pepsikova
16.01.13,11:48
...lajknuté...a posúvam...
Zdenka 0705
16.01.13,11:10
V pondelok som si kúpila v Tescu balík kancelárskeho papiera za 2,09 €. Keďže je balík dosť ťažký a vzdialenosť do uvedeného obchodu tiež dosť veľká, zobrala som len 1 balík s tým, že v týždni kúpim ďalší.
Dnes som kúpila v AKCII balík za 2,39 € :eek::rolleyes: ... na Slovensku všetko možné, na informáciách slečna len pokrčila plecami
sito
16.01.13,11:15
Postupne sa dostávajú do normálu ...
Tweety
16.01.13,11:17
V pondelok som si kúpila v Tescu balík kancelárskeho papiera za 2,09 €. Keďže je balík dosť ťažký a vzdialenosť do uvedeného obchodu tiež dosť veľká, zobrala som len 1 balík s tým, že v týždni kúpim ďalší.
Dnes som kúpila v AKCII balík za 2,39 € :eek::rolleyes: ... na Slovensku všetko možné, na informáciách slečna len pokrčila plecami
Možno fakt bola dnes ešte akcia lebo od zajtra bude stáť 3.€ A mala si vlastne šťastie.:cool:
Mila123
16.01.13,11:19
Možno fakt bola dnes ešte akcia lebo od zajtra bude stáť 3.€ A mala si vlastne šťastie.:cool:
u Vás 3?
u nás, pozrela som si leták stojí celý mesiac 2,39 €
buchač
16.01.13,11:19
V pondelok som si kúpila v Tescu balík kancelárskeho papiera za 2,09 €. Keďže je balík dosť ťažký a vzdialenosť do uvedeného obchodu tiež dosť veľká, zobrala som len 1 balík s tým, že v týždni kúpim ďalší.
Dnes som kúpila v AKCII balík za 2,39 € :eek::rolleyes: ... na Slovensku všetko možné, na informáciách slečna len pokrčila plecami
...nie je kvalita ako kvalita ...či ???
Mila123
16.01.13,11:21
...nie je kvalita ako kvalita ...či ???

ten istý papier, 80 g m2, z toho istého regála, v tom istom obchode....iba v iný čas zakúpený.....
Zdenka 0705
16.01.13,11:24
...nie je kvalita ako kvalita ...či ???
nie, ten istý Tesco Value - mám s ním dobrú skúsenosť, načo kupovať drahý, kopírku či tlačiareň nekazí...
a od 1.1. do najmenej 14.1. /kedy som kupovala/, u nás stál ozaj 2,09. Funguje ešte také čosi: ... "lebo medvedˇ..." ?
Zdenka 0705
16.01.13,11:28
presne tak, ako píšeš
Tweety
16.01.13,11:29
u Vás 3?
u nás, pozrela som si leták stojí celý mesiac 2,39 €
Nie, to som dala len ako príklad.
alaya1
16.01.13,12:01
ttroman (http://www.porada.sk/member.php?u=289089) - Dakujem za upratanie,v mojich temach.
Indeed
16.01.13,12:04
nerobte z Porady miesto na osobné súboje
pepsikova
16.01.13,12:35
pepsi, o 1.42 všetci spia, učia sa , poniektorí súložia ale kaficu nepije asi nikto o tom čase...:D..

...Staník, za normálnych okolností (vieš,tých lepších), by som nemala čas tu trajdať,ale fčil sú u mňa okolnosti dáke iné, neviemaké a neviem, prečo nespím..jednoducho nespím...a kafa vždy zaberie...nebudem tu sedieť nasucho ako u suchánkov!..
pepsikova
16.01.13,12:37
...posielam slížikovú polievočku,práve navarenú, na dobitie bateriek...ak by teda niekomu hrozila zase nespavá noc,vraj úžasne zaberá...
..a inak len pohodu prajem...vyhrala som 50 centov na kominárovi a tak na večer možno bude bábofka...
alaya1
16.01.13,12:39
HM...VED SOM NAPISALA, CO MA POTESILO, VED TATO TEMA JE O TOM, NIE????????
buchač
16.01.13,13:22
...jednohubka ......
buchač
16.01.13,13:23
alaya1 43 Minutes Ago #31992 HM...VED SOM NAPISALA, CO MA POTESILO, VED TATO TEMA JE O TOM, NIE???????? Nevykrikuj ....viď etiketa ...
ivuliatko
16.01.13,13:54
taky tak...
pepsikova
16.01.13,14:45
...do tej 50-tky sa zmestí...
pepsikova
16.01.13,14:45
...no tu je ako veselo zas!..čo spíte?..
promont maja
16.01.13,15:02
...posielam slížikovú polievočku,práve navarenú, na dobitie bateriek...ak by teda niekomu hrozila zase nespavá noc,vraj úžasne zaberá...
..a inak len pohodu prajem...vyhrala som 50 centov na kominárovi a tak na večer možno bude bábofka...

... slížikovú polievočku ... hamky ... len si ju ani neviem predstaviť ... u nás na východe sú slížiky = halušky napr. s makom ...
lujza.j
16.01.13,15:08
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/s480x480/399150_471112576243169_517028268_n.jpg

kafa sa podáva....
pekný podvečer pepsinka....aj ostatným želám:)
avalik
16.01.13,15:16
... slížikovú polievočku ... hamky ... len si ju ani neviem predstaviť ... u nás na východe sú slížiky = halušky napr. s makom ...

ja som tiež z východu a u nás sú slíže = rezanky s makom, rezanky do poľivky ...
a halušky (su zemiakove) so syrom - čiže s tvarohom, s kapustu, ... :)
pepsikova
16.01.13,15:22
...slížiky- to sú malé dhlé cverničky z cesta, do polievky slúžia ako závarka..také hrubšie, cca0.5 cm-to sú slíže,tie s makom, orechami, alebo ako príloha ku sladkej fazuľovici....
pepsikova
16.01.13,15:28
...som bola mrknúť na face...aj tam sa maká, robí, účtuje!...
buchač
16.01.13,15:36
... slížikovú polievočku ... hamky ... len si ju ani neviem predstaviť ... u nás na východe sú slížiky = halušky napr. s makom ...

...ta to dze na vyhodze ???? :eek:
Katy a R
16.01.13,15:39
...som bola mrknúť na face...aj tam sa maká, robí, účtuje!...
fšak aj tu sa to už začína;):) ... otázky od "samostatných účtovníkov, mzdárov" na úplne základné veci - tuto získajú odpovede "sadarmo"- bez toho, aby si aspoň poučenie k vyplneniu DP prečítali:eek: - a neviem, hádam si potom dajú aj zaplatiť za takéto "spravené" DP:confused::confused:;)
misoft
16.01.13,15:41
Ani nie, holka - len ďalší štátni úradníci pribudnú - šak nový výbor na každom úrade práce za cca 1000€ plat.
misoft
16.01.13,15:44
SCI-FI
misoft
16.01.13,15:45
Ak máš nejaké ovocie - hoď im tam, kde sa chodia kŕmiť.
misoft
16.01.13,15:46
Ale to sa robí normál - ako štamperkíky za 1,69€ v jeden deň normál a druhý AKCIA :D
misoft
16.01.13,15:48
...a pod lupou bude vidieť :D
misoft
16.01.13,15:49
...i z vajcom....
misoft
16.01.13,15:51
fšak aj tu sa to už začína;):) ... otázky od "samostatných účtovníkov, mzdárov" na úplne základné veci - tuto získajú odpovede "sadarmo"- bez toho, aby si aspoň poučenie k vyplneniu DP prečítali:eek: - a neviem, hádam si potom dajú aj zaplatiť za takéto "spravené" DP:confused::confused:;)
A načo čítať - šak Porada vyrieši, vyplní ...........
asedma
16.01.13,15:51
...no tu je ako veselo zas!..čo spíte?..

..robila som pizzu, aj vcera aj dnes dva plechy..vnuk si ju nevie vynachvalit, hlavne, ze doteraz objednaval drahu jak slak z pizzerky..konecne nebude a oblubil si tu moju, sak cesto oni robia tak isto..
..foto nemozem prilozit, lebo neviem ako funguje na notebooku..tak paci aspon z netu:)
ale je to fajn, ze notebucik si moze clovek preniest aj do spalne..
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept18155_1326983962.jpg
kukučka
16.01.13,15:55
žiadaj ako protislužbu od vnuka, nech ťa naučí ;)
asedma
16.01.13,16:05
žiadaj ako protislužbu od vnuka, nech ťa naučí ;)

..no, vnuk je huncutisko, furt len hra s kamosmi na PC..to na tieto veci mam synatora, nauci ma aj dalsie vecicky, este zajtra a ide zase do sveta
Katy a R
16.01.13,16:06
mňam..
buchač
16.01.13,16:09
....a chilly je kde ???.......háááááááá.....???
pepsikova
16.01.13,16:52
no, ak nestihne, napíšem ti presný postup...lebo tá pica z netu je síce krásna, ale tvojej sa nevyrovná!...
asedma
16.01.13,17:46
chily je na spodku v kecupovej omacke predsa
asedma
16.01.13,17:47
veru veru, ta moja je tensia, ako ma byt
asedma
16.01.13,17:49
tak sa natenucko fajnovo roztlapkalo
asedma
16.01.13,17:50
a pepsi ten preklep mas nejaky tam..
asedma
16.01.13,17:59
..vobec ma netesi, ze moja chladnicka, zevraj ma 10 rokov, dosluhuje..dvere sa nedaju prehodit, darmo ich syn preotocil, je tam prasknute nieco..nastriekal tam silikon a uvidime, ci to pomoze ked nie, tak musim setrit na novu..:mee::confused:
trisestri
16.01.13,17:59
trisestri
16.01.13,18:01
..vobec ma netesi, ze moja chladnicka, zevraj ma 10 rokov, dosluhuje..dvere sa nedaju prehodit, darmo ich syn preotocil, je tam prasknute nieco..nastriekal tam silikon a uvidime, ci to pomoze ked nie, tak musim setrit na novu..:mee::confused:

kupis novu,modernejsiu,usetris na elektrine-len treba dosledne preluskat deklarovanu spotrebu,lebo aj medzi troma a su rozdiely.
buchač
16.01.13,18:03
...hehehe....kečup a pravé chilly je predsa nebo a dudy ...
pepsikova
16.01.13,18:25
..za tento fajný koláčik ti posielam cesnakový bôčik...:)
pepsikova
16.01.13,18:27
..vobec ma netesi, ze moja chladnicka, zevraj ma 10 rokov, dosluhuje..dvere sa nedaju prehodit, darmo ich syn preotocil, je tam prasknute nieco..nastriekal tam silikon a uvidime, ci to pomoze ked nie, tak musim setrit na novu..:mee::confused:..

..dneska máš chladnicu za pár šupov, a ešte aj ušetríš,tak nešpekuluj so silikonom...to nie je jedlé!..
..a preklep tam nemám, slovenčina je "píš, ako počuješ"...
pepsikova
16.01.13,18:40
...takéto som dostala od mojej milej kamky...veľmi dobré a hlavne poučné!..

[TABLE="class: Bs nH iY"]
[TR]
[TD="class: Bu"] U kasy v supermarketu si bere jedna stará žena igelitovou
# # tašku na uložení nákupu. Pokladní jí vyčítá, že nepoužívá
# # "ekologické" nákupní tašky:
# # "Vaše generace nezná ekologické hnutí. My mladí lidé budeme
# # muset platit za starší generaci, která plýtvá prostředky !"
# # Stará žena se omluví pokladní a dodává: "Je mi líto, my jsme
# # neměli environmentální hnutí v naší době".
# # Když již odcházela z obchodu, pokladní jí povídá:
# # "Lidé jako vy zničili všechny přírodní zdroje. Na náš účet půjdou
# # náklady na jejich obnovu. Vaše generace neudělala vůbec nic
# # na ochranu životního prostředí !"
# # Stará dáma odpovídá: "Za mých časů jsme vraceli láhve od mléka
# # a od piva do obchodu, obchod je poslal zpátky do továrny, tam je umyli,
# # sterilizovali a znovu naplnili - jedna láhev se tak použila několikrát.
# # V té době byly láhve opravdu recyklovány, ale neznali jsme
# # environmentální hnutí. Za mých časů jsme chodili pěšky po schodech
# # nahoru. Nebyly žádné pohyblivé schody ve všech obchodech
# # či kancelářích. Šli jsme pěšky do obchodu za rohem a nebrali jsme
# # si auto, kdykoli jsme se chtěli dostat někam o dvě ulice z domu.
# # Ale ano, neznali jsme environmentální hnutí. V té době jsme prali
# # plínky, jednorázové papírové plínky jsme neznali. Vyprané prádlo
# # jsme sušili na šňůře a nepoužívali jsme elektrickou sušičku,
# # která spotřebuje 3000 wattů za hodinu. Na usušení prádla jsme
# # použili větrnou a solární energii. V té době jsme systematicky
# # recyklovali oblečení z bratra nebo sestry dalšímu sourozenci.
# # Je to pravda, neznali jsme environmentální hnutí. V té době byla
# # v domě jedna televize nebo rádio, ne jako teď, kdy je televizor a
# # rádio v každé místnosti. A televize měla malou obrazovku ve velikosti
# # krabice na pizzu, ne obrazovku o velikosti státu Texas.
# # V kuchyni každý připravoval potraviny ručně - neměli jsme všechny možné
# # speciální elektrické přístroje na přípravu bez námahy, které spotřebují
# velké
# # množství elektřiny. Když bylo potřeba zabalit křehké předměty aby mohly
# # být poslány poštou, použili jsme jako výplň noviny nebo vatu a balili jsme
# # do krabic, které už dříve sloužily - nepoužívali jsme žádné bubliny
# # z polystyrénu nebo plastu. V té době jsme na sekání trávníku používali
# # ruční energii - neměli jsme žádné elektrické nebo benzínové sekačky.
# # Pracovali jsme fyzicky a nebylo proto potřeba chodit do posilovny na běžící
# # pásy, které běží na elektřinu. Ale máte pravdu, my jsme tenkrát nevěděli
# # nic o environmentálním hnuti. Když jsme tenkrát měli žízeň, pili jsme
# # vodu z fontány - nepoužívali jsme plastové kelímky nebo plastové láhve,
# # které se zahazují po jednom použití. Měli jsme plnicí pera a plnili jsme
# # je z kalamáře místo nákupu vždy nového pera. Při holení jsme vždy měnilijen
# # žiletky místo vyhazování jednorázové žiletky po každém holení. Ale ano,
# # neznali jsme environmentální hnutí. V té době jezdili lidé autobusem a
# # vlakem a děti do školy na kole, místo používání rodinného auta, kde
# # má matka službu jako taxi 24 hodin. V té době děti měly stejné aktovky
# # na několik let, pastelky, gumy, ořezávátka a další příslušenství se
# # používalo tak dlouho, jak to bylo jen možné a ne nové tužky a gumy
# # s novým sloganem každý rok. Ale ano, neznali jsme environmentální
# # hnutí. Měli jsme doma jednu elektrickou zásuvku na místnost - ne
# # vícepásmovou, která je teď potřebná na široký sortiment
# # elektrického příslušenství které dnešní mládež potřebuje.
# # Tak už mě přestaň srát s tím zeleným hnutím !
asedma
16.01.13,18:42
no, to mas pravdu
asedma
16.01.13,18:44
ale ved silikon isiel len do dzurky malej
asedma
16.01.13,18:48
kupu novej necham na synka, este musim pockat
alaya1
16.01.13,19:04
Dnes tu bolo asi velke upratovanie.Som vdacna. Ale zavriet temu DOBRY ANJEL moze len ............. a je jedno, pod akym nickom z tych milion!.
alaya1
16.01.13,19:05
mnam.
lujza.j
16.01.13,19:08
cesnakový bôčik...mňááám
buchač
16.01.13,19:15
Hm ...aj by som Ti vedel odpovedať , ale ........
avalik
16.01.13,19:19
dnes ma potesilo, ze este stale plati: "Kazdemu sa raz vsetko vrati" :)
alaya1
16.01.13,19:22
Mne je prd jedno, ze je to moja tema, ale ked sa tu uz zatvaraju take temy, je to hnus. Dara, Buchac- na vase zdravie
alaya1
16.01.13,19:22
nechaj si nieco aj pre seba
lujza.j
16.01.13,19:23
potešilo.....ako som išla večer pre decko do roboty zavolal mechanik Milanko, že kára dieťaťa je hotová, elektrika v rámci možností poplátaná, ale trebalo by vymeniť komplet kabeláž:eek::mad:...olej vymenený filtre tiež....dúfam, že na chvílu pokoj

nepotešilo....že som sa ráno vykydala ako som ráno vystupovania z auta, je pravda, že som vystupovala cez vedľajšie dvere:Dako som vyložila nohu..tá sa mi šmykla tak som si najprv riť o spodný rám dverí a potom sa dalej už úplne skydla na zem:D no poladovica na "mačacích hlavách" je sviňa....ale všecko ok, :)
avalik
16.01.13,19:23
Mne je prd jedno, ze je to moja tema, ale ked sa tu uz zatvaraju take temy, je to hnus. Dara, Buchac- na vase zdravie

ty mas aky problem?????
alaya1
16.01.13,19:26
.
lujza.j
16.01.13,19:34
alaya1
16.01.13,19:39
ake nicky, taka diskusia-), Tam na Topkach.
julysak
16.01.13,19:45
dnes ma potesilo, ze este stale plati: "Kazdemu sa raz vsetko vrati" :)

Vydýššš :)
julysak
16.01.13,19:47
Mne je prd jedno, ze je to moja tema, ale ked sa tu uz zatvaraju take temy, je to hnus. Dara, Buchac- na vase zdravie

A to zas keby som JA otvoril tému a nekerý iný by mi ju zavrel, by mi tak nebolo jedno.

Ale inak (je to pekné želanie),tak sa pripájam : Na zdravie.
alaya1
16.01.13,19:51
Mne to jedno je, ze je moja,ale nie je mi jedno, aka tema bola zavreta.
buchač
16.01.13,19:51
Dnes tu bolo asi velke upratovanie.Som vdacna. Ale zavriet temu DOBRY ANJEL moze len ............. a je jedno, pod akym nickom z tych milion!.

alaya1 1 Minute Ago #32043
nechaj si nieco aj pre seba

buchač 8 Minutes Ago #32041 [x]
Hm ...aj by som Ti vedel odpovedať , ale ........
Mne je prd jedno, ze je to moja tema, ale ked sa tu uz zatvaraju take temy, je to hnus. Dara, Buchac- na vase zdravie

Nuž dobre , vyjadrím sa ... ale nechcel som ...

1. Na tému Dobrý anjel som neklikol ...ale to predsa dobre vieš ...IBA Ty vieš , že kto ...

2. Keď sa k podstate vyklikávania vrátim , tak ma napadá otázka ...
Ty môžeš hociakú a hocikomu ???
Tebe nik ???
K téme Dobrý anjel ....ale určite budeš oponovať a mať tú svoju pravdu ...

Tu ide o to , že podľa mňa je Dobrý anjel dost spropagovaný a nepotrebuje tie obrážtoky a iné nepodstatné ...
Respektíve tieto údaje si vie každý získať na nete aj sám ...
Odhliadnuc od toho , že onko pacienti sú viac menej vždy v obraze ...

3. Tak sa , prosím , nestavaj do úlohy tej slovenskej Matky Terezy ....

4. ....a moje zdravie , tak to láskavo nechaj na pokoji , lebo budem fakt hnusný ( ešte aj Milan je proti mne učeň )...
...alebo aj inak

16. A. Neurážam sa, ak iný člen Porady vyjadrí iný názor, ako je môj. Neurážam člena Porady, ktorý so mnou nesúhlasí.


16. B. Neurážam žiadneho člena Porady, bez ohľadu na to, či s ním súhlasím alebo nesúhlasím. V diskusii používam argumenty, nie urážky, narážky či iróniu na cudzí účet. To platí v odborných i oddychových témach.

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html


Doplním aj z etikety jedného iného fóra
5.) Každý má svoj názor a má na neho plné právo. Preto rešpektujte názory druhých.
Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, prípadne vy s ním, to však ešte neznamená, že oponent je blbec.
lujza.j
16.01.13,19:55
poslednú vetu nie každý pochopí...asi...
alaya1
16.01.13,19:58
tema Dobry anjel je tu vzdy uzitocnejsia, ako dristy, co tu poniektori produkuju cely den nalepeni na skle.
Sice je pravda, ze inde na nete ich nie je mozne vyhladat. Chvala Bohu.

P.S. Spytaj sa tej slecny, kto je klikol na vyriesene v temach. Ja som to urcite nebola. A ten sa dobre zabavil na ukor priblblych tu.- a nech sa paci- hnusny bud, ako sa ti raci. Kazdy sa prezentuje na inej urovni- na svojej. Pa.
asedma
16.01.13,20:05
huraaa, drzi to..
buchač
16.01.13,20:09
Doplním aj z etikety jedného iného fóra
5.) Každý má svoj názor a má na neho plné právo. Preto rešpektujte názory druhých.
Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, prípadne vy s ním, to však ešte neznamená, že oponent je blbec.

Ide o jedno zbraňové fórum .....
Sú tam všeliakí chlapi a aj ženy ...
Pindá každý ... no nikdy nie na seba , ale na všeličo dookola ....politika , zákony , život ako taký ...
Nie sú to ale blbci , lebo dnes blbec zbraň do ruky nedostane a poniektorí ich majú oveľa viac ako ja ....

lujza.j 7 Minutes Ago #32051
poslednú vetu nie každý pochopí...asi...

To máš tak ...nie asi , ale určite to nepochopila a ani nepochopí snáď len alaya ...
...žeby bola taká , ktorej by zbrojný preukaz nedali ???
Darina1234
16.01.13,20:23
malichernosti
KatarinaNR
16.01.13,20:25
Anka, daj recept na cesto
srska
16.01.13,20:29
ty mas aky problem?????sehr grosse:D
srska
16.01.13,20:31
potešilo.....ako som išla večer pre decko do roboty zavolal mechanik Milanko, že kára dieťaťa je hotová, elektrika v rámci možností poplátaná, ale trebalo by vymeniť komplet kabeláž:eek::mad:...olej vymenený filtre tiež....dúfam, že na chvílu pokoj

nepotešilo....že som sa ráno vykydala ako som ráno vystupovania z auta, je pravda, že som vystupovala cez vedľajšie dvere:Dako som vyložila nohu..tá sa mi šmykla tak som si najprv riť o spodný rám dverí a potom sa dalej už úplne skydla na zem:D no poladovica na "mačacích hlavách" je sviňa....ale všecko ok, :)ak kostrč nebolí, tak je to ok. bo to hnusná bolesť
lujza.j
16.01.13,20:33
ak kostrč nebolí, tak je to ok. bo to hnusná bolesť
chvala bohu nebolo na kostrč, ale na "polku":D ale na kostrč poznám aúúú....
buchač
16.01.13,20:33
malichernosti
....aj ja si myslím ....nie mne vrav ....

Ale čo už ???? .....

Dupky , dupky .......mamíííí , mne vyriešili tééému .....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6122.gif
misoft
16.01.13,20:42
Spodina sa v diskusii vybúrila - a väčšinou sú to -nasť roční sopliaci.
misoft
16.01.13,20:44
Otázka - čo je to BLBEC ? :D:D:D
Ivana Š
16.01.13,22:52
držte päste dnes môjmu synáčikovi - ide na okresné kolo anglickej olympiády
trému nemá, to skôr ja za neho
synáčikov komentár - salámpárkista - "mami? a z čoho by som mal mať trému? z angliny???"

a pepsíková - dnes neponúkaš popolnočnú kafu?

tak dám aspoň čajík :) na zaspanie


http://img.zdravie.sk/perex/images/library_original/veci/caj-a-cajnik.jpg
kopretinka
16.01.13,23:23
V pondelok som si kúpila v Tescu balík kancelárskeho papiera za 2,09 €. Keďže je balík dosť ťažký a vzdialenosť do uvedeného obchodu tiež dosť veľká, zobrala som len 1 balík s tým, že v týždni kúpim ďalší.
Dnes som kúpila v AKCII balík za 2,39 € :eek::rolleyes: ... na Slovensku všetko možné, na informáciách slečna len pokrčila plecami

http://www.itesco.sk/sk/detail-produktu/tesco-value-kancelrsky-papier-4833/

celý mesiac je cena rovnaká 2,39
kukučka
16.01.13,23:31
stačí?
pepsikova
17.01.13,05:43
...dobré ráno tu a kludný deň vám prajem...idem na kukučkine stoly, tam to vyzerá úžasno, to budú priam hody a nie len frištuk!..čajík od Iví vypijem ešte predtým, nech som neny pažravá...
..a kafu posielam, dnes som sa prvýkrát po týždni vyspala...už je dobre...vonku šmyklavo, ale pohodička, aj trochu snehu ešte zostalo,tak fajn deň a svetový mier vám prajem!..
(pod svetovým mierom myslím "nerozčuľuj sa nad hlúposťou iných, škodí to pleti"...
pepsikova
17.01.13,05:45
držte päste dnes môjmu synáčikovi - ide na okresné kolo anglickej olympiády
trému nemá, to skôr ja za neho
synáčikov komentár - salámpárkista - "mami? a z čoho by som mal mať trému? z angliny???"

a pepsíková - dnes neponúkaš popolnočnú kafu?

tak dám aspoň čajík :) na zaspanie


..

..jasné!..je múdry,vedomý si svojich vedomostí, tak čoho by sa bál!...držím palčáky, aj labky...
pepsikova
17.01.13,05:51
http://www.itesco.sk/sk/detail-produktu/tesco-value-kancelrsky-papier-4833/

celý mesiac je cena rovnaká 2,39..

..no, tesco má zvláštnu cenovú politiku...napríklad, ja tam idem, len keď potrebujem čajové sviečky a majú ich v akcii na letáku...a musím si dobre pozrieť kód na obale,pretože majú dva a viac druhov, rovnakého balenia, množstva a nie všetky sú práve v zľave...a toto sa mi stalo aj pri strunových zošitoch,že iná cena na letáku a iná cena pri kase, diskusia, vysvetlovanie a poučenie -sledovať číselný kód!...a porovnať kód z obalu tovaru s kódom na zlavovej cenovke...(a okrem toho, robila som tam, nazľaví sa len určité množstvo jedného druhu,jedného dodávateľa,ostatné , také isté, je normálna cena...
Zdenka 0705
17.01.13,06:23
blok z nákupu 14.1. s cenou 2,09 mám, takže u nás je to asi výnimka , hm
AlaNR
17.01.13,06:24
Dré ránko vospolok...
Dnes by sa tak dobre spalo... bohužiaľ, robota volá, tak sa tu trápim...

Som si vymyslela zdravšie žiť, kúpila som si stéviový cukor. Už som si praskla 3 lyžičky do kávy a furt to neni ono... To také má byť?
buchač
17.01.13,06:33
Dré ránko vospolok...
Dnes by sa tak dobre spalo... bohužiaľ, robota volá, tak sa tu trápim...
Som si vymyslela zdravšie žiť, kúpila som si stéviový cukor. Už som si praskla 3 lyžičky do kávy a furt to neni ono... To také má byť?
...hehe....že dobré ráno :rolleyes:....aspoň nepodpichuj , zle som spal ...:o
...ešte dobre , že do tej roboty nemusím ...:cool:

Tá stévia ... raz mi na návšteve ponúkli ....
Veď si dia , cukor nemôžeš , dáš si stéviu ...?
Nuž som si drbol tých pár kvapiek adekvátne k tomu cukru ...tie 4 kvapky...
Chlipkol som si z kávy a ksicht mi skrivilo a následne mi pani domáca novú kávu robila ...:---...fujtajbl , tá stévia je ale nechutná...
Llívia
17.01.13,06:44
http://www.topky.sk/cl/10/1337362/Deti-Boorovcov-nastupia-do-skolky-neskor--Musia-sa-naucit-po-slovensky-

zaujímavá diskusia....hmmmm...:rolleyes:

"Zaujímavá." Najmä príspevok od Výliža Pičinského. To, čo píše, nebolo nikdy nikde spomínané, stále sa hovorilo len o sexálnom zenužívaní zo strany otca. Neverím, že je to pravda.
Llívia
17.01.13,06:47
Súhlasím s prvou vetou s dovetkom, že tie drísty nie sú vždy len písné slovo :-)
AlaNR
17.01.13,06:56
...hehe....že dobré ráno :rolleyes:....aspoň nepodpichuj , zle som spal ...:o
...ešte dobre , že do tej roboty nemusím ...:cool:

Tá stévia ... raz mi na návšteve ponúkli ....
Veď si dia , cukor nemôžeš , dáš si stéviu ...?
Nuž som si drbol tých pár kvapiek adekvátne k tomu cukru ...tie 4 kvapky...
Chlipkol som si z kávy a ksicht mi skrivilo a následne mi pani domáca novú kávu robila ...:---...fujtajbl , tá stévia je ale nechutná...

Asi milú stéviu ponúknem niekomu, kto chce viacej zdravšie žiť, ako som mala ja zámysel... Šak to nemá chuť... malo to sladiť, nesladí, len mi to kávu pokazilo...
Tweety
17.01.13,06:57
Asi milú stéviu ponúknem niekomu, kto chce viacej zdravšie žiť, ako som mala ja zámysel... Šak to nemá chuť... malo to sladiť, nesladí, len mi to kávu pokazilo...
Mala si ju ochutnať ešte predtým, ako si ju tam dávala, nie? Nebola by si terazky smutná. Nie všetko čo je zdravé je aj chutné a naopak.:)
Stanislav 1975
17.01.13,07:00
"Zaujímavá." Najmä príspevok od Výliža Pičinského. To, čo píše, nebolo nikdy nikde spomínané, stále sa hovorilo len o sexálnom zenužívaní zo strany otca. Neverím, že je to pravda.
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...
Stanislav 1975
17.01.13,07:02
KALAMITA...
Tweety
17.01.13,07:04
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...
Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?
Stanislav 1975
17.01.13,07:06
Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?
TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...
Stanislav 1975
17.01.13,07:10
Búrlivé víno- ten Kostelný dobre terorizuje tú svoju manželku, chuderka...:mad:
buchač
17.01.13,07:16
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...

Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?

TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií
...skôr masírovanie hláv médiami ....teda za predpokladu , že TV Grc je médium...
, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...
...
srska
17.01.13,07:17
Llívia, ktovie čo všetko je a nieje pravda- preto sem už rok píšem že v názoroch treba byť zdržanlivý a nechápem najma tých,ktorí vehementne držali stranu Boorovcom proti súdu- možno že bolo aj zle rozhodnuté- vela vecí nevieme...dúfam, že deti neskončia niekde zabité...


Určite je tam niečo nepovedané, zamlčané. Prečo napr. nemohol otec pozrieť svoje deti, keď sa vrátil na Slovensko?


TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...súhlasím s vami - minca má dve strany
Llívia
17.01.13,07:17
TWEETY, súd vedel všetko a preto mal problém s vrátením detí rodičom, ale bohužial musel súd kapitulovať pod mašinériou médií, čo nieje vždy dobré...-bez príčiny ti nikto dieta neodoberie, to sú hlúposti, čo boli natrepané v médiach...
Pravda je, že média sa všetko prikrášlia "vo svoj prospech", aj to, že nikto z nás pri tom nebol. Ale aj tak neverím tomu, že ak tam bolo aj niečo iné, že to za tie viac ako dva roky nikto nevytiahol na svetlo. A ani tomu, že by sa súd dal zastrašiť médiami sa mi veriť nechce. Veď im je jasné, že na Slovensku pôjdu decká naspäť k matke.
Stanislav 1975
17.01.13,07:24
Pravda je, že média sa všetko prikrášlia "vo svoj prospech", aj to, že nikto z nás pri tom nebol. Ale aj tak neverím tomu, že ak tam bolo aj niečo iné, že to za tie viac ako dva roky nikto nevytiahol na svetlo. A ani tomu, že by sa súd dal zastrašiť médiami sa mi veriť nechce. Veď im je jasné, že na Slovensku pôjdu decká naspäť k matke.
Llivka, ja fakt neviem ako to je-nepoznám to, ale proste len nemám z toho dobrý pocit, najma JOJ.-ka si z toho urobila dobré PROMO...,možno sa mýlim ja, neviem...
lujza.j
17.01.13,07:26
V Ba....mega chumelica......alebo aj chujavica:eek::D
Stanislav 1975
17.01.13,07:28
lebo keby to bolo v číne, tak pochybujem o súdoch, ale anglicko je predsa len krajina, s otvorenou kontrolou, ťažko povedať,čo je ukradnutie, mňa napríklad ked som bol malý ukradli- legálno- nelegálne, si pamatám matne, policajné autá, mužov s kožušinovým limcom a nebol to príjemný pocit, ešte teraz to mám pred očami, takže nieje ukradnutie ako ukradnutie...
Llívia
17.01.13,07:33
Súhlas, JOJ-ka si z toho urobila dobré promo.
srska
17.01.13,07:34
ale je aj pravdou, že ak ti doma zaplače dieťa, skôr sa tam nájde dobrotník, ktorý ťa bonzne a za 10 min. ti zvonia policajti v byte
Stanislav 1975
17.01.13,07:45
ale je aj pravdou, že ak ti doma zaplače dieťa, skôr sa tam nájde dobrotník, ktorý ťa bonzne a za 10 min. ti zvonia policajti v byte
to je pravda, ale u nás je zasa extrém, že nikoho nič nezaujíma, mater drží hubu, je rada,že hoja modriny, radšej prečíta si noviny sused nerieši,čo sa deje pod nimi však s ním chodí chlastať, tak načo ho obviniť ?

minulý rok čo v ružinove bolo 3 roky zavraždené dievčatko a nikomu nechýbalo, ani socialke, ani doktorke-nikomu...
Tweety
17.01.13,07:48
to je pravda, ale u nás je zasa extrém, že nikoho nič nezaujíma, mater drží hubu, je rada,že hoja modriny, radšej prečíta si noviny sused nerieši,čo sa deje pod nimi však s ním chodí chlastať, tak načo ho obviniť ?

minulý rok čo v ružinove bolo 3 roky zavraždené dievčatko a nikomu nechýbalo, ani socialke, ani doktorke-nikomu...
Môj názor na túto vec je taký, možno sa mýlim, možno ani nie. Otca zažalovali( možno stará mama, lebo tá im rozbila manželstvo), že týra deti, len akosi možno nepočítali s tým, že im ich odoberú. Tak sa pustila do boja, ktorý by bez nej zrejme nemusel ani byť. A teraz je z nej hrdinka, ktorá nedovolí aby videli svojho otca.
Žabinka
17.01.13,07:55
V Ba....mega chumelica......alebo aj chujavica:eek::D
západniari, len nám to sneženie, prosím vás, neposielajte do stredu, my tu toho stále máme dosť..
Llívia
17.01.13,07:57
to je pravda, ale u nás je zasa extrém, že nikoho nič nezaujíma, mater drží hubu, je rada,že hoja modriny, radšej prečíta si noviny sused nerieši,čo sa deje pod nimi však s ním chodí chlastať, tak načo ho obviniť ?

minulý rok čo v ružinove bolo 3 roky zavraždené dievčatko a nikomu nechýbalo, ani socialke, ani doktorke-nikomu...
Otázne je aj to, ako rýchlo by to riešili a či by vôbec riešili príslušné úrady. Veď aj tá žena, ktorú minulý rok zastrelil manžel - sťažovala sa, že sa jej vyhráža a nič sa nedialo.
Stanislav 1975
17.01.13,08:01
západniari, len nám to sneženie, prosím vás, neposielajte do stredu, my tu toho stále máme dosť..
ráno bol RNDr. Iľko v teleráne, strašne kukal do notbúku a povedal, že to pojde na Moravu, nie k Vám...:D
Stanislav 1975
17.01.13,08:03
Otázne je aj to, ako rýchlo by to riešili a či by vôbec riešili príslušné úrady. Veď aj tá žena, ktorú minulý rok zastrelil manžel - sťažovala sa, že sa jej vyhráža a nič sa nedialo.
však to, u nás sa o veci úrady začnú zaujímať až ked ťa niekto zabije...a ked je aj niekto vinný dostane "supertrest"- na 3 mesiace mínus 20% z platu...:confused::eek:
sito
17.01.13,08:04
západniari, len nám to sneženie, prosím vás, neposielajte do stredu, my tu toho stále máme dosť..

... stredu ... Ale však už je štvrtok?
buchač
17.01.13,08:05
Otázne je aj to, ako rýchlo by to riešili a či by vôbec riešili príslušné úrady. Veď aj tá žena, ktorú minulý rok zastrelil manžel - sťažovala sa, že sa jej vyhráža a nič sa nedialo.
...mi teda ale povedz , že čo mali príslušné úrady robiť ???
Do ťurmy zavrieť snáď ???

Koľko bolo už tiež prípadov , že nik sa nikomu nevyhrážal a predsa jeden manžel tomu druhému spôsobil ujmu na zdraví a či smrť ...
Drbne v bedni a máš to ...
Llívia
17.01.13,08:13
Buchač: čokoľvek. Neviem, čo je to ťurma - ak basa, áno, mali ho dať do basy. Aj vyhrážanie je trestný čin.
buchač
17.01.13,08:14
západniari, len nám to sneženie, prosím vás, neposielajte do stredu, my tu toho stále máme dosť..

... stredu ... Ale však už je štvrtok?
DO stredu Slovenska ...na stredné Slovensko ........

...a či v stredu , štrvrtok ......to je už aj jedno ....či ?
srska
17.01.13,08:15
... stredu ... Ale však už je štvrtok?do stredu ako slovenska:)
Žabinka
17.01.13,08:19
:) :)
Žabinka
17.01.13,08:19
na Moravu môže..
buchač
17.01.13,08:20
Buchač: čokoľvek. Neviem, čo je to ťurma - ak basa, áno, mali ho dať do basy. Aj vyhrážanie je trestný čin.
Varianta 1

§ 49
Priestupky proti občianskemu spolunažívaniu

(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
a) inému ublíži na cti tým, že ho urazí alebo vydá na posmech,
b) inému z nedbanlivosti ublíži na zdraví,
c) úmyselne uvedie nesprávny alebo neúplný údaj pred štátnym orgánom, pred orgánom obce alebo pred organizáciou za účelom získania neoprávnenej výhody,
d) úmyselne naruší občianske spolunažívanie vyhrážaním ujmou na zdraví, drobným ublížením na zdraví, nepravdivým obvinením z priestupku, schválnosťami alebo iným hrubým správaním
e) od iného násilím sám alebo za pomoci ďalších osôb vymáha majetkové práva alebo práva z nich vyplývajúce, o ktorých sa domnieva, že mu patria bez vykonateľného rozhodnutia príslušného orgánu,
f) napomáha osobnou účasťou násilnému vymáhaniu majetkových práv alebo práv z nich vyplývajúcich, hoci na ich vymáhanie niet vykonateľného rozhodnutia príslušného orgánu.

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. b) až d) a písm. f) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. e) pokutu do 331 eur.

Varianta 2

§ 360a
Nebezpečné prenasledovanie

(1) Kto iného dlhodobo prenasleduje takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu o jeho život alebo zdravie, život alebo zdravie jemu blízkej osoby alebo podstatným spôsobom zhoršiť kvalitu jeho života, tým, že
a) sa vyhráža ublížením na zdraví alebo inou ujmou jemu alebo jemu blízkej osobe,
b) vyhľadáva jeho osobnú blízkosť alebo ho sleduje,
c) ho kontaktuje prostredníctvom tretej osoby alebo elektronickej komunikačnej služby, písomne alebo inak proti jeho vôli,
d) zneužije jeho osobné údaje na účel získania osobného alebo iného kontaktu, alebo
e) ho inak obmedzuje v jeho obvyklom spôsobe života,
potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.


...a medzi oboma je dosť tenká čiara ....a aj pohľad na vec ....
Llívia
17.01.13,08:25
Buchač: vyhrážanie, prenasledovanie - u nás jedno. Aký pohľad pri zatvorených očiach?
lujza.j
17.01.13,08:32
ráno bol RNDr. Iľko v teleráne, strašne kukal do notbúku a povedal, že to pojde na Moravu, nie k Vám...:D

Stanislav....vies ako " kuka" dr. Iľko, ze potom uz len my kukame:eek::D
wagner
17.01.13,08:38
Stanislav....vies ako " kuka" dr. Iľko, ze potom uz len my kukame:eek::D
Ešte keby aj fúkal, aby zmenil smer sneženia:D. My, čo máme snehu dosť, Vám ho doprajeme.:D Však by ste ani nevedeli, že je zimné obdobie.
wagner
17.01.13,08:39
Prajem krásny slnečný deň. U nás oskar vyplazuje oči od rána.:)
kopretinka
17.01.13,08:45
..

..no, tesco má zvláštnu cenovú politiku...napríklad, ja tam idem, len keď potrebujem čajové sviečky a majú ich v akcii na letáku...a musím si dobre pozrieť kód na obale,pretože majú dva a viac druhov, rovnakého balenia, množstva a nie všetky sú práve v zľave ...a toto sa mi stalo aj pri strunových zošitoch,že iná cena na letáku a iná cena pri kase, diskusia, vysvetlovanie a poučenie -sledovať číselný kód!...a porovnať kód z obalu tovaru s kódom na zlavovej cenovke...(a okrem toho, robila som tam, nazľaví sa len určité množstvo jedného druhu,jedného dodávateľa,ostatné , také isté, je normálna cena...
to nie je také isté,je to od iného dodávateľa....keď sú v akcii kurence od Hyzy,tak nemôžeš chcieť zľavu na kurence od niekoho iného.To je akoby si išla do potravín AB a chcela zľavu napr. na chleba,lebo veď vedľa v potravinách XY majú zľavu.....
lujza.j
17.01.13,08:48
Ešte keby aj fúkal, aby zmenil smer sneženia:D. My, čo máme snehu dosť, Vám ho doprajeme.:D Však by ste ani nevedeli, že je zimné obdobie.

No tu aj fuka...neviem co je dost.....ale tu uz je tiez dost,ale na muriku u mna v robote 24 cm....tak bacha.....ze 3cm a mame toho po krk....:D
trisestri
17.01.13,08:52
objavili ameriku,ale inak je to diskriminacia jak vysita a porusenie ustavnych principov rovnopravnosti,ked statny zamestnanci maju narok na plnu uhrady praceneschopnosti,kym ostatny zamestnanci necelych 60 %/prve dni mizernych okolo 30 %/ http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/harabin-moze-marodovat-dostane-priplatok-ako-keby-pracoval.html
lujza.j
17.01.13,08:53
to nie je také isté,je to od iného dodávateľa....keď sú v akcii kurence od Hyzy,tak nemôžeš chcieť zľavu na kurence od niekoho iného.To je akoby si išla do potravín AB a chcela zľavu napr. na chleba,lebo veď vedľa v potravinách XY majú zľavu.....

Myslim ze toto je kazdemu jasne....nechodim tam nakupovat,ale bola som nedavno....mozno jedna vec z tych 5 druhov mala cenu,aku mala mat.....zavadzaju zakaznika tak ci tak...ten co nekuka za kolko mu blokuju veci ani nevie....zisti doma ked kukne..
srska
17.01.13,08:58
:D dnes mi berie - kofila, milena a nakoniec grupák 3 tatranky. to bude tým sňahom
srska
17.01.13,08:59
objavili ameriku,ale inak je to diskriminacia jak vysita a porusenie ustavnych principov rovnopravnosti,ked statny zamestnanci maju narok na plnu uhrady praceneschopnosti,kym ostatny zamestnanci necelych 60 %/prve dni mizernych okolo 30 %/ http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/harabin-moze-marodovat-dostane-priplatok-ako-keby-pracoval.htmluž keď drisol som tu napísal, že o nič nepríde
lujza.j
17.01.13,09:03
:D dnes mi berie - kofila, milena a nakoniec grupák 3 tatranky. to bude tým sňahom

Čo budeš mat menzes:D:D
srska
17.01.13,09:07
Čo budeš mat menzes:D:Dto sa u vás tak prejavuje? no tak sa nečudujem, že tu furt sladké otŕčate:D
srska
17.01.13,09:10
Čo budeš mat menzes:D:Dna, scem sa pochváliť - dostanem po pysku:D
lujza.j
17.01.13,09:18
na, scem sa pochváliť - dostanem po pysku:D

Ale ved chlapi maju svoje dni...napamatas tu reklamu:D
Llívia
17.01.13,09:20
na, scem sa pochváliť - dostanem po pysku:D
Prídeš, provokuješ, chúťky narobiš, nič neponúkneš - a divíš sa, že po pysku si dostal? :D
Llívia
17.01.13,09:21
Ale ved chlapi maju svoje dni...napamatas tu reklamu:D
Podľa výskumov ich aj skutočne majú, len rozostup medzi nimi je dlhší.
srska
17.01.13,09:31
Ale ved chlapi maju svoje dni...napamatas tu reklamu:Dmával som - nebolo ma tri dni doma:D
Ivana Š
17.01.13,09:31
do stredu ako slovenska:) do stredu európy - na krahule - tam nech sneží chystáme sa lyžovať :)
Ivana Š
17.01.13,09:33
a srska ktorú si to mal? tatranku či horalku? to je jedno
jednu hoď mojím smerom a poprosím aj kafu :D
lujza.j
17.01.13,09:35
mával som - nebolo ma tri dni doma:D

Tak teraz sa to prejavuje takto....:D
srska
17.01.13,09:37
a srska ktorú si to mal? tatranku či horalku? to je jedno
jednu hoď mojím smerom a poprosím aj kafu :Dtatranky došli, kávu podávame až od 13-tej. teraz je fajčovka:D
srska
17.01.13,09:40
Tak teraz sa to prejavuje takto....:D
nie si ďaleko od pravdy. :D

ale vy to s tou bolesťou hlavy máte tiež zaujímavé - 1/2 života bolesť hlavy + 1/4 života menzes - čo s vami?:D
Ivana Š
17.01.13,09:41
tatranky došli, kávu podávame až od 13-tej. teraz je fajčovka:D

no nič teda :( nijaká dobrá duša sa nenájde, budem si musieť tú kaficu urobiť sama :D bo ju potrebujem hneď
Ivana Š
17.01.13,09:42
http://1.bp.blogspot.com/_MpzLDhjsgXM/TE3_UlZfJII/AAAAAAAAABU/hSnVnbss6oQ/S828-R/silna_lava_logo_barva.jpg
lujza.j
17.01.13,09:47
Srsković a ty u nas v MČ....alebo si v terene,ze ako sa vózi....
lujza.j
17.01.13,09:48
mna hlava.....:-O....kedy?...,:-)))
Stanislav 1975
17.01.13,09:49
:eek::eek: Nerozumiem jedenej veci, tento chalanisko vyhral nejakú súťaž MUŽ ROKA a teraz mu chcú titul odobrať,lebo v mladosti natočil nejaké gayporno-však to nieje zakázané a nerozumiem ako prečo mu chcú odobrať ten titul, však nezabil nikoho, ja neviem, je mi to čudné...

http://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/256150-lorencovic-z-burliveho-vina-tocil-gay-porno-prisiel-o-titul-muza-roka/
lujza.j
17.01.13,09:51
:eek::eek: Nerozumiem jedenej veci, tento chalanisko vyhral nejakú súťaž MUŽ ROKA a teraz mu chcú titul odobrať,lebo v mladosti natočil nejaké gayporno-však to nieje zakázané a nerozumiem ako prečo mu chcú odobrať ten titul, však nezabil nikoho, ja neviem, je mi to čudné...

http://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/256150-lorencovic-z-burliveho-vina-tocil-gay-porno-prisiel-o-titul-muza-roka/
Stanko...nepoznaš....závisť ....
willma
17.01.13,09:51
prvé tri dni 25 a ostatné 55 percent
srska
17.01.13,09:53
Srsković a ty u nas v MČ....alebo si v terene,ze ako sa vózi....zatiaľ v mč ale chystám sa voziť. myslím, že sa dá. inak po dva dni do a z petržalky žiadne prestoje na vjazde a výjazde. asi menej áut je v teréne
kukučka
17.01.13,09:54
bez komentára :D
nika.sum
17.01.13,09:56
a nezasneží a nezasneží:D....


uz som bola niekolkokrat odhadzovat zo schodov a vysledok? len co som sa otocila uz zase kopec sňahu...bože to ked sa zacne topit to bude....ale vyzera to krasne, len by som potrebovala toner kupit a nemam naladu odhadzovat auto....
kukučka
17.01.13,09:58
U nás včera nasnežilo, potom odmäk, mráz, dnes od rána samý buchot, všetci čistia ľad.
srska
17.01.13,10:02
Srsković a ty u nas v MČ....alebo si v terene,ze ako sa vózi....luj ale teraz na ta3 hlásili, že v ba je vyhlásený 2. kalamitný stupeň, takže hodím na vozenie bobek
buchač
17.01.13,10:12
Boba nechaj doma ......
kukučka
17.01.13,10:14
Mala by som ten príspevok napísať skôr do zázrakov prírody. Nikdy sme stromček nedržali dlhšie, ako do Troch kráľov, aj to niektoré už vyzerali ako metla. No tento rok bol taký krásny, vôbec neopadával, bolo mi ho ľúto vyhodiť, rozstrihala som konáriky na malé kúsky, aby mi dlhšie vydržal na podpaľovanie v krbe, úžasná vôňa.
terezamaria
17.01.13,10:19
No zlaté, len kto je viac prekvapený...:-)
avalik
17.01.13,10:23
zatiaľ v mč ale chystám sa voziť. myslím, že sa dá. inak po dva dni do a z petržalky žiadne prestoje na vjazde a výjazde. asi menej áut je v teréne

ja sa chystam tiez vyrazit ... na hlavnej ceste vidim pomenej aut ako zvycajne ... ale ci sa mi podari vyjst aj z parkoviska tak to neviem :eek: ... a este bude sranda kym si najdem svoje auto :)
jeffry1
17.01.13,10:28
Harabin je ustavny cinitel, nie statny zamestnanec..na neho sa vztahuje zak. 385/2000 o sudcoch a prisediacich..statni zamestnanci tuto vyhodu nemaju
Ivana Š
17.01.13,10:36
nechápem a rozum mi postál :(
chrapúň jeden sesternicin manžel - nie ten z nórska - tri mesiace nemal výplatu - exekúcia - tri krát ho policajti chytli na bicykli a spokutovali nepoučiteľný kretén
rodinu má , 4 deti
včera konečne dostal výplatu a čo spravil? ožral sa a nahádzal 200 € do automatu - nemám slov ako som vytočená
zajtra si sesternica dojde požičať na chleba

zadr***** by som ho mať takého manžela http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12216.gif
Žabinka
17.01.13,10:40
Práve som nakukla do synovej internetovej ŽK.. A to som asi nemala robiť, už mám po dobrej nálade.. A dnes večer je ešte rodičovské, tak sa snáď dožijem zajtrajška..( a aj chlapec..:D)
pavol54
17.01.13,10:43
:eek::eek: Nerozumiem jedenej veci, tento chalanisko vyhral nejakú súťaž MUŽ ROKA a teraz mu chcú titul odobrať,lebo v mladosti natočil nejaké gayporno-však to nieje zakázané a nerozumiem ako prečo mu chcú odobrať ten titul, však nezabil nikoho, ja neviem, je mi to čudné...

http://koktail.pravda.sk/z-obrazovky-i-spoza-nej/clanok/256150-lorencovic-z-burliveho-vina-tocil-gay-porno-prisiel-o-titul-muza-roka/ barrozu bol v mladosti maoista a dnes šéfuje EU.
pavol54
17.01.13,10:45
Práve som nakukla do synovej internetovej ŽK.. A to som asi nemala robiť, už mám po dobrej nálade.. A dnes večer je ešte rodičovské, tak sa snáď dožijem zajtrajška..( a aj chlapec..:D)
nakúp roxor a sprav súkromnú ťurmu a bude bručať
terezamaria
17.01.13,10:46
Práve som nakukla do synovej internetovej ŽK.. A to som asi nemala robiť, už mám po dobrej nálade.. A dnes večer je ešte rodičovské, tak sa snáď dožijem zajtrajška..( a aj chlapec..:D)
Kľud, veď po tak dlhých prázdninách sa musí spamätať :) Trochu blbé, lebo sa blíži polrok....ale chalani obyčajne pred vysvedčkom si ho pokazia....:-)
alaya1
17.01.13,10:46
Hlavna vec, ze je zdravy. Co by si mala z 1, keby zdravy nebol?
Žabinka
17.01.13,10:50
Kľud, veď po tak dlhých prázdninách sa musí spamätať :) Trochu blbé, lebo sa blíži polrok....ale chalani obyčajne pred vysvedčkom si ho pokazia....:-)
Veď to je jeho každopolročný problém, ku koncu všetko kazí..:cool: Keď to raz bude naopak, tak neviem, neviem.. či to predýcham..
lujza.j
17.01.13,11:16
zatiaľ v mč ale chystám sa voziť. myslím, že sa dá. inak po dva dni do a z petržalky žiadne prestoje na vjazde a výjazde. asi menej áut je v teréne

Bolo v pohode,ako pises.....dnes ak nevyrazil ani nechoď.....
willma
17.01.13,11:17
žabinka nerieeeeš - pokiaľ neprepadá dobre je- aj moje doteraz čisto jednotkárske mláďa si vyslúžilo na vysvečku cca 4 dvojky. A u syna? - ten pravidelne na polroka prepadal z jedného dvoch predmetov - prežili sme to obaja a teraz je z neho šikovný kuchár
pepsikova
17.01.13,11:19
...lui otrča klobásky a slanynu..
asedma
17.01.13,11:26
žabinka nerieeeeš - pokiaľ neprepadá dobre je- aj moje doteraz čisto jednotkárske mláďa si vyslúžilo na vysvečku cca 4 dvojky. A u syna? - ten pravidelne na polroka prepadal z jedného dvoch predmetov - prežili sme to obaja a teraz je z neho šikovný kuchár

..no, vnuk zatial nebol v takejto situacii, ale moc mu nechyba, je proste lajdak, striedavo chyta patorky a jednicky a dcera hovori, ze hlavne, ze zmaturuje..tiez sa uci za kuchara, no zatial ho bavi viac pocitac ako varenie..uvudime za dva roky..:)
Žabinka
17.01.13,11:27
žabinka nerieeeeš - pokiaľ neprepadá dobre je- aj moje doteraz čisto jednotkárske mláďa si vyslúžilo na vysvečku cca 4 dvojky. A u syna? - ten pravidelne na polroka prepadal z jedného dvoch predmetov - prežili sme to obaja a teraz je z neho šikovný kuchár
Prepadať neprepadá, ale niekedy je to veľmi blízko..:rolleyes:
asedma
17.01.13,11:29
idem nakuk tiez spravit, po chorobe isiel dnes, tak hadam neschyta zlu znamku
Ivenka
17.01.13,11:31
Žabinka ja to už mám za sebou, včera bolo rodičovské. Vysvedčenie druhé najhoršie z 26.detí. Maximálny nezáujem o školu.
Trápi ma to ale aj tak ho mám rada. :)
willma
17.01.13,11:33
no tak má čo doháňať :D, neboj bude dobre. A ozaj pripomenulo mi to ešte niečo - Na základke léta páne som mala spolužiaka- tiež učenie v paži mal. Po rokoch som stretla slovenčinárku slovo dalo slovo aj onoho spolužiaka sme spomenuli a vraj je z neho šikovný a úspešný podnikateľ - takže známky skutočne nie sú všetko.
AlaNR
17.01.13,11:50
Zabiť toho Iľka... šak sľuboval, že sneženie pôjde z Bratislavy na Moravu!
A sneží v Nitre???!!! To čo? :D
Ivana Š
17.01.13,12:03
sneží - aj u mňa - synáčik postúpil do druhého levelu - na ústny pohovor
asedma
17.01.13,12:07
Zabiť toho Iľka... šak sľuboval, že sneženie pôjde z Bratislavy na Moravu!
A sneží v Nitre???!!! To čo? :D

..juj, mam z neho mindraky..tiez si moj syn mohol vybrat iny termin odletu..vobec sa necudujem dcere, ze ho nechce zaviest do blavy..pojde busom, hadam stihne letadlo..
kopretinka
17.01.13,12:23
Myslim ze toto je kazdemu jasne....nechodim tam nakupovat,ale bola som nedavno....mozno jedna vec z tych 5 druhov mala cenu,aku mala mat.....zavadzaju zakaznika tak ci tak...ten co nekuka za kolko mu blokuju veci ani nevie....zisti doma ked kukne..
tak ja ti opíšem,ako sa zavádza zákazník: v regály sú vystavené kufre,úplne rovnaké,len jeden je čierny a druhý zelený,čierny stojí 50 a zelený 40.Pod každým je cenovka.Dojde za mnou chlapík a začne vrieskať,že prečo je pod každým kufrom iná cena,keď sú ÚPLNE ROVNAKÉ !!!??? Rovnaké? jeden je zelený,druhý čierny,to je rovnaké?
Druhý príklad: príde niekto reklamovať:ja som si kúpil toto a nablokovali mi 100 a cenu tam máte 50!!! Áno? no poďte mi to ukázať.....no veď aha tuto....jáj,ale tuto toto je cena 100 ktorú vám správne nablokovali a vy ste pozerali na cenovku o policu vyššie....asi tak zavádzame zákazníka.
lujza.j
17.01.13,12:33
tak ja ti opíšem,ako sa zavádza zákazník: v regály sú vystavené kufre,úplne rovnaké,len jeden je čierny a druhý zelený,čierny stojí 50 a zelený 40.Pod každým je cenovka.Dojde za mnou chlapík a začne vrieskať,že prečo je pod každým kufrom iná cena,keď sú ÚPLNE ROVNAKÉ !!!??? Rovnaké? jeden je zelený,druhý čierny,to je rovnaké?
Druhý príklad: príde niekto reklamovať:ja som si kúpil toto a nablokovali mi 100 a cenu tam máte 50!!! Áno? no poďte mi to ukázať.....no veď aha tuto....jáj,ale tuto toto je cena 100 ktorú vám správne nablokovali a vy ste pozerali na cenovku o policu vyššie....asi tak zavádzame zákazníka.
.....toto nie je moj pripad.....cenovky si viem najst tie ktore patria k tovaru a tie kufre....to je klasicky chytak.....
trisestri
17.01.13,12:42
raz som zazil v kauflande ze jeden chlap prisiel reklamovat slaninu,lebo mu nechutila,hadal sa na recepcii asi pol hodiny,az museli zavolat riaditela,pohadal sa aj z nim az nakoniec uspel-keby tak vsade sa dali vybavit reklamacie,ale na to musi byt clovek riadne husty a charizmaticky :)
pavol54
17.01.13,12:55
žabinka nerieeeeš - pokiaľ neprepadá dobre je- aj moje doteraz čisto jednotkárske mláďa si vyslúžilo na vysvečku cca 4 dvojky. A u syna? - ten pravidelne na polroka prepadal z jedného dvoch predmetov - prežili sme to obaja a teraz je z neho šikovný kuchár ja som v siedmej skoro prepadol z hudobnej a tu som ešte že som poznal noty to ma zachránilo.
pavol54
17.01.13,13:07
Žabinka ja to už mám za sebou, včera bolo rodičovské. Vysvedčenie druhé najhoršie z 26.detí. Maximálny nezáujem o školu.
Trápi ma to ale aj tak ho mám rada. :)
musí mať správnu motiváciu. Na strednej sme si museli dávať soc záväzky, všetci si dávali až až, a na pol roka som z našej triedy splnil jediný záväzok tak som si musel pre potrasenie rukou a diplom ísť (spolu s inými z celej školy) pred nastúpenú školu a keď sa ma pýtal zástupca najvyššieho že aký som mal záväzok Ja že " Na polročné vysvedčenie nedostanem štvorku" Tak som myslel že mi tou trúbou šľahne po hlave tak sa nasral lebo jednotkári dvojkári nedostali nič (prijaté záväzky nesplnili) bolo z toho šou v triede a hneď som mal prezývku najlepší študent ale trocha to zabralo.
pavol54
17.01.13,13:10
Zabiť toho Iľka... šak sľuboval, že sneženie pôjde z Bratislavy na Moravu!
A sneží v Nitre???!!! To čo? :D ty tomu hovoríš sneženie tým veľkým chuchvalcom. to padajú veľké biele h... toľko citát "dom na Kysuciach "
AlaNR
17.01.13,13:18
že na Slovensku e všetko zasypané "vaječným" snehom.
Vraj to vyjadruje kozistenciu, aj výšku, pokiaľ siaha :D :D :D
kukučka
17.01.13,13:20
Ja som raz reklamovala naúčtovanú plnú cenu za akciový výrobok, nebolo to v tescu. Bol mi vysvetlený systém: akciový výrobok sa dovezie zo skladu, vypredal sa, už nie je a ja mám v košíku síce taký istý, ale zo zásob, ktoré mali pred akciou v predajni, on by ešte objednal, ale už nie je, len nestihli odobrať akciovú cenovku. Verila som mu, lebo kamarátka predo mnou mala ešte akciovú cenu, v obchode bol frmol. Bolo to pred rokmi, neviem ako to robia dnes. Raz som našla nezrovnalosť na bločku z Billy až doma. Odvtedy si dávam pozor, bločik kontrolujem vedľa kasy a všetko je v poriadku.
kopretinka
17.01.13,13:22
.....toto nie je moj pripad.....cenovky si viem najst tie ktore patria k tovaru a tie kufre....to je klasicky chytak.....
jaký chyták,do prdele????máš oči, vieš čítať?
trisestri
17.01.13,13:26
Ja som raz reklamovala naúčtovanú plnú cenu za akciový výrobok, nebolo to v tescu. Bol mi vysvetlený systém: akciový výrobok sa dovezie zo skladu, vypredal sa, už nie je a ja mám v košíku síce taký istý, ale zo zásob, ktoré mali pred akciou v predajni, on by ešte objednal, ale už nie je, len nestihli odobrať akciovú cenovku. Verila som mu, lebo kamarátka predo mnou mala ešte akciovú cenu, v obchode bol frmol. Bolo to pred rokmi, neviem ako to robia dnes. Raz som našla nezrovnalosť na bločku z Billy až doma. Odvtedy si dávam pozor, bločik kontrolujem vedľa kasy a všetko je v poriadku.

na Billu bacha,ked som tam platil kartou,bola my stiahnuta vyssia suma ako cena nakupu./poplatky v banke za platbu kartou neplatim/,takisto pri pokladni sa obcas vyskytol problem zo spravnym uctovanim a este v Tescu,tam este castejsie /napr namiesto zbytkov kapra na halszle nauctovali podkovy z kapra atd/
trisestri
17.01.13,13:30
jaký chyták,do prdele????máš oči, vieš čítať?

kde je kod mala by sa dat cena overit na skeneri,hypermarkety uz ho väcsinou maju-lebo stava sa ze cenovky su niekedy neaktualne,pri tolkom pohybe tovarov a setreni na pracovnej sile,mozno aj z objektivnych pricin./uz som zazil aj zakaznikov ,, figliarov,, ze nejaku tu prehodili,hlavne pri zlavach/
kopretinka
17.01.13,13:35
Ja som raz reklamovala naúčtovanú plnú cenu za akciový výrobok, nebolo to v tescu. Bol mi vysvetlený systém: akciový výrobok sa dovezie zo skladu, vypredal sa, už nie je a ja mám v košíku síce taký istý, ale zo zásob, ktoré mali pred akciou v predajni, to je blbosť :D on by ešte objednal, ale už nie je, len nestihli odobrať akciovú cenovku. Verila som mu, lebo kamarátka predo mnou mala ešte akciovú cenu, v obchode bol frmol. Bolo to pred rokmi, neviem ako to robia dnes. Raz som našla nezrovnalosť na bločku z Billy až doma. Odvtedy si dávam pozor, bločik kontrolujem vedľa kasy a všetko je v poriadku.
neviem,kde ťa takto oklamali...ale je fakt,že nie vždy sa stíhajú zmeniť cenovky,keď skončí akcia,podľa zákona má zákazník nárok na cenu,ktorá je uvedená pod tovarom,ale musí patriť tá cenovka k tomu tovaru.... lebo zákazníci prehadzujú tovar v regáloch,tomu sa nedá zabrániť.
A ešte perlička: ženská sa oháňala letákom a doslova vrieskala,kde máte ten tovar,čo je v letáku,klamári,nič tu nemáte!!
Tak hovorím,a pani,viete,kde ste?Ste v tescu,a viete,aký máte leták? Kauflandový.....dovi-dopo....
Tweety
17.01.13,13:39
fúha, ale asi mala ten vreskot už v povahe tak či tak, tomu sa hovorí fúria jedna, tak jej treba
kopretinka
17.01.13,13:40
kde je kod mala by sa dat cena overit na skeneri,hypermarkety uz ho väcsinou maju-lebo stava sa ze cenovky su niekedy neaktualne,pri tolkom pohybe tovarov a setreni na pracovnej sile,mozno aj z objektivnych pricin./uz som zazil aj zakaznikov ,, figliarov,, ze nejaku tu prehodili,hlavne pri zlavach/
by si neveril,čoho sú schopní.....pred pár dňami sme chytili ženskú,doniesla si z domu visačky z tovaru,samozrejme nízke ceny (buď tovar kúpila alebo visačky poodtŕhala niekedy v minulosti) a pôvodné visačky dala preč a zavesila tam tie svoje......alebo odtrhnú štítok zo zľavneného tovaru a prilepia ho na niečo iné.....:D
korela
17.01.13,13:41
..juj, mam z neho mindraky..tiez si moj syn mohol vybrat iny termin odletu..vobec sa necudujem dcere, ze ho nechce zaviest do blavy..pojde busom, hadam stihne letadlo..
Pred pár rokmi dieťa letelo, padali obrovské vločky, vôbec nebolo vidno na plochu. Tak sme zakývali do nikam a odišli domov.
Až pri návrate popísalo, čo predchádzalo pred odletom. Zrazu začalo lietadlo obtekať oranžovým slizom, potom zeleným, alebo naopak? Odmrazovali.
To keby som vedela, tak ho odtiaľ vytiahnem.
trisestri
17.01.13,13:44
by si neveril,čoho sú schopní.....pred pár dňami sme chytili ženskú,doniesla si z domu visačky z tovaru,samozrejme nízke ceny (buď tovar kúpila alebo visačky poodtŕhala niekedy v minulosti) a pôvodné visačky dala preč a zavesila tam tie svoje......alebo odtrhnú štítok zo zľavneného tovaru a prilepia ho na niečo iné.....:D

ale daco o tom viem-taka perlicka od sefky Fora spotrebitelov-jeden expert kupil tenisky tej istej znacky,ktore mal poriadne obnosene a samozrejme isiel tie stare reklamovat namiesto novych,nepochodil a este sa vsade stazoval.
kopretinka
17.01.13,14:04
:-DDD
Tweety
17.01.13,14:06
kopretinka
17.01.13,14:09
ale daco o tom viem-taka perlicka od sefky Fora spotrebitelov-jeden expert kupil tenisky tej istej znacky,ktore mal poriadne obnosene a samozrejme isiel tie stare reklamovat namiesto novych,nepochodil a este sa vsade stazoval.
u nás začali miznúť akciové cenovky,potom prišiel dotyčný po akcii,naložil tovar do košíka a pri pokladni sa vytasil s akciovou cenovkou,že aha,mali ste tam akciu,chcem to za akciovú cenu.....stávalo sa to pri drahom alkohole :D
buchač
17.01.13,14:19
....jáj,ale tuto toto je cena 100 ktorú vám správne nablokovali a vy ste pozerali na cenovku o policu vyššie....asi tak zavádzame zákazníka.

jaký chyták,do prdele????máš oči, vieš čítať?
....hehehehehhe...tak toto mi niečo pripomína ....

Pár krát sa mi stalo onehdá , že manželka ..... " čítať je potrebné " ....povedala s tým jej zdôraznenením , že by som hneď vraždil ...
Ale prišiel na psa mráz ...vrátil som aj s úrokmi ....júj , jak som si ju vychutnal ...manegééérku ( bývalú ) jedného oddelenia nemenovaného hypermarketu ....
Tiež sa rozčuľovala , síce ešte iba na ploche , ale už išlo na jej adresu...." čítať je potrebné "...:--- :D


Ale koľko krát prišla domov a ja som musel byť za tú vŕbu ....hlavne v dni , ak mala službu ako vedúci dňa......že Jezus Máriška ...
kopretinka
17.01.13,14:27
NEPOTEŠILO MA- keď už legalizujeme aj satanistické veci, fuuuuj...:mad:


http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/kontroverzna-tabletka-zjednodusi-potraty-uz-je-aj-na-slovensku.html
to je zaujímavé,toto ti vadí a že nejakému vraj mužovi roka odobrali titul za gay porno ti tiež vadí.....to je čo za morálku.:eek:
pepsikova
17.01.13,15:20
srska
17.01.13,15:35
misoft
17.01.13,16:08
neviem,kde ťa takto oklamali...ale je fakt,že nie vždy sa stíhajú zmeniť cenovky,keď skončí akcia,podľa zákona má zákazník nárok na cenu,ktorá je uvedená pod tovarom,ale musí patriť tá cenovka k tomu tovaru.... lebo zákazníci prehadzujú tovar v regáloch,tomu sa nedá zabrániť.
No niekedy fakt "nestíhajú", ale niekedy sa na to "vy*erú". Včera som takto korzoval po jednom hyper-onom a videl som DVD-balík po 3 ks- Twilight, potom nejaké rozprávky a staré filmy po 4ks no cenovky nikde. Reku - nestihli dať. No cenovky ani dnes neboli a behať ku skeneru, aby si zistil cenu - majú mať označené.
No videl som behať šéfmanažéra behať po ploche, takže - upozornil som ho (slušne!), že nemá označený tovar cenovkou (popísal som aj ktorý), takže podľa mňa je tento za 0€. Ne6 som stihol urobiť okruh - cenovky už tam boli. :D
A inak - pokiaľ je cenovka, platí cena podľa nej, nie podľa "kasy"! Bola akcia na pivo za 1,09€ (1,5L), no pri kase - 1,59€.
OK! Centrum služieb, reklamácia - oni "Ale to je správna cena!", ja na to "Podľa cenovky NIE!" a šlo sa na miesto činu - pani len "Prepáčte!" a vrátila rozdiel. Pre mňa totiž je rozhodujúca cena na cenovke a keď si to "neustriehnu" - je to ich problém, nie môj.
lujza.j
17.01.13,16:10
jaký chyták,do prdele????máš oči, vieš čítať?
vieš čo mne to je jedno....hej mám oči a? naposledy som tam kupovala citrony, jasne a zreteľne uvedená cena kde popri cene bolo napísané, že ešte z danej ceny bude dole 30%....nebolo .....ale v pohode žijem aj bez tesca.....ale vidím, že ty to nejak zle znášaš:---
lujza.j
17.01.13,16:13
:(((
lujza.j
17.01.13,16:15
že na Slovensku e všetko zasypané "vaječným" snehom.
Vraj to vyjadruje kozistenciu, aj výšku, pokiaľ siaha :D :D :D
aj u nás "vajíčkový" sňah:D
Katy a R
17.01.13,16:21
že na Slovensku e všetko zasypané "vaječným" snehom.
Vraj to vyjadruje kozistenciu, aj výšku, pokiaľ siaha :D :D :D

Ali, hádam len nechceš povedať, že v NR sú takí malí chlapi !:eek::D:confused::D (viem, koľko je tam snehu;))
Paula
17.01.13,16:24
Mamičko moja!! Ujo Kažimiška ide splodiť lotériu :eek:...TA3
Katy a R
17.01.13,16:27
však už odkedy na to čakám!!! ..:)
Tweety
17.01.13,16:33
Mamičko moja!! Ujo Kažimiška ide splodiť lotériu :eek:...TA3
Už je to definitívum? Veď už nad tým dume dávnejšie. Hurá, hurá, budeme vyhrávať a platiťi odvody z výhier.:rolleyes:
Paula
17.01.13,16:52
Netuším, či definitívum, vyhrážal sa -:)
pepsikova
17.01.13,16:56
Mamičko moja!! Ujo Kažimiška ide splodiť lotériu :eek:...TA3..

..nebodaj takú, ako majú japonci?..nofuha!...
srska
17.01.13,17:03
Už je to definitívum? Veď už nad tým dume dávnejšie. Hurá, hurá, budeme vyhrávať a platiťi odvody z výhier.:rolleyes:predom určení výhercovia
srska
17.01.13,17:04
venuje sa skutočne výnimočným záležitostiam - lotéria, rating subjektov, ... ide to chalaniskovi
Katy a R
17.01.13,17:06
.. no už len prečo mi kazíš radosť ????.. (kazisvet jeden!)
buchač
17.01.13,17:09
Zabiť toho Iľka... šak sľuboval, že sneženie pôjde z Bratislavy na Moravu!
...ako tak pozerám správy , nuž na " kalamitu " v Blave pomaly doplatí široké okolie ....
Komplet doprava skolabovala ....

...že cestári boli , ako vždy , pripravení...
kukučka
17.01.13,17:15
Verila som mu



neviem,kde ťa takto oklamali...

Iných často a rada napomínaš, sama zle čítaš....schválne som to obšírne vysvetľovala! :---
Neoklamali!
lujza.j
17.01.13,17:21
...ako tak pozerám správy , nuž na " kalamitu " v Blave pomaly doplatí široké okolie ....
Komplet doprava skolabovala ....

...že cestári boli , ako vždy , pripravení...
cestári sú vždy, len ich zaskočí , že až toľko sneží:D myslím, že za chvílu budeme mať povinnosť, si posýpať sami....jednou rukou budeme vrhať soľ na cestu:D kolenom si budeme krútiť volantom a ešte nám jedna ruka ostala...tak móžme radiť...tí čo majú automat budú vrhať soľ aj cez okno spolujazdca...to je pre tých čo samy jazdia....:D ak bude plné auto...každý fásne soľ v sáčku a fičíme....:D
Rozalka
17.01.13,17:29
bože ... predchvíľou na markíze prepočítavali rozdiel v čistom pri dohodách:
vlani " 500 - DPH " = 495 .... :D
načo sa chytá niekto témy, keď o nej PRD vie!
trisestri
17.01.13,17:33
bože ... predchvíľou na markíze prepočítavali rozdiel v čistom pri dohodách:
vlani " 500 - DPH " = 495 .... :D
načo sa chytá niekto témy, keď o nej PRD vie!

co cakas od nasich novinarov-ved oni ani nerozmyslaju nad tym co hovoria.
Mila123
17.01.13,17:34
bože ... predchvíľou na markíze prepočítavali rozdiel v čistom pri dohodách:
vlani " 500 - DPH " = 495 .... :D
načo sa chytá niekto témy, keď o nej PRD vie!

Zuzana Turlíková je redaktorka.......:D
a v Markíze grafika zlyhala.....spomínali daň, na obrazovke bola DPH.....
Rozalka
17.01.13,17:42
Zuzana Turlíková je redaktorka.......:D
a v Markíze grafika zlyhala.....spomínali daň, na obrazovke bola DPH.....
Je to jedno, ČO zlyhalo, podstatné je, že trepú blbosti - a to sú veci, ktorým rozumieme. Čo nám servírujú, z akých oblastí, v ktorých nie sme doma??????
Mila123
17.01.13,17:46
Je to jedno, ČO zlyhalo, podstatné je, že trepú blbosti - a to sú veci, ktorým rozumieme. Čo nám servírujú, z akých oblastí, v ktorých nie sme doma??????
súhlasím......
Anik
17.01.13,18:02
len sa nebojte, koľko ešte budú školiť obyvateľstvo, aké jednoduché je urobiť si DP atď.
Predvčerom večer som mala jeden telefonát od známej, že švagriná robí bratovi DP a nevie jednu vec /závidela som / tak som sa jej opýtala čo potrebuje -položila otázku -odpovedala som,opýtala som sa jednu otázku odpoveď od veci, tak som radšej hneď skončila rozhovor.
Takže televízie a denníky do toho - naučme každého robiť si DP
Zdenka 0705
17.01.13,18:05
a bola tam ceduľa 30%-ná zľava, v letáku je len 20%, zajtra tam idem, ak tam tá ceduľa ešte bude, odfotím
Anik
17.01.13,18:08
BRATISLAVA - Rezort financií chce v priebehu tohto roka zaviesť pre slovenských podnikateľov elektronický výkaz dane z pridanej hodnoty (DPH). Ten má v kombinácii so systémom vyhodnocovania rizikových platcov DPH znížiť pomerne vysoké straty štátu v rámci výberu tejto dane.


"Mal by doniesť konkrétne výsledky pri výbere dane z pridanej hodnoty, ktorý je kľúčovým problémom našej daňovej sústavy,"povedal dnes na brífingu v Bratislave minister financií Peter Kažimír (Smer-SD).
V rámci elektronického výkazu DPH budú podnikatelia zasielať finančnej správe zoznam faktúr tak na vstupe, ako aj na výstupe. "Okrem kontroly to dáva dobrý predpoklad na to, aby finančná správa v ďalších rokoch mohla odbremeniť platiteľov DPH tak, že už nebudú v budúcnosti musieť podávať daňové priznania k DPH, ale finančná správa to spraví za nich," vysvetlilo tento zámer ministerstvo financií.
Kažimír sa s komisárom rozprával o daňovom ratingu či daňovej lotérii, ktorú ministerstvo pripravuje. Pôjde o podobnú lotériu registračných dokladov, aká funguje napríklad na Taiwane. Ministerstvo financií (MF) SR ju chce zaviesť do konca tohto roka. V tejto súvislosti minister uvítal pomocnú ruku zo strany EK, ktorá je schopná ponúknuť krajine tímy odborníkov a poradcov zo svojich radov.
Podľa Šemetu je silná a účinná daňová politika na národnej úrovni, podporovaná unifikovanou snahou na európskej úrovni, potrebná pre opustenie krízy, v ktorej sa dnes európske spoločenstvo nachádza. Významná je podľa jeho slov aj podpora SR pre myšlienku európskej dane z finančných operácií. "Je to vskutku ambiciózne úsilie poháňané rastúcim zistením, že zotavenie a rast EÚ spočíva v intenzívnejšej snahe v oblasti daní, rovnako ako v iných oblastiach politiky," zdôraznil Šemeta, ktorý sa dnes v Bratislave stretol aj s premiérom Robertom Ficom a predstaviteľmi dvoch parlamentných výborov.
EK podľa šéfa rezortu financií oceňuje aj jeho plán v oblasti ochranných kolkov na cigarety a alkohol. Ministerstvo pripravuje štátnu tlačiareň takýchto cenín, ktorá má byť umiestnená v kremnickej mincovni."Pracujeme takisto na veľmi moderných technológiách označovania takýchto kolkov, aby sme mali prehľad od výroby až po predaj každého jedného balíčka cigariet alebo každej fľaše alkoholu," dodal Kažimír.
Rozalka
17.01.13,18:13
V rámci elektronického výkazu DPH budú podnikatelia zasielať finančnej správe zoznam faktúr tak na vstupe, ako aj na výstupe. "Okrem kontroly to dáva dobrý predpoklad na to, aby finančná správa v ďalších rokoch mohla odbremeniť platiteľov DPH tak, že už nebudú v budúcnosti musieť podávať daňové priznania k DPH, ale finančná správa to spraví za nich," vysvetlilo tento zámer ministerstvo financií.


Aký je milý! vraj odbremeniť platiteľov - a tie zoznamy faktúr, kto zašle na FS? či aj on si myslí, že to "len tak nahádžete do PC"
Anik
17.01.13,18:19
Aký je milý! vraj odbremeniť platiteľov - a tie zoznamy faktúr, kto zašle na FS? či aj on si myslí, že to "len tak nahádžete do PC"
Rozalka , ale možno to pripravia oboznámia nás o tom tak 31.12.2013 a platí od 1.1.2014, aby bolo dostatok času na preorientovanie sa a podklady k tomu vydajú tak 20.1.2014 však slovenský folklór. Či?
ekopo
17.01.13,18:20
Aký je milý! vraj odbremeniť platiteľov - a tie zoznamy faktúr, kto zašle na FS? či aj on si myslí, že to "len tak nahádžete do PC"

...ale veď to sa samé prekonventuje do nejakého DOSovského programu a potom pošle na FS......
toto je ďaľšia múdrosť vypotená kompetentnými.....
Zita5
17.01.13,18:29
Ja sa spolieham na Kažimíra ....určite opäť nesklame :D
lujza.j
17.01.13,18:32
len sa nebojte, koľko ešte budú školiť obyvateľstvo, aké jednoduché je urobiť si DP atď.
Predvčerom večer som mala jeden telefonát od známej, že švagriná robí bratovi DP a nevie jednu vec /závidela som / tak som sa jej opýtala čo potrebuje -položila otázku -odpovedala som,opýtala som sa jednu otázku odpoveď od veci, tak som radšej hneď skončila rozhovor.
Takže televízie a denníky do toho - naučme každého robiť si DP
dievčatá každého nie.....ja by som sa nikdy nemiešala...do vašich záležitostí.....vás obdivujem čo dokážete;) sú veci do ktorých sa zamiešam robiť, ale na toto treba také to nejaké nadanie:)
Paula
17.01.13,18:42
V rámci elektronického výkazu DPH budú podnikatelia zasielať finančnej správe zoznam faktúr tak na vstupe, ako aj na výstupe. "Okrem kontroly to dáva dobrý predpoklad na to, aby finančná správa v ďalších rokoch mohla odbremeniť platiteľov DPH tak, že už nebudú v budúcnosti musieť podávať daňové priznania k DPH, ale finančná správa to spraví za nich," vysvetlilo tento zámer ministerstvo financií.


:D :D
veronikasad
17.01.13,18:54
V rámci elektronického výkazu DPH budú podnikatelia zasielať finančnej správe zoznam faktúr tak na vstupe, ako aj na výstupe. "Okrem kontroly to dáva dobrý predpoklad na to, aby finančná správa v ďalších rokoch mohla odbremeniť platiteľov DPH tak, že už nebudú v budúcnosti musieť podávať daňové priznania k DPH, ale finančná správa to spraví za nich," vysvetlilo tento zámer ministerstvo financií.


:D :D


A po roku zistia, že je to rovnaká "hovädina" ako tie zoznamy zamestnancov, ktorými sme ich krmili celý rok 2012 v mesačných Prehľadoch.
avalik
17.01.13,19:05
V rámci elektronického výkazu DPH budú podnikatelia zasielať finančnej správe zoznam faktúr tak na vstupe, ako aj na výstupe. "Okrem kontroly to dáva dobrý predpoklad na to, aby finančná správa v ďalších rokoch mohla odbremeniť platiteľov DPH tak, že už nebudú v budúcnosti musieť podávať daňové priznania k DPH, ale finančná správa to spraví za nich," vysvetlilo tento zámer ministerstvo financií.


:D :D


no ale k tomu budu potrebovat dalsi softver ... ved treba zahojit kamaratov, ci?
Paula
17.01.13,19:11
Nestíhajú sami seba a už nás chcú opäť "odbremeniť" ...to by bol pekný chaos, až by sa im navalili milióny faktúr do ich úžasného systému. Nestačili by sme sa čudovať, koľkože máme DPH zacvakať . Otvorenie dávno spomínanej psychiatrie bude aktuálne.
lapejko
17.01.13,19:15
a tu v Rakúsku nám pred domom ráno o pol šiestej odhŕňal nakladač z voľnej plochy, potom vyskočil pilot vonku a od vchodov a áut ručne poodhŕňal a potom pokračoval... do pol dvanástej už pribudlo osem cm snehu, o dvanástej komplet odhrnuli znova...kurník ako to , že sa to dá, ja som voľakedy takisto behal s traktorom po špitáli a ak bolo treba prišiel som aj dvakrát za večer, lenže mne to vedúci zohľadnil na výplate a voľne, ten stimul asi u nás chýba, škoda nadávať :(
Dav
17.01.13,19:44
...výstraha...

http://www.cas.sk/clanok/241159/uz-10-otravenych-psikov-v-lucenci-niekto-rozsypa-jedy.html
Viem to už dva týždne, vtedy sa otrávili prvé tri psy, a psíčkari to okamžite rozšírili medzi sebou. Oficiálne to vyšlo von až pred 2 dňami. Jed, piliny a sklo je na jednom sídlisku, a to pri škôlke, potom v parku a na priehrade. A ktovie, kde všade. Keď je niekto schopný likvidovať psov tak drasticky a hlavne s rizikom, že sa otrávia aj malé deti... hovorí sa, že jed preniká aj cez kožu, nemusia to zjesť...
Syn venčí čivavu v byte na psom WC, zaťova sestra chodí so psom ku okolitým dedinám ( ich pes mal tiež nejaké podozrivé príznaky, behali po veterinároch, lebo zvracal) a ja s očami zavesenými na psom ňufáku a s kŕčami v žalúdku....
Dav
17.01.13,19:49
no zbohom....
terezamaria
17.01.13,20:09
a tu v Rakúsku nám pred domom ráno o pol šiestej odhŕňal nakladač z voľnej plochy, potom vyskočil pilot vonku a od vchodov a áut ručne poodhŕňal a potom pokračoval... do pol dvanástej už pribudlo osem cm snehu, o dvanástej komplet odhrnuli znova...kurník ako to , že sa to dá, ja som voľakedy takisto behal s traktorom po špitáli a ak bolo treba prišiel som aj dvakrát za večer, lenže mne to vedúci zohľadnil na výplate a voľne, ten stimul asi u nás chýba, škoda nadávať :(
Dnes sú dva druhy šéfov - podnikateľov....niektorí aj stimul dajú a vráti sa im to v podobe dobre vykonanej práce od podriadených....tí druhí by pracovníkov zodrali za minimálnu mzdu, samozrejme bez stimulu....treba ale povedať, že nie vždy stimul vyrieši to, že sa každému chce zaň odviesť aj poctivú prácu. Ty máš namiesto stimulu mzdu na úrovni a určite aj tí odhadzovači snehu, čím to asi bude? :-):eek:
terezamaria
17.01.13,20:10
Olinka nezávidím Ti, ani nikomu, je to riadne svinstvo....
terezamaria
17.01.13,20:15
To čo má znamenať?...Ide im o to, aby vyhubili aj domáce psíky? Bŕ....hrúza
wagner
17.01.13,20:24
No tu aj fuka...neviem co je dost.....ale tu uz je tiez dost,ale na muriku u mna v robote 24 cm....tak bacha.....ze 3cm a mame toho po krk....:D
U nás tiež pred týmto napadlo 30 cm a nemali sme ho plné zuby:D A to tiež za jednu noc. A ráno som začala lopatovať a lopatovala som a lopatovala a lopatovala... Keď sa to začalo spúšťať a zo striech padať tak som zase lopatovala a lopatovala. Aspoň ďalšie dva dni. Mne sneh neprekáža, iba mi prekáža, že ho musím upratovať a bolia ma ruky. Ja sa zo snehu teším, lebo vlaha je potrebná.
srska
17.01.13,20:35
Aký je milý! vraj odbremeniť platiteľov - a tie zoznamy faktúr, kto zašle na FS? či aj on si myslí, že to "len tak nahádžete do PC"rozalka, vyfasuješ od fssr-sd extra kartu + čítačku, ktorú pripojiš k pc a každý večer od 20 - 24-tej zasunieš kartu do čítačky, prihlásiš sa na portál fssr a odošleš výkaz. tak to robia denne firmy od určitého obratu v číne. (a tam sú iní podvodníci :D) tam to robia ešte tak, že kým nie je predaj s nákupom spárovaný a odsúhladený na daňáku je položka na čakačke
Paula
17.01.13,20:52
Tuším Ťa prizve Kažimiško za školiteľa ministerského mraveniska -:).
misoft
17.01.13,21:50
...to by bol pekný chaos, až by sa im navalili milióny faktúr do ich úžasného systému.
...... milióny faktúr sa valí sieťou na FS, počítače pracujú na plné obrátky, keď tu zrazu:

http://www.youtube.com/watch?v=-s8iie0zZ-g
a je po FS, po Kažimírovi Kazisvětovi, po faktúrach, po DPH.
Aankaa
18.01.13,05:40
Dnes som našla tento tip na FB. Potešilo ma to, lebo určité komerčné rádiá sa už nedajú počúvať. Budem dnes napojená, som zvedavá :)

http://www.slobodnyvysielac.sk/
https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac
http://stream.slobodnyvysielac.sk/
pavol54
18.01.13,05:55
Dnes som našla tento tip na FB. Potešilo ma to, lebo určité komerčné rádiá sa už nedajú počúvať. Budem dnes napojená, som zvedavá :)

http://www.slobodnyvysielac.sk/
https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac
http://stream.slobodnyvysielac.sk/ náhodou slovenský rozhlas sa dá počúvať celý deň, pokoj a klídek žiadne hrrr brrr, viem čo kedy bude, asi som málo náročný
Aankaa
18.01.13,06:02
náhodou slovenský rozhlas sa dá počúvať celý deň, pokoj a klídek žiadne hrrr brrr, viem čo kedy bude, asi som málo náročný

to áno, no napísala som, že som zvedavá, a teším sa zmene, ktorú očakávam oproti nalinkovaným rádiám. aj REGINA, aj VIVA sú fajn.. ináč už nič.
srska
18.01.13,06:04
Dnes som našla tento tip na FB. Potešilo ma to, lebo určité komerčné rádiá sa už nedajú počúvať. Budem dnes napojená, som zvedavá :)

http://www.slobodnyvysielac.sk/
https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac
http://stream.slobodnyvysielac.sk/bystrický projekt by mohol prežiť
lujza.j
18.01.13,07:35
napadlo 30 cm a nemali sme ho plné zuby:D A to tiež za jednu noc. A ráno som začala lopatovať a lopatovala som a lopatovala a lopatovala... Keď sa to začalo spúšťať a zo striech padať tak som zase lopatovala a lopatovala. Aspoň ďalšie dva dni. Mne sneh neprekáža, iba mi prekáža, že ho musím upratovať a bolia ma ruky. Ja sa zo snehu teším, lebo vlaha je potrebná.[/QUOTE]

Ja som nepovedala ze ho mam plne zuby;) ale cesty su take su...a tu este stale ostane % blbcov co jazdia ako vítr:mad:....to mi vadi....lebo da sa aj pomaly....ale ked on si nekupil auto tuhe-silne aby jazdil primerane a prisposobil...