdite na vlastnom kredenci...
..vonku bačorina, člapkanica, šmyklavo,teplo...inak nič...
..pohodu a fajn podvečer prajem...
..môžem ešte anglický mafín priposlať, ak by niekto, teda... http://img1.findgift.com/Graphics/Gifts/250/227/PR_342227.jpg
kukučka
15.01.13,16:26
čajík so zázvorom, prípadne škoricou,alebo s cukrom, medom,

kujééém, klinčeky a citrón si dám aj sama ;) :D

zmena plánu, narobila si mi chute, idem navariť a pošlem tento: http://www.labuznik.cz/recept/chai-caj/
pepsikova
15.01.13,17:20
kujééém, klinčeky a citrón si dám aj sama ;) :D

zmena plánu, narobila si mi chute, idem navariť a pošlem tento: http://www.labuznik.cz/recept/chai-caj/..

..páči sa mi aj postup, ktorým sa čaj pripravuje, hlavne začiatok...autor-milovník čaju podáva s postupom aj úsmev..a tak ten čaj-čaj má duplovaný účinok!..
trisestri
15.01.13,17:45
Moja firma tiež robí veci na ktoré nemám patričné vzdelanie som špeciálny strojár
napríklad
účtovníctvo
alebo europrojekty
alebo výskum v rastlinnej výrobe
takže kotolník sem kotolník tam, ale ak je tam prepojenie to treba dokázať Aj Dinsbier bol kotolník

no problem v tom ze nevedel odpovedat na zakladne otazky moderatorky,ani nevedel o com je rec a jeho sused,manazer nemocnice najprv tajil ze to robil jeho sused a ministerka uteka,ked sa na to pytaju-ked daco robis,nevies o tom povedat nic?
buchač
15.01.13,17:56
Moja firma tiež robí veci na ktoré nemám patričné vzdelanie som špeciálny strojár
napríklad
účtovníctvo
alebo europrojekty
alebo výskum v rastlinnej výrobe
takže kotolník sem kotolník tam, ale ak je tam prepojenie to treba dokázať Aj Dinsbier bol kotolník

1. Ironická odpoveď
Preto to aj tak v tej Tvojej firme vyzerá .....:---

2. Normálna odpoveď - respektíve otázka :
Ty nemáš vzdelanie , no budiž ....
Ale predpokladám , že na všetko nie si sám a snáď tie profesie robia aspoň akí - takí odborníci ....či ?

3. Postreh
Myslíš , že je normál , ak riaditeľ nemocnice dá vypracovať ozdravný program od tejto PP PARTNERSHIP s. r. o.
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=42467&SID=0&P=0

...lebo ja teda nie .................
pavol54
15.01.13,17:57
no problem v tom ze nevedel odpovedat na zakladne otazky moderatorky,ani nevedel o com je rec a jeho sused,manazer nemocnice najprv tajil ze to robil jeho sused a ministerka uteka,ked sa na to pytaju-ked daco robis,nevies o tom povedat nic?
Ja nemám voči tomu námietky, keby sa povedalo "nastrčená osoba podala projekt" lenže takto to vyznelo múdri sú tí a tí(vzdelanie postavenie), hlúpi sú kotolníci, upratovačky (kritérium nízke vzdelanie alebo profesia na dolnom spoločenskom rebríčku)
vcielkaisr
15.01.13,17:58
trisestri
15.01.13,18:08
to su hlupy novinari,ktory vedia menej ako kotolnici a preto aj ked daco vynuraju,nevedia to spravne podat
pavol54
15.01.13,18:08
1. Ironická odpoveď
Preto to aj tak v tej Tvojej firme vyzerá .....:---

2. Normálna odpoveď - respektíve otázka :
Ty nemáš vzdelanie , no budiž ....
Ale predpokladám , že na všetko nie si sám a snáď tie profesie robia aspoň akí - takí odborníci ....či ?

3. Postreh
Myslíš , že je normál , ak riaditeľ nemocnice dá vypracovať ozdravný program od tejto PP PARTNERSHIP s. r. o.
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=42467&SID=0&P=0

...lebo ja teda nie .................
Dnes ja asi iná doba keď som bol vyšetrovateľ, žalobca a sudca v jednej osobe je dávno preč a nedovolil som si to čo tá novinárka, a to nikoho neobhajujem ani neobviňujem
Citát z biblie " Aby posledný blud nebol horší ako ten prvý"
pavol54
15.01.13,18:12
presne ale senzácia za každú cenu, možno ten chudák kotolník aby teraz už ani na pivo nešiel, ale nepoznám všetko nesúdim
pepsikova
15.01.13,18:14
...fajná bábovečka!..mňamm...
trisestri
15.01.13,18:16
dalsia novinka,ceny neriesi trh,ale komoditna rada-uz mame cenovu,este kolko ich vymyslia aby prisli na to spravne riesenie.
buchač
15.01.13,18:18
trisestri 4 Minutes Ago #31907
to su hlupy novinari,ktory vedia menej ako kotolnici a preto aj ked daco vynuraju,nevedia to spravne podat


Niečo pre našu "odbornú" novinársku spoločnost .
Označovanie zbraní napríklad ....
Prevzaté z toho " môjho " fóra...


http://img24.eu/h-bid2hr59.jpg


http://data.whicdn.com/images/22250632/amerika_balon_large.jpg
trisestri
15.01.13,18:22
Dnes ja asi iná doba keď som bol vyšetrovateľ, žalobca a sudca v jednej osobe je dávno preč a nedovolil som si to čo tá novinárka, a to nikoho neobhajujem ani neobviňujem
Citát z biblie " Aby posledný blud nebol horší ako ten prvý"

tu ide o to,vyberal som vozik a zozadu necakane ma poklepal po pleci moderator a ihned my polozil otazku,na ktoru som bez problemov zodpovedal-takze ak ma clovek ciste svedomie aj konanie,tak nema problem odpovedat,je mozna trema,ale aj tak azda kazdy vie co robi a ci je to v poriadku.
kdhaci mali cesku manazerku,smeraci maju ich v nemocnici,ako keby sme nemali dostatok vlastnych tunelarov a kseftarov.
pavol54
15.01.13,18:36
tu ide o to,vyberal som vozik a zozadu necakane ma poklepal po pleci moderator a ihned my polozil otazku,na ktoru som bez problemov zodpovedal-takze ak ma clovek ciste svedomie aj konanie,tak nema problem odpovedat,je mozna trema,ale aj tak azda kazdy vie co robi a ci je to v poriadku.
kdhaci mali cesku manazerku,smeraci maju ich v nemocnici,ako keby sme nemali dostatok vlastnych tunelarov a kseftarov.Oni sa na svojich klientov pripravujú, rafinovane položia otázku teba pritom môže trápiť voda v topánke, ale keby si sa ho spýtal protiotázkou či vždy nosí rozopnutý rozparok na nohaviciach tiež by začal zbrklo koktať. To je psychológia prvého "úderu do nič netušiaceho"
lujza.j
15.01.13,18:44
....no vidím, že kára mojeho decka hotová dnes nie je...Milanko nevolá:(.....čiže zajtra musím viesť decko do roboty a potom pre neho zase večer....ale ved čo by som pre vlastné neurobila....
ešte včera potešilo...prišla som domov z roboty a moje miesto pred garážou odhádzané...sused aj sebe aj mne...zlatý...kedže som strašná šikulka:D napadlo ma, že či by mi v "robote" neusypali trochu posypovej soli....usypali ...tak som ju trochu rozflákala pred naše garážky......ráno som napísala na lístoček susedovi, že dakujem a že v čiernom vreci je soľ...a dala za stierač....ráno plac pre garážou úplne očistený......ale domov som prišla skôr ako odišiel a stretli sme sa v garáži...ja som mu podakovala povedala, že aj sol máme.....že som tu aj posypala........a on, že ja vám to tu vždy odpracem:eek::) tak som mu povedala, že v garáži je niekde lopata...to znamená, že ani boh nevie kde.....a on , ja ju tu niekde najdem:eek: lebo v garáži máme všecko lebo chlapi majú takú divnú diagnozo-úchylku, že " Nevyhodím, to sa možno niekedy zíde " takže nárazník z auta, ktoré sme kúpili cca. v roku 2000 a už je dávno, pradávno predané...tak ten máme, že keby sa hodil:eek: no a iné...:D
potom sa vytešujem s deckom včera jej doviezli novú postel čo sme vo štvrtok kúpili....dvojlôžko...takže môžu sa tam s drobcom vaľkať;)
...idem dať varené vínko.....ta sa ponúknite ak máte chuť:)
http://img.diva.sk/stories/2011/varenie/napoje/vianocny-napoj-2.jpg
http://www.52insk.com/wp-content/uploads/2010/11/Evan-lots-of-sausages-and-ciganska-1024x768.jpg

a keby niekto tak aj.....:D
pepsikova
15.01.13,19:25
...šmarjá, toto je číre pokušiteľstvo...na noc takéto lakocinky!..idem radšej za Oňúrom, lebo zajtra by mi váha nadávala...dobrú noc tu...
trisestri
15.01.13,19:47
1750 eur za jeden vecer,dobry biznis moderovanie.http://www.cas.sk/clanok/240998/adela-a-sajfa-na-plese-v-lucenci-5-000-eur-za-moderovanie-zabudnite.html

a ze vraj samospravy maju fin.suchoty.
misoft
15.01.13,19:52
Potešilo: moje krstňa už dostalo vodičák. Musela ho robiť na dvakrát, ale nie preto, že to nevedela, ale pri jazde jej skúšajúci povedal "Zastavte!" - tak zastavila, lenže trochu tvrdšie šliapla na brzdu a policajt si nos o predné sklo rozcapil. Vraj nas*atý vypadol a bolo po skúškach. Takže musela opakovať (ale švagriná ich sprdla, že mali "predvídať", že je nevycvičený vodič a môže reagovať inak), ale len jazdy, testy nie - a dostala ho. Takže ďalší polovodič (ja tomu vravím dióda :D) vo famílii.
lujza.j
15.01.13,19:56
Potešilo: moje krstňa už dostalo vodičák. Musela ho robiť na dvakrát, ale nie preto, že to nevedela, ale pri jazde jej skúšajúci povedal "Zastavte!" - tak zastavila, lenže trochu tvrdšie šliapla na brzdu a policajt si nos o predné sklo rozcapil. Vraj nas*atý vypadol a bolo po skúškach. Takže musela opakovať (ale švagriná ich sprdla, že mali "predvídať", že je nevycvičený vodič a môže reagovať inak), ale len jazdy, testy nie - a dostala ho. Takže ďalší polovodič (ja tomu vravím dióda :D) vo famílii.
gratulujem, aj ked mám obavy z týchto mladasov, ale každý raz začínal.....ked nebude lietať ako vítr...bude fajn.....skúšajúci nemal pásy.... inak magor...
pavol54
15.01.13,19:58
policajti v službe nemusia
pavol54
15.01.13,19:59
povedel zastavte, aká bola značka že "hliníková, BEREME?"
srska
15.01.13,19:59
gratulujem, aj ked mám obavy z týchto mladasov, ale každý raz začínal.....ked nebude lietať ako vítr...bude fajn.....skúšajúci nemal pásy.... inak magor...
súhlas.

luj, v somálsku je určite kultúrnejšie prostredie na di ako na kopčianskej. humus
lujza.j
15.01.13,20:04
ale on nesedel v polišskej káre.... nebol pripravený na zásah..
lujza.j
15.01.13,20:06
súhlas.

luj, v somálsku je určite kultúrnejšie prostredie na di ako na kopčianskej. humus
vždy mám hrúzu, že by mi tam niečo hrozilo....ono sa to tam nezmenilo ani za xy rokov...toľko sťažností a výhrad....
misoft
15.01.13,20:13
No o mladú sa nebojím - keď švagriná bude vedľa nej sedieť, tak bude jazdiť s očami 1km pred vozidlom :D
nika.sum
15.01.13,20:21
aj moj synator ma od stvrtku cerstvy vodicak :-)
lujza.j
15.01.13,20:43
Duški ale tak to je správne....lepšie sa reaguje na vzniknuté situácie....
alaya1
15.01.13,20:44
mimotemy...Pre Kristove rany.!
lujza.j
15.01.13,20:45
Viesť za ruku
alebo viezť autom
zas nebud taký puntičkár:--- aj teba mám hodiť:D
buchač
15.01.13,20:47
mimotemy...Pre Kristove rany.!

Súhlasím ......;)






....a o čo vlastne ide ????? :rolleyes: :---
alaya1
15.01.13,20:48
O tie rany, -)
alaya1
15.01.13,20:57
mimotemyda sa aj tak- Pan Boh zavaruj !
lapejko
15.01.13,21:00
Ja napríklad tiež robím celý život ,čo niesom vyštudovaný- ja som originál elektrikár ale nerobím to, lebo to proste NEVIEM...:D
no vidíš, a ja robím elektriku a nie som vyučený... ale väčšinou viem ako...:rolleyes:
misoft
15.01.13,21:03
A ja som vyučený (i vyštudovaný :D) elektrikár a nerobím to - momentálne akurát trepem somariny na Porade :D:D:D
lujza.j
15.01.13,21:12
ja ked vám tu napíšem čo som vyučená ta budete z toho asi takto:eek: lebo aj tak nebudete vedieť čo to je:D a tiež tu trepem:---alebo vytrepem:rolleyes:
pmajap
15.01.13,21:20
aby si nelietal naholo;-)
lujza.j
15.01.13,21:24
http://www.topky.sk/cl/100314/1337239/S-touto-zenou-zila-lesbicka-Jodie-Foster--Exmilenke-uz-taha-na-60-
čo z toho robia senzáciu....ved sa to už dávno o nej hovorilo a čo???...ja stým problém nemám.....dobrá herečka!!!!
Anik
15.01.13,21:36
Štát plánuje zmeniť systém príspevkov na chránené pracoviská
Spolu takmer 12-tisic zdravotne postihnutých Slovákov si našlo svoje pracovné uplatnenie v chránených dielňach a pracoviskách, ktorých je okolo 6-tisíc.
Podľa údajov úradov práce sa títo ľudia ako zamestnanci či živnostníci v 6400 pracoviskách venujú napríklad pohostinskej činnosti, masérskym službám, obchodu či architektúre.
Práve chránené dielne či pracoviská sú totiž predovšetkým určené na zamestnávanie tých občanov so zdravotným postihnutím v pracovnom pomere, ktorí nie sú schopní nájsť si uplatnenie na otvorenom trhu práce. Ide však aj o miesta, kde sa takýto ľudia ešte len zaškoľujú, alebo sa pripravujú na prácu.
Za počtom viac ako 6000 dielní a pracovísk stojí aj aktívna politika trhu práce, keďže ich vznik a prevádzku podporuje štát cez viacero rôznych príspevkov. Ide napríklad o príspevok na zriadenie pracoviska, udržanie občana so zdravotným postihnutím v zamestnaní, podporu podnikania, obnovu majetku v dielni alebo pracovisku.
Štát si však za svoje príspevky nárokuje aj splnenie podmienok, pričom najdôležitejšou je počet zamestnaných občanov so zdravotným postihnutím. Pracovisko sa tak za chránené považuje vtedy, ak aspoň polovica zamestnancov je zdravotne postihnutých, prípadne, ak ide o miesto, na ktorom občan so zdravotným postihnutím prevádzkuje samostatnú zárobkovú činnosť.
Podpora chránených pracovísk už nebude automatická, posúdi ju výbor
Rezort práce chce do systému podpory chránených dielní a pracovísk zaviesť poriadok, a tak navrhuje zrušenie automatického prideľovania príspevkov na ich vznik. Po novom, od mája tohto roka, by tak mal podporu posudzovať výbor zriadený pri každom úrade práce.
"Viacerí totiž zneužili pozíciu obligatórnosti, právnej nárokovateľnosti príspevku. Následne nechali pracovisko v červených číslach, nedoplatky zamestnancom a vytvárali si novú dielňu," vysvetlil dnes pre médiá minister práce Ján Richter (Smer-SD). Podľa neho je teda na mieste, aby bola každá žiadosť samostatne posúdená.
Richterov štátny tajomník Branislav Ondruš (Smer-SD) zdôraznil, že nie je možné, aby existovala povinnosť štátu dať automaticky dotáciu komukoľvek, kto sa rozhodne chránenú dielnu či pracovisko zriadiť.
"Predmetom hodnotenia má byť, či je žiadateľ dobre pripravený, či má jasnú predstavu, ako má chránená dielna fungovať," podotkol.
Ak teda žiadateľ prejde posúdením výboru, získa nárok na príspevok. Ten sa bude diferencovať podľa regiónov. Po zmene zákona bude v tomto roku najnižšia podpora tradične v Bratislave (4228,96 eura) a najvyššia v krajoch s nadpriemernou nezamestnanosťou (5497,65 eura). Celkovo má byť v roku 2013 podporených 1926 pracovných miest v objeme 9,50 milióna eur.
Ondruš upozornil, že následné príspevky na udržanie fungovania dielne či pracoviska už nebudú predmetom posudzovania.
"Akonáhle vznikne, tak jej prevádzkovateľ už bude mať zákonnú záruku, že kým chránená dielna bude existovať, štát mu bude poskytovať príspevok na jej prevádzkovanie," dodal.
15.01.2013 | Zdroj: TASR, Foto: Phot.com

No chlapci to určite ustriehnu a zníži sa korupcia a všetko bude čistučko čistučké
pepsikova
15.01.13,23:37
Štát plánuje zmeniť systém príspevkov na chránené pracoviská


No chlapci to určite ustriehnu a zníži sa korupcia a všetko bude čistučko čistučké..

..no to určute bezdebaty!..viem presne a z prvého zdroja, aké bolo doteraz ťažké získať príspevok na chránenú dieľňu, ako nepresne dátumovo sa ľudia, ktorí majú vytvorené chránené dieľne dočkajú každý mesiac peňazí na chod pracovísk, a čo bolo a je najhoršie, byrokratický šimlíci, ktorí sedia na dobrých flekoch, nijako nepomáhajú ani ľuďom, ktorí chránené miesta chcú vytvoriť a už vôbec nie tým, čo ich majú!..tak kvoli čomu sa vlastne idú tvoriť nové pracovné komisie na posúdenie týchto žiadostí?..aby čas odsúhlasenia trval nie pol roka-ale rok?..
..ten, kto sa odhodlá vytvoriť podmienky pre chránenú dieľňu je priekopník, bojovník a odvážlivec , v dnešnom čase vyzbrojený trpezlivosťou a kvalitnými topánkami, ktoré zoderie behaním po úrade práce,takže ak pán Ondruš povie, že príspevky k dieľňam už nebudú predmetom posudzovania a štát mu bude príspevok dávať automaticky, tak načo je potrebná nová komisia?..
..ja to vidím skôr tak, že je potrebné upratať niekde na teplé a dobre platené fleky pár paničiek, mileniek a priateliek a tak sa prevetrajú kancelárie,posunú stoličky, dokúpi zariadenie a hneď bude čo robiť...a ľudia, ktorí ničomu nerozumejú, majú teplé fleky isté-minimálne na 4 až 8 rokov!..tak ako v PD na upsvar, či iných štátnych pracoviskách..
pepsikova
15.01.13,23:39
...dúfam, že lomíš rukami nad tými zaujímavými novými nickami!..
pepsikova
15.01.13,23:42
...len som mrkla, či tu neny niekto na popolnočnú kaficu...tak idem het, keď drichmete!..ste kamoši, to fakt...sa musí nechať...:D:D
pepsikova
16.01.13,00:25
...a aby ste nepovedali, tak som pre vás nachystala takéto krásne raňajky...
avalik
16.01.13,00:29
pepsi dikyyyyyy! ... odlozim si jeden croisantik uz teraz :)
pepsikova
16.01.13,00:31
..no a jeden ku kafici...
pepsikova
16.01.13,00:36
...a email, ktorý mi prišiel..no, nekúp to!...(iwow@centrum.sk

Dobrý deň prajem
V prvom rade sa ospravedlňujem ked som vás obťažoval týmto e mailom ale považujem to za dôležité
sa s toutou informáciu podeliť aj s vami . Mne táto možnosť veľmi pomohla možno pomôže aj vám keď budete mať záujem...
V dnešnej dobe si musíme pomáhať a možno aj ja vám tým pomôžem že vás budem o tom informovať.
Chcem vás informovať o Novej jedinečnej možnosti zárobku ktorá sa vyskytne len raz za cca 5 rokov.
V prípade keď máte záujem prosím informujte ma zašlem vám v následujúcom e maili potrebné informácie.
Ďakujem za váš čas a ešte raz sa ospravedlňujem ked som vás obťažoval.
S úctou
Karol
Stanislav 1975
16.01.13,06:51
NEPOTEŠILO MA- keď už legalizujeme aj satanistické veci, fuuuuj...:mad:


http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/kontroverzna-tabletka-zjednodusi-potraty-uz-je-aj-na-slovensku.html
Stanislav 1975
16.01.13,06:54
...len som mrkla, či tu neny niekto na popolnočnú kaficu...tak idem het, keď drichmete!..ste kamoši, to fakt...sa musí nechať...:D:D
pepsi, o 1.42 všetci spia, učia sa , poniektorí súložia ale kaficu nepije asi nikto o tom čase...:D
Stanislav 1975
16.01.13,07:23
Emil Horváth ml. je SUPER, TOP herec- lepšia je snáď len Jirina Bohdalová...
AlaNR
16.01.13,07:26
pepsi, o 1.42 všetci spia, učia sa , poniektorí súložia ale kaficu nepije asi nikto o tom čase...:D

Ja som napríklad o tom čase bola v pivnici, pretože nám vypol kotol a nekúril.
Ale aj tak som ho nevedela zapať, až ráno sused-kúrenár pomohol.
Takže sme mali v noci studený odchov :(
Tweety
16.01.13,07:27
Ja som napríklad o tom čase bola v pivnici, pretože nám vypol kotol a nekúril.
Ale aj tak som ho nevedela zapať, až ráno sused-kúrenár pomohol.
Takže sme mali v noci studený odchov :(
Suseda si prečo nezbuntošila?
AlaNR
16.01.13,07:33
Suseda si prečo nezbuntošila?

V noci? Neeee, to nemám to srdco ;)
A ten druhý môj sused bol doma a nie u nás, tak nebolo koho buntošiť
lujza.j
16.01.13,07:35
NEPOTEŠILO MA- keď už legalizujeme aj satanistické veci, fuuuuj...:mad:


http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/kontroverzna-tabletka-zjednodusi-potraty-uz-je-aj-na-slovensku.html

......je to každej ženy slobodna volba ako sa rozhodne....
Stanislav 1975
16.01.13,07:39
......je to každej ženy slobodna volba ako sa rozhodne....
vražda vždy bude len vraždou...
kukučka
16.01.13,08:27
Stanko tu sa môže urážať, nadávať, hrešiť, ale o potratoch nie, len o politikoch
Anik
16.01.13,08:44
rozmýšľala som do ktorej témy to viac pasuje či do srandičiek, alebo tu
Minister hospodárstva sľubuje v tomto roku zlepšenie podnikateľského prostredia. "V roku 2013 sa sústredíme na posúdenie legislatívy s cieľom znížiť administratívne zaťaženie podnikateľov." Podľa neho bude podpora podnikateľského prostredia v novom roku patriť medzi hlavné priority.
katka 23
16.01.13,08:58
pripojím sa aj ja - mňa už tretí deň teší , že mi spoločnosť pri raňajkách robia dve srnky, samozrejme že ony sú za oknom a ja v kuchyni ;)
prišli sa napapkať , za našou záhradou hryzkajú konáriky...chúdence nemôžu sa dohrabať k tráve v tom snehu
kukučka
16.01.13,10:05
ak nemáš domáce zvieratá, daj im šupy z ovocia a zeleniny
terezamaria
16.01.13,10:08
Len aby aj v záhrade nehryzkali konáriky a hlavne kmene stromov.... :-)
katka 23
16.01.13,10:32
máme aj psa, za plotom, do záhrady ich nepustí
terezamaria
16.01.13,10:40
Kto ste na Facebooku zahlasujte prosím za tohoto "medveďa" Huga. Ďakujem.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=359971054101738&set=a.358130800952430.79656.269670139798497&type=1&theater